logo

Stříkací antistatické vlasy

Při mrazivém počasí nebo při vysoké vlhkosti u mnoha dívek se vlasy ošklivě elektrizují. Účinky načechraných a vzrušujících kudrlin může špatně zkazit jakýkoliv účes a dokonce i nejkrásnější styling. A když se pokoušíte položit hřeben s hřebenem, prameny se stanou elektrifikovány pouze silnějšími. Abyste tomu zabránili, musí jim poskytnout řádnou péči.

Proč potřebujete?

Jedním z nejjednodušších způsobů péče v takových situacích je použití vysoce kvalitního spreje s antistatickým účinkem. Stříkání vlasů takovým nástrojem zapomene na váš problém několik hodin.

Před takovým nákupem mnohé dívky pochybují, zda je možné použít na jejich kadeře nápravu proti elektrifikaci. Vše závisí na složení vašeho spreje. Levné a nekvalitní produkty se nejlépe nekupují. Také jako spreje, které obsahují silikon. Levné a špatně kvalitní silikony vytvářejí vlasy tam hromadně. A poté, co se vaše kadeře staly příliš těžkými, začnou se rozbít a rozštěpovat.

Pokud chcete, aby vaše vlasy nebyly elektrifikovány, nakupujte výrobky od výrobců, kteří používají pouze vysoce kvalitní silikony. Mohou se snadno vymyt z hlavy a neškodit vlasům. To je důvod, proč takové antistatické spreje shromažďují nejlepší zpětnou vazbu od zákazníků, kteří je testovali.

Oblíbené značky

Takže je zcela zřejmé, že stejně jako u jiných výrobků pro péči o vlasy a tělo je nejlepší nakupovat výrobky od osvědčených značek. Profesionální značky vynakládají peníze na vytváření kvalitních produktů, takže si můžete být jisti, že jejich složení nepoškodí vás.

Nechte to sníh

Nejčastěji se vlasy začnou tlačit v zimě pod vlivem chladu a sněhu. Z tohoto problému jsou dívky uloženy nástrojem s názvem "Let It Snow". Tím, že pokropíte vlasy touto kvalitní antistatickou látkou, můžete chodit bez strachu o vlasy.

Curex versus zimní

Tato antistatická značka Estel má jemný účinek na vlasy. Řeší problém elektrifikace, ale vlasy vůbec neznečisťují. Tento sprej hydratuje vlasy dobře. A vzhledem k tomu, že ve složení tohoto nástroje je bílkovina, také posiluje vlasy. To platí zejména v zimě, kdy se kudrlinky stávají tenčí a křehčí.

Curex Versus Winter také chrání vlasy před náhlymi změnami teploty. V zimě je třeba chránit vlasy ve všech směrech. Zvláště majitelé dlouhých vlasů, které nemohou být zcela ukryty pod kloboukem.

Zimní obnovení

Levnější alternativou je antistatická řada značky Avon. V sortimentu Advance Techniques najdou kvalitní spreje. Příklad kvalitního antistatika z Avon - Winter Restore.

Nízká cena přípravku Avon je odůvodněna skutečností, že neobsahuje silikony a bílkoviny, které se snadno vypláchou jednoduchým šamponem. Ale současně je plně schopen plnit svůj hlavní úkol - uklidnit elektrizující kudrlinky. Navíc má produkt Avon další výhodu - příjemný zápach, který zůstává na vlasu několik hodin po použití.

Fizz control marrocanoil

Jedná se o dražší a přirozenější produkt péče o vlasy. Obsahuje marocký olej, který pomáhá obnovit strukturu poškozených vlasů. Výrobce značky věnuje velkou pozornost kvalitě všech prvků obsažených v kompozici, což znamená, že se ukáží jako nejužitečnější. Toto antistatické činidlo se doporučuje těm, kteří mají křehké kadeře z přírody nebo jsou poškozeni častým stylováním nebo barvením.

Použitím funkce Fizz Control Marrocanoil nejenom uděláte kadeřnictví hladkou po dobu několika hodin, ale také je opravdu zdravější a dobře upravené.

Nabízíme malý praktický návod, jak používat spray Fizz Control Marrocanoil.

Tigi Spoil Me Defrizzer

Jedná se o produkt profesionální péče. Bonus tohoto antistatického spreje lze nazvat jeho schopností chránit vlasy před teplotními poklesy, se kterými se setkáváme v zimě. Tento nástroj lze použít i den po umytí vlasů. Proto, i když to neuděláte každý den, vaše vlasy budou vypadat dobře upravené.

Co nahradit

Antistatické stříkací prostředky doma mohou být nahrazeny levnějšími prostředky. Pokud tedy nemůžete najít něco pro sebe, nebo se nezapadá do vašeho rozpočtu, můžete se ho pokusit nahradit cenově dostupnou alternativou.

Jako domácí antistatický můžete použít vysoce kvalitní zvlhčující a výživný balzám. Měla by mít hustou krémovou strukturu. Podobné balzamy pro všechny typy vlasů lze nalézt například u značky Lizap.

Sprej - nástroj, který šetří nadměrnou suchostí. V zimě je typický s velmi nízkou vlhkostí. Díky hydrataci vlasů přirozeným způsobem můžete eliminovat potřebu drahých sprejů.

A teď vám nabízíme sledování videa od našeho uživatele, jak se vypořádat s elektrizujícími vlasy.

5 vlasové výrobky s antistatikou: vyberte si vlastní!

Jsou vaše vlasy opět elektrizující? Nechoďte z domu ani v zimě! Zvláště často dochází ke statickému proudu vlasů v chladné sezóně: ​​pod čepicí, od dotyku syntetických materiálů, z nedostatku vitaminů v těle... Pokud je takový problém, musíte na tom pracovat. Přečtěte si pozorně, jak se zbavit elektrizovaných vlasů a učinit je poslušnými v ledové zimní sezóně a po celý rok.

Nejprve pochopíme, proč se vaše vlasy zvedají do nebeských výšin? Možná, že problém bude v této počáteční fázi vyloučen sám.

Příčiny statického proudu na vlasu

 • Časté používání vysoušečů vlasů a žehliček bez ionizačního efektu.
 • Pokud je venku zima a klobouk na hlavě, pak je to pravděpodobně hlavní příčinou elektrifikace. Snažte se vybrat si čelenku jiného typu nebo najít alternativu (šály, šály, kapuce).
 • Hřebeny vyrobené z umělých umělých materiálů prostě nemají rád vlasy a mohou způsobit, že budou chtít "odletět".
 • Syntetika je v oblečení nežádoucí. Noste halenky vyrobené z přírodních tkanin: vlasy nebudou jiskřit a obraz bude harmoničtější.
 • Příliš suchý vzduch je také škodlivý pro vlasy. Pít více vody, zvlhčit strukturu vlasů zevnitř!
 • Nedostatečná síla. Snad vaše vlasy nemají dostatek mikroživin. Často čelí dlouhosrstým děvčatům.

No, pokud dáváte přednost integrovanému přístupu k péči o vlasy - pokračujte v antistatickém přípravku! Na regálech obchodů najdete zcela odlišné verze antistatických vlasů pro libovolnou délku, strukturu a pro každou peněženku. Cena antistatických přípravků závisí na dostupnosti vysoce kvalitních silikonů. Zvažte nejoblíbenější značku výrobků s antistatickým účinkem.

Výrobky na vlasy s antistatickým účinkem

Dinosauři síťového marketingu v novém vývoji neustále stojí. Jejich řada produktů péče o vlasy Advance Techniques má antistatický sprej s efektem Winter Restore. Tento nástroj provádí základní funkce antistatiky.

 • Příjemná vůně.
 • Vychází dobře z hlavní funkce: rychle se zbavit vlasů "přirozeného magnetismu".
 • Mnoho cenných minerálů a živin rostlinného původu.
 • Demokratická cena (do 300 let.)

Estel Professional

Ve své řadě Estel také uvolnil statické protišokové přípravky Curex versus Winter spray. Má své vlastní charakteristiky:

 • Nástroj neváží vlasy, nevytváří špinavý efekt.
 • Dost na půl dne. Hodiny 5-6 - limit antistatického účinku Estelle.
 • Splňte své poslání 100%! Vlasy poslušné a na konci se nestaly.
 • Antistatický obsahuje proteiny, které posilují vlasovou šachtu.
 • Panthenol je jednou ze složek, která podporuje hojení ran a poškrábání, vyživuje pokožku hlavy.
 • Prostředek Curex Versus Winter dodává vlasům atraktivní objem, dodává vlasům hladkost a lesk.
 • Poskytuje pečlivou ochranu vlasů v chladné sezóně, a to i při absenci klobouku.
 • Mělo by to být v rozsahu 300 rublů.

Moroccanoil

Frizz Control od marockého výrobce má vyšší cenu: 200 ml prostředků stojí více než 2000 p. Hodnocení tohoto nástroje na internetu je většinou pozitivní. Dívky milují Moroccanoil za:

 • Výtažky marockého oleje v kompozici. Podporujte obnovu poškozených vlasů a vlhkosti.
 • V zimě a v létě - jeden lék. Relevantní a účinné v různých povětrnostních podmínkách.
 • Antistatický sprej od marockého výrobce je vhodný pro svou všestrannost: vhodné vlasy s jakýmikoli vlastnostmi a strukturou.
 • Účinnost. Pro úplné ovládání statiky budou vaše vlasy potřebovat jen pár kapek produktu. Vlastně za takovou cenu.
 • Nemávejte mastné vlasy. Účes vypadá svěží, prameny jsou měkké a poslušné.

Antistatická srst

Toni a Guy

Od možností rozpočtu až po drahé zahraniční výrobce. Slavná britská značka péče o vlasy Toni a Guy ignorovala milovníky poslušných vlasů. Tento produkt si můžete koupit v obchodě se specializací v Eldoradu nebo si ho objednat online za cenu o něco vyšší než 1000 r na 150 ml.

 • Zabraňuje elektrifikaci vlasů a neumožňuje rozdělení konců.
 • Chrání nejen před chladem. Takové tepelné účinky jako suchý vzduch, slunce a vítr se nebojí vašich vlasů a pokožky hlavy.
 • Jeden takový nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů.
 • Vhodná láhev s malým sprejem pro kompetentní dávku antistatického přípravku.

Tigi Spoil Me Defrizzer

Tento nástroj s antistatickým účinkem patří mezi profesionály. Zpětná vazba zákazníků o něm je nejednoznačná, proto vám doporučujeme, abyste se řídili osvědčenými zdroji. Můžete si je koupit na internetu, cena je kolem 1500 r. Zde jsou charakteristické rysy antistatického Tigi Spoil Me Defrizzer.

 • Restyling funkce Pokud jste zvyklíte na mytí vlasů méně než jednou denně - tento nástroj vám slíbí, že vám pomůže snadnou instalaci i následující den po mytí.
 • Silný zápach. Citrusové poznámky v příchuti jsou příliš výrazné, aby vyhovovaly všem.
 • Cool balíček! Konstrukce lahve je navržena jako rukáv jasné kyselé barvy - nástroj se v ženské kabelce neztratí.
 • Lehká textury - nástroj nepřenáší vlasy, prameny jsou poslušné a měkké.
 • Tepelná ochranná funkce je velkým plusem pro antistatické. Vaše hříva je spolehlivě chráněna před jakýmikoli povětrnostními podmínkami.

A přesto, bez důvodu, vlasy nebudou elektrifikovány. Možná byste měli zkontrolovat jejich péči. Vyzkoušejte něco nového, nezastavujte experimentování (v rozumu) a určitě najdete svůj recept na perfektní účes.

© Autor článku: Lyudmila Alexandrova

Profesionální a domácí antistatika na vlasy

Mnoho žen není vždy schopno dosáhnout požadovaného výsledku při vytváření stylingu kvůli tomu, že vlasy začnou elektrifikovat. Zvlášť často dochází k tomuto problému v zimě. Důvodem je statický proud vznikající z různých důvodů - interakce se syntetickými materiály, nedostatek vitamínů, suché vlasy a další.

Příčiny elektrifikovaných vlasů

 • Statická elektřina generovaná třením. Je to i v malých množstvích přítomných ve vlasech. Pod vlivem suchého vzduchu ve vyhřívaném prostoru s elektrickými ohřívači nebo v důsledku styku pramenů s oděvem a pokrývkami hlavy ze syntetických materiálů se úroveň elektrických nábojů dramaticky zvyšuje.
 • Suché vlasy. Porézní struktura takových vlasů je schopna nahromadit volné elektrické náboje. Suché vlasy se vyskytují v důsledku dlouhodobého používání vysoušeče vlasů, žehlení nebo curlingu, častých experimentů (barvení, bělení), jakož i kvůli nedostatku vlhkosti a vitamínů.
 • Špatný stav vlasů. Rozdělené vlasy mohou hromadit statickou elektřinu, protože váhy vlasů se navzájem volně sousedí.
 • Použití hřebenu z umělých materiálů. Je lepší použít dřevěný hřeben na vlasy, slouží jako dobrý antistatický. Pro zvýšení efektu můžete přidat kapku vlasového oleje s antistatickým účinkem.
do obsahu ^

Princip antistatiky

Obsahuje vysoce kvalitní zvlhčující vlasy. Postřik aplikovaný na vlasy přispívá k tvorbě filmu, který pomáhá chránit kudrliny před elektrifikací a zvlhčuje folikuly tím, že brání odpařování vlhkosti.

Užitečné vlastnosti antistatických vlasů díky jejich složení:

 • Silikon zabraňuje škodlivým účinkům vysokých teplot během instalace.
 • Vitamíny zajišťují výživu vlasů.
 • Glycerin pomáhá vyhlazovat vlasy.

Antistatická, péče o vlasy, hydratační a výživná, pomáhá jim učinit zdravou a poslušnou a účes - perfektní. Vyrábí se v různých formách:

 • antistatický šampon;
 • antistatický balzám;
 • klimatizace;
 • sprej;
 • antistatické vlhké ubrousky;
 • oleje;
 • hřeben vyrobený z přírodních materiálů.

Při výběru antistatického činidla je důležité pečlivě prozkoumat jeho složení. Správně vybrané antistatické látky vám umožní zapomenout na problémy s účesem - vlasy budou hladké a poslušné. Někdy může být namísto antistatického použito sprej na vlasy.

Profesionální nástroje

V současné době je ve všech obchodech k dispozici mnoho nástrojů, které eliminují elektrifikaci vlasů. Chcete-li vybrat nejúčinnější, měli byste pečlivě studovat skladbu. Živiny obsažené v přípravku, snižují úroveň statické elektřiny a poskytují výživu vlasům.

Šampon John Frieda Frizz-Ease

Tento antistatický šampon je vhodný pro zimní použití. Díky hedvábným bílkovinám pomáhá hydratovat vlasy a eliminovat jejich elektrifikaci.

Antistatická Estel Curex versus zimní řada

Charakteristickým rysem výrobků z této série je posilování a výživa bulbálních folikulů (díky bílkovinným derivátům obsaženým v jejich složení), rychlé obnovení pokožky, hojení ran a drobných škrábanců (díky Panthenolu) a zvlhčování vlasů spolu s antistatickým účinkem. Prostředky se starají nejen o vnější stav vlasů, ale také o jejich využití.

Olej Redken All-Soft Argan 6

Redken Argan Oil by měl být používán s opatrností - je vhodný pouze pro velmi suché vlasy. Vzhledem k husté konzistenci je důležité, aby se nepřehnul při aplikaci, jinak by vypadaly vlasy špinavé. Vyrovnává se s elektrifikovaným vlasovým olejem velmi dobře.

Lac Kiehl je pro klima-důkaz-Shine-posilovat

Hairspray je lehká pomůcka pro styling. Poskytuje fixaci bez vážení vlasů. Vypořádá se s odstraněním elektrifikovaných vlasů.

Anti-statické ubrousky Ted Gibson Hair Sheet

Mokré ubrousky pro vlasy jsou velmi užitečné - mohou se nosit kolem sebe. Jsou impregnovány antistatickým složením (jednou z důležitých složek je divoká orchidej). Další výhodou nástroje - ubrousky působí jako suchý šampon.

Oriby Cote d'Azur osvěžovač vlasů

Sprej má dobrý antistatický účinek a příjemnou vůni, nicméně k dosažení požadovaného výsledku, sprej musí být aplikován několikrát během dne.

Stříkací Toni a Guy Tepelná ochrana proti vysokým teplotám

Antistatický sprej na vlasy, který je vhodný pro každodenní použití. Doporučuje se, aby byl na vlhké vlasy nanesen před stylováním, aby byl chráněn před vysokou teplotou. Pravidelné používání spreje Toni a Guy ochrání vlasy před elektrifikací a zbaví se rozštěpených konců. Vhodné pro všechny typy vlasů.

Spray Alterna Winter RX Anti-Static

Profesionální sprej s antistatickým účinkem má příjemnou sladkou vůni. Komponenty obsažené v jejím složení, uvolňují elektrostatické napětí a dělají vlasy poslušný, poskytují spolehlivou fixaci kadeří, aniž by je spojovaly.

Avon Winter Restore Spray

Antistatický sprej na vlasy obsahuje látky rostlinného původu, které mají příznivý účinek na strukturu vlasů. Její nevýhodou je, že neobsahuje silikon ani bílkoviny, takže neposkytuje ochranu proti škodlivým účinkům teploty. Mezi výhody patří příjemné aroma a dobrá ochrana vlasů před elektrifikací.

Moroccanoil Frizz řídící sprejový olej

Antistatická srst obsahuje arganový olej, který nejen pomáhá eliminovat statický náboj, ale také se stává chráničem vlasů od křehkosti a teploty.

Vyhlazování kondicionéru postřikovače L'Oreal Elseve

Díky silikonu, který je součástí jeho složení, poskytuje sprej vlasy spolehlivou péči a ochranu před statickou elektřinou.

DNC sprej

Sprej má antistatický účinek. Měl by být aplikován během nebo po úpravě vlasů. Pomáhá chránit vlasy před účinky teplot, usnadňuje česání, eliminuje elektrifikaci kudrlin, aniž by je zesílil.

Čistá linka "Fito Carer"

Fitootvar-antistatická srst je levná, snadno se aplikuje, poskytuje snadné česání a ochranu před elektrifikací.

Lidové prostředky

Existuje mnoho způsobů, jak připravit antistatické přípravky pro vlasy doma.

Opláchněte

 • sušené květy heřmánku drogy - 1 polévková lžíce;
 • listy z kopřivy - 1 polévková lžíce.

Heřmánkové květiny a listy kopřivy nalijte vroucí vodu (0,5 litru), nechte vařit 45 minut. Naplňte infuzi a opláchněte vlasy po šamponování.

Maska

 • poloviční mango;
 • vaječný žloutek - 1 kus;
 • kefír - 1 polévková lžíce.

Smíchejte přísady do mixéru. Aplikujte na čisté vlhké vlasy po dobu 20 minut, důkladně opláchněte vodou.

Sprej s esenciálními oleji

 • vyčištěná voda - 200 mililitrů;
 • esenciální olej z růží, ylang-ylang nebo levandule - 2-3 kapky.

Do stříkačky nalijte vodu, přidejte esenciální olej, promíchejte. Sprej z přírodních složek je připraven, můžete stříkat na čisté vlasy.

Lemon spray

 • citronová šťáva - 20 mililitrů;
 • vyčištěná voda - 100 mililitrů.

Nalijte do rozprašovače čistou vodu, přidejte citronovou šťávu a protřepávejte. Postřik antistatický připraven k použití. Aplikujte na čisté vlasy.

Aromaterapie

Aplikujte 2-3 kapky esenciálního oleje na dřevěný hřeben a na několik minut si vlasy načistěte. Antistatický hřeben pro vlasy pomůže eliminovat elektrifikaci.

Přehled oblíbených antistatických sprejů pro vlasy

Příčiny elektrifikace

Chcete-li pochopit, proč se kudrlinky nalije a proč potřebujete sprej z elektrizujících vlasů, musíte se obrátit na lekce školní fyziky. Pamatujete na elektrony? Jsou to části atomů, které působí jako dopravník elektrické energie. Když něco ztrácí elektrony, stává se pozitivně nabité a po přijetí se náboj změní na negativní.

Navíc následující faktory vedou k elektrifikaci kadeří:

 1. Použijte masáže nebo plastový hřeben. Je lepší upřednostňovat hřeben z dřeva - tento materiál má antistatický efekt.
 2. Špatné zdravotní problémy. Když se špičky rozštěpí, jejich váhy se navzájem volně sousedí, což vede k nahromadění elektrické energie.
 3. Syntetické oděvy a klobouky. Když umělé materiály přicházejí do styku se srstí, dochází k tření, což zvyšuje počet kladně nabitých atomů.

Poškozené a suché vlasy se s elektřinou příliš dobře nedaří. Když zimu přichází s chladným vzduchem, větrem a nízkou vlhkostí, kudrlinky ztrácejí elektrony a jsou pozitivně nabité.

Vzhledem k tomu, že prostředí neobsahuje dostatek vlhkosti, dochází k akumulaci náboje "+" namísto rozptylu. Tím se vlasy navzájem vzdorují, jako kdybyste se pokoušeli spojit obě strany magnetů.

Princip antistatiky

Každý antistatický sprej pro suché vlasy obsahuje silikon, glycerin a vitamíny. Tyto látky jsou velmi užitečné pro kadeře, protože při postřiku vytvářejí tenkou vrstvu, která má ochrannou funkci. Zabraňuje ztrátě vlhkosti a podporuje vlhkost.

Výsledkem je normalizace struktury vlasů. Stávají se poslušnějšími a přestanou elektrifikovat.

Jak si vybrat spray

Při výběru spreje je třeba nejprve věnovat pozornost složení. Kromě výše uvedeného glycerinu, silikonu a vitamínů má antistatický aerosol obsahovat následující živiny:

 • minerální látky, které zvyšují odolnost vůči vnějším faktorům;
 • oleje, které obnovují a posilují folikuly;
 • rostlinné výtažky.

Je lepší dávat přednost hypoalergenním prostředkům, jejichž použití bude eliminovat podráždění pokožky hlavy. Na těchto produktech bude odpovídající značka.

Hodnocení nejlepších značek

Dnes je trh s kosmetikou pro péči o vlasy přetížen nabídkami. Na jedné straně to umožňuje zvolit pouze efektivní řešení, na druhé straně - podstatně komplikuje proces nákupu.

Pro usnadnění úkolu jsme analyzovali produkty známých značek a řadíme mezi nejlepší nástroje. Všichni dělají skvělou práci se statickou elektřinou.

"Estelle"

Tato značka vyrábí celou řadu aerosolových kosmetických přípravků s antistatickým účinkem na kadeře. Obsahuje velké množství proteinových derivátů, posiluje vlasové kořeny a zvlhčující vlákna.

Složení přípravku Curex Versus Winter zahrnuje sprej, který podporuje rychlé hojení lézí na pokožce, což je zjevná výhoda. Nepochybnou výhodou tohoto produktu je rozumná cena.

Avon

Antistatická sprej "Zimní ochrana" od slavné značky kosmetiky značky Avon neobsahuje silikony, takže to nezpůsobí, že kudrlinky jsou těžší, čímž jsou vzdušné. Dokonale se vyrovná statické elektřině.

Aerosol má příjemný zápach, který zůstává na vlasu několik hodin. Má jen pozitivní hodnocení a je charakterizován jako jeden z nejkvalitnějších a nejlevnějších nástrojů.

"Maroko"

Vlasový sprej s regeneračním a antistatickým účinkem Fizz Control na bázi marockého oleje plní svou funkci 100%. Tento sprej poskytuje vynikající hydratační suché kadeře.

Značka je velmi citlivá na kvalitu svých výrobků. A to plně vysvětluje jeho poměrně vysoké náklady.

Další výhodou nástroje je schopnost ho používat nejen jako antistatický prostředek. Pomáhá také při řešení mnoha problémů s vlasy, včetně křehkosti a ztrát.

"L'Oreal"

Antistatický sprej "Double Elixir" z řady "Elsev" je navržen tak, aby eliminoval statickou elektřinu a rychle obnovil vlasy. Je vyrobena na bázi silikonu, který obaluje každý vlas, vytváří silný ochranný film.

Díky svým aktivním složkám (vitamínům a minerálním látkám) aerosol pomáhá posilovat a zvlhčovat prameny. Kromě toho normalizuje rovnováhu vody a lipidů a obnovuje poškozenou strukturu kadeř.

"Čistá čára"

Tato značka představuje trh s kosmetickou kosmetikou. Pozornost si zaslouží aerosol "Fito Care Utility". Název tohoto výrobku mluví sám o sobě - ​​nejenže eliminuje statickou elektřinu, ale také vyživuje vlasy užitečnými látkami.

Tento nástroj je vyroben na základě rostlinných výtažků, které obsahují důležité prvky pro zdraví kadeřnictví. Po použití jsou prameny perfektně stylovány, ne elektrifikují a jsou snadno hřebeny.

"Capus"

Aerosol Professional Styling Multi Spray 18 v 1 je všestranný výrobek. Je určen k pokládání, odstranění nahromaděné statické elektřiny, ochrany před vnějšími vlivy, vlhkosti a výkonu.

Rozstřikování nejen obaluje vlasy, ale vyplňuje poškozené oblasti, čímž obnovuje strukturu tyče. Má funkci tepelné ochrany a zabraňuje suchým kudrlinám. Doporučuje se používat na mokré pramínky.

Toni a Guy

Spray Anti-Static Control Mist Anti-Static Control slavné britské značky Toni a Guy účinně chrání vlasy před působením tepla. Kromě toho je živí mikroživinami a vitamíny, podporuje podmínky a usnadňuje styling.

Tento nástroj se stará o statickou elektřinu a je vhodný pro péči o dlouhé kudrlinky, které jsou náchylné k suchu. Příjemný bonus - zabraňuje průřezu špiček.

Láhev je vybavena pohodlným malým sprejem. Tak může být aerosol správně dávkován.

Domácí spreje

Kromě průmyslové kosmetiky existují také domácí spreje, které odstraňují statickou elektřinu ve vlasech. Jejich příprava netrvá dlouho. Současně nejsou efektivní ve srovnání s drahými značkovými výrobky.

Pro přípravu aerosolu s esenciálními oleji budete potřebovat:

 • 200 mililitrů vody;
 • 5-6 kapek ylang-ylang, levandule a růžových olejů.

Musíte všechny ingredience smíchat ve spreji. Splash podle potřeby. Skladujte při pokojové teplotě.

Chcete-li připravit citronový sprej, zvažte:

 • 100 mililitrů vody;
 • 2-3 lžíce citrusové šťávy.

Složky jsou smíchány v plechovce. Stříkat ze vzdálenosti 20 centimetrů.

Tento nástroj se doporučuje majitelům mastných vlasů. Vzhledem k tomu, že citron má sušicí účinek, aerosol se vyrovná s regulací rovnováhy vody a lipidů.

Zkuste to shrnout

Pokud máte problémy s úpravou vlasů kvůli statické elektřině, věnujte pozornost péči o ně. Jedním z důvodů tohoto chování kudrlin - nadměrná suchost a podvýživa. V tomto případě je potřeba použít speciální pěnové, vyživující a zvlhčující prostředky - masky, šampony a balzámy.

Problém se vyskytuje pravidelně? Pak antistatické spreje pomohou k jeho řešení. Můžete si je koupit v obchodě nebo si udělat doma.

Stříkací antistatické vlasy

Mnoho žen se potýká s problémem, když jsou navíc také elektrizovány neposlušné prameny: vlasy jsou matované, vlasy nefungují a kromě toho nálada zcela zmizí. Abyste předešli takovým potížím, doporučujeme použít pro vlasy antistatický sprej, který poskytuje dodatečnou ochranu vybraného obrazu.

Co je to antistatická srst?

Jedná se o speciální způsob, jak elektrizovat vlasy, což činí vlasy velkolepé a prameny jsou poslušné a zdravé. Statická elektřina nepříznivě ovlivňuje strukturu folikulů, takže existuje naléhavá potřeba nákupu speciálních nástrojů na ochranu proti syntetickým čepicím a kartáčům, vysoušečům vlasů bez ionizačního povlaku a dalším patogenním faktorům prostředí.

Antistatická srst je obzvláště potřebná v zimě, kdy prameny vyžadují pečlivou péči a spolehlivou ochranu. Tento sprej má několik forem uvolňování, včetně laku, šamponu s antistatickým účinkem, kondicionéru, oleje, balzámu, suchých ubrousků, ionizačních hřebenů. Výběr antistatického spreje na vlasy je vysvětlen nejen příjemnou vůní, ale také přírodním složením takových výrobků. Často se jedná o silikonové a přírodní oleje, které nejen odstraňují statickou elektřinu, ale také zachraňují bez života.

Jak funguje antistatický sprej na vlasy?

Aby se prameny nestaly elektrifikovány, musí být navlhčeny vysokou kvalitou a za to jsou k dispozici speciální výrobky k prodeji. Ceny jsou různé, ale princip je stejný. Po aplikaci spreje na vlasy se vytvoří tenký film, který poskytuje spolehlivou ochranu škodlivých účinků statické elektřiny. Navíc jeho přítomnost brání odpařování vlhkosti, podporuje hlubokou hydrataci folikulů.

Pod vlivem silikonu a dalších složek spreje zmizí škodlivé tepelné účinky a přítomnost vitaminů a cenných mikroelementů v chemickém složení poskytuje dodatečnou výživu pro prameny, prezentovatelný účes. Pokud je složení převládající glycerinem, potom zvolený sprej na růst vlasů přispívá k jejich dalšímu vyhlazení. Ukazuje se, že změkčovadla a zvlhčující komplexy neutralizují statický náboj a současně se starají o oslabené folikuly.

Stříkají antistatické vlasy od nejlepších výrobců

Při nákupu antistatického a aktivátoru růstu vlasů v jedné láhvi je třeba věnovat pozornost složení výrobku. Hypoalergenní vlastnosti spreje pomáhají vyvarovat se podráždění pokožky hlavy, zatímco živiny poskytují objem a zdraví pramenů za každého počasí. V moderní kosmetologii existuje několik populárních antistatických sérií, takže zde stojí za to mluvit podrobněji. Je důležité zjistit výhody a nevýhody každého postřiku a poté udělat konečnou volbu ve prospěch oblíbených.

Toni a Guy

Jedná se o slavnou britskou značku, která nabízí každý den antistatický sprej. Vlasy se posluchají a zastavují řezání, ale hlavním rozdílem výrobků je použití bezprostředně před pokládkou. Tento stav chrání prameny před elektrizací, teplotou, teplotními změnami. Kromě stylu s ionizačním povlakem je to vynikající duet pro spolehlivou a dlouhodobou ochranu všech typů vlasů.

Alterna

Další účinný antistatický sprej, který zajišťuje zdravé vlasy. Jeho charakteristickým rysem jsou bohaté sladké příchutě pro milovníky, které se odehrávají především v zimě. Pod touto americkou značkou byla uvolněna celá série profesionálních výrobků s antistatickým účinkem, které poskytují živé prameny i v nejchladnější době roku.

Estelle

Antistatický sprej od Estelle Curex Versus Winter nejen řeší problém elektrizace pramenů, ale také zvlhčuje vlasy, udržuje dobře upravený vzhled účesu, zajišťuje zdraví žárovek. Ve svém vzorci jsou koncentrovány proteinové deriváty, které mimo jiné posilují a vyživují strukturu folikulů, zejména během chladného období a s výrazným rozdílem v teplotách okolí. Přítomnost panthenolu v přípravku zaručuje urychlený regenerační proces v případě poranění pokožky hlavy.

Avon

Společnost Avon vyvinula řadu produktů pro péči o vlasy Advance Techniques. Jeho složení obsahuje účinný sprej s antistatickým účinkem Winter Restore, který má příjemnou vůni, rychle odstraňuje elektrifikaci vlasů, obohacuje folikulovou strukturu o cenné minerály a živiny rostlinného původu.

Moroccanoil

Dámský sprej na míru je účinný pro problém elektrifikace, ale je nejlepší věřit profesionálním výrobkům slavných značek. Oblíbeným v daném směru je antiseptický sprej Frizz Control Marrocanoil, který je ideální pro všechny typy vlasů. Aktivní složkou přírodního produktu je marocký olej, který produktivním způsobem odstraňuje statické náboje, chrání konce pramenů před lámavostí a vlasy - ze všech škodlivých faktorů prostředí.

Kde koupit a kolik stojí

Můžete si zakoupit antistatický sprej v obchodě se specializací, kde najdete celou řadu péčí a dekorativních výrobků na vlasy. Nákup na internetu bude mnohem levnější a kvalita zboží, kterou obdržíte, je stejně dobrá. Hlavním úkolem je převzít výrobky od výrobce, aby bylo možné dodatečně počítat se slevami, zabezpečením jakosti, certifikacemi samotných výrobků.

Cena rozprašovacích antiseptik je odlišná a určujícími kritérii pro hodnocení jsou přirozené složení, objem lahví, hodnocení výrobce a trvání dosaženého účinku. Například následující údaje: produkty společnosti Estelle stojí 300 až 400 rublů za zákazníka, zatímco produkt s antistatickým účinkem od společnosti Avon bude stát až 300 rublů.

Video: antistatická doma

Recenze

Alina, 31: Několik let jsem stříkal mé vlasy antistaticky od Avon. Jsem potěšen výsledkem, protože po každém zasedání jsou prameny hladké a poslušné. Sprej stojí asi 250 rublů, což si mohu dovolit, a to po dobu jednoho měsíce pravidelného používání. Existují drahé protějšky, ale proč zaplatit, pokud jste již našli dokonalý vlasový produkt?

Diana, 27 let: Americká značka Estelle přišla ke mně, přestože ceny jsou často příliš vysoké. Výhodou tohoto výrobku je, že po použití antistatického prostředku můžete bez problémů a obtíží vytvořit nějaký účes. Jedná se o ideální nástroj a jedna láhev je pro mne dost měsíc nebo déle. Používala jsem suché ubrousky - myslela jsem si, že je levnější, ale teď už nemohu litovat své volby.

Karina, 22 let: Mám hlavu z antistatického spreje pro vlasy Avon a statická elektřina nezmizí. Zkoušel jsem jiné prostředky, ale výsledek je jeden. Proto používám oblíbenou metodu - soda s octem v poměru 1: 6. Kompozice je zředěna ve vodě, po každém mytí mou hlavu opláchla. Pokud jste líní, můžete jednoduše použít vodu s octem.

Ilona, ​​33 let: Abych se vyhnula elektrizování vlasů, po každém umytí je opláchnu sluneční vodou. Zkoušel jsem profesionální antistatická Estelle, ale za cenu, kterou jsem nezapadala, i když jsem byl velmi spokojen s kvalitou. Dnes jednám podle staré metody, pracuje to dokonale v praxi více než rok.

Grazia

Klobouky, kapuce, šály, svetry a roláky okamžitě transformují normální styling na elektrifikovanou pampelišku. Abyste tomu zabránili, postačí použít antistatický sprej na vlasy. Grazia identifikovala několik svých oblíbených, včetně olejů a šamponů s kondicionéry, které jsou zaměřeny proti statické elektřině.

Alternativní postřikový antistatický stříkací sprej

Skutečná kouzelná hůlka, protože tento suchý sprej okamžitě odstraňuje statický náboj z vlasů, i když jste uvnitř v místnosti s nadměrně vysušeným vzduchem.

Moroccanoil Frizz řídící sprejový olej

Skvělá volba pro suché neuspořádané vlasy: Kromě odstraňování statické elektřiny je postřikem, že se o ně stará, vyhlazuje povrch a navrací zdravý lesk.

Oribe Cote d'Azur Anti-statický sprej na opalování vlasů

Kromě toho, že tato zákal odstraňuje statickou elektřinu, zabraňuje také nadměrnému vysychání způsobenému účinky ústředního vytápění a klimatizačních zařízení, absorbuje a neutralizuje veškeré pachy, což vlasům dodává jemnou květinovou vůni. Plus chrání vlasy před poškozením a negativním dopadem prostředí. Dokonalé!

R + Co Foil Frizz + Statický vlas antistatický sprej

Foil Frizz + Static je jedním z mála antistatických prostředků, které lze aplikovat na suché a mokré vlasy. Provádí funkce tepelné ochrany a eliminuje "efekt pampelišky". Univerzální přípravek, který osloví ty, kteří nemají rádi zapadat regály v koupelně s nepotřebnými lahvemi.

Proč se vlas rozvíjí tak pomalu a co dělat - zeptali jsme se trichlóga

Africký blogger udeří fantazii vlasovými sochami

Matrix Mega Elegantní hladký železný hladký sprej

Pokud potřebujete udržet si vlasy od chlupů a pod kontrolou po celý den, pomůže vám Matrix Mega Sleek Iron Smoother sprej pro hladké vlasy. Způsobeno - a zapomenuto! Krása!

Secret Professionnel od Phyto Huile Ressourte Recyklační olej na vlasy

Sada šesti lahviček (používáme jeden po druhém) s rekonstrukčním olejem nejen zajistí, že vaše vlasy nebudou elektrifikovány, ale také zlepšují jejich růst a poskytují základní objem. Rozšiřte obsah ampule nad pokožku hlavy, rozetřete složení prsty (lehká masáž), nechte 10 minut a pak vše opláchněte šamponem. Okamžitě uvidíte efekt - kvalita vlasů se okamžitě změní k lepšímu. A za účelem jeho konsolidace zopakujte postup opakovaně (což znamená, že umýtte hlavu).

Aveda Hydratační denní péče Suchá léčiva Denní hydratační olej

Pro ty, kteří potřebují sanitku při obnově vlasů, vhodný olej pro každodenní péči Denní hydratační olej Aveda Dry Remedy. Díky přírodnímu oleji z burgtů v kompozici okamžitě zvlhčí dokonce i super-suché vlasy, vrací je jemnost a zářivost. A sama o sobě odstraňuje účinek "pampelišky".

Paul Mitchell Styling vlasů a stylingový vlasový olej

Díky přírodním olejům a hydratačnímu extraktu Avapui, které jsou součástí tohoto oleje, budou vaše vlasy chráněny před vysycháním a statickým. A budou hladké a hedvábné. Dokonalé!

Systém Profesionální krém Elixir pro plynulost vlasového krémového elixíru

Nezmazatelný krémový elixír s nemrznoucím účinkem, který mu dodává dokonalou hladkost. Kromě toho obsahuje produkt arganové, mandlové a jojobové oleje a lipidy EnergyCode, které se starají o vaše vlasy.

Kevin.Murphy Renovace Leave-In Leave-In Leave-In.Repair

Navzdory své bezvadné struktuře je tento nástroj výkonným restaurátorem poškozených (mrtvých) vlasů. Posiluje a rekonstruuje poškozené oblasti, utěsňuje rozdělené konce a intenzivně vyživuje vlasy a dodává jim sílu a lesk. Poté se prostě nebudou tlačit.

Evo kapky, které poskytují lesk Perpetua Shine Drops

Pokud jsou vlasy dobře upravené a zvlhčené, problém statické elektřiny je vyloučen sám. To je přesně to, o čem je zaměřena práce kapiček Evo Perpetua Shine Drops drops - aby vaše vlasy byly lesklé a hedvábné.

John Frieda Frizz-Ease Hydratační šampon

Abyste se vyhnuli elektrizování vlasů, můžete je ovlivnit i při mytí vlasů. Například John Fried Frizz-Ease šampon má antistatický efekt, ale nedělá vlasy těžší, nezbavuje je objem a obaluje se nepostřehnutelným závojem, což zabraňuje nadměrnému tření. Proto je výskyt statické elektřiny nemožný.

Garnier zpevňující krémové máslo Botanická teatra "Ricinový olej a mandala"

Slabé, náchylné ke ztrátě vlasů, které potřebují prostředky, které poskytnou silný "obvinění z veselosti". Botanický Theraty Zpevňující krém Maslo je právě to! Rostlinný olej a mandle obsažené v jeho složení obnovují vlasy od kořenů až po konce, neutralizují statickou elektřinu, chrání je před vysokými teplotami (až 230 stupňů!) A dodávají jim jemnost.

Přehled nejlepších antistatických sprejů pro vlasy

Po vyzvednutí účinného antistatického spreje na vlasy je možné v každé situaci udržet perfektní vzhled účesu. Mnoho formulací, které odstraňují statické náboje, je k dispozici pro vlastní produkci.

"Efekt pampelišky": příčiny elektrifikace vlasů

Naughty nadměrně nadýchané prameny, které se objevují pod vlivem statického náboje, způsobují vážné problémy, protože jsou obtížné položit.

Nadměrná elektrifikace vlasů, způsobující "efekt pampelišky", je způsobena několika důvody:

 • nedostatečná hydratace kůže hlavy;
 • důsledky častého používání tepelných zařízení pro styling - vysoušeče vlasů, žehličky, zařízení pro curling;
 • nadměrně tuhé hřebeny;
 • nedostatek živin;
 • negramotně organizovaná péče, vyjádřená například při každodenním mytí hlavy nebo při použití výrobků, které neodpovídají typu vlasů.

Statická elektřina se často vyskytuje v důsledku tření pramenů na klobouku vyrobeném z umělých syntetických vláken. Stejně jako neposlušnost a účesy nafukování způsobují hřebeny vyrobené z přírodních materiálů.

Princip antistatiky

Abychom se zbavili elektrifikace vlasů, doporučujeme používat speciální prostředky - antistatické prostředky, mezi které patří spraky, které jsou považovány za nejvhodnější.

Antistatický sprej má pozitivní účinek díky zařazení následujících látek důležité pro stav vlasů:

 • silikon, který umožňuje vyrovnávat nepříznivé účinky v procesu pokládky pramenů vysokých teplot;
 • vitamíny potřebné pro vyváženou výživu vlasů a pokožky;
 • glycerin, který podporuje vyhlazení chloupků.

V souladu s identifikovaným problémem statického spreje na vlasy se vlasy snadno vrátí do vlasů prestižním vzhledem a zdravou záře.

Přehled nejlepších antistatických látek

Mezi širokou škálu profesionálních a domácích antistatických je snadné zvolit si nejefektivnější možnost, která vám umožní rychle vrátit nádherný a upravený vzhled účesu.

Profesionální nástroje

Koupit spreje s antistatickými účinky, které dlouhodobě eliminují schopnost elektrizovat kadeře, věnujte pozornost nejen značce a složení, ale také doporučení výrobce k použití.

Varianty profesionálního antistatického spreje:

Antistatika pro vlasy: zachráněné účesy!

Klobouky, kapuce, šály a oděvy se nosí nad vrcholkem a mění hlavu na elektrifikovanou pampelišku? Nikdy znovu: koupit anti-statické vlasy a zapomenout na problém!

Nejlepší antistatické vlasy

1. Hydratační šampon Frizz-Ease, John Frieda

Jediný šampon s antistatickým účinkem: bez vážení vlasů, aniž by je zbavil objemu, obaluje vlasy s bezvadným závojem, čímž zabraňuje nadměrnému tření a v důsledku toho výskytu statické elektřiny.

2. Spray Anti-Static Spray Finishing, Alterna

Suchý sprej okamžitě odstraňuje statické náboje z vlasů, i když jste v místnosti s nadměrně vysušeným vzduchem. Pozor: není rozumné používat sprej předem pouze v případě, že jsou vlasy již elektrifikovány.

3. Spray Control Frizz Control, Moroccanoil

Skvělá volba pro suché, nesourodé vlasy: kromě odstraňování statické elektřiny, sprej se stará o vlasy, vyhladí povrch a navrací zdravý lesk.

4. Olej All-Soft Argan 6, Redken

Aplikujte ji 2 hodiny před umytí hlavy jako masky, po umytí vlhkých vlasů - jako balzám nebo těsně před stylováním - jako tepelná ochrana. Ve všech případech vypadají vlasy luxusní a přestanou elektrifikovat, protože obsahují omega-6, arganový olej a keratin. Dobrý produkt na vlasy tak, aby neelektrizovali!

5. Anti-statický sprej na úpravu vlasů Oribe Cote d'Azur


Haze vlasů, která zabraňuje nadměrnému vysychání, absorbuje a neutralizuje všechny pachy, dává vlasům jemnou květinovou vůni, chrání vlasy před poškozením a negativním vlivem prostředí a odstraňuje statickou elektřinu.

6. Sprej Italy Protect-ION, GA. MA

Tepelný sprej obsahuje 14 přírodních ingrediencí, které chrání, vyživují a vyhlazují vlasy a zabraňují nahromadění elektrického náboje. Aplikujte bezprostředně před pokládkou!

7. POHYBLIVÁ HLAVA Spoil Me Defrizzer, TIGI

Lehce vonící sprej dělá vlasy zvládnutelnější, ideální pro styling, zlepšuje pružnost vlasů a má výrazný antistatický efekt.

8. Sprej pro zimní péči o vlasy, Estel Professional

Tento sprej je ideální pro mrazivé období: zvlhčuje vlasy, usnadňuje česání,
posiluje strukturu vlasů díky bílkovinám, které obsahují, obsahuje panthenol, který vyživuje vlasy a pokožku hlavy a pomáhá rychle odstranit statickou elektřinu. Přijďte s vámi!

9. Sprejový hydratační antistatický sprej, Avon

Hydratační sprej na vlasy s antistatickým účinkem "Zimní ochrana" pro všechny typy vlasů řady Advance Techniques se dokáže vyrovnat se suchými vlasy, statickou elektřinou a výživou vlasů po celé délce. Použijte ji před odchodem z domu, její účinek bude trvat celý den!

10. Spray Static Control, T-Lab

Antistatické a stylové v jedné láhvi: sprej neváží vlasy a dává jim lesk. Kvůli panthenolu a rostlinným výtažkům tvořícím produkt, pečuje o vlasy, usnadňuje styling a zabraňuje elektrifikaci.

10 nejlepších antistatických přípravků na vlasy

Každá dívka je s tímto problémem obeznámena. Jakmile zahřívací sezóna začne a stane se zima venku, vlasy začnou žít svůj vlastní život. Během tohoto období je odstranění víčka v místnosti velmi odvážným činem. Vlasy elektrifikované a držet v různých směrech. Ano, teď bude váš účes záviděn i medúzou Gorgonovou. A pokud často používáte vysoušeč vlasů nebo curlingové žehličky, zdá se, že vám nic nemůže pomoci.

Nezoufejte, nežijete v době kamenné, obchody mají velmi široký výběr speciálních vlasových produktů. Mezi nimi jsou antistatické látky, které mohou pomoci vypořádat se s nesoutěľnými vlasy. Spreje, šampony, gely, oleje. Experimentujte, podívejte se na produkt, který je pro vás ideální.

Matrix Mega Elegantní hladký železný hladký sprej

Tepelný sprej bude bohoslužbou pro ty holky, které si nedokážou představit svůj život bez žehlení. Pravidelné vystavení vysokým teplotám pokořuje vlasy a nástroj je navržen speciálně pro ochranu proti tepelným nástrojům. Tento sprej je nepravděpodobné, že se vyskytuje v běžném obchodě, patří k profesionálním nástrojům, takže ho vyhledejte v příslušných obchodech. Mimochodem, tam jsou k dispozici nejen kadeřníci a pracovníci kosmetického průmyslu, obyčejné dívky také preferují profesionální nástroje. Vypořádá se s jeho úkolem. Po jejím použití se vlasy stávají hladké a lesklé, neelektralizují a netlačují. Pokud máte tenké vlasy, lépe zvolte jiný nástroj. "Mega Smooth Iron Smoother" lehce "skrývá" hlasitost. Standardní velikost láhve je 250 mililitrů, minimální cena je 800 rublů.

Kevin.Murphy Renovace Leave-In Leave-In Leave-In.Repair

Tento úžasný nástroj dokáže znovuzrození i těch nejsuchých a nejdůležitějších vlasů. Naneste ho na mokré vlasy, produkt nevyžaduje oplach. Po této proceduře můžete bezpečně zapnout vysoušeč vlasů, vlasy jsou spolehlivě chráněny. Nástroj utěsňuje dělené konce, snižuje křehkost. "Leave-In.Repair" se může pochlubit přírodním složením, nejsou žádné parabeny. Snadné použití: dávkovač, krémová struktura. Vlasy nejsou cítit na vlasy, jsou hladké, lehké a lesklé. Dokonce i balení tohoto nástroje je vyrobeno z biologicky odbouratelného plastu. Přírodní produkty nemohou být levné, takže 200 mililitrů musí zaplatit více než 3000 rublů.

Moroccanoil Frizz řídící sprejový olej

Různé vlasové oleje jsou velmi oblíbené u dívek. Spray Frizz Control olej je univerzální. Je vhodný pro všechny typy vlasů a toleruje i vlhké změny počasí a teploty. Vlasy jsou poslušné a hladké. Arganový olej se vyrovnává s hydratačními vlasy a keratin jim dává pružnost. Stačí, abyste ráno naneste sprej a celý den vám vaše vlasy potěší. Nástroj je poměrně ekonomický, nevyžaduje opětovné použití. Příjemná vůně, pohodlný dávkovač. Spotřebitelé říkají jen jedno mínus, obal oleje je vyroben ze skla. S ním by se mělo zacházet opatrně. Další nevýhodou je cena 2000 rublů na 100 mililitrů.

Evo kapky, které poskytují lesk Perpetua Shine Drops

Jsou také nazývány "tekutým leskem". Může být použit samostatně nebo jako přísada k jiným stylingovým produktům. Výrobce slibuje, že se kapky budou vyrovnávat s problémem rozštěpení konců, dávají vlasům hladkost a hedvábnost. Obsahují aktivní součásti péče. Nástroj má nejen antistatický efekt, ale také chrání vlasy před ultrafialovými paprsky. Kapky mohou být použity kdykoli během roku, jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Objem láhve je 50 mililitrů, cena je od 1700 rublů.

John Frieda Frizz-Ease Hydratační šampon

Aby nebyly elektrifikovány vlasy, byly hladké a uklidňující, měli byste zvolit komplexní péči. Je velmi důležité najít dobrý šampon. Frizz-Ease obsahuje bílkoviny z hedvábí. Tento nástroj obnoví rovnováhu vody, uvolní statické napětí. Skvělá volba pro zimu. Šampon velmi dobře zvlhčuje, ale nevytváří vlasy těžší. Anotace naznačuje, že šampon je vhodný pro suché vlasy, ale někteří kadeřníci to doporučují majitelům normálních a mastných vlasů, protože po jejich použití není žádný olejový lesk. Vlasy se stávají zdravými a svěžími. Standardní balení šamponu, 250 mililitrů bude stát 650 rublů.

R + Co Foil Frizz + Statický vlas antistatický sprej

Spray-antistatický se liší od podobného složení prostředků. Jedná se o suchý sprej. Bez strachu mohou dívky s tenkými vlasy používat, nevážou vlasy. Nejsou elektrifikovány, nestaly se měkké. Stříkač-antistatický může nahradit mnoho jiných prostředků, je univerzální. Kromě toho se vyrovná s "pampeliškovým efektem". Může se aplikovat na suché vlasy a ihned po umytí. Svazek 193 mililitrů, stojí kolem 2000 rublů.

Garnier Botanický terapeutický krémový krém "ricinový olej a mandle"

Neobvyklý produkt, účinnost oleje v krémové struktuře. Nástroj obnovuje vlasy, vyživuje je, má antistatický efekt, chrání před vystavením vysokým teplotám. Krémový olej je také umístěn jako lék na vypadávání vlasů. Dokonale se s tímto problémem vyrovnává. Nepotřebuje se vypláchnout, může se aplikovat na suché vlasy a bezprostředně po umývání usnadňuje styling. Nejlepší je použít v kombinaci se šamponem a balzámem této série. Pěkný rozpočet, balení 250 mililitrů stojí asi 300 rublů.

Secret Professionnel od Phyto Huile Ressourte Recyklační olej na vlasy

Rekonstrukční olej pomůže lidem s citlivou pokožkou hlavy. Díky regeneračním a tonizačním vlastnostem produkt zlepšuje krevní oběh. Růst vlasů je aktivován. Nástroj dokonale bojuje proti negativním vlivům prostředí. V balení 6 ampulí je objem každé 4 mililitrů. Po nanesení oleje je nutné klobouk položit a počkat 10 minut, výrobek vyžaduje oplach. Její cena je 3000 rublů, ale při slevách a propagacích si je můžete koupit mnohem levněji.

Systém Profesionální krém Elixir pro plynulost vlasového krémového elixíru

Krémový elixír je vhodný pro všechny typy vlasů, ale pokud máte tenké vlasy, pečlivě je používejte. Nástroj pomůže vyřešit mnoho problémů. Vyhlazuje vlasy, má antistatický efekt, vlasy jsou měkké a luxusní. Také výrobce slibuje, že elixír dokáže chránit vlasy před fotografickým zářením. Naneste ho na vlhké vlasy před použitím vysoušeče vlasů. Objem 50 mililitrů, cena 2000 rublů.

Alternativní postřikový antistatický stříkací sprej

Leštící sprej s antistatickým účinkem. Vyhlazuje vlasy, ideální pro chladné počasí. Úspěšně bojuje se statickou elektřinou, chrání před vystavením ultrafialovým paprskům. Nástroj také bojuje proti suchým vlasům a "utěsňuje" vlhkost uvnitř vlasů. Pokud je používáte pravidelně, velmi brzy uvidíte ohromující efekt. Vlasy budou hladké, lesklé, hedvábné. Naneste na suché vlasy. Malá velikost lahvičky vám umožní dát do kabelky a podle potřeby ji použít. Objem 170 mililitrů, cena 2000 rublů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy