logo

Šampon Dry HairX Oriflame

Dry HairX šampon Oriflame byl dříve vyráběn a byl uveden v katalogu firem. Nyní je to aktualizovaný produkt. Podívejme se na to blíže.

Suchý šampon

 • Suché šampony - odraz vývoje trendu "rychlé péče"
 • Jedná se o aerosolové formáty, které jsou poptávka mezi 70% spotřebitelů.
 • Olejové vlasy klesají - 78% potvrzuje *
 • Dermatologicky testováno
 • Speciální přísady udržují vlasy po celý den suché

* Podle výsledků testů spotřebitelů

Výhody produktu:

 • Komplex rostlinných složek se stará o vlasy
 • B vitamíny mají antioxidační účinek.
 • Normalizační komplex kontroluje sekreci kožního mazu a zlepšuje rovnováhu mastných vlasů.
 • Vlasy vypadají čistší a čerstvější.

Chcete-li získat efekt deklarovaný výrobcem, doporučujeme zakoupit všechny výrobky řady HairX v sadě.

Fotky před a po aplikaci "Suchého šamponu"

Co je šampon Dry HairX a historie jeho vzhledu

Vytvoření takového oblíbeného kosmetického přípravku jako suchého šamponu samozřejmě nelze přičítat objevu posledního desetiletí. Tento výrobek utrpěl mnoho změn složení a balení. Nejčastěji je okamžik vytvoření suchého šamponu připsán do poloviny minulého století, protože se objevily první sklenice se suchým práškem a práškovým puffem. Jednalo se o druh ochuceného mastku, který byl aplikován na vlasové kořeny a vstřebává sebum. Ve skutečnosti však historie pamatuje na starší odkazy na tyto prostředky. V těchto dnech bylo každodenní praní považováno za téměř luxus, pak se objevila otázka, jak zachovat elegantní vzhled účesu co nejdéle.

Prostředky, které by mohly pomoci s tímto, vyšly najevo ze zkušenosti. Nejběžnější z nich byla mouka a bramborový škrob. Byly však použity exotické kompozice, například směs fialového kořene se solí a dokonce i prášek z kakaových bobů. Naštěstí se dnes všechno změnilo. Prášek pro odstranění přírodních nečistot z vlasů získal vyváženější a ohleduplnější složení bez pochybných složek a konečný výrobek získal název "suchý šampon", ke kterému zcela odpovídá.

Suché šampony dnes přicházejí v mnohem pohodlnější formě ve formě sprejové nádoby. Nyní si nikdo nezapomíná na bolestivé použití prášku na vlasové kořeny s práškovým bafem, protože tento způsob zanechal bílé stopy "prachu z mouky", které byly s velkou obtížností odstraněny. Na rozdíl od této metody se stříkací sprej dávkuje, je velmi obtížné ji přehánět, je snadné odstranit zbytky a vaše oblečení a ruce budou v pořádku. Kromě toho je takový balón vhodný k ukládání a užití s ​​sebou na cestách.

Fotky před a po aplikaci "Suchého šamponu"

Jak používat suchý šampon HairX

Dry HairX šampon Oriflame odstraňuje kožní mazu z kořenové zóny, což znamená, že by měl být aplikován pouze na něj a nebyl nastříkán na celou hlavu vlasů. V opačném případě se tento z nich stane slámou. Ze stejného důvodu odborníci doporučují používat produkt dva dny po sobě.

1. Hřebte si vlasy. To je nezbytné k vyschnutí šampónu rovnoměrně rozptýleného na vašich vlasech, který se nehromadí v zamotaných pramenech.

2. Naneste suchý Baptiste šampon na kořeny nebo, pokud je to žádoucí, na celou délku vlasů, věnujte zvláštní pozornost kořenům. Baptiste suché šampóny jsou prezentovány ve formě balónku - sprej, který nesmí být při stříkání udržován na vzdálenost 15-20 cm od vlasů. Je nutné pro jednotné použití. Pokud je vaším úkolem obnovit všechny vlasy, ne jen kořeny nebo třesky, pak po nanesení na kořenovou část rozstříkejte malý šampon po celé délce vlasů.

3. Počkejte 3 až 10 minut (v závislosti na stupni kontaminace vlasů). Suchý šampon absorbuje mazu a absorbuje ho.

4. Zbytky suchého šamponu odstraňte z vlasů pravidelným hřebenem. Můžete také použít vysoušeč vlasů pro urychlení úkolu a v případě potřeby i pro styling vlasů.

Šampon Oriflame Dry

Okamžitě osvěží vlasové kořeny, dává objem a svěžest. Živočišné fytonutrienty a ceramidy ve složení pomáhají vytvářet hladší a lesklé vlasy.

 • Prodlužuje čas mezi umýváním hlavy *;
 • Poskytuje výrazný objem, aniž by váhu vlasů *;
 • Zanechává stopy po česání;
 • Testováno pod dermatologickou kontrolou.

* Podle výsledků testů spotřebitelů.

 1. Lahvičku důkladně protřepejte. Šampon sprejového šamponu na vlasy ze vzdálenosti 20 cm věnujte zvláštní pozornost kořenům.
 2. Masírujte vlasy prsty. Počkejte několik minut a pečlivě kartáčte štětcem s častými štětinami.

Složení

Editace krásy

Jak dát vlasům úžasný objem

Nejjednodušší a nejpůsobivější účes (po kudrnatých, samozřejmě) je objemný. Říkáme, jak dávat objem vlasů a získat milión komplimentů.

Přečtěte si více

Účes 5 minut: kudrlinky, kadeře, kudrlinky

Obrovský účes s kudrnatými vlasy je dobrý na rande a na setkání v kanceláři, v baru na pláži nebo na výstavě v muzeu (a je také velmi krásné). Pro každou příležitost nabízíme tři skvělé stylové možnosti.

Přečtěte si více

Pohyb nahoru: 3 způsoby, jak provádět hromadný styling

Dokonce i když nedostanete dostatek spánku, necítíte se dobře nebo jste pozdě na práci, můžete za tři minuty udělat skvělý účes.

Přečtěte si více

Pět tajemství pro péči o barvené vlasy

Ombre, lehké tónování nebo úplná změna barvy - bez ohledu na to, jak si barvíte vlasy, potřebují zvláštní péči. Zde je pět tipů, které vám pomohou změnit vaše snímky bez poškození vašich vlasů.

Přečtěte si více

Video tutoriál pro krásu: rychlá partička na mokré vlasy

Nemáte čas na stylování vlasů ráno? Nebojte se! Takový balíček na mokré vlasy bude trvat ne více než pět minut, protože to můžete udělat ihned po opuštění sprchy. Vypadni!

Přečtěte si více

Účes za 5 minut: luxusní objem

Jsme proti křehkým, plochým a bez života. Proto jsme vytvořili speciální video tutoriál, v němž ukážeme, jak dávat objem vlasů ve třech verzích. Budete potřebovat střední kulatý kartáč na kadeřní kadeře a kartáč na česání vlasů, stejně jako vysoušeč vlasů a laku. Pojďme!

Přečtěte si více

Účes 5 minut: kudrlinky, kadeře, kudrlinky

No, jestli máš kudrnaté vlasy. A pokud ne, ale chcete? Nebo uděláte kudrlinky, ale vlasy se vrátí do původního přímého vzhledu, než se dostanete na party, klub, práci nebo metro? Pak se podívejte na náš video tutoriál! Existují tři způsoby, jak udělat chladné kadeře pro jakoukoli situaci a po dlouhou dobu.

Přečtěte si více

Rychlý vysoušeč vlasů

Chcete udělat účes, který je vhodný pro okouzlující párty, ale není ochoten strávit hodiny a spoustu peněz v salonu? Naučíme vás, jak udělat dokonalý styl v několika minutách. Podívejte se na video!

Přečtěte si více

Jak mohou série Love Nature zachránit světový oceán?

Udržitelný rozvoj byl pro společnost Oriflame vždy důležitý. Hledání inspirace v přírodě a respektování životního prostředí je základním principem naší filozofie. Poradce pro udržitelnost Natasha Williams O'Hanlon o něm hovoří o příkladu obnovené série Love Nature.

Oriflame suchý šampon

Suchý šampon Oriflame má dva typy: pro olejnaté vlasy (Expert - Balance) a tenké (Expert - Maximum Volume) První typ šamponu dokonale čistí vlasy i pokožku hlavy, druhá, jak naznačuje název, vlasy mají načechraný tvar. hlasitost :)

Recenze suchého šamponu Oriflame

Názory lidí na suchý šampon Oriflame jsou nekonzistentní. Na jedné straně jsou lidé, kteří téměř tento šampon idolizují (samozřejmě to zveličuji): říkají, že efekt může trvat až 3 dny, vlasy se skutečně stávají svěží a voňavé. Na druhé straně existují lidé, kteří si uvědomují nízkou účinnost tohoto suchého šamponu: bílé květy zůstávají po použití, vlasy jsou ještě tlustší, není slibovaný objem. A vůně není také příjemná. Stojí za to dodat, že každá osoba má svůj individuální účinek z používání Oriflame, takže ve vašem případě může být všechno buď úžasné, nebo budete také zklamáni. Procento pozitivní a negativní zpětné vazby je přibližně stejné.

Cena suchého šamponu Oriflame

Pro balíček o objemu 150 ml budete muset zaplatit asi 560 rublů (podle katalogu Oriflame). Ze stejné cenové kategorie je Batiste, ale s lepšími recenzemi, a můžete dokonce vzít Syoss za nižší cenu, ale podle recenzí, to samé. Rozhodněte se tedy, zda si vezmete Oriflame nebo ne.

Tento suchý šampon se aplikuje stejným způsobem jako všechny běžné suché šampony. Přečtěte si další informace o aplikaci zde.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX

Kontrola oleje v suchém šampónu

Vlasy a pokožka hlavy vypadají čisté a čerstvé i při nepřítomnosti vody. Suchý sprejový šampon zlepšuje rovnováhu mastných vlasů, což umožňuje méně vlasů umýt vlasy. Obsahuje výživný komplex fytonutrientů a normalizační komplex, který bojuje proti nadměrnému sekreci kožního mazu.

Katalogový kód Oriflame: 32907

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX - recenze

POZOR!
Všechny komerční reklamy budou smazány! Chcete-li umístit reklamy, použijte tento odkaz.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX v katalogu Oriflame:

HairX Dry Oily Hair Hair Shampoo - produktová historie

Nezáleží na tom, kde jste, co děláte a kolik jste ve spěchu - pomocí suchého šamponu můžete dát vlasům čistý a čistý vzhled bez kapky vody.

 • Osvěžuje vlasy, odstraňuje přebytečný kožní mast;
 • Zanechává stopy po česání;
 • Obsah tuku vlasů klesá - 78% potvrzuje *;
 • Umožňuje méně často umýt vlasy *;
 • Testováno pod dermatologickou kontrolou.

* Podle výsledků testů spotřebitelů.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX - návod k použití

 1. Lahvičku důkladně protřepejte. Šampon sprejového šamponu na vlasy ze vzdálenosti 20 cm věnujte zvláštní pozornost kořenům.
 2. Masírujte vlasy prsty. Počkejte několik minut a pečlivě kartáčte štětcem s častými štětinami.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX se skládá z:

Butan, isobutan, propan, ALKOHOL DENAT., Tapiokový škrob, AQUA, VODA, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, hydrogenfosforečnanu sodného, ​​pyridoxin HCL, glycerol, niacinamid, fenoxyethanol, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PANTHENOL, hydrolyzovaný kvasinkového proteinu, LIMONENE, benzylsalicylát, kumarin, CITRONELLOL, LINOLEOVOU KYSELINOU, ALLANTOIN, KYSELINOU CITRICOU, THREONINEM, CITRALEM, SORBÁTEM KATASTRA, HYDROLYZOVANÝ SOJOVÝ PROTEIN, BIOTIN, LINOLENOVOU KYSELINU, SODNÝ BENZOATE

TOP-5 suché šampony pro mastné vlasy a domácí analogy

Každá žena chce zůstat krásná a dobře upravená v každé situaci. Ale někdy je čas příliš krátký, aby se rychle dostal do tvaru. Suchý šampon pro mastné vlasy je v takových případech ideálním řešením. Stal se moderním průlomem v oblasti kosmetologie pro péči o vlasy. Jejím účinkem je poskytnout svěžest zámkům a odstranit mastný lesk.

Co je

Podle názoru každé osoby je šampon kapalinou, která se používá k mytí hlavy. Zvláštností suchých produktů je nedostatek vody na mytí hlavy. K dispozici v kosmetickém prášku nebo ve spreji. Čistí vlasy od kořenů a špiček lesku.

Suchý šampon je skvělou alternativou k běžným mycím prostředkům v nouzových situacích. Například, pokud jste zapomněli do práce nebo jste byli neočekávaně pozváni na datum, kdy nebudete mít čas se shromažďovat po dlouhou dobu a přinášet krásu. Při cestách je ideální také suchý prostředek.

Složení a vlastnosti

Jako součást suchých šamponů jsou přítomny:

 • Absorbent. Musí být pro suchý šampon. Tato složka odstraňuje tuk z povrchu vlasů. V přírodních kosmetických přípravcích v této roli patří: mastek, mouka, jíl, škrob, soda. Každý z absorbentů má své vlastní pozitivní a negativní vlastnosti, proto se jako součást suchých přípravků často nacházejí různé kombinace několika produktů.
 • Barviva. Šampon obvykle vypadá podle barvy vlasů, takže je méně nápadný. Káva, kakao, suchá čekanka, bezbarvá henna, sušená duhovka, kalamusový prášek, amla, čaj, hořčice, aktivní uhlí mohou být stínicí složkou.
 • Přísady. Pomáhají obnovit vlasy, někdy mají terapeutický účinek, který je posiluje po celé délce. Pro tyto účely je použití suchých rostlinných extraktů, různých keratinových a hedvábných aminokyselin, silikonových mikrosfér.

Suché šampony rychle a efektivně čistí vlasy, udržují kudrlinky zdravé po celé délce. Pokud si přejete, můžete si vybrat kosmetiku s vůní.

Upozorňujeme, že účinek použití suchého šamponu zůstává na vlasy až do doby promývání hlavy a doplnění obrazu čistotou a čistotou.

Oblíbené značky

Výrobci moderní kosmetiky pro péči o mastné vlasy nabízejí širokou škálu suchých šamponů. Zde jsou nejoblíbenější značky s pozitivní stránkou.

Oriflame

Součástí tohoto nástroje je komplex Vitadry. Mezi hlavní složky patří:

 • Glycerin. Podporuje hydratační vlasy.
 • Mentol. To dává kudrlinky nový vzhled.
 • Vitamin E působí jako antioxidant a chrání vlasy před negativními účinky prostředí.

Šampon Oriflame dělá prameny pružnější a lehčí, což pomůže vytvořit krásný a stylový styling.

Naturia Rene Furterer

Tato značka šamponu má neutrální pH. Proto je ideální pro každodenní použití. Ačkoli majitelé tlustého typu vlasů by si neměli každý den umývat vlasy, aby nedošlo k zhoršení situace.

Kompozice obsahuje následující komponenty:

 • bílá hlina;
 • rýže a kukuřičný škrob;
 • vitamin B5;
 • éterický olej z kmínu, máty, bazalky.

Tyto přísady rychle ulehčí vlasy z mastného lesku, léčí pokožku hlavy.

Klorane

Dobře se hodí pro ženy, které trpí leskem, ale snaží se přestěhovat do vzácnějších (nikoliv denně) šamponování. Ve složení jsou:

 • výtažek z kopřivy;
 • kukuřičný a rýžový škrob.

Tento nástroj je považován za jeden z nejdražších suchých šamponů. To opět potvrzuje, že kvalitní produkt je drahý.

Syoss

Produkt této značky lze zakoupit v téměř každém kosmetickém obchodě. Zvedá kýly z kořenů a přidává k nim objem. Tento suchý šampon však na krátkou dobu odstraňuje mastný lesk.

Batiste

Tento výrobce vyrábí výjimečně suché šampony. K dnešnímu dni bylo již vytvořeno více než 20 různých druhů kosmetiky. Kromě toho, že vaše vlasy mají okamžitou čistotu, dodávají každému vláknu objem, lesk a příjemnou vůni.

Návod k použití

Před použitím suchého šamponu je nutné odstranit z hlavy všechny vlasy a elastické pásky. Aby nástroj mohl dosáhnout maximálního účinku, musíte nejprve pečlivě pokořit vlasy po celé délce. Poté je možné dát prostředky od kořenů.

Kosmetika by se neměla shromažďovat na jednom místě nebo na určité části hlavy - je třeba masírovat prsty a jemně rozložit suchý šampon. Několik minut nechte a pečlivě pokořte všechny vlasy, vyhýbejte se zbytkům na kudrlinkách nebo oblečení.

Důležité vlastnosti při použití suchých výrobků:

 1. Nepoužívejte velké množství šamponu. To může způsobit nepříjemný vzhled hlavy. To znamená, že vlasy budou vypadat špinavější, než byly původně.
 2. Výrobek není aplikován na vlhké vlasy. V opačném případě začne šampon tvořit hrudky, které jsou velmi obtížné vyčistit.
 3. Nástroj můžete používat pouze ráno. Při aplikaci ve večerních hodinách po spánku může hlava začne nepříjemně svědit.

Rada Suchý šampon může být použit pro zvýšení objemu vlasů. Chcete-li to provést, spusťte dolů hlavu dolů a rozdělte nástroj přímo na kořeny. Výsledkem je, že kudrlinky získají nejen čerstvost, ale i další pomp.

Co může nahradit

Tradiční medicína je již dlouho známa znamená rychle přinést vlasy v pořádku. Dokonce i naše prababičky to využily. Jen to nekoupili v lékárně, ale vyrobili z improvizovaných předmětů. Jednalo se pouze o přírodní ingredience, ale bylo nesmírně obtížné jej odstranit z vlasů.

Ve svém složení byly přítomny:

V současné době je jedním z nejlevnějších analogů suchého šamponu dětský prášek. Aplikuje se stejným způsobem jako tradiční nástroj. Ale musíte se přiblížit pečlivě. V prášku jsou částice prášku o něco větší, a proto je pravděpodobné, že výrobek bude více viditelný na vlasy. Mastek pro tělo a dokonce i obyčejná pšeničná mouka mají podobné vlastnosti.

Můžete udělat šampon doma. To výrazně ušetří peníze a umožní ošetření vlasů přírodními přísadami. Můžete například smíchat následující složky: škrob, suchou hořčici, mletou ovesné vločky, sůl a mouku. Je nutné použít přijatý přípravek stejně jako nákupní prostředky.

Výhody a nevýhody

Výhody:

 • Snižuje a zjednodušuje proces mytí hlavy.
 • Rychle odstraňuje lesk.
 • Stěhování vlasů je výrazně čerstvější a čistší.
 • Vytvoří další hlasitost.
 • Snadné použití kdekoli.
 • Vhodné pro všechny typy vlasů.

Nevýhody:

 • Stane se plnou náhradou za běžný šampon.
 • Může se hromadit ve vlasech.
 • Ne tak dlouho.
 • Velké náklady.
 • Vysoká cena
 • Vlasy nesvítí, jako po použití obvyklého šamponu.

Suchý šampon je skvělou volbou pro rychlé obnovení mastných vlasů před zodpovědnou schůzkou nebo cestou. Nepoužívejte je však nepřetržitě nebo denně. Skalp a vlasy potřebují řádnou a důkladnou péči.

Suchý šampon od společnosti Oriflame

Každý z nás si dobře uvědomuje, že abychom mohli vypadat dobře, musí náš den začít s banální sprchou. Po vodních procedurách se zabýváme stylingem vlasů, make-upem, nosíme vhodné oblečení a teď jsme připraveni na nový den. A tyto jednoduché akce opakujeme každý den.

Možná, že někdo z vás bude mít takové myšlenky, že alespoň něco ze seznamu neuvidí, ušetří čas na další spánek nebo ranní cvičení. Jak divné, jak to může znít, ale s firmou Oriflame je to možné. Váš účes může být dnes čistý a čerstvý dokonce i bez použití šamponu a vody. To je možné díky suchému šamponu pro různé typy vlasů od Oriflame.

Suchý šampon ve formě aerosolu může během pár minut pomoci vašim vlasům, aby se vrátili do čistého vzhledu. Tato metoda je užitečná zejména v situacích, kdy je naléhavě nutné obnovit vzhled.

Aby byl účinek použití suchého šamponu od společnosti Oriflame účinný, je nutné ho používat správně. Před použitím je nutné dobře protřepat a postříkat produkt rovnoměrně na vlasy ve vzdálenosti 20 cm, přičemž věnujte zvláštní pozornost kořenům. Pak se po celé délce roztáhne pohybem prstů a dokončíte proceduru česnutím štětcem na vlasy.

Složení suchého šamponu od Oriflame obsahuje ingredience, které nepoškodí vaše vlasy s jednotnou spotřebou, ale zkuste to víc než dvakrát týdně.

Pohodlný suchý šampon tak, aby s ním, bez ohledu na situaci a umístění, budete vždy na vrcholu. Ale neměli byste nahradit jeho použití místo obvyklého šamponu, vše je v moderování dobré.

Společnost Oriflame nabízí dva typy šamponů:

1. Suchý šampon pro mastné vlasy "Expert-Balance" od Oriflaim Bělorusko


2. Suchý šampon pro jemné vlasy "Expert - Maximum Volume" od Oriflame RB

Používání takových nástrojů je v horní letní sezóně ještě důležitější. On také snadno obnoví čistotu po dlouhé pokrývky hlavy. Díky inovativním nástrojům značky Oriflame budete vždycky vypadat krásně.

Zakoupením finančních prostředků od společnosti Oriflame Belarus s osobní slevou můžete ušetřit peníze.

Možná máte vlastní osobní způsob rychlé transformace pomocí dostupných nástrojů? Je zajímavé o nich vědět!

Šampon Oriflame / Dry pro mastné vlasy "Expert-Balance"
Existuje nějaký smysl pro suchý šampon? Expertní bilance od společnosti Oriflame.

Na přední straně jednoho ruského slova. V podstatě jsem překládal většinu titulu. Zůstává pouze nápis v zeleném obdélníku - čerstvost a čistota)
+extrakt z čajovníku.

Tato série HairX v Oriflame byla prohlášena za profesionální. Proto očekávám podobnou kvalitu jako tento produkt.
Nebudu vás mít s vlastními úvahami, je lepší se bližší pohled na balón s nástrojem.
Složení:
Samozřejmě, že není přirozené. Pokud chceme něco přírodního, pak pravděpodobně jen odtuzení bylin pomůže mírně snížit obsah tuku ve vlasech.
Ale to vyžaduje čas a efekt, který chcete rychle a okamžitě, takže suchý šampon by se měl stát kouzelným hůlkem.

No, všechno je jasné. Stříkat na vlasy a hřeben. Zkrátka to vypadá takto)

Před použitím se podíváme na dávkovač:

Je to pohodlné, je snadno stlačitelné, postříká dostatečné množství činidla.
Obecně řečeno.
Nyní o své zkušenosti a mé dojmy!

První aplikace. Už můžu říct, čekat v očekávání, jak se moje vlasy změní. Otevřel jsem víko, klikl na postřikovač a. dusivé. Velmi silný a silný vůně! Pokud máte v úmyslu použít parfémy v tento den, pak je lepší, aby se - vůně nezmíchala nebo vůně šamponu zabila parfém.
Neříkat, že to voní nepříjemně, ale v takové koncentraci je velmi těžký zápach.
No, vůně, kterou jsem se rozhodla vydržet, protože "teď se vlasy zázračně změnily v čistotu!"

Suchý šampon vypadá jako mokrý mastek.

Takže dělala všechno podle pokynů - stříkala, rozdělovala, česala, ale z nějakého důvodu neviděla očekávaný účinek. Myslel jsem si, že "udělal jsem málo, při jiné příležitosti to určitě bude fungovat dobře".
Shromážděné vlasy v koni a šly takhle.

Ale situace se opakovala ve druhém, třetím a čtvrtém (ne, ne, nebudu se trápit výpisem))) a páté. A to je ono! Nástroj je u konce (zde chcete vložit úsměv smíchy hystericky).
Fľaštička. objem 150 ml, stačí pouze pro 5 aplikací! A opravdu jsem si myslel, že budu používat alespoň měsíc.
Pravděpodobně říkáte - "Chtěla jsem, aby její vlasy byly okamžitě čisté a ona také zůstala nespokojená."

Faktem je, že vlasy se nejen nestaly čistšími, ale ani nevypadaly. Navíc jsem se dotkl kořenů, cítil jsem nepříjemnou tuhost. Zdá se mi, že tento suchý šampon jen zhoršil situaci.

Ale všechno má své výhody)
Za prvé, teď jsem se uklidnila a už snila o tomto šampónu Oriflame.
Za druhé, tento experiment jsem získal za relativně nízkou cenu. Pouze 200 rublů (pokud se nemýlím, pak v katalogu je více než 500 rublů.)
Za třetí, náprava rychle skončila. Pokud se mi to nelíbilo, a dokonce i velká láhev. Bude to trpět, ale bylo použito)

Takže nedoporučuji nikomu! Ačkoli to funguje jen na mých vlasech nefunguje, ale přesto se nebudu brát na sebe, abych vzal tuto odpovědnost ve formě doporučení!

Analýza recenze suchého šamponu Oriflame

Dnes je velké množství suchých šamponů od různých výrobců a mnozí se zajímají o to, jaké recenze o suchém šampónu Oriflame jsou ženy na světě.

Suchý šampon je relativně nová kosmetika pro vlasy, nicméně ne každý ví, že ženy používaly suché umytí, aby obnovily kudrlinky před mnoha staletími za použití žita nebo rýžové mouky.

Tato metoda pomůže obnovit kudrliny, pokud není čas či schopnost umytí.

Suchý šampon by byl vhodný na výlet, ráno před prací, kdy už nemáte čas umýt vlasy, nebo večer před datem, a také v případech, kdy byla voda náhle vypnuta doma, a musíte naléhavě dát vlasy do pořádku.

Obsahuje suché šampony

Obvykle suchý šampon je aerosol, který je vhodný pro každou situaci. Stačí jen potřást plechovku a aplikovat ji na základnu kadeřů na okrajích.

Je nutné držet plechovku ve vzdálenosti 20 cm od hlavy, aby kompozice byla dobře rozložena na povrchu vlasů a nezanechala místa.

Po nanesení přípravku natřeme vlasy prsty tak, aby byly dobře rozloženy a po 2-3 minutách odstraňte přebytek hřebenem.

Látky, které jsou obsaženy v kompozici, absorbují tuk z vašich kadeří, stejně jako objem pro tenké prameny.

Složení takových výrobků na vlasy obvykle zahrnuje kukuřičný škrob a mastek, stejně jako různé přísady, které obnovují kudrlinky, chrání před negativními účinky, poskytují objem vlasů.

Proto je tento nástroj zvláště důležitý pro majitele jemných vlasů.

Suchý šampon pomáhá zkrátit dobu péče o vlasy a strávit na vlasy namísto 30 - 60 minut z pouhých 1 až 5. Nicméně, mnoho ženských recenzí tvrdí, že tato kompozice je zbytečná pro ně.

Věc je, že je musíte použít správně, aby nedošlo k opačnému účinku.

Měl by být postříkán nejméně 20 cm od povrchu hlavy tak, aby místo osvěžujícího účinku na hlavu nebylo žádné bílé místo, které by nebylo možné vyčistit.

Navíc mnoho lidí si myslí, že šampon pomůže zbavit se účinků tukového kadeřnictví po dlouhou dobu, ale ve skutečnosti to trvá jen několik hodin, což jsou také tvrzení výrobců.

Neustálé používání těchto sloučenin je nežádoucí, jsou určeny pouze pro nouzové případy.

Nečistí vlasy, ale prostě maskuje problém s obsahem tuku v kadeřích, takže se na povrchu vlasů hromadí nečistota, což může vést k problémům jako je lupy, suchost, ztráta a kožní problémy.

Proto použití těchto sloučenin není často nutné. Mějte na paměti, že suchý šampon nenahrazuje šamponování, ale prostě maskuje problémy kudrlin.

Ale pokud používáte tento nástroj čas od času, například při cestování, na kempování, při práci, během nemoci, kdy je těžké umýt vlasy, v případě neplánovaného výletu do divadla nebo na párty přímo po práci, vám to pomůže.

Jste-li obchodní a aktivní žena, vždy držte nádobu suchého šamponu v kabelce, aby vám neplánované situace nenechávaly v koleji.

Suchý šampon bude také vhodný po třídách v tělocvičně, například pokud po cvičení musíte běžet do práce nebo studovat.

Suché prostředky pro vlasy Oriflame

Jeden z nejběžnějších a cenově dostupných výrobků na suché vlasy, který získal dobré recenze, byl Expert Balance od společnosti Oriflame.

Výrobce tvrdí, že Oriflame Expert Balance bude vhodný pro ty, kteří trpí zvýšeným vylučováním mazových žláz, když je mast rozložen po celém povrchu vlasů a dává jim špinavý, špinavý vzhled s tučným leskem.

Umyjte si vlasy každý den není vhodné pro všechny, v tomto případě můžete použít suchý šampon Oriflame Expert.

Oriflame Expert vám pomůže během několika minut uklízet vlasy bez přístupu k vodě.

Expert Balance působí okamžitě na tenké a mastné kadeře, dává jim čistý vzhled a maximální objem.

Vitadry komplex s mentolem, vitamínem E a glycerinem obnoví vlasy a ochrání před negativními účinky. Mentol ochucuje kudrlinky a glycerin je zvlhčuje a dá jim zdravý vzhled.

Oriflame Expert dodá vašim vlasům maximální objem, lehkost, pružnost, zdravý lesk na stočené kudrlinky, nezmění prameny a příjemně pocítí vaše vlasy.

Jak používat šampon Oriflame?

Pokud jste si zakoupili suchý šampon Oriflame pro sebe, měli byste se naučit, jak jej používat správně, aby nedošlo k poškození vlasů a aby nebyl zklamán v tomto nástroji.

Podle recenzí žen, které již zkoušely Oriflame, je potřeba udělat první zkušební žádost, když nemusíte odejít domů, abyste pochopili, jak to funguje ve vašem případě.

Když vaše kadeře nejsou příliš čerstvé, můžete spustit experiment. Před použitím uvolněte hlavu z čepů a elastik.

Chraňte je důkladně, aby nedošlo k zamotání. V opačném případě se v místech zamotaných kadeřníků shromáždí šampon v hromadě a zanechávají bílé skvrny.

Jako doporučené recenze při použití prostředků je žádoucí použít obvaz, stejně jako zavřít oči během postřiku.

Výrobek je značně prchavý, takže pokud máte tendenci k alergiím nebo jiným reakcím na těkavé látky, je lepší nechat ho riskovat.

Pak nakrájejte Oriflame na kořeny, lehce masírujte prsty a hřebenem. Můžete jej použít i po celé délce, pokud jsou vlasy příliš znečištěné.

Mějte na paměti, že vaše špinavější vlasy, tím déle stojí za to, že produkt zůstane na vlasy před vyčesáváním.

Tuto strukturu je možné aplikovat pouze na suché vlasy. Pokud ho aplikujete na mokrou hlavu vlasů, nástroj se shromáždí v hrudách a nevytvoří požadovaný efekt.

Měli bychom mít na paměti, že na světelných pramenech nástroj nebude nápadný, ale u brunet je lepší šampon předem experimentovat, protože to může zanechat bílé stopy.

To vše je velmi individuální a závisí na tom, jak tlustý máte kadeře, ať už jsou tenké nebo husté, jak velký objem mají od přírody.

Jak je uvedeno v několika recenzích, ihned po nanesení tenkých vlasů se stává tvrdší, objem se přidává, tvar vlasů se nerozpadne.

Zpočátku je vůně z vlasů poměrně ostrá, i když příjemná. Proto pokud chcete používat parfémy, musíte se v tomto okamžiku vzdát.

Podle některých recenzí je účinek šamponu ještě příští den ještě lepší. Vůně se stává lehkou, téměř nepostřehnutelnou a kudrlinky udržují hlasitost a vypadají dobře.

Některé ženy používají suchý šampon nejen v nouzových případech, ale také jej aplikují okamžitě po promytí na kořeny suchých pramenů.

Pro některé lidi, s tímto použitím prostředků, vlasy vypadají čerstvě déle, udržují tvar vlasů a objem dobře.

Určitě lze říci, že suchý šampon není určen pro každodenní použití.

Abyste pochopili, jak nejlépe používat tento produkt na vlasy, pokuste se ho použít v různých časech.

Například si můžete vlasy dvakrát třikrát týdně umýt a v intervalech mezi praním aplikovat suchý výrobek, aby se zlepšil vzhled vašich kadeřnic.

Důležité je také vědět, že suchý šampon nelze vtáhnout do vlasových kořenů, protože to může způsobit pálení, svědění kůže, lupy a jiné nepříjemné reakce.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX

Kontrola oleje v suchém šampónu

Vlasy a pokožka hlavy vypadají čisté a čerstvé i při nepřítomnosti vody. Suchý sprejový šampon zlepšuje rovnováhu mastných vlasů, což umožňuje méně vlasů umýt vlasy. Obsahuje výživný komplex fytonutrientů a normalizační komplex, který bojuje proti nadměrnému sekreci kožního mazu.

Katalogový kód Oriflame: 32907

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX - recenze

POZOR!
Všechny komerční reklamy budou smazány! Chcete-li umístit reklamy, použijte tento odkaz.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX v katalogu Oriflame:

HairX Dry Oily Hair Hair Shampoo - produktová historie

Nezáleží na tom, kde jste, co děláte a kolik jste ve spěchu - pomocí suchého šamponu můžete dát vlasům čistý a čistý vzhled bez kapky vody.

 • Osvěžuje vlasy, odstraňuje přebytečný kožní mast;
 • Zanechává stopy po česání;
 • Obsah tuku vlasů klesá - 78% potvrzuje *;
 • Umožňuje méně často umýt vlasy *;
 • Testováno pod dermatologickou kontrolou.

* Podle výsledků testů spotřebitelů.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX - návod k použití

 1. Lahvičku důkladně protřepejte. Šampon sprejového šamponu na vlasy ze vzdálenosti 20 cm věnujte zvláštní pozornost kořenům.
 2. Masírujte vlasy prsty. Počkejte několik minut a pečlivě kartáčte štětcem s častými štětinami.

Suchý šampon pro mastné vlasy HairX se skládá z:

Butan, isobutan, propan, ALKOHOL DENAT., Tapiokový škrob, AQUA, VODA, POLYMETHYLSILSESQUIOXANE, hydrogenfosforečnanu sodného, ​​pyridoxin HCL, glycerol, niacinamid, fenoxyethanol, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PANTHENOL, hydrolyzovaný kvasinkového proteinu, LIMONENE, benzylsalicylát, kumarin, CITRONELLOL, LINOLEOVOU KYSELINOU, ALLANTOIN, KYSELINOU CITRICOU, THREONINEM, CITRALEM, SORBÁTEM KATASTRA, HYDROLYZOVANÝ SOJOVÝ PROTEIN, BIOTIN, LINOLENOVOU KYSELINU, SODNÝ BENZOATE

30065 Oriflame - suchý vlasový šampon

30065 Oriflame je novinka pro váš vlasový suchý šampon pro mastné vlasy s jasným názvem "Expert-Balance" od Oriflame. Vynikající novinka z aktuálního katalogu Oriflame pro ty, kteří nemají možnost používat obvyklý šampon na vlasy.

Technologický pokrok pokračuje a spolu s ním rostoucí pozitivní dynamika v kosmetice, včetně kosmetiky z online katalogu Oriflame. Co prostě není vynalezeno pro pohodlí a krásu vzhledu dívek, žen a mužů. Před deseti lety naši matky vycházely z situace improvizovanými prostředky, aby vypadaly dobře. Když neměli dostatek času na umývání vlasů, používali mouku k "osvěžení" vlasů před znečištěním. To způsobilo jeho nepohodlí - když byl oblečený tmavý oblek, mouka zbývající ve vlasech spadla na něj a čas od času ji musel otřásat. Ale teď je to úplně jiná věc! Naše společnost Oriflame nabízí suchý šampon pro mastné vlasy - 30065 Oriflame, který v některých situacích eliminuje problém znečištění, například když z nějakého důvodu není voda ani nedostatek času na mytí vlasů a suchu, nebo jsme na cestě ve vlaku nebo letadle. Bez ohledu na situaci - šampon expert-balance Vám jistě pomůže a budete se cítit pohodlně.

Co je pro to nutné? Nejprve si koupte šampon v naší společnosti Oriflame. Objednávejte a použijte, když vznikne zdánlivě beznadějná situace. V těchto případech budeme vaše vlasy vypadat docela čistě a načechraně. Jak jej používat? Po rozstřiku rozstříkejte na kořeny ve vzdálenosti 30 cm. Několik minut masírujte a hřejte. Vaše vlasy jsou připraveny na účes. Uvidíte, že nejsou mastné, mají objem a co ještě budete chtít, je vůně čerstvosti. Ptáte se, ale kde tuk z vlasů? Přísady suchého šamponu absorbují tuk na vlasy a odstraňují čerstvý pach vlasů. Díky komplexu Normalizing System, který je základem šamponu Expert-Balance, budete spokojeni se svým zakoupením v Oriflame.

Nechte život se suchým šamponem pro mastné vlasy, přináší vám radost! Váš katalog Oriflame.

Pro Více Informací O Suché Vlasy