logo

Proč nemusíte řezat tvé rany?

Moji klienti již vědí, že kromě zvýraznění mi opravdu nemám rád bang. Koncepčně. A dokázal jsem přesvědčit mnoho lidí, aby pěstovali tento prvek vlasů. Dnes stručně o tom, proč je lepší nechat řezat tvé rany. A neptej se o tento kadeřník. Pokud se jedná o něco, mluvíme o trestech: vlasy na čele a oči, řezané nad lícní kosti. Na velmi podlouhlých třesích, pokrývajících lícní kosti, tváře a někdy dokonce i čelist, budou mluvit zvlášť.

Bang není schopen zdobit krásnou tvář. Jsem naprosto jistý, že treskování je čistě funkční prvek. K tomu dochází pouze v případě, kdy potřebujete skrýt tvář za vlasy. Zuby jsou vhodné pro lidi s problémovým čelem: velmi nízká nebo naopak, velmi vysoká (ale nikdy jsem se nesetkal s lidmi s ošklivým vysokým čelem v životě), velmi špatně vrásčitá nebo pokrytá pokožkou akné, jizvy. Pokud takové problémy neexistují, proč potřebujete tuto "protézu" na obličeji?

Bangs hrozivě deformuje proporce. Téměř jakákoli osoba, dokonce tenká, dokonce oválná, okraje to dělá to kolo, jestliže ne napnut horizontálně (hej, Arnoooold!), A drzý. V souladu s tím, poradenství bangy mohou být pouze mladé dámy, které zažívají kvůli příliš dlouhé a příliš tenké tváři. Znáte mnoho z nich?

Bangy musí být neustále umyté a položené. Vzhledem k tomu, že se jedná o krátké vlasy, které jsou neustále v kontaktu s obličejem, absorbuje mazu velmi rychle. Navíc, třesy obvykle zasahují do svých majitelů a neustále se dotýkají jejich rukama ve snaze učinit je pohodlnějšími. Znečišťuje zásahy ještě rychleji. Voila, již 4-5 hodin poté, co si umyjete vlasy na prominentním místě. Samostatné umytí třesků je pochybným potěšením, protože nemůžete umýt kořeny tímto způsobem. Tak dlouho žít denní praní a styling hlavy! V létě je první, která se ponoří do potu a visí na obličeji. Velmi estetické!

Blány musí být téměř vždy položeny: s vysoušečem vlasů a se stonáním. Několik ranků se perfektně hodí: struktura vlasů ovlivňuje (kudrnaté třesky - peklo, jsem se snažil) a směr růstu vlasů a textury (vlasy na čele jsou obvykle tenčí, lehčí než v jiných zónách a tak málo z nich!).

Bubeník dráždí pokožku. Pokud je kůže v zásadě problém, nárazy jsou zdrojem špíny na obličeji. Dobrý den, nové akné.

Bangs těžko růst. Pokud jste již odřízli, v určitém okamžiku se jen chcete zbavit. A přežijete období, než bude růst, je to velmi obtížné.

Bangy se obtížně integrují do účesu nebo obrazu. Chceš kudrlinky a co dělat s třesky? Nebo krásná stříhání vlasů, a třesy už byly špatně ořezané? Vysoce stylový účes pro oslavu? A opět tresky.

A teď je to velmi subjektivní a vkusné: rány téměř vždy odpustí obraz a udělají to trochu provinciální. Ale je to velmi snadné spory. Obvykle říkám, ale "mladý".

Bangs pokrývá jeho obličej a skrývá oči. Namísto krásné dívky na ulicích procházejících třeskama s nosem a rty.

Vedu k tomu, že pokud nemůžete řezat, neřízněte. Chceš to? Přemýšlejte ještě pětkrát. Nebo 10. Obecně, dokud nezměníte názor. Opět se domnívám, že existují výjimky. Ale jejich menšina. Goraaazdno méně, než jsem viděl v životě hrozných ran.

A nakonec jsem vám vybral výběr obrázků z hvězd, které mají rány a bez nich. Autor kolekce ukázal, jak se obraz změnil z "jen jednoho bang". Ale pozorně se podívejte, opravdu si myslíte, že tyto změny jsou k lepšímu?

16 myšlenek na téma "Proč nemusíte řezat tvé rany?"

Kdysi jsem nosil bangy po celý život, myslela jsem si, že bez ní jsem měla velmi dlouhou tvář. Jaké tresky nebyly: krátké, dlouhé, roztrhané, šikmé, rovné. Dlouho jsem se snažil popsat to, co bylo na první fotografii Penelope, ale oni sami takhle neleží, je třeba dlouho zabalit.
Nakonec se rozhodl růst, dokud není let normální.
perfumeworld zveřejnila příspěvek o nedávno otestovaných vonných látkách.

Bang - ano nebo ne?

Drahé ženy. Chtěla jsem se s vámi podělit o své myšlenky o trestech. Otázka: "Měl bych se bát nebo ne?" Je stále důležitý pro mnoho žen. Nosit nebo ne, závisí na mnoha součástech. Uvidíme, které ukazatele ovlivňují tento problém.

Mnoho odborníků v oblasti krásy se shodlo na názoru, že s věkem musíte otevřít tvář.

Co dělat s třeskama, pokud máte více než 35 let?

1. Pokud nejste v ničem, můžete mírně změnit svůj tvar, pěstovat a otevřít čelo.

2. Provádějte podlouhlý, asymetrický tvar tak, aby rámoval čelo a neuzavíral jej.

3. Vytvořte imitace náramků tak, aby v obličeji vykreslil obličej ve verzi s dlouhými vlasy.

Můžete mít rány pouze v rámci určitého účesu. Pak délka třesků bude záviset na konceptu účesu a rysů vašeho obličeje.

Váš typ obličeje ovlivňuje schopnost nosit rány.

Kdo je kontraindikován, aby nosil rány?

-Dámy s kulatým obličejem. V tomto případě je žádoucí vytvořit svislé čáry vlasů. Může to být náměstí bez bang, asymetrické čtverce a vysoká koruna.

-Dámy s nepřiměřeně velkým nebo dlouhým nosem. Krátké nebo rovné bangy to ještě zdůrazňují.

-Dámy, které nosí dlouhé vlasy

-Dámy s věkem související změny kůže, které nosí dlouhé nebo dlouhé vlasy.

Kdy mohu nosit bang?

-Pokud máte méně než 30-35 let

-Pokud nosíte účes, jehož pojem zahrnuje bangy. Obvykle se jedná o krátké účesy, boby s nárazy, geometrické účesy.

-Pokud máte podlouhlý obličej. V tomto případě bych rád doporučil třesk jako součást účesu s objemem po stranách hlavy a nízkou korunou.

-Pokud máte velké čelo. V tomto případě můžete zaplatit víc na formu tresek v rámci účesu nebo účesu než jeho přítomnosti.

Pokud máte poměrnou oválnou tvář, poměrné funkce obličeje, můžete použít téměř všechny účesy.

Máte-li více než 35 let, doporučuje se vybrat něco, co se děje - nebo bang s účesem, nebo dlouhé vlasy bez třesku.

Hlavní věc je harmonická kombinace účesu, věku, stavu, stavu pokožky, typu obličeje.

Při práci se ženami a muži různého věku jsem si všiml, že tresky často nesouhlasí s postavením a věkem osoby. Bang dává obličeji trochu "dětinství", a v dospělosti je to zvláště patrné.

Ušetřete čas a snažte se online konzultovat ve vlasech

Změna účesu a barvy vlasů je nejrychlejší způsob, jak zaznamenat zřetelné změny ve vašem obrazu. Proto pro ty, kteří nejsou připraveni zcela změnit svůj obraz, jsem připravil on-line konzultaci o účesy, účesy a odstíny vlasů. Bez opuštění domova:

 • Dám vám komplexní konzultaci o vašich vlasech na Skype nebo na telefonu, kde zjistíte, jaké účesy se chystáte, jak změnit stín vlasů
 • Veškeré doporučení obdržíte ve vhodné e-knize
 • Naučíte se komunikovat s mistry účesů atd.

Řekněte nebo ne?

S nástupem jara chci změnu! Myslel jsem - a kdybych neřízl tresky? Téměř celý život šel s ní, poslední 2 roky vyrostly. Ale já jsem se vrátil po těhotenství, moje tvář se stala jako palačinka)) Teď vypadám takto:

Byla tam taková A teď většinou jdu s banda..

Nos je dlouhý, ano)))) Také jsem udělal rovnání keratinu, aby se vlasy nehýbaly. To jsou

Poradit, řezat nebo ne? Již při samotném oku již znečištěné)

30 odpovědí

S třeskem vyzeráte světlejší. A kde máte auto, je obecně super))

Potřebujete bangy?

Bangs - prvek vlasů, který může radikálně změnit váš vzhled jako lepší a ještě horší. Proto před tím, než začnete srážet, ujistěte se, že vážíte výhody a nevýhody, zkuste nový obrázek psychicky nebo dokonce pomocí Photoshopu, přemýšlejte o tom, jak nejlépe řezat nárazy, abyste zdůraznili důstojnost tváře a skryli své nedostatky.

Řezání řezů řezané nebo neřízené?

Za prvé, pokud byste chtěli opakovat, že vám bangs nevyhovují, zapomeňte na toto prohlášení. Prostě jste nenalezli tvůj tvar a délku třesků. Samozřejmě, každá dívka sama rozhodne, zda chce nosit bangy, ale v některých případech to, co dělá bez bangů, znamená vědomě se zbavit příležitosti stát se krásnější.

Takže potřebujete bang, pokud:

1. Nelíbí se vám velikost a tvar čela, je příliš vysoká nebo nízká, široká nebo úzká, máte velký nos, vaše lícní kosti jsou příliš široké. Pomocí nárazů můžete obratně překrývat některé z těchto nedostatků vizuálním vyvážením ostrých rysů.

2. Chcete vypadat mladší. Jak často zmačknete čelo? To je totéž. Mimické vrásky na čele jsou viditelné i u mladých dívek, nemluvě o dámách v elegantnějším věku. Navíc samotný bang jako prvek účesu je spojen s mládí a nadšením. Samozřejmě, že nemusíte spěchat, abyste odtrhli roztrhaný krátký třesk, stále musíte vzít v úvahu všechny faktory - stav pokožky na obličeji, přítomnost dalších kilogramů a styl oblečení.

3. Chtěli byste něco změnit, dát si vlasy najevo. Nespěchejte, abyste odřízli nepříjemné dlouhé kudrlinky. Samozřejmě, dokonce i ty nejkrásnější vlasy se mohou nudit, pokud jsou jen dlouhé a rovné. Částečně pomůže "potíže" může různé styling, ale je to jednodušší a méně časově náročné cesta ven - účes s třesy!

Doplňuje účesy a stylování s třesky:

Bangs dávají osobnosti dokonce i nejjednodušší účes. S jeho pomocí můžete skrýt nedostatky vzhledu a zdůraznit výhody.

Můžete si omyt vlasy trochu méně. Mnoho dívek si umyje vlasy "pro budoucnost", protože vědí, že na večeři nebude vypadat účes velmi čerstvý, i když vypadá dobře ráno a bez umývání. Pokud nosíte účes s třeskem, často je to možné, abyste si vlasy umyli pouze na čele (nejlépe tuku a špinavé).

Trávíte méně času na styling vlasů. Bangs jsou hlavní zaměření účesu, takže pokud máte jen málo času, můžete dát jen rány a vyhladit zbytek vlasů do koníku.

Proti účesy s třesky:

Pokud zvolíte špatnou délku, tvar a tloušťku třesků, vaše vlasy vás nezdobí.

S krátkým třeskem jsou varianty účesů obvykle malé. V extrémních případech můžete bodnout krátké prameny, ale ne každý účes bude v této verzi vypadat přijatelně.

Je těžké "dostat se pryč" z tresky, její pěstování vyžaduje spoustu času a trpělivosti.

Jak si vybrat bang?

Rozhodli jste se? No, polovina bitvy je hotová. Nespěchejte, abyste chytli nůžky, nejprve přemýšlejte o tom, jak přesně řezat třesky tak, aby se staly ornamentem, a nezměnily účes do nepříjemného nedorozumění. Nejprve vyberte délku. Délka tresek může být
- ultra krátká (prakticky nezatáhneme čelo),
- krátké (do horní části obočí),
- dlouhé (pokrývající obočí) a
- velmi dlouhá (značně pod čárou obočí).

Poté rozhodněte o požadované tloušťce. Podle hlasitosti můžete zvolit tlusté a husté nebo zeslabené tzv. "Kapaliny".

Nejobtížnější je volba formy:
- přímá (plochá) nebo boční (šikmá);
- s hladkým okrajem nebo frézovanými ("roztrhané");
- symetrické nebo asymetrické;
- jednoduché nebo geometrické, atd.

V závislosti na délce a druhu střihu mohou být rány buď samostatným prvkem účesu (obvykle s dlouhou a střední délkou vlasů), nebo nedílnou součástí samotného účesu.

Co následuje z výše uvedeného? Pokud se rozhodnete ořezat své bangy, udělejte to! Nezapomeňte však na to, abyste se seznámili s úpravami možností. Porovnejte některé fotky dívky s třesky, které se vám líbí. Snažte se najít takové fotografie, kde jsou zachyceny modely vašeho vzhledu, vybrat nejlepší možnost a bezpečně jít do kadeřnictví.

Bangy: řezané nebo ne?

Klasická verze je broušená na boku, změkčuje tvar obličeje.

Kate Mossová (Kate Mossová) - osvědčená kandidátka na trendy - se v tomto případě stala následovníkem: přijít s novým účesem, byla velmi znepokojena, zda lidé kolem ní schválí její nový obraz. A teď všichni jsou si jisti, že tresky jsou nejkratší cestou k důvěře.

Ale buďte opatrní a nevhákněte se do bazénu s hlavou předtím, než utíkáte do kadeřnictví a řežete své rany. Tento styl byste měli přistupovat opatrně.

Mnozí vyjádřili názor, když viděli paní Mossovou, že její obraz se stal trochu dospívajícím a světským, ale víme, že není taková. Měli byste přemýšlet o pokrytí tváří s další vrstvou vlasů, ačkoli na druhé straně se třesky skrývají vrásky a jsou skvělou alternativou k Botoxu.

Pokud se stále rozhodnete získat nárazy, vězte, že je spousta úskalí.

Pokud máte kudrnaté nebo kudrnaté vlasy, třesky budou opravdu zkouškou vaší trpělivosti. Aby zůstala vždy rovná, budete je muset každodenně vysušovat, používat opravné produkty a ve vlhkém a mokrém počasí se Braun Independent Wireless Styler stane vaším přítelem. Není to taky?

Proto máte-li alespoň některé ohyby nebo nesrovnalosti ve vlasech, nehrozíte třesením. Nejlépe se hodí pro naprosto rovné vlasy. Bangy jsou spíše mladistvý styl, obzvláště hustý, takže dá jen mladým ženám věk, zvláště pokud mají tresky nějaký složitý tvar.

Kromě věku a typu vlasů musíte při výběru směru stylů tresek vzít v úvahu tvar obličeje. Pokud máte kulatý obličej, vyhněte se tlustým třásnkám, budou to jen obličej.

Vezměte si například kulatý obličej a úzké tresky od Kelly Osbourne (Kelly Osbourne) - typický příklad, který by mnozí neměli rádi. Opačný příklad je Sophie Dahl - její kulatá tvář je zarámována měkkými třesy, které mají hladké přechody a různé délky. Vypadá velmi atraktivně.

Asymetrický a široký okraj je také vhodný pro kulatý obličej. Buďte opatrní, pokud máte malé čelo nebo nízkou vlasovou čáru - obličej se může zdát nepřiměřený a ztratí jeho vlastnosti.

Přísný hranatý okraj je vhodný pro úzký tvar obličeje, protože otevírá obličej a zužuje čelo.

Správné rány však mohou zjemnit a vyvážit vaše obličejové rysy. Pokud chcete jen změnu, mohou být efekty efektivní změny. Kromě toho je velmi snadné je odmítnout, pokud se vám nelíbí výsledný obrázek, nebo jste právě změnili sezónně.

Dalším důležitým tipem: v salonu, než začnete stříhat vaše bangy, požádejte o to, abyste zůstali trochu dlouho, a nebuďte příliš krátká. Koneckonců, dlouhý třesk může být vždy vyříznut na požadovanou úroveň, ale s krátkým taháním nemůžete nic dělat.

Bangs: odříznout nebo ne?

Bezchybné, doslova "stlačené" rovné rány pomohou zdůraznit grafický charakter stříhání. Jakou délku a objem budou - každý si sám rozhodne.

Hvězdy často mění svůj obraz, pak odříznou tresky, pak je pěstují. V roce 2015 se objevily bangy:

Mimochodem, důraz na bangy dělal téměř všichni stylisté v posledních týdnech pádu-zimní 2015-2016 módy.

Legrační a velmi krátká, jako kdyby byl mistr poněkud přehnaně a příliš roztržený, mohl být viděn na výstavě DKNY. Takové možnosti osloví každého, kdo chce upozornit na sebe.

Rovné rány o pár centimetrů vyšší než obočí, stejně jako modely Yigal Azrouel, budou dobrou volbou pro skromné ​​osoby. Ale obchodní žena je vhodnější klasické přísné řešení ve stylu Marissy Webb a Tanya Taylor.

Volumetrické tresky, jako faktury, z výstav Custo Barcelona a Tata Naka - bohové pro ty, kteří se nebojí vypadat pobuřitelně.

Je těžké najít možnost, která by byla přesně taková. Souhlasíte, že častěji než ne, nové tresky nám prosím udělali asi 5 minut a zbytek času to jen rozčiluje.

Pokud si po tom všem nejste jisti, zda chcete řezy škrtnout, nebo ne. Vyzkoušejte odnímatelnou paruku. Takové příslušenství je rychlé a snadné připevnit se na vlasy, dokonale se hodí a vypadá úžasně. Pro nejisté dívky - co potřebujeme!

Sebastian Professional nabízí velký sortiment odnímatelných bangů.

Po vyřešení problému se objeví nárazy. Nejlepší ze všech, je-li formulář, který poskytne profesionální. Velitel má však mnoho zkušeností a dokáže přesně přizpůsobit požadovanou možnost vaší tváři.

Angus Mitchell: "Hlavním úkolem v třepení je správně odříznout. Je třeba vzít v úvahu proporce obličeje, strukturu vlasů. Například u kudrnatých vlasů byste neměli odříznout hluboké rovné okraje - těsně nad vlhkostí a položení bude nesmírně obtížné. Abyste měli doma hladké tresky, je důležité, aby vlasy vysušily zespoda dolů, a pak je musíte vyřešit železem, aniž byste zapomněli, že byste předem měli použít tepelnou ochranu. Na konci instalace - malý lesk na stříkání a obraz je připraven. "

Nicméně, pokud jste se rozhodli zachránit a řezat bangs sami, pak byste potřebovali speciální zařízení, které je již u japonských žen.

Ačkoli, i když jste neměli takový gadget, naše schéma vám pomůže zastavit tvůrčí bang.

Bang - ano nebo ne?

Drahé ženy. Chtěla jsem se s vámi podělit o své myšlenky o trestech. Otázka: "Měl bych se bát nebo ne?" Je stále důležitý pro mnoho žen. Nosit nebo ne, závisí na mnoha součástech. Uvidíme, které ukazatele ovlivňují tento problém.

Mnoho odborníků v oblasti krásy se shodlo na názoru, že s věkem musíte otevřít tvář.

Co dělat s třeskama, pokud máte více než 35 let?

1. Pokud nejste v ničem, můžete mírně změnit svůj tvar, pěstovat a otevřít čelo.

2. Provádějte podlouhlý, asymetrický tvar tak, aby rámoval čelo a neuzavíral jej.

3. Vytvořte imitace náramků tak, aby v obličeji vykreslil obličej ve verzi s dlouhými vlasy.

Můžete mít rány pouze v rámci určitého účesu. Pak délka třesků bude záviset na konceptu účesu a rysů vašeho obličeje.

Váš typ obličeje ovlivňuje schopnost nosit rány.

Kdo je kontraindikován, aby nosil rány?

-Dámy s kulatým obličejem. V tomto případě je žádoucí vytvořit svislé čáry vlasů. Může to být náměstí bez bang, asymetrické čtverce a vysoká koruna.

-Dámy s nepřiměřeně velkým nebo dlouhým nosem. Krátké nebo rovné bangy to ještě zdůrazňují.

-Dámy, které nosí dlouhé vlasy

-Dámy s věkem související změny kůže, které nosí dlouhé nebo dlouhé vlasy.

Kdy mohu nosit bang?

-Pokud máte méně než 30-35 let

-Pokud nosíte účes, jehož pojem zahrnuje bangy. Obvykle se jedná o krátké účesy, boby s nárazy, geometrické účesy.

-Pokud máte podlouhlý obličej. V tomto případě bych rád doporučil třesk jako součást účesu s objemem po stranách hlavy a nízkou korunou.

-Pokud máte velké čelo. V tomto případě můžete zaplatit víc na formu tresek v rámci účesu nebo účesu než jeho přítomnosti.

Pokud máte poměrnou oválnou tvář, poměrné funkce obličeje, můžete použít téměř všechny účesy.

Máte-li více než 35 let, doporučuje se vybrat něco, co se děje - nebo bang s účesem, nebo dlouhé vlasy bez třesku.

Hlavní věc je harmonická kombinace účesu, věku, stavu, stavu pokožky, typu obličeje.

Při práci se ženami a muži různého věku jsem si všiml, že tresky často nesouhlasí s postavením a věkem osoby. Bang dává obličeji trochu "dětinství", a v dospělosti je to zvláště patrné.

Ušetřete čas a snažte se online konzultovat ve vlasech

Změna účesu a barvy vlasů je nejrychlejší způsob, jak zaznamenat zřetelné změny ve vašem obrazu. Proto pro ty, kteří nejsou připraveni zcela změnit svůj obraz, jsem připravil on-line konzultaci o účesy, účesy a odstíny vlasů. Bez opuštění domova:

 • Dám vám komplexní konzultaci o vašich vlasech na Skype nebo na telefonu, kde zjistíte, jaké účesy se chystáte, jak změnit stín vlasů
 • Veškeré doporučení obdržíte ve vhodné e-knize
 • Naučíte se komunikovat s mistry účesů atd.

Bangy: řezané nebo neřezané?

"Měl bych odříznout tresky?" Určitě, každý z nás alespoň jednou v životě (nebo každou jar, chcete obnovit svůj obraz tolik) myslel na tuto otázku.

Přestože pro některé není tato otázka vážná, pro většinu z nás je to velmi důležité rozhodnutí. Přesto zcela změníte svůj obrázek a najednou se vám to nelíbí? Možnosti "vrátit zpět" nebudou.

Bangs může být nejlepší rozhodnutí vašeho života, nebo velká lítost, že jste to neudělali.

No, milí dívky, níže je pár důvodů, na které byste měli přemýšlet a rozhodnout se, zda potřebujete bang nebo ne.

 1. Překvapení! Bangy nevypadají vždy dokonalé.

Bangy vyžadují zvýšenou pozornost a péči o sebe. Pokud chcete, aby vypadala skvěle, buďte ochotni trávit čas na tom. Tresky by měly být vždy v pořádku - po spánku, během cvičení. Je také nutné udržovat určitou délku třesku tak, aby měla krásný vzhled. Co nás vede k dalšímu bodu...

2. Vaše ranky budou růst rychleji, než si myslíte.

Odřízněte třesk, užijte si to na několik týdnů a pak si uvědomíte, že je to jako předtím. To je pravděpodobně způsobeno tím, že bang je příliš dlouhý - vlasy rostou mnohem rychleji, než si myslíte. Nakonec bodnete svůj třesk pomocí vlásenky, nebo váš záběr zavře oči a brání vám vidět. Chcete-li se tomu vyhnout, naplánujte stříhání vlasů každé 2-3 týdny - to vše závisí na růstu vlasů.

3. Prosím, nenechávejte výstřely sami.

Bez ohledu na to, jak vypadá lákavé, a pokud nejste profesionální majster účesů, důvěřujte nám - nedělejte to. Neřežte nárazy, kromě toho tupé nůžky, zvlášť pokud je to poprvé. Vytvoření tresky vyžaduje speciální techniku, která bude profesionálem dosažena mnohem lépe než nováček.

4. Kudrnaté vlasy z přírody - je možné provést bang?

Krátké Curly Bob Hair Cut

Ano, samozřejmě. Ale zda jsou připraveni strávit ještě víc času a produktů, aby vytvořili krásný vzhled na třesky a vlasy obecně.

5. Vaše ranky se rychleji znečistí.

To jsou špatné zprávy. A dobrá - můžete si jen umyt okraj do dřezu a je opět čistý.

6. Řezání bláta není problém... Problém k růstu!

Přijde čas, když vyrazíte na bang. Překvapení může být, že třeska velmi rychle roste (posuzuje se podle počtu případů, kdy je musíte řezat), ale délka vlasů sama roste velmi pomalu. Buďte trpěliví! A v procesu pěstování můžete hromadit nástrahy různými způsoby, aby nedošlo k rušení. Video v angličtině.

Při výběru typu nárazů zvažte typ vašeho vlasu. Například pro majitele hosta vlasy vhodné přímé tlusté třesky. A na tenkých vlasech vypadá šikmo okraj.

8. Zvažte tvar obličeje.

Zjistěte předem, který bang je správný pro váš typ obličeje. Například kruhová obličej hodí dlouhý třesk na stranu, protože pomáhá natáhnout obličej. Čtvercový řez se nehodí do čtvercového obličeje - přidává pouze úhloměr, ale romantický měkký třesk zmírní siluetu obličeje.

Změna obrázku může být pro vás užitečnou záležitostí. Jak můžeš vědět, jestli máš ránu, pokud jsi ji nikdy neměl? Nebojte se opustit svou komfortní zónu, nezapomeňte, že vlasy vzrůstají.

Měl jsi třesk? Stále jsi s ní, nebo jsi vyrostl? Sdílejte s námi v komentářích.

Jak porozumět, je bang nebo ne

Bangy mohou omladit, skrýt široké čelo, zdůraznit lícní kosti. Při jeho tvarování je třeba vzít v úvahu vlastnosti vlasů: mastné nebo suché, rovné nebo kudrnaté, tenké nebo silné.

Neříkejte třesky, pokud jsou vaše vlasy tenké nebo mastné. Věnujte pozornost tvaru tváře. Je snadnější se rozhodnout pro ty, kteří ji mají oválný - jakýkoliv třesk vám vyhovuje. Najděte kompromis, univerzální, např. Šikmé rány - hodí se téměř všem.

Pokud se rozhodnete zdůraznit proporce tváře, vyberte správný třesk. Nedoporučuje se jim nosit baculaté dívky, ale pokud chcete změnit, vyberte velmi krátký model. Pro dívky s oválnou nebo trojúhelníkovou tváří jsou vhodná tlustá břicho až po obočí.

Poměr čtvercové rovnováhy vyvažuje asymetrické nárazy. Mimochodem, je to módní, aby se z boku vylepšily krásné světlé doplňky. Široké rany rozšíří úzkou obličej a vzácné pomáhají vyvážit vlastnosti, například změkčit těžkou bradu.

Pokud nechcete jít k stylistovi, zkuste modelovat bangs pomocí speciálních počítačových programů pro výběr účesů. Často se používají stejné programy a odborníci. Zanechte dlouhé rány, pokud jsou obličejové rysy malé.

Stáhněte a nainstalujte nebo použijte virtuální možnosti. Typicky se takové programy mohou nalézt na místech různých kosmetických přípravků, barviv na vlasy. Zkuste odeslat fotografii do virtuálního kosmetického salonu MakeoverIdea. Prostředek je ruský jazyk, zdarma, existuje mnoho účesů a za účelem zvýšení dostupného množství se stačí zaregistrovat.

Experimentujte s krátkými, šikmými, dlouhými třásněmi, upravte barvu vlasů, délku účesu. Chcete-li začít používat program, musíte nahrát svou fotku. Obličej by měl být čirý, nejlépe s vlasy kartáčovaným na zádech. Vyberte si knihovnu účesů, zkuste účesy. Uvidíte nový obrázek okamžitě, výsledek lze vytisknout.

Jak řez bang doma

Jak řešit trestem doma: tipy

Mnoho žen má zájem o odpověď na otázku - jak řešit tresky doma? Bangs bude vždy módní a populární. Koneckonců, tento detail účesu může skrýt mnoho nedostatků na obličeji, takže ženy ji nikdy neodmítnou.

Skrývá vady

Tento třesk je zvláště důležitý pro ty představitele krásného a něžného sexu, kteří nemají příliš pravidelný tvar obličeje. Tluk může skrýt nízké čelo, stejně jako špičatou nebo příliš masivní bradu. Tento prvek srážek je schopen opravit lícní kosti, zaměřit se na oči a dokonce i rty (v případě dlouhých šikmých třesků na bradu).

Kobylky ozdobené na mokré vlasy

Chcete-li řezat bouři, budete potřebovat nůžky a zrcadlo, stejně jako dobré osvětlení. Za prvé, měli byste oddělit třesy od vlasů, které nemusí být řezané.

Ti, kteří se chtějí naučit řešit samotný třesk, potřebují užitečné tipy. Především byste měli zvolit délku budoucích ran, stejně jako jeho tvar. Tento účes položky mohou být krátké, střední nebo dlouhé, hladké nebo šikmé.

Bangy je lepší řezat, když jsou vlasy ještě mokré. Přirozené zvlhčení však není nutné. Můžete posypat vlasy vodou z rozprašovací lahve.

Aby bylo možné řádně řezat nárazy, musíme si uvědomit, že když rány suché po řezu, bude mnohem kratší. Proto neřízněte mokré třesky příliš krátké.

Jak řezat šikmé rány

Chcete-li úspěšně odříznout šikmý třesk, musíte zvolit úhel účesu. Ve zvoleném úhlu je možné připojit k budoucímu třesku nějaký přímý objekt, například pravítko nebo tužku. Objekt odstraníme nakreslením pomyslné čáry. Přitiskněte mokré třesky prsty a prořízněte tuto pomyslnou čáru z horní části do spodního rohu.

Pokud si nejste jisti, jak dlouho by měl být váš samořezaný třesk, pak začněte experimentovat s větší délkou. Protože je velmi snadné udělat krátký tresek z dlouhého, ale naopak je téměř nemožné.

Kdo je vhodný?

Bangs, česané na boku, vhodné pro dívky s kulatým a čtvercovým tvarem. Vypadá to originální a neobvyklé. Pokud je takový třesk dost dlouhý, často padá do očí. To je špatné pro oči. Proto kadeřníci doporučují opravit nárazy s lakem nebo jinými prostředky pro styling. Můžete jej také zabezpečit neviditelnými vlasy.

Krásně řezané rány, česané na stranu, je velmi jednoduché. Je třeba zkosit šikmý třesk, pak jej profilovat speciálními nožnicemi a hýbat je správným směrem.

Tyto fotky ukazují obrazy vytvořené nejlepšími stylisty krásných hereček a svědčí o mimořádné popularitě šikmých ran, broušené na boku.

Pokud si nejste jisti, že sami můžete řezat třesky, je lepší kontaktovat specialisty. Zvláště pokud jste nikdy předtím neměli rány.

Ořízněte hladký třesk

Nejtěžší je to, aby se krásné okraje stočily. Jedná se o akrobacii kadeřnictví. Ale pokud se pokusíte, je to zcela možné, že je to doma.

 • svinutá svinka na mokré vlasy mezi indexem a středními prsty;
 • mírně vytáhni třesk dolů;
 • začněte stříhat doprava, pokud jste levou rukou, pak doleva;
 • krájení vlasů malými kousky;
 • hřeben a zarovnejte rany.

Nestříhněte všechny vlasy najednou a držte nůžky v pravém úhlu. V tomto případě nebudou rány fungovat hladce.

Vlasy rostou extrémně rychle a budete muset upravit délku třesků alespoň jednou za dva týdny. Bubny vyžadují pečlivou péči a ve zvláštních případech a každodenní instalaci. Doporučuje se zakoupit prostředky pro fixaci vlasového gelu, laku nebo vosku.

Kladení vlasů nejlepším vysoušečem vlasů s vyjímatelným kartáčem.

Video k tématu článku:

Jak řešit přímý třesk

Bang - to je jedna z nejdůležitějších částí účesu. Odstranením nárazu nebo naopak jeho přidáním můžete významně změnit obrázek. Dokonce i změna okraje ran, můžete změnit účes. Pokud nechcete využívat služby kadeřníka, pak je pro velkolepý účes důležité vědět, jak správně řezat přímé rány doma. Chcete-li to udělat, budete potřebovat představivost, přesnost a schopnost držet nůžky v ruce.

Jak řezat přímé rány

Straight bangs je jedním z nejběžnějších, nevychází z módy a vypadá docela stylově. V uplynulých letech se stále častěji vyskytují rozšířené přímé rány pokrývající obočí. Takový třesk je snadné přidávat hlasitost, pokud ho lehce otáčíte kartáčováním. Je velmi snadné řezat přímé rány, hlavním úkolem je, aby linie šňůry třáslků dokonce. Střižné rány obvykle n
a vlhké vlasy. Avšak vlnité vlasy mohou být suché a okamžitě vidět výsledek.

1. Nejprve musíte zvolit vlákno vlasů. který bude bang. Bangy lze rozlišovat jako dělení ve tvaru písmene U a ve formě trojúhelníku. Šířka třesků by měla být určena nejvzdálenějšími liniemi obočí.

2. Odežte rovný třesk do 3 částí, ale pokud plánujete tenký, ne tlustý třesk, pak stačí 2 části.

3. Oddělte vlasy, které jsou určeny pro zákroky, a všechny ostatní vlasy.

4. Podmíněně rozdělíme budoucí třesk do 3 horizontálních částí. Oddělte první vodorovnou část, která je nejblíže k čele a utřete ji hřebenem.

5. Vezměte nůžky do ruky, umístěte je rovnoběžně do oční linie, striktně vodorovně a odřízněte pramen o požadované délce. Nezapomeňte, že po vysušení se třpytí "odskočit", takže se vaše vlasy o 1-1,5 cm delší. co je potřeba. Lepší je pak ozdobte vlasy suchým.

6. Dále posuňte druhý vodorovný úsek a stejným způsobem vyjměte pramen, ale prodloužte o 1-2 mm. Tento malý trik vám ulehčuje pozdější rozlévání. Tato technika je také často používána pro účesy "Kare", kdy každý postupný pramen je o 1 mm delší než předchozí. Díky tomu jsou vlasy rovnoměrnější, je snadněji je otáčet uvnitř a kromě toho se nedaří vidět malé chyby ve srážení.

7. Poté, co jste odřízli druhou část, začněte řezat třetí část (pokud jsou součástí 3, ne 2). Podobně jej hřebete a vyřízněte 1 mm delší než druhý.

8. Přímé tahy připraveny. Opatrně vyrežte všechny nárazy pomocí nůžek, zkontrolujte, zda nákruty mají stejnou délku na obou okrajích a že nejsou šikmé. Máte-li řezací nůžky, můžete profilovat třesky z kořenů, abyste jí pomohli. Pokud takové nůžky neexistují, je lepší nechat experimentovat s vlasy.

Jak můžete vidět, existují nějaká tajemství, jak správně řezat přímé rány a provádět je můžete dosáhnout krásných vlasů, a to i doma a bez pomoci.

Jak řešit třesk

Bangs jsou nejdůležitější částí účesu a obrazu jako celku. Změnou nebo růstem můžete radikálně změnit vzhled osoby, která není uznávaná. Na rozdíl od celého účesu můžete sami odříznout okraje. Je však velmi důležité dodržovat některá pravidla. Pokud s nimi nedodržíte - existuje šance, že se vlasy poškodí a zhorší některé z nedostatků vzhledu.

Jaké jsou tresky

Existují dvě hlavní skupiny ran:

 1. Bangs, jako konstruktivní prvek. Takové třesy se vyrábějí v procesu krájení celé hmotnosti vlasů. Na konci procesu se třáslí vyčesávají správným směrem a vytvoří se řezná čára (lemování). Když se střih zvětší, nebude těžké zkrátit nárazy zvlášť. Hřejeme třeskem ve směru, ve kterém byl původně vyříznut, a provedeme okraje požadovaného tvaru.
 • Bangs, jako samostatný prvek vlasů. Nezáleží na zbytku hmoty vlasů, která může mít naprostou délku. Jak učinit bang této skupiny - podrobněji to řekneme níže.

  Tloušťka a šířka tresek

  Šířka třesků je vzdálenost mezi pravým a levým výčnělkem čela. Podle pravidel nemůže jít na whisky. Někdy jsou samozřejmě i výjimky, které jsou omezeny na individuální účesy. Před začátkem strihání vlasů oddělte vlasy od trojúhelníkové, p-tvarované nebo paralelní s vlasy. Tloušťka závisí zcela na vašich preferencích. Neměli bychom však zapomínat na to, že čím tlustší jsou třesky, tím méně vlasů zůstane v jejich objemu. Musíte začít s tím, jak silné jsou vaše vlasy.

  Technologie bouchání

  Nástroje. bangy potřebné pro účesy:

  1. Kadeřnické nůžky s rovnou čepelí;
  2. Ředící nůžky;
  3. Hřeben s jemnými zuby (hřebenatka);
  4. Svěrky.

  Pro usnadnění dalšího procesu řezání náramků pečlivě česněte vlasy, přitiskněte je dvěma prsty, přetáhněte je na úroveň nosního můstku (nebo na úrovni nosu - záleží na budoucí délce) a odřízněte ho.

  Nyní se obrátíme k podrobnějším návodům na účesy.

  Bang s vlasy stejné délky

  Tento třesk neznamená jasný obrys obrysu. Tato volba vhodná pro kudrnaté a tenké vlasy.

  • Mokré vlasy
  • Oddělte oblast třesků oddělením a zbytkem vlasů zajistěte klipsy
  • Vymažeme první vlákno a nakrájíme ho na správnou úroveň (toto vlákno bude řídící)
  • Horizontální dělení odděluje další vlákno ve vzdálenosti asi 1 cm
  • Pochopením řídícího pásu jsme řezali jak na úrovni prvního řezu, kolmo k hlavě
  • Pokračujeme v pokoření a řezání dalších vláken se zaměřením na délku kontroly
  • Řez se provádí zuby nebo přímým řezem podle vašeho uvážení.
  • Na konci stříhání vlasů, pokořte vlasy a proveďte lemování
  • V případě potřeby frézujeme v potřebné hloubce.

  Vydejte se zde nový účes.

  Tipy

  Zde je několik jednoduchých, ale velmi důležitých tipů pro řezání bobů doma:

  1. Vědět, že mokré nebo mokré vlasy se zdají být řádově déle než suché. Takže se nenechte překvapit, když se zdá, že když se vysychání skočí a stane se "sestřeleno", vypadá to, že je dobře oříznutý třesk. Nebo stříhané mokré vlasy mírně nižší, než je určeno, nebo v suché formě.
 • Nebuďte příliš horliví při odstraňování vlasů během účesů. To může posunout řeznou linku.
 • Před začátkem účesu opatrně a jemně stahujte přebytečné vlasy pomocí spon. V opačném případě můžete náhodou chytit kus pramenů základních vlasů, než zkazit účes.
 • Pokud nemáte profesionální nůžky - nakupujte přinejmenším jen nové ostré nůžky a aby nebyly tupé, neřízněte je pouze s vlasy.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy