logo

Jasné složení šampónu: Fytotechnologie, Pro citlivou pokožku hlavy, Silný a silný

Nejen vlasy, ale i pokožka hlavy vyžaduje pečlivou péči a výživu. To dokazují dermatologové a specialisté z CLEAR vita ABE. Vyvinuli speciální vzorec NUTRIUM 10 pro muže a ženy s podstatně odlišným složením.

Vlastnosti šamponu

Strávíme spoustu času a úsilí na péči o obličej, tělo a vlasy, ale zcela zapomínáme na pokožku hlavy. Ale vzhled našich kudrlinků závisí na dobrém stavu. Nedostatečná výživa pokožky v této oblasti vede k problémům, jako je lupy, svědění a sucho, což je naopak hlavní příčinou oslabení a vypadávání vlasů. CLEAR šampon je určen k boji proti tomuto problému, obsahuje velké množství minerálů a vitamínů, které poskytují dobrou výživu a brilantní vzhled nejen vlasů, ale i hlubokých vrstev pokožky hlavy.

Nové inovace

Dermatologové společnosti zjistili, že kůže na hlavě žen a mužů se chová jinak. Takže mužský sex je více náchylný k lupům kvůli intenzivní práci mazových žláz. To znamená tuhost a vypadávání vlasů. Šampon CLEAR MEN je speciálně navržen tak, aby splňoval tyto problémy, pomáhá eliminovat lupy, mastný lesk díky řadě aktivních látek (climbazol a pyrithion zinečnatý). U žen jsou tyto problémy pocit sucha a svědění pokožky hlavy. Proto je pro ně vytvořena samostatná formulace, která pomáhá eliminovat tyto problémy, vyživuje vlasy a pokožku potřebnými látkami, zmírňuje napětí a další nepříjemné pocity. Bylo prokázáno, že většina lidí, kteří již zkusili šampon CLEAR, již nakupují výrobky od jiných značek.

Rychlá popularita

V roce 2007 se na polích obchodů objevil první šampon CLEAR vita ABE. Vytvořil opravdový pocit v průmyslu detergentů a okamžitě přinesl spoustu pozvaných reklam na divoký divák. A to mělo svůj účinek. Láhev začala rychle nakupovat a po propagačním procesu již není potřeba. Šampon byl oceněn. Ve skutečnosti eliminoval lupy a zlepšil stav a vzhled vlasů. To vše díky jedinečnému formulaci vyvinutému společností, která se během své existence podařilo zlepšit a uvolnila celou řadu nástrojů s cílenou činností na konkrétní problém. V roce 2011 byl šampon CLEAR vita ABE zkoumán Mezinárodním institutem krásy a v důsledku toho bylo prokázáno, že tento přípravek má opravdu pozitivní zpětnou vazbu od spotřebitele a plně vyživuje pokožku a vlasy se všemi složkami, které potřebují.

Správné použití

Dnes je šampon CLEAR jediným prostředkem, který individuálně a především co nejdůležitějším způsobem účinně oslovuje odstranění problémů s vlasy u mužů a žen. Climbazol není přidán do série pro ženy, protože má sušicí účinek, ale obsah zinku je zde vyžadován. Bojuje lupy a všechny její projevy dokonale. Pro integrovaný a účinnější přístup k řešení problému společnost uvolnila řadu prostředků zajišťujících komplexní péči, která se skládá ze tří etap:

 1. Příležitostná péče - šampony a balzámy pro ženy i muže.
 2. Živiny - hluboce působící masky se zvýšeným složením.
 3. Léčebný kurs, navržený na týden, pro rychlé odstranění lupů a svědění.

Výsledky budou vidět velmi rychle, pokud budou všechny prostředky používány správně a pravidelně, a zvláště šampon CLEAR.

Ženy recenze

Výběr šamponu je velmi individuální záležitost a zde byste se měli soustředit výlučně na svůj vlastní typ pleti a stav vlasů. Recenze většiny dívek říkají, že tento produkt eliminuje všechny nepříjemné pocity po prvním nebo druhém použití, dokonale bojuje proti lupům a odstraňuje je navždy. Pro mnohé je to jediný prostředek, který po dlouhých a bolestivých pokusech stále pomáhal a už nikdy ho nechce změnit. Rovněž je třeba poznamenat, že šampon CLEAR vita, který je velmi důležitý, nevykrmuje ani nezasychává hlavu, zvlhčuje a vyživuje vlasy i bez následného použití balzámu, má příjemnou nenápadnou vůni. Je velmi hustá a pěna je jemná a v důsledku toho ekonomická, jedna láhev peněz je dostatečná na několik měsíců častého používání. Společnost nabízí řadu produktů, které jsou vhodné pro určitý typ srsti, ale všechny jsou stejně účinné.

Specializovaný šampon pro barvené vlasy nejen pomůže obnovit zdraví vlasů, ale také udržuje barvu světlé. Zvláště pozitivní je šampon, který řídí mastné vlasy, které nejen úspěšně a trvale ulehčují lupy, ale také vytvářejí vlasy volné a zdravé z kořenů, čímž eliminují obsah tuku po celou dobu používání produktu. Vlasy svítí a vypadají dobře, a co je nejdůležitější, po použití tohoto šamponu úplně zmizí zánět, zarudnutí a další nepříjemné pocity na pokožce.

Muži recenze

Silná polovina naší planety konstatuje, že je díky tomuto nástroji, že navždy zapomněli, jaké jsou lupiny, a teď se těší brilantnímu vzhledu vlasů. Oni, stejně jako ženy, již nechtějí změnit šampon CLEAR jinému a zdůrazňují řadu jeho pozitivních vlastností. Samozřejmě je to cena, u produktu s takovým množstvím užitečných vlastností je malá. Spočívá ekonomicky najednou ze třech důvodů - pěna dobře, velmi silná, udržuje hlavu čerstvou po dlouhou dobu a proto nevyžaduje časté používání. Většina mužů si všimla, že se začaly omyt vlasy mnohem častěji poté, co změnili svůj obvyklý šampon na CLEAR. Zde dodávají, že tento nástroj je zřejmě návykový, jelikož se pokouší přejít na jiný konec šamponu s nepokojným vzhledem lupů. Muži nemají zájem o závislost a tento fakt poznamenávají jako negativní, i když s největší pravděpodobností jiné prostředky prostě nemají takovou terapeutickou kompozici a ukáží se, že jsou méně účinné. Zvláště rozlišuje šampon proti vypadávání vlasů, který pomáhá řešit dva problémy najednou a s maximální efektivitou.

Obecně se recenze mužů i žen sbližují k jedné věci - všechny prostředky této značky po jednom použití mají pozitivní vliv na stav vlasů. Jednotně prohlašují, že k boji proti lupům a svědění je lepší nehledat šampon.

Klear Vitabe šampon proti lupům

Clea Vitabe je známá řada produktů pro péči o vlasy. Tyto fondy jsou v obchodě široce zastoupeny, šampony jsou prodávány jak pro ženy, tak pro muže. Názory zákazníků byly rozděleny do dvou táborů: někteří našli spásu od lupů v šamponech Clear Vitabe, jiní naopak poznamenali zhoršení vlasů a skalp po použití této značky šamponů. Pokusme se pochopit účinnost programu Clear Vita Abe.

Lupy Problémy: příčiny

Lupiny jsou jedním z nejčastějších problémů, které přinášejí kromě nepříjemného vzhledu a nepohodlí, které se objevují kvůli suchu pokožky hlavy nebo naopak, její nadměrné tuku a opakující se svědění.

Jednou z hlavních příčin lupů je porušení pokožky hlavy. To může být výsledek:

 • Stres, lidská nemoc.
 • Špatná výživa a nedostatek vitamínů.
 • Intenzivní expozice UV záření nebo hypotermie.
 • Kontakt s bakteriemi Malassezii.
 • Používání mnoha různých kosmetických přípravků, které brání volnému oběhu kyslíku.
 • Chemické barvení a opětovné vysoušení vlasů s vysoušečem vlasů.
 • Znečištění životního prostředí.

Problémy se srstí se vyskytují u mužů a žen jsou různé: Muži jsou více znepokojeni neustále mastným stavem pokožky hlavy a ztrátou vlasů. U žen je častější suchá kůže a výskyt svědění, po němž následují lupy. Právě s těmito negativními důsledky, jelikož z reklamy poskytnuté společností, šampon Clear Vita Abe účinně bojuje.

Rozhodnutí od společnosti "Vita Abe"

Odborníci z firmy po provedení testů se domnívají, že řešení pouze problému spojeného s houbou, která způsobuje lupy, nestačí, je také nezbytné udržet pokožku hlavy ve zdravém stavu. Šampon "Clear" se stal komplexním řešením problémů. On:

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

 • Zničí houbu.
 • Zachovává pokožku hlavy ve zdravém stavu, vyživuje ji a obnovuje.
 • Zabraňuje vzniku lupů, pokud jsou infikovány Malassezií.
 • Snižuje transepidermální ztrátu vlhkosti a udržuje ji na konzistentně normální úrovni.
 • Snižuje intenzitu mazových žláz.

Díky aktivním výživným a zvlhčovacím přísadám šampon pro lupy "Clear" zrychluje tvorbu bílkovin, které obnovují buňky, čímž se zabrání exfolici epidermis a výskytu bílých šupin. V mužské sérii se věnuje zvláštní pozornost eliminaci nadměrně mastného filmu a dodatečné zvlhčující a uklidňující složky se vkládají do ženského komplexu.

Šampon "Clear Vita Abe". Hlavní složení

Důležitou a účinnou inovací, kterou výrobcům poskytla šampon Clear Vita Abe, je přítomnost Nutrium 10, která obsahuje 10 různých druhů vitamínů a minerálních doplňků, které vyživují vlasy a mají léčebné vlastnosti. Vedle lékařského komplexu existuje řada pomocných komponent.

Navzdory skutečnosti, že k prodeji je k dispozici široká škála výrobků, kompozice má podobnou strukturu s rozdílem v jednotlivých prvcích. Bezpečné a terapeutické prvky obsažené v šampónu "Clear":

 • Sodík Laureth Sulfát je účinný detergent, který může vést ke ztrátě vlhkosti.
 • Demethiconol je bezpečný lék, který umožňuje snadné česání a posilování struktury.
 • Dimethikon je složka, která vede k lepšímu a rovnoměrnějšímu rozložení látky na povrchu.
 • Laureth-23 - poskytuje lepší čištění škodlivých škodlivin uložených na vlasu.
 • Carbomer je bezpečný prášek zhušťovadla. Menthol je kosmetická přísada odvozená z přírodního oleje.
 • Glycerin je neškodný změkčovadlo, užitečné v správných dávkách a předávkování může způsobit zvýšenou suchost.
 • Lysin HCl - aditivum, které zabraňuje rozkladu látky, je antivirový přípravek, je součástí bílkovin a stimuluje opravu tkáně.
 • Helianthus Annuus Seed Oil - olej ze slunečnicových semen, má hojivý účinek, tvoří film.
 • Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid je přípravek syntetického původu, reguluje viskozitu, působí antistatickým účinkem, umožňuje vytváření filmu.
 • Polypropylenglykol je vazebná složka.
 • Tokoferylacetát je synteticky odvozený výživný vitamín E.
 • Pyridoxin hydrochlorid - antioxidant B6, zlepšuje regenerační funkci pokožky.
 • Panthenol, jiný název vitamínu B5, má uklidňující a vyživující funkci.
 • Ascorbyl fosfát sodný - vitamin C, ochrana před volnými radikály.
 • Extrakt z citronu - vytváří vlasy lesk.
 • Methylisothiazolinon je standardní konzervační látka v kosmetologii.

Komponenty platné pro použití v kosmetologii

 • TEA dodecylbenzensulfonát: detergent, emulgátor. Platí pouze v nízkých koncentracích, protože může způsobit rakovinu.
 • Kokamidopropylbetain: z kokosového oleje, nezbytný pro rozklad tukových buněk, alergen.
 • Zinek Pyrithion: aktivní antimikrobiální látka, alergen.
 • Laureth-4 - z kokosového oleje, obsahuje detergenty, emulgátory, antistatické látky. Povoleno v malých dávkách.
 • Poloxamer 407 je nebezpečný emulgátor.
 • Parfém - součást, která dává chuť, alergen.
 • Chlorid sodný je vazebná složka, například v malých dávkách.
 • Hydroxid sodný - reguluje kyselost PH a je pojivem. Přípustné léčivo v malých dávkách vede k podráždění sliznic.
 • Síran zinečnatý - má antiseptické a adstringentní vlastnosti. Nebezpečný lék na alergie ovlivňuje reprodukční systém a srdce.
 • DMDM Hydantoin nebo formalin je antimikrobiální.

Řada produktů "Clear"

Clear Shampoo je k dispozici ve dvou specializovaných linkách, které vám umožňují udržovat zdravé vlasy mužů a žen. Řeší otázky týkající se nejen vzhledu vlasů, ale také vzhledu lupů:

 • Série pro muže obsahuje 8 typů výrobků.
 • Ženská linie je 10 typů šamponů.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami. Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Každá z předmětů nabízených k prodeji slouží jako redukční a antimikrobiální činidlo s dobrými čisticími prostředky. Rozdíl ve formulacích šampónů proti lupům Clear Vita Abe také poskytuje řešení dalších problémů, jako jsou:

 • Zvýšené mastné vlasy.
 • Křehkost vlasů, ztráta.
 • Suchá pokožka hlavy.
 • Suché vlasy kvůli negativnímu vlivu přírodních faktorů a chemického barvení.
 • Trápící prameny a zamotání.
 • Slabá a křehká struktura vlasů, špička.
 • Špatná hlasitost.

Aplikace "Clear Vita Abe"

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké. Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu. Olejová hlava byla promyta studenou vodou. Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese. Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou. To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy.

Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí. Šampon by měl být držen na vlasu po dobu 2-3 minut a pak se umyt. Tato doba je dostatečná, aby účinná látka působila a zničila houby a bakterie.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den. Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost programu "Clear Vita Abe"

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou první výsledky viditelné po týdnu použití. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní. Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů. Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk. Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Recenze šamponu "Clear Vita Abe"

Olga, Simferopol

Koupil jsem šampon Clear proti lupům. Všechno bylo krásné. Pěna dobře, vůně je výborná, bez lupů. Ale o dva týdny později se moje hlava začala strašně svědit, to se děje už měsíc, i když jsem ji dlouho nepoužíval. Myslela jsem si, že mi to nevadilo, navrhla jsem svému tchyně, začala to po dvou promytích, pak se její tchánka stýkala svědění, ukázalo se, že ji také použil. Pouze manžel používá a všechno je s ním dobré. Vyberte si vás. Ale svědění je hrozné.

Luka, Stavropol

Ahoj všichni. Můj kadeřník mi doporučil koupit šampon této značky jako dobrý prostředek pro lupy. A opravdu se mi líbil šampon. Vystrašený recenzemi, které vyprávěly o tom, jak se nehodil, nebo o tom, jak ráno na hlavě vypadla vlna lupů. V mém případě, nic takového.
Při mytí hlavy s radostí jsem zjistil, že tento šampon musí být aplikován 2,5krát menší než ten, který jsem použil předtím. Pouze třetina dlaně byla potřebná pro dlouhé vlasy. Hlava byla trochu rozlomená, ale kvůli krásným vlasům a hlavě bez lupů je možné trpět trochu. Radím každému, aby vyzkoušel tento šampon!

Naděje, Syktyvkar

Ahoj všichni, koupil jsem to znamená šampon, miloval jsem vůni a moje vlasy se zdály být už tlusté, dobře, můj obličej začal hořet, prostě jsem se nezměnil (díky vodě) byla moje hlavní volba, pocit pálení změnil šampon, ale nevěnovala jsem mu pozornost, dnes jsem si tento šampon opět koupil, vrátil jsem se domů a umyla si hlavu, celá tvář mi znovu zapálila, teď se všechno tajemství stalo jasné! to samé šampon neodpovídá! lidi používají s opatrností, mimochodem, nejsem alergická! všechno zdraví!

Lucky, Krasnodar

Dobrý den všem. Můj příběh je krátký, ale důležitý.
Má máma začala mít problémy s lupami. Viděl jsem reklamu, rozhodl jsem se koupit tento levný šampon. Během procesu, už ve sprše, měla pocit, že svírá pokožku hlavy a tvář. Vyšla ze sprchy. Obličej byl celý červený, krk, ramena, pokožka hlavy... musel jsem pít víc. Hodina odešla. Obecně je tento šampon poměrně nebezpečný, protože moje matka není alergická.
Teta měla podobnou situaci, ale nebyla tam žádná nadstava. Hvězda po dvou dnech svědčí podle jejích příběhů. Mám všechno.

Yana, Kyjev

Koupil CLEAR pro vypadávání vlasů. Jsem na 6. těhotenství a před několika týdny začala moje kůže suchá. Předtím jsem vždy používala dětský šampon Jonsons Baby a nebylo to žádné potíže, ale trvalo to, abych odstranil tuto lehkou lupu... Následující den jsem byl v šoku (zpočátku jsem si myslela, že jsem šampon špatně umyla, ale po pohledu jsem byla jen vyděšená - celá moje hlava byla pokrytá lupinami, někteří dermobolezni, na kořeny vlasů se objevil bílý mastný kvet a tma v hlavě byla temnota, rovnou lopatou obrovských kousků lupů. Myslel jsem, že to opravdu není možné vypláchnout - podruhé se to ještě zhoršilo a svědělo. pro koho, ale výsledek mě zarmoutil Nyní mám opravdu silné lupy, které jsem nikdy neměl. Dokonce ani nevím, co dělat (

Evgenia, Petrohrad

Také koupil, vedl k reklamě. Neměla jsem téměř žádné lupy a po prvním použití bylo ráno všechny její vlasy pokryty. Myslel jsem, že je to dost dobré, ale po druhém použití se to všechno stalo znovu. Jediným plusem je to, že vlasy nejsou zamotané a perfektně česané (mám to dlouho), ale i tady není všechno tak hladké - večer se vlasy stávají, jako by se olízly, špinavě. Frustrovaný

Leralove, Moskva

Lví sněžení po aplikaci. Nikdy jsem se netýkala lupin s kosmetikou, ale pouze s drogami, ale koupil jsem tento šampon, když jsem četl někde o svém výzkumu léčby lupů a já se mi líbil jejich vědecký přístup. Nicméně mé očekávání nebyla splněna, ba dokonce i naopak jsem byl šokován, protože jsem nikdy neměl takovou vínku lupů na hlavě. Snažil jsem se odstranit velmi mírný peeling a dostal obrovský problém se svěděním a jen sněhovými lupinami. Zdá se, že všechno je velmi individuální a jelikož příčiny lupů jsou různé, pak jsou prostředky pro každý jiný. Nakonec jsem se vrátil do léčebného šamponu Sulsen lékárny.

Ilya, Saratov

Koupil šampon údajně z lupů, čirý bio-natrium s mátou, olej z čaje a ženšenu. Po umytí vlasů byly vlasy na druhý den mastné. Pořád horší, vlasy mi začaly opouštět hlavu a moje vlasy se staly velmi dobrou (používal jsem ji asi měsíc) a nebyl žádný problém. Nyní hledám obnovu vlasů

P.S. Zřejmě není každý vhodný.

Chci se podělit o svou velkou radost. Jsem jedním z těch "šťastných", kteří jsou alergičtí na většinu chemických složek, které se přidávají do šamponů a balzámů. Jak mohu být unaveni, když si mám žvýkat žloutek do hlavy nebo opláchnout octem. Samozřejmě, to vše hodně pomáhá, ale věřte mi, když většina šamponů není k dispozici, začnete tiše nenávidět oblíbené recepty. A radost je, že našla jen velký komplex pro péči o vlasy - Klear Fytotechnologie. V této sérii je šampon a balzám a přišli ke mně! Otázka spočívá v tom, že v něm je spousta přírodních složek a je málo chemie. Vlasový lesk, žádné alergie! Vysoce doporučujeme!

Karina # 3 Moskva

No, moje oči svírají po šamponu, stačí je vypláchnout. Obecně se mi opravdu líbilo šampon Clear vita ABE, používám ho po celou dobu a nemám lupy, a nemá to svědění, vlasy se dobře umyjí a snadno se česají. Dobrý šampon nemůže říct nic špatného

Šampony proti lupům

 • Autor: admin
 • Kosmetické výrobky
 • Žádné komentáře.

CLEAR je značka kosmetických šamponů proti lupům, které jsou mezi nejoblíbenějšími na světě, včetně zemí SNS, zejména u mužů. Hlavním rysem je výroba šamponů s výrazně odlišným složením pro ženy nebo muže. Jedná se o šampaňskou hlavu s přímým konkurentem Ramena, protože mají spoustu společného v aktivních složkách a jednom cenovém segmentu.

Od roku 2007 značka Clear, která je vlastněna britsko-nizozemskou společností Unilever, začala propagovat své výrobky. A díky velmi aktivní reklamě a dobrému účinku v léčbě lupů v mírných případech se rychle dostalo dobrého postavení na trhu včetně zemí SNS. Šampony této značky přicházejí u nás z továrny v Rusku.

První šampony byly označeny jako Clear Vita Abe a byly určeny pro muže. Následně se postupně objevila série žen, předpona "Vita Abe" byla na většině produktů ztracena, neboť samotná značka se jednoduše nazývá "CLEAR".

Jedná se o první výrobce, který zdůraznil fyziologické rozdíly mezi pokožkou hlavy mužů a žen a začal vyrábět šampony s ohledem na genderové charakteristiky.

Nepopiratelným důkazem kvality čistých šamponů je, že úspěšně absolvoval testování inovativních čistících přípravků ve Francii a byl schválen Mezinárodní akademií kosmetické dermatologie.

Složení

Aktivní přísady

Hlavním rysem šamponů značky Clear je přítomnost takzvaného vzorce PRO NUTRIUM 10, která je pro muže i ženy odlišná. U mužů existují 2 hlavní účinné složky, které ošetřují lupiny, zirkonium pyritonin a climbazol. Pro ženy - pouze zirkonium pyrithion.

Také všechny šampony této značky obsahují jedinečný komplex vitamínů, čímž nejenže eliminují lupy, ale také se aktivně starají o pokožku hlavy a vlasy.

Základ kompozice

Šampon řady Clear značky se skládá z více než tuctu různých produktů pro péči o vlasy. Níže je základem složení všech produktů od Clear a odrůda je dosažena přidáním základních složek se specifickým účinkem na vlasy a pokožku hlavy, které jsou různé a jsou popsány níže pro určitý typ čirého šamponu.

 • Voda
 • Laurethsulfát sodný je pěnivý surfaktant. Má mírnější účinek ve srovnání s oblíbeným laurylsulfátem sodným.
 • Kokamidopropylbetain je povrchově aktivní činidlo vyrobené z kokosového ořechu, které je odpovědné za čištění vlasů a vlasové pokožky hlavy. Má mírný antistatický účinek.
 • Dimethicon a dimethiconol - silikonové polymery s podobným účinkem. Dejte vlasům lesk, pružnost, usnadněte česání.
 • Propylenglykol - zvlhčovač, emulgátor.
 • Pyrithion zinečnatý - antifungální složka. Hlavní účinnou látkou pro lupy.
 • Carbomer - zahušťovadlo. Má malé zklidňující, zvlhčující a osvěžující vlastnosti.
 • Složení parfumerie.
 • Chlorid sodný - běžná sůl v kosmetice se používá jako exfoliant, zahušťovadlo, antiseptikum.
 • Hydroxid sodný - zásaditý, exfoliční složka. Podílí se na regulaci pH.
 • Hydantoin je konzervační látka.
 • Kyselina citronová je konzervační látka, regulátor pH, usnadňuje exfoliaci, otevírá póry, zvyšuje účinek antifungálních složek.

Díky správně zvolenému podílu všech složek, včetně účinných složek, šampon účinně bojuje proti lupům a je vhodný pro pravidelné používání.

Výrobky pro muže

Odborníci zjistili, že muži jsou náchylnější k rozvoji lupů, vypadávání vlasů a nadměrně aktivní práce mazových žláz, což vede k mastné pokožce hlavy a nepříjemnému mastnému lesku. Proto řada Čistá lupa pro muže obsahuje další komponenty pro boj proti lupům, jmenovitě climbazol, který zabíjí houbu a zabraňuje reprodukci mykobakterií.

Šampony 2v1 z Clear "Active" a "Deep Cleansing"

Oni jsou obohaceni o složky jako je máta a aktivní uhlí, hluboce čistí pokožku hlavy a vlasy mazových žláz a vnějších kontaminantů a dávají pocit příjemného chladu na hlavě.

Díky mentolu a eukalyptu v šampónu "Icy Freshness" po pravidelném používání zmizí svědění a podráždění a místo toho budete cítit příjemnou svěžest.

Série lupů "Ultimate Control"

Tato řada je určena pro muže, kteří věnují zvláštní pozornost jejich účesu. Jedinečný komplex Nutrium 10 poskytuje vysoce kvalitní péči o vlasy, hluboce vyživuje a vyživuje je pomocí vitamínů a mikroelementů a také pomáhá vytvářet elegantní styling.

Pro muže, kteří trpí ztrátou vlasů, značka Clear spustila dva produkty. Tento šampon Clear Phytotechnology s výtažky ze sibiřských bylinek a Clear Vita Abe s ženšenem. Po pravidelném používání těchto šamponů se vlasy stávají silnějšími a zdravějšími.

Jasná "Energie čerstvosti"

Další lék proti lupům pro muže. Má vynikající antioxidační a protizánětlivé vlastnosti díky extraktu ze zeleného čaje a citrusové esence v kompozici.

Výrobky pro ženy

Spravedlivý sex spolu s lupinami často zaznamenávají přítomnost svědění a těsnosti pokožky hlavy. Čistí odborníci proto vyvinuli vzorek obohacený vitamíny a minerály pro jemnou péči a hlubokou výživu pokožky hlavy.

Jasná základní péče

Tento šampon je vhodný pro majitele vlasů, bez velkých problémů. Kromě ochrany proti lupům také vyživuje a hydratuje vlasy.

Jasné "Balance mastné pokožky hlavy"

Problém nadměrného tuku pomůže vyřešit řadu série "Balance of fat content" s citrusovým extraktem. Upravuje mazové žlázy a pomáhá zapomínat na nepříjemný mastný lesk po dlouhou dobu.

Jasné "Obnovení poškozených a barvených vlasů"

Pro vlasy poškozené častým barvením zvolte Vyčistit šampon pro barvené vlasy. Hluboce vyživuje, zvlhčuje a obnovuje vlasy, stejně jako díky speciálním komponentám zajišťuje, aby byla barva vlasů co nejdéle zachována jako jasná a nasycená.

Jasná intenzivní hydratační

Chcete-li vyřešit problém suchých vlasů, věnujte pozornost šampónu "Intenzivní hydratace" a řada "Maximální objem" pomůže dosáhnout šikového bazálního objemu bez návštěvy salonu.

Způsob použití

Všechny produkty TM Clear jsou snadno použitelné a nevyžadují speciální dovednosti. Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy, rozetřete je jemnými masážními pohyby a opláchněte teplou tekoucí vodou. Je lepší masírovat hlavu špičkami prstů, aniž byste se dotýkali pokožky nehty.

Nepokoušejte se okamžitě po aplikaci nanést šampon, protože aktivní antifungální přísady potřebují čas na to, aby jednal. Příliš dlouhý čas, aby se šampon udržel na vlasu, nestojí za to, jinak by to mohlo způsobit opačný účinek, a lupy se stanou ještě více a může se objevit svědivé a podrážděné.

Pro dosažení jasnějšího efektu v nejkratším možném čase doporučuje výrobce kombinovat použití šamponu s kondicionérem nebo balzám na vlasy. To platí zejména pro suché, poškozené a barvené vlasy, protože potřebují další ochranu a hydrataci.

Jasný šampon nemá žádné kontraindikace, s výjimkou individuální nesnášenlivosti k těmto složkám. V každém případě se však před prvním použitím doporučuje provést kožní test. Chcete-li to udělat, několik kapek šamponu musí dát na zadní straně ruky a počkat asi hodinu. Pokud se objeví zarudnutí, svědění nebo vyrážky, je absolutně nemožné použít tento šampon. Pokud po hodině zůstane kůže čistá, můžete bezpečně začít umyt vlasy.

Čiré šampony jsou k dispozici v plastových lahvích o objemu 200 ml a 400 ml. Průměrná cena za malou láhev šamponu se pohybuje od 3,5 USD. Jasné výrobky lze zakoupit v téměř jakémkoli obchodě s krásou nebo supermarketem.

Recenze

V zásadě jsou recenze na produkty společnosti Clear brand kladné. Kupující zaznamenali výrazné zlepšení stavu vlasů a vlasové pokožky ve velmi krátkém čase a první výsledky jsou již viditelné po několika aplikacích. Také majitelé mastných vlasů, kteří si denně museli umýt vlasy, si mohou nyní dovolit udělat to jednou za 3 nebo dokonce 4 dny.

Méně časté jsou negativní recenze lidí, kterým šampon pomáhal slabě nebo se lupy brzy vrátily. To se obvykle týká závažnějších případů seborrhey, kdy se jako hlavní léčba použije pouze farmaceutický šampon. Samotná značka sama o sobě neslibuje úplné uzdravení, ale jak říká na svých oficiálních stránkách, "odstraňuje viditelné lupy pravidelným užíváním".

Proto musíte být připraveni na možnost alergické reakce nebo podráždění ve velmi ojedinělých případech a jednoduše k tomu, že tento lék nebude mít žádný osobní účinek. To opět může být způsobeno vlastnostmi určitého organismu.

Šampon Clear Vita ABE

Každé dívka sní o zdravých a krásných vlasů. Existují však nepříjemné funkce, které mohou překonat krásný obraz. Problém lupů je v naší době poměrně významný nejen mezi ženami, ale také mezi muži. Jedinečný šampon Clear Vita ABE je skvělý výrobek, který pomáhá vyřešit mnoho problémů s vlasy a pokožkou hlavy bez námahy. Jeho pravidelné používání činí vlasy neporovnatelně krásnou a zdravou.

Historie značky

Tento šampon byl uveden do prodeje v roce 2007. Byl vyvinut francouzským výzkumným centrem společnosti Unilever Clear Technology Center. V té době se tento produkt ukázal jako skutečně inovativní a nabízí léčbu nadměrné exfoliace pomocí patentované účinné složky zvané Pyrithione Zinc, zatímco se stará o pokožku díky silné kombinaci Vita ABE.

Po nějaké době dospěl výrobce k závěru, že struktura ženské a mužské struktury vlasů je výrazně odlišná, takže je třeba řešit problémy různými způsoby. Takže, když zjistili důvody oddělení bílých vrstev nazývaných seborrhea, vytvořili dvě linie šamponů Clear men a Clear women.

Seborrhea je ze dvou druhů, ale způsoby, jak se s ní vyrovnat, jsou stejné:

 • Suchý Objevuje se snižováním periody obnovy stratum corneum, které nemá čas na zrání, lepivé buňky se mezi sebou vzájemně drží a vypadají jako bílé vločky.
 • Mastná. Vzhledem k nadměrně zvýšené aktivitě žláz vylučujících tuky vzniká na hlavě tuková vrstva, jejíž částice se oddělují a vytvářejí tučné nažloutlé kusy.

Tato nepříjemná funkce se objeví kvůli:

 • Hubové léze epidermis.
 • Kontaktní dermatitida.
 • Ekzém.
 • Psoriáza.
 • Hormonální poruchy.

Vědci společnosti Unilever vyvinuli jedinečné složení šamponu kolem sebe, které bojuje nejen se samotnou seborrheou, ale s jejími příčinami, pokud je to možné. Deset let práce specialisté společnosti Unilever spustili velké množství lékařských masky, které se staraly o šampony a balzámy, což dokazuje, že jsou skutečnými odborníky ve světě kosmetického průmyslu.

O celosvětovém slávě šampónu Clear Vita ABE se uvádí volba tváře značky brilantního fotbalisty Cristiana Ronaldo. Před mistrovstvím Euro 2016 společnost provozovala aktivní reklamní program, uvolňující "Ultimate Control 2 in 1" ve stylu fotbalu. Série byla omezená.

Díky tomu, že se jim podařilo zaujmout jejich prameny a důvěru v dokonalost obrazu, fanoušci se zvláštním komfortem si užívali vzrušujícího mistrovství.

Pro ženské šamponové řady Clear Vita ABE, známý sportovec, televizní host a prostě krásný Laysan Utyasheva se stal tváří. V roce 2016 se uskutečnila prezentace nového produktu "Základní péče", kterou tato celebrita vedla.

Prodej šamponu Clear Vita ABE roste každý den díky efektivitě a vysoké kvalitě. Jeho obdivovatelé jsou hezký sex, kteří oceňují přírodní krásy a dělají to nejlepší, aby vypadali 100% plný.

Užitečné vlastnosti

Tím, že investujete velké množství peněz na kosmetiku na pokožku tváře, mnoho dívek prostě zapomene na správnou péči o vlasy. Ale vzhled a zdraví vlasů závisí na správném šamponu. Suchost, svědění, pálení, odlupování váhy a vypadávání vlasů - to je skvělý vynález, jako je šampon Clear Vita ABE, který obsahuje pyrithion zinečnatý, stejně jako komplex vitamínů a minerálů.

Individuální přístup a osvědčený postup jsou charakteristické pro čistý šampon. Zinek, který je součástí léčiva, je již dlouho znám svou léčivou schopností. To je nezbytný prvek, jehož nedostatek v těle, vlasy a kůže začínají trpět nejprve. Může se projevit jako suchost, podrážděnost a dlouhodobé záněty. Pro organismus jako celek působí tento prvek jako nejsilnější antioxidant schopný rychle odstraňovat strusky a toxiny.

Chcete-li vyřešit problémy v komplexu, vydal výrobce řadu šamponů Clear Vita ABE s postupnou péčí:

 • pravidelná péče;
 • formulace intenzivní péče a hluboké akce - masky.
 • terapeutické léky krátkodobé užívání.

Aby bylo dosaženo maximálního účinku, vyžaduje pravidelné používání kosmetiky pro péči, integrovaný přístup a udržení zdravého životního stylu.

Šampon Clear Vita ABE pomáhá zbavit se dermatologických problémů, protože má léčebné vlastnosti:

 • Pečlivě čistí a vyživuje pokožku pomocí příznivých látek. Vitamíny a minerály obsažené v přípravku podporují imunitu na správné úrovni a zabraňují šíření škodlivých mikroorganismů.
 • Umožňuje udržet rovnováhu lipidů, obnovení úrovně přirozené ochrany, protože pokud je rozbitá, může dojít ke svědění a podráždění.
 • Snižuje vylučování kožního mazu, normalizuje práci žláz, snižuje póry, což zbytečně odlupuje stratum corneum.
 • Léčuje seboreu a zabraňuje dalšímu výskytu. V závislosti na příčině vzhledu a pohlaví se šampon jemně stará o prameny a dermis a odstraňuje problém vlasů.
 • Bojuje s houbou. Dává pocit svěžesti a pohodlí.

Šampon proti lupům Clear Vita ABE pomáhá tělu produkovat vlastní protein, který pomáhá zbavit se nadměrného odlupování mrtvých buněk.

Kompozice prvků pro ženy

Řada šampónů Clear Vita ABE byla vytvořena tak, aby život v sexuálním sexu byl co nejpohodlnější. Komplex Nutrium 10, který obsahuje deset různých vitamínů a přírodních složek, je užitečnou inovací představenou výrobcem.

Unikátní vzorec šamponů Clear Vita ABE proti mastným vláknům umožňuje zúžení pórů, což výrazně snižuje tvorbu kožního mazu v důsledku přítomnosti osvěžující citrusové kompozice.

Vitamin C obnovuje epidermis, dává vlasům hladkost a lesk, stimuluje jejich růst a také má antiseptický a antimikrobiální účinek. Elixír ledové svěžesti s mentolem pomáhá udržovat rovnováhu mezi kyselinami a bází, s normální hodnotou pH, která ovlivňuje tvorbu ochranného filmu, což snižuje pravděpodobnost odlupování vloček.

Fytologie obsahuje výtažky příznivých sibiřských bylin určených k boji se svrbením a peelingem a rovněž obnovuje strukturu poškozených pramenů, vytváří ochrannou vrstvu a zabraňuje vzniku peelingu bílých částic na povrchu pokožky hlavy. Hydratující šampon s kaktusem je ideální pro ženy se suchými vlasy, protože je intenzivně saturuje užitečnými vitamíny.

Druhy vlasových produktů

Chcete-li vybrat správný šampon, musíte se rozhodnout pro druh pleti. Chcete-li to udělat, po dobu dvou týdnů byste měli použít jeden nástroj a pečlivě sledovat reakci epidermis. Velký výběr zajistí přítomnost potřebného elixíru proti seborrhei.

Značka Clear vyrábí 2 profesionální šamponové řady pro ženy a muže, řešící běžné problémy pokožky pomocí integrovaného přístupu a individuálního způsobu expozice. Každý nástroj je pečlivě sledován z hlediska kvality a je naprosto bezpečný pro tělo.

K ženské řadě patří:

 • Šampon, který řídí rovnováhu epidermálního tuku. Speciálně vyvinutý komplex minerálů Zinkový minerální komplex zužuje rozšířené póry, normalizuje mazové žlázy a vytváří ochranný film, který nevytváří seborrheu. Opevněný systém Cleartech obnovuje strukturu pokožky hlavy, obohacuje ji o živiny, zvlhčuje a vlasy jsou také hedvábné a lesklé.
 • Ochrana proti ztrátě - lék, který pomáhá vyrovnat se s tak často častým projevem suchosti jako ztrátou vlasů, jejichž příčiny mohou být zcela jiné. Nutrium 10 odstraňuje seborrheu, pomáhá hydratovat a obohacovat prameny a dermis, stimulující růst nových vlasových folikulů.
 • Intenzivní zvlhčování poskytuje kompozici s kaktusem, který vedle své hlavní funkce pomáhá vyrovnávat se s nadměrně křehkými vlasy, stimuluje obnovu epidermálních buněk, saturuje a hluboce hydratuje všechny vlasy. Komponenty, které poskytují maximální objem, pracují po prvním mytí. Mop z nití se vizuálně stává nádhernějším, vlasy jsou silnější a nepříjemné bílé šupiny zmizí bez stopy.
 • Pro lakování a poškození. Výborně vyživuje a obnovuje prameny, které ztratily svou přirozenou sílu. Pomocí panthenolu a citronového oleje vyplňte mezery v poškozené struktuře každého vlasu. Chrání proti vzhledu prvků ve formě odlupování kožních výrůstků.
 • Šampon "Základní péče", který poskytuje 8 příznaků krásy vlasů: nedostatek tuku, svědění, loupání, suchost, dlouhodobá čistota a svěžest, vynikající mop a dobře ošetřená kůže.

Klear Vitabe (Clear Vita Abe) Odrůdy šamponů proti lupům: vhodné použití a účinnost

Pro prevenci onemocnění můžete použít šampon určený speciálně pro problémy se skalpem.

Šampon pro lupy Clear Vita ABE

Řada Clear je navržena tak, aby se zbavila lupů na jakémkoli druhu pokožky. V závislosti na stavu vlasů (mastné, suché, mastné v kořenech se suchými konci) se vybírá individuální prostředek.

Jasné odrůdy pro ženy:

 • "Tloušťka tuku" je určena pro vlasy náchylné na tuk. Olejové vlasy jsou snadno rozpoznatelné lesklými prameny. Lupinové vločky jsou velké, připomínající nažloutlé vločky. Tento šampon odstraňuje přebytečný tuk a dodává vlasům čerstvé citrusy.
 • "Intenzivní zvlhčování" pomáhá péče o suché kadeře. Kaktusový extrakt hydratuje pokožku hlavy. Suchá kůže je náchylná k podráždění, svědění. Vlasy křehké, rozštěpené na koncích. Zevně připomínají slámu.
 • "Základní péče" pro všechny typy vlasů. Vhodné pro dívky, které nemají příliš problémovou pokožku, aby udržely rovnováhu v intervalech mezi použitím terapeutických látek.
 • "Pro poškozené vlasy" je zapotřebí pro suché vlasy, poškozené barvením pigmentů, kleštěmi, žehličkami.

Tyto a jiné šampony, pokud jsou používány správně, pomáhají trvale odstranit lupy a zlepšit vzhled a stav pramenů.

Odrůdy pro muže:

 • "Kontrola tuku" v mastné seborrhei.
 • "Icy svěžest" pro boj se svěděním.
 • "Hluboké čištění" pomáhá nejen efektivně vyčistit kůži, ale také ji chrání před houbou a bakteriemi.
 • "Energie čerstvosti" pro snadné a měkké vlasy.

Složení Clear

Vzhledem k tomu, že Clear je hlavně vytvořen pro boj s lupinami, jejich složení zahrnuje pyrithion zinečnatý a climbazol. Zinek má antibakteriální účinek a dobře se vyrovná se seboroickou dermatitidou. Climbazol je antifungální lék, který nezpůsobuje alergie a účinně se zabývá podrážděním. Má uklidňující účinek.

Tyto sloučeniny jsou obsaženy v dostatečném množství, aby pomohly vzniku lupů. Navíc jejich obsah je nižší než u farmaceutických přípravků. Šampony mohou být používány denně a po dlouhou dobu s mastnou a suchou seborrheou.

Přečtěte si tipy, jak vybrat správný šampon pro muže nebo ženy, stejně jako od suchých nebo mastných lupů.

Aplikace

Pro mytí hlavy je lepší používat teplou vodu, ale v žádném případě horké.

Příliš horká voda je škodlivá pro mastnou pleť, může vyvolat zvýšené sekreci kožního mazu.

Olejová hlava byla promyta studenou vodou.

Klear Vitabe šampon proti lupům se aplikuje na dlani a mírně se zahřeje, přičemž se prsty třese.

Nástroj by měl být aplikován na hlavu a masáž kořenů dobře. Výsledná pěna je rozložena na všechny prameny a důkladně promyta tekoucí vodou.

To je metoda praní doporučená odborníky na péči o vlasy. Hlavním úkolem při mytí je dobře čistit kůži, odstraňte přebytečný tuk, keratinizované váhy. Pokud kořeny nestačí k praní, vlasy se rychle znečišťují a lupy nezmizí.

Nejčastější praní vyžaduje mastnou pokožku hlavy. Díky zvýšenému sekreci kožního mazu se póry ucpávají častěji a rychleji než u jiných typů. Mrtvé buňky zůstanou na hlavě a zhoršují problém. Tuková hlava by se proto měla umývat každý druhý den.

Suché vlasy se omývá méně často - 2-3 krát týdně. Šampon by měl obsahovat zvlhčující přísady. Suché kadeře je lepší umýt se speciálně navrženým prostředkem pro suché vlasy, ne pro všechny typy vlasů. Pomůže obnovit kůži a napravit slabé křehké vlasy.

Účinnost

Dosáhnete lepšího účinku, pokud si řádně umyjte vlasy. Obvykle jsou však první výsledky po týdnu použití viditelné. Dobrý výsledek je dosažen při pravidelném používání během měsíce. Přehled šamponů pozitivní.

Spotřebitelé poznamenali, že lupy jsou méně nebo úplně pryč.

Šampony mohou být použity pro problémy s kůží nebo pro prevenci lupů.

Použití vlasového šamponu Klia Vitabe nevyžaduje dodatečné nanášení balzámu - a bez něho se vlasy stávají měkkými, snadněji se hřebeny a vypadá lesk.

Nicméně, pokud si myslíte, že samotný šampon nestačí, můžete použít kondicionér. Ale nejlépe stejná značka stejného druhu. To znamená, že balzám nebo maska ​​by měly být také vhodné pro typ hlavy.

Užitečné video

Osobní zkušenost s použitím šamponu proti lupům Čirý:

Pamatujte si, že dokonce i nejlepší šampon je návyková v průběhu času a pravidelně se musí změnit na jiný. Ale po nějaké době (obvykle po několika měsících) se můžete vrátit ke starým prostředkům.

Pro Více Informací O Suché Vlasy