logo

Lunární kalendář účesy

Úpravy měsíčního kalendáře byly sestaveny ve starověku, dlouhodobými pozorováními vlivu měsíce na zdraví a růst vlasů.

Za prvé, měsíční fáze mají přímý účinek na růst vašich vlasů. Pokud děláte účes během rostoucího měsíce, vlasy budou růst mnohem rychleji než po sestřihu s klesajícím měsícem. Pokud si často chcete změnit účesy, stačí rychle rozvinout vlasy. V tomto případě je pro účes vhodnější vybrat datum, kdy je rostoucí měsíc v prvním nebo druhém čtvrtletí. Pokud naopak nechcete často navštěvovat kadeřnický salon, vybírejte den, kdy Meso starne. To vám pomůže Lunar kalendář účesy 2019. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasy kořeny a zabránit jejich ztrátě, ale oni budou růst zpět docela dlouho. Na novém měsíci se musíte zdržovat řezání vlasů, protože v těchto dnech ostříhání zkracuje život člověka.

Spolu s fázemi měsíce hrají měsíční dny obrovskou roli při řezání vlasů. Měsíční cyklus trvá až 30 dní a každý měsíční den má své vlastní charakteristiky.

Následující horoskop pro účesy je založen na měsíčním kalendáři a vlivu měsíce na zdraví a růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé, nepříznivé a neutrální srážky. Podrobnější vysvětlení účesů měsíčního kalendáře naleznete na stránce "Základní pravidla pro stříhání vlasů na měsíci". Měsíční měsíční kalendář srážek pro rok 2019 vám pomůže vybrat správný čas návštěvy kadeřníka.

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

s uvedením měsíčních dnů, fází měsíce, polohy měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivých a nepříznivých dnů pro účesy a barvení vlasů

Lunární kalendář účesů 2019

10 tajemství správného a bezpečného účesu

Znamení zvěrokruhu, Měsíc a další tajemství účesů 2019

Legendy a pravidla

Pokud věříte jedné ze starověkých legend, pak v dávných dobách, ještě před událostmi Starého zákona, lidé na Zemi neměli vlasy, v obvyklé prezentaci pro nás. Předpokládáme, že mezi našimi vzdálenějšími předky vypadají "účesy" spíše jako jemné dolů, které nyní vidíme pouze u novorozenců.
Nicméně tato velmi malá měla fantastickou schopnost akumulovat biologickou energii, jejíž přítomnost byla určena světelnou svislou hlavičkou. Přibližně takový zázrak - Božský Nimbus, nyní vidíme na ikonách.

Ale podle legendy, po pádu, pomalé a vzdušné chloupky, s jejichž pomocí byla osoba obviněna z kosmické energie, se zvětšily a těžily. Vlastně to vypadalo jako vlas. Existuje však verze, která prostřednictvím pramenů a kadeřů a dodnes existuje tajné spojení mezi člověkem a nebem. Toto spojení bude existovat, dokud se lidé znovu nezlepší na nejvyšší úroveň.

Proto by měly být vlasy pečlivě ošetřovány, protože vědí, že jde o choulostivé antény, s nimiž naše tělo čerpá v prostoru vesmírné síly. Za starých časů věděli jistě, že řezání vlasů může drasticky změnit lidský osud. Znalost tajných rituálů spojených s řezacími prameny se dodnes zachovala. Tam jsou tajemství, která naznačují, kdy řezat vaše vlasy.

Měsíční kalendář účesů pro každý měsíc roku 2019


Moderní kouzlo považuje vlasy za spojení mezi lidmi a vesmírem. Všechny manipulace s nimi nejen změní náš vzhled, ale také naruší tok neviditelné bioenergetické řeky, která nás umyje vlnami přenášejícími síly.

Časná plešatost není jen kosmetická vada. Jedná se o ztrátu silné ochrany tváří Guardian Angel. Z toho důvodu je třeba zacházet s pečlivým a neměnným pravidlem - pečlivě se zacházet s vlasy a pamatovat si, že jakýkoli dopad na ně neprochází bez stopy, ale přímo se odráží na lepší nebo horší straně osudu, života a zdraví.

Naštěstí po staletí nebyly ztraceny posvátné tajemství a praktické znalosti lidstva, které pomáhají lidem zachovat krásu a sílu svých vlasů. Pokud se budete řídit určitými pravidly a zákony o jejich péči v roce 2019, pak nebudete jen moci ohromit ty kolem sebe s luxusními kudrlinky, ale také plně využívat energii vesmíru.

Deset tajemství správného a bezpečného účesu

Tajemný

Mnoho lidí si intuitivně vybírá svůj kadeřník. Jenom oni mu důvěřují svým vlasům. A jsou mimochodem naprosto v pořádku. Nemůžeš důvěřovat tomu, aby si účes první kadeřnice. Tenhle člověk, elegantně sešlápal nůžky, se mění po cestě vašeho biopole. Pokud jste ještě nenalezli "tvůj kadeřník", pak nezapomeňte, že energický a dobrosrdečný mistr může změnit váš život k lepšímu, jako by vás nabíral optimismem.

Starší a zkušenější stylista, tím silnější bude jeho vliv. Proto, pokud jste nezávislá osoba, zvyklá na rozhodování, převezmete zodpovědnost za sebe, pak byste měli sedět na židli pro pána, který je ve stejném věku jako vy, nebo o něco mladšího.

Pokud máte pocit, že jste chronicky smůlu, jako když přišla černá čára, kontaktujte staršího a více uznávaného specialistu. Nechte tohle ctěné kvaře draze převezme svou práci, ale tím, že mu zaplatíte nový účes, nebudete litovat. Doslova ihned po odchodu z holičství, osud vám dá první příjemné překvapení. Nebudete jen zapomínat na potíže, ale pocítíte, že osud je pro vás příznivý, pokud si stále vybíráte příznivé dny k návštěvě salonu.

Druhé tajemství

Existuje vysvětlení pro lidové lidi, kteří radí, aby nikdy neřízli své vlastní prameny. Zkušení psychici vědí důležité pravidlo - není možné pozitivně ovlivnit vlastní biofield. Ve skutečnosti jsou lidé často překvapeni: proč uznávaní kouzelníci a všichni-vidění nemohou pomoci sami, léčit nebo změnit svůj osud. Jejich síly, vůle, jim umožní léčit ostatní, opravit deformace biologických polí druhých. Ale s vámi je, bohužel, nemožné. Nebo důsledky budou opačné k tomu, co je požadováno.

Třetí tajemství

Věděli jste, že se v procesu stříhání změní etherické, kovové a astrální biopoly? Jinými slovy, vy, když jste v kadeřnickém křesle, jsou extrémně vystaveni vlivu druhého. Za prvé, mistr sám na vás pracuje.

Na základě toho se nedoporučuje důvěřovat vašim vlasům kadeřníkovi opačného pohlaví. Vysvětlují to takto: údajně, pokud žena, člověk rozřezává vlasy, může mít pocity pro ni. A i když krásný klient opustí salon bez incidentu, pak později bude mít problémy s osobními, rodinnými vztahy.

Například dokonce vést legendu o Samsonovi. Podle ní se zrádná krása Dalida, která se naučila tajemství moci biblického hrdiny ukrytého v celistvosti jeho kudrlin, odřízla. V důsledku toho Samson ztratil svou sílu a zemřel.

Tajemství čtyři

Dokonce i když víte přesně, kdy je lepší seříznout vlasy, vždy se dívat na to, co se stane s řezanými zámky později! Nenechte mistry ve kadeřnictví hodit je do vody. Pokud se budete řídit touto radou, pak budete moci udržet pomp a brilantnost kadeřin do extrémního stáří.

Tajemství pět

Posiluje a zlepšuje vlasy pomůže Lunar kalendář účesy 2019. Například, když chcete růst je co nejdříve, pak jděte do kadeřníka ve dnech plného Měsíce. Chcete-li zlepšit stav pramenů, například abyste je poslušně, hladce a lehce česali, návštěva salonu se shoduje s dobou, kdy jsou noční osvětlení v klesajícím stádiu. Zvažte jednu nuanci, po účesu, který se provádí ve dnech, kdy dochází k ubývajícímu měsíci, vlasy rostou pomaleji než obvykle. Je pravda, že toto období je dobré pro posílení kořenů, žárovek vlasů, což pomáhá předcházet ztrátám.

Tajná šestá

Měsíční kalendář může naznačovat příznivé dny pro účes a označit čísla, ve kterých se kategoricky nedoporučuje, aby se vlasy dotýkali nůžkami. Podle připomínek našich předků je lepší nerobit účes v 9., 15., 23., 29. měsíci, protože můžete hromadit problémy s pamětí a myslí. Zdržujte se od účesů v roce 2019 a ve dnech slunečních a měsíčních zatmění.

Sedmé tajemství

Který den v týdnu je lepší řezat vlasy

Každý z dnů v týdnu v roce 2019 může také mít zvláštní vliv na růst vlasů a dokonce i na pohodu, na osud osoby, které patří:

 • Pondělí: můžete bezpečně jít do salonu. Vlasy budou snášet a ostříhat a zbarvovat. A jejich majitel během účesu, "odhodí" nahromaděné negativní emoce a starosti, přestane dělat starosti o drobnosti, do značné míry pokazil nervy.
 • Úterý: jedinečný den pro ty, kteří nemohou najít sílu k vyřešení problému nebo k důležitému rozhodnutí. Také navštívit kadeřnictví bude užitečné pro ty, kteří trpí rutinou a hledá nové jasné dojmy.
 • Středa: na lunárním kalendáři účesy, v tento den návštěva kadeřníka by měl plánovat lidi neklidný, příjemný. Je však také vhodný pro ty, kteří chtějí do svého života přinést trochu romantiky nebo dobrodružného ducha. Například někoho setkat, jít na vzrušující cestu.
 • Čtvrtek: V polovině týdne se manipulace s vlasy projevují těm, kteří chtějí založit vztahy s ostatními, kteří sny o popularitě a slávě. Nebo možná prostě chce překonat nadměrnou plachost a izolaci.
 • Pátek: je to zvláštní den, kdy můžete drasticky změnit svůj vzhled. Věří se, že pokud jste spokojeni s vaším vlastním odrazem v zrcadle, pak v pátek je lepší nechat se experimentovat s účesy. Když naopak chcete být přeměňováni k lepšímu, pak si vyberete zvláštní období (pátky) v době, kdy se Slunce přestěhuje do Kozoroha (od 24. prosince do 22. ledna) nebo do Taurus (od 22. dubna do 21. května).
 • Sobota: tato doba se doporučuje pro změny obrázku. Nový účes bude úspěšný, prameny získají zdravý lesk a sílu. Říkají, že společně se sobotními vlasy můžete "odstranit" dluhy a hříchy z karmy celé rodiny.
 • Neděle: měsíční kalendář účesů v roce 2019 kategoricky nedoporučuje, aby si dnes přemýšleli o nových účesech, jinak se to od vás odvrátí. Je-li to tak chronicky nešťastné, můžete se rozhodnout experimentovat - v neděli se můžete podívat do salonu, abyste změnili obrázek. Možná tvůj nový vzhled pomůže osud, aby se obrátil k lepšímu?

Tajemství osmého

Nestačí vybrat si příznivý den v týdnu pro účes. Musíte také analyzovat, jak se to týká vašich narozenin. Ukazuje se, že existují dny antagonistů, které přeměňují všechny pozitivní účinky účesu na čistě negativní a dokonce i nebezpečné!

 • Například, pokud jste se narodili v pondělí - vaše dny navštívit salon krásy: čtvrtek, pátek a sobota. Neděle je nejhorší okamžik.
 • Lidé narozené v úterý doporučují účesy ve čtvrtek, v sobotu av neděli. V pátek je lepší nerušit vegetaci na hlavě.
 • Neděle jsou harmonické pro děti životního prostředí a čtvrtky jsou kontraindikovány.
 • Narozena ve čtvrtek pomáhá energii v pondělí, úterý, pátek, neděle. Ale ve středu je den antagonisty.
 • Narozen v pátek - příznivé dny: pondělí, čtvrtek, sobota, neděle. Antagonista je považován za úterý.
 • Vaše první narozeniny padaly v sobotu, pak vás také páteční energie chrání, ale neděle nedosáhne hodně štěstí požadovaného výsledku.
 • A konečně, každý, kdo v neděli vidí bílé světlo, by si měl vzpomenout, kdy má stříhat vlasy, že mají úspěšné dny - úterý a čtvrtek. Ale v neděli jsou pondělí "kontraindikovány".

A opět neexistují pravidla bez výjimek. Kalendář měsíčního účesu v roce 2019 doporučuje, abyste chodili do kadeřnice přesně v "špatných" dnech, v případě, že se vše nelepí, usilují jen o karmické neúspěchy. Ukazuje se, že po změně účesu v takový den se zdá, že se život po určitou dobu zpomaluje, ale pak osudu způsobí náhlý a nečekaný obrat, který vede k vítězství a štěstí!

Tajná devátá

Když je lepší snížit vlasy, jak urychlit jejich růst a posílit v roce 2019, řekněte polohu měsíce na obloze. Hodně závisí na souhvězdí zvěrokruhu, ve kterém je noční světlo. Speciální měsíční horoskop, který ukazuje polohu znamení zvěrokruhu, může nabídnout dny, které jsou vhodné pro účes.

Aries Když je měsíc v tomto znamení, je lepší odložit nový účes. Kadeřnické manipulace během tohoto období nemají prakticky žádný vliv na celkový stav vlasů. Lidské tělo na ně však špatně reaguje a imunitní systém může selhat nebo se chronické nemoci mohou zhoršit.

Býk, Panna a Kozoroh - skvělý čas na návštěvu stylistky. Dokonale se to ukáže a účes a zámky se snadno dají do pokládky. Navíc budou aktivně růst a jejich hroty jsou méně vystaveny průřezu.

Gemini a Váhy jsou letecké horoskopy. Možná to je důvod, proč během jejich "vlády" na Měsíci dokonale získaly objemné, vzdušné účesy. Tyto příznivé dny mohou být použity, pokud chcete urychlit růst vlasů.

Rakovina a Ryby. Když máte cíl, tak dlouho, jak je to možné, abyste si udrželi jasné obrysy účesu a dali vlasům výživu a sílu, pak použijte období, kdy je měsíc pod vlivem těchto znamení zvěrokruhu.

Lion Podle kalendáře srážek z roku 2019 to není nejlepší čas navštívit mistra, pokud jste spokojeni se svým životem a děláte dobře. Pokud však máte problémy a neštěstí padnou na hlavu, zkuste své štěstí, změňte svůj účes. Možná pak ve vašem osudu přijde požadovaná změna k lepšímu?

Štír Toto znamení na Měsíci neslibuje příznivé dny pro účesy, protože s jeho intrikou Scorpio nepředvídatelně zasahuje do jeho osobního života. To znamená, že po holičství můžete zlepšit svůj vztah s partnerem a zhoršit problémy a nedorozumění mezi vámi.

Střelec. Lunární kalendář účesů 2019 doporučuje použití Střelce v profesionálním oboru. To znamená, že účes podle horoskopu může přispět k vaší kariéře. Dá vám důvěru a budete schopni dosáhnout úspěchu a získat si zaslouženou autoritu mezi kolegy.

Vodnář. Neodvažujte s holičem během "vlády" Vodnáře. Budete spokojeni s prací mistra a stavem vlasů.

Tajná desátá

Vliv znamení horoskopu podle narozenin

Pokud se budete řídit všemi pravidly, nestačí vybrat si příznivé dny pro účes, další tajemství úspěšného účesu, jeho tvar, délku a dokonce i barvu v souladu se znamením zvěrokruhu, pod kterým se člověk narodil. V měsíčním kalendáři účesů můžete najít společné charakteristiky stylů, které pomáhají intenzivně přenášet a maximálně využívat energii vesmíru.

Aries

Aries se doporučuje, tzv. Sportovní účesy, které nevyžadují pečlivé styling, krátké prameny. Za prvé, takové účesy vám umožní vypadat mladistvě, tónovaný. Za druhé, skutečně dávají člověku energii a mají pozitivní vliv na jeho blaho. Není to náhodou, že v dávných dobách lidé, když byli nemocní, si zkrátili vlasy. A přispělo k oživení.

Podle lunárního kalendáře roku 2019 najdete vysvětlení tohoto jevu. Znak Aries je promítán v našem těle v oblasti mozku, reagující z hlediska astrologie, pro jeho nepřerušený přívod kyslíku, což je možné s nepřerušovaným přívodem krve. Pokud víte, kdy a jak nejlépe řezat vlasy podle horoskopu Berana, můžete stabilizovat mozkovou aktivitu.

Účesy tohoto znamení zvěrokruhu pomáhají člověku psychicky se soustředit a činit nejpravděpodobnější rozhodnutí pro realizaci globálních plánů a projektů. Krátké pramene, není to náhoda, že obchodní ženy, často rozhodující, zvyklí na rozhodování samy o sobě a schopné vyjít z nejtěžších situací bez důsledků a podpory, často si vybírají. Často je tento styl následován sportovci a dámy, které jsou dynamické a mají urychlené tempo života.

Taurus

Účesy ze středně dlouhých vlasů radí Taurus Lunární kalendář účesy. Mohou být prováděny v různých technikách podle módních trendů. Hlavní věc však spočívá v tom, že prameny ležely volně, což vyvolávalo nějakou nedbalost. Je to tato zdánlivě nedotčená přírodní krása a milost kadeřníka, která se dosahuje pomocí chytrých triků talentovaného kvaše.

Elegantní, plynulé kudrlinky, to není snadné dosáhnout bez použití moderních stylingových produktů: laky, gely, vosky. Ale při vytváření mistrovských děl na hlavách Taurusu nejsou vítáni. Lunární kalendářní účesy v roce 2019 slibují těm, kteří správně zvedli vlasy, hodně štěstí při provádění transakcí s nemovitostmi.

Dvojčata

Jedná se o znamení horoskopu - prvek vzduchu a prostoru. Jedinečnost tohoto zvěrokruhu spočívá ve skutečnosti, že se nebojí moderních experimentů s barvením a trvalými kudrlinami. Chemické látky nepoškozují prameny Gemini, i když je jejich ideální délka zvolena - až po rameno.

Vlnité kudrlinky, malované v popelce a modré tóny, vypadají krásně a elegantně. Takové účesy vám umožní dát do pořádku nervový systém a dýchací orgány. A jejich tajná síla spočívá ve skutečnosti, že v roce 2019 pomáhají budovat vztahy s ostatními a přinášejí úspěch ve škole a cestování.

Rakovina

Tento záhadný znak horoskopu, nevysvětlitelně spojený se středověkem. Rytíři tehdy byli oblíbeným účesem, připomínajícím současný čtverec. Křižáci ho náhodou nevybrali, protože byli přesvědčeni, že je naplňuje energií a silou. Srdce je také vhodné pro naše současníky narozené v rakovině.

Tato konstelace má vliv na genetickou paměť. Lunární kalendář účesů 2019 proto doporučuje bob těm rakovině, kteří chtějí budovat dobré vztahy se staršími rodinnými příslušníky. Mimochodem, tento stylový účes pomáhá mladým lidem vybrat si hodného partnera, s nímž můžete přemýšlet o manželství. Rodiče tuto kandidátku schválí.

Lion

Je těžké si představit krále zvířat bez jeho luxusní hřívy. To je důvod, proč a pro zástupce tohoto znamení horoskopu - bujné místo kudrlin je ideální. K dosažení této "přirozené" krásy je možné pouze s pomocí složitého stupňovitého účesu. Mírně kudrnaté zámky zvýší objem a lehkost.

Pokud vás příroda nedává kudrlinky, můžete použít kolečka. Nebo po konzultaci s velitelem se uchýlit k chemickým perm. Kalendář účesů radí "lví hřívu" těm, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami.

Navíc, účes znamení Leo podle horoskopu, rozvíjet tvůrčí schopnosti. V roce 2019 pomohou stát se více sebejistými, milými a velkorysými, veselejšími, přinesou do svého života trochu romantiky a oslav.

Pannu

Jméno tohoto znamení horoskopu je spojeno s krásnou ženou, která se snaží vylepšit její vzhled. Virgosové milují aplikovat kosmetiku, aby zdůrazňovali krásu a obratně maskovali své nedokonalosti. Takže pro ně je obvyklá věc - barvení vlasů, paruky, příčesky, obložení.

Zajímavé je, že všechny tyto umělé prostředky a techniky pouze pomáhají Virgosovi při vytváření silných kontaktů s Kosmem, který jim nepřetržitě pošle energii navzdory "trikům" kadeřnictví.

Lunární kalendář účesů 2019 tvrdí, že účesy doporučené společností Virgos pomáhají vyrovnat se s obrovským množstvím únavné práce, pomáhá jim se studiem, různými řemesly a obchodu a dokonce zlepšují stav gastrointestinálního traktu.

Váhy

Narodil se pod touto značkou usilovat o klasiku. Pro ně by byla ideální volbou časově ověřené stylové účesy - svěží, ale přísné a elegantní. Dámy se vejdou do elegantního stylu, který zdůrazňuje tajemnou a nepřístupnost jejich majitele.

Muži by měli vybrat stylové, klasické účesy - přísné a stručné. Váhy často preferují elegantní a dokonalé, ve své zdánlivé jednoduchosti, stylu oblékání, což jim umožňuje cítit se na stejné úrovni jako zástupci nejvyšších kruhů společnosti. To jim zaručuje autoritu a respekt vůči ostatním a důvěru kolegů a obchodních partnerů. Vlasové váhy pomáhají regulovat funkci ledvin a močového systému.

Scorpion

Zástupci tohoto znamení prvku vody neustále potřebují zvýšený tok energie. Pro muže a ženy Scorpionů je styl "vamp" organický - rovný a hladký pramen.

Jsou-li krátké, přidávají trochu ohně a vášeň k "vodní" podstatě. Které z nich jim dává sexualitu a prostě přitahuje členy opačného pohlaví. A čím více pozornosti, obdivu, tím krásnější jsou Scorpiony.

Jejich démonická přitažlivost, zdůrazněná stylem "a la vamp", vyžaduje neustálou podporu režijních nákladů, zejména v neobvyklých, mimořádných situacích. Pomáhá také udržovat zdravé orgány reprodukčního systému a ne ztratit sexuální touhy.

Střelec

Pod tímto znamením horoskopu se často rodí lidé, kteří jsou docela konzervativní. Vyhnou se extravagance ve vzhledu a činnostech. Ale současně je pro ně přísná a nadměrná zdrženlivost.

U žen pod znamením Střelec má lunární kalendář řezů v roce 2019 variantu starověké řecké bohyně Athena Pallasová, která jako statečný bojovník měla na tváři pohodlné krátkosrsté vlasy (bangs) a dlouhý konský ocas v zádech na hlavě. Přibližně stejné, ale mužský design vlasů a preferovaný Zeus Thunderer.

Možná ne všichni představitelé silnějšího sexu jsou dnes připraveni rozhodnout o tak odvážném, extravagantním účesu, ale můžete to vidět ve strachu z filmů o Tarzanu nebo jeho jmenovce, který nyní propaguje krásu mužského těla.

Správně zvolený pro stříhání lunárního horoskopu v roce 2019 pomáhá Strelets Troops k úspěchu v politice, umění, náboženství a duchovenstvu. A dokáže účinně upravit jaterní práci.

Toto znamení, patřící k prvku ohnivé, charakterizuje lidi narozené v období své "vlády" jako pragmatické a aktivní. Mírně světské, ekonomické a hodnotové pohodlí, také jejich čas a úsilí. Protože Střelec, podle lunárního horoskopu se hodí účesy, které vyžadují minimální péči a péči.

Kozoroh

Je zvědaví, že pánové tohoto znamení, často intuitivně volí velmi krátké účesy nebo nad hlavami. A fungují správně, protože tento brutální styl jim nezabraňuje jasně zvedat energetické vibrace a čerpat energii spoléhající se na tuto konstelaci.

Ženy dávají přednost účesům na vlasy pod šatkou, kloboukem nebo šátkem. A často pod pokrývkami pokrývají luxusní šňůrku, kterou oceňují, jsou pyšní a nikdy nebudou souhlasit, aby se odřízli dokonce i kvůli profesním snahám.

Kozorožci jsou praktičtí, kteří se nacházejí právě v aplikovaných oborech. Jsou materialisté se zlatými rukama. Jejich účes upřednostňuje kostní systém a zuby.

Vodnář

Pokud jste se narodili pod tímto znamením horoskopu, je velmi náchylný k nejnovějším módním trendům. A toto je správná pozice, stejně jako u Vodnáře neexistují žádné jasné doporučení ohledně délky, barvy vlasů a doporučení pro jejich styling.

V těchto případech mají pravdu, když se rozhodnou pro ty nejodvážnější experimenty. Například punk Iroquois, dlouhé hippie kadeře nebo extrémně lakonické, krátké účesy v minimálním stylu.

Výběr nového účesu pro Aquarius, někdy předem, je obchodní vyhlídky, které se mu otevřou, nové projekty a lukrativní spojení. Pod kontrolou tohoto znamení jsou nádoby, tepny a žíly.

Ryby

Tito lidé jsou ponořeni do mystiky, hledají smysl bytí a symbolizují harmonii vesmíru. Jejich účes by měl být složitý, skládající se z navzájem propojených pramenů, například mazanice, ve skutečnosti je odrazem různých prvků vesmíru spojených dohromady.

Takové složité návrhy vlasů, dávají rybí energii a zaručují patronaci vyšších sil. Zároveň v roce 2019 harmonizují životy Piscesů, zefektivňují svůj osud a pomáhají při realizaci odvážných myšlenek a tvůrčích plánů.

Zástupci tohoto znamení horoskopu, mír je nesmírně důležitý. Přesně proto, že správně zvolený účes zachová svůj nervový systém v pořádku, upraví metabolismus a obecně bude mít silný léčebný účinek na celé tělo.

Kdy je lepší lízat vlasy v lunárních dnech

 1. Den Měsíce Střih bude zkrátit život.
 2. Den Měsíce Po návštěvě kosmetického salonu jsou spory a hádky pravděpodobné.
 3. Den Měsíce Pokud rušíte vlasy, ublížíte na zdraví. Další riziko ztráty nebo hlouposti utrácet peníze.
 4. Den Měsíce Existují rizika, která způsobují onemocnění nosohltanu a ústní dutiny. Stříznutí způsobí nepříjemné pocity a strach, že ztratíte své blízké.
 5. Den Měsíce Příznivý čas pro nový účes. Zvýšíte kapitál a získáte nový majetek.
 6. Den Měsíce Špatné období, protože můžete "chytit" studené a jiné viry. Střižený nos, zarudlé oči - to vše je nepravděpodobné, že vám přidá krásu a kouzlo.
 7. Den Měsíce Nový účes katalyzuje nenávist a hádky kolem sebe. Můžete se hádat s vůdcem nebo se svým blízkým. V tibetském kalendáři se tento den nazýval "pálení", protože jakýkoliv vliv na kudrlinky a prameny vede k vážnému zhoršení zdraví.
 8. Den Měsíce Pospěšte si veliteli. Vy jste se transformovali zvenčí a dostat šanci žít šťastně někdy poté, v úctě a poctě.
 9. Den Měsíce Nemoci neštěstí, tohle bude znamenat srážka v tento den.
 10. Den Měsíce Je to nechutný den, který také "nechává" všechny druhy virů do vašeho těla.
 11. Den Měsíce Dnes si nakrájejte vlasy, pak získáte jasnost mysli, harmonii a konzistenci myšlenek. Nebo možná získat dar předvídavosti.
 12. Den Měsíce Strihání dnes zvyšuje riziko zranění a dalších ohrožení života.
 13. Den Měsíce A to je na rozdíl od všech značek jedním z nejlepších momentů pro transformaci pomocí kadeřnických nůžek. Účes bude krásný a dokonce i všechno půjde jako hodinky!
 14. Den Měsíce Rozhodněte se o účesu, právě teď, pokud chcete zlepšit svou finanční situaci a získat chválu od svých nadřízených.
 15. Den Měsíce Lepší, než abyste kráčeli na prahu holičství toho dne! Pokud ignorujete toto doporučení, jsou pravděpodobné psychické poruchy, panická a hypertenzní krize.
 16. Den Měsíce V tento podivný den může manipulace s vlasy vést k chybám a znovuzrození nebo zhoršení ničivých návyků. Například, nemůžete překonat pokušení kouřit nebo pijete alkohol nad míru.
 17. Den Měsíce Neřežte si vlasy, jinak se vyskytnou problémy, zranění a zdravotní problémy. Nervový systém bude zvláště zranitelný. Na východě se věřilo, že dotýkání se pramenů tohoto dne by mohlo aktivovat síly zlých duchů.
 18. Den Měsíce Scary není vhodný čas k návštěvě kadeřníka. Za prvé, loupeží se mohou dostat do vašeho domu, zatímco sedíte na židli. Za druhé, domácí zvířata (kočky, psi a další zvířata) předvídají vaše potíže a starají se o vlastníka, mohou se zhoršit. V Tibetu se tento den nazýval "hoření", což znamená, že důsledky řezání mohou být velmi nebezpečné pro zdraví a život.
 19. Den Měsíce Počkejte na tento den! Dnešní účes přispívá k prodloužení života.
 20. Den Měsíce Měli bychom odložit plány na nový účes. Jinak se dostanete do deprese, cítíte se naprosto nepříznivě vůči všemu, co vás obklopuje.
 21. Den Měsíce Perfektní období, abyste si udělali dobrý účes, zlepšili pohodu a udělali Fortune úsměv na vás.
 22. Den Měsíce Dnešní účes pomáhá rozmnožovat ve všech smyslech. To znamená, že na jedné straně vylepšujete svou pohodu a získáte nějaký nový majetek. Na druhé straně riskujete, že ztratíte váhu.
 23. Den Měsíce Uřízněte si vlasy a budete s jejich vzhledu velmi nespokojeni - v zrcadle se na vás podívá podivná osoba s hroznou pleťou! Kromě toho trpí také ztrátami.
 24. Pokud je vaše zdraví drahé, odložte návštěvu salonu! Tento den se nedoporučuje kalendář lunárních účesů pro zkrácení délky vlasů.
 25. Den Měsíce Dnes, nůžky a hřeben, pokud se dotknete svých vlasů, to vyvolá oční onemocnění. To může být banální ječmen, nebo vážné zhoršení vidění.
 26. Den Měsíce Nový účes je zárukou štěstí a radosti v tento den!
 27. Den Měsíce Vynikající, pokud dnes uděláte nový účes! Přinese vám hodně štěstí a prosperity.
 28. Den Měsíce Pokud chcete, aby se vám někdo opravdu líbil, neváhejte a rozhodněte se o nový účes. Vyjdete z holičství neodolatelné.
 29. Den Měsíce Nestříkejte vlasy dnes. Toto je velmi nepříznivé období, během kterého může vaše karma trpět.
 30. Den Měsíce Pamatujte si, že tento den je nejnebezpečnější účes. Může přinést neštěstí, potíže, kontakt s nepřítelem nebo dokonce způsobit nehodu na dálnici.

Chcete-li nechat ujít příznivé dny, nechte poznámky a připomenutí v kalendáři google nebo kalendář yandex

Účesy, které se mění pro lepší život

Dokonce i když víte jistě, kdy je lepší rozřezat vlasy, pak si stále přemýšlejte: proč nový účes nebo barvivo vaše vlastní prameny? Koneckonců, tyto manipulace s vzhledem ovlivní vaši pohodu a dokonce i váš postoj. Účty měsíčního kalendáře 2019 a astrologie vám pomohou vybrat stylu a typ účesu, který odpovídá vašemu vnitřnímu "já". Tato jedinečná znalost vás naučí modelovat svůj život, změnit svůj osud a pozitivně ovlivnit vaši pohodu a zdraví.

Jsme pozemští, máme naivní jistotu, věříme, že stačí znát vaši polohu podle zeměpisných souřadnic nebo poštovní adresy. Ale málokdy přemýšlíme o tom, že jsme také součástí obrovského prostoru Cosmos. Má silný vliv na všechny živé věci planety Země. Máme světle, energii, Měsíc, Slunce a další předměty z Kosmu. Vyvolávají různé druhy ekologických katastrof, stimulují nejsilnější elektromagnetické bouře.

Místo našeho bydliště samozřejmě také ukládá určitý dojem na nás, naše blaho a chování. Koneckonců, my se nevědomky staneme účastníky vesmírných procesů, které jsou v současné době zaměřeny na určitou část světa. Hvězdy věří, že nám poslaly nejčistší energii. Mezi nimi je nejsilnější - slunce. Během roku projde kolem 12 hlavních souhvězdí, známých z názvů znamení zvěrokruhu.

V metafyziky jsou vlasy mikroskopické antény, které dostávají kosmickou energii a přenášejí je do lidského těla. Změníme-li délku nebo barvu pramenů, mění se také tok této energie.

To znamená, že než se rozhodnete pro nový účes, musíte analyzovat, o co se snažíte, v roce 2019, které vám chybí. Možná sníte o štěstí ve svém osobním životě, nebo hlavním cílem je ohromující kariéra a široké veřejné uznání?

Po vymezení vašich priorit získáte šanci změnit svůj osud pomocí tak jednoduchého, jak se zdá jen na první pohled, metodu, jako úspěšný účes. Předpokládejme, že máte na prvním místě profesionální úspěchy. Poté si musíte vybrat účes země nebo ohnivé znamení zvěrokruhu. Pokud v současné době chcete posílit svou pozici ve společnosti, pak vám pomůže energii účesů typických pro znaky Země nebo Váhy.

Když si v roce 2019 nastavíte cíl, který získáte podporu ostatních a vytvoříte užitečné kontakty a získáte nové znalosti nebo informace, pak se budete řídit srážkami doporučenými pro příznaky Air a Virgo.

Lidé, kteří nemají osobní život, by se měli podívat na účes prvků vody a ohně. Pokud jste se rozhodli a přesně víte, co chcete, zapamatujte si ještě jedno důležité pravidlo: vaše horoskopové znamení by nemělo být v rozporu se stylem vašeho vybraného účesu. Takže řezání a stylování Požární značky budou vhodné pro lidi, jejichž narozeniny spadají zvěrokruhu. Ale narozené pod znamením vody, jsou kontraindikovány, protože budou mít strach štěstí.

Pokud vaše znamení patří k prvkům Air nebo Fire, pak si můžete zvolit účes letecké značky. Když vaše narozeniny padnou v době Taurus, Libra nebo Panna, pak byste neměli spěchat s "vzdušnými" účesy. Neprinesou vám štěstí a úspěch.

Lidé, kteří se narodili pod znamením Pisces, Rakoviny a Škorpióny, jsou tedy vhodní pro účesy na vodu, stejně jako všechny styly doporučované znaky Země. Ale "ohnivé" účesy by se měly vyhnout.

Účesy zemních znamení jsou užitečné při výběru zástupců znamení Země a vody a pro "vzdušné" Blíženci, Váhy a Vodnáře, jsou prostě škodlivé.

Víte, že barva vlasů určuje, která energie nebeského těla kreslíte? A tvar účesu dává odpověď na otázku, jakou energii nejvíce používáte. Přímé, dlouhé, hladké, jako kdyby tekoucí kudrlinky byly charakteristické pro znaky vody.

Vlnité prameny střední délky jsou obvykle upřednostňovány lidmi z leteckých značek.

Na hlavách je často vidět nezbedné, silné, vířivé a kudrnaté vlasy. který se narodil pod patronátem Panny Marie, Taurus a Kozoroh, v prvcích Země.

Vlasy načervenalé, bronzové a zlaté odstíny, často krátce ořezané na koruně a přední straně, zpravidla mají ty, kteří byli od narození ohnivými patrony: Aries, Leo a Střelec.

Délka vlasu určuje rychlost a množství energie, kterou člověk může vnímat. Takže čím déle jsou prameny, tím více energie získává, ale zároveň se k němu dostává pomaleji. Dlouhé vlasy dávají člověku více energie, ale jeho reakce na události kolem něj je poměrně pomalá. Krátký účes dělá naopak rychle a impulzivně reagovat na všechno.

Existuje takové znamení: pokud nemáte žádný důvod stěžovat si na osud, pak se nepokoušejte ořezat vlasy. Ale když věci nejsou tak, jak byste chtěli, pak jeďte bez lítosti. Je také třeba poznamenat, že mnoho žen, které uspěly v podnikání, nosí krátké účesy. Avšak domácnosti a "prosté maminky" často drží proplety nebo účesy svých středně dlouhých vlasů. Z toho dochází k závěru, že dynamický krátký účes dodává ženám činnost a učí mu, aby myslel strategicky.

Užitečné tipy

Měsíční kalendář 2019 pomáhá změnit váš osud k lepšímu, ale v arzenálu zkušených krás od starověku existuje mnoho způsobů, jak udržet vaše vlasy zdravé a lesklé. Dnes jsou tyto tajemství poptávané více než kdy jindy, protože faktory, které nepříznivě ovlivňují stav účesu - hlavní dekorace krásných žen, se stávají stále více.

Jaké staré recepty mohou naši současníci úspěšně využít?
To je například sedmikráska. Blondýnky všech dob a národy používaly odtučněný farmaceutický heřmánek jako kondicionér, který dodával lesk a zlatý nádech na kudrlinky. Připravte roztok ve výši čtyř polévkových lžic suché trávy na šálku vroucí vody.

Další možností populární u blond žen je citron. Pokud jej zředíte v určitém poměru s vodou a umístíte toto roztok na vyprané prameny, pak se jejich stav výrazně zlepší. Nicméně, citrónová terapie není vhodná pro ženy s hnědými vlasy a brunetky. Jejich vlasy mohou mít ošklivý žlutý odstín.

Stav vlasů přímo závisí na stravě. Menu by mělo být vyvážené a mělo by obsahovat dostatečné množství proteinových potravin, které pozitivně ovlivňují růst a vzhled pramenů. Nedávné studie vědců prokázaly přínos přírodního hedvábí. Ukazuje se, že pokud je hlava položena na hedvábném polštáři, pak nejsou vlasy poškozeny nebo zamotané, což má příznivý vliv na jejich stav.

Měsíční kalendář srážek pro březen 2019

V každém měsíci jsou zvláštní dny, kdy nějaký podnik končí úspěchem a naopak - když všechno vypadne z našich rukou, cítíme se nemocné a rozbité. Měsíc ovlivňuje mnoho pozemských procesů, stejně jako lidské bioenergetiky. Použijte lunární kalendář pro březen 2019, abyste provedli stylový účes v den doporučeném astrology. Nejen účes, ale i nálada života se změní.

Čas experimentovat

Lidé si již dávno všimli spojení lunárních fází se změnami, ke kterým dochází v lidském těle. Měsíc má pozitivní nebo negativní účinek nejen na obecný psychoemotional a fyzický stav lidí, ale i na růst vlasů a nehtů. Pokud znáte cyklické fáze měsíce, můžete si vybrat salonní procedury, které budou během tohoto období nejúčinnější.

Měsíční cyklický kalendář pro barvení, řezání, chemické vlnění pro březen 2019 je uveden v tabulce.

Pro barvení používejte přírodní barviva: hennu nebo basma. Strihání pomůže zlepšit stav slabých, tenkých chloupků.

Doporučuje se zaměřit se na výživu a obnovu poškozených vlasů. Přírodní masky pro výživu pokožky hlavy a vlasů mohou být připraveny doma. Po každém šamponování nezapomeňte použít balzám.

Série zvěrokruhů a jejich vliv na barvu

Je třeba mít na paměti, že konečný výsledek prováděných postupů je ovlivněn nejen lunární fází. Velký význam, v němž je souhvězdí zvěrokruhu v současnosti na Měsíci.

Měsíční kalendář zvěrokruhu pro příští rok 2019 pro barvení vlasů je uveden v tabulce.

Navíc je kvalita barvení vážně ovlivněna znamením zvěrokruhu. Pokud například majitel označení vodní prvek (rakovina, ryba, škorpión) chce barvit, když je měsíc v ohnivých znameních (beran, lukostřelce, lev), nedojde k žádnému výsledku, v nejhorším případě - poškozené kudrlinky s nepřirozenou barvou.

Tajemství úspěšné transformace jara

V březnu roku 2019, vzhledem k kalendáři lunární fáze, příznivé dny na vlasy padly na rostoucí a plné měsíce:

 • 7-20,03 - růstová fáze.
 • 03 je úplňku.

Při změně délky kudrlinky změníte nejen účes, ale i bohatství. Předpokládá se, že řezání vlasů v období růstu měsíce má příznivý vliv na různé aspekty života člověka, ať už je to práce nebo vztahy s opačným pohlavím. Stylový účes zvyšuje sebeúctu a dává důvěru.

Pokud jsou vlasy tenké, pak je rozřezáme v březnu 2019, podle lunárního kalendáře je nejlepší pro klesající cyklus. Střih bude zpomalovat růst chloupků, roste zpět, stane se silnější a zdravější. Celkový stav chloupků se zlepší, přestanou se rozdělit a vypadnout.

20. března bude zvláštní den - 20. března - den jarní rovnodennosti. Toto je astronomický začátek jara, kdy se příroda probouzí a všechno se mění. Střih na měsíčním kalendáři v tento den změní nejen vzhled, ale i postoj světa jako celku. Energii, energii a sílu k uskutečnění všech plánovaných aktivit.

Dokonalý čas pro účesy a styling v březnu 2019 je úplňku. V tuto chvíli vyjadřuje maximální aktivitu všech biochemických procesů. Astrologové radili plánovat všechny experimenty s účesem pro tento den, protože výsledek překročí očekávání. Formulář bude trvat dlouho, ale nebude se nudit.

Vezměte prosím na vědomí, že v plném měsíci se doporučuje provést pouze střih, protože barvení měsíčního cyklického kalendáře pro březen 2019 nebude fungovat. Měsíc bude pod znamením Váhy, což zabrání kvalitativně a trvale změnit barvu. Nicméně, pokud nemůžete přenést návštěvu do salonu, pokuste se, aby nedošlo k radikálním změnám barvy - nejlepší bude barvení s několika tóny v jednom směru nebo jiném.

Další kosmetické procedury pro březen

Pokud sní o permu, v březnu 2019 budou čísla od 7,03 do 21,03 dobrou volbou. Zvláště spokojeni s výsledky získanými s:

 • 03 až 12.03 - čas, kdy je Měsíc v Taurusu.
 • 03 až 20,03 - nebeské tělo je v znameních Leo a Virgo.

Nepříznivý termín pro chemické vlnění v březnu je 15,03. Navzdory rostoucí měsíční fázi je 15. března extrémně nežádoucím datem jakéhokoliv vlivu na vlasy. Manipulací s kudrlinky riskujete finanční problémy. Navíc, po postupu, možné problémy styling. V nejhorším případě se chloupky rozseknou a začnou vypadat, mohou se objevit lupy. Doporučuje se zdržet se jakýchkoli experimentů dne 22.03 a 24.03, stejně jako 31.03. V těchto dnech bude tělo oslabovat, řezání nebo curling může přispět k exacerbaci chronických onemocnění.

Zvláštní datum je 6,03. V novém měsíci udělat něco s vlasy je nebezpečné. Existuje známka, že řezání vlasů v tento den zkrátí nejen vaše vlasy, ale i váš vlastní život. Astrologové také doporučují přesunout účes na jiný den. V březnu jsou vhodnější dny na opravu délky kudrlin. Věnujte novému měsíci odpočinku, meditaci a plánování pro budoucnost.

Při výběru termínů pro odstranění chloupků na těle (odstranění epilace nebo depilace) se také seznamte s lunárním kalendářem. V březnu 2019 se takové manipulace doporučují provádět v klesající lunární fázi. Vlasy rostou špatně, což dlouhodobě opraví výsledek.

Měsíční rozvrh pro březen, nadcházející rok 2019, obsahuje dostatečný počet dní, aby se stal stylovým účesem, stejně jako celková změna obrazu. Naplánujte si návštěvu salonu v předstihu, s průvodcem měsíčního zodiacálního a fázového kalendáře. Postupy prováděné s vlasy přinášejí štěstí a blahobyt, pomáhají jim najít klid, stejně jako důvěru v jejich schopnosti.

MirTesen

Správné řezání vlasů přinese vítězství

Vlasy nejsou jen pro krásu. Jsou to zvláštní přírodní antény našeho těla, které vedou k tělu neviditelnou životodárnou sílu prostoru.

RULE FIRST říká: nemůžete někomu spoléhat na vlasy. Měli bychom si uvědomit, že osoba, která vás rozřízne, změní vaše bio pole. Proto, když přijdete do kadeřníka, vyberte energický a veselý pán, pak se váš život po úpravě změní k lepšímu. Starší kadeřník, tím silnější jeho vliv na váš život. Jste-li nezávislou osobou, jste zvyklí na řešení vašich vlastních problémů a nemáte rádi to, když vám něco brání v tom, aby jste si je vybrali, vyberte si mistra svého věku nebo mladšího. Když jste z nějakého zvláštního důvodu nešťastní, má smysl zvolit si velmi starého a slavného čaroděje, a to i za předpokladu, že účes, který učinil, vás bude draho stát. Ale po návštěvě holičství se váš život dramaticky změní. A pokud stále správně vypočítáte dobu návštěvy, není to jen změna, ale zlepšení.

PRAVIDLO DRUHÁ: je lepší, abychom neřízli vlasy. Dokonce i když víte, že kadeřnictví je dobře, neměli byste zanedbávat toto znamení. Kořeny této "pověrčivosti" spočívají ve velmi důležitém problému: pro člověka je velmi obtížné vyléčit se. Každý, kdo zná nejsilnější psychiku. Bez ohledu na to, jak silná a silná vůle může být člověk, je pro něj velice obtížné napravit deformace svého vlastního biopole, protože je přetváří takovou deformovanou energií.

PRAVIDLA TŘÍ: považuje se, že je lepší, když jste odříznuti osobou stejného pohlaví jako vy. Faktem je, že mnoho receptů kouzel lásky je spojeno s vlasy, ale problém není jen v čisté čarodějnictví. Během účesu změníte éterické, astrální a duševní biologické pole a v důsledku toho snadno podléháme vlivu někoho jiného. Pokud tedy s vámi máte rád mistra jiného pohlaví, může to vést k problémům ve vašem osobním životě. Není divu, že Samsonovy biblické příběhy zničí žena, která mu odřízla vlasy. Podobná příhoda platí i pro ženy, jedná se pouze o mužské kadeřníky.

ČTVRTÁ PRAVIDLA: po řezání neházejte do vody vodou. Dávejte pozor na kadeřník pečlivě, pak až do stáří, udržujte vlasy svěží a zdravé.

PÁTÁ PRAVIDLO: Pokud chcete, aby vaše vlasy rostly rychleji po stříhání, měli byste svůj účes splňovat úplným měsícem. Pokud chcete, aby vaše vlasy změnily své vlastnosti trochu - například nejste spokojeni s tím, že jsou zmateni, neposlušní - měli byste jít do kadeřníka na ubývajícím měsíci. Ale nezapomínejte, že po takovém účesu budou vlasy velmi dlouhé. Na ubývajícím měsíci je také dobré mít účes, pokud chcete posílit vlasové kořeny a zpomalit jejich rychlou ztrátu.

ŠESTÁ ŘÁD: vlasy nemohou být řezány v takzvaných satanských lunárních dnech (9, 15, 23 a 29 dní podle lunárního kalendáře), stejně jako ve dnech slunečních a lunárních zatmění. Po takových procedurách se můžete dostat špatně nebo, jak říkali ve starých dnech, "odřízněte paměť a mysl."

PRAVIDLO SEVEN: Jak se váš život změní po tom, co bude účes ukázat den v týdnu, kdy jste navštívili kadeřník.

Pondělí je dobrý den pro účes. V této době se můžete zbavit velkého počtu negativních emocí a nevyřešených problémů, které se v životě nahromadily. Den je vhodný pro zbarvení vlasů.
V úterý je lepší jít do kadeřníka, pokud vám chybí fyzická síla nebo vůle vyřešit nějaký důležitý problém, pokud vám chybí aktivita nebo mučení monotónnosti života.
Ve středu je dobré dostat účes, naučit se něco nového nebo zajímavého, setkat se s novými přáteli nebo přilákat staré, zvýšit počet výletů, pohybů a komunikace v životě.
Čtvrtek podporuje změny ve vztazích s ostatními, přispívá k popularitě člověka, zvyšuje jeho štěstí a blahobyt.
Pátek je den krásy. Když navštívíte kadeřníka v tento den v týdnu, nezměníte si pouze účes, změníte svůj vzhled. Proto pokud jste spokojeni s tím, jak vypadáte tento den v týdnu, je lepší, abyste si neřízli vlasy. Pokud chcete lépe - navštívit kadeřník v pátek, kdy Slunce jde do Kozoroha (24. prosince - 22. ledna) nebo Taurus (22. dubna - 21. května).
Sobota je dobrý den pro účes. Vlasy v tento den se uzdravují a současně jste vyloučeni z karmických dluhů a hříchů svého druhu.
V neděli je lepší neřezávat vlasy - můžete zabít svůj osud nebo štěstí. Tento den je dobrý pouze pro chronické poražené - možná, že osud bude milosrdný a po takovém postupu se změní k lepšímu. Ale nikdo nemůže poskytnout záruky.

ŘÁDNÁ ŘÁDKA říká, že nestačí vybrat dobrý den pro účes, ale také potřebujete, aby byla v souladu s vašimi narozeninami, jinak se všechny příznivé trendy dne změní na negativní.

Pondělí je harmonické s energií ve čtvrtek, pátek a sobotu. Den pondělního antagonisty je neděle.
Pokud jste se narodili v úterý, energie ve čtvrtek, sobotu, neděli jsou s vámi příbuzné. A síla pondělí a pátku je pro vás nepříznivá. Pátek je v úterý protivníka.
Středa je síla neděle. Jeho antagonista je čtvrtek.
Čtvrtek související energie pondělí, úterý, pátek, neděle. Antagonista je jeho prostředí.
Pátek se blíží síle v pondělí, čtvrtek, sobotu, neděli. Její útočník je úterý.
Sobota je spojená s energií v pátek. Její antagonista je neděle.
Nedělní síly jsou harmonické v úterý a ve čtvrtek. Jeho antagonista je pondělí.

Ve dnech antagonistů jsou vlasy vystřihovány, když jste ve všech oblastech života pronásledováni karmickým smutkem. Obvykle se po takovém účesu na chvíli zdá, že život zmrzne, aby udělal ostrý obrat, který vás povede k vítězství.

PRAVIDLO NINE říká, že stejně jako rostliny, rychlost a kvalita růstu našich vlasů se řídí polohou měsíce na obloze. Proto nestačí vybrat dobrý měsíční den a den v týdnu pro účes, musíme také vzít příznivý čas pro růst vlasů, postavení měsíce ve znamení zvěrokruhu. Poloha měsíce je vždy uvedena v měsíčním kalendáři po dobu jednoho roku.

Měsíc v Aries je považován za nepříznivý pro řezání vlasů obecně, ačkoli stav vlasů a vlasů nemá vliv. Faktem je, že po takovém postupu oslabuje imunitu těla, zvyšuje se riziko onemocnění.
Pozice měsíce v Taurus, Virgo, Capricorn je považována za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Vlasy rostou dobře, nasycené silou, méně rozštěpené po stříhání.
Měsíc v Gemini a Váh pomáhá dělat účesy vzduchu, podporuje rychlý růst vlasů, ale neovlivňuje kvalitu a stav.
Měsíc v rakovině a rybách zpomaluje tempo růstu vlasů, ale nasytí je vitalitou.
Měsíc v Leo je považován za nepříznivý čas pro účes, pokud vaše podnikání jde dobře a příznivé, když potřebujete změnit obraz nebo rytmus lidského života.
Měsíc ve Scorpio je velmi zákeřný a může zlepšit i zhoršit váš osobní život a vztahy s partnery opačného pohlaví.
Měsíc ve Střele je příznivý pro změny v kariéře, v práci, ve vztazích s kolegy a obchodními partnery, pomáhá dosáhnout uznání a společenského úspěchu.
Měsíc v Vodnáři je považován za velmi nepříznivou pozici pro účesy.

Pravidlo desáté Účes určitého znamení zvěrokruhu je vynikajícím radarem, který zachycuje potřebné vesmírné vysílání. Spojením s energií jednoho nebo druhého, změnou tvaru účesu, struktury a barvy vlasů měníme náš život ve směru, který chceme.

Aries - krátké sportovní účesy. Tato forma účesu činí obraz dynamičtější a, pokud to mohu říci, působí omlazující. Účesy "Ovnovského" přispívají k silné transformaci těla a naplnění energií. Lidé se špatným zdravotním stavem v dávných dobách mají často zkrácené vlasy. Tento postup urychlil metabolismus a přispěl tak k oživení. Starci věděli, co dělají, protože Beran je přímo spojen s mozkem, protože jeho astrologická projekce na lidském těle je v oblasti hlavy. Beran je zodpovědný za správné dodávání krve a živin do mozku.
Používáním účesů tohoto znamení člověk zachází s mozkem a stabilizuje jeho činnost. Aries účesy dávají člověku schopnost propíchnout své projekty a plány, aby se dostali z jakéhokoliv životního srážky bez něčí podpory. Přispějte ke zrychlení tempa života a pomozte jim najít cíl.

Taurus. Nejlepší je přilákat energii tohoto znamení zvěrokruhu účesy středně dlouhé vlasy. Mohou se lišit v podobě a způsobu provádění. Ale styl Taurus je vždy volné vlasy. Toto Telcovské ukládání se však dosahuje pomocí perfektní technologie, kde jeden zvlnění není zamotaný s jiným. Je zřejmé, že česané prameny a stylingové výrobky (lak, gel, vosk), které porušují vnímání formy jako přirozené, přirozené, jsou vyloučeny. Použitím stylu Taurus je snadné přizpůsobit práci žaludku a krku. Účesy tohoto znamení stabilizují finanční situaci a pohodu, činí majitele úspěšný v transakcích s nemovitostmi.

Dvojčata Všechny manipulace s vlasy prováděné s pomocí úspěchů chemie jsou ovlivněny vzdušnou energií Gemini. Vynález tohoto znamení - obarvené a chemicky zvlněné vlasy. Nejlepší ze všech je, že energie této konstelace se provádí nahoře (mírně modrozelená), zvlněný srst střední délky (délka ramen).
Gemini účesy harmonizují nervový systém a stav horních cest dýchacích. Gemini styl dokonale přitahuje zdroje potřebné v oblasti komunikace, dává úspěch ve škole a cestování.

Rakovina Toto znamení zvěrokruhu připomíná přímou péřu. Jedná se o oblíbený styl středověkých křižáků, který živí tělo fyzickou silou. Účes tohoto znamení přispívá k dobrému trávení jídla s jeho plným využitím pro tělo. Energie této zodikální souhvězdí je spojena s genetickou pamětí lidstva. Proto účinek rakoviny normalizuje vztahy se starší generací, poskytuje ochranu rodu. Mimochodem, pomáhá založit rodinu a vaše volba bude určitě schválena vašimi rodiči.


Lion Samozřejmě, že nejlepším dirigentem této znamení je Leoův klasický účes - "lví hříva". Tento styl je dosažen pomocí speciálního stupňovitého řezu. Ale aby vlasy opravdu vypadaly jako hříva leva a neroztrhnou se pod nejmenšími vlivy vánku, můžete přidat trochu vzduchu, když budete curling vlasy (pokud nejsou natočeny přírodou). Lev řídí práci srdce. Účesy tohoto znamení odhalují tvůrčí schopnosti, činí člověka sebevědomější, milý a romantistický. Přidávají veselou povahu veselí a zábavu, ale také hodně "berou na srdce".

Pannu. To je jeden z mála znamení zvěrokruhu, jehož oblíbeným zaměstnáním je maskovat jeho přirozené krásy pro umělou krásu. Použití umělých vlasů, paruky, příčesků, obložení vytváří dobré podmínky pro přilákání energií přenášených prostorem, které budou vynikajícími asistenty, když se budete muset vypořádat s nudnou a tvrdou prací. Účesy Panny mají úspěch v oblasti výcviku, řemesel a obchodu. Navíc aktivují gastrointestinální trakt.

Váhy. Vlasový styl je klasika, symbol elitářství, načechraný, ale přísný jednodenní účes. Elegantně položená na hlavu ženských vlasů, vytvářejí pocit nepřístupnosti majitelce tohoto účesu. Mužský účes tohoto znamení zvěrokruhu zdůrazňuje maskulinitu a závažnost osoby, která je nosí. Klasika v oděvu a účesu umožňují osobě komunikovat pouze s lidmi, kteří náleží do jeho kruhu, a bez váhání přijmout správná rozhodnutí. Tento účes pomáhá najít kompromisní řešení a budovat uvolněný vztah s jakýmkoli lidem. V oblasti zdraví upravuje účes Vlasy práce ledvin.

Štír Účesy této znamení jsou jedinečně vamp-style, mužské i ženské. Sady vlasů, které přispívají k energii potřebné tímto vodoznakem, jsou rovné a hladké. Mohou být zkráceny, což dodává vodě oheň. Takový styl bude zdůrazňovat zvláštní sexualitu tohoto znamení a povzbuzovat lidi opačného pohlaví, aby se setkali. Koneckonců, čím více datování, tím lepší je Štír. Účesy tohoto znamení poskytují podporu a ochranu vyšším mocnostem v extrémních situacích, zvyšují sexualitu obou pohlaví. Z hlediska kontroly zotavení práce sexuální sféry.

Střelec. Střelec sám je docela konzervativní. Oni nemají rád závažnost, a to jak v chování, v oblečení a účesy, a zároveň se vyhnout extravaganci. Ženské varianty účesů typu Streltsovo jsou kombinací krátkého účesu v přední části s dlouhým ocasním koncem v zádech. Vlasy Athena Pallas velmi přesně odráží typ ženy Střelec. Mužské účesy tohoto znamení lze často pozorovat v historických a pseudo-historických filmech. Také tyto účesy lze vidět na obrázcích Zeus Thunderer a dalších starých bohů Asie a Evropy. Majitel účesu tohoto znamení bude úspěšný ve veřejných, politických a náboženských činnostech. Střelec dává osobě sebevědomí a koriguje játra.

Kozoroh Klíčovou pozicí při vytváření účesů tohoto znamení bude snížit náklady na péči o vlasy na minimum. Charakteristickým stylem mužského účesu, který jasně zachycuje energetické vibrace této souhvězdí, je oholená hlava. Ženská verze - vlasy skryté pod čelenkou (klobouk, šátek, šátek). Tento styl je zvláště vhodný pro majitele dlouhých vlasů, kteří nechtějí odříznout dívčí krásu kvůli profesním snahám. Stejně jako ostatní znaky pozemského prvku, energie Kozoroha přispívá k dobré realizaci v hmotné sféře. Podporuje profesionální kariéru a hledání místa v životě. Tento styl upravuje zdraví zubů a kostního systému.

Vodnář. Toto je jediné znamení v celém zvěrokruhu, které se neváže na tvar, délku nebo barvu vlasů. Hlavní charakteristikou je extravagance, ale s popularitou účesů. Aquarius je poněkud předčasně a při rozpoznání vnitřních potřeb lidí vytváří mimořádné proudy v módě a účesy. V módě punks - Aquarius bude barvit vlasy a budovat mohawk, hippie - a bude hipp, bude přicházet přelom Yampi - zkrátí vlasy krátce a vytvoří dojem spolehlivého a super-obchodního muže. Výběr účesu Aquarius vám umožní začít s novými projekty a budovat vztahy s lidmi. Toto označení řídí zdraví krevních cév, harmonizuje práci arterií a žil.

Ryby Toto znamení zvěrokruhu symbolizuje světovou harmonii. Účesy True Pisces mají obrovský kosmický význam. Jedná se o jakýkoli druh opletení, kde propletené prameny vlasů symbolizují sloučení různých sil Vesmíru do jednoho. Účesy Pisces pomáhají nalézt vnitřní harmonii a mír, dávají patronát vyšších mocností ve všech záležitostech a projektech. Ryby kontrolují metabolismus a nervový systém. Pro zdravotní účely mají silný léčebný účinek na stav celého organismu.

Jaký je základ měsíčního kalendáře?

Měsíční kalendář snižování účtů pro rok 2013 je všeobecné doporučení, které se vytváří v konkrétní struktuře.

Tento kalendář účesů je přizpůsoben pro každý rok.

Existují tři hlavní složky, na kterých je založen roční měsíční kalendář.

Prvním ukazatelem je měsíční den. Jak je známo, měsíční fáze ovlivňují růst všech živých organismů na Zemi.

Růst lidských vlasů není výjimkou. Každý měsíční den určuje vhodný nebo nevhodný čas pro účes.

Druhým ukazatelem je měsíční horoskop. Horoskop se skládá z 12 znamení zvěrokruhu. Být v jednom nebo druhém znamení zvěrokruhu,

Měsíc získá určité možnosti ovlivnit růst vlasů, což se odráží i v měsíčním kalendáři.

Třetím ukazatelem je den v týdnu.

Každý den v týdnu má jednotlivé schopnosti, které určují pozitivní nebo negativní indikátory pro účesy nebo jiné manipulace s vlasy.

Účes měsíčního kalendáře je poskytován v pohodlné podobě, která vám umožní snadno řešit dostupné doporučení.

Řezání vlasů v MOUN DAYS:

První lunární den - řezání vlasů vede ke zkrácení života.
Druhý měsíční den - řezání vlasů přiláká vám spory a soudní spory.
3. měsíc - řezání vlasů způsobí poškození těla a může vás přitahovat k plýtvání.
Čtvrtý měsíční den - účes přinese nepohodlí, přitahuje melancholii a strach z ztráty milovaných. Způsobuje hrdlo a onemocnění ústní.
Pátý měsíční den - krájení vlasů povede ke zvýšení vlastnictví, stane se trochu bohatší.
6. měsíční den - je to nechutné, aby se vaše vlasy přitiskly - přitáhnete chlad, váš pocit pachu se zhorší, vy budete vypadat jako nemocný člověk a skutečně začnete ublížit.
Sedmý měsíční den - řezání vlasů přiláká k vám spory a soudní spory, můžete konflikt s vašim šéfem. Existuje hrozba konfliktu s vaším blízkým. Den spalování podle tibetského kalendáře, den, kdy se řezání vlasů vážně zhoršuje vaše zdraví.
8. měsíční den - účes bude přitahovat dlouhověkost, dobré zdraví a učinit váš život hoden v očích ostatních (i když ne okamžitě, ale v nadcházejících měsících).
9. Lunární den - krájení vlasů přitahuje nemoc.
10. měsíční den je podle dnešních tibetských tradic spalujícím dnem, doporučuje se zdržet se řezání, protože to vás přiláká k nemoci.
11. měsíční den - účes přinese ostrost pocitů, zvýší vaše předvídavost a vhled mysli.
12. měsíční den - nelze odstranit vlasy - neštěstí, zranění jsou přitahovány a zvyšuje se pravděpodobnost ohrožení života.
13. měsíční den - je žádoucí získat účes, protože účes přinese štěstí a prospěch, krásný vzhled.
14. lunární den - účes bude přitahovat zlepšení aktivity, finanční situace, nárůst majetku a dobrou vůli orgánů.
15. den lunárního dne je bezpečnější, aby se zdržel řezání možných duševních poruch v důsledku řezání, zvýšeného tlaku, bolestí hlavy a vzhledu strachu. Doporučení: Pokud nechcete ošetřovat nemocniční lůžko, zůstaňte mimo kadeřnictví.
16. měsíční den - je lepší se zdržet účesu - budou to neštěstí, chyby. Negativní návyky a zlozvyky se projeví v plném rozsahu, touha po alkoholu se zvýší a schopnost ovládat vášně se sníží. Řezání vlasů může přilákat zradu, v důsledku čehož se váš zdravotní stav výrazně zhorší.
17. měsíční den - v důsledku účesu se objeví překážky ve věcech, nastanou onemocnění. V budoucnu je vysoká šance na zranění. Trápí psychiku. Podle východních přesvědčení se bude účes v tomto dni přitahovat k vám špatně.
18. lunární den - krájení vlasů povede ke ztrátě majetku, k krádeži, zvířecím mazlíčkům může dojít k onemocnění (cítí nebezpečí, které tě ohrožují a starají se o tebe). Také podle tibetských tradic je to spalný den a řezání vlasů vám přinese vážné zhoršení vašeho zdraví.
19. lunární den - by měl jít do kadeřníka - řezání vlasů prodlužuje život.
20. měsíční den - není žádoucí snížit vlasy, pro život bude "znechucení".
21. lunární den - je žádoucí snížit vlasy - přitahuje krásu a pohodu.
22. měsíční den - účes vám přiláká možnost získat majetek, ale můžete se zlepšit a získávat extra váhu.
23. lunární den - účes přinese ošklivou pleť, zhorší vaši pohodu.
24. měsíční den - velmi špatný den pro řezání vlasů - může způsobit onemocnění. Chcete být zdravý - zdržujte se řezání.
25. lunární denní řezání vlasů zvýší oční tlak a povede ke zhoršení vidění. V důsledku srážek se oční onemocnění zhorší, pravděpodobně se objeví záněty a vzhled ječmene.
26. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu, přitáhnete radost a štěstí pro sebe.
27. měsíční den - v důsledku řezání vlasů nebo vytvoření účesu přitáhnete radost a štěstí.
28. lunární den - v důsledku krájení vlasů se zvýší kouzlo vnějšího vzhledu, lidé se vám budou líbit.
29. měsíční den je velmi nepříznivý den pro srážení, karmické nemoci jsou možné.
30. lunární den - řezání vlasů může přilákat člověka k hrozbě setkání s neštěstí, nepřítelem, a dokonce přitahuje smrt. Existuje také možnost přilákat automobilovou nehodu.

Účesy, které přinášejí štěstí

Než se rozhodnete vytvořit nový účes nebo barvit vlasy, je užitečné odhadnout, co vám přinese. Koneckonců, vaše pohoda a postoj závisí na tom. Astrologie vám pomůže při určování vaší vnitřní kompatibility s konkrétním účesem nebo barvou vlasů. A od této chvíle budete schopni modelovat svůj život, přinášet mu hodně štěstí a dokonce opravit své zdraví.
My, obyvatelé Země, planety sluneční soustavy, zřídka nezapomínáme, že nejsme jen obyvateli určité oblasti, země, pozemského území, ale také části nekonečného prostoru. Energie vesmíru má velmi silný vliv na veškerý život na naší planetě.
Každý z nás dostává světlo a sílu Sluncem, Měsícem a dalšími vesmírnými objekty a těly. Explodující prostor Země, meteory a meteority způsobují elektromagnetické bouře a přírodní katastrofy různých velikostí. V závislosti na lokalitě přijímáme a absorbujeme kosmické záření jiné povahy, které se odráží v charakteristikách našeho chování a vzhledu. Hvězdy mají nejsilnější a nejčistší energii. Nejsilnější hvězda na obloze je slunce. V průběhu roku světlo prochází dvanácti významnými souhvězdími, které se nazývají souhvězdí zvěrokruhu.
V metafyzickém smyslu jsou vlasy antény, které lidské hlavě přenášejí kosmickou energii. Délka a barva srsti, stejně jako tvar účesu, hrají důležitou roli v procesu absorpce kosmického záření. Výběr účesů, které přitahují štěstí, se tedy provádí až poté, co se rozhodnete, co vaše duše požaduje. Co v současné době potřebujete nejvíce v životě? V hmotném blahu, štěstí ve svém osobním životě a možná potřebujete zrychlit svůj kariérní růst? Z toho, co budete nastavit, závisí na dalších sazbách, které přinesou požadovaný zisk.
Takže, pokud jste nespokojeni s nedostatkem kariérního růstu, zaměřte svou pozornost při výběru účesu na styly země nebo oheň znamení zvěrokruhu.
Pokud vám chybí silná společenská pozice, vyberte si obrázek, který zachycuje energii pozemských znamení a váhy.
Účesy vzdušných znamení Zvěrokruhu a Panny přinášejí úspěch v komunikaci s ostatními lidmi, získávání nových poznatků a učení.
A v soukromém životě se vše samo o sobě postupně zlepší, pokud váš účes je dobrým dirigentem energií vody nebo ohně.
Je pravda, že existuje jeden důležitý "ale"! Kompetentní výběr účesu, který přitahuje štěstí, je velmi vážná záležitost. Poté, co jste se rozhodli, jakou cestou se vaše duše stoupá, to je, jakou štěstí, kterou potřebujete, je vhodné provést následující výpočet. Musíte vědět, pod jakým znamením zvěrokruhu jste se objevili na tomto světě, obecně, kdo jste na horoskopu. A zkontrolujte vnitřní kompatibilitu s jedním nebo druhým účesem nebo barvou vlasů.
Například, účesy ohňových znamení zvěrokruhu jsou příznivé pro ty, kteří se narodili pod ohněm a vzduchovými znameními zvěrokruhu, zatímco ti, kteří se narodili pod znameními vodního prvku, jsou naprosto kontraindikováni, protože mohou zničit štěstí.
Účesy přitahující energii vzdušných znaků jsou kontraindikovány na zemi a jsou vhodné pro ty, jejichž znamení zvěrokruhu se vztahuje k prvkům vzduchu a ohně.
Vodní účesy přinášejí štěstí, narozené pod znamením zvěrokruhu vody a země a jsou škodlivé pro ty, kteří se od narození starají o oheň.
Účesy Země jsou zobrazeny pro vodní příznaky zvěrokruhu a jsou nebezpečné pro vzduch.
Barva vlasů určuje energii planety v sluneční soustavě, kterou člověk přijímá. Tvar vlasů poskytuje informace o tom, jakou energii primárně používá lidské tělo.
Například energie vodních příznaků Zodiaka - Rakovina, Štíra, Ryby - je charakterizována přímými, dlouhými, vysoce lesklými vlasy. Takové vlasy vytvářejí dojem tekoucí vody.
Vlasy vzdušných znamení zvěrokruhu - Gemini, Váhy, Vodnář - zvlněná a střední délka.
Označení Země - Taurus, Virgo, Capricorn - patří k elastickým a nesourodým vlasům.
Znamení zvěrokruhu s ohnivou energií - Beran, Leo, Střelec - odpovídají vlasům s červenavým odstínem a zkrácenou délkou, přinejmenším v přední části nebo v parietální části hlavy.
Délka vlasů určuje množství a rychlost vnímané energie v mozku jednotlivce. Například čím delší jsou vlasy, tím větší je množství energie absorbované osobou, ale čím déle je její cesta k přímému povědomí.
Při výběru délky vlasů věnujte pozornost následujícím doporučením:
Dlouhé vlasy dávají velkou sílu, ale zpomalují vaši reakci a průběh událostí ve vašem životě.
Krátké vlasy dodávají tělu hrubou, ale silnou energii, urychlují procesy v těle i reakci na průběh událostí.
Závěr: Pokud chcete mít v životě šťastný pruh, má smysl nechat vlasy déle. Ale pokud potřebujete něco dosáhnout v krátké době, pak vám to pomůže krátký účes.
Je pozoruhodné, že většina štěstí v podnikání a neúspěšné v osobním životě žen preferuje krátké účesy. Možná je to kvůli tomu, že krátká ženská holička nedobrovolně zničí štěstí žen a přidá ženě energii mužského pohlaví.
Autor: Baranova Natalia

PS: Krása vlasů je především jejich zdraví. Faktory prostředí jsou extrémně negativní pro vlasy. Proto je třeba zachovat zdraví vlasů a pokožky hlavy. Co na to můžeme použít? Odvar z heřmánku a citronové šťávy. V intervalech mezi barvením se vlasy často stávají matné a bez života. Jednoduchý recept pomůže revitalizovat barvu vlasů a posílit jejich vnitřní strukturu. Můžete si dát vlasy po opláchnutí heřmánek v lékárně nebo v citronové šťávě zředěné vodou. Nicméně, je lepší použít na tmavé vlasy citronovou šťávu, protože mohou zbarvit žlutě. Ale heřmánkový odvar - nejlepší nástroj. Chcete-li připravit vývar pro vlasy, musíte vařit sklenici vařící vody se čtyřmi lžícemi bylin, trvat na tom, napětí a chlad. Poté se vlasy opláchnou tímto produktem. Potraviny na vlasy Pokud se vaše vlasy staly slabými, musíte nejprve věnovat pozornost vaší stravě. Živiny z krve pronikají do vlasů, respektive s nedostatkem je v denním menu, vlasy jsou také nedostatečné v živinách. Pro zdravé vlasy je prospěšné konzumovat bílkoviny. A konečně vědci nedávno zjistili, že spaní na hedvábných polštářcích pomáhá léčit vlasy, protože měkká tkáň během spánku nepoškozuje vlasy. Kromě toho hedvábné spodní prádlo zabraňuje zamotání a vyčerpání vlasů.

Jaký je základ měsíčního kalendáře?

Měsíční kalendář snižování účtů pro rok 2013 je všeobecné doporučení, které se vytváří v konkrétní struktuře. Tento kalendář účesů je přizpůsoben pro každý rok. Existují tři hlavní složky, na kterých je založen roční měsíční kalendář.

Prvním ukazatelem je měsíční den. Jak je známo, měsíční fáze ovlivňují růst všech živých organismů na Zemi. Růst lidských vlasů není výjimkou. Každý měsíční den určuje vhodný nebo nevhodný čas pro účes.

Druhým ukazatelem je měsíční horoskop. Horoskop se skládá z 12 znamení zvěrokruhu. Byť v jednom nebo druhém znamení zvěrokruhu, měsíc získá určité možnosti ovlivnit růst vlasů, což se odráží i v měsíčním kalendáři.

Třetím ukazatelem je den v týdnu. Každý den v týdnu má jednotlivé schopnosti, které určují pozitivní nebo negativní indikátory pro účesy nebo jiné manipulace s vlasy.

Účes měsíčního kalendáře je poskytován v pohodlné podobě, která vám umožní snadno řešit dostupné doporučení.

Lunární kalendář účes každý den po celý rok 2013 pro Kyjev (Ukrajina) a další země

Naše účesy v měsíčním kalendáři jsou jen poradní. Aby bylo možné přesně určit konkrétní datum a čas pro určitou osobu, je lepší, když si je třeba řezat vlasy, je třeba vzít v úvahu mnoho faktorů najednou. Každý člověk je jedinečný a jeho horoskop bude také jedinečný. Pro přesný individuální kalendář měsíčních účesů potřebujete znát podrobné informace o osobě, pro kterou je sestaven kalendář účesů.

Lunární kalendář pro 2013 pro měsíce.

Pro Více Informací O Suché Vlasy