logo

Ceny doplňků vitaminu A v kapslích, ampulích a olejovém roztoku

Vitamin A je dostupný jak ve formě nezávislých léků, tak jako součást různých složitých prostředků k potírání onemocnění a kosmetického použití. Vitamin A je součástí většiny produktů jako olejový roztok (obvykle ve formě acetátu retinolu, méně vzácně - retinol palmitát) a pouze v tabletách a dražéch je v pevné formě. Cena farmaceutických přípravků vitaminu A je určena složením a formou léku, ve kterém je umístěn, a jeho účelem.

Nejlevnější je roztok vitamínu A v tekutém oleji, jehož cena je 10 ml, což je asi 50 rublů a nejdražší - kosmetické krémy a sérum s retinolem od známých kosmetických značek. Sklenice 20-30 ml tohoto krému mohou stát až 3000 rublů a ještě víc.

A někde uprostřed mezi těmito extrémy jsou přípravky vitaminu A v kapslích, jejichž cena jim dovoluje používat téměř každý, kdo si přeje, stejně jako retinol v ampulích, ve formě kapiček a tablet. Pro každý případ je nutné koupit nejvhodnější drogu a před nákupem je užitečné orientovat se v ceně určité kategorie fondů - to je to, co uděláme dál a uděláme to...

Cena vitamínů A kapslí

Vitamín A kapsle - možná nejběžnější a populární forma uvolňování léků retinolu. Kapsule v želatinové skořápce mohou mít různé tvary a barvy a ve většině případů obsahují pouze roztok vitaminu A v rostlinném oleji.

Cena kapslí vitaminu A závisí především na popularitě značky a vysoké ceně ropy používaného jako rozpouštědlo. Obecně platí, že kapsle pro kosmetické použití stojí mnohokrát více než kapsle určené k potírání nedostatku vitaminu A.

Kvalita oleje, která je rozpouštědlem pro acetát retinolu (nebo palmitátu), je účinnost vitaminu A v kapslích téměř nezávislá. Jednoduchý slunečnicový olej je stejným spolehlivým rozpouštědlem jako drahý rakytník, lněný olej nebo jojobový olej. Je nutné pečlivě se zaměřit na typ oleje pouze v případech, kdy dochází k individuální intoleranci určitých druhů olejů. V mnoha případech jsou nejjednodušší a nejdostupnější přípravky vitaminu A v kapslích bezpečnější než elitní importované drogy.

  Vitamín A kapsle Barthel Dragz. Kapsule přípravku Bartel Dragz se užívají k léčbě nedostatků vitamínů, onemocnění očí a kůže, které podporují normální trávení. V běžných lékárnách lze koupit vitamín A od firmy Bartel Dragz - prakticky se neprodává prostřednictvím internetu. Balení pro 50 tobolek stojí asi 150 rublů, pro 10 kapslí - 40 rublů;

Vitamín A kapsle z továrny na výrobu vitamínů v Kyjevě. Jako součást těchto kapslí je acetát retinolu obsažen v roztoku slunečnicového oleje. Náklady na léčbu jsou asi 100 rublů na balení po 50 kapslích;

Renova Dry-Skin Care. Tyto kapsle jsou určeny pacientům se suchou, vločkovou kůží. Pokyny ukazují, že jsou obzvlášť účinné při použití paralelně s krémy Renova. Je obtížné tento vitamin A koupit v lékárně, častěji se prodává prostřednictvím sítě kosmetických obchodů. Náklady na balení pro 80 tobolek jsou asi 4500 rublů;

Retinol kapsle Matriskin. Droga je určena k boji proti vráskám a věkovým skvrnám, zlepšuje pleť. 60 kapslí stojí asi 4500 rublů;

Luxusní Care Rior, kapsle retinolu. Tento lék v lékárně nelze koupit, a dokonce i v kosmetických butikách je to vzácné. Koupit je přímo od výrobce nebo prostřednictvím prodejních sítí. Určeno pro péči o pokožku obličeje a zabraňuje vzhledu mimických vrásek. Cena Vitamin A Luxury Care Rior je asi 1500 rublů za 20 kapslí.

Vitamín A v ampulích

Vitamín A se používá častěji v ampulích pro kosmetické účely a léky se mohou prodávat pod názvem "kyselina retinová".

  Qlab. Kyselina retinová 1000 UI (1% roztok retinolpalmitátu, forma uvolnění - ampulky po 2 ml každý);

Péče o retinol. Tento kapalný vitamin A je vyráběn francouzskou společností BioMatrix a je určen k péči o pokožku na obličej. Její cena je 100 rublů na injekční lahvičku o objemu 2 ml nebo 750 rublů na 10 takových lahviček;

Ampulky s vitamínem A od Klappu. Tento přípravek na ošetření pleti je vyráběn německým výrobcem a obsahuje nejvýraznější účinek koncentrátu vitaminu A. Jeho cena je přibližně 2500 rublů na 10 ampulí.

Kolik je roztok oleje vitamínu A?

Roztok vitaminu A (acetát nebo palmitát) se výrazně neliší od roztoku v ampulích a je v takové formě, že je vhodné okamžitě získat poměrně velké části látky. To platí v případě použití léku pro kosmetické účely (přidání roztoku oleje po kapkách do pleťových vod, šamponů a masky pro péči o vlasy a pokožku).

  Roztok octanu retinolu. Možná je to nejdostupnější lék, který poskytuje všechny vlastnosti, které má vitamín A v oleji. Její cena je asi 50 rublů pro láhev o objemu 10 ml;

Palmitát retinolu. Biochemickými vlastnostmi acetátu palmitátu retinolu se velmi mírně liší. Cena láhve o objemu 10 ml je asi 150 rublů;

Emulze s roztokem vitaminu A od firmy Klapp. Název léku - Klapp A Classic Retinol Pure, je určen k péči o problémovou pokožku a zpomaluje vývoj vrásek. Tekutý vitamin A je jeho hlavní složkou. Láhev o objemu 30 ml stojí asi 3 000 rublů.

Multivitamíny s retinolem

Vitamín A se nachází ve velké většině multivitaminových komplexů. Obvykle se vyrábějí ve formě dražé, tablet, někdy ve formě prášků nebo kapslí. Jejich ceny se značně liší, v závislosti na konkrétní povědomí o drogách a značkách.

  Abeceda. Cena tabletek s vitamínem A z abecedy se může pohybovat od 350 rublů pro Efekty abecedy (60 tablet) až 550 rublů pro balení Abecední kosmetika (60 tablet);

Multi-Tabs. Cena tablet Multi-Tabs závisí také na léku. Takže složitý Teenager stojí asi 300 rublů za 30 tablet;

Compl. Tablety Complivit obsahují také vitamín A a stojí asi 150 rublů na balení 30 kusů. Vitamín A je součástí složení dětských a dospělých komplexů;

Vitamin Mertz (speciální dražé). Lék stojí asi 800 rublů za 30 tablet.

A mnoho dalších.

Kupujeme vitamín A správně

Je důležité si uvědomit, že atraktivní ceny konkrétního vitamínového přípravku neodpovídají vždy vysoké kvalitě. Navíc, často při úsporách, zákazníci nakupují drogy, které vypršely, nebo dokonce padělané prostředky pochybné kompozice. Samozřejmě takové vitamíny mohou být zdraví škodlivé.

Abyste předešli tomuto druhu rizika, měli byste:

 • být opatrný při nákupu finančních prostředků s výrazně sníženou cenou;
 • pokud je to možné, nakupujte léky v reálných lékárnách, kde můžete držet balení v ruce a přečíst si datum vydání;
 • koupit prostředky od známých výrobců.

A samozřejmě je vhodné poradit se s lékařem před nákupem. Řekne vám, která lék, ve které formě uvolnění a ve které dávce bude optimální v každém případě.

Tekuté vitamíny A a E: účinné pro zdraví vašich kadeř

Tekutý vitamín A a E - pro zdravé vlasy

Aby vaše prameny vypadaly krásně a zdravě, nestačí jen je umýt šamponem. Naše kadeře potřebují péči: všechny druhy masky, oplachování bylinami, správné česání, vyvážená strava. Je velmi důležité, aby vlasy dostávaly potřebnou výživu a dostatečné množství živin, jediný způsob, jak budou chytré a zdravé.

Vaše kudrlinky denně prožívají mnoho testů: sušení, stylování, opakované poškrábání, vítr, prach, špína. Spolu s každodenním stresem, chronickými nemocemi, to všechno zkazí prameny, které nemohou odolat zátěži a začnou bolet.

Tekutý vitamin A a E - najít pro vaše kudrlinky:

  • A - dává kudrlinky lesk, je pružné a silné. Pokud tělo postrádá tuto látku, kudrlinky jsou velmi křehké a suché. Látka pomáhá udržovat imunitu kůže, vede k normálním regeneračním procesům v kožních buňkách. Normalizuje také práci mazových žláz, reguluje tvorbu kožního mazu.

Tekutý vitamín a

  • E - dokonale stimuluje růst nových chloupků, činí je brilantní a je také spolehlivou ochranou před UV zářením. Jeho hlavní funkcí je transport kyslíku do buněk pokožky hlavy. Kadeřnice se stávají zdravějšími, silnějšími, jejich struktura je aktualizována.

Tekutý vitamin E

Vitamíny mohou být použity jako samostatný nástroj a jako součást různých mask. Cena takových procedur je nízká a výsledek překročí všechna vaše očekávání.

Prevence - nejlepší léčba

Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly zdravě, musíte věnovat pozornost složení šamponů, které používáte. Složení 96% šamponů, které kupujeme, zahrnuje škodlivé a nebezpečné látky na vlasy a pokožku hlavy. Sulfáty, parabeny, silikony, barviva způsobují podráždění, osuší pokožku hlavy, motivují výskyt různých typů alergických reakcí.

Sírany na etiketách jsou označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat šampony, které obsahují tyto agresivní látky. Naši redaktoři provedli analýzu šamponů. Podle výsledků je značkou číslo 1 společnost Mulsan Cosmetic. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod společnosti mulsan.ru.

Tento výrobce zcela opustil agresivní a škodlivé chemické přísady a nahradil je přírodními přísadami. Šampony s agresivními konzervačními látkami, které tvoří kompozici, mají trvanlivost 2-3 roky, přírodní produkty mají trvanlivost 10 měsíců.

Jak zjistit nedostatek vitamínů

Pokud vaše tělo nemá dost vitamínů A a E k správnému fungování, můžete pozorovat následující příznaky:

 • pokožky hlavy,
 • ospalost, apatie, únava,
 • podrážděnost, prudké zhoršení stavu kudrlin,
 • pokožka na obličeji je suchá, odlupuje,
 • často dochází k lupům
 • vlasy začínají vypadávat, rostou pomaleji.

Masky s tekutinou z vitamínu E

Vitamin E je skvělým stimulátorem pro růst vlasů a v kapalné formě může být přidán do různých masky a šampony, účinek bude viditelný již po prvním nebo druhém použití. Maska by měla být prováděna nejméně 2-3krát týdně, plný kurz - asi 15 procedur. To stačí k posílení kudrlin a výraznému zlepšení jejich vzhledu.

Masky s tekutinou z vitamínu E

Olejová maska

 • ropový olej nebo jojobový olej,
 • tekutý vitamín E (1 lžička).

Teplá voda ve vodní lázni (nutné) a přidat do ní tekuté vitamíny. Aplikujte směs na prameny a masírujte pokožku hlavy se špičkami prstů. Omotávejte vlasy ručníkem. Po 40-60 minutách vypláchněte masku teplou vodou a šamponem.

Bylinná maska

 • heřmánek květiny
 • listy kopřiva,
 • žitný chléb,
 • tekutý vitamín E (asi 10 kapek).

Bylinky a masky s vitamínem E

Vezměte bylinky ve stejném poměru, nalijte do nich vařící vodu, nechte je naplnit 40 minut, přidejte chléb a vitamíny, míchat až do homogenní kaše, jemně ji rozetřete na vlasy. Udržujte masku musí být hodinu.

Prostředky proti suchým špičkám

 • lžíce avokádového oleje,
 • lžíci tekutého vitaminu A a E,
 • pár kapek ylang-ylangového oleje.

Avokádový olej proti špičkám suchého vlasu

Aplikujte směs na vlasy, začněte od středu až po špičky. Po několika takových postupech se vaše vlákna stanou elastickými a přestanou se lámat.

Masky, které stimulují růst vlasů

Hořčičná maska

 • vitamín A (čajová lžička),
 • E (čajová lžička),
 • B (čajová lžička)
 • lžíce olivového oleje,
 • 2 lžíce hořčice (prášek),
 • žloutek,
 • trochu teplé vody.

Smíchejte všechny komponenty dobře, aplikujte na prameny, nezapomeňte masírovat pokožku hlavy. Omotávejte vlasy ručníkem. Držte masku nejméně hodinu, omyjte šamponem a opláchněte extrakt z kopřivy.

Bylinná maska ​​na vlasy

 • heřmánku, kopřivu, lipu (1: 1: 1),
 • vitamíny A a E,
 • žloutek.

Trávu naplňte vroucí vodou a nechte ji 45 minut. Pak namnožte a promíchejte s ostatními složkami. Aplikujte na vlasy, držte je alespoň hodinu.

Masky stimulují růst vlasů

Maska na vlasy s dimexidem

Dimexid zajistí lepší pronikání živin do kořenů. Ujistěte se, že jste provedli test na citlivost vašeho těla na dimexidum, protože někteří lidé začínají být alergičtí na tuto látku.

 • h. lžíce Dimexidum,
 • h. lžíce vitamínů A, E,
 • h. lžíce lopuchového oleje,
 • h. lžíce citronové šťávy.

Smíchejte vše, dokud nebude homogenní hmota, na kadeře po dobu jedné hodiny. Použití takové masky přinese vynikající výsledek - lesklé, poslušné, elegantní kudrlinky.

Maska pro slabé vlasy (vitamíny + pepř + cibule)

 • lžíce šťávy z cibule,
 • lžíce pepřové tinktury,
 • lžíce ricinového oleje,
 • žloutek,
 • lžička vitaminu A.

Smíchejte součásti, masírujte směs do kořenů a rozšiřte je po celé délce. Nechte půl hodiny a omývejte šamponem. Pokud se bojíte cítit jako cibule, opláchněte kudrnky vodou a citrónovou šťávou. Použití takové masky posiluje kořeny, urychluje růst vlasů a saturuje je vlhkostí.

Důležité: všechny masky musí být aplikovány na čisté vysušené vlasy. Šampon v procesu praní otevírá vlasové váhy, díky čemuž bude pro látky snadnější proniknout dovnitř. Pokud jsou vlasy špinavé, tuk nedovolí, aby prospěšné látky volně pronikly do vašich kadeřnic. Po této proceduře je třeba kadeře opět umýt vodou a šamponem.

Můžete přidat pár kapek vitamínů přímo do láhve s šamponem a balzámem.

Ceny a kde koupit

Vitamíny v kapalné formě je možné zakoupit v každé lékárně. Vitamin A (jinak se nazývá retinol acetát) - cena je asi 100-150 rublů.

Vitamin B (jinak se nazývá tokoferol acetát) - cena je asi 150 rublů.

Hlavní věc je vysvětlit, než si koupíte lékárníka, že potřebujete nástroj pro masky, jinak byste mohli prodávat vitamínové kapsle, jejichž cena je dražší.

Nemáte-li čas na přípravu složitých směsí, jen nalijte lžíci jakéhokoli tekutého vitamínu do balzámu nebo do hotové masky, efekt bude také úžasný.

Pokud se obáváte stavu vašich zámků, je lepší kontaktovat trichlóga. Vyvine pro vás individuální program obnovy, výživy vlasů. Pouze v kombinaci se správnou výživou a péčí, vitamíny pomohou vaše zámky stát se krásnější a zdravější.

Komplexy vitamínů a minerálů

Na této stránce našeho internetového obchodu si můžete objednat a koupit vitamíny pro zdraví.

Potřeba zdravých lidí pro vitamíny je dána jejich věkem a pohlavím, tradicemi národní kuchyně a klimatickými podmínkami, oblastí činnosti a počtem pracovních hodin.

Lékaři identifikují lidské zdraví s obohacenými potravinami. Každý ví, že v zimním a jarním období výrazně klesá obsah vitamínů ve stravě. Ale ne každý ví, že v závislosti na ročním období tělo vyžaduje různé vitamíny.

Například v létě, opalování na slunci - vitamín A.

Vitamín C, skupina B a kyselina listová - v zimě, s nachlazeními.

Pro udržení nervového systému je nutné užívat B1 (thiamin, aneurin). To se nachází v játrech, ořechů, hrášku a mléku.

Pro normální tvorbu červených krvinek (erytrocytů) je zásoba vitamínů doplněna z masa, ryb, hovězí jater, granátového jablka.

Dutina ústní a zuby trpí nedostatkem vitaminů, tudíž stomatitida, zánět dásní a glositida. Příjem B1, C, PP a B12 je účinný při prevenci onemocnění ústní dutiny a nejen.

Stopový prvek zinkový charitativní účinek na pokožku a celé tělo, bojuje proti akné. Spotřebujeme čočku a ústřice, vyplníme její nedostatek.

Vitamíny jsou prostě nezbytné pro správné fungování těla!

Vstupují do našeho těla různými způsoby, ale lví podíl je prostřednictvím jídla. Proto bude užitečné poznat některé vlastnosti vitamínů získaných v potravinách: v zmrazené zelenině a ovoci je jejich koncentrace mnohem nižší, vitamíny A a E nejsou skladovány ve světle, B6 nerozpozná styk s kyslíkem.

Jezte správně, podepřete tělo vitamíny a buďte zdravý!

Můžete koupit vitamíny pro zdraví za minimální ceny právě teď. Můžete také objednat dodání zboží nejen v Moskvě, ale iv celém Rusku.

Vitamíny

 • Koupit vitamíny v Moskvě může být v internetovém obchodě Apteka.ru
 • Cena vitamínů z 22 rublů. v Moskvě
 • Dodávka vitaminů do 806 lékáren

Vitamin C

Komplexy vitamínů

Vitaminové přípravky

Minerální látky

Multivitamínové přípravky

Třídit

Medana Pharma akciová společnost

Tula Pharmaceutical Factory, LLC

Panacea Biotech Ltd

* ALTAIVITAMIN TRADING LLC *

Natur Product Pharma Sp.Zo.o./ NP-Logistics, LLC

Produkty

Oblíbené produkty

Medana Pharma akciová společnost

Hinoin farmaceutický a chemický výrobek

WORWAG PHARMA GMBH

* ALTAIVITAMIN TRADING LLC *

Kooperacion Pharmasetik Frances

* ALTAIVITAMIN TRADING LLC *

Seznamy v abecedním pořadí

Vitamíny a minerály hrají zásadní roli v lidském životě. Bez nich není úplné ovládání různých systémů a jednotlivých orgánů možné. Výhody vitamínů nelze podceňovat. Jedná se o použití speciálních komponent, které zajišťují metabolismus, zvyšují odolnost vůči nemocem, zlepšují fungování imunitního systému a zpomalují proces stárnutí. Chcete žít dlouho, vypadat mladě a být zdravý? Pak musíte koupit vitamíny, jejichž cena v Apteka.ru je nejlevnější.

Jsme rádi, že nabízíme jak jednotlivé vitamíny, tak i celé komplexy, speciální přípravky. Mají určité vlastnosti a ovlivňují jak specifické orgány a systémy, tak celé tělo. Multivitamínové přípravky, například, zaručují vaši pohodu, atraktivní pokožku, její svěžest, krásu vlasů a nehtů. Tyto prostředky vám umožňují řešit některé nemoci.

Jaké vitamíny jsou lepší?

V každé situaci mohou hrát svou roli různé látky.

To je způsobeno skutečností, že vitamíny nejsou syntetizovány v lidském těle. Přicházejí jen s jídlem. V některých obdobích života může být naše tělo nasycené vitamíny. V tomto případě je lepší odmítnout další přijetí. Předávkování je stejně nebezpečné jako nedostatek. V dalších fázích života (s intenzivním zatížením, například během dietních omezení) je v těle velmi málo vitamínů. Chcete-li vyplnit jejich nedostatky, musíte správně přistupovat k výběru vhodných léků.

Jak užívat vitamíny?

Pouze na doporučení lékaře a po absolvování příslušné zkoušky!

Jaké vitamíny je možné pít? Nemyslete si, že výběrem nejdražších, nejlepších, zdánlivě užitečných vitaminů, se zbavíte všech problémů! Při samo-předpisu můžete dokonce poškodit vlastní tělo.

Pamatujte, že koncept "účinný pro všechny vitamíny" neexistuje.

V určitém věku, se zvláštním fyzickým zatížením, s různým životním stylem, jsou vyžadovány různé skupiny. Průběh komplexních vitaminů může být předepsán těhotným ženám, sportovcům, školákům, tedy těm, kteří prožívají restrukturalizaci těla, spojený s růstem, nesoucím dítě a aktivními zátěžemi. Všem ostatním se obvykle doporučují jednotlivé léky k řešení konkrétních problémů.

Vitamin a

Analogy o účinné látce

Retinol acetát 3.44% 10ml roztok pro požití a vnější použití [olej]

Retinol palmitát 100 ml / ml 10 ml roztok pro orální podání [olej]

Retinoidy (Rusko) Příprava: Retinol Palmitate

Retinol acetát (vitamin a) 33tys.me 10 ks. kapslí

Videstim 0,5% 10g masti pro vnější použití

Retinoidy (Rusko) Drog: Videstim

Retinol 100000me 0,2 g 30 ks. kapslí

Altaivitaminy (Rusko) Drogy: Retinol

Analogy z kategorie Interní použití

Kyselina askorbová s cukrnými tabletami 2,9 g 10 ks. twist

Glenvitol kyselina askorbová s glukózovými tabletami 25mg oranžová 10ks. twist

Kyselina askorbová citrónový prášek 2,5g 1 ks.

Menopace plus pilulky n28 + 28

Vitabiotiks (Spojené království) Léčivo: Menopace plus

Perfectil trichodilcic tablety 60 ks.

Vitabiotiks (Spojené království) Léčivo: Perfectil trichologic

Analogy z kategorie doplňků stravy

Bifidumbacterin 1000 tablet 0,3 g 30 ks.

Bifidum bug 10ml 10 ks.

Bifidumbacterin 10 ml tekutý koncentrát bifidobakterií 10 ks.

Probiotický NPF (Rusko) Lék: Bifidumbakterin

Vitalux plus kapsle 28 ks.

Alcon (Itálie) Příprava: Vitalux Plus

Ultra vitamín C Žvýkací tablety s malinou 30 ks. farmaceutického produktu

Farm Produkt (Rusko) Drogy: Vitamin C

 1. Státní rejstřík léčiv;
 2. Anatomická a terapeutická-chemická klasifikace (ATX);
 3. Nosologická klasifikace (ICD-10);
 4. Oficiální pokyny výrobce.

Otinum koupit Moskvu

Clareol cena v Moskvě

Nechte své telefonní číslo
Náš operátor vám zavolá sám!

Zpočátku můžete vyhledat celou databázi léků bez ohledu na dostupnost a ceny konkrétní lékárny.

Volbou konkrétní lékárny můžete vyhledávat produkty podle jejich sortimentu a dostupnosti, stejně jako přesné ceny a informace o speciálních cenách programu ASNA-Savings.

Lékárny připojené k programu jsou označeny hvězdičkou

Kapsle vitaminu E

Skupina sloučenin vitaminu E je nutná v lidském těle, aby zajistila normální tok téměř všech vnitřních reakcí. S nedostatkem vitamínu E se nejen zhoršuje vzhled, vlasy, ale i celkový zdravotní stav. V takových případech je vitamín E předepsán pro komplexní terapii.

Vitamin E návod k použití

V lékárnách bez lékařského předpisu si můžete koupit vitamín E v tobolkách, kde cena drogy začíná od 20 rublů. Můžete si koupit velkoobchodní, levné a dražší typy léčiv.

Vydáno pod obchodním názvem: (Alpha) tokoferol acetát, vitamíny E.

Formulář uvolnění

Nejčastější typy: kapsle, tablety, olejovitý kapalný roztok.

Složení

Lék je určen k zajištění úplné absorpce tělem.

Kapsule, tableta nebo kapalina pro požití obsahuje aktivní přírodní látku - tokoferol-acetát typu alfa s různými koncentracemi IU.

Jako další součást se používá:

 • Rostlinné oleje - slunečnice, broskev, sója;
 • Glycerin.

Balení

Kapsle a tablety jsou k dispozici v blistru o objemu 10 kusů nebo v plastovém kelímku - 30, 60, 90.

Kapalný roztok pro perorální podání je vydán v lékárnách ve skleněné láhvi: 20, 50, 100 ml.

Farmakologický účinek

Kapsule vitaminu E označují sloučeniny rozpustné v tucích.

Hlavním vlivem je antioxidační vlastnosti a přímá účast na syntéze hema a bílkovin.

Příjem do těla tokoferol přispívá k:

 • Tvorba nových buněčných struktur;
 • Normální průběh metabolismu, proliferace;
 • Zabraňuje hypoxii tkání;
 • Posílit stěny a obnovit tón cévního systému;
 • Stimulace včasné imunitní odpovědi;
 • Vývoj a zdraví reprodukčního systému;
 • Posílení metabolických procesů, absorpce vitaminů (MK7);
 • Zabraňuje degenerativním změnám svalových vláken.

Indikace pro použití

Vitamín e v tabletách nebo kapslích, ve formě roztoku při požití, má schopnost akumulovat se v játrech, lipidových tkáních, lipidových fázích buněčných struktur. Nezávislé užívání léčiva pro profylaktické nebo terapeutické účely může vést k hypervitaminóze.

Rozhodnutí o užívání dalšího tokoferolu by proto mělo být provedeno společně s lékařem z dobrých důvodů:

 • Deficit stanovený analýzou;
 • Užitečné pro těhotenství a kojení;
 • Svalová dystrofie;
 • Aterosklerotické změny;
 • Pubertal, klimatické období;
 • Léčba onemocnění reprodukčního systému, centrálního nervového systému, žlučníku, jater;
 • Zánětlivé procesy na pokožce obličeje a těla;
 • Nadměrný duševní nebo fyzický stres;
 • Rekonvalescence po operaci, infekce, zranění.

Aplikace ve spojení s přípravkem B17 je účinná v protirakovinové terapii, tvrdí onkologové.

Kontraindikace

Nepochybným přínosem pro tělo bude řádné užívání drogy a žádná omezení pro spotřebu vit. E.

Výrobky kapsle tokoferolu nejsou předepsány pro:

 • Individuální nesnášenlivost komponentů;
 • Akutní infarkt myokardu;
 • Thyrotoxikóza;
 • Náchylnost k tromboembolismu;
 • Skleróza srdce progresivního typu.

Dávkování a podání

Míra spotřeby léků je vypočtena lékařem na základě přítomnosti důkazů. Doporučuje se po jídle pít velké množství tekutiny.

49 levných vitamínů: účinné doplňky pro zdraví celé rodiny

Každý organism potřebuje vitamíny pro normální vývoj a fungování. V moderním rytmu života lidé nemají vždy správně a plně jíst, což způsobuje nedostatek vitamínů v těle.

V tomto případě je vhodné uchýlit se k užívání vitaminových komplexů, mnoho lidí si myslí, že základním faktorem při výběru vitamínů je cena, že čím dražší produkt, tím lépe to je.

Ale to je daleko od případu, existuje množství individuálních levných lékárenských vitaminů a multivitaminů, které jsou dostupné a účinné.

Takže se setkáte: efektivní levné vitamíny (komplexy a komplexní doplňky, šumivé tablety)!

Levné a efektivní

Pro vlasy

Jaké levné vitamíny budou účinné pro růst vlasů? Hlavní a nejlevnější vitamíny pro růst silných, zdravých a krásných vlasů, stejně jako jejich ztráty jsou A a E. Oni mohou být užívány nejen perorálně ve formě kapslí, ale také výhodně aplikovány přímo na pokožku hlavy.

Vzhledem k tomu, že jsou vyráběny ve formě želatinových kapslí, uvnitř kterých je tekutý olejový obsah, mohou být tyto stejné kapsle propíchnuty a aplikovány na pokožku hlavy místo masky. Vitamíny E a A se podílejí na probuzení vlasových folikulů, stimulují růst vlasů, posilují, vyživují a obnovují poškozenou strukturu.

Co jsou dobré vitamíny pro růst vlasů za výhodnou cenu, kterou si můžete koupit u lékárny:

Abecední kosmetika

Efektivní a levný komplexní přípravek, který má zlepšit stav kůže, posilovat a růst nehtů a proti vypadávání vlasů obsahuje účinné vitamíny. Jedná se o dobrou kombinaci vitamínů a minerálů, které jsou rychle absorbovány.

Čip tohoto komplexu je tvořen třemi typy tablet různých barev a různými složkami v kompozici: zelená - vápník D3 +, žlutá - antioxidanty +, oranžová - železná +. Měly by být užívány podle barvy: ráno, oběd a večer 1 tableta.

Cena - 110 s.

Revalid

Dostatek levných vitamínů proti vypadávání vlasů. Tento komplex kombinuje vitamíny a aminokyseliny, pomáhá urychlit růst vlasů a zabraňuje jejich ztrátě. Nevyvolá žádné vedlejší účinky. Uvolnění formy - kapsle. Dávkování - 1 tabletu třikrát denně. Složení vitaminů B, železa, mědi a zinku.

Cena - 400 s.

Perfectil

Tato lék výrazně zlepšuje stav pokožky hlavy, bojuje se projevy seborrhy. Lék je zcela absorbován tělem, výsledek užívání je patrný měsíc po zahájení příjmu. Denní dávka - 1 tobolka. Složení: vitaminy skupiny B, E, C, D3, železo, hořčík, zinek, mangan a bór.

Cena - 500 s.

Complit Shine

Komplex obsahuje kosmetické vitamíny jako: E, A, C, B skupiny, nikotinamid, měď, selén, zinek, hořčík, bór a kyselina listová. Tato kombinace umožňuje udržovat a stimulovat výrobu přírodních keratinových vláken a chránit vlasy před agresivními faktory prostředí a povětrnostními podmínkami: přímým slunečním světlem, silným větrem a tvrdým mrazem.

Cena balení (30 ks) - 271 stran.

Supradin

Tato lék je dodáván v několika formách: rozpustné šumivé tablety, kapsle, sirup a žvýkací pastilky. Obsahuje vitamíny: A, B9, B12, B6, C, E, stejně jako koenzym Q10. Tento vitaminový komplex je nepostradatelným atributem krásy ženských vlasů. Koneckonců, látky obsažené v něm nejen urychlují růst kudrlin, ale také jim poskytují bezkonkurenční lesk, lesk a dobře upravený vzhled.

Cena za 10 tablet - 250 p.

Mertz Beauty

Droga k obnovení poškozených vlasů. Složení L-cysteinu, zinku a methioninu. V komplexu tyto látky doplňují vlasovou strukturu a přispívají k její rekonstrukci na buněčné úrovni.

Cena - 700 s.

Pro nehty

Hlavní příznaky nedostatku vitaminů (které jsou viditelné ve vnějším stavu nehtové plotny) jsou:

 • křehkost (nedostatek vitamínů C a D);
 • jemnost (nedostatečné množství zinku, jódu a vitamínů skupiny B);
 • křehkost (nedostatek bílkovin);
 • bílé pruhy na nehtové desce (nedostatek železa a kyseliny listové).

Pro silné, silné a krásné nehty byste měli denně užívat následující účinné vitamíny a minerály:

 • Vitamin D (posiluje destičku na nehty);
 • vápník (dělá nehty elastické, zabraňuje křehkosti);
 • zinek (zahušťuje vrstvu nehtů);
 • jód (zabraňuje vzniku žlutých skvrn na nehty);
 • železo (dává hřebíky hladkou barvu);
 • vitamín C (reguluje produkci a zničení melaninu).

Pro kůži

Potřebné vitamíny pro pokožku jsou následující:

A (zlepšuje obranyschopnost těla před vlivem přírodních faktorů, zvyšuje elasticitu, zabraňuje předčasnému stárnutí, vyživuje a hydratuje, podporuje rovnováhu vody a tuku v pokožce).

E (obnovuje přírodní rovnováhu vody a tuku v pokožce, zabraňuje odlupování, hrubnutí a praskání).

Tyto vitamíny se prodávají odděleně v každé lékárně a stojí za penny (do 30 p). Mimochodem, tyto levné vitamíny jsou vhodné pro pokožku na obličeji, vlasy a nehty! Ale můžete je koupit již ve formě hotového komplexu:

Aevit - na bázi vitamínů E a A, které se navzájem doplňují, vyhlazují vrásky a vyživují všechny vrstvy pokožky. Látky z komplexu mají posilující účinek na subkutánní cévy, specificky snižují hladinu cholesterolu, kvůli kterému tmavé kruhy pod očima zmizí a samotná kůže se stává měkkou a elastickou. Droga se používá jak uvnitř, tak i zvenčí.

Cena - 50 s.

Vezměte nejlevnější: nejsou naprosto odlišné od drahých! Veškerý rozdíl bude v balíku.

Vitrum Beauty - obsahuje nejen vitamíny, ale také přírodní antioxidanty. Pomáhá zbavit se akné, blackheads, kožních nepravidelností. Zjemňuje pleť, dodává přirozenou ruměnu, hydratuje pokožku a udržuje rovnováhu vody a tuku. Obsahuje vitaminy E, C, skupiny B, D, A a také minerály: jód, bór, selén, křemík, hořčík, železo a zinek.

Cena - 450 s.

Kompatibilita - složení je obohaceno o 11 vitaminů a 8 minerálů: kyselina listová, zinek, extrakt ze zeleného čaje a měď, stejně jako vitamíny A, B1, B6, B12, C, E a PP. Tyto látky přispívají k tvorbě kolagenu a výrazně zlepšují proces regenerace buněk, obnovují pleť, hladce napodobují vrásky.

Tento komplex vitamínů je obzvláště dobrý po absolvování kurzu antibiotik, protože jejich působení není nejlepší způsob, jak ovlivnit stav kůže.

Cena v řetězci lékáren - 200 s.

Pro imunitu

Kategoriím lidí, kteří jsou ohroženi, podle jejich náchylnosti k nemocem, patří:

 • ženy kojené a nesoucí dítě;
 • děti;
 • sportovci;
 • starší lidé;
 • žen a mužů s vysokou pracovní zátěží a obtížnými pracovními podmínkami;
 • lidé, kteří již trpí chronickým onemocněním.

Slabá imunita - příznivé prostředí pro útoky virov a bakterií. Proto by měla být posílena užíváním vitaminů lékáren. První volání těla, které mu chybí vitamíny, jsou:

 • ztráta a křehkost vlasů (mluví o nedostatku vitaminů B2, PP a B6);
 • suchá kůže a praskliny (nedostatek vitamínů A, C, P);
 • krvácení zubů (nedostatek vitamínů P, kyselina listová, nikotinamid a C).

Nejprve je vhodné uchýlit se k vylepšené výživě (zvýšit každodenní stravu, diverzifikovat ji novými zdravými produkty). Nejlepším přírodním zdrojem vitamínů pro imunitu jsou: červená ryba, kaviár, mrkev, luštěniny, ořechy, telecí maso, česnek, koření, citrusové plody, jahody a jahody, jablka, kiwi, rajčata a granátové jablko.

Nicméně, pokud není čas na vaření, můžete si koupit hotové farmaceutické komplexy vitamínů. Imunitní obranu těla podporují následující komponenty:

 • B1 (thiamin) - zpracovává tuky a sacharidy a přeměňuje je na energii;
 • B2 (riboflavin) - normalizuje stav sliznic, kůže, se podílí na syntéze hemoglobinu;
 • B3 (kyselina nikotinová) - poskytuje syntézu tuků a bílkovin;
 • B4 (cholin) - pomáhá při hubnutí, normalizuje metabolismus tuků;
 • B5 (kyselina pantothenová) - uvolňuje energii z potravy;
 • B6 (pyridoxin) - přispívá k normální termoregulaci;
 • B9 (kyselina listová) - podporuje tvorbu červených krvinek;
 • B12 (kobalamin) - stimuluje nervový systém;
 • C (kyselina askorbová) - přírodní antioxidant - posiluje imunitní systém, urychluje proces hojení, ovlivňuje syntézu hormonů, podílí se na růstu tkání a buněk;
 • P - zabraňuje stárnutí těla;
 • PP - zodpovídá za kompetentní práci gastrointestinálního traktu.

Pro dospělé

Uvádíme seznam nejúčinnějších a nejlepších a nejdůležitějších levných vitamínů pro imunitu dospělých s cenami:

Do 30 let - "Laura" je lék od známého podniku Evalar. Produkt se týká biologických přísad, které se užívají během jídla. Složení vitamínů, které dokáží udržet krásu a bojovat s prvními známkami stárnutí (vrásky na obličeji, suchá kůže a bledost tváře).

Mezi ně patří: kyselina hyaluronová, vitamíny C, E, D3. Pro svou třídu je to poměrně levné a zároveň velmi účinné vitamíny pro imunitu!

Cena - 320 s.

Od 45 let - "Vitrum Beauty Suite" - kompenzuje nedostatek minerálů a vitamínů, posiluje kosti, cévy a chrupavky. Složení extraktu z ginkga biloba (zabraňuje migrénami) a luteinu (chrání pokožku před ultrafialovým zářením). Tento komplex má diuretický účinek, poskytuje antibakteriální účinek.

Cena - 400 s.

Také vhodná linka "Elite"

Po 50 letech - "Centrum Silver" - jako součást komplexu 24 názvů minerálů, vitamínů a aminokyselin. Tato léčiva zlepšuje blaho ženy během menopauzy, inhibuje její projevy: návaly horka, nadměrné pocení, bolesti hlavy.

Látky obsažené v centru mohou zlepšit imunitu, zvýšit ochrannou funkci těla. Zabraňují vývoji nervozity, odstraňují stres a zvyšují náladu.

Cena - 700 s.

Pro děti

Efektivní a dobré, a především levné vitamíny pro děti a jejich imunitu a růst by měly být vybrány podle věku: pro nejmenší suspenze a sirupy budou dělat, po roce si můžete vyzkoušet ve vodě rozpustné vitamíny - prášky a po 3 - žvýkací pastilky ve formě medvědů. U školáků a dospívajících mají také své vlastní vitamínové komplexy, ale ve formě tablet a kapslí.

Abeceda "Naše dítě" je dětský minerální vitaminový komplex, který je rozdělen do skupin spotřebitelů zaměřených na věkové kategorie: od jednoho do tří. Je k dispozici ve formě prášku a obsahuje vápník, vitamin D3, které jsou nepostradatelnými látkami v prevenci rachit.

Cena - 397 s.

VitaMishki Multi + - vyrobené ve formě marmeládových medvědů, složené z jódu a cholinu, které zvyšují paměť, koncentraci a stimulují aktivitu mozku. Vhodné pro děti od 3 do 7 let.

Cena - 750 s.

 • Multi-tabs Junior - mají tvar žvýkacích pastilků s ovocnou chutí, jsou určeny pro děti do 12 let. Podporují imunitní systém, zvyšují adaptační schopnosti týmu, doplňují nepravidelnou a nedostatečnou výživu. Složení vitaminů B, železa, vápníku, vitamínů D3 a C.
  Cena - 290 str.
 • Pikovit (složení: vitamin C, vápník, fosfor) - tvoří hustotu stěn cév, stimulují zvýšení imunity, jsou zodpovědné za růst a posílení kostí, zubů a vlasů. Cena - 270 str.
 • Analogy

  Ultra D 3

  Vitamíny "Ultra D3" stojí asi 750 rublů na balení. To je slušná cena a samozřejmě mnoho lidí chce najít kvalitní a kvalitní protějšek. Někteří museli vynaložit mnoho úsilí, aby ho našli ve svém městě.

  Ve všech přípravcích musí být účinná látka "Colecalciferol (Colecalciferol)" a cena není důležitá!

  Názvy levných analogů drahého léku D3 nebo D v lékárnách:

  Akvadetrim. Lék upravující výměnu vápníku a fosforu. Cena - 180 s.

  Vigantol. Doplňuje nedostatek vitaminu D3. Zvyšuje vstřebávání vápníku ve střevech. Cena - 180 s.

  Vitamin D3. Olejový roztok pro orální podání. Cena - od 40 str.

  Cholecalciferocaps.

  Cholekalciferol.

  S vápníkem a hořčíkem pro srdce

  Nejlevnější způsob, jak získat vápník: jíst skořápku kuře nebo křepelčích vajec. V křepelkách 2krát více vápníku, zinku, fosforu. Můžete to udělat takto: omyjte 2 skořápky křepelčích vajec, nechte je vyschnout, rozdrvíte na prášek a nalijte citrónovou šťávu 1-2 minuty. Bude se to bobtnat, nebojte se: vytváří se uhličitan vápenatý.

  Mimochodem, v lékárnách bude lektvar stát od 400 do 600 rublů!

  A jako zdroj hořčíku, váš nejlepší přítel pro srdce (a také nejlevnější) je samozřejmě Aspark!

  Jeho plus, kromě faktu, že je to velmi levné lék, spočívá v tom, že účinné látky v něm jsou ve formě, která tělu umožňuje absorbovat je téměř 100%. Tyto vitamíny mají pozitivní účinek na kardiovaskulární systém a svalové tkáně, zmírňují křeče. Cena - 60 ruských rublů.

  Téměř všechny recenze na Asparkam (více než 95%) jsou pozitivní! Tento doplněk skutečně zlepšuje celkový stav a řeší problémy způsobené nedostatkem hořčíku s vápníkem!

  Skupina B

  Jak levné komplexy skupiny B (b) v tabletách nebo kapslích lze zakoupit v lékárnách - jména a ceny jsou přiloženy:

  Angiovit

  Ruský komplex vitaminů obsahuje vitamíny B6, 9, 12. Zabraňuje rozvoj aterosklerózy a trombózy, mrtvice, srdečního záchvatu, je účinný u diabetes. Pomáhá zmírnit poruchy cerebrální cirkulace a průběh onemocnění koronární arterie. Postup: 1 tableta po dobu 1 měsíce.

  Cena - 250 s.

  Blagomax

  Další domácí vitamíny s nádherným složením: má téměř všechny prvky skupiny B! Skvělá a rozumná volba pro celou rodinu. Užívejte pouze 1 kapsli na měsíc za měsíc. Nejlevnější komplex skupiny!

  Cena - 190 s. V balení po 90 kapslích souhlasíte příznivě?

  Pentovit

  A opět z Ruska! Lék obsahuje následující vitaminy B: B1, B6, B12 a kyselinu listovou. Zlepšuje stav kůže, posiluje vlasy a nehty. Jak užívat: 2-4 tablety po jídle 3krát denně po dobu 3-4 týdnů.

  Cena - 130 s.

  Analogs Supradin

  Jaký levný analog šumivé supradiny byste si měli vybrat:

  Doplňková látka "Multivitamin s minerály"

  Léčivo obsahuje komplex minerálů a vitamínů (vitamín E, PP, C, D, hořčík, jód, fosfor a draslík), které jsou nezbytné pro normální fungování těla. Komponenty mají pozitivní vliv na biosyntézu kolagenu, hrají roli antioxidantu, zabraňují vývoji aterosklerózy a chrání kardiovaskulární systém.

  Cena - 200 s.

  Berokka "vápník a hořčík"

  Také šumivé vitamíny. Složky komplexu zajišťují přenos nervových impulzů do svalů, účastní se enzymatických reakcí, podílejí se na vývoji kostí a zubů. Vápník a hořčík v kompozici tohoto komplexu se podílejí na buněčném metabolismu, optimalizují práci orgánů a systémů, snižují nervovou excitabilitu. A vitamin C zvyšuje krevní oběh a posiluje stěny cév.

  Cena - 230 p.

  Vitaneyron

  Kompozice je doplněna vitamíny skupiny B (kyselina nikotinová, kyselina listová, kyanokobalamin a riboflavin), aminokyseliny a minerály, které se v komplexu podílejí na metabolismu sacharidů, stabilizují střeva, stimulují krevní oběh a podílejí se na tvorbě membrán nervových buněk.

  Cena - 210 s.

  Pro ženy

  Na základě věku se mění tělesné potřeby vitamínů a minerálů. Takže s přechodem do dospělého věku může ženské tělo dostat méně vápníku, křemíku, zinku, selenu, stejně jako vitamíny D3 a E (zejména v zimě).

  Tyto komplexy vitamínů a minerálů pro ženy v pilulkách budou levné, efektivní a dobré:

  Beresh "Calcium + D3" - vitamíny zabraňují zničení zubů, posilují muskuloskeletální systém, zabraňují nervovému stresu a depresi.

  NUTRILITE "vápník a hořčík Vitamin D +" - přispívá k ochraně zdravých kostí, k fungování svalů a nervového systému, zvyšuje srážení krve.

  Doppelgerts Activ Magnesium B6 je komplex, který zvyšuje podpůrné síly těla jako celku, zvyšuje účinnost, zabraňuje vzniku bolestí hlavy, stabilizuje hladinu glukózy v krvi.

  BioTech "ONE-A-DAY" - aktivuje metabolické procesy v těle, posiluje imunitní systém, zlepšuje růst vlasů a nehtů, zvyšuje ochranné funkce těla.

  Při plánování těhotenství

  Kyselina listová (vitamin B9) je hlavní složkou, která je nezbytná pro vysoce kvalitní zdraví žen. Tato látka zabraňuje tvorbě nádorů, cyst, normalizuje činnost srdce a cév, podílí se na syntéze aminokyselin.

  Tento vitamin je nezbytný pro tvorbu krve, má příznivý vliv na fungování nervového systému, zlepšuje náladu a výkon. Vezměte si to za to na základě jmenování gynekologa. Kyselina listová je velmi levný lék (cena - 40 p. Pro 20 tablet).

  Pro těhotné ženy

  Dokonce i nejlevnější vitamíny pro těhotné ženy jsou vybrány výhradně na trimestru:

  První trimestr: tělo dítěte právě začíná tvořit, potřebuje různé látky, zejména kyselinu listovou. Jedná se o jediný vitamin, který gynekologové předepisují na počátku těhotenství.

  Tento vitamin pro těhotné ženy je velmi dobrý, ale zároveň levný. Podílí se na syntéze hemoglobinu a zabraňuje vzniku anémie. Příjem kyseliny listové může být zahájen dlouho před plánováním těhotenství a během prvních tří měsíců čekání na dítě. Dávku zvolí ošetřující lékař.

  Ve druhém trimestru je důraz kladen na vápník, protože v tomto období dochází k aktivnímu růstu malého muže a mateřské rezervy nemusí být dost. Přijetí kyseliny listové není zrušeno, přidávají se vitamíny A, E, C a skupiny B.

  Třetím trimestrem je zvýšená potřeba těl vitamíny C, A, D a železo. Tyto prvky v tandemu - vynikající prevence anémie, které eliminují tón v děloze, se podílejí na vývoji kardiovaskulárního systému dítěte.

  Kromě toho je třeba připravit se na narození dítěte, tělo by mělo dostávat všechny potřebné látky, které jsou v složení multivitamínových komplexů, aby proces dodání byl snadný.

  Pro ošetřovatelky

  Laktovací organismus podléhá vnějším změnám (štěpení a pádu vlasů, odlupování hřebíků, zuby se rozpadají). Abyste se ochránili před touto chorobou, je nutné, abyste tělu dodali potřebné vitamíny (PP, B9, B6, B2, B1, E, C, A, D) a stopové prvky (hořčík, vápník, a žehlička).

  V období nošení dítěte bez kyseliny listové je nemožné, protože se podílí na struktuře placenty a snižuje riziko hypoxie. Může být užíván před začátkem těhotenství, protože se tento vitamin hromadí v těle a podporuje hnojení. Nejlepší připravené komplexy pro budoucí matky jsou:

  1. Elevit pronatal.
  2. Pringavit.
  3. Vitrum Prenatal Forte.
  4. Abeceda - Máma zdraví.
  5. Complivit - máma.

  S menopauzou

  Během klimakterických změn se tělo ženy výrazně mění a potřebuje podporu pomocí multivitaminu, protože je napadeno návaly horka, hormonálními změnami, změnami nálady a rizikem rakoviny.

  Abyste tomu zabránili, měli byste se zaměřit na následující vitamíny: D, E, C, A, skupinu B (zejména kyselinu listovou) a minerály: železo, vápník a hořčík.

  Ruské levné vitamínové komplexy v období menopauzy lze koupit v obvyklé lékárně:

  Doppelgerts aktivní - Menopauza (snižuje klimakterické poruchy v těle, zlepšuje náladu a pohodu, snižuje suché sliznice, snižuje pocení, brání bolestem hlavy, posiluje kosti a chrupavku.) Kromě toho má tento komplex perfektní kombinaci vitaminů v tandemu s hořčíkem - stopové prvky během menopauzy);

  Ladys formula - Žena 40+ (snižuje podrážděnost, snižuje počet hormonálních změn, zabraňuje tvorbě nádorů v děloze a vejcovodu).

  Pro muže

  Muži potřebují dobré vitamíny, protože s fyzickým a emočním stresem je obtížné udržet se v dobré kondici. Komplexy vitamínů by měly obsahovat následující látky: vitamíny E, C, skupiny B, A, D, stejně jako stopové prvky: hořčík, fosfor, zinek, vápník a železo.

  Celý obrázek je doplněn aminokyselinami: L-cystein. Multivitamínové komplexy stimulují růst svalové hmoty, podporují zvýšení tělesné hmotnosti, zvyšují odolnost těla vůči všem druhům infekcí a virů, navíc zvyšují libido a zvyšují sexuální zájem.

  Levné doplňky pro muže:

  Multivitamín pro muže - BioTech.

  Komplex je určen pro muže, kteří často chodí do posilovny a otřásají svaly. Tento produkt je založen na rostlinných složkách, neobsahuje barviva a konzervační látky. Jako součást kyseliny nikotinové, pyridoxinu, železa, vápníku, fosforu a zinku.

  Duovit pro muže (vitamíny A, E a C, minerály: vápník, hořčík, fosfor, měď, jod).

  Tento komplex chrání tělo před negativním vlivem na životní prostředí, zpomaluje proces stárnutí, stimuluje metabolické procesy, zvyšuje krevní oběh a odstraňuje krevní cévy z cholesterolu.

  Cena - 480 s.

  Velman

  Obsahují potřebné minerály, které se každému člověku projevují po celý den. Jako součást vitamínů B, L-cystein, křemík, jod, hořčík. Tento komplex pomáhá tělu vybudovat linii obrany proti virovým a bakteriálním infekcím, normalizuje aktivitu genitourinálního systému.

  Cena ^ 510 str.

  Seznam nejlepších 5 nejlevnějších v lékárně

  Drahé nemusí být nutně dobré. Existuje několik multivitamínů, které mají nízké náklady, ale obsahují všechny nezbytné látky pro normální fungování těla. Tyto vitamíny budou vyhovovat všem: dospívající, dívky, muži, ženy po 30, 40 a 50 letech - jejich plus v přístupnosti a všestrannosti!

  Představujeme seznam 5 známých domácích vitamínů:

  Undedev.

  Dobře dost vitamínový komplex, který obsahuje vitamín C, A, E a skupinu B. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let. Zvyšuje imunitu a tělesnou odolnost proti virovým a bakteriálním infekcím. Zlepšuje krevní oběh, zlepšuje náladu, předchází předčasnému stárnutí těla.

  Cena v lékárně 40 p /

  Duovit

  Komplex vitamínů, který dokáže kompenzovat nedostatek živin se zvýšeným duševním a fyzickým stresem. Tyto levné pilulky mají v příjemném množství vitamín C!

  Dále obsahuje tabletu v barvě - červená obsahuje vitamíny: D, A, C, B1, B2, B6, B12 - pomáhají snižovat riziko vzniku anémie a osteoporózy a modré tablety obsahují stopové prvky: mangan, Vápník - sodík - přispívá k ochraně tělních buněk před oxidačními procesy a předčasným stárnutím.

  Cena - 150 s.

  Revit

  Preventivní činidlo proti SARS posiluje lidský imunitní systém. Jako součást vitaminů B (B1, B2) - normalizuje činnost gastrointestinálního traktu, C - zvyšuje srážení krve a urychluje vstřebávání riboflavinu do krve, A - podporuje sacharidovou a proteinovou rovnováhu. Také komplex ochraňuje tělo avitaminózou.

  Cena - 35 str.

  Hořčík SupraVit.

  Chutné šumivé a levné vitamíny. Vhodný pro apatii, depresi, únavu a lenost. Zvyšuje srdeční tep, zvyšuje krevní oběh, pomáhá při nespavosti, normalizuje metabolismus a vrací chuť k jídlu. Hořčík, vápník, vitaminy skupiny B (thiamin, riboflavin, kyanokobalamin), A, PP a C.

  Cena - 110 s.

  Doppelgerts aktivní.

  Obsahuje kyselinu listovou, vitaminy skupiny B a hořčík a také vitaminy D, A, PP, K, E a polynenasycené mastné kyseliny. Tyto látky podporují rovnováhu hydrolipidů, posilují srdeční svaly, obnovují poškozené části buněk, zvyšují účinnost, zlepšují náladu, podporují metabolismus a zlepšují funkci gastrointestinálního traktu.

  Cena - 175 s.

  Užitečné video

  Závěr

  Vitamin-minerální komplexy jsou obrovské množství, všechny jsou efektivní svým vlastním způsobem, vyrovnávají se s úkolem a uspokojují jakýkoli rozpočet. V období fyzické námahy a nepravidelné výživy je příjem multivitaminu povinný, takže tělo nepracuje pro opotřebení. Sdílejte své připomínky k prezentovaným vitamínům: kdo se snažil, co se vám líbilo, je očekáván příjem z příjmu?

  Pro Více Informací O Suché Vlasy