logo

Konstantní potěšení o suchém vlasovém oleji

Jedná se o jedinečnou nabídku firmy Constant Delight, která vám umožní okamžitě zlepšit vzhled vašich vlasů a pravidelným používáním - naplňte je okouzlujícím třpytem a jemností hedvábí.

Vysoce výkonný suchý olej je založen na koktejlu přírodně arganového oleje a extraktu z medu.
Tyto složky jsou proslulé svou schopností péče, chemickým složením - překonávají mnoho dalších látek, přinášejí vlhkost a vitaminy potřebné pro pružnost, posilují po celé délce a také chrání před vnějšími negativními.

Arganový olej omlazuje všechny vlasy, odstraňuje pórovitost vlasové šachty, chrání špičky před lámavostí a průřezem
Med zabraňuje ztrátě pramenů vlhkosti, zvyšuje jejich pružnost a plynulost, dokonale zjemňuje.

Použití suchého oleje nepřetíží ani tenké prameny, nedává je lepkavé ani mastné, vhodné pro všechny typy vlasů.

Použití:
Roztáhněte několik kapek na dlaně a přemístěte je na mokré nebo suché prameny.
Neplachujte.

Objem: 250 ml
Výrobce: Itálie, Constant Delight

Recenze (2)

Chcete opustit recenzi? Stačí se zaregistrovat.

Suchý životníkový olej Arganový olej a med Stálý potěšení Bella Vita Arganový olej Miele Bio suchý olej 250 ml 5.00 2

Suchý životní olej Vital Oil Bella Vita Argan E Miele BIO suchý olej je jedinečná nabídka od společnosti Constant Delight, která vám umožní okamžitě zlepšit vzhled vašich vlasů a při pravidelném používání ji naplní okouzlujícím leskem a hladkým hedvábím.

Vysoký výkon suchého suchého oleje Bella Vita Argan E Miele Bio je založen na koktejlu přírodně arganového oleje a extraktu z medu. Tyto složky jsou proslulé svou schopností péče, chemickým složením - překonávají mnoho dalších látek, přinášejí vlhkost a vitaminy potřebné pro pružnost, posilují po celé délce a také chrání před vnějšími negativními. Arganový olej omlazuje všechny vlasy, odstraňuje poréznost vlasové šachty, chrání špičky před lámavostí a průřezem. Med zabraňuje ztrátě pramenů vlhkosti, zvyšuje jejich pružnost a plynulost, dokonale zjemňuje.

Použití suchého oleje Bella Vita Argan E Miele Biologický suchý olej nepřeplňuje ani tenké prameny, neznamená to, že jsou lepivé nebo mastné, vhodné pro všechny typy vlasů.

Použití: Do dlaní nasypte několik kapek suchého Bella Vita Argan E Miele Bio suchého oleje a přeneste na mokré nebo suché prameny. Neplachujte.

Produkce: Itálie.

Značka: Oficiální webová stránka společnosti Constant Delight

Životní síly suchého oleje, neustálý potěšení

Vzorec suchého oleje obsahuje dvě účinné složky: arganový olej a extrakt z medu. To dává okamžité výsledky. Užitečné složky jemně pečují o vlasy, saturují je vlhkostí, nejdůležitějšími živinami. Olej vyživuje vlasy zevnitř a chrání je před negativními teplotními a atmosférickými účinky. Lék má omlazující účinek, snižuje pórovitost, vlasy jsou hladké a lesklé. Odstraňuje průřez špiček. Suchý olej lze použít pro tenké kadeře. Je charakterizována lehkou strukturou jemně rozloženou přes vlasovou šachtu, aniž by ji váží. Nástroj se používá k péči o všechny typy vlasů.

Způsob použití: na dlani se nanese několik kapek olejovité kompozice. Výrobek je čistě rozložen na suchých nebo mokrých pramenech. Vypláchnutí kompozice není nutné!

Rostlinné výrobky "Constant Delight" pro vlasy: "5 olejů", regenerace, barvení a suchá

Oleje na vlasy se stávají stále oblíbenějšími. A není divu - olejové přípravky mohou vrátit život do suchých, oslabených, bez života, vyčerpaných častým zbarvením a stylováním rychleji a efektivněji.

Navíc ekologie velkého města, stres a obecně intenzivní rytmus života nejsou přidávány ke kudrlinkám jakýmkoli způsobem krásy - pomoc je potřebná pro všechny vlasy.

V tomto článku se podíváme na vlastnosti olejů značky Constant Delight: zjistěte složení výrobků, které typy jsou dnes komerčně dostupné, zjistěte, jak používat a kde koupit olej.

O společnosti

Constant Delight je mladá společnost - byla založena v Itálii v roce 2006. Ale i přes svou mládí se výrobky značky staly v Rusku velmi populární.

Při vytváření nástrojů používají výrobci nejnovější vývoj, ale nezapomeňte na staré recepty používající přírodní produkty.

Poznamenáváme dostupnost finančních prostředků ve vysoké kvalitě: taková příznivá rovnováha se nemůže radovat.

Zvažte nejoblíbenější produkty italské značky Constant Delight na bázi oleje.

Oblíbené produkty

Pro zbarvení

Prostředky této kategorie jsou ve zvláštní poptávce. Příprava na barvení má jemný účinek, nepoškozuje vlasy, kvůli nedostatku čpavku nevysuší prameny, nevede k jejich ztenčení.

Po proceduře získávají kudrlinky nádherný lesk, šedivé vlasy zmizí a navíc je navíc dokonale hřebeny.

V paletě je 46 skutečných odstínů: snadno najdete ten nejvhodnější.

Toto barvivo na vlasy je příznivě srovnatelné s analogy v tom, že je schopné vytvářet tenký film na prameni, který plní funkci ochrany před vnějším prostředím.

Kromě toho jsou barvicí pigmenty vybrány takovým způsobem, že pronikají hluboko do vlasů a barví dokonce silné šedé vlasy.

Všimněte si, že nátěrový olej je zabalený neobvyklým způsobem. Pokud jsou ženy v naší zemi více zvyklé na stlačení barvy z trubice, míchání s oxidačním činidlem, pak v tomto případě je barvicí směs elegantně zabalena ve stylové lahvičce.

Stlačení není nutné - při otevřeném víku bude barva sama bezpečně vytékat z lahve. Konzistence barvy je ve skutečnosti mastná - velmi příjemná, jemná a hladká, krémová.

Je zajímavé, že pokud se po aplikaci konvenčních barev mnohé ženy stěžují na to, že prameny jsou slabší, pak v tomto případě je použití barvivové kompozice pro vlasy přínosné.

Pro obnovu

Také jeden z hlavních olejů značky. Opravný vlas pro vlasy Fixil Delight Repair je dostupný v balení po 10 kapslích. Každá kapsle obsahuje 10 ml cenné kapaliny.

Složení keratinových složek, které poskytují objem a sílu, stejně jako minerální oleje, které pomáhají kudrlinkám získat lesk a měkkost.

Tento nástroj je skvělý, pokud kudrlinky ztrácejí vitalitu, jsou křehké, suché a křehké. Složky obsažené v přípravku účinně nasycují prameny živinami.

Uvědomte si, že s pomocí redukčního léčiva můžete vlasy dokonale vyhlazovat: nástroj "uklidňuje" rozrušené keratinové váhy.

Suchý

Suchý olej pro vlasy Constant Delight je vhodný pro péči o normální a slabé vlasy, obsahuje arganový olej a složky medu.

Kromě toho výrobce také označuje takové složky ve výrobku jako citronely a ricinový olej.

K dispozici ve 250 ml lahvích. Všimněte si, že tento objem je dost dlouho.

I když byl nástroj původně určen pro profesionální použití v salonech, je také vhodný pro domácí použití.

Naneste na suché a vlhké prameny. S jeho pravidelným používáním je možné dosáhnout snížení úseku špičky, zvlněná hmota se stává lépe upravenou, vizuálně (ale ne skutečně) těžkou.

5 kouzelných olejů

Oleje na vlasy "Constant" jsou vyráběny ve stylových černých lahvích o objemu 200 ml a obsahují 5 nejhodnotnějších složek v kompozici - to jsou oleje:

 • bavlna;
 • argans;
 • jojoba;
 • makadamie;
 • avokádo

Takový složitý účinek dává vlasům nejúčinnější péči. Po aplikaci můžete pozorovat zdánlivou hladkost pramenů, měkkou zářivost, obnovu i velmi slabých vlasů.

V důsledku svého použití jsou kudrlinky lépe česané bez zamotání, styling je velmi usnadněn kvůli získání pramenů poslušnosti a řezné konce jsou mnohem menší.

Srovnání s analogy

Italská společnost Constant Delight nezastaví, ale snaží se využít co nejvíce inovativních vývoje.

Díky tomuto přístupu se výrobky značky vyznačují záviděníhodnou kvalitou, účinně pomáhají a stále se zlepšují od série po série.

Všimněte si, že společnost se snaží využít maximální množství přírodních složek, a proto ve srovnání s jinými podobnými produkty ropy má Constance Delight bezpečné, opravdu jemné složení.

Ve srovnání s analogy se oleje Constance mohou pochlubit léčebným účinkem, který je patrný i po několika použitích.

 • o vlastnostech používání olejů Gliss kur;
 • o příznivých vlastnostech olejů společnosti Nexxt;
 • o hodnotných vlastnostech olejů z Dove;
 • jak používat olej Natura Siberica;
 • kompozice a působení olejů Phytocosmetika;
 • co může být užitečné pro vaší Avon olejové kadeře;
 • a jak působí na prameny oleje z organického obchodu.

Jak požádat

Každý produkt společnosti Constant Delight má vlastní podrobné pokyny. Zde uvádíme obecná doporučení.

Doporučuje se použít regenerační přípravek na mírně vlhké vlasy. Před aplikací je nutné smíchat 10 ml produktu a stejný objem vody: tato směs se pak nanáší na prameny.

Doporučuje se použít regenerační olej dvakrát týdně po dalším šamponování. Zaznamenáváme okamžitou akci - vyrovnávací efekt je patrný jen minutu po aplikaci.

Olej se udržuje po dobu 5 minut, aby se obnovil, pokud nejsou vlasy špatně poškozeny, a méně.

Preparát pro barvení se používá následujícím způsobem: kompozice se aktivuje smícháním barvy a oxidačního činidla. Poté se směs okamžitě nanáší na prameny.

Stárná kompozice se zrání po dobu půl hodiny a promyje se šamponovou vodou.

Recenze

V síti najdete dostatek recenzí o produktech pro vlasy této značky a většina z nich je pozitivní.

Zákazníci jsou spokojeni s přirozeným složením fondů, efektivitou jejich vlivu, viditelnou výraznou obnovou vlasů.

Ženy zaznamenávají příjemnou vůni kosmetických přípravků, stylové obaly a samozřejmě rozumnou cenu, dostupnost léků.

Mnoho lidí si uvědomuje snadnost použití oleje, příjemnou texturu a vůni, světlo, ne vážení pramenů, strukturu.

Některé ženy mluví o krásném lesku, který kudrliny získávají po použití těchto výrobků.

Mluvíme-li o malířské verzi, zákazníci si zde všimli nepřítomnosti nepříjemného zápachu podobného amoniaku, s nímž mnoho dalších barev "hřeší".

Obzvláště příznivě se liší od analogů lakovacích olejů, protože v tomto případě dochází k pevnému nárazu a dokonce i současnému zotavení pramenů. Některé barvy na trhu neposkytují takovou péči.

Kromě toho mohou trpící alergie používat také olejomalbu Constance: kompozice je bezpečné a nezpůsobuje negativní reakce ani na citlivou pleť.

Kde koupit a kolik stojí

Oleje Constance Delight pro vlasy lze zakoupit po celém Rusku v obchodech s profesionální kosmetikou pro salony.

Pokud jde o cenu, různé výrobky mají různé ceny:

 • produkt s barvivem lze zakoupit za 245-280 rublů;
 • znamená "5 olejů" náklady, v průměru 510-550 rublů;
 • pro obnovení produktu budete muset zaplatit 968 rublů;
 • suchý olej stojí dnes 243 rublů.

Bezpečnostní opatření

Prostředky Konstantní potěšení kontraindikace nemají. Ve vzácných případech, kdy je alergie na jakoukoli přírodní složku léčiva, nemusí být přípravek vhodný.

Žádné další omezení. Většina léků je vhodná k použití každý den (samozřejmě s výjimkou barvení).

Nicméně je lepší držet peníze v nepřístupné oblasti pro děti a celková doba trvanlivosti je dva roky.

Uvědomte si nákladovou efektivitu kosmetických přípravků: zpravidla je jedna láhev dostatečná po dobu několika měsíců poměrně častého používání.

Kdy bude účinek

Většina zkoušených vlasů na bázi konstantních lahůdek tvrdí, že první viditelný účinek se objevil po několika úpravách.

Aby účinnost užívání drog byla vysoká, je třeba je pravidelně aplikovat - některé produkty mohou být denně.

Takže jsme se dozvěděli, jaké oleje pro vlasy Constant Delight jsou. Jak můžete vidět, mají výrobky pozoruhodný účinek, kromě toho, že se objevují až po několika procedurách.

Pod vlivem ropných extraktů budou moci vlasy získat tak dobře upravený a krásný vzhled, o kterém jste vždycky snili.

Materiály pro nehty, vlasy, řasy, vlasy na vlasy, prof. vlasová kosmetika.

Konstantní potěšení SUROVÝ OLEJ "LIFE POWER" 250 ml

Tel. : 8 (831) 291-67-07

8 (831) 414-15-07

OBCHODNÍ ADRESY:

N. Novgorod, TC KUB Poltava 30,

1. patro, v blízkosti výtahu

tel. 414-15-07

10,00 - 21,00 denně

Nizhny Novgorod, SEC RIO Moskva dálnice 12,

2. patro, u eskalátoru nákladu

Konstantní potěšení o suchém vlasovém oleji

Maska konstantní potěšení intenzivní Maschera Con Minerali je navržena tak, aby intenzivně chránila a zlepšovala stav zraněných, velmi suchých a slabých vlasů. Nástroj má silnou texturu a jemnou osvěžující vůni, snadno zakryje kudrlinky a okamžitě se mění, vytváří silné, krásné, zvlhčené a poslušné.

Maska obsahuje minerály, které jsou pro pokožku a vlasy životně důležité. Při každém použití přípravku zabraňují suchu po celé délce a křehkosti špiček, zlepšují přirozenou syntézu strukturních bílkovin (kolagen / elastin), takže vlákna jsou dokonale hladké, objemnější a lesklé.

Maska konstantní potěšení Intenzivní Maschera Con Minerali porovnává příznivě s podobnými výrobky díky svým silným ochranným vlastnostem. Speciální vzorec pomáhá vytvářet na povrchu každé vlasy nejtenčí beztížnou membránu, která chrání nejen dehydratací, ale také negativním prostředím.

Aplikace: dostatečný počet masek Intenzivní konstantní potěšení s konstantním potěšením Intenzivní "výkon a ochrana" aplikované po celé délce vlasů. Po 5 minutách umyjte.

Dobrý den)

Nastal čas vám říct o tak zajímavém kosmetickém produktu, jako je olej na suché vlasy. Samozřejmě jsem o něm už slyšel, ale nějak jsem se o to nepokusil, ale jakmile jsem zkusil tělový olej - není to špatná věc, ale bez nadšení.

A teď, myslím, že je čas vám ho představit.

Uspokojíme, suchý olej pro vlasy "Life Force" od značky Constant Delight:

Recyklační olej pro křehké a slabé vlasy.

Zvyšuje jejich brilantnost a přidává další objem.

Biologicky aktivní složky: Arganový olej a med vyživují vlasovou strukturu a činí ji pružnější.

Suchý olej má světelný fixační efekt a na suché vlasy vytváří efekt "vlhkých vlasů". Nevytváří těžší a méně tučné vlasy.

Tento nástroj si můžete zakoupit v online obchodě "Deoshop" (odkaz na můj přehled)

Přímý odkaz na produkt

Kapacita láhve: 250 ml

Cena: 208 rublů

Olej je v pekné malé lahvičce z tlustého, neprůhledného bílého plastu:

Příjemné, diskrétní - ale velmi pěkné, podle mého názoru.

Láhev je opatřena kloubovým víkem, - při otevírání a zavírání necítím žádné nepohodlí.

Víčko těsně přiléhá, ​​injekční lahvička netěsní.

Nástroj má tekutou strukturu, její konzistence je homogenní:

Je zcela viskózní, téměř lepkavý, má žlutý odstín.

Olej je průhledný, nemá zakalený sediment.

Vůně výrobku je příjemná - cítit jako nějaký druh ovocné šťávy, podle mých pocitů.

Necítím vůni na vlasu, pravděpodobně proto, že tam nezůstává).

Tak to vypadá, jako kdybyste ji nalil na ruku:

Objem lahve, jak jsem řekl, je 250 ml a průtok produktu je absolutně malý. Bezpochyby - dost dlouho na to).

Můj způsob použití:

Použiji tento olej pouze na mokré vlasy. Aplikuji to jen na spodní část délky - snažím se neprodat do středu, nic tam nepotřebuje.

Pro jedno použití je pro mne stačí asi jedna čajová lžička výrobku, nebo dokonce polovina.

Nalil jsem si ho do dlaní, rozdělil jsem je mezi sebe a pak jsem je prošel vlasy a vyrovnal.

Dále sušič vlasů vlasy, které tvarují.

Prostředky se rychle vstřebávají.

Moje dojmy:

- Neuchovává vlasy;

- Dává jim lepší péči a čistý vzhled;

- dodává lesk;

- Nezanechává lepivost, nájezd;

- Lehce zachycuje styling. Tato nemovitost ocení majitelé stejného mizerného sestřihu jako můj), - rostoucí kaskáda). Rostou, roste, - v žádném případě nebudu mít tuto hanbu a vzhledem k tomu, že moje vlasy jsou zvlněné, je to stále strašidelný zážitek, takže mi tento nástroj pomáhá hodně v každodenním stylu.

- Vlasy po aplikaci jsou pružnější, pružnější, měkčí.

- Ale všechny výše uvedené vlastnosti, - to je jen kosmetický efekt, který se koná před prvním mytí hlavy, - to je, nějaké pečující vlastnosti, tento nástroj dává minimální, ale prostě nemám dost. To je důvod, proč dávám přednost olejovému oleji - stejně jako mimořádnému a ostatním, protože s jeho pomocí dosáhnu 2 gólů najednou.

- Vlasy, tento nástroj neváží. Přirozeně v přiměřené dávce.

Není třeba čekat na spásu a kouzelnou péči, ale pokud chcete, aby stylování bylo snazší a aby vaše vlasy vypadaly čistě, určitě by vám tento nástroj mohl být užitečný.

Můžete zkusit, náhle objevit skvělý rozpočet nástroj).

Děkuji vám za pozornost mé recenzi)

Konstantní potěšení Bella Vita suché oleje Vitality 250 ml

Související produkty

Konstantní potěšení Bella Vita Balsam Life Force 250 ml

Konstantní potěšení Bella Vita Mask Vitality 250 ml

Konstantní potěšení Bella Vita posilování a ochrana 250 ml

Obnovuje a normalizuje přírodní vlhkost vlasů

Konstantní potěšení Bella Vita Shampoo Life Force 250 ml

Popis

Vysoký výkon suchého suchého oleje Bella Vita Argan E Miele Bio je založen na koktejlu přírodně arganového oleje a extraktu z medu. Tyto složky jsou proslulé svou schopností péče, chemickým složením - překonávají mnoho dalších látek, přinášejí vlhkost a vitaminy potřebné pro pružnost, posilují po celé délce a také chrání před vnějšími negativními. Arganový olej omlazuje všechny vlasy, odstraňuje poréznost vlasové šachty, chrání špičky před lámavostí a průřezem. Med zabraňuje ztrátě pramenů vlhkosti, zvyšuje jejich pružnost a plynulost, dokonale zjemňuje.

Použití suchého oleje Bella Vita Argan E Miele Biologický suchý olej nepřeplňuje ani tenké prameny, neznamená to, že jsou lepivé nebo mastné, vhodné pro všechny typy vlasů.

Použití: Do dlaní nasypte několik kapek suchého Bella Vita Argan E Miele Bio suchého oleje a přeneste na mokré nebo suché prameny. Neplachujte.

Konstantní potěšení o suchém vlasovém oleji

Volání zdarma z ruských regionů
8 800 550-52-96

Moskvě
8 (495) 642-52-96
Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205
Při objednávání z 9500 rublů. dodání v Moskvě zdarma!

Domů> Kosmetika CONSTANT DELIGHT> Suché oleje Vital Force, konstantní potěšení

© 2009-2016 Transfaktory.Ru Všechna práva vyhrazena.
Mapa stránek
Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205
Tel.: 8 (495) 642-52-96

© 2009-2018. Hypermarket-Health.RF Všechna práva vyhrazena. Mapa stránek

Moskva, st. Verkhnyaya Radischevskaja d.7 bld.1 z. 205 Tel: 8 (495) 642-52-96

Olej v suché životní síle 250 ml

Olej na suché životy 250ml Constant Delight je nezmazatelný přípravek používaný k úpravě vlasů po mytí, ale před použitím tepelných prostředků. Slouží jako tepelná ochrana a lehký stylingový agent. Neváží vlasy, pokud použijete malé množství, nevytváří účinek mastných vlasů. Vhodný pro suché, porézní vlasy, které je obtížné stylovat kvůli neposlušnosti. Suchý olej Vital Force 250ml Constant Delight se dobře vypořádá se svým úkolem spojením složek arganového oleje a medu použitého v kompozici jako klíčových přísad. Arganový olej dobře vyživuje a med je antioxidant a také neumožňuje odpaření vlhkosti z vlasů.

Vlastnosti produktu:

 • Obsahuje arganový olej a včelí med.
 • Vhodné pro suché, houževnaté, nepoddajné vlasy
 • Dobře vyživuje, slouží jako tepelná ochrana.
 • Nevytváří mastný efekt, neváží vlasy
 • Neprůhledný výrobek používaný na mokré vlasy

Způsob použití:

Použijte výrobek na délku vlasů od středu až po konce, po šamponování a vlasy s ručníkem. Rozložte část produktu mezi dlaněmi, roztáhněte ji kolem vlasů pomocí pohybu squeeze-out a pokračujte v dalších postupech.

Popis různých druhů vlasového oleje "Constant Delight" pro obnovení pramenů

Každá žena sní o šikovných vlních. Ne každý však ví, že tento výsledek může být dosažen.

Pomocí olejů Constant Delight ("konstantní potěšení") můžete dosáhnout obnovení vlasů a dát jim prvotřídní lesk.

Tento článek vám řekne, podrobně o složení, výhody a nevýhody Konstantní Delight řadě olejů, a také naučit se aplikovat na vlasy, aby se pozitivní výsledek.

Olio Ricostruzione

Výrobce slibuje výrazný účinek za pouhých 60 sekund a viditelný výsledek po prvním použití. Kompozice zahrnuje:

 1. propylenglykol;
 2. denaturovaný alkohol;
 3. chlorid amonný;
 4. myristylalkohol;
 5. parfém;
 6. spálený cukr;
 7. voda;
 8. butylenglykol;
 9. červený extrakt z mořských řas.

Je nutné zředit 10 ml oleje s 10 ml teplé vody a aplikovat na vlasy po dobu jedné minuty, opakovat 1-2 krát týdně. Balení obsahuje 10 plastových lahviček o objemu 10 ml.

Výhody:

 • Neváží, vyhlazuje.
 • Vlasy se snadno hřebčí.
 • Přináší lesk.

Nevýhody:

 • Silný pach alkoholu.
 • Výsledek závisí na správné přípravě.

Cena ropy je asi 800 rublů.

V prostředku usušte argan a med

Zevnitř je to malá láhev bílého plastu o objemu 250 ml. Samotný olej je tekutý, jednotný, žluto-oranžový, nelepí se na ruce. Výrobce doporučuje, aby malé množství přípravku bylo aplikováno na délku a rovnoměrně rozložilo vlasy.

Složení: Aqua (voda), hydroxyethylcelulóza, Cetrimonium chlorid, PEG-7 gliceril, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, imidazolidinylmočovina, Parfum (vůně), skořicový alkohol, amyl CINNAMAL, Citronellol, kumarin, Argania spinosa jádrový olej, Cl 47005 (Žlutá 10), Glicerin, Cl 16035 (červená 40), Mel extrakt.

Výhody:

 • Neváží vlasy.
 • Přináší lesk.
 • Neleží spolu, nenechává raid.
 • Má příjemnou vůni.

Nevýhody: Má pouze kosmetický efekt.

Cena je asi 250 rublů.

Výborný lesk

Venku je to vysoká tenká láhev tmavého neprůhledného plastu s pohodlným dávkovačem. Objem 80 ml. Samotný olej je čirý, bez zakalené sraženiny. V dlaních je nutné třepat malé množství produktu a aplikovat na špičky a délku vlasů a poté pokračovat ve stylingu.

Výhody:

 • Příjemná vůně.
 • Snadné použití.
 • Ekonomická spotřeba.

Nevýhody:

 • Vysoká cena
 • Malá hlasitost
 • Arganový olej, který je ve složení výrobku, je velmi lepivý. Chcete-li jej vyčistit od vlasů, je nutné několikrát si vlasy umyt.

Olej stojí asi 500 rublů za 80 ml.

Výhody a nevýhody

Stejně jako jakýkoli výrobek mají oleje s konstantními lahůdky své výhody a nevýhody. Je třeba je znát "v obličeji", aby nedošlo k poškození vlasů.

Výhody:

 • Díky běžným lahvům jsou oleje z CD ekonomicky spotřebovány.
 • Nejen, že nevážíte, ale také svítíte na vlasy.
 • To dělá žehlení ještě jednodušší, ne matoucí.
 • Existují finanční prostředky pro jakoukoli peněženku, zatímco za přijatelnou cenu se kvalita nezhoršuje.

Nevýhody:

 • Malá hlasitost
 • Nejčastěji mají pouze kosmetický efekt, který trvá až do prvního mytí hlavy. A pak, abyste viděli stejný výsledek jako to bylo, musíte znovu použít olej.
 • Některé oleje mají štiplavý zápach alkoholu.
 • Umyjte lak, který je nejdůležitější u žen, které si v poslední době namalovaly vlasy.

Musíte začít používat olej z špiček, postupně se pohybovat výš. Efekt se projeví mnohem rychleji, pokud před použitím zahalíte produkt v dlaních na pokojovou teplotu. Stačí, když používáte olej 1x nebo dvakrát týdně, protože zneužívání nebude mít na vlasy co nejlepší účinek, takže je těžší nebo dokonce slepí.

Majitelé mastnou typ vlasů se nedoporučuje používat olej příliš často, a to i lepší vzdát se využívání finančních prostředků na kořenech, vzdalující se o několik centimetrů.

Výše uvedené nástroje Constant Delight se nemusí vypláchnout a po nanesení můžete okamžitě začít stylovat vlasy.

Kadeřníkům doporučujeme, aby před aplikací oleje k rozptýlení krve provedli lehkou pětiminutovou masáž hlavy. Olej snižuje regenerační procesy, takže po prvních postupech mohou vlasy vypadnout, ale nebojte se: tento problém je dočasný.

Chcete-li mít zdravé kudrlinky, které nejen že dokonale doplní váš obrázek, ale také se stane vaší vizitkou, musíte se o ně postarat, dát jim přirozenou, kvalitní péči. Nechte své vlasy potěšit svou brilantností a krásou, milujte sebe a milujte se!

Pro Více Informací O Suché Vlasy