logo

SKIN-CAP

◊ Aerosol pro vnější použití 0,2% ve formě olejového roztoku z bílého s žlutavým nádechem do světle žluté barvy s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: laurylsulfát sodný, isopropylmyristát, ethanol, propelanty (izobutan, propan, butan).

70 g - hliníkové aerosolové plechovky (1) s rozprašovací hlavou a speciální tryskou pro zpracování lepenkových krabic.

◊ Krém pro vnější použití 0,2% bílá s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: Tego Care 450 (distearát, polyglyceryl 3-methyl glukózy), Tegin M (glyceryl stearát), Tego alkanol 18 (stearylalkohol) Tegosoft ITS (oktyl-oktanoát) Tegosoft P (isopropylpalmitát) Tegosoft LSE 65K (kokoát sacharózy ) Abil K4 (cyklomethikon), glycerol, Tegosoft E20 (methyl glyukotset 20), nipagin, aroma (Binet 10680), butilgidroksitoluen, čištěná voda.

50 g - plastové trubky (1) - kartonové obaly.

◊ Šampon 1% ve formě bílé suspenze s charakteristickým zápachem.

Pomocné látky: natrium-lauryl-kopolymer, amid-koko-N (hydroxyethyl) alkylamidobetain mastných kyselin, laurylsulfát sodný, dimethikon kopolymer, polyethylen glykol a polypropylen glykol, a 55-oleát, propylenglykol, mentol, chlorid sodný, Trilon B, čištěná voda.

5 g - sáček (5) - kartonové krabice.
150 ml - plastové lahve (1) - kartonové obaly.

Aktivovaný pyrithion zinek má protizánětlivou, antibakteriální a antifungální aktivitu. Antifungální účinnost je zvláště výrazná ve vztahu k Pityrosporum ovale a Pityrosporum orbiculare, což způsobuje zánět a nadměrnou deskvalifikaci kožních onemocnění. Antibakteriální účinnost se projevuje na několik patogenů Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Próteus spp.

Pyrothion zinečnatý redukuje intracelulární hladiny ATP, podporuje depolarizaci buněčných membrán a způsobuje smrt hub a bakterií. Mechanismus protizánětlivého účinku nebyl studován.

Aerosol pro vnější použití (pro dospělé a děti starší než 1 rok):

Krém pro vnější použití (pro dospělé a děti nad 1 rok):

- atopická dermatitida (ekzém, neurodermatitida);

- atopická dermatitida pokožky hlavy;

Lék je používán externě.

Před použitím šamponu důkladně protřepejte láhev. Naneste malé množství šamponu na pokožku na mokré vlasy a masírujte pokožku hlavy. Opláchněte a znovu naneste šampon. Šampon nechte 5 minut na vlasy a důkladně opláchněte velkým množstvím vody. Lék se užívá 2-3krát týdně během prvních 2 týdnů. Léčba psoriázy trvá 5 týdnů se seborrheou - 2 týdny. Během remise může být šampon používán 1-2x týdně jako prostředek prevence recidivy.

Krém pro vnější použití po intenzivním třepání se aplikuje na postiženou kůži tenkou vrstvou 2krát denně. Průběh léčby psoriázy je 1-1,5 měsíců, při atopické dermatitidě - 3-4 týdny.

Aerosol pro vnější použití se na postiženou kůži rozstřikuje v dostatečném množství ze vzdálenosti přibližně 15 cm. Aplikujte 2-3krát denně, abyste dosáhli klinického účinku. Aby bylo dosaženo trvalého účinku, doporučuje se používat léčivo po dobu jednoho týdne po vymizení příznaků. Několikrát před použitím protřepejte plechovku. Při stříkání udržujte láhev ve stoje. Pro ošetření aerosolové pokožky je připojena speciální tryska.

V současné době nebyly hlášeny případy předávkování kůže.

Léky> Kožní uzávěr (krém)

Krém na obličej ve formě krému je lék, který má antimikrobiální, antifungální účinky, schopnost inhibovat buněčný růst.

Složení: účinná látka je aktivována zinečnatým pyrithionem, který odstraňuje zánět a loupání kůže způsobené vývojem patogenní mikroflóry.

Krém se používá k léčbě kožních onemocnění různého charakteru u dětí ve věku 1 roku a dospělých. Hlavními indikátory pro použití jsou následující onemocnění: lupénka, nadměrná suchá kůže, atopická a seboroická dermatitida. Nástroj může být použit jako samostatná nebo komplexní léčba neurodermatitidy, pro rychlou resorpci plaků způsobených vývojem psoriázy.
Lék je lépe užívat během těhotenství a laktace, protože tento problém nebyl studován.

Způsoby použití: externě. Před nanesením krému je třeba povrch kůže vyčistit. Lék by měl být aplikován v tenké vrstvě, lehce se třepí do léze 2-3 krát denně. Kompletní průběh obnovy psoriázy je 5 týdnů se seboroickou dermatitidou - 14 dnů. Četnost léčby závisí na zhoršení procesu. Při systematickém použití léku při léčbě psoriázy po dvou letech bude možné dosáhnout delších období remisí a mírného poklesu šíření lézí.

Kontraindikace: zvýšené složky imunity. Nepoužívejte lék po uplynutí doby použitelnosti.

Nežádoucí účinky: alergické reakce. Tyto jevy byly pozorovány u malého počtu pacientů.

Lék je předepsán pouze pro použití vně, proto nebyly zaznamenány případy předávkování.

Tvar produktu: krém v tubě, balený v 15, 50g nebo sáčky v 5g, balené v kartonové krabici.

Doba použitelnosti: 5 let. Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah dětí a přímých světelných zdrojů.

Výrobce: Heminova International, SA, Španělsko.

Analogy krému jsou Zinocap krém, Friederm zinek, Pyrithione zinek.

Recenze drogové kůže Cap

Aerosol pro vnější použití, Cheminova Internacional

Indikace pro použití

Společné pro všechny dávkové formy:

Pro aerosol a smetanu dodatečně:

atopická dermatitida, ekzém, neurodermatitida;

seboroická dermatitida u dospělých a dětí od 1 roku.

Pro smetanu dodatečně

Pro šampon navíc:

atopická dermatitida pokožky hlavy;

mastnou a suchou seborrheou.

Diskuse o drogě Kožní čepice v záznamu maminky

u novorozenců má žaludek objem 35 ml - podívej se na dceru a hlavně na zvýšení hmotnosti a neváží po krmení. Největší mi pomohla Mléčná dráha. a zbytek je nyní kůže.

Dobrý den Počkej, všechno bude v pořádku. Právě včera jsem našel informace, prohodil bych vám něco užitečného. Jedná se o poměrně nákazlivé bakteriální onemocnění. Jeho začátek nepředstavuje nic špatného: lehký kašel, který se postupně zvyšuje a dosahuje vrcholu až po 10-12 dnech. Kašel se stává velmi charakteristickým: ostrá, paroxysmální, zpočátku častěji ve večerních hodinách a pak během dne. Ale nejtěžší kašel se objevuje v noci. Kašel se silnými kašlemi způsobujícími kašel.

. samozřejmě. stále velmi dobře obnovuje suchou, popraskanou kůži Emolium krém - není zvláštní, ale pouze krémová - není mastná, zvlhčuje a léčí praskliny. Stále nepoužíváme kožní čepičku - je to s největší pravděpodobností hormonální, odstraní všechno, ale zhoršení je ještě silnější, používám ji při krmení, takže dítě strašně trpělo žaludkem, plakalo, nespalo. teprve pak zjistil, kolik špatných informací o něm na internetu. může někomu pomoci.

Jste velmi zvláštní postoj k návodu, potlačil činnost kůry nadledvin s předávkováním, ve skutečnosti, když se dítě bude zcela obmazyvatv v průběhu celého roku a každý den může to laskavý a dosahuje kůru nadledvin, stejně jako ve standardním průběhu maximálně 14 dneynikakih vedlejších účinků, a to i Nikdo nikdy neviděl místní. Jakýkoli lék má vedlejší účinky, které jsou velmi vzácné a při delším užívání, jestliže se vaše dítě vyspí a špatně spí, je racionálnější léčit ho.

že odkaz není správně zkopírován tam, kde je napsáno Chronická endometritida 9. prosince 2014, 00: 03Pokud jste na mé stránce a přečtete si toto téma, znamená to, že máte zájem o chronickou endometritidu a její léčbu. ;-) Měl jsem 2 STS spojené s chronickou endometritidou (dále jen CE), takže jsem trochu pochopil, co to je. V tomto tématu jsem shromáždil informace o tom, co jsem osobně udělal s mým jménem. Ujasím si: nejsem doktor, takže byste neměli toto téma považovat za vodítko k akci - vše je uzdraveno

Vyhodit mýtné. Pokud léčba nepomůže, obraťte se na ně. Víte, zdá se mi, že její ústa se začaly třást méně, páté léky pít léky, jako kdyby začínali pomáhat, a to i v případě, že všechno jde kolem mého koblihu. Byli jsme v perinatální klinice, v kanceláři 38, kde doktor přijímá až měsíc, přesně měsíc po ní půjdeme k následné návštěvě, jmenovala ho. Zdálo se mi jako dobrý lékař, přinejmenším s běžně léčenými dětmi, i když to není show.

Úřad pro potraviny a léčiva (USA) varuje ty, kteří používali kožní čepici k léčbě psoriázy. Tento přípravek obsahuje kortikosteroidy, které mohou představovat zdravotní riziko. Ti, kteří v současné době užívají tuto drogu, se důrazně doporučují kontaktovat lékaře. Náhle ukončení užívání tohoto léku může vést ke zhoršení stavu pacienta až po hospitalizaci s ohrožením života. Analýza prováděná FDA prokázala, že Skin-Kap obsahuje velkou dávku steroidu clobetasol propionátu. Použití tohoto steroidu může mít za následek.

Správná volba kosmetiky Lazila přes Inetu při hledání efektivního léku na striže, to je to, co jsem našel. Článek velký, ale tam je něco, co si myslet o (((a otázka, jak si koupit krém, aby se zabránilo strie je stále otevřený))) Holky, já ne kosmetička a biochemik, hranolky kopí práci pro americkou patro běžec, který volá sebe „policista kosmetiky“. Paula sama - chemik, make-up umělec, kosmetička, pracovala v různých kosmetických firmách a odtamtud odlétala.

. Strašně se mi to líbilo, dokonce jsem byla nepříjemná rozmazat dítě, už jsme zkusili všechny masti a krémy, také Gistan nedal výsledky, najednou seděl na hormonální (atoderm, kožní čepice). sotva se dostal dolů.. zkusila další věc. včetně suprastin, tavegil. ale dítě odešlo od nich ospalé, potlačené. Po běhu pilulek se alergie vrátila. alergik doporučuje navlhčit pokožku po koupeli a po 15 minutách použije směs bipantanové a zinkové masti 50/50 na zčervenání. jen tato směs nám pomohla a my jsme vyčistili všechny potravinové a domácí alergeny a testovali jsme na dysbaccin a tam se ukázalo být hemolytické E. coli. Zde máme nbsp.

Takže léčbu jako lékař předepsal, v zásadě, drogy nejsou špatné, jediná věc, kterou pokožka pokožky krep nepomohla vůbec, ani nevšimla zlepšení z ní. Nevím, co jsme měli, samozřejmě, že dcera nebyla alergická, ale měsíc před rokem byla pokropena všemi neznámými věcmi a každý den se všechno zhoršovalo, i když neposkytla nic, ale naopak, celé jídlo bylo odstraněno po dobu dvou měsíců. Dokonce hormonální masti nepomohly. Pomáhaná emulze pro koupání Emolium a smetanový Emolium. Několik dní náměstek.

. Zano, alergické děti mají vždy gastroenterologické problémy, od nich a vyrážky. Moje dcera a já jsme prošli mnoha konzultacemi, nakonec věřím pouze jednomu lékaři. Kožní čepice jej vysychá a současně regeneruje kůži a zabíjí patogenní flóru na vyrážku, stejnou houbu, která se často spojuje s alergiemi. V mé praxi se to dobře vypořádalo s peelingem. Pokračujete v přípravě Emolium, podle recenzí také dobrý předem. Nepoužil jsem to, nemůžu říct nic, jak rychle to pomůže. To ještě nebylo přiděleno vám, abyste poskytli výkaly pro dysbakteriózu (neboť tuto nemístnou diagnózu nelíbí, ale skutečnost je, že je). Nastavení mikrofonu.

. sledujte lékaře na bezplatný předpis - bylo to normální, nakonec jsem ho koupil sám - vyrážka se zvýšila, přešel jsem na superstin na 3 dny, vyrážka se výrazně snížila. Alergik nám dal kožní uzávěr na kůži a pak elidel (jsme pgod a 6) v komplexu s testovacím uzávěrem. Přísná strava, respektive analýza giardiázy a gelů. Po 7 měsících a po antibiotice může být dysbakterióza vyčištěna. Pili jsme více normoflorinů l a b, tato lakta a bifidobakterie jsou naživu, pomohla i ve vašem věku. I ruzam krém má slabé antihistaminové vlastnosti. Pokud jste na HB, musíte také dodržovat přísnou dietu. Po 7 měsících jsme byli předepsáni hrozny a krémem plus Ruzam + a elidel na kůži. Problémem je, že předstírání je obtížné.

V jaké klinice jste pozorováni, zdá se, že není věnována velká pozornost rozšířenému coulogramu a dalším problémům v krvi. Budu shodit Starý, ve kterém je napsán dostatečně podrobně, které by měly být kontrolovány kromě hlavních hormonů, které jde krovi.Analizy obsledovaniyaObychnye a analýz lze rychle uvést do laboratoří „Helix“ (např hCG - výsledek na 18-20 h), „InVitro“, "CityLabe" (termín 1-2 dny). Krevní testy (agregace, homocystein, atd.), Imunitní a genové analýzy: Ústav. Ott, ins.

Dobrý den! Děkuji moc za gratulace! Můj manžel a já jsme spolu byli 11 let, ale před rokem 2010 byl PPA chráněn (i když tvrdí, že je nespolehlivý a za podmínek dvou extrémně zdravých organismů se všechno dalo dělat;)). Od roku 2010 přestali být vůbec chráněni s plnou důvěrou, že B přichází okamžitě. Aha Nebyl tam. No, a šli na testy, lékaři, znovu testují, opět lékaři. Ukázalo se, že její manžel je s SG velmi špatný. Ne, to není špatné. hrozný Živé spermie prostě úplně chyběly + v mém.

Vaše vzdělání vám pomůže. pouze my všichni víme, že dogma není vždy omezením v pokynech, např. kožní uzávěr může být použit z roka na rok, používáme jej od 3 měsíců, jako mnoho zde, atarax od 3 let, byli jsme jmenováni od 9 měsíců (minimální dávka 1/6 pilulku), berodální omezení 2krát denně, i když se silnými záchvaty obstrukce používáme nejméně 10krát, udělali jsme 4. Ano, a co dělat, když má dítě tuto situaci. Erius nás jmenoval kmn, kondidatskoy na HELL s naslem.

Byl to doktor. Určeno laktofiltrum, enterosgel a hepel. V domě už byl laktový filtr, ale nikdy předtím jsem to vážně nebral. Začal to dát. A doslova byl den lepší, vyrážka postupně zmizela. po třech dnech bylo všechno téměř absolutní. Navíc nám nepomohlo ani kožní uzávěr, ani psorikap, ani jiné masti, ale pomohlo nám to nejlevnější smetanový efekt s heřmánkem a Vit A a E (vzít v lékárně). Takže ne vždy.

. Slama a lepší vosky, například bambucké máslo, je nejvíce na zimu. Lidé trpící atopickou dermatitidou potřebují zvlhčit pokožku mnohem častěji, než může být použita stejná kožní čepice (např. Dvakrát denně) a nemůžete dlouho sedět na pokožce. potřeba zvlhčit, zvlhčit, pak se objevuje otázka, co... Mnoho lidí používá k tomu různé krémy a masti prezentované v lékárnách a obchodech na bázi minerálního oleje, ale minerální olej vytváří film na pokožce, který přispívá k tvorbě "skleníkového efektu" suší. No, kůže je největší orgán a naše poškozené ko.

Nemůže dlouho věnovat pozornost, rychlá únavnost, neustále rozptýlené všem, nehybně sedící, opotřebované, aniž by ho chytil, nemohou být dlouhou dobu zapojeny do jedné věci. Máme ji, protože již byla diagnostikována. Pokud půjdeme do nemocnice, kde bude nutné sedět ve frontě, pak je to plechovka. Kata, co mu nedáváte hysterii, nedovolte, aby záchvaty byly dobré. Ale není to jenom to, znamená to, že v těle probíhají takové procesy, které se nemůžete zapnout pouhým upokojením dítěte. Jenom neléčená neurologie.

Krém proti pokožce: návod k použití, cena, recenze, popis

Krém Skin-Kap je farmaceutickým prostředkem pro léčbu dermatologických patologií. Má antifungální, antifungální účinky. Zabíjí patogeny, zabraňuje šíření infekce, blokuje záněty. Vhodné pro problémovou pokožku všeho druhu. Používá se na různých částech těla. Je povoleno se vztahovat na děti od 1 roku. Lék je dostupný ve Francii ve Španělsku. Zastoupení je v Rusku.

Akční krém

Aktivní složky léčiva jsou koncentrovány do epidermis, horních vrstev dermis. Akumulační schopnost krému s pokožkou umožňuje účinné lokalizování účinných látek v problémových oblastech. Rychle se vstřebává, zobrazí se pomalu. Prakticky nevstupuje do krevního oběhu. Při laboratorních testech byly v krevní plazmě zjištěny pouze zbytky produktů. V tomto ohledu nemá krém systémový účinek, neovlivňuje funkci vnitřních orgánů, nevyvolává nežádoucí účinky.

Zbytkový metabolismus se vyskytuje v játrech, vylučovaných ledvinami, střevem. Při dlouhodobém užívání není návyková, neexistuje žádný abstinenční syndrom. Bez doporučení lékaře je povoleno používat maximálně 14 dní.

Složení

Pyrithion zinečnatý je aktivní složkou krému na pokožku. Má výraznou antifungální, antimikrobiální, protizánětlivou aktivitu. Zirkonový pyrithion zničí buněčné stěny patologických mikroorganismů, což vede k smrti. Kvůli neutralizaci zdroje infekce, odstranění olupování, zarudnutí, podráždění. Vysoký pronikající výkon aktivní složky poskytuje rychlý efekt, pozitivní výsledek.

 • Tegin M;
 • EH, E20, R;
 • Tego Ker 450;
 • Butylhydroxytoluen;
 • Sacharóza;
 • Ethanol;
 • Glycerol;
 • Cyklomethikon;
 • Propylparahydroxybenzoát;
 • Stearylalkohol;
 • Kokosový olej;
 • Aromatizace;
 • Voda

Další látky poskytují krém snadné nanášení, rychlé vstřebávání, hluboké proniknutí, zvlhčení, vytváření ochranné bariéry. Na povrchu kůže se vytváří film, který chrání pokožku před dehydratací a negativními účinky vnějších dráždivých látek. Vyrovnává se vodní bilance, zvyšuje se místní imunita. Podmínky jsou vytvořeny pro rychlé zotavení pokožky.

Indikace

Krém Skin-Kap se používá k dermatologickým patologiím různých původů spojeným s reprodukcí patogenů.

 1. Seborrhea;
 2. Atopická dermatitida;
 3. Psoriáza;
 4. Ekzém;
 5. Neurodermatitida;
 6. Peeling, patologická suchost.

Použijte drogu mohou být dospělí, děti od 1 roku.

Kromě dermatologických onemocnění lék odstraňuje kosmetické vady:

 • Peeling;
 • Podráždění;
 • Červené skvrny;
 • Svědění;
 • Pocit spálení;
 • Bolest akné;
 • Vyrážka;
 • Černé tečky;
 • Malé trhliny;
 • Nadměrná suchost;
 • Dehydratace po kortikosteroidů.

Lze použít v některých případech:

 • Omrzliny;
 • Navíjení;
 • Slunce;
 • Ekzém po kontaktu s chemikáliemi pro domácnost;
 • Mírné tepelné popáleniny;
 • Hematom, modřina.

Nelze použít s otevřenými ranami. Před použitím se doporučuje získat odborné rady.

Kontraindikace

Nemůžete použít krém s pokožkou v přítomnosti individuální nesnášenlivosti k jednotlivým komponentům. Vykazuje se alergická reakce na kůži - vyrážka, zarudnutí, pálení, svědění, peeling. Před zahájením léčby se doporučuje provést test citlivosti.

Malé množství krému se nanáší na koleno, pozoruje stav epidermis, vlastní pocity po dobu jedné hodiny. Test dětí stráví 12 hodin. Přítomnost nepříjemných příznaků, různé projevy na kůži je základem pro selhání.

Nedoporučuje se užívat během těhotenství, kojení. Je zakázáno používat v kojeneckém období do 1 roku k léčbě dermatitidy plic, diatézy.

Pokyny k aplikaci

Prostředek pro vnější použití je aplikován na postižené oblasti tenkou vrstvou dvakrát denně. Spreadujte světlem masážními pohyby. Krém je vstřebáván dostatečně rychle, okamžitě zvlhčuje a vytváří ochranný plášť.

Trvání léčby závisí na stupni poškození epidermis, typu onemocnění.

 1. Psoriáza, seborrhea je léčena 1,5 - 2 měsíce.
 2. Pro léčbu atopické dermatitidy stačí 4 týdny.
 3. Doba trvání léčby ekzému závisí na její velikosti, důvodech jejího vzhledu. V průměru 2 týdny.
 4. Neurodermatitida, suchost, peeling - 14-20 dní.

Je zakázáno používat krém na kůži po dobu delší než 2 měsíce. V takových situacích je možné předávkování. Existují vedlejší účinky charakteristické pro individuální nesnášenlivost. Situace nevyžaduje zvláštní léčbu, nepříjemné příznaky zmizí po stažení léku.

Cream Skin-Cap lze použít jako součást komplexní terapie. Nedoporučuje se však používat několik venkovních produktů s podobným účinkem. Možné předávkování, oslabení účinků stávajících komponent.

Klíčové výhody

Farmaceutické léčivo schválené dermatology z různých zemí. Výrobky jsou prodávány v Evropě, používá se k výrobě kvalitních komponent. Kompozice je hypoalergenní, pečlivě promyšlená. Individuální intolerance je extrémně vzácná.

Terapeutický efekt přichází rychle. Zpočátku mírné brnění, pálení, což je normální reakce, nevyžaduje přerušení léčby. Alergické svědění zmizí během 20 minut, pokožka se uklidní a aktivní složky stále zabíjejí patogeny.

Cena krému

Farmaceutický přípravek se vyrábí v trubkách 15 g, 50 g, z laminované fólie sáčku 5 g účinné látky patří do nákladných prostředků. Cena se liší podle výrobce. Francouzské produkty: krém v objemu 15 g - asi 1000 rublů, 50 g - v rámci 2000 rublů. Španělské produkty: 15 g krému - 4500 rublů, 50 g - více než 10 000 rublů.

Krém Skin-Kap se prodává bez lékařského předpisu. Můžete si koupit v lékárně, objednané online. Doba použitelnosti - 3 roky od data výroby. Strávil se mírně.

Analogy krém na pokožku

Vysoká cena krému Skin-Cap umožňuje zákazníkům hledat analogy. Téměř každá lékárna má celý arzenál dermatologických přípravků s podobným účinkem. Existují léky se stejnou aktivní složkou - pyrithion zinečnatý.

 • Zincap. Výrobky domácí produkce. Průměrná cena tuby o objemu 25 ml je 300 rublů, 50 ml - 570 rublů. má podobné indikace, stejné kontraindikace.
 • Zinovit Trubice o objemu 40 ml stojí asi 300 rublů. Kromě pyrithionového zinku jsou zahrnuty přírodní oleje, vitamíny, panthenol a močovina. Nástroj je testován dermatology, určený pro problémovou pokožku všeho druhu. Odstraňuje peeling, podráždění, pomáhá vyrovnat se s bolestivým akné, akné, stopami vyrážky, černými tečkami.
 • Psoricap Droga domácí výroby. Tuba krém stojí 150 stran. Má totožná čtení. Doporučuje se používat pro dospělé, děti od 3 let. Aktivní složkou je pyrithion zinečnatý. Pomocná složka se výrazně neliší od krému Skin-Kap.

Otázka nahrazení jedné drogy za druhou by měla být projednána se svým lékařem. Lékárny mají mnoho léků, které kombinují antibakteriální, antifungální, antimikrobiální, protizánětlivé účinky.

Přehledy výkonu

Můžete si nechat své recenze o Skin-Kap cream, ostatní uživatelé budou mít zájem o:
Marina:

"Dermatitida byla nalezena u dítěte po 6 měsících. Předepsaná krémová pokožka. Ačkoli kontraindikace udávaly věk do 1 roku. Četla jsem kompozici, byla jsem přesvědčena, že lék není hormonální, koupil jsem ji. Velmi rychle pomohlo. Následující den, místa nebyla tak červená, peeling prošel za 3 dny. Dítě se poprvé uklidnilo, což může argumentovat, že lék rychle zmírňuje svědění, pálení. Musel jsem ho používat víc než jednou, dokud nedosáhli 3 let. Poté alergické projevy přestaly trápit nás. "

Světlana:

"Psoriáza od dětství. Krémy vyzkoušely různé druhy. Nepamatuji si jméno. Zastavila se u Skin Cap. Rychle zmírňuje zánět, svržení zmizí ve stejný den, postupně se odlupuje. Poprvé jsem použil krém po dobu téměř 2 měsíců. Pak symptomaticky. Objevují se projevy psoriázy - zpracované kůže. Zmizel, přestal léčbu. Tímto krémem se cítíte jako muž. Nemoc zvítězí, ale příznaky jsou dobře odstraněny. "

Kožní uzávěr

Formy uvolnění

Lékaři hodnotí kožní čepice

Velmi účinný a jemný lék při léčbě lupů. Nepražujte pokožku hlavy, aniž by došlo k nežádoucím účinkům.

Účinek je patrný po 3-4 použití léku, potřebujete dlouhou léčbu. Snad vývoj alergií nebo individuální nesnášenlivost komponentů léku.

Vynikající nehormonální činidlo pro léčbu atopické a seboroické dermatitidy, stejně jako pro mírné akné a psoriázu. Vzácné nežádoucí účinky, nezpůsobují nepříjemné pocity během aplikace, rychlé výsledky. Bezpečné pro použití v pediatrické dermatologii. Není návyková.

Pálení je možné na začátku léčby. Vysoká cena Při předčasném zrušení - riziko exacerbace.

Výborný lék na léčbu seboroické dermatitidy, působí velmi rychle a efektivně, nedává nežádoucí účinky.

Cena je příliš vysoká, ale myslím si, že výrobce si uvědomuje dobrou klinickou účinnost, takže cena není "plachá".

Pravidelně používaný v klinické praxi pro léčbu seboroické dermatitidy.

Názory pacientů na kožní čepice

Psoriáza se objevila ve škole. Pláty byly jak na obličeji, tak na těle, které se nepokoušely léčit, ale nic nepomohlo. Ani farmaceutické ani lidové prostředky. Pak sami prošli. A teď, po nějaké době, se vynořili na okraji pokožky hlavy. Museli jsme odříznout nárazy, aby zakryly plaky, které se rozšířily na polovinu čela, zejména v období exacerbace na podzim a blíž k pramenu. Trpěl jsem poměrně dlouho, asi šest let. Na internetu jsem narazil na fórum pro léčbu psoriázy a někdo o tomto léku napsal. Rozhodl jsem se zkusit, koupil jsem aerosol. Samozřejmě, nečekal jsem, že by to pomohlo, ale pravidelně jsem hledal třikrát denně nebo ještě víc. Přesně dva týdny a všechno se dělo, jako by nebyla žádná šupina. Radost neznala žádné hranice. Pak se nemoc dlouho neobtěžovala a po dvou letech, pravděpodobně kvůli stresu, se znovu objevila. Tentokrát jsem koupil masť, léčba byla delší. Nevím, jaký je důvod, ale všechno šlo pravděpodobně za čtyři týdny.

Dost dobré drogy. Nikdy jsem nezachránil své dítě před dermatitidou. Drahé, samozřejmě, ale když nic už nepomůže, pak peníze nejsou škoda. Stojí asi 900 rublů malou trubičkou. Červené, suché, drsné skvrny na těle dítěte zmizí po jediném nebo dvou použití. Dost dlouho, protože je třeba ho aplikovat v tenké vrstvě. Konzistence krému je nemastná, rychle vstřebává a snadno se vypláchne. Má spíše příjemnou vůni. Uchovávejte v chladničce. Ve srovnání s jeho analogou - tsinokapa, jen nebe a země. "Zinocap" vůbec nepomohlo. Ani od prvního, ani od pátého, ani od desátého. Krém "Skin Cap" doporučuje.

Moje dítě trpí atopickou dermatitidou od narození a my jsme bojovali s těmito místy po pátý rok. Podle doporučení lékařů se pokusili hodně mastí a past, a ne všichni jim pomohli a za velmi krátkou dobu. Místa se objevila na nových místech. Ale "Skincap" pomáhá velmi dobře, na několik dní už dobrý efekt, skvrny se změní na bílou barvu a úplně zmizí, dítě je nekombinuje. Je to samozřejmě velmi drahé a samotná láhev má malý objem, ale pomoc z ní je skutečná.

Existuje spousta kontroverzí o krému Skin-Kap - je to hormonální nebo ne? Bohužel jsem nenalezla jednoznačnou odpověď. Jeho syn před mnoha lety předepisoval dermatolog ze seboroické dermatitidy. Váhy pokryly pokožku hlavy, obličej a hruď. Vyšetřil seborrheu hlavy, ale to trvalo několik let. Ale na obličeji a hrudníku se objevují pravidelně červené šupinaté skvrny. "Kožní uzávěr" řeší tento problém za 3-4 dny. To znamená, že není lék, ale symptomy onemocnění jsou účinně odstraněny. Přemýšlíme o změně drogy, protože cena je příliš vysoká a existují pochybnosti o její bezpečnosti.

Můj manžel je alergický z dětství na kousnutí hmyzem. Kdysi maloval "Fenistil", ale on jen vzal svrbení a se zarudnutím musel chodit, dokud oni nepřišli. Jednou jsem šel do lékárny opět pro "Fenistil", ale lékárník mi doporučil, abych zkusil Skin-Kap. Efekt nás skutečně potěšil. Kožní uzávěr také uvolnil svrbení, ale po tom, co po 3-4 aplikacích začala zmizet začervenání. Nyní manžel používá pouze "kožní čepici". Doporučujeme!

Jednou dítě mělo na břiše několik červenavých míst, trochu suché. Zpočátku se pokoušeli problém vyřešit, jak říkají, "lidovým" znamená: vlak, dětský krém, ale nic nepomohlo. Šla k dermatologovi: dětská atopická dermatitida, předepsal krém "Kožní uzávěr". Během týdne léčby jsme zapomněli na naše skvrny, ovšem fakt hormonální byl trochu znepokojivý, ale specialisté ví víc a cena je trochu vysoká.

Použil jsem "kožní čepičku" z lupů, ano, výsledek byl doslova okamžitě po 2-3 aplikacích. Ale po zrušení všechno začalo znovu s dvojnásobnou nebo dokonce trojnásobnou silou. Místo, odkud byly lupiny nalité, rostlo třikrát za týden. Lékaři v schůzce z nějakého důvodu neříkají, že jde o hormonální drogu. A všechny hormonální léky utopí nemoc a teprve když je vezmete. Takže nedoporučuji používat Skin Kap.

Pro vnější použití bylo použito krému "Skin-cap" o obsahu 0,2%. Krém je drahý, podle mého názoru, stojí 743 rublů, i když jeho objem je malý, pouze 15 gramů. Indikace k použití: lék se používá u dospělých a dětí od 1 roku k léčbě psoriázy, atopické dermatitidy, neurodermatitidy, ekzému, tajné dermatitidy, suché kůže. Byli jsme přiděleni alergikovi. Dítě mého dítěte vylétlo (objevily se rovné rány). Pokusil se rozmačkat různými mastmi, nic mi pomohlo. Šli jsme k alergistovi a ona jmenovala tento krém k rozmazání 2krát denně, dokud neprošla, a okamžitě varovala, že by mohla trochu vyladit. Rozsypal jsem je, když dítě spalo, na oběd a večer, protože můj syn je malý a zuby jsou řezané, oni jsou slzeni. První den užívání se dítě probudilo a začalo plakat. A pak bylo všechno v pořádku. A ke mému velkému překvapení ve čtvrté den, všechno už skončilo. Krém se opravdu líbil, nelituji, že jsem byl koupen!

Aplikovatelná kožní čepice ve formě šamponu po dobu 2 let při léčbě seborrhy na vlasové části hlavy, výsledek byl již po třetí aplikaci, lupiny se stávaly méně a méně, pokožka hlavy nebyla svědčící, kůže se zčervenála, ale všimla si takového prvku, který Změnil jsem pouze šampon a dokonce i jednou jsem si umyl vlasy jinými prostředky, lupiny a všechny příznaky se vrátily, pak jsem zjistil, že to je hormonální a neléčí nemoc, ale jen dočasně zmírňuje příznaky, je to jako jehla pro narkomana, teď se snažím úplně od něj odmítnout a najít způsob, jak snížit příznaky seborrhy lépe, bez použití hormonů, protože po nich se choroba vrátí ještě větší sílou.

Podívejte se na hodnocení k pokožce Cream (dermatitis)

U atopické dermatitidy doporučil lékař tento krém. Četl jsem recenze na internetu a teď pochybuji. Někteří píší, že hormonální a pokazil kůži, druhá na radu. V popisu krému je napsáno, že to není hormonální. A jak rozmazat otázku tváře. Líce jsou červené a teď je také chladné. (Chtěla bych vaši zpětnou vazbu.

Jo, staré téma. Ale napíšu.
Synovi pomáhal kožní uzávěr z diatézy, jen byli zhoršeni. Teď, pokud se naléváme, okamžitě rozmazáváme, aniž bychom čekali na distribuci. Předtím se hodně věcí vyzkoušelo, pomohlo to 1 den, pak znovu s plnou silou, ani nic z Advantanu nebylo dobré.

Ale mám podezření, že to něco obsahuje, protože nemám rozmačknout některé oblasti, například jeho oční víčka se někdy zčervenají, ale zároveň zmizí, když si na tváři všimnu jinou vyrážku.

Kožní uzávěr

Popis:

Formy uvolnění:

Aplikace:

Hodnocení:

ne hormonální

Je to hormonální lék? Jako by od něj nebyly žádné vedlejší účinky! A ze seboroické dermatitidy můžete použít šampon Naftaderm. Známá masť se stejným názvem. Je velmi účinný u kožních onemocnění, i když je nehormonální.

Dítě s atopickou dermatitidou od narození si představte, kolik trpěl a utrpěl, a tak jsem jen kožní čepice dokázala vyléčit kůže z vyrážky. Krém okamžitě zmírňuje svědění, zarudnutí a podráždění pokožky dítěte. Máme to v našem pomocníkovi první pomoci pod číslem 1 od firmy HELL! A to, co říkáte, je pro mě těžké uvěřit.

Nebezpečná droga! Když přestal užívat, vyrážka se výrazně zvýšila. Steroidní droga je návyková a návyková! V mnoha zemích je kožní uzávěr zakázán, ale v naší zemi, jak bylo vždycky řešeno, byl údajně udělen úplatek. Neodporuji ji používat!

Dermatitida náhle vyskočila a všechny své plány přerušila. Musel jsem z hlavy odevzdat všechny myšlenky na divadlo. Kamarád přišel ke mně na týden z jiného města a zúčastnil se několika vystoupení. Málokdy jsme se navzájem viděli, dvakrát za rok, velmi čekali na její příchod, a tady to je. Bylo to velmi zklamané. Pochopil jsem, že jen hormony mohou rychle vyléčit dermatitidu, ale nechtěla bych. Špatně se to najednou zhorší. A tak žádná nálada. Sestra poradila kosmetiku k pomazání. Rozhodla jsem se to zkusit, i když jsem pochybovala, že by droga mohla jednat rychle a nebyla příliš sváděna. Ale k mému překvapení, druhý den se zánět zmenšil, třetího dne se prsty normálně ohýbaly, vyrážka dramaticky vybledla. O den později přišel kamarád a my jsme šli do divadla, protože jsem už necítil žádné potíže. Nečekal jsem, že by se můj problém vyřešil tak rychle, marně jsem se obával a zvracel sám.

Kožní uzávěr

Popis a pokyny Kožní uzávěr

Kožní čepice - je lék na ochranu a obnovu pokožky za zánět, mikrobiální a plísňové infekce. Aktivní znamená, že účinná látka - pyrithion zinečnatý - zastaví reprodukci mnoha patogenních bakterií a plísní, včetně: Staphylococcus, Escherichia coli, Streptococcus, houby způsobuje odlupování lupy a lupénky, seborrhea a tak dále. Kromě toho jsou nejen účinky mikroorganizmů umístěných přímo na povrchu kůže, ale i těch, které se nacházejí ve svých hlubších vrstvách, vystaveny působení kožního uzávěru. Toto léčivo normalizuje stav epiteliálních buněk, zabraňuje jejich patologickému růstu, odloučení. Kožní čepice odstraňuje příznaky zánětu a alergií, jako je svědění, zarudnutí. Aplikujte tento přípravek na psoriázu, seborrheu, atopickou dermatitidu, neurodermatitidu a dalších onemocnění tkáně.

Existuje mnoho lékových forem, ve kterých se vyrábí kožní uzávěr. Zde a aerosoly, gely, krémy a šampony - každý slouží k použití na určitém místě kožních lézí. Při použití každé z forem hlášených odborných instrukčních léků. Z důvodů, proč není ošetření pokožky odstraněno, je uvedena pouze individuální nesnášenlivost jejích součástí. Obvykle se s touto terapií nevyskytují vedlejší účinky. Dlouhodobé užívání může vést k nadměrné suchosti pokožky a její sekundární loupání.

Recenze kůže čepice

To je případ, kdy hledání recenzí a názorů spotřebitelů a specialistů na kožní čepici je více než užitečné. Faktem je, že již několik let byly provedeny výzkumy a studie, během nichž bylo zjištěno, že účinnost kůže Cap je založena na přítomnosti hormonální složky v jejím složení. Tento kortikosteroid, zaprvé, není uveden v anotaci léku a za druhé, má značný počet závažných kontraindikací a vedlejších účinků. Mezi nebezpečné jevy patří také potlačení přirozené schopnosti těla produkovat látky, které bojují proti zánětu a možný abstinenční syndrom, po ukončení používání přípravku Skin-capa a jeho systémovému účinku na tělo. Pro srovnání lze uvést popisy kortikosteroidů, jako je hydrokortizon nebo prednison - jsou plné úžasných námitek. A pokyn Pokožka - způsobuje pocit lehkosti a bezpečnosti.

Není divu, že ti, kteří užívali tento lék, jsou většinou spokojeni s rychlým výsledkem a zanechávají dobré recenze: svědění zmizí, zánět přestane... Ale jestliže tihle lidé vědí, o čem jsou léčeni, není známo, že by používali kožní čepici. Tato nebezpečnější nevědomost se týká dětí, těhotných a kojících žen. Koneckonců, užívání hormonálních léků pro tyto skupiny pacientů je buď zcela zakázáno nebo přísně omezeno!

Bohužel mnoho odborníků neví o současné situaci: lékaři, lékárníci. Kožní uzávěr doporučuje i dospělí a děti. Stejně tak se říká "důvěřujte, ale ověřte!" Neztrácí význam. A nejlepší zárukou ochrany proti bezohledným výrobcům bude vyhledávat radu od vysoce kvalifikovaných specialistů, kteří sledují a analyzují nejnovější informace o drogách, mají vlastní zkušenosti a berou v úvahu zkušenosti kolegů.

Návod k použití, recenze a náklady na krém Kožní čepice

U psoriázy je velmi důležité provést léčbu, usnadnit průběh onemocnění a zabránit komplikacím. Používají se různé prostředky, jako je uzávěr kůže. Je to hormonální droga nebo ne? Jak jej používat? Níže je podrobný pokyn k použití krému "Skin Cap".

Jak funguje krém?

"Kožní uzávěr" označuje kategorii dermatoprotektivních nebo dermatotropních látek. Má antibakteriální, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Jeho hlavní a jedinou účinnou látkou je aktivovaný pyrithion zinečnatý (200 miligramů na 100 gramů produktu). Kompozice má také pomocné složky, jako je kokosový éter, glycerol, ethanol, voda, cyklomethikon a další. Mnoho lidí se ptá, zda je tento lék hormonální nebo ne. Ne, je to nehormonální, ale je účinný a má širokou škálu účinků, což je důležité pro psoriázu.

Antifungální aktivita je zvláště výrazná ve vztahu k mikroorganismům, které způsobují olupování epidermis a její dráždění při lupénce a jiných dermatologických onemocněních. Antibakteriální účinek se rozšiřuje na bakterie, které se v epidermis mohou množit psoriázou a zesilují některé příznaky onemocnění, stejně jako vyvolávají zánět a infekci tkání (zahrnují streptokoky, stafylokoky, Proteus a Pseudomuscular Sticks). Pyrithion zinečnatý vstupuje do buněčných membrán patogenních mikroorganismů, způsobuje jejich depolarizaci, v důsledku čehož nastává nevyhnutelná smrt.

Účinná látka vstupuje do epidermis, stejně jako do horních vrstev dermis a akumuluje se v nich, dosahuje optimální koncentrace pro léčbu. Systémová absorpce je zanedbatelná a extrémně pomalá, takže v krvi mohou být detekovány pouze stopy aktivní složky.

Formulář uvolnění

"Kožní uzávěr" je k dispozici v tubách o objemu 15 a 50 gramů, stejně jako sáčky z vrstvené fólie (každá o 5 gramů). Má bílou barvu a poměrně výrazný charakteristický zápach.

Indikace

Krém je určen pro psoriázu, seboroickou dermatitidu, atopickou dermatitidu (včetně atopické dermatitidy a ekzému) a rovněž se zvýšeným vysušením nebo olupováním kůže.

Kontraindikace

Kontraindikace zahrnují pouze přecitlivělost na jednotlivé složky kompozice (jak na hlavní aktivní, tak na pomocné látky), stejně jako na věk mladší než jeden rok.

Použití v období kojení a těhotenství je přípustné, ale pokud existují náznaky, stejně jako v případech, kdy účinek a přínosy pro ženu výrazně překračují potenciální rizika pro budoucnost nebo kojence. Nebyly však zaznamenány žádné negativní důsledky používání spolehlivých zdrojů.

Nežádoucí účinky

Podle recenzí jsou nežádoucí účinky velmi vzácné. Ale stále je pravděpodobné, že by ušla, svědění a další projevy alergických reakcí. A v prvních dnech léčby může dojít k mírnému pocitu pálení v oblastech aplikace kompozice. Obvykle však přechází sama o sobě, nezpůsobuje mnoho nepohodlí a nevyžaduje zrušení finančních prostředků.

Jak podat žádost?

"Kožní uzávěr", stejně jako některé z jeho analogů, je aplikován zvenčí, tj. Působí na epidermis. Je nutné silně protřepat trubičku nebo sáček a potom rozložit složení na povrch postižených oblastí v tenké a rovnoměrné vrstvě. Celý den trvá dva aplikace a doba trvání plného kurzu je obvykle tři až čtyři týdny až jeden a půl měsíce. Pokud vznikne potřeba, můžete znovu ošetřit, ale po měsíci a půl, stejně jako podle svědectví odborníka.

Důležité: dávky a způsob použití v pediatrické praxi se neliší od vlastností u dospělých.

Zvláštní instrukce

Návod k použití obsahuje několik zvláštních pokynů:

 • Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. Pokud se to stalo, musíte oblast důkladně umýt tekoucí vodou.
 • Jakýkoli hormonální krém má při aplikaci na kůži určité omezení. Vzhledem k tomu, že v kompozici "Skin-cap" nejsou žádné hormony, mohou být také použity na tenkých nebo jemných částech epidermis, například v záhybech a dokonce i na obličeji.
 • Tato forma léčiva (to je krém) je ukázána a je velmi účinná pro takové příznaky, jako je desquamation a suchost, protože poskytuje další intenzivní hydrataci.
 • Krém nereaguje s jinými léky, takže při psoriáze a dalších dermatologických onemocněních může být použito jako součást komplexní úplné léčby.
 • Prostředek "Skin-cap" je uvolněn z lékáren, není nutný předpis k nákupu.
 • Doba použitelnosti krému je tři roky, po uplynutí doby použitelnosti není povoleno.
 • Krém je uchováván mimo dosah dětí při teplotě 4 až 20 stupňů Celsia (tj. V chladničce nebo v chladné místnosti).
 • Neexistují případy předávkování s uvažovaným lékem v lékařské praxi, ale je stále lepší dodržovat pravidla použití, zejména dávkování.
 • Přestože recenze a statistiky prokazují účinnost, bezpečnost a bezpečnost přípravku Skincap, je žádoucí a dokonce povinné před zahájením léčby konzultace zkušeného a kvalifikovaného specialisty.
 • Před použitím nářadí pečlivě přečtěte.
 • Pokud trpíte přetrvávajícími a nepříjemnými nežádoucími účinky, které nezmizí po delší dobu, měli byste přestat užívat a konzultovat s lékařem o změně léku.
 • Abyste se ujistili, že "kůže" je pro vás to pravé a nejste alergičtí na něj, můžete předem otestovat a nanášet malé množství kompozice na kteroukoli část pokožky. Při nepřítomnosti nepříjemných příznaků po dni, můžete začít plnou léčbu.
 • Je přijatelné a někdy se doporučuje užívat uvažované léky v komplexní léčbě, tj. Současně s jinými místními prostředky. Pouze odborník může provést schéma a předepsat tyto nebo jiné krémy, masti nebo spreje po přesné diagnostice a posouzení stavu pacienta.

Existují nějaké analogy?

Existují nějaké analogy drogy "Skin Cap". V současné době jedinou drogu se stejným složením je Zinocap.

Tam jsou také jiné analogy s podobnými náznaky a rysy vlivu. Ale můžete použít jakýkoliv hormonální lék pouze na doporučení lékaře a opatrně.

Efekt

Přehledy dokazují, že Skin-Cap a jeho analogy skutečně pomáhají dosáhnout zlepšení psoriázy. Takže téměř všechny příznaky zmizí a poměrně rychle, a to velmi usnadňuje stav pacienta a průběh onemocnění. Silně šupinaté velké psoriatické plaky se postupně rozpouštějí. Krém zajišťuje hydrataci pokožky, což eliminuje odlupování a zvýšené sucho. Dosáhla také trvalé a dlouhodobé remise, tj. Úplné zmizení všech projevů onemocnění po dlouhou dobu.

Názory

Recenze léku "Skin Cap":

 • "Krém mi hodně pomohl léčit psoriázu, kterou jsem od dětství nemocná. Po těhotenství a porodu se situace poněkud změnila k lepšímu, ale stále se objevují psoriatické plaky, často na obličeji, což je pro ženu velmi nepříjemné. Dříve používal jiné prostředky, ale rozhodl se změnit to a lékař mi doporučil "Syn-cap". Tento krém se používá poměrně snadno, dobře se absorbuje, nejsou žádné stopy. Vůně není výrazná, téměř neviditelná. Po aplikaci asi 20-30 minut byla kůže poměrně hustá, ale pokyny to naznačovaly, takže jsem se neměla strach a nevěnovala jí pozornost a všechno bylo tolerantní. Efekt si všiml a byl potěšen. Již čtvrtý den se desky začaly rozpouštět a po týdnu úplně zmizely. Ano, a odpuštění trvá již měsíc, a to je na jaře, obvykle mám zhoršení v tomto ročním období. Z minus je největší cena, chtěl bych najít levnější nástroj. "
 • "Používám tento nástroj po dlouhou dobu, a když jsem přešla na jinou, objevily se velké plakety, to znamená, že kůňková čepice mi určitě pomohla. Proto jsem se rozhodl, že po celou dobu projde, i když cena je velmi "kousání", léčba je drahá, ale zdraví a normální život je důležitější. Je to velmi účinný krém, přesvědčil se sám. A tři odborníci mi to doporučili, to říká hodně. Neexistují žádné vedlejší účinky, což je také dobré. "
 • "Hormonální droga mi způsobila návyk, snažila se ji dlouho měnit, až jsem objevil Skin Cap. On opravdu pomáhá. A příznaky rychle procházejí, doslova začínám žít normální život a vypadám normálně. Ano, a remise je stabilní a dlouhá, můžete bezpečně zapomenout na psoriázu po několik měsíců nebo dokonce déle. Ale cena samozřejmě nesedí. Ale nemám podobný prostředek se stejným účinkem, takže jej budu dále používat ".

Náklady na

Cena jedné trubice o hmotnosti 15 gramů krému je asi 850-1000 rublů. A náklady na balení padesáti gramů jsou přibližně 1800 rublů.

Začněte s přípravkem Skin Cap co nejdříve zapomenout na psoriázu a vyléčit normální život bez příznaků onemocnění.

Kožní uzávěr

Proč se chamtivé lékárny mocně skrývaly nástroj Exoderil 39krát? Ukázalo se, že je sovětský tlustý.

Návod k použití

Mezinárodní jméno

Affiliation skupiny

Popis účinné látky (INN)

Dávkovací formulář

Farmakologický účinek

Indikace

Kontraindikace

Nežádoucí účinky

Aplikace a dávkování

Zvláštní instrukce

Dokonce i nejvíce mrtvá játra jsou očistěna tímto prostředkem!

Elena Malysheva: "Očisté o tomhle mlčeli! Jednoduchý způsob, jak získat zbytek vašeho zraku během několika dní."

Kardiolog: "Nezničte srdce pilulky! V noci pijete jednoduchý šálek."

Analogy

Recenze

Daleko od samotné seboroické dermatitidy a lupů v indikaci, s téměř všemi pokožkou pomáhá, atopicum děti, s ekzémem, diatéza, psoriáza obecně perfektní kožní čepice jde, vynikající alternativu k hormonální masti, že staromódní způsob, jak bychom rádi předepsali a děti a dospělých. Mám manžela s psoriázou, protože poslední, nejdelší odpuštění, kterou dluží, je kůže čepice. Doporučení mimochodem - aerosol je podle mého názoru vhodnější s velkým krytem těla s plaketami a úspornějším. Přestože se zde v zásadě přizpůsobí, manžel vyhrál, že jeho forma vůbec nezáleží, hlavní věc, která pomohla)))

Anatoly, 28.9.2012, věk: 35

Díky za info. Koupil jsem aerosol s pokožkou na psoriázu. Cool pomáhá, líbí se mi to. Ale já jsem se velmi bála, že bez hormonů, a pak, víte, co se děje z hormonů. Vedou k sexuální slabosti. Ale v tom není žádná příprava, okamžitě se cítím.

Olga, 04.10.2012, stáří: 35

Tento lék je obecně chladný. Pomáhá na této úrovni jako hormonální masti, ale neobsahuje hormony. Ne na nic kolem Skin-kapa kolik hluku, protože je na prvním místě mezi nehormonálními mastimi. Můj manžel to trpí deset let a říká, že během této doby, dokonce lépe než kůže-cap nic pomohlo.

Vera, 10.28.2012, věk: 32 let

V poslední době se objevil silně silný lupů, bylo mi doporučeno, abych měla speciální pleť na kůži, vůbec jsem toho nelitovala, opravdu se mi líbilo, jak to funguje: rychle, bezpečně, lupy se nikdy nevrátili

Alyona, 25.11.2012, stáří: 29

Kožní čepice bojuje velmi efektivně proti lupům. Pomohlo mi hodně. Teď doporučuji všem. Manžel také vyléčil :)

Anna, 12/17/2012, věk: 31

Souhlasím s Alenou. Kožní čepice pomáhá hodně!

Raisa, 12.28.2012, věk: 43

Takový chudák trpěl psoriázou. Vypadal už před pár lety. Vyzkoušel všechno, co můžete. Viditelný účinek byl jen z kožního uzávěru. Dobrý aerosol. Řekl, že nyní postižené oblasti nemají tolik pocitů a říkají, že je každodenní snazší a jednodušší.

Kateřina, 03.03.2013, stáří: 30

Kožní uzávěr je věc, vřela jsem s ekzémem, nic jsem nenašla. Byli jim rada inteligentní lidé, zkusili to a nakonec si klidně povzdechli. Svrchna byla pryč, kůže byla úplně jiná, postupně se vymývala 1,5-2 měsíce a uzdravovala se. Tento zázrak je jednoduchý. Hormonkali bych se okamžitě rozlišoval, dobře, a strana by vyšla, není tu nic, jedno dobro.

Nebe, 17.3.2013, věk: 28

Moje dítě má atopickou dermatitidu. Kožní uzávěr ve formě krému se dobře vyrovná a neobsahuje hormony, tady je účinnou látkou sloučenina síry zinku. Také jsem studoval trochu informací: bylo provedeno několik studií a v kožní čepici nebyly nalezeny žádné hormony. Existuje mnoho oficiálních článků na internetu, kteří mají zájem - hledat spolehlivou drogu.

Přítel říká, že kožní čepice pomáhají velmi dobře psoriázám. Říká, že po kožní čepici se alespoň částečně stalo možné žít, používá jak krém, tak aerosol a krém a aerosol. Aerosol je dobré dát na hlavu, kde jsou vlasy, a krém na kůži, kde není žádný. Zde bych chtěl požádat ostatní - pomáhá kůži, jak efektivní? Mám to koupit?

Moje dítě vylévalo pomeranč, i když bylo všechno v pořádku. Tato vyrážka nezůstala pryč, i když dieta a masti jsou jiné. Zavolali placeného lékaře, takže nám doporučil krém na pokožku, který je bez hormonů a vhodný pro děti. Po tři dny jsme se zbavili zarudnutí a svědění a už po asi týdnu nebylo stopy vyrážky.

Oksana, 05/02/2013, věk: 25 let

Kožní uzávěr mi předepsal lékař pro psoriázu, užívám ji s potěšením. Spoty ztrácejí.

Psoriáza se náhle objevila, dermatolog navrhl, že v důsledku stresu. Kožní čepice mi bohužel nebyly okamžitě přiděleny, nejprve byly použity různé hormonální masti, zdálo se, že pomáhají, ale jakmile přestane užívat, všechno se ještě zhoršilo. Otočila jsem se k dalšímu lékaři a předepsal jsem mu kožní čepici. Překvapivá droga, v prvních dvou dnech mokré, týden byl pryč. Na konci kurzu jsem měl dlouhou remisi, nejúžasnější bylo, že po zrušení se zhoršení nezačalo.

Nana, 06.16.2013, věk: 25 let

Na mých tvářích jsem měl nepochopitelné vředy, které mokré, svědčily a zničily můj vzhled. Samozřejmě okamžitě běžel k lékaři a zjistil jsem, že mám psoriázu. To není překvapivé, prožíval jsem rozvod jejího manžela. Přidali mi zvláštní dietu a rozstříkali kůži. Líbilo se mi, že to není hormonální, ale docela efektivní. Teď jsem ve fázi remise, ale v každém případě už vím, jak jednat během exacerbací.

Elina, 06.19.2013, věk: 37 let

Můj manžel použil šampón proti lupům. Zpočátku se pokoušeli bojovat sami, i když byliny byly vařeny, ale neměl žádný účinek. Musel jsem jít k doktorovi... Tento šampon pomohl hodně a lupiny zmizela, ale teď můj manžel stále je projíždí pro prevenci z času na čas.

Irina, 06.27.2013, věk: 35

V léčbě alergií na kůži jsem použil Skin-cap. Bylo spousta svědění a svědění. Reliéf přišel okamžitě po použití krému. Ale až do úplného zotavení jsem byl ošetřen po dobu 3 týdnů. Po zastavení užívání léku se vyrážka neobnovila.

Andromeda, 07/02/2013, věk: 33 let

U psoriázy je dobré odstranit plak s tímto lékem. Kožní uzávěra se nikdy nezdařila - vždy došlo k relapsům. Je dobré, že léto je ve dvoře - odpuštění je v plném proudu, můžete si odpočinout.

Alenka, 08.08.2013, věk: 25 let

Trpím psoriázou, zkoušel jsem mnoho léků. Teď používám Skincap, můj názor na to je pozitivní. Vynikající nehormonální lék velmi rychle pomáhá s exacerbací.

Rasil, 21.9.2013, věk: 32 let

Mám lupiny a používám šampon s pokožkou, moje tchyně má psoriázu, jen ji tento lék zachrání (používá aerosol), dítě má dermatitidu (také tu pomáhá smetana). Takže je to vynikající droga, která pomáhá celé naší rodině v různých situacích.

Leila, 29.9.2013, věk: 30

Používám šampon pro lupy na kožní čepici. Ale pro mě to bylo tak, že žádné jednoduché šampony nepomohly, někteří dokonce měli vlasy nalité. Musel jsem hledat nástroj v lékárně, kde mi bylo doporučeno používat kožní čepici. Pokud někdo chce poradit, pouze kožní čepice jsou rozhodně v boji proti lupům.

Julia, 10/06/2013, věk: 24 let

Lék obsahuje pyriotin zinku, pracuje bez steroidů. Pro nehormonální produkt je vynikající výsledek. Z času na čas také používám tvar sprchového gelu, když zhoršení není silné, to muftuje dobře.

Používám krém na pokožku při exacerbacích psoriázy. Nemocní dva roky. Tuto drogu jsem si vybrala, protože hormonální závislost nastává v průběhu času a obecně hormony se nedoporučují po dlouhou dobu k léčbě. Hormony pokožky neobsahují, pomáhá odstranit suchou pokožku. Pokud jde o mě, mohu říci, že tento účinek je zde, pomáhá dosáhnout stabilní remise.

Koupil jsem krémovou kožní čepici, aby můj syn vyléčil svou diatézu. Dlouho to bylo rozhodnuto volbou, protože pro dítě nechci něco koupit, v takových případech cena ztrácí svou roli, hlavní věcí je bezpečnost a výsledek je žádoucí. V principu jsem rychle zjistil, že skála se podle všech kritérií blíží ke mně. Úplně jsme se zbavili diatézy.

Nonna, 11/15/2013, věk: 32 let

Měla jsem aerosolovou kožní čepici. Byl jsem trýznivý psoriázou po dlouhou dobu. Zkoušel jsem spoustu věcí a dospěl k závěru, že to není nejúčinnější hormonální lék. Když jedná velmi rychle, nezjistil žádné vedlejší účinky. Je velmi vhodné aplikovat, nezanechává stopy na pokožce a oblečení. Díky němu.

Mám seboroickou dermatitidu. Vyrážka se objevuje hlavně na hrudi, neboť dívka není příliš příjemná nemoc. Svědění a zarudnutí, peeling. Používám k odstranění exacerbace kožního uzávěru ve formě krému. Jediný nehormonální prostředek opravdu pomáhá. Rychlá a dlouhodobá remise.

Ovchinnikova, 12/01/2013, věk: 31

Děkujeme za informace, a co je nejdůležitější, za zpětnou vazbu. Prošel jsem spoustou informací a nemohl jsem se rozhodnout, zda je možné použít kožní uzávěr, protože informace o přítomnosti hormonů v něm jsou velmi odlišné. Ale po přečtení jsem se rozhodl experimentovat a teď jsem překvapen, že život může být úplně jiný, pokud potlačujete projevy psoriázy. Nástroj stojí za to peníze, které se od něj požadují, jako kdybych se znovu narodil, a moje kůže je čistá současně!

Evgenia, 12/09/2013, věk: 32 let

Myslím, že taková psoriáza není nutná nikomu. Nikdy jsem se nestaral o cenovou otázku, moje hlavní kritérium nebylo hormonálně účinným prostředkem. Pouze moje volba se týkala pouze koženky. Stříkat, létat a vidět skutečný efekt. Kůže vysušuje, téměř vypadá téměř normálně. Pomáhá! Léčuje

Tonya, 17.12.2013, věk: 29

Na tváři a ruce jsem měla nesnesitelnou alergii. Nemocnice nabídla krémovou pokožku. Dlouho si myslel, že to nebyl důvod, protože koupil. Stěžuji si na něj hřích. Nečekal jsem, že bych dokázal vyléčit tak rychle, že vyrážka začala odejít po třech aplikacích a svědění i po první. Není to levné, ale když vidím výsledek, vůbec mě to nezničí!

Jsem zde pro aerosol, pomáhá mi pokrývat celý povrch rovnoměrně a nedotýkám se samotných desek, s menší pravděpodobností infekce. Uvolňuje svědění velmi nádherně a čistí kůži, taky skvělé, hlavní věcí je udržet si uchopení ve chvílích zhoršení.

Tatyana Smagina, 12.28.2013, věk: 32 let

Velmi dobře napsané, teď je to moje nejlepší droga pro všechny kožní projevy - má širokou škálu nemocí, ve skutečnosti všechny viditelné projevy onemocnění na kůži. Měl jsem dermatitidu - koupil jsem aerosol, který se brzy zčervenal a pálil, po zmizení jsem asi po dobu jednoho týdne použil ten účinek. Od té doby jsem o dermatitidě neslyšel. Za cenu to může být trochu drahé - ale předtím jsem vzal dva léky, které společně překročily cenu pokožky kloboučku, ale nedávaly požadovaný účinek, a proto jsem na ni nadarmo zaplatil. A to je účinné a nelituji, že jsem dal peníze, abych se zbavil této nemoci

Zina, 01.01.2014, stáří: 28

Uzdravil jejího manžela strašný šampon šamponů na pokožku, nyní pro prevenci, kterou vždycky koupil. Ale předtím, než jsem několik let trpěl, neměl žádný šampon na lupy. Je to trochu drahé, ale účinně léčí.

Erica, 01.1.2014, věk: 37 let

Zina, a ty a lupy ošetříš Skin-cap? Používám jej zde jako lék na psoriázu. Používám aerosol. Stříkám na postižené oblasti a to je všechno. Jak ji používáte? Na pokožce hlavy přímo pokropit? Četl jsem vaši zprávu a zaujal mě rovnou. Můj manžel má hrozné lupy. Na plášti je přímo vidět. Bude nutné vyzkoušet lupy. A fakt, že tato droga je dobrá, vím už dlouho.

Igor, 01.01.2014, věk: 30

Nevím o luprácích), ale s psoriázou je kožní čepice dobrou práci. Byl to můj první rok, který mi pomohl provést exacerbace na nohou a pažích. Jiné prostředky bohužel neměly tento účinek. A kožní uzávěr se rychle a spolehlivě a bez hormonu odstraňuje.

Natalia, 01.19.2014, věk: 53 let

Třetí den používáme aerosol (syn je ve věku 16 let - atopická dermatitida od narození) se okamžitě zhoršila: oblast začervenalosti se zvětšila, plakost se objevila, dnes začervenalost prudce ustoupila, pokračujeme v léčbě, dítě trvá 16 dní.

Prodám aerosol na pokožku čepice 0,2% 70g, zakoupený v Rusku.0999691000

Vlada, 02.19.2014, věk: 32 let

Natalia, jakou drogu používáš? Vyzkoušejte pokožku, velmi dobře při dermatitidě vysychá kůži a eliminuje vnější projevy nemoci.

Natálii používáme také kožní čepici pro atopickou dermatitidu a přísnou stravu. Po ukončení léčby se mi líbí výsledek.

Anastasia, 03.24.2014, stáří: 30

S minulou exacerbací psoriázy pomohla, nyní opět exacerbace (sezónní) kropící týden, dokud všechno jen vyschlo. V noci jej sprej čistěm aerosolem, ráno jej rozstřikuji do krému a naneste ho na kůži. Pospěš si projít, a pak brzy otevřete šaty.

Victoria, 18.5.2014, věk: 27

Je nám líto, ale odkud pocházejí tyto informace? Používala jsem kožní uzávěr, velmi rychle mi pomohla vyrovnat se s psoriázou a udržet ji pod kontrolou, ale pak jsem na takové prohlášení také narazil. Zpočátku jsem byl vyděšený (obával jsem se, že bych se měl dostat na hormony), ale pak jsem se prohnal po internetu, našel jsem spoustu vyvrácení hormonální kožní čepice. To jsou jen pověsti a výrobci kožních čepiček už obhajovali své dobré jméno na soudu. Takže hormony tam nejsou - rozhodně a dokázané!

Karina, víte, a já, stejně jako Victoria, jsou velmi zvědaví, odkud získáte tyto informace? Četl jsem také článek, kde se uvádí, že výrobní společnost obhajovala tuto otázku u soudu a dokázala, že pokožka není hormonální. Pokud to pomáhá dobře, neznamená to, že byste měli hned napsat, že je hormonální. Překvapuje mě takoví lidé, kteří bez kontroly, psaní a jsou zavádějící.

Inna, 06.26.2014, věk: 35 let

Existuje jen málo indikací pro použití. Kožní uzávěr koneckonců nejen pomáhá při dermatitidě, ale také působí skvěle na psoriázu. Alespoň ji používám pro psoriázu.

Karine, nepoužívej ji, pokud ji nepoužíváš. Chápete, protože těm, kterým je přidělen kožní uzávěr, zjistěte informace o tom na internetu a zde píšete to. Používám to sám a mohu říci, že v něm nejsou žádné hormony. A věřím, že používám hormonální masti, ale účinek je zcela jiný.

Nemohu říkat nic o aerosolu, protože jsem to nepoužil, ale já jsem šampon na kůži použil na lékařský pokyn a nemohu říci, že tento zážitek nebyl dobrý, protože se nezabýval problémem lupů. Šampon keto plus se ukázal být efektivnějším, který jsem už lékař nepožádal, ale já jsem koupil v lékárně.

Elena, 07.07.2015, stáří: 13

V kožní čepici nejsou žádné hormony. Dlouhodobě je používali, pravidelně je namazali, zdálo se, že jim pomáhají. Sedm let trubka 4 určitě zmizela, ale nyní silná exacerbace nepomáhá moc, protože v březnu ji používám, a dokonce i advantan nepomáhá.

Dasha, 08.24.2015, stáří: 31

Teď používám šampon dehtor psoril a stříkat stejnou čarou. Velmi tě potěšilo. V Psorě je obtížné vybrat léčivý šampon, aby se nejen zachránilo z Psory, ale i vlasy by šly dobře a staraly se o mytí. Psorilom se zachází. Sprej je velmi vhodný pro použití. Radím vám

Pro Více Informací O Suché Vlasy