logo

Sulsena Forte - prostředek boje proti houbě

Kvůli nepřesnostem ve stravě, nežádoucím účinkům ekologie nebo dysregulaci hormonální rovnováhy se na pokožce hlavy mohou objevit lupy, které rozmazávají vzhled, šíří se všemi vlasy a spadnou na oblečení. Mezi produkty s nejvyšší účinností při odstraňování bílých vloček je šampon Sulsen Forte Sulsen.

Forma uvolnění a složení

 • šampon - plastová láhev o objemu 150 ml;
 • pasta - plastová trubka o objemu 75 ml.

Chcete-li odstranit lupy, můžete použít nástroj Sulsen Forte.

Hlavní složkou tohoto činidla pro lupy je sulfid selenu. Od nemá široké spektrum účinku, nezničí všechny druhy houbových infekcí. V tomto ohledu výrobek posílil antiparazitický účinek léčiva tím, že zahrnoval účinnou složku ve svém složení ve formě ketokonazolu nebo climbazolu. Mají schopnost zcela eliminovat houbové organismy.

Lékařská kosmetika má také ve svém složení:

 • kyselina citrónová a kyselina salicylová;
 • výtažky různých užitečných bylin a rostlin;
 • glycerin.

Mají příznivý účinek na vlasy.

Farmakologický účinek

Funkční na molekulární úrovni proniká selenovým disulfidem do buněčné stěny houby. Pod vlivem drogy se houbový organismus nemůže množit, ztrácí schopnost rozdělit se.

Navíc tato farmaceutická látka normalizuje fungování mazových žláz a má pozitivní účinek na epitelium.

Disulfid selénu má schopnost dlouhodobě zůstat na vlasu, čímž působí profylakticky během doby mezi promýváním vlasů šamponem, takže pokožka hlavy je zdravá.

Šampon Sulsen pomáhá:

 • odstranit houbovou infekci v důsledku skutečnosti, že má fungicidní účinek;
 • normalizovat funkci mazových žláz (mazu se začíná vystupovat v normálním množství a houbová infekce se zastaví na pokožce);
 • lépe odlupovat nadržené části dermis;
 • k urychlení růstu vlasů, díky lepšímu pronikání různých živin a kyslíku do vlasových folikulů;
 • rychle obnovit pokožku;
 • hydrataci vlasů (vlasy po použití šamponu s tímto prvkem se stává měkkým, lesklým a drobivým, stejně jako po aplikaci balzámu-opláchnutí).

Ve srovnání s jinými léky proti lupům, které se prodávají v lékárnách, Sulsena nemá schopnost přehybovat kudrlinky. Proto může být použita jak pro suchou, tak pro mastnou pokožku hlavy.

Šampon Sulsen Forte Treatment se používá při seboroické dermatitidě.

Tento léčebný šampon se používá také při ekzému, pityriích, lupénce a seboroické dermatitidě.

Indikace pro použití Sulsena Forte

Studie anti-lupy Sulsen s ketokonazolem prokázaly svou schopnost léčit lupy, eliminovat hlavní příčinu jeho výskytu a vyrovnat se s následujícími komplikacemi v průběhu progrese onemocnění:

 • těžká ztráta vlasů (alopecie);
 • podráždění na pokožce hlavy;
 • psoriáza;
 • seboroické dermatitidy.

Kontraindikace užívání přípravku Sulsena Forte

Neexistují žádné kategorické zákazy používání výrobku Sulsen. Kontraindikace zahrnují pro některé uživatele pouze reakce na intolerance některých složek šamponu.

Sulsen forte se používá pro psoriázu.

Za účelem zjištění přítomnosti alergie na složené látky tohoto dermatotropního činidla lze provést jednoduchý test: rozdělit malé množství léčiva na vnitřní povrch ramena a počkat asi 10-15 minut. Poté musíte šampon vypláchnout a zjistit, zda na pokožce nedošlo ke změnám. Pokud se vyskytne vyrážka, svědění, zarudnutí a otok, nástroj nelze v budoucnu použít.

Je také lepší užívat drogu pro těhotné ženy a ženy během kojení.

Studie týkající se žen, které nesou dítě, nebyly provedeny, ale složky mohou proniknout kůží do krevního oběhu a způsobit intoxikaci.

Nejčastěji v období porodu je výskyt lupů u žen způsoben hormonálními změnami v těle. Po porodu zmizí. Z tohoto důvodu lékaři doporučují, aby neohrozili plod použitím šamponů s antifungálními účinky, které mohou mít negativní vliv na tělo a čekat na nezbytný čas.

Způsob aplikace a dávkovací režim

Pozitivní stránka protipěnivých prostředků - jejich použití nemá žádné zvláštní rozdíly od jednoduchého mytí hlavy. To nevyžaduje spoustu času, stačí pouze dodržovat dané pokyny.

 1. Wet vlasy teplou vodou.
 2. Aplikujte na vlasový šampon. Nástroj by měl být aplikován na všechna místa, kde dochází k lupům.
 3. Pečlivé pohyby, masírování, je nutné třešit složení do pokožky po dobu 2-3 minut.
 4. Opláchněte vodou.

Průběh léčby trvá přibližně 1-3 měsíce, v závislosti na tom, v jaké fázi je onemocnění. Nástroj by měl být používán každé 2-3 dny. Léčbu nelze zastavit, protože po přestávce zmizí účinek předchozí terapie a musíte ji znovu spustit.

Pokud máte pocit, že vaše vlasy jsou špatně umyté, můžete proceduru mytí opakovat.

Pokud máte pocit, že vaše vlasy jsou špatně umyté, můžete proceduru mytí opakovat. Je třeba mít na paměti, že kudrlinky můžete umývat maximálně dvakrát pro 1 přístup, protože některé látky terapeutického prostředku někdy způsobují podráždění pokožky.

Nežádoucí účinky sulseny forte

Z vedlejších účinků se mohou objevit: alergie (ekzém, kožní vyrážka, přetrvávající svědění, dermatitida), podráždění kůže.

Podmínky prodeje a skladování

Nástroj lze zakoupit pouze v lékárně. Žádný recept není zapotřebí. Skladování by mělo být chráněno před světlem a mimo dosah dětí.

Analogy

Analogy zahrnují:

 • Šampon Sulsen Mite;
 • gelové mýdlo Sulsen Mite;
 • Sulsen Mite těstoviny.

Jaký je rozdíl mezi sulsen a forte

Sulsena Mite je profylaktická látka proti lupům, Forte se již používá při vzniku houbové infekce kůže.

Náklady na šampon Sulsen se liší v závislosti na:

 • obsah hlavní účinné složky (1 nebo 2%);
 • objem lahvičky;
 • typ léku proti lupům;
 • cenová politika lékáren.

Cena tohoto prostředku je asi 170-330 rublů. Například šampon Forte s obsahem ketokonazolu lze zakoupit za 250-260 rublů.

Cena léku je asi 170-330 rublů.

Recenze

Vitalina, 34 let, Kaluga

Náprava společnosti Mirroll Sulsen doslova oživila vlasy. Skutečnost, že kudrlinky a tak vzácné, a nedávno si všiml, že vypadnou tvrdě, peeling, svědění a bílé zrna se objevil. Tento šampon doporučil přítel. Nejprve jsem ani nemohl věřit, že produkt, který je tak levný, může pomoci vlasům. Byl jsem však překvapen, protože po dvou týdnech se vzhled vlasů stal mnohem lepší, ale úplně jsem zapomněl na lupy. Stále používám tento nástroj, protože je důležité, aby vlasy byly v dobrém stavu.

Lydia, 23 let, Novomoskovsk

Byl jsem prostě ohromen nárazem, který měl přípravek Sulsen na kudrlinky. Koupit je doporučeno lékárně. Lupiny se začaly objevovat až do okamžiku, kdy jsem zahájila terapii. Koneckonců, s včasným začátkem léčby, můžete vlasy vrátit do původní krásy. S potěšením jsem si všiml, že lék má tak rychlý efekt. Po týdnu lupů není ani stopa. Stále vypadá spousta méně vlasů. Proto se domnívám, že šampon Sulsen je jedním z nejlepších produktů a je také poměrně levný.

Ekaterina, 27 let, Petrozavodsk

Abych odstranil lupy, použil jsem takový účinný prostředek jako šlehač šamponů Sulsen. Předtím jsem použil mnoho prostředků, ale žádný z nich neměl požadovaný výsledek, kvůli tomu trpěl dlouho. Musím říct, že už nepředpokládá, že by nějaká droga pomohla. Nicméně, když uplynulo 2 týdny používání, bílé šupiny přestaly vypadat na kadeřích, v kořenech byl dlouhý pocit čistoty a jako výsledek - zdravá pokožka hlavy.

Odstranění lupů selhalo po dobu 5 let, takže se nepředpokládalo, že se s takovým problémem dokáže vypořádat v tak krátkém čase. Každý může koupit tento lék - náklady na to dovolí. Je také dobré, že Sulsen účinně eliminuje zvýšené ztráty vlasů - vlasy se stávají mnohem silnějšími, vlasy se nyní snadněji hřebou a vypadají zdravě a dobře upravované.

Sulsen Paste - účinný prostředek pro zdraví vlasů: jak správně používat, ceny, recenze

Pasta Sulsen je účinným prostředkem proti lupům. Odstraňuje lupy od pokožky hlavy a odstraňuje také příčiny jejího výskytu. Sulsen účinně ničí houbu, což je často primární příčina výskytu bílých vloček ve vlasech. Nástroj má vynikající antiseptické a antifungální vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukázaly, že Sulsena odstraňuje všechny možné příčiny lupů a jejich nepříjemných důsledků:

 1. Seboroická dermatitida.
 2. Psoriáza pokožky hlavy.
 3. Ohnisková ztráta vlasů.

Recenze Sulsenu nejčastěji pozitivní: lupy zmizí a vlasy přestávají vypadávat. Mnozí říkají, že nástroj pomáhá lépe drahým šamponům. Cena je nízká, dostupná všem. Aby byl efekt stabilní a co nejrychlejší, doporučujeme použít šampon stejné značky s pastou.

Obsah:

Jak funguje pasta Sulsena

Sulsenová pasta obsahuje disulfid selenu, díky čemuž má řadu užitečných vlastností:

 • Je vynikajícím terapeutickým a profylaktickým činidlem proti nadměrné tvorbě kožního mazu.
 • Pomáhá se zbavit tak nepříjemných jevů jako lupy a svědění.
 • Bojuje s tvorbou exogenních toxinů, které mají destruktivní účinek na kořenový aparát vlasů.
 • Příznivě působí na růst a posilování vlasů.
 • Zabraňuje vzniku destruktivních procesů v zóně růstu vlasů.
 • Účinně podporuje obnovu buněk pokožky hlavy.
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů.
 • Dává vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Redakční rada

V boji proti lupům je třeba věnovat zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Pro mnohé se objeví, že v rámci 94% šamponů, které vidíme v obchodě, jsou pro vlasy a pokožku hlavy velmi škodlivé chemické prvky. Jedná se o sírany, parabeny, silikony, barviva. Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy.

Štítky jsou předepsány jako laurylsulfát sodný, laurethsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat denní použití šamponů, které obsahují tyto komponenty. V poslední době naši kolegové zveřejnili hodnocení šamponů bez síranů a parabenů, kde se výrobek Mulsan Cosmetic vyznačoval výhodou.

Jediná ze všech společností, které zcela opustily škodlivé chemické suroviny a nahradily je přírodními složkami. Doporučujeme navštívit oficiální prodejnu mulsan. ru.

Důležitou vlastností, která odlišuje kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti. Vzhledem k použití velkého množství konzervačních látek mají výrobky ze supermarketu obvykle trvanlivost 3 roky, výrobce Mulsan Cosmetic má trvanlivost 10 měsíců.

Jak používat pastu Sulsen

Tento nástroj nemůžete nekontrolovatelně používat, protože obsahuje specifické chemikálie. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Nástroj musí být používán následovně:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle teplou vodou a šamponem.
 2. Opatrně protřejte pastu v kruhových masážních pohybech do vlasových kořenů.
 3. Pasta Sulsen by měla být na vlasy asi 10-15 minut. Některé z nich mají dostatek a 2-3 minuty, ale někdy pro viditelný účinek pasty musíte mít 15 minut. Je to individuální.
 4. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

Sulsen Paste 2% - se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům. Pasta Sulsen 1% - používá se pouze k prevenci.

Abyste zabránili potřebě užívat 1% Sulsenu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz by měl být opakován 1x za 6 měsíců.

Pro terapii seborey použijte 2% Sulsen dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinek bude viditelný po několika aplikacích pasty, nedoporučuje se však přestat používat. K trvalému účinku musíte dokončit kompletní léčbu.

Udržujte pastu v koupelně nemůže být, tam se zhorší. Držte ji někde v místnosti.

Pokud máte dlouhé vlasy, stačí jedna trubka 3-4krát. Pro krátké vlasy - to je 5 až 10 zasedání.

Nežádoucí účinky

Přípravek Sulsen Paste může způsobit některé nežádoucí účinky, které byste měli vědět:

 1. Alergické reakce:
  • vyrážka
  • svědění
  • dermatitida
  • ekzém
 2. Může změnit barvu vlasů.
 3. Dráždění pokožky hlavy.

Pokud jste zaznamenali takovou reakci v sobě, poraďte se s lékařem.

Pokud dojde k zasažení očí, opláchněte důkladně tekoucí vodou. Upozorňujeme, že ženy by neměly užívat sulsen během těhotenství a kojení. Tento nástroj je také zakázán používat osobám, které mají individuální nesnášenlivost komponentů pasty.

Sulsen Forte pasta 2% 75ml N 1

Akce

Účinně bojuje se sekreou; antifungální účinek; normalizuje mikroflóru pokožky hlavy; stimuluje růst vlasů; eliminuje odlupování pokožky hlavy.

Způsob použití

Aplikujte pastu na mokré, umyté vlasy, rozšiřte z kořene na špičku s masážními pohyby, nechte 2-3 minuty. Omyjte vodou.
Doba užívání 2krát týdně po dobu 1-1,5 měsíců.

Zvláštní instrukce

Držte oči z pasty. V případě kontaktu důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

Popis

Pasta Sulsen se vyrábí na základě tradiční přísady proti lupům - sulsen. Koncentrace sulsenu 2% může účinně léčit lupiny.

Pasta je obohacena o kondicionační přísady, rostlinný extrakt (kořen lopuchu), jojobový olej, parfémová směs. Eliminuje lupy, obnovuje a posiluje strukturu vlasů, poskytuje jim lesk a zdravý vzhled.

Podmínky skladování

V tmavém prostředí při teplotě nejvýše 25 ° C

Sulsena. Složení léku. Šampon, pasta a krém. Sulsena z lupů, ze seborrhy. Návod k použití. Ceny a recenze drog

Sulsen - co je tohle droga?

Sulsena je léčivo na bázi selenu používané při léčení lupů a seborrhey hlavy. K dispozici ve formě šampónu, pasty, mýdla a oleje v koncentraci 1 a 2%. Bez ohledu na uvolňovací formu se sulsena používá jak pro léčbu, tak prevenci seborrhy.

Složení a léčivé vlastnosti

Hlavní účinnou látkou léčiva je disulfid selénu. Jako antiseptikum má tato složka antifungální a antiseborrheický účinek. Mechanismem jeho působení je zablokovat růst epidermálních buněk a v důsledku toho snížit tvorbu korneocytů (ploché váhy, které tvoří povrchovou vrstvu pokožky).

Jak je známo, mechanismus vývoje seborrhy je spojen s narušením mazových žláz, které jsou součástí folikulu rohových vlasů. V tomto případě je zaznamenána nejen zvýšená tvorba kožního mazu, ale také změna chemického složení. Selén reguluje mazové žlázy, snižuje tvorbu kožního mazu a mění jeho složení.

Navíc molekula disulfidu selenu, schopná spojit molekulu houby, brání jejímu rozdělení a následně i reprodukci. Tím se dosáhne antifungálního účinku šamponu (pasty nebo mýdla). Další fixace částic selenu na kůži pokožky hlavy zabraňuje opětovnému vzniku lupů, normalizuje funkci mazových žláz, reguluje proces obnovy epidermálních buněk.

Mezi vlastnostmi disulfidu selenu je třeba zdůraznit:

 • Cytostatika. Spočívá v regulaci procesu aktualizace keratocytů (buněk horní vrstvy pokožky hlavy) normalizací funkce mazových žláz.
 • Fungicid. Selén inhibuje růst kvasinek, které způsobují lupy, a také zničí prostředí, ve kterém se množí.
 • Keratolytikum. Disulfid selénu inhibuje nadměrnou exfoliaci mrtvých epidermálních buněk a zabraňuje vzniku lupů.
Koncentrace účinné látky (tj. Disulfidu seleničitého) v šamponu nebo pastě se může pohybovat od 1 do 2%. Zbývající komponenty produktu jsou v konstantním poměru.

Další komponenty sulseny jsou:

 • voda;
 • cetylalkohol;
 • stearylalkohol;
 • síran sodný;
 • glycerin;
 • fosforečnan draselný;
 • škoricový alkohol;
 • hydantoin;
 • kyselina citrónová.
Hlavním náznakem použití sulseny je seborrhea pokožky hlavy a lupů. Také lék může odstranit příčiny lupů a jejich následků.

Indikace pro použití sulseny jsou:

 • lupy;
 • seboroická dermatitida (chronický zánět kůže);
 • psoriáza pokožky hlavy;
 • vypadávání vlasů v důsledku lupů a seborrhy.
Dnes je na trhu několik výrobků této značky. Takže v komplexní léčbě se používá šampon, pasta, krém a opevněný olej. Nejčastěji se uchýlí k použití šamponu. V sérii sulfanu jsou tři druhy šamponů - šampon-pasta, šampon-peeling a pravidelný šampon. Každá z nich má své vlastní vlastnosti. Sulsen Paste je k dispozici v koncentracích 1 a 2 procenty. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že 2% pasty obsahují dvojitou koncentraci sulfidu seleničitého, takže se používá hlavně k léčbě lupů. Pro zachování účinku a prevenci lupů se používá pasta s 1% obsahem disulfidu selenu. Kromě šamponu a pasty se také používá krém a olej. Tyto výrobky pomáhají přivést vlasy do pořádku a dát jim dobře upravený vzhled.

Šampon Sulsen

Šampon Sulsen, stejně jako všechny ostatní výrobky této značky, je založen na sulfidu seleničitého, který má schopnost potlačit tvorbu kvasinkové houby Pityrosporum Ovale. Tento patogen je hlavní příčinou lupů. Vyvážený vzorec šamponu pomáhá nejen eliminovat vývoj houby, ale také zabránit jejímu opětovnému výskytu.
Kromě selenu disulfidu obsahuje šampon další složky, které eliminují podráždění a nepříjemné svědění, stejně jako dodávají vlasům zdravý lesk. Pokles produkce kožního mazu je zaznamenán již po prvním použití, maximální výsledek však lze pozorovat při systematickém použití.

Mechanismus účinku šamponu

Mechanismus účinku šamponu je zaměřen na regulaci práce mazových žláz a eliminaci houby. Lupiny jsou známy jako důsledek nadměrné aktivity mazových žláz. Současně se vylučuje velké množství kožního mazu, což vytváří podmínky pro vývoj houby. Produkty intenzivní životaschopné aktivity tohoto mikroorganismu se změní na lupy. Odstraňuje nadměrné vylučování mazových žláz a brání růstu houby, šamponu, čímž pomáhá zbavit se lupů.

Účinky tohoto šamponu jsou následující:

 • odstranění lupů;
 • obnovení buněk epidermis a jejich regenerace;
 • posílení vlasů a zabránění jejich další ztrátě;
 • vlasy zůstávají čisté po dlouhou dobu, takže frekvence mytí hlavy je výrazně snížena;
 • vlasy se stávají elastickými a lesklými.

Způsob použití šamponu

Další vedlejší účinky šamponu jsou:

 • otok;
 • svědění;
 • zarudnutí;
 • urtikárie;
 • ekzém;
 • barevná změna barvených vlasů.
Frekvence použití šamponu závisí na tom, zda je šampon prováděn pro léčebné účely nebo aby se zabránilo lupům.

Léčba seborrhy a lupů

Dvakrát týdně

Prevence seborrhy a lupů

Šampon Sulsen

Pokyny pro sulseny

Sulsenový olej

Vitaminizovaný sulsenový olej je určen k posílení kořenů a stimulaci růstu vlasů. Přes jeho název, olej neobsahuje selen jako jiné produkty této společnosti. Je to směs olivového a ricinového oleje, stejně jako esenciální oleje z levandule a pelargónie. Přírodní antioxidant, esenciální oleje snižují tvorbu volných radikálů. Olej navíc obsahuje výtažky rakytníka, heřmánku a hořké pepře.

Sulsen Paste

Sulsen Paste je terapeutickým a profylaktickým prostředkem pro nadměrné vylučování mazu a lupin. Hlavní složkou pasty, stejně jako další produkty sulsenu, je sulfid selenu. Tato složka zabraňuje růstu hub a také potlačuje tvorbu toxinů, které zničí kořenový aparát vlasů. Pravidelné a komplexní použití pasty eliminuje nepříjemné svědění, stimuluje zpevnění a růst vlasů, zabraňuje jejich ztrátě.
Pro maximální výsledky se doporučuje použití pasty s šamponem. Předtím by měly být vlasy omyty teplou vodou a šamponem, po kterém by mělo být malé množství přípravku navlháno do kořenové části vlasů masážními pohyby. Po tření by měla být pasta ponechána 15 minut a poté opláchnuta teplou vodou.

Sulsenová pasta má dva typy - jednu a dvě procenta. První možnost se používá hlavně pro prevenci, druhá pro prevenci a léčbu. Rozdíl mezi nimi je koncentrace účinné látky - disulfid selenu. Vkládání s 1% selenem se doporučuje používat dvakrát týdně a 2% obsahu jednou týdně během měsíce. Při použití seborrhy se používá pasta s dvojitou koncentrací selenu dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinky sulfensové pasty jsou:

 • regulace nadměrné tvorby kožního mazu;
 • odstranění svědění a podráždění pokožky hlavy;
 • potlačení tvorby toxinů, které zničí kořeny vlasů;
 • stimulovat růst a posilovat vlasy;
 • prevence vypadávání vlasů;
 • podpora buněčné obnovy pokožky hlavy;
 • potlačení nadměrné exfoliace mrtvých buněk, čímž se eliminuje lupy;
 • Přineste vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Sulsen Cream

Sulsenový krém (nazývaný Stimulin) se používá v komplexní péči o problémové vlasy. Vyvážený vzorec krému posiluje vlasové kořeny a vytváří vlasy lesk a pružnost. Pravidelné používání krému v kombinaci se šamponem činí vlasy silné, silné a bujnější.

Účinné složky krému a jejich účinky jsou následující:

 • D-Panthenol. Hlavní složka krému, která zajišťuje dlouhodobý zvlhčující účinek, protože zachovává vodu uvnitř vlasové šachty. Vlhkost se tím tak rychle neodpařuje a vlasy se stávají zdravou elasticitou.
 • Keratin Intenzivně vyživuje a posiluje vlasy, ovlivňuje i jejich strukturu (narovná vlnité vlasy). Po keratinovém krému se vlasy také mírnější a lesklé.
 • Přírodní lipidy. Vyhlazující váhy vlasového hřídele tyto komponenty obnovují strukturu poškozeného vlasového folikulu. Také snižují křehkost vlasů, což je činí odolnými vůči vnějším negativním vlivům.
 • Cyklomethikon Tato součást pokrývá vlasy tenkou vrstvou, která následně zabraňuje zamotání vlasů.
Krém se doporučuje aplikovat na čisté, mírně usušené vlasy. Zpočátku by se měl intenzivně vtáhnout do vlasových kořenů a potom rozložit nástroj po celé délce vlasů na samé špičky. Dále by měl být nástroj ponechán po dobu 10 - 15 minut, zatímco pokrýt vlasy na vrcholu plastového sáčku nebo víčka. Po uplynutí jedné hodiny se vlasy z krému zmyjí teplou tekoucí vodou. Tato maska ​​se doporučuje provádět jednou týdně.

Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, musíte provést 8 až 10 procedur.

Sulsen mýdlo

Další forma výroby sulsenu je mýdlo. Jedná se o alkalický základ mýdla, který obsahuje přírodní výtažky bylin a vitamínů. Hlavní účinnou látkou je samozřejmě disulfid selénu, který má výrazný antifungální účinek a také snižuje aktivitu mazových žláz. Mýdlo odstraňuje lupiny, houbové léze (mykózy) a příznaky seboroické dermatitidy (seborea).

Mýdlo se často používá jako alternativa k těstovinám. Takže po umytí hlavy, mokré vlasy pěnou mýdlo. Maximální část vlasů je zpracována. Mýdlová pěna musí být intenzivně navlhčena do pokožky pokožky hlavy a ponechána stát asi 10 minut. Poté je třeba vlasy důkladně opláchnout vodou a vysušit. Při spláchnutí je důležité zajistit, aby mýdlo nespadalo do očí. Mýdlo s 2 procenty selenu lze nahradit pastou s podobnou koncentrací.

Podobný postup by měl být proveden jednou týdně po dobu 1 až 2 měsíců. Pokud jsou lupiny mastné, mýdlo může být používáno dvakrát týdně. Jako profylaxi se mýdlo používá k umývání hlavy jednou za dva měsíce.

Sulsena forte

Jak používat sulseny?

Jak již bylo řečeno, je lepší se uchýlit k integrovanému přístupu k léčbě lupů. K tomuto účelu je nutné použít výrobní prostředky v určitém pořadí. Nejlepší je začít léčbu lupů s použitím obohaceného oleje. K tomu je nutno nejprve aplikovat na pokožku hlavy jednu a půl až dvě hodiny. Olej by měl být třepán světlem masážním pohyby v pokožce hlavy a kořenů vlasů. Nepoužívejte olej v celé délce vlasů. Chcete-li fixovat efekt dále, musíte nosit sprchový uzávěr nebo barvivo na vlasy (při absenci dat, můžete jednoduše zabalit plastový sáček) a pokrýt hlavu ručníkem. Aktivní složky oleje stimulují růst vlasů a posilují je. Podobné systematické postupy také činí vlasy lesklé a pružné.

Po dvou hodinách by měly být vlasy důkladně omyty šamponem. K tomu můžete použít jak šamponový peeling, tak běžný šampon s obsahem sulfanu. Malé množství šamponu by mělo být nejprve rozděleno na dlaně a následně aplikováno na vlasy. Účinek šamponu je fixován pastou, která se aplikuje na dobře oprané vlasové kořeny. Rozšiřte celou délku vlasové pasty také nedoporučujeme. Je nutné pokrýt pouze kořeny vlasů a pak nechat 10 - 15 minut. Tento postup je doplněn sulfenovým krémem, který je již aplikován po celé délce vlasů a je také ponechán po dobu 10 - 15 minut.

Sulsena ze seborrhy

Seborrhea je patologie, která se projevuje změnami funkčního stavu kůže. Základem onemocnění je narušení práce (nebo spíše sekreční funkce) mazových žláz. Důsledkem toho je zvýšené vylučování mazu a jeho kvalitativní změna.

Struktura kůže

Kůže je největší lidský orgán, který má ochrannou funkci. Skládá se z několika vrstev a nejvíce povrchní se nazývá epidermis. Tato vrstva obsahuje první úder agresivních faktorů prostředí. Na druhé straně se skládá také z několika vrstev. Nejvzdálenější vrstva se nazývá nadržená. Tato vrstva se podílí na vývoji seborrhy a lupů.

Proces odmítnutí šupin od povrchu stratum corneum se nazývá keratinizace. Jedná se o přirozený proces, který ovlivňuje celý povrch pokožky, včetně pokožky hlavy. Během aktivní fyzické aktivity se do jedné minuty vejde do vzduchu asi 20 000 stupnic. Když je stratum corneum poškozen a když je vystaven nepříznivým vnějším faktorům, dochází k adaptivní reakci ve formě zvýšení počtu nadržených buněk. Pokud tento stav trvá dlouhou dobu, vyvine se patologická zánětlivá reakce pokožky. Je doprovázena suchostí kůže a zvýšeným odlupováním kůže. V tomto případě se na pokožce hlavy objeví lupy - první známka seborrhy.

Příčiny seborey

Přesné důvody pro vývoj dnešní seborrhy nejsou plně pochopeny. Genetické faktory hrají významnou roli ve výskytu onemocnění. To potvrzuje skutečnost, že seborea je často pozorována jako rodinná vlastnost. Mnoho studií také dokázalo roli hormonálních poruch ve vývoji této nemoci. Tak u lidí se seborrheou je nerovnováha (abnormální poměr) androgenů a estrogenů. Je známo, že kůže, stejně jako její přídavky, jsou orgány závislé na androgenu. To znamená, že jejich fungování je řízeno těmito hormony. Velké koncentrace androgenů stimulují tvorbu kožního mazu. Funkce mazových žláz je ovlivněna vztahem mezi androgeny a progesteronem. Porušení tohoto poměru vede k rozvoji seborrhy. Seborrhea je stálým příznakem onemocnění, jako je parkinsonismus a Itsenko-Cushing.

Hlavní příčiny seborey jsou:

 • hyperfunkci mazových žláz a v důsledku toho zvýšená produkce mazu (sebu);
 • další rozklad mazu a tvorby exogenních toxinů;
 • snížení ochranných vlastností organismu jako celku;
 • vytvoření příznivých podmínek pro reprodukci houby Pityrosporum Ovale;
 • předčasné odumření epidermálních buněk (horní vrstva kůže);
 • užívání různých léků, které vyvolávají zvýšenou sekreci kožního mazu (steroidní léky, anabolika, testosteron);
 • chronický stres;
 • intenzivní fyzická námaha.
Přerušení normální mikroflóry může být výsledkem patologie gastrointestinálních orgánů. Mohou to být dysbióza, exacerbace chronických onemocnění, fermentopatie. Proto je při diagnóze příčin seborrhy a v důsledku toho řádné léčby velmi důležité důkladně prověřit (krevní test, analýza moči, analýza výkalů).

Pro seborrheu jsou charakteristické různé příznaky. Je důležité si uvědomit, že seborrhea sama o sobě je často příznakem onemocnění, nikoliv nezávislou chorobou. Je však doprovázena charakteristickým rozsahem příznaků.

Hlavním příznakem mastné seborrhey je mastná a lesklá kůže. Nicméně, v závislosti na formě seborrhy, složení kožního mazu může být tekuté nebo husté. V prvním případě má konzistence rostlinného oleje díky přítomnosti velkého množství mastných kyselin. Ve druhém případě získává tajemství mazových žláz konzistenci testu.

Druhou charakteristickou četností jsou hojné velkoplošné váhy na pokožce hlavy. Obvykle existují také částice, ale jsou mnohem menší, vzhledem k nimž nejsou viditelné na povrchu hlavy. Nicméně, když se seborrhea kvůli zvýšenému obsahu tuku v částicích drží dohromady v deskách, které tvoří velké měřítka.

Kromě toho je seborrhea doprovázena příznaky, jako je pyoderma, akné, dermatitida. Vysvětluje to skutečnost, že kvůli zvýšenému mazovému vylučování je vytvořeno ideální prostředí pro reprodukci bakterií. To zase vytváří podmínky pro infekce.

Kromě mastné seborey také rozlišují suché. Vyvíjí se v důsledku hypofunkce (snížené práce) mazových žláz. Je častější u dětí a dospívajících kvůli nedostatečnému rozvoji mastných vlasových aparátů na kůži. U dospělých se vyskytuje pod akcí různých léků. S touto formou onemocnění se produkce tuku snižuje, což vede k tomu, že znečištění vlasů není tak intenzivní. Avšak horní váhy téměř pokrývají pokožku hlavy. Současně jsou snadno oddělené od pokožky. Někdy se váhy mohou překrývat a vytvářet kůry žlutě bílé nebo šedavě bílé. Vlasy se suchou seborrheou jsou téměř vždy suché, tenké, křehké s dělenými konci. Rozdíl mezi touto formou onemocnění je přítomnost růžových skvrn na kůži trupu a končetin. Pacienti se také obávají pocitu utažení pokožky, suchosti, svědění, zhoršeného po umytí. V počátečních stádiích se může suchá seborrheje projevit pouze mírnou suchostí pokožky, zvýšeným peelingem a lupinami.

Léčba seborrheou

Sulsena lupy

Lupiny jsou syndrom charakterizovaný přítomností jemných bílých šupin na vlasy. Dnes je tato nemoc zdrojem psychických nepohodlí téměř pro každého pátého obyvatele planety.

Příčiny lupů

Hlavním důvodem jeho výskytu je dnes Malassezia furfur. Je to kvasnicovitá houba, která ovlivňuje pokožku hlavy. Tyto mikroorganismy se nacházejí převážně ve středních a povrchních částech stratum corneum, uvnitř a mezi tělísky a také ve vlasových folikulích. Houba je lipofilní, to znamená, že upřednostňuje ty oblasti pokožky, které se vyznačují zvýšenou aktivitou mazových žláz (v tomto případě je to pokožka hlavy). Houby používají pro růst a vývoj tuky (tuky). Hlavním zdrojem tuku pro ně je tuk, který produkují mazové žlázy. Patří mezi ně nasycené mastné kyseliny, zejména cholesterol a estery cholesterolu.

Houby rodu Malassezia jsou součástí flóry pokožky hlavy. Proto jsou pro většinu lidí součástí trvalé mikroflóry vlasů. To znamená, že samotná houba neškodí. Za určitých podmínek se však může stát patogenní. Mezi tyto stavy patří nedostatek zinku, stavy imunodeficience, zvýšená funkce mazových žláz. V tomto případě dochází ke zvýšení lipofilních vlastností hub, což vede ke zvýšení jejich patogenity (škodlivosti) pro tělo. Dlouhodobé vystavení těmto nepříznivým faktorům vede k rozvoji zánětlivé kožní reakce. Chronický zánět se nazývá seboroická dermatitida.

Faktory, které vytvářejí podmínky pro vznik lupů, jsou:

 • nesprávná hygiena vlasů (časté mytí, používání špatného šamponu);
 • metabolické poruchy;
 • nedostatek vitamínů v těle;
 • oslabení imunity;
 • chronický stres.
Pod vlivem těchto a mnoha dalších faktorů začne houba rychle růst a množit se. Jeho oportunistická forma se přeměňuje na patogenní. Obvykle je podíl houby Malassezia furfur přibližně 30% z celkového počtu mikroorganismů na pokožce hlavy. Když se toto procento zvýší, objeví se lupy. Zpočátku se vytvářejí malé bílé stupnice, avšak bez včasné úpravy se velikost váhy výrazně zvětšuje. To je doprovázeno intenzivním svěděním a v důsledku toho poškrábání.

Lupiny jsou tedy mírnější formou seboroické dermatitidy. Vzhledem k této skutečnosti je často léčba oběma onemocněními v podstatě stejná.

Léčba lupy

Dnes má hlavní roli v boji proti této chorobě moderní kosmetika - šampony a pleťové vody. Současně musí mít tyto nástroje určité vlastnosti.

Hlavní charakteristiky léků proti lupům jsou následující:

 • schopnost hromadit se v oblasti houbových lézí, a tím vyvíjet preventivní účinek;
 • protizánětlivé a kerato-regulační působení;
 • měkké a pečlivé akce, zatímco nástroj by neměl poškodit hluboké vrstvy.
Při léčbě lupů se používají všechny prostředky výroby sulsenu, ale hlavními jsou šampony a pasty. Tyto složky obsahují disulfid selenu, který má antifungální a exfoliační účinky. Je třeba poznamenat, že antifungální léčba je základem léčby lupů.

Pro ošetření lupín používané šampony nebo pasty sulsen forte, tj. Přípravky obsahující 2 procent disulfid selenu. Šampon se aplikuje na mokré vlasy, po němž lehce pěna. Doporučuje se ponechat šampon na mokrých vlasech 2-3 minuty, poté se omýt velkým množstvím vody. Před aplikací pasty musí být vlasy omyty teplou vodou a šamponem. Poté se malá část pasty třepe prsty do pokožky hlavy a nechá se 10 až 15 minut. Po uplynutí doby vyplachujte velkým množstvím teplé tekoucí vody.

Aktivní léčba lupů trvá nejméně 1 až 2 měsíce. Další šampon s obsahem sulfanu lze použít profylakticky. Nezapomeňte, že lupy jsou opakující se choroby, které se vyznačují obdobím exacerbace. Proto je po ošetření nutné dodržovat racionální hygienu, eliminovat rizikové faktory, používat profylaktické látky.

Hodnocení drog a jeho nákladů v různých městech Ruska

Zpětná vazba na léčivo je obecně pozitivní. Výhody drogy zahrnují její vysokou účinnost. Mnozí si uvědomují svůj účinek pouze po několika aplikacích. Spotřebitelé nejčastěji využívají šampony nebo pasty. Oba tyto produkty rychle eliminují svědění a další nepohodlí, které doprovázejí lupy a seborrheu. Také uživatelé berou na vědomí pozitivní vlastnosti oleje a smetany sulsen. Vlasy mnoha po aplikaci tohoto výrobku byly hladké, hedvábné a silnější. Nevýhody produktů zahrnují nepříjemný zápach a dlouhé umytí vlasů.
Někteří uživatelé jsou však spokojeni s kvalitou produktů. Mnoho z nich si stěžuje, že ztráta vlasů po aplikaci. Jiní poukazují na velmi rychlou kontaminaci vlasů. Některé vlasy se na druhý den stávají tenkými, křehkými a bahnitými.

Náklady na sulsena v různých městech Ruska

MIRROLLA SULSEN FORTE SULSEN PASTE POČAS 75ML

Stručně o produktu

Přečtěte si o produktu

Mirrolla sulsen forte sulsen pasta 75ml návod k použití

Složení

AQUA, cetearylalkohol, CETRIMONIUM chlorid, DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM methosulfát (a) CETEARETH-20, propylenglykol dikaprylát, Lopuch větší extrakt z kořene, Chelidonium majus extrakt, ETHYLHEXYL kokosového oleje, CYCLOMETHICONE, sulfid selenu, Polyquaternium-7, PEG-12 dimethikon, allantoin acetyl METHIONINE, KAPRYLOYL SALICYLOVÉ KYSELINY, FENOXYETANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, EDTA, PARFUM.

Popis

Sulsen (disulfid seleničitý) je účinným léčivým přípravkem, který se aktivně používá v dermatologii pro léčbu onemocnění pokožky hlavy: lupy, seborrhea, houbové infekce. Má výrazný antifungální účinek a také úspěšně zpomaluje růst epidermálních buněk a snižuje aktivitu korneocytů (čímž eliminuje peeling a lupy).

Přípravky "Mirrolla Sulsen" se příznivě srovnávají s konvenčními farmaceutickými výrobky obohacenými složením. Šampóny a pasty jsou doplněny přírodními přísadami, které umožňují nejen ošetření pokožky hlavy, ale také ji vyživují a podporují růst silných a zdravých vlasů.

- Poskytuje výrazný účinek proti lupům;

- Eliminuje lupy a příznaky seboroické dermatitidy;

- Zbavuje nepříjemné svědění;

- Normalizuje mikroflóru a eliminuje odlupování pokožky hlavy;

- Má silné fungicidní účinky;

- Stimuluje růst vlasů, dává jim lesk a zdravý vzhled.

Indikace

 • Můžete si koupit Mirrolla sulsen forte sulsen pastu proti lupům 75ml v Moskvě u vaší výhodné lékárny zadáním objednávky Apteka.RU.
 • Cena Mirrolla sulsen forte sulsenovy pasty proti lupům 75ml v Moskvě - 88,00 rublů.
 • Návod k použití pro lupinu Mirrolla sulsen forte sulsen lupiny 75ml.

Najdete zde nejbližší místa v Moskvě.

Sulsen forte s ketokonazolem: pokyny pro použití těstovin a šamponu

Dermatologické přípravky Sulsen Forte pomáhají zbavit se lupů, loupání, seborrhy.

Indikace pro použití

Zubní pasta a šampon s ketokonazolem sulsenovogo určené k odstraňování a prevenci lupů, plísňových lézí na kůži a vlasy hlavy, seborrhea.

Složení léku

Stavebnice zubní pasty komponenty: voda, chlorid, cetrimonium, cetearylalkohol, kationtové samoemulgující báze, Polyquaternium-7, suchý extrakt lopuchu ester, jojobový olej, amodimethicone, Soultz, cyklomethikon, PEG-12 dimethicon, triethanolamin, EDTA, kyselina citrónová-ta, fenoxyethanol, parfému a dalších složek.

V šamponu se skládá z: voda, SLS, kokamidopropylbetain, pěna báze, PEG-5, kokoglyukozid, Soultz, lopuch extrakt, deriváty hořčíku, sodíku, EDTA, chlorid sodný, citronovou-ta, karbomer, triethanolamin, parfémované vonné látky a další komponenty.

Léčivé vlastnosti

Aktivními látkami, které poskytují protilátku Sulsen Forte, jsou ketokonazol a sulsen.

 • Sulsen (krátký název sulfidu seleničitého) má silnou protiplísňovou vlastnost. Potlačuje aktivitu kvasinkových mikroorganismů, které způsobují lupy a seboroickou dermatitidu.
 • Ketokonazol také liší silné protivomikoticheskimi vlastnosti, potlačuje rozvoj různých druhů hub :. kvasnice, dimorfní, keratin atd Jeho mechanismus účinku je v rozporu s tvorbou základních tělesných látek. Látka proniká do buňky, blokuje produkci ergosterolu a dalších složek těla. To vytvořilo jejich deficit, což přispívá k destrukci buněčné struktury, a potom - zničení infekčního agens.

Průměrná cena - 99 rublů.

Kromě těchto složek jsou silné fytochemikálie součástí produktů společnosti Sulsen Forte. V důsledku použití léků se normalizuje tvorba buněk epidermis, práce mazových žláz, potlačení houbových infekcí.

Formy uvolnění

Pasta je neprůhledný plast bledě oranžové barvy s příjemnou travnatou vůní. Balené v 75 ml v měkkých plastových trubkách se šroubovacím uzávěrem. Otvor je utěsněn hliníkovou membránou. Návod k použití je vytištěn na těle trubky. V balení - jeden nápravný prostředek.

Šampon - hustá tekutina, malovaná žlutě, se specifickým zápachem trávy a sirovodíku. Léčivo se nalije do 250 ml v tmavě hnědých lahvičkách uzavřených plastovým uzávěrem. Otevření kontejneru je uzavřeno. V balení s tištěnými pokyny - jedna lahev.

Způsob použití

Náklady - od 215 rublů.

Malé množství šamponu Sulsen Fotre s ketokonazolem by mělo být aplikováno na vlhké vlasy, pěnu. Poté se rovnoměrně rozloží po celém povrchu a nechá se 2-3 minuty. Po dlouhou dobu důkladně opláchněte. Paste Sulsen Forte se doporučuje používat 3krát týdně. Doporučená doba trvání kurzu je 1,5-2 měsíců.

Pro dosažení efektivnějšího výsledku se doporučuje používat oba produkty v komplexním - šampon a pastu.

Opláchněte vlasy šamponem, aniž byste zapomněli na několik minut stát na hlavě. Poté vytlačte na dlani malé množství pasty, rozdělte je na pokožku hlavy a jemně protřepte kůži na kořenech vlasů. Pokud jde o sulfensovou pastu s ketokonazolem, jednat nejúčinněji, měla by být udržována na hlavě 2-3 minuty. Poté musí být omyt. Kurz - od 1,5 do 2 měsíců, četnost procedur - 3x týdně.

Abyste zabránili tvorbě lupů, doporučujeme používat Sulsen Forte každých šest měsíců v průběhu měsíce. Četnost procedur 2-3x týdně.

Během těhotenství a kojení

Výrobce neposkytl pokyny k tomu, zda přípravek Sulsen Forte užívat těhotným a kojících ženám. Musíme však mít na paměti, že lék obsahuje ketokonazol, který je během tohoto období kontraindikován. Proto, aby se zabránilo vzniku nežádoucích důsledků, bude rozumné nejprve konzultovat s odborníkem a koordinovat s ním možnost použití Sulsen Forte.

Před prvním použitím je vhodné provést test alergie na snášenlivost složek léčivých přípravků. Navíc by to mělo být provedeno i v případě, že byly léky užívány dříve, a nezpůsobily žádné nežádoucí podmínky. Během těhotenství se hormony a imunita mění a není možné předpovědět reakci těla na Sulsen Forte.

Kontraindikace

Léky Sulsen Forte nelze použít, pokud existuje individuální reakce těla na jeho složky.

Bezpečnostní opatření

Při mytí pasty nebo šamponu je nutné zajistit, aby výrobek nepronikl do očí. V případě kontaktu důkladně opláchněte tekoucí vodou při příjemné teplotě.

Po ošetření by měly být zbytky proti lupům důkladně omyty.

Aby se zabránilo alergickým kožním reakcím, doporučuje se během procedur pokrýt otevřené místa s oděvem nebo ručníkem.

Křížové lékové interakce

Zatím neexistují žádné údaje o vývoji nežádoucích účinků po kombinovaném užívání přípravku Sulsen Forte s žádnými léky. Pokud je potřeba použít jiné dermatologické přípravky, měla by být doba postupu odlišná.

Nežádoucí účinky

Používání šamponu může vyvolat kožní alergie (ve formě svědění, vyrážky, dermatitidy, někdy ekzému), podráždění kůže hlavy.

Předávkování

Při použití dermatologických látek je vývoj intoxikace nepravděpodobný. Předávkování se může objevit po náhodném nebo úmyslném požití velkých dávek šamponu nebo pasty. V tomto případě nevolnost, bolest hlavy, záchvaty zvracení, vertigo, ospalost, svědění. Chcete-li odstranit otravu, je nutné odstranit žaludek, abyste léčil příznaky.

Podmínky ukládání

Ochrana proti lupům by měla být chráněna před slunečním zářením a zdroji tepla. Doba použitelnosti je 3 roky od data výroby. Teplota okolí při skladování terapeutických látek by neměla překročit 25 ° C.

Analogy

Pokud z jakéhokoli důvodu není možné použít přípravek Sulsen Forte, můžete si s pomocí dermatologa nebo lékárníka vyzdvihnout náhradu.

Tsinovit

Cena: 266 rublů.

Dermatologický šampon proti lupům. Obsahuje pyrithion zinečnatý, močovinu, climbazol, panthenol a další složky. Díky látkám s antimykotickým účinkem lék odstraňuje příčiny lupů, má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Navíc vyživuje, změkčuje a normalizuje stav pokožky a vlasů.

Postupy se provádějí 2-3x týdně po dobu jednoho měsíce. Aby se zabránilo lupům - jednou týdně.

Výhody:

Nevýhody:

 • Ne vždy tam v lékárnách.

Sulsen Forte pasta 2% 75 ml

Sulsen Forte pasta 2% 75 ml. Návod k použití.

Forma složení a uvolnění:

Sulsen Paste 2%:

voda, cetylalkohol, stearylalkohol, ceteareth síran sodný, glycerol, ceteareth fosforečnan draselný, sulfidu seleničitého, parfémy, skořicový alkohol, DMDM ​​hydantoin, kyselinu citrónovou.

Farmakologický účinek:

SULSENA pasta v důsledku obsahu sloučenin síry SES2 (selen disulfid) je účinným Terapeutické a profylaktické prostředky proti nadměrnému mazu, lupy a tvorbě nepříjemného svědění exogenní toxiny, které ničí zařízení vlasových kořínků, které živí a růst vlasů, zlepšuje vlasy tón a zabraňuje destruktivní procesy v oblasti růstu vlasů.

Podporuje zdravé kožní buňky pokožky hlavy, zlepšuje vitalitu vlasových folikulů, dává vlasům zdravý vzhled, lesk a pružnost.

Pro maximální výsledky se doporučuje použít pastu v kombinaci se šamponem proti lupům SULSENA.

Indikace:

Doporučuje se jako terapeutický a profylaktický přípravek na péči o vlasy na prevenci lupů a nepříjemného svědění, nadměrné sekreci kožního mazu s prodlouženým účinkem.

Zvýšená individuální nesnášenlivost k těmto složkám, těhotenství.

Dávkování a aplikace:

Umyjte si vlasy teplou vodou a šamponem, pak vteřte dostatečným množstvím pasty s kruhovými pohyby prstů do kůže pokožky hlavy. Po tření držte 10-15 minut a opláchněte teplou tekoucí vodou.

Sulsenová pasta 2% se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům a pro prevenci je použita pasta Sulsen 1%.

Pro profylaxi použijte 1% pasty 2x týdně nebo 2% pasty 1x týdně po dobu 1 měsíce. Frekvence - 1krát za půl roku.

Pro ošetření seborrhy pokožky hlavy použijte 2% pasty 2 krát za 1 týden po dobu 3 měsíců. Při opakované léčbě relapsu.

Možné: podráždění kůže, alergické reakce (svědění kůže, kožní vyrážka, dermatitida, ekzém), lokální alopecie, změna barvy vlasů.

Držte oči z pasty. V případě kontaktu důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

V tmavém prostředí při teplotě nejvýše 25 ° C

Doba použitelnosti - 3 roky.

Na stránce produktu, která vás zajímá, vyberte požadovanou barvu, velikost, dávkování a klepněte na tlačítko.

, pak klikněte v pravém horním rohu

Vyplňte všechna povinná pole a vyberte vhodný způsob zadání objednávky:

 • Při registraci - historie vašich nákupů bude uložena na vašem osobním účtu, v tomto případě obdržíte bonusové body, za které si můžete později koupit jakékoliv zboží.
 • Bez registrace - nebudete moci v budoucnu sledovat historii vašich nákupů a plateb, ale v každém případě vám vaše e-mail obdrží informace o objednávkách. Bonusové body nejsou uděleny!

Po zadání informací o kontaktu vyberte z dostupných možností způsob doručení a platby. Pak v pravém dolním rohu klikněte na tlačítko Pokladna. Minimální částka pro objednávku je 700 rublů.

POZOR! Potvrzení objednávky je příjemem automatického dopisu, který udává číslo a specifikaci vaší objednávky. Po zpracování objednávky obdržíte následující dopis s uvedením dodacích a platebních podmínek. Jakékoliv otázky můžete požádat odpovědi na přijaté dopisy. Pro vaše pohodlí a pro zlepšení kvality služeb si prosím zachovávejte svou historii korespondence.

Pro Více Informací O Suché Vlasy