logo

Syoss suchý šampon

V moderním světě není vždy dostatek času na vlastní péči. A aby se udržely vlasy v pořádku, je to někdy obtížné kvůli rušnému pracovnímu dni. V tak těžkých dnech, moderní vývoj skutečně šetří vlasy suchý šampon. Tento produkt se v obchodě objevoval poměrně nedávno, ale již získal značnou popularitu.

Příkladem takového dobrého nástroje je suchý syoss šampon. O tom, co je tento produkt a jak ho používat, se dozvíte z tohoto článku.

Co to je?

Koncept suchého šamponu byl pro naše předky znám. Chcete-li získat stejný účinek, který dává použití moderního suchého šamponu, dříve používané výrobky, které by mohly být nalezeny v jejich kuchyňské nebo lékárničce: mastek, mouka nebo škrob. Možná to byly tyto tradice, které inspirovaly tvůrce těchto výrobků pro péči o kadeře, které vidíme na dnešním trhu.

Moderní suchý šampon je sprej, který je vhodný pro každodenní používání. Tento výrobek je ve speciální láhvi, díky níž je výrobek velmi snadno distribuovatelný přes vlasy. Tento nástroj odstraňuje nečistoty a přebytečný tuk z povrchu vlasů. Takže si umýt hlavu, jako kdyby, bez použití vody. Po použití suchého spreje, kudrlinky vypadají hezčí, čistší a čistší a uklizené.

Suché šampony od tohoto výrobce jsou k dispozici ve dvou typech: "Anti Grease" a "Volume Lift". Obě možnosti jsou oblíbené u dívek.

Výhody a nevýhody

Suchý šampon má své vlastní výhody a nevýhody. Záporné strany se však obvykle setkávají s těmi, kteří je zneužívají. Takže například dívky s tmavými vlasy by neměly být používány denně - zbytky spreje budou viditelné na vašich vlasech. Koneckonců, při postřiku může výrobek nechat na kadeřích lehké částice, připomínající mastek nebo bílý prášek.

Na oblečení mohou zůstat stejné bílé značky. Proto je vhodné používat sprej, zůstat v domácím oděvu nebo hodit ručník přes ramena.

Suchý šampon obecně určený pro použití v mimořádných mimořádných situacích. Například, když nemáte čas umýt vlasy nebo cestujete v nepříjemných podmínkách. V takových okamžicích je to velmi výhodné a je pro jeho snadné použití a dobrý účinek, že je oceněno.

Ale vaše vlasy nebudou dlouho krásné a další den bude účinek neprázdných vlasů dvojnásobný. Proto po použití suchého spreje se doporučuje vlasy umyt večer.

Suché šampony se nedoporučují dívkám, jejichž vlasy již vysušily a spálily. Stříkání je jen ubližuje. Pokud však naléhavě potřebujete vyřešit problém s nevyléčenými vlasy, aplikujte produkt na samotné kořeny.

Odborníci také varují, že po použití suchého šamponu mohou vypadat vlasy příliš matné a bez lesku. Ale současně získáte správné množství a účinek, jak se zbavit tuku. Celé vlasy vypadají čistě a čistě.

Jak můžete vidět, tento výrobek má stejný počet výhod a nevýhod. Pro pravidelné použití není sprej vhodný. Ale nepřemýšlel o tom, jak plnou náhradu za běžný šampon. Proto můžeme říci, že nástroj Syoss plně vykonává svoji práci.

Recenze suchého šamponu pro mastné vlasy - syoss anti-mastný suchý šampon

Používám suché šampony druhý den po mytí. Pokud porovnáte tento šampon s Batista - Sjess osobně mě oslovil více, protože Batista není dost osvěžující. No, je snadné to přehánět s Cessem a získat šedé prašné vlasy :)) Číslo je dodáno se zážitkem.

Produkt je dobrý, ale nemusíte dávat hodně nalot na jedno místo, jak se zdá. A za takové peníze není příliš špatné.

Úžasný suchý šampon, efekt je lepší než Batista.
Radím)

Dneska jsem udělala kouzlu - po včerejší masce, která vypadala, jako by byla umývána před 5-6 hodinami, jsem vypadala super-mastná - musím ji před každým pshikem otřít. No, používám spoustu a častěji.
Obecně řečeno, záchrana byla zachráněna a velmi dobrá a ukázalo se, že jde o rande s volnými vlasy.

50/50, účinek z nějakého důvodu časem. Poprvé jsem to zkusil, byl to dokonalý, podruhé to nefungovalo a bylo těžké vymazat bílý nálet. Příště to všechno bylo v pořádku.

Dobrý suchý šampon. Používám to poprvé. Doporučuji.

jen strašně! taková značka a takový nechutný produkt! zdá se, že jeho vlasy jsou ještě horší..

Koupil jsem to tady ne, ale v běžném supermarketu. Co mohu říct Dokonce i jednotka je škoda, že tento výrobek. Vlasy poté, co je prostě nalepeny na kořeny, není žádný účinek, i když vlasy již nejsou upřímně špinavé (mám na mysli situaci, kdy je třeba umyt vlasy podle plánu, ale nemáte čas atd.), Ale stačí jen trochu osvěžení. Absolutně plýtvání penězi.

Mám zdravé vlasy se středním obsahem tuku. okamžitě rozehřejte na světle šedou. objem nula. šedé vlasy, potěšení. vůně jako lemongrass. nejhorší ze všech jsem se snažil.

Ve srovnání s jinými šampony suché Horor!
Zůstane rovnováha, někdy zůstávají ramena.
Velmi bílé vlasy, těžké hřebeny! A efekt netrvá dlouho.
Existuje mnoho dalších hodnotných možností!

SYOSS suchý olejový vlasový šampon

Myslím, že většina z vás pozná značku Syoss. Musím přiznat, že nejsem fanoušek jejich produktů, ale hledal jsem cennější šampony v našem supermarketu a tady je.

Jsem určitě víc fanouškem starých dobrých tradic mytí vlasů s pravidelným šamponem a vodou, ale to je dobré, když máte nějaké další možnosti, jak dát čerstvý vzhled vašim vlasům, když jste večer příliš unaveni nebo ráno zapadají. Zatím jsem použil dobrý starý recept, který všichni zřejmě víte - to je použití dětského prášku. Je také skvělé pro přidání malého množství vlasů.

Jsem blondýnka a nemám žádné problémy se zbytky bílých částic na mých vlasech, ale dokážu si představit, jaký problém to může být pro brunety a rudé oči.

Složení šamponu

Lahvička o objemu 200 ml uvádí, že šampon obsahuje následující složky: Isobutan, Oryza Sativa Starch, Alkohol denat, Butan, Propan, Parfum, Limonen, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol.

suchý šampon syoss

Syoss doporučuje důkladné česání vlasů před aplikací a také vám doporučuje chránit oblečení před bílými částicemi ručníkem na ramenou. I když jsem s tím neměl žádné problémy. Sprejový šampon ze vzdálenosti 20 cm na malou plochu vlasů v blízkosti kořenů. Pak si vezměte ručník a použijte jej, abyste si šampon do tmavých vlasů protlačil, a pak jej hnětete. Bílé šamponové částice ve vlasech mohou být odstraněny vysoušečem vlasů.

SYOSS Shampoo Recenze

Samo o sobě šampon není špatný, pomáhá, když vaše kudrlinky již vypadají špinavě, ale v mém případě je neučiní zcela "čistými". Ne že bych vždycky chtěla očistit vlasy, ale po tom jsou stále trochu tlusté.

Ach, vůně je hrozná. Mělo by se objevit citrónová vůně, ale po 30 sekundách je cítit vůně alkoholu. Jako bych neustále pil a rozhodl se přestat, ale vůně alkoholu stále neopouští kůži. Já vím... nechutný, ale všechno je opravdu hrozné.

Opět bych nikdy nekoupil tento šampon!

A ještě jedna věc, která se mi opravdu nelíbí - láhev vypadá víc než ve vlastním šamponu. Pokud máte dlouhé vlasy, máte dostatek žádostí o 5 osob. To neodpovídá částce, kterou jste zaplatili. Ale vy se rozhodnete.

Suchý šampon

Recenze

Alina: Myslím, že je nutné použít suchý šampon pouze v případě potřeby. Pokud není k dispozici teplá voda. Například v kampani.

Rita: skvělý nástroj, když potřebujete rychle uvést vlasy do pořádku. Před datem nebo večírkem.

Maria: Bez ohledu na to, co říká někdo, ale takový šampon nemůže nahradit skutečný šampon. A tak - roztomilá hračka pro experimentování).

Lyudmila: Báječný vynález lidstva! Musím mít!

Tamara: Snažil jsem se - neměl jsem rád. Neexistuje pocit úplné čistoty hlavy. Ale pohled se samozřejmě zlepší. Doporučuji spěchat ráno!

Co je suchý šampon?

Na trh kosmetických přípravků na vlasy je dostačující nový výrobek v podobě, kterou má nyní. Jeho hlavní funkce - nepotřebuje vodu k čištění vlasů.

Tento nástroj má několik funkcí:

 1. Čistí prameny bez vody.
 2. Dává hlasitost.
 3. Nejvhodnější pro mastnou pokožku hlavy.
 4. Je vhodný pro použití na místech, kde je obtížné umýt vlasy.
 5. Nedoporučuje se používat neustále, ale pouze v případě nouzových situací.
 6. Neobsahuje aktivní alkalické složky.
 7. Šampon se snadno používá.
 8. Rychle spotřebováno.
 9. Vhodné pro všechny typy vlasů.
 10. Nejčastěji se vyrábí ve formě spreje nebo aerosolu.

Aktivní složky ve složení:

 1. Kozmetická hlína - potřebná v prostředku, aby poskytla objem vlasů a lesk na prameny.
 2. Chuti - pro příjemnou vůni.
 3. Absorbenty, které jsou zodpovědné za vstřebávání mastnoty, prachu a nečistot z vlasů. Mohou to být částice kukuřice, ovsa, rýže.

Podmínky použití:

 1. Krok 1: protřepejte obal.
 2. Krok 2: ze vzdálenosti 20-40 cm postříkané na kořenech kadeří, ujistěte se, že nástroj nespadá do očí.
 3. Krok 3: ruce jemně rozdělí masážní pohyby.
 4. Krok 4: počkejte asi 4 minuty.
 5. Krok 5: pomocí hřebenu a ručníku odstraňte produkt z kadeř.

Nejlepší nejlepší

Syoss suchý šampon

 • Po vyčesávání s hřebenem nezanechává viditelné známky.
 • Dává hlasitost.
 • Neváží kudrlinky.
 • Bez silikonu.
 • Složení přírodních složek v roli absorbentů - rýže a ovesu.

Cena: 274 rublů.

Hodnocení:

Anya: Před použitím si položila ručník přes ramena, jinak by bylo možné špinavé oblečení. Po dokončení jedné aplikace je balení mnohem jednodušší. Není ekonomické! Vhodné pro další instalaci. Myslím, že to můžete vzít s sebou na cestě. Doporučuji!

Katia: Před každým stiskem musíte láhev protřepat. Snažte se to přehánět. Doporučuji jako záchranný prostředek pro rychlé praní).

Rita: Je škoda, že jeden sprej stačí pouze pro 6 aplikací (.

Batiste Dry Shampoo

 1. Eliminuje tuky.
 2. Přináší lesk.
 3. Je osvěžující.
 4. Absorbuje nečistoty a mastnotu.
 5. Naneste na suché prameny.

Cena: asi 500 rublů.

Hodnocení:

Yanina: pro mě to je kouzelná hůlka. Bílý květ na mém tmavém kudrnatém šamponu neopustí.

Svetlana: Dobře česaný hřeben. Po použití tohoto nástroje jsem byl příjemně překvapen působivým objemem vlasů.

Lena: balení jako sprej na vlasy. Pohodlné použití. Doporučuji!

Luda: To je skvělá volba, když potřebujete rychle přinést krásu. Tato značka je v Evropě velmi oblíbená!

Šampón na suché holubice

 1. Obsahuje hedvábné proteiny.
 2. Obsahuje extrakt ze zeleného čaje.
 3. Dává hlasitost.
 4. Snadno vyjmout z vlasů.
 5. Nepoužívejte víc než jednou týdně.

Cena: 350 rub.

Hodnocení:

Alice: příjemná vůně a malá cena. Vyčistil si vlasy a zvedl je u kořenů, ale zbývaly některé bílé částice. Vizuálně jsou prameny čisté.

Marina: čistí špínu z vlasů. A osvěžující je také dobrá, ale pocit, že mi stále špinavá hlava mě vůbec neopouštěla) nebo jsem prostě mizerná).

Masha: Lahodka mi stačila po dobu 3 měsíců, pokud ji používáte čas od času a pouze na kořenech vlasů na vrcholu hlavy. Používá se, když nebyl čas na pravidelné mytí hlavy ráno. Doporučuji mít jen pro případ!

Oriflame suchý šampon

 1. Čistí vlasy a pokožku hlavy.
 2. Účinek na 72 hodin.
 3. Dává objem pramenů.

Cena: od 200 rublů.

Hodnocení:

Lina: Já, jako mladá matka, se mi tenhle asistent péče o vlasy opravdu líbil! Dobře se chovala na mojích chlupách, které byly náchylné k tuku.

Olga: Jedná se o velmi dobrý nástroj! Doporučuji!

Sasha: Vyzkoušel jsem jiné analogy, ale mám to rád mnohem víc! Samozřejmě, nenahradí skutečný šampon, ale když je potřeba rychle, rychle a krásně, je to samá věc, kterou lékař předepsal! Doporučuji alespoň zkusit to!

Lush Dry Shampoo

 1. Balení není aerosol.
 2. Ekonomická spotřeba.
 3. Nejlepší broušení.
 4. Ve složení škrobu jsou citrusové oleje.
 5. Lahodná citrusová vůně.

Cena: asi 600 rublů.

Hodnocení:

Lina: je škoda, že suchý produkt nenahrazuje plný šampon))

Nina: při použití každé tři dny jsem měl dostatek obalů po dobu 6 nebo 7 měsíců. Je to mnohem úspornější než v aerosolů.

Kateřina: Líbilo se mi tohle, ale ne každý den, ale ve zvláštních situacích.

Avon suchý šampon

 1. Rychlý efekt.
 2. Vyráběné ve Velké Británii.
 3. Odstraňuje špínu z vlasů.
 4. Příjemný zápach.

Cena: asi 300 rublů.

Hodnocení:

Inna: nedokázala se vyrovnat s velmi znečištěnými vlasy... A to také skončilo příliš rychle...

Olya: Neměl jsem rád složení výrobku vůbec. Ale je výhodné, když si nemusíte umyt vlasy.

Lera: Dívky, není NIKDY ekonomický! Úplně! Trvalo mi jen tři (!) Aplikace!

Suchý šampon Klorane Šamponování extra-doux

 1. Rychlý efekt.
 2. Jemně čistí kadeře.
 3. Odstraňuje znečištění.
 4. Tam je odděleně pro tmavé a pro spravedlivé vlasy.
 5. Dává hlasitost.

Cena: asi 600 rublů.

Hodnocení:

Tatyana: takové čisticí činidlo je velmi snadné. Na hlavě není z tohoto léku žádné bílé zrnky, což mě dělá velmi šťastným. Netvrdí vlasy. Šampón potěšen!

Oksana: zajímavý šampon! Barva je podobná tonalníku. Radím vám vyzkoušet!

Suchý Belita-Vitex čerstvý vlasový šampon se zeleným čajovým extraktem

 1. Příjemný zápach.
 2. Jemně čistí kadeře.
 3. Obsahuje extrakt ze zeleného čaje.
 4. Na pramenech nezanechávají bílé značky.
 5. Dává přirozený lesk.
 6. Navržený sprej pro 8 až 12 aplikací.

Cena: asi 200 rublů.

Hodnocení:

Tatyana: Neměl jsem tento balíček pro 8 aplikací! Tam je malý účinek použití, ale ne přímo takový, že "wow". Doporučuji zkusit. A pro ty, kteří potřebují umyt hlavou na cestě, je to prostě nezbytné!

Elena: Šampon není ekonomický, ale je levnější než jiné společnosti. Výsledkem je potěšení! Doporučuji!

Suchý šampon Girlz Jen večerní večírky

 1. Příjemná ovocná vůně.
 2. Jemně čistí a hydratuje kudrlinky.
 3. Snadné použití. Vhodné pro tmavé vlasy.

Cena: asi 100 rublů.

Hodnocení:

Tatyana: Zkoušel jsem tohle poprvé, když jsme vypnuli vodu. Výsledkem je spokojen. Manžel někdy také těší).

Zhenya: Je prostě nemožné vyčistit šampon z mých kudrnatých vlasů! Curly - nedoporučuji! Ale pro přímé - velmi vhodné, můj soused v hostelu těší. Takže nemá problém vyčesat hřeben.

Margot: To končí velmi rychle! A vůně je příliš intruzivní. Ale můžete to zkusit.

Tipy

 1. Po použití tohoto výrobku použijte vysoušeč vlasů k vyfukování zbývajícího prášku.
 2. Doporučuje se, aby se na suché vlasy neuplatňovalo.
 3. Nemůže být používán neustále, protože zcela neodstraňuje mastnotu a prach. Během delšího používání může vést k zablokování pórů a lupů.
 4. Pokud používáte tento čisticí prostředek poprvé, neudělejte to správně pět minut před závažnou událostí. Následně vám výsledek nebude vyhovovat, pak nebude čas na přepracování a večer bude zničen!

Hodnocení nejlepších suchých šamponů a recenzí o nich

Šampon pro suché vlasy je novinkou mezi šampony a dalšími produkty, které jsou určeny pro péči o vlasy. Ačkoli byl suchý šampon dlouho známý, nebyl však z něj žádný efekt. V současné době výrobci vytvořili a zlepšili vzorec šamponu, který ho přivedl na vedoucí pozici.

Výhody použití:

 1. Pomáhá vyčistit vlasy a dát jim objem bez vody.
 2. Suchý šampon je univerzální přípravek vhodný pro použití na silnici, v nemocnicích nebo při vypnutí vody v bytě.
 3. Do tohoto šamponu byly přidány adsorbenty, které pomáhají uvolnit objem a efektivně vyčistit vaše vlasy.
 4. Chcete-li, aby vlasy lesk, výrobci přidávají do šamponu kosmetickou hlínu.

Pravidla pro použití šampónu ve formě lisovaných dlaždic:

 1. Před aplikací prášku na vlasy musíte nejprve rozdrtit dlažbu bez otevření samotného vaku.
 2. Prášek se snadno aplikuje na všechny vlasy a pokožku hlavy pomocí masážních pohybů.
 3. Prášek ponechte po dobu 3-7 minut a potom hřeben práskněte hřebenem.

Pravidla pro použití šampónu ve formě spreje:

 1. Sprej musí být řádně otřásán a postřikován po celé délce ve vzdálenosti 30-40 cm.
 2. Po postřiku si produkt vyhledejte v masážních pohybech za účelem dosažení nejlepších výsledků.
 3. Po 5 minutách šampon vyčesat pomocí hřebene nebo ručníku.

Suchý šampon:

 1. Syoss. Je to nejlepší suchý šampon ve formě spreje.
 2. Batiste Velmi osvědčená. Odlehčuje dlouhé mastné vlasy, dává jí hladký a příjemný zápach.
 3. Dove. K dispozici ve spreji a nedoporučuje se používat více než 1 krát týdně.
 4. Vlasy X od Oriflame. Rozlišuje to, co je k dispozici ve třech typech pro různé vlasy.
 5. Lush Výborný nástroj, při kterém výrobce přidal vitamíny, aby vlasy ještě krásnější.

Recenze

Koupil jsem Cies, protože jsem byl v nemocnici a nebyla příležitost mi umyt vlasy. Velmi dobrý šampon, to voní skvěle a výsledek je dobrý, jako po běžném šamponu.

Světlana, 32 let.

Někdy používám suchý šampon (Lush), protože ráno je katastrofální nedostatek času. Skvělý pomocník pro jakékoliv dívky, pokud potřebujete okamžitě umyt vlasy a není čas uschnout.

Polina, 21 let.

Koupil jsem Cieza, protože jsem brzy jedou na výlet a nebylo by moc času na to, abych si umyla a sušila hlavu. Náklady na 210 rublů v Auchanu. Rozhodl jsem se, že to zkusím doma, výsledek na dotyk je, že hlava není čerstvá, ale vypadá to, jako by to bylo jen ze sprchy.

Alain, 37 let.

Ležela v nemocnici a požádala manžela, aby koupil suchý šampon, koupený od Dove. Ne opravdu, miluji ji, ale rozhodl jsem se zkusit. Po zčesání hlavy to bylo, samozřejmě, účinek, ale nebylo potěšeno, vlasy se staly suchými a bez života, neříkám. Několikrát použil suchý šampon od Baptiste, opravdu se mu líbilo, ale bylo velmi obtížné.

Anna, 19 let.

Koupil jsem šampon Syoss. Vzhledem k tomu, že mé rany se rychle tlučí a nechci je každou noc omýt, používám tento suchý šampon. Efekt je velmi dobrý, jako kdyby se právě umyl. Velmi potřebná věc pro každou holku!

Marina, 35 let.

Zabývám se prodejem kosmetiky Oriflame a jeden klient si vždy od této společnosti vybral suchý šampon. Říká, že je to velmi nezbytná věc, když nemáte čas umýt si vlasy. Snažil jsem se a byl překvapen, vlasy, jako by se právě umyl. Nyní ho vezměte na výlet.

Elena, 30 let.

A pro mě je Lush šampon nejlepší, používá ji po mnoho let, vlasy jsou dlouhé a čisté.

Julia, 29 let.

Žiji v bytě a velmi často dochází k vypnutí vody. Koupil jsem šampon Oriflame a jsem velmi potěšen. Vlasy vypadají čistě, není třeba přemýšlet o tom, kde a jak si umýt vlasy před prací a koupit plechovky. Chcete-li se dotknout vlasů není příliš, ale ve vzhledu - všechno je v pořádku.

Sabina, 41 let.

Moc se mi líbí Batiste suchý šampon. Snažil jsem se a Dove a Lash, neměl jsem rád, ale Batiste - to, co potřebujete. Vlasy a dotek jsou hezké a vypadají čistě a lesklé.

Inessa, 24 let.

Přišla jsem na suchý šampon v katalogu Oriflame, moje přítelkyně ji někdy používá, ale pro trvalé použití není vůbec vhodné, její vlasy se stávají suché a bez života a na cestě - ideální. Myslím si, že možná také koupím.

Valeria, 39 let.

Používal jsem šampon Cies a Lash, moc se mi to líbilo. Účinnost je stejná - vlas vypadá čistě, dobře upravený a objemný. Používám to méně často, když není čas na mytí vlasů, na vodu ani na výlety.

Olga, 26 let.

Používám batiste šampon jednou týdně. Vlasy jsou mnohem méně časté, vypadají skvěle a objemně.

Suché šampony: přehled a srovnání

Klorane Šamponování Seks Extra-Doux (s ovesným mlékem)


Všechno to začalo se suchým šamponem s extraktem olivového oleje Klorane během prázdnin, protože pořádný pohled na fotografie, jak se ukázal, je zapotřebí denně a čas na takové nesmysly, jako je umývání (a zejména stylování) doprovodných satelitů, nebylo plánováno. Od té doby jsem se s tímto šamponem nerozdělil - upřímně provádí to, co slibuje: odstraňuje mastný lesk v kořenech, matný a mírně zvyšuje objem. To může zanechat lehký bělavý květ na tmavých vlasech, takže ignorujte radu výrobce, že pár minut po nástřiku šamponu (dá mu příležitost pracovat - shromáždit nadbytečný mast), musí být vlas pečlivě česán.

Klorane má další suchý šampon - s kopřivou, ale pro mě osobně, první, s ovesem, přišel více: zdá se, že s tím zůstávají vlasy matné a nadýchané déle.

Cena: asi 500 rublů, tento suchý šampon v Rusku se prodává v mnoha lékárnách; Vlastní místo ruské značky také poskytuje odkaz na produkty společnosti Klorane na mr.ru; ale standardní vyhledávání přináší řadu dalších offline a online obchodů, kde najdete tuto poměrně oblíbenou značku v Rusku.

Rene Furturer Naturia suchý šampon

Nejlepší kosmetika 2018 na vás čeká

Přihlaste se k produktu Beauty Insider - a vyhrajte sadu produktů 40+, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší!


Dalším z testovaných byl suchý šampon Naturia René Furturer, který mohu klasifikovat ve stejné kategorii jako Klorane - upřímně splňuje deklarované, osvěžující, matné a další. Mínus je stejný - nezapomeňte pečlivě převracet.

Cena: 973 rublů na webových stránkách značky, tam je také šampon na Ozon.ru a v síti Ile de Beaute.

Syoss Volume Lift

Další byl suchý šampon z řady Syoss Volume Lift. Výrobce slibuje "další den čerstvosti bez praní". Všechno bylo spravedlivé, jako by to mělo být pro suchý šampon: bílý práškový nátěr a důkladné česání, ale ukázalo se, že na mě vůbec nefunguje. Po dokončení česání bílého květu jsou vlasy v kořenech ještě lepkavější a výrazně špinavější než dříve. Proto mínus: pro mě vůbec nefunguje. Nejen jeden den, ale nejméně jedna hodina čerstvosti nevyřešila, bohužel.

(Abych byl spravedlivý, Syoss má verzi anti-mastnoty zvláště pro mastné vlasy - možná by to v mém případě fungovalo lépe.)

Cena: asi 300 rublů; můžete si ji koupit, jak se zdá, v každém supermarketu :))

Šampon ToniGuy "Instant čerstvost"

Co mě nejvíc překvapilo, bylo, že jsem měl stejný nedostatek účinků s Toni suchým šamponem Guy "Instant čerstvost" - to by vypadalo jako holičský guru myšlení, jak to je možné? Ale smutný fakt pro mě zůstává fakt: česání není dost, a po něm téměř úplně zmizí. Mínus, jak se ukázalo, je stejný jako výše - kategoricky nechce dát vlasům čerstvost.

Cena: asi 700-800 rublů (v závislosti na prodejci) a prodává se na síti Riv Gosh a na Ozon.ru

Batiste

Poslední na řadě - a skutečný nález! - stali se pro mě šampony Batiste. Nikdy jsem se s nimi setkal v Rusku, poprvé jsem se snažil je v Evropě, a má mě přitahuje na prvním místě malou lahvičku, které můžete hodit do tašky a osvěžit vlasy jsou doslova za běhu podle potřeby. Jak jsem později zjistil na blogu Beauty Insider, obecně Batiste, ve skutečnosti se vyrábějí pouze suché šampony - a dokážou se s ním dokonale vyrovnat. Za prvé, ve většině případů (pokud to není přehnané s aplikací), nevyžadují česání: musíš porazit vlasy, popraskat je na kořenech a to je všechno! To opravdu funguje a funguje to dobře.

A za druhé, jak se ukázalo, mohou nahradit a styling nástroje pro objem. Verze svazku XXL se stala mým osobním favoritem - je to jen opravdová bomba pro vytváření toho, co chcete, kolik odvahy stačí, objem! To jsem již používají nejen pro osvěžení vlasů „druhý den“, ale stačí, kterým se - byl naprosto nezbytný pro účesy sešli vrchní vlasy, protože je snadné vytvořit iluzi vlasy čepice, dává vynikající hustotu a texturu a pomáhá pevně držet patentky a neviditelný.

Batiste má několik odrůd "základního" produktu, který se liší od vůní. Upřímně řečeno, neměl jsem rád žádnou z vonných látek - příliš syntetické vůně - takže jsem původní verzi pravdivý. V poslední době mají také verze pro světlé, červené, tmavé a velmi tmavé vlasy.

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Pro tenké oslabené vlasy. Další den čerstvosti bez mytí vlasů. Zajišťuje viditelný objem bez vyvažování vlasů a při pečlivém česání nezanechává žádné viditelné známky. Před každým použitím dobře protřepejte plechovku.

Účel kosmetiky:

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Syoss suchý vlasový šampon (pro ty, kteří jsou náchylní k tuku) - recenze

Všechny otázky týkající se barvení vlasů jsou přeneseny na fórum, v samostatné sekci - barvení vlasů. Na fóru najdete mnoho připravených barevných receptů, stejně jako fotky a požádejte o pomoc odborníky ve vašem konkrétním případě.

SEKSI
Novosibirsk Aktivní účastník

Dobré dívky. Vtipně jako vždy za nádhernou reklamu. Ve skutečnosti je to všechno nejhorší hrozné. Jak víte, suchý šampon je šampon bez vody, a tak jsem se rozhodl zkusit. Jedna věc, která jen potěší, je vůně, ale ve skutečnosti zůstává na hlavě bílá skvrna, která není odstraněna nic (nikoliv s vysoušečem vlasů, nikoliv s ručníkem nebo základním hřebenem). Možná to není tak nápadné na blond vlasy, ale na tmavých vlasech to je noční můra. Po dvou hodinách se vlasy znovu zasypaly. Takže tady je pro mne taková zbytečná věc.))

Suchý šampon syoss: spotřebitelské recenze

Ne tak dávno na regálech se objevil nový suchý šampon Syoss. Zpětná vazba na tento produkt také není příliš dlouhá. Podle spotřebitelů je to praktická a praktická věc, ideální pro případ nouze. Vypustili jste vodu nebo prostě nemáte dostatek času na to, abyste vlasy v pořádku? To pomůže suchému šamponu Syoss, jehož cena mimochodem není vůbec vysoká. Je také ideální pro cestování mimo město, pohodlné cestování.

Výrobce vyvinul 2 druhy šamponů: pro slabé a tenké vlasy a pro ty, kteří jsou náchylní k tuku.

Účinek tohoto činidla je založen na adsorpčních vlastnostech ovsa a rýže, které nejprve pohlcují mastnotu a nečistoty nahromaděné na pokožce hlavy a poté jsou odstraněny.

Způsob použití

Takže jste se rozhodli zkusit Syossův suchý šampon. Recenze zákazníků obsahují informace o potřebě ochrany před oděvem. To musí být vzato v úvahu, jinak ramena pokrytá bílým šamponem vás rozruší předtím, než si budete užívat dosažený výsledek.

Bylo by také hezké položit podlahu kolem - bez zkušeností s používáním, zpočátku můžete stříkat nástroj není příliš přesné.

Před použitím musí být balón důkladně protřepáván a stříkán na prameny ze vzdálenosti přibližně 20 cm. Abyste adsorbenty nečistot absorbovali, musíte trochu počkat.

Použijte ručník, abyste šampon protlačili do pramenů a použijte hřeben, abyste odstranili částice, které absorbovaly nečistoty a mastnotu.

Syoss suchý šampon: recenze pro a proti

Šampon byl s největší pravděpodobností vyvinut, aby dokázal uklízet vlasy, pokud nejsou k dispozici obvyklé prostředky. Proto jsou ti, kteří ji uplatňují příležitostně, spokojeni s výsledkem. To platí zejména pro majitele lehkých krátkých vlasů. Mezi přínosy spotřebitelů poukazují na přijatelnou cenu a hospodárnou spotřebu (aby se dlouhé vlasy dostaly do správného tvaru, stačí 5 - 6 kliknutí na dávkovač). Současně se nepřítomnost silikonu v kompozici, která je špatně vymyta, hromadí ve vlasech, zesiluje je a zabraňuje průniku živin.

Negativní recenze jsou častější. Mezi nedostatky patří vzhled lupin, účinek nepříjemného filmu na kůži, stejně jako skutečnost, že vlasy jsou opět rychle znečištěny a nejsou vhodné.

Tmavé vlasy vyžadují důkladnější česání částic, ale to brunetům nebrání v úspěšném použití nástroje.

Na suchém šampónu Syoss byly recenze rozděleny do dvou skupin: příznivci považují produkt za praktický a praktický a protivníci věnují velkou pozornost nevýhodám.

Vlasy každého člověka jsou jedinečné svým vlastním způsobem. Někdy musíte vyzkoušet několik tradičních nástrojů, abyste našli ten správný nástroj. Přítomnost dvou variant šamponu pro různé typy vlasů je příležitostí zvolit pro sebe ten nejlepší produkt.

Syoss šampon pro suché vlasy je skvělou alternativou k běžnému pracímu prostředku pro případ nouze. Nedoporučuje se ho používat každý den, a pokud ji budete muset ještě často používat, je třeba obnovit vlasy pomocí masky nebo balzámů.

Rychlé čištění suchým šamponem Syoss

Suchý šampon se nedávno objevil na regálech obchodů a v krátké době našel jak své následovníky, tak ty, kteří nebyli spokojeni s výsledkem. Co je tento nástroj?

Suchý šampon syoss je speciální sprej. Ve vzhledu je balón velmi podobný běžnému laku pro styling. Používá se jako prostředek k odstraňování mastnoty a nečistot z vlasů. Jednoduše řečeno, umožňuje vám umýt vlasy bez použití vody, což je velmi výhodné při dlouhých cestách, například ve vlacích, stejně jako v situacích, kdy není dostatek času na běžné mytí a sušení. Suchý šampon Cies je k dispozici ve dvou formách: "Anti Grease" a "Volume lift".

Recenze uživatelů, kteří používali tento nástroj, jsou nejednoznačná. Někteří jsou spokojeni s jeho akcí a doporučují jej použít, jiní jsou kategoricky proti tomu. Většina lidí s negativními názory však s největší pravděpodobností nevyužila šampon zcela správně, a proto zůstala nespokojená s jejím jednáním. Kromě toho existuje individuální reakce každé osoby na určitou drogu. Proto při čtení online recenze Cies suchého šamponu zvažte tyto dvě fakta.

Výhody a nevýhody

 1. Suchý šampon není vhodný pro každodenní použití. Je to právě vytvořeno pro případy vyšší moci, když potřebujete rychle položit hlavu a není k tomu čas a podmínky.
 2. Není vhodná pro všechny: například, jasné brunety by měly používat s velkou opatrností, protože to je bílá látka, která se podobá prášku nebo mastek. Proto, bez ohledu na to, jak pečlivě je z vlasů vyčistěno, mohou její částice v nich zůstat a na tmavých vlasech budou velmi patrné.
 3. Účinky čistoty netrvají dlouho a na druhý den, a nejlépe večer před spaním, je stále doporučeno umýt vlasy obvyklým způsobem.
 4. Pokud dojde ke kontaktu s oděvy, zanechává bílé znaky, které vypadají neestetické.
 5. Pokud jsou vlasy přehnané, je lepší nechat tento nástroj používat, nebo je rozstřikovat na samotné kořeny, aby nedošlo ke zhoršení stavu vlasů.
 6. Když používáte tento šampon, prameny ztrácejí svůj lesk a stávají se matnými.
 7. Časté používání Ciezového suchého aerosolu může vést k lupům a seborrheu.

Suchý šampon však vynikající práci s okamžitou funkcí - čistí vlasy, ochucuje je a přidává objem. Je dobré střídat s obvyklými způsoby mytí hlavy a používat nejvýše 2-3krát týdně.

Jak používat suchý šampon?

Před použitím šamponu Cies dobře hřebenové vlasy. Potřebujte plechovku a zvednutím každého pramene rozstříkejte ji od kořenů a po celé délce vlasů. Rozstřikujte, aby byl ve vzdálenosti asi 30 cm od hlavy a snažte se nedostat proudem do očí a obličeje. Pak prsty jemně masírujte hlavu a rozdělte produkt přes vlasy. Počkejte několik minut, než začne šampon. Pak musíte pečlivě hřebetnout hřeben na vlasy. Pokud máte po ruce sušič na vlasy, můžete ji použít - proud vzduchu bude z vlasů pozoruhodně odstraňovat bílé částice.

Některé funkce použití

Možná, že lidé, kteří ostrým negativním hodnocením na Cies suchém šampónu na webu nevědí některá pravidla pro jeho použití, a proto výsledek jim nesplnil. Existuje několik jemností, které nelze provést:

 • Nemůžete stříkat příliš mnoho peněz na vlasy: dostanou nepohodlné stíny, a místo účinku čistoty se bude zdát ještě špinavější a těžší.
 • Nemůžete použít tento šampon, pokud máte mokré nebo mokré vlasy: pohlcená vlhkost, částice produktu se budou držet spolu a ve vlasech se vytvoří bílé hrudky, které se nedají snadno odstranit.
 • Pokud je to možné, je lepší umýt šampon před spaním, jinak se může soudit podle recenzí.

Chcete-li vlasům dosáhnout požadovaného objemu, aplikujte šampon, hlavu dolů. Je lepší použít sérii "Zvedání hlasitosti".

Různé suché čisticí prostředky používaly vlasy i našich babiček. Byla to mouka, mastek, škrob.

To znamená, že tento postup byl již dlouho znám a byl úspěšně používán po staletí. Ciez specialisté, kteří si vytvořili vlastní šampon, vzali v úvahu staré tradice, ale využili nejmodernějších technologií a úspěchů v oboru péče o vlasy.

Výsledkem je, že jejich vývoj - suché šampony "Anti Grease" a "Volume lift" v mnoha ohledech ulehčují život moderním lidem, takže vlasy jsou vždy čerstvé, krásné, dobře upravené a voňavě voní. A velmi často jsou nepostradatelnou kouzelnou hůlkou, bez níž prostě nemůžete udělat. Pokud jde o recenze, mezi nimi je mnohem pozitivnější.

Pro Více Informací O Suché Vlasy