logo

Moderní typy vlasů perm

Kudrlinky - ideální pro majitele tenkých a bez objemu, vlasy. Tento účes vytváří dojem hustoty a síly kadeřnictví, dává vzhled romantismu a ženskosti. Chcete-li vytvořit určité kudrlinky, odborníci používají různé typy perm.

Kyselina a aminokyselina

Zpočátku se k vytvoření tohoto stylingu použila kyselina thioglykolová nebo merkaptooctová. Jedná se o univerzální látky, které, v závislosti na dalších složkách, podporují barvení vlasů, jejich curling a dokonce jsou součástí některých depilačních krémů. Princip technologie je založen na schopnosti kyselin pronikat hluboko do struktury pramenů.

Kadeřníci používají kyselé perm pouze ve výjimečných případech. Například pokud jsou vlasy těžké a silné. Žádná jiná metoda zde nebude dostatečně efektivní. Během práce s měkkými konstrukcemi se kudrlinky nebudou držet déle než 1,5 měsíce.

Tato strukturající struktura technologie má mnoho nevýhod. Tato technika je charakterizována silným zápachem a silným účinkem. Vzhledem k velkému počtu vedlejších účinků a kontraindikací se nyní provádí pomocí vyvážených kyselých směsí. Na rozdíl od drtivé většiny metod perm, nemá katastrofální vliv na kudrlinky.

Typy metod:

 • Endotermní. Pro reakci se hlava zahřívá externími zdroji tepla. Může se jednat o vysoušeč vlasů nebo o speciální stojan. Tato metoda byla v 70. a 80. letech 20. století v Sovětském svazu velmi běžná.
 • Exotermní. Zde se ohřev provádí v důsledku průběhu samotné reakce. Metoda se týká nových technologií. Je jemnější a může být použita pro curling barvené nebo melirovannyh vlasů.

Holicí chemické holení se provádí podle standardního schématu. Nejprve se na kadeře aplikuje změkčující látka, která poněkud "rozpouští" horní vrstvu rohovky vlasů. Pak na plátně rozetřete agresivní kyselinu a fixujte kudrnaté v určité poloze. Pro podvázané vlasy byly použity čisté plastové soubory. Zřídka - žvýkačka, která se kadeřila.

Alkalická chemická vlna

Poprvé tato technika byla navržena ve druhé polovině 20. století vědci a stylisty kadeřníků na částečný úvazek, Ralph Evans a Everett McDonahoe. Poměrně agresivní směs kyseliny amonné a glykolové se používá jako aktivátor a fixátor kadeří.

Jak je alkalické perm s videem:

 • Pro ni nejsou obyčejné papilotky s pevnou základnou, ale používají se zvláštní tampony. Jsou impregnovány alkalickou kompozicí, po níž jsou na nich navinuty prameny vlasů.
 • Tato směs se udržuje až 40 minut a opláchne se čistou vodou bez šamponu. Na rozdíl od moderních technik není nutné fixátor znovu aplikovat.
 • Výsledné kudrlinky se lehce narovnávají a styl je považován za kompletní.

Jedná se o velmi efektivní, ale nebezpečný postup. Po něm se kudrlinky stávají křehkými, nudnými. Alkali má nepříjemnou vlastnost k zničení vlasové šachty, což také zvyšuje křehkost folikulů. O něco později, v osmdesátých letech, bylo navrženo používat vyvážené kyselé formulace. Nyní se alkálie používají velmi vzácně, protože jsou považovány za nebezpečné.

Neutral Perm

Prakticky všechny typy chemických látek, které jsou, používají agresivní kyseliny jako trvalé sloučeniny. Zasypávají horní vrstvu vlasů. V důsledku toho se prameny stávají bez života a křehkou. Naproti tomu se s látkami s nízkým pH provádí neutrální chemická perm.

Jako další součásti je alantoin součástí prostředků pro takové ukládání. To je produkt oxidace močoviny, získaný zpracováním močoviny. Jeho hlavní vlastností je změkčení stratum corneum a urychlení regenerace tkání. Látka pomáhá obnovovat prameny po kyselině a normalizuje práci mazových žláz.

Chemická biologická ochrana

Recenzí tvrdí, že jde o alternativu ke zmíněným kyselinovým variantám. To je nejmírnější metoda všech typů permů, jak si vyrobit dlouhotrvající kudrlinky na středních vlasech. Často biozávěsy se skládají pouze ze dvou složek - fixačních a redukčních látek. Jako součást pro modelování se používá cysteamin a kyselina glykolová. Jedná se o zcela přírodní složky, které jsou přítomné v lidském těle.

Jako pomocné produkty najdete keratinový nebo mořský komplex, vitamíny, aminokyseliny a dokonce i oleje jako součást fixačních prostředků. Hlavní výhodou techniky nad všemi ostatními je schopnost rekonstruovat vlasy, aniž by na ně měla negativní vliv.

Silk

Jemná verze vlasového permu s použitím nečpavkových přípravků. Je vhodný pro majitele dlouhých a středně tenkých vlasů. Charakteristickým rysem této techniky je přítomnost přírodních hedvábných proteinů v aktivní kompozici. Pro obohacení vlasů se dále používá kolagen a rafinóza. Rafinóza je druh rezervních sacharidů, je schopen zadržovat vlhkost a posílit jádro zvlnění.

Nejznámějším prostředkem pro tuto instalaci je CHI komplex. Neexistují žádné látky, které by traumatizovaly strukturu vlasů. Pro tento komplexní curling se používá kvintesence, skládající se z curlingových emulzí, aktivátoru a neutralizátoru. Na rozdíl od jiných podobných výrobků, po použití hedvábných permů, není z vlasů žádný nepříjemný zápach.

Vyřezávání vlasů

To je lehká chemie. To není podobné jakémukoli jinému typu vlasů perm, protože ve skutečnosti je styling. Existují různé výrobky pro carving: Wella, Londa, Schwarzkof a Cutrin. Uvedené sady neobsahují agresivní kyselinu glykolovou, místo toho jsou obohaceny karnitinovými a vitamínovými komplexy.

Metoda dlouhodobého stylu má jak výhody, tak i nevýhody. Výhody technologie zahrnují všestrannost (dělá se na krátkém, dlouhém a středním vlasu), trvanlivost, schopnost změnit účes. Nevýhodou: kadeře jsou velmi suché, křehké, nemohou být vysušeny bez difuzéru a stylingových výrobků.

Japonská mávání

Nekonečný koberec bez alkálií, vyrobený na zvýraznění, ombre a bělené vlasy. Používá jako aktivní složky cystein, matrix a betain. To vše - přírodní látky, které jsou součástí zrnitých částic lidského těla, včetně vlasů.

 • Cystein Aminokyselina s vysokým obsahem síry. Je považován za silný antioxidant, chrání tělo před účinky záření;
 • Betaine. Kyselina trimetylaminooctová. Je charakterizován mnoha pozitivními účinky na tělesné tkáně. Má zvlhčující, ochranný, změkčující a zpevňující efekt.
 • Matrix. Součást srsti, která je zodpovědná za růst a vývoj folikulů. V kosmetice se používá jako molekulární složka. To dává vlákna hladkosti a síly, má příznivý účinek na žárovky.

V důsledku tohoto permu jsou získány ideální velké kadeře. Vzhledem k velkému množství hydratačních složek jsou kadeře jasné, lesklé, elastické. Bohužel tento efekt po curlingu trvá jen 1 měsíc. Pro jeho další zpevnění je nutné neustále využívat klimatizační zařízení a balzámy.

Spirála americká

Moderní stylisté se odvolávají na tento typ permu na disko styl. To bylo v 80. letech minulého století, že tendence ke zkroucení pramenů na vlasy se narodila. Byly umístěny kolmo k centrální části. Díky tomuto systému vypadaly výsledné kudrlinky maximálně přirozené.

Navzdory stereotypu jsou takové nekonvenční kousky velké, malé, střední. Nejmódnější a časově náročnější volba je Afro. V něm jsou vlasy navinuty na nekonečné množství tenkých papilotoků. Jako fixační činidla se používají biologické prostředky a lehký pergamen.

Způsoby, jak otáčet prameny

Jak bude vlna vypadat do značné míry závisí nejen na vybraném typu, ale také na způsobu obalování koleček, jejich průměru a celkové struktuře pramenů. Jaké jsou typy cívek pro perm:

 • Spirála. Na nich vítr zlobivý, tvrdý vlas, který je špatně udržován na hladkých cívkách;
 • Válcové. Představte válec bez výstupků nebo zjevných přechodů. Na nich pryadka je zraněna od samého konce. S jejich pomocí se vytvářejí krásné kadeře. To je tento typ vlasy natáčky, který se používá k práci na afro účesy.

Níže uvedený seznam shrnuje hlavní způsoby, jak zabalit složky pro perm, jejich fotky a jména:

 • Klasický. Všechny cívky jsou navinuty pouze proti obličeji. První prvek z čela je považován za referenční bod. Je zabalen kolmo k centrální části;
 • Obdélníkový. To se také nazývá blok. Podmíněně je hlava rozdělena na několik vertikálních obdélníkových bloků. Po každé lince papilotki;
 • Šachy Nejčastěji se používá k ošetřování účesů. První navíjecí kolečka na straně. Za nimi postupně ležely boční kadeře;
 • Schémata zohledňující průměr cívky. Skvělá možnost pro tvorbu přirozené chemie. Přírodní kudrlinky nemohou mít stejnou velikost. K dosažení efektu měkkého přechodu jsou na rozdělení navinuty malé a velké cívky střídáním. Obdobně se opakuje s časovými a bočními plochami;
 • Ve třech cívkách. Tato technika se používá velmi vzácně, výhradně pro dlouhé vlasy. Vlákno je navinuté na papillu ze středu, po kterém je volná plocha rozdělena na dvě. Obě poloviny jsou zase zabaleny v kolečkách.

Také existují tzv. Nekonvenční metody podvádění. Například trojitý nebo diagonální. Jedná se o velmi zvláštní možnosti, které jsou vhodné pro vytvoření velkolepých večerních účesů nebo kadeří velmi hustých a dlouhých vlasů.

Curling na krátkých, středních a dlouhých vlasech

Perm vlasy je ideální způsob, jak radikálně změnit vzhled a dát svým vlasům neuvěřitelné množství.

Příprava na postup

Chcete-li zvlnit vlasy v bezpečí, připravte si prameny pro další postup. Příprava sestává ze šesti důležitých kroků.

Fáze 1. Hodnocení struktury vlasů (pružnost, síla, typ, hustota). Provádí se výběr typu curlingu.

 • Pro husté vlasy budete potřebovat prostředky nejsilnější fixace, protože je velmi obtížné je zvlnit;
 • Vzácné tenké prameny se snadno krouží - potřebují zvednout slabší drogu;
 • Vlasy s nízkou elasticitou se mohou výrazně protáhnout a nebude se moci vrátit k původnímu vzhledu. Chemie je pro ně kontraindikována;
 • Příliš suché vlasy by neměly být zkroucené - roztrhnou se.

Fáze 2. Analýza pokožky hlavy. Pro rány, zranění a nemoci související se skalpem je lepší zapomenout na perm.

Fáze 3. Test citlivosti. Chcete-li ji držet, namočte bavlněnou houbičku s curling složením pramenů a namažte oblast za uchem. Počkejte 10 minut. Pokud se neobjeví žádné zarudnutí, vyrážka, podráždění, jděte do zvlnění. Pokud máte potíže, rychle otřete kůži peroxidem vodíku. Chemie je pro vás kontraindikována.

4. krok Kontrola vlasů na zámku. To je nezbytné pro stanovení dávky a koncentrace prostředků. Vezměte malý zámek, navlhčete ho přípravkem a nechte 5 minut. Zkontrolujte, zda vlasy nejsou poškozené. Pokud zůstane silná, mohou se prameny zvlnit. Pokud to vypadá jako vlečení a snadno se rozbije, je řešení slabší.

Krok 5. Šamponování. Šampon uvolní váhy a zlepší výsledek.

Stádo 6. Střih. Může se provádět před kroužením nebo po něm, aby se zakončily a tvarovaly vlasy.

Je to důležité! Před zahájením procedury nezapomeňte odstranit zlaté šperky a brýle, stejně jako chránit pokožku před proniknutím chemikálií.

Druhy "chémie" vlasů

Moderní perm může být rozdělena na typy chemických prostředků aplikovaných na prameny.

Tento jemný curling je považován za univerzální, protože je vhodný pro všechny. Zvlnění je silné a pružné, výsledek trvá od 3 do 6 měsíců a přímo závisí na struktuře vlasů.

Zvláštní fixační prostředek založený na kyselině thioglykolové proniká do vlasů, ale nepoškozuje jeho strukturu, protože je považován za jemný. Výsledkem toho je, že se dostáváme do tvrdého zvlnění - trvá to jeden měsíc. U tenkých a měkkých pramenů není tato metoda vhodná - ztratí tvar a protáhnou se v kořenech. Totéž platí pro dívky s citlivým typem pokožky a suchými vlasy.

Při alkalickém typu kroužení dojde k proniknutí příchytky dovnitř a otevření váhy. Výsledkem je odolnější - bude trvat asi 90 dní na vlasu. Dává pružné kadeře, přirozeně vypadá, působí mnohem měkčí než předchozí verze. Ale na těžkých tvrdých pramenech nebude výsledek stabilní - po zhruba měsíci ztratí tvar křivky. Za cenu levnější než kyselina perm.

Složení fixačního činidla zahrnuje aminokyseliny a bílkoviny, které ošetřují a vyživují vlasy. Aminokyselinová "chemie" neškodí zdraví pramenů. Kadeřnice vypadají přirozeně, ale, bohužel, krátkotrvající. Tato "chemie" není vhodná pro tvrdé a dlouhé prameny - v takových těžkých kadeřích se rychle vyvine.

Ve složení nenajdete agresivní součásti. Jsou nahrazeny jinými prostředky podobnými molekule vlasů. Biowave dává krásný přirozený lesk a velmi trvanlivý výsledek.

Je to ideální způsob, jak dát načechranou hlavu vlasů tím, že nastavíte hlasitost na několik týdnů nebo dokonce měsíce najednou (vše závisí na držáku). Také bazální chemie je vhodná pro ty, jejichž vlasy byly předtím zkroucené, ale měly čas růst.

Složení tohoto léku zahrnovalo hedvábné proteiny. Starají se o vlasy a zlepšují jejich strukturu. Dokonce i poškozené vlasy jsou zdravější. Kudrna vychází velmi měkká a trvá až šest měsíců. Cena je mnohem dražší než jiné možnosti.

Vychutnává si velkou poptávku mezi moderními fashionisty. Umožňuje vám získat elastickou a velkou vlnu. S tímto typem vlnobití jsou potřeba zejména velké velikosti - to je Olivia Garden. Připojují se k sobě ostrými zuby. Kadeřnice tohoto typu nezanechávají žádné vrásky a nevystavují kudrnaté kudrlinky.

Malý nebo africký

Doporučeno pro ženy s jemnými a vzácnými vlasy. Často se provádí na středně dlouhých vlasech. Ale doporučujeme obzvlášť odvážným ženám, aby se ujali rizika - africká chemie pro krátké vlasy vám s tím určitě pomůže. Silueta bude sférická a objem - neuvěřitelný! Jedinou nevýhodou je, že bude velmi obtížné pečovat o vaše vlasy a je téměř nemožné vytvořit nový styl. Pro "chemii" v afrském stylu jsou zapotřebí papiloty nebo malé spirály. Tento proces bude trvat asi 5 hodin, můžete to udělat jen v kabině.

To je také nazýváno lipid-protein (LC2). Pokud porovnáte s předchozím, Japonci vydrží déle a přinášejí velké výhody. Je zcela bezpečný díky neutrálnímu pH a normalizuje vlhkost příliš suchých vlasů. Tímto máváním můžete získat elastické a objemné kudrlinky, které budou trvat 2 až 6 měsíců.

Perm pro střední, krátké (ne více než 20 cm) a vzácné prameny. Vytváří vlasy více luxusu, zvlnění - měkké a přirozené. Viditelně zvyšuje vlasy u kořenů a také obnovuje obraz. Řezání funguje pouze s povrchem vlasů, aniž by se tím poškodilo, jako u klasického typu. Pokud jsou vlasy silné, vezměte velké cívky - velké kadeře pomohou vytvořit nádherný obraz.

Přečtěte si více o vyřezávání vlasů v tomto článku.

Spirála nebo vertikální "chemie" je nejlepší volbou pro dlouhý a silný opletek, který nelze navinout vodorovně. V tomto případě jsou cívky umístěny svisle (od kořene ke koncům) a pramen se spirálovitě zkroutí. Několik slov o kuličkách! Pro postup potřebujete dlouhé kuželovité cívky s otvory, kterými jsou prameny nataženy. V ideálním případě by měly být vyrobeny z plastu nebo dřeva. Tento formulář vám umožňuje kroutit rovnoměrně zvlnit.

Účinek mokrých vlasů vypadá skvěle na vertikální kadeře. Je také výhodné, aby rostoucí kořeny mohly být snadno překrucovány. Kompozice může být libovolná - záleží na tom, jak dlouho chcete s vaším novým účesem. Zdraví pramenů navíc závisí na léku. Po skončení procedury budou buď slabé a nudné, nebo lesklé a živé.

Lze jej používat pouze na zdravých vlasech a pouze v osvědčených salonech. Nejprve jsou prameny navlhčeny, pak jsou krouceny na cívkách a připojeny k zařízení (doba expozice a teplota jsou regulovány). Výsledkem tohoto postupu budou krásné kudrlinky.

Kdo by neměl dělat "chemii"?

Perm je zakázáno v následujících případech:

 • Těhotenství;
 • Kojení;
 • Velmi suché, tenké a poškozené vlasy;
 • Tendence na alergie (na začátku musíte provést alergický test)
 • Předbarvení s basma nebo hennou;
 • Akutní onemocnění;
 • Léky.

Péče o vlasy po "chemii"

Po stárnutí vlasů potřebuje péči. Chcete-li to provést, postupujte podle několika jednoduchých pravidel.

 • Pravidlo 1. Chcete-li umýt hlavu, potřebujete speciální šampon pro zvlněné vlasy.
 • Pravidlo 2. Zvlhčujte vlasy speciálními maskami. Měly by obsahovat panthenol, kolagen, hedvábné bílkoviny nebo keratiny.
 • Pravidlo 3. Jako domácí lék můžete bezpečně použít infuzi koření z žitného chleba (nalijte 300 gramů chleba s 1 litrem vroucí vody a nechte 5 hodin v termosku), kopřivu nebo chmele. Různé oleje (mandle, broskve, lopuch) mohou být také užitečné. Musí být mírně zahřátý.
 • Pravidlo 4. Vezměte rybí tuk.
 • Pravidlo 5. Pravidelně střílejte špičky a namažte je speciálním krémem.
 • Pravidlo 6. Chraňte svůj hřeben s širokými zuby - neublíží to pramenům.
 • Pravidlo 7. Několik dní po curlingu, nemyjte si vlasy a podrobte prameny tepelnému ošetření.
 • Pravidlo 8. Chraňte vlasy před horkým slunečním zářením.
 • Pravidlo 9. Neodstraňujte omyté vlasy, ale jemně skvrnit.
 • Pravidlo 10. Nezapívejte s mokrou hlavou.

Bezpečné vlasy: odrůdy a nejoblíbenější značky

Veselé kudrlinky, okouzlující kudrlinky nebo romantické vlny nepatří do stylu. Naštěstí doby, kdy "chemie" působila nepříznivě na vlasy, zůstávala ve vzdálené minulosti a moderní trh kadeřnictví nabízí značný výběr bezpečného permu. Ale může některý z nich způsobit nejmenší poškození vlasů nebo je pro ně zcela bezpečný, to je popsáno v tomto článku. Dozvíte se také tajemství profesionálních mistrů a jejich tipy na téma perm.

Odrůdy

Curling je poměrně jednoduchý způsob, jak dosáhnout efektu zvlnění na rovné vlasy a udržet ji po dlouhou dobu. Existuje několik typů takového dlouhodobého stylu, které ovlivňují strukturu vlasů různými způsoby a umožňují vám dosáhnout různých vzhledů.

Kyselé

Tradiční slavná "chemie" - nejvíce odolná, těsná zvlnění bude poskytována hosteskám po dobu až šesti měsíců. Je pravda, že kudr se na drsném vzhledu a prameny vypadají nevýrazně.

Struktura vlasů se deformuje, křehká, suchá a nudná. Vnitřní vrstva chloupků je zcela zničena. Tento typ trvalého je nejagresivnější proti pokožce hlavy a pokožky hlavy.

S kyselinou thioglykolovou

Moderní alternativa k obvyklému chemickému permu, jako hlavnímu činidlu určujícímu zvlnění, používá výše uvedenou kyselinu. Prochází hluboko do vlasů, přičemž chrání svou šupinovitou strukturu.

Výsledkem je těsné přilnavost, která trvá asi měsíc.

Alkalické

Fixační prostředek zásaditého typu má méně než agresivní účinek na prameny a jeho použití umožňuje, aby kadeře vypadala pružněji a přirozeněji. Činidlo odhalí, kdy vlas pronikne do váhy, takže perm bude trvat od 1 do 3 měsíců, v závislosti na struktuře vlasů.

Neutrální

Tento typ mávání, který kombinuje kyselé a alkalické fixační látky vybrané v určitém poměru, získal obrovskou popularitu. Má prakticky bezpečný účinek na vlasy, je univerzální, protože se hodí pro všechny typy pramenů, fixuje kudrlinky po dobu 3-6 měsíců.

Je to důležité! Neutrální perm přispívá ke zlepšení kudrlin, zvlhčování a posilování.

Aminokyselina

Jeho chemické složení se blíží organické struktuře lidských vlasů. Dopad na vlákno je produkován činidlem obsahujícím aminokyseliny přírodního původu, které jsou obohaceny bílkovinami. Existuje další síla kudrlin a vypadají tak přirozeně, jak je to jen možné. Pravda, ne dlouho. Po třech týdnech se kudrlinky rozloučí s paní.

S hedvábnými bílkovinami

Variant výše popsaného mávání, když se jako bílkoviny používají alfa-aminokyseliny z hedvábí. Nejen, že nepoškodí vlasy, ale dokonce i naopak, má na nich léčivý a léčebný účinek. Krásný měkký přírodní zvlnění potěší svého majitele asi šest měsíců.

Jedinou nevýhodou tohoto typu trvalé - jeho vysoké náklady.

Biowave

Aktivní složkou je protein cysteamin hydrochlorid, syntetizovaný z vlny některých plemen ovcí. Při procesu kudlanky kudlanky získávají objem, krásný lesk a jejich poškozená struktura je obnovena. Biologicky odolná a zcela neškodná.

Carving

Skvělý způsob, jak vytvořit bazální hlasitost a obnovit svůj obraz měkkými přírodními kadeřemi. S touto metodou dlouhodobého stylu dochází k chemickému kontaktu pouze s povrchovou vrstvou vlasů, takže se jim nepoškodí a styl bude trvat až 8 týdnů.

Další informace o řezbářství naleznete na našich webových stránkách.

Perm pomáhá získat kudrlinky, které se liší vzhledem:

 • obzvláště velké křivolaké kadeře bez záhybů vám umožňují získat "americký" styl;
 • "Africký" perm odměňuje malé kudrlinky a úchvatný objem;
 • vertikální "chemie" pomůže dlouhé kudrlinky vypadat ještě chytřeji a "efekt mokrých vlasů" se s ním nejlépe dosáhne.

Nejbezpečnější perm

Při výběru nejvíce neškodné verze trvalého, je důležité dodržovat, na jaký typ vlasů vlasy patří a také vzít v úvahu jejich délku. Takže kyselé varianty "chemie" jsou vhodné pro oslabené prameny, alkalické sloučeniny jsou vhodné pro dlouhou porézní hřívu a neutrální pro tenké tenké prameny.

Biovody s bílkovinami, aminokyselinami a dalšími užitečnými složkami jsou vhodné pro všechny typy vlasů, obnovují strukturu každého vlasu a jsou řádově vyšší než jejich agresivní "kolegové".

Vezměte prosím na vědomí, že aminokyseliny, hedvábné kudrlinky, nemají škodlivý účinek na vlasy, ale spíše je nasycují, zvlhčují, vytvářejí zářící vzhled a vytvářejí trvalé kudrlinky po dobu až šesti měsíců.

Oblíbené značky

Hodnocení všeobecně uznávaných výrobců bezpečných výrobků pro chemické perm je následující:

Wella

Německá společnost zavedla uvolnění několika linek léků pro různé typy vlasů a pokožku hlavy. Mezi nevýhody patří peroxid vodíku, který je jejich součástí. Velký sortiment, kvalitní, cenově dostupné. Konečná sestava pro vlastní potřebu, která zahrnuje péči před curlingem, lotion for it a holder, stojí od 1300 rublů.

Bio estel

Prostředky jsou prezentovány pro 4 různé typy vlasů. Neobsahují amoniak, jsou obohaceny přírodními biopolymery, vitamínovými a olejovými komplexy. Náklady na Estel Professional Niagara perm set je přibližně 400 rublů.

Londawave

Složení léků zahrnuje různé užitečné přísady, výrobci slibují trvalý účinek. Fondy jsou však považovány za velmi agresivní. Fixátor pro texturu od výrobce lze zakoupit za cenu 800 rublů na 1000 ml.

Angelova kadeř

Chemické reagencie jsou umístěny společností jako bezpečné a léčebné. Jsou dokonce vhodné pro bělené a poškozené vlasy a mohou být také používány osobami s alergiemi. Chcete-li vytvořit romantické "andělské kudrlinky", vyrábí společnost dvoufázový jemný sérový sprej, který jemně a jemně vytváří kudrlinky. Jeho cena se pohybuje od 700 do 900 rublů.

Schwarzkopf

Profesionální výrobky společnosti jsou poptávané od mnoha zkušených řemeslníků. Pásky jsou strukturovány s bezpečnými složkami bez jakéhokoli poškození. "Chemie" firmy Schwarzkopf jsou dlouhotrvající odolné okouzlující kadeře. Soubor NS Glamour lze zakoupit za 600 rublů.

Iso neotexture

Vysoce kvalitní biopotraviny pro všechny typy vlasů. Trvalé kudrlinky zdůrazňují přirozenou krásu pramenů a kompozice textur ISO je posiluje a odměňuje zdravým leskem. Cena setů od 1300 rublů.

Mossa

Vlna je odolná, zvlněná, má dobrý bazální objem. Ale vlasy vyžadují další péči od stejného výrobce. Chcete-li provést jednoduchý a bezpečný způsob biologického oddělení, musíte si zakoupit sadu od italského výrobce za 1600-1800 rublů. Další informace o biologickém záři Mossa Green Light naleznete na našich webových stránkách.

Loreal

Společnost používá ve svých kompozicích pro chemické účely. perm ovocné kyseliny, které poskytují dlouhodobé výsledky, estetický vzhled a profesionální péči. Souprava pro vytvoření dlouhodobého stylu, tvořeného 3 činidly, stojí 1 800 rublů.

Několik tipů od profesionálů

Než budete trpět:

 • Je důležité otestovat citlivost pramenů a kůže;
 • změna barvy a permanentní nejsou kompatibilní; to je také nežádoucí provádět "chemii" a barvení s odolnými barvivy v jeden den;
 • pokud se má provádět účes a perm, pak by měl být chemický účinek poskytován jako první a mechanický - poté;
 • poslední šamponování by mělo být provedeno 3 dny před zahájením léčby;

Pozor! Bezprostředně před úpravou se doporučuje vypít šálek horkého čaje.

Trvalý je kontraindikován u těchto žen:

 • těhotné a kojící;
 • náchylné k alergickým reakcím;
 • trpí nebezpečnými chronickými nemocemi, zejména v období exacerbace;
 • barvení vlasů přírodními přírodními barvivy (henna nebo basma).

Je snadné se stát vlastníkem zdravých a krásných kudrlin, hlavním úkolem je najít proporcionální poměr činidel, které nejméně jemně ovlivňují strukturu vlasů. Zůstane to zlepšit dovednost další péče o kudrlinky a zdokonalit schopnost dát vlasům požadovaný vzhled.

Bezpečná chemie není sen, ale vypadat ženské a efektivní s pomocí je k dispozici každé ženě.

Nemůžete se rozhodnout pro možnost vlasů navíjení? V následujících článcích najdete mnoho užitečných tipů:

Užitečná videa

Technique perm a biowave vlasy.

Školení video lekce pro začátečníky.

Moderní perm vlasy (57 fotek): základní informace

Perm je od svého vzniku populární - stále, kdo by se dlouho vydal na kadeře.

Moderní perm se však zásadně liší od toho, co kosmetický průmysl nabídl na počátku své historie:

 1. Hlavním rozdílem je chemické složení vlasových přípravků. Dokonce i podle klasického receptu jsou o vlasy mnohem opatrnější než jejich předchůdci.
 2. Druhý rozdíl je v použitých nástrojích. Dnes kolečka a cívky používané k vytvoření kudrlinky jsou rozmanité nejen v materiálu, ale i ve tvaru.

Moderní chemie zdobí, ne zkazí

Základní parametry a vlastnosti

Chemické složení

Chemie - věda pro ženy

Moderní kompozice pro perm, také nazývané biowave, neobsahují:

Jejich aktivní složky mají zcela jinou povahu. Nezničují, ale roztahují biologické vazby vlasové struktury, čímž jsou pružnější a pružnější. Výsledkem je zvlnění.

Dnes se každá kosmetická společnost ponáhla, aby nabídla svůj individuální vývoj. Obecně platí, že jsou založeny na látkách s proteinovou povahou.

Souběžně kompozice obsahuje součásti péče:

 • veverka je základem ovčí vlny;
 • lanolin

Curl bez poškození struktury vlasů - sen!

Proč používat klasické formulace

Navzdory určitému škodlivému účinku se používají klasické struktury v případech, kdy biowave je bezmocná.

K tomu dochází, pokud vaše vlasy:

 • Asijský typ;
 • tenké a kapalné;
 • pracovitý;
 • tukové.

V těchto případech bychom měli mluvit buď o klasickém hamku vlasů, nebo o tvrdé verzi biowave. Moderní metody perming vlasů jsou téměř nemožné, pokud používáte silikonové šampony a masky. Obvykle se jedná o produkty od společnosti Syoss a Pantene, které obsahují ve vodě nerozpustné silikony, které se hromadí ve vlasech a na pokožce hlavy.

Tip! Pokud se vaše vlasy staly viskózní na dotek, a když je navlhčena, hučet je cítit, pak jste zjevně přeháněl silikonovými výrobky. V tomto případě, pokud chcete provádět biochemii, zničit silikonovou stěnu, musíte použít silný sulfátový šampon.

Doba trvání procesu

Čím více vlasů máte na hlavě, tím delší bude proces curlingu.

 1. Majster vítá prameny na cívkách.
 2. Aplikuje kompozici pro curling a udržuje ji ne více než 25 minut.
 3. Kompozice se odmyje (kolečka nejsou odstraněna).
 4. Blokovací prostředek se nanáší na prameny a udržuje se na ne delší než 10 minut.
 5. Kolečka jsou odstraněna.
 6. Na vlasy se aplikuje stabilizátor, který je určen k úplnému zastavení všech chemických procesů.
 7. Alternativně může být provedena jakákoli jiná post-quest, která provádí stejnou funkci.

Fotografická instrukce o kroucení

Požadované znalosti

Ženy perm stále vědí, že:

 1. Optimální zlom mezi metodami chemie je šest měsíců nebo více. Musíte dát odpočinout na vlasy.
 2. Účinek trvá tři až šest měsíců.
 3. První mytí hlavy po proceduře způsobí, že kadeř se trochu otáčí.
 4. Objem v kořenech zmizí po několika měsících kvůli opětovnému růstu vlasů.
 5. Kvalita vlny závisí na struktuře vlasů:
  • hustý - udržujte zvlnění perfektní;
  • barevné - lépe udržujte zvlnění.
 6. Šampony potřebné na mytí vlasů pro kudrnaté vlasy.
 7. Položte kužel, čímž vytvoříte čistou vlnu.
 8. Nepoužívejte šampon pro hladké vlasy.

Kontraindikace

Fotografie ze salonu: konec kroucení

Existuje řada životních situací, když děláte jakékoliv perm zdraví škodlivé.

Mezi tyto události patří:

 1. Stresový stav těla.
 2. Těhotenství
 3. Proces laktace.
 4. Hormonální terapie.
 5. Antibiotická léčba.
 6. Kritické dny.
 7. Nadměrný prolaps.
 8. Alergie k složkám léku.
 9. Henna barvení vlasů.
 10. Zvýraznění a silné osvětlení lacnými barvami.

Příprava

 1. Proveďte správný účes, lepší kaskádovou podobu.
 2. Vlasy musí být natřeny zcela nebo zcela bez barviva.
 3. Chemie může být provedena za 5-10 dní po zbarvení vlasů.
 4. Na oslabené vlasy předtím, než chemie stráví péči o salon

Druhy curlingu

Moderní typy permed vlasů jsou poměrně rozmanité. Celkem je tu nejméně tucet. Uvádíme nejzákladnější.

Kyselé

Nejvíce odolný a oblíbený typ. Obsahuje následující funkce:

 1. Udrží asi šest měsíců.
 2. Aktivní složkou je glycerylmonothioglykolát s hladinou kyselosti 6,9 až 7,2.
 3. Vlasové vločky se neotvírají, droga proniká osmoticky do vlasů.
 4. Doprovázeno vystavením vysokým teplotám.
 5. Přípravky používané v procesu nezpůsobují zvlhčení vlasů.
 6. Nevhodné pro křehké vlasy a citlivou pokožku.

Alkalické

Méně odolná cesta.

 1. Stupeň kyselosti se pohybuje od osmi do devíti a půl.
 2. Platí tři měsíce.
 3. Aplikujte na nepravidelné prameny, pokud kyselinový perm poskytuje nestabilní účinek.
 4. Curl se ukáže náhleji a pružněji.
 5. Není vyžadována tepelná expozice.
 6. Nedoporučuje se pro tvrdé, vážené vlasy.
 7. Při navíjení vlasů není nutné.

Kudrlinky si mohou vybrat libovolný průměr

S kyselinou thioglykolovou

Curling s touto účinnou látkou je považován za jemný, protože:

 • opuch vlasů je zanedbatelný;
 • dělejte na barvené vlasy;
 • efekt trvá asi měsíc.

Neutrální

Jiný pohled, vyznačující se následujícími parametry:

 • úroveň kyselosti - 7,4;
 • kompozice vyvažuje vodoodpudivé vlastnosti vlasů;
 • vlasy téměř nezvětvují;
 • odolné proti pootočení.

Zvolte způsob kroucení

Aminokyselina

Jeden z nejvíce pečlivě působících postupů.

 • hlavními látkami ovlivňujícími strukturu vlasů jsou bílkoviny a aminokyseliny;
 • liší se v šetrném vztahu a minimální úrovní škody;
 • nebudou přijímány na tvrdé a těžké vlasy střední a delší délky.

Silk proteinové vlny

Moderní způsoby chemických perm, jak vidíme, se vyznačují pečlivým účinkem na strukturu vlasů:

 • hedvábné proteiny jsou přesvědčeny, že jsou přesně to, co vlasy postrádají ve většině případů;
 • vlasy po tom, co to vypadá tak krásně (ačkoli cena uhryzne), že mnoho lidí nazývá tuto metodu hedvábnou zvlněnou, nebo romantičtější, hedvábnou vlnu;
 • Péče, bohužel, není příliš vysoká odolnost a je lepší použít tuto metodu s krátkými a středními vlasy.

Dobrá cesta pro krátké vlasy

Tip! Chcete-li vybrat typ vlny by měl zkušený master. Pro začátečníka je velmi snadné udělat chybu. Nechtěli bychom poradit, kdyby se poprvé natáčel i vlastními rukama. Je lepší vybrat si renomovaný salon a během procesu peep, jak se všechno stane.

Techniky podvádění

Náš článek bude neúplný, ne-li zmínka o moderních technologiích cheat perm.

Určitě každý sebevědomý mistr kadeřnictví má svoji zvláštnost při natáčení kudrlin. A oni si váží svých tajemství před zvědavými očima, nikoli horší než Koschey Immortal igloo. Některé běžné body však lze nalézt ve veřejné oblasti.

Schémata některých technik, které nabízíme:

 1. Kruhový obal začíná od vrcholu hlavy, pohybujeme se ve spirále podél hlavy.
 1. Částečná - pouze jedna část je navinutá. Obvykle se jedná pouze o rány a konce.

Partial cheat options

 1. Šach je klasická verze, která se nejčastěji používá.
 1. Obvyklé vybavení patří také klasickým žánrům.

Řádný - absolutní klasika

 1. Vertikální - řady cívky jsou umístěny v přísných řadách.

Pokud jde o hlavní nástroj, kromě tradičních plastových nebo dřevěných cívek se v současné době používá mnoho možností.

Jedním z nejzajímavějších je perm na bicyklformách. Původnost představení v tomto případě je kombinována s vynikajícím výsledkem.

Chemie na jízdních kol

Závěr

Moderní kadeřnictví rozšiřuje své možnosti každý den. A co bylo dříve považováno za nemožné nebo nesmyslné, se dnes nachází s otevřenou náručí.

Můžete vidět některé originální způsoby chemických permů na video v tomto článku.

Téma, které jsme popsali, je aktuální. A ty samozřejmě ještě máte otázky. Napište nám do komentářů - rádi vám odpovíme!

DRILLS

Dobrý den, chtěla jsem chemii a klient řekl, že po týdnu nebyly žádné kudrlinky, ale neviděl jsem to, ale teď to musím udělat znovu.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Natalia. Existuje několik způsobů, jak zkontrolovat sílu zvlnění, a měli byste zkontrolovat kvalitu vaší práce, a ne jen učinit slovo pro klienta. A váš klient musel za týden přijít za vámi, abyste byli osobně přesvědčeni v důsledku vaší práce. V každém případě, pokud kapitán udělal technologickou chybu, je povinen vrátit peníze klientovi nebo opravit chybu na vlastní náklady.

Tatyana

Dobrý den A jaká je alternativa k stabilizátoru? Je-li lotion tam fixer, ale žádný stabilizátor?

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Tatiana. Stabilizátor neutralizuje alkalické zbytky a peroxid vodíku a stabilizuje výsledný zvlnění. V moderních profesionálních stabilizátorech existují další přísady, které zvlhčují vlasy a chrání je před roztržením. Není to těžké koupit, je k dispozici v profesionálních obchodech a on-line obchodech, a v případě perm je lepší použít všechny přípravky stejného výrobce, jednu sérii, aniž byste nahradili nic. Stará babička způsob, jak neutralizovat sovětský "Lokon", je 2,5% roztok kyseliny citronové a byl promyt 4-5 krát.

Typy a metody stmelování vlasů

Existuje nejméně tucet typů trvalých perm, a není tak snadné dát přednost nejoptimálnějšímu. Moderní typy vlasů perm, které jsou šetrnější než ty, které byly použity v minulém století a nezpůsobují tak silnou škodu.

Neexistuje tolik způsobů, jak se udržet, takže výběr toho nejoptimálnějšího pro sebe není tak obtížné. Vše závisí na tom, co chcete získat kudrlinky - měkké vlny, vertikální spirály nebo jen zvětšit objem vlasů, dělat "chemii" jen na kořenech vlasů.

Jaké jsou typy permů a způsoby, jak podvádět vlasy, zjistíte na této stránce a budete mít možnost vybrat to nejvhodnější. Také uvidíte fotografii, jaké jsou chemické permuty a seznámit se s jejich popisem.

Kadeřavé vlasy v kyselém typu

Acid perm - dnes je nejoblíbenější a nejodolnější technologie perm vlasů. Chová si vlasy až 6 měsíců. Aktivní složkou přípravku pro perm kyseliny je glycerylmonothioglykolát. Hodnota pH této kompozice je nižší než pH alkalického roztoku a pohybuje se v rozmezí od 6,9 do 7,2 pH.

Přestože kyselinové vlasy se nedají nazvat úplně neškodné a bezpečné, mají významnou výhodu oproti jiným technologiím. Výrobek pro curling proniká hluboko do vlasů přes vnější vrstvu váhy, ale nezjistí samy váhy. V jazyku fyziky se tento proces nazývá osmóza. Kyselina perm je doprovázena vystavením vysokým teplotám, díky čemuž jsou vytvářeny trvanlivé kadeře.

Přípravky pro chemické kyselinové přípravky, na rozdíl od alkalických, nevyvolávají silné otoky vlasů, proto mohou prameny být zabaleny a upevněny s určitým napětím. Bez napětí budou kadeře různých tvarů a budou slabé. Výsledkem je, že zvlnění je poměrně houževnaté a trvá několik měsíců.

Bohužel tato metoda permingu nevyhovuje všem. Tenké a měkké vlasy pod vlivem drog se roztáhnou na kořeny a špatně drží tvar. Kyselina navíc vytváří křehčí vlasy. Pokud jste se rozhodli upřednostňovat kyselinu ze všech druhů permových vlasů, nezapomeňte, že tato metoda není bezpečná pro majitele citlivých vlasů a křehkých suchých vlasů.

Alkalický přípravek na vlasy

Hodnota pH přípravků pro alkalické konce je od 8 do 9,5. Alkalické curling méně odolné než kyselé. Trvá asi 3 měsíce. Alkalický perm se používá hlavně pro styling nesourodých vlasů. Také se provádí v případě, že byl zákazník dostat slabě. Tato metoda perm vám umožňuje získat strmější zvlnění. Po alkalických curlingových kadeřích je elastická a přirozená.

Aktivní složkou kompozice pro alkalické curling je thioglykolát amonný. Je to chemická sloučenina, která vzniká reakcí kyseliny glykolové s amoniakem. Přípravky pro alkalické permety pronikají dovnitř vlasů, odhalují kožní váhy. Tento typ curlingu je rychlejší než kyselina. Navíc je pro vlasy bezpečnější, protože nevyžaduje použití vysoké teploty. Samozřejmě, lék v žádném případě nemůže být udržován na vlasy déle, než je doba stanovená v pokynech.

Když analyzujete, jaké chemické kudrlinky jsou a zvolíte pro sebe přijatelnější, víte, že alkalická kadeřnice jemněji ovlivňuje vlasy. Ale nezapadá na všechny vlasy. Například na rovných, tvrdých a těžkých vlasech se alkalická permina zhoršuje a zmizí po 1,5 měsíci.

Koncentrace alkálie v přípravku na mávání je vysoká. Proto mistr potřebuje dovednost pracovat s takovými léky, aby se zabránilo poškození struktury vlasů a chemických popálenin pokožky klienta.

Barvy odbarvování nejsou barveny na šedých vlasech, takže pokud chcete vědět, jak se podívat na nový odstín při jejich koupi, mějte na paměti: váš vzhled nebude přesně stejný jako při malování odolnou barvou.

Tento typ perm vlasů znamená povinné curling nebo obal. Pod vlivem alkalických vlasů výrazně vzrůstá objem. Pokud jsou zabaleny s přílišným napětím, lék bude rozložen nerovnoměrně a vlasy budou poškozeny.

Jak je vidět na fotografii, při provádění tohoto typu permu by měly být vlasy zkrouceny na cívkách bez silného napětí, ale tak, aby se pohodlně hodily na povrch kolečka.

Typ perm s kyselinou thioglykolovou

Tento typ perm je považován za jemný. Vlákna při chemickém zpracování není tak silně nafoukaná jako při kyselém nebo alkalickém zvlnění. To lze dokonce provést i na barvených vlasech. Efekt však bude krátkodobý. Perm s kyselinou thioglykolovou začíná běžet za měsíc.

Neutrální typ perm vlasů (s fotografií)

Hodnota pH přípravku pro neutrální perm je 7,4. Prostředky pro takovýto prostředek jsou vyrobeny s ohledem na vodoodpudivé (hydrofobní) zóny a zóny, které snadněji absorbují přebytečnou kapalinu. Neutrální perm vyváží tyto rozdíly. S tímto druhem perm se vlasy příliš nezvětvují a neobsahují další stres. Kudrna vzniklá z neutrálního permu je spíše perzistentní, ale ve vzhledu se liší od alkalického.

Dávejte pozor na fotografii: tento typ permových vlasů poskytuje silné, elastické kudrlinky, které vypadají přirozeně:

Neutrální zvlnění vlasů je vhodné pro jakékoliv kadeře, a to i pro velmi měkké.

Co je třeba udělat: aminokyseliny perm

Základ přípravku pro perm - aminokyseliny a bílkoviny. Pokud jste dosud nerozhodli, co máte udělat, můžete si vybrat tuto metodu, neboť poskytuje jemný postup, který minimalizuje poškození, které chemické látky způsobují vlasům.

Navíc aminokyseliny a bílkoviny vyživují a léčí vlasy. Kudrlinky jsou měkké a přirozené. Aminokyselinové perm vlasy však nelze připisovat perzistenci. Proto se nedoporučuje dělat to na tvrdých, dlouhých a těžkých chlupách: pod vlivem své vlastní hmotnosti se tyto vlasy vyvíjejí ještě rychleji než jiné.

Moderní vypadající vlasy s hedvábnými bílkovinami

Tento moderní typ permed vlasů s hedvábnými bílkovinami se také nazývá hedvábí perm, nebo hedvábná vlna. Složení přípravků pro takovou vlnu zahrnuje hedvábné proteiny. Zlepšují stav vlasů. Taková chemie je užitečná i pro bělené vlasy.

Podívejte se na fotografii tohoto typu perm: kudrlinky jsou měkké a trvají asi 2 měsíce:

Chcete-li kroutit hedvábné bílkoviny byly odolnější, doporučuje se provádět na krátké vlasy nebo vlasy střední délky. Pak se nevyrovnají pod svou vlastní váhu.

Biowave - druh permu

Hair biowave je relativně nový a již velmi módní typ perm. K dnešnímu dni je tento druh vlasů perm považován za jeden z nejbezpečnějších. Hlavním rysem přípravků na bázi biopaliv je to, že neobsahují amoniak, peroxid vodíku a kyselinu thioglykolovou. Místo toho používají léky podobné molekulám vlasů. Kudrlinky jsou odolné a přirozené, vlasy vypadají zdravě a dobře upravované.

Chemické biologicky šetrné vlasy drží vlasy od 3 do 6 měsíců. Curly hair perm může trvat až 9 měsíců.

Tato volba perm vlasy se provádí ve třech fázích. Za prvé, vlasy jsou navíjeny na kadeře a ošetřovány speciálními prostředky pro curling. V této fázi jsou vlasy nasyceny bílkovinami. Pak velitel použije následující složení, které způsobuje zesílení bílkovin, které nasákají vlasy v prvním stupni. Konečně jsou vlasy ošetřeny třetí kompozicí, aby se obnovila normální acidobazická rovnováha a fixovaly kadeře.

Pro biowave pečivo jsou používány s různým průměrem, což umožňuje upravit množství kudrlin. Chcete-li vlasy vypadat přirozeněji, můžete používat kadeřníky několika průměrů současně.

Nejlepší ze všech biopaliv se získává na normálních nebo mastných vlasech. Nedoporučuje se provést takovýto perm na suché, poškozené, křehké, bělené vlasy, s plešatostí. Konečný výsledek biopaliv závisí převážně na profesionalitě kadeřníka, stejně jako na kvalitě přípravků používaných k ošetřování vlasů.

Jaká je chemická vlna: vyřezávání vlasů (s fotografií)

Pokud vás zajímá, jak se vyskytuje více chemických vln, doporučujeme seznámit se s novým způsobem. Vyřezávání vlasů je technologie pro ošetření vlasů se zvláštním chemickým složením, aby mu poskytl potřebný tvar. Přestože jsou pro ni používány chemikálie, nelze tento typ vlny připsat chemické látce.

Jak je vidět na fotografii, vyřezávání vlasových výtahů na kadeře u kořenů, díky nimž účes získává pomp:

Curling vlasy řezbářství umožňuje získat malé kudrlinky, napodobovat vertikální chemii, mírně zkroutí hroty vlasů nebo zvlnění všech vlasů v kudrlích. Pokud si přejete, můžete vytvořit pocit nedbalosti - tzv. "Umělecké poruchy". Není náhodou, že tento typ curlingu se nazývá "dlouhodobý styling".

Ve srovnání s běžnými perm technologií je řezba co nejbezpečnější pro vlasy. Vlasy, vytvořené pomocí řezbářství, vydrží 1-2 měsíce. Po tomto období se vlasy postupně narovnaly. Dobře vyřezaná řezba nepoškodí vlasy, a když kudrlinky vyrazí, nebude stopa permu.

Jak zkroutí vyřezávání vlasů

Jak probíhá řezba a jak dlouho trvá tento postup, jsou problémy, které se týkají mnoha. Tento způsob curlingu vám v průměru trvá přibližně 1,5 hodiny. Průvodce aplikuje chemické složení na vlasy a zkroutí prameny na kadeřnicích, které tvoří účes. Po uplynutí nastavené doby se peelingy odstraní, vlasy se umyjí, položí a vysuší.

Jako každá jiná technologie, řezba má své omezení. Není praktické provádět ho na dlouhých, hustých, tvrdých a těžkých chlupách, protože se rychle vyrovnávají pod svou vlastní hmotností.

Řezání je užitečné pro majitele mastných vlasů. Díky němu budou vaše vlasy vysušeny a vypadat lépe.

Bez ohledu na to, jak je bezpečná technologie řezbářství, je stále spojena s chemickou úpravou vlasů. Proto, postup se nedoporučuje pro slabé, tenké, melirovannyh nebo bělené vlasy.

Je lepší vyřezávat ne příliš dlouhé vlasy, dostatečně silné a zdravé, aby normálně přenášely léčbu. Vlasy by měly být dostatečně měkké, aby byly zkroucené.

Americký způsob, jak podvádět vlasy

Konečný výsledek perm závisí na zvoleném způsobu balení vlasů. Kadeřník určuje optimální metodu, zaměřenou na účes klienta, stavbu a stav vlasů, tvar obličeje, tvar. Existuje několik způsobů podvádění vlasů.

Americký způsob podvádění vlasů se obvykle provádí na dlouhých vlasech a dlouhých vlasech. Vlasy podvádí na speciálních peřích nebo pletacích jehlách. Kudrliny jsou velké, tvrdé a vypadají přirozeně.

Taková permina je velmi vhodná pro lidi s velkými obličejovými rysy, protože kudrnaté obličeje dobře obličeje. Výhodou této metody zábalu je, že při růstu vlasů zůstává hranice mezi zakřivenou a nezakrčenou částí téměř nepostřehnutelná. Nicméně to není tak levné "americká chemie".

Typ vlasů podvádění antihimis a jeho fotografie

Antichémie vlasů je narovnávání kudrlin. Tento druh vlasového obalu se provádí na kadeře, silně zvlněný přírodou. Umožňuje také odstranit nedostatky obvyklého perm v případě, že kudrliny jsou příliš strmé. K provádění antichémie se na vlasy aplikuje permový roztok a pak během období léčebného účinku se vlasy neustále hnízdí hřebenem.

Jak je vidět na fotografii tohoto typu obalu, vlasy se nestaly zcela hladké, ale výrazně narovnaly:

Perm Vellaformer

Vellaformer není název metody perm, ale zařízení, se kterým se provádí. Vellaformer je latexové tašky, které dávají pramen vlasů. Tašky jsou stlačeny, díky nimž se vlasy kudrlí. Toto perm je vhodné pro vlasy střední délky nebo o něco delší.

Vertikální perm vlasy a její fotografie

Vertikální perm je vhodná pro dlouhé vlasy. Pro jeho vytvoření jsou používány dlouhé spirálovité kolečka.

Dávejte pozor na fotografii: s vertikálním chemickým kroucením je cívka umístěna vertikálně vzhledem k povrchu hlavy a z ní je navíjen pramen z kořenů ke špičkám. Poté se pece připevní.

Vertikální perm vlasy vypadá velmi krásně, ale má vážnou nevýhodu. Jak rostou vlasy, hranice mezi klenutými a neklenenými plochami se stávají stále více viditelnými. Proto se pro vlasy s rekonstruovanou vertikální chemií vyžaduje komplexní péče.

Horizontální perm vlasy (s fotografiemi)

Horizontální perm - nejobvyklejší způsob, jak se natáčet na cívkách jakékoliv velikosti. Tyče jsou umístěny horizontálně vzhledem k základně pramene. Toto umístění je pozorováno na všech částech hlavy.

Jak je vidět na fotografii, s vodorovnou chemickou koncovkou, prameny jsou navinuty od konců k základně:

Dvojité vinutí s chemickou vlnou

Dlouhé vinutí s chemickým permutím se provádí na dlouhých vlasech. Aby se kadeře ukázaly být intenzivnější, radikální část nití musí být navinutá na cívkách menšího průměru.

Tyče by měly být navinuty k sobě navzájem, potom budou prameny rovnoměrně natočeny po celé své délce. Každý pramen je oddělen oddělením cikcaku, pečlivě česán a zraněn.

Způsob ustálených vlasových špiček

Způsob ustálených konců vlasů je skvělý pro tenké a řídké vlasy řezané v kaskádě. Toto perm je vlasy načechraný, usnadňuje další modelování účesů. Vložené tipy vlasů také pomáhají vizuálně rozšiřovat trojúhelníkový obličej zezadu.

Chemické mávání na papilotkách (s fotografiemi)

Papilotky jsou měkké cívky. Výsledek perm per papilotki se liší od perm na obvyklých tvrdých cívkách. Pomocí papillotoku získáte na koncích pramenů měkké přírodní kudrlinky bez záhybů.

Tímto způsobem je pramen oddělen odděleným cikcakem, česán a navinut na podložce, snaží se co nejvíce přiblížit k pokožce hlavy. Konce papillotoku jsou složeny do kroužku pro upevnění zkrouceného pramene.

Jak je vidět na fotografii, curling na filedies začíná prameny vyřezané od okraje vlasů:

První tři papilotky se nacházejí na čele a chrámech. Vlasy okcipitální zóny se vinou z krku na korunu podél obrysu tak, aby se v tomto obrysu snadno položily další řady papilotoků. V důsledku toho jsou papilotky umístěny kolem hlavy v řadách, pohybující se od krku k koruně.

Špirálová curling na papilotkách se provádí na středně dlouhých vlasech. Vlasy začínají vítat s okcipitální zónou. Vertikální vlasy se rozdělují na tenké prameny, které se ve spirále skrývají do cívky a pohybují se nahoru. Kvůli různým délkám vlasů může být obtížné. Abyste se jim vyhnuli, použijte papír. Papilotki fixuje ohyb ve tvaru písmene L.

Metoda perm v kořenech vlasů

Perm u kořenů vlasů se provádí na krátkých účesů, které musí být dány objemem. Tato metoda podvádění je také používána pro opravu vlasů, jestliže předtím zkroucené vlasy vzrostly zpět a kudrlinky dosud nezmizely. V druhém případě jsou vlasy navíjeny na kadeře a pokryty slabší kompozicí. Pouze kořenová část vlasů je chemicky ošetřena.

Chemické pero v kořenech může být provedeno na rovném vlasu, aby se dosáhlo většího objemu nebo se vysušily problémové oblasti.

Bohužel účinek takového permu je krátkodobý. Vlasy roste a zkroucená část se pohybuje dolů z kořenové zóny.

Trapézové vinutí s koncovkou

Trapézové vinutí s chemickým perimetrem umožňuje přidávat další objem do vlasů kolem obličeje, ale téměř nezvyšuje nádheru vlasů na koruně av kořenové zóně.

Větrné vlasy začínají od dolní okcipitální zóny. První vlákno je oddělené od okrajové linie růstu vlasů a je navíjeno na cívku až k jejímu základu. K tomuto rámu připevněte cívku. Je zapotřebí, aby se zbývající cívky udržely ve formě lichoběžníku.

Následující vlákna nejsou navinuty po celé délce, ale v závislosti na budoucím účesu. Předchozí prameny by se měly překrývat s dalšími.

Francouzská metoda bubliny

Francouzská metoda bublina perm byla nejprve navržena známou francouzskou společností L'Oreal. Zvláštnost této metody spočívá v tom, že před aplikací na vlasy se kompozice pro perm zháká do pěny.

Název metody - "bublina". Díky pěně jsou k dispozici potřebné teplotní podmínky vlny a vlasy jsou nasyceny kyslíkem, který se vytváří při šlehání přípravku. Kudrlinky jsou velmi přirozené, takže se tento způsob mávání doporučuje iu mužů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy