logo

Jak dlouho se keratin vlas vyrovnává účinek

Přímé, lesklé a hedvábné vlasy - sen mnoha dívek. Účinným způsobem, jak dosáhnout tohoto typu vlasů, je rovnání keratinu. Postup je široce požadován kvůli dlouhodobému výsledku po postupu. Vlasy vypadají luxusní a už nemusíte používat žehličku. Otázkou je, kolik keratinových rovnání dělá hodně děvčat na starosti, budeme se pokoušet podrobně odpovědět na to v našem článku.

O postupu

Keratin rovnání je proces aplikování speciální směsi na vlasy, která mění strukturální bílkovinné sloučeniny. Nyní je tato metoda považována za nejúčinnější a nejoblíbenější.

Mezi odrůdami postupů se liší brazilský a americký

Brazilský

Po tomto druhu vyrovnávacího efektu je okamžitě znatelné. Chloupky jsou vyrovnané a hladké a vypadají zdravě. Přípravky obsahují výtažky z brazilských rostlin, aby zvýšily jejich účinnost. Navíc nástroje poskytují ochranu proti UV záření. Kudrnaté prameny narovnávají, získají pružnost a lesk. Nejvíce neposlušná z nich bude vyhlazena, "zmatenost" a nepořádek zmizí.

Více informací o technice narovnání vlasů v Brazílii naleznete na našich webových stránkách.

Je to důležité! Tato metoda zahrnuje použití chemikálie, jako je formaldehyd. Z tohoto důvodu je kontraindikováno u žen během těhotenství a kojení.

Američan

Odlišný od brazilského nedostatku formaldehydu. Tato metoda uvolní vlasy z nadměrného vysychání a obnoví zdravý lesk. Jedná se však o dražší metodu a krátkodobou životnost (maximální doba je 3 měsíce).

Doba trvání v druhém případě nezávisí na použitých pracích prostředcích.

Jak dlouho trvá

Musíte porozumět všem nuancí rovnání keratinu, abyste se vyvarovali zklamání. Struktura vlasů má v každém případě své vlastní vlastnosti. Efekt závisí na tom, jak dlouhé jsou kudrliny, stejně jako na pravidelnosti praní a na použitých prostředcích.

Majitel tvrdých pramenů již po prvním použití šamponu se postupně objeví kadeře znovu. Při průměrné délce je důležitým faktorem pravidelnost sprchování. Čím méně si dívka promývá vlasy, tím delší výsledek zůstane (až 4 měsíce pro americkou metodu a až šest měsíců pro brazilský).

Ovlivňující faktory

Časové náklady na proceduru v domácnosti a salonu jsou podobné. Zvolte odborníka, pokud máte k dispozici certifikáty, pozitivní recenze a portfolio.

Doba ukládání výsledku závisí na třech parametrech:

 1. Typ vlasů, hustota a délka. Na afrických kadeřích, tlustých, suchých a dlouhých prameních se termín zvyšuje.
 2. Aplikační technologie. Pokyny pro drogy různých značek jsou různé, stejně jako rovnání technologie. To zahrnuje pravidla pro aplikaci, těsnění a sušení.
 3. Zažijte kadeřnictví. Hlavním kritériem výběru by mělo být profesionální ošetření vlasů klienta, nikoli počet certifikátů a zkušeností.

Pravidla péče o vlasy po narovnání jsou poměrně jednoduchá. Zvláště důležité je dodržovat do 3 dnů po ukončení procedury. Hlavní část keratinu je utěsněna do vlasové struktury pomocí žehlicího zařízení, ale zbytek kompozice musí být absorbován samotným. Pokud si tyto vlasy umyjte po dobu 72 hodin, efekt bude zcela obrácen.

 • Koupel nebo bazén. Napájecí prameny jsou kontraindikovány, takže plavání je přípustné pouze ve speciálním uzávěru. První tři dny není možné jít do sauny.
 • Zařízení pro horké ukládání. Použití vysoušečů vlasů a žehlení je také zakázáno po dobu 72 hodin.
 • Účesy Během tohoto období byste neměli v žádném případě připínat prameny, protože záhyby způsobí vyrovnávací efekt.

Po uplynutí třídenní lhůty je také vhodné dodržovat doporučení k eliminaci keratinového loužení. Hlavním bodem je použití šamponu, který neobsahuje sírany. Aplikujte produkt by měl být pečlivě a pouze v kořenové oblasti. To bude stačit k vyčištění celé délky vlasů na koncích. Připravili jsme pro vás přehled o bezsulfátových vlasových šamponech po narovnání keratinem, který si můžete přečíst na našich webových stránkách.

Je to důležité! Balzámy odpadu by neměly být. Doporučuje se používat výrobky jednoho výrobce obsahující keratin. Proces mytí musí plně dodržovat pokyny uvedené v příručce.

Péče o kosmetiku

Aplikace masky na vlasy bude zapotřebí po několika týdnech. Směsi se považují za vysoce účinné. Vzhledem k tomu, že se nejprve vlákna dostanou dostatečně během postupu výživy, není třeba další péče. Po 2-3 týdnech by používání kosmetiky nemělo být více než 1krát během týdne.

Pro domácí použití je sůl, rostlinné oleje a med kontraindikovány. Povolené potraviny zahrnují vejce, mléčné výrobky, citronovou šťávu a cibuli. Navíc po rovnání keratinu je povoleno používat ochranné spreje.

To znamená, že nevyžaduje oplach. Nejlépe se aplikují před cestou, zahrnující odpočinek u vodních útvarů a také opuštění domu.

Ze struktury vlasového keratinu umyjte olej, takže použití sloučenin s nimi je přísně zakázáno. To nejen zničí efekt, ale také zhorší celkový stav pramenů. Šampony pro hluboké čištění, kde jsou přítomny siřičitany nebo chlorid sodný, jsou kontraindikovány. Toto doporučení bude vyhovovat všem děvčatům, i když se kudrlinky nevyrovná. Doporučuje se omezit použití kleští, vysoušečů vlasů a vlasů.

Přehled léků pro narovnání

Mezi složení používanou pro vyhlazení vlasů je řada výrobců obzvláště oblíbená u kupujících. Patří sem:

 • Cocochoco. Tato droga je na ruském trhu veřejně dostupná. Jeho cena je nižší než její protějšky, ale tento faktor vyvolal šíření padělků. Nízká cena - hlavní důvod pro popularitu značky. Nicméně odpovídá nízké kvalitě. Často se účinek vyhlazení objevuje jen nepatrně, struktura pramenů se nemění. Z tohoto důvodu jsou většina recenzí zákazníků negativní.
 • Brazílie Blowout. Drahý produkt, který nemůže koupit každou ženu. I zde jsou často padělání za nižší cenu, ale jejich kvalita je nekompatibilní s účinkem originálu.

Pozor! Koupit Blowout by měli být pouze oficiální distributoři. Pak se vyrovnávací účinek na vlasy zanechá jakékoli dívce šťastné.

 • Cadiveu je vyhledávaná značka. Většina recenzí je pozitivní, nicméně vysoká kvalita je typická pouze pro původní produkty.
 • Bombshell Keratin je rektifikační lék, který si dívky často vybírají kvůli své kvalitě. Další výhodou této značky je nižší cena v porovnání s reklamními protějšky.
 • Komplex Coppola Keratin. Tato sada získala v roce 2010 cenu od ocenění Stylist Choice Awards. Je však drahé, ale produkty nebudou mít přímý dopad na sto procent.
 • Global Keratin. Finanční prostředky od této společnosti nebyly nalezeny. Účinnost keratinu zůstává v pochybnosti.
 • Nanokeratin. Prostředek obsahující keratin nemá silný účinek. V Izraeli je tato droga zakázána. V Rusku je prodej pozastaven.
 • Kerarganic Neobsahuje formaldehyd, jak tvrdí výrobce, proto jsou výrobky umístěny jako neškodné prostředky. Neexistují však žádné informace o provedení laboratorních testů. Účinky léku jsou velmi slabé.
 • Inoar. Keratin rovnání s pomocí složení tohoto výrobce bude levnější, ale jeho kvalita je nízká.

Nekupujte produkty se zaměřením na malou cenu. Získejte pouze osvědčené látky.

Tipy pro dlouhodobý účinek po proceduře

Správná následná péče je zárukou, že výsledek zůstane po dlouhou dobu. Základní pravidla se týkají třídenního období. Když jsou splněna všechna doporučení, efekt trvá až šest měsíců.

První tři dny

 • Uvedená doba je doprovázena úplným zákazem mytí pramenů a namočení. Stoupání v sauně nebo v lázni je také nemožné. Úplné vstřebávání se vyskytne na třetí den, takže je důležité chránit vlasy před jakýmkoliv kontaktem s vlhkostí, která zahrnuje také dešťové a koupací vody. Pokud se na kadeře dostala vlhkost, měly by být okamžitě vyhlazeny žehličkou.
 • V místnosti, kde spíte, je třeba předem větrat. Tím se zabrání tvorbě potu v kořenové zóně. Ze stejného důvodu je lepší používat obkládací polštáře vyrobené z přírodního materiálu.
 • Je zakázáno používat kadeřníky, fén, žehličky a další topná zařízení. Pokud ignorujete tento bod, pravděpodobnost ztenčení a křehkosti je skvělá.
 • Nestruďte vlasy ani ocasy.
 • Nepoužívejte stylové gely, laky, pěny a pěny. Součásti nástroje reagují s keratinem, výsledek této interakce je nepředvídatelný.
 • Barvení vlasů je přípustné 7 dní před zahájením a po 14 dnech. Pouze formulace bez amoniaku jsou povoleny.
 • Během specifikovaného období se prořezávání pramenů také nestojí za to.
 • Začátek používání pracích a čisticích prostředků je povolen po třech dnech.

Následné období

Promývání kadeřnic po rovnání keratinu se provádí bez sulfátového šamponu, který také neobsahuje chlorid sodný. Je třeba se vyvarovat ostrých a intenzivních pohybů během mýdlování.

Mezi další doporučení:

 • použijte balzám nebo masku pro každé mytí vlasů (nejlépe kosmetika obsahující keratin);
 • použití speciálních kosmetických prostředků k usnadnění česání je povinné pro držitele nepoddajných a silných pramenů;
 • stylové laky, gely a pěny by neměly obsahovat agresivní látky, jako je síran sodný (ničí keratinový potah);
 • těsné účesy a kulisy, které mohou provokovat zničení aplikované kompozice, jsou kontraindikovány;
 • plavání v bazénu by se mělo provádět ve speciální gumové čepici.

V případě vystavení pramenům mořské vody musí být důkladně omyty, aby na povrchu nezůstala sůl, což poškozuje strukturu.

Dozvíte se více o rovnání vlasů na keratin díky následujícím článkům na našich webových stránkách:

Užitečná videa

Keratin vlasové rovnání.

Jak a co mýt vlasy po rovnání keratinu.

Diskuse

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (účinek, kolik je drženo, není škodlivé atd.)

5 příspěvků

CO DĚLAT CERACI VLAS?

• Vlasové váhy jsou utěsněny, což vyhlazuje jejich strukturu a odstraňuje plynulost.
• Na vlasy se objeví ohromující zdravý lesk.
• Vlasy se posluchají, měkčí, čas na pokládání se snižuje.
• Plnicí vlasy s keratinem obnovují vlasy: přestávají být suché, křehké, bez života, nudné.
• Tenké vlasy zhutněné, odstraněné statické elektřiny, vlasy nezmizí, nezaměňujte, nezvyšujte se, nezlomte.
Keratin zajišťuje tepelnou ochranu: vlasy jsou chráněny před vysokými a nízkými teplotami (vysoušeče vlasů / žehličky / ultrafialové / chladné apod. Nejsou pro vlasy tak špatné).
• Vlasy nereagují na počasí: nevytlačí se, když je mokré, udržuje stylování delší.
• Zabraňuje rozdělení konců.

ZVÍŘAT BUDE PERFEKTNÍ ZDRAVÝ A PŘÍMÝ?

Keratin rovnání není chemický proces a žádné kouzlo, takže může vyřešit až 70% vlasových problémů. Buďte opatrní u mistrů, kteří vám slibují perfektně rovnoměrné a zdravé vlasy po půl roku po jediném postupu. Ve skutečnosti tyto 70% dávají následující výsledek:
• Velmi kudrnaté vlasy: odstraní chlupatost, vlasy spočívají v měkkých vlnách, poslušný, pružný styling.
• Vlnité vlasy: přesto vypadají přirozeně rovně, bez silných vln.
• Přirozeně rovné vlasy: účinek ultrajemných vlasů, bez fluffiness, velmi lesklý.
• Spálené vlasy: nasákněte hodně keratinu a nasměrujte efekt více na obnovu vlasů, než na vyrovnání vlasů, takže v některých zvláště spálených místech (nejčastěji špičky) mohou být vlasy ještě trochu rozmazané nebo opotřebované, budete potřebovat další (a někdy i dva) postupy. Efekt využití je také až 70%.

Pamatujte, že keratinizující vlasy nejsou připravený styling, ale pouze základ pro styling! Vlasy jsou měkké, hladké a poslušné, takže s nimi můžete dělat cokoli chcete! Chcete dnes velmi jemné vlasy? Uhlaďte žehličku, protože po keratizaci je snazší a rychlejší udělat 70% (a někteří potřebují vyschnout vlasy s vysoušečem vlasů s hřebenem a vlasy jsou dokonale rovné)! Nebo možná chcete zvlnit kudrlinky? Žádný problém! Poslušnost vlasů, udržujte styling, nehýbejte se a kudrlinky svítí.

JAK MUSÍ ÚČINNOST UCHOVAT / JAK TENTO PŘEDSTAVUJEME PROCEDURU?

S náležitou péčí (https://vk.com/topic-80520122_32090802) bude výsledek postupu trvat:
• Po prvním postupu: 1-2 měsíce;
• po druhém: 3-4 měsíce *;
• Z třetího postupu: až 5 měsíců *.
* Pokud nečekáte úplné vymazání předchozích postupů. Efekt je kumulativní: pokaždé, když jsou vlasy stále více a více obnovovány, stává se rovnější a výsledek trvá déle!

Pokud jsou vlasy tvrdé / velmi kudrnaté / často umyté / barvené, účinek zřídka trvá déle než 3 měsíce, i když to vše závisí na individuálních vlastnostech vlasů, protože existuje i několik klientů, kteří po prvním postupu zachovávají účinek po dobu šesti měsíců. Také trvání výsledku postupu závisí na tvrdosti vody (čím tvrdší je voda, tím více solí, které má keratin rychleji), znovu, jak svědomitě dodržujete pravidla péče o vlasy a samozřejmě profesionalitu mistra, Provedl jsem proceduru pro vás (nelétala keratin, vydržala správný čas, kolikrát tiskla a mnohem víc).

Keratin se postupně vymyje, dokud efekt zcela nezmizí. Po umytí se vlasy vrátí do stavu "Před zahájením procedury", takže pokud se rozhodnete vrátit kudrlinky, nebudete muset vlasy ořezávat. Po vymytí keratinu nebudou vaše vlasy horší než to bylo (jako mnoho strachů), naopak, oni budou obnoveni, protože za posledních několik měsíců jste je nevyděsili železem a byli chráněni před účinky škodlivých faktorů.

Můžete to udělat znovu nejméně dva týdny po předchozí keratizační proceduře (pokud je taková potřeba), je třeba se podívat na stav vašich vlasů: pokud si myslíte, že je čas udělat další postup, pak přijďte, protože neexistují žádná omezení týkající se frekvence aplikací (ale nemělo by to být méně než 14 dní od předchozího postupu). Chcete-li udržet optimální stav vlasů, doporučujeme provést postup 3 nebo 4 krát za rok (například pokud jste poprvé udělali postup na začátku zimy, pak druhý můžete provést na začátku jara, pak na začátku léta apod.). Nyní z nějakého důvodu je normální strávit několik tisíc rublů každý měsíc na nehtych, řasách a epilaci, ale několikrát za několik měsíců dáme na krásu vlasů, zatímco to považujeme za luxus, což je škoda.

V SLOŽENÍ JE ŠKODLIVÝ FORMALDEHYD?

Formaldehyd je velmi účinná konzervační látka. Proto je obsažen v téměř 20% kosmetických přípravků, které používáme každý den (šampony, dokonce i dětské šampony !, pěny do koupele, lepidla na řasy, laky na nehty, gely na vlasy, mýdla, lotiony, deodoranty atd..)! Také je možné vdechnout formaldehyd, když je v kontaktu s mnoha zdroji, například: otevřený oheň, tabákový kouř, plynové sporáky, výfukové plyny. Formaldehyd je také obsažen v domácích výrobcích, jako jsou: dezinfekční prostředky, lepidla, čističe koberců apod. Seznam pokračuje dál a dál! Ale z nějakého důvodu se každý rozhodl, že formaldehyd v keratinu by mohl být škodlivý! Existují normy kvality a bezpečnosti týkající se přípustné úrovně obsahu formaldehydu v různých výrobcích. Inoar keratiny nepřekračují úroveň bezpečného indexu formaldehydu av některých formulacích neexistuje žádný formaldehyd (je obsažen pouze v rovnovážných komplexech)! Je zřejmé, že se musíte postarat o své zdraví, ale to není důvod k odmítnutí všech výhod civilizace! Můžete vyrazit všechny šampony z domu, lepidlo, nábytek, pohybovat se v obci, mít špatný vzhled a nemůžete se zbláznit. Proč se keratin, pokud je údajně tak škodlivý, aktivně rozvíjí po celém světě? Rovněž je třeba poznamenat, že majitel keratinového narovnání není nepřítelem svého zdraví a nepoužívá takový škodlivý nástroj, protože sami postupují a neustále s ním pracují při práci s klienty. Děsivé příběhy o keratinu - jsou výsledkem představivosti těch, kteří hledají špinavý trik, kteří nevěří v opravdu dobrý a cenově dostupný postup. Mnoho obdivovaných zákazníků není nadměrným důkazem toho, že je nástroj prokázán a bezpečný.

KTERÍNA KTERÍN VLASTNÍ?

Keratinizujícími vlasy je naopak postup, který obnovuje vlasy, takže je měkký a lesklý! Na fórech naleznete různé recenze, jako například: "vlasy po suchém postupu," "nesvítí" atd., Ale ve skutečnosti to může být jen kvůli špatným činům pána! Vlasy budou hořet, nebudou svítit, začnou se rozbít a být zmatené, pokud pán: nedá na vlasy dostatečnou strukturu; a / nebo neumožňuje, aby byla kompozice namočena ve správný čas; nebo nerovnoměrné vynechané prameny vlasů; strávil velmi mnoho horkého železa na prameni vícekrát než by mělo; nedostatečně usušené vlasy po mytí; neměli profesionální nástroje (nevhodné železo na vlasy) atd. Také zdraví vlasů závisí na použitém keratinovém kůži: keratin obsahuje levné keratiny (například obsah silikonu, který po pár procedurách ucpává vlasy a je křehký - v Inoaru neexistuje žádná taková věc, je to drahá kvalitní keratin!) Výrobek není k dispozici u autorizovaných distributorů. Proto je tak důležité, že pán byl inteligentní! Důvěřujte své kráse pouze osvědčeným mistrů: certifikovaným, zkušenými, s pozitivní zpětnou vazbou od běžných zákazníků, těmi, kteří pracují ne pro tok kvůli většímu zisku, ale kvůli výsledku! Pokud jste se již stali oběťmi špatného mistra, pak se zaregistrujte u profesionála - obnoví vaše vlasy, díky ráji pomocí keratifikace!

Další otázkou je, když píšou na fórech o vypadávání vlasů po keratinizaci nebo luprácích. Kompozice se nepoužívá na pokožku hlavy (1-3 cm v zádech), proto se z ní nemůže objevit lupa! Ale z nového šamponu bez síranů se může pokusit převést na jiný šampon bez síranů nebo důkladně umýt vlasy (2-3 krát, nikoliv jeden), protože tyto šampony se špatně pěnou a vypadávání vlasů se může objevit kvůli špatně promyté pokožce hlavy. Pokud jde o vypadávání vlasů: opakujeme, že keratin není aplikován na pokožku hlavy, takže nemá vliv na vlasové folikuly, což znamená, že keratin nemůže způsobit ztrátu vlasů! Opět, důvodem může být v novém šampónu, který není vhodný! Nebo je zde řada dalších příčin ztráty vlasů: kouření, ekologie, hormony, sezónní ztráty, stres, nedostatek vitamínů, barvení vlasů nebo bělení bezprostředně před zahájením procedury (a musíte počkat alespoň 3 dny) atd. Jak můžete vidět, může to mít jakýkoli důvod, ale zdá se, že je pro lidi vhodnější obviňovat keratizaci než testovat jejich tělo. Mnoho lidí tento postup pravidelně provádí již několik let a nikdy nevidělo spad, ale mají luxusní vlasy! A pro některé, naopak, ztráta vlasů se okamžitě zastavila po keratinizaci! Dokonce i v nejkvalitnějších keratinech v kompozicích není nic, co přispívá ke ztrátě vlasů! Keratiny jsou používány po celém světě, takže pokud by se jim z nich někdo rozřezal, tak by je už dávno zakázali. Pro vlasy, keratizaci je fenomenální vynález, který otočil celý kadeřnictví podnikání vzhůru nohama! Znovu jsme shrnuli: vlasy nevypadají z keratinizace! Keratin - obnovuje vlasy!

ČO JE ŘEŠENO OD LAMINÁCIÍ VLASŮ?

Laminování vlasů je postup, který činí vlasy více lesklé a měkké a obzvláště drahé kompozice dokonce podporují vlasy. Velmi pohodlné, ale pokud je třeba narovnat viditelně kudrnaté vlasy - laminace vůbec nepomůže. A pokud máte lesklé ne-vlnité vlasy, nebudete vůbec pozorovat efekt laminace vůbec. Laminování se vypírá jen několikrát, takže pokud si také často umyjete vlasy, pak jste provedli tento postup, házejte peníze. Keratizace trvá několik měsíců, má kumulativní účinek, vyhlazuje vlasy, dělá to poslušnost, obnovuje je a náklady jsou mimochodem téměř stejné jako náklady na laminování. Takže je to na vás.

Co je odlišné od chemické rektifikace (japonská oprava)?

Japonské rovnání je chemické vlasové vyrovnání navždy. To znamená, že jednou, vlasy budou vždycky rovné. Sen pro mnohé! Nicméně, jejich vlasy budou růst jako obvykle - kudrnaté. Proto bude buď nutné je neustále vyrovnávat tak, aby se nelišily od chemicky narovnaných vlasů nebo holí vyrovnané. A pak si představte: průmysl má kudrliny centimetry o 10 (a to je již znatelné!), Kořeny jsou tlačeny a konce vlasů visí rovně a bez života (chemie koneckonců). Pokud se chcete stát japonským narovnáním, pak se podívejte na velmi zkušeného pána, protože vlasy vyjdou, pokud přehnáte kompozici, pokud je špatně umýt, pokud se dostanete na pokožku hlavy, nepoužívejte neutralizační balzám apod., Protože v kompozici je kyselina struktura vlasů (jinými slovy, chemie nefunguje, jen tím, že ničí její strukturu). Mimochodem, tato složka (thioglykolát sodný nebo kyselina thioglykolová) se také používá v depilačních krémách, tak si představte, jak důležité je najít dobrého specialistu, aby se vlasy z chemického narovnávání nevysušily jako z těchto krémů! Navzdory podobnému vnějšímu efektu je keratinizujícími vlasy ve své mechanice postup inverzní k vyrovnávání chemických vlasů. Chemie rozpouští sloučeniny keratinového proteinu a vlasy se stávají tenkými, měkkými a slabými, kvůli kterým se vlasy narovnávají (takže na bělení a bělení vlasů nelze provádět japonské narovnání - opakovaná destrukce keratinových proteinů může zcela zničit vlasy). Keratizaci vlasů, naopak, kompenzuje ztracené vlasy keratinu a obnovuje ji. To je důvod, proč vlasy předtím vystavené chemickému napadení (bělení nebo barvení) mohou být nejúčinněji obnoveny pomocí keratinu. Japonské narovnání mění chemickou strukturu vlasů, což způsobuje, že vlasy jsou nepřirozene rovná a nepodléhají stylu, celistvost vlasů je rozbitá a několik japonských vyrovnávacích procedur stačí k tomu, aby vlasy vypadaly nezdravě. Keratinové vlasy - naopak, vyhlazuje vlasy a obnovuje je! Pochopte, že to není "reklamní kousek", takže lidé dělají jen keratizaci vlasů, odmítají japonské narovnání nebo laminování vlasů, ale ve skutečnosti je to lepší a bezpečnější postup. Pro keratury vlasů není obtížné se rekvalifikovat a pracovat s japonským narovnáním nebo laminováním, ale ne, protože kerace je opravdu lepší. A ceny jsou stejné. Postarejte se o vlasy!

Přímo: co potřebujete vědět o rovnání vlasů na keratin

Přichází čas chladného počasí, čepice - a rozbité účesy... Trvalé keratínové vyrovnávání vlasů může zachovat elegantní styl i v deštivém a větrném počasí. Ale jak dlouho trvá účinek a co je třeba znát těm, kteří se rozhodnou jít "rovnou cestou" na krásné vlasy?

Jak funguje keratina?

Vlasy tvoří 90% keratinu - bílkoviny na bázi jednoduchých aminokyselin. Při obložení prvků v řetězci se vytvoří rovná nit. Se vznikem velkého počtu spojů má řetězec tvar zvlnění. Úlohu dalších sloučenin hrají disulfidové mosty a vodíkové vazby. Hlavním principem činnosti většiny opravitelných agentů je zničení těchto vazeb.

Proč potřebuji keratínové vlasové vyrovnání?

Zdálo se to hloupá otázka! Takže přirozeně vlnité vlasy jsou hladké a dlouhou dobu si udržují tvar bez dalšího stylingu a rovnání vlasy nebo žehličky. Ale to není jediný účinek, který keratin způsob rovnání. Tenké, tlusté, poškozené vlasy se během umývání nebo během nošení zpomalují. Vyrovnaný s pomocí keratinových vlasů je zřetelně hnědčí po praní a není zmatený během dne.

Také různí výrobci sloučenin doplňují své výrobky s různými účinky. Některé vyživují vlasy, dělají je husté a lesklé, jiné poskytují lesk a měkkost, odstraňují suchost a objem.

Pro koho je keratinové vyrovnávání vlasů vhodné?

Pro proceduru neexistují žádné kontraindikace. Oslabené a nudné vlasy naopak získají zdravý vzhled. A vlasy v dobrém stavu z keratinu nebudou kazit - ale pod podmínkou, že pán nebude litovat kompozice a bude používat prostředky kvalitního výrobce. Nejlepší formulace jsou obvykle v brazilských značkách - to je důvod, proč je brazilské keratinové vyrovnávání vlasů oblíbené. Je důležité si uvědomit, že dobré výrobky nemohou být levné.

Kolik je keratin vlas vyrovnání?

Cena procedury v salonu se pohybuje od 7 do 15 tisíc rublů, v závislosti na délce a tloušťce vlasů. Narovnání silných vlasů na ramena může stát stejně jako postup pro dlouhé, ale řídké vlasy.

Jak dlouho trvá vyrovnávací účinek?

Výrobci slibují dokonale rovné vlasy po dobu až půl roku. Účinek narovnání může skutečně trvat od 4 do 6 měsíců, pokud... neprovedete tento postup poprvé. To je způsobeno kumulativním účinkem činidla ve vlasech. Poprvé se spoléhat na 1-2 měsíce, po kterém efekt postupně zmizí.

Jaká léčba je možná u narovnaných vlasů?

Jakýkoli styl - po rovnání keratinu se vlasy stále natáčí do kadeř, pokud chcete zabalit to tak. Nezapomeňte na opravu stylingu, to je celé tajemství. Ale jakékoliv druhy barvení a tonování poškodí. Za prvé, po rovnání keratinu nejsou vlasy tak snadné barvit: barva jednoduše nepronikuje do vlasů, ošetřená nástrojem. Zároveň však barva, která se snaží proniknout do struktury vlasů, ničí keratinovou vrstvu a snižuje účinek postupu. A teď keratin bude prospěšný pro vaše barvené vlasy: zabraňuje vyluhování barev.

Jak vypadají vlasy po rovnání keratinu? Jak se o ně starat?

Velitelé doporučují používat pouze šampony bez síranů po vyrovnání keratinu. Jak přísné je toto doporučení a jaký je rozdíl mezi šampony bez síranů, odpověděla Tatyana Šarková, majitelka londýnského salonu, šéf technologické služby firmy Schwarzkopf Professional v Rusku a stylistka Schwarzkopf Professional Alexandry Edelberga.

Vlasy po rovnání keratin: recenze

O postupu:

"Pro rovnání vlasů s keratinem jsem šla do klubu krásy" Place under the sun ", jehož mistři postupují v profesionální kosmetice Marcia Teixeira. Vlastností značky Marcia jsou čtyři vyrovnávací směsi (obvykle značky představují jeden prostředek pro narovnání). Kompozice jsou určeny pro různé typy vlasů: od tenkého až silně kudrnatého afrického typu. Nejmocnější složka musí být nošená na vlasy po dobu tří dnů (není možné mokré a bodnutí vlasů). Moje vlasy jsou zvlněné, ale nejsou zvlněné. Nicméně jsou husté a husté, lehká kompozice je nebude trvat, takže mistr si mě vyzvedl třetí nejsilnější kompozici, která se jako první dva vymývá v den postupu.

Postup pro vyrovnávání vlasů keratinem probíhá v pěti fázích: praní a sušení hlavy, použití kompozice, stylování vlasů s kompozicí pomocí vysoušeče vlasů, dalšího vyrovnávání vlasů s železem, mytí kompozice a konečné sušení. Je strašné říkat, že jsem strávil pět hodin na holičce - to trvalo tolik času, aby se dělal postup na dlouhých a hustých vlasech (připravte se, majitelé copánků). "

O pocity:

"Ihned po postupu vypadaly vlasy zrcadlově hladké. Aby nedošlo k poškození účinků, nemohl jsem si během prvního dne po proceduře umyt vlasy, bodnout a kravat si vlasy. Na vlasech se stále ještě trochu vyskytly vlasy, které konečně zmizely po prvním šamponování. "

Keratin vlasové rovnání: výhody a nevýhody

O společnosti Keratin Wear:

"Jak slibují odborníci, keratin vlasy nevyžaduje žádný další styl po umytí. Inspirováno tím, že jsem poprvé umyla hlavu po procedurách před spaním a šla do postele s mokrými vlasy. A ano, změnil jsem svůj šampon na bezsulfát. Můj keratín nemohl obstát takový nárazový test: příští ráno mé vlasy ztratily svůj lesk a vypadaly "ponořené". Ale keratin splňuje jedno ze svých slibů za jakýchkoli podmínek: vlasy mohou být snadno česané a méně zmatené!

Další výhody postupu:

 • vlasy se opravdu přestaly curling (jestliže jdete do postele poté, co suší);
 • vlasy jsou hladké a lehce stylové;
 • vlasy nezanechávají stopu z dásní ani barretů.

Z mín - tuk u kořenů. Vlasy se dvakrát rychleji špinily. A samozřejmě, po několikanásobném umytí vlasy už nevypadají tak perfektně jako první den po zákroku. Vlasy jsou trochu choulostivé a pro dosažení salonového vzhledu je nutný minimální styl: sušení s fénem a hřebenem.

Měsíc po narovnání keratinu začne vlasy sotva vidět, ale stále se vrátí do původního stavu. Po umytí na kadeře lze vidět světelnou vlnu. Ale styl vlasů s žehlicím strojem, který trval asi půl hodiny, je nyní dvakrát rychlejší: vlasy jsou měkké a poslušné. Nejpříjemnější bonus: snadné česání po praní ".

Keratin vlasové rovnání - recenze

Negativní recenze

Neměl jsem rád výsledek postupu, protože vlasy začaly těžce klesat. Jak se ukázalo - mám velmi slabé vlasové folikuly, a proto je ztráta spojena. Vlasy jsou velmi těžké. Teď čekám na to, aby složení fondů přestalo fungovat... Už tři měsíce jsem chodil s rovnými, ale "málo" vlasy.

Na třetího dne se vlasy začaly zvlňovat a vypadávat a špičky byly obecně suché, dokonce horší než předtím. Vlasy ještě nebyly umyty, dneska jdu, pán mi prodal speciální šampon a sérum. Možná to bude lepší, doufám. Ale vím jistě, že podruhé nepůjdu na tento postup!

Právě včera jsem seděl v kabině a diskutoval o rovnání keratinu s mistrem. To říkal pán. Vlasy jsou v podstatě bílkoviny. Pokud je poškozen, nemůžete to opravit kosmeticky. Vařením vajec zpět se nemůže stát kapalina, ale teď si představte, co se stane s vašimi vlasy, když je opakovaně žehleno párou o 220 stupňů nad ním na stejném místě. Vaše vlasy jsou vážně poškozené. Zpočátku vše vypadá velmi krásně a dobře upravené, ale když se vlasy vymyjí, což podle odborníků musí obnovit vlasy (pak co se vyprchá, pokud se stává struktura vlasů), otevírají se vaše vlasy, které jsou usmrceny v koši, oslabeny a vyčerpány. Ano, je to protein, ale je to jen dlouhodobý kosmetický efekt, pro který budete nakonec muset platit se zdravím vlasů. Proto tento salonek ani neučiní tento postup ve vašem seznamu. Dívka přišla do salonu, který se tak vyrovnal. Její vlasy doslova spadly do shluků, byly bez života a zničeny. Tady je.

Ach, jsme divné bytosti ženy! Kadeřnice se vyrovnávají, rovné vlasy se snaží přeměnit na kudrlinky... Patřím do první kategorie a mají od narození tenké, kudrnaté vlasy na koncích. Dokud si vzpomínám, vždycky jsem chtěl mít rovné vlasy (jako reklama) a naivně si myslel, že jsou tak krásné, protože byly rovné. Jak jsem byl špatný! Jen vlasy ZDRAVÍ mohou být opravdu krásné! Naneštěstí jsem si uvědomil, že je pozdě, když ze všech mých manipulací (barvení, zvýraznění, stylování bez tepelných prostředků, keracek atd.), Moje a tak ne příliš zdravé vlasy začaly opouštět mojí neklidnou hlavu. Nechci říkat, že rovnání keratin je kořenem zla, ne. I když se po tomto postupu nepochybně výrazně zhoršila stav vlasů.

Teď už je to rok a půl roku po tom strašném postupu, ještě zbývající tipy nemohly být odříznuty a vzhledem k tomu, že chci růst dlouhé vlasy, asi to brzy přestanou. Teď aktivně ošetřuji vlasy oleji a maskami, mé chudé chloupky pomalu ožívají a začnou se těšit na lesk a přirozenou vlnu.

Keratinové vyrovnávání vlasů se NEDOPORUČUJE!

Oh holky, jak jsem dostal módu! Samozřejmě je krásné, když jsou vlasy lesklé, rovnoměrné, hladké a poslušné, to je to, co keratinové vlasy narovnává. Ale to vůbec neznamená, že jsou zdravé. Chci podělit se o svůj zármutek, možná se mnozí rozhodnou, že nebudou pokazit vlasy ve jménu krásy!

Dělal jsem narovnání dvakrát, jmenovitě rovnání, nezaměňujte s oživením, jedná se o dva různé postupy. Které nemají nic společného, ​​kromě slova keratin. Obecně bylo doporučeno provádět narovnání bez formaldehydů, které jsou velmi nebezpečné (toxiny), a to jak pro pána, tak pro klienta. Ale v tom bylo jedno potíže, aplikovaná směs nemohla být vyplavena po dobu tří dnů. Již druhý den měla hlava vypadala, jako by byla rozmazaná tukem, třetí byla obecně tvrdá, bezdomovci odpočívali, ale dělám krásu, a tak jsem to vydržel. Svrbení hlavy nemilosrdně. Mimochodem, nemůžeš si svázat ocas, zapnout ho, protože se narovná. Proto bylo nutné spát při stojícím :) Během tří dnů, ráno jsem letěl do salonu, abych se umyla. Umyté se ukázalo, že na některých místech za všemi stejnými vlasy bylo zlomeno. Ale pak to bylo nesmysl, pár pramenů není celá hlava. Koupil jsem pro tisíc pět set speciálních šamponů a balzámů. Téhož dne jsem přišla do práce a za půl hodiny začala, vlasy mi stály na konci, takže to bylo elektrifikováno. Večer se mi hlava začala strašně svědit, popraskala lupy, ale nemohla jsem je otřást, protože to bylo rozmazané!

Šel jsem do salonu, řekl jsem všem problémům, jaká byla odpověď, že potřebuju pití vitamínů, protože jejich nedostatek vedl k suchým vlasům a mastné skalp, jak říkali mastné lupy))) Doma jsem se podařilo vidět několik červených zrcadel skrze několik zrcadel skvrny na hlavě, znovu spěchal do salonu, nejprve omluvil, pak řekl individuální nesnášenlivosti. A navrhli další postup, nazvaný sulsena, jako by odstranil načechraný. Ale nic neodstranila!

Šla jsem do dalšího salonu, kde postup trval čtyři hodiny, ale obsahoval formaldehydy. No, krása vyžaduje oběť, pak jsem nerozuměl co! Majster si nasadil masku a dal mi ji, ale směs jí spálila oči a nos přes masku, stejně tak nemožně, museli jsme otevřít dveře a okna v kabině, bez ohledu na začátek března. Ale když jsem viděl tento efekt, myslel jsem si, že jsem se rozhodl, že to není nic. Vlasy byly super! Stejně jako u reklamních šamponů. Radost však netrvala dlouho, až do prvních slunečních paprsků! Jednoho dne jsem měla českou hlavu a já jsem ji poškrábal, bylo to v šoku, pod mými nehty byl písek, jako z dětské pískoviště. Umyla jsem si hlavu, stalo se to znovu večer a po týdnu jsem si z vlasů vytáhl vlasy. Všechno bylo jako v hororovém filmu, umyl jsem hlavu a jen jsem si zabalil vlasy do hrud, jen jsem si česal vlasy a dotýkal se mě. Hlava byla pokryta vředy a krusty. Myslel jsem, že hoří, i když to byl začátek května! Šel jsem k trichologovi a oh horror, to je spálení z keratinu. Poprvé jsem byla spálená tou špinavou hlavou, když jsem ji tři dny nosila na mých vlasech a druhým keratinem s formaldehydy jsem to dokončila až do konce! Vlasy vyšly ven, začaly být viditelné plešaté skvrny. Byl jsem šokován.

Uplynul rok a já stále letuji hlavu. Drahé masti, spreje, šampony, vitamíny, lékařské návštěvy! Nyní se samozřejmě vlasy již rozrostly pod uši a pokožka hlavy není tak strašná, ale lupy, na některých místech zůstává kůra. Nevím, co se stane v létě!

Proto, dívky, takové oběti nestojí za krásu. Měl jsem štěstí, že vlasové folikuly nevyhořely a vlasy rostly, ale mohlo by to být jinak. Takže neberte rizika. Bez ohledu na vlasy, které máte, narovnáte všechny! Jděte na začátek trichológa a zjistěte o tomto jedu pokožku hlavy a vlasů. Koupil jsem si kvalitní žehlení. Ano, i oni hoří, ale přesto jsem přerušil konce, a to nemá vliv na pokožku hlavy! Postarejte se o svou přirozenou, zdravou krásu, jinak budete muset nosit paruku a nic vám nepomůže. Všechny zdravé a krásné vlasy.

Keratinové vyrovnávání bylo provedeno před pěti lety, zatím nelze vlasy vyléčit.

Moje vlasy jsou přirozeně kudrnaté a přirozeně jsem si přála rovné vlasy na vlasy a navíc tam byla všude reklama, která není jen krásná, ale také léčí vlasy. V době, kdy byla délka vlasů dlouhá. Postup se podobá experimentům fyziky, vše v maskách, ale nezachrání se od špinavého kouře, které pochází z vlasů, zatímco jsou "ironovány". Po dvouhodinovém postupu jsem konečně dostala své senové vlasy - dokonce, rovná, lesklá - všechno je stejně jako fotka modelu - rovný!

Ale !! To trvalo maximálně dva měsíce, navíc po prvním promytí vlasů se opět vrátil do původního stavu. O dva měsíce později se začaly plazit "oběti krásy" - vlasy byly tvrdé, vylézaly se a už se neskrčily, ale tlačily se jako pampeliška. Teď už dlouhou dobu ošetřuji vlasy maskami a oleji. Nedoporučuji tento postup, nemá vlasy!

Mám velmi kudrnaté a načechrané vlasy. Každé ráno jsem si oblékla vysoušeč vlasů, pod nimi byly krásné kudrlinky. Zjistila jsem, jak se vyrovnává keratin. Myslela jsem, že budu a za pár měsíců zapomenu na kadeřnictví. Ale ne všechno je tak jednoduché. Dříve jsem pravidelně narovnal vlasy horkou žehličkou. Všechno se ukázalo krásně.

Ale po rovnání keratin jsem opravdu ocenil krásu vlasů, která mi byla od přírody dána. Chci jít s kučery. Chcete-li narovnat žehlení (přidržování k mytí vlasů).

Po keratinu jsem se podíval do zrcadla a byl strašně zděšen. Vlasy vypadaly tenké a bez života. Bez lesku, bez hlasitosti. Po umytí vlasů - stejně. Snažil jsem se položit pěnu na styling, abych je aspoň trochu zvedl - nic nefunguje. Vlasy visí jako staré nitě. Tuk velmi rychle a vypadá neomalený, nudný.

Takhle jsem prošel měsíc a půl. A to navzdory skutečnosti, že jsem si nebral hlavu se speciálními bezsulfátovými šampony, ale s běžnými šampony. Konečně najdeme na internetu, že můžete nějakým způsobem vymyt keratin s dehtovým mýdlem. Poprvé mýdlo 4krát. Pak - klimatizace. A (Oh, MIRACLE!), Se objevily první kudrlinky a malý objem.

Obecně, po takovém keratinovém "ošetření" musím dlouhou dobu ošetřovat a obnovovat vlasy.

Mimochodem, sledoval jsem video v YUTUB, které narovnává vlasy, není vůbec keratin, ale formaldehyd, který je pro lidi velmi škodlivý. Takže předtím, než půjdete na takový postup, přečtěte si hodně recenzí, podívejte se na videa profesionálních kadeřníků.

Dobrý den! Nikdy jsem si nemyslel, že bych psal na fórech. ale nikdy nikdy neříkej! Včera se keratin vyrovnal. Během procedury, kdy se mistr začal narovnávat železem, se protein zkroucil (tak řekla) a vlasy se znečišťovaly a pokryly se jako lupy. To je jenom trochu hrůzy. Účinek hedvábných narovnaných vlasů nebyl ani tam. Řekl, že se to stane a všechno je v pořádku. Někdo se setkal s takovou sítí.

Neutrální recenze

Před nákupem finančních prostředků jsem věděla, že vyrovnávání keratiny neobnovuje vlasy, je to jen efekt. Ale čekala jsem na dokonalé rovné vlasy. A dostala jsem je pouze v prvních 3 dnech před prvním mytí vlasů. Dále, aby byli rovni, měli by být také narovnáni železem nebo vytaženi vysoušečem vlasů. Jenom na chvíli se stávají hladšími a méně se tlačí, kvůli tomu jsou vlny na vlasech odlišné.

Takže pokud máte podobnou strukturu jako moje, pak rovnání keratiny odstraní trochu chmýří, zbytek je styling.

Zpočátku vlasy budou lesknout více a být hladší.

Ale tento postup příliš neviním, protože vlasy po omytí se nezhorší, ale vrátí se do původního stavu.

Dozvěděl jsem se o keratinovém vlasovém vyrovnávání vlasů po dlouhou dobu, ale po celou dobu jsem se neodvážil vyzkoušet to sám. A ceny v různých salónech města byly děsivé, a pak můj kadeřník řekl, že mé vlasy budou jako polštářky po něm.

Po nějaké době jsem si začala všimnout, že moje vlasy jsou ve velmi strašném stavu a rozhodli se používat keratinové vlasy pro svou přítelkyni. Postup byl proveden s japonským keratinem Honma Tokyo. Nevím lépe ani horší než jiné keratiny, ale během procedury se objevila příjemná vůně, která vůbec nevykřikla žádné negativní reakce - vůbec žádné spalování očí nebo jiné vedlejší účinky (jak tomu je u ostatních keratinů).

Postup trvá asi 1, 5-2 hodin, po kterém jsem viděl vlasy v zrcadle a nepoznal.

Její vlasy byly hladké, nepoškozené, třpytivé a plné síly. Hroty vlasů musely být trochu odstraněny, protože ani keratin nemohl zachránit je.

Obalil jsem si vlasy 3 dny před procesem obnovy keratinových vlasů, ale šampon okamžitě omýval barvu, fotka ukazuje, že stín vlasů se změnil.

Proto doporučuji tonizovat vlasy po 2 týdnech po obnovení keratinových vlasů.

Vlasy nebyly promyty tak, jak by měly být po dobu 72 hodin, musíte je umýt bez sulfátových šamponů (aby keratin nemohl být co nejdříve vymyt vlasy).

Když jsem si umyla vlasy, vlasy mi sušily vysoušeč vlasů, kvalita vlasů se mi samozřejmě zlepšila, ale na mě mě čekalo zklamání - moje vlasy už nebyly tak pravé, začalo to znovu vlnit.

Nemohu říci, co je důvod, proč vlasy nejsou narovnány, ale můj pán říkal, že to vypadá, že se mi líbila vlasy a mnohokrát si vlasy netrhla.

Keratin mi stačilo pouze po dobu 1, 5 měsíců, ale jako můj pán potvrzuje, že má kumulativní efekt a že během opakovaného postupu bude trvat 2krát déle. Líbí se mi nebo ne, ještě nevím (protože chci vyzkoušet nový postup Botox pro vlasy).

Snížil jsem svůj odhad jen proto, že moje vlasy se vlnit jako předtím, ale stále doporučuji vyzkoušet ty, kteří potřebují rychlou péči o vlasy.

Udělala jsem rovnání keratinu, ale bohužel účinek na moje kudrnaté vlasy nestačil, stále jsem se musel vyrovnat s vysoušečem vlasů, který bych bez tohoto vyrovnání mohl udělat. Na vlasy mi nebylo nic špatného, ​​ale také dobré. Bohužel pro mě byl postup plýtvání penězi a časem. Možná, že se hloupý mistr chytil...

Keratin Hair Straightening, recenze

Dívky, které dělají keratin vlasy rovnání?
Jaká je vaše zpětná vazba?
Kolik je toho dost? Jak se staráš o vlasy?
Chci to zkusit, ale děsivě. ))) najednou bude moje kadeře ještě horší
Otázkou je, kolik to stojí. Délka vlasů k ramenům.
Děkuji

Jsem šťastná, když se keratin napíná slon! Pokaždé, když jsem si umyla vlasy, pomyslela jsem si, že teď už budu kudrnatá a nafoukaná! Ale keratin trval poprvé po dobu 6 měsíců, podruhé už po dobu 8 měsíců. Jak to má být, má hlava bez sulfátového šamponu. Stojí to za to, nevím, proč lidé píšou negativní recenze. Můj bezvládný chlupatý blonďatý vlas ukousl zachráněný keratin! Jsou hladké a dokonce i po keratinu! Takže se mi líbí tento postup!

A napište mi šampon TP, prosím, chci pochopit cenu.

Vezměme v úvahu jednu věc - keratin se umyje, takže za pár měsíců zanechá strukturu suchého vlasu. pak vás nebudou obtěžovat nejen kadeře, ale také se zamyslete nad problémem s vypadáváním vlasů - keratin bude těžký, pokud máte tvrdé, můžete se dobře připojit k folikulu a nespadat. tricholožka mi zakázala provést keratinizaci, ale mám tenké, tenké vlasy, které se jen pokrčují a nehýbe se, ale omlouvám se))), takže ji posiluji. ale jsem daleko od 20 let, takže preferuji experimenty na zlepšení stavu vlasů

No, moje vlasy sypyatsya, vrhnout se po celý rok

Jak dlouho keratin vlas vlasy recenze

Pokud má dívka kudrnaté kudrlinky, určitě je jednou rozhodne napraví (každou vteřinu, podle statistik). A přichází zde speciální procedura, která může narovnat kudrlinky i po perm. Takže, co potřebujete vzpomenout na keratin vlas rovnání?

Obsah článku:

Pros keratinové vlasové rovnání - fotky před a po proceduře

Tento postup umožňuje narovnat vlasy bez použití chemických sloučenin.

Pros keratinové narovnání:

 • Snadné česání. Každé ráno nemusíte stát za zrcadlem a pokoušet se zkombinovat nesourodé vlasy. Pramínky jsou jednoduše skládané a dokonce i mokré vlasy okamžitě česané.
 • Postup je vhodný pro všechny typy vlasů. A to znamená, že majitel hustých vlasů si může také dovolit tento postup, aniž by se obával, že vlasy nějak ztratí.
 • Vlasy začnou svítit a stávat se hladkou. To je nepochybně jedna z nejdůležitějších výhod, protože lesklé vlasy jsou dobře upravené vlasy.
 • Pokládka zůstává v původním stavu i v dešti nebo ve větru. Pokud víte, že musíte chodit na čerstvém vzduchu, nemusíte se bát, protože vlasy narovnány pomocí rovnováhy keratinu se nezavřou vítr a nestane se jako svazek sena kvůli dešti.
 • Dlouhodobý účinek. Keratin rovnání může "držet" vlasy až na pět měsíců.
 • Ochrana před expozicí životního prostředí. Znečištěný vzduch, městský prach a sluneční paprsky nebudou pro vaše vlasy hrozné.
 • Vlasy se zastaví.
 • Můžete také zapomenout na "moc" na hlavě, která se v zimě tak často tvoří pod každým ženské kloboukem.
 • Pokud jste udělali perm a nelíbilo se výsledek, pak za dva týdny můžete napravit situaci pomocí keratinu rovnání.
 • Snadná korekce. Korekce narovnání je mnohem rychlejší než samotný postup a je mnohem levnější.

Nevýhody postupu - nevýhody keratinového vyrovnání vlasů

Stejně jako u jakéhokoli kosmetického postupu má keratinové vyrovnávání vlasů nevýhody:

 • Je zakázáno umývat hlavu 72 hodin poté, co jste provedli vyrovnávací proceduru. Tato položka se nelíbí mnoho čisticích prostředků.
 • Pokud prší venku a právě jste opustili salon, doporučujeme použít deštník, jinak bude účinek postupu zkažený.
 • Možné alergické reakce spojené s intolerancí jednotlivých složek složení usměrňovače.
 • Během tří dnů se nemůžete dopustit mechanického "násilí" nad vlasy. A to znamená, že opraty, trámy, ocasy a vše ostatní budou muset být opuštěny.
 • Postup je spíše nepříjemný, protože může dojít k roztržení očí, protože přípravek obsahuje formaldehydy, páry, které dráždí sliznice.
 • Pokud se postup provádí v nevětraném pokoji, hrozí nebezpečí otravy formaldehydem. Tento jev může dokonce vést k rakovině.
 • Po nějaké době se konce vlasů odlomí, nucené jít a ořezávat konce vlasů.
 • Může dojít k vypadnutí mastných a špinavých vlasů.
 • Hlasnost vlasů se sníží.
 • Pokud máte velkou hlavu hustých vlasů, efekt nebude trvat dlouho.
 • Postup není rychlý. Pokud jste vlastníkem dlouhých vlasů do pasu, měli byste se připravit na to, co budete sedět na křesle mistra 3 až 5 hodin.

Indikace a kontraindikace pro keratinové vyrovnání vlasů - doporučení kosmetologů.

Mnozí věří, že takový postup je téměř neškodný, ale existuje seznam indikací a kontraindikací tohoto postupu (nemluvě o výše popsaných nevýhodách).

Co byste měli vzít v úvahu před odjezdem do salonu?

Indikace:

 • Vlasy, které potřebují narovnat a lesknout.
 • Kudrnaté vlasy, špatně styling a česání.

Kontraindikace:

 • Škody na pokožce hlavy. Pokud máte dokonce i ty nejmenší zranění na hlavě, měli byste opustit postup pro rovnání vlasů keratinu.
 • U některých onemocnění pokožky hlavy byste se měli poradit s lékařem.
 • Pokud vypadnou vaše vlasy, měli byste opustit postup - poté, co se vlasy stávají těžšími, což znamená, že vlasové folikuly nebudou dobře držet vlasy, což může vést k ještě silnějšímu vypadávání vlasů.
 • Pokud krmíte nebo nosíte dítě, pak přesně musíte opustit postup narovnání.
 • Lidé v prekancerózním stavu by také neměli postupovat.

Pokud se vám líbí náš článek a máte na to nějaké myšlenky, sdělte nám to. Je pro nás velmi důležité znát svůj názor!

Pro Více Informací O Suché Vlasy