logo

Výběr nejlepšího šamponu Mirolla sulsen

Kvůli špatné výživě, špatnému prostředí, měnícím se klimatickým podmínkám nebo nerovnováze hormonů se na hlavě vlasů mohou tvořit bílé vločky, které se nazývají lupiny. Čím dřív začneme s nimi bojovat, tím dřív obnovíme starou krásu našich kudrlin. Jedním z účinných prostředků, které jsou schopné eliminovat mrtvé kožní váhy, je šampon s obsahem sulfenu proti lupům domácí produkce.

Co je lékem?

Vědci, kteří zkoumají příčiny lupů, dospěli k jednomyslnému názoru, že k němu dochází v důsledku porušení mikroflóry dermis pokožky hlavy, ke které dochází kvůli poruše mazových žláz. Kvasinkovitá houba Pitirosporum, která žije na pokožce hlavy, se za takových příznivých podmínek začíná aktivně množit a vytváří celé kolonie. Výrobky její životně důležité činnosti vyvolávají rychlou exfoliaci horní vrstvy kůže - epitelu, což vede k tvorbě lupů nebo seboroické dermatitidy.

Šampon Sulsen Mirol aktivně odolává houbě a brání její výživě na buněčné úrovni. Mikroorganismus proto umírá a eliminuje výskyt bílých šupin v budoucnu.

Šampon Sulsen Forte přispívá k:

 • odstranění mykózy v důsledku fungicidních účinků na kůži vlasů;
 • normalizace mazových žláz (uvolní se optimální množství mazu, takže houba neparazuje na vaší dermis);
 • exfoliace keratinizovaných kožních částic;
 • rychlý růst vlasů, protože zlepšuje přístup kyslíku a živin k folikulům;
 • urychlit regeneraci pokožky;
 • zvlhčující kudrlinky (po nanesení nástroje se stávají měkkými, lesklými a drobivými, jako po balzámu opláchnutí).

Důležitý bod! Na rozdíl od jiných šamponů z řady "Anti-lupy" prezentované v našich lékárnách, speciální formula Sulseny vůbec nezhoršuje vlasy. Proto je vhodný pro mastnou nebo suchou skalp. Přípravek je také indikován pro seboroickou dermatitidu, ekzém, psoriázu a pityriáze.

Šampon proti lupům z řady Mirroll

Existují takové možnosti šamponů proti lupům od výrobce Mirolla:

 • Mirra "Sulsen Forte". Léčivá suspenze o objemu 250 ml je uzavřena v tmavé lahvičce. Prostředky pro 1 a 2% disulfid selen jsou v prodeji (v prvním případě se šampon doporučuje pro profylaxi, ve druhém - pro léčbu). Léčivá kosmetika má příjemnou vůni bylin. Vzorec obsahuje jednotlivé výtažky, které zlepšují stav vlasů. Je třeba aplikovat každé 3 dny.
 • Dermatologický šampon Mirolla. Tento výrobek doporučuje střídat s pastou Sulsen. Lahvička o objemu 250 ml postačí po dobu dvou měsíců léčby.
 • "Sulsen Mite." Na výrobci obalů je uvedeno, že nástroj je určen k boji proti lupům a vypadávání vlasů. Zvláštní výhodou tohoto výrobku je, že je ideální pro tučné kudrlinky. Oranžová hmota aktivně odstraňuje různé druhy nečistot a lupů, uvolňuje folikul z klapky vytvořené na kůži, která zabraňuje pronikání kyslíku a dalších živin.
 • Sulsenicový šampon "Forte" s ketokonazolem. Aktivní složka v láhvích o objemu 150 a 250 ml je ketokonazol, který má na houbu škodlivý účinek.
 • Šampon Sulsenic "Forte" s klimbazolem. V tomto případě je klíčovou složkou přípravku Climbazol, analog ketokonazolu. K dispozici v 150 a 250 ml.
 • Šampon Sulsen "Forte" na bázi dehtu. Jak víte, dehet má lehký peeling epidermis. To je důvod, proč lupiny rychle opouští pokožku vlasů.
 • Šampon sulsenovy "Forte" s kopřivou. Extrakt z kopřivy se vkládá do základního složení přípravku, který poskytuje příjemnou vůni a zlepšuje stav kudrlin.

Složení a užitečné vlastnosti

Složení vlasů proti lupům zahrnuje síru selenu. Je zapuštěn do buněčné stěny parazitních mikroorganismů, které působí na molekulární úrovni. Po takových manipulacích se houba nemůže rozdělit, a proto se dále neopakuje.

Navíc je to látkou syntetizovanou chemickým průmyslem, která normalizuje práci mazových žláz a zlepšuje stav epitelu. Disulfid seleničku může dlouhodobě působit na vlasy a vyvíjet preventivní účinek mezi způsoby aplikace terapeutické suspenze.

Jak je známo, selenový disulfid není univerzální prostředek proti houbám (nezabije všechny varianty parazitických organismů). Proto se výrobce rozhodl, že jeho nástroj bude aktivnější tím, že do něj vloží další důležité součásti: klimakazol nebo ketokonazol, které jen přispívají k eliminaci mykóz 100%.

Složení lékařské kosmetiky také obsahuje kyselinu salicylovou a kyselinu citronovou, glycerin, výtažky rostlin a bylin, které výrazně zlepšují stav vlasů.

Výhody a nevýhody

Klinické studie šamponu Sulsen s ketokonazolem ukázaly, že nejen eliminuje lupy a hlavní faktor jeho vzniku, ale také odstraňuje negativní účinky vývoje onemocnění:

 • seboroická dermatitida;
 • podráždění na pokožce hlavy;
 • psoriáza;
 • alopecie (těžká ztráta vlasů).

Je třeba také poznamenat, že šamponová farmaceutická společnost "Mirolla" má nízké náklady. Má složitý účinek, zabíjí houbu, zlepšuje mikrocirkulaci krve v blízkosti pokožky a hlavně eliminuje příčinu - nerovnováhu v mazových žlázách.

Mezi nedostatky lze nalézt:

 • rychlé vyplacení finančních prostředků;
 • mírně přírodní složení;
 • nepříjemná vůně;
 • (i když Mirrol Forte s ketokonazolem nebo climbazolem jistě dokáže překonat houbu).

Kontraindikace

Při použití šamponu Sulsen Mirulla nejsou žádné zvláštní omezení. Kontraindikace jsou omezeny pouze na individuální nesnášenlivost jednotlivých složek nástroje. Chcete vědět, jestli jste alergičtí na složky navrhovaného suspenze? Proveďte jednoduchý test. Namočte několik kapek šamponu do pokožky uvnitř ruky a počkejte asi 10-15 minut. Po mytí kompozice vizuálně vyhodnoťte dermis pro změny. Pokud se objeví otoky, zarudnutí, vyrážka a nepříjemné svědění, musí být tento lék vyřazen.

Rovněž se nedoporučuje používat nástroj pro ženy nesoucí děti a kojící matky. Ačkoli klinické studie nebyly provedeny u těhotných žen, je možné, že agresivní složky mohou proniknout do krve přes dermis a vést k intoxikaci těla.

Důležitý bod! Většina těhotných žen se objevuje kvůli hormonálním změnám v těle. Jakmile se objeví dlouho očekávané dítě, projde. Proto vedoucí gynekologové doporučují, aby nepřijímali rizika s použitím agresivní lékařské kosmetiky s fungicidními účinky a počkejte trochu.

Pokud se šampon dostane do očí, je třeba je omyt velkým proudem vody, jinak je možné podráždění sliznice. Šampon proti lupům Sulsen může používat děti.

Cena šamponu od ruského výrobce Mirolla závisí na:

 • objem lahve;
 • procento základní složky (1 nebo 2%);
 • šamponová řada "proti lupům";
 • určitou lékárnu.

Cena šamponu se pohybuje mezi 170-330 rublů. Například silný šampon Forte s ketokonazolem lze koupit za 250-260 rublů.

Lék je uvolňován výhradně v lékárnách. Recept na jeho získání se nevyžaduje.

Fotografie před a po

Jak používat

Zvláštní výhodou použití šamponů v boji proti lupům je to, že postup se téměř neliší od obvyklého mytí hlavy. Musíte si rezervovat několik minut volného času a přísně dodržovat níže uvedené pokyny.

Průvodce akcemi:

 1. Navlhčete kudrlinky teplou vodou.
 2. Aplikujte na pokožku na pokožku hlavy a rozšiřte ji po celé ploše oblastí postižených lupinami.
 3. Jemnou masáž suspenze do dermis s masážními pohyby po dobu 2-3 minut.
 4. Opláchněte normální tekoucí vodou.
 5. Průběh léčby je 1-3 měsíce, v závislosti na zanedbání nemoci. Naneste šampon je nutné každé 2-3 dny, a v žádném případě nemají přerušit léčbu nebo vaše předchozí pokusy selžou a musí začínat všechno od začátku.

Je to důležité! Pokud máte pocit, že kudrlinky nejsou dobře opláchnuty, opakujte postup znovu. Nezapomeňte, že je povoleno pouze dvojité mytí vlasů v jednom přístupu, protože aktivní složky výrobku mohou vyvolat podráždění pokožky.

Účinek aplikace

Přehledy šamponů Mirol s ketokonazolem a climbazolem se objevují hlavně pozitivně. Již po týdenním užívání nápravy byly pozorovány zesílené váhy Ti, kteří dostali terapii ve 2 měsících, se podařilo dlouho zapomenout na lupy.

Zlepšení stavu vlasů bylo zjištěno: kudrlinky se stávají čistšími, měkčími a pružnějšími na styling. Uživatelé jsou také překvapeni skutečností, že šampony řady "Anti-lupy" od firmy Mirroll nevysuší pokožku.

Pro profylaxi je nejlepší použít 1% lék s aktivní látkou - sulfid selenu. Pokud máte velké množství lupů, použijte 2% šampon Forte obsahující buď ketokonazol nebo climbazol.

Po absenci jakéhokoli účinku po měsíci se poraďte se svým lékařem nebo tricholožkem. Ujistěte se, že šampon houba zabil smůlu, ale porucha mazových žláz stále probíhají vzhledem ke specifickým důvodů: poruchu endokrinního systému, poruchy příjmu potravy nebo časté výpadky. Pouze vyloučení těchto faktorů pomůže zapomenout na nemoci navždy.

Sulsen šampon domácí výroby Forte nebo Mite je schopen rychle odstranit nešťastné lupy. Před použitím je doporučeno poradit se specialistou, aby se zajistilo, že lupiny vyvolaly parazitní houbu. Můžete také konzultovat s dermatologem, která verze šamponu vám nejlépe vyhovuje.

Užitečná videa

Sulsen forte - způsob, jak se zbavit lupů.

Šampon sulsenovy 2% proti lupům Sulsen Forte z Mirra

Zpětná vazba

S věčným problémem - lupy, ve výběru šamponu se nedá vyčistit, protože každý nový nástroj může způsobit "bílý sníh" na ramenou. V tuto chvíli jsem zvedl jen jeden šampon, který mi vyhovuje, ale snažím se střídat s ostatními, takže neexistuje žádná závislost. Tady a znovu, když se snažil střídat, lupy doslova padly na hlavu. A proto, že Sulsenova pasta mě zbavuje tohoto neštěstí jen 1-2 krát, rozhodla jsem se, že si koupím podobný šampon se 100% jistotou, že tam nebude žádný problém.

Šampon má mlhavou barvu, absolutně miluju vůni - přírodní bylinný (voní jako čerstvě rozkrájený trávník a všechny druhy léčivých bylin z lékárny). Konzistence není příliš hustá, vodnatá, není příliš ekonomická, protože Pěna slabá, načechraná pěna nefunguje. Je to dobré vlasy, vůně nezůstává, když se vlasy vysychají (a je to škoda, chtěl bych cítit takovou čerstvost na sobě déle). Po šamponech vlasy nesvítí mocně, česání bez dalších prostředků (spreje, balzámy, speciální oleje) je poměrně obtížné. Obecně platí, že působení šamponu je poměrně mediální. Jediné, co se mi líbilo, bylo to, že po dlouhých chvěních vlasů můžete vlasy vypláchnout asi jednou za 3-4 dny (stejně jako já). A co je nejdůležitější - násobí lupy někdy! Nikdy jsem od něho nečekal takovou věc, protože každé umývání bílých váček v mé hlavě bylo stále více a více. Jako výsledek, když jsem použil třetinu láhve, dal jsem ji pryč a jakmile jsem změnil šampon - lupiny zmizela téměř z prvního praní jinými prostředky.

Obecně se domnívám: sulsenová pasta - ano, šampon - už nikdy!

Kst. Líbí se mi tento šampon namísto sprchového gelu, nevysušuje kůži a čistí dobře. Za to a chuť - házet míč.

Dermatotropní látky Mirra Sulsen Forte Šampon Sulsen 2%

- Řekni mi, odkud jsi přišel, můj nevyžádaný muk...?

Takže jsem získala lupy po použití šampónů Natura Siberica a Dove.
Lupina měla hodně a strašlivou svrbivou hlavu. V lékárně jsem požádala o šampon a pastu společnosti Sulsen, známých záchranářů z lupin. Ale lékárník, ať už mě neposlouchá, nebo vůbec neposlouchá, mi prodal Šamponový sulosič Morrolla (proč ve jménu Mirry?) A další šampon - Perhotal.

Začal jsem se svými experimenty se šamponem Sulsen. Složení, popis a způsob aplikace lze zobrazit na fotografii.
Šampon má jasně žlutou barvu a ostrý zápach loukových bylinků.) Pěny jsou docela dobré pro léčivý šampon. Takto promýšlejte, je lepší spláchnout vlasy pravidelným šamponem před použitím. Omyje se normálně, ale je lepší to udělat opatrně, jinak se za jeden den objeví "myš" vůně vlasů (pokud někdo pochopí, co tím myslím).
Vůně trávy stále zůstává trochu na vlasu, cítíte se jako kráva, která nedávno spásala na louce.

A vlastně o výsledku... A není! Po 2 týdnech byla hlava svědčící a svrbivá, bez lupin, jaká byla a zůstala. Možná o něco méně.

Vyplivněte srdce tohoto šamponu a lékárníka, který mě taky oklamal a pokračoval ve svých experimentech se šamponem Perkhotal. Ale o tom v další recenzi...

Celkem: spousta potíží s tímto šamponem a účinek je nulový.

P.S. Odpusť mi, znalce tohoto výrobku. Jsem upřímně rád, že se k vám přiblížil)

Nejlepší náplasť proti lupům! (složení + fotka)

Na podzim začala strašná lupa s velkými vločkami, které letěly přímo z hlavy.

Přemýšlel jsem o koupi léčivého šamponu, protože běžné šampony proti lupům nefungují ani nevylučují příznaky, ale ne na dlouhou dobu. Proto jsem se rozhodl vzít léčebný šampon. Ukázalo se, že je to Sulsen Forte. Lékárna měla 2 typy: 1% a 2%. Rozhodla jsem se, že si vezmu 2%, abych se jistě zbavil tohoto problému. 1% je určeno k profylaxi. Cena byla 180 rublů.

Komponenta proti lupům obsahuje sulsen, která je obsažena v mnoha lékařských přípravcích. Zde byla koncentrace celkového objemu 2%. Kromě toho, že se zbaví lupů, výrobce slibuje, že vlasy budou silnější a obnoví její strukturu, dá se jí lesk a zdravý vzhled. Průběh aplikace je individuální, ale průměrná léčba je 1,5-2 měsíců. Aplikace: aplikujte na mokré vlasy, nechte 2-3 minuty, poté opláchněte. Šampon má neindukující bylinný zápach, který trvá několik hodin na vlasu. Konzistence šamponu je tekutá, má žlutou barvu, pěnu dobře a dobře vlasy.

Tento šampon jsem použil měsíc a lupy zcela zmizely. Ukázalo se, že je velmi ekonomické, protože polovina láhve zůstala. Použil jsem je však s pravidelným šamponem. Nejprve aplikujte sulsen a pak další šampon. Výsledky byly viditelné po 3-4 aplikacích. Moje rada je, že rychle se zbavit lupů musíte omezit použití sladké. Vzhledem k tomu, že může zvýšit vzhled lupů.

Předtím jsem v takových případech použil zubní šampon a já se mi to nelíbilo. Výsledek od něj nebyl špatný, ale nebyla tam žádná příjemná vůně.

Šampon doporučuje těm, kteří takový problém trpí. Přístup k léčbě správně a je lepší nešetřit peníze na drahé zbytečné šampony.

Velký šampon proti lupům (foto)! Ale neházejte do falešného (((

Můj manžel měl vždy lupiny. Jaký šampony jsem nekoupil, vyzkoušel celý masový trh - hlavní skořápky, shaum, jasné a všechny ostatní s nimi. Efekt byl nulový. Můj manžel musel každý den ráno umyt vlasy, protože večer byla celá hlava a ramena už v bílých vločkách. Nakonec jsem nějak šla do lékárny a rozhodl jsem se, že tam budu mít šampon. Chytil jsem šampon Sulsen Forte 2%, to stálo asi 200 rublů. Koupil jsem ji a ráno můj manžel umyl hlavy. Jaké bylo naše překvapení, když večer přišel z práce a jeho ramena nebyla pokrytá "bílým sněhem"! Neočekávali jsme takový efekt! Šampon je velmi měkký, má neobvyklou vůni, nenápadnou a jasnou barvu karotky (barvu šamponu na fotografii). Kromě toho je šampon velmi ekonomický, koupil jsem ho v loňském roce na konci června a právě končí! Dalším obrovským přírůstkem je to, že odstraní přebytečný tuk a vlasy a manžel místo toho, aby si umyl hlavu každý den, začal umyt vlasy 1-2 krát týdně! Mimochodem, já jsem také nemohl odolat a několikrát umyl hlavu (i když nemám lupy) a moje vlasy se jí opravdu líbily! Pokud chcete mít zdravé čisté vlasy bez lupů - nezapomeňte zkusit tento nádherný nástroj.

Doplňuji recenzi: po úspěšně skončené láhvi šamponu jsme koupili další, již v jiné lékárně. Šampon byl jinou barvou (jasně žlutá), vůně je stejná. Manžel použil polovinu láhve, ale efekt je pryč. Znovu se objevily lupy. Myslím, že tentokrát jsem si koupil falešnou. Protože barva šamponu je zcela odlišná.

Jediný léčebný šampon (foto)

Pravděpodobně každá osoba dříve nebo později čelí problému lupů. Za prvé, bojuje s tímto problémem s běžnými šampony na lupy, které jsou v každé řadě šamponů. Když přestanou pomáhat, člověk se přepne na tzv. Medikované šampony, jako je Nizoral. Ale po nějaké době přestanou pomáhat. A pak je člověk ve slepé uličce a zoufale hledá nástroj, který by mu pomohl. Poté, co jsem prošel všemi těmito etapami, našel jsem tento šampon. Pomohl. A to stále pomáhá.

Šampon obsahuje 2% pasty Sulsen - léčbu dermatitidy.

Jak to chápu, je sulfid selenu aktivní složkou. Jednou jsem byl dermatolog s problémem suché kůže na obličeji, a já jsem byl jen předepsal tuto pastu, poznamenat, že to může a lupy zachází. V tomto případě doktor řekl, že ve skutečnosti jen ona sama a léčí.

Šampon by měl být aplikován a držet na hlavě po dobu 5 minut.

Vůně šamponu specifické, nepříjemné. Vlasy po zmatení a špatném hřebeni. Ale lupy trvá dlouhou dobu. Co se od něj vyžaduje. Za tímto účelem můžete trpět drobnými potížemi.

Jeho vlasy samozřejmě nevypadají.

A zapomněli jsme na lupy) (foto)

Tento šampon pomohl nejen mému manželovi, ale i mně. Začneme v pořádku...

Můj milý skoro vždycky měl lupiny, někdy zesílil. Každý den umývá hlavu. Předtím pomohl HeadShoulders, ale po jeho zrušení se lupy vrátí ještě víc. V lékárně nám doporučil tento šampon známý lékárník. Stálo to 250 rublů. Drahé, podle mého názoru. Ale co dělat...

Po 1-2 týdnech použití zmizely lupy. Nyní se po několika měsících znovu objevil, ale to není zrušení - uplynulo příliš mnoho času.

Domnívám se, že tento nepříjemný "sníh" může být důsledkem problémů s gastrointestinálním traktorem (s největší pravděpodobností případ mého manžela), takže si myslím, že se Sulsen vypořádal s jeho úkolem.

Co mě houpá, když jsem spálil kůži barvou Farmavity, poprvé jsem v životě narazil na lupy. Kadeřník radil různé profesionální šampony, ale vzpomněl jsem si, že jsme to už měli.

Při prvním použití Sulsen příjemně potěšil s bylinkovým zápachem (vůně jako kopřiva nebo kořen lopuchu). Pěna velmi VELMI dobře, je proto utrácena velmi ekonomicky (takže cena je stále oprávněná). Je dostatečně tekutá, barva je žlutá. Poprvé se lupy neobjevily okamžitě a v mnohem menším množství.
ve Jako vedlejší účinek - bazální objem, který jsem dlouho neměl. Po druhém nevidím ještě lupy (včera mýdlová hlava). Svědění jako takové je téměř pryč. Myslím, že 5 minut vypláchnu golvu a pak 5x pro profylaxi.

Pro mého manžela a pro mě to je spása. Nyní také doporučujeme ostatním v podobných situacích.

Zhoršilo mě to... Ale spíš má špatná hlava. Foto.

Zvláštní věc, jakmile přijde čas na čepice a ústřední topení, začne se mi kůže odlupovat a projevit se škrobem lupinami. Je to škoda, protože vlasy jsou suché a nevyžadují časté umývání, ale kvůli svědění a nenávistným lupráním třetího dne je nutné je umýt.

Po přečtení mnoha pozitivních, extrémně pozitivních recenzí o Sulsenu jsem šel hledat. Podařilo se mu najít pouze jednu možnost - od společnosti Mirra.

Samotné balení je velmi levné, nepohodlné klapky, hnědé. Ale jak říkají, pomohli. Ale to mi nepomohlo. Již jsem, upřímně, unavený pocit trvalé výjimky z pozitivní dynamiky. To, že přinášíte dobré recenze, nakupujte a psát jediný negativní příspěvek. Tak to je teď.

Úžasná barva zběsilé mandarinové kapaliny se bez problémů aplikuje na vlasy, zpěňuje se normálně, máchání až do pískování. Moje vlasy jsou strašně zmatené! Dokonce ani silikonové masky se někdy nemohou vypořádat s rohožemi. Nevím, jestli je kompozice sama o sobě taková, že moje vlasy vysuší ještě víc, nebo moje voda z vodovodu se náhle stala nebezpečným pro zdraví, ale vypadám jako žínka. Poprvé v životě, s dlouhými vlasy až k ramenům, jsem narazil na problém, že je česá! Chápu ve škole, když jsem měl ocas na zadku, ale teď už je to skoro nic, co by se mohlo poškrábat!

Ale jak se říká, je to jen vedlejší účinek. Samotný problém s lupinami se stal naopak! Šampon vysušuje pokožku hlavy tak, že začala doslova prolévat šupiny velikosti hrachu! Nejdřív jsem si myslel, že tohle je způsob, jak byla kůže očistěna, že mrtvá část byla omyta, a pak bude všechno čisté. Ale když jsem využil celé 2 týdny, hlavu jsem doslova po několika dnech, všiml jsem si pouze negativního trendu.

Nemám v úmyslu mučit sám sebe, vlasy a hlavu vůbec. Nakonec jsem si uvědomil, že problém nebyl v houbě, která způsobuje lupy (což byl tento šampon určen k odstranění), ale v banálním suchu vzduchu. Z baterií, tvrdě chlórovaných a s přídavkem vody z vodovodu, moje hlava vykřikuje a pomáhá, a také jsem přidal poměrně těžký lék ve formě terapeutického šamponu. Jdu se podívat, co je od zvlhčujícího prof. značky, řeším můj problém tímto způsobem, nyní také se zvláštním vysušením a ztuhlostí vlasů.

Šampony proti lupům. Seznam nejúčinnějších ošetření vlasů a pokožky hlavy žen, mužů a dětí.

Lupiny jsou patologický proces na pokožce hlavy, způsobují nepohodlí a vyžadují správnou léčbu. Zvláštní šampony proti lupům a pro hojení pokožky jsou považovány za jeden z účinných prostředků k léčbě tohoto problému.

Vlastnosti terapeutických šamponů proti lupům

Široký sortiment šamponů, který se prodává ve specializovaných kosmetických obchodech, pomáhá pouze při prevenci této nemoci. Pro správnou léčbu je nutné vybrat celou řadu nástrojů. Zahrnuje farmaceutické šampony proti lupům.

Léčivé šampony nejsou určeny pro každodenní použití a střídají se s použitím kosmetických šamponů.

Mezi hlavní léčebné vlastnosti patří:

 • opatření zaměřená na odstranění příčinných činitelů a prevenci komplikací;
 • antifungální přísady;
 • baktericidní vlastnosti;
 • protizánětlivý účinek;
 • odstranění nadměrného loupání v oblasti postižené oblasti pokožky hlavy.

Výhody a nevýhody šamponů

Pro ošetření lupin ve formulacích šamponů používejte různé sady komponent, které společně mohou pomoci v boji o zdraví pokožky hlavy. V závislosti na stupni dermatitidy a jejích zanedbávání doporučují lékaři volbu individuálního léčebného postupu.

Mezi nejběžnější složky boje proti lupům patří látky jako:

Výrobky zinku

Výhody:

 • šampon se zinkem má složitý účinek na onemocnění;
 • stimuluje aktivní růst nových chloupků;
 • má antibakteriální a protizánětlivý účinek;
 • tento typ šamponu je vhodný pro většinu lidí, protože nezpůsobuje alergickou reakci;
 • Náklady jsou mnohem nižší než konkurence.

Nevýhody:

 • individuální alergická reakce na složky v šamponu;
 • rychle návyková;
 • nepomáhá při akutní nebo pokročilé formě dermatitidy.

S obsahem síry a kyseliny salicylové

Výhody:

 • kyselina salicylová ve složení šamponu pomáhá očistit pokožku mrtvých buněk;
 • má silný antifungální účinek;
 • zabraňuje nadměrnému vylučování kožního mazu;
 • podporuje obnovu mrtvých buněk.

Nevýhody:

 • nevhodné pro suché vlasy, stejně jako křehké a náchylné k vypadávání vlasů;
 • šampon je schopen uschnout pokožku hlavy;
 • alergické reakce na určité složky.

S dehtem

Cín, který se získává při zpracování březové kůry, má příznivý účinek na pokožku hlavy a aktivně bojuje proti lupům.

Výhody:

 • pomáhá zvyšovat hustotu srsti;
 • pomáhá zlepšovat krevní oběh;
 • eliminuje problém nadměrných mazových žláz.

Nevýhody:

 • nepříjemný zápach;
 • zvýšená suchost hlavy;
 • rychlé návykové.

Jak si vybrat lékárničku v lékárně

Při výběru účinného šamponu proti lupům musíte být vědomi toho, že tento nástroj by měl:

 • poskytují komplexní účinek na pokožku hlavy.Šampon by měl uschnout kůži, zvládnout nadměrnou mastnou pokožku pokožky hlavy a odstranit mrtvé částice;
 • šampon musí obsahovat antifungální přísady. Patří sem pyrithion nebo zinek;
 • Kompozice by měla obsahovat přírodní složky a neobsahuje vůně.

Top 13 účinných léčebných šamponů

Výběr správného šamponu začíná předběžným určením typu vlasů:

Chcete-li zjistit příčiny lupů, nejlepší možností je konzultovat s dermatologem. Lékař provede potřebné studie s definicí příčin a poskytne potřebnou radu o preferované volbě léku.

Keto plus

Obsahuje látky, které inhibují vývoj hub - ketokonazol a pyrithion zinečnatý. Používá se při seboroické dermatitidě a zbavuje se.

Sulsen Forte

Šampon, který obsahuje extrakt z kořene lopuchu a sulsenu. Zabraňuje životně důležitou aktivitu bakterií, posiluje vlasové folikuly. Průběh léčby je 1 měsíc. Stojí za zmínku, že při podráždění pokožky a svědění kůže zmizí po 1 - 2 sezeních.

Při aplikaci drogy se aplikuje na vlasy a stárne po dobu 3 minut. Postup je opakován, aby se dosáhlo terapeutického účinku. Frekvence použití 1 krát týdně.

Nizoral (Nizoral)

Vysoce vyhledávaná droga, která obsahuje ketokonazol. Ovlivňuje různé typy hub. Kromě léčby lupů, odborníci doporučují použití pro svědění a podráždění pokožky hlavy.

Při aplikaci drogy se aplikuje na hlavu a nechá se stát 5 minut. Pak se omyje vodou. Frekvence používání - 3x týdně. Průběh léčby je 2-3 měsíce.

Dermazol

Droga s vysokou účinností léčby lupů. Používá se 2krát během týdne. Obsahuje ketokonazol, který inhibuje aktivitu hub. Je také schopen snížit svědění kůže a zablokovat vývoj zánětlivých procesů. Průběh léčby je 1 měsíc.

Seborin pro mastné vlasy

Jako součást tohoto německého zdravotního šamponu jsou k boji proti lupům zahrnuty následující složky:

 • kofein. Tato složka zvyšuje krevní oběh, což přispívá ke zvýšení hustoty vlasů a jejich výživy;
 • kyselina salicylová. Pomáhá normalizovat přirozenou rovnováhu pokožky hlavy;
 • vitamíny a minerály. Jsou schopné vyživovat vlasy potřebné pro své zdraví.

V komplexu mají tyto složky účinný účinek na houbu a zcela ji odstraňují. Průběh léčby trvá 3 týdny.

Sebosol

Relativně nová droga v kosmetických obchodech a lékárnách.

Ve svém složení obsahuje:

 • ketokonazol. Tato látka účinně bojuje proti houbám;
 • kyselina citrónová. Komponenta, která řídí produkci kožního mazu, je mazové žlázy;
 • glycerin. Ovlivňuje houbu.

Pomáhá při lupénce a lupénce, zvyšuje citlivost kůže a urychluje metabolismus. Frekvence použití - nejvýše dvakrát týdně. Celkový průběh léčby se vypočítává na 1 měsíc.

Tar tar šampon

Ve svém složení obsahuje březový dehet, který má pozitivní vliv na celkový stav pokožky. Díky účinkům glycerinu a kokosového oleje eliminuje svědění a podráždění.

Fitoval

Základem drogy jsou rostlinné přísady s přídavkem léčivých látek. Doporučuje se pro psoriázu, dermatitidu a lupy.

Kompozice společnosti Fytoval zahrnuje:

Výtažky z rozmarýnu a arniky obsažené v přípravku potlačují zánětlivé procesy, podporují zlepšení krevního oběhu.

Panthenol částečně neutralizuje vedlejší účinky účinných látek. Frekvence použití - 2 krát týdně. Doba trvání léčby onemocnění seborey je 4 až 16 týdnů, psoriáza je 8 až 12 týdnů.

Chloran

Obsahuje nasturcium, kyselinu salicylovou, která je schopná potlačit životně důležitou činnost hub, přispívá ke zúžení pórů a obnovení buněk.

Ducre Celual DS (Ducray Kelual DS)

Obsahuje keluamid, cyklopiroxolamin, pyrithion zinečnatý a betain. Potlačuje vývoj hub, pomáhá odstranit mrtvé buňky. Průběh léčby se provádí do 2 měsíců.

Vichy Derkos (Vichy Dercos)

Francouzská droga s mírným účinkem na pokožku. Pomáhá zmírnit podráždění a svědění po první aplikaci. Doporučuje se pro denní použití u žen a mužů s vysokým obsahem tuku v pokožce hlavy.

Sto receptů krásy "Tar"

Obsahuje přírodní složky, které pomáhají obnovit vlasy v boji proti houbám.

Mezi tyto komponenty patří:

 • mátový olej;
 • březový dehet;
 • extrakt z dubové kůry;
 • citronová šťáva

Koně

Tento lék s ketokonazolem je jedním z nejlepších léků proti lupům.

Ve svém složení obsahuje složky jako:

 • vitamin B5. Tento provitamin je schopen vytvořit pro každou srst film, který poskytuje ochranu před vnějšími nepříznivými faktory;
 • kolagen. Je schopen plně obnovit strukturu vlasů a vrátit jim zdravý vzhled;
 • lanolin. Tato látka pomáhá udržovat přírodní vodní rovnováhu pokožky hlavy;
 • hydrolyzovat. Tato složka posiluje vlasové folikuly a zabraňuje vypadávání vlasů;
 • ketokonazol. Tato látka je aktivní složkou v boji proti lupům.

Nejlepší šampony na lupy pro každodenní použití:

Wellreal

Tento šampon proti lupům je účinný při jeho prevenci. Léčivo vyrobené v Bělorusku, které se skládá z následujících složek: D-panthenol, extrakt aloe, pyroctolamin. Normalizuje tukovou kompozici, změkčuje vlasy. Používá se jako účinný prostředek proti lupům.

Perhotinet

Droga, která se skládá z: heřmánekového extraktu, ricinového oleje, dehtu, vitamínů PP a F. Příznivě ovlivňuje růst vlasů, odstraňuje přebytečný tuk, brání vypadávání vlasů.

Himaláje Herbály pro mastné vlasy

Tento lékařský šampon nejen eliminuje lupy, ale také vyživuje vlasy a obohacuje je o užitečné složky.

Složení tohoto šamponu zahrnuje:

 • extrakt z čajovníku. Tato složka je jednou z nejúčinnějších proti houbám;
 • rozmarýnu. Tento extrakt je přirozenou protizánětlivou složkou;
 • santalového dřeva Tato rostlina pomáhá eliminovat svědění a suchou pokožku hlavy;
 • citron Lemon pomáhá bojovat s mastnou pokožkou pokožky hlavy, která je příčinou lupů.

Šampon-tonik čarodějnice Doktor "Zabránit lupům"

Ve struktuře tento výrobek obsahuje 2 zeleninové složky:

 • lopucha. Tato rostlina účinně bojuje proti suchým lupům;
 • chmele Pomáhá udržovat zdravé vlasy a aktivně ho vyživuje.

Všechny ostatní komponenty mají zcela syntetický původ, což poškozuje celkový stav pokožky hlavy.

Ale tento šampon je velmi účinný při prevenci lupů. Dermatologové doporučují střídání tohoto výrobku se šamponem pro každodenní použití. Průběh léčby je 1 měsíc.

Mirrolla Sulsen Forte - šampon pro prevenci lupů

Tento šampon je plně schválen odborníky pro každodenní použití. Ve svém složení obsahuje mnoho rostlinných složek, které pomáhají normalizovat stav vlasových folikulů.

Aby se zabránilo lupům, šampon obsahuje disulfid selenu. Tato složka je syntetická látka, což je nepopiratelná nevýhoda této značky.

Oblíbené šampony pro muže

Dermatologové z celého světa doporučují, aby muži používali šampony proti lupům. To je způsobeno rozdílnou PH rovnováhou pokožky hlavy. U mužů je výrazně nižší než u žen.

Také mužské mazové žlázy pracují několikrát aktivněji než ženy. Proto je mužský šampon schopen dostatečně zablokovat přebytečnou práci mazových žláz a nepoškozovat pokožku.

Mezi nejoblíbenější značky patří:

 • Clear Vita Abe je jedním z nejúčinnějších šamponů proti lupům. Jako součást toho má mnoho složek, které aktivně bojují proti lupům a mají uklidňující účinek. Tato značka je jediná, která vyrábí šampon a balzám v jednom produktu.
 • Hlava Plece - oblíbená značka vytváří produkty proti lupům pro každodenní použití. V rámci šamponu obsahuje mnoho přírodních složek, vitamínů a minerálů, které příznivě ovlivňují obnovu regenerační funkce pokožky.

Šampony pro bezpečné lupy pro děti

Lupy se objevují u dospívajících dětí. To je způsobeno hormonálními změnami v těle. Pravidelné šampóny proti lupům mohou způsobit silnou alergickou reakci a vést k většímu rozšíření houby na pokožku hlavy.

Při výběru šamponu proti lupům v dětství je nutné vybrat hypoalergenní přípravky. Jednou z populárních značek dětských šamponů tohoto typu je Bubchen.

Obsahuje pouze přírodní byliny a neobsahuje vůně, což může vést k alergické reakci.

Friderm je celá řada dětských šamponů proti lupům, které obsahují různé aktivní složky. Měl by být používán 2 krát týdně a důkladně je umývat teplou vodou.

Jak aplikovat a opláchnout šampon

Pro účinnou léčbu je důležité použít vhodný šampon pro lupy. Je nutné použít šampon na mokré vlasy. Poté je třeba nástroj pěnit a opláchnout vodou při pokojové teplotě. Opakujte druhýkrát. Je třeba zabránit kontaktu s očima. Po nanesení vlasů lze vysušit vysoušečem vlasů.

Kolikrát můžete použít šampon pro lupy týdně

Šampon proti lupům je lékem. Jeho časté používání může vést k vysušení pokožky hlavy a zhoršení problému. Při léčbě by šampon neměl být používán víc než 2krát týdně. Pro profylaktické účely - jednou týdně.

Je možné použít vlasový balzám po šamponu proti lupům?

Odborníci doporučují použití balzámů po šamponech proti lupům, protože tyto výrobky nadměrně uschnou pokožku hlavy, aby se zbavily houby. Balzám je schopen hydratovat a obnovit poškozené vlasy. Musí se aplikovat na celou délku, ale ne na kořenech vlasů. Potom opláchněte vodou.

Průběh aplikace terapeutického šamponu

Bez ohledu na značku šamponu proti lupům je účinný léčebný kurz nejméně 1 měsíc. Na konci tohoto období je nutné použít tento šampon na profylaktické účely po dobu 2-3 měsíců. Je třeba jednou jednou týdně umyt vlasy, střídání se šamponem pro každodenní použití.

Kdy bude výsledek viditelný

Výsledek bude patrný po týdnu léčby šamponem. Kompletní eliminace infekce nastává po 3 týdnech.

Co dělat, když se po použití lupů zvýšil

Může k tomu dojít, pokud je vybrán nebo používán nesprávně nesprávný způsob léčby. Pro ošetření do jednoho měsíce můžete použít pouze léčivý šampon a balzámy. Přísně se nedoporučuje používat pravidelné šampony pro časté používání během tohoto období.

Je také nutné změnit značku šamponu na ten, kde je účinná látka zcela odlišná. Možná se tento druh houby přizpůsobil konkrétní látce.

Jak zjistit, zda je kvalita šamponu?

Určit potřebu monitorovat stav vlasů. Pokud po týdenní aplikaci výsledků není nápadné, měli byste si koupit nový šampon. Při výběru se snažte věnovat pozornost kompozici.

Účinný šampon proti lupům kromě antifungálních látek v přípravku by měl obsahovat přírodní byliny, které jsou také nedílnou součástí boje o zdraví vlasů. Také ve složení by neměly být vůně a umělé plniva.

Šampon proti lupům je účinný pouze tehdy, pokud byl správně vybrán odborníkem. Pro léčení houby je lepší konzultovat dermatologa. Nakupování šamponu v lékárně byste měli věnovat pozornost složení.

Při výběru léčebného šamponu je lepší řídit se nejen cenou, ale složkami léčebného prostředku. Pamatujte si, že dobré šampony proti lupům musí obsahovat mnoho bylinných složek a neobsahují syntetické látky. Pro léčení houby je lepší konzultovat dermatologa.

Šampon proti lupům

Účinné šampony proti lupům. Laboratorní analýza:

Nejúčinnější a nejlevnější šampon proti lupům:

Sulsena Forte - prostředek boje proti houbě

Kvůli nepřesnostem ve stravě, nežádoucím účinkům ekologie nebo dysregulaci hormonální rovnováhy se na pokožce hlavy mohou objevit lupy, které rozmazávají vzhled, šíří se všemi vlasy a spadnou na oblečení. Mezi produkty s nejvyšší účinností při odstraňování bílých vloček je šampon Sulsen Forte Sulsen.

Forma uvolnění a složení

 • šampon - plastová láhev o objemu 150 ml;
 • pasta - plastová trubka o objemu 75 ml.

Chcete-li odstranit lupy, můžete použít nástroj Sulsen Forte.

Hlavní složkou tohoto činidla pro lupy je sulfid selenu. Od nemá široké spektrum účinku, nezničí všechny druhy houbových infekcí. V tomto ohledu výrobek posílil antiparazitický účinek léčiva tím, že zahrnoval účinnou složku ve svém složení ve formě ketokonazolu nebo climbazolu. Mají schopnost zcela eliminovat houbové organismy.

Lékařská kosmetika má také ve svém složení:

 • kyselina citrónová a kyselina salicylová;
 • výtažky různých užitečných bylin a rostlin;
 • glycerin.

Mají příznivý účinek na vlasy.

Farmakologický účinek

Funkční na molekulární úrovni proniká selenovým disulfidem do buněčné stěny houby. Pod vlivem drogy se houbový organismus nemůže množit, ztrácí schopnost rozdělit se.

Navíc tato farmaceutická látka normalizuje fungování mazových žláz a má pozitivní účinek na epitelium.

Disulfid selénu má schopnost dlouhodobě zůstat na vlasu, čímž působí profylakticky během doby mezi promýváním vlasů šamponem, takže pokožka hlavy je zdravá.

Šampon Sulsen pomáhá:

 • odstranit houbovou infekci v důsledku skutečnosti, že má fungicidní účinek;
 • normalizovat funkci mazových žláz (mazu se začíná vystupovat v normálním množství a houbová infekce se zastaví na pokožce);
 • lépe odlupovat nadržené části dermis;
 • k urychlení růstu vlasů, díky lepšímu pronikání různých živin a kyslíku do vlasových folikulů;
 • rychle obnovit pokožku;
 • hydrataci vlasů (vlasy po použití šamponu s tímto prvkem se stává měkkým, lesklým a drobivým, stejně jako po aplikaci balzámu-opláchnutí).

Ve srovnání s jinými léky proti lupům, které se prodávají v lékárnách, Sulsena nemá schopnost přehybovat kudrlinky. Proto může být použita jak pro suchou, tak pro mastnou pokožku hlavy.

Šampon Sulsen Forte Treatment se používá při seboroické dermatitidě.

Tento léčebný šampon se používá také při ekzému, pityriích, lupénce a seboroické dermatitidě.

Indikace pro použití Sulsena Forte

Studie anti-lupy Sulsen s ketokonazolem prokázaly svou schopnost léčit lupy, eliminovat hlavní příčinu jeho výskytu a vyrovnat se s následujícími komplikacemi v průběhu progrese onemocnění:

 • těžká ztráta vlasů (alopecie);
 • podráždění na pokožce hlavy;
 • psoriáza;
 • seboroické dermatitidy.

Kontraindikace užívání přípravku Sulsena Forte

Neexistují žádné kategorické zákazy používání výrobku Sulsen. Kontraindikace zahrnují pro některé uživatele pouze reakce na intolerance některých složek šamponu.

Sulsen forte se používá pro psoriázu.

Za účelem zjištění přítomnosti alergie na složené látky tohoto dermatotropního činidla lze provést jednoduchý test: rozdělit malé množství léčiva na vnitřní povrch ramena a počkat asi 10-15 minut. Poté musíte šampon vypláchnout a zjistit, zda na pokožce nedošlo ke změnám. Pokud se vyskytne vyrážka, svědění, zarudnutí a otok, nástroj nelze v budoucnu použít.

Je také lepší užívat drogu pro těhotné ženy a ženy během kojení.

Studie týkající se žen, které nesou dítě, nebyly provedeny, ale složky mohou proniknout kůží do krevního oběhu a způsobit intoxikaci.

Nejčastěji v období porodu je výskyt lupů u žen způsoben hormonálními změnami v těle. Po porodu zmizí. Z tohoto důvodu lékaři doporučují, aby neohrozili plod použitím šamponů s antifungálními účinky, které mohou mít negativní vliv na tělo a čekat na nezbytný čas.

Způsob aplikace a dávkovací režim

Pozitivní stránka protipěnivých prostředků - jejich použití nemá žádné zvláštní rozdíly od jednoduchého mytí hlavy. To nevyžaduje spoustu času, stačí pouze dodržovat dané pokyny.

 1. Wet vlasy teplou vodou.
 2. Aplikujte na vlasový šampon. Nástroj by měl být aplikován na všechna místa, kde dochází k lupům.
 3. Pečlivé pohyby, masírování, je nutné třešit složení do pokožky po dobu 2-3 minut.
 4. Opláchněte vodou.

Průběh léčby trvá přibližně 1-3 měsíce, v závislosti na tom, v jaké fázi je onemocnění. Nástroj by měl být používán každé 2-3 dny. Léčbu nelze zastavit, protože po přestávce zmizí účinek předchozí terapie a musíte ji znovu spustit.

Pokud máte pocit, že vaše vlasy jsou špatně umyté, můžete proceduru mytí opakovat.

Pokud máte pocit, že vaše vlasy jsou špatně umyté, můžete proceduru mytí opakovat. Je třeba mít na paměti, že kudrlinky můžete umývat maximálně dvakrát pro 1 přístup, protože některé látky terapeutického prostředku někdy způsobují podráždění pokožky.

Nežádoucí účinky sulseny forte

Z vedlejších účinků se mohou objevit: alergie (ekzém, kožní vyrážka, přetrvávající svědění, dermatitida), podráždění kůže.

Podmínky prodeje a skladování

Nástroj lze zakoupit pouze v lékárně. Žádný recept není zapotřebí. Skladování by mělo být chráněno před světlem a mimo dosah dětí.

Analogy

Analogy zahrnují:

 • Šampon Sulsen Mite;
 • gelové mýdlo Sulsen Mite;
 • Sulsen Mite těstoviny.

Jaký je rozdíl mezi sulsen a forte

Sulsena Mite je profylaktická látka proti lupům, Forte se již používá při vzniku houbové infekce kůže.

Náklady na šampon Sulsen se liší v závislosti na:

 • obsah hlavní účinné složky (1 nebo 2%);
 • objem lahvičky;
 • typ léku proti lupům;
 • cenová politika lékáren.

Cena tohoto prostředku je asi 170-330 rublů. Například šampon Forte s obsahem ketokonazolu lze zakoupit za 250-260 rublů.

Cena léku je asi 170-330 rublů.

Recenze

Vitalina, 34 let, Kaluga

Náprava společnosti Mirroll Sulsen doslova oživila vlasy. Skutečnost, že kudrlinky a tak vzácné, a nedávno si všiml, že vypadnou tvrdě, peeling, svědění a bílé zrna se objevil. Tento šampon doporučil přítel. Nejprve jsem ani nemohl věřit, že produkt, který je tak levný, může pomoci vlasům. Byl jsem však překvapen, protože po dvou týdnech se vzhled vlasů stal mnohem lepší, ale úplně jsem zapomněl na lupy. Stále používám tento nástroj, protože je důležité, aby vlasy byly v dobrém stavu.

Lydia, 23 let, Novomoskovsk

Byl jsem prostě ohromen nárazem, který měl přípravek Sulsen na kudrlinky. Koupit je doporučeno lékárně. Lupiny se začaly objevovat až do okamžiku, kdy jsem zahájila terapii. Koneckonců, s včasným začátkem léčby, můžete vlasy vrátit do původní krásy. S potěšením jsem si všiml, že lék má tak rychlý efekt. Po týdnu lupů není ani stopa. Stále vypadá spousta méně vlasů. Proto se domnívám, že šampon Sulsen je jedním z nejlepších produktů a je také poměrně levný.

Ekaterina, 27 let, Petrozavodsk

Abych odstranil lupy, použil jsem takový účinný prostředek jako šlehač šamponů Sulsen. Předtím jsem použil mnoho prostředků, ale žádný z nich neměl požadovaný výsledek, kvůli tomu trpěl dlouho. Musím říct, že už nepředpokládá, že by nějaká droga pomohla. Nicméně, když uplynulo 2 týdny používání, bílé šupiny přestaly vypadat na kadeřích, v kořenech byl dlouhý pocit čistoty a jako výsledek - zdravá pokožka hlavy.

Odstranění lupů selhalo po dobu 5 let, takže se nepředpokládalo, že se s takovým problémem dokáže vypořádat v tak krátkém čase. Každý může koupit tento lék - náklady na to dovolí. Je také dobré, že Sulsen účinně eliminuje zvýšené ztráty vlasů - vlasy se stávají mnohem silnějšími, vlasy se nyní snadněji hřebou a vypadají zdravě a dobře upravované.

SULSEN FORTE

 • Indikace pro použití
 • Způsob použití
 • Nežádoucí účinky
 • Kontraindikace
 • Podmínky skladování
 • Formulář uvolnění
 • Složení

Šampon Sulsen Forte Série MIRROLLA je založena na tradiční součásti proti lupům - Sulsen. Koncentrace přípravku Sulsen 2% může účinně léčit lupiny. Šampon je obohacen kondicionačními přísadami, rostlinnými extrakty, obnovuje a posiluje strukturu vlasů a pokožky, dodává jim lesk a zdravý vzhled.
Šampon Sulsen Forte odstraňuje lupy, obnovuje vlasovou strukturu, posiluje vlasové kořeny, má fungicidní účinek, dodává lesk a zdravý vzhled, kondicionující efekt, dermatologicky měkký.

Indikace pro použití

Šampon Sulsen Forte se doporučuje k odstranění lupů, posilování vlasových kořenů.

Způsob použití

Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou.

Nežádoucí účinky

Možné: podráždění kůže, alergické reakce (svědění kůže, kožní vyrážka, dermatitida, ekzém).

Kontraindikace

Je kontraindikováno použití šamponu Sulsen Forte s individuální nesnášenlivostí součástí.

Podmínky skladování

V tmavém prostředí při teplotě nejvýše 25 ° C

Formulář uvolnění

Sulsen Forte - šampon; láhev 250 ml.

Pro Více Informací O Suché Vlasy