logo

Sulsen Paste - účinný prostředek pro zdraví vlasů: jak správně používat, ceny, recenze

Pasta Sulsen je účinným prostředkem proti lupům. Odstraňuje lupy od pokožky hlavy a odstraňuje také příčiny jejího výskytu. Sulsen účinně ničí houbu, což je často primární příčina výskytu bílých vloček ve vlasech. Nástroj má vynikající antiseptické a antifungální vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukázaly, že Sulsena odstraňuje všechny možné příčiny lupů a jejich nepříjemných důsledků:

 1. Seboroická dermatitida.
 2. Psoriáza pokožky hlavy.
 3. Ohnisková ztráta vlasů.

Recenze Sulsenu nejčastěji pozitivní: lupy zmizí a vlasy přestávají vypadávat. Mnozí říkají, že nástroj pomáhá lépe drahým šamponům. Cena je nízká, dostupná všem. Aby byl efekt stabilní a co nejrychlejší, doporučujeme použít šampon stejné značky s pastou.

Obsah:

Jak funguje pasta Sulsena

Sulsenová pasta obsahuje disulfid selenu, díky čemuž má řadu užitečných vlastností:

 • Je vynikajícím terapeutickým a profylaktickým činidlem proti nadměrné tvorbě kožního mazu.
 • Pomáhá se zbavit tak nepříjemných jevů jako lupy a svědění.
 • Bojuje s tvorbou exogenních toxinů, které mají destruktivní účinek na kořenový aparát vlasů.
 • Příznivě působí na růst a posilování vlasů.
 • Zabraňuje vzniku destruktivních procesů v zóně růstu vlasů.
 • Účinně podporuje obnovu buněk pokožky hlavy.
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů.
 • Dává vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Redakční rada

V boji proti lupům je třeba věnovat zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Pro mnohé se objeví, že v rámci 94% šamponů, které vidíme v obchodě, jsou pro vlasy a pokožku hlavy velmi škodlivé chemické prvky. Jedná se o sírany, parabeny, silikony, barviva. Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy.

Štítky jsou předepsány jako laurylsulfát sodný, laurethsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat denní použití šamponů, které obsahují tyto komponenty. V poslední době naši kolegové zveřejnili hodnocení šamponů bez síranů a parabenů, kde se výrobek Mulsan Cosmetic vyznačoval výhodou.

Jediná ze všech společností, které zcela opustily škodlivé chemické suroviny a nahradily je přírodními složkami. Doporučujeme navštívit oficiální prodejnu mulsan. ru.

Důležitou vlastností, která odlišuje kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti. Vzhledem k použití velkého množství konzervačních látek mají výrobky ze supermarketu obvykle trvanlivost 3 roky, výrobce Mulsan Cosmetic má trvanlivost 10 měsíců.

Jak používat pastu Sulsen

Tento nástroj nemůžete nekontrolovatelně používat, protože obsahuje specifické chemikálie. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Nástroj musí být používán následovně:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle teplou vodou a šamponem.
 2. Opatrně protřejte pastu v kruhových masážních pohybech do vlasových kořenů.
 3. Pasta Sulsen by měla být na vlasy asi 10-15 minut. Některé z nich mají dostatek a 2-3 minuty, ale někdy pro viditelný účinek pasty musíte mít 15 minut. Je to individuální.
 4. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

Sulsen Paste 2% - se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům. Pasta Sulsen 1% - používá se pouze k prevenci.

Abyste zabránili potřebě užívat 1% Sulsenu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz by měl být opakován 1x za 6 měsíců.

Pro terapii seborey použijte 2% Sulsen dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinek bude viditelný po několika aplikacích pasty, nedoporučuje se však přestat používat. K trvalému účinku musíte dokončit kompletní léčbu.

Udržujte pastu v koupelně nemůže být, tam se zhorší. Držte ji někde v místnosti.

Pokud máte dlouhé vlasy, stačí jedna trubka 3-4krát. Pro krátké vlasy - to je 5 až 10 zasedání.

Nežádoucí účinky

Přípravek Sulsen Paste může způsobit některé nežádoucí účinky, které byste měli vědět:

 1. Alergické reakce:
  • vyrážka
  • svědění
  • dermatitida
  • ekzém
 2. Může změnit barvu vlasů.
 3. Dráždění pokožky hlavy.

Pokud jste zaznamenali takovou reakci v sobě, poraďte se s lékařem.

Pokud dojde k zasažení očí, opláchněte důkladně tekoucí vodou. Upozorňujeme, že ženy by neměly užívat sulsen během těhotenství a kojení. Tento nástroj je také zakázán používat osobám, které mají individuální nesnášenlivost komponentů pasty.

Sulsen lupy pasta - jak používat, recenze a náklady

Suchá seborrhea nebo lupy na hlavě jsou častým problémem, kterým čelí muži a ženy různého věku. Existuje množství kosmetických a lidových prostředků proti lupům. Mezi nejoblíbenější patří linka Sulsen, s níž můžete vyléčit seborrheu, vrátit vlasy dobře upravený, zdravý vzhled. Ženy a muži opouštějí pozitivní zpětnou vazbu. Produkty jsou charakterizovány množstvím výhod, mezi které patří: přiměřená cena, bezpečnost, působivé výsledky po prvním použití.

Složení a užitečné vlastnosti

Těstoviny jsou nejúčinnějším produktem z řady Sulsen. Doporučuje se nejen proti lupům, ale také při částečné segmentální alopecii, stejně jako v případě, že jsou vlasy náchylné na tuk. Hlavní složkou činidla je disulfid selenu. V důsledku pravidelného používání pasty můžete rychle zvládnout celý seznam nepříjemných vad, zlepšit pokožku hlavy a obnovit atraktivní vzhled vlasů. Jedná se o sulfid selenu, který poskytuje tyto vlastnosti:

 • normalizace sekreční funkce pokožky hlavy, v důsledku čehož se vlasy stávají méně tuky a špinavými;
 • zlepšení mazových a potních žláz;
 • ochrana chloupků před agresivními vnějšími faktory;
 • ničení hub, které způsobují suchou seborrheu;
 • zrychlení exfoliace a regenerace pokožky.

Vložit je k dispozici ve dvou verzích. Prostředky s obsahem aktivní složky 1% se používají k prevenci onemocnění pokožky hlavy. Předepisuje se ženám a mužům, jejichž vlasy rychle roste, tzn. S hyperfunkcí mazových žláz. V léčbě se používají 2% těstoviny v kombinaci s oleji Sulsen a šampony seborey.

Návod k použití

Díky své pohodlné podobě se Sulsen velmi snadno aplikuje. Ve vzhledu je pasta žlutooranžová směs, která se podobá silnému, silnému krému s mírným travnatým zápachem. Před aplikací na kůži si přečtěte návod, přečtěte si recenze. Pacienti s citlivou kůží by měli konzultovat s lékařem. Existuje několik způsobů, jak Sulsena používat.

 • Pro prevenci. Jedna procentní odrůda je používána dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz se doporučuje opakovat každých šest měsíců. Použijte pouze na čisté, mírně vlhké vlasy.
 • Léčba lupy. Použití pasty 2% potřebují jednou týdně. Zatlačte malé množství směsi z trubice na špičky prstů, jemně protřepte na pokožku hlavy. Pokyny ukazují, že pasta může být uchována déle než 15 minut.
 • Maska se solí. Tento nástroj dokonale pomáhá nejen proti lupům. S ním můžete rychle zlepšit strukturu chloupků a udělat je krásně po celé délce. Vložte Sulsen smíchanou se solí, přidejte pár kapek rozmarýnu a esenciálních olejů z čajovníku. Výsledná směs by měla být rozdělena do vlasů, nechat 10 minut pod plast a ručník, opláchnout teplou vodou.

Instrukce je velmi jednoduchá. Pasta je cenově dostupná a účinná, má široký rozsah použití, bojuje s různými problémy pokožky hlavy, po celém průběhu výrazně zlepšuje stav a vzhled vlasů.

Sulsena je řada zásadně nových produktů určených k řešení různých kosmetických onemocnění. Tyto výrobky nelze porovnávat s tradičními maskami, balzámy, oleji. Mechanismus je zcela jiný. V důsledku pravidelného správného používání pasty v souladu s doporučeními uvedenými v příručce je možné dosáhnout v měsíci expresivní pozitivní akci.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Sulsen Paste je zcela bezpečné. Pacienti je mohou používat bez ohledu na věk. Ve své struktuře neexistují agresivní látky, proto se vyskytují velmi zřídka nežádoucí účinky. Hlavní kontraindikace: individuální nesnášenlivost komponentů obsažených v pastě, období těhotenství a kojení. V jiných případech, kdy nelze použít Sulsen, nejsou v návodu k dispozici žádné pokyny. Ale tyto zákazy nejsou absolutní. Trichologové předepisují pastu těhotným ženám a kojících matek se seboroickou dermatitidou, pokud alternativní možnosti nepomohou.

U vedlejších reakcí se vyskytují extrémně vzácně, zejména v případech, kdy je nástroj přeexponován na vlasy nebo používán jinak, jak je uvedeno v pokynech. Pacienti mohou vyvolat alergické příznaky: podráždění, zarudnutí, svědění, pálení. V takových situacích byste měli okamžitě umýt vlasy teplou vodou s přidáním šamponu. Pokud příznaky nezmizí, musíte se poradit s lékařem.

Kolik je pasta Sulsen?

Všechny produkty z této řady jsou účinné při potírání různých problémů vlasů a vlasové pokožky hlavy. Pro suchou seborrheu doporučují lékaři nejen vložit, ale také šampon Sulsen. Mezi hlavní výhody této značky patří vysoká účinnost, absolutní bezpečnost, přijatelná cena. Cena závisí na objemu láhve, na formuláři pro uvolnění a na procentuální podíl hlavní látky. V každé lékárně si můžete koupit peníze.

Sulsena. Složení léku. Šampon, pasta a krém. Sulsena z lupů, ze seborrhy. Návod k použití. Ceny a recenze drog

Sulsen - co je tohle droga?

Sulsena je léčivo na bázi selenu používané při léčení lupů a seborrhey hlavy. K dispozici ve formě šampónu, pasty, mýdla a oleje v koncentraci 1 a 2%. Bez ohledu na uvolňovací formu se sulsena používá jak pro léčbu, tak prevenci seborrhy.

Složení a léčivé vlastnosti

Hlavní účinnou látkou léčiva je disulfid selénu. Jako antiseptikum má tato složka antifungální a antiseborrheický účinek. Mechanismem jeho působení je zablokovat růst epidermálních buněk a v důsledku toho snížit tvorbu korneocytů (ploché váhy, které tvoří povrchovou vrstvu pokožky).

Jak je známo, mechanismus vývoje seborrhy je spojen s narušením mazových žláz, které jsou součástí folikulu rohových vlasů. V tomto případě je zaznamenána nejen zvýšená tvorba kožního mazu, ale také změna chemického složení. Selén reguluje mazové žlázy, snižuje tvorbu kožního mazu a mění jeho složení.

Navíc molekula disulfidu selenu, schopná spojit molekulu houby, brání jejímu rozdělení a následně i reprodukci. Tím se dosáhne antifungálního účinku šamponu (pasty nebo mýdla). Další fixace částic selenu na kůži pokožky hlavy zabraňuje opětovnému vzniku lupů, normalizuje funkci mazových žláz, reguluje proces obnovy epidermálních buněk.

Mezi vlastnostmi disulfidu selenu je třeba zdůraznit:

 • Cytostatika. Spočívá v regulaci procesu aktualizace keratocytů (buněk horní vrstvy pokožky hlavy) normalizací funkce mazových žláz.
 • Fungicid. Selén inhibuje růst kvasinek, které způsobují lupy, a také zničí prostředí, ve kterém se množí.
 • Keratolytikum. Disulfid selénu inhibuje nadměrnou exfoliaci mrtvých epidermálních buněk a zabraňuje vzniku lupů.
Koncentrace účinné látky (tj. Disulfidu seleničitého) v šamponu nebo pastě se může pohybovat od 1 do 2%. Zbývající komponenty produktu jsou v konstantním poměru.

Další komponenty sulseny jsou:

 • voda;
 • cetylalkohol;
 • stearylalkohol;
 • síran sodný;
 • glycerin;
 • fosforečnan draselný;
 • škoricový alkohol;
 • hydantoin;
 • kyselina citrónová.
Hlavním náznakem použití sulseny je seborrhea pokožky hlavy a lupů. Také lék může odstranit příčiny lupů a jejich následků.

Indikace pro použití sulseny jsou:

 • lupy;
 • seboroická dermatitida (chronický zánět kůže);
 • psoriáza pokožky hlavy;
 • vypadávání vlasů v důsledku lupů a seborrhy.
Dnes je na trhu několik výrobků této značky. Takže v komplexní léčbě se používá šampon, pasta, krém a opevněný olej. Nejčastěji se uchýlí k použití šamponu. V sérii sulfanu jsou tři druhy šamponů - šampon-pasta, šampon-peeling a pravidelný šampon. Každá z nich má své vlastní vlastnosti. Sulsen Paste je k dispozici v koncentracích 1 a 2 procenty. Rozdíl mezi nimi spočívá v tom, že 2% pasty obsahují dvojitou koncentraci sulfidu seleničitého, takže se používá hlavně k léčbě lupů. Pro zachování účinku a prevenci lupů se používá pasta s 1% obsahem disulfidu selenu. Kromě šamponu a pasty se také používá krém a olej. Tyto výrobky pomáhají přivést vlasy do pořádku a dát jim dobře upravený vzhled.

Šampon Sulsen

Šampon Sulsen, stejně jako všechny ostatní výrobky této značky, je založen na sulfidu seleničitého, který má schopnost potlačit tvorbu kvasinkové houby Pityrosporum Ovale. Tento patogen je hlavní příčinou lupů. Vyvážený vzorec šamponu pomáhá nejen eliminovat vývoj houby, ale také zabránit jejímu opětovnému výskytu.
Kromě selenu disulfidu obsahuje šampon další složky, které eliminují podráždění a nepříjemné svědění, stejně jako dodávají vlasům zdravý lesk. Pokles produkce kožního mazu je zaznamenán již po prvním použití, maximální výsledek však lze pozorovat při systematickém použití.

Mechanismus účinku šamponu

Mechanismus účinku šamponu je zaměřen na regulaci práce mazových žláz a eliminaci houby. Lupiny jsou známy jako důsledek nadměrné aktivity mazových žláz. Současně se vylučuje velké množství kožního mazu, což vytváří podmínky pro vývoj houby. Produkty intenzivní životaschopné aktivity tohoto mikroorganismu se změní na lupy. Odstraňuje nadměrné vylučování mazových žláz a brání růstu houby, šamponu, čímž pomáhá zbavit se lupů.

Účinky tohoto šamponu jsou následující:

 • odstranění lupů;
 • obnovení buněk epidermis a jejich regenerace;
 • posílení vlasů a zabránění jejich další ztrátě;
 • vlasy zůstávají čisté po dlouhou dobu, takže frekvence mytí hlavy je výrazně snížena;
 • vlasy se stávají elastickými a lesklými.

Způsob použití šamponu

Další vedlejší účinky šamponu jsou:

 • otok;
 • svědění;
 • zarudnutí;
 • urtikárie;
 • ekzém;
 • barevná změna barvených vlasů.
Frekvence použití šamponu závisí na tom, zda je šampon prováděn pro léčebné účely nebo aby se zabránilo lupům.

Léčba seborrhy a lupů

Dvakrát týdně

Prevence seborrhy a lupů

Šampon Sulsen

Pokyny pro sulseny

Sulsenový olej

Vitaminizovaný sulsenový olej je určen k posílení kořenů a stimulaci růstu vlasů. Přes jeho název, olej neobsahuje selen jako jiné produkty této společnosti. Je to směs olivového a ricinového oleje, stejně jako esenciální oleje z levandule a pelargónie. Přírodní antioxidant, esenciální oleje snižují tvorbu volných radikálů. Olej navíc obsahuje výtažky rakytníka, heřmánku a hořké pepře.

Sulsen Paste

Sulsen Paste je terapeutickým a profylaktickým prostředkem pro nadměrné vylučování mazu a lupin. Hlavní složkou pasty, stejně jako další produkty sulsenu, je sulfid selenu. Tato složka zabraňuje růstu hub a také potlačuje tvorbu toxinů, které zničí kořenový aparát vlasů. Pravidelné a komplexní použití pasty eliminuje nepříjemné svědění, stimuluje zpevnění a růst vlasů, zabraňuje jejich ztrátě.
Pro maximální výsledky se doporučuje použití pasty s šamponem. Předtím by měly být vlasy omyty teplou vodou a šamponem, po kterém by mělo být malé množství přípravku navlháno do kořenové části vlasů masážními pohyby. Po tření by měla být pasta ponechána 15 minut a poté opláchnuta teplou vodou.

Sulsenová pasta má dva typy - jednu a dvě procenta. První možnost se používá hlavně pro prevenci, druhá pro prevenci a léčbu. Rozdíl mezi nimi je koncentrace účinné látky - disulfid selenu. Vkládání s 1% selenem se doporučuje používat dvakrát týdně a 2% obsahu jednou týdně během měsíce. Při použití seborrhy se používá pasta s dvojitou koncentrací selenu dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinky sulfensové pasty jsou:

 • regulace nadměrné tvorby kožního mazu;
 • odstranění svědění a podráždění pokožky hlavy;
 • potlačení tvorby toxinů, které zničí kořeny vlasů;
 • stimulovat růst a posilovat vlasy;
 • prevence vypadávání vlasů;
 • podpora buněčné obnovy pokožky hlavy;
 • potlačení nadměrné exfoliace mrtvých buněk, čímž se eliminuje lupy;
 • Přineste vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Sulsen Cream

Sulsenový krém (nazývaný Stimulin) se používá v komplexní péči o problémové vlasy. Vyvážený vzorec krému posiluje vlasové kořeny a vytváří vlasy lesk a pružnost. Pravidelné používání krému v kombinaci se šamponem činí vlasy silné, silné a bujnější.

Účinné složky krému a jejich účinky jsou následující:

 • D-Panthenol. Hlavní složka krému, která zajišťuje dlouhodobý zvlhčující účinek, protože zachovává vodu uvnitř vlasové šachty. Vlhkost se tím tak rychle neodpařuje a vlasy se stávají zdravou elasticitou.
 • Keratin Intenzivně vyživuje a posiluje vlasy, ovlivňuje i jejich strukturu (narovná vlnité vlasy). Po keratinovém krému se vlasy také mírnější a lesklé.
 • Přírodní lipidy. Vyhlazující váhy vlasového hřídele tyto komponenty obnovují strukturu poškozeného vlasového folikulu. Také snižují křehkost vlasů, což je činí odolnými vůči vnějším negativním vlivům.
 • Cyklomethikon Tato součást pokrývá vlasy tenkou vrstvou, která následně zabraňuje zamotání vlasů.
Krém se doporučuje aplikovat na čisté, mírně usušené vlasy. Zpočátku by se měl intenzivně vtáhnout do vlasových kořenů a potom rozložit nástroj po celé délce vlasů na samé špičky. Dále by měl být nástroj ponechán po dobu 10 - 15 minut, zatímco pokrýt vlasy na vrcholu plastového sáčku nebo víčka. Po uplynutí jedné hodiny se vlasy z krému zmyjí teplou tekoucí vodou. Tato maska ​​se doporučuje provádět jednou týdně.

Chcete-li dosáhnout požadovaného efektu, musíte provést 8 až 10 procedur.

Sulsen mýdlo

Další forma výroby sulsenu je mýdlo. Jedná se o alkalický základ mýdla, který obsahuje přírodní výtažky bylin a vitamínů. Hlavní účinnou látkou je samozřejmě disulfid selénu, který má výrazný antifungální účinek a také snižuje aktivitu mazových žláz. Mýdlo odstraňuje lupiny, houbové léze (mykózy) a příznaky seboroické dermatitidy (seborea).

Mýdlo se často používá jako alternativa k těstovinám. Takže po umytí hlavy, mokré vlasy pěnou mýdlo. Maximální část vlasů je zpracována. Mýdlová pěna musí být intenzivně navlhčena do pokožky pokožky hlavy a ponechána stát asi 10 minut. Poté je třeba vlasy důkladně opláchnout vodou a vysušit. Při spláchnutí je důležité zajistit, aby mýdlo nespadalo do očí. Mýdlo s 2 procenty selenu lze nahradit pastou s podobnou koncentrací.

Podobný postup by měl být proveden jednou týdně po dobu 1 až 2 měsíců. Pokud jsou lupiny mastné, mýdlo může být používáno dvakrát týdně. Jako profylaxi se mýdlo používá k umývání hlavy jednou za dva měsíce.

Sulsena forte

Jak používat sulseny?

Jak již bylo řečeno, je lepší se uchýlit k integrovanému přístupu k léčbě lupů. K tomuto účelu je nutné použít výrobní prostředky v určitém pořadí. Nejlepší je začít léčbu lupů s použitím obohaceného oleje. K tomu je nutno nejprve aplikovat na pokožku hlavy jednu a půl až dvě hodiny. Olej by měl být třepán světlem masážním pohyby v pokožce hlavy a kořenů vlasů. Nepoužívejte olej v celé délce vlasů. Chcete-li fixovat efekt dále, musíte nosit sprchový uzávěr nebo barvivo na vlasy (při absenci dat, můžete jednoduše zabalit plastový sáček) a pokrýt hlavu ručníkem. Aktivní složky oleje stimulují růst vlasů a posilují je. Podobné systematické postupy také činí vlasy lesklé a pružné.

Po dvou hodinách by měly být vlasy důkladně omyty šamponem. K tomu můžete použít jak šamponový peeling, tak běžný šampon s obsahem sulfanu. Malé množství šamponu by mělo být nejprve rozděleno na dlaně a následně aplikováno na vlasy. Účinek šamponu je fixován pastou, která se aplikuje na dobře oprané vlasové kořeny. Rozšiřte celou délku vlasové pasty také nedoporučujeme. Je nutné pokrýt pouze kořeny vlasů a pak nechat 10 - 15 minut. Tento postup je doplněn sulfenovým krémem, který je již aplikován po celé délce vlasů a je také ponechán po dobu 10 - 15 minut.

Sulsena ze seborrhy

Seborrhea je patologie, která se projevuje změnami funkčního stavu kůže. Základem onemocnění je narušení práce (nebo spíše sekreční funkce) mazových žláz. Důsledkem toho je zvýšené vylučování mazu a jeho kvalitativní změna.

Struktura kůže

Kůže je největší lidský orgán, který má ochrannou funkci. Skládá se z několika vrstev a nejvíce povrchní se nazývá epidermis. Tato vrstva obsahuje první úder agresivních faktorů prostředí. Na druhé straně se skládá také z několika vrstev. Nejvzdálenější vrstva se nazývá nadržená. Tato vrstva se podílí na vývoji seborrhy a lupů.

Proces odmítnutí šupin od povrchu stratum corneum se nazývá keratinizace. Jedná se o přirozený proces, který ovlivňuje celý povrch pokožky, včetně pokožky hlavy. Během aktivní fyzické aktivity se do jedné minuty vejde do vzduchu asi 20 000 stupnic. Když je stratum corneum poškozen a když je vystaven nepříznivým vnějším faktorům, dochází k adaptivní reakci ve formě zvýšení počtu nadržených buněk. Pokud tento stav trvá dlouhou dobu, vyvine se patologická zánětlivá reakce pokožky. Je doprovázena suchostí kůže a zvýšeným odlupováním kůže. V tomto případě se na pokožce hlavy objeví lupy - první známka seborrhy.

Příčiny seborey

Přesné důvody pro vývoj dnešní seborrhy nejsou plně pochopeny. Genetické faktory hrají významnou roli ve výskytu onemocnění. To potvrzuje skutečnost, že seborea je často pozorována jako rodinná vlastnost. Mnoho studií také dokázalo roli hormonálních poruch ve vývoji této nemoci. Tak u lidí se seborrheou je nerovnováha (abnormální poměr) androgenů a estrogenů. Je známo, že kůže, stejně jako její přídavky, jsou orgány závislé na androgenu. To znamená, že jejich fungování je řízeno těmito hormony. Velké koncentrace androgenů stimulují tvorbu kožního mazu. Funkce mazových žláz je ovlivněna vztahem mezi androgeny a progesteronem. Porušení tohoto poměru vede k rozvoji seborrhy. Seborrhea je stálým příznakem onemocnění, jako je parkinsonismus a Itsenko-Cushing.

Hlavní příčiny seborey jsou:

 • hyperfunkci mazových žláz a v důsledku toho zvýšená produkce mazu (sebu);
 • další rozklad mazu a tvorby exogenních toxinů;
 • snížení ochranných vlastností organismu jako celku;
 • vytvoření příznivých podmínek pro reprodukci houby Pityrosporum Ovale;
 • předčasné odumření epidermálních buněk (horní vrstva kůže);
 • užívání různých léků, které vyvolávají zvýšenou sekreci kožního mazu (steroidní léky, anabolika, testosteron);
 • chronický stres;
 • intenzivní fyzická námaha.
Přerušení normální mikroflóry může být výsledkem patologie gastrointestinálních orgánů. Mohou to být dysbióza, exacerbace chronických onemocnění, fermentopatie. Proto je při diagnóze příčin seborrhy a v důsledku toho řádné léčby velmi důležité důkladně prověřit (krevní test, analýza moči, analýza výkalů).

Pro seborrheu jsou charakteristické různé příznaky. Je důležité si uvědomit, že seborrhea sama o sobě je často příznakem onemocnění, nikoliv nezávislou chorobou. Je však doprovázena charakteristickým rozsahem příznaků.

Hlavním příznakem mastné seborrhey je mastná a lesklá kůže. Nicméně, v závislosti na formě seborrhy, složení kožního mazu může být tekuté nebo husté. V prvním případě má konzistence rostlinného oleje díky přítomnosti velkého množství mastných kyselin. Ve druhém případě získává tajemství mazových žláz konzistenci testu.

Druhou charakteristickou četností jsou hojné velkoplošné váhy na pokožce hlavy. Obvykle existují také částice, ale jsou mnohem menší, vzhledem k nimž nejsou viditelné na povrchu hlavy. Nicméně, když se seborrhea kvůli zvýšenému obsahu tuku v částicích drží dohromady v deskách, které tvoří velké měřítka.

Kromě toho je seborrhea doprovázena příznaky, jako je pyoderma, akné, dermatitida. Vysvětluje to skutečnost, že kvůli zvýšenému mazovému vylučování je vytvořeno ideální prostředí pro reprodukci bakterií. To zase vytváří podmínky pro infekce.

Kromě mastné seborey také rozlišují suché. Vyvíjí se v důsledku hypofunkce (snížené práce) mazových žláz. Je častější u dětí a dospívajících kvůli nedostatečnému rozvoji mastných vlasových aparátů na kůži. U dospělých se vyskytuje pod akcí různých léků. S touto formou onemocnění se produkce tuku snižuje, což vede k tomu, že znečištění vlasů není tak intenzivní. Avšak horní váhy téměř pokrývají pokožku hlavy. Současně jsou snadno oddělené od pokožky. Někdy se váhy mohou překrývat a vytvářet kůry žlutě bílé nebo šedavě bílé. Vlasy se suchou seborrheou jsou téměř vždy suché, tenké, křehké s dělenými konci. Rozdíl mezi touto formou onemocnění je přítomnost růžových skvrn na kůži trupu a končetin. Pacienti se také obávají pocitu utažení pokožky, suchosti, svědění, zhoršeného po umytí. V počátečních stádiích se může suchá seborrheje projevit pouze mírnou suchostí pokožky, zvýšeným peelingem a lupinami.

Léčba seborrheou

Sulsena lupy

Lupiny jsou syndrom charakterizovaný přítomností jemných bílých šupin na vlasy. Dnes je tato nemoc zdrojem psychických nepohodlí téměř pro každého pátého obyvatele planety.

Příčiny lupů

Hlavním důvodem jeho výskytu je dnes Malassezia furfur. Je to kvasnicovitá houba, která ovlivňuje pokožku hlavy. Tyto mikroorganismy se nacházejí převážně ve středních a povrchních částech stratum corneum, uvnitř a mezi tělísky a také ve vlasových folikulích. Houba je lipofilní, to znamená, že upřednostňuje ty oblasti pokožky, které se vyznačují zvýšenou aktivitou mazových žláz (v tomto případě je to pokožka hlavy). Houby používají pro růst a vývoj tuky (tuky). Hlavním zdrojem tuku pro ně je tuk, který produkují mazové žlázy. Patří mezi ně nasycené mastné kyseliny, zejména cholesterol a estery cholesterolu.

Houby rodu Malassezia jsou součástí flóry pokožky hlavy. Proto jsou pro většinu lidí součástí trvalé mikroflóry vlasů. To znamená, že samotná houba neškodí. Za určitých podmínek se však může stát patogenní. Mezi tyto stavy patří nedostatek zinku, stavy imunodeficience, zvýšená funkce mazových žláz. V tomto případě dochází ke zvýšení lipofilních vlastností hub, což vede ke zvýšení jejich patogenity (škodlivosti) pro tělo. Dlouhodobé vystavení těmto nepříznivým faktorům vede k rozvoji zánětlivé kožní reakce. Chronický zánět se nazývá seboroická dermatitida.

Faktory, které vytvářejí podmínky pro vznik lupů, jsou:

 • nesprávná hygiena vlasů (časté mytí, používání špatného šamponu);
 • metabolické poruchy;
 • nedostatek vitamínů v těle;
 • oslabení imunity;
 • chronický stres.
Pod vlivem těchto a mnoha dalších faktorů začne houba rychle růst a množit se. Jeho oportunistická forma se přeměňuje na patogenní. Obvykle je podíl houby Malassezia furfur přibližně 30% z celkového počtu mikroorganismů na pokožce hlavy. Když se toto procento zvýší, objeví se lupy. Zpočátku se vytvářejí malé bílé stupnice, avšak bez včasné úpravy se velikost váhy výrazně zvětšuje. To je doprovázeno intenzivním svěděním a v důsledku toho poškrábání.

Lupiny jsou tedy mírnější formou seboroické dermatitidy. Vzhledem k této skutečnosti je často léčba oběma onemocněními v podstatě stejná.

Léčba lupy

Dnes má hlavní roli v boji proti této chorobě moderní kosmetika - šampony a pleťové vody. Současně musí mít tyto nástroje určité vlastnosti.

Hlavní charakteristiky léků proti lupům jsou následující:

 • schopnost hromadit se v oblasti houbových lézí, a tím vyvíjet preventivní účinek;
 • protizánětlivé a kerato-regulační působení;
 • měkké a pečlivé akce, zatímco nástroj by neměl poškodit hluboké vrstvy.
Při léčbě lupů se používají všechny prostředky výroby sulsenu, ale hlavními jsou šampony a pasty. Tyto složky obsahují disulfid selenu, který má antifungální a exfoliační účinky. Je třeba poznamenat, že antifungální léčba je základem léčby lupů.

Pro ošetření lupín používané šampony nebo pasty sulsen forte, tj. Přípravky obsahující 2 procent disulfid selenu. Šampon se aplikuje na mokré vlasy, po němž lehce pěna. Doporučuje se ponechat šampon na mokrých vlasech 2-3 minuty, poté se omýt velkým množstvím vody. Před aplikací pasty musí být vlasy omyty teplou vodou a šamponem. Poté se malá část pasty třepe prsty do pokožky hlavy a nechá se 10 až 15 minut. Po uplynutí doby vyplachujte velkým množstvím teplé tekoucí vody.

Aktivní léčba lupů trvá nejméně 1 až 2 měsíce. Další šampon s obsahem sulfanu lze použít profylakticky. Nezapomeňte, že lupy jsou opakující se choroby, které se vyznačují obdobím exacerbace. Proto je po ošetření nutné dodržovat racionální hygienu, eliminovat rizikové faktory, používat profylaktické látky.

Hodnocení drog a jeho nákladů v různých městech Ruska

Zpětná vazba na léčivo je obecně pozitivní. Výhody drogy zahrnují její vysokou účinnost. Mnozí si uvědomují svůj účinek pouze po několika aplikacích. Spotřebitelé nejčastěji využívají šampony nebo pasty. Oba tyto produkty rychle eliminují svědění a další nepohodlí, které doprovázejí lupy a seborrheu. Také uživatelé berou na vědomí pozitivní vlastnosti oleje a smetany sulsen. Vlasy mnoha po aplikaci tohoto výrobku byly hladké, hedvábné a silnější. Nevýhody produktů zahrnují nepříjemný zápach a dlouhé umytí vlasů.
Někteří uživatelé jsou však spokojeni s kvalitou produktů. Mnoho z nich si stěžuje, že ztráta vlasů po aplikaci. Jiní poukazují na velmi rychlou kontaminaci vlasů. Některé vlasy se na druhý den stávají tenkými, křehkými a bahnitými.

Náklady na sulsena v různých městech Ruska

Sulsena v boji proti lupům - tři v jednom. Není to prostředek, ale sen!

Pro většinu žen a mužů jsou lupínky na hlavě, které zůstávají na oblečení a zkazí celý obraz. Ale při výběru léku proti seborrhea, málo lidí si myslí, že kůže, která vločky může být postižena houbou, která aktivně začala zničit epidermis.

Složení léku Sulsen

Hlavní účinnou látkou je disulfid selenu, čištěná voda, přečištěný cetylalkohol, glycerinová báze, ceteareth sulfát sodný a fosforečnan draselný, speciální vonné látky, skořicový alkohol, DMDM-hydantoin, kyselina citronová.

Vlastnosti této látky umožňují aktivně se vypořádat s takovými projevy lupů, jako jsou: svědění, pálení, zarudnutí, oddělení bílých šupin pokožky hlavy.

Přípravek Sulsena se používá v koncentraci 1-2%, což mu umožňuje účinně se vypořádat s projevy seborrhy bez poškození kůže a vlasových folikulů.

Tato látka má řadu vlastností:

 • Antifungální.
 • Antibakteriální.
 • Regenerace.
 • Protizánětlivé léčení.
 • Antiseptikum.

Nástroj Sulsen léčí řadu onemocnění, které jsou způsobeny mikroorganismy, bakteriemi a plísňovými infekcemi, mimo jiné existuje zvláštní účinnost proti seborrheu.

Tato lék působí okamžitě ve třech směrech souvisejících s bojem a prevencí lupů:

 1. Zpomaluje obnovu epidermálních buněk, normalizuje práci mazových žláz.
 2. Eliminuje příznivé prostředí pro reprodukci hub a bakterií.
 3. Snižuje tendenci buněk epidermis k odlupování.

Indikace pro použití

 • Kůži.
 • Svědění.
 • Multicolor versicolor.
 • Seborrhea.
 • Nadměrná sekrece kožního mazu.
 • Léčba a prevence lupů.

Významní představitelé jsou:

Šampon

Sulsen 2% má neuvěřitelně příznivý účinek na urychlení regenerace buněk měkkých tkání, zlepšení imunity, stabilizace metabolismu, antimikrobiální a antifungální terapie. Účinnost šamponu je dlouhodobě navržena.

Díky správnému složení se funkce sekrece tuku vrátí do normálu, což je důvod, proč se odstraní lupy. Hlavní složky tohoto produktu jsou: disulfid selenu, laurylsulfát sodný, dimethikonol, kyselina salicylová.

Způsob použití.

Předběžné šamponování se nevyžaduje. Tento postup je úspěšné dokončení postupů série Sulsen. Šampon by měl být aplikován na mokré vlasy, pak je pach, masírovat pohyby do kořenů vlasů.

K fixaci účinných látek je nezbytné, aby byl šampon na hlavě nejméně 3 minuty. Pak byste měli pečlivě opláchnout vlasy tekoucí vodou při pokojové teplotě. Chcete-li dosáhnout rychlejšího efektu, opakujte styl procedury.

Existují kontraindikace: těhotenství, laktace, individuální nesnášenlivost součástí.

Těstoviny Sulsen

Léčivou látkou v této pastě je sulfid seleničitý, jehož cílem je odstranění hoření, svědění, snížení sekrece mazových žláz, zpomalení růstu bakterií na pokožce a vlasy, zabránění akumulaci toxinů.

Droga je spotřebiteli předložena ve dvou formách, které se naopak liší koncentrací selenu: 1 a 2 procenty.

2% pasty jsou určeny k léčbě akutních stadií seborrhey, kdy je téměř celá hlava pokryta bílými "sněhovými vločkami". A 1% pasty je vhodnější pro prevenci onemocnění a vítězství v boji proti malým kapsám houbových infekcí.

Způsob použití

Pasta se aplikuje na umyté hlavy a masíruje se kruhovým pohybem po celé ploše pokožky hlavy. Po aplikaci je třeba ji držet po dobu 10-15 minut, poté důkladně opláchnout teplou vodou z kohoutku.

Jako šampon se doporučuje výše zmíněný šampon stejné značky se sulfidem selénu. Ale je povoleno použít jakýkoli jiný šampon, včetně obvyklé kosmetiky.

Průběh užívání léku je určen na 1 měsíc s frekvencí 2 použití týdně. Po šesti měsících je třeba opakovat kurz.

Při profylaxi je 1% forma přípravku postačující jednou za rok, a to i za měsíc. Chronické formy seborrhy jsou ošetřeny pastou jednou za 2 týdny. Po použití produktu je lepší zdržet se používání jiných kosmetických přípravků, aby se neztratil výsledek.

Produkt je během těhotenství zakázán ženami. Existuje několik možných nežádoucích účinků: pálení, svědění, zarudnutí.

KRÉM 2% (Sulsena Forte)

V této koncentraci má sulfid seleničitý terapeutický účinek než profylaktický účinek. Po první aplikaci pouhým okem jsou výsledky viditelné, bílé vločky téměř vymizí a pocit svědění a popálení také projde.

Způsob použití

Za prvé, je žádoucí důkladně umýt vlasy jednoduchým kosmetickým šamponem, opláchnout pod tekoucí teplou vodou. Zatímco vlasy jsou mokré, krém se aplikuje na pokožku hlavy. Je nutné ho pečlivě distribuovat, věnovat větší pozornost kořenovým elementům a dělení. Poté je agent ponechán několik minut, aby se účinné látky vytvrdily na pokožce.

Kontraindikace zahrnují: kojení, těhotenství a alergické reakce na složky.

Masť v koncentraci 1%

Je to převážně preventivní povaha a slouží také ke konsolidaci dosaženého výsledku.

Způsob použití

Na čisté (šampónované) vlasy je třeba aplikovat dostatečné množství pasty. Poté se pasta se světlými prsty třese do vlasů a vlasové pokožky po celé vlasové části. Aby účinná složka pasty úspěšně pronikla do struktury pokožky hlavy, nedoporučuje se ji umýt teplou vodou 10-15 minut po aplikaci. Pozitivní výsledek léčby by se měl objevit během 1-4 týdnů.

Krém Sulsen nemá žádné nežádoucí účinky. Ve velmi vzácných případech může dojít k alergickým reakcím (kopřivka, dermatitida, ekzém, atd.).

Sulsena proti lupům je jednoduchý farmaceutický nástroj s neuvěřitelným účinkem.

Všiml jsem si, že čím více psím o různých přírodních prostředcích pro léčbu a péči o sebe, tím více je používám, tím zajímavější informace se na tomto tématu setkávám.

A teď jsem skoro šťastný, že testuji nové produkty pro mě.

A samozřejmě s vámi sdílím výsledek.

Tentokrát jsem se rozhodl, že vám povím o pastě sulsenové lupiny, pro kterou je tolik vynikajících recenzí.

Lupy obvykle předběhly v offseasonu během období stresu a hormonálních změn. A v nejnepříjemnější formě - seborrhea.

Obvykle jsem v tomto případě vždy měl ricinový olej (ideální prostředek pro léčbu lupů), ale tentokrát tam nebyl a rozhodl jsem se, že je to velký důvod, proč zkusit něco nového. A koupil sulsenu.

Přiznávám, že tu Ameriku nenajdu a mnoho lidí úspěšně používá tento produkt na vlasy po dlouhou dobu, ale pro mě všechno se ukázalo jako nové.

Z tohoto článku se dozvíte:

Dandruff Sulsen - popis a použití

Co je sulsenová pasta?

Je to terapeutická a preventivní mast pro nadměrné vylučování mazu, lupů a také účinného prostředku pro posilování a růst vlasů.

V naléhavém pokusu zbavit se lupů jsem nejprve nevěnoval pozornost těmto dalším výhodám.

Již po prvním okamžiku uplynulo svědění a bolest a škaredé mastné stupnice se v takovém množství přestaly odstraňovat z pokožky hlavy.

A trvalo mi jen tři výplachy: nečekal jsem, že by takový cenově dostupný nástroj mohl dát tak rychlý a vysoce kvalitní výsledek.

Později jsem si všiml, jak je dobré aplikovat tuto pastu na mastné vlasy: perfektně čistí pokožku hlavy, odstraňuje nadměrnou mastnotu, posiluje a mírně zvyšuje kořeny, jako šampon s objemovým efektem.

Obecně platí, že dlouhé, zdravé a lesklé vlasy, které také přestanou vypadávat, je to určitě pěkný bonus.

Malé video o tom, proč se vůbec objevují lupínky, rozhodně doporučuji sledovat to!

Co je v sulsene?

Nejčastěji je účinnou látkou v antiseborrinních maskách a šamponech zinek nebo dehet, v tomto případě se sulfid selenu poskytuje všechny výhody, které mají schopnost blokovat růst epidermálních buněk, ničí houbu, čistí a dezinfikuje pokožku hlavy.

Sulsen také probudí spící vlasové folikuly, které mohou způsobit podříznutí (což mimochodem nikdo nemá rád).

Formy uvolňování přípravků Sulsen

Existuje několik forem uvolňování, nejčastěji se však pro léčbu používá pasta s koncentrací 2% a jako profylaktické činidlo se používá jeden procentní přípravek (pasta) nebo šampon.

Jak používat lupinu sulen pasty?

 • Za prvé, musíte si umyt vlasy šamponem, doufám, že máte dobrý parafín a sls. Nebo šampon Sulsen
 • Pak aplikujte pastu na mokré kořeny a protřete ji do kořenů a pokožky hlavy masážními pohyby, jako byste aplikovali kosmetickou masku.
 • Sulsen spíše hustý, specifický na zápach, ale nic nepříjemného, ​​síry a trávy
 • Pro rovnoměrné rozdělení nástroje je nejlepší rozdělit vlasy na rozdělení.
 • Pokud to dovolí délka vlasů, můžete hýčkat konce výživným balzám současně, protože po nanesení sulseny byste neměli používat jiné kosmetické přípravky, aby nedošlo k poškození celého efektu.
 • Výrobce píše, že je potřeba udržet až 15 minut, ale někdy je k dispozici dost času. Je důležité, aby nedošlo k nepohodlí, obvykle trvám asi 10 minut.
 • Po aplikaci důkladně opláchněte čistou vodou. Je to lehce omyvatelné, ale dělal jsem to poměrně dlouho: mám rád vlasy, které mi "zaskřípaly".

Čím kratší jsou vlasy, tím méně spotřeby, pro dlouhou vlasovou trubku stačí 3-5krát.

Při již existujícím problému vypadávání vlasů, lupů, terapie se 2% sulsen používá dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Efekt bude viditelný po několika aplikacích, ale nemůžete zastavit: pro dosažení stabilního výsledku musíte dokončit kompletní léčbu.

Pak můžete použít jednou procentní profylaktickou masti jednou za dva týdny. Snažte se lépe v místnosti, ne v koupelně, ale ne v lednici.

Sulsen šampon pro lupy

Povzbuzena, okamžitě jsem uběhla a koupila šampon se sušenou. Před nanesením pasty použijte speciální šampon.

Konzistence je poměrně silná, barva vaječného žloutku. Pěna je trochu horší než můj obvyklý, vůně je také bylinná, ale ne tak sírná jako těstoviny.

Obecně jsem si nevšiml jakéhokoli zvýšení efektu, samotná pasta je velmi účinná, takže nevidím potřebu donutit je pracovat ve dvojicích.

Bylo by dobré použít šampon jako trvalou prevenci, vlasy se stávají silnějšími, lesklé a pružnějšími.

A jasně začaly klesat. A o luprácích jsem v podstatě zapomněl.

Sulsen lupy olej

Tam je také sulsenový olej, je aplikován v mírně teplé formě, také na kořenech, odešel 15 minut, nejlépe pod čepicí, nejlépe ve vaně.

Ale pokud nemáte rád olej na vlasy, pak jej opravdu nemáte rád.

Tato metoda je amatér, i když olej není žádným způsobem horší než výše popsané činidla, může je dokonce překonat, protože v zahřáté formě oleje látky ještě lépe pronikají do pokožky.

Obecně platí, že můj výrok je jednoznačný: pokud máte problém s lupinami nebo ztrátou vlasů, je čas pro sulseny.

Samozřejmě, stejně jako u všech vysoce účinných látek, jsou alergické reakce, dermatitida možná, avšak v tomto případě jsou extrémně vzácné.

Pokud se vám nelíbí sulsen, použijte obvykle ricinový olej, který je také jedním z nejlepších způsobů, jak bojovat proti lupům.

Byl bych rád, kdyby vám tento článek byl pro vás užitečný, otevře vám něco nového a pomůže vaše vlasy zesílit, zvětšit a překrásněji!

Byl bych rád, kdyby někdo doplnil tento článek o své osvědčené tipy na sulsen a podělil se o ně v sociálních sítích!

S tebou byla Alena Yasneva, krásné a zdravé vlasy. Znovu se uvidíme!

PŘIPOJTE MÉ SKUPINY V SOCIÁLNÍCH SÍTI

Sulsen Lupinová mast - přehled, ceny a recenze.

Lupiny jsou běžným problémem, kterým čelí lidé různého věku. Existuje mnoho nástrojů k boji proti němu a nejoblíbenější je produktová řada Sulsen, která účinně léčí seborrhea a obnovuje zdraví vlasů a přitažlivost.

Tyto produkty mají mnoho výhod: rychlé výsledky, přijatelné náklady, bezpečnost a snadné použití.

Jak Sulsen vložit, popis a použití

Nejefektivnější produkt z linky je považován za pastu Sulsen. Je indikován nejen pro lupy, ale i pro částečnou plešatost a zvýšené mastné vlasy. Hlavní složkou kompozice je disulfid selenu.

Pravidelné užívání léku pomáhá rychle odstranit celý seznam problémů, obnovit zdraví pokožky hlavy a krásu vlasů.

Účinek pasty Sulsen je následující:

 • Nadměrná sekrece mazových žláz je obvykle spojena se zvýšenou syntézou sebu. Disulfid selénu má tendenci potlačovat produkci a normalizovat práci mazových žláz.
 • Nadměrné množství mazu vyvolává vývoj patogenních mikroorganismů. Díky vazbě na disulfidy je riziko opětovného nákazy sníženo.
 • Disulfid selénu je schopen zničit buněčné stěny hub, a tím zabránit jejich reprodukci a zničení.
 • Nástroj přispívá k obnově epidermálních buněk ak zastavení nadměrné exfoliace.
 • Pasta nejen pomáhá zbavit se lupů, ale také podporuje růst pramenů, zlepšuje jejich vzhled, odstraňuje tuky, vlasy jsou pružnější, měkčí a zvládnutelné.
 • Sírany ve složení také přispívají k urychlení růstu pramenů. To je způsobeno sírou - jedním z nejužitečnějších stopových prvků pro vlasy.

Vložit je k dispozici ve dvou verzích:

 • S koncentrací účinné látky 1%. Používá se k prevenci onemocnění pokožky hlavy. Také tento nástroj je předepsán pro hyperfunkci mazových žláz.
 • Těstoviny s koncentrací 2% se používají pro léčebné účely. To je obvykle používáno s šampony proti lupům a oleje Sulsen.

Indikace a kontraindikace

Indikace pro použití drogy:

 • seboroická dermatitida hlavy a chlupatých oblastí těla;
 • lupy;
 • psoriáza na pokožce hlavy;
 • prevence nadměrné syntézy sebu;
 • houbové léze pokožky hlavy (kožní onemocnění);
 • pityriasis versicolor.

Je také nutné vzít v úvahu kontraindikace užívání léku:

 • alergii na kteroukoli složku;
 • anamnéza alergické dermatitidy;
 • těhotenství a kojení.

Složení

Produkt obsahuje následující součásti:

 • Disulfid seleničitý. Hlavní látka, která normalizuje mazové žlázy, chrání prameny, působí škodlivě na patogenní mikroorganismy a urychluje regeneraci pokožky.
 • Stearylové, cetylové, skořicové alkoholy. Působí jako antiseptiky, pomáhají uschnout příliš mastnou pokožku.
 • Soli: síran a fosforečnan cetearát.
 • Kyselina citronová. Má také mírný vysoušení.
 • Vůně, voda, DMDM ​​hydantoin.

Jak používat pastu

Paste se používá velmi jednoduše. Je to poměrně hustá silná krémová hmota žlutožlutého odstínu.

Jeden procentní pasta se používá k prevenci a fixaci výsledků, dvě procenta - přímo na léčbu. Lék se používá následovně:

 • Nejdříve si umyjte vlasy vhodným šamponem.
 • Pasta se aplikuje na mokré zámky. To se třese do kořenů a pokožky hlavy.
 • Lék zůstává po dobu 5-20 minut v závislosti na tom, jak je vyjádřena seborrhea.
 • Pak se pasta omyje teplou vodou.

Pro ošetření lupy pasty se používá dvakrát týdně po dobu tří měsíců. Je-li to nutné, opakuje se po šesti měsících. Pro prevenci je droga aplikována dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce.

Při dermatomykóze je aplikace poněkud odlišná: pasta se mísí s vodou tak, aby se dosáhla husté hmoty a aplikovala se na postižené oblasti. Kompozice se uchovává po dobu nejméně deseti minut, poté se promyje. Postup je opakován během týdne.

Při seboroické dermatitidě je pasta aplikována na postižené oblasti, zůstává po dobu 10 minut a vyplachuje se, ale postup se opakuje nejdříve dvakrát týdně, jednou týdně a jednou za dva týdny.

Nežádoucí účinky

Tento lék málokdy vyvolává nežádoucí účinky. V některých případech jsou možné alergické projevy:

 • svědění;
 • kožní vyrážka;
 • podráždění pokožky hlavy;
 • ekzému nebo dermatitidy.

Náklady na drogu jsou poměrně cenově dostupné. Jeden procentní podíl léku stojí asi 50 rublů pro balíček o objemu 40 ml a 75 až 70 rublů na 75 ml.

Těstoviny Sulsen 2% je možné zakoupit za 78-91 p.

Recenze

Nejčastěji dostává lék pozitivní zpětnou vazbu. Uvádí se jeho účinnost, přijatelné náklady, žádné vedlejší účinky.

Victoria

Sulsen Paste pomáhá vyrovnat se s lupinami. Zpočátku jsem použil dvoutýdenní léčebný kurz měsíčně a pak jedenprocentní výsledek.

Elizabeth

Výrobky pozoruhodně odstraňují lupy. Vlasy po aplikaci jsou měkké a lesklé. Je to také levné, což je jeho výhoda oproti stejnému Nizoralu.

Anna

Těstoviny 2% vždy pomáhají. Všiml jsem si výsledky již po prvním použití a po dvou až čtyřech lupů zcela zmizí. Je to levné. Hlavní věc je použití přesně dvou procent drog, jiné formy jsou slabší.

Formy uvolňování přípravků Sulsen

Kromě pasty dodává výrobce obohacený olejový šampon a krémové podněty. Maximální účinek lze dosáhnout při společném využívání finančních prostředků.

Šampon Sulsen

Lék kombinuje vlastnosti jednoduchého šamponu a proti lupům. Struktura obsahuje součásti, které pomáhají bojovat proti patogenům. Výrobce doporučuje, abyste si nejprve umýt vlasy šamponem, abyste jej vyčistili z nečistot a lupů, a pak použijte pastu nebo olej. Náklady jsou 280-310 rublů.

Sulsenový olej

Složení obohaceného oleje neobsahuje disulfid selénu, ale jsou přítomny i další složky: ricín, olivový olej, norkové oleje, heřmánek z heřmánek a geranium, extrakty z pepře, heřmánek, rakytník. Z tohoto důvodu má léčivo léčivé vlastnosti a stimuluje růst vlasů. Náklady začínají od 300 rublů.

Stimulinový krém

Krém se nepoužívá k léčbě lupů. Jeho úkolem je obnovit a posílit prameny. Dává jim lesk, objem a elasticitu, dělá je poslušnější. Hlavními účinnými složkami v přípravku jsou lipidy, keratin, pantenol a cyklomethikon. Náklady začínají od 210 rublů.

Analogy

Existuje řada léků, které mají hojivý účinek. Můžete si vzít analog, jako pastu a šampon.

Nejoblíbenější jsou následující:

 • Nejsnadnější a nejdostupnější volbou je síra mast, která může být použita k léčbě mnoha patologických stavů kůže. Přečtěte si více o masti proti lupům
 • Kožní uzávěr K dispozici ve formě krému a šamponu. Pomáhá se seborrheou, psoriázou a neurodermatitidou.
 • Mycozoral Šampon předepsaný pro seboroickou dermatitidu a mastnou seboreu.
 • Nizoral K dispozici ve formě šamponu, který ovlivňuje stejné houby jako Sulsen.

Výrobky společnosti Sulsen se obecně výborně vyrovnávají s úkoly, které pomáhají eliminovat lupy a zlepšit celkový stav vlasů a vlasové pokožky.

Je důležité používat prostředky podle pokynů a zohlednit kontraindikace. Pro maximální výsledky odborníci doporučují v komplexu používat různé formy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy