logo

Účinek zásobníků: 10 nejlepších prostředků k vytvoření objemu vlasů

Svěží a objemné vlasy jsou vždy krásné, ale většina z nás musí tento účinek dosáhnout pomocí vysoušeč vlasů a stylingových výrobků. Ne každý má štěstí, že jsou majiteli hustých vlasů! Existuje však východisko - zejména pro vás, jsme vybrali 10 nejlepších nástrojů, které opravdu pomohou zvlhčit vlasy.

Sprchový sprej společnosti Wella Professionals

Tento sprej pomůže vytvořit objem na dlouhých i krátkých vlasech. Je to velmi jednoduché použití: nejdříve jej aplikujete na mokré vlasy a pak jej dáte vysoušečem vlasů a zvednete je z kořenů. Používáte-li kulatý hřeben, bude hlasitost velmi bujná. Mimochodem, sprej je vhodný také pro suché vlasy, chcete-li během dne přidat ještě větší objem do vlasů. A jako malý bonus má produkt poměrně příjemnou sladkou vůni!

Moroccanoil Root Boost Spray

Tento sprej byl vytvořen speciálně pro bazální objem, ale má také pečovatelské vlastnosti: obsahuje užitečné přísady, včetně arganového oleje, který činí vlasy pružnou, hladkou a zvládnutelnou. Aplikujte ho na vlasy vysušené na ručníky a pak ji zabalte. Skvělá věc spočívá v tom, že sprej, i když má určitý stupeň fixace, vůbec není lepkavý a vůbec se nelepí.

Nioxinová pěna na bázi pěny

Tento nástroj je určen speciálně pro majitele tenkých vlasů. Neposkytuje pouze fixaci a pomáhá zvedat vlasy u kořenů, ale působí také komplexně. Mikročástice ve složení pěny vizuálně zvyšují průměr vlasů - zdá se, že nejsou vůbec tenké! Kdo by takovou věc mohl vůbec myslet?

Volumize Air Conditioner od systému Professional

Péče o klimatizaci je také vhodná pro dívky s tenkými vlasy, protože nejen přidává objem, ale také zvětšuje vizuálně silnější vlasy. Stačí je aplikovat na čisté, ručníky vysušené vlasy a neoplachovat. Mimochodem, látka obsahuje kreatin, který posiluje a stabilizuje vlasy zevnitř. Takže nejenže dosáhnete objemu, ale také budete zdravější a lesklé.

Biotin Volume Lotion firmy Schwarzkopf

Lotion, inspirovaný Claudií Schifferovou, slibuje, že si udržuje objem vlasů po celý den. Stejně jako supermodel! Aplikuje se na kořenovou zónu a nenechá vlasy nudné "vypadnout" po několika hodinách, což se často děje při používání konvenčních stylingových výrobků.

Londa Tepelný štít

Další univerzální lék v naší sbírce! Londa lotion se aplikuje na vlhké vlasy před stylováním, pomáhá je zvedat a také má funkci tepelné ochrany - nebudete je muset používat samostatně. Styling bude svěží až 48 hodin, ale zároveň vlasy nebudou vypadat vážně.

Zesilovač plného tělesa postřikovače Redken

Tento profesionální sprej pro jemné vlasy je dobrý, protože vám umožňuje vytvářet hlasitost po celé hlavě, a to nejen v kořenové zóně. Měla by se stříkat na vlhké vlasy od kořene až ke špičce a pak je dát kruhový hřeben. To nevypadá jako obyčejný styl, protože má bezvadnou strukturu a nelepí vlasy, takže se nebojte - účes bude vypadat přirozeně a zůstane příjemný na dotek.

Balzám "Volume and Freshness" od Schauma

Tento balzám na objem, neobsahující silikon, je třeba aplikovat po celé délce, včetně vlasových kořenů - nebude existovat žádná váha. Pak můžete jednoduše položit vlasy, jako obvykle, bez použití speciálního stylingu - účes bude bujnější.

Sprej Lemon Sage Thickening Spray od Paul Mitchell

Tento sprej zvyšuje průměr srsti a díky tomuto účinku vytváří zhutnění další objem. Kromě toho je produkt Paul Mitchell užitečný pro oslabené vlasy, protože obsahuje panthenol a UV filtry, které neutralizují škodlivé účinky slunečních paprsků a chrání barvu před rychlým pálením. Navíc má sprej vodoodpudivé vlastnosti a neumožňuje vlasům tlačit ani při velmi vysoké vlhkosti.

Postřikovací objemová terapie Kořenový zvedák z Biosilku

Opravdu se nám líbila skutečnost, že tento sprej má vhodnou trysku pro aplikaci činidla na kořeny. Je třeba ji rozstřikovat na kořenovou zónu ze vzdálenosti 15 cm - vhodný jak pro suché, tak pro vlhké vlasy. Výrobek dělá vlasy hladké jako hedvábí a také chrání před sluncem a samozřejmě dává slibovaný objem - zkrátka zcela univerzální věc.

prostředky pro základní objem vlasů

Při stylování vlasů jsou ženy nejčastěji znepokojeny jedním problémem - dávají hlavě vlasů plynulost a objem. Vlasy jsou mnohem objemnější, lehčí a snadnější účes, svěží a mladistvý vzhled Není divu, že hledání nejlepších způsobů, jak dát hlavolamům objemu vlasů mnoho. Abychom tento úkol zjednodušili, v článku se budeme zabývat vlastnostmi prostředků, které dávají objem, a prozkoumáme také nejefektivnější produkty pro tento účel od těch, kteří jsou na trhu dnes. Také vás zajímá informace o tom, jak vytvořit krátké vlasy pro krátké vlasy.

Typy fondů

Zjistíme, jaké nástroje lze použít k tomu, aby vlasy pomp a objem.

Sprej

Tato možnost je pro tento problém nejoblíbenější. Sprej je zvláště dobrý, když je třeba dávat objem na zlobivou, špatně stylovou hlavu vlasů. Aerosol neváží téměř nic, takže vlasy neváží, obklopuje rovnoměrně každý prvek. Funkcí použití tohoto nástroje je možnost jeho použití na suché a mokré vlasy.

Pro jemný sprej na vlasy není vhodný.

Komplexní fondy

Aby se dosáhlo objemu tenkých vlasů, doporučuje se použít integrovaný přístup. To znamená, že platí pro styling a vhodné šampony, masky, balzámy a kondicionéry. Jeden z prostředků v tomto případě neposkytne zřetelný výsledek, ale v komplexu budou schopni vyřešit obtížný úkol a vyrobit nádhernou hlavu vlasů z tenkých vlasů. Ale jak se používá základní chemie pro hlasitost, pomůže pochopit informace na odkazu.

Nepoužívejte výrobky obsahující silikon, protože tato látka silně váží vlasy, přitahuje nečistoty a prach. Nejlepší je koupit výrobky obsahující keratinu a bílkoviny - tyto užitečné látky způsobí, že budou vlasy lesklé, měkké a poslušné.

Ale jak maska ​​na vlasy pracuje pro objem a hustotu a jak je účinná, je zde uvedena.

Laminování

Moderní a efektivní způsob, jak dělat vlasy jako objemnější a zdravější, hladké, lesklé. Postup laminace zahrnuje ošetření vlasů speciálními látkami, které obalují jednotlivé vlasy a poskytují lesk, dokonalou hladkost a zdravý vzhled.

Speciální šampony

Chcete-li zvýšit objem vlasů, můžete také použít při mytí vlasů a šamponů se speciálními složkami. Obvykle jsou v takových přípravcích zahrnuty rostlinné přípravky a ceramidy.

Keratin opravné prostředky

Pokud vidíte jakýkoliv keratin obsahující vlasové výrobky na prodej, neváhejte a koupte, protože tato látka má nádherný účinek na vlasy. S keratinem mohou být kůže, pěny, jiný styl - všichni zvyšují hlasitost, dávají okázalost, lesk a skvělý vzhled účesu.

Suchý šampon

Tento nástroj je schopen dát vlasům čerstvý, lehký, volumetrický vzhled během několika minut. Suchý šampon je vhodný pro pracovní cesty a výlety, ale může být použit, pokud není čas na pečlivý styling.

Použití nástroje je velmi jednoduché: mělo by být pouze malé množství, které by mělo být rozloženo na vlasy, masírovat kořeny špičkami prstů trochu a pak hřebenit. Vlasy tak vznikají čistým a vypraným, čerstvým a objemným.

Šampon nepoužívejte příliš často, protože má schopnost uschnout pokožku hlavy a vlasy.

Ale jak používat žehličku pro základní objem a jak zvolit zařízení pro vlasy, je zde uvedeno.

Na video - použijte suchý šampon:

Sochařský prášek

Je to také dobrá moderní funkce, která vám umožní rychle dosáhnout úkolu - bujný bazální objem. Pokud před práškem běhali pouze profesionálové v salonech, nyní je lze nalézt v běžných kosmetických obchodech. Prášek se aplikuje na suché prameny po dokončení hlavních etap pokládky. Nástroj nelepí kudrlinky, ale naopak je uvolní a snadno jej upevní.

Zesílit

Tato možnost vytvoření bazálního objemu se poměrně nedávno začala nabízet v kosmetických salonech. Postup je ve skutečnosti dlouhodobý perm s důrazem na zvedání pramenů z kořenů. V tomto případě je křivka vytvořena zajímavým způsobem: prameny jsou našroubovány na čepy ve tvaru osmé. Hlavní tkanina zároveň zůstává neporušená, rovná: jen pár centimetrů v kořenech je zkroucená a zvednutá.

Všimněte si jemné kompozice pro mávání, stejně jako trvání výsledku: pro příštích šest měsíců si vlasy uchovávají vynikající objem. Mínus jedna - dnes je cena procedury poměrně vysoká.

Ale jak se používá mini zvlnění kolečka pro bazální hlasitost a jak si vybrat ten správný pro sebe, je zde podrobně popsáno.

Přehled nejlepších nástrojů

Podívejme se podrobněji na nejúčinnější způsob, jak dnes dodat bazální objem.

Vella

Tato profesionální značka se může pochlubit širokou škálou stylingových produktů. A tak, aby se objem vlasů stal skutečně závratným, výrobci vyvinuli řadu VOLUME.

Tento řádek obsahuje:

 • speciální stylingové mléko (pro použití současně s vysoušečem vlasů);
 • kůže s různou mírou fixace.

Nástroj této značky může po celý den vytvářet zvlněné objemy. A speciální ochranné filtry, které jsou jejich součástí, chrání prameny před poškozením při pokládání.

Matrix

Tato slavná značka je známá svými profesionálními stylingovými výrobky.

Nejúčinnější pro vytváření bazálního objemu produktu řady HIGH AMPLIFY, který zahrnuje:

 • Kondicionér bez silikonu, bez kadeřnictví;
 • Sprej a pěna, aby vlasy skvělé.

Další řada FULLDENSITY je výrobky obsahující stemoxidin, kvůli tomu, co výrazně zvyšuje vlasy. Tato řada se může pochlubit lehkým šamponem, který snižuje křehkost pramenů a dává jim pružnost. Kromě toho existuje speciální pěna, která výrazně zvyšuje pomalý a objemný vzhled vlasů bez vážení.

Londa

Slavná německá kosmetika má kvalitní a cenově dostupné ceny. Značka má několik linek, mezi něž patří drogy, které dávají objemu vlasům. Mimo jiné je možné zaznamenat speciální šampon, stejně jako pěna-kondicionér, který nevyžaduje oplachování. Posledně uvedený výrobek je schopen okamžitě zvýšit objem a vlasy na vlasy bez souběžného vážení.

ENHANCE IT může po celý den vytvářet zvlněné objemy a pěna LIFT IT kromě objemu také zvlhčuje vlasy.

Loreal

Pro vytvoření bazálního objemu značky vydala řada nástrojů Volumetry. Všimněte si, že šampon, který je součástí tohoto řádu, obsahuje jedinečný design - krystaly vápníku, které poskytují lehkost a objem hlavice vlasů.

Gel v této sérii také dělá prameny více objemné a současně je vyživuje a zvlhčuje. Sérum může zvlhčit vlasy po dobu tří dnů.

Moroccanoil

Značka se může pochlubit dokonalou stylizací jako Ruth Boost. Jedná se o sprej, který nelepí vlasy, dává lehkost a vzduch dlouhým vlasům, dlouhodobému objemu.

Redken

Výrobky této značky jsou profesionální, účinné a velmi kvalitní. Aby bylo vlasům dosaženo bazálního objemu, značka vytvořila produkt Full Volume Amplifier. Tento nástroj pozoruhodně zvyšuje chutnost vlasů a po dlouhou dobu a bez poškození.

Nástroj má tvar spreje, což usnadňuje jeho aplikaci a rovnoměrnou distribuci. Všimněte si, že objem v tomto případě bude poskytován nejen kořenové oblasti, ale také všem vlasům. Rozstřik je jednoduše nanesen a vlasy jsou stohovány s pravidelným kulatým hřebenem.

Systém profesionální

Společnost nabízí mnoho skvělých produktů pro péči o vlasy: poznamenejte si klimatizaci Volumize. Tento nástroj je nejvhodnější pro majitele tenkých pramenů, protože může zesilovat strukturu vlasů. Kondicionér se jednoduše aplikuje, nevyžaduje oplachování. Jako součást svého současného užitečného keratinu posiluje vlasy a dodává jim lesk.

Schwarzkopf

Světově proslulá firma může zákazníkům nabídnout řadu stylových produktů. Ale protože nás zajímáme ty, které dávají bazální objem, zaznamenáváme lotion Biotin Volyum. Tento nástroj se aplikuje přímo na oblast v kořenech, aniž by byly prameny nudné zvlněné.

Mějte na paměti, že nástroj působí po dlouhou dobu: během pracovního dne nebo bouřlivého večírku bude váš účes v dokonalém pořadí.

Paul Mitchell

Profesionální značka, která vyrábí vysoce kvalitní stylové výrobky. Poznamenejte si stěrka Lemon Sage Thickening této značky. Sprej je schopen dodat vlasům extra objem a je skvělý i pro tenké, oslabené kadeře.

Produkt obsahuje speciální UV filtry, které chrání vlasy před slunečním zářením, vyhořením, panthenolem a odpuzující vodou. Po použití tohoto styling vlasů na dlouhou dobu není tlačit.

Recenze

Zjistíme některé recenze žen na různých stylových produktech, které vytvářejí spodní objem.

 • Kristina, 28 let, Penza: "Pracuji jako kadeřník, proto s různými prostředky, které dávají objem, vím to z první ruky. Myslím, že nejlepším prostředkem značky Matrix je můj salon, který pracuje na tomto produktu. Vyzkoušel několik značek, ale dospěl k závěru, že reputace instituce je dražší a nakonec se na Matrixu usadila. Tato společnost může poskytnout široký výběr profesionálních stylingových výrobků vhodných pro vlasy jakéhokoli druhu, délky a struktury. Kvalita je pozoruhodná, efekt aplikace je úžasný, výrobky nezpůsobují žádné poškození vlasů. Mohu bez obav doporučit, aby produkty Matrix styling byly také zakoupeny pro domácí použití. "
 • Polina, 36 let, Moskva: "Musím každý den položit své vlasy - vyžaduje to práce na veřejnosti. Vzhledem k tomu, že mé vlasy jsou spíše tenké a nezbedné, musel jsem vyzkoušet spoustu nástrojů, než jsem našel ten správný. Nyní používám Matrix a Vellu už více než rok - jejich prostředky mi vyhovují to nejlepší. Používám pěnu, lak a sprej, stále profesionální šampon z matrice - to stačí na to, aby vlasy byly objemné a vypadaly zdravě. Doporučuji používat profesionální nástroje, protože domácí výrobky často nesedí s tenkými vlasy. "

Takže jsme se setkali s různými prostředky, dáváme vlasům bazální objem. Jak můžete vidět, sortiment výrobků dnes je poměrně široký - a je lepší upřednostnit profesionální série, aby bylo dosaženo zřetelného výsledku bez poškození vlasů.

Přehled nejlepších sprejů pro vlasy u kořenů

Ne každá žena se může pochlubit svěžími a bohatými vlasy. Dolní objem, který poskytuje prameny s výhledem na vzduchový oblak na hlavě, je zásluhou tlustých a tlustých vlasů. K dosažení tohoto účinku můžete použít speciální nástroje, které jsou prezentovány formou sprejů. Tyto kosmetické prostředky mohou být použity jako pomocné nástroje při vytváření účesů nebo stylingu. Stojí za zmínku, že vysoce kvalitní spreje umožňují udržet si vlasy v požadované pozici asi jeden den bez ztráty daného objemu. Sprchy se spodním objemem vyrábějí velké množství světově proslulých společností, včetně: Estelle, Next, Vitek atd. Tento článek je věnován nejkvalitnějším a nejúčinnějším prostředkům.

Výhody spreje ke zvýšení objemu vlasů

Sprej, který umožňuje zvýšit kudrlinky - je nezbytným nástrojem pro vytváření účesů, které by měly být v arzenálu kterékoli dívky. Popisovaný produkt má několik výhod, díky nimž tento nástroj každý den využívají miliony dívek na celém světě:

 • kompozice je velmi kvalitní a snadno se rozkládá po celé délce vlasů;
 • výrobek má vysoký stupeň sušení;
 • pro aplikaci není nutné umývat nebo naopak uschnout hlavu, protože je použitelná na suché i mokré vlasy;
 • kvalitativně působí a vytváří dobrý bazální objem;
 • umožňuje vám dlouhou dobu zachovat všechny stylové odstíny ve své původní podobě;
 • chrání kadeře před negativními účinky prostředí.

Abyste dosáhli nejúspěšnějšího výsledku, měli byste pečlivě zvážit výběr produktu. Je třeba si uvědomit, že na obalu lahvičky je uvedeno, který typ vlasu může být přípravek aplikován a za jakých podmínek by měl být postup zaveden.

Přehled značek spreje pro bazální objem

K dnešnímu dni, na trhu kosmetiky, široká škála spreje vytvořit bazální objem vlasů. Výrobek je vyráběn velkým množstvím světově proslulých značek, od Yves Rocher po John Fried. Níže je řada nejoblíbenějších produktů, které by si měla každá dívka, která se rozhodla zvolit správnou kompozici pro sebe, seznámit.

Matrix Amplify Wonder Boost Kořenový zdvihák (Matrix)

Produkt společnosti Matrix je rozprašovací kapalina transparentní barvy s konzistencí kapaliny. Aroma blízko jablka s malým množstvím parfému s chemickým odstínem. Tento nástroj je obecně velmi hospodárný a je dodáván v pohodlné láhvi se sprejem o objemu 250 mililitrů. Parfém obsažený v kompozici nereaguje s vůní použitého parfému. Značný objem kořenů je dosažen díky složkám, které jsou součástí spreje - je to vyvážený komplex glycerolů a polymerů různých úrovní. Pozitivní je skutečnost, že nástroj nelepí vlasy dohromady, zatímco bezpečně fixuje objem během 24 hodin.

Sprejový prášek pro pokládku Taft "Objem a svěžest"

Popsaný práškový sprej je součástí série produktů společnosti Taft, které dodávají objemu vlasů. Je třeba poznamenat, že produkt je určen pro použití na tukových pramenech. Po aplikaci na vlasy nejsou žádné stopy, dosahuje vysoce kvalitní fixace pramenů u jejich kořenů. Jednou ze složek obsažených v kompozici je škrob, který kvalitativně absorbuje mazové sekreci a dává kudrlinám zdravý a přirozený lesk. Kromě fixace nástroj osvěží vlasy a styl je přirozenější.

Londa Professional (Londa)

Londa nabízí všem ženám špičkovou pěnu, která poskytuje základní objem. Nástroj patří do třídy profesionální kosmetiky a prodává se ve výhodné ekonomické láhvi o objemu 250 mililitrů. Pro kvalitní fixaci stačí použít malé množství pěny o velikosti vajíčka na kořenech vlasů. Takový nástroj je jednoduše nepostradatelný při stylování nebo vytváření komplexního účesu. Stojí za zmínku, že kompozice může být distribuována jak na suchých, tak na vlhkých kadeřích, ale musí být čistá. Výrobce tvrdí, že majitelé tenkých vlasů mají nyní možnost vizuálně zdvojnásobit objem.

Kapacita "Root Volume" pro přidání hlasitosti

Tento sprej pro styling vlasů a fixaci vlasů v kořenové zóně je vysoce kvalitní profesionální nástroj. Může být použit pro pokládku suchých a mokrých pramenů. Výrobek je jedinečný svým druhem, protože nejen dlouhou dobu fixuje vlasy, ale také chrání před negativními vnějšími vlivy v důsledku tvorby filmu na kudrlinkách. Stojí za to poznamenat, že postřik rozstřikovaný vlasy není vůbec pociťován, netuší a nelepí prameny a úspěšně odolává působení vlhkosti a tepla.

Pěna s rozprašovačem L'Oreal Professionnel (L'Oreal)

Globální výrobce kosmetiky L'Oreal nedávno uvolnil sprej na vytvoření objemového objemového objemu. Nástroj se prodává ve vhodných lahvích s vysoce kvalitním postřikovačem ve dvou objemech - 20 a 250 mililitrech. Tento produkt byl speciálně navržen tak, aby při aplikaci produktu nevznikaly nepřirozené pocity a vlasy vypadaly přirozeně. Vysoce kvalitní fixace se provádí díky složení pěnového spreje, který obsahuje komplex polymerů a aktivních stopových prvků, které přispívají nejen k objemu, ale i spolehlivé ochraně kadeří před vysycháním a poškozením.

Wellaflex Vella až 2 dny

Jedna z nejoblíbenějších značek, která vyrábí vysoce kvalitní výrobky pro fixaci vlasů, je Vella. Výrobce nabízí celou řadu nástrojů pro vytváření objemných účesů, které zahrnují lak, pěnu a sprej pro základní objem.

Sprej má speciální stupeň fixace, který umožňuje zachovat původní vzhled pokládky i po dvou dnech. Další výhodou produktu je téměř úplná absence zápachu, což činí složení univerzální.

Jak používat nástroj

Většina produktů může být použita jak na suché, tak na mokré vlasy, ale je lepší použít sprej po šamponování a před sušením pramenů pomocí vysoušeče vlasů. Tento stav usnadní proces distribuce složení vlasů a vytvoří styling. Aby bylo možné správně aplikovat nástroj, je nutné zvednout pramen a postřik rozstřikovat na kořenovou oblast vlasů (0,5-1 cm od základny).

Recenze

Inna: Vella Flex byl vždy používán - velmi chladný a poměrně levný výrobek, líbí se mi jejich laky a sprej je také chladný.

Maria: Nejlepší produkty Matrix jsou profesionální kosmetická řada, která dělá vše pro salony. Nedávno jsem je koupil jako sprej - je to jen bomba.

Jeanne: I sprej Kapus - dobré společnosti, a produkt je také v pohodě a vlasy nelepí k sobě, a trvá dlouhou dobu a můžete jednoduše jej smyjte vodou - to vše poradit.

Swatch: Top 10 spreje pro objem vlasů

Nakladatelství BeautyHack se setkalo s prvním sněhem s kontrolou objemových produktů: které z nich mohou být svěřeny účasti pod čepici? Porozumíme společně s stylistkou Hairtem Artem Klyukinem. Fotky "před" a "po" jsou připojeny!

Artem Klyukin, stylový kadeřnictví:

Podpora postřikovací základny pro kořenový kanál, EVO

"Místo ráno kávu" je napsáno na minimalistické bílé láhvi spreje z australské značky EVO. Dáváme je na kořeny a na délku na mírně vlhkých vlasech. Může se aplikovat na suché - rozprašovací kapalina, jako voda, nezanechává bílé zbytky a nelepí vlasy. Velice pěkně voní, aroma připomíná květinový a ovocný parfém.

Usušily vlasy s vysoušečem vlasů a lehce je otáčely na kartáč. Objem se ukázal jako přirozený a vlasy zůstaly "naživu" - dokonce byly mírnější než ony. To je zásluha přírodní kompozice bez síranů, parabenů, propylenglykolu a konzervačních látek. Místo toho používejte pouze bezpečné polymery a ricinový olej.

Mlha pro kaviár Volume Miracle Multiplying Mist, Alterna

Kolekce Caviar Volume americké značky Alterna byla vytvořena pro ty s tenkými a křehkými vlasy. Zákal je velmi lehký, takže může být aplikován více. Co dělá? Mega-objem, jako Brigitte Bardot, by neměl čekat. Sprej, spíše, je užitečné pro vás jako součást péče, spíše než styling. Utěsňuje vlasy, poskytuje velmi snadnou fixaci a stará se o ně. Skladba - skutečné pochoutky: extrakty černým kaviárem, mořské hedvábí, kořeny japonská wasabi, fenykl, červené řasy, karagenan, slunečnicová semena, sója, oves, lněný olej, bambucké máslo, hydrolyzovaný rýžový protein, jojobový ester kyseliny citrónové. A anti-aging komplex Age Control, který posiluje vlasy a obnovuje jejich elasticitu.

Lůžko plně nabitá Superstar, TIGI Thermoactive lotion

Výrobky TIGI, které milujeme pro světlé balení a stejné světlé příchutě. Toto mléko s vůní jablečného cukru se aplikuje na vlhké čisté vlasy a je vhodné pro ty, jejichž vlasy jsou příliš hedvábné a neobsahují žádný styl. "V takových případech je vždy lepší mít tekuté textury, beztížná kůže nebude fungovat," komentovala stylistka.

Konzistence pleťového gelu dává silnou fixaci, ale vlasy se neleží dohromady. Je ideální pro práci s horkými nástroji, protože je aktivován při vysokých teplotách a vlasy se nerozkládají současně - pečující součásti "monitorují" to. Editor BeautyHack Anastasia Speranskaya poznamenal: objem byl uchováván dva dny!

Suchý sprej k dokončení stylingu pro objemné účesy Tlustý suchý dokončovací sprej, Oribe

A tento sprej je pro extrémnější účely - funguje jako absorpční (suchý šampon), těsnící činidlo a povrchová úprava v jedné láhvi (v doslovném smyslu). Fotograf BeautyHack Asi Zabavskaya má přirozeně objemné vlasy, ale sprej se s nimi vyrovnal - z nich byly ještě nádhernější. Umístit pouze na kořeny, lze je aplikovat po celé délce.

Je velmi snadné s ním pracovat - na konci stylu ho sprejte na suché vlasy (nebojte se bílého květu - nenechávejte ho). Pásky musí zvednout ruce a dát jim požadovaný objem. Povrch je matný, ale vlasy vypadají zdravě. Kompozice má pečující složky - výtažky ovoce, melounu a panthenolu.

Pokyny od stylistky: "Pokud chcete udělat neopatrné kudrlinky, ale nechcete používat kadeřník, vezměte tento sprej. Aplikujte ho na každý pramen a otočte prameny do pramenů, upevněte je svorkami. Po 10 minutách rozpusťte - získávejte objem a módní plážové vlny. "

Bottom Volume Spray, Anti.Gravity, Kevin.Murphy

Spolu s EVO se jedná o další australskou značku, která je oblíbená pro přirozené a lehké formulace. Anti.Gravity je velmi lehká levandulová voda s medem, ve skutečnosti je něco mezi texturizorem a médiem pro objem. Aplikujte na suché kořeny, pokud je to žádoucí, po celé délce. Pokud jsou vaše vlasy zkroucené, můžete je trochu namočit - krásně navržený "zvlnění" dá.

Neměli byste od něj očekávat mega-objem, výsledek se získá co nejpřírodněji. Levandule nejen opouští vůni až do dalšího praní, ale také reguluje produkci kožního mazu. Jakýkoli styl s tímto sprejem bude trvat déle. Jako bonus, sprej slibuje tepelnou ochranu až do 220 °.

Hladina zvlhčující pěny Full Effect 04, Redken

Starší editor BeautyHack Karina Andreeva vybírá nejvíce "silné" stylové produkty - její vlasy jsou husté, kudrnaté a již od přírody s objemem. Úkolem pěny bylo zdůraznit tento objem a mírně zvýšit vlasy z kořenů.

Najděte jej nejprve na hřeben, pak si česněte vlasy po celé délce a vysušte je vysoušečem vlasů. Pěna má fixaci, ale vlasy se neleží dohromady. Hlasitost byla znatelná a trvalá. Složení - bavlníkový extrakt a vitamín E, který uchovává barvu vlasů zafarbených.

Tonic sprej pro objem Volumizing Tonic, Aveda

Stejně jako kouř z Alterna, tento tonik je spíš jako péče. Vyrobeno ve formě spreje, stříkáno na mokré vlasy s velkým kapalným mrakem. Objem dává díky konsolidaci každé vlasy - účes a pravda vypadají silněji než obvykle. A Volumizing Tonic dává "salonní" efekt - zdá se, že vlasy svítí. Pro tuto plně odpovědnou rostlinnou kompozici aloe, pšenice, echinacea, chmele, řasy a levandule.

Spray pro Dallas Thickening Spray, R + Co

Další lék se super kompozicí: zde výtažky listů aloe a kořen zázvoru, medu a provitaminu B5. Dává měkký a vzdušný objem, jako kdybyste byl právě vzhůru.

Stříkané světlo a vodnatý účinek na suché nebo mokré vlasy. Celá redakce, jsme se zamilovali a kovbojů Texasu na „značku“, balení a vůně jméno R + Co «temných vlnách» - s tóny mandarinky, levandule, bambusu a ananasu.

Stylový fixátor Link Style, Matrix Spray Fix

Stejně jako sprej z Oribe je tento nástroj multifunkční - funguje jako prostředek pro objem, povrch a lak s fixační úrovní "čtyři". Aplikujte na konci pokládky na suché vlasy v částech a / nebo délce. Olga Kulygina, redaktor BeautyHack, poznamenal, že množství železa bylo drženo až k mytí hlavy - stejně jako příjemná ovocná vůně.

Plnicí hlavice s plnou náplní, TIGI

Tato pěna funguje jako základní nátěr pro objemový styling - zvyšuje účinek jiných prostředků (lze použít ve spojení s lotionem, o kterém jsme psali výše). V kompozici jsou komponenty, které na povrchu vlasů vytvářejí skořápku, která neumožňuje, aby styl vypadl, i když sněží venku.

Aplikujte na vlhké vlasy - do kořenové zóny a / nebo délky. Pokud jsou vlasy tenké, postačí dvakrát kliknutí na dávkovač, pokud je tužší, můžete vydělat více. Pěna nelepí vlasy a nechává perzistentní bobule a cukrovou vůni.

Spreje pro objem vlasů. Jakou práci? Testovací jednotka

Také potřebuji elegantní styl, jen s malým bazálním objemem. Zvláštní spreje jsou užitečné?

Rozstřikujte s lněnými vlákny pro objem tenkých vlasů Lahvový sprej s lněným vláknem, Klorane

Sliby: bazální hlasitost po dlouhou dobu. Vytváří vlasy husté a pružné bez vážení. Jako součást silikonů, alkoholu a parabenů.

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!

Jak používat: Aplikujte na kořenovou zónu, položte ji obvyklým způsobem.

Lena Loginova: "Tento sprej má na štítku nálepku" Best of Beauty Allure "- výrobek byl uznán za nejúčinnější pro objem vlasů v roce 2015. No, já nevím, chlapci z Allure, zřejmě, a tak nejsou žádné problémy s pompou. Vzhledem k tomu, že tento sprej nemá naprosto nic. Ano, je to v lehké plastové láhvi s pohodlným sprejem, vůně dobře v čaji a nevadí vlasy. Hlasitost však nepřidává jot. A jaké je využití použitelnosti, pokud je účinek nulový? "

Cena: 624 rublů na O-zónu.

Sprej pro zvýšení objemu slabých a tenkých vlasů Phytovolume Actif Volumizer Spray, Phyto

Sliby: udržovat stabilní bazální objem. Aminokyseliny a pšeničný protein v přípravku činí vlasy husté, ale mobilní. Není lepkavá a neznečistí vlasy.

Jak používat: sprej na kořeny vlhkých vlasů a ležel jako obvykle.

Lena Loginova: "Na rozdíl od Klorane, Phyto spray stále funguje: trochu ho upravuje, dělá to trochu hustší a to jim dává objem. Ale je velmi důležité dávku opatrně dávkovat, jinak se vlasy pevně drží, a to bude patrné. Další nevýhodou je těsný dávkovač, který mi dělal tren můj ukazováček docela dobře) Objem trvá několik hodin, pak pomalu ustálí. Neodvažuju se spát s Phytovolume Actif: po obědě už nebude nic z pokládky. Obecně není ideální nástroj, ale dává hmotné množství. "

Cena: 1295 rublů pro společnost Lacrema

Boost Spray Root Boost Sprej na zpevnění vlasů, Nanogen

Sliby: kondenzovat vlasy (keratin, speciální polymery, mořská sůl) a pečovat o pokožku hlavy (kofein a niacinamid). Peptidy obnovují vlasovou pokožku a nedovolí, aby se během stylování poškodilo horký vzduch.

Způsob aplikace: několik kořenů pšikovů a vlasy vyschnout horkým vzduchem (aktivuje bílkoviny, které zahušťují každý vlas). Můžete přidat sprej po délce, aby se jednotlivé prameny vyčlenily.

Lena Loginova: "Roots Boost Hair Thickening Spray je poměrně dobře známý nástroj: Slyšel jsem o něm hodně pozitivních recenzí a na webových stránkách společnosti Nanogen je zmínka o tom, že je používán celebritním stylistou Michalem Ashtonem. Fotografie na stejném webu ukazují krásné ženy s krásným stylem. Bohužel, osobně jsem Nanogen rozstřikoval velmi malé množství (a dokonce i možná jsem opravdu chtěla vidět)). Po pár hodinách byly vlasy opět stejné jako obvykle. Globální nevýhoda - kvůli alkoholu a mořské soli, Roots Boost Hair Thickening Spray není příliš šetrný k pokožce hlavy. Měl jsem na hlavě pár ran (alergický na nevhodný suchý šampon) a když jsem stříkala s tímto sprejem, viděl jsem oblohu v diamantech. "

Cena: 2080 rublů (seznam obchodů naleznete zde).

Kyslíkový hydratační postřikovač, Dove

Sliby: ultralehké živiny pronikají do struktury vlasů, naplní je vlhkostí a zvýší objem o 95%.

Způsob aplikace: oddělit vyprané mycí vlasy na prameny. Stříkat každých 2-3 lisy z kořenu na špičku, nasadit vysoušeč vlasů a kartáč. Může být po dokončení instalace použita jako klimatizace po celé délce.

Lena Loginova: "V době, kdy byl zkoušen čtvrtý sprej, jsem začal ztrácet srdce. Možná, že gravitace působí na mé vlasy a hlasitost vůbec nezažívá? Sprej, který odstraňuje malou suchost a vyhladí vlasy. Pokud je na kořeny bohatě aplikovatelný, skvrnit je, ale nepřidává objem. Stejně se mi nelíbí parfém: Nelíbí se mi to, když výrobky pro péči a stylování vůně hodně. A tady celý den chodíte v oblaku s vůní melounové gumy. Kategorie potěšení B-) "

Cena: asi 250 rublů.

Kaviár Anti-Aging Zázrak násobí Volume Mist, Alterna

Sliby: trvanlivý objem a ochrana barev. Aktivní složky - omega-3 a komplex Seasilk - utáhněte a obnovte vlasy, což je méně křehké.

Jak používat: Aplikujte na vlasy sušené na ručníky a pokračujte v zásobování jako obvykle.

Lena Loginova: "Ach, to je skvělá citrusová sladká vůně! Vždycky věnuji pozornost pachu peněz, takže sedím ve svých redakčních radách a tiše voní vše, co potřebuji k testování. Kromě toho je tento sprej jedním z těch, kteří alespoň částečně splňují své hlasité sliby. Celý den se jeho hlas neobává, ale půl dne je docela. Současně je stejně snadné stříkat, dokud se vlasy stanou hustšími a budou lesknout více. "

Cena: 3510 rublů pro Opp-shop.

Nakonec jsem dospěl k neuspokojivému závěru, že sušení vlasů vzhůru nohama a litr laku jsou nejlepší způsoby, jak vytvořit objem. No, nebo jsem ještě nenalezl svůj ideál. Myslíte si, že tyto spreje fungují?

Spreje pro objem vlasů: 5 nejlepších modelů a přehled cen

K udržení bazální hlasitosti po celý den nedosáhne každý, a v době příjezdu na událost nebo v práci se vlasy změní na tučné, škaredé rampouchy. Vytvoření velkolepého stylingu pomáhá sprejům.

Přehled nejlepších sprejů

Na regálech obchodů bylo představeno nesčetné množství produktů pro úpravu vlasů.

Zvažte několik značek, které se pozitivně doporučují mezi spotřebiteli:

Celkové výsledky matrice Vysoké zesílení Wonder Boost Root Lifter

Profesionální nástroj pro bazální hlasitost. Prodloužený aplikátor umožňuje směrové aplikace na požadovaných místech. Proteiny obnovují poškozené vlasy a panthenol hydratuje. Vyvážená úroveň glycerinu je zodpovědná za měkkost a křehkost kadeří.

Sprej se aplikuje na kořeny a potom se vysuší za použití kulatého hřebene. Pokládka trvá celý den a dokonce i další, pouze musíte lehce zvednout prsty.

Náklady jsou 700-800 rublů pro 250 ml lahvičku.

L'oreal Professionnel objemový anti-gravitační objemový kořenový sprej

Francouzská společnost L'Oréal Professionnel neustále vylepšuje své výrobky, aby byla spolehlivým společníkem dívky ve věci krásy. Po dlouhodobých studiích získali odborníci vzorec, který vytváří přirozený objem v kořenech.

Aktivní složkou je kyselina sacylová. Plní váhy a vlasy se stávají elastickými a pružnými. Kadeřnice jsou fixovány bez lepení a vážení. Krystaly vápníku jemně odstraňují mastnotu a lesk.

Cena v obchodech v rozmezí 750-900 rublů na 125 ml.

Revlon Professional Pro Volume Bump Up

Revlon Professional se rád postará o krásný styl i pro tenké a poškozené vlasy. Rozstřikuje se na vlhké kořeny, pak je nutné hřeben provést hřebenem a sušit s vysoušečem vlasů.

Příjemné aroma doplňuje, díky čemuž zůstávají pouze pozitivní dojmy. Vůně zmizí rychle a během dne nezpůsobí nepříjemné pocity.

Náklady se pohybují v rozmezí 1000-1200 rublů.

Nexxt Profesionální péče o zvlhčené postřikovače

Vzorec účinku je založen na krystalů vápníku. Oni obalují vlasy takovým rámkem, který je zahaluje. Panthenol vyplňuje mikro trhliny a zvlhčuje. Vedle hlavní funkce chrání sprej před negativními účinky vnějších faktorů a ultrafialového záření. Účes se snadno hřebčí a není elektrifikován.

Cena - 350-340 rublů na 250 ml.

Klonanový nástřik s lněným vláknem

Výrobek je určen pro jemné vlasy. Lněné vlákna hydratují, změkčují a chrání vlasy. Výrobce dodává pouze přírodní ingredience, žádné silikony a parabeny. Proto se denní použití formy vlasů nezkazí.

Sprej se nanáší na suché nebo mokré vlasy a pak se suší vysoušečem vlasů nebo přirozeným způsobem.

Cena je 1000-1200 rublů na 125 ml.

Který sprej zvolit?

Kompozice postřiku se mění, ale objem je dán specifickými složkami: panthenolem, keratinem, kolagenem a dalšími.

Před nákupem byste měli pečlivě prozkoumat kompozici, abyste neztráceli peníze. Výrobci dodávají esenciální oleje a vitamínové směsi, které vyživují a zvlhčují.

Existuje jen málo takových prostředků a jejich cena je vyšší. Pro výraznější účinek používejte alkohol a parabeny.

Mohou se objevit lupínky suché pokožky hlavy, protože alkohol má sušicí vlastnosti.

Každá značka ve složení má jedinečné přísady, které mají kosmetické a léčivé vlastnosti.

Spreje neutralizují statický stres a stylování zůstává po dlouhou dobu čisté, bez ohledu na počasí a sezónu.

Co to je?

Existuje několik typů postřiku pro objem v závislosti na vlastnostech:

 1. Suché šampony. Účinek se dosáhne pohlcením mazových sekrecí a očistou pokožky.
 2. Spreje pro bazální objem.
 3. Pokládání.
 4. Znamená ruční segment.

Brunetky by měly být opatrní. Na tmavých zámcích mohou být viditelné zbytky. Je nutné opatrně vyčistit sprej.

U vzorku můžete přidat čajovou lžičku jablečného octa do sklenice minerální vody bez plynu. Nalijte směs do lahvičky a naneste ji na čisté vlasy po celé délce.

Princip činnosti

Princip účinku sprejů závisí na složkách v kompozici. Keratin vyplňuje prázdné prostory mezi váhy, při zahřátí se zhutňuje. Díky tomu se prut zahušťuje a stává se odolnější vůči negativnímu vlivu prostředí.

Panthenol obnovuje vlasy po celé délce. Vlasy jsou vizuálně silnější a silnější. Pravidelným používáním těchto prostředků vlasy léčí a stávají se silnými a lesklými.

Chcete-li nasadit hlavu dolů, opatrně stříkat nástroj, pak budete muset počkat 5-10 sekund a ruměnit vlasy rukama nebo hřebenem.

Spreje na kořenové vlasy

MATRIX

Sprej poskytuje vlasům nádherný objem a poskytuje mobilní fixaci v kořenech, který přetrvává po celý den. Pohodlný "nosní" dávkovač, s nímž se sprej aplikuje přímo na vlasové kořeny. Rozstřik nemá mastné nebo suché vlasy. Vlasy během dne zůstávají čerstvé a.

LOREAL PROFESSIONNEL

Zvyšuje objem vlasů, dává jim tvar a elasticitu u kořenů. Pohyblivá fixace bez vážení. Intra-silane ™ vyplňuje vlasové vlákno v kortexu (zóna C), zesiluje strukturu vlasů zevnitř. Kyselina salicylová jemně čistí pokožku hlavy, odstraňuje nadměrné znečištění, snižuje riziko.

BATISTE

Nový sprej pro objem vlasů XXL Volume spray Stylist - vylepšená verze suchého šamponu XXL. Absolutně fantastický produkt pro zvýšení objemu vlasů. Skvělé pro krátké účesy, pro které se dosud používal pouze lak, je ideální pro dosažení maximálního množství.

KAPOUS

Nanášecí nástroj pro styling účesů jakéhokoli stupně složitosti a objemu. Je snadno distribuován přes vlasy a rychle se vysychá. Může být použit na suché a mokré vlasy. Sprej kombinuje styling a péči o vlasy, vytváří objem přímo u vlasových kořenů, poskytuje.

DAVINES SPA

Nezmazatelný sprej, který dává objem vlasů z kořenů. Neváží vlasy, takže jsou měkké a lesklé. Výrobky řady VOLU doporučujeme pečovat o tenké nebo měkké vlasy. Výrobky VOLU obsahují extrakt z kapusty z Kaprauna, který je pěstován v programu Slow Food Presidium.

SEXY VLASOVÁNÍ

Sprej poskytuje dlouhodobý objem vlasů - až 72 hodin! Lehce osvěžující vůně jablka a bílé nektariny trvá 24 hodin. Vůně je uzavřena v mikrokapslích, které se během procesu aplikace rozdělují vlasy. Pokaždé, vlasy narovnávají, mikrokapsle jsou zničeny a uvolněny.

SEXY VLASOVÁNÍ

Suchý šamponový sprej. Není třeba oplachovat vodou. Neobsahuje mastek, je lehký průhledný prášek. Perfektní produkt pro péči o vlasy, který prodlužuje dobu od praní až po umývání. Pomáhá odstraňovat přebytečný kožní mast ze skalpu a vlasových kořenů. Tento šampon se skládá ze směsi.

LOREAL PROFESSIONNEL

Profesionální nástrojová společnost L'Oreal, která vám umožní doma opravit hladké vlasy. Vytváří úžasnou fixaci bez lepení a vážení vlasů. Hladké, lesklé vlasy a vynikající dlouhodobá fixace hladkých účesů. Aktivní složení: Komplexní.

Sprej pro bazální objem a texturu CATWALK Root Boost poskytuje objem, sílu a pružnost vlasů. Je obohacen hydratací a živinami, díky nimž jsou vlasy elastické, hladké, silné a silné. Poskytuje průměrný stupeň fixace, udržuje vlasy a vlasy světlo.

REDKEN

S novým sprejem pro návrh účesů Quick Tease 15 můžete okamžitě opravit vytvořený stylový snímek, který poskytuje nejradikálnější nebo nejvyšší objem. Ale má ještě mnoho dalších ctností - to je dlouhodobá akce a schopnost odolat vlivu prostředí a dávání.

REDKEN

Redken Rootful 06 - Bottom Volume Spray je nástroj pro střední fixaci vlasů. Exkluzivní technologie Clean-feel vám poskytne neuvěřitelné množství a vytvoří působivý styl. Určeno pro všechny typy vlasů. Sprej se snadno používá: pomocí speciálního aplikátoru.

SIM SENSITIVE

Suchý šampon Quick Clean Dry Shampoo okamžitě čistí vlasy, odstraňuje mastnotu a poskytuje objem světla. Složení: butan, izobutan, alkohol denat, propan, solanum tuberosum (bramborový) škrob, oktenylsukcinát hlinitého škrobu, aqua, kokotrimonium methosulfát, hydratovaný oxid křemičitý, očkovací látka.

SEXY VLASOVÁNÍ

Suchý aerosolový sprej obaluje vlasy lehkým mrakem, komplex vitaminů poskytuje další péči a objem. To dává hustotu vlasů a mírný účinek nedbalé styling. Dokonale zdůrazňuje strukturu tříděných účesů na středních a dlouhých vlasech. Aktivní přísady

LOREAL PROFESSIONNEL

Sprej se aktivuje teplem a je ideální i pro husté vlasy. Rychle vytváří hlasitost u kořenů a po celé délce. Poskytuje vlasům přirozený a flexibilní výsledek. Snadno hřeben s kartáčem. Jak používat: aplikujte na suché nebo mokré vlasy. Rozstřikujte v dálce.

LISAP MILANO

Nestabilní postřik aerosolového postřiku poskytuje objem vlasů, ne váží je. Můžete použít na mokré vlasy před sušením nebo na suchém místě před použitím žehlení nebo curling. Chrání vlasy a zajišťuje pevnou fixaci. Jak používat: sprej na suché nebo vlhké vlasy.

Kaaral

Pokud vaše vlasy ztratí svou plynulost během hodiny po stylingu, pak je pro vás nástroj pro péči o vlasy Style Perfetto Hyper Root Boost Spray od společnosti KAARAL. Sprej obsahuje UV filtry, proto zabraňuje vyhoření pigmentu a škodlivým účinkům slunečních paprsků. Chrání před.

ESTEL PROFESSIONAL

Vytváří další objem bez přetížení vlasů a bez lepení dohromady. Poskytuje sílu, objem, pružnost a přirozený lesk. Aktivní složky: kolagen, extrakt z bavlny, výtažky z rýže a pšeničných klíčků, sójové bílkoviny. Jak používat: sprej na ručníky.

KONSTANTNÍ ODDĚLENÍ

Ideální pro tenké a řídké vlasy. Zpevňuje vlasy z kořenů, dává jim objem a utěsňuje vlasovou hřídel bez váze. Vzorec spreje, který se skládá z "5 magických olejů": Macadamia, Bavlna, Jojoba, Avokádo, Argan, hydratuje, vyživuje a chrání vlasovou strukturu a vrací životně důležitou složku.

REVLON Professional

Sprej pro objem, dává objem tenkým a slabým vlasům, fixuje a zvedá kořeny, což usnadňuje používání kartáčování. Dává měkkou a trvanlivou fixaci a svítí vlasy. Chrání vlasy při sušení. Stupeň fixace - 4. Jak používat: Šířte na vlhké vlasy.

SELECTIVNÍ PROFESIONÁL

Rozstřikujte bez plynu. Vytváří tvar vlasů a vytváří neviditelnou a dlouhotrvající fixaci. Vhodné pro všechny typy vlasů. Chrání před negativními účinky UV záření. Ideální pro vytváření objemu v kořenech, zejména na tenkých vlasech. Vůně: ovocná. Stupeň fixace: 3 průměrná fixace.

GKHair (Global Keratin)

Sprej pro objem vlasů s kapalným keratinem - úžasný nástroj, který nejen vytváří neuvěřitelný objem vlasů, ale neváží ani nelepí. Sprej obsahuje Juvexin, modelující polymery, extrakt z kokosových ořechů a speciální částice, které se používají k dosažení obrovského množství -.

WELLA Professionals

Jemný a vzdušný objem s přesným použitím produktu v kořenové zóně vlasů. Speciální provedení aplikátoru je navrženo pro perfektní aplikaci. Stylové polymery jemně obalují jednotlivé vlasy, zvedají je a chrání styling před vlhkostí. Ochranné filtry, které chrání vlasy.

TEFIA

Sprej je bio-kompozice pro měkký poloprostorový perm pro vlasy. Ideální pro vytváření stylových účesů při vytváření bazálního objemu účinkem "přirozené vlny" na dlouhých a středně dlouhých vlasech. Pohodlný systém.

Nezmazatelný postřikovač Root Lifter dává vlasům dlouhou dobu výrazný objem. Světlejší vzorec poskytuje vlasům zdravý a dobře upravený vzhled, aniž by je váží nebo rozmazává. Sprej vytváří dlouhodobou fixaci od kořene ke špičce, díky čemuž se objem uchovává dlouhou dobu. Díky obsahu.

ESTEL PROFESSIONAL

Estel Professional Hair Push-Up Spray pomáhá okamžitě dát vašim vlasům zřetelný objem. Stříkání posiluje vlasy a činí je silnými a elastickými. Vytváří nepřetržitý přirozený objem od kořenů, aniž by způsobil, že vlasy jsou těžší a neznečistí je. Unikátní komplex Chitosan umožňuje.

ALTERNA

Alterna BAMBOO VOLUME Těsněná pěna s hmotnostmi ztuhlé pěny Bezstabilní pěna pro zesílení vlasů s extraktem z bambusu. Obsahuje fytoživiny organické složky listů Damiana. Vyživuje vlasy s vitalitou a posiluje ji. Dává hlasitost od kořenů nejvíce.

LOREAL PROFESSIONNEL

Spray je určen pro superstrong fixaci všech typů vlasů. Má květinovou a ovocnou vůni a umožňuje vám vytvořit účes jakékoliv složitosti bez lepení a vážení vlasů. Vlasy jsou dobře chráněny a vypadají perfektně. Velmi silná fixace. Perfektní účes s nádherným.

REVLON Professional

Sprej pro objem Výtah 360 Roots Lifter je profesionální prostředek silné fixace od společnosti Revlon, která vytváří objem přímo v kořenech vlasů. Zachovává přirozenou lehkost a dynamiku vlasů, zdůrazňuje přirozený lesk zdravých vlasů, nezanechává žádné lepivé a žádné.

JOICO

Okamžitě absorbuje nadbytečný kožní mast a vůni, zajišťuje čisté a svěží vlasy. Neopouští bílé skvrny, je neviditelné i na tmavých vlasech. Zvyšuje vlasy u kořenů, zlepšuje zvládnutí vlasů a prodlužuje životnost vašeho stylingu mezi postupy šamponování.

SEXY VLASOVÁNÍ

Mokrá lakovaná pevná fixace. Vhodné pro fixaci a vytváření struktury na jakémkoli typu vlasů. Objem se udržuje od mytí k praní. Rychle vysychá a dokonale upravuje styl a zanechává vlasy v pohybu. Podporuje maximální kořenový objem. Šetří styling po celý den, chrání.

SIM SENSITIVE

Ruth Boost Spray pro objem vlasů Root Boost Lifting Spray od Sim Sensitive. Rozstřikujte k vytvoření bazálního objemu vlasů pro tenké a střední vlasy. Vytváří bezvadný objem vlasů a trvá po celý den. Složení spreje obsahuje extrakt z brusinek a UV filtr, který chrání vlasy před škodlivými účinky.

SEXY VLASOVÁNÍ

Postřik ze Sexyhair není jen prostředkem superstrong fixace. Také tento produkt se stará o vlasy, chrání je před vlhkostí a ultrafialovým zářením a také je hladký a lesklý. Stříkací sprej od Seksichee je snadno vyčesaný. Po nanesení spreje z vlasového vzhledu Sexyhair.

LOREAL PROFESSIONNEL

Rychle fixovaná postřikovací sprej je určena pro superstrong fixaci všech typů vlasů. Má květinovou a ovocnou vůni a umožňuje vám vytvořit účes jakékoliv složitosti bez lepení a vážení vlasů. Vlasy jsou dobře chráněny a vypadají perfektně. Velmi silná fixace. Dokonalé.

LOREAL PROFESSIONNEL

Profesionální nástrojová společnost L'Oreal, která vám umožní doma opravit hladké vlasy. Vytváří úžasnou fixaci bez lepení a vážení vlasů. Hladké, lesklé vlasy a vynikající dlouhodobá fixace hladkých účesů. Aktivní složení: Komplexní.

FARMAVITA

Rozprašovací sprej společnosti FarmaVita, přední italská značka profesionální kosmetiky pro péči o vlasy, přidává do účesu extra, úžasný objem, zářivý lesk a pompání. Produkt je ideální pro denní péči o vlasy a styling. Výrobek nemá váhu a nehmatává vlasy.

LISAP MILANO

Používá se k vytváření objemu a pružné fixace stylingu po dlouhou dobu. Neváží vlasy. Přidá dodatečný lesk. Chrání před teplem ze sušičů vlasů, žhavých žehliček, ultrafialových paprsků a dalších environmentálních faktorů. Způsob aplikace: pro upevnění hotového stylingu.

Společnost
Nápověda
Produkty
Sociální sítě:
Přihlaste se k odběru bulletinů:

novinky, propagace, speciální nabídky

"Kosmetická galerie" © síť kosmetických salónů a profesionálních kosmetických obchodů, pracujeme od roku 2007

Moskva, město Číny, Lubyansky průchod, dům 25

Pro Více Informací O Suché Vlasy