logo

Kalendář účesů pro březen 2018

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", aby byla úspěšná a svůdná, aby přitahovala názory opačného pohlaví a přiměla muže, aby se dívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup? Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny.

Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v březnu 2019 podle lunárního kalendáře. Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí.

Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu. Fáze měsíce:

  • První čtvrtletí - 5. března
  • Plná měsíc - 12. března
  • Třetí čtvrtletí - 20. března
  • Nový měsíc - 28. března

Lunární účes pro březen 2019

  • Lunární kalendář účesy po celý rok.
  • Měsíční kalendářní účesy za duben 2019 naleznete zde.

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více výhod, den je příznivý, jinak je nepříznivý, stejně neutrální.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019 - příznivé dny na vlasy

Podrobný kalendář účesů pro březen 2019 byl sestaven za použití algoritmu lunárního kalendáře, přičemž se zohlednily zvláštnosti vlivu měsíce na růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé a nepříznivé pro péči o vlasy. Účty měsíčního kalendáře pro březen 2019 vám poskytnou příležitost zvolit správný čas k návštěvě kosmetického salonu. Čas uvedený v měsíčním kalendáři je čas v Moskvě (+3 GMT). Zvažte své časové pásmo, pokud žijete na jiném místě.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Měsíční kalendář: Nový měsíc

Měsíční kalendář: Pěstování měsíce

Měsíční kalendář: úplný měsíc

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Příznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Lunární účesový kalendář pro březen 2019 je nejvhodnější pro plánování návštěvy holičství, protože každý ví, že rostoucí a klesající měsíc ovlivňuje růst našich vlasů.

V březnu 2019 klesne nový měsíc na 6. a na úplňku - na 21. místě, proto se v druhém desetiletí v měsíci vyvine vlasy nejvíce. Střih může být naplánován na dny, kdy je Měsíc v Taurus (10-11), Virgo (19-20), Capricorn (1, 29). Na konci měsíce měsíce vlasy zpomalují svůj růst, pamatujte na to, pokud máte v úmyslu provést geometrický účes - takové termíny jsou nejlepší pro jeho vytvoření.

Pro barvení vlasů jsou příznivé dny 10, 11, 15-20. Vyberte si v těchto dnech rostoucího měsíce, chcete-li, aby barvení vlasů trvalo déle. Chcete-li získat efekt irisové barvy vlasů, je nejlepší použít barvivo z jeho přirozeného odstínu, bude jen zdůraznit vaši individualitu.

Curlingové vlasy zůstanou vždy v módě. Můžete dokonce zvlnit rozšíření vlasů v případě, že je to přirozené. Curling pomáhá zdůrazňovat vaše individuální tváře a vypadat mladší. Pro mastné vlasy bude perm příznivé v době měsíčního pobytu v Panně (19-20) a Kozoroha (1, 29).

Nepříznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Pokud mluvíme o dnech, kdy návštěva kadeřnice nestojí za to, pak obsahují data úplného a nového měsíce - 6. a 21. března. Čtvrtkové klouby - 14. a 28. března - nejsou také vhodné pro návštěvy kosmetického salonu. Nejlepší je připravit výživné masky na vlasy a věnovat osobní péči osobním prostředkům.

Péče o vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí, stejně jako pečlivé plánování dnů, kdy navštívíte kadeřnický salon. Buďte konzistentní a kalendář měsíčních účesů pro březen 2019 vám určitě pomůže.

Měsíční kalendář účesu březen 2019

Jaro přichází do své vlastní, a přestože se vánice zuří venku, každodenní příchod teplých dnů se stává hmatatelnější. Příroda se probouzí ze spánku a je načase probudit si i vlasy. Dejte jim žuchnutí životní síly - opláchněte infuzí heřmánek a listů zeleného čaje. Pomůže nejen posílení vlasů unavených z chladného počasí, ale i návrat ztraceného lesku.

Připravte si to úplně jednoduše. Dvě lžíce zeleného čaje a dvě lžíce heřmánkových květin nalijeme dvě šálky vroucí vody. Pokud necháte to stát v termosku, dostanete obzvlášť silný a bohatý vývar. Opláchněte vlasy kompozicí ihned po šamponování. Nezapomeňte postup opakovat dvakrát týdně - a užívejte si zdravé a lesklé vlasy.

A přemýšlet - kdy je lepší řezat vlasy? - pamatujte, jak důležité je vybrat správný den. Koneckonců špatná volba může být škodlivá. Lunární kalendář účtů pro březen 2019 vyvolá správné rozhodnutí.

Účesový kalendář pro měsíční dny a znamení zvěrokruhu pro každý den v březnu 2019

Podrobně o každém dni

Březen 1-2: Měsíc klesá v Kozorohu

Nejvíce příznivé pro měsíce srážky v březnu. Na radu astrologů se vůbec nedotýkejte vlasů. Naše prameny jsou nyní obzvláště slabé a škody způsobené počátkem března 2019 budou obtížné opravit. Pokud ignorujete rady a jdete na velitele, vlasy ztratí svůj lesk a sílu, stanou se křehkými a dokonce začnou vypadávat. Totéž lze říci o holení.

Tak co dělat na začátku března? Tyto dny jsou nejvhodnější pro různé procedury s kůží - čištění a masáž. Jděte do salonu a dejte si s sebou nejen minutu, ale i nemalé výhody.

3.-3. Března: Měsíc ztrácí v znamení Vodnáře

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu, nezapomeňte, že v těchto dnech nebude mít žádný dopad - ani pozitivní ani negativní. Proto pokud jste spokojeni s kadeřnictvím, můžete se bezpečně přihlásit k pánovi bez obav o poškození vlasů. Zvláště dobře vypadající vlasy nebo vlasy. Je výborné, aby se v těchto dnech stál trvalý - to bude trvat dlouho. Pro šedé vlasy bude mít příznivý účinek zpevnění masky a procedury. A začátkem března 2019 můžete tvarovat obočí, získat tetování a udělat trvalý make-up.

Pokud jde o péči o pokožku, bude mít největší efekt hluboké čištění obličeje.

5. března: Měsíc zmizí v Piscích

Neutrální den pro kosmetické procedury.

6. března: Nový měsíc v Rybách

Dávejte si pozor, abyste si dneska nedělají vlasy, pokud nechcete svůj život zkrátit. Ano, a Pisces je velmi nešťastné znamení pro manipulaci s vlasy.

7. března: Pěstování Měsíce v Rybách

Vychutnejte si aromaterapii, jděte do vany, zaregistrujte se na masáž. Používejte přírodní produkty - ideální krém s lehkou strukturou.

No, pokud se rozhodnete přinést krásu, nebojte se to přehánět barvami - Měsíc v Rybách vám umožňuje používat jasné odstíny.

8. - 9. března: Měsíc roste v Beranu

A v této době v březnu 2019 byste neměli stříhat ani prameny, jinak byste trpěli stylingem - budou se rozpadat i v těsně svázané přeslivě. Měli byste se také vyhnout chemickým látkám - účinek takového postupu bude velmi krátký. Nepokoušejte se vůbec dotknout vlasů, to platí i pro praní.

Doprajte se důkladnému očištění obličeje, ale nezapomeňte, že byste měli používat pouze kosmetiku na přírodní ingredience. Vaše tělo bude také děkovat za wellness lázeň. Přidejte sušené bylinky, pár lžiček mořské soli a vychutnejte si.

10.-12. Března: Měsíc roste v Býku

Ale ve dnech 11.-12. Března se můžete bezpečně přihlásit k účesu! Podle kalendáře účesů pro měsíc března nebudete jen vypadat úžasně, ale také zdravím a objemem vlasů. Mimochodem, kadeře rostou rychleji. Uspěje a "chemie" - kudrlinky jsou zvláště nádherné. Ale pokud sníte o rovných pramenech, stojí za to počkat až do chvíle, kdy Měsíc vstoupí do souhvězdí Panny. Tento den je také vhodný pro barvení - každý odstín bude hrát s jasnými barvami a bude trvat dlouho.

Při péči o vaše tělo v březnu 2019 přemýšlejte o léčebných lázních. Zvláště užitečné budou minerály a radon. Skvělý efekt bude návštěva sauny.

Při výběru kosmetiky, nebojte se, že uděláte chybu při výběru. V tento den bude úspěšnější než kdy jindy.

13.-14. Března: Měsíc roste v znamení Blíženců

Podle kalendáře účesů jsou stále dobré dny k návštěvě kadeřníka. Vyrobený účes potěší více než týden. Měsíc je vhodný v Gemini a pro "chemii" a pro každou manipulaci s nehty. Jak dlouho nemohla rozhodnout o kapacitě? Nebojte se jít na velitele - den pro to je nejlepší! A pro ty, kteří sní o dlouhých, dobře upravených vlasech, je jedno tajemství. Začínají růst kudrlinky na jedenáctém a dvanáctém březnu a pak půl roku ozdobí tipy pouze v znamení Gemini, když je Měsíc stále mladý na obloze. Snění o zdravých pramenech? V tento den, prosím, jejich výživná maska.

Přemýšlejte o zdraví, věnujte pozornost očistným procedurám. Krásná hladká kůže a vysoký tón jsou nemožné bez očisty střev. Pokuste se jíst více zeleniny a nezanedbávat bylinné infuze.

Pokud půjdete nakupovat, nezapomeňte, že Měsíc v Gemini symbolizuje čistotu a přirozenost - zkuste koupit hygienické výrobky a kosmetiku na přírodních surovinách. S dekorativním je lepší počkat.

15. - 16. března Měsíc klesá v rakovině

Vynikající čas k tomu, abyste si zkroucili kudrliny. Jakýkoli dopad na vlasy zlepší jejich strukturu a vrátí ztracené zdraví. Budou růst pomaleji než obvykle.

Období souhvězdí Libra je ideální pro různé plastické operace, ať už tváří nebo krku. Jsou vhodné pro transplantaci vlasů.

17. - 18. března. Měsíc klesá v znamení Lea

Ztlumení v tomto březnovém období nebude mít výrazný dopad na vaše prameny. Je lepší počkat trochu s chemickým permem, ale pokládání bude zvláště dobré. Snažte se umyt vlasy pouze přírodními prostředky, jakýkoliv druh masáže bude mít dobrý účinek.

Dávejte pozor na používání různých produktů na bázi hormonů a kosmetiky založené na placentě.

19. - 20. března Měsíc klesá ve znamení Panny

Příznivé dny pro účesy. Zvláštní pozornost by měla být věnována nehtům. Teplé lázně s přídavkem oleje a několika kapek roztoku jódu vám pomohou. Zdržujte se od kosmetických procedur, jako je tetování a piercing ucha.

Mějte na paměti, že měsíc v souhvězdí Panna je čistota a přirozenost. Proto při vytváření nákupního seznamu v březnu se snažte upřednostňovat hygienické výrobky, kosmetiku z přírodních surovin a přírodních produktů.

21. března. Plná měsíc ve Váhu

Zemní družice se přesunula do své úplné fáze a v březnu 2019 je to nejlepší čas pro účes. Nebudete poškodit vaše prameny a získáte maximální užitek. A nejlepší je naplánovat návštěvu velitele na den, kdy je zemský satelit v Libře nebo Panně. Všimli jste si, že někdy zaspávání na úplňku není tak snadné? Věc je obrovské množství energie, které nás překonává až k okraji.

Ve dnech úplného měsíce vychází z našeho těla všechno negativní, především - nepříznivá energie. Akumuluje se na povrchu těla, zejména na koncích vlasů. Proto je úplný měsíc tak příznivý pro jakékoliv účesy. Když se zbavíte přebytečného negativu, vlasy se stávají zdravými, svaly s tloušťkou a vypadají méně. Také nepoškozujte a nepoužívejte různé chemické postupy - pokládání, malování, perm.

22. března: Ubývající měsíc ve Váhu

Ačkoli období úplného měsíce je u konce, první dny sestupu mohou také prospět vaším pramenům. Pokud je nakrájíme 13. března, nebudou růst tak rychle - měli byste vzít na vědomí, že Měsíc stále klesá, ale bude vás potěšit svou hustotou a dobrým zdravím. Je lepší počkat trochu malováním - barva bude trvat velmi dlouho. Ale pro perm, první dny vyzařujícího měsíce jsou perfektní.

Postarejte se o své zdraví a očistěte je. Pro jakýkoli takový postup vám tělo děkuje - ať už je to čištění tváře nebo řešení potíží s trávením. Různé bylinné lázně, sauna, aromaterapie jsou také užitečné. Můžete si rozmazlovat kůži - použijte masku medu a soli. Je schopen zmírnit otoky a obnovit normální rytmus krevního oběhu.

23.-24. Března: Měsíc se schovává

Pro účesy je čas naprosto nevhodný, ale depilace v tomto období v březnu bude velmi úspěšná - nežádoucí vegetace se objeví velmi brzy. Dávejte pozor na posílení kudrlin - používejte nutriční masky, opláchněte prameny roztokem piva. Nezapomeňte na masáž - bude to užitečné zejména pro uši a pokožku hlavy.

Věnujte pozornost pokožce a celkovému stavu těla. Abyste zabránili stagnaci, používejte léky, které zvyšují tón a různé vitamínové komplexy.

25. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

Neutrální účes.

Strávit čas na ruce a nohou a léčit záněty a praskliny. V březnu bude úspěšná návštěva zubního lékaře, jakékoliv procedury s nehty a aplikace permanentního makeupu. Chcete-li živit pokožku, použijte kosmetiku na přírodní ingredience. Je velmi dobré používat výrobky s vysokým obsahem retinolu, citrusových mastek a krému, které obsahují křemík v jeho složení.

26. - 27. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

Dvacátý pátý, dvacátý šestý a dvacet sedmý. Měsíc se ztrácí v Pisces

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu 2019, nezapomínejte, že období, kdy se návštěva kadeřnictví lépe vyhnout, získává dynamiku. Vaše zámky budou natolik zlomyslné, že i profesionál se s nimi nebude moci vypořádat - jistě vám nedosáhne požadovaného účesu. A pokud se rozhodnete pro účes, neotáčejte problémy s výslednými lupy. Tato doba není také vhodná pro chemické postupy.

Kůže ve dnech Ryby se stává obzvláště zranitelnou a lidé, kteří jsou náchylní k alergiím, budou první, kdo to pocítí. Vysoká pravděpodobnost houby. Dávejte pozor na kůži nohou a jděte na pedikúru. Užitečná bude masáž s přírodními léky. Nezapomeňte také na denní spánek.

Dvacáté sedmé a dvacáté osmé číslo. Měsíc klesá v Aries

Podle kalendáře účesů byste si neměli tyto vlasy v těchto dnech stříhat a obecně je lepší se je nedotýkat. Vlasy jsou nyní oslabeny a zranitelné a opravy poškození budou problematická. A pokud systematicky porušíte pravidlo - například řezání pramenů pouze na Měsíci klesá v Beran, budou suché a křehké. Zvyšte pravděpodobnost a jejich ztrátu. Totéž lze říci o holení.

Ale to vůbec neznamená, že v tomto období v březnu 2019 stojí za to opustit veškerou péči o sebe. Věnujte pozornost ke zdraví pokožky - hluboké čištění bude mít úžasný účinek a odstranění krtků, bradavic a papilomů se uskuteční bez komplikací. Nezapomeňte na fyzickou námahu, kalení a masáž - to vše zvýší krevní oběh a zajistí vynikající pohodu.

Dvacáté osmé (od 05:59) a dvacet deváté (do 18:49) čísla. Měsíc roste v Aries

V těchto dnech března se stále vyvarujete kadeřnictví a snažte se znovu se dotknout vašich vlasů, jinak riskujete, že se dostanete k nejrůznějším problémům s vašimi vlákny - suchost, křehkost a ztráta. Místo toho, jako v průběhu klesajícího měsíce, dostaňte kůži. Hluboké čištění a kosmetické odstranění nežádoucích nádorů bude velkým přínosem.

Dvacáté deváté, třicáté a třicet prvních čísel. Měsíc roste v znamení Býka

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

30. března první. Měsíc roste v znamení Blíženců

Nejlepší období pro účes - tím oslavíte vaše prameny. Počkejte trochu as obarvením, manikourou, pedikurou a prodloužením.

Měsíc v Gemini je ideální pro relaxaci celého těla a wellness inhalace. Přihlaste se k masážnímu terapeuti a nezapomeňte sami sebe, že máte radost navštívit vanu nebo saunu. Pomocí kosmetiky v březnu upřednostněte krémy s lehkou strukturou s přidáním sazenic obilných zrn. A v dekorativní kosmetice se nebojte používat jasné, výrazné odstíny.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019

Pro usnadnění používání účesů měsíčního kalendáře je nutné, alespoň obecně, jaké faktory ovlivňují zdraví a růst vlasů. Lunární kalendář účesů pro měsíc března 2019 je založen hlavně na třech složkách:

  1. Postavení měsíce v různých znameních zvěrokruhu má jiný vliv na stav vlasů. Dny, kdy měsíc prochází znaky Kozoroha, Taurus, Leo a Panna jsou považovány za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Ale pokud je Měsíc v Aquarius nebo Beran, pak je lepší odložit účes.
  2. Různé měsíční dny mohou mít pozitivní i negativní účinky nejen na růst vlasů, ale také na celkové zdraví.
  3. Fáze měsíce také ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy na rostoucím měsíci, rostou mnohem rychleji než na ubývající.

Mělo by být poznamenáno, že všechny tyto součásti Lunar kalendář účesy, často přicházejí do konfliktu mezi sebou. Nejvhodnější doba návštěvy kosmetického salonu jsou dny, kdy všechny tyto tři faktory budou mít příznivý vliv na stav vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen, vybrat příznivé dny

Příznivé dny pro účesy v březnu 2019 pro ženy a muže

Kalendář ukazuje zelené dny, kdy je nejlepší snížit vlasy v březnu roku 2019 a červená, když se nedoporučuje řezání vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

Měsíční kalendářní účesy pro březen 2018, ukazující dny nového měsíce, úplného měsíce, čtvrtí měsíce, umístění měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivé a nepříznivé měsíční dny pro řezání vlasů. Lunární kalendář účes vám umožní téměř vždy si být vědomi, kdy si můžete snížit vlasy podle Oraklu. Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 vám pomůže při plánování návštěvy kadeřníka a pomůže vám určit příznivé a nepříznivé dny v měsíci pro účesy.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

V měsíčním kalendářním účesu pro březnu 2018 mají různé události jednoznačný vliv na řezání lidských vlasů. Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

Výběr místa pro výpočet kalendáře

Kalendář účesu

V měsíčním kalendáři účty pro březen 2018 v prvním sloupci označují den měsíce a dne v týdnu. Ve druhém sloupci je měsíční den a fáze měsíce. Ve třetí - měsíc v znamení zvěrokruhu. Ve čtvrté - východ slunce a západ slunce na Měsíci. Pátý sloupec obsahuje odhad příznivého období pro srážky, který se skládá ze čtyř znaků, které mohou mít následující hodnoty: [+] příznivé období pro srážky, [-] nepříznivé, [±] neutrální. Další informace o účesu v určitý den a příznivém období pro účes můžete vidět kliknutím na odkaz v posledním sloupci.

Pamatujte si, že znamení zvěrokruhu je nejdůležitější při určování doby návštěvy kadeřníka, pak měsíčního dne a teprve pak fáze měsíce a dne v týdnu. Nezapomeňte, že měsíční kalendář je doporučení. Při důležitých rozhodnutích se spoléhat více na odborníky a na sebe. Pokud si myslíte, že náš měsíční kalendář provádí nesprávné výpočty, přečtěte si otázky a odpovědi.

Příznivé dny pro účesy

Jak používat střih měsíčního kalendáře, který jsme řekli. Měli byste vědět, že vlasy jsou zdrojem naší síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění naši bioenergii. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život.

Abyste nepoškodili při krájení vlasů nebo během zbarvení, abyste neztratili Guardian Angel, musíte dodržet určitá bezpečnostní opatření, vědět, kdy jsou příznivé dny na stříhání a kdy byste se měli zdržet návštěvy kadeřníka. Níže jsou nejpříznivější dny pro účesy v březnu 2018 podle elektronického časopisu World of Space.

Kdy řešit vlasy?

Měsíční kalendář se již dlouho používá ke stanovení dnů, kdy je vhodné nakrájet, kroutit nebo barvit vlasy. Samozřejmě, zdraví vlasů závisí na správné výživě a péči.

Používání vitaminů pro růst vlasů, posilování masky a přípravků pro speciální péči nelze nahradit krájením vlasů. Chcete-li vědět, kdy můžete ořezat vlasy na Oracle, musíte se řídit účty měsíčního kalendáře pro březen 2018. Při dodržování jednoduchých doporučení můžete zvýšit účinek řádné péče o vlasy a zvýšit pozitivní výsledek postupů péče o vlasy.

Vliv měsíční fáze na řezání vlasů

Fáze měsíce v březnu 2018 mají především vliv na růst vlasů. Stříznutí v určitém měsíčním dni může urychlit růst vlasů nebo zpomalit. V některých dnech byste neměli chodit do kadeřnictví, abyste ochránili zdraví vašich vlasů: může zvýšit tendenci k vypadávání vlasů nebo způsobit například lupy. To ovlivňuje nejen řezání vlasů, ale i další postupy: barvení vlasů, perm, atd.

Pokud jste příliš často závislý na změnách účesů, je pro vás samozřejmě velmi důležité, že v březnu 2018 vaše vlasy rychle rostou. V tomto případě je pro účesy lépe zastavit výběr v době, kdy se rostoucí měsíc nachází v prvním nebo druhém čtvrtletí.

Pokud naopak zřídkakdy raději navštěvujete kadeřnický salon, vyberte si příznivý den, kdy je měsíc ve ztenčujícím se fázi. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasové kořeny a zabrání vypadávání vlasů, ale budou pomalu růst zpátky. V novém měsíci je třeba upustit od účesů, protože v těchto dnech účes zkracuje život člověka.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Náš kalendář měsíčních účesů pro měsíc března vám pomůže vybrat ten nejlepší den pro návštěvu kadeřníka, takže účes bude velkolepý a v podnikání to bude mít štěstí.

Nejlepší astrologové pracovali na jeho stvoření a teď ji předkládáme.

Použití kalendáře je jednoduché: naplánujte si návštěvu kadeřníka a pak najděte požadované datum, abyste věděli, zda je tento den příznivý.

Ve dnech, které nejsou žádoucí pro řezání vlasů, je lepší nechat se věnovat stylistovi, jinak bude v podnikání špatné štěstí a vaše vlasy budou kazit.

Každý měsíc existují lepší dny, kdy řezání a stylování mohou přispět k úspěchu ve vašem úsilí. Tyto dny by měly být použity k vytvoření atraktivního obrazu.

Měsíční kalendářní srážky pro březen 2019: nejlepší čas na snížení v březnu

1. března je 15. měsíční den, měsíc v Panně. Doporučuje se obejít holičství, mohou se vyskytnout problémy s tlakem a obecně špatným zdravotním stavem.

2. - 16. března je měsíc, měsíc v Panně. Zajímavý den, kdy kardinální změny ve srážkách jsou zbytečné, ale naopak jsou žádoucí nejmenší, ne příliš nápadné změny. Není to špatné a změní barvu vlasů na pár tónů, pomůže to překonat potíže.

3. března je 17. měsíční den, měsíc je v Libře, nemusíte stříhat vlasy. Jakýkoli účes z tohoto dne vás bude zklamat, dokonce i ořezání vlasů se jí nebude líbit a je tu velká šance, že budete mít štěstí, že ho vyděsíte.

4. března je 18. měsíční den, Měsíc ve Váhu. Příznivý bude kadeřník pro ty, kteří chtějí barvit vlasy v jasných barvách. Žlutá barevná stuha nebo srst přiložená k vašim vlasům přinese hodně štěstí a oranžová brož na vašem oblečení udělá.

5. března je 19. lunární den, měsíc ve Scorpionu není nejlepší den pro změnu účesů. Vlasy, zkrácené v tento den, na tom nezáleží, v případech, kdy je smůla, bude "všechno vypadne z rukou".

6. března je 20. měsíční den, měsíc ve Štíru. Neřízněte vlasy, je to selhání. Možná exacerbace nemoci.

7. března je 21. měsíční den, měsíc ve Štíru. Příznivé období pro jakékoliv manipulace s vlasy probíhá. Změňte délku vlasů, jejich barvu a účes a všechny změny mají pozitivní vliv na vaše podnikání. Zvláště astrologové doporučují změnit barvu vlasů. Pokud jste již dávno mysleli, že se chcete vrátit z blondýna na brunetu, nebo naopak, je to právě ten správný čas. Kardinální změna barvy "zmáčí" potíže a obcházejí vaši stranu.

8. března - 21 dnů měsíce, měsíc ve Štíru. Je lepší odmítnout účes, ale barvení bude užitečné.

9. - 22. března a měsíc ve Střelci. Skvělý den, abyste úplně změnili obrázek a s ním účes. Pokud plánujete večerní styling, přidejte do svého účesu kovové vlasy, abyste se ochránili před nepřáteli a stal se nejúžasnějším na večírku.

10. - 23. března je měsíc také ve Střelci. Dobrý den, abyste vlasy ozdobili, je lepší se zdržet nového stříhání vlasů. Příznivé znamení bude barvení vlasů doma, nikoliv v salonu.

11. - 24. března, měsíc v Kozorohu, ale v tento den je lepší opustit nový účes a různé akce s vlasy, aby nedošlo k žádným zdravotním problémům

12. - 25. března, měsíc v Kozorohu. Dobrá chvíle, než si vytvoříte nový účes, bude se vám líbit nejenom vás, ale i obdivu od ostatních. Den je také příznivý pro barvení a různé postupy péče o vlasy.

13. - 26. března měsíc, měsíc v Aquarius, nepříznivý čas pro účes. Tam mohou být obtíže ve vztazích s ostatními a vznik deprese.

14. března - 27 měsíc měsíc, měsíc v Vodnáři. Doporučuje se barvení vlasů, ale barviva musí být přirozeně vybrána, takže spojení s přírodními silami se zhorší a získáte podporu, všechny podniky budou dobré. Z účesu je lepší se zdržet hlasování.

15. - 28. března měsíc, měsíc v Vodnáři. Dobrý den pro všechny účesy, a to jak pro jednoduché, tak pro náročné. Nový účes přiláká ty správné lidi, někteří z nich se mohou později stát spolehlivými přáteli nebo partnery.

16. - 29. března je měsíc, měsíc v Piscích. Nemáte účes, pokud nechcete mít problémy s vlasy. Není třeba vlasy a barviva, je pravděpodobné, že se zhorší, stanou se suchými a křehkými.

17. - 30. března měsíc, měsíc v Rybách. Není třeba seříznout vlasy.

18. března - 1 měsíc měsíc, měsíc v Aries. Extrémně nepříznivý den pro účesy, vlasy se mohou zhoršit.

19. března - 2. a 3. měsíc, měsíc v Aries. Není třeba seříznout vlasy, vlasy nevypadají správně. Velké nebezpečí potíží. Vlasy zdobené v tento den oslabují imunitní systém a snižují zdraví a onemocnění, která jste zapomněli, se zhorší.

20. března - 4 měsíční den, měsíc v Býku. Vynikající čas na to, abyste dostali účes. Zvláště je nutné to udělat, pokud se vlasy rozdělí, vypadá tenký. Osvěžení špiček jim dýchne zdraví.

21. března - 5. měsíc, Měsíc v Býku. Nový účes vám dýchne zřetelnou energií a chodí vás do kadeřnictví slibuje nečekané bohatství, odkud se neočekávalo.

22. - 6. března měsíc, měsíc v Býku. Není to nejlepší den pro manipulaci s vlasy, hrozí ztráta zdraví a výskyt deprese.

23. - 7. března měsíc, měsíc v Gemini. Nemusíte ani mírně zkrátit vlasy, je plná exacerbace chronických onemocnění. Mohou to být i špatní lidé, kteří zhoršují konflikty v rodině.

24. - 8. března - měsíc měsíc, měsíc v Gemini. Dotek kadeřnických nůžek na vlasy ohrožuje problémy s prací a konflikty v rodině.

25. - 9. března měsíc, měsíc v rakovině. Dobrý okamžik, kdy si můžete dát účes, nový účes je nové štěstí.

26. - 10. března měsíc, měsíc v rakovině. Dobrý den pro účes. Vlasy budou silné a silné. Ale na permu, je lepší se zdržet, nebezpečí je skvělé spálit nebo poškodit vlasy.

27. - 11. března měsíc, měsíc v Gemini. Není třeba jít do kadeřnictví, nový účes nebo styling provedený v ten den vás zklamá.

28. března - 12 měsíční den, měsíc v Leu. Pokud jste dlouho přemýšleli o novém účesu, teď je ten správný čas. Účes, který jste si vybrali, vás udělá efektivní a stylová dáma, všichni se budou líbit. Vlasy budou naplněny energií, únava zmizí.

29. - 13. března je měsíc, měsíc v Panně. Ujistěte se, že jste chodili do kadeřnictví, i když nedávno tam byly. Vlna kadeřnických nůžek - hodně štěstí. Nový účes vám umožní, aby vás osud přihlížel příznivě.

30. března - 14 měsíc měsíc, měsíc v Panně. Dobrý den pro účes. Vlasy se stanou krásnějšími a vaše peněženka - bohatší.

31. března - 16 měsíc, Měsíc ve Váhu. Není to nejlepší den pro práci s vlasy, návštěva salonu je lepší odložit, dokud lépe časy, nemoci a nemoci mohou eskalovat.

Takový je měsíční kalendář účtů pro březen, v tom jsou nejlepší dny, kdy bude účes přinést bohatství a hodně štěstí.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 vám dává příležitost zvolit si nejlepší čas na stříhání nebo péči o vlasy během měsíčního měsíce. Doporučení kalendáře umožní, aby vaše cudry získalo sílu a zdravý lesk, a vy - proměňte svůj vzhled bez velkého úsilí.

Po rozvrhování kadeřnictví podle doporučení měsíčních měsíců po měsíci můžete změnit nejen vzhled, ale i průběh svého života. Koneckonců, informace o manipulaci s vlasy v určitých měsíčních dnech během měsíce mohou být klíčem k blahu, úspěchu v podnikání a emoční rovnováze.

Měsíční kalendář účesu březen 2019

Hledáte příznivé dny pro účes v březnu 2019, mějte na paměti, že nejvíce ovlivňuje znamení zvěrokruhu, pak měsíční den, fáze měsíce je třeba vzít v úvahu a teprve pak v den v týdnu.

Snímte si objemný, krásný účes a šťastný bezstarostný život, věnujte pozornost podmínkám, ve kterých si ořezáváte vlasy. Koneckonců po dlouhou dobu si lidé všimli, že vlasy komunikují s vyššími silami. Chcete, aby se události vyvíjely optimálně a aby se váš účes potěšil? Chcete-li to provést, musíte postupovat podle několika jednoduchých pravidel (viz). Jeden z nich říká: ti, kteří sní o dlouhých kadeřích, by měli dostat účes po New Moon. Ale pro ty, kteří chtějí změnit vlastnosti vlasů, učinit je poslušný, posílit kořeny, dát objem a hustotu, že je doporučeno navštívit kadeřníka na ubývajícím měsíci.

Jak naplánovat své záležitosti - pomůže měsíčnímu kalendáři 2019

Jak se připravit na jarní zahrádkáři a zahradníci - pomůže kalendář zahradník zahradník 2019

Lunární kalendář účty března 2019 pro každý den

Příznivé dny pro účesy v březnu 2019

7. března - Měsíc v znamení Ryby, rostoucí. Naplánujte si perm pro dnešek. Výsledkem bude velmi šťastná, kudrnaté vlasy dlouho vydrží a vlasy nebudou trpět chemickými drogami.

10. března - Měsíc v Býku, rostoucí. Aby se vlasy udržely na lesku a hustotě a zdraví zůstalo vynikající, vytvořte výživné a olejové masky na vlasy. V tento den budou léčebné postupy mít velmi příznivý účinek.

11. března - Měsíc v Býku, rostoucí. Striptání dnes pomáhá získat sebevědomí a zvýšit sebevědomí. Barevnost vlasů bude dobře fungovat a přinese štěstí a lásku k životu.

12. března - Měsíc v Vodnáři, rostoucí. Pokud jste v momentě, kdy jste se podíleli na zodpovědném podnikání, zahájili globální změnu, pak zničení nebo zbarvení dnes bude mít pozitivní dopad na jejich dokončení.

18. března - Měsíc v Leu, rostoucí. Tento znamení zvěrokruhu velmi pozitivně ovlivňuje zdraví vlasů, je schopen neutralizovat negativní účinek reagentů během barvení a chemických perm. Účes přispěje k uskutečnění vašich inovativních nápadů.

19. března - Měsíc v Panně, rostoucí. Díky tomuto znamení zvěrokruhu, pokud se dnes rozhodnete ořezat špičky, překvapte extrémně rychlý růst vlasů.

20. března - Měsíc v Panně, rostoucí. V tento den bude úspěšně procházet zbarvení vlasů, zvýraznění, zbarvení vlasů. Změna obrázku bude tváří v tvář a výsledek budete spokojeni.

Kromě výše uvedených v březnu 2019 existují další příznivé dny pro účesy. Zaregistrujte se v kadeřnickém salonu 9, 17, 28, 30. V těchto číslech budou jakékoli manipulace s vlasy příznivě ovlivňovat vzhled a váš osud.

Nepříznivé účesy v březnu 2019

V lunárním kalendáři jsou dny rozděleny na špatné a dobré. Ale tato klasifikace je podmíněna. Faktem je, že dny se v energetice značně liší. Neúspěšné měsíční období mohou být velmi dobré pro některé další akce. Proto se nebojte spuštění nepříznivých dnů pro účesy. Stačí si pro tuto chvíli vybírat vhodné zaměstnání.

15. března - Měsíc v rakovině, rostoucí. Vyhněte se řezání, barvení, curling vlasů, pokud jste zaneprázdněni důležitým odpovědným projektem. Změny vzhledu povede ke zhroucení plánů.

22. března - Měsíc znamení Libra, klesající. Je velmi nežádoucí navštívit kadeřníka, můžete přinést život do problémů a selhání. Ale co dělat, když si vadíte vlasy nebo aktualizujete vlasy zbarvené naléhavě, není tu možnost odložit návštěvu? Chcete-li zmírnit dopad nepříznivého dne pro účesy, vyberte holič v dobré náladě.

24. března - Měsíc ve Štíru, klesající. Není dobrý den pro návštěvu kadeřníka.

Navíc neúspěšné dny března 2018 obsahují: 6, 9, 25, 31. V těchto dnech v měsíci vyhněte se návštěvě kadeřníka. Výsledek vás rozladí a v životě začne pád špatného štěstí.

Nezapomeňte, že měsíční kalendář pro měsíc března má doporučení. Při rozhodování se nejprve řídit aktuální situací, analyzovat fakta, konzultovat s znalými lidmi. Pokud se vám zdá, že náš měsíční kalendář srážek z března 2018 poskytuje nesprávné informace, přečtěte si část "otázky a odpovědi".

Podle aspera ad astra

Přes trny na hvězdy

Nové na webu

DNES:

Kalendář účesu

Měsíční kalendář účesu pro březen 2018

Kalendář účesů pro březen 2018. Příznivé dny

Doporučení a tipy týkající se měsíčního kalendáře pro řezání, curling, barvení, odstraňování chloupků a odstraňování chloupků v březnu 2018

Kalendář účesů popisuje každý den v březnu roku 2018. Jaký měsíční den a jakým znamením zvěrokruhu je měsíc v daný den. Příznivé dny a příznivé uspořádání Měsíce v znamení Zodiaka pro řezání vlasů v březnu jsou označeny červeně.

LUNÁŘSKÉ KALENDÁŘSKÉ VLASY NA BŘEZNICE 2018

pro řezání vlasů v březnu 2018

pro řezání vlasů v březnu 2018

14. měsíc. Zlepšení ve všech sférách života (od postavení ve společnosti až po finanční situaci) čeká na člověka, aby si na štrnásty lunární den střihl účes.

Sladký denní účes

19. lunární den. V tento den je lepší odložit případ a najít čas k návštěvě kadeřníka, protože účes v tomto dni prodlužuje život.

21. měsíční den. Kvůli vnější a vnitřní kráse a v důsledku toho, blahobytu a dobré pozici, je ten, kdo si dneska rozřezal vlasy, odsouzen k zániku. Den je příznivý pro účesy.

Sladký denní účes

23. měsíční den. Poskytuje zdravou pleť a zlepšuje pohodu.

Sladký denní účes

26. měsíční den. Pozitivní den. Nevykazuje žádné osudné změny, ale řezání nebo stylování se ukáže jako překvapivě příjemné pro vaše oko, což povede k úžasně dobré náladě.

27. měsíční den. Výpověď tohoto dne je stejná jako předchozí.

28. měsíční den. Vzhled získaný v důsledku návštěvy kadeřníka vám bude dobře sloužit při přilákání přátel a okouzlení správných lidí.

5. měsíční den. Střih bude mít za následek lepší materiál a celkovou pohodu. Dobrý den pro účesy.

Sladký denní účes

8. měsíční den. Perfektní den pro stříhání vlasů. Slibuje dobré zdraví a pohodlný život až do stáří.

Sladký denní účes

11. měsíční den. Účes v tomto dni rozvíjí ostrost smyslových orgánů, zlepšuje vhled mysli. Dobrý den pro účesy.

Sladký denní účes

13. měsíční den. Dobrý čas na účes. V tento den získáte nejen krásný vzhled, ale přitahujete do života i štěstí a štěstí.

Sladký denní účes

14. měsíc. Zlepšení ve všech sférách života (od postavení ve společnosti až po finanční situaci) čeká na člověka, aby si na štrnásty lunární den střihl účes.

Sladký denní účes

Doporučení a tipy pro účesy, kadeřnictví, depilaci, odstranění chloupků a barvení vlasů

Při návštěvě kadeřnického salonu jste si všimli, že účes provedený jedním a tatým mistrem je ideální a nevyžaduje styling a může způsobit mnoho nepříjemností. Někdy po účesu jsou vlasy dobré, a někdy se to nedá vyrovnat. Stává se, že rostou rychle, a někdy - velmi pomalu. Chcete-li být spokojeni se svými účesy, navštivte kadeřník ve dnech, kdy je Měsíc v znamení Leo nebo Panna. V těchto dnech je slušivý účinek jak na rostoucím, tak na mizivém Měsíci, ale lépe - na rostoucím. Pokud si ve vašich dnech odříznete vlasy, vypadají vlasy silně. Pokud uděláte ostříhání ve dnech Panny Marie - pak se vrátí rychleji a dokonale udržují tvar. V dalších dnech rostoucího Měsíce můžete dosáhnout účesu, kromě znamení Ryby a Rakoviny. Střih na ubývajícím měsíci udržuje vlasy v dobrém stavu, ale pomalu roste.

Střih na klesajícím Měsíci v Kozorohu, stejně jako účes ve dnech Raka a Ryby v jakékoliv fázi, bude mít na vlasy špatný účinek. Pokud uděláte střih na nešťastný den, vaše vlasy budou ležet špatně, budou růst po dlouhou dobu, mohou začít vypadávat, v nich se mohou objevit lupy, rychleji se rozštěpí a zpomalí. To je velmi škodlivé pro krájení vlasů na Waning Moon v Aries - budou vypadat rychle a silně! To je také škodlivé, aby si účes ve dnech Gemini.

Curlingové vlasy úspěšně procházejí v jakékoliv fázi ve dnech Panny Marie. Každé dny jakékoli fáze jsou také vhodné, s výjimkou dnů Vodnář, Ryby, Rakovina, Štír. Pokud se budete krčit vlasy ve dnech Leo, zvlnění bude příliš silné, protože v těchto dnech se vlasy samy krouží. Ve dnech Raka, Ryby, Štíra, Vodnáře, v žádné fázi není nutné kudrnaté vlasy, protože budou vypadat bez života, nudné, se začnou rozštěpovat a rozbít.

Barvení vlasů se nejlépe provádí s rostoucím měsícem, barva bude trvat déle. Pokud barvíte vlasy na ubývajícím měsíci, barva se rychle umyje. Chcete-li zkontrolovat, zda sledujete jednu nebo jinou barvu, nepoužívejte barvu, ale barvicí šampon. Několikrát se umyje a uvidíte, zda se vám barva hodí nebo ne.

Depilace a epilace

Existuje mnoho způsobů, jak odstranit vlasy a každý má své vlastní výhody a nevýhody. Laserová a fotoepilace, horký vosk je efektivní, ale bolestný, břitva má více výhod. Při výběru metody odstraňování chloupků nezapomínejte na to, že vypadávání vlasů na rostoucím měsíci roste rychleji. Můžete je oholit ráno a večer se vrátí. Pokud je odeberete na rostoucím Měsíci v Leu nebo v Panně, nenastávají jen rychleji, ale budou ještě silnější a silnější. Nejlepší je odstranit vlasy z klesajícího měsíce v Kozorohu. A také ve všech ostatních dnech zřícenin, kromě znamení Panny Marie a Leva.

Nabízíme Vám vaši pozornost:

Koncepční kalendář (těhotenství). Koncepční kalendář pomůže vypočítat pravděpodobnost koncepce, povahu těhotenství a předpokládaného pohlaví nenarozeného dítěte v závislosti na datu a době blízkosti.

Svatební kalendář (svatby). Osobní svatební kalendář - spolehlivost a trvanlivost manželské unie, pohody a psychologické klima v rodině do značné míry závisí na datu svatby. Ve sňatku má počáteční astrologická situace vliv na další život. Proto použijte svatební kalendář a vyberte nejvhodnější datum a čas. Bez ohledu na polohu měsíce v znameních zvěrokruhu a příznivosti měsíčního dne je manželství nepřijatelné během všech půst, v předvečer nebo během církevních svátků, vánočních, karnevalových atd.

Pro Více Informací O Suché Vlasy