logo

Stínění vlasů "Estelle": návod k použití

Dobře upravené, silné a lesklé kudrlinky - sen každé ženy. V současných podmínkách je však obtížné zachovat krásu a odolnost vlasů, ztrácí se působení negativních faktorů, ztrácí se pružnost, konec se začne rozštěpovat. Moderní procedury salonu mohou eliminovat tyto nepříjemné důsledky. Dámy si mohou vybrat řadu služeb, které poskytují kosmetický a wellness efekt. Stínění vlasů Estelle je jeden takový postup.

Budeme chápat, proč jsou prameny transformovány, jak správně aplikovat každý produkt z komplexu a jaké vlastnosti má výrobek.

Co je stínění

Estel si můžete zakoupit ve specializovaných prodejnách. Jedná se o relativně nový produkt, který byl dříve používán pouze v showroomech a je nyní k dispozici všem spotřebitelům. Screening je často zaměňován s vrstvením, jsou to však zcela odlišné postupy, které se liší nejen metodou provedení, ale také výsledkem.

Podstatou laminace je vytvoření ochranného filmu na pramenci, který zabraňuje tepelnému a chemickému poškození. Escape funguje jinak. Za prvé, vlasy jsou nasyceny užitečnými látkami, pronikajícími hluboko do kůry a teprve pak obaleny vrstvou silikonu.

Po laminování se vlasy stávají tvrdé a suché, protože fólie blokuje přístup kyslíku a po stínění se jejich stav zlepšuje, protože obsahují živiny a zvlhčující přísady.

Složení

Escape je účinná metoda pro rychlé obnovení vlasů. Jen pár minut - a vaše kudrlinky budou lesklé, měkké a poslušné. Tento efekt zajišťují živiny, které tvoří sadu.

Základ fondů - silikon. To, že na každém pramenu je lesklá ochranná vrstva. Pečlivá péče a obnova slibuje komplex přírodních olejů, které zahrnují makadamové, arganové, kamélie a oleje z hroznových semen.

Keramidy vyplňují póry, které se tvoří ve vlasech a pomáhají prospěšným složkám pronikat do kůry. Sójová bílkovina uzavírá váhy a vyhlazuje kudrlinky, aminokyseliny dodávají lesku a pružnost.

Postup má následující efekt:

 • ochrana před negativním vlivem vnějších faktorů;
 • dává vlasům lesklý lesk;
 • hluboká výživa a restaurování kudrlin;
 • zachování vlhkosti uvnitř vlasů;
 • zvýšit účes v objemu až o 10%.

Co je zahrnuto

V současné době značka Estel uvolňuje dva typy stínících sestav. Sada terapie Q3 pro poškozené vlasy vyrovnává, posiluje, zvlhčuje a obnovuje poškozené zakřivené struktury, chrání před tepelným poškozením a ultrafialovým zářením.

Souprava Q3 Blond pro blond a vyčerené vlasy má přesně stejné vlastnosti jako terapie Q3 a navíc neutralizuje žlutou barvu, která často ruší blondýnky, vyrovnává úroveň pH, ​​která je nezbytná pro obnovení pramenů.

Oba systémy obsahují tři produkty, které je třeba aplikovat střídavě:

 • dvoufázový kondicionér s přírodními oleji a silikonem, který umožňuje snadné česání bez zamotání;
 • nezmazatelný silikonový olej, který vyplňuje poškozené struktury a vyrovnává povrch chloupků;
 • který vytváří ochrannou fólii na kadeřích.

Výhody a nevýhody

Názory na screening jsou různé, některé jako účinek získaný po postupu, jiné dívky si stěžují, že lesklý lesk a poslušnost zmizí téměř po prvním mytí hlavy.

Systém má své klady i zápory, stejně jako jiné kosmetické a zdravotní postupy. Hlavní výhodou využití finančních prostředků je získání okamžitého výsledku, poprvé si uvědomíte, jak se kudrlinky změní.

 • snadnost použití - způsob použití všech tří nástrojů je podrobně popsán v návodu k soupravě;
 • stínění může být provedeno v kabině nebo doma, technologie nevyžaduje zvláštní dovednosti a specifické znalosti;
 • cena sady je k dispozici téměř všem spotřebitelům;
 • systém má kumulativní efekt, čím častěji vytváříte stínění, tím vyšší budou výsledky.

Důležité vědět! Odborníci doporučují prověřovací kurzy. Okamžitě musíte provést 10-15 procedur, poté - dvouměsíční přestávku.

 • křehkost výsledku - na začátku kurzu trvá účinek několik dní, ne více;
 • vysoké náklady na procedury v salonech;
 • přítomnost kontraindikací pro;
 • nutnost použití žehliček k zajištění výsledku.

Etapy postupu

Proces skríningu není obtížný, pokud splníte všechny podmínky uvedené v pokynech, můžete nezávisle dát kudrlinkám zdravý lesk. Hlavní věc - aplikovat prostředky v dávkování a pořadí, které doporučují odborníci.

Poskytujeme úplný popis postupu, abyste získali z něj dobré výsledky.

 1. My myjeme vlasy šamponem, který je vhodný pro typ vlasů, je žádoucí, aby produkt pocházel z Estel a také z řady Q3 - to zvýší účinnost jiných výrobků. Hluboké čištění eliminuje všechny kontaminující látky a otevřené váhy, díky nimž budou prospěšné látky transportovány do kůry.
 2. My blot vlasy s ručníkem - voda by neměla odtok z nich, jinak kompozice jednoduše nebude moci proniknout hluboko do pořadí.
 3. Rozdělíme celou hlavu vlasů na 4 stejné části s pomocí oddělení od středu čela ke středu occiputu a od jednoho ucha k druhému. Upevňujeme prameny svorkami, v žádném případě je nečistíme, aby nedošlo k jejich poškození.
 4. Potřebujte dvoufázový sprejový kondicionér a aplikujte na každou ze čtyř zón a obcházejte kořeny.
 5. Nejdéle za pět minut vezměte olej silikonem, jemně jej protáhněte do dlaní, abyste ho zahřáli a aplikujte ho na vlasy, vyhýbá se kořenové zóně.
 6. Třetí lahvičku protřepejte a aplikujte stejným způsobem jako první dva produkty.
 7. Suché vlasy s vysoušečem vlasů a žehličky. Tato fáze je nezbytná pro fixaci složení uvnitř chloupků - pomocí elektrického zařízení ho "utěsíme" a vytvoříme ochrannou clonu na povrchu kadeřnic.

Aby nebyly vlasy těžší, odborníci doporučují, aby dodrželi pravidlo se třemi kliknutími: aby zvládli jednu ze čtyř zón, každá s médiem by neměla být stisknuta víc než třikrát. Spodní zóna není zpracována, takže po krocích nejsou kadeře mastné.

Kontraindikace

I přes to, že agresivní chemikálie nejsou zahrnuty do skríningového prostředku, nelze v některých případech provést postup.

Pokud máte velmi oslabené, vypálené a suché kadeře, je lepší použít profesionální masky nebo balzám k jejich ošetření, zkuste lidové recepty a po zotavení dosáhnete požadovaného kosmetického efektu.

Jiné stavy mohou být také kontraindikovány:

 • osobní intolerance k jedné nebo více složkám kompozice;
 • zvýšené mazání a seborrhea;
 • vypadávání vlasů v akutní fázi;
 • porušení integrity kůže (odřeniny, popáleniny, škrábance, rány);
 • kombinace příliš dlouhých kudrlin a slabých vlasových folikulů.

Správná péče

Dívky často dělají před procedurou fotky, ihned po ní a o několik dní později. Pouhým okem je jasné, že stínění poskytuje vynikající výsledky, vlasy se stávají poslušnými, vyrovnanými, získávají lesklý lesk.

Ale po prvním nebo druhém šamponování se situace dramaticky změní - neexistuje žádná stopa "magické" transformace. Abyste tomu předešli, měli byste obnovit kurzy, jak doporučují stylisté. Měli byste také řádně pečovat o prameny.

 • Je třeba umýt vlasy pouze s měkkými, bezsulfátovými šampony;
 • po umytí je nutné použít balzám nebo kondicionér, jednou týdně - masky;
 • během regenerace je lepší nechat barvit kudrlinky sloučeninami amoniaku a ne kudrlat, to může vyvrátit veškeré úsilí.

Na konci

Screening může být skvělou alternativou k drahým léčebným procedurám. Sady Estel jsou prodávány v profesionálních obchodech, jsou vybaveny pohodlnými instrukcemi a jsou plně připraveny k použití, nemusíte nic mixovat ani nakupovat. Každá láhev je očíslována tak, abyste se nezaměňovali, v jakém pořadí použijte prostředky.

Zvláštní dovednosti k obnově kudrlin doma nemusejí být získávány. Je však důležité dodržovat pokyny, dodržovat všechna doporučení odborníků a pravidelně se starat o prameny. Pouze za takových okolností vás potěší silou, zdravím a brilantností.

Pohádka: recenze stínění

Jedním z nejoblíbenějších a nejvýkonnějších postupů je screening. Každé dívce může díky tomuto postupu dát vlasy do pořádku.

Co je to stínění vlasů?

Screening je speciální postup, který vám umožňuje obnovit vlasy zevnitř pomocí živin. V důsledku zvláštního efektu zmizí všechny poškozené oblasti. Vlasy jsou nasyceny speciální látkou po celé délce. Každé vlasy obdrží svou část živin. Po prověřování vlasy vypadají skvěle jako modely na obálech časopisu. Stínění vlasů dodá sílu, foto procedury by mělo být vyhodnoceno před odjezdem do kosmetického salonu.

Útěk umožňuje nejen hojení vlasů, ale i jejich ochranu, to znamená, že ochranná fólie pokrývá všechny vlasy. Účinek tohoto postupu je 3-4 týdny. Doporučuje se podrobit se několika procedurám, pak budou vlasy ve vynikajícím stavu po dlouhou dobu.

Pomocí stínění můžete vlasům poskytnout požadovaný odstín.

Co je lázeňské stínění?

SPA chrání vlasy před ztrátou síly. Postup je skutečná spása ze stresu. Poskytuje individuální přístup ke každému klientovi. Tento postup je ideální pro ty lidi, kteří předepisují léčbu vlasů, ale je třeba je pouze obohatit jemnými metodami. Lázeňské stínění je skvělý doplněk péče o vlasy. V průběhu procedury vlasy dostávají potřebné živiny a energii. Vlastník vlasů sám potěší příjemně vonící a užitečné výrobky. Představí božské vlasové vlasové stínění, fotografie před a po postupu pomůže vyhodnotit výsledek.

Stínění vlasů - recenze

Tatyana
Žena v domácnosti, 26 let
Moskvě

O lázeňském štítu slyšel od přítele. Mluvila podrobně o tomto postupu. Kontaktovala jsem kadeřníka přímo k zakoupení soupravy. V obchodě nelze zakoupit speciální sadu Estel Q3 Therapy. Lze jej koupit od kadeřníka. Po provedení objednávky jsem čekal několik dní. V supermarketu elektrický kadeřník koupil vlasy. Souprava obsahuje několik bublin s obsahem kapaliny:

Sada je skvělá pro domácí použití. Existuje zvláštní instrukce, která zvýrazní všechny otázky týkající se používání nástrojů. Není nic složitého. Dobře jsem si umyla hlavu, znovu jsem na šálek vložila šampon do malého množství, pak ji dobře vymyla a vysušila ji ručníkem. Láhev kondicionéru se otřásla a pak jí pokropila vlasy. Okamžitě se staly měkkými a příjemnými na dotek klimatizačního zařízení. V koupelně se rozšířila příjemná nenápadná vůně. Pak aplikovala olej ve výši jen tří rozprašovačů, obávala se, aby jí přehnala, aby její vlasy nebyly mastné. Olej se aplikuje pouze na vlasy, ale ne na kořeny. Pak jsem vlasy přirozeně vysušil. Zarovnejte vlasy pomocí žehličky a osvěžte olej. Vlasy získaly měkkost a lesk, vypadaly naživu. Efekt byl na tváři. Vlasy vypadaly mnohem lépe díky použití přípravků, než když jsem je nepoužíval. Faktem je, že zarovnávač špatně zkazí vlasy a nepoužil jsem je dříve, než jsem koupil Estel Q3 Therapy. Tyto prostředky tvoří na vlasu ochrannou fólii, takže vystavení vysokým teplotám nezhoršuje vlasy. Radím všem přátelům lázeňské stínění.

Natalia
Automobilový salónní administrátor, 30 let
Moskvě

"Jsem majitel barvených dlouhých, hustých bílých vlasů. Z neustálého barvení se vlasy staly zcela bez života. Na dotek jsou jako houba. O lázeňském stínění se už dávno slyšela a rozhodla se zkusit. Než jsem si koupil sadu, rozhodl jsem se zjistit, jaký bude účinek po jednom postupu a navštívit salon krásy. Postup netrval moc času. Vyčerpaná jen asi hodinu. Vedle lázeňského stínění jsem také oddělil dělené konce. Moje vlasy byly omyty, pak byly špičky vyříznuty. Pak byly ošetřeny směsí dvou bublin, první - klimatizační zařízení, pak byl nanesen olej. Pak byly vlasy vysušeny, konce byly profilovány a byl aplikován olejový lesk. Moje bezvlasé vlasy byly příjemné na dotek. Byl jsem překvapen, že ten pocit byl

světlo, jako by moje vlasy nebyly moje. Získali hedvábnost a měkkost. Moje vlasy jsou nezbedné. Druhý den jsem očekával, že budu trpět instalací, jako vždy. Ale to se nestalo. Moje vlasy se staly překvapivě učenou a bez problémů jsem ji vložil do vysoušeče vlasů. "

Veronica
Hosteska, 26 let
Petrohrad

Hodně jsem četl o lázeňském screeningu na internetu, ale žádný z mých přátel se k tomuto postupu nepřipustil. Rozhodla jsem se stát se první mezi mými známými, kteří se odvážili navštívit salon krásy, aby se podrobili proceduře. Moje vlasy jsou řídké, dlouhé, tenké, křehké a kousnuté na špičkách. Jsou nepříjemné na dotek, zvláště dole, kde jsou rozdělené konce. Moje vlasy jsou také velmi mastné. Každé další den je omývám, rychle se stávají mastnými. Očekávala, že procedury lázeňského vyšetření poskytnou vlasům lesk. Budou příjemné na dotek a oživí. V kajutě jsem si umyla hlavu, lehce ji sušila ručníky a pak jsem dal dvoufázový kondicionér. Láhev byla předem promíchána, aby se promíchaly fáze. Několikrát stiskl sprej. Za kondicionérem způsobeným malým poškozením vlasů. Pak byly vlasy vysušeny sušičem vlasů a vyrovnány plochým železem. Pak trochu zažijte. Měl jsem rád účinek postupu. Nikdy jsem neměla vlasy tak dobře upravené. Výsledek, který jsem očekával od postupu, se odůvodnil.

Postup stínění vlasů

Opatrná péče o vlasy žen je zapotřebí po celý rok. Vysoušeč vlasů, curlingové žehličky, žehlení, zbarvení jen dodávají starosti. Přirozené studené a horké slunce nejsou ani vlasy podle vašeho vkusu. A tak chcete vidět, že vlasy nejsou jen krásné, ale také zdravé!

Screening Výhody

Neexistuje žádný blázon, bohužel. Existuje však prověřovací postup. Služba je primárně terapeutická. Na vysušené tenké vlasy, poškozené tepelnými účinky a chemickými složkami barev a kadeří, se aplikuje speciální složení vitamínů, aminokyselin a sójových bílkovin. Zůstává neviditelný film na kadeřích, chrání všechny vlasy před negativními faktory. Na rozdíl od laminace se výživa vlasů získává nikoli zvenčí, ale zevnitř. Často se doporučuje provádět postupy komplexním způsobem, aby bylo zajištěno úplné zotavení.

Takže jaké jsou hlavní výhody screeningu? Během postupu jsou všechny drsnosti a nepravidelnosti vlasů utěsněny. Křehké, suché vlasy dostávají potřebnou výživu, vypadají lesklé a dobře upravené.

Výživná směs dodává až asi patnáct procent objemu, takže pro tenké vlasy je stínicí procedura dobrým způsobem, jak získat svěží vlasy. Konečně se vlasy stávají trvanlivými a poslušnými. Jsou snadno položeny do vlasů a styling lze provádět bez dalších finančních prostředků pouze s hřebenem a vysoušečem vlasů.

Stínění chrání kadeře před teplotními extrémy a dalšími nepříznivými účinky. Čím častější je stínění, tím silnější je ochranná vrstva. Pokaždé, když je stínění vlasů z důvodu kumulativních efektů delší.

Postup je neškodný a pomáhá chránit barvivový pigment. Proto je možné provádět screening bezprostředně po barvení: současně se udržuje zdraví kudrlin a výsledný tón. Vlasy po proceduře vypadají, jako kdyby na ni pracovala drahá stylista, vypadá tak luxusně.

Typy stínění

Rozlišujte mezi běžným a barevným stíněním. S obvyklým filmem na vlasu se jejich tón nezmění. Je neviditelný a slouží k tomu, aby zdraví a lesk.

Barevné stínění jemně zabarvuje kudrlinky se složkou bez amoniaku. V laku nejsou žádné agresivní sloučeniny, ale existují tuky, vitamíny a ceramidy s aminokyselinami. Tyto látky pronikají hluboko do vlasů, čímž eliminují křehkost a suchost, poskytují zdravý vzhled vlasů a lesklý přirozený lesk a přirozený tón.

Nevýhody

Ale nevýhody screeningového postupu jsou krátké trvání účinku a značné náklady. Stínicí efekt trvá dva až šest týdnů. Záleží na stavu vlasů: čím více poškození, tím je pravděpodobné, že film bude absorbován vlasy. Kvalita použité kompozice je také důležitá. Ale zde je řešení: domácí stínění vlasů.

Provádění procedury doma není obtížné. V době, kdy veškerá akce trvá déle než dvě hodiny. A měli byste začít s akvizicí pro screening. Obsahuje šampon, masku, stínicí složení a balzám. Každá kompozice má své vlastní vlastnosti. Proto je důležité pečlivě prostudovat instrukce, protože nikdo nemá touhu přeměnit své vlasy na kouč. A pak budete muset připravit rukavice, vysoušeč vlasů, hřeben, vodu a ručník.

Domácí promítání

Nejprve se vlasy umyjí šamponem a vysuší se ručníkem. Poté se na vysušené kadeře aplikuje maska, která vystaví váhy a lepší pronikání prosévací hmoty do hloubky. Maska rozšíří efekt po stínění. Po opláchnutí masky jsou zámky znovu vysušeny ručníkem.

Dále se vlasy aplikují na kompozici pro screening. Můžete pokrýt hlavu ručníkem, abyste dosáhli lepšího nárazu. Po důkladném opláchnutí kadeřních vlasů vlasy stylují. Postup je dokončen.

Nákupy finančních prostředků jsou důležitými profesionály, protože pouze ty budou mít nejlepší efekt. Konkrétně je to nutné. Zdravé vlasy se nerozbijí, nezaměňujte, nerozdělujte a nechejte se slunit. A je tam nějaký screening, který to všechno vrátí na poškozenou hlavu vlasů. Jedná se o lázeňské stínění Q3.

SPA stínění vlasů q3

Pro něj použijte nástroje Estel Professional. SPA stínění pomůže vlasům, které ztratily svou vitalitu, aby se znovu staly zdravými a lesklými. Postup by se však neměl provádět s mastnými vlasy: stínění zvyšuje mazové vylučování a proto, před stíněním, majitelé mastných vlasů potřebují odbornou radu.

Mezi složky složení - arganový olej, nejcennější složka, protože je totožný se složením mazových žláz. Výsledkem je úplné obnovení hydrobalance, zpevnění poškozených kadeří, ochrana před tepelným působením a UV zářením, návrat lesku, hedvábnost a příjemný vzhled. V průměru zůstane výsledek na vlasu po dobu až tří týdnů. Ochrana a pečlivé obnovení je výsledkem postupu stínění vlasů. Efekt je okamžitě znatelný a stojí za to dát blaženosti vašim oblíbeným vlasům.

Stínění vlasů

Popis postupu

Stínění vlasů je lékařský postup pro péči o vlasy, ve kterém se živí vnitřní struktura vlasů. V tomto postupu jsou vlasy vyživovány, hydratovány a chráněny před vnějšími vlivy prostředí. Vlasy jsou pokryty ochrannou fólií, tvořící efekt lesklých vlasů. Kompozice pro stínění vlasů zahrnuje aminokyseliny, sójové bílkoviny, oleje a další přírodní látky. Stínění vlasů může být průhledné a barevné. Vlasy po stínění jsou lesklé a vypadají zdravě.

Nejznámější přípravky na ochranu vlasů jsou Q3 Blond a Q3 Therapy od společnosti Estel (Estel Professional, Rusko) a Shine Clear a barevným stíněním od Paula Mitchella (USA).

Paleta Shine Clear Paul Mitchell je prezentována ve 32 barvách:

Mechanismus dopadu

Účinek léků na stínění je stejný jako při laminování a biolaminaci - na povrchu vlasů se vytváří ochranný film z olejů, který vyrovnává a chrání svou strukturu. Kůže se zjemňuje, což je velmi patrné u poškozených vlasů. Kromě toho vlasy naplní vodní rovnováhu a obdrží živiny, které do vlasů pronikají a "utěsní" a poskytují regenerační účinek na vlasy. Chcete-li maximalizovat účinek stínění, můžete používat produkty péče o vlasy od společnosti Loreal Paris.

Indikace a kontraindikace pro stínění vlasů

Indikace pro stínění vlasů

1. Poškozené vlasy: dělené, tenké, suché a křehké. Používá se jako lékařský postup.

2. Vlasy vystavené častému vystavení vlasovým sušičkám, kleštěm a žehličkám.

3. Po barvení, stohování nebo vyrovnávání.

4. Nudné, vybledlé, bez života.

5. Jako ochrana před agresivním vnějším prostředím (ultrafialové paprsky, chlad, vítr, slaná voda, suchost).

Kontraindikace stínění

1. Alopecie, jelikož po proceduře se vlasy stávají těžšími.
2. Dlouhé, tlusté a husté vlasy ze stejného důvodu a účinek na tyto vlasy je sotva patrný, protože takové zasklívání vlasů je vhodnější.
3. Olejnaté vlasy a vlasy, stejně jako při stínění vlasů jsou velmi zvlhčené.
3. Kožní onemocnění.
4. Zranění a poškození pokožky hlavy.
5. Individuální intolerance vůči složkám, které drogu tvoří.

Výhody a nevýhody stínění vlasů

Výhody

1. Jedná se o léčebný postup, který zlepšuje stav vlasů, na rozdíl od laminace a eluce, které mají pouze kosmetický efekt.
2. Obnovuje suché, křehké, vysušené vlasy a dělené konce.
3. Přípravek obsahuje přírodní přísady jako v případě fytolaminů.
4. Barva složení neobsahuje amoniak, proto, jemně ovlivňuje vlasy.
5. Vlasy získávají další objem.
6. Díky chráněnému filmu jsou vlasy chráněny před agresivními účinky na životní prostředí, mechanickým a chemickým poškozením.
7. Vlasy nejsou zmatené, snadno se hřebou a hodí.
8. Můžete změnit odstín vlasů.
9. Vlasy vypadají dobře upravené (hladké, hedvábné, lesklé).
10. Barva barvených vlasů před prováděním postupu udržuje jas a svítí déle.
11. Vlasy po proceduře příjemně voní.
12. Představte kumulativní efekt.

Stínění efekt

• Vlasy a lesk vlasů
• Obnovuje strukturu vlasů, ukáže, že má hojivý účinek.
• Rozdělte konce navlhčenou
• Zvyšuje se objem vlasů
• Díky ochrannému filmu jsou vlasy chráněny před agresivními vnějšími vlivy.
• Barvené vlasy se stávají odolné světlé barvě
• Vlasy se lépe hodí.
• Vlasy se ztěžují a získávají sklovitý lesk.

Nevýhody

1. Vlasy po promytí elektrify by měly být použity po šamponovém balzámu.
2. Vlasy se stávají těžšími, tužšími a mohou se dostat do podoby "rampouchů".
3. Estelle Q3 Therapy obsahuje siloxan, analog silikonu.
4. U zdravých vlasů je účinek téměř neviditelný.
5. Nevhodné pro mastné vlasy.
6. Účinek není dlouhodobý, je nutné podrobit se postupům.

Průběh postupu

Před stíněním průvodce je doporučeno, aby se podrobil wellness procedurám, pokud jsou vaše vlasy velmi poškozené, a očištění dělených konců v den procedury.

1. Screening s přípravami Pavla Mitchella

1. Vlasy se omyjí pomocí speciálního šamponu Shampoo Three, který hluboce čistí a odstraňuje škodlivé látky.

2. Vlasy se suší ručníkem a hydratační maska ​​Super-Charged Moisturize se aplikuje po dobu 5-10 minut, čímž se obnoví struktura vlasů zevnitř.

3. Použijte kompozici pro stínění barev. Shine nebo bezbarvý Shine Clear po dobu 20-25 minut (pokud je aktivován teplem, doba expozice se sníží). Kompozice pro barvení je zvolena velitelem na základě vašich přání a vlastností vlasů, vývojář-oxidační činidlo se vždy přidává k odbarvování v poměru 1: 1 a pro bezbarvé stínění se nevyžaduje. Kompozice obsahuje kyselinu olejovou a sójové bílkoviny.

4. Barva je omyta speciálním terapeutickým nástrojem pro rozemíkání vlasů, který má antistatický účinek a chrání vlasy před ultrafialovým zářením.

5. Vysušené a naskládané vlasy.

Video stínění vlasů

2. Screening s Estelleovou Q3 Blond a Q3 terapií

• Q3 BLOND je vyrobena speciálně pro blondýnky a bělené vlasy, obsahuje výživné oleje (argan, macadamia nut, camellia) a také obsahuje purpurový pigment, který neutralizuje žlutý odstín.

• Q3 THERAPY pro poškozené vlasy obsahuje: arganový olej, makadamový olej a olej z hroznových semen, siloxan.

Postup se skládá ze tří fází se speciálními lahve č. 1, č. 2, č. 3

1. Hluboce čistící vlasy se speciálním šamponem. Sušení vlasů ručníkem.

2. Použití agenta číslo 1 (dvoufázový klimatizační přístroj Q3 Intense nebo Q3 Blond). Postříkejte na mokré vlasy po celé délce a dobře protřepejte láhev. Úkolem tohoto léku je zvlhčit, obnovit přirozené pH vlasů a přizpůsobit strukturu pokožky, stejně jako neutralizovat žlutý odstín.

3. Prostředky v čísle 2 (olej Q3 Therapy nebo Q3 Blond) jsou vymačknuty v malém množství do dlaně a naneseny po celé délce vlasů, ustoupily od kořenů o 2-3 cm na špičky. Hřebte si vlasy s velkými zuby. Na bělené, tenké vlasy položte minimální množství oleje (1-2 kliknutí čerpadla), na porézních, špatně poškozených a bělených vlasech můžete použít více oleje. Úkolem tohoto léku je výživa a obnovení poškozené struktury vlasů, stejně jako zvýšení hustoty.

4. Nakonec použijte nástrojové číslo 3 (olejový lesk Q3 Luxury). Po 10 až 15 minutách nastříkejte přípravek se všemi vlasy a pečlivě si česněte vlasy. Nástroj vytváří ochranný film z tepla a UV záření, vlasy jsou lesklé a hedvábné, barvené vlasy se stávají jasnými barvami. Nepoužívejte olejový lesk na tenké vlasy, aby nedošlo k přetížení.

5. Ujistěte se, že horké styling s fénem nebo žehlení.

Doba trvání účinku a počet procedur

Účinek postupu netrvá dlouho: od 1 do 3 týdnů, v závislosti na počátečním stavu vlasů. Postup můžete opakovat za 1-2 týdny. Je nutné provést 5-10 procedur v závislosti na postavení vlasů. Postup má kumulativní účinek, čím více postupů jste udělali, tím méně promývání bude vyprázdněno. Opakovaný kurz lze provést za 6-10 měsíců.

Péče o vlasy po stínění

1. Používejte šampony bez obsahu alkálií.
2. Použijte balzám po šamponování tak, aby vlasy nebyly elektrifikovány.

Stínění vlasů: stupně, výhody a nevýhody

Jednou z úkolů moderního vývoje v oblasti péče o vlasy a zlepšení vzhledu vlasů je péče o zdraví a ochranu před nepříznivými faktory. Koneckonců, pouze zdravé prameny zevnitř, nasycené esenciálními živinami, mohou vypadat perfektně, zůstat tlusté, lesklé a dlouhodobě poslušné ve stylu. Je snadné dosáhnout takového výsledku pomocí moderní procedury stínění vlasů, kterou může žena provádět nejen v kosmetických salonech, ale také samostatně doma.

Podstata metody

Escape je postup, který má jak kosmetický, tak i hojivý účinek. Během jeho realizace, díky hlubokému proniknutí živin a látek na ošetření, jsou poškozené vlasové šachty obnoveny, jejich vodní bilance je normalizována. Na vrchní části chlupů jsou pokryty ochrannou lesklou vrstvou (film), která dodává lesk, hladkost a snižuje negativní vliv environmentálních faktorů: náhlé změny počasí, větru, mrazu, ultrafialového záření, vysoké teploty. Po této proceduře se vlákna stávají objemnějšími, pružnějšími a pružnějšími, snadněji položenými v každém účesu.

Výsledkem stínění bude okamžitě vidět. Poprvé to bude trvat jeden až tři týdny v závislosti na počátečním stavu vlasů a charakteristikách jejich péče. Časté mytí hlavy přispívá k rychlejšímu vymizení aplikovaného ochranného filmu. Vlastnost stínění vlasů je kumulativní účinek. Mnoho mistrů, kteří mají dosáhnout dobrých výsledků, doporučuje provést kurz 5-10 sezení s intervalem 2-3 týdnů. Opakovaný průběh může být proveden za 6-10 měsíců.

Sestavení profesionálních nástrojů k provádění procedury zahrnuje:

 • aminokyseliny;
 • veverky;
 • přírodní oleje;
 • ceramidy;
 • vitamíny;
 • rostlinné výtažky.

Existují dva typy stínění. Transparentně zlepšuje lesk vlasů a zachovává jejich přirozený odstín. Barevně dodává lesk a současně požadovaný odstín pomocí bezpečných barviv, které neobsahují amoniak, peroxid vodíku a další agresivní chemické složky, i když stabilita tohoto tonizování je nižší než při běžném barvení.

Zajímavé: Podle vizuálně pozorovaného účinku má screening podobnosti s laminací. Při laminování se však ochranná fólie aplikuje pouze na vlasy, ale aktivní složky nespadají do vlasové šachty. Pro nejlepší efekt, mnoho kadeřníků doporučuje kombinovat tyto dva postupy.

Indikace

Vzhledem k tomu, že stínění je primárně považováno za terapeutický efekt, bude vyhovovat poctivému sexu s následujícími problémy s vlasy:

 • suchost
 • poškození po častém barvení, narovnávání, curlingu;
 • křehkost;
 • otupělost, zhoršení barev;
 • zhoršení vzhledu vlivem neustálého používání tepelných zařízení pro styling (curlingové žehličky, kleště, žehlení, vyhřívané vlasové válce);
 • rozdělené, ztenčené špičky.

Tento postup se nedoporučuje ženám s mastnou pokožkou hlavy, protože může ještě více zhoršit situaci.

Oblíbené nástroje

Přípravky na stínění vlasů se liší podle složení, způsobu použití, nákladů.

Q3 Blond od společnosti Estel Professional (Rusko). Navrženo pro blond vlasy, obsahuje dvoufázový kondicionér Q3 Blond, olej Q3 Blond, lesk oleje Q3 Luxury. Výrobek obsahuje arganový olej, makadamovou matici, kamélii, umožňuje zvlhčit a posilovat vlasy, obnovit přirozené pH, přidat lesk a neutralizovat nežádoucí žlutý odstín, chránit před UV paprsky a tepelnými účinky.

Q3 Terapie od společnosti Estel Professional (Rusko). Doporučuje se pro péči o matné, křehké, oslabené prameny, vystavené častým chemickým a tepelným účinkům. Kompozice obsahuje oleje z makadamie, avokádo, argan, ořech, kamélie a hroznové semeno, vyživující a chránící vlasy, saturující vlhkost a příznivé látky. Souprava obsahuje Q3 intenzivní dvoufázový sprej, oleje Q3 Therapy a oleje pro lesklé terapie Q3.

Stínění od značky Paul Mitchell (USA) je bezbarvá (PM Clear Shine) a barva (PM Shine). Obsahuje šampon, hydratační masku, přípravek s kyselinou olejovou a sójové bílkoviny, dezintegrační činidlo. Po nanesení složení vlasů se stává hladká, hedvábná, obohacená o základní živiny, obnovuje se poškození. Když se provede stínění barev, přidává se do vlasů pigment před aplikací stínící směsi na vlasy (z nichž je k dispozici 32 různých odstínů).

Důležité: Formuláře je nutné kupovat pouze ve firemních prodejnách nebo od oficiálních zástupců, a ujistěte se, že jsou k dispozici příslušné certifikáty. Tím se zabrání získání falešného výrazu, což může nejen zlepšit vzhled vlasů, ale také je ještě zhoršit.

Etapy

Screening v salonu nebo holičství se skládá z následujících kroků:

 • Šamponování
 • Alternativní aplikace zvláštních formulací na vlhké prameny.
 • Udržujte aktivní složky na vlasy po určitou dobu.
 • Spláchnutí použitých prostředků.
 • Sušení vlasů bez vysoušeče vlasů.
 • Aplikace stínicích směsí.
 • Jednoduché sušení při vysoké teplotě pro rychlejší vstřebávání příznivých látek.
 • Použití speciálního pojistného balzámu.

Zvláštní příprava pro screening není nutná. V případě, že jsou vlasy příliš slabé, silně klesají, rozštěpí se, dochází ke spoustě lupů nebo k problémům se skalpem, doporučuje se konzultovat s tricholožkou a podstoupit léčbu. Před provedením postupu po dobu několika dní je lepší upravit tvar účesu nebo případně upravit vlasy.

Domácí postup

Pokud si zakoupíte speciální profesionální nástroje, můžete provést tento postup doma. V tomto případě je nutné provést stínění vlasů, striktně dodržovat pokyny uvedené v balení. Například při provádění skladby od společnosti Estel musíte jednat v tomto pořadí:

 • Pečlivě umyjte vlasy šamponem a vlasy osušte ručníkem.
 • Pomocí stříkací pistole aplikujte dvoufázový kondicionér a rovnoměrně jej rozdělte po celé délce pramenů.
 • Dejte ruce na prameny Olej Q3 Terapie nebo Q3 Blond, ustupující 2-3 cm od kořenů až ke špičkám. Čím více jsou poškozeny, tím více oleje používají.
 • Hřebeny pro rovnoměrné rozložení produktu.
 • Po 15 minutách aplikujte Q3 Luxury olejový lesk, stříkněte jej po celé délce vlasů a pečlivě jej hnětete.
 • Proveďte horký styl s fénem nebo žehlení.

Pár dní po stínění se nedoporučuje umyt vlasy, aby lépe absorbovaly účinné složky. V další péči používejte šampony bez alkalického základu a po každém mytí hlavy naneste balzám z elektrifikace vlasů.

Výhody a nevýhody

Stejně jako u jiných postupů má screening výhody a nevýhody. Výhody jsou větší než nevýhody. Pozitivní účinky na vlasy zahrnují:

 • ošetření, hydrataci a výživu poškozené struktury vlasové šachty zevnitř;
 • snadnější česání, poslušnost při pokládání nebo vůbec není potřeba dělat;
 • odstranění nadměrné nadýchání a spletence pramenů;
 • zahušťování, snížení křehkosti;
 • zvýšit objem účesů o 1/3;
 • vzhled zdravého přírodního lesku;
 • schopnost změnit odstín;
 • ochrana před škodlivými účinky životního prostředí;
 • možnost držení doma.

Na druhou stranu, vzhledem k postupnému vyluhování kompozice, vysokým nákladům na kompozice a procedurám v salonu, elektrifikaci vlasů po umytí hlavy není příliš dlouhá doba působení. Vlasy se stávají přísnější a těžší kvůli zvýšení trvanlivosti. Nelze použít pro mastné vlasy.

Kontraindikace

Screening je kontraindikován v následujících případech:

 • alergické reakce na složky ve složení použitých prostředků;
 • houby a další choroby pokožky hlavy;
 • zranění a poškození celistvosti (vředy, škrábance, škrábance) pokožky hlavy;
 • těžká alopecie.

Také se postup nedoporučuje po dobu alespoň dvou týdnů po bělení vlasů nebo perm. Na původně tlustých a tlustých vlasech bude účinek stínění špatně znatelný, v tomto případě by mělo být preferováno zasklení.

Vše o stínění vlasů

Kosmetický průmysl se vyvíjí obrovskou rychlostí, řada laboratoří vyvíjí nové kosmetiky a postupy. Vlasy nezůstávají bez pozornosti - nové výrobky pro jejich péči se objevují velmi rychle a výrobci zaručují okamžitý léčebný účinek po dlouhou dobu. Jeden z takových postupů, které se nedávno objevily v kosmetických salonech, je stínění vlasů. Výrobci slibují, že dojde k úplnému zotavení po poškození a povrstvení ochrannou vrstvou, která bude odrážet jakýkoli negativní dopad.

Zjistěte, jaká je ochrana vlasů, zda je to tak efektivní, jak popisují stylisté, jaké nástroje se používají a jak fungují, jak je výkonnost technologie, zda je potřeba následná péče - odpovězte na všechny otázky týkající se tohoto postupu.

Co je to stínění vlasů?

Stínění nebo svícení (z angličtiny Shine - lesk, lesk) je procedura péče o vlasy prováděná v kosmetických salonech aplikací několika produktů střídavě bez tepelného ošetření. Stává se to:

Barevné stínění je obnovení barvy vlasů jemným barvivem bez amoniaku. Tato metoda se používá pro barvené vlasy, aby se obnovila jejich matná barva, přidejte lesk. Nebude nahrazovat barvení, protože pigmentová kompozice má průsvitnou strukturu, nezakrývá šedé vlasy, ale patří do kategorie tónování, která zvyšuje pouze odstín.

Bezbarvé (diamantové) stínění je vzhled vnějšího lesku na přirozené nebo barevné vlasy. Tato metoda neovlivňuje pigment a vytváří pouze povrchový efekt viditelného lesku.

Výhody a nevýhody

Předtím, než uděláte nějaký kosmetický postup, potřebujete znát všechny své výhody a nevýhody. Stínění vlasů má také své pozitivní a negativní vlastnosti.

Ochrana proti UV záření

Jeho výhody jsou následující:

 • Ochrana proti UV záření;
 • vhodné pro všechny typy vlasů;
 • nemění jejich přirozenou podobu;
 • poskytuje lesk a pružnost;
 • formulace pro postup neobsahují toxické látky a chemické konzervační látky;
 • lze provádět často (1-2 krát za měsíc);
 • mohou být kombinovány s jinými postupy.

Další výhodou screeningu je absence kontraindikací a omezení použití. Může být otěhotnělá, při kojení a dokonce i dětem, aby usnadnila česání. Výsledek postupu nezávisí na hormonálním pozadí.

 • popis účinku je zveličován výrobci;
 • nemá léčivé vlastnosti;
 • vyžaduje nákup dalších léků;
 • vysoká cena setů;
 • Potřebná podpůrná péče po ukončení procedury.

Navzdory skutečnosti, že stínění neobnovuje poškozené oblasti vlasů, zlepšuje jejich pružnost a snižuje křehkost.

Výrobky na ochranu vlasů

Co je zahrnuto v sadách na ochranu vlasů? Stačí postupe dokončit, pouze tyto prostředky nebo potřebujete koupit další?

V Rusku jsou materiály k ochraně vlasů dostupné pouze od dvou výrobců - americké společnosti Paul Mitchell a domácí firmy - Estel (Petrohrad). Navzdory stejnému názvu postupu jsou technologie implementace a trvání účinku odlišné.

Vzhledem k tomu, že stínící výrobky jsou vyráběny dvěma kosmetickými společnostmi, proto se používají přípravky a jejich složení.

Souprava Estel Q3

Komplex Q3 Estel je k dispozici ve dvou verzích - pro všechny typy vlasů a samostatně pro blond vlasy. Obě soupravy se skládají ze tří lahví o objemu 100 ml. Složení těchto složek se neliší. Jediným rozdílem je, že olej z bloní soupravy je světle fialová a vizuálně neutralizuje žlutou barvu na 9-10 stupních objasnění. Po prvé to však nebude patrné, ale musíte provést několik postupů v řadě.

Jaké nástroje jsou součástí Estel?

 1. Q3 Intense - dvoufázový sprej s ceramidy, aminokyselinami a sójovými bílkovinami. Jemné stříkání umožňuje rovnoměrně aplikovat klimatizaci po celé délce. Komponenty postřiku zvyšují pružnost a usnadňují česání.
 2. Q3 Terapie - komplex hydrolyzovaných olejů - argan, hroznové semeno, makadamie a silikon. Tento nástroj pokrývá všechny vlasy s prodyšným mikrofilmem, má ochranné vlastnosti proti škodlivému UV záření.
 3. Q3 Luxury - sprejový lesk obsahující silikon a reflexní částice, díky níž se objevuje lesklý lesk vlasů.

Ale aby Estel stínící jednotlivá třífázová sada nestačí - potřebujete také Q3 šampon s komplexem olejů, který je zakoupen zvlášť. Doporučuje se jim umýt vlasy před a po proceduře.

Nastavte Paul Mitchel

Komplex od společnosti Paul Mitchell je k dispozici také ve dvou verzích - barevných a bezbarvých. Vhodné pro všechny typy vlasů.

V sadě pro průhledné stínění 4 lahve.

 1. Šampon Tri šampon s minerály pro přípravu vlasů pro proceduru. Jemně čistí šupinovitou vrstvu z povrchové kontaminace a zbytků kadeřnického parfému z předchozího stylu.
 2. Super-nabíjený hydratační krém - hydratační krém, který se skládá z komplexu aminokyselin, které zlepšují pružnost vlasů.
 3. Clear Shine - základní maska ​​s kyselinou olejovou, sójovými bílkovinami a silikonem. Tento nástroj vytváří na povrchu vlasů tenkou ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání škodlivých ultrafialových paprsků.
 4. Detangler - kondicionér s rostlinnými bílkovinami. Usnadňuje česání, má antistatický efekt.

Pro vytvoření bezbarvého skenování musí být základová maska ​​zředěna speciálním oxidačním činidlem, které není součástí balení, ale musí být zakoupeno samostatně.

Stínění barev se provádí stejným způsobem, pouze transparentní základní maska ​​se změní na barvicí. Její paleta se skládá z 34 odstínů, vyrobených v lahvích o objemu 60 ml. Barvicí masky, fixující šampón pro stabilizaci barvy, oxidační činidlo - musí být zakoupeny odděleně od hlavní sady.

Princip kompozice

ochranný film na vlasy po stínění

Veškerá kosmetika pro stínění vlasů má pouze povrchní účinek, poskytuje pouze vnější úpravu lesku nebo sálavou barvu. Nicméně nedojde k obnovení struktury a regenerace, protože kompozice neobsahuje žádné složky, které pronikají do medulátu vlasů. Dlouhodobý účinek stínění také nedochází, trvá pouze až do dalšího šamponu. Iluze trvanlivosti je dosaženo díky použití pigmentované tónovací masky.

Co je to užitečné stínění vlasů? Tento postup je vhodný pro použití v létě, zejména před cestou do moře a během dovolené na pláži, aby se chránily vlasy před slunečním světlem a suchostí. Ochranná fólie zabraňuje průniku koncentrované soli, chrání před škodlivým ultrafialovým zářením.

Technologie provedení

Technologický postup postupu stínění vlasů se u různých výrobců liší, a proto je budeme popsat zvlášť.

Pokyny pro Q3 Estel volbu

Pro stínění přípravky Estel Q3 není k dispozici speciální kadeřnické vybavení, je velmi jednoduché provést tento postup. Externí technologie je k dispozici pro vlasy s vlastním tlumením doma.

 1. Umyjte si vlasy šamponem Q3 2-3 krát.
 2. Naplňte přebytečnou vodu ručníkem.
 3. Aplikujte Q3 Intense rovnoměrně po celé délce.
 4. Na vrcholu kondicionéru ošetřete prameny komplexem Q3 Therapy, vyhýbejte se kontaktu s kořeny a vlasovou pokožkou. Pro ochranu blondů je třeba použít lila olej. A pokud jsou prodlužovány vlasy, je nutné, aby nebyly ovlivněny jejich přiložení. Vlastnosti nanášení oleje na perm nebo přírodní kudrnaté vlasy je, že je třeba pečlivě česat, aby všechny kudrlinky byly dobře pokryty rovnoměrným filmem. Při stínění na dlouhé a tlusté vlasy je lepší distribuovat produkt postupně.
 5. Bez promývání kondicionéru a základního oleje postříkejte Q3 Luxury dobře nahoře.
 6. Prohněte se.
 7. Vysušte si hlavu vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem.

Stínění Estel Q3 lze provést po každém šamponování.

Pokyny pro psaní Paul Mitchell

Jak probíhá screening s Pavlem Mitchellem? Postup je stejný pro všechny typy vlasů, bez ohledu na rozsah jejich poškození.

 1. Umyjte si vlasy šamponem ze sady.
 2. Aplikujte hydratační lotion Super-Charged Moisturizer na 15 minut a poté opláchněte teplou vodou bez detergentů.
 3. Vyschnout
 4. Smíchejte bezbarvý podklad Čirý lesk nebo masku s požadovaným pigmentem (barva je vybrána v paletě) se speciálním vývojářem pro stínění v poměru 1: 1 a aplikujte na vlasy. Doba expozice závisí na intenzitě odstínu - 20-25 minut k udržení barvy, 40-45 pro zvýšení hloubky tónu.
 5. Vyčistěte pomocí Color Protect Post Colour Shampoo a opravte barevný efekt.
 6. Aplikujte kondicionér Detangler na mokré vlasy, abyste usnadnili česání a lesk.
 7. Vytvořte styling nebo jen usušte svoji hlavu.

Stínění na krátké vlasy se nejlépe provádí s přípravami od Paula Mitchella, protože požívání drog nevytváří "tlustý" účinek na kořenovou zónu, na rozdíl od estelových sad, které jsou na bázi oleje.

Dodatečná péče

Dodatečná péče doma po stínění přípravky Pavla Mitchella není nutná.

Jaký šampon na mytí vlasů poté, co jste ochránili Estel? Doporučuje se vyměnit konvenční prací prostředek za Q3 s komplexem oleje. Je univerzální - používá se jak před a po domově.

A také v sadě nástrojů Q3 je maska, která je aplikována po stínění. Není nutné ji používat, pokud nedošlo k vážnému poškození konstrukce, protože maska ​​je velmi nasycená oleji, což může v normálních vlasech vyvolat obsah tuku.

Rozdíl od ostatních postupů

Screening je výrazně odlišný od jiných způsobů léčby v kosmetických salonech. Zjistíme, jaký je přesně ten rozdíl.

 1. Co je lepší, stínění nebo termokeratin? Záleží na tom, jaký efekt je třeba získat z určité péče, protože se jedná o různé postupy. Pokud jsou vlasy vážně poškozené, porézní, vyžadují rekonstrukci, je lepší udělat termokeratinu.
 2. Jaký je rozdíl mezi botoxem a stíněním vlasů? Navzdory podobnému složení drog mají různé technologie implementace, stejně jako principy vlivu kompozic. Botox kvůli tepelnému ošetření proniká hluboko do struktury vlasů a ostření zůstává mimo ni, ve formě tenkého filmu.
 3. Co je lepší, stínění nebo leštění? Jedná se o různé postupy. Leštění je mechanické odstranění všech nepravidelností z vlasové baňky v podobě vyčnívajících vloček nebo disekcí. Vyrábí se pomocí speciální trysky, položené na klipsu. Stínění dodává lesk a aplikuje ochranný mikrofilm na povrch baňky. Co dělat lépe, závisí na problému, který je třeba vyřešit.
 4. Jaký je rozdíl mezi stíněním z glazovaných vlasů? Jedná se o velmi podobné postupy, které jsou bezbarvé a barevné. Nicméně, navzdory podobnosti jejich rozdílu v nepřítomnosti ochranné vrstvy na vlasy po zasklení.
 5. Co je lepší, stínění nebo regenerace keratinu? To je úplně jiná péče. Keratizace je postup pro hlubokou rekonstrukci poškození vlasů, při kterém jsou pod vlivem vysoké teploty všechny dutiny a pórovitost vyplněny fibrilátovým proteinem. Lepší je to se silnou křehkostí a trichoptilózou. A stínění vytváří pouze vzhled zdravých vlasů díky svému lesku a bohaté barvě.
 6. Jaký je rozdíl mezi stínění a vyrovnávání keratiny? Navzdory skutečnosti, že po obou procedurách vypadají vlasy zdravé a lesklé, jsou zcela odlišné. Stínění neovlivňuje přírodní disulfidové vazby, ve svých přípravcích nejsou žádné složky, které reagují se sloučeninami síry, takže nehladí prameny. A vyrovnávání keratinu přitahuje kudrlinky a vlny, včlení chybějící aminokyseliny do medulky.

Všechny tyto postupy do jisté míry zlepšují stav srsti a která z nich je preferována, závisí na problémech, které je třeba vyřešit.

Nejčastější dotazy

Vzhledem k tomu, že zájem o tento postup péče je poměrně vysoký, je o něm mnoho otázek. Zde jsou odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

 1. Je možné provést stínění na mastných vlasech? Ne, protože léky jsou nasycené olejem a silikonem. Jejich použití může zhoršit problém.
 2. Jak dlouho trvá účinek stínění vlasů? Barva - asi měsíc. Viditelnost je vytvořena aplikací pigmentové tónovací masky. Bezbarvá - až do dalšího šamponu.
 3. Může se stínění vlasů provádět po barvení? Ano, protože kombinace těchto postupů má dobrý vliv na životnost barviva, protože ochranná fólie zabraňuje vyblednutí.
 4. Jak dlouho trvá screening vlasů? Set Q3 Estel - 10-15 minut. Paul Mitchell - 1-2 hodiny, v závislosti na typu postupu, stejně jako intenzita stínu.
 5. Je možné provést stínění vlasů po rovnání keratin? Ano, ale efekt nebude viditelný, protože po keratizaci jsou proto lesklé a pružné.
 6. Můžu barvit vlasy po zastínění? To se nedoporučuje, protože molekuly mikrofilmu z olejů a silikonu jsou menší než částice barviva. Film neumožní pigmentu zcela proniknout dovnitř, takže barvení bude zbarveno.
 7. Kdy si mohu umýt vlasy po stínění? Neexistuje žádný povinný časový rámec. Proto je nutné jej umýt, jakmile se znečišťuje - to znamená, že se na kořenech objeví známky tuku.
 8. Jak často se může stínění vlasů provádět? Barva - jednou za měsíc a průhledná - po každém šamponování.
 9. Musím si vlasy před stíněním umyt? Ne, protože bude promyta speciálním šamponem ze stejné série jako přípravky.

Shrneme-li si, všimneme si, že stínění vlasů je pouze povrchní péčí o šíření lesku a ochranu před škodlivými ultrafialovými paprsky. Na základě složení přípravků a technologie jejich použití je kouzelný efekt rychlé obnovy vlasů po stínění popsaný výrobci poněkud přehnaný. Hlavní pozitivní kvalita postupu je ochrana proti škodlivému UV záření. Bude užitečné na dovolenou na pláži nebo při dlouhém pobytu na slunci. Ale lesklý, rychle se vymyje.

Pro Více Informací O Suché Vlasy