logo

Kalendář účesů pro březen 2018

Podrobný kalendář účesů pro březen 2019 byl sestaven za použití algoritmu lunárního kalendáře, přičemž se zohlednily zvláštnosti vlivu měsíce na růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé a nepříznivé pro péči o vlasy. Účty měsíčního kalendáře pro březen 2019 vám poskytnou příležitost zvolit správný čas k návštěvě kosmetického salonu. Čas uvedený v měsíčním kalendáři je čas v Moskvě (+3 GMT). Zvažte své časové pásmo, pokud žijete na jiném místě.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Měsíční kalendář: Nový měsíc

Měsíční kalendář: Pěstování měsíce

Měsíční kalendář: úplný měsíc

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Příznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Lunární účesový kalendář pro březen 2019 je nejvhodnější pro plánování návštěvy holičství, protože každý ví, že rostoucí a klesající měsíc ovlivňuje růst našich vlasů.

V březnu 2019 klesne nový měsíc na 6. a na úplňku - na 21. místě, proto se v druhém desetiletí v měsíci vyvine vlasy nejvíce. Střih může být naplánován na dny, kdy je Měsíc v Taurus (10-11), Virgo (19-20), Capricorn (1, 29). Na konci měsíce měsíce vlasy zpomalují svůj růst, pamatujte na to, pokud máte v úmyslu provést geometrický účes - takové termíny jsou nejlepší pro jeho vytvoření.

Pro barvení vlasů jsou příznivé dny 10, 11, 15-20. Vyberte si v těchto dnech rostoucího měsíce, chcete-li, aby barvení vlasů trvalo déle. Chcete-li získat efekt irisové barvy vlasů, je nejlepší použít barvivo z jeho přirozeného odstínu, bude jen zdůraznit vaši individualitu.

Curlingové vlasy zůstanou vždy v módě. Můžete dokonce zvlnit rozšíření vlasů v případě, že je to přirozené. Curling pomáhá zdůrazňovat vaše individuální tváře a vypadat mladší. Pro mastné vlasy bude perm příznivé v době měsíčního pobytu v Panně (19-20) a Kozoroha (1, 29).

Nepříznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Pokud mluvíme o dnech, kdy návštěva kadeřnice nestojí za to, pak obsahují data úplného a nového měsíce - 6. a 21. března. Čtvrtkové klouby - 14. a 28. března - nejsou také vhodné pro návštěvy kosmetického salonu. Nejlepší je připravit výživné masky na vlasy a věnovat osobní péči osobním prostředkům.

Péče o vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí, stejně jako pečlivé plánování dnů, kdy navštívíte kadeřnický salon. Buďte konzistentní a kalendář měsíčních účesů pro březen 2019 vám určitě pomůže.

Kdy řešit vlasy v březnu 2019

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", aby byla úspěšná a svůdná, aby přitahovala názory opačného pohlaví a přiměla muže, aby se dívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup? Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny.

Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v březnu 2019 podle lunárního kalendáře. Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí.

Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu. Fáze měsíce:

 • První čtvrtletí - 5. března
 • Plná měsíc - 12. března
 • Třetí čtvrtletí - 20. března
 • Nový měsíc - 28. března

Lunární účes pro březen 2019

 • Lunární kalendář účesy po celý rok.
 • Měsíční kalendářní účesy za duben 2019 naleznete zde.

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více výhod, den je příznivý, jinak je nepříznivý, stejně neutrální.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2018

Pro usnadnění používání účesů měsíčního kalendáře je nutné, alespoň obecně, jaké faktory ovlivňují zdraví a růst vlasů. Náš lunární kalendář účesů pro březen 2018 je založen hlavně na třech složkách:

 1. Postavení měsíce v různých znameních zvěrokruhu má jiný vliv na stav vlasů. Dny, kdy měsíc prochází znaky Kozoroha, Taurus, Leo a Panna jsou považovány za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Ale pokud je Měsíc v Aquarius nebo Beran, pak je lepší odložit účes.
 2. Různé měsíční dny mohou mít pozitivní i negativní účinky nejen na růst vlasů, ale také na celkové zdraví.
 3. Fáze měsíce také ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy na rostoucím měsíci, rostou mnohem rychleji než na ubývající.

Mělo by být poznamenáno, že všechny tyto součásti Lunar kalendář účesy, často přicházejí do konfliktu mezi sebou. Nejvhodnější doba návštěvy kosmetického salonu jsou dny, kdy všechny tyto tři faktory budou mít příznivý vliv na stav vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen, vybrat příznivé dny

Příznivé dny pro stříhání vlasů v březnu 2018 pro ženy a muže

V kalendáři jsou dny označeny zeleně, když je nejlepší snížit vlasy v březnu 2018 a červená, když se nedoporučuje stříhání vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

Měsíční kalendářní účesy pro březen 2018, ukazující dny nového měsíce, úplného měsíce, čtvrtí měsíce, umístění měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivé a nepříznivé měsíční dny pro řezání vlasů. Lunární kalendář účes vám umožní téměř vždy si být vědomi, kdy si můžete snížit vlasy podle Oraklu. Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 vám pomůže při plánování návštěvy kadeřníka a pomůže vám určit příznivé a nepříznivé dny v měsíci pro účesy.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

V měsíčním kalendářním účesu pro březnu 2018 mají různé události jednoznačný vliv na řezání lidských vlasů. Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

Výběr místa pro výpočet kalendáře

Kalendář účesu

V měsíčním kalendáři účty pro březen 2018 v prvním sloupci označují den měsíce a dne v týdnu. Ve druhém sloupci je měsíční den a fáze měsíce. Ve třetí - měsíc v znamení zvěrokruhu. Ve čtvrté - východ slunce a západ slunce na Měsíci. Pátý sloupec obsahuje odhad příznivého období pro srážky, který se skládá ze čtyř znaků, které mohou mít následující hodnoty: [+] příznivé období pro srážky, [-] nepříznivé, [±] neutrální. Další informace o účesu v určitý den a příznivém období pro účes můžete vidět kliknutím na odkaz v posledním sloupci.

Pamatujte si, že znamení zvěrokruhu je nejdůležitější při určování doby návštěvy kadeřníka, pak měsíčního dne a teprve pak fáze měsíce a dne v týdnu. Nezapomeňte, že měsíční kalendář je doporučení. Při důležitých rozhodnutích se spoléhat více na odborníky a na sebe. Pokud si myslíte, že náš měsíční kalendář provádí nesprávné výpočty, přečtěte si otázky a odpovědi.

Příznivé dny pro účesy

Jak používat střih měsíčního kalendáře, který jsme řekli. Měli byste vědět, že vlasy jsou zdrojem naší síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění naši bioenergii. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život.

Abyste nepoškodili při krájení vlasů nebo během zbarvení, abyste neztratili Guardian Angel, musíte dodržet určitá bezpečnostní opatření, vědět, kdy jsou příznivé dny na stříhání a kdy byste se měli zdržet návštěvy kadeřníka. Níže jsou nejpříznivější dny pro účesy v březnu 2018 podle elektronického časopisu World of Space.

Kdy řešit vlasy?

Měsíční kalendář se již dlouho používá ke stanovení dnů, kdy je vhodné nakrájet, kroutit nebo barvit vlasy. Samozřejmě, zdraví vlasů závisí na správné výživě a péči.

Používání vitaminů pro růst vlasů, posilování masky a přípravků pro speciální péči nelze nahradit krájením vlasů. Chcete-li vědět, kdy můžete ořezat vlasy na Oracle, musíte se řídit účty měsíčního kalendáře pro březen 2018. Při dodržování jednoduchých doporučení můžete zvýšit účinek řádné péče o vlasy a zvýšit pozitivní výsledek postupů péče o vlasy.

Vliv měsíční fáze na řezání vlasů

Fáze měsíce v březnu 2018 mají především vliv na růst vlasů. Stříznutí v určitém měsíčním dni může urychlit růst vlasů nebo zpomalit. V některých dnech byste neměli chodit do kadeřnictví, abyste ochránili zdraví vašich vlasů: může zvýšit tendenci k vypadávání vlasů nebo způsobit například lupy. To ovlivňuje nejen řezání vlasů, ale i další postupy: barvení vlasů, perm, atd.

Pokud jste příliš často závislý na změnách účesů, je pro vás samozřejmě velmi důležité, že v březnu 2018 vaše vlasy rychle rostou. V tomto případě je pro účesy lépe zastavit výběr v době, kdy se rostoucí měsíc nachází v prvním nebo druhém čtvrtletí.

Pokud naopak zřídkakdy raději navštěvujete kadeřnický salon, vyberte si příznivý den, kdy je měsíc ve ztenčujícím se fázi. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasové kořeny a zabrání vypadávání vlasů, ale budou pomalu růst zpátky. V novém měsíci je třeba upustit od účesů, protože v těchto dnech účes zkracuje život člověka.

Měsíční kalendář účesu březen 2019

Jaro přichází do své vlastní, a přestože se vánice zuří venku, každodenní příchod teplých dnů se stává hmatatelnější. Příroda se probouzí ze spánku a je načase probudit si i vlasy. Dejte jim žuchnutí životní síly - opláchněte infuzí heřmánek a listů zeleného čaje. Pomůže nejen posílení vlasů unavených z chladného počasí, ale i návrat ztraceného lesku.

Připravte si to úplně jednoduše. Dvě lžíce zeleného čaje a dvě lžíce heřmánkových květin nalijeme dvě šálky vroucí vody. Pokud necháte to stát v termosku, dostanete obzvlášť silný a bohatý vývar. Opláchněte vlasy kompozicí ihned po šamponování. Nezapomeňte postup opakovat dvakrát týdně - a užívejte si zdravé a lesklé vlasy.

A přemýšlet - kdy je lepší řezat vlasy? - pamatujte, jak důležité je vybrat správný den. Koneckonců špatná volba může být škodlivá. Lunární kalendář účtů pro březen 2019 vyvolá správné rozhodnutí.

Účesový kalendář pro měsíční dny a znamení zvěrokruhu pro každý den v březnu 2019

Podrobně o každém dni

Březen 1-2: Měsíc klesá v Kozorohu

Nejvíce příznivé pro měsíce srážky v březnu. Na radu astrologů se vůbec nedotýkejte vlasů. Naše prameny jsou nyní obzvláště slabé a škody způsobené počátkem března 2019 budou obtížné opravit. Pokud ignorujete rady a jdete na velitele, vlasy ztratí svůj lesk a sílu, stanou se křehkými a dokonce začnou vypadávat. Totéž lze říci o holení.

Tak co dělat na začátku března? Tyto dny jsou nejvhodnější pro různé procedury s kůží - čištění a masáž. Jděte do salonu a dejte si s sebou nejen minutu, ale i nemalé výhody.

3.-3. Března: Měsíc ztrácí v znamení Vodnáře

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu, nezapomeňte, že v těchto dnech nebude mít žádný dopad - ani pozitivní ani negativní. Proto pokud jste spokojeni s kadeřnictvím, můžete se bezpečně přihlásit k pánovi bez obav o poškození vlasů. Zvláště dobře vypadající vlasy nebo vlasy. Je výborné, aby se v těchto dnech stál trvalý - to bude trvat dlouho. Pro šedé vlasy bude mít příznivý účinek zpevnění masky a procedury. A začátkem března 2019 můžete tvarovat obočí, získat tetování a udělat trvalý make-up.

Pokud jde o péči o pokožku, bude mít největší efekt hluboké čištění obličeje.

5. března: Měsíc zmizí v Piscích

Neutrální den pro kosmetické procedury.

6. března: Nový měsíc v Rybách

Dávejte si pozor, abyste si dneska nedělají vlasy, pokud nechcete svůj život zkrátit. Ano, a Pisces je velmi nešťastné znamení pro manipulaci s vlasy.

7. března: Pěstování Měsíce v Rybách

Vychutnejte si aromaterapii, jděte do vany, zaregistrujte se na masáž. Používejte přírodní produkty - ideální krém s lehkou strukturou.

No, pokud se rozhodnete přinést krásu, nebojte se to přehánět barvami - Měsíc v Rybách vám umožňuje používat jasné odstíny.

8. - 9. března: Měsíc roste v Beranu

A v této době v březnu 2019 byste neměli stříhat ani prameny, jinak byste trpěli stylingem - budou se rozpadat i v těsně svázané přeslivě. Měli byste se také vyhnout chemickým látkám - účinek takového postupu bude velmi krátký. Nepokoušejte se vůbec dotknout vlasů, to platí i pro praní.

Doprajte se důkladnému očištění obličeje, ale nezapomeňte, že byste měli používat pouze kosmetiku na přírodní ingredience. Vaše tělo bude také děkovat za wellness lázeň. Přidejte sušené bylinky, pár lžiček mořské soli a vychutnejte si.

10.-12. Března: Měsíc roste v Býku

Ale ve dnech 11.-12. Března se můžete bezpečně přihlásit k účesu! Podle kalendáře účesů pro měsíc března nebudete jen vypadat úžasně, ale také zdravím a objemem vlasů. Mimochodem, kadeře rostou rychleji. Uspěje a "chemie" - kudrlinky jsou zvláště nádherné. Ale pokud sníte o rovných pramenech, stojí za to počkat až do chvíle, kdy Měsíc vstoupí do souhvězdí Panny. Tento den je také vhodný pro barvení - každý odstín bude hrát s jasnými barvami a bude trvat dlouho.

Při péči o vaše tělo v březnu 2019 přemýšlejte o léčebných lázních. Zvláště užitečné budou minerály a radon. Skvělý efekt bude návštěva sauny.

Při výběru kosmetiky, nebojte se, že uděláte chybu při výběru. V tento den bude úspěšnější než kdy jindy.

13.-14. Března: Měsíc roste v znamení Blíženců

Podle kalendáře účesů jsou stále dobré dny k návštěvě kadeřníka. Vyrobený účes potěší více než týden. Měsíc je vhodný v Gemini a pro "chemii" a pro každou manipulaci s nehty. Jak dlouho nemohla rozhodnout o kapacitě? Nebojte se jít na velitele - den pro to je nejlepší! A pro ty, kteří sní o dlouhých, dobře upravených vlasech, je jedno tajemství. Začínají růst kudrlinky na jedenáctém a dvanáctém březnu a pak půl roku ozdobí tipy pouze v znamení Gemini, když je Měsíc stále mladý na obloze. Snění o zdravých pramenech? V tento den, prosím, jejich výživná maska.

Přemýšlejte o zdraví, věnujte pozornost očistným procedurám. Krásná hladká kůže a vysoký tón jsou nemožné bez očisty střev. Pokuste se jíst více zeleniny a nezanedbávat bylinné infuze.

Pokud půjdete nakupovat, nezapomeňte, že Měsíc v Gemini symbolizuje čistotu a přirozenost - zkuste koupit hygienické výrobky a kosmetiku na přírodních surovinách. S dekorativním je lepší počkat.

15. - 16. března Měsíc klesá v rakovině

Vynikající čas k tomu, abyste si zkroucili kudrliny. Jakýkoli dopad na vlasy zlepší jejich strukturu a vrátí ztracené zdraví. Budou růst pomaleji než obvykle.

Období souhvězdí Libra je ideální pro různé plastické operace, ať už tváří nebo krku. Jsou vhodné pro transplantaci vlasů.

17. - 18. března. Měsíc klesá v znamení Lea

Ztlumení v tomto březnovém období nebude mít výrazný dopad na vaše prameny. Je lepší počkat trochu s chemickým permem, ale pokládání bude zvláště dobré. Snažte se umyt vlasy pouze přírodními prostředky, jakýkoliv druh masáže bude mít dobrý účinek.

Dávejte pozor na používání různých produktů na bázi hormonů a kosmetiky založené na placentě.

19. - 20. března Měsíc klesá ve znamení Panny

Příznivé dny pro účesy. Zvláštní pozornost by měla být věnována nehtům. Teplé lázně s přídavkem oleje a několika kapek roztoku jódu vám pomohou. Zdržujte se od kosmetických procedur, jako je tetování a piercing ucha.

Mějte na paměti, že měsíc v souhvězdí Panna je čistota a přirozenost. Proto při vytváření nákupního seznamu v březnu se snažte upřednostňovat hygienické výrobky, kosmetiku z přírodních surovin a přírodních produktů.

21. března. Plná měsíc ve Váhu

Zemní družice se přesunula do své úplné fáze a v březnu 2019 je to nejlepší čas pro účes. Nebudete poškodit vaše prameny a získáte maximální užitek. A nejlepší je naplánovat návštěvu velitele na den, kdy je zemský satelit v Libře nebo Panně. Všimli jste si, že někdy zaspávání na úplňku není tak snadné? Věc je obrovské množství energie, které nás překonává až k okraji.

Ve dnech úplného měsíce vychází z našeho těla všechno negativní, především - nepříznivá energie. Akumuluje se na povrchu těla, zejména na koncích vlasů. Proto je úplný měsíc tak příznivý pro jakékoliv účesy. Když se zbavíte přebytečného negativu, vlasy se stávají zdravými, svaly s tloušťkou a vypadají méně. Také nepoškozujte a nepoužívejte různé chemické postupy - pokládání, malování, perm.

22. března: Ubývající měsíc ve Váhu

Ačkoli období úplného měsíce je u konce, první dny sestupu mohou také prospět vaším pramenům. Pokud je nakrájíme 13. března, nebudou růst tak rychle - měli byste vzít na vědomí, že Měsíc stále klesá, ale bude vás potěšit svou hustotou a dobrým zdravím. Je lepší počkat trochu malováním - barva bude trvat velmi dlouho. Ale pro perm, první dny vyzařujícího měsíce jsou perfektní.

Postarejte se o své zdraví a očistěte je. Pro jakýkoli takový postup vám tělo děkuje - ať už je to čištění tváře nebo řešení potíží s trávením. Různé bylinné lázně, sauna, aromaterapie jsou také užitečné. Můžete si rozmazlovat kůži - použijte masku medu a soli. Je schopen zmírnit otoky a obnovit normální rytmus krevního oběhu.

23.-24. Března: Měsíc se schovává

Pro účesy je čas naprosto nevhodný, ale depilace v tomto období v březnu bude velmi úspěšná - nežádoucí vegetace se objeví velmi brzy. Dávejte pozor na posílení kudrlin - používejte nutriční masky, opláchněte prameny roztokem piva. Nezapomeňte na masáž - bude to užitečné zejména pro uši a pokožku hlavy.

Věnujte pozornost pokožce a celkovému stavu těla. Abyste zabránili stagnaci, používejte léky, které zvyšují tón a různé vitamínové komplexy.

25. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

Neutrální účes.

Strávit čas na ruce a nohou a léčit záněty a praskliny. V březnu bude úspěšná návštěva zubního lékaře, jakékoliv procedury s nehty a aplikace permanentního makeupu. Chcete-li živit pokožku, použijte kosmetiku na přírodní ingredience. Je velmi dobré používat výrobky s vysokým obsahem retinolu, citrusových mastek a krému, které obsahují křemík v jeho složení.

26. - 27. března: Měsíc se ztrácí ve Střele

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

Dvacátý pátý, dvacátý šestý a dvacet sedmý. Měsíc se ztrácí v Pisces

Při výběru, kdy je lepší líbat vlasy v březnu 2019, nezapomínejte, že období, kdy se návštěva kadeřnictví lépe vyhnout, získává dynamiku. Vaše zámky budou natolik zlomyslné, že i profesionál se s nimi nebude moci vypořádat - jistě vám nedosáhne požadovaného účesu. A pokud se rozhodnete pro účes, neotáčejte problémy s výslednými lupy. Tato doba není také vhodná pro chemické postupy.

Kůže ve dnech Ryby se stává obzvláště zranitelnou a lidé, kteří jsou náchylní k alergiím, budou první, kdo to pocítí. Vysoká pravděpodobnost houby. Dávejte pozor na kůži nohou a jděte na pedikúru. Užitečná bude masáž s přírodními léky. Nezapomeňte také na denní spánek.

Dvacáté sedmé a dvacáté osmé číslo. Měsíc klesá v Aries

Podle kalendáře účesů byste si neměli tyto vlasy v těchto dnech stříhat a obecně je lepší se je nedotýkat. Vlasy jsou nyní oslabeny a zranitelné a opravy poškození budou problematická. A pokud systematicky porušíte pravidlo - například řezání pramenů pouze na Měsíci klesá v Beran, budou suché a křehké. Zvyšte pravděpodobnost a jejich ztrátu. Totéž lze říci o holení.

Ale to vůbec neznamená, že v tomto období v březnu 2019 stojí za to opustit veškerou péči o sebe. Věnujte pozornost ke zdraví pokožky - hluboké čištění bude mít úžasný účinek a odstranění krtků, bradavic a papilomů se uskuteční bez komplikací. Nezapomeňte na fyzickou námahu, kalení a masáž - to vše zvýší krevní oběh a zajistí vynikající pohodu.

Dvacáté osmé (od 05:59) a dvacet deváté (do 18:49) čísla. Měsíc roste v Aries

V těchto dnech března se stále vyvarujete kadeřnictví a snažte se znovu se dotknout vašich vlasů, jinak riskujete, že se dostanete k nejrůznějším problémům s vašimi vlákny - suchost, křehkost a ztráta. Místo toho, jako v průběhu klesajícího měsíce, dostaňte kůži. Hluboké čištění a kosmetické odstranění nežádoucích nádorů bude velkým přínosem.

Dvacáté deváté, třicáté a třicet prvních čísel. Měsíc roste v znamení Býka

V těchto dnech března 2019 nebude mít účinek žádný účinek, ale všechny ostatní postupy budou pracovat na slávě. Dobré dny a pro ošetření vašich pramenů - jakékoliv wellness nástroje, léčebná masáž vám pomůže. Pokud se rozhodnete barvit vlasy, pokuste se použít světlé odstíny - budou trvat déle.

Při péči o kůži věnujte pozornost hlubokému čištění a teprve poté použijte různé kosmetiky. Vynikající efekt a masáž v konzervách.

30. března první. Měsíc roste v znamení Blíženců

Nejlepší období pro účes - tím oslavíte vaše prameny. Počkejte trochu as obarvením, manikourou, pedikurou a prodloužením.

Měsíc v Gemini je ideální pro relaxaci celého těla a wellness inhalace. Přihlaste se k masážnímu terapeuti a nezapomeňte sami sebe, že máte radost navštívit vanu nebo saunu. Pomocí kosmetiky v březnu upřednostněte krémy s lehkou strukturou s přidáním sazenic obilných zrn. A v dekorativní kosmetice se nebojte používat jasné, výrazné odstíny.

Lunární účes pro rok 2019

Lunární dny a účes

KDY JE TO NEJVYHODNĚJŠÍ ČAS VLASY?

Východní astrologie upozorňuje na jakoukoli činnost člověka se svým tělem - jako změna v kvalitě života. Dokonce i nejobvyklejší účes může radikálně změnit osud. Tibeťané sdílejí měsíční dny za příznivé a nepříznivé pro účesy (holení), barvy a ošetření vlasů, odřezky na nehty, zubní lékařství, dny provozu.

Dny obřízky (účesy) vlasů mají příznivý účinek na další osud osoby - mají pozitivní vliv na dlouhověkost, úspěch, finanční stabilitu a vizuální přitažlivost, stejně jako negativní, protože řezání v těchto dnech může poškodit vitalitu člověka a přinést potíže.

Vlasy jsou zdrojem naší kosmické síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění průběh neviditelné řeky, která nás vyplaví vlastními bioenergetickými vlnami. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život. A proto, abyste předčasně neztratili plešatost a neztratili jste nebeskou polovinu ve formě anjel strážného, ​​je nutné při řezání dodržovat jistá bezpečnostní opatření, vědět, kdy s kým a za jakým způsobem to uděláte.

PRAVIDLA PRVNÍ

 • Nemůžeš nikým věřit svým vlasům.
 • Měli bychom si uvědomit, že osoba, která vás rozřízne, změní vaše bio pole.
 • Proto, když přijdete do kadeřníka, vyberte energický a veselý pán, pak se váš život po úpravě změní k lepšímu.
 • Starší kadeřník, tím silnější jeho vliv na váš život.
 • Jste-li nezávislou osobou, jste zvyklí na řešení vašich vlastních problémů a nemáte rádi to, když vám něco brání v tom, aby jste si je vybrali, vyberte si mistra svého věku nebo mladšího.
 • Když jste z nějakého zvláštního důvodu nešťastní, má smysl zvolit si velmi starého a slavného čaroděje, a to i za předpokladu, že účes, který učinil, vás bude draho stát. Ale po návštěvě holičství se váš život dramaticky změní.

A pokud stále správně počítáte dobu vaší návštěvy, pak se váš život nejen změní, ale drasticky se zlepší.

Den lunárního dne se neshoduje s dnem Země a přichází v určitou dobu (hodiny, minuty) z dne Země.

Kalendář také označuje čas vstupu Měsíce do jedné nebo jiné zvěrokruhovité konstelace.

(Moskvě čas)

Určit čas vašeho města by měl zvážit časové pásmo.

Leden 2019

Nový měsíc

v 04.29

klesající

klesající

Glykolový peeling s neutralizátorem. 2 fl. x 60 ml

Glykolový peeling je určen k hlubokému čištění pokožky a stimulaci regeneračních procesů.

týden

Nový měsíc

v 00.05

Úplněk

v 18:55

Vyberte den v týdnu pro účes nebo ošetření vlasů, které vám mohou být prospěšné.

Pondělí pomůže zbavit touhy, deprese, nepříjemných vzpomínek. V tento den je veškerá negativita oříznuta.

Čtvrtek pomůže posílit vaši důvěryhodnost, zvýšit sebevědomí a víru ve vlastní sílu.

Pátek by neměl chodit do kadeřnictví. Podle astrologů je v dnešní době biochemické procesy v těle pomalé a po pátečním účesu budou vlasy růst špatně.

Sobotní účes pomáhá zbavit se osamělosti, nespokojenosti se sebou, zvyšuje sebevědomí. To je také věřil, že to pomůže odstranit některé z problémů, které vznikly kvůli zavinění ostatních.

Neděle nemůžeš mít účes! V tento den je váš vztah s vaším osobním egregorem (strážným andělem) co nejsilnější. Pokud tento den změníte něco v těle, a ještě více, abyste odřízli nějakou část, pak se můžete připojit k vesmíru. Mimochodem, tato doporučení se plně vztahují nejen na vlasy, ale i na nehty.

období fáze měsíce v různých znameních zvěrokruhu

Řezání vlasů během měsíční fáze v příznaky požáru:

Měsíc ve střelci: účes pomůže zlepšit kariéru a zlepšit obchodní spojení.

Měsíc v Leo: účes pomůže těm lidem, kteří chtějí nějaké dramatické změny ve svém životě. V případě, že nechcete něco změnit, nedělejte účes.

Měsíc v barvě: nepříznivý den pro stříhání vlasů. I když to neovlivňuje stav vlasů, imunita se může snížit, zvyšuje se pravděpodobnost onemocnění.

Řezání vlasů během měsíční fáze ve vzdušných znaménkách:

Měsíc v Aquarius: v tento den je lepší odložit účes

Měsíc ve Váhu a Gemini je velmi dlouhá doba pro řezání, růst vlasů se zrychluje a jejich struktura se nemění.

Střih v měsíčním období v znameních Voda:

Měsíc v Rybách: takový den může způsobit problémy s lupinami.

Moon in Scorpio: velmi nebezpečné místo měsíce, účes může způsobit problémy ve vašem osobním životě a zhoršovat vztahy s členy opačného pohlaví.

Měsíc v rakovině: vlasy nebudou udržovat tvar, budou zlobivé, budou obtížné stylovat. Strihání se nedoporučuje. Rovněž se nedoporučuje umyt vlasy.

Střih v měsíčním období v Zemních znameních:

V Kozorohu, Panně a Taurus: toto je nejvýhodnější doba pro účes. Vlasy rostou rychleji a méně se rozpadají.

Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

V příznivých dnech by se měla provádět i úprava vlasů, barvení a perm.

Zkoušela inzerované šampony, balzámy, masky a kondicionéry a nic

Takže byste měli dávat pozor na bylinné léky podle populárních receptů a na příznivé dny pro provádění zdravotních procedur s vlasy.

Pro barvení vlasů je růst měsíce vhodnější, pak bude barva trvat déle na vlasu.

Výživné vlasové masky se také lépe provádějí během růstu měsíce.

Pro vlnu, stav měsíce - rostoucí nebo klesající - na tom nezáleží. Ideální čas je, když je Měsíc v Panně.

Období, kdy je Měsíc v Leu, je dobré pro zkroucení tvrdých vlasů, které se obtížně zvlňují, a pro tenké a měkké vlasy nemusí výsledky curlingu potěšit.

Aromoemulze >>

Doporučené produkty:

Balzám na vlasy - vysoce účinné léky. Balzám je směs, která pronikající pod keratinové vlasové váhy vyplňuje dutiny vzniklé po promytí nebo jinými postupy. V důsledku toho se struktura vlasů normalizuje, je zarovnána a začíná svítit. To zvyšuje tok živin do vlasového folikulu, zvyšuje průtok krve do papil, stimuluje růst vlasů. Balzám navíc působí na kůži, zlepšuje metabolické procesy v ní, stimuluje růst buněk.

213 rub.

Vzorec Beauty Natural (Krása přírodní) z AD Medicine (ED Med.) Byl vytvořen s cílem zachovat zdravou krásu, která je přirozená každému člověku. Zdravý vzhled závisí na koordinované práci vnitřních orgánů a systémů. Pro zajištění normálního fungování buněk je nezbytné včasné podávání živin, kyslíku a odstranění metabolických produktů a metabolismu, což závisí na stavu cév a mikrocirkulaci. Obnova kožních buněk a jejich omlazení závisí na průběhu metabolických procesů. Stav spojivové tkáně, kolagenu a elastinových vláken způsobuje tón a pružnost pokožky, sílu a pružnost vazivového aparátu, na němž závisí půvab chůze, plastů, pružnosti a velkolepého držení těla. Stejně důležitá je účinná práce vylučovacích orgánů, které zajišťují odstranění toxinů a metabolických produktů. Účinná práce střeva umožňuje vyhnout se vytváření pigmentových skvrn, zvyšuje turgor pokožky. A práce jater závisí na jasnosti a jasu očí. Večerní olej a avokádo, extrakt yohimbe, mikroelement jod na různých úrovních regulují metabolismus, stimulují tvorbu nových mladých kožních buněk, což doslova přispívá k omlazení pokožky.

3600 rub.

Pro mytí vlasů, připevnění a obnovení růstu.

431 rub.

pro praní vlasů • snižuje zánět kůže, reguluje práci potu a mazových žláz; • vyživuje vlasový folikul, posiluje jádro, zvyšuje růst vlasů; • zabraňuje křehkosti a rozštěpení vlasů; • chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy; • dává tenké chlupy vlasů; • vlasy jsou dobře upravené a poslušné

431 rub.

Pro rychlé zotavení a růst vlasů. Dává vlasům, obzvláště tmavý a poškozený, živý lesk a objem. Odstraňuje lupy, svědění a loupání kůže.

400 rub.

pro rychlé obnovení, posilování a růst vlasů. Maska má antioxidační vlastnosti, má hojivý účinek na vlasy a pokožku hlavy. Při pravidelném používání masky zlepšuje struktura vlasů, odstraňuje pocit suché pokožky hlavy. Maska je účinná pro poškozené vlasy, plešatost a lupy. Zabraňuje křehkosti a rozštěpení vlasů, chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy.

400 rub.

Komponenty pěny mají zvlhčující, uklidňující, antiseptické, zpevňující a normalizující účinek na pokožku. Zabraňte výskytu a šíření infekce, aktivujte epitelizační procesy, ochráníte pokožku před ztrátou vlhkosti.

950 rub.

 • jako činidlo pro čištění krve při: - otravě těla různými toxickými látkami; - dlouhodobá expozice různým chemikáliím, včetně drog; - otravy náhradními alkoholem, kocovina;
 • porušení metabolismu tuků, sacharidů a vody a solí;
 • v komplexní terapii a jako samostatný lék na systémová onemocnění (revmatismus, dna);
 • v komplexní léčbě diabetu;
 • v komplexní léčbě obezity, aterosklerózy;
 • s kožními chorobami (furunkulóza, ekzém, alergická dermatóza, purulentní rány, popáleniny různého stupně);
 • s infekčními chorobami, doprovázené horečkou jako febrifuge;
 • v komplexní terapii onkologických onemocnění.

1044 rub.

Kalkulačka BMI a kalorie
Co je nejdůležitější v léčbě obezity? Ano, ano, je to obezita (3-7 kg přebytku, kterou můžete a tak hodit), který má extra 15-45 kg, jen takové lidi.
Certifikáty pro polimedel
Státní certifikát shody filmového (aplikátoru) elektretového polymerního léku POLIMEDEL Přejděte na popis.
Účinek barvy vlasů na charakter
"Blondýna je moje vnitřní bytost," říká mou tmavovlasá přítelkyni, když nechce vzít také.
Tajemství počtu narození
Číslo narození - co je to tajné znamení, které nám bylo při narození uděleno. Poznejte sebe a své blízké a svůj vztah s ostatními.
Motivace ke ztrátě hmotnosti.
Chcete zhubnout, ale nevíte, kde začít. Průvodce po.
Hodnota krtků.
Charakter, způsoby, sexualita, znaky osudu a štěstí mohou být určeny znaky na těle a tváři. Zvažte pečlivě.
Um technologie
Nastal čas zahradníkům a zahradníkům. Neustále se snažíme, aby naše rostliny daly velkou a dobrou sklizeň, byly zdravé a ne.
Lunární účes pro rok 2019
// Lunární dny a řezání vlasů KDY JE VLASTNÍ VLASOVÉ VLASY? Východní astrologie kreslí.
Inovace v Reagentu 3000.
Jaké jsou mechanismy působení Reagent 3000? Technologie ZVK "Reagent 3000", vynalezená vynálezcem G.M. Jakovlev, jednoduché a složité.
Co je Reagent 3000?
Historie výskytu komplexu absorbujícího zvuk Reagent 3000. Výrobek Reagent 3000 pro ochranu a regeneraci (SIC) je produkt.
Osvědčení o ohrožení domácnosti OZONATOR

Aplikace Polimedelu v traumatologii a ortopedii
Polimedelové testy byly provedeny profesorem V.A. Drobyshevym, MD, vedoucí. Oddělení fyzikální terapie Novosibirsk.
Příprava hnojiva Baikal EM-1
Příprava Baikal EM-1 hnojiva Základní vlastnosti Baikal EM-1: urychluje růst rostlin; zrychluje zrání.
Video prohlídka výroby Apifarm
Zveme vás k výrobě léků ze skupiny Leptiny Apifarm LLC "Apifarm" se specializuje.
Fyziognomie nebo čtení v obličeji.
Video o čtení v obličeji - fyziognomie. Fyziognomie je čtení tváře o vlastnostech osoby v obličeji.
Staňte se distributorem společnosti ARGO
Líbí se vám software ARGO? Právě jste se dozvěděli o produktech společnosti Argo Consumer Society? Už dlouho používáte zboží a chtěli byste ho.
Iridologie - diagnóza duhovky.
Iridologie - diagnostika nemocí změnou tvaru, struktury, barvy a pohyblivosti duhovky (z řečtiny.
Diagnostika nehtů
Od starověku v Číně byla provedena primární diagnóza, pokud jde o nehty a body na těle. V současné době se tato metoda stala docela.
Zánětlivé onemocnění oka
Nejčastější zánětlivé onemocnění oka: Blefaritida - zánět okrajů očních víček. Seznamte se poměrně často. Pacienti mají obavy ze svědění.
Léčba únavy očí
Asthenopie, únava zraku při dlouhodobém sledování blízkých objektů, vyjádřená rozmazaným viděním (jako v c.

Pro Více Informací O Suché Vlasy