logo

Lunární kalendář účesy

Lunární kalendář účesy informují o vlivu měsíce na růst a zdraví vlasů. Říká vám, kdy je lepší udělat účes, perm, barvit, změnit účes. Pomáhá vybrat ten nejvhodnější den pro cestu do kadeřnictví. Měsíční kalendář účesů zohledňuje vliv měsíčního dne, fáze měsíce, pozice měsíce vzhledem ke zvěrokruhovým konstelácím, den v týdnu na stav vlasů.

Měsíční kalendář účesu pro dnešek

Lunární kalendář pro příští týden

Příznivé a nepříznivé dny pro účesy

Nejlepší dny pro účesy a další experimenty s vlasy jsou 2, 5, 11, 17, 21, 27 měsíčních dnů, nepříznivé - 1, 4, 6, 16, 19, 20, 25, 28 dní.

Pokud si během růstového měsíce stříhnete vlasy, vaše vlasy rychle rostou. Střih na ubývajícím měsíci posílí vlasové kořeny, ale budou pomalu růst.

Nejvhodnější pozice měsíce v znamení zvěrokruhu pro návštěvu holičství je v Taurus, Leo, Virgo, Capricorn a Aquarius, nejvíce nevhodné v Aries, rakovině, Strelec a Pisces.

Nejhorší den v týdnu pro krájení vlasů je neděle. V dalších dnech bude účes úspěšný.

Měsíční kalendářní účesy dnes (19. února)

15. den v lunárním kalendáři je spuštěn aktivitou, je to den, kdy se vynořilo všechno temné a záporné, protože na obloze je plný Měsíc pod znamením hada. Dnes je nejlepší zapojit se do plánovaných drobných záležitostí, které nemají zásadní význam a nevyžadují komunikaci a vážné úsilí, fyzické i emocionální.

Měsíc viditelnost: 99%

Úplněk

Časová energie binge. K tomuto měsíčnímu období je celý svět kolem něj nasycen. Tělo je energeticky připravené na jakékoliv vlivy a změny.

Výlet za kadeřníkem naplánovaný na plný měsíc by byl skvělým řešením. Účesy a účesy, dokonce i ty nejodvážnější a extravagantní, budou na tváři, zlepší vzhled a poskytnou vlasům wellness a zdraví. Ostrizhenny vlasy posílit, urychlit jejich růst, ponechá problém s rozdělenými konce.

Kosmetické procedury naplánované na čas plného měsíce poskytnou nádherný léčebný účinek. Nutriční masky budou velmi užitečné, protože vlasy jsou nyní více než kdy jindy náchylné k nasycení užitečnými látkami. Také dobré výsledky získají barvení, zejména v tmavých odstínech. Barva bude trvat déle a struktura vašich kudrlin nebude trpět.

Návštěva kadeřnického salonu na plném měsíci vás zbaví negativních vlivů ostatních, udělejte potěšení vašemu vzhledu, zlepšíte náladu a pozitivně ovlivníte situaci obecně.

Měsíc v Panně

Není bez výjimky, že Panna je považována za jeden z ženských znamení. Dny, kdy měsíc prochází tímto znamením zvěrokruhu, jsou plné skutečně ženských rysů - opatrnosti, jemnosti, jemného vnímání všeho, co se děje, a zátěže pro krásu.

Proto byste neměli odkládat návštěvu kadeřníka, protože toto období jako jiné není ideální pro všechny typy manipulace s vlasy. Zkrácené účesy budou úspěšné, dokonale si udržují tvar a styl a zlepší váš vzhled. Vlasy po nich budou mít neobvykle zdravý vzhled a dokonce i rozštěpené konce nezhoršují jejich stav po dlouhou dobu. Koneckonců, po ostříhání pod znamením Panny, budou růst velmi pomalu.

Také úspěšné a produktivní jsou jakékoliv manipulace s vlasy, ať už jde o barvení, perming nebo revitalizaci. Vaše kadeře po nich po dlouhou dobu potěší jejich vynikající zdravý stav.

Vedle zdravého vzhledu vlasů bude návštěva salonu také mít dobrý vliv na váš intelekt, zlepší paměť a usnadní vstřebávání nových informací.

Vliv měsíčního dne

Túry na kadeřník jsou také nejlépe odloženy. Stříhání tohoto dne nepřispívá k atraktivitě, zhoršuje vzhled obecně a zvláště strukturu kudrlin. Také byste neměli dělat nové účesy, protože manipulace s vlasy dnes jen oslabí a zkazí vaši náladu. Nejlepší je opustit složitý účes ve prospěch jednoduchého paprsku nebo prýmku.

Zlepšování a kosmetické procedury také nepřinesou patřičný účinek, stejně jako barvení. Nejsou kontraindikovány, ale účinek těchto prostředků bude dočasný a bude rychle procházet. Barvení, je-li to nevyhnutelné, je lepší vyrábět v tmavých barvách palety.

Z pohledu měsíčního kalendáře může chodit na vlasy mistr v tento den kazit nejen vzhled a náladu, ale také zvýšit riziko vývoje onemocnění. Vzhledem k tomu, že v důsledku střihu člověk ztrácí část energie, která je již na hranici, po srážce se může psycho-emocionální zázemí vážně zhoršit až na mírnou depresi.

Negativní vliv dne:

 • v tomto měsíčním období, nazývaném Satanic, nedoporučujeme dělat účesy a nové účesy;
 • zbarvení také nebude úspěšné, zejména ve světlých odstínech;
 • Curl, narovnání a léčba převedení do jiného času.

Účinek dne v týdnu

Průtok pod vlivem militantního a aktivního Marsu je tento den v týdnu ideální pro řešení hlavních problémů a závažných změn. Zvláště je důležité vědět, který den v týdnu jste se narodili, protože vaše štěstí v tento den bude stokrát silnější.

Jakékoli ošetření vlasů v druhý den v týdnu bude příznivější. Účesy v tento den jsou velmi úspěšné, mění vzhled a dává vitalitu jak vlasům, tak jejich majitelům. Účes po dlouhou dobu tě potěší a ostatní s zdravým leskem a energií.

Úterý je perfektní den, pokud se cítíte unavený nebo přeplněný. Vyvolání vitality a aktivity není tak obtížné - stačí jít do kadeřnictví a obnovit ztracenou fyzickou sílu.

Nedoporučujeme se, abyste v úterý kontaktovali kadeřnickou k transformaci pouze těm, kteří se bojí přinést novinky do svých životů nebo se vyhnout nadměrné aktivitě. Také lidé, kteří se narodili v pátek nebo pondělí, mají odložit návštěvu.

Měsíční kalendář účesu

Podrobný kalendář krásy pro fáze měsíce od Astro7

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

Hlavní zimní prázdniny zmizely a na jaře přijde měsíc. Nabízíme Vám přípravu: změňte dietu, aktualizujte účes a podrobte se postupu proti stárnutí. Výsledkem všech to bude ještě lepší, pokud se ujistěte s astrology lunární kalendář astro7.ru.

Waning Moon (únor 1-4, únor 20-28)

V těchto dnech bude Měsíc klesat a zbavit vás energie a síly každý den. Ale to není důvod, proč ležet na gauči a sledovat televizní pořady, protože je vhodný čas, aby se zbavil všech přebytků. Pokud chcete zhubnout, zajistěte si detox nebo si sedněte na "dietu Buddhy", která je dnes v Silicon Valley módní. V těchto dnech je dobré rozřezat si vlasy pro ty, kteří nerostávají vlasy a jen si udržují vlasy v jednom tvaru - výsledek bude trvat zvláště dlouhý 1-2 únor a 28. února na ubývajícím Měsíci v Kozorohu. Na ústupu Měsíc v Panně, 20. února, naplánujte postupy spojené s obnovou. 1-2, 20. února 28, čistění, peelingy a další postupy čištění obličeje poskytnou vynikající výsledek; Únor 1-4, únor 19-20 - kosmetologie přístroje pro obličej a tělo.

Nový měsíc (5. února)

Na novém Měsíci bude vaše síla nula. Nejde o nejlepší čas na trénink a krásu - z nich bude malý smysl, jenom marně strávíte čas a peníze. Kromě toho je váš kadeřník, kosmetik a manikér také mužem, je unavený a zjevně není v šoku. Jedinou výjimkou jsou postupy, pro které je třeba snížit citlivost na bolest: injekce, epilace, peeling, broušení, piercing a další "vybavení". New Moon tak deprimující, že nebudete mít sílu bolesti.

Voskování měsíce (6. - 18. února)

Na rostoucím měsíci astrologové radí těm, kteří rostou vlasy, aby měli účes. Pokud sníte o dlouhých, hustých a zdravých vlasech, řezte konce 16. až 18. února, kdy měsíc projde znamením Leona. Ve dnech 6.-18. Února jsou všechny experimenty s délkou, tvarem a barvou vlasů dobré - kadeřník bude nahoře, a pokud se vám to nelíbí, budou vaše vlasy rychle růst. Pokud není touha riskovat, experimentujte s stylováním: používejte žehličky, brashingi a další kadeřnické nástroje. Téměř celé období růstového měsíce je dobré pro péči o kůži obličeje a těla, vlasy, nehty. 11-12, 15-16 února, SPA a relaxační masáže poskytnou vynikající výsledky, 11-12 - jakákoliv léčba v salonu nebo doma.

Úplněk (19. února)

Úplněk - původně den žen. Krása procedury v tento den přináší pětinásobný přínos - i po masce okurek, vaše pokožka vypadá dobře upravená a záře, jako by odrážela měsíční světlo. A stále se o sebe postaráte v tuto chvíli poskytne takovou dávku ženské energie, že dlouho nebudete mít fanoušky.

Když můžete v únoru 2019 nakrájet své vlasy, příznivé dny

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Fáze měsíce v únoru 2019:
Lunární účes pro únor 2019
Příznivé dny pro účesy v únoru 2019
Účinek účesů na lidský stav
Jak si vybrat kadeřník
Lunární účes

Kdy si mám v únoru 2019 podle lunárního kalendáře stříhat vlasy?

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", být úspěšná a svůdná, přitahovat názory opačného pohlaví a přimět muže, aby se podívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup?

Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny. Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v únoru 2019 podle lunárního kalendáře.

Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí. Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu.

Fáze měsíce v únoru 2019:
Nový měsíc - 5. února 2019
První čtvrtletí - 13. února 2019
Celý měsíc - 19. února 2019
Třetí čtvrtletí - 26. února 2019
Lunární účes pro únor 2019

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více plusů, den je příznivý, více mínusů je nepříznivý, zbytek je neutrální.

Únor 2019 Neutrální a příznivé dny pro stříhání vlasů v únoru 2019

26, 27 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

27, 28 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v kozorože
Střih vám udělá půvab a kudrlinky budou svěží a hedvábné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

28, 29 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v kozorože
Nový účes vám vyhovuje. Vypadáš s ní mladší.

Ubývající měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

29, 30 měsíční den
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

30, 1, 2
Skvělý den pro účesy.

Měsíc v Vodnáři
Nový účes vám vyhovuje. V tuto chvíli můžete experimentovat s barvou vlasů. Provádění obvyklých účesů nestojí za to, protože se rychle nudí.

Nový měsíc
Shorn kudrlinky budou pomalu růst, ale budou silnější.

2, 3 měsíční den
Výlet do salonu krásy je lepší odložit na další den.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

3, 4 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Účes bude krásný, ale po něm může dojít ke zhoršení stavu vlasů, dokonce se může objevit i lupy.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

4, 5 měsíční den
Nepříznivý den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Piscích
Krásný účes, který jste poskytli. Ale poté, co se mohou objevit lupy, a vlasy se mohou stát křehkými.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

5, 6 měsíční den
Skvělý den pro kadeřnictví.

Měsíc v Aries
Nepříznivý čas pro řezání vlasů. Po tomto postupu kudrlinky ztratí vzhled.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

6, 7 měsíční den
Dobrý den pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Aries
Špatný čas na účes. Po ní se může poškodit stav vlasů: objeví se rozbité konce, ztrácejí se vlasové kořeny, objeví se lupy.

Rostoucí měsíc
Řezání vlasů se rychle zrychlí.

7, 8 měsíčních dnů
Neutrální čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

8, 9 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání kudrlin.

Měsíc v Býku
Účes bude krásný a vlasy budou silné a zdravé.

Rostoucí měsíc
Kudrlinky, které se během tohoto časového úseku připoutaly, se zrychlují rychleji než na mračeně.

9, 10 měsíční den
Snadný den pro stříhání vlasů.

Měsíc v Býku
Nový účes vám vyhovuje. Po účesu vlasy budou vypadat zdravěji a vlasové kořeny budou silnější.

První čtvrtletí
Dobrý čas na krájení kudrlin.

10, 11 měsíční den
Skvělá doba pro účesy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky se rychle zrychlují.

11, 12 měsíční den
Příznivý čas pro vlasy na vlasy.

Měsíc v Blížencích
V tento den můžete barvit a stříhat vlasy. Po řezání vlasy získává objem. S novým účesem budete vypadat o několik let mladší.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

12, 13 měsíční den
Řezání vlasů je lepší odložit na další den.

Měsíc v rakovině
Stříznutí v tento den je kontroverzní. Na jedné straně budou vlasy silné a zdravé a na druhé straně účes rychle ztratí svůj tvar. Je lepší si vybrat jiný den, když se řezání vlasů v únoru bude příznivější pro vaše vlasy.

Rostoucí měsíc
Na rostoucím měsíci rostou rychle kadeře.

13, 14 měsíční den
Neváhejte jít do salonu krásy a vydejte se na nový účes.

Měsíc v rakovině
Střih, vyrobený v tento den, může rychle ztrácet svůj tvar, ale vlasy po něm budou silné.

Rostoucí měsíc
V tuto chvíli vlasy rychle rostou.

14, 15 měsíční den
Dobrý čas na krájení kudrlin.

Měsíc v Leu
Vlasy po účesu budou hedvábné a poslušné. V tento den se doporučuje dostat účes pro ty, jejichž věci se nedaří dobře. Po účesu se vše může změnit k lepšímu.

Rostoucí měsíc
Shornové kudrlinky budou rychle růst.

15, 16 měsíční den
V tento den se nedoporučuje krájení vlasů.

Měsíc v Leu
Po změně vlasů budou vlasy hladké a hedvábné. Astrologové doporučují ostříhání těm, jejichž věci nejdou dobře. Možná, po střihání vlasů se všechno změní k lepšímu.

Úplněk
V tento den je účes vhodnější vzdát se.

16, 17 měsíční den
Neutrální doba pro stříhání vlasů.

Měsíc v Panně
V tento den můžete provádět všechny kosmetické procedury zaměřené na zlepšení krásy.

Ubývající měsíc
Vlasy budou růst zpomaleně než na rostoucím měsíci.

17, 18 měsíční den
Dobrý čas na návštěvu kosmetického salonu.

Měsíc v Panně
Všechny kosmetické procedury provedené v tento den budou užitečné.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

18, 19 měsíční den
Nepříznivý čas pro řezání vlasů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto období kudrlinky pomalu rostou, ale silnější.

19, lunární den 20
Nepřímá změna účesů.

Měsíc ve Váhu
Řezané vlasy v tento den budou svěží, objemné a účes sám bude velmi krásný.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se růst vlasů zpomaluje a kořeny se zpevňují.

20 měsíčních dnů
Neutrální den pro změnu účesů.

Měsíc ve scorpii
Střih v tomto okamžiku bude vaše vlasy silné a krásné. Po manipulaci s vlasy se váš osobní život může zlepšit nebo zhoršit.

Ubývající měsíc
Ostružené kadeře budou silnější a budou pomalu růst.

20, 21 měsíční den
Skvělý den pro účesy.

Měsíc ve scorpii
Kudrlinky odříznuté v tento den mohou přispět ke zlepšení i zhoršování osobního života. Chcete-li něco změnit, můžete mít šanci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

21, 22 měsíční den
Dobrá doba pro účesy.

Měsíc ve Střele
Změna účesu pomůže zlepšit vztahy s úřady a zaměstnanci, kariérní růst je možný.

Třetí čtvrtletí
Shorn kudrlinky budou pomalu růst.

22, 23 měsíční den
Řezání vlasů v tento den se nedoporučuje.

Měsíc ve Střele
Po úpravě můžete zlepšit vztahy se zaměstnanci a nadřízenými. Je možné zvýšit práci.

Ubývající měsíc
V tomto okamžiku se vlasy stávají silnějšími a jejich růst se zpomaluje.

23, 24 měsíční den
Neutrální doba pro změnu účesu.
Měsíc v kozorože
Účes bude krásný a hodí se vám.
Ubývající měsíc
Vlasy, odříznuté mistrem, pomalu rostou.

Příznivé dny pro účesy v únoru 2019

Podívejte se na tuto tabulku, kdykoli budete vědět, kdy se vaše měsíce v měsíci únoru 2019 sníží podle měsíčního kalendáře: příznivé dny jsou 5, 13, 14, 20, 21, 25 a 26, nepříznivé dny - nejsou takové měsíce. V nepříznivých dnech se snažte vyhýbat stylistovi, protože byste to nechtěli. Chcete ztratit energii nebo zničit vzhled neúspěšného účesu?

Účinek účesů na lidský stav

S pomocí obyčejného účesu můžete zlepšit pohodu člověka, zachránit ho před negativní energií nebo naopak vyvolat vývoj této nemoci. Řezání vlasů je rituálem v některých církevních obřadech. Podle církevních legend, předtím, než Adam a Eva spáchali hřích, zazářily ve tvaru míče nad hlavou. Spojil lidské biologické pole s kosmem a na hlavě místo vlasů bylo vidět měkké chmýří, jako u novorozenců. Po spáchání hříchu byly paprsky energie na hlavě nahrazeny vlasy. Nyní jsou vlasy nití spojující člověka s kosmem. Díky nim získáváme energii po celý život.

Samozřejmě, ne všichni moderní lidé věří v legendy, nicméně každý z nás si všiml, že po srážce, mistr zlepšuje náladu, objeví se lehkost. A existují dny, kdy účes nepřináší radost, poté, co se vlasy stanou zlobivými, začínají vypadávat. A tajemství spočívá v tom, že při řezání biopole. Starodávní mudrci v případě nepokojů doporučili, aby vlasy lehce ořezali. Bylo věřeno, že spolu s hroty vlasů byla negativní energie onemocnění odříznuta a tělo se zotavilo rychleji.

Jak si vybrat kadeřník

Při řezání vlasů kadeřník ovlivňuje vaše bio pole. Pokud jste si odřízli vlasy od dobrotivého, veselého člověka, pak po vyříznutí vašeho podnikání se zlepší. Pokud kadeřník zažívá, nespokojený se svým životem, stěžuje si na špatný stav vlasů, pak po takovém účesu se vaše vlasy stanou bez života a nudné. Životní zkušenost a věk odborníka také záleží. Abyste necítili rušení při rozhodování, zvolte specialistu, který je mladší než vy, nebo přinejmenším ve stejném věku. Pokud se z nějakého důvodu přičítali poraženým, snažte se udělat účes u zkušeného kadeřníka ve věku. To vám pomůže přivést štěstí zpět k životu.

Pro tyto účely si určitě vyberete jeden z příznivých dnů. Střih bude úspěšný, pokud s sebou vyříznete pána stejného pohlaví. Nezapomeňte, že s jakoukoli manipulací s vlasy jste ovlivněn velitelem. Pokud vám odborník z opačného pohlaví projeví soucit, může dojít k problémům ve vašem životě. Neříkejte své vlasy. V tomto případě nemůžete opravit své bio pole, to znamená, že uzdravení se nestane a nic se v životě nezlepší. A jestli je biologické pole rozbité, pak oříznutí vlastní, můžete ještě více zhoršit situaci.

Lunární účes

Krátký růst přispívá na růstový měsíc. Pokud máte účes na klesajícím měsíci, vlasy budou pomalu růst a vlasové kořeny budou silnější. Tyto faktory je třeba vzít v úvahu při návštěvě kosmetického salonu. V žádném případě by neměl ostříhat, když je měsíc v znameních ryb a rakoviny. Astrologové vám raději dělají účes, když je měsíc v souhvězdí Dívky, Váhy, Lva, Taurus, Kozoroh. Chcete-li zjistit, kdy si můžete krájet vlasy a kdy nemáte, podívejte se na měsíční kalendář měsíce pro účesy pro rok 2019.

Lunární účes pro rok 2019

Lunární dny a účes

KDY JE TO NEJVYHODNĚJŠÍ ČAS VLASY?

Východní astrologie upozorňuje na jakoukoli činnost člověka se svým tělem - jako změna v kvalitě života. Dokonce i nejobvyklejší účes může radikálně změnit osud. Tibeťané sdílejí měsíční dny za příznivé a nepříznivé pro účesy (holení), barvy a ošetření vlasů, odřezky na nehty, zubní lékařství, dny provozu.

Dny obřízky (účesy) vlasů mají příznivý účinek na další osud osoby - mají pozitivní vliv na dlouhověkost, úspěch, finanční stabilitu a vizuální přitažlivost, stejně jako negativní, protože řezání v těchto dnech může poškodit vitalitu člověka a přinést potíže.

Vlasy jsou zdrojem naší kosmické síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění průběh neviditelné řeky, která nás vyplaví vlastními bioenergetickými vlnami. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život. A proto, abyste předčasně neztratili plešatost a neztratili jste nebeskou polovinu ve formě anjel strážného, ​​je nutné při řezání dodržovat jistá bezpečnostní opatření, vědět, kdy s kým a za jakým způsobem to uděláte.

PRAVIDLA PRVNÍ

 • Nemůžeš nikým věřit svým vlasům.
 • Měli bychom si uvědomit, že osoba, která vás rozřízne, změní vaše bio pole.
 • Proto, když přijdete do kadeřníka, vyberte energický a veselý pán, pak se váš život po úpravě změní k lepšímu.
 • Starší kadeřník, tím silnější jeho vliv na váš život.
 • Jste-li nezávislou osobou, jste zvyklí na řešení vašich vlastních problémů a nemáte rádi to, když vám něco brání v tom, aby jste si je vybrali, vyberte si mistra svého věku nebo mladšího.
 • Když jste z nějakého zvláštního důvodu nešťastní, má smysl zvolit si velmi starého a slavného čaroděje, a to i za předpokladu, že účes, který učinil, vás bude draho stát. Ale po návštěvě holičství se váš život dramaticky změní.

A pokud stále správně počítáte dobu vaší návštěvy, pak se váš život nejen změní, ale drasticky se zlepší.

Den lunárního dne se neshoduje s dnem Země a přichází v určitou dobu (hodiny, minuty) z dne Země.

Kalendář také označuje čas vstupu Měsíce do jedné nebo jiné zvěrokruhovité konstelace.

(Moskvě čas)

Určit čas vašeho města by měl zvážit časové pásmo.

Leden 2019

Nový měsíc

v 04.29

klesající

klesající

Glykolový peeling s neutralizátorem. 2 fl. x 60 ml

Glykolový peeling je určen k hlubokému čištění pokožky a stimulaci regeneračních procesů.

týden

Nový měsíc

v 00.05

Úplněk

v 18:55

Vyberte den v týdnu pro účes nebo ošetření vlasů, které vám mohou být prospěšné.

Pondělí pomůže zbavit touhy, deprese, nepříjemných vzpomínek. V tento den je veškerá negativita oříznuta.

Čtvrtek pomůže posílit vaši důvěryhodnost, zvýšit sebevědomí a víru ve vlastní sílu.

Pátek by neměl chodit do kadeřnictví. Podle astrologů je v dnešní době biochemické procesy v těle pomalé a po pátečním účesu budou vlasy růst špatně.

Sobotní účes pomáhá zbavit se osamělosti, nespokojenosti se sebou, zvyšuje sebevědomí. To je také věřil, že to pomůže odstranit některé z problémů, které vznikly kvůli zavinění ostatních.

Neděle nemůžeš mít účes! V tento den je váš vztah s vaším osobním egregorem (strážným andělem) co nejsilnější. Pokud tento den změníte něco v těle, a ještě více, abyste odřízli nějakou část, pak se můžete připojit k vesmíru. Mimochodem, tato doporučení se plně vztahují nejen na vlasy, ale i na nehty.

období fáze měsíce v různých znameních zvěrokruhu

Řezání vlasů během měsíční fáze v příznaky požáru:

Měsíc ve střelci: účes pomůže zlepšit kariéru a zlepšit obchodní spojení.

Měsíc v Leo: účes pomůže těm lidem, kteří chtějí nějaké dramatické změny ve svém životě. V případě, že nechcete něco změnit, nedělejte účes.

Měsíc v barvě: nepříznivý den pro stříhání vlasů. I když to neovlivňuje stav vlasů, imunita se může snížit, zvyšuje se pravděpodobnost onemocnění.

Řezání vlasů během měsíční fáze ve vzdušných znaménkách:

Měsíc v Aquarius: v tento den je lepší odložit účes

Měsíc ve Váhu a Gemini je velmi dlouhá doba pro řezání, růst vlasů se zrychluje a jejich struktura se nemění.

Střih v měsíčním období v znameních Voda:

Měsíc v Rybách: takový den může způsobit problémy s lupinami.

Moon in Scorpio: velmi nebezpečné místo měsíce, účes může způsobit problémy ve vašem osobním životě a zhoršovat vztahy s členy opačného pohlaví.

Měsíc v rakovině: vlasy nebudou udržovat tvar, budou zlobivé, budou obtížné stylovat. Strihání se nedoporučuje. Rovněž se nedoporučuje umyt vlasy.

Střih v měsíčním období v Zemních znameních:

V Kozorohu, Panně a Taurus: toto je nejvýhodnější doba pro účes. Vlasy rostou rychleji a méně se rozpadají.

Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

V příznivých dnech by se měla provádět i úprava vlasů, barvení a perm.

Zkoušela inzerované šampony, balzámy, masky a kondicionéry a nic

Takže byste měli dávat pozor na bylinné léky podle populárních receptů a na příznivé dny pro provádění zdravotních procedur s vlasy.

Pro barvení vlasů je růst měsíce vhodnější, pak bude barva trvat déle na vlasu.

Výživné vlasové masky se také lépe provádějí během růstu měsíce.

Pro vlnu, stav měsíce - rostoucí nebo klesající - na tom nezáleží. Ideální čas je, když je Měsíc v Panně.

Období, kdy je Měsíc v Leu, je dobré pro zkroucení tvrdých vlasů, které se obtížně zvlňují, a pro tenké a měkké vlasy nemusí výsledky curlingu potěšit.

Aromoemulze >>

Doporučené produkty:

Balzám na vlasy - vysoce účinné léky. Balzám je směs, která pronikající pod keratinové vlasové váhy vyplňuje dutiny vzniklé po promytí nebo jinými postupy. V důsledku toho se struktura vlasů normalizuje, je zarovnána a začíná svítit. To zvyšuje tok živin do vlasového folikulu, zvyšuje průtok krve do papil, stimuluje růst vlasů. Balzám navíc působí na kůži, zlepšuje metabolické procesy v ní, stimuluje růst buněk.

213 rub.

Vzorec Beauty Natural (Krása přírodní) z AD Medicine (ED Med.) Byl vytvořen s cílem zachovat zdravou krásu, která je přirozená každému člověku. Zdravý vzhled závisí na koordinované práci vnitřních orgánů a systémů. Pro zajištění normálního fungování buněk je nezbytné včasné podávání živin, kyslíku a odstranění metabolických produktů a metabolismu, což závisí na stavu cév a mikrocirkulaci. Obnova kožních buněk a jejich omlazení závisí na průběhu metabolických procesů. Stav spojivové tkáně, kolagenu a elastinových vláken způsobuje tón a pružnost pokožky, sílu a pružnost vazivového aparátu, na němž závisí půvab chůze, plastů, pružnosti a velkolepého držení těla. Stejně důležitá je účinná práce vylučovacích orgánů, které zajišťují odstranění toxinů a metabolických produktů. Účinná práce střeva umožňuje vyhnout se vytváření pigmentových skvrn, zvyšuje turgor pokožky. A práce jater závisí na jasnosti a jasu očí. Večerní olej a avokádo, extrakt yohimbe, mikroelement jod na různých úrovních regulují metabolismus, stimulují tvorbu nových mladých kožních buněk, což doslova přispívá k omlazení pokožky.

3600 rub.

Pro mytí vlasů, připevnění a obnovení růstu.

431 rub.

pro praní vlasů • snižuje zánět kůže, reguluje práci potu a mazových žláz; • vyživuje vlasový folikul, posiluje jádro, zvyšuje růst vlasů; • zabraňuje křehkosti a rozštěpení vlasů; • chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy; • dává tenké chlupy vlasů; • vlasy jsou dobře upravené a poslušné

431 rub.

Pro rychlé zotavení a růst vlasů. Dává vlasům, obzvláště tmavý a poškozený, živý lesk a objem. Odstraňuje lupy, svědění a loupání kůže.

400 rub.

pro rychlé obnovení, posilování a růst vlasů. Maska má antioxidační vlastnosti, má hojivý účinek na vlasy a pokožku hlavy. Při pravidelném používání masky zlepšuje struktura vlasů, odstraňuje pocit suché pokožky hlavy. Maska je účinná pro poškozené vlasy, plešatost a lupy. Zabraňuje křehkosti a rozštěpení vlasů, chrání vlasy před škodlivými vnějšími vlivy.

400 rub.

Komponenty pěny mají zvlhčující, uklidňující, antiseptické, zpevňující a normalizující účinek na pokožku. Zabraňte výskytu a šíření infekce, aktivujte epitelizační procesy, ochráníte pokožku před ztrátou vlhkosti.

950 rub.

 • jako činidlo pro čištění krve při: - otravě těla různými toxickými látkami; - dlouhodobá expozice různým chemikáliím, včetně drog; - otravy náhradními alkoholem, kocovina;
 • porušení metabolismu tuků, sacharidů a vody a solí;
 • v komplexní terapii a jako samostatný lék na systémová onemocnění (revmatismus, dna);
 • v komplexní léčbě diabetu;
 • v komplexní léčbě obezity, aterosklerózy;
 • s kožními chorobami (furunkulóza, ekzém, alergická dermatóza, purulentní rány, popáleniny různého stupně);
 • s infekčními chorobami, doprovázené horečkou jako febrifuge;
 • v komplexní terapii onkologických onemocnění.

1044 rub.

Kalkulačka BMI a kalorie
Co je nejdůležitější v léčbě obezity? Ano, ano, je to obezita (3-7 kg přebytku, kterou můžete a tak hodit), který má extra 15-45 kg, jen takové lidi.
Certifikáty pro polimedel
Státní certifikát shody filmového (aplikátoru) elektretového polymerního léku POLIMEDEL Přejděte na popis.
Účinek barvy vlasů na charakter
"Blondýna je moje vnitřní bytost," říká mou tmavovlasá přítelkyni, když nechce vzít také.
Tajemství počtu narození
Číslo narození - co je to tajné znamení, které nám bylo při narození uděleno. Poznejte sebe a své blízké a svůj vztah s ostatními.
Motivace ke ztrátě hmotnosti.
Chcete zhubnout, ale nevíte, kde začít. Průvodce po.
Hodnota krtků.
Charakter, způsoby, sexualita, znaky osudu a štěstí mohou být určeny znaky na těle a tváři. Zvažte pečlivě.
Um technologie
Nastal čas zahradníkům a zahradníkům. Neustále se snažíme, aby naše rostliny daly velkou a dobrou sklizeň, byly zdravé a ne.
Lunární účes pro rok 2019
// Lunární dny a řezání vlasů KDY JE VLASTNÍ VLASOVÉ VLASY? Východní astrologie kreslí.
Inovace v Reagentu 3000.
Jaké jsou mechanismy působení Reagent 3000? Technologie ZVK "Reagent 3000", vynalezená vynálezcem G.M. Jakovlev, jednoduché a složité.
Co je Reagent 3000?
Historie výskytu komplexu absorbujícího zvuk Reagent 3000. Výrobek Reagent 3000 pro ochranu a regeneraci (SIC) je produkt.
Osvědčení o ohrožení domácnosti OZONATOR

Aplikace Polimedelu v traumatologii a ortopedii
Polimedelové testy byly provedeny profesorem V.A. Drobyshevym, MD, vedoucí. Oddělení fyzikální terapie Novosibirsk.
Příprava hnojiva Baikal EM-1
Příprava Baikal EM-1 hnojiva Základní vlastnosti Baikal EM-1: urychluje růst rostlin; zrychluje zrání.
Video prohlídka výroby Apifarm
Zveme vás k výrobě léků ze skupiny Leptiny Apifarm LLC "Apifarm" se specializuje.
Fyziognomie nebo čtení v obličeji.
Video o čtení v obličeji - fyziognomie. Fyziognomie je čtení tváře o vlastnostech osoby v obličeji.
Staňte se distributorem společnosti ARGO
Líbí se vám software ARGO? Právě jste se dozvěděli o produktech společnosti Argo Consumer Society? Už dlouho používáte zboží a chtěli byste ho.
Iridologie - diagnóza duhovky.
Iridologie - diagnostika nemocí změnou tvaru, struktury, barvy a pohyblivosti duhovky (z řečtiny.
Diagnostika nehtů
Od starověku v Číně byla provedena primární diagnóza, pokud jde o nehty a body na těle. V současné době se tato metoda stala docela.
Zánětlivé onemocnění oka
Nejčastější zánětlivé onemocnění oka: Blefaritida - zánět okrajů očních víček. Seznamte se poměrně často. Pacienti mají obavy ze svědění.
Léčba únavy očí
Asthenopie, únava zraku při dlouhodobém sledování blízkých objektů, vyjádřená rozmazaným viděním (jako v c.

Lunární kalendář účesy

Úpravy měsíčního kalendáře byly sestaveny ve starověku, dlouhodobými pozorováními vlivu měsíce na zdraví a růst vlasů.

Za prvé, měsíční fáze mají přímý účinek na růst vašich vlasů. Pokud děláte účes během rostoucího měsíce, vlasy budou růst mnohem rychleji než po sestřihu s klesajícím měsícem. Pokud si často chcete změnit účesy, stačí rychle rozvinout vlasy. V tomto případě je pro účes vhodnější vybrat datum, kdy je rostoucí měsíc v prvním nebo druhém čtvrtletí. Pokud naopak nechcete často navštěvovat kadeřnický salon, vybírejte den, kdy Meso starne. To vám pomůže Lunar kalendář účesy 2019. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasy kořeny a zabránit jejich ztrátě, ale oni budou růst zpět docela dlouho. Na novém měsíci se musíte zdržovat řezání vlasů, protože v těchto dnech ostříhání zkracuje život člověka.

Spolu s fázemi měsíce hrají měsíční dny obrovskou roli při řezání vlasů. Měsíční cyklus trvá až 30 dní a každý měsíční den má své vlastní charakteristiky.

Následující horoskop pro účesy je založen na měsíčním kalendáři a vlivu měsíce na zdraví a růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé, nepříznivé a neutrální srážky. Podrobnější vysvětlení účesů měsíčního kalendáře naleznete na stránce "Základní pravidla pro stříhání vlasů na měsíci". Měsíční měsíční kalendář srážek pro rok 2019 vám pomůže vybrat správný čas návštěvy kadeřníka.

Lunární kalendář účesy pro únor 2019

s uvedením měsíčních dnů, fází měsíce, polohy měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivých a nepříznivých dnů pro účesy a barvení vlasů

Lunární kalendář účesy

Skutečnost, že Měsíc má velký vliv na stav vlasů, lidstvo zaznamenalo před tisíci lety. Naši pozorní předkové věnovali pozornost skutečnosti, že v jednom dni vlasy dělají vlasy silné a hedvábné a na ostatních - vybledlé a vyčerpané. Oni také viděli, že zdraví a vzhled vlasů závisí převážně na barvení a výběru účesu. Tato pozorování byla zaznamenávána, analyzována a pečlivě předávána z generace na generaci. Takže došlo ke srážením měsíčního kalendáře.

Jaký je účes měsíčního kalendáře

Lunární kalendář účesů - komplexní systém poznatků o vlivu na stav vlasů má lunární den, měsíc fáze, pozice měsíce ve vztahu k souhvězdí zvěrokruhu, stejně jako den v týdnu.

Z hlediska kosmické energie je každý den Země jedinečný, protože je ovlivněn velkým počtem faktorů. Vedle pozice měsíce přispívá magie čísel (včetně narozenin a náboženských dat) k energii dne.

Jeden den je vhodný pro účes, ale není vhodný pro barvení vůbec. Další den je vhodný pro řezání suchých konců, ale nedoporučuje se měnit účesy. Tam jsou takové dny, ve kterých jsou případy s vlasy přípustné, a tam jsou ty, kdy je lepší se vůbec dotknout vlasů vůbec.

Zkušení kadeřníci v praxi uvidíte, kolik měsíc ovlivňuje stav našich vlasů. Proto v práci vždy zkontrolujte, zda se na lunárním kalendáři srážejí. Rozhodnete-li se nechat ostříhat nebo obarvit špatný den, ale s největší pravděpodobností nebude odradit (je to jejich chleba), ale slouží svým přátelům jen v pravý čas.

Proč je důležité mít na měsíci účes?

Vliv měsíce na vlasy - jen špička ledovce. Ve skutečnosti Měsíc zcela ovládá energetickou bilanci člověka. Proto je to ona, která řídí naše zdraví a náladu. Měsíc je navíc schopen změnit náš osud.

Od starověku se věřilo, že vlasy slouží jako druh průvodce mezi vesmírem a námi. Když jsme Swifts nejsou na lunárním kalendáři, riskujeme rušit tento subtilní odkaz přerušit výměnu energie s vesmírem, na vznikají negativní. Ale pokud zvolíme správný den, změnit účes přinese štěstí a bohatství, budou usnadňovat vzájemné porozumění s ostatními, přidejte pěkné osobní životní události.

Fáze měsíce a účinek na růst vlasů

V jednom cyklu měsíc prochází 4 hlavními fázemi: klesající měsíc, nový měsíc, vzestupný měsíc a úplňku. Je to fáze, která určuje odezvu vlasů na procedury salonu. Pokud se chystáte změnit svůj účes nebo barvit vlasy v jiné barvě, je lepší konzultovat měsíční kalendář a vybrat ten nejvhodnější den.

Střih na rostoucím měsíci

Chcete-li pochopit, v jaké fázi je měsíc, stačí se podívat na oblohu za bezbolestného počasí. Rostoucí měsíc připomíná písmeno "E": jeho ostré konce jsou otočeny doleva. V celém měsíčním kalendáři se jedná o nejvhodnější období pro účesy, ořezávání, zbarvení vlasů. Pokud jste dlouho snili oživení vašeho vzhledu, je to nejvhodnější okamžik.

Rostoucí měsíc je symbolem mládí, novinkou, reinkarnace. Je zaměřena na akumulaci energie, při absorbování všechno, co je užitečné a pozitivní. Avšak i během růstového měsíce jsou příznivé a nepříznivé dny. Například, účes je nejlepší dělat ve dnech Leo a Virgo. Ve dnech Panny se také doporučuje perm. Ale ve dnech Pisces a rakoviny je lepší opustit jakoukoli manipulaci s vlasy.

Každý, kdo roste vlasy, měsíční kalendář doporučuje, aby se na růstovém měsíci nakrájely konce, když se zrychlí obnovení buněk. Po střihu se vlákna okamžitě zpevní a rostou rychleji. Vlasy se začínají rozbíhat a vypadávat. Stávají se tlustšími a poslušnějšími.

Barvení na mladém měsíci poskytuje jasnější a sytější barvy. Barva se udržuje velmi dobře i při každodenním mytí. Také toto období měsíčního kalendáře je ideální pro procedury osvětlení. Zbarvení obvykle vede k narušení struktury vlasů a jejímu vysychání. Současná fáze měsíce aktivuje metabolické procesy v pokožce hlavy, zlepšuje výživu kořenů. Proto vlasy i po zesvětlení zůstávají naživu a krásné.

Chcete-li navštívit kadeřníka na rostoucím měsíci, doporučujeme, pokud si přejete:

 • drasticky změnit obrázek;
 • rychle rostou vlasy;
 • zlepšit stav vlasů

Jakékoli experimenty s barvou a délkou budou úspěšné, ať už je to módní kancelářský účes nebo odvážné zbarvení. Nicméně, můžete zůstat na světle aktualizovat účes nebo wellness zdobení vlasů. Postup bude v každém případě prospěšný nejen pro samotné vlasy, ale i pro vaši energii. Bude vás naplňovat pozitivním přístupem, přidáním odhodlání a důvěrou v sebe, bude stimulovat pozitivní změny v životě.

Střih na klesajícím měsíci

Ubývající nebo starý měsíc je jako písmeno "C". Jeho ostré konce směřují doprava. Toto je období ztráty, vyhynutí, vyčerpání životně důležité energie. V tuto chvíli se doporučuje zbavit se nadbytku, ale pevně držet toho, co stále potřebujeme. Řezání vlasů na ubývajícím měsíci riskujeme, že narušíme rovnováhu vnitřních sil a způsobíme nemoc a selhání.

Je zřejmé, že ani lakované účesy a nejjednodušší styling v této době nejsou tak krásné jako s rostoucím Měsícem. Vlasy rychle ztrácejí objem a tvar, vlasy vypadají pomalu a nenápadně, obtížně se zvlňují.

Většina lidí se domnívá, že veškeré účesy v těchto dnech měsíčního kalendáře jsou přísně zakázány. To však není zcela pravdivé. Doporučujeme vám, abyste si na zříceném měsíci, pokud chcete:

 1. Zpomalte růst vlasů. Rychlý růst vlasů není vždy zábava. Když budete nosit krátký účes nebo nosit barvu, která se výrazně liší od vašeho přirozeného odstínu, často musíte aktualizovat svůj účes. A přináší jisté nepříjemnosti. Zvláště pokud jedete na dovolenou nebo na dlouhou cestu. Pokud navštívíte kadeřník na starém měsíci, růst vlasů se zpomalí a budete méně chtít jít do salonu.
 2. Zlepšete vlasy. Při pomalém růstu se vlasy krmí intenzivněji. Jsou méně náchylné k rozbití a ztrátě. Snížené riziko lupů.
 3. Změňte své vlastní energetické pozadí. Zde funguje pravidlo: mínus na mínus dává plus. Pokud jste velmi nemocní nebo jste v hluboké depresi, přispějete ke snížení situace v tomto období lunárního kalendáře. Spolu se svými vlasy odříznete mrtvou hmotu, snižujete negativní hodnotu a upravíte své bio pole.

Nicméně obecně platí zákaz srážek na klesajícím měsíci. Prudce změnit vlasy by nemělo být. Nový účes není pravděpodobné, že by klesl tak, jak to chcete. S barvením stojí také za to čekat. Konečný výsledek může být velmi odlišný od myšlenky a samotné barvivo netrvá dlouho na vlasu.

V těchto dnech měsíčního kalendáře se lépe věnuje péči: vytvářet zpevňující a vyživující masky na vlasy a pokožku hlavy.

Střih v novém měsíci

Stav vlasů v novém měsíci je velmi žádoucí. Střihy, styling nebo barvení v tomto okamžiku jsou nežádoucí. Nemají požadovaný účinek a dokonce ani nepoškodí vlasy. Vlasy vyžadují péči a všechny postupy by měly mít mimořádně zdravou povahu. Je povoleno lehce odstranit délku, abyste se zbavili suchých konců.

Úplný měsíc

Pokud se v měsíčním kalendáři objevil prázdný kruh, přišel úplný měsíc - je čas na nebývalý růst energie a nasycení všech procesů. V takový den je naše tělo otevřené jakémukoli vnějšímu vlivu, činnost mozku je aktivována, reakce těla se zhoršuje.

Zdá se, že je čas udělat účes. Avšak s ohledem na nekontrolovatelnost toku energie je lepší nechat se riskovat a odložit postup. Pouze silné osobnosti, které jsou připraveny na výrazné změny ve svém vzhledu, si zaslouží, aby se na úplňku střihovaly nebo malovaly. Například nakrájené dlouhé vlasy na čisté "ježko" nebo reinkarnovat z blondýnky na brunetku. Nicméně i tato transformace je lepší převést na jiný den. Mimochodem, Měsíc v Aquarius je pro to skvělý!

Dny týdne a lunární účes

Zajímavé je, že v měsíčním kalendáři je velkou důležitostí věnována nejen fáze měsíce, ale i dny v týdnu. Každý den v týdnu nese určitý energetický potenciál a svým vlastním způsobem ovlivňuje jak stav vlasů, tak náš osud jako celek.

Střih v pondělí

V mnoha kulturách je pondělí považován za den, který je pro všechny podniky naprosto nevhodný. Měsíční kalendář účesů, naopak, považuje pondělí za nejlepší čas na manipulaci s vlasy. Jakýkoli postup bude úspěšný. Aktualizovaný vzhled bude inspirací pro skvělé úspěchy.

Je obzvláště vhodné, abyste si v pondělí nakrájeli suché konce nebo lehce ořezali vlasy. Spolu s dalšími centimetry projdou nepříjemností a prázdnými zážitky. Po ukončení procedury se budete cítit lehce a jasně, můžete se soustředit na důležité věci. Všechno, co uděláte, získá nový význam.

Výjimka: lidé narozený v úterý nebo v sobotu, dnes je lepší odmítnout změnu účesu.

Střih v úterý

Úterý je čas na změnu. Nudíte se a chcete čerstvé pocity? Nebo naléhavě potřebujete zdroj energie k dokončení nějaké důležité věci? - Jdi do salonu. Nepoznáte pozitivní účinek postupu na stav vlasů, ale budete se moci uvolnit a přejít od negativní vlny k očekávání něčeho krásného a magického.

Výjimky jsou ty, které se narodily v pondělí nebo v pátek. Půjdu do kadeřnictví v úterý není žádoucí.

Střih ve středu

Ve středu by se měli jen lidé, kteří se narodili ve čtvrtek, obávat jejich vzhledu. Zbytek dne je dovoleno dělat cokoli s vlasy: oříznout konce, provést módní účesy, zvlnit nebo přebarvit v jiné barvě.

Podle měsíčního kalendáře mají jakékoliv změny v účesu ve středu pozitivní vliv na paměť, zlepšují duševní schopnosti. Také návštěva tohoto dne v kadeřnictví je užitečná pro ty, kteří chtějí přidat svůj román a odvahu.

Čtvrtý účes

Účes ve čtvrtek slibuje všem hodně štěstí. Vlasy po proceduře se stávají zdravějšími a krásnějšími. Tím, že změníte účes v tento den, můžete také změnit svou společenskou pozici: zlepšit vztahy s ostatními, získat podporu vlivných lidí a stát se centrem pozornosti. Nejvíce plachý účes nebo barvení ve čtvrtek pomáhá uvolnit se, stane se více aktivní.

Páteční účes

Tipy měsíčních kalendářních účtů v pátek jsou nejednoznačné. Ti lidé, kteří jsou zcela spokojeni se svým vzhledem a současným stavem věcí, je lepší nic nezměnit ve svém vzhledu. A pro ty, kteří touží po změně, je naopak doporučeno začít s pohledem: krájení vlasů nebo jejich barvení v jasnější barvě. Střihy, vyrobené v pátek, podporují vznik osobního života.

Střih na sobotu

Sobota je ideální pro péči o vlasy i pro globální změny obrazu. Nezáleží na tom, jestli jste přišli jen k odstranění rozdělených konců nebo rozhodli o zajímavém účesu. V každém případě tento postup zpevní vlasy a zvětší jejich ztrátu.

Říká se, že v sobotu spolu s našimi ostruženými vlasy odhodíme některé naše hříchy a bolestivé zážitky.

Střih v neděli

Řezání vlasů v neděli bylo vždy považováno za špatné znamení. Naši předkové byli přesvědčeni, že když řezáváme vlasy v ten den, mistr si vzal naše štěstí. Snižováním délky vlasů v neděli ztrácíme zdraví a pozitivní postoj.

Avšak ti, kteří již sužují neštěstí, měsíční kalendář, naopak, doporučuje, aby ho v neděli snížili. U takových lidí může být nedělní střih bodem zlomu: černý pruh konečně skončí a bude nahrazen úžasným a jasným pásem nečekaného štěstí.

Měsíc a prvky - příznivé dny pro účesy

Měsíční kalendář účesů bere v úvahu nejen fáze měsíce a dny v týdnu, ale také upozorňuje na znamení zvěrokruhu, v němž je měsíc najednou. Při plánování návštěvy kadeřníka je velmi důležité vědět, který ze čtyř prvků v označení je Měsíc.

Například, znamení Země (Kozoroh, Býk, Panna) jsou skvělé pro účesy. Dokonce i nepatrná změna délky činí vlasy silnější a silnější. Pro pěstování je lepší mít účes na rostoucím Měsíci a zpomalit růst vlasů a posílit je - na ubývání.

V příznaky vody (rakovina, škorpión, ryby) je užitečné ořezávat vlasy při pěstování. Ale umýt si vlasy nebo kudrlat v těchto dnech je velmi nežádoucí.

Doporučuje se provést perm, když je Měsíc v Panně, Taurus nebo Leo. Také není v Aquarius zakázáno, ale výsledek může být velmi zajímavý.

Prvek Země (Kozoroh, Býk, Panna)

Měsíc v Capricorn je skvělá příležitost k obnovení pořádku na hlavě a současně v myšlení. Každá léčba je povolena, včetně bělení vlasů.

Měsíc v Taurusu je skvělý pro změnu účesů. Navíc, jak na mladém, tak na starém měsíci. Vlasy se zlepšují a každý účes nebo styl vypadá dobře a dlouhou dobu se udržuje.

Měsíc v Panně je také skvělý pro experimentování s vlasy. Jak bylo zmíněno výše, pod znamením Panny dostanete krásné kudrlinky. Curling nezkazí vlasy a udržuje se dobře.

V některých variacích měsíčního kalendáře se v těchto dnech nazývají neplodné a manipulace s vlasy jsou riskantní. V praxi tyto obavy nejsou potvrzeny, ale astrologové stále doporučují být opatrnější. Pokud se rozhodnete změnit, dbejte na změny stavu vlasů a pohody.

Prvek vody (Rakovina, Štír, Ryby)

Měsíc v rakovině není vhodný pro vytváření modelových účesů, které vyžadují kompetentní styling. Bez ohledu na to, jak stojíte u zrcadla s kadeřníkem a vysoušečem vlasů, vaše vlasy tvrdohlavě vyrazily z vašich vlasů, vypadají nedbale.

Podle lunárního kalendáře je ve dnech, kdy dochází k úbytku měsíce v rakovině, rozumné mírně ořezat vlasy tak, aby zpomaloval jejich růst. Pak začnou vlasy lépe absorbovat živiny, zesílit a zesílit.

Měsíc ve Štíru je symbolem nesouladu. Střih nebo barvení v těchto dnech představuje velký přínos pro zdraví vlasů. Současně však nelze předpovědět, jak bude tento postup ovlivňovat váš osobní život: zlepší ho nebo naopak zvýší problémy a konflikt s opačným pohlavím.

Měsíc v Pisces je období, kdy je lepší vzdát se nejen návštěvě kadeřníka, ale dokonce i domácímu mytí hlavy. Střihy neposkytují požadovaný efekt, styling a perm neudrží. Jakýkoli zákrok je plný lupů a těžkého vypadávání vlasů.

Prvek ohně (Beran, Leo, Střelec)

Měsíc v Aries - kontraindikace pro jakékoli procedury. Je povoleno pouze zpevňující masky. Střih bude buď oslabit vlasy, nebo nepříznivě ovlivní vaši imunitu.

Moon in Leo - v těch dnech, kdy sedíte na křesle u kadeřníka, se nemusíte obávat jejich vzhledu. Bez ohledu na změny, které máte na mysli, bude výsledek v pohodě. Salonete opustíte ve vysokých náladách. Strihající vlasy dokonale obepínají obličej, stylování trvá dlouhou dobu a barvení vypadá, že je nasycená a odolná. Dokonce i mávání je extrémně silné: namísto světlých vln uvidíte silné elastické kudrlinky. Pokud tento výsledek nepotřebujete, počkejte trochu s kudrlinkou.

Nicméně, z hlediska vlivu postupu na další osud člověka, Měsíc v Leu není nejlepší kombinace. Lidé s velkým množstvím problémů, takový účes za den, pomůže zbavit se smůlu. Ale úspěšná osoba, může uhodnout nedorozumění.

Měsíc ve Střelci nemá nejlepší vliv na stav vlasů. Vlasy vypadají špinavě a vlasy se zpátky příliš rychle. Ale účes během tohoto období nese silné kouzlo. Poskytuje hodně štěstí, finanční pohodu, pomáhá dosáhnout uznání a propagace v práci.

Prvek vzduchu (Blíženec, Váhy, Vodnář)

Měsíc v Blížencích - doba velkých účesů a účesů. Po krájení vlasů v takový den rychle roste, ale navenek se mění jen málo.

Měsíc v Librách, stejně jako v Blížencích, podporuje vytváření světelných účesů a volumetrického stylingu. Je zřejmé, že účes v takovém dni zlepšuje funkci mozku a má pozitivní vliv na vidění.

Měsíc v Vodnáři je příležitostí pro statečné muže a neúnavné experimentátory. V těchto dnech nejvíce kreativní účesy vycházejí s třeskem a oblíbené klasické účesy nejsou nejlepší. Energie Vodnář přitahuje změny, které mohou být dobré, a ne tak. Je důležité, abyste se nepociťovali a vnímali jakýkoli incident s humorem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy