logo

Sulsen lupy pasta - jak používat, recenze a náklady

Suchá seborrhea nebo lupy na hlavě jsou častým problémem, kterým čelí muži a ženy různého věku. Existuje množství kosmetických a lidových prostředků proti lupům. Mezi nejoblíbenější patří linka Sulsen, s níž můžete vyléčit seborrheu, vrátit vlasy dobře upravený, zdravý vzhled. Ženy a muži opouštějí pozitivní zpětnou vazbu. Produkty jsou charakterizovány množstvím výhod, mezi které patří: přiměřená cena, bezpečnost, působivé výsledky po prvním použití.

Složení a užitečné vlastnosti

Těstoviny jsou nejúčinnějším produktem z řady Sulsen. Doporučuje se nejen proti lupům, ale také při částečné segmentální alopecii, stejně jako v případě, že jsou vlasy náchylné na tuk. Hlavní složkou činidla je disulfid selenu. V důsledku pravidelného používání pasty můžete rychle zvládnout celý seznam nepříjemných vad, zlepšit pokožku hlavy a obnovit atraktivní vzhled vlasů. Jedná se o sulfid selenu, který poskytuje tyto vlastnosti:

 • normalizace sekreční funkce pokožky hlavy, v důsledku čehož se vlasy stávají méně tuky a špinavými;
 • zlepšení mazových a potních žláz;
 • ochrana chloupků před agresivními vnějšími faktory;
 • ničení hub, které způsobují suchou seborrheu;
 • zrychlení exfoliace a regenerace pokožky.

Vložit je k dispozici ve dvou verzích. Prostředky s obsahem aktivní složky 1% se používají k prevenci onemocnění pokožky hlavy. Předepisuje se ženám a mužům, jejichž vlasy rychle roste, tzn. S hyperfunkcí mazových žláz. V léčbě se používají 2% těstoviny v kombinaci s oleji Sulsen a šampony seborey.

Návod k použití

Díky své pohodlné podobě se Sulsen velmi snadno aplikuje. Ve vzhledu je pasta žlutooranžová směs, která se podobá silnému, silnému krému s mírným travnatým zápachem. Před aplikací na kůži si přečtěte návod, přečtěte si recenze. Pacienti s citlivou kůží by měli konzultovat s lékařem. Existuje několik způsobů, jak Sulsena používat.

 • Pro prevenci. Jedna procentní odrůda je používána dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz se doporučuje opakovat každých šest měsíců. Použijte pouze na čisté, mírně vlhké vlasy.
 • Léčba lupy. Použití pasty 2% potřebují jednou týdně. Zatlačte malé množství směsi z trubice na špičky prstů, jemně protřepte na pokožku hlavy. Pokyny ukazují, že pasta může být uchována déle než 15 minut.
 • Maska se solí. Tento nástroj dokonale pomáhá nejen proti lupům. S ním můžete rychle zlepšit strukturu chloupků a udělat je krásně po celé délce. Vložte Sulsen smíchanou se solí, přidejte pár kapek rozmarýnu a esenciálních olejů z čajovníku. Výsledná směs by měla být rozdělena do vlasů, nechat 10 minut pod plast a ručník, opláchnout teplou vodou.

Instrukce je velmi jednoduchá. Pasta je cenově dostupná a účinná, má široký rozsah použití, bojuje s různými problémy pokožky hlavy, po celém průběhu výrazně zlepšuje stav a vzhled vlasů.

Sulsena je řada zásadně nových produktů určených k řešení různých kosmetických onemocnění. Tyto výrobky nelze porovnávat s tradičními maskami, balzámy, oleji. Mechanismus je zcela jiný. V důsledku pravidelného správného používání pasty v souladu s doporučeními uvedenými v příručce je možné dosáhnout v měsíci expresivní pozitivní akci.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Sulsen Paste je zcela bezpečné. Pacienti je mohou používat bez ohledu na věk. Ve své struktuře neexistují agresivní látky, proto se vyskytují velmi zřídka nežádoucí účinky. Hlavní kontraindikace: individuální nesnášenlivost komponentů obsažených v pastě, období těhotenství a kojení. V jiných případech, kdy nelze použít Sulsen, nejsou v návodu k dispozici žádné pokyny. Ale tyto zákazy nejsou absolutní. Trichologové předepisují pastu těhotným ženám a kojících matek se seboroickou dermatitidou, pokud alternativní možnosti nepomohou.

U vedlejších reakcí se vyskytují extrémně vzácně, zejména v případech, kdy je nástroj přeexponován na vlasy nebo používán jinak, jak je uvedeno v pokynech. Pacienti mohou vyvolat alergické příznaky: podráždění, zarudnutí, svědění, pálení. V takových situacích byste měli okamžitě umýt vlasy teplou vodou s přidáním šamponu. Pokud příznaky nezmizí, musíte se poradit s lékařem.

Kolik je pasta Sulsen?

Všechny produkty z této řady jsou účinné při potírání různých problémů vlasů a vlasové pokožky hlavy. Pro suchou seborrheu doporučují lékaři nejen vložit, ale také šampon Sulsen. Mezi hlavní výhody této značky patří vysoká účinnost, absolutní bezpečnost, přijatelná cena. Cena závisí na objemu láhve, na formuláři pro uvolnění a na procentuální podíl hlavní látky. V každé lékárně si můžete koupit peníze.

Sulsen Paste - účinný prostředek pro zdraví vlasů: jak správně používat, ceny, recenze

Pasta Sulsen je účinným prostředkem proti lupům. Odstraňuje lupy od pokožky hlavy a odstraňuje také příčiny jejího výskytu. Sulsen účinně ničí houbu, což je často primární příčina výskytu bílých vloček ve vlasech. Nástroj má vynikající antiseptické a antifungální vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukázaly, že Sulsena odstraňuje všechny možné příčiny lupů a jejich nepříjemných důsledků:

 1. Seboroická dermatitida.
 2. Psoriáza pokožky hlavy.
 3. Ohnisková ztráta vlasů.

Recenze Sulsenu nejčastěji pozitivní: lupy zmizí a vlasy přestávají vypadávat. Mnozí říkají, že nástroj pomáhá lépe drahým šamponům. Cena je nízká, dostupná všem. Aby byl efekt stabilní a co nejrychlejší, doporučujeme použít šampon stejné značky s pastou.

Obsah:

Jak funguje pasta Sulsena

Sulsenová pasta obsahuje disulfid selenu, díky čemuž má řadu užitečných vlastností:

 • Je vynikajícím terapeutickým a profylaktickým činidlem proti nadměrné tvorbě kožního mazu.
 • Pomáhá se zbavit tak nepříjemných jevů jako lupy a svědění.
 • Bojuje s tvorbou exogenních toxinů, které mají destruktivní účinek na kořenový aparát vlasů.
 • Příznivě působí na růst a posilování vlasů.
 • Zabraňuje vzniku destruktivních procesů v zóně růstu vlasů.
 • Účinně podporuje obnovu buněk pokožky hlavy.
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů.
 • Dává vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Redakční rada

V boji proti lupům je třeba věnovat zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Pro mnohé se objeví, že v rámci 94% šamponů, které vidíme v obchodě, jsou pro vlasy a pokožku hlavy velmi škodlivé chemické prvky. Jedná se o sírany, parabeny, silikony, barviva. Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy.

Štítky jsou předepsány jako laurylsulfát sodný, laurethsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat denní použití šamponů, které obsahují tyto komponenty. V poslední době naši kolegové zveřejnili hodnocení šamponů bez síranů a parabenů, kde se výrobek Mulsan Cosmetic vyznačoval výhodou.

Jediná ze všech společností, které zcela opustily škodlivé chemické suroviny a nahradily je přírodními složkami. Doporučujeme navštívit oficiální prodejnu mulsan. ru.

Důležitou vlastností, která odlišuje kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti. Vzhledem k použití velkého množství konzervačních látek mají výrobky ze supermarketu obvykle trvanlivost 3 roky, výrobce Mulsan Cosmetic má trvanlivost 10 měsíců.

Jak používat pastu Sulsen

Tento nástroj nemůžete nekontrolovatelně používat, protože obsahuje specifické chemikálie. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Nástroj musí být používán následovně:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle teplou vodou a šamponem.
 2. Opatrně protřejte pastu v kruhových masážních pohybech do vlasových kořenů.
 3. Pasta Sulsen by měla být na vlasy asi 10-15 minut. Některé z nich mají dostatek a 2-3 minuty, ale někdy pro viditelný účinek pasty musíte mít 15 minut. Je to individuální.
 4. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

Sulsen Paste 2% - se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům. Pasta Sulsen 1% - používá se pouze k prevenci.

Abyste zabránili potřebě užívat 1% Sulsenu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz by měl být opakován 1x za 6 měsíců.

Pro terapii seborey použijte 2% Sulsen dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinek bude viditelný po několika aplikacích pasty, nedoporučuje se však přestat používat. K trvalému účinku musíte dokončit kompletní léčbu.

Udržujte pastu v koupelně nemůže být, tam se zhorší. Držte ji někde v místnosti.

Pokud máte dlouhé vlasy, stačí jedna trubka 3-4krát. Pro krátké vlasy - to je 5 až 10 zasedání.

Nežádoucí účinky

Přípravek Sulsen Paste může způsobit některé nežádoucí účinky, které byste měli vědět:

 1. Alergické reakce:
  • vyrážka
  • svědění
  • dermatitida
  • ekzém
 2. Může změnit barvu vlasů.
 3. Dráždění pokožky hlavy.

Pokud jste zaznamenali takovou reakci v sobě, poraďte se s lékařem.

Pokud dojde k zasažení očí, opláchněte důkladně tekoucí vodou. Upozorňujeme, že ženy by neměly užívat sulsen během těhotenství a kojení. Tento nástroj je také zakázán používat osobám, které mají individuální nesnášenlivost komponentů pasty.

Sulsena proti lupům je jednoduchý farmaceutický nástroj s neuvěřitelným účinkem.

Všiml jsem si, že čím více psím o různých přírodních prostředcích pro léčbu a péči o sebe, tím více je používám, tím zajímavější informace se na tomto tématu setkávám.

A teď jsem skoro šťastný, že testuji nové produkty pro mě.

A samozřejmě s vámi sdílím výsledek.

Tentokrát jsem se rozhodl, že vám povím o pastě sulsenové lupiny, pro kterou je tolik vynikajících recenzí.

Lupy obvykle předběhly v offseasonu během období stresu a hormonálních změn. A v nejnepříjemnější formě - seborrhea.

Obvykle jsem v tomto případě vždy měl ricinový olej (ideální prostředek pro léčbu lupů), ale tentokrát tam nebyl a rozhodl jsem se, že je to velký důvod, proč zkusit něco nového. A koupil sulsenu.

Přiznávám, že tu Ameriku nenajdu a mnoho lidí úspěšně používá tento produkt na vlasy po dlouhou dobu, ale pro mě všechno se ukázalo jako nové.

Z tohoto článku se dozvíte:

Dandruff Sulsen - popis a použití

Co je sulsenová pasta?

Je to terapeutická a preventivní mast pro nadměrné vylučování mazu, lupů a také účinného prostředku pro posilování a růst vlasů.

V naléhavém pokusu zbavit se lupů jsem nejprve nevěnoval pozornost těmto dalším výhodám.

Již po prvním okamžiku uplynulo svědění a bolest a škaredé mastné stupnice se v takovém množství přestaly odstraňovat z pokožky hlavy.

A trvalo mi jen tři výplachy: nečekal jsem, že by takový cenově dostupný nástroj mohl dát tak rychlý a vysoce kvalitní výsledek.

Později jsem si všiml, jak je dobré aplikovat tuto pastu na mastné vlasy: perfektně čistí pokožku hlavy, odstraňuje nadměrnou mastnotu, posiluje a mírně zvyšuje kořeny, jako šampon s objemovým efektem.

Obecně platí, že dlouhé, zdravé a lesklé vlasy, které také přestanou vypadávat, je to určitě pěkný bonus.

Malé video o tom, proč se vůbec objevují lupínky, rozhodně doporučuji sledovat to!

Co je v sulsene?

Nejčastěji je účinnou látkou v antiseborrinních maskách a šamponech zinek nebo dehet, v tomto případě se sulfid selenu poskytuje všechny výhody, které mají schopnost blokovat růst epidermálních buněk, ničí houbu, čistí a dezinfikuje pokožku hlavy.

Sulsen také probudí spící vlasové folikuly, které mohou způsobit podříznutí (což mimochodem nikdo nemá rád).

Formy uvolňování přípravků Sulsen

Existuje několik forem uvolňování, nejčastěji se však pro léčbu používá pasta s koncentrací 2% a jako profylaktické činidlo se používá jeden procentní přípravek (pasta) nebo šampon.

Jak používat lupinu sulen pasty?

 • Za prvé, musíte si umyt vlasy šamponem, doufám, že máte dobrý parafín a sls. Nebo šampon Sulsen
 • Pak aplikujte pastu na mokré kořeny a protřete ji do kořenů a pokožky hlavy masážními pohyby, jako byste aplikovali kosmetickou masku.
 • Sulsen spíše hustý, specifický na zápach, ale nic nepříjemného, ​​síry a trávy
 • Pro rovnoměrné rozdělení nástroje je nejlepší rozdělit vlasy na rozdělení.
 • Pokud to dovolí délka vlasů, můžete hýčkat konce výživným balzám současně, protože po nanesení sulseny byste neměli používat jiné kosmetické přípravky, aby nedošlo k poškození celého efektu.
 • Výrobce píše, že je potřeba udržet až 15 minut, ale někdy je k dispozici dost času. Je důležité, aby nedošlo k nepohodlí, obvykle trvám asi 10 minut.
 • Po aplikaci důkladně opláchněte čistou vodou. Je to lehce omyvatelné, ale dělal jsem to poměrně dlouho: mám rád vlasy, které mi "zaskřípaly".

Čím kratší jsou vlasy, tím méně spotřeby, pro dlouhou vlasovou trubku stačí 3-5krát.

Při již existujícím problému vypadávání vlasů, lupů, terapie se 2% sulsen používá dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Efekt bude viditelný po několika aplikacích, ale nemůžete zastavit: pro dosažení stabilního výsledku musíte dokončit kompletní léčbu.

Pak můžete použít jednou procentní profylaktickou masti jednou za dva týdny. Snažte se lépe v místnosti, ne v koupelně, ale ne v lednici.

Sulsen šampon pro lupy

Povzbuzena, okamžitě jsem uběhla a koupila šampon se sušenou. Před nanesením pasty použijte speciální šampon.

Konzistence je poměrně silná, barva vaječného žloutku. Pěna je trochu horší než můj obvyklý, vůně je také bylinná, ale ne tak sírná jako těstoviny.

Obecně jsem si nevšiml jakéhokoli zvýšení efektu, samotná pasta je velmi účinná, takže nevidím potřebu donutit je pracovat ve dvojicích.

Bylo by dobré použít šampon jako trvalou prevenci, vlasy se stávají silnějšími, lesklé a pružnějšími.

A jasně začaly klesat. A o luprácích jsem v podstatě zapomněl.

Sulsen lupy olej

Tam je také sulsenový olej, je aplikován v mírně teplé formě, také na kořenech, odešel 15 minut, nejlépe pod čepicí, nejlépe ve vaně.

Ale pokud nemáte rád olej na vlasy, pak jej opravdu nemáte rád.

Tato metoda je amatér, i když olej není žádným způsobem horší než výše popsané činidla, může je dokonce překonat, protože v zahřáté formě oleje látky ještě lépe pronikají do pokožky.

Obecně platí, že můj výrok je jednoznačný: pokud máte problém s lupinami nebo ztrátou vlasů, je čas pro sulseny.

Samozřejmě, stejně jako u všech vysoce účinných látek, jsou alergické reakce, dermatitida možná, avšak v tomto případě jsou extrémně vzácné.

Pokud se vám nelíbí sulsen, použijte obvykle ricinový olej, který je také jedním z nejlepších způsobů, jak bojovat proti lupům.

Byl bych rád, kdyby vám tento článek byl pro vás užitečný, otevře vám něco nového a pomůže vaše vlasy zesílit, zvětšit a překrásněji!

Byl bych rád, kdyby někdo doplnil tento článek o své osvědčené tipy na sulsen a podělil se o ně v sociálních sítích!

S tebou byla Alena Yasneva, krásné a zdravé vlasy. Znovu se uvidíme!

PŘIPOJTE MÉ SKUPINY V SOCIÁLNÍCH SÍTI

Sulsena Pasta Sulsena 2% - recenze

Sulsen Paste je terapeutická a profylaktická maska ​​pro posilování a růst vlasů. Aplikoval při léčbě seborrhea na pokožce hlavy

Těstoviny Sulsen 2%

Sulsen Pasta Sulsen 2% 23. prosince 2014

Četl jsem o tom hodně recenzí a rozhodl se opustit své vlastní. Skvělá věc! 1e) manželka seborrhea, lupy, respektive, trýznil po velmi dlouhou dobu. Opakovalo to všechno, po prvním podání sulseny bylo pryč. Po několika použití zmizely lupy a pokožka hlavy se stala zdravou. Pro profylaxi jednou týdně. 2e) Jsem blonďatá a to, co jsem zažil v mém životě, není ani v pohádce, ani v popisu s perem (v období mezi blonďatým jsem červená, černá, červená, hnědá a kaštanová). blond a okamžitě po 2-3 barvách) byla vlasy tenká, suchá, spadla, nevyrůstala a nebyla dobře hněta (dokonce i při použití masky byly zmatené) po několika aplikacích srsnatých vlasů jsem se zrodil! Nečekal jsem, že by takový levný nástroj mohl obnovit. Aplikuji 2% pasty na pokožku hlavy a rozetřete ji, zbytek si prohněte na vlasy nad vlasy a dodatečně rozmazávám špičky s kondicionérem. Držel jsem se 3 minuty, pěny, znovu třepal a umýt. NIKDY nic nezanecháváte na vlasu. Nemají tuky (možná proto, že jsou s nimi suché a pohodlné) a nezaměňujte. Jedním slovem, vypadají a jsou mnohem zdravější. Ti, kdo píší negativní recenze, řeknou: pro jednu nebo dvě aplikace jakýchkoliv prostředků je NEMOŽNÉ obnovit to, co bylo po mnoho let zničeno. Je možné zabít vlasy najednou, a pak můžete vystřihnout práci a čas. A přesto se nedoporučuje udržet 2% sulsen na vlasu po dobu 15 minut !! jak mnoho zde popisuje, a pak trpí (se všemi těmi, jsem spokojen s oběma slůvkami od Mirry a Almagammy.) Ačkoli jsem si koupila Mirru, byla jsem rozrušená, stejně jako jmenovec, a byla vařená, ale byla příjemně překvapená, nebyla ne horší a v některých ohledech ještě lepší pro mě. Buďte trpěliví - trpělivost a práce.)) Hodně štěstí a krásné vlasy všem!

Recenze jsou užitečné? Ano 80 · Ne 0

Sulsen Pasta Sulsen 2% 9. dubna 2014

To je nejlepší, co je. Mám seborickou dermatitidu, která mě stále dostává. Hlava byla pokryta váhy, gnoichkami. Svědomí neustále. Snažil jsem se všechno, nic opravdu pomohlo. Z nizorálních vlasů se stala sláma. Informovali o tom, že těstovina Sulsena ani neřekla nic. Začal jsem je používat každé tři dny, v důsledku toho po týdnu taková úleva nebyla žádná slova. Radím všem. Jiný by to propagoval, aby o tom lidé věděli.

Recenze jsou užitečné? Ano 133 · Ne 1

Sulsen Pasta Sulsen 2% 2. března 2014

Vyzkoušené těstoviny Ukranskogo produkce, 2% - 1,5 měsíce se snažil, ale nezaznamenal hodně z efektu. Mám seboroickou dermatitidu, lupy, svědící hlavu, strupy a další krásu. Bylo to svědění méně? se zdá, že se stalo, ihned po umytí. Existují menší krusty? nepochopitelné. Manžel si stěžuje, že vůně je strašná, je nemožné se přiblížit ani jeden den po aplikaci. Vyzkoušený tar, všichni nizoraly-sebozol, šel k dermatologovi - po druhém souboru drog roztáhla ruce. Vyzkoušejte třetí kombinaci))) Nyní v pasivním stádiu právě tamponový šampon, sulsen. nebude horší.

Sulsen Pasta Sulsen 2% 2. března 2014

Oceňuji tento výrobek pozitivně. Je škoda, že se snaží tento výrobek vyřadit z trhu, dává přednost dovozu. Není jasné, že požadavek přestat používat slovní označení "sulsen" na území Ruské federace. A ruští výrobci mohou ztratit právo vyrábět tyto produkty obsahující sulsen.

Recenze jsou užitečné? Ano 22 · Ne 1

Sulsen Pasta Sulsen 2% 24. prosince 2013

Po dlouhou dobu jsem byl trýznivý seboroickou dermatitidou, mou hlavu se neustále svěsilo a příležitostně i rány pokryté kůrou. Z této nemoci pomohlo pouze Belosalik a tento účinek trval týden. Lékaři nařídili drahé a zbytečné šampony. říkali, že je to pravděpodobně kvůli nervům.

Po přečtení recenzí jsem se rozhodl koupit tuto pastu, opravdu jsem doufala, že zázrak) A doslova po prvním použití se moje hlava přestala poškrábat a rány někam šly!)

Nemohl jsem uvěřit svým očím! Koupil jsem šampon a pastu na 1% již pro trvalé užívání, výsledek je již po dobu 3 měsíců, JSEM JSME SORELY spokojeni! To je opravdu účinné a levné řešení problému) Opravdu doufám, že moje recenze pomohou někomu zapomenout na seborrheu

Komentáře (2) Recenze užitečné? Ano 208 · Ne 2

Sulsen Pasta Sulsen 2% 23. prosince 2013

Vždy byly problémy s lupy. to se prostě nepokusilo

A nakonec jsem četla o pastě Sulsen a rozhodla se to zkusit, použila jsem ji čtyřikrát, jedna trubka mi stačila. Výsledek je viditelný po prvním použití, po třetím použití zcela zmizely lupy. Nepoužívejte pastu po dobu tří měsíců, lupy se nevrací.

O tom, že se vlasy rychle znečišťují, ano, existuje taková mínus. Ale vypořádal se s ním. Přestal jsem používat oblíbené šampony, moji přátelé doporučovali černobílé sibiřané. och doporučit! Nyní jsou moje vlasy v dokonalém stavu)))

Jedinečný prostředek proti lupům: sulsenová pasta

Téměř každý člověk čelil takovým problémům, jako je lupina, která je doprovázena svěděním a exfoliací kožních částic. Ale nezoufejte, protože existuje kouzelný nástroj s názvem sulsena.

Co to je?

Sulsen Paste je jedinečná droga proti lupům. Nástroj je schopen odstranit nejenom povlak, ale také odstranit příčinu lupů.

Hlavní složkou pasty je disulfid selenu, který:

 • normalizuje mazové žlázy. Masť obnovuje mazové žlázy a zpomaluje obnovu buněk;
 • má antifungální účinek. Neumožňuje vytvářet příznivé podmínky pro houbu;
 • zabraňuje odlupování mrtvých buněk a pomáhá snížit riziko lupů.

Složení pasty je poměrně rozmanité a kromě hlavního disulfidu selenu obsahuje i skořicový, cetylový a stearylalkohol a glycerin. Tyto látky zůstávají na kůži i po umytí hlavy. Dalšími složkami jsou kyselina citronová a odorant. Samotná těstovina se prodává v tubách o objemu 75 nebo 40 ml.

Tato pasta má řadu dalších vlastností:

 • posiluje vlasy;
 • obnovuje strukturu vlasů;
 • zmírňuje svědění;
 • dává vlasům zdravý lesk a plynulost;
 • zabraňuje vypadávání vlasů;
 • pomáhá při léčbě dermatitidy a dermatomykózy.

Návod k použití

Použijte pastu Sulsen poměrně snadno. Chcete-li to provést, musíte nejdříve umýt vlasy a vyčesat je hřebenem. Po umytí hlavy jemně protřejte vlasy a masírujte.

Po 15-20 minutách si ji můžete vypláchnout. Vysušte si hlavu bez použití vysoušeče vlasů. V den aplikace drogy opustit kadeře, barvení vlasů nebo osvětlení.

Těstoviny mají tlustou strukturu, příjemnou vůni a broskvovou barvu. Výsledkem je první aplikace a druhý den můžete zapomenout na lupy. Pro prevenci stojí za použití pasty jednou měsíčně a poté každých šest měsíců.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Nežádoucí účinky mohou být alergické zarudnutí, svědění, plešatost. Tyto případy jsou však extrémně vzácné a dochází pouze tehdy, když je droga zneužita. V zásadě má léčivo pozitivní zpětnou vazbu a dobré výsledky.

Neexistuje žádné předávkování tohoto léku, protože účinné látky nejsou schopné projít skalp do těla. Proto můžete užívat lék téměř na všechno, od velmi malých dětí až po starší lidi.

Nezapomeňte chránit oči před vstupem do produktu. V opačném případě opláchněte oči tekoucí vodou.

Je nutné opatrně léčit tuto látku u lidí s citlivou kůží a alergií na složky pasty. Také se nedoporučuje užívat drogu těhotným ženám a ženám během laktace.

Skladovací zařízení musí být chráněno před dětmi. Skladovat při teplotě od 0 do 25 stupňů může být 3 roky.

Recenze

Vzhledem k tomu, že lék je docela efektivní, recenze na to jsou většinou pozitivní.

Takže Anastasia mluví o těstovinách takto: "Tento nástroj je prostě jedinečný. Koupil v obchodě 40 rublů. Mám problémy s pokožkou hlavy, jakmile použiji nějaký šampon, okamžitě začnu lupy a svědění. Cestovce mi doporučily moji spolupracovníci a argumentovali o účinnosti nápravy. Po prvním použití jsem cítil výsledky, ale lupy nezmizely a teprve po druhém podání jsem se úplně zbavil lupů a svědění. Sulsena se plně vypořádala s jejím úkolem, teď ji kupuji jednou měsíčně na prevenci. Mimochodem, vlasy se staly mnohem vyrovnanejší a bujnější. "

Fotky před aplikací pasty:

Po aplikaci produktu:

Anna: "Koupím pastu přesně 2%, protože je to prostředek, který má odstranit problémy s lupinami. Poprvé se s tímto nástrojem seznámil před 8 lety. V té době bylo strašné trpět lupy a problémy s pokožkou hlavy. Snažil jsem se mnoho různých nástrojů, ale bez úspěchu, dokud moje matka poradila Sulsenovi. Myslel jsem, že to je další zbytečná masť, ale po týdnu jsem se cítil významným výsledkem. Lupy se staly mnohem méně a po měsíci zmizely úplně. Od té doby neustále kupuji těstoviny a používám je jako profylaktické. "

Pavel: "Neustále jsem měl problémy s lupy kvůli alergiím na šampony. Po použití pasty Sulsen okamžitě pocítil výsledek, protože pocit pálení přestal a pokožka hlavy se nezakrývala červenými skvrnami. Od té doby používám pouze výrobky ze série Sulsen, které obsahují různé šampony a krémy. "

Katia: "Vždycky jsem měl problémy s lupy. Drahé šampony, i když pomohly, ale výsledek nebyl dlouhý. Po změně kadeřnictví mu bylo doporučeno, aby Sulsen použil. Zpočátku jsem si myslel, že je to další nástroj, který by pomohl jen týden. Ale byl jsem příjemně překvapen, když se po týdnu neobjevily lupy a na všechny vlasy se stávaly husté a hedvábné. Když jsem četl na internetu o této pastě, začal jsem ji pravidelně používat jako profylaktickou látku. "

Sulsena je jedna z nejúčinnějších léků proti lupům za málo peněz. Proto není to nic, že ​​tato masť je velmi populární mezi lidmi.

Paste Sulsen: recenze lupy

Dobrý den, všechny mé dobré čtenáře. Dnes s vámi chci s vámi mluvit o léku proti lupům - Sulsenova pasta. Protože problém je vážný, otravný a není vždy snadné zvládnout.

Lupy přinášejí nejen vizuální nepohodlí, protože nevypadají příliš esteticky příjemné, ale také způsobují nepříjemné pocity.

Podle statistik se více než 90% lidí alespoň jednou v životě setká s seborrheou, zvláště během puberty. Seborrhea je poměrně komplikované onemocnění pokožky hlavy, obvykle způsobené metabolickou nebo hormonální poruchou. A lupy jsou jedním z příznaků seborrhy.

Ach, jak je někdy obtížné zvládnout lupy. Já, stejně jako někdo jiný, o tom ví. Podařilo se mi vyzkoušet tolik "pancířů", že je těžké si pamatovat všechno. Byla tam celá škála šampónů na lupy, farmaceutické přípravky, nějaké lékařské šampony. Vždycky jsem se zeptal mých přátel, aby mi přinesli dovezené drahé šampony, nebo já sám jsem šel bez cla na další nákup. Ale, bohužel, nebyly žádné trvalé výsledky.

Při používání kosmetického efektu je, ale jakmile se zastavíte, všechno se zhorší. Nebyla tu žádná zvláštní touha sedět na jednom z šamponů na lupy. Ačkoli, můj přítel, už více než 10 let používá výhradně Nizoral. Teď se bojí, aby ses z toho dostal.

Jednou jsem se dokonce rozhodl jít k trichologovi. Kdo byl, ví, že lékař není jedním z nejdostupnějších. Náklady na návštěvu, konzultace, testy a seznam předepsaných léků byly obrovské. Potřeboval jsem zaplatit řádnou částku (s těmito penězi se můžete snadno vydat na dovolenou po dobu několika týdnů) a samozřejmě nedůvěřuji pozitivnímu výsledku, že můj desetiletý lupy projde.

Možná jsem s lékaři tak šťastná? Od jednoho soukromého gynekologa jsem stále v šoku. Přišel jsem s nejjednodušším problémem, můžete tam dostat antibiotikum. A já sám zkouším na 10 tisíc rublů bez léčby. A když jsem v čekárně, všimla jsem si další dívky v mých rukou, přesně stejného seznamu - přesně "nezbytnou" diagnózu. Taková důvěra padá.

Po návštěvě trichologa jsem byla rozrušená a rozhodla se, že půjdu do salonu krásy, aby se střetla. Jak se často stává, uvolnila se s kadeřníkem, řekla jí všechno. Poradila mi, abych koupila těstoviny Sulsen v lékárně, protože pomohla jejímu lupovi k jejímu příbuznému. Nechtěla jsem si koupit, protože jsem byl strašně rozrušený. Ale naděje a víra v zázrak, stále mě přesvědčila, abych koupil toto Sulsen!

Některá fyziologie vlasů nebo jak se objevují lupiny

Pod skalpem u vlasů jsou luvavitky mazové žlázy. Produkují sebum, kvůli nimž jsou ve skutečnosti vlasy a bahnité. Zároveň chrání pokožku hlavy. Normálně by se nemělo vyskytovat šupinatá váha.

Nejčastěji dochází k "tukovému seborrheu", projevuje se také lupy. Když se mazové žlázy začnou vytvářet přebytky mazu, začnou se na kůži akumulovat ve velkém množství, přeměňují se na mastné plaky nebo některé růsty. Na pokožce jsou vždy různé houby. Ale kvůli růstu jejich živobytí rostou mnohokrát. Plísňová infekce způsobuje svědění, podráždění, zánět a také stimuluje tvorbu nových tukových plátů.

To znamená, že přebytek mazu stimuluje vývoj hub a houba stimuluje ještě větší tvorbu tuku. Ale základní věc na tom nezáleží, spočívá v nerovnováze těla. Nejčastěji dochází k přebytku androgenních nebo estrogenních hormonů. To je důvod, proč lupy obvykle doprovázely mastnota nebo vypadávání vlasů. Velká vrstva mazu zabraňuje dýchání a fungování vlasových buněk.

Mycelium hub, pokryté sádlem a kůží, způsobuje neustálé svědění a snadno odloupne. Tento "odpad" je zvyklý volat lupy. Ale ve skutečnosti, lupiny - houbová infekce, která musí být léčena, ale ne spustit.

Někdy se mohou objevit lupínky kvůli nesprávnému šamponu. Může vyschnout pokožku hlavy a způsobit svědění. Obvykle změna šamponu řeší tento problém okamžitě.

Dalšímu mému příteli ve věku 15 let také měli lupy. Žádná hlava mu pomohla. Překvapivě se vrátil z armády naprosto zdravý. Ukáže se správná výživa, každodenní rutina, cvičení, zlepšuje se jeho zdraví, takže lupiny zmizely.

Existují dva výrobci tohoto léku proti lupům. Těstoviny Sulsena vyrábí město Mykolayiv "Scarlet Sails" a Petrohrad "Myrolla". Jejich složení je totožné.

Sulsenová pasta pochází ze dvou forem: 1% nebo 2%.

2% je pro léčbu. 1% pasty pro prevenci.

Hlavní účinnou látkou tohoto činidla je sulfid selenu. Jedná se o velmi silný neutralizační prostředek proti lupům. Má nejen protiplísňové vlastnosti, ale také reguluje metabolismus na úrovni buněk a také stimuluje obnovu pokožky.

Disulfid selenu je 40% síry. Síra je důležitou stavební složkou vlasů. Je zodpovědný za správnou strukturu, pružnost, pružnost, lesk.

Na obalu je napsáno, že pasta Sulsenu také stimuluje růst vlasů. Po šestiměsíční aplikaci jsem nezaznamenal "silný" růst. Ale kvalita (struktura) kudrlin je stále hustší, s příjemným leskem.

Cena těstovin je nízká - asi 120 - 140 rublů. Droga je domácí, takže na dovoz není žádná známka. Výraz "levné, ale zlobí" je pro něj ideální.

Prostředky se aplikují na čisté, mokré, pouze na umývané vlasy. Vložit Sulsen z "Mirolla" držet na vlasy - 3 minuty, a z "šarlatové plachty" - 10 minut. Petrohrad je více koncentrovaný.

Pak se umyjte a pak osušte své prameny. Zdálo se mi, že Sulsen vloží trochu tlusté vlasy. Navzdory skutečnosti, že jsem měl lupiny po dlouhou dobu, neměl jsem žádný obsah tuku. Vlasy byly normální. Po nanesení pasty jsem si všiml, že kudrlinky se stávají tlustšími.

Pravděpodobně, kdo má suché vlasy, bude mít stále dobrý zvlhčující účinek. V každém případě je pro nás hlavním úkolem vyléčit seborrheu a obsah tuku utrpět. Po léčbě přípravkem Sulsena jsem použil modrou jílovou masku na regulování tuku po dobu několika týdnů. Clay dokonale pohlcuje a čistí ucpané póry.

Když jsem poprvé použila pastu Sulsen, sušené vlasy, byl jsem v šoku. Z hlavy velmi padl. Myslela jsem, že ze Sulseny je ještě víc lupů. Po druhé aplikaci také spadl spousta lupů. A po třetí aplikaci jsem si všiml, že jsem úplně ztratila seborrheu. Skalp je dokonale čistý. Tato pasta je tedy aktivní.

Výrobce doporučuje použití pasty od firmy Sulsena po dobu půl roku, proto po skončení trubice jsem šel na další. Ačkoli, přiznám se, upřímně, jsem opravdu chtěl opustit jeho použití, protože lupiny zmizely téměř okamžitě.

Také chci říci, že na začátku mé vlasy vypadaly z pasty. Ruka škrábala celé skvrny. Ale ujistil jsem se, že velmi oslabené, už nevhodné pro život vlasy vypadnou a na oplátku budou velmi zdravé. A tak se stalo, že po 5 - 6 aplikacích spadl.

Velice doporučuji láhevovou pastu Sulsen. Nespěchejte k nákupu drahých šamponů proti lupům, které jsou návykové a poskytují krátkodobé výsledky.

Tato pasta stojí za penny, ale opravdu se vyrovnává s lupinami. Nezapomeňte také dodržet. Použití Sulsen, jak by mělo být po dobu půl roku, budete vždycky zapomínat na lupy. Pokud použijete pastu pouze po dobu jednoho měsíce (jedna zkumavka), mohou se vrátit lupínky po stresu nebo jiném faktoru. Proč to potřebujete?

Těstoviny Sulsena, samozřejmě, nejsou všelékem, ale velmi zdravé, pro mě a mnoha mým známým pomohla porazit lupy. Někdy budu kupovat pouze 1% na prevenci.

Osvědčené způsoby, jak ukončit "bílou pohromu" jednou provždy.

Sulsenová pasta na lupy vlasů. Moje recenze

Dobrý den, drahí čtenáři. Dnes chci říci pár slov o pastě na srsti. Chci vám říct své zkušenosti s aplikací a mými recenzemi. Pravděpodobně každý z nás čelil lupům. A lupy mohou být zcela z různých důvodů, ale kromě celé lupy je doprovázeno nepříjemným svěděním hlavy. Samozřejmě, kdybych neměl lupy předtím, nemusel jsem s ním "bojovat", pak mám samozřejmě otázku, co mám dělat?

Okamžitě chci říci, že pasta sulsenu se nepoužívá k posílení vlasů. Pro posílení vlasů je lepší používat přirozené masky. Například mám opravdu rád vaječné masky, jak je aplikovat a recepty různých masky, můžete se dozvědět z mého článku "Egg masks for hair".

Moje vlasy jsou zkroucené, ale bohužel bez bang, to mi moc dobře nepůsobí a kudrlinky v různých směrech nevypadají jako bangy. Proto jsem už dlouho používal žehličku, vyvalil jsem okraj, někdy i vlasy. Tresky samozřejmě jsem často vystupoval, takže jsem narazil na takový problém jako lupy. Ale lupy byly doprovázeny velmi nepříjemným svěděním, to bylo všechno v oblasti třesů. A jak se říká, bílé sněhové vločky ležely na zádech. To vše ještě není krásné.

Šel jsem do lékárny v naději, že budu kupovat nějaký lék proti lupům a takový, který mi účinně a rychle ulevil z tohoto problému. Konzultula jsem s lékárníkem a ona mi poradila, aby sulsen, řekl, že sulsen pasta je dobrý vlasy produkt, který pomáhá zbavit se lupů.

Sulsenová pasta na lupy na vlasy, mé recenze.

Základem sulfensové pasty je disiřičitan selenu a mnoho užitečných složek, které eliminují uvolňování mazu a zlepšují vitalitu vlasových folikulů. Zvyšuje tón vlasů a odstraňuje svědění.

Pasta Sulsen má antiseptické a dezinfekční vlastnosti. Ale mimo jiné zlepšuje vzhled vlasů.

Samozřejmě, když lupy, tato pasta je nejlépe užívána ve spojení se šamponem. To znamená, že si umyjte vlasy šamponem Sulsen a aplikujte pastu. Ale já jsem měl svědění a lupiny pouze v oblasti třesk, takže jsem nebral šampon, udělal jen těstoviny.

K dispozici je 1% pasta sulfanu a 2%. Mám 1% sulfensovou pastu.

Sulsen Paste pomáhá eliminovat lupy, seboroickou dermatitidu a mnohobarevnou barvu. Pokud jsou problémy vážné, je lepší užít 2% těstovin.

Sulsenova pasta. Aplikace.

Je to velmi jednoduché a snadné použití. Za prvé, je lepší umýt vlasy šamponem. Vzal jsem si obvyklý šampon a umyl si vlasy, ale můžete použít sulsen šampon.

Po umytí hlavy, na mokré vlasy, by se do pokožky hlavy mělo nanést malé množství sulfensové pasty. Stlačila jsem pastu do mých rukou a prošla do pokožky hlavy. Těstoviny je těžké vymačkat, ale na tom nezáleží.

Mimochodem, sulsenová pasta má poměrně příjemnou vůni, čekal jsem, že to smradí, ale vůně je voňavá. Barva broskvové pasty, konzistence, jako hustá smetana. Obecně platí, že tento postup není nepříjemný, protože jsem si myslel, že přináším těstoviny domů.

Obecně platí, že pastu naneste na pokožku hlavy a přidržte ji 10-15 minut. Pak umyjte pastu s vlažnou vlažnou vodou a vlasy vysušte.

Takže kolikrát byste měli použít sulfensovou pastu? Myslela jsem si, že s ním musím po dlouhou a zdlouhavou dobu ošetřit lupy. Ale jak se ukázalo, všechno je mnohem jednodušší. Aplikoval jsem jednou a všude na pastu, stejně jako v případě lupů. Já to absolutně miluju. Wow. Prostě jsem nečekala, že se jednou zbavím lupin. Proto jsem se rozhodl napsat recenzi.

Obecně jsem už dlouho zapomněl na lupy. A nedávno jsem změnil šampon, nevím, jestli mi to nevadilo, ale měl jsem lupiny, vzpomněl jsem si na sulsen. Jakmile jste rozmazané a nemáte žádné problémy.

Na obalu je napsáno, že k prevenci seborrhy pokožky hlavy naneste pastu 2 krát týdně po dobu jednoho měsíce, jednou za šest měsíců.

Bezpečnostní opatření. Kontraindikace.

Existují také ochranná opatření. Ujistěte se, že se sulsenová pasta nedostane do očí. Pokud ano, důkladně opláchněte vodou. Ale pokuste se ho pečlivě aplikovat.

Jak je napsáno na obalu sulsenové pasty, nebyly zjištěny žádné kontraindikace, které mě potěšily. Jediná věc, o níž se říká, je, že by neměla být použita v případě individuální nesnášenlivosti, a pokud jste citliví na složky pasty.

Také držte sulsenovou pastu mimo dosah dětí. Pasta držím na polici v koupelně. Na obalu je uvedeno, že je nutné uchovávat mimo zdroje tepla a světla, a také chránit před přímým slunečním zářením.

Skladovací teplota pasty je od 0 do +25 stupňů. Pastu můžete uchovávat po dobu 3 let, takže budete mít na to dostatek po dobu 3 let, použijete je v případě potřeby.

Ale pro růst a tloušťku vlasů používejte vitamíny v ampulích. Můj přítel mi doporučil nějaké recepty, popsal jsem vše v článku "Masky na vlasy s vitamíny v ampulích".

Obecně platí, že můj přehled pasty sulsen pevné pět. Jsem velmi potěšen tímto nástrojem, hlavní problém je ne. Nechci kopírovat další recenze z fór do článku, píšu pouze vlastní recenzi. Na úkor jiných nemocí, které nevím, ale lupénky sulsenu se dobře vyrovnávají a vylučují svědění. Doufám, že tyto informace budou užitečné a pasta sulsenu vám pomůže zbavit se lupů.

Vložte Lupiny Sulsen: uživatelská zpětná vazba o složení a účinku léku

Krásné vlasy jsou jedním z hlavních atributů v podobě moderní ženy. Důležitým faktorem pro zachování lesku, hedvábnosti a pružnosti vlasů je zdravá pokožka hlavy. A tady, bez ohledu na to, jak se fráze "musíme dívat na kořen", protože to je odtud, že vlasy jsou krmené. Můžeme pečlivě vybírat šampony, aplikovat balzámy, kondicionéry, stříkané kapalné hedvábí přes naše vlasy, ale to vše bude marné, pokud se nestaráme o zdraví pokožky hlavy. A lupy jsou běžným problémem. Vzhledem k tomu, že existuje několik faktorů jejího výskytu, bude správné vybrat komplexní nápravu. Nemusí to být drahé. Pokud se seznámíte s kompozicí, je jasné, že byste neměli platit více za další přísady a ochucené složky. Jedním z dostupných prostředků je pasta Sulsen Lupy, jejíž recenze jsou pozitivní, a to je hlavní ukazatel, že výsledek konečně splňuje očekávání.

Povaha lupů

Je důležité vědět, že lupy nejsou známkou správné hygieny. Předchází jej další faktory a podle statistik tento problém absorbuje asi třetinu populace naší planety. Toto onemocnění je důsledkem selhání mazových žláz, které porušují mikrobiom (mikroflóru) pokožky hlavy. Později se jako nepříznivý výsledek projevuje olupování, svědění a lupy.

Co může vést k této nemoci:

 1. Nesprávně udržovaná strava, porušení gastrointestinálního traktu;
 2. Snížená imunita, nedostatek vitamínů v těle;
 3. Nesprávný přístup k výběru kosmetických výrobků pro péči o vlasy;
 4. Stres nebo jiné negativní faktory;
 5. Získaná houba v důsledku nedostatečné sterility nástrojů v holičství nebo kosmetických salonech.

Můžete snížit pravděpodobnost nemoci, pokud odmítnete systematicky používat stylingové produkty, jíst správně a obsahovat dostatek vitamínů ve stravě, snažit se vyhnout stresu a být odpovědný za sterilitu nástrojů pro péči o vlasy.

Působení pasty Sulsen

Začněte zvažovat složení léku:

 1. Voda;
 2. Glycerin;
 3. Sulfid selenu;
 4. Škoricový alkohol;
 5. Kyselina citrónová;
 6. Vůně;
 7. Stearylalkohol;
 8. Cetylalkohol.

Hlavní složkou je sulfid selenu, má řadu užitečných vlastností, díky nimž:

 • Prevence se provádí a je léčena nadměrná tvorba kožního mazu.
 • Zbavte se lupin a svědění;
 • Boj proti exogenním toxinům ve fázi jejich vzniku, jinak zničí kořenový aparát vlasů;
 • Zlepšení růstu vlasů se stávají silnějšími;
 • Buňky pokožky hlavy jsou obnoveny;
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů;
 • Silný a lesklý, zdravě upravený vzhled.

Správné použití lékové pasty

 • Nejprve je třeba umýt vlasy šamponem podle vašeho výběru, zatímco je důležité, aby byl bez parafinů. Před zahájením procedury pokořujeme vlasy z hrotu na kořeny, abychom je narovnali a v důsledku toho se vyvarovali zamotání a poškození. Umyjte studenou vodou. Je-li k dispozici, použijte šampon Sulsen;
 • Třepíme vlasy ručníkem, měly by zůstat trochu mokré. Pak pomocí masážních pohybů aplikujte pastu na vlasové kořeny a pokožku hlavy. Tato metoda zlepší krevní oběh a účinnost léku bude účinnější. Zvláštní uzávěr pro masky udrží teplotu a také zlepší výsledek;
 • Předčleněním vlasů do rozkroků zajistíte jednotnější aplikaci pasty, protože její konzistence je poměrně silná. Zatímco procedura trvá, balzám lze aplikovat na konce vlasů, aby je vyživovali;
 • Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme držet pastu Sulsen na vlasu asi 15 minut a potom opláchnout vodou při pokojové teplotě.

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Každý organismus je individuální, což může vést k určitým reakcím na léčivo:

 1. Alergie (vyrážka, dermatitida);
 2. Změna barvy vlasů;
 3. Dráždění pokožky hlavy.

V případě, že dojde k alespoň jedné z reakcí, je třeba se poradit s lékařem.

 • Těhotenství a kojení;
 • Individuální nesnášenlivost součástí, které jsou obsaženy v pastě.

Prevence nebo léčba

Po přečtení pokynů po konzultaci se svým lékařem můžete také navštívit kosmetické fóra a najít informace, které Sulsenova pasta skutečně odůvodňuje očekávané výsledky. Je důležité správně určit, co je potřeba - je to prevence nebo léčba.

Dva typy uvolňovacích těstovin Sulsen:

 1. Paste Sulsen 2% - výhradně terapeutické látky v boji proti lupům;
 2. Pasta Sulsen 1% - profylaktická.

Pokud mluvíme o prevenci - 1% Sulsenu se používá dvakrát týdně, trvá jeden měsíc. Kurz musí být obnovován každých šest měsíců.

Pokud je tato terapie seborrheou, musíte použít pastu Sulsen 2%. Doba trvání - tři měsíce, frekvence - dvakrát týdně.

Hodnocení drog

Irina, 34 let
- Tváří v tvář problému lupů není jednorázová. Zkoušel jsem mnoho nástrojů. Lékárna jednou poradila Sulsenovi, rozhodla se zkusit. Zpočátku zaplacená cena. Po přečtení pokynů se ukázalo, že použití těstovin je velmi snadné, bez kouzel. Připomíná balzám pro vlasy, jen rozhodně potřebují vlasové kořeny. Rychle jsem dosáhl, doporučuji to všem.

Oksana, 26 let
- Vložte Sulsen na dlouhou dobu. Poté, co jsem se setkal s problémem lupů, ale teď mám pravidelně masky pro profylaxi, protože velmi jasně zlepšuje stav vlasů, opravdu jsou hedvábné a se zdravým leskem.

Lyudmila, 48 let
- Moje dcera měla seboroickou dermatitidu. Skočili k lékařům, četli na fórech a zastavili se u drogy Sulsen 2%. K našemu nečekanému štěstí byl výsledek již po prvním použití, děti se opravdu nelíbí. A teď máme v rezervě těstoviny, jestliže vidím první známky onemocnění, ihned se aplikuji.

Lupa Video

V tomto videu se dozvíte, jak těstoviny pomáhají zbavit se lupů:

Těstoviny SULSENA 1% proti lupům od Amalgam Lux

Zpětná vazba

Můj známý s tímto nástrojem se odehrával již dávno, asi před 10 lety. Pak jsem si baroval vlasy (oh, horor!) S levnými barvami, které pravidelně způsobovaly svědění a dokonce i lupy. V té době se z nějakého důvodu zdálo, že je pro majitele citlivé pokožky hlavy nevyhnutelné a myšlenka, že je nutné přejít k drahým barvám, ani nevznikla. Proto se neustále používají šampony proti lupům. Nějak mi přítel matky mi dal trubku Sulseny se slovy "Můj manžel mi pomáhá", za což jsem pořád vděčná. Nyní, poměrně často, nový nevhodný šampon okamžitě způsobuje svědění, ale teď vím, jak ho odstranit.

Pasta má krémovou konzistenci, žlutou barvu, lehce parfémovanou. Po umytí hlavy je vhodné ji použít, do taveniny vložím tampón a na celou délku vlasů aplikuji svou obvyklou masku (sulsen lze aplikovat po celé délce, ale myje pryč) a po 15-20 minutách se omývám. Svědění a mírné lupy mohou být poraženy poprvé. Pokud je problém dlouhodobý, je nutné provádět takové masky několikrát a pak pravidelně nebo použít 2% pastu. Například, někdy používám pro účely profylaxe 1-2 dny před barvením vlasů. Jedinou nevýhodou Sulseny je zvláštní vůně, která nabývá dalšího dne pokožku hlavy, zdá se, že taková aktivní látka vůbec voní - sulfid selenu. No, funkce znamená omýt barvu může být použit jako plus. Vím, že mnoho dívek, které se chtějí zbavit otravného pigmentu, pokořují vlasy krémovými šampony a existuje také léčba. Sulsenova stínovací barva se úplně umyje, zde je třeba vážit výhody a nevýhody. Bohužel, výrobce o tom neupozorňuje, a tak jsem si vzal skóre a další půl bodu za vůni.

Vlastnosti pasty Sulsen pro lupy

Ve snaze zbavit se lupů se lidé pokusí o různé léky, a to jak lékárnické, tak tradiční medicíny. Efekt je čistě individuální a závisí na základních příčinách. Mezi nimi se nejčastěji říkají lékaři: poruchy endokrinního systému, imunitní patologie, hormonální nerovnováha.

Další faktory pro lupy mohou zahrnovat:

 • nezdravá strava;
 • stres;
 • nesprávně vybrané výrobky pro péči o vlasy;
 • avitaminóza;
 • špatné návyky.

Účinnost

Sulsena je pasta pro terapeutické a profylaktické účely:

 • eliminuje intenzivní produkci tuku skalpem;
 • lupy;
 • eliminuje svědění a podráždění, uzdravuje malé rány v důsledku poškrábání;
 • posiluje vlasy a stimuluje jejich růst v důsledku eliminace exogenních toxinů, které mají destruktivní vliv na žárovky.

Pouze pro posílení vlasové masti se nepoužívá, tento účinek se dosáhne ošetřením vlasové pokožky ze stávajících onemocnění.

Normalizace funkcí sekrece tuku je jedním z hlavních způsobů, jak vyřešit problém vzhledu bílých šupin. Tento efekt znamená, že Amalgam Lux Sulsen díky 2% disulfidu selenu - jde o sloučeninu síry, v kombinaci s pomocnými složkami má příznivý vliv na stav pokožky. Po použití masti Sulsen jsou vlasy lesklé, měkké a elastické. Dalšími látkami v prostředku jsou:

 • voda;
 • acetyl, stearyl, hnědý alkohol;
 • glycerin;
 • síran sodný;
 • parfémy;
 • hydantoin;
 • kyselina citrónová.

Pasta má také fungicidní účinek. Zabraňuje růstu patologických mikroorganismů a eliminuje příznivé podmínky reprodukce kvasnicovitých hub. Dvě procentní masti se používají k léčbě lupů a 1% k prevenci takových problémů. Pokyny jsou k přípravku připojeny.

V řadě Sulsen existuje několik způsobů, jak bojovat proti lupům: šampon, opevněný vlasový olej a krém. Ten posiluje vlasy a aktivně je vyživuje. Použití liniových nástrojů v komplexu zaručuje osvobození i od zanedbávaných případů seborrhy. Šampon je také vhodný, protože se uvolňuje ve formě sáčků - je snadné je vzít s sebou na silnici a neztrácejte důležitou fázi léčby.

Indikace pro použití

Doporučení se týkají následujících podmínek pro vlasy a pokožku hlavy:

 • lupy (seboroická dermatitida);
 • svědění;
 • pityriasis versicolor;
 • dermatomykóza různého původu;
 • léze mazových žláz;
 • intenzivní práce mazových žláz.

Použití 2% pasty je vhodné pouze v případě, že existuje určitý problém ze seznamu a po konzultaci se specialistou. Použití 1% léčiva je možné, aby se zabránilo, nebo pokud osoba má tendenci rychle kontaminovat vlasy.

Návod k použití

Lupavá pasta, podle manuálu, se aplikuje na čisté, vlhké vlasy. Pro šamponování je nejlepší užívat šampon Sulsen, aby se zvýšil účinek. Při používání používejte rukavice. V případě kontaktu s očima jej opláchněte velkým množstvím teplé vody.

Nástroj se vtírá přímo do vlasových kořenů a po celé délce, nechá se 20 minut. Průběh léčby závisí na samotné nemoci. S kůží je to týden a Sulsen je třeba denně aplikovat na vlasy. Při seboroické dermatitidě se mast používá dvakrát týdně po dobu tří měsíců. Ale jednoznačná většina recenzí uvádí, že účinek léčiva je patrný v první den použití.

Aby se zabránilo tvorbě lupů znovu, odborníci radí použít pastu ve výši 1% měsíčně.

Kontraindikace, vedlejší účinky

Použití přípravku Sulsena se nedoporučuje:

 • individuální nesnášenlivost komponentů;
 • těhotenství;
 • během období kojení.

Po nanesení pasty by neměly nastat žádné atypické reakce těla, ale výrobci varují před možnými vzácnými případy:

1. lokální svědění a podráždění, jiné projevy alergické reakce;

2. nepatrná změna barvy vlasů, pokud není dodržována nebo používána během těhotenství.

Recenze anti-lupy pasty

"Léčbu jsem zahájila v létě, kdy se začaly mizet lupy přímo do mě. Bylo to strašné, musel jsem chodit v čepici. V zimě také čelí této nemoci, ale v menší míře. Ano, a pod čepicí nebyla viditelná. Domácí léky a speciální šampony ulehčily problém jen dva nebo tři dny a pak se vše muselo opakovat znovu. Můj kosmetik doporučil Sulsenovi vzít. Léčím po dobu 3 týdnů, zatímco účinek je jako. "

"Při léčbě závažné seboroické dermatitidy vzala celou řadu přípravků Sulsena: pastu a šampon a vlasový olej. Po prvním použití byla svědění, která byla neustále rušivá, a po léčbě zmizel seborrheum. Líbilo se mi všechno, ale vůně je strašná. Od posledního příjmu uplynulo dva týdny, problém se ještě nevrátil. "

"Nedávno jsem si všimla, že druhý den po každém mytí vlasů se najednou objevily lupínky. Změna šamponu nepomohla, přečtěte si recenze - koupila si Sulsenova pasta 2%. Udělal jsem vše podle pokynů. Pach síry je nepříjemný, ale po každém šamponování jsou vlasy měkké, světle a čerstvé, ne tak rychle slané. Už jsem ji užíval třikrát nebo čtyřikrát, ale obávám se, že pokud se zastavím, vrátí se lupy. "

"Sulsen za vlasy mi hodně pomohl. Byla už extrémně zanedbaná seborrhea, spadala do vloček, kůže na hlavě byla svědivá a nic zvlášť nepomohlo. Po přečtení recenzí jsem se rozhodl zkusit Sulsen, vzít šampon a vložit. Mnoho lidí mluví o nepříjemném zápachu - přípravky mi připomínají vůni některých bylin. Používal jsem ho dvakrát týdně, po tomto období už nemusím každou chvíli umyt vlasy - teď to dělám jednou za tři dny, ale vůbec nevidím lupy. "

"Už delší dobu používal jsem Sulsena a dal jsem na ni celou rodinu a přátele. Nízká cena je úžasná, i když zde, na Ukrajině, lze tuto masť zakoupit třikrát levněji než v Bělorusku. Aplikační příručka říká o třítýdenní léčbě, ale pasta nám pomáhala poprvé. Stále velmi dobré recenze o Sulsena léčivé šampon-peeling, ale já jsem nepoužil, jsem se snažil pouze proti lupům olej. Vlasy jsou měkké a čerstvé zůstávají déle než u běžných kosmetických přípravků. "

Elena, Nizhny Novgorod.

"Koupil jsem jednu trubku, stačilo mi to pro tři použití. Problém zmizel, ale jistě jsem vzal další šampon a 1% mast na prevenci v budoucnu. Kromě skutečnosti, že nyní už není seborrhea, se výrazně zlepšila pokožka hlavy - svědění, podráždění zmizelo a vlasy se již tak rychle neztrácejí. Vůně může být tolerována, na konci jsem ještě dal na své oblíbené balzámy kondicionér. Vlasy po Sulseně tolik nevypadaly. "

Ksenia, Moskva.

Náklady na pastu pro léčbu lupů

Každá země, kde si můžete koupit produkty společnosti Sulsen, má vlastní cenovou politiku. Pokud vezmeme v úvahu Rusko, průměrná cena v lékárnách a kosmetických obchodech je následující:

Pro Více Informací O Suché Vlasy