logo

Suché šampóny oriflame recenze

Okamžitě osvěží vlasové kořeny, dává objem a svěžest. Živočišné fytonutrienty a ceramidy ve složení pomáhají vytvářet hladší a lesklé vlasy.

 • Prodlužuje čas mezi umýváním hlavy *;
 • Poskytuje výrazný objem, aniž by váhu vlasů *;
 • Zanechává stopy po česání;
 • Testováno pod dermatologickou kontrolou.

* Podle výsledků testů spotřebitelů.

 1. Lahvičku důkladně protřepejte. Šampon sprejového šamponu na vlasy ze vzdálenosti 20 cm věnujte zvláštní pozornost kořenům.
 2. Masírujte vlasy prsty. Počkejte několik minut a pečlivě kartáčte štětcem s častými štětinami.

Složení

Editace krásy

Jak dát vlasům úžasný objem

Nejjednodušší a nejpůsobivější účes (po kudrnatých, samozřejmě) je objemný. Říkáme, jak dávat objem vlasů a získat milión komplimentů.

Přečtěte si více

Účes 5 minut: kudrlinky, kadeře, kudrlinky

Obrovský účes s kudrnatými vlasy je dobrý na rande a na setkání v kanceláři, v baru na pláži nebo na výstavě v muzeu (a je také velmi krásné). Pro každou příležitost nabízíme tři skvělé stylové možnosti.

Přečtěte si více

Pohyb nahoru: 3 způsoby, jak provádět hromadný styling

Dokonce i když nedostanete dostatek spánku, necítíte se dobře nebo jste pozdě na práci, můžete za tři minuty udělat skvělý účes.

Přečtěte si více

Pět tajemství pro péči o barvené vlasy

Ombre, lehké tónování nebo úplná změna barvy - bez ohledu na to, jak si barvíte vlasy, potřebují zvláštní péči. Zde je pět tipů, které vám pomohou změnit vaše snímky bez poškození vašich vlasů.

Přečtěte si více

Video tutoriál pro krásu: rychlá partička na mokré vlasy

Nemáte čas na stylování vlasů ráno? Nebojte se! Takový balíček na mokré vlasy bude trvat ne více než pět minut, protože to můžete udělat ihned po opuštění sprchy. Vypadni!

Přečtěte si více

Účes za 5 minut: luxusní objem

Jsme proti křehkým, plochým a bez života. Proto jsme vytvořili speciální video tutoriál, v němž ukážeme, jak dávat objem vlasů ve třech verzích. Budete potřebovat střední kulatý kartáč na kadeřní kadeře a kartáč na česání vlasů, stejně jako vysoušeč vlasů a laku. Pojďme!

Přečtěte si více

Účes 5 minut: kudrlinky, kadeře, kudrlinky

No, jestli máš kudrnaté vlasy. A pokud ne, ale chcete? Nebo uděláte kudrlinky, ale vlasy se vrátí do původního přímého vzhledu, než se dostanete na party, klub, práci nebo metro? Pak se podívejte na náš video tutoriál! Existují tři způsoby, jak udělat chladné kadeře pro jakoukoli situaci a po dlouhou dobu.

Přečtěte si více

Rychlý vysoušeč vlasů

Chcete udělat účes, který je vhodný pro okouzlující párty, ale není ochoten strávit hodiny a spoustu peněz v salonu? Naučíme vás, jak udělat dokonalý styl v několika minutách. Podívejte se na video!

Přečtěte si více

Jak mohou série Love Nature zachránit světový oceán?

Udržitelný rozvoj byl pro společnost Oriflame vždy důležitý. Hledání inspirace v přírodě a respektování životního prostředí je základním principem naší filozofie. Poradce pro udržitelnost Natasha Williams O'Hanlon o něm hovoří o příkladu obnovené série Love Nature.

Šampon Dry HairX Oriflame

Dry HairX šampon Oriflame byl dříve vyráběn a byl uveden v katalogu firem. Nyní je to aktualizovaný produkt. Podívejme se na to blíže.

Suchý šampon

 • Suché šampony - odraz vývoje trendu "rychlé péče"
 • Jedná se o aerosolové formáty, které jsou poptávka mezi 70% spotřebitelů.
 • Olejové vlasy klesají - 78% potvrzuje *
 • Dermatologicky testováno
 • Speciální přísady udržují vlasy po celý den suché

* Podle výsledků testů spotřebitelů

Výhody produktu:

 • Komplex rostlinných složek se stará o vlasy
 • B vitamíny mají antioxidační účinek.
 • Normalizační komplex kontroluje sekreci kožního mazu a zlepšuje rovnováhu mastných vlasů.
 • Vlasy vypadají čistší a čerstvější.

Chcete-li získat efekt deklarovaný výrobcem, doporučujeme zakoupit všechny výrobky řady HairX v sadě.

Fotky před a po aplikaci "Suchého šamponu"

Co je šampon Dry HairX a historie jeho vzhledu

Vytvoření takového oblíbeného kosmetického přípravku jako suchého šamponu samozřejmě nelze přičítat objevu posledního desetiletí. Tento výrobek utrpěl mnoho změn složení a balení. Nejčastěji je okamžik vytvoření suchého šamponu připsán do poloviny minulého století, protože se objevily první sklenice se suchým práškem a práškovým puffem. Jednalo se o druh ochuceného mastku, který byl aplikován na vlasové kořeny a vstřebává sebum. Ve skutečnosti však historie pamatuje na starší odkazy na tyto prostředky. V těchto dnech bylo každodenní praní považováno za téměř luxus, pak se objevila otázka, jak zachovat elegantní vzhled účesu co nejdéle.

Prostředky, které by mohly pomoci s tímto, vyšly najevo ze zkušenosti. Nejběžnější z nich byla mouka a bramborový škrob. Byly však použity exotické kompozice, například směs fialového kořene se solí a dokonce i prášek z kakaových bobů. Naštěstí se dnes všechno změnilo. Prášek pro odstranění přírodních nečistot z vlasů získal vyváženější a ohleduplnější složení bez pochybných složek a konečný výrobek získal název "suchý šampon", ke kterému zcela odpovídá.

Suché šampony dnes přicházejí v mnohem pohodlnější formě ve formě sprejové nádoby. Nyní si nikdo nezapomíná na bolestivé použití prášku na vlasové kořeny s práškovým bafem, protože tento způsob zanechal bílé stopy "prachu z mouky", které byly s velkou obtížností odstraněny. Na rozdíl od této metody se stříkací sprej dávkuje, je velmi obtížné ji přehánět, je snadné odstranit zbytky a vaše oblečení a ruce budou v pořádku. Kromě toho je takový balón vhodný k ukládání a užití s ​​sebou na cestách.

Fotky před a po aplikaci "Suchého šamponu"

Jak používat suchý šampon HairX

Dry HairX šampon Oriflame odstraňuje kožní mazu z kořenové zóny, což znamená, že by měl být aplikován pouze na něj a nebyl nastříkán na celou hlavu vlasů. V opačném případě se tento z nich stane slámou. Ze stejného důvodu odborníci doporučují používat produkt dva dny po sobě.

1. Hřebte si vlasy. To je nezbytné k vyschnutí šampónu rovnoměrně rozptýleného na vašich vlasech, který se nehromadí v zamotaných pramenech.

2. Naneste suchý Baptiste šampon na kořeny nebo, pokud je to žádoucí, na celou délku vlasů, věnujte zvláštní pozornost kořenům. Baptiste suché šampóny jsou prezentovány ve formě balónku - sprej, který nesmí být při stříkání udržován na vzdálenost 15-20 cm od vlasů. Je nutné pro jednotné použití. Pokud je vaším úkolem obnovit všechny vlasy, ne jen kořeny nebo třesky, pak po nanesení na kořenovou část rozstříkejte malý šampon po celé délce vlasů.

3. Počkejte 3 až 10 minut (v závislosti na stupni kontaminace vlasů). Suchý šampon absorbuje mazu a absorbuje ho.

4. Zbytky suchého šamponu odstraňte z vlasů pravidelným hřebenem. Můžete také použít vysoušeč vlasů pro urychlení úkolu a v případě potřeby i pro styling vlasů.

Oriflame Volume Boost suchý šampon - recenze

Teď jsem vždy na vrcholu

Velmi často přijdu domů unavená a nemám čas, nebo si přejí umýt vlasy, ale já chci vypadat skvěle po celou dobu. Suchý šampon byl mým spasením, odstraňuje veškerý tuk na hlavě a má kořeny. Je to pohodlné a hospodárné, stačí postříkat produkt na vlasové kořeny a vyčesat je hřebenem. Objem je velký a trvá několik měsíců.

Po nanesení vlasů je čistá a vůně čerstvá. Poté, co droga neobjeví lupy, protože složení pouze přírodních složek a nezpůsobují podráždění. Cena šamponu není vyšší než cena běžné. Doporučuji zkusit, pokud i vy často nemáte dostatek času na vyčištění. Radím vám vyzkoušet, je to opravdu dobré.

To nejlepší, co mohou udělat

Souhlasíte s tím, že to často nestačí. Někdy je třeba rychle jít na rande, nebo v dopoledních hodinách spal v práci, ale s špinavé hlavy opravdu nechtěl jít. Proto jsem vždy měl suchý šampon, je to pohodlné a šetří váš čas. Vždycky jsem vypadal nahoře a měl vždy čas. Je dostatečně nastříkat na kořínky vlasů, kde jsou vlasy nejvíce znečištěné a hřeben pomocí hřebenu. Můžete udělat účes nebo prostě uvolnit. Velmi pohodlné, můžete si prostě umyt vlasy šamponem a vysušit. Zdá se mi to nejinteligentnější vynález, který šetří peníze, čas. Láhev stačí na několik týdnů, pokud se používá každý druhý den. Není to drahé, dražší než šampon. Líbí se mi to, budu i nadále používat.

Velký suchý šampon

Nemám rád používat takové prostředky, ale tam jsou časy, kdy tam je prostě žádná možnost umýt si vlasy, a je třeba jít do práce. Probuďte se - otevřete kohoutek, ale není voda. V takových případech jsem zakoupil suchý šampon od společnosti Oriflame. Vypadá to prostě a nelepivě, vše je napsáno na láhvi v angličtině. V ruštině si můžete přečíst pouze návod k použití.

Před aplikací by měly být dobře pokoňovány a postřikovány ve vzdálenostech 15-20 cm na kořenech vlasů. Zpočátku se zdá, že byly pokryty mastku a zůstane bílá, ale později vše je absorbována minutu a žádná stopa je vlevo na hlavě. Vlasy se čistí, nelepí a neztrácejí objem. Žádný pocit napjatosti nebo nepohodlí. Během celého pracovního dne se pokožka hlavy necítí. Přirozeně večer umývám hlavu obvyklým způsobem. Při tomto spreji jsem našel pouze jednu nevýhodu - po použití vlasů na dotek jako drát. Ale pokud si vyberete mezi špinavými vlasy nebo drátěním - zvolím druhou.

Samozřejmě, že tento nástroj nepoužívám každý den, znamená to bezpečnostní síť. Ale existují situace, kdy šíleně pomáhá. Dost už půl roku, není drahá. Radím všem.

Šampon Oriflame / Dry pro mastné vlasy "Expert-Balance"
Existuje nějaký smysl pro suchý šampon? Expertní bilance od společnosti Oriflame.

Na přední straně jednoho ruského slova. V podstatě jsem překládal většinu titulu. Zůstává pouze nápis v zeleném obdélníku - čerstvost a čistota)
+extrakt z čajovníku.

Tato série HairX v Oriflame byla prohlášena za profesionální. Proto očekávám podobnou kvalitu jako tento produkt.
Nebudu vás mít s vlastními úvahami, je lepší se bližší pohled na balón s nástrojem.
Složení:
Samozřejmě, že není přirozené. Pokud chceme něco přírodního, pak pravděpodobně jen odtuzení bylin pomůže mírně snížit obsah tuku ve vlasech.
Ale to vyžaduje čas a efekt, který chcete rychle a okamžitě, takže suchý šampon by se měl stát kouzelným hůlkem.

No, všechno je jasné. Stříkat na vlasy a hřeben. Zkrátka to vypadá takto)

Před použitím se podíváme na dávkovač:

Je to pohodlné, je snadno stlačitelné, postříká dostatečné množství činidla.
Obecně řečeno.
Nyní o své zkušenosti a mé dojmy!

První aplikace. Už můžu říct, čekat v očekávání, jak se moje vlasy změní. Otevřel jsem víko, klikl na postřikovač a. dusivé. Velmi silný a silný vůně! Pokud máte v úmyslu použít parfémy v tento den, pak je lepší, aby se - vůně nezmíchala nebo vůně šamponu zabila parfém.
Neříkat, že to voní nepříjemně, ale v takové koncentraci je velmi těžký zápach.
No, vůně, kterou jsem se rozhodla vydržet, protože "teď se vlasy zázračně změnily v čistotu!"

Suchý šampon vypadá jako mokrý mastek.

Takže dělala všechno podle pokynů - stříkala, rozdělovala, česala, ale z nějakého důvodu neviděla očekávaný účinek. Myslel jsem si, že "udělal jsem málo, při jiné příležitosti to určitě bude fungovat dobře".
Shromážděné vlasy v koni a šly takhle.

Ale situace se opakovala ve druhém, třetím a čtvrtém (ne, ne, nebudu se trápit výpisem))) a páté. A to je ono! Nástroj je u konce (zde chcete vložit úsměv smíchy hystericky).
Fľaštička. objem 150 ml, stačí pouze pro 5 aplikací! A opravdu jsem si myslel, že budu používat alespoň měsíc.
Pravděpodobně říkáte - "Chtěla jsem, aby její vlasy byly okamžitě čisté a ona také zůstala nespokojená."

Faktem je, že vlasy se nejen nestaly čistšími, ale ani nevypadaly. Navíc jsem se dotkl kořenů, cítil jsem nepříjemnou tuhost. Zdá se mi, že tento suchý šampon jen zhoršil situaci.

Ale všechno má své výhody)
Za prvé, teď jsem se uklidnila a už snila o tomto šampónu Oriflame.
Za druhé, tento experiment jsem získal za relativně nízkou cenu. Pouze 200 rublů (pokud se nemýlím, pak v katalogu je více než 500 rublů.)
Za třetí, náprava rychle skončila. Pokud se mi to nelíbilo, a dokonce i velká láhev. Bude to trpět, ale bylo použito)

Takže nedoporučuji nikomu! Ačkoli to funguje jen na mých vlasech nefunguje, ale přesto se nebudu brát na sebe, abych vzal tuto odpovědnost ve formě doporučení!

Oriflame suchý šampon

Suchý šampon Oriflame má dva typy: pro olejnaté vlasy (Expert - Balance) a tenké (Expert - Maximum Volume) První typ šamponu dokonale čistí vlasy i pokožku hlavy, druhá, jak naznačuje název, vlasy mají načechraný tvar. hlasitost :)

Recenze suchého šamponu Oriflame

Názory lidí na suchý šampon Oriflame jsou nekonzistentní. Na jedné straně jsou lidé, kteří téměř tento šampon idolizují (samozřejmě to zveličuji): říkají, že efekt může trvat až 3 dny, vlasy se skutečně stávají svěží a voňavé. Na druhé straně existují lidé, kteří si uvědomují nízkou účinnost tohoto suchého šamponu: bílé květy zůstávají po použití, vlasy jsou ještě tlustší, není slibovaný objem. A vůně není také příjemná. Stojí za to dodat, že každá osoba má svůj individuální účinek z používání Oriflame, takže ve vašem případě může být všechno buď úžasné, nebo budete také zklamáni. Procento pozitivní a negativní zpětné vazby je přibližně stejné.

Cena suchého šamponu Oriflame

Pro balíček o objemu 150 ml budete muset zaplatit asi 560 rublů (podle katalogu Oriflame). Ze stejné cenové kategorie je Batiste, ale s lepšími recenzemi, a můžete dokonce vzít Syoss za nižší cenu, ale podle recenzí, to samé. Rozhodněte se tedy, zda si vezmete Oriflame nebo ne.

Tento suchý šampon se aplikuje stejným způsobem jako všechny běžné suché šampony. Přečtěte si další informace o aplikaci zde.

Hodnocení nejlepších suchých šamponů a recenzí o nich

Šampon pro suché vlasy je novinkou mezi šampony a dalšími produkty, které jsou určeny pro péči o vlasy. Ačkoli byl suchý šampon dlouho známý, nebyl však z něj žádný efekt. V současné době výrobci vytvořili a zlepšili vzorec šamponu, který ho přivedl na vedoucí pozici.

Výhody použití:

 1. Pomáhá vyčistit vlasy a dát jim objem bez vody.
 2. Suchý šampon je univerzální přípravek vhodný pro použití na silnici, v nemocnicích nebo při vypnutí vody v bytě.
 3. Do tohoto šamponu byly přidány adsorbenty, které pomáhají uvolnit objem a efektivně vyčistit vaše vlasy.
 4. Chcete-li, aby vlasy lesk, výrobci přidávají do šamponu kosmetickou hlínu.

Pravidla pro použití šampónu ve formě lisovaných dlaždic:

 1. Před aplikací prášku na vlasy musíte nejprve rozdrtit dlažbu bez otevření samotného vaku.
 2. Prášek se snadno aplikuje na všechny vlasy a pokožku hlavy pomocí masážních pohybů.
 3. Prášek ponechte po dobu 3-7 minut a potom hřeben práskněte hřebenem.

Pravidla pro použití šampónu ve formě spreje:

 1. Sprej musí být řádně otřásán a postřikován po celé délce ve vzdálenosti 30-40 cm.
 2. Po postřiku si produkt vyhledejte v masážních pohybech za účelem dosažení nejlepších výsledků.
 3. Po 5 minutách šampon vyčesat pomocí hřebene nebo ručníku.

Suchý šampon:

 1. Syoss. Je to nejlepší suchý šampon ve formě spreje.
 2. Batiste Velmi osvědčená. Odlehčuje dlouhé mastné vlasy, dává jí hladký a příjemný zápach.
 3. Dove. K dispozici ve spreji a nedoporučuje se používat více než 1 krát týdně.
 4. Vlasy X od Oriflame. Rozlišuje to, co je k dispozici ve třech typech pro různé vlasy.
 5. Lush Výborný nástroj, při kterém výrobce přidal vitamíny, aby vlasy ještě krásnější.

Recenze

Koupil jsem Cies, protože jsem byl v nemocnici a nebyla příležitost mi umyt vlasy. Velmi dobrý šampon, to voní skvěle a výsledek je dobrý, jako po běžném šamponu.

Světlana, 32 let.

Někdy používám suchý šampon (Lush), protože ráno je katastrofální nedostatek času. Skvělý pomocník pro jakékoliv dívky, pokud potřebujete okamžitě umyt vlasy a není čas uschnout.

Polina, 21 let.

Koupil jsem Cieza, protože jsem brzy jedou na výlet a nebylo by moc času na to, abych si umyla a sušila hlavu. Náklady na 210 rublů v Auchanu. Rozhodl jsem se, že to zkusím doma, výsledek na dotyk je, že hlava není čerstvá, ale vypadá to, jako by to bylo jen ze sprchy.

Alain, 37 let.

Ležela v nemocnici a požádala manžela, aby koupil suchý šampon, koupený od Dove. Ne opravdu, miluji ji, ale rozhodl jsem se zkusit. Po zčesání hlavy to bylo, samozřejmě, účinek, ale nebylo potěšeno, vlasy se staly suchými a bez života, neříkám. Několikrát použil suchý šampon od Baptiste, opravdu se mu líbilo, ale bylo velmi obtížné.

Anna, 19 let.

Koupil jsem šampon Syoss. Vzhledem k tomu, že mé rany se rychle tlučí a nechci je každou noc omýt, používám tento suchý šampon. Efekt je velmi dobrý, jako kdyby se právě umyl. Velmi potřebná věc pro každou holku!

Marina, 35 let.

Zabývám se prodejem kosmetiky Oriflame a jeden klient si vždy od této společnosti vybral suchý šampon. Říká, že je to velmi nezbytná věc, když nemáte čas umýt si vlasy. Snažil jsem se a byl překvapen, vlasy, jako by se právě umyl. Nyní ho vezměte na výlet.

Elena, 30 let.

A pro mě je Lush šampon nejlepší, používá ji po mnoho let, vlasy jsou dlouhé a čisté.

Julia, 29 let.

Žiji v bytě a velmi často dochází k vypnutí vody. Koupil jsem šampon Oriflame a jsem velmi potěšen. Vlasy vypadají čistě, není třeba přemýšlet o tom, kde a jak si umýt vlasy před prací a koupit plechovky. Chcete-li se dotknout vlasů není příliš, ale ve vzhledu - všechno je v pořádku.

Sabina, 41 let.

Moc se mi líbí Batiste suchý šampon. Snažil jsem se a Dove a Lash, neměl jsem rád, ale Batiste - to, co potřebujete. Vlasy a dotek jsou hezké a vypadají čistě a lesklé.

Inessa, 24 let.

Přišla jsem na suchý šampon v katalogu Oriflame, moje přítelkyně ji někdy používá, ale pro trvalé použití není vůbec vhodné, její vlasy se stávají suché a bez života a na cestě - ideální. Myslím si, že možná také koupím.

Valeria, 39 let.

Používal jsem šampon Cies a Lash, moc se mi to líbilo. Účinnost je stejná - vlas vypadá čistě, dobře upravený a objemný. Používám to méně často, když není čas na mytí vlasů, na vodu ani na výlety.

Olga, 26 let.

Používám batiste šampon jednou týdně. Vlasy jsou mnohem méně časté, vypadají skvěle a objemně.

Užíváme suchý šampon. Je v bezpečí?

Je čas na letní sezónu, víkendy v přírodě a cestování. A ne vždy budeme mít příležitost umýt si vlasy.

K pomoci přijde již známá na všechny prostředky - suchý šampon (suchý šampon). Ale je to bezpečné používat?

Mnoho lidí si mylně myslí, že suchý šampon nahrazuje šamponování běžným šamponem. To není. Tento nástroj je určen pro vizuální úpravu znečištění vlasů. Jeho působení je založeno na absorpci přebytečného kožního mazu za použití absorbentů - mastek a alkoholů.

Suchý šampon může být použit, pokud potřebujete osvěžit vlasy, ale není možné, abyste pod hlavou drželi hlavu.

Jak používat suchý šampon

 1. Potřebujte sprej.
 2. Naneste suchý šampon pouze na suché vlasy!
 3. Ze vzdálenosti 20 až 30 cm rozprašujte aerosol na kořeny vlasů, a pokud je to nutné, po celé délce. Jemně masírujte.
 4. Počkejte 5-15 minut (v závislosti na doporučení výrobce), aby byl mast absorbován. V tuto chvíli můžete bezpečně jít o vaši firmu.
 5. Zkombinujte kudrlinky nebo kousky papírovou utěrkou.

Po tomto postupu se vlasy vizuálně stanou čistšími, ale na dotek nezaznamenáte obvyklou čistotu a také nečekejte příjemný lesk.

V nedávné době jsou doporučení jednotlivých stylistů suchý šampon také naznačeny ve formě pomocných stylingových prostředků, které dávají objem vlasům.

Nicméně lékaři trichologové důrazně doporučují, aby se nezapojili do suchých šamponů, protože jejich použití práškovými částicemi ucpává póry hlavy a můžete se dostat velmi nepříjemné kožní problémy a "uškrtit" vlasové folikuly. Mohou to být záněty, vyrážky a dokonce i lupy. Alkoholy mohou způsobit velké poškození vodní rovnováhy. V důsledku nesprávného použití získáváme zkažené vlasy, které navíc začínají růst pomaleji.

Ale dát suché šampony do černého seznamu stále stojí za to. Je důležité dodržovat několik pravidel, a pak použití těchto nástrojů prakticky nemá vliv na kvalitu vlasů.

Jak používat suchý šampon.

 1. Použijte suchý šampon pouze jako přípravek SOS, pokud jsou vlasy opravdu špinavé.
 2. Šampon Dry Dry nemůžete používat několik dní v řadě.
 3. Je velmi žádoucí, aby v ten den, kdy byl přípravek aplikován, umyly vlasy běžným šamponem (pokud samozřejmě neexistuje taková příležitost).
 4. Nepoužívejte sprej více než dvakrát týdně, a lépe - ne více než několikrát za měsíc.
 5. Vyberte si produkt vhodný pro váš typ (a někdy i barvu) vlasů.

Například společnost ORIFLAME nabízí dva typy aerosolů - pro olejové vlasy "Expert-Balance" a pro tenké vlasy "Expert-Maximum Volume".

Samotný občas používám první kopii.

Suchý šampon pro mastné vlasy "Expert-Balance" od Oriflame

Doufám, že tyto informace vám pomohou správně ji použít a nemusíte se bát používat "rychlé" čištění hlavy u dacha, když cestujete, pokud jste trochu zapomněli nebo jste byli neočekávaně pozváni na párty!

Suché šampóny oriflame recenze

Výhody:
Pohodlná láhev, cena, účinek.

Dobré po celou dobu.

Dlouho jsem chtěl vyzkoušet nějaký suchý šampon. A tak jsem to zvládl :) Nedávno jsem obdržel svou objednávku z katalogu Oriflame - suchý šampon Oriflame HairX Pure Balance.

Vypadá to tak.

Pěkná láhev o objemu 150 mililitrů. Náklady na tuto láhev mě stály 159 rublů.

Na zadní straně láhve jsou informace o správném použití suchého šamponu. V zásadě není nic komplikovaného, ​​nejdůležitější je použít produkt na vlasy, zvláště u kořenů, a pak pečlivě pokrýt vlasy štětcem.

Informace o složení a výrobci.

Postřikovací láhev. To bylo velmi pevně uchyceno, protože nejdříve jsem nemohl stisknout tlačítko po dlouhou dobu, aby se postřikoval produkt na vlasy - nebyl stisknut. O něco později jsem se to podařilo a toto tlačítko mi to dalo :)

A teď vám dám malý příklad použití tohoto nástroje na vlasy.

Jak vidíte na další fotografii - mé vlasy jsou špinavé. Ano, co je opravdu tam - špinavé! Samy o sobě mají moje vlasy kombinovaný typ, tj. V kořenech jsou mastné a špičky jsou suché. Z tohoto důvodu se velmi rychle špiní, doslova následující den po umytí. Rád chodím s jejími vlasy, ale vždycky se mi to nepodaří.
Každou další den mi umýt hlavu.

S takovými vlasy jako na fotografii bych rozhodně nikam nešel, jen kdyby bylo naléhavě nutné, abych na ulici něco potřebovala - a dokonce by to přišlo s ocasem a rozhodně ne s tekoucími vlasy.

Vzhledem k tomu, že jsme se sešli s rodinou, první věc, kterou jsem se rozhodl vyzkoušet, je můj nový nástroj - suchý šampon! A pak později. na kraynyak by narazil do lázně, aby si umyl vlasy :)

Nástroj se ukázal být docela příjemnou vůní. Aplikuje to na mé vlasy (hlavně jsem se přirozeně aplikoval na kořeny), viděl jsem, že šampon mi barvil vlasy bílou. Na níže uvedené fotografii vidíte, že vlasy se uschly.

Mastný lesk na vlasu zmizel a vlasy se poslušně a příjemně podívaly. Musel jsem pečlivě pokrýt vlasy, protože bylo nutné, aby šampon byl absorbován a vlasy se staly stejnou barvou.

A tady je výsledek!

Abych byl upřímný, bál jsem se, že jakmile vítr vítr, roztříští se vlasy a všichni uvidí, že jsou vlasy špinavé. Ale mé obavy byly marné. Vítr byl venku, ale vlasy nebyly ani lepené ani špinavé. Byly drobivé, jako když mi umyly vlasy. Bylo to velmi příjemné.

Líbí se mi efekt! A tak trval až do konce dne.

Samozřejmě, že to bude pro mě užitečné a pravděpodobně si ho budu koupit i příště, jakmile skončí tato láhev.

Určitě vám to doporučím!

Děkuji vám za pozornost)))

Použijte čas: několikrát

Rok vydání / zakoupení: 2016
Celkový dojem: Proč? Velmi dobře!

Mám použít šampon na suché vlasy?

TATYANA SPASOVA Stylista, přední technologka profesionální značky pro vlasy Subrina Professional

KONSTANTIN KOSTIN Učitel, Schwarzkopf Professional Training Center

Dnes je suchý vlasový šampon exotický. A jakmile to bylo docela tradiční. V nevytápěných pokojích, v podmínkách nedostatku horké vody, naši babička našli způsob, jak se stát krásnými: pokropili mouku na hlavách, která pohltila špínu a prach a pak se jí česala kadeř.

V některých asijských zemích jsou vlasy stále "vyčištěny" práškem: postříkají se na vlasy, masírují a vyřezávají ven. Ačkoli je nemožné volat tento postup užitečný: abrazivní částice poškozují kůžičku a kůži.

Moderní suché vlasy šampony také obsahují mouku, zpravidla - prášek rýže. Ale forma je mnohem pohodlnější - aerosol. Tento typ šamponu může být nepostradatelný, pokud nemůžeme zvlhčit pokožku hlavy ze zdravotních důvodů - vážné nachlazení nebo dermatologické choroby a samozřejmě, když je katastrofální nedostatek času na vyčištění. Suché šampony jsou sanitka, nikoliv denní hygienický výrobek.

Suchý šampon pro mastné vlasy "Expert-Balance" kód 20361

absorbuje tuk a okamžitě čistí vlasy. Šampon obsahuje Vitadry komplex, který obsahuje mentol, glycerin a vitamín E.

Mentol
Přísada odvozená od mincovny dodává vlasům svěžest a vytváří lehký chladící efekt.

Glycerin
složka široce používaná v kosmetologii, zvlhčuje vlasy a poskytuje zdravý vzhled

Vitamin E
silný antioxidant, který chrání vlasovou kutikulku před negativními faktory prostředí

Po nanesení šamponu

 • vlasy okamžitě vypadají čistší a čerstvější (94% *)
 • vlasy lze umývat méně často (70% *)

* Procento účastníků testování, kteří zaznamenali tento účinek. Na testování spotřebitelů se zúčastnilo 63 žen

Způsob použití šampónu na suché vlasy:

 1. Lahvičku protřepejte a vlasy rozstříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 cm.
 2. Prodlužte produkt přes vlasy masážními pohyby.
 3. Pečlivě česte vlasy masážním kartáčem.

Suchý vlasový šampon umožňuje okamžitě vyčistit a obnovit vlasy bez vody.

A teď můj osobní přehled o suchém šamponu Oriflame. Chci zaznamenat příjemný zápach při stříkání, ale pokud je v domě dítě, je lepší se zamknout v koupelně nebo jít na balkon.

Ano, vlasy se okamžitě stávají čerstvějšími, ale trochu je pocit, že jsou pod lak, ale to je jen na dotek. Vizuálně vypadají vlasy dobře.

A příští den, musíte si umyt vlasy, protože vlasy již vypadají, jako by to nebylo moc umyté (opravdu jste je neunavili na tolik dní!). Chcete-li ji použít jako trvalou náhradu šampónu, myslím, že to nebude fungovat, jen jednou, mezi intervaly.

Koupit suchý vlasový šampon kód 20361 se slevou!
>>
Koupit suchý šampon za cenu katalogu!
Pokladna Oriflame

Oriflame: HairX Pure Balance suchý šampon pro mastné vlasy

Blog se opakovaně setkal s recenzemi suchých šamponů, které můj bratr a já používáme v případech, kdy není čas na plný šampon, ale musíte se podívat čerstvě. A naše matka, jako hlavní čtenář blogu (ahoj, maminka!), Připravili se na naše dary příchodu, včetně suchého šamponu Oriflame. Vzhledem k tomu, že nedodržuji vývoj značky, nevěděla jsem o sérii HairX nebo suchém šampónu, tím zajímavější to bylo vyzkoušet.

Mám pouze dvě jednoduché požadavky na tento typ přípravku: odstraňte přebytečný kožní mast z vlasů, aby byl vizuálně čistý a nepoužívejte jako prostředek k boji proti hmyzu. Bohužel, šampon Oriflame se s žádným z nich nevyrovná.

Začneme tím, že šampon není poměrně pohodlné čerpadlo, protože nemusíte tlačit uprostřed tlačítka, ale blíže k samotnému nosu, který není příliš známý a vyžaduje, abyste o tomto problému přemýšlel, ačkoli jsem neztrácel čas na takové drobnosti. Stejný šampon zřetelně a silně voní z butanu, mastek v něm je velmi jemný a zdá se, že to nestačí. S "koupáním" mastné vlasy se tak vyrovnají - zdá se, že jsou lepší než "před", ale nebudete jít s volnými vlasy. 150 ml lahvička byla dostatečná pro 3-4 aplikace, což je velmi nízké, pokud jde o cenu.

Odhadovaná cena: 40-70 UAH

Bohužel tento suchý šampon nedoporučuji, ve stejném cenovém segmentu na trhu najdete efektivnější možnosti (tentýž Syoss).

Už jste někdy vyzkoušeli značky suché šamponové sítě? Možná, že právě probíhal? Jaké jsou vaše dojmy?

Pro Více Informací O Suché Vlasy