logo

Masky na zakysané smetanové vlasy - recepty na růst a posilování

Pokud jde o zachování krásy a zdraví vlasů bez použití drahé chemie, první věcí, která přijde na mysl, je ošetření vlasů s populárními recepty. Je třeba poznamenat, že v tomto případě hrají přirozené komponenty velmi důležitou roli, je nepravděpodobné, že by žena chtěla ohrozit vlastní krásu a zdraví. Domovská péče pro sebe vyžaduje čas, ale výsledky z toho jsou mnohem lepší. Jednou z užitečných ingrediencí domácí masky na vlasy je zakysaná smetana. Většina je zvyklá vnímat tento fermentovaný mléčný výrobek jako užitečný chutný obvaz v mnoha pokrmech, ale jak se ukázalo, je také užitečné pro vlasy.

Používání zakysané smetany na vlasy

Je zajímavé, že kysaná smetana obsahuje sama o sobě soubor užitečných látek, které nejlépe ovlivňují hlavu slyšení.

Bohaté a užitečné složení:

 • vitamíny: A, C, PP, E;
 • stopové prvky: Ca, Mg, Na, K, P, Cl, Fe, Zn, I, Cu, Mn, Se, F, Mo, Co.

Všechny tyto prvky poskytují doma úplnou péči o vlasy.

Zakysaná smetana pro vlasy je nejcennějším produktem, jakým je:

Důležité redakční rady

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli kterým jsou všechny problémy na etiketách označovány jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Ale nejhorší je to, že se tato látka dostane do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme vám, abyste upustili od používání finančních prostředků, které tyto látky obsahují. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

 1. Naplňuje nedostatek vlhkosti pro suché vlasy;
 2. Zklidňuje zánět kůže;
 3. Používá se pro tloušťku a růst, protože obnovuje poškozené folikuly a samotnou strukturu.
 4. Pomáhá regulovat funkci vnějších sekrečních žláz, která je důležitá pro mastné vlasy;
 5. Upravuje rozdělené konce;
 6. Zlepšuje průtok krve;
 7. Eliminuje houby a svědění;
 8. Zastaví alopecii.

Pravidla pro použití smetanových masek

Pro kyslou smetanu masku vlasy být užitečný, je důležité správně připravit. Existuje několik triků, které vám pomohou připravit užitečné domácí masky s vlastními rukama. Tento fermentovaný mléčný výrobek poskytuje dobrou výživu pro slabé kudrlinky, vypláchne barvu, rozjasňuje prameny několika tóny.

 • Maska z domácí kysané smetany mnohem více výhod než z supermarketu. Můžete to udělat sám nebo koupit v nejbližší vesnici.
 • Obsah tuku domácí krém na vlasy je obtížné určit, ale pokud používáte obchod, pak: 15% stačí na tuky, 25% na suché.
 • Maska může být škodlivá, ale před použitím je důležité vyšetřit alergie, které způsobí pokles kloubu na loket. Pokud po 15 minutách nedojde k žádné negativní reakci, neexistují žádné kontraindikace pro použití.
 • Použijte zakysanou masku na čisté vlhké pramínky. Přes opotřebovaný celofán a teplý šátek nebo ručník.
 • Doba expozice nutriční masky je od 30 do 60 minut. Po uplynutí doby je dobře promyta vodou a šamponem.
 • Frekvence používání - dvakrát týdně, platí po dobu dvou měsíců, po přestávce stojí.

Domácí masky na vlasy se zakysanou smetanou

Nejlepší masky jsou užitečné pro problematické chloupky, které ovlivňují zrychlení růstu, kromě této zakysané smetany rozjasní kudrlinky. Taková kosmetika nevyžaduje žádné zvláštní výdaje a současně pomáhá vyřešit mnoho problémů s vlasy.

Maska pro růst vlasů

Výsledek: jak bylo zmíněno dříve, zakysaná smetana pro růst vlasů je jedním z nejlepších produktů. Navrhovaná maska ​​stimuluje kořeny a zesiluje je.

Složení:

 • 1 velkou lžičku zakysané smetany;
 • 1 velká lžička hořčice;
 • pár žloutků.
Příprava a způsob aplikace:

Rozštěpte žloutky šlehačkou, promíchejte s dalšími přísadami. Výsledná kaše zpracovává každý pramen a kůži a položí hlavu do vyhřívaného víčka. Po 60 minutách odstraňte obvyklým způsobem.

Masky ze zakysané smetany na vlasy

Když přijde na to, jak zachovat krásu vlasů, nepoužívat drahé a exkluzivní nástroje, jediná věc, která přijde na mysl, je zlepšení jejího stavu doma. Stojí za to říci, že přirozenost součástí v tomto případě hraje důležitou roli, protože žena pravděpodobně nebude chtít vystavit její krásu, mnohem méně zdraví, riziku a možným komplikacím. Mezi moderními ženami se v poslední době objevuje tendence, kdy se mění kosmetické procedury pro vlasy v salonech pro ty masky, které lze snadno provést doma. Důvodem byla jednak nízká cena domácí masky a jednak jejich přirozenost. Je mnohem lepší vidět složení prostředků, které budete používat. Jednou z univerzálních složek v kompozicích mnoha maskách je zakysaná smetana, kterou jsme viděli jen jako další potravinářský výrobek. Ale ukázalo se, že kyselá smetana může být úspěšně použita k tomu, aby vlasy získaly svou starou krásu a dobře upravený vzhled.

Používání zakysané smetany na vlasy

Samozřejmostí je, že každý z nás zakysanou smetanou je produkt, který je známý a milovaný každým od dětství. Pro většinu lidí je tento mléčný výrobek spojen s různými sladkostmi a lahůdkami, které vždy učinily náš život sladší. Představte si, že zakysaná smetana může být skutečnou labužníkem vlasů, která vždy vyžaduje pečlivou péči a výživu.

Kdo by si myslel, ale zakysaná smetana je celá zásoba užitečných látek, které příznivě ovlivňují stav vlasů. Tento krásný fermentovaný mléčný výrobek obsahuje velké množství stopových prvků a makroelementů, množství vitamínů skupiny A, B, D a PP, stejně jako bílkoviny, kyseliny a cukrové látky.

Použijete-li kysanou smetanu externě, to znamená, aby se zlepšil růst a vzhled vlasů, pak s pravidelným používáním můžete dosáhnout následujících vynikajících výsledků:

 • saturace vlasů bílkovinami, bílkovinami a těmi prvky, které jsou nezbytné pro jejich normální růst;
 • posílení nejen kořenů, ale celé délky i těch nejslabších vlasů;

Kromě toho, udržování zakysanou smetanou na jakýchkoli vlasech je spíše příjemná věc díky své měkké struktuře, příjemnému vzhledu a vůni. A nejlepší je, že masky se zakysanou smetanou začnou působit výživný a posilující účinek na pokožku hlavy a vlasy ihned po aplikaci.

Smetana je nejen příjemným nástrojem pro péči o vlasy, ale také velmi cenově dostupný, protože zcela nevyžaduje velké investice. Rozbité masky jsou také považovány za vynikající léky k odstranění různých problémů. Které masky jsou nejvhodnější pro každý typ vlasů - to bude dále diskutováno.

Receptové masky na vlasy se zakysanou smetanou

Maska, která pomáhá péči o suché, poškozené nebo barvené vlasy

Je samozřejmé, že masky vyrobené na základě zakysané smetany jsou ideální přírodní prostředky pro péči o tento typ vlasů. Pokud se vyskytne problém s křehkostí, nebylo by nadbytečné přidávat lněný olej k takovým maskám, které lze snadno koupit v jakékoliv lékárně. Pro suché vlasy můžete bezpečně vybrat olejovou kysanou smetanu, možná dokonce i domácí, to znamená, že obsahuje více než 25% tuku.

Abyste dosáhli spolehlivou výživu a posilování suchých vlasů, musíte smíchat následující složky: dvě čajové lžičky přírodního květového medu, dvě polévková lžíce husté, husté kysané smetany, jeden žloutek a jemně nasekanou polovinu banánové buničiny. Před aplikací jsou všechny složky důkladně míchány rukou s lžící, ale pokud je to požadováno, můžete použít mixér nebo mixér.

Vlasy musí být předem vyprané a téměř suché. Maska se aplikuje na vlhké prameny, aktivně se masíruje do kořenů s masážními pohyby a pokryje celofánem a teplou froté ručník. Doba trvání této masky je hodinu, takže kudrlinky obdrží potřebnou výživu a lesk. Po této době se maska ​​odmyje teplou vodou, v případě potřeby je třeba použít šampon a kondicionér.

Pravidelným používáním této masky, tedy alespoň jednou týdně, můžete dosáhnout dobrých výsledků, protože dokonce i několik procedur mění stav vlasů k lepšímu:

 • struktura vlasů se zpevnila a stala se silnější;
 • jejich vzhled se zlepšuje;
 • krásné kudrlinky daly hostem nejen krásu, ale i důvěru v atraktivitu.

Maska pro normální vlasy

Pro normální vlasy je více selektivní se odkazuje na procentní obsah tuku smetany. V tomto případě se doporučuje použít kyselou smetanu s obsahem tuku nejvýše 15%, aby se zbytečně nekontaminovaly prameny. Chcete-li připravit takovou masku, potřebujete tři lžíce smíšené s lžičkou čerstvé citronové šťávy. Po správném promíchání se do kompozice přidá několik gramů pšeničných klíčků a maska ​​je připravena k použití! Mimochodem, citrón má schopnost zesvětlit vlasy a pokud je to žádoucí, můžete dát lehčí tón. Tato maska ​​na zesvětlení živin udržuje vlasy po dobu nejméně 15-20 minut a po určité době se omyje teplou vodou. Pokud by se pozůstatky zakysané smetany nemohly odstranit, musíte si umyt vlasy. Dále potřebujete trochu suché vlasy s ručníkem, pečlivě je česněte a teprve pak počkejte na úplné vyschnutí.

Maska na vlasy, které jsou náchylné na tuk a vyžadují časté čištění

Majitelé velmi mastných vlasů by měli pochopit, že se nedoporučuje dělat smetannye masky velmi často, protože účinek jejich použití bude naopak - prameny se stanou více kontaminovány častěji. V této situaci musíte zvolit zakysanou smetanu bez obsahu tuku.

Tento recept vyžaduje smíchání dvou polévkových lžic zakysané smetany se stejným množstvím chlazeného odvaru z měsíčku. Taková směs, pokud je smíchána, dokud není stejnoměrná, se třel do vlasových kořínků po dobu 15 minut, poté se opláchne teplou vodou pomocí šamponu nebo balzám pro čištění kondicionéru.

Díky této masce se zlepší stav vlasů:

 • jednak normální fungování mazových žláz;
 • tam je výživa a obnovení vlasů od kořenů a po celé délce;
 • tvorba lupů se zastaví a čistí pokožku hlavy.

Maska pro oslabené vlasy

Vlasy jsou vždy první, kdo reaguje na stav našeho těla. Je pravda, že po zkušenostech, dlouhotrvajícím stresu a dlouhotrvajícím onemocněním začnou vlasy oslabovat, ztrácet svůj lesk nebo úplně vypadnout? Bohužel existuje mnoho situací, ve kterých okamžitě oslabují. Ale nezáleží na tom, jestli to budete věnovat včas. Abyste vlasy dobře a úspěšně obnovili, musíte bez ztráty času používat recept s dobře známou zakysanou smetanou.

Chcete-li vrátit prameny vitality a lesku, přijde na záchranu masku založenou na zakysané smetaně a rostlinném oleji. Obsah tuku kysané smetany musí být zvolen v závislosti na typu a stavu vlasů. Co se týče rostlinného oleje, možnosti se mohou lišit - od obvyklého slunečnice, až po olivu, lopuch, ricin nebo dokonce kokosový ořech.

Dávkování této masky je čistě individuální - mícháme všechny potřebné složky ve stejných poměrech, řekněme dvě čajové lžičky každé složky a pak držte na mokrém pramene nejméně dvacet minut. Aby bylo dosaženo viditelných výsledků, je nutné pravidelně pečovat o vlasy takovou maskou, tj. Nejméně dvakrát týdně. Již po uplynutí 5 nebo 6 procedur znovu získává vitalitu, brilantnost, péči a nedokáže potěšit všechny své krásy.

Jak můžete vidět, zakysaná smetana je vynikajícím základem pro všechny typy vlasů. Proto byste měli určitě vyzkoušet masku, která je pro daný typ vhodná, a navíc nezpůsobuje alergické reakce, podráždění nebo nepohodlí. Hlavní věc je, že maska ​​by měla umožňovat nejen cítit se krásně, ale i přestávku od domácích a životních problémů. V případě pravidelného používání a péče se vlasy jistě vyjadřují vděčností zdravým, silným vzhledem a péčí.

Smetannye vlasové masky

V době špatné ekologie jsou naše vlasy neustále vystavovány silnému znečištění. To je nejvýraznější v městských prostředích, kde je plné kouře a škodlivých chemikálií.

Většina žen ušetří čas a používá nástroje pro uložení, aby udržely vlasy v dobré kondici.

Mnohé tovární masky a balzámy však obsahují velké procento chemie, takže výsledek je snížen na nulu. Domácí nápoje z přírodních produktů přicházejí na záchranu.

Co je užitečná zakysanou smetanou na vlasy?

Bohaté složení vitamínů z domácí smetany má následující vlastnosti:

 • vyživuje vlasy bílkovinami a příznivými stopovými prvky;
 • posiluje kořenovou žárovku;
 • přítomnost vitamínu C dává vlasy dobře upravené a lesklé vlasy;
 • Vitamíny E, H a D stimulují růst vlasů, zabraňují ztrátě vlasů a časné plešatosti;
 • Železo obsažené v přípravku hydratuje konce vlasů a brání jejich sekci;
 • díky obsahu vitaminu A a draselné smetany pomáhá eliminovat lupy, podráždění a svědění pokožky hlavy.

Používejte masky smetannye by měly být ženy s normálním nebo suchým vlasem. U mastného typu by měl být takový přípravek používán opatrně, protože může vyvolat ještě větší uvolňování kožního mazu. Abyste tomu zabránili, koupte krém s nejnižším obsahem tuku.

Jak používat masky správně?

Tyto masky mají kumulativní efekt. Chcete-li získat požadovaný výsledek, je třeba použít jejich průběh během dvou týdnů.

Zakysaná smetana je základem každé masky, do které se přidávají různé přírodní složky (v závislosti na účelu použití).

To může být nezbytné a rostlinné oleje, odvar z bylin, některé zeleniny a ovoce.

 1. Aplikujte směs na kudrlinky nejdéle 20 minut.
 2. Po nanesení pokryjte hlavu ručníkem nebo speciální plastovou víčkou pro lepší absorpci.
 3. Smíchejte ingredience masky pomocí ponorného nebo kapacitního mixéru tak, aby ležel rovnoměrně na vlasy.
 4. Použijte pouze čerstvé přípravky, skladování do budoucna povede k tomu, že zakysaná smetana ztratí své cenné vlastnosti.

Pokuste se koupit pouze domácí produkt, protože obchod obsahuje nežádoucí kožní inkludace ve formě stabilizátorů a konzervačních látek.

Dáváme seznam nejpopulárnějších masky smetannyh pro různé situace.

Hodnocení nejlepších kůžičkových olejů v tomto článku.

Pro rychlý růst

Složení:

 • 3 žloutky;
 • 1 polévková lžička. l brusinková šťáva;
 • 1 lžička. zakysaná smetana;
 • 1 lžička. ocet (nejlépe přírodní jablko bez přísad).

Aplikujte směs na pokožku hlavy a pokořte vlasy. Po 15 minutách umyjte šamponem.

Inga, 25 let. "Chtěla jsem pro svatbu vyrůst vlasy. Po několika použitích tohoto receptu se moje vlasy znatelně prodloužily, nemohu dostat dost. Je dobré, že jsem nekoupil drahé léky v lékárně. "

Suchost a křehkost

Složení:

 • 1 polévková lžička. zakysaná smetana 20% tuku;
 • 2 žloutky.

Jednoduchá a efektivní směs je šlehaná, dokud nebude hladká a nanesená po celé délce vlasů. Opláchněte čistou teplou vodou bez použití detergentů.

Anna, 19 let. "Než jsem se pokoušel vlasy zvlhčit, ale pořád zůstali bez života. Přítel přinesl recept, který našel na internetu a snažil jsem se to zvyknout. Neuvěřitelně to byla zakysaná smetana, která mi pomohla! Vlasy byly tak hedvábné a jemné, že po celou dobu je chci žehlit. "

Z přebytečného tuku

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana;
 • odvar neplodných květin.

Jemně vylejte vývar do zakysané smetany, promíchejte a přímo do kořenů. Po nějaké době opláchněte teplou (ne horkou) vodou.

Pokud máte mastné vlasy, nedělejte tuto masku příliš často. Bude mít prospěch z pravidelného používání s přerušeními několika dnů.

Od intenzivní ztráty

Složení:

 • 1-2 lžíce. l zakysaná smetana (závisí na délce vlasů);
 • Jedna šťavnatá mrkev střední velikosti.

Strouhněte zeleninu na jemném strouhaní nebo ji vytlačte pomocí odšťavovače, promícháme se zakysanou smetanou.

Rozdělte konzistenci vlasů a namočte 40 minut. Opláchněte obvyklý šampon. A jaké jsou nejlepší masky proti ztrátě vlasů zakoupené, poučte se z tohoto článku.

Pro zesvětlení kudrlin

Alternativou k umělému vyčištění je jemná metoda založená na kyselé smetaně, slupce jakéhokoliv citrusu a kořenu zázvoru.

Pečte ovoce (spolu s bílou buničinou) a oloupaný zázvor v horké vodě po dobu 24 hodin.

Poté nalijte polovinu infuze do samostatné mísy, přidáme 1 šálek čerstvé kysané smetany a 10 kapek citronového oleje (esenciální).

Použijte standardní postup, ale ponechte asi dvě hodiny. Omyjte šamponem a opláchněte ho po zbytek odvaru.

Vlasy by měly rozjasnit několik tónů.

Po této masce zámky mohou získat zlatý odstín.

Olga, 32 let. "Všichni mi už od dětství milovali kudrlinky, ale vždycky jsem chtěl lehčí tón. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy v životě nezakrýval vlasy, obával jsem se, že bych ji zničil chemickým iluminátem. Naštěstí jsem našel takový recept. Opravdu, po třech použitích jsem získal požadovaný odstín! Škoda, že jsem o tak neobvyklé vlastnosti zakysané smetany nevěděla. "

Noční výživná maska

Pro tento účel můžete produkt použít ve své čisté podobě nebo přidat med, olivový, ricinový nebo lopursový olej bohatý na cenné stopové prvky.

Zajistěte masku kloboukem a omotávejte hlavu ručníkem. Umyjte si vlasy ráno obvyklým způsobem.

Podívejte se na video recept na masky na vlasy

Recepty "Smetannye" doma

S vejcem.

Vejce byly vždy používány jako vynikající mycí přípravek na vlasy, který může zcela nahradit šampon.

Používáte-li je jako masku, přidáte do směsi mléka několik žloutků, podržte po dobu 30 minut a opláchněte vodou, kudrlinky se stanou více lesklé, zdravě vypadající a velmi měkké.

S medem

Výhody medu jsou nesporné nejen pro organismus jako celek, ale i pro pokožku hlavy.

Několik polévkových lžic medu přidaných do zakysané smetany může zvýšit růst a zpomalit ztrátu, odstranit suchost pokožky hlavy a obnovit poškozenou strukturu vlasů.

Opláchněte si hlavu, protože taková maska ​​je lépe přirozená, například jablečný jablečný ocet. Pásky se stanou měkkými, pružnými pro styling a získávají přirozený lesk.

S hořčicí

Hořčičný prášek přispívá ke zvýšení růstu vlasů.

Přidání jedné polévkové lžíce tohoto prášku na zakysanou smetanu a míchání výsledné směsi s jedním vaječným žloutek vám poskytne vynikající masku, která vám pomůže v krátké době růst dlouhé kudrlinky.

Opláchněte je hladkou teplou vodou.

Skořicí

Výhodou skořice je, že posiluje a obnovuje vlasové folikuly poškozené agresivním prostředím.

Složení nástroje:

 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana;
 • jeden žloutek;
 • 1 lžička. škorice;
 • 2 polévkové lžíce. l olivový olej (pokud potřebujete objem, odstraňte tuto složku);
 • 1 lžička. zlato

Po použití umyjte vlasy šamponem.

Ropový olej

Vložte požadované množství krému 2 lžíce. l lopuchový olej, důkladně promíchejte a aplikujte na hlavu.

Po stárnutí umyjte kadeřníky kosmetickým pracím prostředkem.

Tento olej má úžasný účinek na posílení a růst vlasů, a také zmírňuje jejich suchost, otupělost a křehkost, vyživuje komplex vitamínů a dává přirozenou záři.

Podívejte se na video: recept na zakysanou masku na vlasy

Způsoby, jak udělat krásné kudrlinky s žehlení zde.

O prostředcích proti senilním pigmentovým skvrnám.

Recenze

Internet je plný četných recenzí přírodní kosmetiky, protože je cenově dostupný a mnohonásobně vyšší než užitečnost výrobků pro péči o skladiště, neboť celá přirozená kompozice neztrácí své vlastnosti mezi konzervačními látkami, stabilizátory, zahušťovadly, barvivy a umělými parfémy.

Ženy, které pravidelně vyrábějí masky ze zakysané smetany, po několika dnech cítí vlasy zdravější, měkčí, pružnější a po pěti až šesti týdnech zaznamenávají úplné zotavení vlasů a zbavují se lupin.

Zde jsou výňatky z několika recenzí:

"Celý život jsem použil zakoupené masky a nedokázal překonat nadměrné mazání vlasů.

V jednom okamžiku jsem se rozhodl přejít na domácí balzám a zkusil recept na zakysané smetaně.

Skalp se postupně normalizoval uvolňováním tuku a teď si mohu dovolit umýt vlasy jednou za tři dny a ne každý den, jako předtím. " Elvira, 22 let.

"Vlasy vždy zůstaly na hřebenu, i když jsem použil drahé šampony a balzámy. Jakmile jsem přešla na masky ze zakysané smetany, vyhodila jsem všechny lahve a teď jsem seděl jen na domácí recepty. Jsou mnohem lepší. "Eugene, 39 let.

Nepochybná výhoda fermentovaných mléčných přípravků pro vlasy byla prokázána již před mnoha lety. Proces zakysanou smetanou maskou trvá déle než balzámy z masového trhu, ale nepotřebuje velké investice do peněz.

Smetana nevyvolává vzhled zdravých kudrlin, ale zachází s nimi na hluboké úrovni, takže výsledek trvá mnohem déle než po zakoupení.

Zastrašování vlasové masky

Jakmile jsem přešla na masky ze zakysané smetany, vyhodila jsem všechny lahve a teď jsem seděl jen na domácí recepty. Očíslování vlasů, instrukce a recenze. Spálené na slunci: co může a nemůže být provedeno?

Masky se zakysanou smetanou - nejúčinnější způsob, jak zlepšit vlasy!

V době špatné ekologie jsou naše vlasy neustále vystavovány silnému znečištění. To je nejvýraznější v městských prostředích, kde je plné kouře a škodlivých chemikálií.

Většina žen ušetří čas a používá nástroje pro uložení, aby udržely vlasy v dobré kondici.

Mnohé tovární masky a balzámy však obsahují velké procento chemie, takže výsledek je snížen na nulu. Domácí nápoje z přírodních produktů přicházejí na záchranu.

Co je užitečná zakysanou smetanou na vlasy?

Bohaté složení vitamínů z domácí smetany má následující vlastnosti:

 • vyživuje vlasy bílkovinami a příznivými stopovými prvky;
 • posiluje kořenovou žárovku;
 • přítomnost vitamínu C dává vlasy dobře upravené a lesklé vlasy;
 • Vitamíny E, H a D stimulují růst vlasů, zabraňují ztrátě vlasů a časné plešatosti;
 • Železo obsažené v přípravku hydratuje konce vlasů a brání jejich sekci;
 • díky obsahu vitaminu A a draselné smetany pomáhá eliminovat lupy, podráždění a svědění pokožky hlavy.

Používejte masky smetannye by měly být ženy s normálním nebo suchým vlasem. U mastného typu by měl být takový přípravek používán opatrně, protože může vyvolat ještě větší uvolňování kožního mazu. Abyste tomu zabránili, koupte krém s nejnižším obsahem tuku.

Jak používat masky správně?

Tyto masky mají kumulativní efekt. Chcete-li získat požadovaný výsledek, je třeba použít jejich průběh během dvou týdnů.

Zakysaná smetana je základem každé masky, do které se přidávají různé přírodní složky (v závislosti na účelu použití).

To může být nezbytné a rostlinné oleje, odvar z bylin, některé zeleniny a ovoce.

 1. Aplikujte směs na kudrlinky nejdéle 20 minut.
 2. Po nanesení pokryjte hlavu ručníkem nebo speciální plastovou víčkou pro lepší absorpci.
 3. Smíchejte ingredience masky pomocí ponorného nebo kapacitního mixéru tak, aby ležel rovnoměrně na vlasy.
 4. Použijte pouze čerstvé přípravky, skladování do budoucna povede k tomu, že zakysaná smetana ztratí své cenné vlastnosti.

Pokuste se koupit pouze domácí produkt, protože obchod obsahuje nežádoucí kožní inkludace ve formě stabilizátorů a konzervačních látek.

Dáváme seznam nejpopulárnějších masky smetannyh pro různé situace.

Přečtěte si v našem článku o zvýraznění tmavých pramenů na tmavých vlasech doma.

Hodnocení nejlepších kůžičkových olejů v tomto článku.

Podívejte se na video o technice laminovacích řas http://ilcosmetic.ru/uhod-za-litsom/makiyazh/tush/derzhitsya-laminirovanie-resnits.html

Pro rychlý růst

Složení:

 • 3 žloutky;
 • 1 polévková lžička. l brusinková šťáva;
 • 1 lžička. zakysaná smetana;
 • 1 lžička. ocet (nejlépe přírodní jablko bez přísad).

Aplikujte směs na pokožku hlavy a pokořte vlasy. Po 15 minutách umyjte šamponem.

Inga, 25 let. "Chtěla jsem pro svatbu vyrůst vlasy. Po několika použitích tohoto receptu se moje vlasy znatelně prodloužily, nemohu dostat dost. Je dobré, že jsem nekoupil drahé léky v lékárně. "

Suchost a křehkost

Složení:

 • 1 polévková lžička. zakysaná smetana 20% tuku;
 • 2 žloutky.

Jednoduchá a efektivní směs je šlehaná, dokud nebude hladká a nanesená po celé délce vlasů. Opláchněte čistou teplou vodou bez použití detergentů.

Anna, 19 let. "Než jsem se pokoušel vlasy zvlhčit, ale pořád zůstali bez života. Přítel přinesl recept, který našel na internetu a snažil jsem se to zvyknout. Neuvěřitelně to byla zakysaná smetana, která mi pomohla! Vlasy byly tak hedvábné a jemné, že po celou dobu je chci žehlit. "

Přečtěte si recenze na tarový šampon.

Z přebytečného tuku

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana;
 • odvar neplodných květin.

Jemně vylejte vývar do zakysané smetany, promíchejte a přímo do kořenů. Po nějaké době opláchněte teplou (ne horkou) vodou.

Pokud máte mastné vlasy, nedělejte tuto masku příliš často. Bude mít prospěch z pravidelného používání s přerušeními několika dnů.

Od intenzivní ztráty

Složení:

 • 1-2 lžíce. l zakysaná smetana (závisí na délce vlasů);
 • Jedna šťavnatá mrkev střední velikosti.

Strouhněte zeleninu na jemném strouhaní nebo ji vytlačte pomocí odšťavovače, promícháme se zakysanou smetanou.

Rozdělte konzistenci vlasů a namočte 40 minut. Opláchněte obvyklý šampon. A jaké jsou nejlepší masky proti ztrátě vlasů zakoupené, poučte se z tohoto článku.

Pro zesvětlení kudrlin

Alternativou k umělému vyčištění je jemná metoda založená na kyselé smetaně, slupce jakéhokoliv citrusu a kořenu zázvoru.

Pečte ovoce (spolu s bílou buničinou) a oloupaný zázvor v horké vodě po dobu 24 hodin.

Poté nalijte polovinu infuze do samostatné mísy, přidáme 1 šálek čerstvé kysané smetany a 10 kapek citronového oleje (esenciální).

Použijte standardní postup, ale ponechte asi dvě hodiny. Omyjte šamponem a opláchněte ho po zbytek odvaru.

Vlasy by měly rozjasnit několik tónů.

Po této masce zámky mohou získat zlatý odstín.

Olga, 32 let. "Všichni mi už od dětství milovali kudrlinky, ale vždycky jsem chtěl lehčí tón. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy v životě nezakrýval vlasy, obával jsem se, že bych ji zničil chemickým iluminátem. Naštěstí jsem našel takový recept. Opravdu, po třech použitích jsem získal požadovaný odstín! Je škoda, že předtím nevěděla o takové neobvyklé vlastnosti zakysané smetany. "

Zde je barevná paleta barev Keune.

Noční výživná maska

Pro tento účel můžete produkt použít ve své čisté podobě nebo přidat med, olivový, ricinový nebo lopursový olej bohatý na cenné stopové prvky.

Zajistěte masku kloboukem a omotávejte hlavu ručníkem. Umyjte si vlasy ráno obvyklým způsobem.

Podívejte se na video recept na masky na vlasy

Recepty ze zakysané smetany doma

S vejcem.

Vejce byly vždy používány jako vynikající mycí přípravek na vlasy, který může zcela nahradit šampon.

Používáte-li je jako masku, přidáte do směsi mléka několik žloutků, podržte po dobu 30 minut a opláchněte vodou, kudrlinky se stanou více lesklé, zdravě vypadající a velmi měkké.

S medem

Výhody medu jsou nesporné nejen pro organismus jako celek, ale i pro pokožku hlavy.

Několik polévkových lžic medu přidaných do zakysané smetany může zvýšit růst a zpomalit ztrátu, odstranit suchost pokožky hlavy a obnovit poškozenou strukturu vlasů.

Opláchněte si hlavu, protože taková maska ​​je lépe přirozená, například jablečný jablečný ocet. Pásky se stanou měkkými, pružnými pro styling a získávají přirozený lesk.

Podívejte se na video, jak správně natáčet vlasy.

S hořčicí

Hořčičný prášek přispívá ke zvýšení růstu vlasů.

Přidání jedné polévkové lžíce tohoto prášku na zakysanou smetanu a míchání výsledné směsi s jedním vaječným žloutek vám poskytne vynikající masku, která vám pomůže v krátké době růst dlouhé kudrlinky.

Opláchněte je hladkou teplou vodou.

Skořicí

Výhodou skořice je, že posiluje a obnovuje vlasové folikuly poškozené agresivním prostředím.

Složení nástroje:

 • 2 polévkové lžíce. l zakysaná smetana;
 • jeden žloutek;
 • 1 lžička. škorice;
 • 2 polévkové lžíce. l olivový olej (pokud potřebujete objem, odstraňte tuto složku);
 • 1 lžička. zlato

Po použití umyjte vlasy šamponem.

Ropový olej

Vložte požadované množství krému 2 lžíce. l lopuchový olej, důkladně promíchejte a aplikujte na hlavu.

Po stárnutí umyjte kadeřníky kosmetickým pracím prostředkem.

Tento olej má úžasný účinek na posílení a růst vlasů, a také zmírňuje jejich suchost, otupělost a křehkost, vyživuje komplex vitamínů a dává přirozenou záři.

Podívejte se na video: recept na zakysanou masku na vlasy

Způsoby, jak udělat krásné kudrlinky s žehlení zde.

O prostředcích proti senilním pigmentovým skvrnám.

Recenze

Internet je plný četných recenzí přírodní kosmetiky, protože je cenově dostupný a mnohonásobně vyšší než užitečnost výrobků pro péči o skladiště, neboť celá přirozená kompozice neztrácí své vlastnosti mezi konzervačními látkami, stabilizátory, zahušťovadly, barvivy a umělými parfémy.

Ženy, které pravidelně vyrábějí masky ze zakysané smetany, po několika dnech cítí vlasy zdravější, měkčí, pružnější a po pěti až šesti týdnech zaznamenávají úplné zotavení vlasů a zbavují se lupin.

Zde jsou výňatky z několika recenzí:

"Celý život jsem použil zakoupené masky a nedokázal překonat nadměrné mazání vlasů.

V jednom okamžiku jsem se rozhodl přejít na domácí balzám a zkusil recept na zakysané smetaně.

Skalp se postupně normalizoval uvolňováním tuku a teď si mohu dovolit umýt vlasy jednou za tři dny a ne každý den, jako předtím. " Elvira, 22 let.

"Vlasy vždy zůstaly na hřebenu, i když jsem použil drahé šampony a balzámy. Jakmile jsem přešla na masky ze zakysané smetany, vyhodila jsem všechny lahve a teď jsem seděl jen na domácí recepty. Oni jedná mnohem lépe. "Eugene, 39 let.

Nepochybná výhoda fermentovaných mléčných přípravků pro vlasy byla prokázána již před mnoha lety. Proces zakysanou smetanou maskou trvá déle než balzámy z masového trhu, ale nepotřebuje velké investice do peněz.

Smetana nevyvolává vzhled zdravých kudrlin, ale zachází s nimi na hluboké úrovni, takže výsledek trvá mnohem déle než po zakoupení.

Naučíte se další recepty na masky na vlasy ze zakysané smetany z následujícího videa. Recenze Homemade cream mask je produkt pro péči o vlasy, který naši předkové používali.

Maska na vlasy Sour Cream

Péče o vlasy nelze vyloučit ze života žádné dívky. A součástí této péče je nejen mytí hlavy, ale také použití různých mask. Tyto produkty opravdu pomáhají obnovit vlasy do dobře upraveného vzhledu, a to i tehdy, když je pravidelně vysoušíte a narovnáte.

Vysoce kvalitní zakysanou masku na vlasy vám pomůže vrátit svůj dobře upravený a zdravý vzhled vlasům. Existuje mnoho možností pro takové produkty péče. V tomto článku se dozvíte o výhodách smetanových masek a vlastnostech jejich přípravy.

Jaké je použití

Mléčné výrobky jsou užitečné nejen jako potravinářský výrobek. Často se používají k aplikaci různých mastek na tělo. Smetana není výjimkou. Je to výživný a mastný přípravek, který vyživuje kudrlinky a nasycuje je různými stopovými prvky.

Smetanová maska ​​opravdu pomáhá vytvářet vlasy elastičtější a dobře upravované.

Koneckonců, je bohatý na vitamín A, který pomáhá aktivovat keratin. Další užitečnou složkou v kyselé smetaně je retinol. Stará se o pokožku a postupně aktivuje krevní oběh. Kvůli tomu začnou kudrlinky růst rychleji. Také tam je vitamin E. Pomáhá dokonce bez života bez vlasů, aby se více elastické a zdravé.

Funkce vaření

Aby kysané smetany připravené doma fungovaly opravdu dobře a efektivně, musí být řádně připraveny. Na začátku stojí za zmínku, že zakysaná smetana, která se prodává v obchodě, se stále liší od užitečnějšího domácího. Zlepšení vlasů proto doporučujeme koupit mléčný výrobek na trhu nebo od někoho, koho znáte.

Dívky s mastnou pokožkou hlavy se doporučují, aby užívaly méně mastnou kyselou smetanu, ale pro ty, kteří si stěžují na nadměrnou suchost a křehkost řádu, naopak nejsilnější zakysanou smetanou, která může vyživovat kudrlinky pomocí užitečných vitaminů a mikroelementů.

Při přípravě rozbitých masek nebudete mít žádné problémy. Tento mléčný výrobek dobře zapadá do vlasů v husté vrstvě, omývá se, neváží je a nezanechává nezmazatelný mastný film.

Recepty

Smetanová maska, stejně jako jiné výrobky pro péči, vám může pomoci s řadou problémů. Ale musíte si vybrat přesně ten recept, který vám skutečně vyhovuje.

Křehký a suchý

Řízené a křehké vlasy lze obnovit maskou z domácí kysané smetany. Chcete-li vyrobit tento produkt, potřebujete pouze jednu lžíci vysokotučné smetany. V nádobě se zakysanou smetanou musíte dát stejné množství přírodního medu.

Šťáva z jednoho bramboru strouhaného na jemném strouhaní vám pomůže udělat masku užitečnější pro vaše vlasy. Musí být stlačen a přidán do kontejneru se zakysanou smetanou a medem. Také stojí za to nalít víc a šlehačkou jednoho vejce.

Tato maska ​​se aplikuje na vlasy. Není nutné si předtím umyt vlasy - vlasy mohou být suché. Na takovou masku by měla být umístěna plastová taška a nahoře ji obalit teplou utěrkou. Můžete ho udržet na hlavě půl hodiny. Poté by měla být kadeře dobře promyta pomocí šamponu.

Maska se může opakovat pravidelně, aby zůstala zdravá a dobře upravená.

Pro slabé a tenké

Tato maska ​​je vyrobena ze dvou lžicích smetany, avokádové buničiny a lžíce olivového oleje. Avokádo by mělo být dobře broušené s mixérem nebo jen s kašlem. Komponenty je třeba smíchat dohromady.

Výrobek tohoto typu aplikovaný na vlasy vytvoří silné a silné i unavené a poškozené vlasy. Doporučujeme používat masku na jaře nebo na podzim, kdy naše vlasy postrádají vitamíny a stres z náhlé změny počasí.

Směs se s výhodou aplikuje na mokré vlasy a ponechá se půl hodiny.

Pro tuky

Olejové vlasy, jak již bylo zmíněno, musí být živeny světlejším, beztučným kysaným krémem. Budete potřebovat dvě polévkové lžíce produktu. Z mléčných výrobků potřebujete tolik čistého jogurtu bez přísad. Mléčná směs musí být doplněna jedním banánem. Je nutné hnětení do husté suspenze.

Smetana a banánová maska ​​jsou dobré, protože mají nejen hustou konzistenci, ale také dobře voní. Po použití se kudrlinky stávají dobře upravenými a méně mastnými.

Pro znatelný efekt budete muset masku opakovat nejméně desetkrát s frekvencí jednou týdně.

Pro lepší růst

Je také možné zrychlit růst vlasů pomocí rozbitých masek. Smíchejte dvě lžíce přírodní zakysané smetany s dvěma lžičkami lopuchového oleje. Potřebujete doplnit tento výrobek šťávou z jedné cibule. Kvůli této složce dochází k akceleraci krevního oběhu a rychlejšímu růstu vlasů.

Noc

Náprava na vypadávání vlasů, která je aplikována přes noc, je velmi účinný způsob, jak se s tímto problémem vyrovnat. Pro jeho přípravu budete potřebovat půl šálku husté kysané smetany a suchou heřmánkovou trávu. Z toho je třeba připravit odvar, který bude smíchán se zakysanou smetanou.

Tato maska ​​by neměla spadat na vlasy příliš silná. Měl by se jemně vtáhnout do kořenů a poté rozložit zbytky prostředků po celé délce. Poté, co jste rozložili směs zakysané smetany na povrch vlasů, musíte nahoře položit plastovou čepičku a obalit tuto strukturu kapesníkem nebo ručníkem. Pokud můžete normálně spát s takovou maskou, bude to perfektní - během několika hodin spánku budou vaše vlasy obnoveny, zesíleny a lépe upraveny.

V tomto případě by měla být maska ​​umytá dopoledne pomocí šamponu. Nástroj ušetří dívky z vypadávání vlasů po několika použití.

Pro lesk

Make vlasy silné a lesklé může také pomoci výrobek na smetaně. Dvě lžíce zakysané smetany je třeba ředit lžící olivového oleje. Pokud ji nemáte - použijte slunečnice. Měl by být zahřát ve vodní lázni a smíchán s džusem z poloviny citronu. Hmota na konci by měla být homogenní.

Vzhledem k olejovité základní vlasy se stává živější a citron jim dává lesk. Výrobek obnoví vlasy, pokud je používáte pravidelně.

Pro obnovu

Oprava poškozených vlasů je také důležitou součástí péče. Pokud často používáte vysoušeč vlasů nebo stylisty, pomůže vám udržet si vlasy v dobrém stavu. Ze složek potřebujete dvě lžíce zakysané smetany a polovinu brandy a ricinového oleje. Je také žádoucí doplnit hmotu lžící medu a jedním z nich.

Žlout, olej a brandy je třeba smíchat dohromady. Zahřejte med a míchat se zakysanou smetanou. Je povoleno nahradit brandy v seznamu složek s vodkou.

Výsledná maska ​​obnoví vlasy i po radikálním vyčištění nebo vyhoření.

Proti rozštěpení

Rozdělené konce jsou také problém, který je mnohým znám. Abyste se je opravdu zbavili, nestačí jen na to, abyste měli účes. Po účesu musíte také řádně pečovat. Pro tento účel můžete použít speciální masku na bázi zakysané smetany. Dvě polévkové lžíce mléčného výrobku je třeba smíchat s poloviční šálkou přírodního kefíru bez přísad. V této směsi je třeba zadat broskví, hnětené v kaši. Zvolte zralé ovoce, které usnadňuje přeměnu na pyré.

Masochka je třeba aplikovat na špičky. Pracuje velmi efektivně kvůli správnému výběru komponent. Zakysaná smetana vyživuje vlasy a plody se kousají s vitamíny, glukózou a dalšími užitečnými prvky.

Naučíte se další recepty na masky na vlasy ze zakysané smetany z následujícího videa.

Recenze

Homemade cream mask je produkt pro péči o vlasy, který naši předkové používali. Proto se dnes mnohé krásy snaží nezapomínat na moudrost a předky a doplňovat péči pomocí jednoduchých kosmetických přípravků s takovými domácími léky.

Maska na zakysanou smetanu je vhodná pro vlasy a pomáhá vyřešit mnoho problémů. Aby nástroj fungoval dobře, je třeba vybrat kvalitní komponenty. Zakysaná smetana by neměla být kyselá. Z zakysané smetany bude mít málo využití, stejně jako koupil v supermarketu. Proto všechny dívky ve svých recenzích doporučují koupit si přírodní produkt nebo dokonce vařit doma.

Mnozí se obávají, že zakysanou smetanou jsou příliš tučné vlasy nebo je odstraňují. Ale při správném výběru součástí funguje produkt dobře, protože jedna součást neutralizuje účinek jiného.

Proto ani mléčný výrobek na bázi tuku nezanechává na pramenech ošklivé stopy. Prostě si dobře umyjte vlasy čistou vodou a oblíbeným šamponem.

Přírodní mléčný výrobek navíc nezpůsobuje alergie. Může být bezpečně používán všemi bez obav, že výrobek způsobí negativní reakci těla. Ale ostatní součásti tvořící masku, je lepší testovat.

Výrobky na bázi zakysané smetany se doporučují používat pravidelně. Maska samozřejmě nemusí dělat každý den, ale nezapomíná ani na odchod na měsíc, není také žádoucí. Použití masky jednou týdně, vaše vlasy vám budou vděčné. A ty sám si všimnete pozitivních změn v měsíci takového aktivního zájmu pro sebe.

Pokyny pro použití výživných masek pro vlasy ze zakysané smetany. Recenze a názory. "Poprvé jsem se snažil udělat masku doma poté, co jsem slyšel recenze o výhodách zakysané smetany.

Zakysanou masku na suché, mastné a normální vlasy: recenze a fotky

Kvůli metabolickým poruchám, nedostatku vitamínu v těle, zneužívání horkého stylingu a chemických prostředků stráví vlasy svou sílu, lesk, stane se křehkou a začne vypadávat. Utrpení a skalp jsou lupiny, svědění, podráždění. Chcete-li obnovit strukturu vlasů a zlepšit stav epidermis, můžete použít domácí masku zakysané smetany.

Smetana je fermentovaný mléčný výrobek bohatý na vitamíny A, C, B2, E, B12, PP. Obsahuje také bílkoviny, tuky, sacharidy, esenciální aminokyseliny, vápník, fosfor, železo. Vitaminové složení přispívá ke zvýšení krevního oběhu v kůži, stimuluje metabolismus lipidů, pomáhá obnovit normální mazové žlázy. Tokoferol, riboflavin, karoten poskytují kyslíkovou výživu, jsou silnými antioxidanty, odstraňují toxiny, produkty rozkladu, posilují lokální imunitu.

Vitamin A podporuje hojení poškozené pokožky hlavy, urychluje regeneraci tkání a stimuluje produkci kolagenu. Kyselina askorbová má protizánětlivý, antialergický účinek. Díky složení složek se zlepšuje stav kůže, posiluje se struktura vlasů a jejich žárovky.

Indikace pro použití

Doporučeno pro ženy se suchým a normálním typem vlasů. Se zvýšeným obsahem tuku a vylepšenou funkcí mazových žláz je tento nástroj lépe nepoužívat, protože zakysaná krémová maska ​​hluboce hydratuje a vyživuje pokožku. Lidové recepty pomáhají obnovit křehké kadeře, urychlují jejich růst, poskytují zdravý lesk, hedvábnost. Léčba bude také užitečná pro pokožku hlavy, pokud je epiteli nadměrně vysušená nebo podrážděná. S vyšším obsahem tuku je lepší vybrat si jogurt nebo kefír.

Chcete-li udělat masku zakysané smetany doma, musíte používat pouze přírodní produkty. Pokud jsou ve fermentovaném mléčném produktu přítomny stabilizátory, konzervační přísady, ochucovadla, zahušťovadla nebo rostlinné tuky, tento výrobek nemá vysokou kvalitu a je nepravděpodobné, že by byl užitečný.

Zjistěte přirozenost zakysané smetany a můžete je skladovat. Tento produkt v uzavřeném obalu je platný nejdéle 5-7 dní, v poháru - 3 dny. Pokud kontejner označuje, že je výrobek skladován po dobu 2 týdnů nebo déle, je to nízkokvalitní výrobek s chemickými přísadami. Nejlepším řešením by bylo použití domácí krmné smetany zakoupené na farmě.

Metody aplikace

Aplikujte masky na mokré čištěné vlasy. Začněte s kořeny a masírujte pokožku hlavy, pak je agent rozložen po celé délce kadeř a nechte 15-20 minut. Na konci procedury se hlava umyje šamponem pod tekoucí vodou. Po použití se nedoporučuje horké pokládání.

Při aplikaci na barvené vlasy byste měli vědět, že zakysaná smetana může zesvětlit barvu. Je nutné aplikovat masky 2-3x týdně po dobu jednoho měsíce. Pro dosažení nejlepšího účinku se ke složení léku přidávají med, citrón, esenciální oleje, vejce, odtučněné bylinky nebo farmaceutické vitamíny v ampulích.

1. Recept masky smetannoy pro posílení vlasů:

 • Dvě lžíce zakysané smetany smíchané s žloutkem a 1 čajovou lžičkou lopuchového oleje. Přísady jsou důkladně promíchány, naneseny a uchovávány po dobu 15 minut.
 • Šťáva z 1 listu aloe vera, 1 lžíce přírodního medu, 1 vejce, 5 kapek ricinového oleje, 1 polévková lžíce zakysané smetany. Komponenty jsou důkladně promíchány, mačkané kořeny.
 • Smetana se smíchá s žloutkami a roztřepe se na pěnu, pak se rozloží na kadeře s hustým hřebenem.
 • V zakysaném smetanu přidejte několik kapek citronového oleje, trochu mrkvové šťávy.

Aby léčba měla prospěch, všechny přísady musí být přirozené. Med je používán tekutinou, pokud krystalizuje nebo zahušťuje, může být mírně zahřátý. Esenciální oleje je třeba zakoupit v lékárně, kde můžete předložit certifikát kvality. K přípravě ovocných nebo zeleninových džusů se výrobky naloží na strouhák, vymačkávají se froté nebo sítem. Můžete je použít v podobě kaše.

2. Recepty masky ze zakysané smetany pro zdraví a lesk:

 • V 1 lžíci zakysané smetany je třeba přidat šťávu z jednoho bramboru, vejce, lžíce medu a několika kapek oleje z čajovníku.
 • Pokud v domě není čerstvé ovoce a zelenina, můžete použít lékárny, které se prodávají ve formě injekčních ampulí. Přípravky jsou smíchány se zakysanou smetanou a naneseny.
 • Pro mastnou pokožku hlavy můžete nalít trochu brandy. Pro tento alkoholický nápoj, kysanou smetanu, med, jakýkoliv přírodní olej se zahřívá ve vodní lázni až do homogenní hmoty. Po nanesení vlasů je třeba zabalit a nechat 30 minut zahřát.
 • K maskám můžete přidat nějaké esenciální oleje: citrón, čaj, strom, mladina, broskve, lopuch.
 • Odstranit podráždění a zánět kůže může odfarbení série. Provedete tak lžíci bylinky vařenou ve 250 ml vody a 1 hodinu infuze. Poté se filtrová a smíchá se zakysanou smetanou.
 • Chcete-li zbavit lupů, posílení vlasů, výrazně urychlit jejich růst pomůže odvar z kořene lopuchu, který přidal přírodní zakysanou smetanu. Rostlina má protizánětlivý, hojivý, antioxidační účinek.
 • Nettle má užitečné vlastnosti, břízy, limetky. Suroviny lze použít čerstvé nebo suché. Při smíchání s kyselou smetanou se zlepšuje účinek.
 • Zapomeňte na lupy pomůže masku zakysané smetany a petržel. Zelení jsou drcené, vymačkané šťávy, smíchané s fermentovaným mléčným výrobkem. Stejně jako zakysaná smetana, petržel má bělící vlastnosti, mělo by to být vzato v úvahu pro dívky s barvenými vlasy.

4. Recept na podrážděnou pokožku hlavy.

Přidání kysané smetany mořská sůl. Ve svém složení jsou nezbytné stopové prvky, které vyživují pokožku a poskytují antiseptický efekt. Bude užitečné položit med v masce. Jeho antioxidační vlastnosti pomohou eliminovat toxiny, posílit lokální imunitu. Tento nástroj provádí funkci křovin, pomáhá očistit kůži před mrtvými částicemi.

5. Z rozdělených konců.

Pro vaření budete potřebovat 15 g želatiny, 10 kapek lopuchového oleje, 2 lžíce zakysané smetany. Želatina je zředěna v teplé vodě, takže nejsou žádné hrudky, pak mléčný výrobek nalijte, důkladně promíchejte. Výsledný nástroj se aplikuje na poškozené špičky, podržte jej 30 minut.

Můžete připravit masky doma ze zakysané smetany a všech ostatních součástí. Výhodou těchto postupů je obnovení poškozených vlasů, zlepšení jejich vzhledu a léčba podrážděné pokožky hlavy. Po použití zakysané smetany výsledný účinek nebude horší než po návštěvě drahých kosmetických salonů. Ale terapie je dlouhá, výsledek bude patrný po 1 měsíci aplikace.

Zpětná vazba a názory

"Poprvé jsem se snažil udělat masku doma poté, co jsem slyšel recenze o výhodách zakysané smetany. Výsledek potěšil, stali se skvělými, poslušnými. K kompozici jsem přidal květinový med a citrónovou šťávu, koupil jsem kyselou smetanou domácí, přírodní. Obecně jsem použil asi 1 měsíc. Doporučuji tento užitečný nástroj všem. "

"Používám tyto masky po celou dobu a jsem s nimi spokojen. Prošla lupy, svědící skalp, vlasy přestaly klesat, vypadaly zdravé, leskly a velmi měkké na dotek. Už dávno zapomíná, že takové plátky. Přidány užitečné oleje a mořská sůl, protože bojují proti bakteriím a houbám. "

Alexandra, Nizhny Novgorod.

"Přítelka doporučila masku na vlasy. Výsledek byl znatelný po dvou žádostech a po měsíci mi kudrliny nebyly rozpoznány. Často je nutno používat vysoušeč vlasů a žehlení, takže kysaná smetana šetří z křehkosti a sušení. A pokud naplníte želatinu, efekt se podobá procesu laminace. Takže recenze jsou jen pozitivní. "

"Předtím jsem byl skeptický vůči lidovým receptům a domácím procedurám, takže jsem neustále navštěvoval salon. Ale když nebyla příležitost okamžitě jít na specialista, rozhodl jsem se zkusit. Výsledek byl příjemně překvapený, vlasy mi svítily, vypadaly zdravě, dobře upravené. Teď používám kyselou smetanu a radím svým přátelům. "

Pozitivní zpětná vazba od žen po použití zakysané smetany hovoří o rozšířeném použití tohoto nástroje ao dosažení dobrého výsledku v léčbě lupů, podráždění, křehkosti, ztráty, zvlhčení suché pokožky hlavy.

Masky na vlasy připravené doma ze zakysané smetany, citrónu, esenciálního oleje, medu, vajec, bylin, prospívají kudrlinky, zlepšují jejich stav, posilují strukturu a zabraňují ztrátě. Dobré recenze a komentáře od žen potvrzují účinnost zakysané smetany.

Pro Více Informací O Suché Vlasy