logo

Holicí holicí stroj

Krásné nohy, které koketně vyhlížejí ze sukně, jsou schopné bláznit každého muže. A samozřejmě, nemusíte mít na sobě žádné vlasy. Proto se dívky z dávných dob bojují s nechtěnou vegetací na nohou.

Pro stovky let dlouhé období bojů žen s vlasovou pokožkou na nohách, v oblasti podpaží a bikin, jaké prostředky nebyly vynalezeny: zde a depilační krém a voskové proužky, laser a fotoepilace, oblíbený trhací stroj a samozřejmě holicí holicí stroj. Tento článek bude věnován poslední úpravě.

Výrazné vlastnosti

Navzdory takovým různým způsobům a metodám pro odstranění chloupků a depilaci ženský holící strojek neztratil svou relevanci a mnoho mladých žen ji dává přednost tomu, aby se dnes odstranilo přebytečné vegetace.

Mezi hlavní rysy holicího stroje patří:

 1. Přítomnost velkého počtu lopatek, které oholí všechny vlasy rostoucí v různých směrech.
 2. Rozlišuje hladké linie a jasné barvy, ve kterých je tělo holicího strojku. Může to být modrá, růžová, tmavě šedá.
 3. Na bladech se nachází speciální ochranná vložka, která chrání a snižuje riziko zranění.
 4. Přítomnost gelového proužku, který hydratuje pokožku při aplikaci holícího strojku. Díky této vlastnosti se pokožka stává měkkou a dobře se obléká.

Klíčové výhody

Ženský stroj má několik výhod ve srovnání s jinými metodami a metodami depilace:

 • Schopnost provést tuto manipulaci doma sama, aniž by se uchýlila k vnější pomoci. Dívka nemusí kontaktovat salon krásy nebo hledat čaroděje, který pomůže zbavit se nežádoucí vegetace.
 • Demokratické náklady - ve srovnání s jinými prostředky pro odstranění chloupků, může každá mladá dáma dovolit holící strojek bez ohledu na výši jejich příjmu. A dokonce ani získání nejdražšího holicího strojku nebude tak drahé jako pravidelné návštěvy mistra pro postup odstranění chloupků.
 • Kompletní odstraňování chloupků - například pokud porovnáte tento nástroj s depilačním krémem nebo voskovými proužky, holicí strojka zcela odstraní vlasy o 100%. Jiné nástroje mohou opustit určitou část chloupků a musí být odstraněny stejným strojem.
 • Bezpečné použití - jiné metody depilace často způsobují alergickou reakci, podráždění, zarudnutí, se stávají příčinou vrozených chloupků. Břitva nespustí takové projevy, pokud jsou používány správně. Jediná věc, kterou musíte mít s přístrojem, který jste si právě koupili, je velmi opatrná, protože jinak existuje šanci poškodit horní vrstvu pokožky nebo prostě seříznout.
 • Nedostatek nepříjemných pocitů - některé ženy sotva trpí bolestí, a proto je pro ně nejlepší možností.
 • Rychlý výsledek je, že po nanesení krému nebo vosku na depilaci může epidermis zbarvit červeně a předtím, než budete ukazovat nohy všem kolem sebe, budete muset chvíli počkat, dokud podráždění zmizí. Dámská holicí strojka dává dokonalý výsledek ihned po použití.

Opakovatelné nebo jednorázové?

Přemýšlejíc o koupi holicího strojku, ženy čelí dilematu, která z výše uvedených možností je lepší koupit. A jedna a druhá možnost mají své fanoušky.

Dívky, které dávají přednost jednorázovému stroji, vyzdvihují nízké náklady ve srovnání s opakovaně použitelným modelem a hygienou jako jeho hlavní výhody. Takové zařízení lze po jednom nebo dvou aplikacích snadno odhodit, aniž bychom litovali vynaložených peněz.

Nevýhody jednorázových holicích strojků jsou:

 • podráždění pokožky - protože nejčastěji na takových strojích neexistuje žádná nárazník, který by chránil před řezy;
 • rychlé opotřebení - obvykle tento stroj vydrží jeden nebo dva postupy depilace, po kterém musí být nahrazen novým.

Opotřebitelná holicí strojka má pohodlnou plovoucí hlavu, jejíž čepele jsou vyrobeny z kvalitnějšího materiálu. Přítomnost ochranného tlumivého roztoku a gelového proužku umožňuje dívkám holit, aniž by se museli obávat řezů a podráždění.

Nevýhody opakovaně použitelných holicích strojků zahrnují:

 • poměrně vysoké náklady - ale tato nevýhoda je vyrovnaná, protože takové zařízení bude pro vás dost dlouho;
 • složitost výběru nožů pro výměnu - ne vždy vyměnitelné kazety jsou dodávány v sadě s holicí strojkou a musíte strávit nějaký čas hledat vhodný prvek, když je starý nůž nudný.

Nejlepší dámské holicí strojky a holicí strojek

Klasické oholení je snadný a rychlý způsob, jak získat hladkou pokožku 1-2 dny, ale abyste holily správně a bez podráždění, je třeba vzít v úvahu všechny nuance.

 • 1. Výhody a nevýhody
 • 1.1. Jak si vybrat holicí strojky pro ženy
 • 1.2. Jaká pěna je lepší pro holení
 • 1.3. Jak si vybrat a který gel je lepší
 • 2. Použití opevněných holicích krémů
 • 3. Jak se holit bez podráždění
 • 4. Péče o oči po holení
 • 5. Často kladené otázky a odpovědi na ně.
 • 5.1. Jak se holit během těhotenství?
 • 5.2. Má volba holícího strojku na tempo růstu chloupků?
 • 5.3. Jaký je nejlepší pěnový nebo holicí gel?

Výhody a nevýhody

Použití holicí strojky neztrácí popularitu kvůli svým zásluhám.

 • Lékaři nezakazují holení během těhotenství;
 • okamžitý výsledek;
 • rychlost postupu;
 • Vhodný pro všechny části těla.

Holení má však nevýhody, které nutí ženy hledat alternativu:

 • hladkost pokožky se udržuje 2-3 dny, pak se musí postup opakovat;
 • po holení špičaté se tvoří tmavá "konopí";
 • čepele snadno traumatizují epidermis;
 • vrozené vlasy nebo podráždění je možné.

Jak si vybrat holicí strojky pro ženy

Ženský stroj se liší od mužského designu. Výrobci se snažili, aby to bylo pohodlné, krásné, módní. Mohou být rozděleny do jednorázových a opakovaně použitelných. Druhá možnost je dražší. Takže vysoce kvalitní dámská holicí strojka má následující možnosti:

 1. Pogumovaná rukojeť, která nedovolí, aby stroj vypadl z mokrých rukou.
 2. Plovoucí hlava s čepelemi, které odstraňují chloupky i na těžko přístupných místech, po křivkách těla.
 3. Odnímatelná kazeta by měla mít minimálně 2-3 ostrých, rovnoměrných čepelí, v tomto případě budou hřídele na vlasy odříznuty najednou, nebude nutné několikrát provádět jedno místo.
 4. Speciální vestavěný proužek s uklidňujícím gelem. Okamžitě ovlivňuje ošetřenou pokožku, snižuje nepohodlí. Tyto pásy často často vykazují stupeň opotřebení ostří.

Na regálech obchodů s kosmetickými výrobky najdete různé produkty pro holení. Nejlepší stroje pro ženy jsou od Gillette, Schick, Veet a BIC. Výrobci nabízejí klasická zařízení různých barev, stejně jako modely vybavené podložkami s holícím gelu.

Jaká pěna je lepší pro holení

Nesprávně zvolený výrobek může vysušit nebo způsobit podráždění. Proto je třeba dbát na to, aby ženské holicí pěny obsahovaly více pečujících ingrediencí - esenciální oleje a minimální parfémy.

 1. Před nákupem musíte určit typ pleti. Různé kosmetické výrobky jsou vhodné pro citlivou a mastnou pleť.
 2. Konzistence dobré pěny by měla být jednotná. Je rovnoměrně rozložen po povrchu kůže.
 3. Není třeba šetřit peníze na pěnu, protože závisí na kvalitě depilace, stejně jako na čase pro proceduru.

Často výrobci, kromě holičů, uvolňují dodatečné prostředky před nebo po depilaci, takže můžete okamžitě zakoupit soupravu. Dobře prokázané pěny Veet, Gillette.

Jak si vybrat a který gel je lepší

Spolu s pěnou na holení používají ženy speciální gel nebo krémy na holení. Předpokládá se, že jsou vynakládány ekonomičtěji a zajišťují lepší kontakt mezi lopatkami a kůží.

 1. Všechny pomůcky pro holení jsou vybrány podle typu pokožky.
 2. Skládá se z látek, které vytvářejí pěnu, změkčují folikuly. Je třeba si uvědomit, že v různých stupních suší kůži, takže kompozice musí obsahovat zvlhčující, pečující, antibakteriální složky.
 3. Pro vlastníky zvláště citlivé pokožky byly vytvořeny hypoalergenní možnosti.

Rozsah Gillette a Veet má nástroje pro různé typy. Cítí dobře, postarají se o tělo během depilace. Podle názoru žen se prostředky Avon a Oriflame hodí dobře na zadané úkoly. Některé dámy používají kosmetiku na holení, jejich složení a vlastnosti se neliší od žen, ale mají agresivnější účinek, výrazný pach.

Použití opevněných holících krémů

Použití krémů po holení obohacených vitaminem C a F je dobré. Vitamin C je silný antioxidant a vitamin F má protizánětlivý a hojivý účinek. Použití krémů obsahujících tyto látky má příznivý účinek na pokožku: zmírňuje podráždění, zvlhčuje, podporuje nejrychlejší zotavení pokožky, tónuje, zvyšuje ochranné funkce a eliminuje pigmentaci.
Tyto vitamíny jsou součástí mnoha výrobků pro péči o obličej nebo tělo. Mohou být používány ženami a muži. Jejich pravidelné používání udržuje elasticitu, svěžest pokožky a zpomaluje její stárnutí.

Jak holit bez podráždění

Dráždění po depilaci u žen je poměrně častým problémem a nutí vás hledat alternativní způsoby, jak odstranit vlasy. Aby se po depilaci tělo mohlo těšit na hladké tělo, spíše než odstranit akné nebo vrozené chlupy, stačí jednat podle určitého vzoru.

 1. Nejprve je třeba zkontrolovat stav čepele. Změňte kazetu, pokud hloupé nebo staré břitvy poškrábání pokožky, stejně jako ty, které jsou nuceny držet na jednom místě několikrát.
 2. Před zahájením depilace je třeba si koupit nebo sprchovat, voda zvlhčí folikuly a ulehčí je odříznout.
 3. Na pokožku je třeba aplikovat pěnu nebo jiné holicí přípravky, které nejsou příliš rozptýleny po povrchu.
 4. Na růst vlasů se provádí čistý holicí stroj, někdy musíte jednat opačným směrem, abyste dosáhli dokonalé hladkosti.
 5. Pěna společně s odříznutými vlasy se odmyje pod tekoucí vodou.
 6. Na konci procedury se aplikuje po holení na pokožku a stroj se omyje a usuší.

Péče o obličej

Po epilaci musí být kůže navlhčena a obnovena z mikroskopických poranění. Pro tento účel použijte krémy po holení nebo tradiční metody. Dobře obnovuje epidermis aloe, máta, heřmánkový odvar.

Pokud po proceduře zůstanou pupínky, zarudnutí nebo zvětrané chloupky, měli byste použít podrážděný krém pro podráždění, který rychle eliminuje příznaky a regeneruje pokožku. Velcí výrobci nabízejí podobné produkty.

Nezapomeňte na některé zákazy:

 1. Použití aftershave na bázi alkoholu je vyloučeno. Alkohol vysušuje pokožku, způsobuje vyrážku. Existuje mnoho neškodných antibakteriálních látek, například peroxid vodíku.
 2. Není nutné poškodit pro-epilační zóny pomocí křovin nebo hrubých žínků. Jednoho dne je lepší opustit syntetické oděvy.

Často kladené otázky a odpovědi

Jak se holit během těhotenství?

Holicí zůstává nejvíce osvědčený a bezpečný způsob, jak odstranit nechtěné vlasy u žen, které čekají na narození dítěte. Postup se řídí standardním vzorem, ale musíte přemýšlet o pohodlí. Je důležité pečlivě zvolit pomocné prostředky - musí obsahovat minimální vůně, mít neutrální vůni.

Má volba holícího strojku na tempo růstu chloupků?

Samotná značka neovlivňuje načasování růstu vlasů. Mnohem důležitější je stav a kvalita lopatek. Hloupé stroje se chovají neopatrně, zanechávají ošklivé konopí, které se rychle stávají špičatými štětinami. Jednoduše vyberte opakovaně použitelný holicí stroj s několika listy tak, aby folikuly příliš rychle rostly.

Jaký je nejlepší pěnový nebo holicí gel?

Každá žena se sama rozhodne, který lék je vhodnější a snadnější. Pokud jde o spotřebu, gel je mnohem praktičtější. Malé množství je obvykle dostatečné k získání spousty pěny. Za cenu, která vyhrává pěnu, je levnější, ale končí rychleji, takže výhoda je sporná.

12 nejlepších holicí strojek

Každý den bojujeme proti nežádoucímu obličeji a obličejům. Ženy, aby vypadaly perfektně, odstranily chlupy na pažích, nohou a podpaží. Muži, kteří upřednostňují hladkou pleť vousů, odříznou štětiny. Existuje mnoho nástrojů, jak se zbavit vlasů, ale nejčastější dosud zůstává holicí strojka. Jedná se o jednoduchou a levnou metodu, kterou ještě používali starověcí lidé. V roce 1895 vytvořil král Gillett bezpečnostní holicí strojek a od té doby se stala skutečným pomocníkem jak pro muže, tak pro ženy.

Z roka na rok zlepšují výrobci stále více a více nových nástrojů s klasickým nebo špičkovým designem, v jednoduché verzi nebo s pruhy s podrážděným mazáním, s různým počtem vyměnitelných trysek, ergonomických rukojetí, s rozpočetovými náklady a cenou dosahujícími několik desítek tisíc rublů.

Naši odborníci shromáždili v žebříčku nejlepších holicích strojků na našem trhu. Seznamte se a vyberte nejvhodnější pro vás.

Nejlepší hodnocení holicího stroje

Špičkové holicí stroje

Navzdory skutečnosti, že moderní kosmetický průmysl nabízí mnoho způsobů, jak se zbavit vegetace, zůstává břitva dosud špičkou. Někdo na základě zvyku dává přednost tomuto nástroji, který již prokázal svou účinnost. Někteří nechtějí utrácet peníze na kosmetické manipulace k odstranění nechtěných vlasů. A břitva může být nalezena v koupelně každé dívky, protože většina si opravdu myslí, že je to nejlepší způsob, jak se zbavit vegetace kdekoli na těle.

Gillette Venus spa vítr

Tvůrce prvního holicího strojku si nedokázal představit, že jakmile se jeho vynález stane nezbytným předmětem pro krásnou polovinu. Gillette dnes vyrábí nástroje pro pohodlné a bezpečné holení ženských nohou a dalších částí těla s nechtěnou vegetací na roveň s muži.

Dívky dlouhodobě oceňují Venuši Spa Breeze kvůli pohodlí a přemýšlení každého detailu. V něm jsou zabudovány gelové vložky, které vám umožňují používat nástroj bez holení. Skládá se z přírodních olejů, které změkčují pokožku a vůně bílého čaje dává během procedury příjemný pocit.

Břitva jemně odstraňuje chloupky na každém těle zatáčky, speciální mikročepy je zvedají, zabraňují řezům a zaručují lepší výsledek. Určité plusové: všechny Venus vyjímatelné kazety jsou vhodné pro všechny stroje v této řadě.

Cnosti

ochrana proti střihu;

2 kazety včetně;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Carelax Silk Touch

Druhé místo v žebříčku zaujímá stroj českého výrobce, který jemně odstraňuje všechny vlasy díky tvaru rukojeti, je snadno použitelný a má velmi přijatelnou cenu. V kazetě jsou 3 nože, které dokonce oholejí velmi krátkou štětinou. Kvalita zboží splňuje evropské normy.

Stroj je vhodný pro použití na citlivé pokožce. Hydratační pás s bambuckým máslem a jojobovým olejem zjemňuje kryt, usnadňuje pohyb holicího strojku. Pogumovaná rukojeť zajišťuje manévrovatelnost a v průběhu procedury nevyklouzne z rukou.

Kvalitní ocel umožňuje, aby ostří zůstaly ostré po dlouhou dobu, což zvyšuje životnost holícího strojku. Ženy poznamenaly nesporné zásluhy Carelax Silk Touch spolu s jeho rozpočet a jednohlasně ji ocenily jako "vynikající".

Cnosti

3 čepelky;

na dlouhou dobu se nedostává tupé

pás pro změkčování oleje;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Dorco Razors Shai 4

Korejský značkový stroj se systémem čtyř břitů poskytuje pohodlné oholení a dokonale hladkou pokožku. Inovativní plovoucí hlava opakuje všechny zatáčky těla, zlepšuje manévrovatelnost, umožňuje odstranění chloupků na nejnepřístupnějších místech. Gumové mikroskopy zvyšují nejkratší z nich a poskytují kvalitní výsledek.

Složení pásku obsahuje zvláčňující složky: extrakty z heřmánku a oliv, alantoin. Rukojeť je vhodná forma, pokrytá gumovou vrstvou. Stojan je vybaven přísavkou, lze ho použít pro vertikální upevnění holicího strojku nebo jednoduše uloženou ve vodorovné poloze.

Kromě absolutní snadné obsluhy si dívky všimnou snadné péče: díky otevřené kazetě jsou lopatky dobře opláchnuty vodou. Tam byl také hezký "dívčí" design v růžové.

Cnosti

4 holicí strojek;

velmi hladké oholení;

manévrovatelná plovoucí hlava;

2 další kazety;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Carelax pro oblast bikin

Naše hodnocení obsahuje další produkt značky Carelax, který je určen k odstranění chloupků v jemné oblasti bikin a zkrácení jejich požadované délky. Stroj se skládá z 1 ostrého holicího nože, ochranného krytu, měkkého pásku a malého hřebene.

Zvláštní tvar rukojeti pomáhá oholení chloupků v nepřístupných intimních oblastech. Jednorázový model zaručuje čistotu a hygienu. Miniaturní velikost vám umožňuje vzít si s sebou na dovolené.

Uživatelé si všimli, že trimmer je ideální pro ty, kteří chtějí snížit délku vlasů v intimní oblasti, modelovat je a současně odstranit přebytečnou vegetaci v oblasti bikin. Prořízne i krátké chlupy, neroztrhne je, nevylučuje řezy. Aloe vera na pásu uklidňuje citlivou pokožku během procedury.

Cnosti

3 kusy v sadě;

oholení a ořezávání;

pohodlná forma rukojeti;

nízká cena - do 100 rublů;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Nejlepší jednorázové holicí stroje

První jednorázové holicí strojky se objevily v roce 1975 a kvůli jejich nízké ceně se okamžitě staly obchodními lídry mezi těmito druhy zboží. Dnes jejich popularita nezmenšila. Mnoho lidí si vybere stroje nejen kvůli ceně. Jsou snadno použitelné, je vhodné je vzít s sebou na výlety, po použití nepotřebujete měnit pásky - prostě jsou odhozeny a používány novými. Pokud dáváte přednost jednoduchosti a pohodlí, a současně je rozpočet cenou také argumentem pro nákup, pak se zde představí 4 hoblovací stroje, které se stanou skutečnými asistenty v boji proti nežádoucí vegetaci.

Jednorázový stroj pro muže Dorco Pace 6

Dorco Pace zaujímá první místo v žebříčku se 6 holicími čepelemi, ideálně odstraňuje štětiny jakékoliv délky. Plovoucí hlava zvyšuje manévrovatelnost a umožňuje opakování obrysů obličeje. Ergonomicky tvarovaná gumová rukojeť nesklouzne do rukou. Díky nerezové oceli může být jeden stroj použit až po dobu 1 měsíce. Sada obsahuje 4 žiletky.

Uklidňující pás hydratuje pokožku a snižuje riziko podráždění během procedury. Mikrokrescentně zvedá chloupky, což zlepšuje výsledek holení. Otevřená strana kazety umožňuje snadno umýt vlasy a zbytky pěny.

Uživatelé si všimli ostrých a současně bezpečných čepelí, vysoce kvalitní holení, stylový mužský design, odolnost, nízkou hmotnost. Podle recenzí může být Dorco Pace 6 nejen dobrou volbou pro cestování, ale také kompletní nástroj pro pravidelné používání doma.

Cnosti

4 kusy v ceně;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Gillette modrá 3

3-ostří stroj Gillette bude holicí strojek pohodlné a pohodlné. Pogumovaný elastomer zajišťuje odstranění chloupků jakékoli délky u kořenů. Hlava plynule sklouzává přes ohyby, takže ani nejnepřístupnější oblast není ošetřena.

Pruh aloe vera zjemňuje pokožku před operací, uklidňuje a zabraňuje vzniku podráždění po ní. Tvar rukojeti je vytvořen s ohledem na anatomii ruky, takže je nejvhodnější v ruce a umožňuje vám plně řídit proces.

Mnoho respondentů dalo přednost těmto nástrojům, a to nejen kvůli jménu výrobce, ale také opravdu osvědčené účinnosti při holení jakýchkoli oblastí těla a tváře. Byla zaznamenána dlouhá životnost jednoho stroje, ocel není nudná, čištění nevyvolává žádné potíže.

Cnosti

v sadě 6 kusů;

změkčení aloe vera;

ergonomická protiskluzová rukojeť;

snadná péče po použití;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Jednorázový stroj pro muže Carelax Ultra

Dobrý výsledek, pohodlné oholení, nízké náklady zaručuje další, zařazené do ratingového stroje českého výrobce. 2 ultralehké, ostré čepele vyrobené v Německu, odstraňují štětiny jakékoliv délky, zajišťují hladkost a příjemné pocity po proceduře.

Díky vysoce kvalitní ocelové konstrukci, která není nudná a nerezová, se holicí strojka používá dlouhou dobu. Chytrý mechanismus čištění umožní údržbu nástrojů po použití pohodlně a bez problémů. V balení 4 kusy. Rukojeť je pohodlná, neklouzá.

Mužské publikum souhlasilo s nepochybně vysokou kvalitou přípravku Carelax Ultra. Lehké, pohodlné použití, s velmi ostrými čepelkami a mechanickým čištěním, nízkou cenou, stylovým designem, bezpodmínečně obdrží solidní "pět špiček".

Cnosti

ostré ostré lopatky;

4 kusy v sadě;

odstraňte nejtěžší štětiny;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Dámské holicí strojky Carelax

Společnost Carelax, kromě mužských strojů, uvolnila žiletky na jedno použití pro odstranění vlasů na všech částech těla. Dostatečně stručná konstrukce a 1-2 násobné použití odůvodňují nízké náklady na nástroje. Včetně 5 kusů. Existuje zvlhčující pás s extraktem aloe, rostlinnými oleji a vitamínem E, který zmírňuje náraz a snadný pohyb na povrchu.

Rukojeť je pohodlná, drží se v ruce, nesklouzne, umožňuje bez problémů provést tento postup. Po použití jsou čepele dobře opláchnuty.

Dívky poznamenaly, že holicí strojky jsou velmi kvalitní, zejména za takovou rozpočet. Mnozí se shodli na tom, že jsou ideální pro cestování, protože nezabírají příliš mnoho místa, jsou lehké a jsou skutečně jednou použiti a poté zlikvidováni.

Cnosti

kvalitní holení;

neškrábejte pokožku;

5 kusů v sadě;

velmi nízká cena;

Nevýhody

 • ochranné kryty se nedržují dobře.

Nejlepší opakovaně použitelné holicí strojek pro muže

Opakovaně použitelné holicí strojky jsou vyrobeny z lepších materiálů než jednorázové, jsou vhodné pro použití, nože jsou ostřejší, tenčí a odolnější. V mnoha modelech existují gelové podložky, které vám umožňují provést postup bez použití pěny. Hlavním rysem těchto nástrojů je výměna nožů po skončení jejich používání, zatímco rukojeť zůstává stejná. Naši odborníci zvolili pro hodnocení mužů 4 stroje, které budou sloužit po dlouhou dobu a prosím s vysokou kvalitou a bezpečným oholením.

Gillette Fusion Proshield Chill

Na prvním místě je mužský holicí stroj od oblíbené značky Gillette mezi ruskými odběrateli. 5 ostrých čepelí zajišťuje dokonalé oholení. Trimmer pomáhá odstranit chloupky pod nosem a boky. Plovoucí hlava sleduje obrys obličeje, zabraňuje řezům a nezanechává žádné chybějící části.

Mazací pásky jsou umístěny po obou stranách lopatek. Umožňují klouzání během holení a zabraňují výskytu podráždění. Zvláštní technologie během procedury ochlazuje pokožku. Jedna kazeta stačí na 1 měsíc použití.

Jednoznačný názor všech dotazovaných mužů: Fusion Proshield Chill je nepochybným lídrem mezi podobnými nástroji. Kompetentně promyšlený design, péče během procedury, bezpečné a pečlivé holení - hlavní výhody zaznamenané kupujícími.

Cnosti

dlouhé použití 1 kazety;

trim pro lepší holení;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Dorco Razors Pace 7

Vysoké známky od odborníků a pozitivní uživatelské recenze umožnily zařazení do kategorií holicí strojek Dorco Razors Pace 7. Inovativní systém se 7 tenkými čepelkami pomáhá pečlivě ohořovat všechna těžko přístupná místa. Jsou potaženy antikorozní vrstvou, která zabraňuje tvorbě rzi a polymernímu materiálu, který zabraňuje řezům během postupu.

Kovová rukojeť s gumovou vrstvou neklouzá. Široký elastomer zlepšuje kvalitu postupu. Páska obsahuje jedinečný změkčující a uklidňující vzorec, který obsahuje extrakty z mořského mléka, levandule, aloe vera, arganového oleje a vitamínu E. Díky této kompozici může být holicí strojka použita na přecitlivělá kůže.

Patentovaná technologie pomáhá rychle vyměnit starou pásku za novou.

Cnosti

7 holicích nožů;

dlouhodobý provoz jedné kazety;

zlepšený gumový hřeben;

dobrý změkčovací účinek;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Schick Quattro Titanium Přesný Freestyle

Quattro Titanium Precision Freestyle multifunkční pánský holicí strojek je vybaven pěti tenkými čepelemi, z nichž čtyři pečlivě oholejí vlasy a 1 ořezává je v obtížně přístupných oblastech. Jsou pokryty titanovou vrstvou a jsou vybaveny speciálním grilem pro ochranu proti řezům.

Pro majitele frézování flís a fousů s nastavitelnou délkou hřebenu bude perfektní asistent pro jejich péči a modelování. Má pohodlný klíč zapnuto / vypnuto a po použití dobře umyté. Povrch rukojeti je vodotěsný, pomocí pogumovaného tlačítka lze snadno vyměnit kazetu za novou.

Stroj podle jednomyslného názoru dotazovaných mužů je nejlepší z hlediska poměru cena / kvalita. Vhodný tvar rukojeti pomáhá řídit proces, vestavěný trimmer zajišťuje rychlou a pohodlnou péči o holení a vousy.

Cnosti

pečlivé odstraňování bez řezů;

baterie;

knír a trimátor vousů;

rozumná cena do 500 rublů;

Nevýhody

 • nejsou identifikovány.

Magnum x5

Naše hodnocení je doplněno pánským holicím strojem americké značky Magnum X5, která prokázala svou účinnost a kvalitu při holení nejnepřístupnějších míst. 5 ostrých čepelí s titanovým povlakem zajišťuje pečlivé a bezpečné odstranění štětin a přijatelná cena bude příjemným nákupem.

Plovácí hlava se pohybuje hladce a opakuje obrysy obličeje. Pruh s přírodními oleji a vitamínem E lubrikuje pokožku, usnadňuje postup, zabraňuje vzniku podráždění. Guma z mikrovlákna zajišťuje napnutí kůže, zabraňuje riziku krájení.

Muži potvrdili snadnost použití, pohodlný stav během procedury, snadnou výměnu kazet pomocí speciálního mechanismu a samozřejmě nízkou cenu za dobrý a vysoce kvalitní výrobek.

Dámský holicí strojek: jak si vybrat a používat

Dokonale hladká pokožka těla činí ženu atraktivní a dobře upravenou. Moderní kosmetologie nabízí řadu technik pro odstranění nadměrné vegetace - od pravidelného holení až po různé typy depilace a depilace. Holicí však zůstává nejbezpečnějším postupem pro pokožku: v průběhu jejího provádění se chloupky neodstraní od kořene jako při epilaci, ale jsou odříznuty pouze na požadovanou délku. V závislosti na požadovaném výsledku se používají jednoduché holicí strojky, elektrické holicí strojky a vyžínače. Každé zařízení má výhody a nevýhody. Proto při výběru holícího strojku nejprve zjistěte, za jakým účelem jej potřebujete. A v souladu s tím si prostudujte informace o modelech prezentovaných na trhu a jejich vlastnostech.

Holicí přístroje: funkce pro ženy

Pro postup holení ženy používají následující typy holičů:

 • holicího strojku nebo holicí strojky. Přístroj byl používán po desetiletí a neztrácí popularitu. Břitva přerušuje chloupky blíže k kořenům než elektrický holicí strojek, čímž zajišťuje lepší oholení. Výrobci pravidelně vylepšují tato zařízení přidáním různých možností rychlého a pohodlného holení. Největší nevýhodou holicího strojku je, že vyžadují vodu a speciální holicí výrobky, které nejsou vždy k dispozici. Kromě toho může holicí stroj způsobit podráždění citlivé pokožky. Dámské holicí strojky se liší od holičů nejen v jasných barvách a elegantním designu, ale také za přítomnosti speciálního zvlhčujícího proužku, který zlepšuje klouzání, zabraňuje usazování pokožky a činí proceduru příjemnějším a bezbolestným. Stroj lze použít k odstranění přebytečných vlasů na všech částech ženského těla; Ženské stroje jsou navrženy speciálně pro jemnou pokožku: zajišťují bezpečnost holení a nepřítomnost podráždění po proceduře
 • elektrický holicí strojek Na rozdíl od obráběcích strojů je vždy k dispozici postup holení holicího strojku. Dokonce i přítomnost ručního napájení není nutná, protože většina moderních zařízení má baterie s dobrou kapacitou. Hlavní rozdíl mezi elektrickým holicí strojkem a epilátorem spočívá v tom, že jemně prořízne chloupky na základně a epilátor je vytáhne z kořene. Elektrický holicí strojek poškozuje kůži méně, a proto se doporučuje ženám s vysokou citlivostí a tendencí k podráždění, stejně jako s nízkým prahem bolesti. Žiletky jsou uzavřeny speciálními kovovými oky, skrze otvory, ve kterých vlasy pronikají dovnitř a jsou odříznuty lopatkami. Díky tomu je kůže zcela chráněna před mikrotřískami. Při řezání vlasů se čepel mírně zaoblení špičkou, která při regeneraci způsobuje menší nepohodlí. Elektrický holicí strojek je univerzální a vhodný pro holení nohou, rukou, podpaží a intímních oblastí. Některé modely mají speciální úzké trysky pro práci v těžko dostupných místech; Sada příslušenství, která je součástí soupravy elektrického holicího strojku, činí zařízení univerzální a umožňuje ošetření povrchu nohou, oblasti podpaží a oblasti bikin
 • trimmer. Díky tomu mohou být vlasy zkráceny na určitou délku (od 0,5 mm nebo více). Trimmer se obvykle používá k vytváření účesů a stylingu v intímních místech, stejně jako ke zkrácení vlasů v oblasti bikin. Pomocí trimmeru je z vlasů vyříznuto široké spektrum vzorků a obrazů. Vypadá esteticky a atraktivně. Někdy jsou k přístroji připojeny speciální příchytky pro korekci obočí. Trimmer se doporučuje pro ženy, jejichž pleť je tak jemná a tenká, že dokonce i holicí strojek s holicí strojkou způsobuje podráždění;
 • Trimmer pomáhá zbavit se přebytečných vlasů a vytvořit originální účes v intimní oblasti
 • epilátor Nejlepší volbou by bylo koupit multifunkční zařízení, které kombinuje mnoho možností. Například je důležité provést epilaci dříve, než opustíte, aby se odstranila přebytečná srst po dlouhou dobu, a ne ztrácet čas na pravidelném holení. A v slavnostních a speciálních termínech si můžete udělat krásný obraz v intimní oblasti. Základem multifunkčního zařízení je elektrická holicí strojka a k němu jsou připojeny trimr a epilátor ve formě příloh. Příchytka epilátoru má menší počet malých pinzet než plnohodnotné zařízení, které umožňuje modelování vlasů v oblasti bikin. Tam je také obrácená situace: epilátor nebo trimmer působí jako základní zařízení, a holicí strojka je připojena k tomu.
Epilátor s hlavou holicího strojku a trimovací hlavou je nepostradatelným produktem, pokud jde o jeho funkčnost.

Video: jak vybrat správné břitvy

Vlastnosti elektrických holicí strojky

Mezi všemi elektrickými holicími zařízeními je elektrická holicí strojka nejvšestrannější a nejbezpečnější. Při použití je kůže poškozena méně než z epilátoru a holicí strojček lze aplikovat na celé tělo, včetně oblasti bikin.

Podle principu fungování jsou všechny holicí strojek rozděleny do dvou typů:

 • Mřížka: zaoblené listy se nacházejí za tenkou kovovou sítí s mikro-otvory, které dělají vibrační pohyby a řezané vlasy, které spadají do otvorů. Holicí holicí strojka je považována za nejcitlivější a je vhodná pro citlivou pleť. Není však vždy možné se vypořádat s tvrdými vlasy síťové břitvy, proto na kůži mohou být "pichlavé" oblasti; Většina elektrických holicí strojky pro ženy se týká typu mřížky
 • rotační: žiletky se otáčejí podél středové osy ve speciálních kulatých mřížích se zkosenými otvory a odříznou chloupky, které pronikají dovnitř. Tato metoda je považována za účinnější pro tvrdé vlasy, protože čepele pracují blíže k pokožce a kořenům vlasů. Zrnitost a svědění po holení s rotačním holícím strojkem je běžná věc.

Většina holičů na holičkách v prodejně - netto. To je způsobeno skutečností, že čisté holicí strojky pracují jemněji a lépe se vyrovnávají s tenkými vlasy, stejně jako často vybavené různými tryskami, které jsou v poptávce mezi ženami. Některé ženy však používají samčí modely holičů, včetně rotačních.

Počet otočných hlav a mřížek s lopatkami v elektrickém břitvu se liší. U mužských modelů může jejich počet dosahovat pět nebo více a u ženských modelů je jedna nebo dvě dost, protože vlasy žen jsou slabší a tenčí. Hlavy mohou být plovoucí, tj. Umístěné na pohyblivých úchytech. To vám umožní perfektně opakovat obrysy částí těla, čímž je holicí stroj pohodlnější a čistší. Vysoce kvalitní elektrické holicí strojek pro ženy poskytují systém plovoucích hlav, usnadňující proces holení, zejména v intímních místech.

Pro dospívající dívky s jemnou pokožkou a tenkými vlasy jsou holicí strojky vhodnější pro jemné holení. Holicí strojek musí mít systém plovoucích nožů - to umožní, aby byly všechny povrchy úspěšně ošetřeny.

Plovoucí systém pro montáž na holicí strojku umožňuje opakovat obrysy těla a manipulovat s obtížně přístupnými místy

Užitečné funkce elektrického holicího strojku jsou vodotěsné (můžete jej použít ve sprše), schopnost holení za mokra pomocí pěny nebo gelu, osvětlení a několik vysokorychlostních pracovních režimů pro účinné holení a epilaci.

Podmínky použití

Moderní modely elektrických holicí strojky mají obvykle funkci jak suchého, tak i mokrého holení. Suché holení se provádí bez použití vody a pro mokrou potřebujeme nejen vodu, ale také holicí gel. Mokrá metoda je pro pokožku méně traumatická, kromě hydratačních a dezinfekčních prostředků jsou často součástí holicího materiálu. Mokré holení dráždí kůži méně, než je suchá

Po prvním použití elektrického holicího strojku se na kůži může objevit zarudnutí a podráždění. To je normální doba přizpůsobení pokožky novému zařízení. Pokud však problémy na kůži neprošli, je to příliš citlivé. Proto je nutné změkčit holení speciální kosmetikou. Bylo by moudřejší holit před spaním, pak pokožka bude mít dost času na zotavení.

Pravidla pro používání elektrického holicího strojku pro suché i mokré metody jsou poměrně jednoduché:

 • před mokrým holením musí být povrch kůže ošetřen gelem nebo pěnou; postupujte lépe v koupelně;
 • suché holení může být zmírněno poprášením pokožky maskovacím práškem nebo dětským práškem před zahájením léčby; po ukončení procedury musí být prášek omyt teplou vodou a saponátem; Chcete-li zmírnit proces suchého holení a dodatečně chránit kůži, pomůže dětský prášek
 • Nejlépe se používá holicí gel, spíše než pěna, protože poskytuje hladší holicí strojky. Aplikace produktu na chloupky několik minut před holením z nich zpomalí;
 • pomocí rotačního elektrického holicího strojku odstraňte chloupky s hladkými kruhovými pohyby, u holicího strojku by měly být pohyby postupné - nahoru a dolů;
 • dotkněte se jemně, bez velkého tlaku; pokuste se několikrát držet zařízení na stejném místě;
 • oblast podpaží je lépe ošetřena holicím gelem s holicí strojkou s plovoucí hlavou a pohyby by měly být trhavé, krátké a nasměrované shora dolů;
 • Pro oblast bikin je vhodnější metoda mokrého oholení, protože kůže je zde nejcitlivější a podrážděná. Chcete-li se vyhnout problémům, zaměřte břitvu pouze na růst vlasů a svou volnou rukou trochu vytáhněte kůži - to pomůže krájení vlasů jedním pohybem.

Alkoholové lotiony, které se používají k dezinfekci pokožky po holení, mohou způsobit další podráždění. Je lepší je nahradit následujícími způsoby:

 • směs prášku ze dvou tablet kyseliny acetylsalicylové a dvě polévkové lžíce glycerinu;
 • peroxid vodíku;
 • manganový roztok;
 • roztok chlorhexidinu;
 • směs stejného množství oleje z oliv a čajovníku;
 • studený komprese s infuzí léčivých bylin - heřmánek, neplodnost nebo posloupnost.
Nezapomeňte na zvlhčení pokožky po proceduře - použijte speciální krémy po holení, které obsahují výtažky z aloe, heřmánku nebo neléce

Po holení se doporučuje, aby se nepoškodilo po dobu 20 minut, aby se pokožka dýchala. Oděvy, které jsou v kontaktu s oblastmi pokožky ošetřenými břitvou, by měly být volné a pokud možno z přírodních tkanin.

Zařízení péče

Elektrické holicí strojky a vyžínače vyžadují pravidelné čištění, protože po provedení holení je třeba ze zařízení odstranit ostříhané chloupky, části pokožky a zbytky pomůcek (při mokrém holení).

Péče o elektrický holící strojek obsahuje následující položky:

 • modely elektrických holicích strojků s vodotěsným pouzdrem a funkcí mokrého holení postačují k opláchnutí pod tekoucí vodou, odstranění všech nečistot; Můžete také demontovat holicí strojek, řezací jednotku a umýt ji samostatně;
  Modely mokrých břitů lze umýt tekoucí vodou.
 • po vyčištění vodou musí být zařízení vysušeno a namazáno speciálním olejem, které se obvykle dodává v sadě (může se také nalézt v internetových obchodech). Mazání by mělo být prováděno po každém mytí zařízení, protože voda odmašťuje řezné prvky a vede k jejich rychlému poškození. Použijte několik kapek oleje na nože a zapněte přístroj tak, aby byl produkt rovnoměrně rozdělen; Pravidelné mazání prodlouží životnost přístroje.
 • Z času na čas musíte holicí stroj vyčistit speciálním mycím prostředkem. Za tímto účelem:
  • aplikujte prací prostředek na holicí povrch zařízení;
  • zapněte zařízení a udržujte jej v mírném pracovním stavu, aby se nástroj mohl dostat do všech rohů zařízení;
  • poté vypněte přístroj, odpojte holicí část a důkladně ho opláchněte vodou;
  • vysoušejte součásti a sestavte holicí strojek;
 • Modely se suchým čištěním mají často koš na odpadky. V takovém případě je nutné vyjmout řezací jednotku, vytáhnout odpad z kontejneru a vyčistit mechanismus přístroje speciální štětkou s tvrdými štětinami. Nedoporučuje se síť stříhat holicí strojkou, protože je tak tenká, že je snadno poškozená. Tuto část je třeba důkladně odstranit z vlasů;
  Zvláštní kartáč součástí balení je určen k odstranění chloupků ze zařízení
 • ostřičky by měly být vyměňovány jednou za rok a půl.

Pokročilé modely elektrických holicí strojky mají samočistící funkci. Chcete-li tuto příležitost využít, je nutné přístroj umístit na stanici, aplikovat speciální čisticí prostředek podle pokynů a stisknout tlačítko. Dále bude inteligentní zařízení dělat vše samo o sobě.

Hodnocení elektrických holicích strojků pro ženy

Při koupi holicího strojku je moudřejší upřednostňovat zařízení známého výrobce, které si váží jeho pověsti a vylučuje nekvalitní výrobky. Nejoblíbenější značky na tomto trhu jsou Braun, Philips a Remington. Pokud jde o trimery, jejich přední výrobci jsou Braun, Veet a Panasonic. Cena modelů těchto značek je poměrně vysoká. V každém případě musíte být připraveni na to, že elektrický holicí strojek bude stát podstatně víc než holicí strojek. Ale to bude trvat mnohem déle a zároveň pomůže ušetřit čas a úsilí.

Seznam nejpopulárnějších modelů v roce 2018 pomůže určit schopnosti různých modelů a udělat správnou volbu.

Braun LS 5160 a 5560

Oba modely mají plovoucí zdvih hlavy, mokré a suché funkce holení, zabudovaný trimmer a různé trysky, včetně trysky pro peeling. Model Braun LS 5160 má mnoho trysek, včetně trysky pro peeling

Tato zařízení se liší pouze baterií a cenou. Protože baterie 5560 má lepší baterii, je její cena vyšší. Model Braun LS 5160 se liší od předchozí silné dobíjecí baterie

Philips BRL 140

Funkcí tohoto modelu je plovoucí hlava, která sleduje obrysy těla. Na obou stranách síťky ostřívek se nachází trimmer se zaoblenými hroty, který zajišťuje plynulé klouzání a ochranu proti řezům. Žena během postupu nezpůsobí nepříjemné pocity. Sada obsahuje dodatečné příslušenství a holicí strojky pro holící strojky. Model Philips BRL 140 má zabudovaný trimmer se zaoblenými špičkami a příjemným ergonomickým designem.

Remington WDF4840 a WDF5030

Dva funkční modely, které získaly mnoho pozitivní zpětné vazby od žen. Mají dvě čisté holicí hlavy, zabudované trimery, funkce suchého a mokrého holení a dobíjecí baterii, která umožňuje používání zařízení bez připojení k elektrické síti. Holicí strojka Remington WDF4840 má dvě síťovací hlavy a má ostré a mokré holení.

Hlavní rozdíl mezi modelem WDF5030 a WDF4840 spočívá v tom, že má speciální dvojité oko s otevřenými řezáky a pásem s mandlovým olejem, který hydratuje pokožku během holení. Cena holicího strojku je tedy vyšší než cena předchozí. Elektrický holicí strojek Remington WDF5030 je podobný elektrickému holicímu strojku WDF4840, ale má pás mandlového oleje a vylepšenou holicí síťku.

Braun SilkEpil FG 1100

Mezi trimery jsou úspěšné dva levné modely, jejichž cena v rozmezí 1-2 tisíc rublů je jednou z výhod, protože zákazníci opakovaně říkají, že takové užitečné zařízení by mělo stát víc.

Kompaktní, lehká žiletka pro styling v oblasti bikin a tvarování obočí. Má dobrou sílu, dlouhou dobu drží náboj a vypadá jako pero. Trimmer Braun SilkEpil FG 1100 má dobrou baterii a schopnost oholení za mokra

Tento model lze použít s pěnou a opláchnout pod vodou. Uživatelé si berou na vědomí přesnost holení s tímto zařízením, bezbolestnou pleť a nepřítomnost podráždění v intímních místech. Sada obsahuje také další trysky a šablony pro intimní účesy.

Veet Sensitive Precision

Jedná se o trimru pro citlivé oblasti těla. Je určen pouze pro suché holení, má čtyři užitečné trysky v sadě, účinně pracuje z jedné baterie, bez bolesti a zčervenání se vyskytuje s přebytečnými vlasy a umožňuje zvládnout umění vytvářet intimní účesy. Trimmer Veet Sensitive Precision je určen pouze pro suché holení a dodává se s mnoha dalšími tipy.

Podle recenzí na internetu můžete zjistit, že dokonce i muži kupují střihač Veet: je ideální pro řezání knírek a vousů.

Recenze

Šití holicí strojky Philips Satin Shave Advanced BRL 140 je to, co hledáte! Výhody: Dlouhodobé použití. Čistěte oholení. Nevýhody: Ne)) Téměř měsíc jsem šel najít vhodnou holicí strojku. Přečetl jsem si spoustu recenzí, šel nakupovat, požádal jsem si od prodejců a nakonec jsem ho koupil. Minula jsem na to! Oholení Oholení velmi čisté a čisté, bez alergií. Samozřejmě, pokud se porovnáte s holicí strojkou, ukáže se to velmi dlouho, ale stojí za to. Používám pouze suché holení. Jen tak pohodlné. Nabíjení Koupeno kolem ledna a poprvé účtováno v červenci. Zatímco ji používám dost často. Vyčištění. Dodává se s malým štětcem. Velmi pohodlná a velmi dobrá čistota. S tím nebyly žádné problémy. Dokončení. Bílé úložné pouzdro, ozdobný štítek a čisticí kartáč.

Smirnova-os

https://otzovik.com/review_5478265.html

Využívám ji velmi dlouho. Neexistuje žádné podráždění a to je hlavní výhoda elektrického holicího strojku. A nakupujte lépe v elektronickém obchodě. V běžných obchodech není jejich volba příliš velká, stále více epilátorů narazí. Stává se mimochodem a epilátory takovou tryskou pro oblast bikin. Obecně si kupuji druhý elektrický holicí strojek a jsem velmi potěšen. Jenže je s nimi problém, není prakticky možné zakoupit vyměnitelnou síť a když mé první oko bylo nudné (a to se stalo asi rok po koupi), pak jsem si koupil nový holící strojek. Ačkoli to může být někde takový se zaměnitelnou sítí. Nevím, nepřišel jsem na to. A který z nich koupit, myslím, že rozdíl je malý. Teď mám Remington, jsem s tím velmi spokojen.

iri-irika

http://www.liveinternet.ru/community/make_up/post149563361/

Používám holicí strojky pro ženy. Byl dodán s epilátorem, takže nebudu říkat cenu: Phillips; retikulum; Odehřu se přímo ve sprše, to znamená, že není suché. Žádné podráždění, velmi potěšené.

Pocit

https://eva.ru/static/forums/33/2004_6/153020.html

Mám epilátor s tryskou, jako holicí strojek. S epilátorem také nepřátelé - vlasy rostou. Ale s elektrickým holící strojek, dobrý vztah)) Z mínusů - to nebude fungovat zcela hladce, plus - rychle a bez podráždění. Používám v nouzových situacích, kdy v koupelně není čas na vlasy a oholení vlasů a potřebujete se je okamžitě zbavit. Na dotyk, samozřejmě, se "konopí" cítí trochu, ale vizuálně nic není patrné. A vlasy nevyrůstají.

BERETka

http://www.penzamama.ru/node/17195

Mám elektrický holicí strojek, používám ho asi 5 let. Dnes jsem se na to jen zlobil - byl jsem trochu hloupý a musel jsem se holit s normálním holicí strojkou. Zlo nestačí... Jak jsem žil bez ní. Hlavní nevýhodou je, že když vlasy rostou, pichají a po elektrickém holicí strojce se alespoň nenarazí a nedojde k podráždění.

Lyalka

http://www.penzamama.ru/node/17195

A dlouho jsem si položila pozor na holicí strojky tohoto typu (se sítí). Otec měl jen ty). Existují elektrolýzní stroje s blokem, který lze nahradit mřížkou. Ale předtím, než jsem se narodil, koupil jsem takovou ženu Brownovou a už po 4 roky nedošlo k podrážděnosti))

chudiki

https://must-have.livejournal.com/53989.html

Několik let používám pouze holicí strojek. Zpočátku se objevil epilátor Brown, nějaký jednoduchý, s holicí hlavou. Holičství skvělé všechno, hladké, dobře, nemohl dostat dost. Pak jsem si kvůli okolnostem koupil elektrický holicí strojček s holením dámy, samozřejmě se oholí mnohem horší. Mám hrozné podráždění na pokožce ze všech ostatních typů odstraňování chloupků, holicí strojek - můj spánek a moje ruce nejsou odtud, vždy jsem stříhala běžným holícím strojkem a to se nedá dělat s holicí strojkou.

i_will_be_88_cm

https://kosmetichka.livejournal.com/16807688.html

Žehličky pro ženy nejsou marketingovým krokem pro výrobce, ale zařízení speciálně určená pro jemnou ženskou kůži. Hlavní požadavky na holicí strojek - čisté, vysoce kvalitní holení a bez podráždění na pokožce po proceduře. Příjemným doplňkem funkčnosti je ergonomický design, snadné použití a trysky pro styling většiny modelů. Při hodnocení podle recenzí lze říci, že jasné pochopení toho, zda je přístroj vhodný pro konkrétní ženu, se objeví pouze se zkušenostmi s používáním. Někteří lidé dávají přednost holičům, protože čistota jejich holení, někteří dávají přednost elektrickému holicí strojek kvůli nepřítomnosti podráždění, zatímco jiní vybírají trimery, doufajíc, že ​​se vyvarují svědění a zánětu. Univerzální přístroj kombinuje holicí strojek s vestavěným trimerem a také obsahuje speciální hroty a pinzety pro epilaci. Takové zařízení může být považováno za nejlepší volbu pro ty, kteří dosud nerozhodli o svých preferencích.

Pro Více Informací O Suché Vlasy