logo

Profesní poradenství: jaké jsou moderní formulace pro permed vlasy?

Perm umožňuje nejvíce odolné kudrlinky a kudrlinky, ale není nebezpečné pro stav vlasů.

Aby se minimalizovala rizika, je důležité vybrat pouze nejkvalitnější a nejspolehlivější formulace.

8. října 1908 Carl Ludwig Nessler splnil sen mnoha žen o kudrnaté vlasy.

Kadeřník nejprve vyrobil hardware perm. Dnes je kudrnatý méně významný než před mnoha lety.

Moderní kompozice pro střih vlasů

Všechny moderní přípravky určené pro perm vlasy musí splňovat několik důležitých požadavků:

 1. zajistit stabilní a dlouhodobé uchování kudrlin - nejméně tři měsíce.
 2. Neovlivňujte přirozené barvy vlasů.
 3. Obsahovat ve svém složení speciální látky určené k zajištění správného zvlhčování a namáčení pramenů.
 4. Mít mírný zápach parfému a nespouštět alergické reakce.
 5. Buďte snadno omyvatelné.

Čím vyšší je jeho hodnota, tím aktivnější má vliv na stav vlasové struktury a v důsledku toho je příznivější pro ničení keratinu.

V závislosti na složení a povaze nárazu na vlasy existují následující typy kompozic pro chemické vlasy:

 • alkalický trvalý;
 • kyselinově vyvážený trvalý;
 • měkké alkalické stálé;
 • gelové činidlo;
 • pěna trvalá

Každý z těchto typů se vyznačuje vlastními vlastnostmi, výhodami a nevýhodami.

Výhody a nevýhody každého typu léků

Alkalický stálý je klasická verze nástroje pro stálé kadeře jakéhokoli typu. Je založen na thioglykolové kyselině. V závislosti na obsahu amoniaku se pH těchto přípravků může měnit od 8,5 do 9,5.

Alkalické permanentky se používají pro výjimečně zdravé vlasy. Hlavní výhodou této kompozice je vytvoření elastických kudrlin, které neztratí svůj vzhled po dlouhou dobu.

Nicméně tyto léky mají několik významných nedostatků:

 1. drsný a nepříjemný zápach vyplývající z látek, jako je sirovodík a merkaptan.
 2. Agresivní účinek na strukturu vlasů - ztenčení a oslabení.

Kyselinově vyvážené permanentní látky jsou založeny na glycerylmonothioglykolátu. Začíná jednat pouze po smíchání s aktivátorem - v důsledku toho dochází k chemické reakci, při které se začíná uvolňovat značné množství tepla a směs se zahřívá až na 40 stupňů a v důsledku toho se výrazně zrychluje proces kroužkování kadeří.

Mezi hlavní výhody vyplývající z tohoto typu kompozice je třeba poznamenat:

 • úroveň pH, ​​co nejblíže k přirozené - od 5 do 7;
 • měkčí a jemnější akce než alkalické možnosti;
 • možnost použití pro oslabení, stejně jako často vystavena barvení vlasů;
 • získání krásného a trvalého výsledku.

Nedostatek kyselých vyvážených permanentů spočívá v pomalém působení, díky čemuž postup trvá dlouhou dobu.

Měkký alkalický roztok na bázi aminokyselin má následující výhody:

 1. nepřítomnost nepříjemného zápachu a poškození dýchacího systému;
 2. jemný a jemný účinek;
 3. nejpřirozenějším výsledkem.

Nevýhody tohoto typu zahrnují nízkou odolnost výsledku, stejně jako výskyt alergických reakcí za přítomnosti individuální nesnášenlivosti k těmto složkám.

Prostředky pro trvalé, které mají gelovitou strukturu, jsou široce používány v případech, kdy je nutné kroutit regrown kořeny.

Výhody tohoto typu kroucení zahrnují:

 • maximální snadnost použití - stačí vytlačit potřebné množství peněz z tuby a rovnoměrně jej rozložit na vlasy kartáčem.
 • Použijte hřeben namísto cívky, abyste vytvořili kadeře požadovaného tvaru.
 • Nedostatek agresivních složek ve složení.

Tento nástroj nemá žádné nevýhody.

Nejlepší způsoby léčby

Mnoho známých výrobců nabízí kvalitní výrobky pro perming, které lze úspěšně aplikovat jak v profesionálním kadeřnictví, tak doma. Zvažte, která z možností je nejvýhodnější.

  Neutrální vlnovec Exothermic Wave Perm od známého amerického výrobce Paul Mitchell patří do kategorie exotermických výrobků.

Je založen na derivátech aminokyselin, které nepoškozují strukturu vlasů.

Tento produkt je vhodný pro vlasy normálního typu, silné a zdravé. Vzhledem k absenci amoniaku mohou i vlastníci citlivých vlasů a kůže tuto neutrální léčbu použít. V důsledku použití se kudrlinky stávají lesklé a zachovávají si přirozené barvy. Italská společnost Nouvelle nabízí sérii pleťových modifikátorových emulzí pro perm vlasy různých typů - normální, tvrdé, poškozené a barvené.

Nouvelle činidla pro střih vlasů jsou charakterizovány jejich mírným účinkem na vlasy a snadnou aplikací, kterou je možné porovnávat s "biowave" vlivem složek kondicionérů.

Součástí dodávky je i neutralizátor. Použití těchto nástrojů poskytuje krásný a trvalý výsledek. Lotion Londawave S od německé značky Londa Professional se doporučuje majitelům barvených a zbarvených vlasů.

Nástroj pečlivě a efektivně pečuje o prameny. Komplex Aqua Care a přírodní přísady chrání chloupky po celé délce, ne ztěžují, ale vytvářejí je elastické, hedvábné a lesklé.

Jeho hlavním rysem je přítomnost betainu a formulace Lift-up, díky čemuž má okouzlující objem kudrlin až osm týdnů. Vynikající vlastnosti má italština Farmavita The Perm, určená pro dlouhodobé curlingy.

Výkonný nástroj pro permanentní perm, který vám umožní získat pružné kadeře, trvale zachovat tvar a objem vlasů, aniž byste poškodili strukturu vlasů.

Díky příjemné květinové vůni nemá tento nástroj nepříznivý vliv na strukturu kudrlin, ale naopak, činí je flexibilní a dává vitalitu. Vysoce kvalitní ruský lék Concept Bio Curl Former Style obsahuje cysteamin, který zajišťuje nejen pevnost kadeří, ale i pečlivou péči o ně.

Obsahuje komplex alantoinu a keratinu, který hydratuje vlasy, zmírňuje podráždění pokožky hlavy a obnovuje strukturu vlasů.

Účinek curlingu trvá po dobu 3-6 týdnů.

Škodlivou kyselinu thioglecol, kterou tento výrobek neobsahuje.

Při výběru nejlepší možnosti pro sebe, měli byste zvážit typ a vlastnosti vlasů.

Technická výkonnost perm.

Závěr

Moderní kompozice pro chemické permové vlasy mají jemné složení a nezničují jejich strukturu. V sortimentu mnoha výrobců jsou kvalitní kompozice, které každá dáma může používat i doma. Vyberte si nejlepší možnost a fascinujte s křupavými kudrlinami!

Chemické curlingové výrobky

Udělejte krásné kudrlinky různými způsoby. Pokud chce žena obdivovat kudrnaté vlasy tak dlouho, jak je to možné, ona zpravidla zvolí biologickou biologii nebo chemii. První metoda je považována za jemnější, pokud jde o prameny, ale postup s chemickými přípravky stále neztrácí popularitu. Zde jsou jen moderní nástroje pro dlouhodobý styling - ne ty, které byly před několika desetiletími. Oni zkazí vlasy méně, takže jsou úspěšně použity nejen v salonech, ale také doma.

Jakýkoli perm roztok proniká do vlasové šachty a mění její strukturu. Kolik - závisí na konkrétním léku. Podobné výrobky vyrábí mnoho firem. Je to řada značek Kapous, Matrix, Ollin, Schwarzkopf a dalších výrobců. Díky velkému sortimentu můžete vždy najít produkt vhodné cenové kategorie. Připravte se na rozložení 45-500 rublů na láhev s lotionem až 1000 rublů nebo více pro kompletní sadu vlasových kadeřníků.

Také základ budoucího kudrnatého účesu může sloužit jako krém nebo gel, který vytvoří kudrlinky v kořenech nebo opraví přetvořené prameny. Vedle aktivních činidel, které jsou nakonec odpovědné za pružnost a trvanlivost kadeří, téměř všechny chemické sloučeniny obsahují užitečné složky. Profesionální firmy dodávají keratin, bílkoviny, rostlinné výtažky a další přísady, které mají příznivý účinek na vlasy. Kvůli tomu v průběhu chemie kudrlinky současně dostává jídlo a péči.

Chcete-li dále omezit škodlivé účinky sloučenin, je třeba vybrat řešení, která odpovídají typu a stavu vlasů. Mnoho značek vyrábí jednotlivé výrobky pro poškozené, citlivé, porézní kudrlinky, pro barvené, pruhované prameny a ty, které se obtížně krouží. Je třeba pečlivě přečíst informace o baleních a pokud je to možné, před zahájením procedury konzultujte s kadeřníkem. Zkušený mistr pomůže určit lék a povědět vám o rozdílech mezi kyselou, alkalickou a neutrální chemii. Pro tyto odrůdy chemických látek. Kudrlinky používají různé nástroje, které berou v úvahu strukturu a vlastnosti vlasů.

Jakékoliv složení pro dlouhodobou instalaci by mělo být předběžně testováno. Je možné, že během užívání roztoku může kůže zčervvatnout, začínat odlupovat nebo svědit. Proto je lepší předem identifikovat možné nuance. Pokud se vyskytnou příznaky alergické reakce, měl by být vybrán jiný přípravek. Řekneme vám o těchto a dalších pravidlech pro používání chemikálií pro chemické látky, vysvětlete, jak je používat k omezení škodlivých účinků na strukturu kudrlin, stejně jako poskytnout podrobné charakteristiky populárních a populárních řešení.

Jaký nástroj si můžete vybrat pro kadeřníkové vlasy?

Dnes chcete vypadat skvěle, ale nevíte, co s vlasy dělat? Curling vlasy je win-win. Vždycky dělají ženu krásnou.

Kudrlinky se používají k vytvoření různých účesů. S pomocí kudrlinky můžete vyhladit vlasy, ozdobit hlavu měkkými vlnami a lehkými kadeřemi nebo vytvořit základ pro zvýšenou účes.

Můžete získat luxusní kudrlinky dvěma způsoby: provést dočasný perm nebo chemii. První metoda je velmi jednoduchá a poměrně cenově dostupná doma. Druhý, naopak, vyžaduje odborné znalosti a vážný postoj, protože vlasy a jejich péče se dramaticky změní, když uděláte perm.

Dočasné vlasové výrobky

Různé krémy, pěny, pleťové vody a spreje patří dočasným vlasům.

Nejjednodušší je použití pěny. Musí se aplikovat na mokré vlasy, pak se prsty porazit prsty a vyschnout s vysoušečem vlasů-difuzoru. Vše - vlasy připravené!
Curl vlasy mohou být jiný způsob. Je nutné aplikovat fixační prostředek na mokré vlasy a navíjet je na kolečkách.

Druhá metoda je jemnější v rozporu s prvním, při kterém se mohou vlasy poškodit horkým vzduchem. Ovšem kvůli vysoušeči vlasů je možné kudrlinky několikrát vysušit rychleji, než když se navíjejí kuličkami.

Hlavní, ale naštěstí jediný nedostatek finančních prostředků na dočasné zakřivení vlasů spočívá v tom, že každý den je třeba stylovat vlasy, protože tvar účesu se udržuje déle než jeden den.

Prostředky pro dlouhodobé curlingové vlasy

Pamatujte, jak trvalo před několika lety. Vlasy se změnily a nebyly rozpoznány, byly dlouho obnoveny, ale dokonce i dlouhodobá léčba někdy nepomohla a musel udělat krátký účes.

Dnes, s využitím moderních technologií, kosmetický průmysl vytvořil zdánlivě nemožné - to jsou super šetřící prostředky pro curling vlasů. Vlasy po použití se nezhoršují, ale naopak získávají zdravý vzhled, lesk a pružnost.

Perm potřebuje dnes mnoho žen.

Curling na velkých kadeřnicích, můžete ušetřit 30-40 minut na styling vlasů a s obratnou péčí nebudete potřebovat styling vůbec. Pro obchodní ženu je to zásadní argument ve prospěch trvalého.

Perm vám umožňuje udržet si vlasy i za vlhkého počasí, zatímco bez permu to bude trvat jen několik hodin.

Pokud sníte o objemném účesu, ale máte tenké, rychle zbarvené vlasy, udělejte trvalý účinek. A zapomenete na váš problém po dobu 3-4 měsíců.

Moderní kadeřnické a kosmetické salony nabízejí různé nástroje pro curling vlasů. Výběr závisí na vlastnostech vlasů a účesu, který chcete udělat.

Jak si vyrobit kudrnaté vlasy doma? Nejlepší prostředky pro curling vlasů

Curlingové vlasy jsou jedním z nejoblíbenějších účesů moderních žen. Krásné kadeře, jejich ideální tvar, stejně jako estetická součást kudrlinky vyžadují určitou dovednost a dostupnost účinných nástrojů, které vám umožňují udržet si vlasy v dokonalém stavu co nejdéle. Některé ženy kategoricky odmítají používat výrobky pro fixaci v obchodě a upřednostňují domácí kosmetické výrobky, které nejen pomáhají vytvořit požadovaný styl, ale také pomáhají zlepšit stav zámků.

Tak jak si uděláte kudrnaté vlasy doma? Recepty pro tyto nástroje a pravidla pro provedení samotného postupu budou popsány v našem článku.

Seznam domácích prostředků pro fixaci kadeř

Můžete si uložit kudrnaté kudrlinky vytvořené pomocí různých zařízení a zařízení na základě následujících prostředků:

 • Z vody a ocet. Ve 2 litrech čisté vody nalijte 10% octa (ne více než 1 polévkovou lžíci). Oplachujeme kudrnatky tímto nástrojem po jejich mytí, odstraníme přebytečnou vlhkost ručníkem a začneme vytvářet styling.
 • Z vody a lněného semínka. Lžíce lněných semen se vaří v 200 ml vody při nízké teplotě po dobu nejméně čtvrtinu hodiny. Naplnění vývaru opláchněte vlasy a upravte styl.
 • Z alkoholu, vody a cukru. V 0,1 litru vyhřáté filtrované vody rozpusťte 5 g cukru a nalijte do roztoku 10 ml alkoholu. Aplikujte směs na kudrlinky a navíjejte je na kolečkách.
 • Z listů borůvky a vody. V 0,3 l filtrované vody přidejte čerstvé listy borůvky (je třeba je rozdrtit předem). Kontejner položíme s rostlinnými surovinami na slabý požár a počkáme, až se polovina tekutiny vypaří. Opláchněte prameny teplým vývarem a pokračujte k instalaci.
 • Z želatiny a vody. 1/3 lžičky želatinového prášku nalijte 0,1 l studené filtrované vody. Jakmile je prášek opuštěný, pošleme nádobu do sporáku, dokud se želatinový roztok nevrdí, pak snížíme teplo a počkáme, až se želatina rozpustí. Ochlaďte prameny ochlazeným fixačním činidlem a pokračujte k permu.
 • Z tmavého piva a vody. Pivo zředíme teplou vodou (čím méně vody vstoupíte, tím silnější budou fixační vlastnosti produktu) a aplikujeme jej na vlasy, po kterém začneme styling.
 • Z citrónové šťávy, vody a alkoholu. Nakrájejte zralé citrony na plátky a nalijte do 200 ml vody. Pošlete směs do malého ohně a počkejte 1/2 varu mimo veškerou kapalinu. V ochlazeném roztoku přidejte 5 kapek alkoholu, promíchejte a postříkejte před kroužením.
 • Z vody a cukru. Nalijte velkou lžičku cukru do 200 ml filtrované teplé vody a počkejte, až se rozpustí. Výsledný roztok se aplikuje na kudrlinky a pokračuje v instalaci.
 • Z alkoholu, arabské gumy, vody a boraxu. V 0,1 litru vody vylijte 1 g arabské gumy, 5 g boraxu a přidejte 3 kapky alkoholu. Směs se aplikuje na vlasy a pokračuje k curling vlasům.
 • Z kyseliny citrónové, vody a želatiny. Nalijte 1 malou lžičku želatinového prášku do 200 ml vody, směs zahřejte na nízké teplotě (roztok by se neměl vařit). Po ochlazení želatinové hmoty vložíme do něj 5 g kyseliny citronové, promícháme a nanášíme na prameny a poté pokračujeme ke zvlnění.

Obecná pravidla pro samočinné kadeře

Chcete-li vytvořit domácí kudrnaté vlasy, úspěšně se pokuste dodržovat následující doporučení:

 1. Klíčem k kráse, bezpečnosti a účinnosti curlingu jsou čisté a vysušené vlasy. Vlhké prameny, které se budete kroutit bolestivě dlouho, tak si vyčistěte čas a vysušte vlasy po správnou dobu.
 2. Za prvé, začněte kroucení kudrlinky z vrcholu hlavy, pak ze strany a poslední na zadní straně hlavy.
 3. Před aplikací fixačního prostředku, který jste provedli, nezapomeňte na vybraný pramen. Rozdělte látku po celé délce vlasů, aniž byste se dotýkali kořenů a pokožky hlavy. Po rovnoměrném nanesení výrobku upravte ošetřené vlákno.
 4. Nyní můžete začít vytvářet kudrlinky. Curl kudrlinky na vaše vybrané nástroje - hairpin, papilotki, vlasy curlers, bumerangy, flagella, atd. Můžete také vítr vlasy na prst nebo tepelné nástroje. Ujistěte se, že zkroucený pramen nevyvolává nepříjemné pocity na pokožce hlavy, abyste mohli poškodit kořeny.
 5. Zkrutkujte všechny vlasy, jak je popsáno, zkuste provést všechny kudrlinky stejné velikosti. Nechte vlasy na chvíli zapnutý, dokud na vlasy nedojde k úplnému vysychání. Vysoušeč vlasů nelze sušit.
 6. Opatrně vyjměte fixační zařízení (tvar kudrlin by neměl zůstat beze změny). Nehromažďujte vytvořené kudrlinky, jinak bude veškerá vaše práce zbytečná, lépe poraďte si vlasy prsty a dáte jim požadovaný tvar. V případě potřeby fixujte vlasy lakem.

Na základě našich rad můžete bez námahy vytvořit perfektní domácí pokožku a chránit vaše vlasy před destruktivními účinky chemických prvků značkových fixačních výrobků zakoupených v obchodě.

Při výběru vhodného domácího prostředku pro curling byste měli zvážit stav a typ vlasů: poškozené a těžké kudrlinky by měly být položeny pomocí silné fixace cukru a želatiny. Pokud jsou kadeřiny lehké, tenké a suché, je lepší použít bylinné nebo pivní výrobky a lehké mastné vlasy lze uložit s použitím alkoholu nebo citronových výrobků.

Způsoby stárnutí vlasů a nejlepší kompozice pro jejich realizaci v salonu a doma

Chcete chodit s kudrlinky nebo lehkými kadeřemi, ale nechcete neustále trávit čas a energii na tom? Existuje způsob - perm. Dříve, ve dnech našich babiček, bylo věřeno, že takový postup by zničil vaše vlasy bez uznání. Ale teď je vše jednodušší a kudrlinky jsou pro vaše kudrlinky příjemnější.

Nyní si můžete vytvořit vlastní vlasy, při zachování zdraví a krásy vlasů. Zvažte, co dělají dnes, jaké jsou kompozice.

Druhy postupů, jejich výhody a nevýhody

Neutrální

Jedná se o jemný postup, protože neobsahuje agresivní látky.

Nevýhody takového permu: po proceduře je třeba používat výrobky péče pouze s neutrálním pH a jejich nalezení není tak snadné.

Kyselé

Tento typ curlingu - ten první. Byl znám v druhé polovině dvacátého století. Nyní výrobci mírně zlepšili složení prostředků a snížili přítomnost kyseliny v nich.

Pros: kudrlinky mohou být vyrobeny z jakéhokoli tvaru a velikosti. Navíc udržujte kudrlinky poměrně dlouhé - nejméně šest měsíců. Dokonce i ty nejhustší a nejhustší chloupky podléhají.

Nevýhody: tento postup nelze provést pro dívky, které mají suché a křehké vlasy, stejně jako pokožku hlavy, která je náchylná k suchu. Chemické látky mohou ponechat popáleniny na kůži a hodně!

A další nevýhoda takového permutu: nemůžete se ho zbavit, když chcete. Vlasy se stanou rovnými až po vypršení činidel. Proto si důkladně promyslete, než vytvoříte takový odolný styl.

Alkalické

 • Cena Je výrazně nižší než předchozí postup.
 • Vliv na vlasy. Je měkčí a neruší strukturu zvlnění. Chcete-li získat kudrlinky, držák spadá přímo do srdce vlasů a otevírá váhy.
 • Vzhled. Kudrlinky jsou velmi přirozené.

Nevýhody. Doba trvání výsledku - procházíte asi 3 měsíce kudrlinami. Ale pokud máte tvrdé a těžké vlasy - dokonce i méně: pramínky budou rovny za třicet dní.

Aminokyselina

Pros Jako součást takového zvlnění existují aminokyseliny a bílkoviny, které obnovují vlasy, na rozdíl od mnoha jiných "chemikálií". A po několika aplikacích uvidíte docela znatelný účinek zlepšení objednávky. Proto lze tuto kompozici aplikovat i na poškozené vlasy.

V aminokyselině je pouze jedno mínus - nebude trvat dlouho (maximálně dva měsíce). A na tvrdých a těžkých vlasech nebude výsledek vůbec viditelný.

Biowave

Stylisté nazývají tento typ stylu nejjemnější.

Kompozice zahrnuje složku (cystein), která má podobnou strukturu jako přírodní protein přítomný v lidském těle. Díky tomu vlasy nemění svou strukturu a zůstávají zdravé po stylingu. Tento cystein dělá vlasy lesklé a silné, kudrnaté a odolné. Doba expozice perm - šest měsíců. V biopalivu nebyly žádné mínusy.

Radikální

Toto perm je nezbytné pro dívky, které chtějí přidat do vlasů kořeny. Nebo v případě, že potřebujete aktualizovat regrown kořeny. Termín stárnutí kudrnaté závisti na užívaných lécích.

Z mínusu lze říci fakt, že se samozřejmě uplatní poškození vlasů.

Američan

V současné době je velmi oblíbená u módních návrhářů naší země. Pomocí takového permu můžete získat velké kudrlinky, které vydrží několik měsíců.

Malý "africký"

Dobré pro dívky s tenkými a slabými vlasy. Takový dlouhodobý styl bude mít vaše vlasy delší. V téměř 90% případů je "africký" perm vyroben na středně dlouhých vlasech. Ale pokud chcete vyčnívat z davu - doporučujeme vám, abyste na krátké vlasy naklonili malé kudrlinky.

Z mínusů je možné označit skutečnost, že pro dlouhé a těžké vlasy tento typ nebude fungovat, stejně jako skutečnost, že takový postup může být prováděn pouze v salonu a po velmi dlouhou dobu (ne méně než 5 hodin).

Carving

Hlavní výhodou tohoto permu je, že během jeho provádění látka nepronikuje do vlasů, ale působí výhradně na povrchu. Ale zároveň jsou kudrlinky vynikající a dlouhodobé.

Řezání je skvělé pro tenké a řídké vlasy. Takový styling vizuálně dodává objem do kořenové zóny vlasů. Pro husté vlasy doporučujeme vzít s nimi velké kolečka, účes vypadá působivěji. Konzumace tohoto postupu jsme nenašli.

Vertikální nebo spirální

Vhodné pro dámy s elegantními hustými vlasy.

Navíc, takový perm v tom, že si můžete vybrat jemné složení, které nepoškodí vlasy.

Elektrické holení

Elektrické vlnění lze provádět pouze v showroomech, a pokud možno ve zkušebních prostorách. Před zabalením si zvlhčujte vlasy speciálním nástrojem a poté podvádějte na cívkách a připojte se k zařízení, kde můžete nastavit výkon a dobu postupu. Mínus postup ve své ceně a neschopnost strávit doma. Náklady na proceduru závisí hlavně na procesu a metodě curlingu, stejně jako na lécích, které jsou v tomto případě používány.

Moderní drogy

Existuje mnoho takových prostředků. Některé mají šetrný účinek na kudrlinky, jiné - více zhruba na vlasy.

Mezi nejlepší skladby patří:

 1. Revlon Profesionální trvanlivý tvar Curly Lotion Natural Hair (pro přirozené vlasy, které nebyly barveny). Pros - nepoškozuje vlasy. mohou oba otáčet rovnými prameny a zarovnat kudrlinky. Nevýhody - vhodné pouze pro profesionální použití.
 2. Revlon Profesionální trvanlivý tvar Curly Lotion Sensitized (pro vyčerpaný).
 3. Schwarzkopf Glamour Wave (pro přírodní). Pros - prodává se v malých svazcích, existují různé linky (od lehkých kadeří až po intenzivnější), německá kvalita, neutralizační kolečka se prodávají dohromady.

Nevýhody - instrukce jsou srozumitelné pouze pro profesionály, ostrý zápach, špičky začínají rozdělovat.

 • Estel Professional Niagara (pro barvené). Plusy - vlasy se stávají objemnějšími a dobře zvlněné, po růstu pramenů není mezi vlasy jasná hranice, neruší strukturu vlasů. Nevýhody - kudrlinky ztrácejí lesk a opět uschne, přítomnost nepříjemného zápachu.
 • ProfiStyle (pro normální).
 • Cutrin Nutriform Vita Essence (pro všechny typy).
 • Kaaral Online trvalá vlna (pro poškození).
 • Chi Ionic (pro slabé).
 • Nouvelle Volumizing modifier 0 (pro tvrdé). Doplněk - kudrnat i ty nejtvrdší kudrlinky. Nevýhody - díky aktivnímu proniknutí do vlasů mírně mění strukturu.
 • Rolland Genius yoyo kit (pro prameny, které byly již vystaveny agresivním látkám).
 • Cutrin Perfection Rychlá fixace Cutrin (pro bolest hlavy, která je špatně přístupná chemii).

  Na nástroj nebyly žádné minusy.

 • Gel Cutrin Nutriform (pro bazální objem).
 • Výběr kompozice

  Obecně platí, že všechny přípravy na postup dlouhodobého stylu jsou rozděleny do následujících typů:

  První typ drog je nejčastější mezi uživateli, protože má velký výběr produktů pro vlasy různých typů a je vhodný jak pro domácí použití, tak pro profesionální použití.

  Druhý typ je vhodnější, protože gel se nerozšíří a je vhodný i pro začátečníky, ale v gelových přípravcích stále není dostatek volby jako v prvním případě. Třetí typ prostředků nemůže tvořit pružné kadeře. Maximální množství, které dosáhnete s takovým nástrojem, je objem vlasů a světlých kadeří.

  V každém případě si jen vy, drahé dívky. Je lepší vycházet z toho, jaký účinek bych chtěl získat z postupu. V každém případě však při výběru nástroje doporučujeme konzultovat s odborníky.

  Závěr

  Navzdory všem negativním názorům ohledně chemických perm, nebudeme vás z tohoto postupu odrazovat ze dvou důvodů. První - moderní nástroje jsou docela benigní a nebudou poškozovat vaše vlasy. Navíc, po curling, můžete Botox pro vlasy, a tím obnovit kudrlinky. Druhý - vaše vlasy budou dobře upravené a atraktivní. Zastrčte a ohromte ostatní.

  Jak vytvořit světlé kudrlinky na dlouhých vlasech?

  Dokonce i nejkrásnější make-up, módní šaty nebo drahé šperky nebude vypadat velkolepě, pokud jsou vlasy ženy v žalostném stavu. Proto je velmi důležité věnovat zvláštní pozornost vašim vlasům.

  Majitelé dlouhých vlasů si mohou dovolit obrovské množství stylů. Ale obzvláště působivé na luxusní prameny vypadají lehké kadeře. Tento účes přispívá k obrazu něhy, ženskosti a romantiky. Měkké vlny můžete vytvářet různými způsoby, takže každá dívka snadno pro sebe může najít možnost mávání.

  Přípravná fáze

  Nejprve je třeba důkladně umyt vlasy. Koneckonců, žádné perm nebude zachránit situaci, pokud vaše vlasy svítí z mastného lesku.

  Používejte jemné šampony vhodné pro typ vlasů. Dvakrát umyjte hlavu, abyste maximalizovali účinek postupu.

  Poté použijte výživnou masku, balzám nebo kondicionér na prameny po celé délce pro snadné česání. Tyto prostředky byste neměly používat v kořenové zóně, protože tím ztratíte zámky objemu a způsobíte předčasné znečištění vlasů.

  Po dokončení mytí jemně potřísněte prameny ručníkem, trochu je usušte a na kořeny naneste pěnou nebo objemovou pěnu. Vyberte si výrobek přesně podle typu vlasů. Pokud jsou prameny tenké a uvolněné, vyvarujte se příliš těžkým činitelům (voskům, gelem). Na délku vlasů lze aplikovat malé množství speciálních prostředků, které dodávají lesk nebo fixaci. Nepoužívejte příliš mnoho přípravku, jinak vypadají vlasy špinavě, nešikovně a bez objemu.

  Znáte kvalitní přípravky pro péči o vlasy pro curling? Vlastnosti výběru a použití

  Chcete-li vytvořit rovné nebo zvlněné rovné vlasy, můžete je každým dnem natáčet na kadeřnicích nebo kolečkách, nebo můžete použít "dlouhý" permanentní perm. Obě metody mají své výhody a jsou k dispozici pro ruční provádění doma.

  Na rozdíl od tradičních "Khimki", které se dříve dělaly jen v holičství a používaly služby pánů, moderní kadeřnice vám umožňují získávat luxusní kudrlinky bez poškození vlasů.

  Pokud vás příroda neodmění za kadeře, udělejte je sami

  Dočasné kolečka

  Dočasné metody jsou vhodné pro ty, kteří nejsou připraveni na stálost obrazu a chtějí čas od času změnit účes. Například ve všední dny, noste rovné vlasy nebo těsné housky, a ve zvláštních případech - načechrané vlasy.

  Vzpomeňte si, co naše matky musely udělat, aby kudrlinky trvaly alespoň jeden den. Šli do postele s kovovými kuličkami na hlavách nebo vlasy, zkroucené na kusy papíru a hadrů.

  Nemusíme se vystavovat takovému utrpení - doma vyráběné vlasy na vlasy nám dovolují rychle vybudovat správný účes a ona si bude udržovat tvar po dlouhou dobu.

  Takové prostředky zahrnují různé spreje, pěny, pěny a lotiony, které jsou zvlhčené vlasy před curlingem.

  Existuje několik způsobů, jak je používat:

  • První vyžaduje použití vysoušeče vlasů s tryskovým difuzérem. Prostředky se aplikují na mokré vlasy, po které jsou umístěny s tímto zařízením;

  Na fotografii - proces vytváření "vln" pomocí difuzoru

  • Pásky ošetřené výrobkem mohou být zkroucené kroucením.
  • Nebo vítr na běžných kadeřnicích a vysušte.

  Nástroj upevní kudrlinky a budou trvat déle, zejména v podmínkách vysoké vlhkosti, když se normální kadeře rychle narovnávají.

  Rada Všechny popsané metody zahrnují použití horkého vzduchu k sušení nebo vystavení účinkům ohřívajících vlasů. Odborníci nedoporučují často využívat takové metody. Pokud máte čas, zkroutí si vlasy s kolečky a počkejte, až se vyschnou přirozeně.

  Bohužel se tento styl udržuje maximálně dva až dva dny, po kterém by se měl účes, pokud je to žádoucí, obnovit, aby se opakovala curling. Proto se mnozí rozhodují ve prospěch dlouhodobých chemických metod.

  Stálý kolečko

  Touha vytvářet perm se objevuje z různých důvodů.

  • Profesní potřeba - když lidé ve veřejných profesích potřebují každý den vypadat perfektně a není dostatek času na pravidelný styling;
  • Tenké a řídké vlasy, které nemají objemný tvar;

  Kudrnaté vlasy vypadají více než rovně

  • Olejové vlasy, které potřebují časté mytí. Křivky umožňují vyrovnat tento problém;
  • Jednoduchá touha mít kudrnaté zámky vypadá sexy a přitažlivější.

  Druhy perm

  Dříve se na Khimki používaly pouze produkty na bázi kyseliny. Poskytovaly dobrou fixaci zvlnění všech druhů vlasů, ale pro ně byly velmi škodlivé - vysušily a zničily strukturu.

  Nyní máme velký výběr výhodnějších prostředků.

  • Perm s použitím přípravků na zásadité bázi. Působí na vlasy měkčí než kyselina, ale drží méně (až tři měsíce) a není vhodný pro žádný typ vlasů;
  • Neutrální perm s výrobky s pH-neutrálním účinkem je vhodný pro všechny typy vlasů a poskytuje jim jednotný účinek bez ohledu na stupeň poškození. Má však slabou fixaci a škodlivé účinky.

  Curl Remedy - Vlasy se snadno poškozují s negramotným užíváním.

  • Biologická nebo aminokyselinová perm je považována za nejjemnější a dokonce prospěšná pro zdraví vlasů. Proteiny a aminokyseliny obsažené v bio-agentech pronikají do jejich struktury a obnovují je.

  Jedná se o tuto metodu, která se v posledních letech stala nejoblíbenější, stojí za to mluvit podrobněji. Jen kvůli tomu, že biovodyna může být provedena ne v kabině, ale nezávisle.

  Vlastnosti bioavavy a léků, které se k ní používají

  Ti, kteří již tuto metodu používají, poznamenávají, že kadeře po proceduře si zachovají svou přirozenou barvu, lesk a pružnost. Tento účinek se dosahuje díky skutečnosti, že biologicky rozložené vlasové produkty obsahují ve svém složení cystein - aminokyselinu obsaženou v přirozeném vlasu. Penetrace do jejich pórů cystein naplňuje a vytváří nové vazby, které drží kudrlinky a dávají vlasům zdravý a přirozený vzhled.

  krásné živé kudrlinky

  BIOWave lze aplikovat bez omezení na bělené a barvené, krátké a dlouhé, tenké a tvrdé, rovné a vlnité vlasy. Ale lék musí být zvolen individuálně v každém případě s přihlédnutím k jeho stavu.

  Pro porovnání. Složení přípravků na biologickou ochranu je odlišné pro různé typy vlasů a stupeň poškození. Proto je velmi důležité řádně posoudit jejich stav. Pokud to nemůžete udělat sám, poraďte se s odborníkem.

  Dovolte, abyste dal radu těm, kteří se k této metodě chystají samy.

  • Nepoužívejte příliš velké cívky pro biovody, jinak kudrlinky nebudou kudrnaté, ale jen lehce zvlněné;

  Výsledek použití velkých "hole"

  • Přípravky na bázi aminokyselin mají různé účinky na vlasy, které nemají stejnou délku. Například pokud po zbarvení nebo změně barvy prudce vzrostl, budou se klouby na poškozených a zdravých oblastech lišit. Proto, pokud potřebujete barvit vlasy, musíte to udělat dva týdny před nebo dva týdny po zakřivení;
  • Přírodní složky léčiva mohou reagovat na určité hormonální změny v těle a nepůsobí správně. K tomu dochází, když se provádí biologická bobtnání během těhotenství, menstruace nebo během kojení.
  • Pokyny pro biologické produkty vyžadují povinné testování alergických reakcí. Nezapomínejte na to - před zahájením léčby aplikujte na zápěstí trochu léku a ujistěte se, že se vám nepodaří pocit svědění, pálení, zarudnutí kůže;
  • Kromě základní kompozice budete potřebovat speciální šampon-krém, který zvedá vlasovou kutikulu, neutralizátor a kondicionér-ekvalizér. Všechny tyto nástroje musí pocházet ze stejné série. Nekupujte léky od různých výrobců;

  Plný rozsah léků

  • Na konci procedury se doporučuje, aby vlasy nebyly vlhké ani suché po dobu 4-5 dní;
  • Umyjte si vlasy po tom, co je to nejlepší šampon se silikonem, který chrání kudrlinky před ztrátou vlhkosti;
  • Po umytí je vhodné používat oplachovací prostředky;
  • K péči o kadeře je lepší používat masáže, ale dřevěné hřebeny se vzácnými zuby;
  • Je možné obnovit léčebné procedury, vyživovat a obnovovat masky deset dní po biovalence;
  • V případě potřeby mohou být vlasy narovnány pomocí zařízení určených k tomuto účelu. Po dalším šamponování se kadeře zotaví.

  A poslední. Pokud se určitě rozhodnete dostat kudrlinky, biowave - nejlepší volba. Vzhledem k tomu, že v nich jsou aminokyseliny, vitamíny a fytoextrakty obnovují vazby, které byly zničeny v důsledku deformace vlasů.

  Navíc se prodává v takovém objemu, který je postačující pro jeden postup, takže jeho cena je zcela přijatelná, na rozdíl od profesionálních fondů zakoupených k opětovnému použití.

  Závěr

  Zdůrazněte kouzlo obrazu s lákavými kadeřemi.

  Ženy jsou velmi podivně uspořádané: vždycky chtějí, aby příroda více odměňovala ostatním ženám. Kudrnaté nutně potřebují narovnat vlasy a ty, kteří jsou již rovní - nezapomeňte se naklonit.

  Naštěstí jsou tyto nevinné nálady docela možné. Video v tomto článku vám řekne, jak změnit nezměrné vlasy na luxusní kudrnaté zámky, a to nejen pomocí speciálních nástrojů, ale i prostředků pro curling.

  Výrobky pro střih vlasů bez amoniaku - TOP 15 nejlepších

  Ferventní kudrlinky, tekoucí kudrlinky nebo světelné vlny - to vše jsou výsledky, které lze získat pomocí chemických permů.

  Moderní trh nabízí mnoho možností pro skladby. Abychom se neztratili v této rozmanitosti a neudělali nejlepší volbu, je nutné podrobně studovat a porovnávat rysy nejoblíbenějších prostředků.

  Co si vybrat

  Existuje logická otázka - co znamená, aby si mohl zvolit perm?

  Naše doporučení:

  1. Výrobky z čpavku

  Moderní trh kadeřnictví nabízí široký sortiment výrobků pro zcela neškodné vlasy, které neobsahují amoniak. Při výběru netraumatické verze permanentního je třeba se zaměřit na stav vlasů. Neutrální formulace jsou dobré pro tenké tenké prameny a alkalické pro dlouhé porézní prameny.

  Péče o biologickou bavlnu, která je nejdůležitějším způsobem získání elastických kadeří, je obohacena bílkovinami, aminokyselinami a dalšími užitečnými složkami a je vhodná pro všechny typy vlasů, což také pomáhá obnovit strukturu každého vlasu.

  1. Přípravky pro chemické curlingy na ovocných kyselinách

  Přípravky na curling vlasů, vytvořené na bázi ovocných kyselin, lze klasifikovat jako terapeutické. Mezi ně patří Gidroveyv (Francie), Formula pro úspěchy Spojených států, Trioform Save (Francie).

  Tyto sloučeniny nemají nejmenší agresivní účinek, zatímco optimálně chrání pokožku hlavy a vlasy. Nemají nepříjemný zápach a poskytují pevnost, pružnost a hedvábnost kudrlin.

  Více nedávno, věta perm byla vždy spojena s poškozenými, vyprahlými vlasy. Moderní výrobci neustále zdokonalují kosmetiku a perm dnes - to jsou dobře upravené kudrlinky, které v procesu vytváření kladou důraz nejen na krásu, ale i na bezpečnost.

  Ollin

  • Ruská značka Olin vyrábí speciální gel pro perličkový Ollin Curl Perm gel, jehož účinné látky, především keratin, přispívají k pružnému zvlnění kadeř.
  • Gel kromě své hlavní funkce dodává objem vláken a vytváří na vlasu neviditelný film, který je chrání před negativními účinky vnějších faktorů. Aby byl přípravek schopen mít uklidňující, zvlhčující a vyživující účinek, gel se smíchá se směsí Fluid mix Ollin Curl Hair. Zajišťují kudrlinky získané v důsledku postupu, který se provádí pomocí speciálního mléka od společnosti Ollin. Vzhledem k pečlivému účinku na vlasy a schopnosti udržovat účinek až na šest měsíců, mohou být prostředky pro vytváření kudrlin od Allina připisovány biologickým zárodkům.
  • Jemný vzorec neobsahuje amoniak.
  • Náklady na 500 ml Ollin gel pro mávání se pohybuje mezi 350-400 rublů, tekutina, pro podobný objem, 250 -270 rublů, a fixační mléko je asi 200 rublů.

  Wella

  • Nemecky vyrobené vlasové výrobky firmy Wella vám pomohou získat luxusní kudrlinky bez poškození vašich vlasů.
  • Výrobce nabízí dvě řady výrobků, které spadají do kategorie jemných trvalých kadeří. Série Wella Wave It přidává další objem vytvářením tekoucích velkých vln. Ti, kteří chtějí získat pružné kudrlinky, by se měli rozhodnout pro sérii Wella Curl It. Kudrlinky jsou navlhčené, dříve poškozené plochy jsou intenzivně obnoveny.
  • Amoniak ve složení těchto čar není přítomen, to znamená, že vlasy nedostávají ten nejmenší negativní dopad, naopak vzorky vyvinuté odborníky Wella umožňují paralelně s permem získat vynikající péči.
  • Soupravy pro perm je možné zakoupit za cenu 1400 - 1600 rublů.

  Goldwell (Goldwell)

  Chemická biologická ochrana od japonského výrobce má nejjemnější účinek na vlasy a neobsahuje amoniak. Komplex produktů Evolution vytváří kudrlinky na bázi neutrální ph technologie a díky lipid-hydratačnímu komplexu obsaženému v kompozici obnovuje kudrlinky zevnitř a dodává jim lesk a sílu.

  Na základě přirozené struktury a aktuálního stavu je zvolen příslušný systém:

  • Systém "0" - vhodný pro vytváření kudrlin na tvrdých přirozených vlasech;
  • Systém "1" je optimální pro normální a tenké vlasy;
  • Systém "1 Soft" se používá v případě, že jsou vlasy mírně poškozeny nebo dříve vystaveny zvýraznění. Celkový počet narovnaných pramenů by neměl přesáhnout 30%;
  • Systém "2" pro porézní nebo obarvené chemickými barvivy vlasy, stejně jako pro majitele vlasů, melirovannyh 30-60%.

  Postupujte podle tohoto komplexu v kabině. Cena služby bude přibližně 4000 tisíc rublů.

  Kapous

  Série pro vlnu od italského výrobce se nazývá Kapous Helix a obsahuje speciální lotiony a neutralizátor.

  Prostředky jsou vydávány v množství 500 ml.

  Lotiony jsou různé obaly a také mají jiný zápach a vhodné označení:

  • 0 - pro obtížně tvarovatelné přírodní vlasy;
  • 1 - pro normální přirozené;
  • 2 - pro barvené a dříve zvlněné vlasy.

  Amoniak ve složení produktů z Kapousu je nahrazen glykanem amonným. Tato součást umožňuje nejen fixovat kudrlinky, ale také zajistit pružnost a měkkost.

  Tento typ permu lze přiřadit k "bio", protože vedle hlavního účinku mají aktivní složky regenerační účinek.

  Postup práce s látkami na vlnění společnosti Kapous lze provádět jak samostatně, tak s pomocí velitele v kabině. Náklady na spotřební materiál pro domácí proceduru budou asi 600 rublů, servisní průvodce bude stát asi 3000 rublů.

  Paul Mitchell (Paul Mitchell)

  Paul Mitchell je americká značka, která již 40 let úspěšně působí na trhu s kadeřníky a laminovacími výrobky.

  Pomocí této značky značky Biowave můžete snadno dosáhnout pružných kadeří různých průměrů nebo lehkého vlnění.

  Paul Mitchell vyrábí tři typy biologicky šetrných formulací:

  • Pro tlusté a šedé vlasy - alkalický typ;
  • Pro normální, suché a obarvené - exotermní;
  • Pro vyjasněnou a tenkou kyselinu.

  Výrobek neobsahuje peroxid vodíku a čpavek, působí jemně, aniž by poškodil vlasy.

  Složení od Paula Mitchella pro domácí použití lze zakoupit za zhruba 2500 rublů, v kabině cena služby začíná od 3500 rublů.

  Chi iontové lesklé vlny trvalé biovody od amerického výrobce Farouk Systems neobsahují agresivní složky, jako je čpavek nebo kyselina thioglykolová, ale je obohacena přírodními bílkovinami z hedvábí. Komplex lze použít jak pro zdravé, tak i pro volné prameny.

  Chi produkty budou mít hojivý účinek na křehké, suché a poškozené vlasy.

  Je možné použít prostředky jak v salonu, tak doma. Nevykazuje charakteristický chemický zápach.

  Sada pro domácí použití, která obsahuje složení pro tvorbu kudrlin, držáku, neutralizátor a kondicionér, bude stát asi 3000 rublů.

  Ceny za služby velitele začínají od 5 000 rublů.

  Schwarzkopf profesionální

  Série produktů Schwarzkopf Natural Styling patří do kategorie biologických odpadů a neobsahuje agresivní chemikálie, které mohou poškodit strukturu vlasů.

  Navíc extrakt z aloe vera obsažený v lécích pomáhá při přidávání elasticity do kadeřnic během postupu.

  Řada Natural Styling obsahuje následující produkty:

  • Gel Poskytuje bazální vlnu a udržuje hlasitost. Používá se k udržení regrown kořenů po curling. Obsahuje aminokyseliny a hydratační komplex;
  • Lotion Dvojfázový vzorec, snadno se aplikuje, vytváří kudrlinky, zatímco je pečuje o ně;
  • Tekutina. Navrženy tak, aby získaly krátkodobé účinky, které nebudou trvat déle než 6 týdnů.
  • Lotions Classic. Představuje několik možností, v závislosti na typu vlasů. Výsledek se provádí na vlasy až do 12 týdnů;
  • Neutralizátor Vhodný pro jakýkoli druh kompozice od společnosti Schwarzkopf;
  • Zotavení postřikem. Cílem je chránit vlasy během procedury.

  Všechny výrobky značky jsou vyráběny v Rusku.

  Náklady na salonní proceduru založené na finančních prostředcích společnosti Schwarzkopf budou asi 7000 rublů, cena doma je tvořena náklady jednotlivých fondů:

  • Gel pro bazální objem - 350 rublů;
  • Lotiony - asi 600 rublů;
  • Fluid 650 rublů;
  • Sprej - 500 rublů;
  • Neutralizér - 700 rublů.

  Je to důležité! Při použití komplexu pro natáčení doma byste měli jasně dodržovat pokyny. I malé odchylky v dávkování a technologii mohou mít pro vlasy negativní důsledky.

  Estel Niagara (Estelle Niagara)

  Ruský biotermín, který neobsahuje amoniak a thioglykolát amonný. Vzorec je založen na Cysteamine, který má jemný účinek. Výsledkem je přirozené, dobře upravené, jednotné kudrlinky.

  Postup s prostředky Estel lze provádět v kabině, v tomto případě jeho náklady budou 2000-2500 rublů, nebo doma, které strávily na nákup 500-650 rublů.

  Jeden z nich

  Biologická bobtna od italského výrobce Concept zaručuje vynikající formování a dlouhodobé uchování zvlnění. Kompozice obsahuje botanické extrakty, strukturní aminokyseliny a redukční komplex PBBS založený na proteinech. Z jedna biologická záře neobsahuje amoniak nebo jeho deriváty.

  • Pro přirozené vlasy - 2100 rublů;
  • Pro barvené vlasy - 2200 rublů;
  • Pro bělené vlasy ("Angel Hair") - 2300 rublů.

  Matrix

  Americká bio-permanentní Matrix předpokládá komplexní účinek na vlasové výrobky vyvinuté na základě komponent rostlin. Kompozice z Matrix neobsahuje žádné agresivní látky. Navíc, po proceduře, kudrlinky pociťují vliv zvláštního zvlhčujícího komplexu, který opakuje biologickou vlasovou membránu.

  Řada Matrix nabízí tři produkty pro kadeře:

  • V modrém balení - pro citlivé vlasy, doba prodlevy - 10 minut;
  • Oranžová verze - pro obtížné a normální vlasy, doba zotavení 15 minut;
  • Růžová - pro barvené a normální vlasy. Doba expozice je také 15 minut.

  Neutralizátor svorek je pro všechny prostředky stejný. Doba expozice je 5-7 minut.

  V salonu bude cena procedury záviset na délce vlasů:

  • 6000 rub. - krátký;
  • 7000 rub. - střední délka;
  • 8000 rub. - dlouhé vlasy.

  Při domácím použití bude curlingové mléko stát asi 750 rublů, držitel - 800 rublů.

  Londa

  Bezfarebná vlasová curlingová emulze od společnosti Londa, založená na kyselině thioglykolové, patří do kategorie biovzdušných plodů, protože má šetrný účinek a obsahuje keratin, což je protein, který organickou strukturu vnímá.

  Kompozice je také obohacena kolagenem, panthenolem, bílkovinami a fytovými extrakty.

  Země původu: Rusko.

  Procedura šetrná k salonům pro krátké vlasy bude stát asi 3 000 rublů, pro dlouhé - 6 000 rublů.

  Pro samoléčení kudrlin budete potřebovat koupit lotion - 1500 rublů a fixativ - 900 rublů.

  Shot "Wawe of Perm" - chemické bio-permanentní na bázi bílkovin z pšenice a keratinu neobsahující čpavek, bez poškození vlasů, oživuje sen dobře upravených zvlněných vlasů.

  Lineové nástroje lze zakoupit za následující cenu:

  • Složení pro curling - 1200 rublů;
  • Modulátor pro chemické složení - 1150 rublů;
  • Svorka pro chemické složení - 870 rublů.

  Ceny jsou uvedeny na 500 ml.

  Země výroby: Itálie

  Eugene perma

  Chemická biologická bobtnání bez amoniaku s přírodními složkami, vitamíny a minerály, které umožňují získat pružné kadeře jakéhokoli tvaru a průměru.

  Řada francouzských značkových produktů zahrnuje následující položky:

  • Lotion, jehož použití je tekoucí kudrlinky - №0 - pro přirozené a obtížné změny tvaru vlasů, №3 - pro vlasy, které jsou citlivé na účinky;
  • Složení - №0 - pro tvrdé a přirozené vlasy, №1 - pro přirozené vlasy, №2 - pro citlivé vlasy, №3 - pro poškozené vlasy;
  • Neutralizátor

  Cena lotion je 600 rublů, kompozice pro curling je 1200 rublů, neutralizátor je 1100 rublů.

  Brelil profesionální

  Linka Perms od firmy Brelil professional je určena pro permům různých typů vlasů. Vzhledem k nepřítomnosti amoniaku v kompozici a obsahu péčích složek, vitamínů a bílkovin je vhodný pro poškozené a barvené vlasy a patří do biochemického typu.

  Linka obsahuje následující produkty:

  • Vyvažovací šampon pro vytvoření jemných kudrlin - 1250 rublů;
  • Gel Akce 1 - pro normální vlasy - 1900 rublů;
  • Gel Akce 2 - pro barvené vlasy - 1900 rublů;
  • Řídicí jednotka - 650 rublů;
  • Lotion pro přirozené vlasy - 1100 rublů;
  • Lotion for curling colored hair - 1100 rublů;
  • Lotion for hard to give vlasy - 1100 rublů.

  Producent finančních prostředků země: Itálie.

  Magic curl

  Prostředek "Magic curl" od ruského výrobce Galant-Cosmetic, obohacený přírodním keratinem, lze klasifikovat jako biologicky odbouratelný. Neexistuje amoniak ve svém složení, ale existuje lékařský komplex, který tvoří během každé procedury ochranný film na každém vlasu.

  Složení je určeno pro domácí použití, cena nepřesahuje 300 rublů.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy