logo

Vysvětlení snů částečně plešatost

Když se podíváte do snu, plešatost, jak vidíte, má velký počet interpretací. Ve většině snů bude toto označení fungovat jako varování. Člověk musí být ostražitý a připravit se k oklamání podvodníků. Mohou nejen zbavit velké množství, ale také ovlivnit současné plány.

Pro většinu mužů bude holohlavá žena symbolizovat sebeprávnost za dokonalé hříchy. Je třeba si uvědomit, že dříve a později všechny akce dostávají určitou odpověď a lidské podvědomí působí jako asistent.

Pokud holohlavý muž snil o dívce, pak se může začít připravovat na zápas. Existuje však jedna skutečnost, která trochu rozdrtí náladu: člověk nebude mít upřímné pocity, a proto manželství slibuje štěstí. Když dívka začala často vidět její holohlavou skvrnu ve snu, musela uvažovat o plánu jejího odmítnutí. Neměl by se dotýkat pocitů zvoleného a narušit rovnováhu ve stávajícím vztahu.

Zasněné dítě bez vlasů

Obraz hlavy dítěte bez vlasů naznačuje, že brzy snídatel očekává bohatství a štěstí v rodině. V každém případě je třeba neustále kontrolovat jejich hrdost, protože se částečně odkloní od připraveného scénáře.

Dream Miller

Podíváme-li se na snovou knihu, plešatost bude předzvěstí negativních událostí. Někdo dá snítku "kolečko do kolečka" a všechny plány se prostě zbaví. Chcete-li tento problém vyřešit, je nutné analyzovat váš obvyklý společenský kruh, protože útočník je v něm. Má ostré mysl a atraktivní vzhled, který ho maskuje po dlouhou dobu. Ten snílek určí svého nepřítele v poslední chvíli a to by nemělo být dovoleno.

Vidět holou ženu ve snu má být nešťastným manželstvím, ze kterého není tak snadné se dostat ven. Žena nedovolí rozvod, ale proto, že by si na tak zvyklou ženu musel zvyknout. Pokud byste měli na hlavě holou skvrnu, můžete se připravit na problémy v podnikání. Tento sen předjímá hlad a zklamání. Pokud dívka vidí plešaté dítě, taková vize předpovídá šťastné manželství a silnou rodinu.

Islámský Dreambook

Pokud se člověk začne vynořovat ve snu, začne se v dohledné budoucnosti zlomit. Chcete-li tento problém odstranit, musíte se naučit správně spravovat své finance. Nakládající postoj nakonec povedou jen k bankrotu. Plánování výdajové strany rozpočtu nejenže zmírní, ale i problém vyřeší.

Když máte sen a můžete ho vidět v zrcadle, příjmy dramaticky poklesnou, ale to není tak špatné jako ztráta obchodní pověsti. Je-li miláček miláček nebo drahoušku obličej, sen předpovídá skandály. Abyste předešli diskriminaci, musíte se učit:

 • řádně vstoupit do diskuse;
 • během konfliktu nikdy nedostanete osobní;
 • nehádžte se s druhou osobou.

Plešatý bod může snít, pokud se pracovní prostředí začne zhoršovat. Faktem je, že pracovní společnost začala ztratit svůj kapitál, a proto jste ohroženi propuštěním.

Podkroví snů

Pokud jde o pomoc s touto snovou knihou, je jasné, že plešatý obraz slibuje nové zdroje příjmu. K dosažení výsledku však musí člověk projevit veškeré odhodlání a vytrvalost. To je jediný způsob, jak dosáhnout skutečně ambiciózních cílů.

Pokud se člověk oholel ve snu, kniha Lofa snů naznačuje možné obavy z neplodnosti. Aby se dítě narodilo, musíte se vypořádat s jejich duchovním stavem. Zapomeňte na vaše obavy a problémy, a to i na chvíli, po dobrém odpočinku.

Zasraná hlava

Takový sen je často sen lidí, kteří se bojí předčasného stárnutí. Oni se nebojí staroby samotného, ​​ale toho, co je později čeká. Nejistota porušuje zavedenou rovnováhu, což vede k nepohodlí. Možná, že se člověk už ve skutečnosti dostane do zdravotních problémů. V tomto případě je třeba rychle podstoupit komplexní vyšetření, které zabrání rozvoji potenciální nemoci.

Plešatý muž je symbolem bohatství pro ženu, ale ne skutečnost, že se jí bude líbit bohatý fanoušek. První dojem by měl být postaven na základě duchovních kvalit, a nikoli na tlustou peněženku.

Další sny knihy

Moderní kniha snů varuje ty, kteří okamžitě snili o pár plešatých lidí. Jen pozornost detailu zabrání nadcházejícímu žalu. Manželství je zásadním krokem, a proto s ním nesmíš spěchat.

Tím, že přijmete nabídku od prvního muže, můžete se odsoudit k nešťastnému životu. Snížení vlasů na hlavě znamená snížení libida. Pokud člověk nepodnikne konkrétní opatření, pak nakonec zůstane bakalářem. Kromě toho musí zcela přehodnotit svůj postoj vůči ženskému pohlaví. Postoj spotřebitelů nepovede k ničemu dobrému. Radostné emoce ve snu mohou ve skutečnosti vést ke zklamání.

Pokud budoucí manžel nevyhovuje žádnými kritérii, je nutné manželství odmítnout, než bude pozdě. Nevýhody, jimž jsou oči uzavřeny, mohou ovlivnit kvalitu rodinného života. Kromě toho by měla žena zjistit minulost jejího gentlemana. Ne skutečnost, že bude tak dobrý a prominentní po odhalení celé pravdy.

Co sny holou hlavu (plešatost) na hlavě?

Zvažte sen o plešatosti hlavy ženy. Výklady tohoto snu jsou odlišné a navzájem si odporují. Hlava, zbavená vlasů, je symbolem moudrosti a hlouposti, chyby a zázraku, ztráty a naopak bohatství.

Kdo ve snu měl poloprostlou hlavu?

Výklad snu závisí na tom, kdo jste viděli a na co člověk trpěl plešatostí:

 • Žena v ní viděla hlavu bez vlasů ve snu - je možný nástup těžké životní doby, deprese a apatie. Vezměte si fyzickou námahu, odhánějte negativní myšlenky.
 • Muž, který vidí nepřítomnost hustých kudrlin, by měl být opatrný vůči falešným osobnostem, které se podvodně chtějí obohatit na úkor snů.
 • Splash na hlavě přítelkyně / příteli - budete trpět finančními a duchovními ztrátami.
 • Spánek, obklopený holými cizinci v nočním vidění, je upevněn na jeho společenském postavení. S největší pravděpodobností trpí nadměrnou pozorností nebo se cítí jinak.
 • Sny o dceři s holou skvrnou, která ve skutečnosti naopak má hustou hlavu vlasů, pletence tlusté copánky - na snídani. Je třeba sledovat zdraví.
 • Útěk z plešatého člověka je velkým úspěchem v podnikání a zlepšuje pohodu.
 • Dívka snívala o plešatém snoubence nebo manželce - při řešení problému nemohla bez vnější pomoci.
 • Někdo z přítele nebo příbuzného se ukázal jako plešatý - ve skutečnosti očekává zhoršení vztahů s touto osobou.
 • Bald roztomilé dítě - pozitivní symbol, slibuje rodinné pohody, zábavu a radost.

Proč člověk ztratil vlasy ve snu?

Spící, se zbavující vlasy psacím strojem, holicí strojkou nebo nebezpečnou čepelí, sny drasticky mění život. Předpokládá se, že vlasy uchovávají informace o minulosti člověka, takže jsou součástí minulosti a přejdou do nového života.

Mytí hlavy je pro plešatě nesmyslným rituálem. Pokud jste však v nočním vidění měli šanci umýt plešatou hlavu, pak ve skutečnosti byste měli analyzovat, co se děje: děláte to, nosíte nudnou existenci nebo působíte povoláním?

O čem snila na hlavu zajímavého partnera? Takový sen znamená, že snílek je schopen najít něco společného s jakoukoli osobou, aniž by se o to snažil. Ale neukládejte svůj názor, buďte tolerantní.

Pokud ztratíte argument a budete muset oholit hlavu, přijdou příjemné změny života brzy. Pozornost by měla být věnována emocím, které se vyskytly ve snu při holení: je-li příjemné vzrušení, ale zároveň si uvědomujete, že vytváříte šílenství - snítka má špatně vyvinutý duch adventurismu, nemá dostatečné riziko a může přinést osobu v správné výši k úspěchu.

Pokud je na kadeře spousta vlasů a v zrcadle spící člověk viděl svůj odraz, který ho vyděsil a rozčiloval - měli byste se podívat na své přátele. Ne každý jim nabídne pomoc v obtížné situaci. Jak říkají, věřte, ale ověřte!

Pokud se husté kudrlinky bez důvodu nezapadnou, přemýšlejte o tom, kolik z vašeho života zůstává bez povšimnutí. S největší pravděpodobností se spánek zabývá podnikáním, které prostě zabere čas, aniž by poskytlo duchovní uspokojení.

Ztráta vlasů kvůli nemoci nebo stáří - ve snu se doporučuje poslouchat vaši intuici, neboť takovýto spiknutí snu obvykle předpovídá finanční zkázy nebo materiální nesolventnost.

Pokud se majitel sny stane obětí mučení a ponížení, jeho hlava je násilně oholena, pak ve skutečnosti je nutné analyzovat chování každého z vnitřního kruhu a zjistit, kdo se snaží přeměnit osud snílce navzdory jeho přáním.

Co předchází příští den?

Sny přicházejí od pondělí do úterý, často světlé a barevné, jako pohádka nebo celovečerní film. Ale zpravidla nesou žádnou tajnou zprávu. To se vysvětluje skutečností, že první pracovní den je často plný zážitků a podvědomí je těžké strávit emoce.

Sny ve středu v noci je velmi obtížné pamatovat, obraz je nahrazen obrázkem, plot je zmatený a není jasný. Vykládat takové noční vidění je prostě nemožné.

Když se ve čtvrtek probudíte, musíte poslouchat, co podvědomí říká. To, že vyřeší problém. Zalysina, která snila od středy do čtvrtka, slibuje věcnému ziskům.

Sny ze čtvrtého dne týdne a pátku jsou považovány za prorocké. Události, které se odehrávají v noci, se musí stát ve skutečnosti. Zkuste si pamatovat i ty nejmenší detaily spiknutí, pomohou získat přesnější předpověď budoucnosti.

O víkendech spočívá také naše podvědomí. Vzácné sny, které přišly v sobotu nebo poslední den v týdnu, se nikdy nestaly skutečností.

Interpretace pro ženy a muže

Proč snášet plešatou hlavu na hlavu veselého pohlaví:

 • sen byl mladá dáma, která je zaneprázdněna aktivním hledáním životního partnera - měla by být opatrná. Protože sny s lýtkovými vlasy předpovídají falešné úmysly stoupence.
 • ženatá slečna takový zápletka snu doporučuje podívat se na chování a jednání partnera v životě, možná se změní. Je také důležité přehodnotit priority.

Co "plešatost" slibuje zástupcům silnějšího pohlaví:

 • Plešatá holka, která sní o mladíkovi, je varování. V jeho kruhu je příliš mnoho žen, kteří chtějí trávit čas společně. Takové vztahy jsou zřídka dlouhé, kromě toho je podlomený klid. Podle Millera takový obraz předstírá člověku mrštitému muži.
 • o čem snila holá hlava nebo když se majitel snu hladce hladil - noční vidění slibuje rychlý růst finanční pohody.

Nezapomeňte, že všechny sny odrážejí náš každodenní život, nasloucháme hlasu vašeho podvědomí a intuici a vezměte jakoukoliv situaci pod vaší kontrolou.

Zobrazit sílu znaku

Zvažte, jaký je obraz snujícího plešatého člověka, který předpovídá snovou knihu Winter? Takový sen pohlédl na člověka - potřebuje podporu svých blízkých. Často se cítí osamělý, i když je stále mezi velkým počtem lidí. Tlumočník vám pomůže vyřešit problém:

 • Naučte se trávit čas dělat něco příjemného a zajímavého. Je čas začít sdílet osobní prostor s pracovními momenty.
 • Udělejte si schůzku s dlouholetým soudruhem, relaxujte, relaxujte, strávte večer jako staré dobré časy. To vám dá příležitost uniknout a současně poslouchat, jak a jak lidé žijí.
 • Přijďte s dobrými rodinnými tradicemi, respektujte je. To může být alespoň denní rituální procházka před spaním, i když společná příprava sobotní večeře. Budete mít pocit, že je důležitý a současně vytvářet přátelské vztahy v rodině.

Nové funkce

Po přečtení interpretace snů o plešatých hlavách na hlavě lze pochopit, že sen předznamenává velký zisk. Brzy si dovolíte, o čem jste už dlouho snili, nebudete se vůbec popírat - materiální bohatství se výrazně zvýší a to je dobrá zpráva.

Chcete-li vidět plešatou hlavu mezi velkým množstvím lidí - učinit rozhodnutí, které bude kritizováno a nebude dělat jiní lidé. Obhajujte svůj názor, nenechte se zmást přesvědčením - nakonec bude zvolená volba správná a získáte vítězství vítězství.

Ale pokud se po probuzení objeví sen, který byl viděn, panický strach k rojku - budete pozváni na svatební hostinu, kde máte čas.

Snažil jsem se, že s vlastními rukama si oholil hustou hlavu vlasů, takovýto spiknutí, podle Freudova názoru, je potvrzení, že hrajete velkou roli v sexuálních vztazích s vaším milovaným. S největší pravděpodobností chcete rozdělit scény postele, takže tlumočník doporučuje vyřešit tento problém s vyvolenými, aby našli své řešení.

Stalo vidět dvojici milenců plešatý, podle snu knihy stejného jména, tento příběh noční vidění znamená, že dvojice vysvěcen silný a dlouhodobý vztah, ve kterém oba bude pohodlné a tiché. Oceňujte, respektujte svého zvoleného / miláčka a vy budete odsouzeni k štěstí.

Snímala holou skvrnu na snu knihy Millera

Co podle jeho názoru slíbí plešatění hlavy podle Millera:

 • měl holý sen - sen předpovídá touhu vetřelců zabránit provádění vašich plánů. Pokud jste opatrní, můžete se tomu vyhnout.
 • muž viděl plešatou ženu - tento obraz slibuje mu, že je mučivý manžel - žert.
 • Plešaté miminko hlavy předzvěstí rychlého štěstí v rodině.
 • plešatý horský svah, na kterém nic neroste - na hlad a utrpení.
 • mladé dívce sní o plešatém muži - měla by používat veškerou svou odhodlání a moudrost, aby uznala falešnou nabídku, aby se oženil a odmítl.

Jaký je sen o srsti?

Tlumočení snů Tsvetkova nabízí několik interpretací:

 • dlouhé vlasy - dlouhá cesta;
 • šedé - starosti, ocel před šedými očima - problémy brzy nepřijdou;
 • česání - změna života, pokud vypadnete - ztratíte přítele;
 • oplety - péče;
 • dělat účes - zrada, zrada; někdo očištěný proti vůli snítače - ztráta blízkého přítele;
 • česání vlasů - změna;
 • vlasy ve snu se změnily ve stínu - žena slibuje odloučení od svého milence, člověka - pozitivní změny v profesionální, finanční sféře;
 • zatažte se šedou - získáte sociální povolání, ostře zbarvíte šedou - vážnou nemocí;
 • styling - setkat se s novým fanouškem;
 • krátké vlasy sny o zradě;
 • nový účes slibuje ženám nové vztahy nebo šťastné změny v životě;
 • pěstované na nevhodných místech na těle - peníze přicházejí, odkud neočekávali, pomoc cizince.

Zasněné vlasy

Miller interpretoval sny týkající se vlasů takto:

 1. Žena si česá lesklé, hedvábné vlasy - ukáže to, že se jedná o zákeřnost, po níž přijde pokání.
 2. Člověk snil o ztenčujících vlasů - jeho štědré akce vedou k finančnímu ztrátě, chudobě.
 3. Chcete-li vidět vaše šedé vlasy, i když ve skutečnosti skvělý účes - na smutek.
 4. Vlasy se rozrostly po celém vašem těle - budete odpuštěni. Pro ženu sen znamená, že se začne obdivovat sebe sama, bude hledat způsoby, jak získat radost, na rozdíl od morálky.

Barva vlasů má při interpretaci velký význam:

 • kudrnaté černé vlasy - stávají se rukojmími zvodci;
 • zlato - vaše zvolená osoba se vyznačuje důstojností a odvahou; vidět milovanou zrzku - pozitivní změny ve vztazích;
 • kaštan - zhroucení na pracovišti;
 • žena, která se vidí s tmavými a blond vlasy - bude pochybovat o její volbě, měli byste být opatrní;
 • zamotané, rozcuchané - na životy,
 • šedé kudrlinky na mladé tváři spáče slibují mu problémy, ztráty a špatné zdraví, pokud si nedělám pozor.

Lidé nosí různé účesy, co vidí ve snu tohle nebo ono:

 • Krásná - všechno půjde dobře, ale pokud jsou vlasy krátké - kniha snů doporučuje, aby neplýtvaly penězi, jinak tam budou problémy.
 • Velkolepý kadeřník - bude nesmírně šťastný.
 • Květy jsou tkané do vlasů - čekají na problémy, ale nemohou tě ​​rozbít a vyděsit.
 • Žena snívala, že její vlasy byly pokryté bílými květy - připravte se psychicky na těžké zkoušky, které se naštěstí rychle skončí.

Vidět sebe s bílými, sněhem-jako vlasy - na uklidňující zprávy, cesta před námi. Ostatní šedovlasí lidé předpovídají negativní změny a vzhled konkurentů slibuje milovníkům. Vyhlazujte vlasy někoho - setkáte se s důstojným vyvoleným, vztahy slibují být šťastní.

Co sny kadeří

Podle Tsvetkova, že česání kudrnatých vlasů ve snu - budete někým unášeni. Vidět, jak ve snu se již neurčité vlasy zvlcují - ke zradě milovaného.

Odkazy:

 • Steiner E.S. "Křehký most spánku": sny a snílky v japonské tradici // Práce ruské antropologické školy: vydání 6 / Ed. Výzva: E. M. Boltunová, K. V. Bandurovský, A. V. Garadžha, I. A. Protopopová, E. V. Pchelov, A. I. Sosland. - M.: RGGU, 2009.
 • Eliade M. Mýty, sny, tajemství. Per. z angličtiny - M.: REFL-kniha, 1996.
 • Jung K. G. Vzpomínky, sny, úvahy. Per. s ním. - Kyjev: AirLand, 1994.
 • Domů
 • Tlumočení snů

Jak porozumět snu o plešatém místě

Proč sní o plešatě, podle knihy snů? Podle snů, sen o plešatosti na hlavě je příznivým znamením.

V závislosti na podrobnostech snu může mít jednu nebo druhou hodnotu, ale vykladači snů věří, že pleš slibuje moudrosti hodné řešení a kvalitativní změny v životě k lepšímu. Chcete-li přesněji vysvětlit sen, nezapomeňte, kdo ve vašem snu byl bez vlasů, za jakých okolností ho ztratil, anebo si možná vyhoďte vlasy.

Pokud se podíváte do knihy snů, plešatost, kterou vidíte ve snu, naznačuje, že někdo z vašeho prostředí chce, aby vás dovedl do vaší práce. Rozhlédněte se pečlivě a rychle se zjevíte špatně. Nedovolte, aby cizinci diktovali a ukládali vám něco, a pak vás podvádí nějaký podvod.

Proč vysnívat plešatou hlavu? Dream Miller naznačuje, že se vám podaří podnikat a vznik nových profesionálních vztahů. Také vidět sebe plešatý ve snu slibuje podnikatelskou prosperitu a finanční prosperitu pro podnikatele.

Pokud se podíváte do knihy snů, podívejte se na plešatost - někdy je to kvůli vašim skrytým strachům. Tlumočník snů doporučuje bojovat proti slabosti a kultivovat vůli v sobě - ​​pak brzy budete určitě schopni dosáhnout ohromného úspěchu v profesionální sféře.

Jak jinak vysvětluje vysněná kniha holé místo, které bylo na vaší hlavě? V reálném životě si můžete být jisti, že nejste plešatý, i když se o to bojíte. Vaše vlasy vás budou vždycky vykouzlit svým vzhledem a budete tak hrdý na takové bohatství.

Jaké sny o holohlavé ženě? Pokud by mladá dívka měla šanci vidět sebe ve snu plešatý, sen kniha tvrdí, že příhodný okamžik pro manželství brzy přijde. Po krátké době se setkáte s slušným člověkem, který vás opravdu miluje a společně vytvoříte silnou rodinu. Pokud se ve snu stala plešatá slečna, tak se ve skutečnosti starala o její vzhled.

Jak vysvětluje vysněná kniha vidět muže plešatého ve snu? V takovém případě, mít sen znamená, že vaše postava je někdy příliš měkká, což umožňuje ostatním lidem, aby používali vaši laskavost. Naučte se být přísný vůči sobě i ostatním, a pak bude mnoho úkolů vyřešeno několikrát rychleji a kvalitněji.

Ale pokud jste měli plešatost, která se právě začíná tvořit, musíte být opatrní, když budete jednat s blízkým. Riskujete chybějící důležité informace, které by vám mohly pomoci vyřešit mnoho problémů.

Moudrá rada

Co to znamená vidět plešatost jiné osoby ve snu? Pokud jste viděli děti bez vlasů, vaše rodina bude brzy zakořeněna ve vzájemném porozumění a v teplých vztazích, které jste předtím chyběli.

Jaké sny o plešatém člověku, který se ukázal tvým přítelem? Mohli byste se setkat s nepříjemným přechodným onemocněním, které vás přiměje, abyste na chvíli odvedli práci od mysli. Interpretace snů doporučuje využít tuto dobu k doplnění síly a relaxaci ve stěnách domu - poté se budete cítit skvěle.

Pokud se podíváte do Knihy ženských senů, plešatý muž, kterého svobodná žena viděla ve snu, znamená, že brzy se mu postará muž, který je mnohem starší než ona, a dá jí známky pozornosti. Neměli byste tuto příležitost odmítnout, protože zkušenost této osoby vás překvapí víc než jednou. Budete velmi rychle najít společný jazyk a vaše unie bude vzkvétat.

Jaké sny o plešaté ženě, podle knihy Tsvetkovova snu? Takový sen slibuje dlouhověkosti a dobrému zdraví spící osobě. Budete mít pravomoc mezi lidmi ve vašem kruhu, budete se respektovat a požádáni o radu v obtížných situacích.

Snít o plešatce v hlavě v zrcadle je šance dostat se do nepříjemné situace v práci. Tlumočení snů doporučuje trvat na vlastní pravdivosti a v každém případě hájit svá práva a zájmy i přes tlak ostatních.

Pokud máte sen, kde jste se viděli úplně holá, měli byste znovu posoudit svůj postoj vůči lidem. Nedávno jste často začali přijímat rozhodnutí pro ostatní a ukládat svůj názor. Naučte se zůstat daleko od událostí, i když máte příležitost ovlivnit je a myslíte si, že byste mohli udělat lépe - každý potřebuje vlastní osobní zkušenost v konkrétním případě.

Snídat plešatost na hlavě, podle snu knihy Lofy, předpovídá teplý vztah a vzájemné porozumění se svou budoucí ženou svobodnému muži. Brzy se setkáte s slušnou ženou, která vás podpoří v každém úsilí a umožní vám rozvíjet skryté talenty.

Když se podíváte do knihy snů, plešatá žena, kterou jste viděli ve snu, prorokuje, že budete mít velkou měnu bydlet rychle. Možná jste už dávno mysleli na rozšíření bydlení - teď je ten správný čas.

Zobrazit sílu znaku

Proč sen o plešatém člověku ve snu knihy Winter? Pokud měl člověk sen, ve kterém se stalo, že je plešatý, tlumočník říká, že takový člověk potřebuje podporu milovaných. Někdy se cítíte osamělá, přestože jste stále obklopeni velkým počtem lidí. Tlumočení snů poskytuje rady, jak napravit situaci:

 • Začněte trávit volný čas dělat zajímavé věci pro sebe. Je čas naučit se sdílet práci a osobní prostor.
 • Pozvěte svého starého přítele na odpočinek a odpočinek, jako v dávných dobách. Můžete být rozptýlený a poslouchat, co žijí ostatní a jak.
 • Získejte v rodině dobré tradice a postupujte podle nich - pomůže vám cítit správnou osobu a umožní vám budovat důvěryhodné vztahy s vaší domácností.

Proč snili o tom, že se mezi holými lidmi ve snu uvidíte? Obvykle jsou takové sny uděleny těm, kteří si nejsou jisti, zda mají své schopnosti a pochybnosti, než se rozhodnou v životě. Požádejte zkušeného kolegu, aby vám poradil o práci a nechte svého milovaného účastnit se vašeho života - odmítněte určitou zodpovědnost, neboť toto zatížení je pro vás příliš těžké.

Jak vysvětluje vysněná kniha holou lebku ve snu? Taková vize vás varuje podle Východního tlumočníka snů: v lásce, věci nemusí být tak hladké, jak bychom rádi - vypadá to jako konkurence. Proto buďte opatrní a nedovolte rozpor v osobních vztazích.

Pokud byste měli holé dítě, někdo z vašich příbuzných vás brzy vyzve k návštěvě. To je vynikající důvod pro zlepšení vztahů se svými blízkými, takže neodmítněte a jistě navštívte, i když potřebujete strávit nějaký čas na cestě.

Nové funkce

Když se podíváte do snu, plešatá hlava, která se ve snu objevuje, předpovídá velkou sumu. Velmi brzy si budete moci dovolit mimořádné věci a nebudete se vůbec popírat - finanční situace výrazně poroste, což vás zejména potěší.

Vidět plešatost v davu lidí ve snu - budete muset udělat nepopulární rozhodnutí, které budou kritizovat jiní lidé. Ujistěte se, že máte pravdu a nepadnete na přesvědčování - nakonec budete stále mít pravdu a vyhráváte vítěze.

Ale pokud jste ráno otevřeli oči myšlenkou: "Snila jsem, že jsem plešatý...", a to vás přimělo k panice - ve skutečnosti budete mít pozvánku na svatební obřad blízkého přítele, kde budete mít skvělý čas.

Když se podíváte na to, jak si holí své vlasy vlastními rukama a podívejte se na své plešaté místo podle Freudova snu, znamená to, že věnujete zvláštní pozornost důvěrným vztahům se svým partnerem. Možná vám chybí něco nového, takže vám sen kniha doporučuje, abyste o tom diskutovali s vaším milovaným, takže společně můžete najít cestu z této situace.

Podle Dream Dream, abyste viděli plešatého muže a stejnou ženu, která chodí bok po boku, znamená, že váš pár má dlouhý a silný vztah, v němž se budete cítit pohodlně a sebejistě. Oceníte svou "druhou polovinu" a budete vždy spokojeni. Autor: Zoya Krupskaya

A nejdůležitější rady

Pokud se chcete radit a pomáhat ostatním ženám, projděte si trénink s Irina Udilovou zdarma, seznamte se s nejoblíbenější profesí a začněte přijímat od 30 do 150 tisíc:

 • > "target =" _ blank "> Volný trénink trénink od nuly: Získejte 30-150 tisíc rublů!
 • > "Cíl =" _ prázdný "> 55 nejlepších lekcí a knih o štěstí a úspěchu (stáhnout jako dárek)

Co může snít plešatění?

Mnoho se diví, proč jsou sny plešatost. Tento symbol má mnoho interpretací, které závisí na detailech snu. Proto byste se měli seznámit se všemi možnostmi, jak najít ten správný.

Obecná interpretace

Nejčastěji se sny o plešatém chovají jako varování. Dreamer se doporučuje, aby se bavil podvodníky. Mohou zničit plány nebo ukrást velké množství peněz.

Pro muže, aby viděl holou holku ve snu - na nenávistnou ženu, která se pro něj stane druhým trestem za přestoupení. Osvoboď se od jeho osudu, že se mu nepodaří, bude vydržet své vznešené věci.

Pokud by se holohlavý muž dívky dotkl, pak by k ní brzy přišel muž. Ve skutečnosti se však nechce vzít, protože pro sníhoka necítí romantické pocity. Aby se fanoušek na ni odmítl pomstít, bude muset dívku přemýšlet o svých činnostech dobře.

Pokud sníte o hlavě dítěte bez vlasů, bude člověk v budoucnosti mít rodinné štěstí a bohatství. Ale pro něho je důležité, aby temperoval svou hrdost, aby neztratil toho, který je pro něj určen osudem.

Dream Miller

Lysina, podle Millerovy snu, je předchůdcem negativních událostí. Někdo bude zasahovat do osoby a kvůli tomu jeho plány selžou. Musí vypočítat útočníka, protože je v jeho prostředí. Má ostré mysl a pěkný vzhled, takže snílek si o něm bude myslet poslední.

Plešatá žena předvídá selhání manželství. Nicméně se nedokáže rozvést, a proto mu po celý život vydržel manželku se špatnou náladou.

Pokud má člověk duch, který nemá na hlavě jediné vlasy, snílek čeká na pokles podnikání. Takový sen může vést k hladovění a utrpení. Pokud má dívka holou hlavu dítěte, čeká na šťastné manželství.

Islámský sen s rezervou ibn Sirin

Jděte plešatěním ve snu podle islámské sny o snu ibn Sirin - zničte. Musíte přestat trávit peníze vpravo a vlevo. Plánování výdajů pomůže zmírnit situaci, ale jen na chvíli.

Pokud máte sen, že člověk má vlasy, a když si všimne plešatého místa ve svém zrcadle, pak jeho příjmy prudce poklesnou. Kromě toho by měl být také opatrný svou pověstí. Plešatá žena pro muže i ženy znamená nesoulad. Abychom se vyhnuli skandálu, doporučujeme, abyste nezačali diskutovat a nehádat se s lidmi.

Vidět holé místo ve snu - na problémy v práci. S největší pravděpodobností bude firma, ve které pracujete, trpět vážnými ztrátami. Takový sen může předcházet vymáhání pohledávek.

Sonny Hasse a Lofa

Podle snůšky Hasse je alopécia předchůdcem bohatství a nových zdrojů příjmu. Osoba bude muset projevit odhodlání a brzy se mu podaří zbohatnout.

Pokud je člověk oholen ve snu, pak podle snu knihy Lofy, ve skutečnosti se obává, že nemůže mít děti. Chcete-li svůj sen splnit, musíte se zbavit vašich starostí a pokusit se o problém zapomenout. Kromě toho se doporučuje, aby osoba absolvovala dovolenou, aby se plně uvolnila. Takový sen často mluví o strašidelném strachu z jeho stárnutí. Má strach ze stáří, bojí nejistoty.

Plešatý ve snu - na problémy s vlasy. Možná, že se člověk brzy stane plešatý. Takový sen často svědčí o vážné nemoci. Je velmi důležité, aby byla vyšetřena, aby se nákaza chytila ​​v rané fázi.

Pokud by sen o velkém plešatém člověku, pro ženu předvede bohatého fanouška. Nicméně by se jí nelíbilo. Bude se muset podívat na jeho duchovní vlastnosti, jinak ztratí dobrou večírek.

Další sny knihy

Pokud sníte o několika plešatých, pak podle moderní knihy snů, člověk musí být velmi pozorný. Pouze kvůli této kvalitě bude schopen nalézt viníka svých vlastních neštěstí a zabránit tomu, aby na něm hrozily problémy.

Pro mladou ženu takový sen naznačuje, že ve svém prostředí nejsou žádní slušní muži. Z tohoto důvodu by měla odložit její manželství. Pokud přijme návrh manželství prvního kavaliera, bude odsouzena k nešťastnému životu.

Mužská plešatost podle velké knihy snů předchází snížení libida. Musí se usadit, jinak zůstane sám. Navíc by měl přehodnotit svůj postoj vůči spravedlivému sexu a přestat užívat ženy, protože se někdo může pomstít.

Pokud ve snu je dívka ráda, že je plešatá, pak ve skutečnosti bude muset trpce litovat utrpeného manželství. Je lepší odmítnout nabídku džentlmenu, než bude pozdě. Neodstraňujte slepé oči na své nedostatky, protože následně nebude možné se s nimi vyrovnat. Navíc se pán skrývá hodně od snílek, takže se musí dozvědět více o své minulosti, aby pochopila, jaká osoba je skutečně.

Pokud jste si představovali, že milovaný člověk je plešatý, ve skutečnosti by se jeho snílek o něj velmi bál. Měl by pomáhat příbuznému, protože se váhá, aby se jí zeptal.

Následuje kognitivní video:

Senující plešatost

Plešatost ve snu symbolizuje zázrak a omyl, hloupost a moudrost, ztrátu a naopak bohatství. Jak řešit, proč vysnívat tuto podivnou událost? Vysněná interpretace převezme jeho dativní analýzu a zodpoví všechny otázky.

Přemýšlejte o tom!

Vycítila jste všechny vaše vlasy? Ve snu to znamená, že vaše plány nebudou úspěšné.

Pokud je pravidelně vidět plešatost, pak je snůška jistá: jste přehnaně a bezcenně vylučující vitalitu, která vede k brzkému stárnutí a blízké finále.

Co ještě znamená plešatost? Symbolizuje strach ze života, nejistotu, ztrátu majetku a nepříjemné potíže. Stalo se, že vidělo plešaté místo? Ste stejně pravděpodobné, že utečete nebo se zbohatnete.

Mlynářem

Drahoušku? Připravte se na hlad a velké utrpení. Chcete-li vidět někoho jiného plešatého místa, může být naopak obohacen o záměrně beznadějný podnik.

To je svoboda!

Proč snít holohlavou hlavu obecně? Dream Guide: Dávejte pozor, abyste neztratili zdroj příjmů a pověst. Zároveň plná plešatost hlavy znamená snížení dluhu.

Snila jste, že vlasy padají z hlavy? Nejhorší interpretace spánku slibuje smrt blízkého muže mladého muže.

Zastavte!

Co ve snu znamenalo, kdyby byla částečně plešatost? Tlumočení snů doporučuje zmírnění narcistického a ošklivého charakteru a přiměřené posouzení osobního chování.

Sny, že vlasy vypadaly částečně? kriminálníci vás chtějí jakýmkoli způsobem zabránit.

Ve snech je částečně holá špička? To je znamení zoufalství, zklamání nebo krátké nemoci.

Dekódování barev

Pokud přímo před vašima očima ve snové snaze vypadne, pak snůška doporučuje vzpomenout si na jejich barvu.

 • Tmavý - obchodní potíže, obchodní selhání.
 • Světlo - nepříjemné setkání, neúspěšné cesty, emoční nerovnováha.
 • Rudé hlavy - ztráta peněz, smůla v lásce, odhalení podvodu.
 • Barevná, malovaná - pohoda.
 • Normální barva - domácí potíže.
 • Šedá - zbavit se problémů.

Jsi podvedený!

Proč vysnívá plešatost jeho malé hlavy? V reálném životě najdete inteligentní řešení nebo skutečný objev.

Vlastní holé místo symbolizuje hloupost a nedorozumění. Tlumočení snů podezřívá, že jste úmyslně zavádějící nebo podrážděně podvedeni.

Slabé, padající vlasy na hlavě jsou známkou skryté nemoci.

Žádné dobré...

Pokud dívčin vlastní plešatost snívala o dívce, pak v budoucnu získává bohatou, ale nemilovanou a spíše starou hubbu.

Jaká je stanovená vize ve snu pro dívku ještě? Vysvětlení snů prorazí její hrubý, necitlivý a dokonce i krutý manžel.

Podle dalších informací ztráta vlasů slibuje dívce smutný osud a osamělost.

Dávej si pozor

Jaký je sen zralého plešatého snu? S největší pravděpodobností bude vést milovníka, který se později ukáže jako nestoudný darebák a podvodník.

Obecně platí, že pro ženu je špatné vidět plešatost ve snu. Po této vizi je pro silný šok, zradu svého manžela nebo potřebu vydělávat na živobytí těžkou prací.

Někdy je ženská plešatina znamením nesmírného odhodlání vlastního vzhledu.

Neopatrnost nebo problémy?

Proč sní o plešatých mužů? Tlumočení snů je jisté: taková událost vás ve skutečnosti neohrožuje, ale existuje šance na ztrátu dobrého přítele.

Ve snu člověka vypadá plešatost bezstarostným stářím v prosperitě a úctě. Pokud by ale sen o jiném člověku snívalo, vážné problémy byly v těchto případech popsány.

Uvedený příběh slibuje milenci, že vypadá jako oponent, a další ztráty nebo onemocnění z vlastní viny.

Co sny o alopecii na snu knihu

Proč sen o plešatosti? Tato vize odráží vaši nejistotu ohledně vaší vlastní přitažlivosti, stejně jako vaše solventnosti v intimní sféře života. Navíc ztráta vlasů odráží váš zájem o nadcházející proces stárnutí.

Plešatění symbolizuje pocity vzhledu. Ve většině případů nejsou tyto obavy ospravedlněny, ve skutečnosti se svým vzhledem, vše je v pořádku. S neustále opakovanými scénami vizí se musíte podívat na sebe zvenčí: měli byste přehodnotit svůj vlastní postoj k sobě, změnit to k lepšímu.

Viděli jste, že cizinec silně oholel hlavu - projev znepokojení nad možnou neplodností. V zrcadle jsme pozorovali, jak vlasy vypadly, nebo je chytaly rukama - počátkem nemoci nebo nepříjemnými událostmi.

Pokud se stanete, že budete sledovat někoho jiného, ​​dostanete plešatý, budete muset čelit problémům ve skutečnosti. Snad váš milovník nebo přítel bude potřebovat pomoc.

Snažte se udělat vše pro to, abyste pomohli někomu milovanému. Vaše skutky nebudou ponechány bez velkorysé odměny od osudu - můžete získat výhody, o kterých jste už dávno snili.

Částečná plešatost na hlavě

Vysvětlení snů Částečná alopécia na hlavě sní o tom, proč sen ve snu Částečná alopécia na hlavě? Chcete-li vybrat vysněnou interpretaci, vložte klíčové slovo ze svého snu do vyhledávacího formuláře nebo klikněte na počáteční písmeno obrázku, které charakterizuje sen (chcete-li dostávat online výklad snů dopisem zdarma abecedně).

Nyní můžete zjistit, co to znamená vidět ve snu Částečná alopécia na vaší hlavě tím, že čtete pod svobodnými interpretacemi snů z nejlepších online knih snů domu Duna!

Interpretace snů - vypadávání vlasů

Ztráta vlasů nebo úplná plešatost se interpretuje stejným způsobem. Tyto jevy odrážejí lidské zkušenosti o vlastní atraktivitě nebo pubertě. Pokud jste nuceni holit ve snu, naznačuje to vaše obavy z neplodnosti, protože ve vyjádření mužského principu zaujímá vlasy důležité místo.

Pro mnohé, jak pro muže, tak pro ženy, vypadávání vlasů odráží obavu ze stárnutí. Dokonce i když v reálném životě nemáte problém s plešatostí a vy jste ztratili vlasy ve snu - to je jistý indikátor strachu ze stáří.

Někdy také plešatost předchází onemocnění.

Interpretace snů - vypadávání vlasů

D. Loff o tomto snu napsal: "Vypadávání vlasů nebo úplná plešatost se interpretují stejným způsobem. Tyto jevy odrážejí lidské zkušenosti o vlastní atraktivitě nebo pubertě.

Pokud jste nuceni holit ve snu, naznačuje to vaše obavy z neplodnosti, protože ve vyjádření mužského principu zaujímá vlasy důležité místo.

U mnoha lidí ztráta vlasů odráží obavu ze stárnutí. Dokonce i když v reálném životě nemáte problém s plešatostí a vy jste ztratili vlasy ve snu - to je jistý indikátor strachu ze stáří.

Někdy plešatost také předstírá chorobu. "

Tlumočení snů - hlava

Sen o sobě nebo někdo s rozšířenou hlavou předznamenává úspěch a slávu, pokud se věnujete intelektuální práci v reálném životě.

Malá hlava ve snu předchází chudobu, nenápadnou a nevděčnou práci.

Shaggy hlava ve snu - naštěstí plešatý - varování před špatnými skutky.

Vyklepaná hlava - na zoufalství.

Hlava se svěží hlava vlasů - láska, ostříhání - bohužel.

Rozbitá a krvácející hlava - na práci vyčerpávající, ale peníze.

Permed head - trust přátelé, kteří budou sdílet vaše tajemství.

Hlava v klobouku - k deprivaci a neštěstí.

Mluvící hlava bez těla předznamenává důležitou schůzku s vlivnými lidmi, kteří mají sílu a schopnost poskytnout potřebnou podporu.

Chcete-li snít hlavu - na onemocnění.

Pokud ve snu vidíte dvě hlavy v sobě, je možné udělat rychlou kariéru a zbohatnout.

Dětská hlava bez vlasů znamená budoucí rodinné štěstí a pohodu v domě.

Hlava zvířete varuje: být více diskriminační ve výběru přátel a povolání.

Ve snu je prasečí hlava - jdi na silnici, jehněčí - udělá zisk, lví hlavu - ztratit.

Vidět tmavé a světlé vlasy na hlavě současně předpovídá velké pochybnosti v nadcházejícím výběru, ve kterém je člověk nesmírně opatrný, aby se nemýlil.

Úplně blond vlasy na hlavě jsou známkou lítosti a laskavosti, temné lásky.

Červená hlava - falešná, změna vztahů.

Zlatá hlava - znamení důstojnosti a odvahy vašeho zvoleného.

Kaštanová hlava - selhání při práci, úhledně česaná - připoutání do krbu, spálená - vyhnout se potížím, spálit hlavu - zisk, mizerná - chudobě, hlava v luprách - najednou najdou velké bohatství.

Hlava s velkými ušima - budete poctěni, s dlouhými vlasy - trpíte ztrátou, s krátkými vlasy - k blahu.

Fooling hlavou je zažít štěstí. Hack něčí hlava - vyhrát.

Vidět diadém na hlavě je známkou neshody ohledně některých otázek.

Chcete-li cítit ve snu silnou bolest hlavy - bude vás překonat mnoho starostí.

Pokud sníte, že na vaši hlavu spadne voda, znamená to vášnivé probuzení lásky, které skončí šťastně.

Umýt si hlavu ve snu je znamením vašich obezřetných a produktivních rozhodnutí.

Vidět někoho, kdo si umyje vlasy šamponem, znamená, že brzy učiní cestu tajně od ostatních, účastní se nehodných podvodů.

Tlumočení snů - hlava

Pokud byl hlavním symbolem vašeho snu hlavou, setkáte se s důležitými lidmi. Vlastní hlava - výsledek datování závisí jen na vás; umyjte si vlasy - známý, správně užívaný na správném místě ve správný čas, povedou k úspěchu ve společnosti; nepřirozená velká hlava - rychlý kariérní růst kvůli ochraně nového známého; dětská hlava - vaše názory budou slyšet, což přinese bezprecedentní finanční zisk.

Pokud by se vaše oči nasypaly na jednotlivé detaily ve snu, přicházejí radikální změny ve vašem životě: nepřirozené velké uši - čest a sláva vás čekají mezi vašimi kolegy; obdivovat zvlnění nebo zvlnění - prchavé spojení skončí náklonností a manželstvím; zuby partnerky - budete schopni adekvátně vyřešit konfrontaci, která trvala mnoho let; obrysy úst, rtů - ve sporu vyvstanete vítězství; nos - stát se vlastníkem informací, které přinese zisk; ruměnec nebo dlaždice - vaše staré sny se stanou skutečností; čelo nebo plešatou hlavu - vyděšené akce vašich nepřátel vám pomohou dostat se ze zdánlivě beznadějné situace.

Vzpomeňte si na hlavu, kterou jste snívali, podívejte se podrobně na všechny detaily, které se ve snu zdály bezvýznamné, a snažte se pamatovat na obličej.

Odříznutá, zraněná, zlomená hlava - frivolní akce mohou vést k nenapravitelným následkům: vaše vlastní hlava - promiskuitní sexuální vztahy jsou příčinou vašich neštěstí; živočišná touha zvířete způsobí, že ti nejvíce věrní přátelé se od vás odvrátí; hlava dítěte je hanba; odříznutá hlava se odvalila od těla - zhroucení všech nadějí; mluvící hlava - čeká na hlavu a spustí službu; vy jste odřízli hlavu - vaše nesmírná důvěra v cizince umožnila nepřátelům manipulovat s vámi; odřízli jste hlavu - ztrátu moudrého poradce; hlava je částečně podřízena popelu - k dlouhotrvajícímu onemocnění; zhnitá hlava - smrt milované osoby.

Mentálně rozšiřujte sen a představte si, že jste na bojovém poli, ve kterém jste vyhráli vítězství (viz Battle).

Hlava je součástí akce - překážky v záležitostech, které jsou pro vás velmi důležité: otočíte hlavu a pohlédnete zpět - důvodem selhání je v minulosti; přerušení dveří s hlavou nebo zlomení cihly proti vaší hlavě - vyrážka a urychlená opatření potlačují veškeré vaše úsilí; narazíte hlavu na zeď - budete mít neslučitelný boj, ve kterém budete dokázat svůj názor; během modlitby, zasaženou hlavou proti podlaze - zbytečné síly vám nedovolí provést poslední hod v rozhodujícím okamžiku; provádět komplexní matematické výpočty v mysli - povinnosti, které byly kladeny na obchodní partnery, nebudou splněny; prožívají silné bolesti hlavy - hluboký emocionální šok povede ke ztrátě zájmu, lhostejnosti k životu; skrýt hlavu - tváří v tvář nebezpečí; vidět někoho, kdo kráčí nad hlavami druhých - ti, kteří se pokoušejí ublížit vám.

Představte si, že všechny akce, které jste udělali ve spánku, byly součástí plánu spasení. Plán byl úspěšný. Snažte se prezentovat pozitivní emoce, které zažíváte z výsledku svého úsilí (viz Uložit někoho).

Tlumočení snů - hlava

Tlumočení snů - hlava

Tento symbol je milován všemi národy, protože zahrnuje různé charakteristiky lidí: duševní schopnosti, opatrnost, temperament, impetuositu a tak dále. Hlava symbolizuje mysl, která je protichůdná srdci, které ztělesňuje duši.

Sen o člověku, který poté, co nedokáže otevřít dveře klíčem, přelomil dveře hlavou, tento sen varuje, že pokud se budete chovat špatně, mohou vzniknout komplikace s dalekosáhlými následky; dejte si pozor na spěchání podniků.

Snít o muži, který mu bouchne hlavu proti zdi - na nesmiřitelný boj; Budete potřebovat veškerou moc vůle stát v nadcházejícím konfliktu a dokázat svůj případ; buďte více pozorní vůči příbuzným a přátelům, abyste neztratili okamžik, kdy potřebují vaši podporu.

Vidět osobu, která se modlí na kolena a pokaždé, když se modlitba dotkne jeho hlavy na podlaze - do zbytečných síl; ušetříte energii, jinak riskujete, že v rozhodujícím okamžiku zůstanete stranou, protože nebude mít sílu k závěrečnému hodu; nespoléhejte na osobu, o níž je známo, že je nad všemi záležitostmi příliš pečlivá, může vše zkazit nadměrným horlivostí.

Sen o osobě, která si stěžuje, že není schopen něco vařit, kotlík se rozpadlo - na problémy v práci; ti, jimž jste splnili sliby, učiní své nároky; k selhání naléhavých záležitostí.

Sen, že když se dotknete hlavy, slyšíte zvonění a zvuk, jako z rána do kotle, až k frustraci; ztráta zájmu o život, lhostejnost; k hlubokému emocionálnímu šoku; Dávejte pozor na nehody, zejména na situace související s otřesem.

Vidět osobu ve snu, z čehož se piliny rozlévají, vypořádat se s člověkem, který neustále zapomíná na všechno a nemůže přiměřeně reagovat na neplánované okolnosti.

Běží na ulici rychlostí, a nevěnuje pozornost tomu, co se děje - kvůli nedostatku času; Musíte vyřešit nevyřízené případy a poskytnout užitečné informace těm, kteří se s vámi chtějí vypořádat; ke ztrátě příležitosti, ke ztrátě smlouvy.

Vidět muže, který sedí na koni, hluboko, - do obtížných případů; Nebudete se vzdát nebezpečí; Budete se ponořit do problémů, které vás přemohou.

Chcete-li vidět dav lidí a člověka, který prochází nad hlavami ostatních - žárlíte na závist, ale to není ospravedlněno, dodržujte pravidla a budete první v podnikání.

Tlumočení snů - hlava

"ztratíte hlavu", abyste se dostali dál, než se zamilujete. "Mít jasnou hlavu" nebo "mít hlavu na ramenou" rozumnost, osvícení, moudrost. "Vše otočte vzhůru nohama" otočte, deformujte událost, situaci. "Z hlavy", "z mé hlavy" zapomenout, dát na zapomnění. "Dizzy s úspěchem" domýšlivý. "Hlava se nabobtná, prochází kolem" nepohodlí, rychlých změn událostí, spousty věcí. "Hlava (kelímky) vaří" pěkná, rychlá.

"hlava dubu" hloupost.

"zahradní hlava" směšné, špatně uvážené akce. "Hlava se nehodí" nepravděpodobnost vnímaných zpráv, nedorozumění. "Obtěžovat (není nutné)" nepřikládat význam, další potíže. "Nevadí" nemysli.

"Pan Head" šéf, vojevod.

"hloupý" blázen. Chcete-li "zbavit něčí hlavy", zamilovat se a zajímat se. "Zmáčknout" se úplně dostanou do příčiny, hobby, problému.

"jedna hlava je dobrá, dvě jsou lepší."

Tlumočení snů - hlava

Tlumočení snů - hlava

Předchůdce nadcházejícího vážného a nadějného setkání.

Při pohledu na hlavu ze strany - musíte se o své zdraví okamžitě postarat.

Velká hlava - bohatství a úcta.

Máme malou hlavu - na tvrdou a špatně placenou práci, chudobu.

Dlouhé vlasy na hlavě - ke ztrátě.

Krátké vlasy na hlavě jsou pro zisk.

Velké uši na hlavě viděly - na slávu a respekt.

Plešatá hlava - smutek.

Oholená hlava - k podvodu, plešatosti - k potížím.

Vzpomenete si na hlavu - na překážky a uklidněte se v záležitostech, vraťte se do původního stavu, vraťte se do minulosti.

Mnoho cílů - vaše podnikání probíhá dobře a jste na správné cestě.

Koně hlava na ramenou mít - k překážkám a nepřátelství.

Hack hlavu ve snu - předchůdce vašeho vítězství nad nepřáteli.

Nést hlavu někoho jiného do rukou má dělat něčí práci.

Držte hlavu v ruce - opravte chyby, obnovte pořádek.

Člověk, který má odříznutou hlavu, přijde s vámi - s velkým štěstím.

Dizzy kouzla ve snu - mohou vás vést k rodinným hádkám nebo ztrátám majetku, selhání v podnikání, zejména ve velmi riskantních operacích.

Tlumočení snů - hlava

Velká hlava - zvýšit služby ve slávě a úspěchu ve vědě, na počest a bohatství, a nemocná osoba - na zhoršení nemoci.

Nepatrně malá hlava - chudoba.

Šedovlasá hlava - na smutek.

Pleshivaya, plešatý - k potížím.

Vidět zakřivenou hlavu - radost.

Sprejový lak nebo gel - pro pohodu.

Vyřízněte ztrátu.

S velkými ušima - na počest.

Umýt si vlasy ve snu - na zotavení, pověření dobrých skutků.

Někdy - přesunout se na nové místo.

Pokud ve snu vidíte rohy na hlavě, objeví se vám soupeř v záležitostech nebo nás čeká násilná smrt.

Odřízněte něčí hlavu - poražte nepřátele, abyste dosáhli naplnění svých přání.

Pokud osamělý člověk nese vlastní ruku v rukou, je to příznivé znamení, které slibuje realizaci všech plánů.

Ještě lepší, pokud ano, už má jednu hlavu na ramenou.

V tomto případě to bude velký úspěch v podnikání.

Dvě nebo mnoho hlav na ramenou - příznivý sen, což znamená brilantní kariéru, blahobyt v rodině.

Ve snu je jehněčí - zisk.

Prase - na silnici.

Vidět hlavu cukru - překvapení.

Vidět ve svém domě hlavy divokých zvířat na stěnách (lev, kanec, vlk atd.) - k úspěchu v podnikání.

Osel, kůň, psí hlava ve snu - na neštěstí, smutek.

Nosit hlavu ptáka - přesunout se do jiné země.

Pro Více Informací O Suché Vlasy