logo

Pokyny pro použití krému Sin-Kap pro děti a dospělé - složení, indikace, analogy a cena

Trh s drogami nabízí širokou škálu produktů pro léčbu kožních onemocnění způsobených bakteriemi, houbami nebo patogeny. Kůže-Kap krém účinně bojuje proti projevům na kůži: lupénka, dermatitida, seborrhea, alergie, eliminuje lupy a další onemocnění. Lék je nehormonální, přichází ve formě krému, aerosolu a šamponu, patří do vysoké cenové kategorie.

Skin-Kap krém - návod k použití

Tento lék se používá k léčbě kožních onemocnění různého původu. Eliminuje příznaky jako svědění, suchost, pálení, loupání, alergické vyrážky. A nejdůležitější je, že krém bojuje proti příčinám onemocnění. Nástroj má antibakteriální, antifungální a antiproliferační účinek (zabraňující reprodukci nádorů a nádorů před nádorem). Masť mastnoty se vyrábí ve Španělsku Mezinárodní farmakologickou společností Heminova.

Složení

Lék sestává z následujících složek:

Aktivovaný pyrithion zinečnatý 0,2 g na 100 g krému

Zastaví reprodukci patogenních mikrobů, hub. Látka proniká do hlubších vrstev pokožky, buňky epidermis nejsou poškozeny.

Glyceryl mono- a distearát

Moisturizuje pokožku, chrání ji před prasklinami

Vyživuje a hydratuje pokožku.

Dává pokožce jemnost a pružnost.

Eter sacharózy a mastných kyselin z kokosového oleje

Zdroj užitečných kyselin

A další komponenty


Formulář uvolnění

Kožní uzávěr je k dispozici ve třech formách. Krém s dávkou 0,2% účinné látky. Má bílý odstín, vlastní charakteristický zápach. K dispozici v tubách o objemu 15 a 50 g. Aerosol v kovových plechovkách o objemu 35 a 70 g je určen pro venkovní použití a je vybaven rozprašovací tryskou. Lék má nažloutlou olejovitou konzistenci. Aerosol je vhodný při použití krému, který přináší bolest. Šampon má větší dávku hlavní látky než krém a aerosol. 5 g sáčky a 150 ml lahví.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Účinná látka zinečnatý pyrithion zmírňuje zánět, bojuje proti bakteriím a houbám druhu Pityrosporum. Tyto mikroorganismy způsobují psoriázu, lupy, seborrheu, dermatitidu a další kožní onemocnění. Zinkový pyrithion snižuje hladinu intracelulárního ATP, depolarizuje buněčné membrány mikroorganismů, což způsobuje jejich smrt. Při použití léku se hromadí uvnitř povrchových vrstev pokožky, a proto se absorbuje v malých množstvích.

Indikace pro použití

Skin-Cap Cream se používá k léčbě kožních onemocnění u dospělých a dětí starších 1 roku. Čím dříve pacient začne používat tento nástroj, tím dříve bude možné odstranit příznaky onemocnění nebo zcela eliminovat. Indikace pro použití drogy jsou:

 • ekzém;
 • atopická nebo seboroická dermatitida;
 • psoriáza;
 • neurodermatitida;
 • suchá a vločková kůže;
 • jako pomoc při komplexní léčbě phyrodermu, ke kterému dochází, když je vitamin A v těle zažívacího traktu malý.

Aerosol se používá ve stejných případech jako krém. Také je možné stříkat produkt na pokožku hlavy pomocí speciální trysky, která je součástí balení. Indikace pro použití šamponu Skin-Kap jsou lupiny různých původů, mastná nebo suchá seborrhea, seborrická nebo atopická dermatitida na pokožce hlavy, svědění, podráždění, alergické reakce, psoriáza.

Dávkování a podávání

Před aplikací krému potřeme trubičku a naneste tenkou vrstvu léku na bolest 2krát denně. Pro atopickou dermatitidu je nutné užívat lék po dobu 3-4 týdnů, u psoriázy - od 1 do 1,5 měsíce. Aerosol by měl být používán 2-3x denně. Po vymizení příznaků onemocnění je nutné pokračovat v aplikaci léku na další týden. Šampon na pokožku se nanáší na vlhké vlasy, ponechá se 5 minut a pak se omyje teplou vodou. V závislosti na onemocnění by měly být užívány po dobu 2 až 5 týdnů.

Zvláštní instrukce

Krém Skin-Kap se prodává v lékárnách bez lékařského předpisu, téměř nemá žádné kontraindikace k použití. Stejně jako u všech léků je však nutné před použitím konzultovat odborníka. Šamponová kožní čepice neovlivňuje barvu vlasů, celkový stav a proces jejich růstu. Pokud byste se náhodou spolkli, musíte vypláchnout žaludek a užívat projímadla.

Kožní uzávěr během těhotenství

Možnost bezpečného používání přípravku Skin Capa během těhotenství není zcela pochopena. Nebyly provedeny hloubkové studie o propustnosti složek léčiva do krevního oběhu dítěte. Je nutno aplikovat prostředky v extrémní potřebě, pokud je výhoda vyšší, než možná poškození ovoce. Těhotným ženám se nedoporučuje samoléčit, ale je třeba je vyšetřit, aby se stanovila přesná diagnóza. Lékař pak předepisuje optimální a jemnější léčbu ženy v poloze s minimálním poškozením plodu.

Použití krému Skin-Cap pro kojené ženy je kontraindikováno. Tento léčivý přípravek obsahuje látku clobetasol, která je schopna proniknout do mateřského mléka a vyniknout. Tato sloučenina nepříznivě ovlivňuje vývoj kojence, inhibuje a inhibuje růstový proces a způsobuje poruchy ve fungování vnitřních orgánů. Pokud je použití krému Cap-Cap je povinné, mělo by dojít k zastavení kojení, aby nedošlo k nepříjemným následkům.

Kožní uzávěr pro děti: návod k použití

Pokud se kůže dítěte změní na červenou, je to podráždění a svědění, dítě pláče a stará se a dospívající se nemůže soustředit na lekce. Musíte mu pomoci odstranit nepříjemné příznaky účinným prostředkem, který nepoškodí jeho zdraví. Existuje celá řada produktů Skin-Kap, z nichž každá je zaměřena na řešení konkrétního problému, ať už je to podráždění pokožky, alergie nebo dermatitida.

Formulář uvolnění

Všechny přípravky "Skin-cap" jsou založeny na jedné hlavní aktivní složce - aktivovaný pyrithion zinečnatý, který se stal známým v roce 1930 a označuje jednu ze sloučenin zinku. Zinek je kov, který má antibakteriální vlastnosti a je široce používán ve farmakologii a výrobě lékařské kosmetiky.

100 g krému "Kožní čepice" obsahuje 200 mg účinné látky, stejně jako pomocné látky: ethanol, příchutě, sacharózu a další.

V aerosolu je pyrithion zinečnatý doplněn etanolem, vodou a dalšími excipienty. Tekutina obsažená v kazetě má olejovou strukturu. Ve 100 g aerosolu je 0,2 g pyrithionu zinečnatého. V šamponu je kromě pyrithionu zinku (1 g na 100 g) různé přísady, včetně příchutí, ethanol, sůl a voda.

Princip činnosti

Prozánětlivé vlastnosti zinku jsou již dlouho známy. Tento kov ve formě různých sloučenin se používá k výrobě léků, kosmetiky, domácích předmětů, například antibakteriálních hub pro praní. Pozdější studie prokázaly schopnost zinku inhibovat aktivitu hub a bakterií v lidském těle. Tato vlastnost zinku a je používán v prostředcích "Skin-cap".

Indikace

Šampon "Skin-cap" se používá proti lupům a seborrhei. Krém úspěšně léčí projevy psoriázy, atopické dermatitidy, olupování kůže. Krém také účinně odstraňuje různé záněty, ničí houby, bakterie, které způsobily podráždění, neumožňují vývoj infekčních komplikací, zvlhčují pokožku a zjemňují ji.

Aerosol se používá k léčení těchto onemocnění, avšak v některých případech je vhodné používat bezkontaktní léčivý přípravek.

Pokud potřebujete zpracovat pokožku hlavy, použijte trysku, která se prodává v sadě. Krém funguje dobře v kombinaci se sprchovým gelem, který se také používá k akné.

Od jakého věku je předepsáno?

Krém a aerosol "Kožní uzávěr" se používá u dětí od 1 roku. To znamená, že během klinických studií byly testovány léky na děti, které jsou starší než tento věk. Děti prvního roku života se studie nezúčastnily. Je-li to nutné, léčbu jedné z onemocnění, která jsou indikací k použití u dětí mladších jednoho roku, například po 6 měsících, musíte se poradit se svým lékařem. Je žádoucí nejen pediatr, ale také dětští odborníci na kožní onemocnění.

Kontraindikace

Všechny prostředky řady "Skin-cap" mají pouze jednu kontraindikaci - jedná se o individuální citlivost na složky drogy zpravidla na hlavní látku, protože pomocné látky jsou obsaženy ve fondech v minimálních množstvích.

Pokud se projeví citlivost, musíte o tom informovat svého lékaře, který předepíše léčbu založenou na jiné účinné látce.

Nežádoucí účinky

Na začátku aplikace krému nebo aerosolu se na poškozených oblastech pokožky může objevit pocit pálení. Spravedlně není silný, nezpůsobuje dětem nepohodlí a po několika použitích prochází samostatně. Zrušení léčivého přípravku v tomto případě není nutné.

Návod k použití sestavený výrobcem ukazuje, že po použití šamponu může způsobit alergie. Léčba touto cestou bude vyžadovat symptomatickou léčbu: je nutné, abyste své děti podávali protialergickým lékům a neumývejte vlasy šamponem s kůží.

Návod k použití

Pleťový krém Skin-Kap se aplikuje externě na zanícenou nebo suchou, šupinatou pokožku, škrábání. Včetně je používána k léčbě vyrážky na obličeji a krku. Před použitím skladujte smetanový obal. Obvykle se pokožka ošetří dvakrát denně, aplikuje se tak, jak je potřebné k odstranění podráždění.

Pokud je dítě diagnostikováno s psoriázou, léčba se provádí delší dobu - až 1,5 měsíce, a při atopické dermatitidě - až 4 týdny. Po přestávce můžete léčbu opakovat.

Návod doporučuje používat lék ve formě aerosolu, stříkat asi 15 cm na postižené oblasti 2-3x denně. Pokud podráždění uplynulo, musíte použít aerosol po dobu dalších 7 dnů k odstranění efektu. Tato metoda se používá k léčbě alergií.

Při léčbě psoriázy vyžaduje použití "kožního uzávěru" nejméně 1 až 1,5 měsíce atopické psoriázy - asi 3 nebo 4 týdny. Pokud potřebujete zpracovat pokožku pod vlasy, měli byste použít trysku.

Pokud jsou kožní léze umístěny pod vlasy na hlavě, je šampon výhodnější. Obvykle se používá dvakrát. Poprvé se do vlasů protáhla kůže a pak se omývala. Podruhé, mýdlo a nechte na několik minut, pak opláchnout znovu. Před použitím musí být láhev otřesena, aby se aktivovaly všechny složky kompozice.

Tento postup se obvykle provádí 3krát týdně. K léčbě seborrhy musíte pokračovat po dobu dvou týdnů, psoriáza - pět týdnů.

Aby se zabránilo opakování příznaků, může být šampon namísto obvyklého šamponu použit několikrát týdně.

Předávkování

Případy předávkování znamená "kožní uzávěr" v lékařské praxi. Pokud však dojde k nějaké reakci na finanční prostředky, měli by rodiče konzultovat se svým lékařem.

Interakce s jinými léky

Během klinických studií bylo zjištěno, že preparáty s ochranou proti pokožce neovlivňují farmakologický účinek jiných léků, proto se často používají jako součást komplexní léčby.

Podmínky prodeje a skladování

Přípravky proti pokožce jsou léky bez předpisu. Domy jsou skladovány při pokojové teplotě, je žádoucí, aby úložiště nebylo pro děti přístupné. Doba použitelnosti krému - 3 roky, sprej a šampon - 5 let.

Recenze

Rodiče, kteří léčili alergie a jiné kožní podráždění s kožním uzávěrem, napsali, že lék je velmi účinný, odstraňuje projevy nemoci během několika málo dní. Je důležité, aby se jednalo o nehormonální lék, který nepoškozuje dítě. Hlavní složka - zinek - je dokonce obsažena v lidském těle přibližně ve stejném množství jako železo a podílí se na procesech vitální aktivity a syntézy. Proto správně užívat drogu, můžete dítě pomoci rychle se zbavit nepříjemného vyrážky.

V recenzích je dokonce i příběh o úspěšném použití krému Skin-Kap u tříměsíčního dítěte, který byl alergický na bílkoviny z kravského mléka. Nebyly žádné nežádoucí účinky a reakce. Krém předepsaný lékařem.

Další matka sdílela své zkušenosti s léčbou atopické dermatitidy u 1,5letého dítěte. A zpočátku byla provedena nesprávná diagnóza a proto byla předepsána nedostatečná léčba. Po konzultaci se zkušenými pediatrickými dermatologymi byl vypuštěn krém s pokožkou, po níž projevy nemoci zmizely po několika dnech.

Analogy

Podle současné složky jsou analogy krému s pokožkou ve formě přípravků: Zinocap, Pyrithione Zinc a Friederm Zinc.

Krémová kšiltovka pro kojence

Dnes v každé lékárně najdete velké množství léků, jejichž účinnost je zaměřena na odstranění kožních problémů. Každý z nich má své vlastní vlastnosti: zabíjí bakterie, houby nebo snižuje záněty.

Smetanový krém pro novorozence je předepsán, pokud jsou drobky projevů a první příznaky psoriázy, dermatitidy, seborrhy, alergií nebo lupů. V produktu nejsou žádné hormony. Pro snadné použití je k dispozici ve formě krému, aerosolu, šamponu.

Funkce aplikace

Kožní čepice - univerzální přípravek, který pomáhá zbavit se nepříjemného projevu velkého počtu kožních onemocnění. Pravidelné používání minimalizuje riziko svrbení, suchosti, hoření a odlupování. Jeho složky nejen eliminují příznaky, ale také působí přímo na samotný zdroj. Lék zabíjí velké množství škodlivých bakterií, hub. Zaznamenal se negativní účinek na nádory, stejně jako na tkáně, které jsou v nádorovém stavu. Výrobce masti je ve Španělsku. Tato farmakologická společnost má velký počet pozitivních hodnocení.

Dobrý efekt lze zaznamenat pouze tehdy, pokud rodiče přesně dodržují pokyny.

Přípravek obsahuje následující složky:

 • Aktivovaný zinek zabraňuje reprodukci škodlivých mikroorganismů a hub. Komponenta je jedinečná, protože může proniknout hluboko do pokožky. Pozitivní účinky jsou dosaženy bez poškození epidermis.
 • Glyceryl se přidává k hlubokému zvlhčení pokožky. Vzhledem k jeho účinku je pravděpodobnost praskání minimalizována.
 • Pro zajištění maximální výživy a hydratace epidermis byl navíc zahrnut kaprylový kapryl.
 • Pro zvýšení vlastností měkkosti a elasticity pokožky je zapotřebí izopropylpalmitát.
 • Esenciální a mastné kyseliny dodávají pokožce potřebné množství vitamínů a minerálů.
 • Kompozice také obsahuje přírodní antioxidant.

Vlastnosti účinku a formy uvolňování léčiva

K dnešnímu dni, pro léčbu kojenců, můžete použít jednu ze tří možností pro formu uvolňování drogy. Složení krému není větší než 0,2% účinné látky. Je charakterizován specifickou barvou a vůní. Rodiče si budou moci zvolit nejvhodnější z hlediska balení. Aerosol je nejvhodnější stříkat na kůži. Zvláště pro to je tryska na něm. Tento typ léku je vyráběn na bázi oleje, proto má charakteristickou strukturu. Největší dávka aktivní složky je v šamponu. Proto byste jej při používání měli být velmi opatrní.

Hlavní účinnou složkou je pyrithion zinečnatý. To je nezbytné pro aktivní boj proti virům a bakteriím. V případě aktivní reprodukce nebezpečných mikroorganismů vzniká nejnebezpečnější kožní onemocnění. Díky zinkovému pyrithionu se snižuje pravděpodobnost poškození intracelulárních buněk. To také přispívá ke smrti škodlivých bakterií a hub. Látka má jedinečné vlastnosti, které umožňují složkám pronikat hluboko do vrstev pokožky. Pravidelné užívání po několik dní snižuje množství vyrážky. Významné snížení úrovně nepohodlí u dětí je také dosaženo. Je však přísně zakázáno jej používat po dobu jednoho roku.

Indikace

Skinkap pomáhá vyrovnat se s velkým množstvím nepříjemných projevů na kůži všech dětí starších než jeden rok a dospělých.

Doporučuje se spustit aplikaci co nejdříve. V tomto případě se můžete rychle zbavit nepříjemných příznaků.

Po určité době budou moci zcela zmizet.

Dosud pediatři předepisují použití krému k odstranění následujících onemocnění:

 • ekzém a psoriáza;
 • dermatitidy různých typů;
 • neurodermatitida;
 • odstranění nadměrné suchosti a odlupování kůže.

Léčba se používá jako další metoda terapie pro fibrodermii. Nemoc se vyskytuje na pozadí nedostatku vitaminu A, který se vyskytuje na pozadí nesprávné práce trávicího systému.

Nejvýhodnější je distribuovat léky na kůži pomocí aerosolu. V sadě je vždy k dispozici speciální tryska. Šampon pomáhá v krátké době, aby se zbavil různých lézí pokožky hlavy. Aktivně také bojuje se svěděním, podrážděním, alergiemi a psoriázou. Pro děti je lék předepsán pediatrem nebo dermatologem na základě výsledků testů.

Použití krému by mělo být zahájeno až po protřepání trubičky. Kompozice je distribuována v místě léze tenkou vrstvou. Nejčastěji se bude muset aplikovat na pokožku dvakrát denně. Celý průběh léčby závisí na povaze a specificitě projevu nemoci. To se liší od tří týdnů po dobu 1,5 měsíce. Pokud by bylo rozhodnuto o aplikaci aerosolu, mělo by se stříkat na plochu dvakrát až třikrát denně. Pokud příznaky nezmizí po ukončení léčby, je povoleno prodloužit dobu dalšího týdne. Chcete-li mít pozitivní vliv na použití šamponu, musí být na hlavě nejméně pět minut. Během léčby takovým přípravkem se doporučuje strávit nejméně dva týdny.

Další nuance použití

Nástroj je možné zakoupit v každé lékárně, protože nevyžaduje lékařský předpis. Neměli bychom však zapomínat na to, že každý nástroj obsahuje seznam kontraindikací. Proto je třeba, abyste ji před použitím poradili s lékařem. Dále je třeba poznamenat, že během používání šamponu můžete zaznamenat změnu barvy vlasů. Zároveň výrazně zpomaluje jejich růst. Pokud se nástroj náhodně dostal do žaludku drobek, pak budete muset okamžitě vypláchnout nebo si prohltnout.

Krém se smí aplikovat na kůži dětí, které již dosáhly věku jednoho roku. Předepisuje se odstranění příznaků dermatitidy, které se projevují agresivně. Krém se doporučuje aplikovat i na ty oblasti, které jsou zcela pokryté kůrou. Skinkap zabraňuje krátkodobému zásahu a účinkům alergií na kůži. Rodiče často zastavují svou volbu na tuto drogu, protože v jejím složení neexistují žádné hormony. Děti necítí nepříjemný pocit při aplikaci na kůži. Nesouhlasí s použitím šamponu a aerosolu.

Kontraindikace

Použití této drogy by mělo být opuštěno, pokud jsou drobky citlivé na jednu nebo více složek. Před prvním použitím je třeba testovat alergie. K tomu se na kůži aplikuje malé množství kompozice. Při výskytu zarudnutí nebo svrbení je nutné odmítnout jeho další použití. V každém případě se prostředkům nedosáhne pozitivního dopadu. V tomto případě se zvyšuje pravděpodobnost komplikací a nežádoucích účinků.

Droga je dobře tolerována dětmi. Nežádoucí účinky se objevují jen ve vzácných případech. Děti se začínají stěžovat na suchost, pálení a svědění. Rodiče by měli okamžitě zastavit další léčbu. Pokyn dále varuje, že zneužití krému může vést k nadměrné vysušení a odlupování. Předávkování není nebezpečné a příznaky zmizí ihned po přerušení léčby. Přípravek Skincap by neměl být používán, jestliže léčebné opatření již užívají glukokortikosteroidy.

Analogy a podmínky prodeje

Krém se prodává v každé lékárně. K jeho nákupu není třeba poskytovat lékařský předpis. Dále je třeba poznamenat, že aerosol si zachovává své vlastnosti po dobu pěti let. Zatímco smetanu lze skladovat pouze tři roky.

Skinkap má vysokou cenu, takže si to všichni lidé nemohou dovolit. Proto je možné kupovat levnější analogy, které zahrnují stejnou účinnou složku:

 • Zinocap také účinně odstraňuje bakterie a plísně. Analog je ruského původu. K dnešnímu dni může být lékárna také ve formě pilulky.
 • Zabíjí nebezpečné mikroorganismy rychle a efektivně. Psoricap. Zachovává také vlhkost v pokožce, takže šance na sucho se sníží na nulu.
 • Skinkap šampon má také levnější protějšek - Friederm zinek.

Krémová kožní čepice. Návod k použití, cena, recenze, analogy

Kožní čepička je řada kosmetických léčebných prostředků pro boj s kožními onemocněními a patologií hlavy. Různé formy uvolňování: od krému až po aerosol - je vhodný pro použití. Pokyny jsou snadno srozumitelné, pokud o nich uvažujeme podrobně.

Složení krémového kožního uzávěru

Hlavní složkou, která ve větším rozsahu zajišťuje terapeutický účinek činidla, je aktivovaný zinek pyrithion. To je stejný pyrithion zinečnatý, ale používá se v péči o lidskou pokožku. Látka se zabývá širokou škálou škodlivých bakterií: od stafylokoků a Escherichia coli po houbové bakterie. Zinek je známý pro své výhody v boji proti lupům.

On také:

 • vyživuje kůži;
 • jí pomáhá dýchat;
 • posiluje buněčné stěny vlasů a pokožky hlavy;
 • ničí některé patogeny.

Ve složení jsou také pomocné látky. Odlišují se v závislosti na formě uvolnění.

Pro krém je to:

 • glycerylstearát;
 • stearylalkohol;

Podle složení obsaženého v návodu k použití obsahuje Cream Skin Cap etanol, proto se nedoporučuje používat pro suchou pleť!

 • glycerol;
 • chemické sloučeniny s mastnými kyselinami a sacharidy kokosového oleje;
 • ethanol;
 • chlorid sodný (stolní sol);
 • destilovaná voda;
 • chutí.
 • Výrobek není založen na hormonech, proto nezpůsobuje závislost a exacerbace po ukončení užívání. Na počátku roku 2000 byla Heminova Internationale (se sídlem ve Španělsku) vtažena do skandálu za obvinění z přidání hormonu clobetasol.

  Látka není zakázána, používá se ve farmaceutickém průmyslu, odstraňuje edém, svědění, vylučuje se z těla odpadem. Tvrzení bylo, že clobetasol nebyl v kompozici uveden, což znamenalo podvody spotřebitelů. V roce 2007 se společnost dokázala ospravedlnit a prokázala nepřítomnost hormonů ve výrobku.

  Formulář uvolnění

  Krém s pokožkou, jehož pokyny pro použití budou popsány níže, častěji než jiné formy používané při léčení dermatologických onemocnění, ačkoli je lék vyráběn také ve formě:

  1. Sprej Jeho výhoda oproti jiným formám činidla je, že může být aplikována bez dotyku pokožky a postřikem z dálky. Tento proces je stejně jednoduchý jako stříkání laku na vlasy. Existují také nevýhody: aerosol má charakteristický zápach, který se rychle šíří vzduchem. Také při nosení kontaktních čoček se na ně přidávají molekuly látky, což činí čočky nevhodné pro použití. Léčivé účinky se neliší od jiných forem, ale sprej, na rozdíl od nich, mírně vyschne kůži. Prodává se v baleních o hmotnosti 70 g nebo 35 g (koncentrace 0,2%), je dodáván s tryskou.
  2. Gel Používá se jako profylaktický sprchový gel a není lékem. Může být zakoupen pro velmi malé podráždění nebo vyrážky, které nejsou spojeny s vážnými nemocemi (s alergií / pichlavým teplem / akné). Gel vyživuje pokožku vlhkostí, snižuje podráždění. Můžete si koupit láhve o objemu 150 ml. Samotné lahve jsou baleny v krabicích.
  3. Šampon Navrženo pro pokožku hlavy, bojuje proti lupům a všem doprovodným příznakům. Pohodlné aplikovat na vlasy, jako běžný šampon. Tělo není určeno. K dispozici v lahvích o objemu 150 ml. Koncentrace účinné látky je 1%, což činí šampon účinnějším aerosolem. Můžete nalézt malé zkušební láhve o hmotnosti 5 g.
  4. Krém Nejvýhodnější možnost, pokud postižené oblasti nejsou na pokožce hlavy, ale na obličeji nebo na těle. Bílá látka s charakteristickým zápachem se snadno aplikuje, léčí buňky a zmírňuje příznaky onemocnění. Krém se vyrábí v tubách o objemu 15 nebo 50 g. Koncentrace pyrithionu zinku, podobně jako spray, činí 0,2%, ale krém nevysuší, ale zvlhčuje epitel.

  Farmakologické vlastnosti

  Kožní čepice absorbuje do pokožky a obklopuje patogenní bakterie a ničí je. Tyto mikroorganismy způsobují podráždění pokožky a loupání horní vrstvy (tak se objevují lupínky), takže jejich smrt vede k normalizaci stavu epiteliálních tkání.

  Mnoho skupin škodlivých bakterií, stafylokoků a dalších patogenů se stává obětí kožních čepic. Stojatý a houbovitý Pitirosporumy.

  Kromě antibakteriálních a antifungálních léků má léčivo také uklidňující účinek, který je nezbytný k urychlení regenerace buněk. Zinek posiluje jejich membrány a zůstává v nich. Z tohoto důvodu se lék dlouhodobě vylučuje z těla. Zůstává nejprve v kůži, pak proniká hlouběji a v malých dávkách do krve. Ukazuje se, že to není nebezpečné.

  Indikace pro použití

  Krém s pokožkou, jehož pokyny pro použití jsou popsány níže, nelze bezděčně použít. Hlavním důvodem jmenování je psoriáza.

  Symptomy jeho vzhledu:

  1. Zánět kůže, který může vykazovat zhrubnutí jeho horních vrstev, červené skvrny, nadýmání. Nejčastěji se na hlavě, zádech nebo v blízkosti kloubů objevují znaky: na ohybech kolena, na kolenou, na ohybech prstů. Někdy jsou postiženy nehty a okolí. Jedná se o specifické typy psoriázy.
  2. Červené skvrny mají jasné hranice, svědčí mnohem, částečky suché pokožky se odrážejí od povrchu.
  3. V pokročilejším stádiu se tvoří plaky s bílou kůrou plné šupinek nahoře.

  Kožní uzávěr můžete použít v méně závažných případech. Zde je vhodné oddělit produkty podle formy uvolnění.

  Indikace pro šampon:

  1. Mírné lupy: sezónní / trvalé / způsobené stresem, nezdravou stravou nebo špatnými produkty péče o vlasy.
  2. Svrbená skalp.
  3. Vrozená nebo získaná seboroická dermatitida (houbové onemocnění, které se vyskytuje na chlupatých částech těla, nejčastěji na hlavě).
  4. Seborrhea jakéhokoli typu: mastná, suchá nebo smíšená.
  5. Atopická dermatitida. Nástup nemoci je podobný seborrhei, ale není to stejné. U kořenů vlasových plátů, při nichž dochází k procesům, které poškozují tkáně, a během jejich odstraňování jsou často krvácené vředy.

  Indikace pro sprej a krém:

  1. Seboroická nebo atopická dermatitida.
  2. Ekzém (není spojen s bakteriemi nebo houbami, a proto není nákazlivým zánětem kůže, doprovázeným zarudnutím, vyrážkou a pocity pálení).
  3. Neurodermatitida (suchost, hrubnutí a odlupování kůže, někdy s vyrážkou na pozadí nervového nepohodlí a alergií, nejčastěji u adolescentů).

  Také krém lze aplikovat odděleně od jiných přípravků na příliš suchou pokožku. Gel, jak již bylo zmíněno, nezabírá nemoci.

  Kontraindikace

  V důsledku výzkumu odborníci nezjistili žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti komponent. Zároveň alergie na vnější použití zinku je velmi vzácný jev, takže lze konstatovat, že neexistují téměř žádná kontraindikace.

  Omezení užívání jsou těhotenství, laktace a dětství, ale to bude uvedeno zvlášť níže.

  Způsob použití, dávkování

  Všechny formuláře jsou vytvořeny výlučně pro externí použití. Pro každý z nich existují malé rozdíly v použití.

  Před aplikací dobře protřepejte a potom roztáhněte malou vrstvu na postiženou kůži. Opakujte dvakrát denně po dobu jednoho měsíce (plus nebo minus týden v závislosti na nemoci a jeho závažnosti).

  Sprej

  Lahvičku důkladně protřepejte. Pokud chcete aplikovat na pokožku hlavy a vlasy, musíte nosit speciálně připojenou trysku. Odstraňte válec 13-17 cm od sebe a začněte stříkat postižené oblasti. Opakujte třikrát denně, dokud nezmizí příznaky onemocnění.

  Chcete-li tento efekt opravit, měli byste aerosol i nadále používat další 1 týden dvakrát denně. Během stříkání by balón neměl být nakloněn vodorovně, aby rozprašovač fungoval normálně. Nevdechujte produkt ani nechejte v blízkosti otevřených očí.

  Šampon

  Před aplikací protřepete nádobu, vytlačte 5 ml do dlaně, rozetřete ji a poté ji masírujte na vlhké vlasy. Poté by měla být hlava opláchnuta a do masážního kůže se třela další dávka šamponu a nechat 5 minut. Důkladně opláchněte.

  Poté můžete použít balzám nebo kondicionér. Postup můžete opakovat během každého šamponu, ale ne více než 3krát týdně po dobu 5 týdnů s psoriázou nebo 2krát se seborrheou. Pokud se vám podařilo zbavit se příznaků, můžete i nadále používat jako profylaktickou látku 1 krát týdně.

  Gel se používá jako běžné čistidlo pro tělo.

  Pro děti

  Téměř úplná absence kontraindikací umožňuje, aby se přípravek Skin-Cap získal iu novorozenců, když se v nich objevují první příznaky seborrhy, psoriázy atd. Čím dříve se zastaví reprodukce houby a bakterií, tím lépe.

  Kožní čepice se doporučuje pro děti od 12 měsíců. Nejmenší (od roku do 1,5 roku) je lépe vhodný aerosol, který lze snadno aplikovat. Pokud je dítě již více než 18 měsíců, pak můžete smetat krém na jakékoli části pokožky.

  Pokud u dospělých nepříznivě po aplikaci pošádá slabý pocit pálení, mělo by dítě v případě nežádoucích účinků okamžitě zastavit léčbu a opláchnout místo pod tekoucí vodou dětským mýdlem.

  Také před zahájením léčby je nutný alergický test. K tomu je nástroj aplikován na obrovskou oblast pokožky. Pokud není potíže, je pravděpodobné, že se alergie v budoucnu nebude projevovat.

  Pro dospělé

  Pro dospělé neexistují žádná jiná omezení než přecitlivělost. V 97% případů je lék dobře snášen.

  Během těhotenství, kojení

  Pokyny pro použití Pleťový krém obsahuje poznámku, že přínosy pro matku musí překročit riziko, že se dítě v ní rozvíjí.

  Odborníci se domnívají, že komponenty Skin-Cap neovlivňují plod v žádném případě, ale těhotným a kojících ženám se doporučuje provést testy po použití.

  Tato opatrnost je způsobena skutečností, že aktivovaný pyrithion zinečnatý se vtahuje do buněk těla matky, což znamená, že dítě vstoupí také. Je důležité si včas uvědomit, zda je výrobek škodlivý, a přestat používat. Akutní alergie během těhotenství jsou také velmi nežádoucí.

  Zvláštní instrukce

  Vypracoval několik poznámek k použití:

  1. Před aplikací je nutné intenzivně protřepat.
  2. V kompozici nejsou žádné složky barviva, proto není možné změnit barvu kůže nebo vlasů. Pokud k tomu dojde, nástroj může být falešný.
  3. Linka je vhodná pro všechny typy pokožky a vlasů.
  4. Zabraňte kontaktu se sliznicemi, včetně očí. V případě kontaktu důkladně opláchněte vodou.

  Nežádoucí účinky

  Lidé s citlivou kůží někdy mají alergie. Také na začátku kurzu ze smetany může být lehký pocit pálení. Pokud pacient není dítě a není tam žádné vážné potíže, pak brzy projde a nemusíte zastavit kurz.

  Předávkování

  Případy předávkování nejsou známy.

  Interakce

  Krém na kůži (návod k použití uvedený v článku je odkaz a nenahrazuje oficiální poznámku k léku) nereaguje s jinými léky. Tak ukázala výzkum a testování.

  Podmínky dovolené a skladování

  Nástroj je nehormonální a někdy slouží jako kosmetika, a nikoliv pro léčebné účely, takže si ji můžete koupit v lékárnách bez lékařského předpisu. Není však vždy k dispozici. V takovém případě lze nástroj objednat online, což také nevyžaduje zvláštní doklad od lékaře.

  Kožní uzávěr by měl být udržován v chladu. Optimální teplota je od 5 do 25 ° C. Výrobce neposkytuje žádné připomínky týkající se vlhkosti a světla, ale stejně jako v případě většiny farmaceutických výrobků je lepší obal udržovat ve tmě. Skladování by mělo být omezeno na děti.

  Doba použitelnosti aerosolu a šamponu je 5 let od data výroby (je uvedena na obalu), u krému je to 3 roky.

  Analogy krém na pokožku

  Krém na pokožku, jehož pokyny pro použití obsahuje mnoho omezení, obsahuje seznam analogů od tuzemských i zahraničních firem.

  1. Zincap krém. Také máte sprej. Téměř úplná kopie španělských prostředků, ale levnější (téměř dvakrát) a vyrobená v Rusku (Pharmstandard-Tomsk). Hlavní látkou je také pyrithion zinečnatý. Většina kupujících se však domnívá, že ruský duplikát není tak účinný, pro mnohé to nepomohlo. Dalším rozdílem je kratší trvanlivost (2 roky).
  2. Line Friderm od severoamerické společnosti Mifarm. Podobná účinná látka, způsob aplikace a pokyny, avšak cena je v průměru nižší. Dost účinné a běžné drogy. Šampony z této linie, kromě odstranění problémů s pokožkou hlavy, také zlepšují strukturu vlasů.
  3. Pyrithionein zinek. Jednoduchý lék s názvem aktivní složka. Uvolnění se provádí v různých formách.
  4. Psoriderm a Psoricam jsou speciální prostředky pro psoriázu, velmi populární v blízkém zahraničí, zejména na Ukrajině. V Rusku se neprodává.

  Cena Kožní čepice v lékárnách v Moskvě, Petrohrad, regiony

  Minimální ceny pro linku Skin-Cap v předmětech Ruské federace. Je třeba poznamenat, že je možné zakoupit zboží, které není v místních lékárnách, ale objednat v lékařských internetových obchodech. Zpravidla platí, že v nich je cena konstantní pro všechny regiony, pouze náklady na dodání se mohou lišit.

  Krém proti pokožce: návod k použití, cena, recenze, popis

  Krém Skin-Kap je farmaceutickým prostředkem pro léčbu dermatologických patologií. Má antifungální, antifungální účinky. Zabíjí patogeny, zabraňuje šíření infekce, blokuje záněty. Vhodné pro problémovou pokožku všeho druhu. Používá se na různých částech těla. Je povoleno se vztahovat na děti od 1 roku. Lék je dostupný ve Francii ve Španělsku. Zastoupení je v Rusku.

  Akční krém

  Aktivní složky léčiva jsou koncentrovány do epidermis, horních vrstev dermis. Akumulační schopnost krému s pokožkou umožňuje účinné lokalizování účinných látek v problémových oblastech. Rychle se vstřebává, zobrazí se pomalu. Prakticky nevstupuje do krevního oběhu. Při laboratorních testech byly v krevní plazmě zjištěny pouze zbytky produktů. V tomto ohledu nemá krém systémový účinek, neovlivňuje funkci vnitřních orgánů, nevyvolává nežádoucí účinky.

  Zbytkový metabolismus se vyskytuje v játrech, vylučovaných ledvinami, střevem. Při dlouhodobém užívání není návyková, neexistuje žádný abstinenční syndrom. Bez doporučení lékaře je povoleno používat maximálně 14 dní.

  Složení

  Pyrithion zinečnatý je aktivní složkou krému na pokožku. Má výraznou antifungální, antimikrobiální, protizánětlivou aktivitu. Zirkonový pyrithion zničí buněčné stěny patologických mikroorganismů, což vede k smrti. Kvůli neutralizaci zdroje infekce, odstranění olupování, zarudnutí, podráždění. Vysoký pronikající výkon aktivní složky poskytuje rychlý efekt, pozitivní výsledek.

  • Tegin M;
  • EH, E20, R;
  • Tego Ker 450;
  • Butylhydroxytoluen;
  • Sacharóza;
  • Ethanol;
  • Glycerol;
  • Cyklomethikon;
  • Propylparahydroxybenzoát;
  • Stearylalkohol;
  • Kokosový olej;
  • Aromatizace;
  • Voda

  Další látky poskytují krém snadné nanášení, rychlé vstřebávání, hluboké proniknutí, zvlhčení, vytváření ochranné bariéry. Na povrchu kůže se vytváří film, který chrání pokožku před dehydratací a negativními účinky vnějších dráždivých látek. Vyrovnává se vodní bilance, zvyšuje se místní imunita. Podmínky jsou vytvořeny pro rychlé zotavení pokožky.

  Indikace

  Krém Skin-Kap se používá k dermatologickým patologiím různých původů spojeným s reprodukcí patogenů.

  1. Seborrhea;
  2. Atopická dermatitida;
  3. Psoriáza;
  4. Ekzém;
  5. Neurodermatitida;
  6. Peeling, patologická suchost.

  Použijte drogu mohou být dospělí, děti od 1 roku.

  Kromě dermatologických onemocnění lék odstraňuje kosmetické vady:

  • Peeling;
  • Podráždění;
  • Červené skvrny;
  • Svědění;
  • Pocit spálení;
  • Bolest akné;
  • Vyrážka;
  • Černé tečky;
  • Malé trhliny;
  • Nadměrná suchost;
  • Dehydratace po kortikosteroidů.

  Lze použít v některých případech:

  • Omrzliny;
  • Navíjení;
  • Slunce;
  • Ekzém po kontaktu s chemikáliemi pro domácnost;
  • Mírné tepelné popáleniny;
  • Hematom, modřina.

  Nelze použít s otevřenými ranami. Před použitím se doporučuje získat odborné rady.

  Kontraindikace

  Nemůžete použít krém s pokožkou v přítomnosti individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. Vykazuje se alergická reakce na kůži - vyrážka, zarudnutí, pálení, svědění, peeling. Před zahájením léčby se doporučuje provést test citlivosti.

  Malé množství krému se nanáší na koleno, pozoruje stav epidermis, vlastní pocity po dobu jedné hodiny. Test dětí stráví 12 hodin. Přítomnost nepříjemných příznaků, různé projevy na kůži je základem pro selhání.

  Nedoporučuje se užívat během těhotenství, kojení. Je zakázáno používat v kojeneckém období do 1 roku k léčbě dermatitidy plic, diatézy.

  Pokyny k aplikaci

  Prostředek pro vnější použití je aplikován na postižené oblasti tenkou vrstvou dvakrát denně. Spreadujte světlem masážními pohyby. Krém je vstřebáván dostatečně rychle, okamžitě zvlhčuje a vytváří ochranný plášť.

  Trvání léčby závisí na stupni poškození epidermis, typu onemocnění.

  1. Psoriáza, seborrhea je léčena 1,5 - 2 měsíce.
  2. Pro léčbu atopické dermatitidy stačí 4 týdny.
  3. Doba trvání léčby ekzému závisí na její velikosti, důvodech jejího vzhledu. V průměru 2 týdny.
  4. Neurodermatitida, suchost, peeling - 14-20 dní.

  Je zakázáno používat krém na kůži po dobu delší než 2 měsíce. V takových situacích je možné předávkování. Existují vedlejší účinky charakteristické pro individuální nesnášenlivost. Situace nevyžaduje zvláštní léčbu, nepříjemné příznaky zmizí po stažení léku.

  Cream Skin-Cap lze použít jako součást komplexní terapie. Nedoporučuje se však používat několik venkovních produktů s podobným účinkem. Možné předávkování, oslabení účinků stávajících komponent.

  Klíčové výhody

  Farmaceutické léčivo schválené dermatology z různých zemí. Výrobky jsou prodávány v Evropě, používá se k výrobě kvalitních komponent. Kompozice je hypoalergenní, pečlivě promyšlená. Individuální intolerance je extrémně vzácná.

  Terapeutický efekt přichází rychle. Zpočátku mírné brnění, pálení, což je normální reakce, nevyžaduje přerušení léčby. Alergické svědění zmizí během 20 minut, pokožka se uklidní a aktivní složky stále zabíjejí patogeny.

  Cena krému

  Farmaceutický přípravek se vyrábí v trubkách 15 g, 50 g, z laminované fólie sáčku 5 g účinné látky patří do nákladných prostředků. Cena se liší podle výrobce. Francouzské produkty: krém v objemu 15 g - asi 1000 rublů, 50 g - v rámci 2000 rublů. Španělské produkty: 15 g krému - 4500 rublů, 50 g - více než 10 000 rublů.

  Krém Skin-Kap se prodává bez lékařského předpisu. Můžete si koupit v lékárně, objednané online. Doba použitelnosti - 3 roky od data výroby. Strávil se mírně.

  Analogy krém na pokožku

  Vysoká cena krému Skin-Cap umožňuje zákazníkům hledat analogy. Téměř každá lékárna má celý arzenál dermatologických přípravků s podobným účinkem. Existují léky se stejnou aktivní složkou - pyrithion zinečnatý.

  • Zincap. Výrobky domácí produkce. Průměrná cena tuby o objemu 25 ml je 300 rublů, 50 ml - 570 rublů. má podobné indikace, stejné kontraindikace.
  • Zinovit Trubice o objemu 40 ml stojí asi 300 rublů. Kromě pyrithionového zinku jsou zahrnuty přírodní oleje, vitamíny, panthenol a močovina. Nástroj je testován dermatology, určený pro problémovou pokožku všeho druhu. Odstraňuje peeling, podráždění, pomáhá vyrovnat se s bolestivým akné, akné, stopami vyrážky, černými tečkami.
  • Psoricap Droga domácí výroby. Tuba krém stojí 150 stran. Má totožná čtení. Doporučuje se používat pro dospělé, děti od 3 let. Aktivní složkou je pyrithion zinečnatý. Pomocná složka se výrazně neliší od krému Skin-Kap.

  Otázka nahrazení jedné drogy za druhou by měla být projednána se svým lékařem. Lékárny mají mnoho léků, které kombinují antibakteriální, antifungální, antimikrobiální, protizánětlivé účinky.

  Přehledy výkonu

  Můžete si nechat své recenze o Skin-Kap cream, ostatní uživatelé budou mít zájem o:
  Marina:

  "Dermatitida byla nalezena u dítěte po 6 měsících. Předepsaná krémová pokožka. Ačkoli kontraindikace udávaly věk do 1 roku. Četla jsem kompozici, byla jsem přesvědčena, že lék není hormonální, koupil jsem ji. Velmi rychle pomohlo. Následující den, místa nebyla tak červená, peeling prošel za 3 dny. Dítě se poprvé uklidnilo, což může argumentovat, že lék rychle zmírňuje svědění, pálení. Musel jsem ho používat víc než jednou, dokud nedosáhli 3 let. Poté alergické projevy přestaly trápit nás. "

  Světlana:

  "Psoriáza od dětství. Krémy vyzkoušely různé druhy. Nepamatuji si jméno. Zastavila se u Skin Cap. Rychle zmírňuje zánět, svržení zmizí ve stejný den, postupně se odlupuje. Poprvé jsem použil krém po dobu téměř 2 měsíců. Pak symptomaticky. Objevují se projevy psoriázy - zpracované kůže. Zmizel, přestal léčbu. Tímto krémem se cítíte jako muž. Nemoc zvítězí, ale příznaky jsou dobře odstraněny. "

  Kožní uzávěr

  Aktivní složka:

  Obsah

  Farmakologická skupina

  Nozologická klasifikace (ICD-10)

  3D obrazy

  Složení

  Popis dávkové formy

  Aerosol pro vnější použití: olejovitý roztok bílý s žlutavým nádechem světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

  Krém: bílá s charakteristickým zápachem.

  Šampon: bílá suspenze s charakteristickým zápachem.

  Farmakologický účinek

  Farmakodynamika

  Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální aktivita je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, které podporují zánět a nadměrnou deskvamaci pro lupy, seborrheu, psoriázu a jiné kožní nemoci.

  Antibakteriální aktivita pyrithionu zinku se projevuje proti řadě patogenních mikroorganismů (včetně streptokoků, stafylokoků, pseudopurulentů a E. coli, proteusů).

  Pyrithion zinečnatý redukuje intracelulární hladinu ATP, přispívá k depolarizaci buněčných membrán a ke smrti hub a bakterií.

  Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

  Farmakokinetika

  Při vnější aplikaci se aktivuje zinečnatý pyrithion v epidermis a povrchových vrstvách dermis. Systémová absorpce je pomalá.

  V krvi se vyskytuje v stopových množstvích.

  Indikace droga Skin Cap

  Společné pro všechny dávkové formy:

  Pro aerosol a smetanu dodatečně:

  atopická dermatitida, ekzém, neurodermatitida;

  seboroická dermatitida u dospělých a dětí od 1 roku.

  Pro smetanu dodatečně

  Pro šampon navíc:

  atopická dermatitida pokožky hlavy;

  mastnou a suchou seborrheou.

  Kontraindikace

  Přecitlivělost na léčivo.

  Používejte během těhotenství a kojení

  Aerosol pro vnější použití

  Během těhotenství a laktace by měl být přípravek předepsán pouze v případech, kdy očekávaný přínos léčby převáží potenciální riziko pro plod a kojence.

  Nebyly hlášeny žádné nežádoucí účinky na použití přípravků obsahujících pyrithion zinku u těhotných a kojících žen.

  Nežádoucí účinky

  Běžná pro aerosol a krém pro vnější použití.

  V prvních dnech léčby je v místě aplikace léku možné krátkodobé pocity pálení, které obvykle nevyžadují přerušení léčby.

  Časté pro šampony a krémy pro vnější použití. Alergické reakce.

  Pro aerosol pro externí použití navíc. Zřídka - alergické reakce.

  Interakce

  Klinicky významná interakce léku Kožní uzávěr s jinými léky nebyl zjištěn.

  Dávkování a podání

  Aerosol: nastříkejte na postiženou kůži ze vzdálenosti 15 cm 2-3krát denně, abyste dosáhli klinického účinku. Pro dosažení trvalého účinku se doporučuje pokračovat v užívání léku 1 týden po vymizení příznaků. Pro ošetření pokožky hlavy je připojena speciální příloha. Léčba psoriázy je 1-1,5 měsíců, u atopické dermatitidy je to 3-4 týdny.

  Dávkování a administrace u dětí se neliší od dávkování u dospělých.

  V případě potřeby můžete po konzultaci s lékařem provádět druhý léčebný cyklus po 1 až 1,5 měsíci.

  Krém: po intenzivním protřepání naneste na postiženou kůži tenkou vrstvu 2krát denně. Léčba psoriázy je 1-1,5 měsíců, u atopické dermatitidy je to 3-4 týdny.

  Dávkování a administrace u dětí se neliší od dávkování u dospělých.

  V případě potřeby můžete po konzultaci s lékařem provádět druhý léčebný cyklus po 1 až 1,5 měsíci.

  Šampon: Před použitím důkladně protřepejte láhev, naneste malé množství šamponu na vlhké vlasy a masírujte pokožku hlavy, poté opláchněte vlasy a znovu naneste šampon. Šampon nechte 5 minut na vlasy a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Aplikujte 2-3 krát týdně během prvních 2 týdnů. Průběh léčby psoriázy - 5 týdnů se seborrheou - 2 týdny.

  Během remise může být šampon používán 1-2x týdně jako prostředek prevence recidivy.

  Zvláštní instrukce

  Před použitím spreje několikrát důkladně protřepejte láhev. Lahvička je držena svisle během stříkání. Pro usnadnění zpracování pokožky hlavy je speciální tryska.

  Šampon Kožní čepice nemá vliv na přirozené barvy a stav vlasů.

  Formulář uvolnění

  Aerosol pro vnější použití, 0,2%. Na 35, 70, 140 g léčiva v hliníkové aerosolové nádobě, která se skládá z ventilu a víčka. Válec s přídavnou tryskou je umístěn v kartonové krabici.

  35 g léku v hliníkové aerosolové nádobě, která se skládá z ventilu a víčka (volný vzorek).

  Krém pro externí použití, 0,2%. Na 5 g v sáčku z vrstvené fólie. 15 a 50 g v plastové trubici. Každá trubka je umístěna v kartonové krabici.

  Šampon, 1%. Na 50 ml, 150 ml, 400 ml v plastové lahvičce. Každá lahvička je umístěna v kartonové krabici. Na 5 g v sáčku z vrstvené fólie. 5 sáčků dohromady jsou umístěny v kartonové krabici. Na 5 g v sáčku z vrstvené fólie (volný vzorek).

  Výrobce

  Kemigroup Frans SA, Francie (aerosol - Recifarm Parets S.L., Barcelona, ​​Španělsko, krém a šampon - B. Brown Medical SA, Jaen, Španělsko) pro společnost LLC Invar ", Rusko.

  Organizace obdržela nároky od spotřebitelů: LLC Invar. 410056, Rusko, Saratov, ul. Rakhova, 61/71.

  Tel: (8452) 52-12-72; 52-13-08.

  Reprezentativní kancelář v Moskvě: 115054, Moskva, st. Dubininskaya, 57, s. 1.

  Tel: (495) 544-51-54; 964-15-75.

  Podmínky prodeje lékáren

  Podmínky skladování léku Kožní čepice

  Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Doba použitelnosti léku Kožní čepice

  krém pro vnější použití 0,2% - 3 roky.

  šampon 1% - 5 let.

  aerosol pro vnější použití 0,2% až 5 let.

  aerosol pro vnější použití 0,2% až 5 let.

  Nepoužívejte po datu vypršení platnosti vytištěném na obalu.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy