logo

Měsíční kalendář srážek pro březen 2019

V každém měsíci jsou zvláštní dny, kdy nějaký podnik končí úspěchem a naopak - když všechno vypadne z našich rukou, cítíme se nemocné a rozbité. Měsíc ovlivňuje mnoho pozemských procesů, stejně jako lidské bioenergetiky. Použijte lunární kalendář pro březen 2019, abyste provedli stylový účes v den doporučeném astrology. Nejen účes, ale i nálada života se změní.

Čas experimentovat

Lidé si již dávno všimli spojení lunárních fází se změnami, ke kterým dochází v lidském těle. Měsíc má pozitivní nebo negativní účinek nejen na obecný psychoemotional a fyzický stav lidí, ale i na růst vlasů a nehtů. Pokud znáte cyklické fáze měsíce, můžete si vybrat salonní procedury, které budou během tohoto období nejúčinnější.

Měsíční cyklický kalendář pro barvení, řezání, chemické vlnění pro březen 2019 je uveden v tabulce.

Pro barvení používejte přírodní barviva: hennu nebo basma. Strihání pomůže zlepšit stav slabých, tenkých chloupků.

Doporučuje se zaměřit se na výživu a obnovu poškozených vlasů. Přírodní masky pro výživu pokožky hlavy a vlasů mohou být připraveny doma. Po každém šamponování nezapomeňte použít balzám.

Série zvěrokruhů a jejich vliv na barvu

Je třeba mít na paměti, že konečný výsledek prováděných postupů je ovlivněn nejen lunární fází. Velký význam, v němž je souhvězdí zvěrokruhu v současnosti na Měsíci.

Měsíční kalendář zvěrokruhu pro příští rok 2019 pro barvení vlasů je uveden v tabulce.

Navíc je kvalita barvení vážně ovlivněna znamením zvěrokruhu. Pokud například majitel označení vodní prvek (rakovina, ryba, škorpión) chce barvit, když je měsíc v ohnivých znameních (beran, lukostřelce, lev), nedojde k žádnému výsledku, v nejhorším případě - poškozené kudrlinky s nepřirozenou barvou.

Tajemství úspěšné transformace jara

V březnu roku 2019, vzhledem k kalendáři lunární fáze, příznivé dny na vlasy padly na rostoucí a plné měsíce:

 • 7-20,03 - růstová fáze.
 • 03 je úplňku.

Při změně délky kudrlinky změníte nejen účes, ale i bohatství. Předpokládá se, že řezání vlasů v období růstu měsíce má příznivý vliv na různé aspekty života člověka, ať už je to práce nebo vztahy s opačným pohlavím. Stylový účes zvyšuje sebeúctu a dává důvěru.

Pokud jsou vlasy tenké, pak je rozřezáme v březnu 2019, podle lunárního kalendáře je nejlepší pro klesající cyklus. Střih bude zpomalovat růst chloupků, roste zpět, stane se silnější a zdravější. Celkový stav chloupků se zlepší, přestanou se rozdělit a vypadnout.

20. března bude zvláštní den - 20. března - den jarní rovnodennosti. Toto je astronomický začátek jara, kdy se příroda probouzí a všechno se mění. Střih na měsíčním kalendáři v tento den změní nejen vzhled, ale i postoj světa jako celku. Energii, energii a sílu k uskutečnění všech plánovaných aktivit.

Dokonalý čas pro účesy a styling v březnu 2019 je úplňku. V tuto chvíli vyjadřuje maximální aktivitu všech biochemických procesů. Astrologové radili plánovat všechny experimenty s účesem pro tento den, protože výsledek překročí očekávání. Formulář bude trvat dlouho, ale nebude se nudit.

Vezměte prosím na vědomí, že v plném měsíci se doporučuje provést pouze střih, protože barvení měsíčního cyklického kalendáře pro březen 2019 nebude fungovat. Měsíc bude pod znamením Váhy, což zabrání kvalitativně a trvale změnit barvu. Nicméně, pokud nemůžete přenést návštěvu do salonu, pokuste se, aby nedošlo k radikálním změnám barvy - nejlepší bude barvení s několika tóny v jednom směru nebo jiném.

Další kosmetické procedury pro březen

Pokud sní o permu, v březnu 2019 budou čísla od 7,03 do 21,03 dobrou volbou. Zvláště spokojeni s výsledky získanými s:

 • 03 až 12.03 - čas, kdy je Měsíc v Taurusu.
 • 03 až 20,03 - nebeské tělo je v znameních Leo a Virgo.

Nepříznivý termín pro chemické vlnění v březnu je 15,03. Navzdory rostoucí měsíční fázi je 15. března extrémně nežádoucím datem jakéhokoliv vlivu na vlasy. Manipulací s kudrlinky riskujete finanční problémy. Navíc, po postupu, možné problémy styling. V nejhorším případě se chloupky rozseknou a začnou vypadat, mohou se objevit lupy. Doporučuje se zdržet se jakýchkoli experimentů dne 22.03 a 24.03, stejně jako 31.03. V těchto dnech bude tělo oslabovat, řezání nebo curling může přispět k exacerbaci chronických onemocnění.

Zvláštní datum je 6,03. V novém měsíci udělat něco s vlasy je nebezpečné. Existuje známka, že řezání vlasů v tento den zkrátí nejen vaše vlasy, ale i váš vlastní život. Astrologové také doporučují přesunout účes na jiný den. V březnu jsou vhodnější dny na opravu délky kudrlin. Věnujte novému měsíci odpočinku, meditaci a plánování pro budoucnost.

Při výběru termínů pro odstranění chloupků na těle (odstranění epilace nebo depilace) se také seznamte s lunárním kalendářem. V březnu 2019 se takové manipulace doporučují provádět v klesající lunární fázi. Vlasy rostou špatně, což dlouhodobě opraví výsledek.

Měsíční rozvrh pro březen, nadcházející rok 2019, obsahuje dostatečný počet dní, aby se stal stylovým účesem, stejně jako celková změna obrazu. Naplánujte si návštěvu salonu v předstihu, s průvodcem měsíčního zodiacálního a fázového kalendáře. Postupy prováděné s vlasy přinášejí štěstí a blahobyt, pomáhají jim najít klid, stejně jako důvěru v jejich schopnosti.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019 - příznivé dny na vlasy

Podrobný kalendář účesů pro březen 2019 byl sestaven za použití algoritmu lunárního kalendáře, přičemž se zohlednily zvláštnosti vlivu měsíce na růst vlasů. Lunární dny jsou rozděleny na příznivé a nepříznivé pro péči o vlasy. Účty měsíčního kalendáře pro březen 2019 vám poskytnou příležitost zvolit správný čas k návštěvě kosmetického salonu. Čas uvedený v měsíčním kalendáři je čas v Moskvě (+3 GMT). Zvažte své časové pásmo, pokud žijete na jiném místě.

Lunární kalendář srážky pro březen 2019

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Měsíční kalendář: Nový měsíc

Měsíční kalendář: Pěstování měsíce

Měsíční kalendář: úplný měsíc

Měsíční kalendář: klesající měsíc

Příznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Lunární účesový kalendář pro březen 2019 je nejvhodnější pro plánování návštěvy holičství, protože každý ví, že rostoucí a klesající měsíc ovlivňuje růst našich vlasů.

V březnu 2019 klesne nový měsíc na 6. a na úplňku - na 21. místě, proto se v druhém desetiletí v měsíci vyvine vlasy nejvíce. Střih může být naplánován na dny, kdy je Měsíc v Taurus (10-11), Virgo (19-20), Capricorn (1, 29). Na konci měsíce měsíce vlasy zpomalují svůj růst, pamatujte na to, pokud máte v úmyslu provést geometrický účes - takové termíny jsou nejlepší pro jeho vytvoření.

Pro barvení vlasů jsou příznivé dny 10, 11, 15-20. Vyberte si v těchto dnech rostoucího měsíce, chcete-li, aby barvení vlasů trvalo déle. Chcete-li získat efekt irisové barvy vlasů, je nejlepší použít barvivo z jeho přirozeného odstínu, bude jen zdůraznit vaši individualitu.

Curlingové vlasy zůstanou vždy v módě. Můžete dokonce zvlnit rozšíření vlasů v případě, že je to přirozené. Curling pomáhá zdůrazňovat vaše individuální tváře a vypadat mladší. Pro mastné vlasy bude perm příznivé v době měsíčního pobytu v Panně (19-20) a Kozoroha (1, 29).

Nepříznivé kalendářní dny pro stříhání a barvení vlasů v březnu 2019

Pokud mluvíme o dnech, kdy návštěva kadeřnice nestojí za to, pak obsahují data úplného a nového měsíce - 6. a 21. března. Čtvrtkové klouby - 14. a 28. března - nejsou také vhodné pro návštěvy kosmetického salonu. Nejlepší je připravit výživné masky na vlasy a věnovat osobní péči osobním prostředkům.

Péče o vlasy vyžaduje spoustu času a úsilí, stejně jako pečlivé plánování dnů, kdy navštívíte kadeřnický salon. Buďte konzistentní a kalendář měsíčních účesů pro březen 2019 vám určitě pomůže.

Lunární péče o vlasy. Příznivé dny pro účes v březnu 2019

Fáze měsíce v březnu 2019 mají především vliv na růst vlasů. Stříznutí v určitém měsíčním dni může urychlit růst vlasů nebo zpomalit. V některých dnech byste neměli chodit do kadeřnictví, abyste ochránili zdraví vašich vlasů: může zvýšit tendenci k vypadávání vlasů nebo způsobit například lupy. To ovlivňuje nejen řezání vlasů, ale i další postupy: barvení vlasů, perm, atd.

Pokud jste často často závislý na změnách účesů, je pro vás samozřejmě velmi důležité, že v březnu 2019 vaše vlasy rychle rostou. V tomto případě je pro účesy lépe zastavit výběr v době, kdy se rostoucí měsíc nachází v prvním nebo druhém čtvrtletí.

Pokud naopak zřídkakdy raději navštěvujete kadeřnický salon, vyberte si příznivý den, kdy je měsíc ve ztenčujícím se fázi. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasové kořeny a zabrání vypadávání vlasů, ale budou pomalu růst zpátky. V novém měsíci je třeba upustit od účesů, protože v těchto dnech účes zkracuje život člověka.

Horoskop účes března 2019, jako znamení zvěrokruhu ovlivňují účes

Nejen měsíc a změna jeho fází ovlivňují naše vlasy (účes, barvení, perm), nehty (manikúra a pedikúra), zdraví a pohodu, ale také musíme vzít v úvahu, když plánujeme navštívit módní kosmetický salon, znamení zůstane v tuto chvíli nebo zůstane v plánovaném dni noční světlo, což je velmi důležité a proč nyní rozumíte, přečtěte si.

- Nejúspěšnější období pro vytvoření nového účesu, řezání vlasů v době (měsíční dny) z března 2019 bude, když je Měsíc ve znamení Zvěrokruhu Střelce a Leo - obdržíte pozitivní náboj energie a zmírníte stres;

- Pokud se po řezání snažíte o rychlý růst vlasů, jak vytvořit nový účes, pak naplánovat výlet do kadeřnických křesel ve značkách Gemini nebo Libra;

- Pokud se váš cíl změní, pocítíte-li "nový člověk" po účesu nebo jiném manipulaci s vlasy (malování, curling), naplánujte změnu vašeho vzhledu v znameních zvěrokruhu Panna, Taurus nebo Kozoroh;

- Nedoporučuje se měnit něco v sobě, dělat nový účes, stříhat špičky vlasů, provádět curling a barvení - během období znamení Vodnář a Beran, přeneste tyto postupy na úspěšnější dny;

- Nejnepříznivější dny, kdy je nežádoucí řezat vlasy nebo provádět jiná manipulace s nimi, jako je ořezávání, zbarvení nebo curling, které mohou s sebou přinášet nové problémy života, když je Měsíc ve vodních znameních Zodiaka - Rakovina, Štír a Ryby.

Vědí o vlivu měsíce na vlasy a ženy módy a jak přesně to ovlivňuje, řekneme vám pár slov. Náš přirozený satelit může mít příznivý účinek na mnoho procesů na naší planetě a negativně. Můžeme dát příklad: zahradníci a zahradníci vědí jistě, že v období Rostoucího nebo Waning Moon můžete dělat a co nemůžete dělat, když potřebujete rostlinné rostliny (voda, hnojit), které budou dobře růst a posíleny v jedné nebo jiné lunární fázi.

Totéž se stává při manipulaci s vlasy - určité měsíční dny, které jsou příznivé pro řezání (vytváření nového účesu), stejně jako barvení a perm, mají nejen příznivý účinek na růst vlasů, takže tento proces také nabírá ženu s pozitivní energií nebo člověka, uvolněte je od stresu a dokonce i po malých ozdobných špičkách.

Co je tak důležité a užitečné, je měsíční kalendář řezání vlasů v březnu 2019, s příznivými březnovými dny, kdy jste vytvořili nový program, barvení (barvení), perm, které jste už pochopili. Hlavním důvodem pro všechny ženy a muže, kteří se k němu hlásí, je to, že nevyžaduje žádnou akci, ale poskytuje jen užitečná doporučení a užitečné rady, nic víc. Je důležité, abyste ho ignorovali, ale abyste maximálně využili jeho rady, s největším přínosem a výhodou pro sebe, vaše zdraví, pohodu a pohodu zvlášť - lásku a mír k vám, být vždy módní!

Důležitým bodem při určování příznivého dne, kdy je nejlepší snížit a barvit vlasy v březnu 2019, se týká průchodu Měsíce v konkrétním znamení zvěrokruhu (podle Oracle). Například silný vliv označení Země (Býk, Panna, Kozoroh) může mít příznivý účinek na růst a zdraví vlasů po střihu, a to iv případě, že je Měsíc v současné době ve stoupající fázi.
Příznivé dny, kdy je nejlepší řezat a barvit vlasy v březnu 2019, jak doporučuje Oracle
Někdy se příznivé dny na lunárním kalendáři a doporučení pro Oracle shodují, a poté můžete vidět ještě pozitivnější efekt po řezání vlasů nebo nehtů.

Například v březnu 2019 budou tyto termíny: 10-12 (Měsíc v Taurusu), 19-20 (Měsíc v Panně).

Ale 28. března 2019 bude Měsíc ve třetím čtvrtletí, ale jeho průchod v Kozorohu, podle Oracle, učiní toto datum příznivé pro účesy a barvení vlasů. Navíc stojí za zmínku, že pobyt Měsíce pod vlivem znamení Vodní (Rakovina, Štír, Ryby) negativně ovlivňuje srážení, dokonce i v případě rostoucího Měsíce.

Například v březnu 2019 bude 7. měsíc v rostoucí fázi, ale zůstane pod negativním vlivem Pisces. Proto lze tento termín považovat za příznivý pro vlasové ošetření vlasů, ale ne pro jejich účes.

Když si můžete v březnu 2019 podle lunárního kalendáře a Oracle - stůl s příznivými dny stříhat nehty

Co se týče tabulky příznivých dnů, kdy můžete v březnu 2019 podle lunárního kalendáře a podle Oracle vyřezat nehty, je seznam úspěšných termínů pro tento postup mnohem širší. Faktem je, že ořezávání nehtů neznamená tak silné spojení s Měsícem jako řezání vlasů. Navzdory tomu je vhodné provést tento postup v uvedených dnech, aby byl zajištěn stabilní růst a zdravý stav vašich nehtů.

Tabulka nejpříznivějších dnů, kdy si můžete v březnu 2019 podle měsíčního kalendáře a podle Oracle
Měsíční kalendář účesů pro březen 2019 obsahuje tabulku nejpříznivějších dnů, kdy můžete přesně řezat nejen vlasy, ale i nehty. Často se tato data shodují s doporučeními pro Oracle. Také v datech můžete provádět barvení nehtů a další procedury manikúry.
Příznivé dny pro manikúru v březnu 2019: 1, 3, 4, 6, 7, 9, 14, 19, 24, 28, 30
Nepříznivé dny pro manikúru v březnu 2019: 15, 22, 31

Denní doporučení

Dnešní účes bude mít dobrý účinek na celkový stav vlasů. Pokud máte problémy s hustotou, objemem nebo křehkostí, řezání 1 čísla pomůže vyřešit každou nuanci mnohem rychleji. Úspěšně vyvíjí barvení, bez ohledu na složitost. Jedná se o jeden z mála dnů v březnu, kdy můžete barvit vlasy v jasné barvě nebo provést složitou, postupnou změnu barvy, například barvení blond.

Chcete-li si účtovat tento den, není žádoucí. Dnes jsou vlasy úzce spjaty s psycho-emocionálním pozadím. Proto jakékoli poškození vlasů negativně ovlivní náladu a při vysokém stresu v životě bude dále zvyšovat nervovou zátěž.

V tento den můžete užitečně změnit barvu nebo tón vlasů. Za prvé, nová barva ovlivní vaši atraktivitu, učiní vás v dobrém smyslu výraznější pro opačné pohlaví a také vám dá nabití pozitivních sil. Strihající účinek není kontraindikován, ale nepřinese pozitivní výsledky.

Není to nejlepší den, kdy můžete jít do salonu. Dnes se jedná o vlasy, nehty, obočí a řasy. Manipulace s nimi vám mohou zbavit energie, výrazně snížit pracovní kapacitu, aktivitu a zájem o život.
5. března Vše, co je spojeno s chemickým účinkem na vlasy dnes je velmi nežádoucí. Včetně péče o léčbu, pokud nepoužíváte domácí přírodní léčiva. Střih nebude mít vliv na krásu nebo zdraví vašich kadeřních, ale bude se cítit více sebejisté, těžší postavit se na nohou.

Dobrý den, aby si vlasy potřásly. Doporučuje se, ne dramaticky, pouze odstranit trochu větší délku nebo poškozené špičky. Preventivní účes propojí vaše tělo s kosmickou energií, ze které se můžete nabit několik dní.


Nový účes bude vaším začátkem na cestě k obnově celého těla. Účes zahájí metabolické procesy a také otevře kanály přílivu zdraví a sil. Vlasy, řezané dnes, rychle vzrůstají, takže nemusíte plánovat složité účesy - forma nebude trvat dlouho.


Pozitivní den nejen pro účesy, ale i pro vaše finance. Postup bude přitahovat energii peněz k vám, takže se můžete zdarma přihlásit kadeřníkovi. Nebude nadbytečné dělat pár rituálů hluboké péče, protože účinek léčby v některých případech překoná vaše očekávání.


Negativní den pro nový účes. Můžete barvit vlasy, pokud byly předem naplánovány, jinak byste měli zrušit všechny postupy.

Úžasný čas na změny. Chcete-li osvětlit nebo obnovit světelnou barvu - je lepší nechat si najít den. Strihání vlasů pomůže zlepšit vaše vlasy, zesílit je, dodat lesku dokonce i na nudné a tenké kudrlinky.

Shorn vlasy dnes znamená přitahovat energii hmotného blaha a zdraví. Doporučuje se provést krásu a stav stejných řas a obočí. Nestojí to dnes, jinak byste se mohli dostat do rodinného konfliktu, ale péče o vlasy, domácí a profesionální, bude velmi užitečné.

Dalším pozitivním dnem, kdy můžete navštívit kosmetický salon. Střih je spojen s vnitřním instinktem, dokonce i darem jasnozřivosti. Intuice se zvětší a pomůže vám vyhnout se potížím.

Extrémně negativní den pro jakékoli manipulace s vlasy.

Dnes můžete barvit vlasy, ale nedoporučuje se v jasných barvách a nepřirozených odstínech. Střih bude podporovat růst vlasů, ale obecně bude mít neutrální účinek.
15. března

Může se cítit horší a poslední onemocnění se vrátí, pokud dnes máte dramatický účes. Pro posilování a revitalizaci vlasů použijte při mytí balzám nebo masku, v ideálním případě - vlastní produkci.

Negativní dopad planety je stále ještě cítil, takže až budete mít čas na jeho snížení. Jakékoli stylingové operace povede ke zhoršení vlasů, budou křehké, bez života a neposlušné.

Čerstvý účes bude vaším spolehlivým štítem od zlého oka a špatné energie. Navíc nový účes ochrání vás před nemocemi a pomůže tělu posílit imunitní systém. Žádné škody na kadeře budou styling, curling, komplexní účesy; Barvení vlasů také není škodlivé. "Bez bolesti" dnes můžete osvětlit vlasy, stejně jako narovnat nebo kroutit chemickými prostředky.

Oba účesy a barvení 18. března přilákají peníze. Mohou přijít velmi neobvyklým způsobem, pravděpodobně vyhrajete stejný svobodný účes nebo získáte dárek nebo stylingový kupón.

Dnešní účes může ovlivnit váš kariérní růst. Čím víc úspěšný tvar a délku zvolíte, tím aktivnější bude váš pokrok později, takže se při výběru mistra nezmění. Make-up dnes nestojí za to, vaše vlasy budou reagovat špatně na agresivní účinky barvy. To platí i pro obočí s řasami, nicméně henna zbarvení obočí není zakázáno.


20. března změna barvy vlasů

V tento den je lepší léčit, než stříhat. Změna barvy vám poskytne dobrou náladu a ostříhání přinese temné myšlenky a obecně nebude přinést potěšení. Nejlepší je věnovat den péči a provádět hojivý postup pro kořeny, špičky vlasů nebo pokožku hlavy.

Můžete barvit vlasy tmavě; světlé odstíny se "nezakrývají" a rychle se ztmavnou, blonďatá se změní na žlutou a brzy se stanou "špinavými". Haircut bude mít negativní dopad na zdraví, ale samotné vlasy nebudou mít žádný účinek.

Pokud máte nějaké potíže s vaším srdcem nebo cévami, snažte se nechat své vlasy sám pro tento den, aby nedošlo k zhoršení onemocnění kardiovaskulárního systému. V ideálním případě sbírejte vlasy v ocasu nebo je zakryjte kloboukem.

Přizpůsobení účesu přinese změny v životě, a proto si to promyslete předtím, než sedíte na kadeřnickém křesle. Není nutné, aby přední strana změny byla záporná, ale určitě bude náhlé a proto stresující.

Zkrátit vlasy v tento den je špatné pro ty, kteří mají neposlušné a příliš objemné, načechrané vlasy - stanou se ještě silnějšími a nezvládnutelnými. Ale pokud máte tenké a zbavené objemových pramenů, bude mít účinek na ně příznivý účinek.

Špatný den pro účes. Můžete si barvit vlasy, ale nejpřirozenější prostředky.

změna účesu podle kalendáře srážek pro březen 2019. Účesy budou prospěšné pro vzhled vlasů, ale barvení naopak výrazně poškodí zdraví vašich vlasů.

Dobrý den pro preventivní účesy, stejně jako pro hygienickou manikúru a pedikúru. Osvětlení a blonďování budou úspěšné.

Stručně nemůžete dosáhnout účesu, abyste neztratili svou pozici ve společnosti a dobrou reputaci.

Není dobrý den pro účes, ale poměrně dobrá pro chemickou expozici. Curling, rovnání a laminování bude nejlepší možnou cestou.

Energeticky silný den. Pokud dnes dostanete účes, a tím radikálně změníte obraz, získáte silný náboj pozitivní energie a zároveň se stane viditelným cílem pro energii peněz. Malování v tmavém tónu zlepší vaši pozici v práci a přiláká pozornost úřadů k vašemu úsilí.

Extrémně negativní den pro účesy, barvení a styling.

Měsíční kalendář srážek pro březen 2019

V každém měsíci jsou zvláštní dny, kdy nějaký podnik končí úspěchem a naopak - když všechno vypadne z našich rukou, cítíme se nemocné a rozbité. Měsíc ovlivňuje mnoho pozemských procesů, stejně jako lidské bioenergetiky. Použijte lunární kalendář pro březen 2019, abyste provedli stylový účes v den doporučeném astrology. Nejen účes, ale i nálada života se změní.

Čas experimentovat

Lidé si již dávno všimli spojení lunárních fází se změnami, ke kterým dochází v lidském těle. Měsíc má pozitivní nebo negativní účinek nejen na obecný psychoemotional a fyzický stav lidí, ale i na růst vlasů a nehtů. Pokud znáte cyklické fáze měsíce, můžete si vybrat salonní procedury, které budou během tohoto období nejúčinnější.

Měsíční cyklický kalendář pro barvení, řezání, chemické vlnění pro březen 2019 je uveden v tabulce.

Pro barvení používejte přírodní barviva: hennu nebo basma. Strihání pomůže zlepšit stav slabých, tenkých chloupků.

Doporučuje se zaměřit se na výživu a obnovu poškozených vlasů. Přírodní masky pro výživu pokožky hlavy a vlasů mohou být připraveny doma. Po každém šamponování nezapomeňte použít balzám.

Série zvěrokruhů a jejich vliv na barvu

Je třeba mít na paměti, že konečný výsledek prováděných postupů je ovlivněn nejen lunární fází. Velký význam, v němž je souhvězdí zvěrokruhu v současnosti na Měsíci.

Měsíční kalendář zvěrokruhu pro příští rok 2019 pro barvení vlasů je uveden v tabulce.

Navíc je kvalita barvení vážně ovlivněna znamením zvěrokruhu. Pokud například majitel označení vodní prvek (rakovina, ryba, škorpión) chce barvit, když je měsíc v ohnivých znameních (beran, lukostřelce, lev), nedojde k žádnému výsledku, v nejhorším případě - poškozené kudrlinky s nepřirozenou barvou.

Tajemství úspěšné transformace jara

V březnu roku 2019, vzhledem k kalendáři lunární fáze, příznivé dny na vlasy padly na rostoucí a plné měsíce:

 • 7-20,03 - růstová fáze.
 • 03 je úplňku.

Při změně délky kudrlinky změníte nejen účes, ale i bohatství. Předpokládá se, že řezání vlasů v období růstu měsíce má příznivý vliv na různé aspekty života člověka, ať už je to práce nebo vztahy s opačným pohlavím. Stylový účes zvyšuje sebeúctu a dává důvěru.

Pokud jsou vlasy tenké, pak je rozřezáme v březnu 2019, podle lunárního kalendáře je nejlepší pro klesající cyklus. Střih bude zpomalovat růst chloupků, roste zpět, stane se silnější a zdravější. Celkový stav chloupků se zlepší, přestanou se rozdělit a vypadnout.

20. března bude zvláštní den - 20. března - den jarní rovnodennosti. Toto je astronomický začátek jara, kdy se příroda probouzí a všechno se mění. Střih na měsíčním kalendáři v tento den změní nejen vzhled, ale i postoj světa jako celku. Energii, energii a sílu k uskutečnění všech plánovaných aktivit.

Dokonalý čas pro účesy a styling v březnu 2019 je úplňku. V tuto chvíli vyjadřuje maximální aktivitu všech biochemických procesů. Astrologové radili plánovat všechny experimenty s účesem pro tento den, protože výsledek překročí očekávání. Formulář bude trvat dlouho, ale nebude se nudit.

Vezměte prosím na vědomí, že v plném měsíci se doporučuje provést pouze střih, protože barvení měsíčního cyklického kalendáře pro březen 2019 nebude fungovat. Měsíc bude pod znamením Váhy, což zabrání kvalitativně a trvale změnit barvu. Nicméně, pokud nemůžete přenést návštěvu do salonu, pokuste se, aby nedošlo k radikálním změnám barvy - nejlepší bude barvení s několika tóny v jednom směru nebo jiném.

Další kosmetické procedury pro březen

Pokud sní o permu, v březnu 2019 budou čísla od 7,03 do 21,03 dobrou volbou. Zvláště spokojeni s výsledky získanými s:

 • 03 až 12.03 - čas, kdy je Měsíc v Taurusu.
 • 03 až 20,03 - nebeské tělo je v znameních Leo a Virgo.

Nepříznivý termín pro chemické vlnění v březnu je 15,03. Navzdory rostoucí měsíční fázi je 15. března extrémně nežádoucím datem jakéhokoliv vlivu na vlasy. Manipulací s kudrlinky riskujete finanční problémy. Navíc, po postupu, možné problémy styling. V nejhorším případě se chloupky rozseknou a začnou vypadat, mohou se objevit lupy. Doporučuje se zdržet se jakýchkoli experimentů dne 22.03 a 24.03, stejně jako 31.03. V těchto dnech bude tělo oslabovat, řezání nebo curling může přispět k exacerbaci chronických onemocnění.

Zvláštní datum je 6,03. V novém měsíci udělat něco s vlasy je nebezpečné. Existuje známka, že řezání vlasů v tento den zkrátí nejen vaše vlasy, ale i váš vlastní život. Astrologové také doporučují přesunout účes na jiný den. V březnu jsou vhodnější dny na opravu délky kudrlin. Věnujte novému měsíci odpočinku, meditaci a plánování pro budoucnost.

Při výběru termínů pro odstranění chloupků na těle (odstranění epilace nebo depilace) se také seznamte s lunárním kalendářem. V březnu 2019 se takové manipulace doporučují provádět v klesající lunární fázi. Vlasy rostou špatně, což dlouhodobě opraví výsledek.

Měsíční rozvrh pro březen, nadcházející rok 2019, obsahuje dostatečný počet dní, aby se stal stylovým účesem, stejně jako celková změna obrazu. Naplánujte si návštěvu salonu v předstihu, s průvodcem měsíčního zodiacálního a fázového kalendáře. Postupy prováděné s vlasy přinášejí štěstí a blahobyt, pomáhají jim najít klid, stejně jako důvěru v jejich schopnosti.

Měsíční kalendář účesu pro březen 2019

Pro usnadnění používání účesů měsíčního kalendáře je nutné, alespoň obecně, jaké faktory ovlivňují zdraví a růst vlasů. Lunární kalendář účesů pro měsíc března 2019 je založen hlavně na třech složkách:

 1. Postavení měsíce v různých znameních zvěrokruhu má jiný vliv na stav vlasů. Dny, kdy měsíc prochází znaky Kozoroha, Taurus, Leo a Panna jsou považovány za nejvýhodnější pro návštěvu kadeřníka. Ale pokud je Měsíc v Aquarius nebo Beran, pak je lepší odložit účes.
 2. Různé měsíční dny mohou mít pozitivní i negativní účinky nejen na růst vlasů, ale také na celkové zdraví.
 3. Fáze měsíce také ovlivňují růst vlasů. Pokud si rozřezáte vlasy na rostoucím měsíci, rostou mnohem rychleji než na ubývající.

Mělo by být poznamenáno, že všechny tyto součásti Lunar kalendář účesy, často přicházejí do konfliktu mezi sebou. Nejvhodnější doba návštěvy kosmetického salonu jsou dny, kdy všechny tyto tři faktory budou mít příznivý vliv na stav vlasů.

Lunární kalendář účesy pro březen, vybrat příznivé dny

Příznivé dny pro účesy v březnu 2019 pro ženy a muže

Kalendář ukazuje zelené dny, kdy je nejlepší snížit vlasy v březnu roku 2019 a červená, když se nedoporučuje řezání vlasů.

Lunární kalendář účesy a krásy pro březen 2019

Dlouho očekávaný pramen přišel a brzy ženy obdrží blahopřání a dary od silnějšího pohlaví. Pro tuto událost je velmi důležité připravit a případně změnit pomocí nového účesu nebo neočekávané barvy vlasů. Kůže a nehty také potřebují řádnou péči po dlouhé vyčerpávající zimě. Abychom vám pomohli, vytvořili jsme pro měsíc března 2019 kalendář účesů a krásy ve fázích měsíce, pomocí kterých můžete dosáhnout nejpozoruhodnějšího výsledku a zachránit ho po dlouhou dobu.

 • Příznivé dny pro účes v březnu 2019: 1, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 14, 17, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 31.
 • Příznivé dny pro barvení vlasů v březnu 2019: 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 19, 24, 25, 30, 31.
 • Příznivé dny pro manikúru, pedikúru v březnu 2019: 1, 3, 4, 6, 7, 9, 14, 19, 24, 28, 30. března.

1. března 2019, 24-25 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

 • Strihající je skvělý den experimentovat s vlasy.
 • Barvení vlasů je nepříznivý den.
 • Manikúra, pedikúra - vám pomůže zbavit se osamělosti.
 • Péče o obličej je dobrý den pro použití biologicky aktivních krémů.
 • Péče o tělo - trénink páteřní pružnosti.

2. března 2019, 25-26 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

 • Střih - tento den je lepší opustit všechny salonní procedury.
 • Barvení vlasů - den může poškodit vaše vlasy a necítíte se dobře.
 • Manikúra, pedikúra - je lepší neřezávat a nechat nehty, můžete přilákat síly zla k sobě.
 • Péče o obličej - dobře provádět výživné masky a kosmetické procedury na obličej.
 • Péče o tělo je skvělý čas k návštěvě SPA salonů. Jakákoliv úprava vody bude přínosná pro vás, přinese maximální pozitivní účinky.

3. března 2019, 26-27 měsíční den, ubývající měsíc v Aquarius.

 • Střih - dobrý den pro výběr módních ran.
 • Barvení vlasů - dnes vyzývá k pokusům, vše se ukáže.
 • Manikúra, pedikúra - vyzkoušejte manikúru pomocí drátu.
 • Péče o obličej je dobrý den pro odstranění obličeje.
 • Péče o tělo - dnes budou mít prospěch pouze přírodní masky.

4. března 2019, 27-28 měsíční den, klesající měsíc u Vodnáře.

 • Haircut - v tento den uspějete ve všech našich plánech.
 • Barvení vlasů - vlasy budou silnější a silnější.
 • Manikúra, pedikúra - perfektní den pro experimenty.
 • Péče o obličej - kontrastní mytí dá pokožce zdravý vzhled a pevnost.
 • Péče o tělo - návštěva lázně vám pomůže nalézt harmonii se sebou.

5. března 2019, 28-29 měsíční den, klesající měsíc v Piscích.

 • Strihané vlasy vám udělají bezbranné před zraky.
 • Barvení vlasů - může vás zklamat.
 • Manikúra, pedikúra - negativní myšlenky se usadí v hlavě po manikúru.
 • Péče o obličej - jakákoli péče, jen zhoršuje všechny problémy.
 • Péče o tělo - traumatický den, dejte si pozor.

6. března 2019, 29, 30-1 měsíční den, nový měsíc v Pisces.

 • Střihání vlasů - správně zvolený účes vám pomůže nejen zdvihnout váš duch, ale také zvýšit tok hmotné energie.
 • Barvení vlasů - po tomto dni by se mělo zlepšit zdraví, objevit se aktivita, odvaha a síla a objeví se volitivní vlastnosti.
 • Manikúra, pedikúra - den je vhodný k zahájení procedur pro léčbu kukuřice a kukuřice. Manikúra a pedikúra pomohou odhalit skrytý talent.
 • Péče o obličej - příznivý čas pro kosmetické injekce.
 • Péče o tělo je ideálním dnem pro návštěvu lázeňského salonu.

7. března 2019, 1-2 měsíční den, rostoucí měsíc v Rybách.

 • Střih - zapomeňte na kadeřníka dnes.
 • Barvení vlasů - dnes zlikvidujte barvu.
 • Manikúra, pedikúra - dnes si nechte nechat nehty, vybudujete nebo vytvoříte nový design a vaše nálada se zlepší.
 • Péče o obličej - všechny kosmetické látky mohou způsobit alergie.
 • Péče o tělo - tučné a těžké potraviny je lepší vyloučit.

8. března 2019, 2-3 měsíční den, rostoucí měsíc v Aries.

 • Střih je dobrý den pro účesy, které tvoří obličej.
 • Barvení vlasů - můžete barvit vlasy, ale je lepší zdržet se.
 • Manikúra, pedikúra - nebude mít žádný maximální účinek.
 • Péče o obličej je ideální den pro obklady, omlazující krk.
 • Péče o tělo - zubní operace jsou povoleny Aquarius.

9. března 2019, 3-4 měsíční den, rostoucí měsíc v Aries.

 • Střihání vlasů - ořízněte jej a barvte vlasy, pokud se chcete zbavit deprese a špatné nálady. Pravda, vlasy se začnou rozštěpovat a rozbít více - to je cena, jak se zbavit melancholie a smutku.
 • Barvení vlasů - světlé barvy mohou přinést energii peněz.
 • Manikúra, pedikúra - tak, aby nehty nebyly exfoliovány a jsou zdravé, dělají dnes manikúru a pedikúru.
 • Péče o obličej - zdržujte se kosmetiky dnes.
 • Péče o tělo - odpočinek, měsíc nepřináší fyzickou námahu.

10. března 2019, 4-5 měsíční den, rostoucí měsíc v Býku.

 • Haircut - čas je dobrý pro krátké účesy.
 • Barvení vlasů - změnou barvy získáte skvělou náladu.
 • Manikúra, pedikúra - je lepší minimalizovat jakékoli manipulace.
 • Péče o obličej - dnes bude mít štěstí v boji proti bradavicím.
 • Péče o tělo - lepší trávit čas sám.

11. března 2019, 5-6 měsíční den, rostoucí měsíc v Býku.

 • Strihání - ořízněte je dnes nebo ořízněte špičky, protože tam se hromadí všechny negativní věci. Střih na takový den pomůže zapomenout na všechny urážky.
 • Barvení vlasů napraví finanční problémy s barvením vlasů odstínem nebo pěnou.
 • Manikúra, pedikúra - dělejte dnes masáž rukou, tváře, krku, nohy a můžete se uvolnit z problémů, soustředit se a jen relaxovat.
 • Péče o obličej - postupy proti stárnutí jsou příznivé.
 • Péče o tělo je nejlepší den, jak začít stravovat a zbavit se špatných návyků.

12. března 2019, 6-7 měsíční den, rostoucí měsíc v Býku.

 • Haircut - neutrální čas na vše, co se děje na zemi. Chcete-li řezat vlasy nebo se rozhodnout pro sebe.
 • Barevnost vlasů je nejlepší čas, jak zkusit hennu nebo basma.
 • Manikúra, pedikúra - správný čas pro nehty a nehty.
 • Péče o obličej - jsou povoleny všechny wellness a omlazující procedury, jejichž cílem je zlepšit tón pleti a vyhlazovat vrásky.
 • Péče o tělo - stojí za to zkusit kryoterapii, výsledek překročí všechny očekávání.

13. března 2019, 7-8 měsíční den, rostoucí měsíc v Gemini.

 • Střihání vlasů - krájení vlasů dnes, můžete zpomalit biochemické procesy v těle, což vyvolá akumulaci nadměrné hmotnosti a toxinů v těle.
 • Barvení vlasů dnes není dobré.
 • Manikúra, pedikúra - dnes si nechte hřebíky na problémy a hádky s lidmi. Kvůli tomu, co vaše sebehodnota půjde dolů.
 • Péče o obličej - masky z přírodních produktů budou mít příznivý účinek.
 • Péče o tělo - kdy epilovat vlasy? Samozřejmě dnes!

14. března 2019, 8-9 měsíční den, rostoucí měsíc v Gemini.

 • Střih - velmi vhodný pro účesy. Tím se odstraní nahromaděná negativní energie a přispěje k vyřešení nevyřešených problémů.
 • Barvení vlasů - osvětlení vlasů v tento den je uzdraví.
 • Manikúra, pedikúru - řezané nehty zpomalí jejich růst, ale budou silné a zdravé.
 • Den obličeje je vhodný pro domácí péči.
 • Péče o tělo je vhodná doba pro všechny druhy gymnastiky.

15. března 2019, 9-10 měsíční den, rostoucí měsíc v rakovině.

 • Střih - jít do salonu způsobí neštěstí.
 • Barvení vlasů - dnes stojí za to odmítnout barviva.
 • Manikúra, pedikúra je nepříznivý den pro pedikúru.
 • Péče o obličej - nezneužívejte make-up.
 • Péče o tělo - ošetření odpadních vod.

16. března 2019, 10-11 měsíční den, rostoucí měsíc v rakovině.

 • Střih je skvělý den pro curling jak v salonu, tak doma.
 • Barvení vlasů - barvení vlasů je upřednostňováno přírodními barvivy, jiné nejsou žádoucí.
 • Manikúra, pedikúra - je třeba zdržet se procedur, aby nedošlo k poškození zdraví obecně.
 • Péče o obličej - dnes nedoporučujeme zkoušet některé nové metody péče o obličej.
 • Péče o tělo - pro tuto dobu můžete přiřadit postupy pro lymfodrenáž.

17. března 2019, 11-12 měsíční den, rostoucí měsíc v Leu.

 • Haircut - účes přinese prosperitu.
 • Barvení vlasů je příznivý den pro zbarvení ve všech odstínech červené barvy.
 • Manikúra, pedikúra - výživné oleje léčí nehty.
 • Péče o obličej je ten správný čas pro barvení obočí.
 • Péče o tělo - procházky na čerstvém vzduchu bude příznivě ovlivňovat vaše tělo.

18. března 2019, 12-13 měsíční den, rostoucí měsíc v Leo.

 • Strihání vlasů - můžete ořezat rány nebo aktualizovat konce vlasů.
 • Barvení vlasů - zlepšuje paměť, obnovuje nervový systém, zlepšuje výkon a učení, aktivuje logické myšlení.
 • Manikúra, pedikúra je doba, kdy mohou být nehty praktikovány, ale velmi opatrně, aby na prstech nebyly žádné rány, jinak by mohl začít v místech zranění zánětlivý proces.
 • Obličeje - nádherný den pro tetování a piercing.
 • Péče o tělo je špatná doba pro všechny typy účinků na kůži prsu a dekoltu.

19. března 2019, 13-14 měsíční den, rostoucí měsíc v Panně.

 • Střih - vlasy vypadnou mnohem méně.
 • Barvení vlasů je dobrý den pro zvýraznění.
 • Manikúra, pedikúra - odříznutí nehtů se zbaví nahromaděných problémů.
 • Péče o obličej - abyste neměli problémy s rodinou, nechte pokožku odpočívat.
 • Péče o tělo - věnujte svůj den vytrvalostnímu cvičení.

20. března 2019, 14-15 měsíční den, rostoucí Měsíc v Panně.

 • Střih - přidání důvěry.
 • Barvení vlasů - stojí za to barvení vlasů pouze přirozenými barvivy.
 • Manikúra, pedikúra - neutrální barvy přinášejí klid a harmonii.
 • Obličej - získejte dobrý make-up pro oči.
 • Péče o tělo je příznivý den pro rekonstrukci prsu.

21. března 2019, 15-16 měsíční den, úplný měsíc ve Váhu.

 • Haircut - účes v tomto dni přinese příjemné známosti.
 • Barvení vlasů - barvení vlasů je špatné.
 • Manikúra, pedikúru - řezání nehtů nepřinese nic dobrého.
 • Ošetření obličeje - zaměřte se na okysličení pokožky.
 • Péče o tělo - nyní stojí za to rozvíjet individuální program péče o pleť.

22. března 2019, 16-17 měsíční den, klesající měsíc ve Váhu.

 • Haircut - Měsíc přispěje k poslušnosti vlasů.
 • Barvení vlasů - změna barvy zničí vztah s přítelkyní.
 • Manikúra, pedikúra je dobrý den pro léčbu trhlin.
 • Péče o obličej - dnes je lepší se jen projít na čerstvém vzduchu, tam bude více výhod než kosmetika.
 • Péče o tělo - pasivní gymnastika zlepší pohodu.

23. března 2019, 17-18 měsíční den, úbytkový měsíc ve Štíru.

 • Střih - odmítněte jít do kadeřnictví.
 • Barvení vlasů - ve vašem životě nic nezmění.
 • Manikúra, pedikúra - dnes je lepší se starat o zdraví nehtů.
 • Péče o obličej - účinek kosmetiky vás nebude potěšit.
 • Péče o tělo - Zumba fitness bude energizovat a pozitivní.

24. března 2019, 18-19 měsíční den, ubývající měsíc ve Štíru.

 • Střih - můžete bezpečně jít do kosmetického salonu.
 • Barvení vlasů - tmavé barvy přitahují hodně štěstí.
 • Manikúra, pedikúra - řezání nehtů v takový den, prodloužíte svůj život a posilujete své zdraví.
 • Péče o obličej - omlazující a tonizující masky.
 • Péče o tělo je příznivý den pro epilaci a depilaci.

25. března 2019, 19. měsíc, úbytek měsíce ve Střelci.

 • Střih - správný čas pro hromadné účesy.
 • Barvení vlasů - Basma posiluje vlasy.
 • Manikúra, pedikúra - únava a slabost se budou snažit, pokud odříznete nehty.
 • Péče o obličej - vynikající výsledek vás potěší po horkých maskách.
 • Péče o tělo - japonská kobidorová masáž vás o několik let omlazuje.

26. března 2019, 19-20 měsíční den, klesající měsíc ve Střelci.

 • Haircut - odhalí nečekané vlastnosti.
 • Barvení vlasů - efekt bude nepředvídatelný, rozhodněte se pro sebe.
 • Manikúra, pedikúra - pokožka rukou a nohou bude suchá.
 • Péče o obličej - účinek bude pouze na postupy proti stárnutí.
 • Péče o tělo - ukazuje hodiny na stacionárním kole.

27. března 2019, 20-21 měsíční den, úbytek měsíce ve Střele.

 • Střih - všechny druhy tkaní fungují dobře.
 • Barvení vlasů - barvení může být příčinou deprese.
 • Manikúra, pedikúra - buďte opatrní, máte nepříjemné důsledky.
 • Péče o obličej - dobrý den pro komplex péče o rty.
 • Péče o tělo je skvělý den pro depilaci, vaše vlasy vás dlouho nebudou obtěžovat.

28. března 2019, 21-22 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

 • Haircut - Francouzské stylové účesy jsou zvláště dobré.
 • Barvení vlasů - dnes je lepší nechat malovat.
 • Manikúra, pedikúra - obdélníkový tvar nehtů povede ke zvýšení.
 • Péče o obličej - máte šanci udělat něco, co nebylo vyřešeno po dlouhou dobu, výsledek vás bude potěšit.
 • Péče o tělo je příznivý den k boji proti celulitidě.

29. března 2019, 22-23 měsíční den, klesající měsíc v Kozorohu.

 • Strihání vlasů - dnes si odpočiňte hlavu a vlasy.
 • Barvení vlasů - pouze pokud se chcete stát blondýnou.
 • Manikúra, pedikúra - dnes si řezte nehty, štěstí se může od vás odvrátit.
 • Péče o obličej - efektivní čištění obličeje a léčba akné.
 • Péče o tělo - fyzický stres je v tento den nepříznivý.

30. března 2019, 23-24 měsíční den, ubývající měsíc v Vodnářovi.

 • Haircut - pomůže budovat vztahy s nemocnými.
 • Barvení vlasů - mající vlasy, nebudete cítit nedostatek pozornosti.
 • Manikúra, pedikúra - brusinkový nátěr přitahuje velkou pozornost.
 • Péče o obličej - můžete jít do salonu a můžete si odpočinout.
 • Péče o tělo - velmi užitečná koupel s terapeutickým bahnem.

31. března 2019, 24-25 měsíční den, ubývající měsíc v Vodnářovi.

 • Střihání vlasů - zlepšení finanční pohody.
 • Barvení vlasů je skvělý den pro jakékoli experimenty.
 • Manikúra, pedikúra - černá pedikúra poskytne povstaleckou povahu.
 • Péče o obličej - dnes můžete dělat to, co chcete.
 • Péče o tělo - jízda na koni utáhne tělo a zvedne váš duch.

Kdy řešit vlasy v březnu 2019

Pravděpodobně každá žena chce vypadat "sto procent", aby byla úspěšná a svůdná, aby přitahovala názory opačného pohlaví a přiměla muže, aby se dívali na vaše směry. Ale kdy je nejlepší čas, aby se nový účes, zvlnění nebo zvýraznění, brondirovanie nebo biolaminace, jakýkoli jiný postup? Porozumění tomuto problému pomůže náš měsíční kalendář. Zobrazuje nejpříznivější, neutrální a nepříznivé dny.

Uvědomte si, že tento měsíc má nejnepříznivější dny, takže si vyberte vhodný den předem a objednejte si stylistu. Pak se jistě splní vaše tajné sny! Podívejme se podrobněji na to, kdy řešit vlasy v březnu 2019 podle lunárního kalendáře. Pokud si rozseknete vlasy s rostoucím měsícem - jejich růst se urychlí a naopak, s klesajícím měsícem - růst zpomalí.

Proto předem určete, co byste chtěli - abyste měli možnost měnit váš snímek častěji a experimentovat s novými účesy nebo stále nosit stejný účes po dlouhou dobu. Fáze měsíce:

 • První čtvrtletí - 5. března
 • Plná měsíc - 12. března
 • Třetí čtvrtletí - 20. března
 • Nový měsíc - 28. března

Lunární účes pro březen 2019

 • Lunární kalendář účesy po celý rok.
 • Měsíční kalendářní účesy za duben 2019 naleznete zde.

Pozor! Příznivé dny jsou zvýrazněny zeleně, nepříznivě červené, zbytek jsou neutrální. Příznivá je souzena třemi faktory: měsíčním dnem, znamením zvěrokruhu a vzestupným / klesajícím měsícem. Pokud je více výhod, den je příznivý, jinak je nepříznivý, stejně neutrální.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

Měsíční kalendářní účesy pro březen 2018, ukazující dny nového měsíce, úplného měsíce, čtvrtí měsíce, umístění měsíce v znameních zvěrokruhu, stejně jako příznivé a nepříznivé měsíční dny pro řezání vlasů. Lunární kalendář účes vám umožní téměř vždy si být vědomi, kdy si můžete snížit vlasy podle Oraklu. Měsíční kalendář účesů pro březen 2018 vám pomůže při plánování návštěvy kadeřníka a pomůže vám určit příznivé a nepříznivé dny v měsíci pro účesy.

Lunární kalendář účesy pro březen 2018

V měsíčním kalendářním účesu pro březnu 2018 mají různé události jednoznačný vliv na řezání lidských vlasů. Tím, že si vyberete ten nejšťastnější den pro účes, uložíte své pozitivní síly a zbavíte se všech negativních, najdete harmonii se sebou i s vnějším světem.

Výběr místa pro výpočet kalendáře

Kalendář účesu

V měsíčním kalendáři účty pro březen 2018 v prvním sloupci označují den měsíce a dne v týdnu. Ve druhém sloupci je měsíční den a fáze měsíce. Ve třetí - měsíc v znamení zvěrokruhu. Ve čtvrté - východ slunce a západ slunce na Měsíci. Pátý sloupec obsahuje odhad příznivého období pro srážky, který se skládá ze čtyř znaků, které mohou mít následující hodnoty: [+] příznivé období pro srážky, [-] nepříznivé, [±] neutrální. Další informace o účesu v určitý den a příznivém období pro účes můžete vidět kliknutím na odkaz v posledním sloupci.

Pamatujte si, že znamení zvěrokruhu je nejdůležitější při určování doby návštěvy kadeřníka, pak měsíčního dne a teprve pak fáze měsíce a dne v týdnu. Nezapomeňte, že měsíční kalendář je doporučení. Při důležitých rozhodnutích se spoléhat více na odborníky a na sebe. Pokud si myslíte, že náš měsíční kalendář provádí nesprávné výpočty, přečtěte si otázky a odpovědi.

Příznivé dny pro účesy

Jak používat střih měsíčního kalendáře, který jsme řekli. Měli byste vědět, že vlasy jsou zdrojem naší síly, což znamená, že všechno, co se jim stane, mění naši bioenergii. Proto každý dopad na vlasy může v jednom směru změnit nejen náš vzhled, ale i náš celý život.

Abyste nepoškodili při krájení vlasů nebo během zbarvení, abyste neztratili Guardian Angel, musíte dodržet určitá bezpečnostní opatření, vědět, kdy jsou příznivé dny na stříhání a kdy byste se měli zdržet návštěvy kadeřníka. Níže jsou nejpříznivější dny pro účesy v březnu 2018 podle elektronického časopisu World of Space.

Kdy řešit vlasy?

Měsíční kalendář se již dlouho používá ke stanovení dnů, kdy je vhodné nakrájet, kroutit nebo barvit vlasy. Samozřejmě, zdraví vlasů závisí na správné výživě a péči.

Používání vitaminů pro růst vlasů, posilování masky a přípravků pro speciální péči nelze nahradit krájením vlasů. Chcete-li vědět, kdy můžete ořezat vlasy na Oracle, musíte se řídit účty měsíčního kalendáře pro březen 2018. Při dodržování jednoduchých doporučení můžete zvýšit účinek řádné péče o vlasy a zvýšit pozitivní výsledek postupů péče o vlasy.

Vliv měsíční fáze na řezání vlasů

Fáze měsíce v březnu 2018 mají především vliv na růst vlasů. Stříznutí v určitém měsíčním dni může urychlit růst vlasů nebo zpomalit. V některých dnech byste neměli chodit do kadeřnictví, abyste ochránili zdraví vašich vlasů: může zvýšit tendenci k vypadávání vlasů nebo způsobit například lupy. To ovlivňuje nejen řezání vlasů, ale i další postupy: barvení vlasů, perm, atd.

Pokud jste příliš často závislý na změnách účesů, je pro vás samozřejmě velmi důležité, že v březnu 2018 vaše vlasy rychle rostou. V tomto případě je pro účesy lépe zastavit výběr v době, kdy se rostoucí měsíc nachází v prvním nebo druhém čtvrtletí.

Pokud naopak zřídkakdy raději navštěvujete kadeřnický salon, vyberte si příznivý den, kdy je měsíc ve ztenčujícím se fázi. Střih na ubývajícím měsíci posílí vaše vlasové kořeny a zabrání vypadávání vlasů, ale budou pomalu růst zpátky. V novém měsíci je třeba upustit od účesů, protože v těchto dnech účes zkracuje život člověka.

Pro Více Informací O Suché Vlasy