logo

Výsledky aplikace pastovité houby Sulsen

Sulsen Paste (roztoč, amalgam, atd.) Se používá pro houbové infekce pokožky pokožky hlavy. Lék zmírňuje lupy, pomáhá s psoriázou a seboroickou dermatitidou.

Složení

Zvláštní chemikálie pasty Sulsen určují její působení.

Sulsenova pasta se používá pro hubové léze pokožky pokožky hlavy.

Hlavní složkou je sulfid selenu a pomocné látky:

 • alkohol;
 • glycerin;
 • parfémy;
 • kyselina citrónová;
 • čištěná voda atd.

Farmakologický účinek

Aktivní složka má výrazný antifungální účinek. Přispívá k potlačení růstu epidermálních buněk, čímž eliminuje deskvamaci. Další složky kompozice přispívají k posílení vlasů, jemné a zdravé záře.

Řada Sulsen Forte pomáhá eliminovat lupy.

Nástroj je účinný pro mastnou seborrheu, která vyvolává nepříjemné svědění. Lék léčí pokožku hlavy. Řada Forte pomáhá eliminovat lupy, seboroickou dermatitidu a stimuluje růst vlasů. Kompozice nedráždí pokožku. Řada Sulsen Forte obsahuje 2% účinné složky, která stačí k zničení kvasnicovitých hub.

Indikace pro použití

Tento nástroj se používá v přítomnosti lupů, stejně jako s vysokým obsahem tuku v pokožce hlavy. Droga má příznivý účinek na strukturu vlasů, posiluje ji a dodává hedvábnost.

Kontraindikace

Paste Sulsen se nedoporučuje používat v případě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek, stejně jako v případě přecitlivělosti na antifungální léky.

Paste Sulsen se nedoporučuje používat s individuální nesnášenlivostí.

Jak používat pastu Sulsen

Pasta Sulsen musí být aplikována 2krát týdně po dobu 1,5-2 měsíců. Složení by se mělo třepat do pokožky hlavy a vlasů v kořenové zóně. Po 3 minutách musí být léčivo důkladně opláchnuto teplou vodou. Nedoporučuje se používat kompozici na špinavé vlasy. Před hlavou je třeba umýt šampon stejné firmy.

Lupy

Pro léčbu lupy by měla být léčba nejméně 2 měsíce. Dále se doporučuje koupit šampon se stejným názvem. Před aplikací přípravku Sulsena ji aplikujte. Kompozice by měla být udržována na hlavě po dobu nejméně 3-4 minut.

S psoriázou

Pasta Sulsen by měla být aplikována okamžitě po šamponování po dobu 2 minut. Léčba v tomto případě by měla být určena lékařem.

Sulsenová pasta se používá k léčbě psoriázy.

Při vypadávání vlasů

Při intenzivní ztrátě vlasů může být droga použita jako pomocná metoda léčby. Navíc musíte užívat speciální vitamínové komplexy.

Když jsou na vlasové kořeny aplikovány masážní prostředky s masážními pohyby. Je nezbytné urychlit průtok krve. Průběh léčby a způsob aplikace jsou stejné jako v případě lupů.

Pro akné

Někteří lidé používají Sulsen k odstranění akné. Neexistuje žádný přímý důkaz pro toto. Chcete-li se zbavit akné, můžete aplikovat pastu, nanášení postižených oblastí. V tomto případě by měla být kůže sledována. Pokud dojde k alergické reakci, ihned opláchněte studenou vodou. Pasta na tváři nesmí být delší než 5 minut. Poté ji musíte vypláchnout vodou a aplikovat krém na akné.

Aplikujte přípravek Sulsen k odstranění akné.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky s použitím sulsenů jsou vzácné. V některých případech se však na pokožce hlavy může objevit vyrážka, což je známkou alergické reakce. Zřídka se zvýšila ztráta vlasů. Pokud máte některý z těchto příznaků, musíte přestat užívat tento lék.

Vlastnosti použití pasty Sulsen

Lék je dobře tolerován. Jediným varováním je přítomnost poškození kůže. Současně může přípravek Sulsen v oblasti aplikace zvýšit svědění a mravenčení.

Ženy s blond vlasy by měly vzít v úvahu, že kompozice má oranžovou barvu a je schopna poskytnout odpovídající odstín pramenům.

Během těhotenství a kojení

Doporučuje se užívat lék během laktace a těhotenství, protože se sníží imunitní systém ženy a mohou se objevit alergické reakce.

Aktivní složka se nevylučuje do mateřského mléka a není absorbována do systémového oběhu, proto nemůže dítě poškodit.

Mohou děti

Údaje o bezpečnosti léku u dětí nejsou uvedeny.

Interakce s léčivými přípravky Vložte Sulsen

Léčivo nereaguje s jinými léčivými přípravky pro místní použití a neovlivňuje vstřebávání léků.

Výrobce

Podmínky prodeje a skladování

Uchovávejte lék při teplotě nepřesahující + 25 ° C. Doba použitelnosti není delší než 3 roky. Sulsen Pasta je k dispozici bez lékařského předpisu.

Sulsenovou pastu uchovávejte při teplotě nejvýše + 25 ° C.

 • pro Ukrajinu - 8 hřiven;
 • pro Rusko - 70 rublů.

Analogy

Tento lék nemá žádné analogy. Na požádání si můžete zakoupit nejen to, ale i šampon a olej Sulsen s tím samým účinkem.

Který je lepší: pasta nebo šampon Sulsen

Doporučuje se používat současně pastu a šampon, protože zvyšují vzájemný účinek. Obě formy uvolňování jsou stejně účinné. Je vhodnější použít šampon, protože je to jednodušší vypláchnout. Další informace o šampónu najdete zde.

Recenze

Nina, 62 let, Moskva

Tento nástroj účinně ničí houbu. Hlava byla velmi svědivá a byly zde lupiny. Lék pomohl během pouhého týdne, aby se problém zbavil. Přiměřená cena a vysoká kvalita. Doporučuji všem, kterým znám. Používám olej této společnosti pro komplexní léčbu vitiligo.

Victor, 34 let, Jekatěrinburg

Tento nástroj je doporučován příteli, také trpí lupy. Nemyslel jsem si, že droga je tak levná. Po třetí aplikaci jsem zaznamenal výsledek. Lupy byly 2 krát méně.

Anna, 26 let, Almetyevsk

Mám tlustou pokožku hlavy od dospívání. Často se objevuje nepříjemné svědění, které se zvětšuje v noci. Dermatolog ji doporučil. Nečekal jsem, že tento nástroj pomůže. Nepríjemné příznaky zmizely, teď mou hlavu méně často.

Igor, 47 let, Izhevsk

Výborná léčba lupů. Na rozdíl od drahých šamponů působí rychle a nezpůsobuje nežádoucí účinky. Používám pastu 2 krát týdně po umytí vlasů.

Vložte "Sulsena", pokyny pro použití šamponu a oleje, recenze analogů

Mechanismus účinku léku Sulsen

Hlavní účinná látka léčiva sulsen (

v šamponu a pastě

) je disulfid selenu, který z větší části určuje jeho léčivé vlastnosti. Selén disulfid není zahrnut v oleji sulsinu (

stejně jako stimulační krém
"alt =" ">

). Tato složka má výrazný fungicidní účinek proti houbám, což způsobuje lupy na pokožce hlavy. Mechanismus tohoto účinku je spojen se začleněním molekul disulfidu selenu do buněčné stěny škodlivých hub, která narušuje jejich normální vývoj, růst a vede k jejich rychlému úmrtí.

Dále disulfid selénu má také cytostatické a keratolytické vlastnosti. První nemovitost (

) je to, že když tato látka narazí na povrch epidermis, blokuje nadměrnou tvorbu nových buněk epidermis a sebocytů (

buněk mazových žláz

) a tím přispívá k normálnímu obnovení kožních buněk a ke snížení sekrece kožního mazu. Keratolytický účinek selenu disulfidu spočívá v změkčování a rozpouštění horních šupin epidermis (

tj. její povrchovou vrstvu

). To pomáhá rychle odstranit lupy z povrchu pokožky hlavy a vlasů.

Díky těmto třem vlastnostem (

fungicidní, cytostatická a keratolytická

) přípravek sulsen výrazně zpomaluje tvorbu nových lupin, blokuje sekreci kožního mazu a odstraňuje stávající lupy z pokožky pokožky hlavy. To naznačuje, že lék sulsen je účinným činidlem proti lupům.

Mohu použít sulsenovou masku na ošetření demodikózy?

Je parazitické kožní onemocnění způsobené roztočem Demodex folliculorum (

nebo demodex brevis

, ve většině případů bydlí v kůži ((

v potrubích mazových žláz a vlasových lávkách

brada, čelo, nosolabiální záhyby, obočí, víčka "alt =" ">

externí sluchový kanál

). To je věřil, že toxiny, které uvolňují tyto škodlivé roztoče během jejich růstu a vývoje jsou faktory, které způsobují seborrhea (

patologii charakterizovanou zvýšeným vylučováním kožního mazu

). Roztoči Demodex folliculorum tak mohou způsobit rozvoj růžovky.

Anti-acne sulensová maska ​​pro léčbu demodikózy a / nebo rosacee není absolutně vhodná, protože neobsahuje aktivní antiparazitické látky, které se obvykle používají při léčbě demodikózy. Nejčastěji je demodikóza obličeje ošetřena permethrinem.

Dávkové formy, složení a princip účinku

Šampon, olej a těstoviny "Sulsen", navzdory běžnému názvu, mají zcela odlišné složení. To vám umožňuje vyřešit určité problémy, ať už se jedná o boj s lupinami, terapeutické a profylaktické účinky nebo o stimulaci růstu pramenů. Proto si před výběrem vhodného nástroje pro sebe musíte být obeznámeni s obsahem součástí.

Účinnými složkami pasty a šamponu je selen disulfidová složka. Je to ten, kdo zajišťuje boj proti lupům. Olejový roztok neobsahuje tuto látku. Je nahrazen olejem z koleček, oliv a norků.

Proti "vločkám" na hlavě

Selen disulfid, který je součástí pasty a šamponu, poskytuje komplexní boj proti všem základním příčinům lupů. V závislosti na množství účinné látky produkují léky 1 a 2 procenty. Trichologové uvádějí tři oblasti pracovní složky.

Použití šamponu Sulsen

Před aplikací sulsenového šamponu nepotřebujete dodatečně umyt vlasy jiným šamponem. Před aplikací na vlasy je třeba navlhčit teplou vodovodní vodou.

Poté, co že je potřeba dát několik mililitrů šampon na dlani, a pak pěnu ji druhou rukou a snadno vmassirovat rukama vlasy a pokožku hlavy. Zvláštní pozornost by měla být věnována ani za vlasy, a zóny se nachází v blízkosti jejich kořenů, protože je vyjmuta a lupy.

Po nanesení šamponu na vaši hlavu je třeba počkat několik minut (

) před umytím z vlasů teplou tekoucí vodou. Je třeba poznamenat, že při použití šamponové pasty by měla být čekací doba 10-15 minut. Pro účinnější působení léku se doporučuje postup opakovat a také jej použít v kombinaci se sulfensovou pastou. Šampon Sulsen lze použít jako trvalé a pravidelné mytí vlasů.

Při absenci požadovaného výsledku (

redukuje lupy na hlavu a vlasy, snižuje svědění

), která by se měla objevit již po 7-14 dnech od chvíle, kdy začnete používat šampón sulsen, měli byste se poradit s dermatologem. Pokud šampon sůl pomohl, mohou být pravidelně používány podle potřeby.

Sulsen stimulinový krém se doporučuje aplikovat přímo na vlasy po každém umytí (

Dnes lékárny prodávají velké množství šampónů proti lupům, produkovaných jak domácími, tak zahraničními výrobci. Tyto šampony se mohou navzájem lišit nejen jménem výrobce, ale také jejich složením (

a zejména na aktivní složky, které striktně určují terapeutický účinek těchto šamponů

Na ruském trhu s kosmetickými výrobky je jediným analogem sulsenového šamponu na obsah aktivních prvků (

to znamená přítomnost disulfidu selenu v kompozici

) je sulsen forte, který vyrábí v Rusku společnost Mirroll. Zbývající analogy tohoto šamponu jsou složeny z dalších aktivních antifungálních složek (

například ketokonazol, climbazol, pyrithion zinečnatý, cyklopiroxolamin, atd.

), které jim umožňují bojovat s lupinami poměrně dobře (

Sulsen pro psoriázu

Terapeutické a profylaktické činidlo - Sulsenová pasta pro psoriázu hlavy se používá ve formě masky na vlasy. Léčivo vykazuje svou účinnost při léčbě lupů, dermatózy, dermatitidy, ekzému.

Někdy se používá pouze pro zvýšení růstu vlasů a jejich posílení, dodáním lesku a zdravému vzhledu. Psoriasová pasta Sulsena se používá v jakémkoli stádiu onemocnění, stejně jako za účelem prevence během remise.

Složení a účinek léčiva

Masť může být 1% a 2%. Prodává se v tubách o objemu 40 a 75 ml. Léčivo s obsahem 2% složek se používá pro léčebné účely, přičemž jedno procento - v profylaktice.

Uvědomte si, že pasta Sulsen s psoriázou má terapeutický účinek v důsledku sulfidu selenu (SeS2).

Tento prvek dezinfikuje pokožku, podporuje regeneraci buněk. Alkoholy jsou dobré antiseptiky. Droga obsahuje následující složky:

 • Síran cetearát sodný.
 • Fosforečnan cetearát draselný.
 • DMDM hydantoin.
 • Disulfid seleničitý.
 • Cetyl, stearyl, skořicové alkoholy.
 • Kyselina citronová.
 • Parfém.
 • Voda.

Uživatelé léků na lupénku Soultz poznámka účinné odstranění svědění, zlepšení struktury vlasů a v 50 případech ze 100, jak se zbavit psoriatických plaků na hlavě úplně.

Jak požádat

Způsob aplikace nástroje závisí na stupni a intenzitě průběhu onemocnění. Lék Sulsen z psoriázy v relapsu se aplikuje 2krát týdně. Musíte použít koncentrovanější drogu, to je 2 procenta pasty.

 • Když se onemocnění dostane do fáze regrese, můžete se přesunout na jednu procentuální vložku.
 • Léčba trvá 3 měsíce.
 • Pokud je léčba použita k profylaxi, postačuje jeden procentní lék.

Masky se vyrábějí 1 krát týdně po dobu jednoho měsíce. Pak musíte trvat 2-3 týdny a pokračovat ve stejném dávkování.

Přípravek Sulsen pro psoriázu se aplikuje následujícím způsobem:

 1. Umyjte si vlasy šamponem. Můžete použít obvyklé prostředky nebo použít šampon Sulsen, efekt bude mnohem lepší.
 2. Aplikujte pastu na pokožku hlavy a na chvíli si protřejte pokožku na kořenech vlasů.
 3. Udržujte výrobek na hlavě pro lepší absorpci po dobu 15-17 minut.
 4. Umyjte teplou vodu bez použití kosmetických prostředků nebo hygienických prostředků.

Tento způsob aplikace je poskytován výrobcem. Nemůže to být po umytí vlasů s maskou Soultz lupénky aplikovat leštidlo (balzámy, vývary, kondicionéry, pěny apod.)

Nedoporučuje se provádět po proceduře suché vlasy. Velké množství sušicích prostředků s následnou tepelnou expozicí negativně ovlivní pokožku hlavy a zabrání léčbě.

Pasta Sulsen může být použita při psoriáze všem, s výjimkou osob s individuální nesnášenlivostí ke složkám produktu.

Velkou výhodou drogy je nepřítomnost závislosti na závislosti, takže můžete používat pastu po celou dobu, někdy zařídit krátký odpočinek na kůži.

Psoriáza Sulsenova pasta - krásná kůže || Psoriasis Sulsen Paste Recenze

Co je Sulsena?

Pod značkou "Sulsena" se vlasové výrobky vyrábějí v několika formách: pasta, masť, šampon a sprej. Někteří lidé jsou mnohem pohodlnější a jednodušší používat proti ztrátě vlasových šamponů "Sulsen". nicméně nevykazuje takové výrazné výsledky vzhledem ke zvláštnostem působení samotného čistícího přípravku.

Můžete použít Sulsen proti vypadávání vlasů sami - je to snadné ho najít v každé lékárně a můžete si ji koupit za malou cenu. Nicméně, nejvíce životaschopnou možností pro vás bude primární aplikací do specializovaného trichologist, který vám pomůže určit etiologii tohoto problému a bude poskytovat cenné rady o správném způsobu života obecně.

Takže, co znamená "Sulsen" z pádu existují a jak je správně aplikovat v pravidelné péči o vlasy a pokožku hlavy?

Sulsena. obzvláště dvě procenta, je považován za možná nejúčinnější prostředek proti plešatosti a lupům. Mnozí pacienti, kteří zkoušeli mnoho drahých programů pro léčbu srsti a jsou zoufalí, že mezi nimi naleznou skutečně účinnou, přestali používat tuto pastu.

Jaké je tajemství tohoto jednoduchého, levného a cenově dostupného nástroje?

A skutečnost, že naše vlasy nevyžadují hojnost složek v prostředcích léčebných a ošetřovacích prostředků. Někdy žárovky dost jediného minerální nebo vitamin, se probudit a začít aktivně pracovat, když jsme nuceni nacpat své chemické sloučeniny, silikony a neznámé rostlinné výtažky, aby nám krásné jméno.

Všechny tyto věci zcela nevyžadují ani folikuly ani kůra, což vysvětluje marnost drahé terapie. Pokud to funguje, je to pouze na začátku jeho aplikace, nebo dokud kurz není dokončen.

Použití přípravku Sulsena pro vypadávání vlasů je velmi jednoduché, pohodlné a pohodlné. Je zaručeno, že vám a vašemu zdraví nepřinese jakoukoli ujmu, která také nemůže uplácet. Jeho použití prakticky nemá žádné kontraindikace - v některých případech je přípravek "Sulsen" předepsán i dospívajícím a starším lidem.

Hlavní účinnou látkou tohoto přípravku je selen, stopový prvek, který je základem pro "konstrukci" vlasů. Konkrétně se sulfid seleničku koncentruje v pastě - transformované látce, která se dodává vlasovým folikulům a cibulím ještě rychleji.

Sulsena také má vazodilatační účinek, který je prostě nezbytný pro odpovídající léčbu plešatosti a pro zastavení ztráty kudrlin. Aby produkt aktivoval folikuly, přidá se k jeho složení lokální dráždivá složka - skořicový alkohol.

Jemně, ale účinně rozšiřuje kapiláry a arterioly, nesoucí čerstvou, okysličenou a živin bohatou krev. Vzhledem k tomu jsou tito lidé nasyceni hodnotnou výživou mnohem rychleji než obvykle, začínají se probouzet a fungovat v plné síle.

 • Významné snížení ztracených vlasů, zastavení vypadávání vlasů;
 • Značná posílení těsnění a kořenové části záhybu, který zajišťuje nejen jejich trvanlivosti, ale také vizuální tloušťky a tím i hustota účesy;
 • Stimulace růstu zhruba o 35-40% více než obyčejná (samozřejmě, že vlasy nejsou „šlapat jako plevel“, ale poroste o něco aktivnější, což je zvláště důležité pro ženy, jejichž kadeře pozastavena nebo zcela zastavil svůj růst.);
 • Vyléčit lupy, suché a mastné seborrhea, mykotické léze epidermis;
 • Poskytuje kudrlinky podél lesku, síly a elasticity.
 • Pokud chcete, aby vaše vlasy byly silnější a silnější, přestaly vypadávat, začaly růst rychleji a získávat "představitelný" vzhled, měli byste zkusit tento nástroj. Budete to stát levně a koupíte ji v nejbližší lékárně bez lékařského předpisu.

  Aby však bylo možné ignorovat radu od odborníka je stále nedoporučuje - skutečnost, že difuzní alopecie mohou nastat v kontextu celé řady důvodů, včetně vnitřního patologie chronické typu.

 • Zhoršená funkce mazových žláz, a to zvýšená produkce mazu (kožního mazu).
 • Snížení ochranných vlastností pokožky hlavy a vytvoření příznivých podmínek pro nadměrnou reprodukci kvasnicových hub rodu Pityrosporum Ovale.
 • Rozklad mazu pod účinkem enzymů uvolňovaných během životaschopnosti hub a tvorbou exogenních toxinů.
 • Zrychlená tvorba epidermálních buněk, snížení jejich životního cyklu a předčasné úmrtí. Výsledkem je intenzivní exfoliace mrtvých buněk epidermis.

  Lupiny se vyskytují ve dvou cyklech: exogenní (vnější) a endogenní (vnitřní).

  Exogenní cyklus - rozklad mazu pod vlivem enzymů vylučovaných houbové mikroorganismy na volné mastné kyseliny s následnou tvorbou pod vlivem světla a vzduchu lipoperoxidy (peroxidy), což způsobuje podráždění pokožky hlavy.

  Endogenní cyklus - v případě podráždění pokožky hlavy, jako výsledek exogenního cyklu, se rozšiřuje dělení a exfoliace epidermálních buněk. To se projevuje v hojné tvorbě lupů.

 • Normalizace funkce mazových žláz pokožky hlavy a eliminace nepříjemného svědění.
 • Optimalizace množství kvasinkové houby rodu Pityrosporum Ovale způsobující lupy.
 • Odstranění exogenních toxinů. Regulace procesu buněčného dělení epidermis.

  Výrobky proti lupům ze série SULSENA jsou založeny na aktivní dermatologické složce - sulfid selenu SeS2. s jedinečnou schopností mít přímý účinek na hlavní příčinu lupů, kvasinková houba Pityrosporum Ovale.

 • Cytostatika - reguluje proces buněčné obnovy pokožky
  normalizací funkce mazových žláz.
 • Fungicidní - inhibuje růst kvasnicových hub rodu Pityrosporum Ovale a ničí prostředí vedoucí k jejich nadměrné reprodukci. Keratolytikum - normalizuje exfoliaci mrtvých epidermálních buněk a zabraňuje lupům.

  Elena Malysheva: "Psoriáza opouští okamžitě! Výrazný objev při léčbě psoriázy. "

  Ahoj můj drahý!

  Již řadu let se denně objevuji na obrazovkách televizorů a mluvili jsme o kožních problémech více než jednou. Hodně bylo řečeno o léčbě ekzému a psoriázy! V zásadě - zdravá výživa, zdravý životní styl a drahé přípravky a pomůcky jsou opatření, která pouze dočasně pomáhají zmírnit příznaky zarudnutí a odlupování kůže.

  Lékařský zákrok často zanechává nenapravitelné důsledky pro tělo a lidské zdraví. My v našem programu často mluvíme o chirurgických a léčebných procedurách, ale velmi zřídka ovlivňují lidové metody. A nejen recepty od babiček, ale to, co věděli ve vědecké komunitě a samozřejmě uznali naši televizní diváci. Dnes budeme hovořit o účincích léčivých mastí a bylin v boji proti lupénce.

  Jistě jste teď na ztrátě, jaké další léčebné masti můžeme mluvit o léčbě psoriázy? Pokud si vzpomínáte, před několika vědami jsem vám řekla o možnosti "zahájení" regenerace těla působením na některé receptory buněk našeho těla. Abyste vyléčili psoriázu a nejenom, musíte začít proces návratu, tedy vrátit buňky do původního stavu.

  Koneckonců, lék je z větší části bojem s následky. A je třeba odstranit příčinu a vrátit tělo do původního stavu. Při aplikaci masti se látka zahřívá z těla a začne se tát, léčivé látky vstupující do jejího složení pronikají přes kůži do nemocné oblasti. Samotné látky jsou velikosti nanočástic a proto snadno pronikají do nejhlubších částí těla a poskytují odpovídající léčbu.

  Studie ukázaly, že psoriáza se může objevit z našeho nestabilního metabolismu a ne od řádného fungování buněk. Koneckonců, když máme problémy, toto onemocnění ničí tělo, a když je všechno dobré, tělo přijde do tónu. To znamená, že celý systém přímo ovlivňuje stav těla. A toto spojení pomáhá účinně léčit onemocnění.

  A jak to funguje, ptáš se? Vysvětlím. S pomocí specifických látek a antiakidantů působí na některé receptory, které jsou zodpovědné za jejich regeneraci a výkon. Existuje "dabování" informací o nemocných buňkách zdravým. Výsledkem je, že tělo začíná proces obnovy, a to, jak se říkáme, vrací se k "zdravotnímu bodu".

  Psoriasis krém je hovoří o hodně v našem kanálu av jiných. A z dobrého důvodu vám to říkám! Toto není nějaká obyčejná masť, ale jedinečná látka nejvzácnějších a nejmocnějších přírodních léčivých látek. Krém prokázal svou účinnost nejen pacientům, ale také vědě, která ji uznala za účinnou drogu.

  Igor Krylov: "Každý den jsem cítil zlepšení. Psoriáza ustoupila skoky a hranice! Kromě toho došlo k celkovému zlepšení těla: vyrážka přestala obtěžovat mě, mohla jsem si dovolit jíst téměř vše, co jsem chtěl. Věřil jsem! Uvědomil jsem si, že pro mě je to jediná cesta! Pak bylo po všem, vyrážka zmizela, nebyla stopa psoriázy.

  Na konci kurzu jsem se stal absolutně zdravým! Poloviční nos. Hlavní věc v této terapii je komplexní efekt. Klasická léčba neodstraní počáteční příčinu onemocnění, ale bojuje pouze s jejími vnějšími projevy. A smetanový vosk OBNOVUJE VNITŘNÍ ORGANIZMU, zatímco naši lékaři vždycky usínají s těžkými a nepochopitelnými termíny a vždy se pokoušejí tlačit drahé přípravky, pro které nemá smysl... Jak jsem již řekl, osobně jsem to všechno zkoušel sám. "

  Elena Malysheva: "Igor, řekni mi víc o léčbě!"

  Igor Krylov: "Objednal jsem si krém na oficiální stránce dodavatele. Chcete-li ji získat, vyplňte podrobnosti o webu, zanechte pracovní telefonní číslo, abyste mohli kontaktovat a projednat podrobnosti. Obdržel jsem smetanu za 4 dny, přišel v uzavřené obálce bez identifikačních znaků. Nástroj stojí za penny, ve srovnání s cenou, kterou jsem strávil na léčbu, a strávil by ještě víc, kdybych objednal smetanu! Pokyn je tam, takže technika je snadno pochopitelná. Již po prvním příjmu došlo k zlepšení. Zkuste to sami a pochopíte mě. "

  Elena Malysheva: "Děkuji Igorovi, naši operátoři pošlou odkaz na webovou stránku výrobce krému na psoriázu, aby naši ostatní čtenáři, kteří trpí psoriázou, mohli dát objednávku."

  Jak můžete vidět, že cesta ke zdraví není tak obtížná. Zde můžete objednat krém. Toto je oficiální stránka dodavatele.

  Původní krém lze objednat pouze na oficiálních stránkách, které jsou uvedeny níže. Tento produkt má všechny potřebné certifikáty a je testován na účinnost. V Rusku je spousta falešných příkazů, že si nemáš účinek.

  Elena Malysheva: "Psoriáza opouští okamžitě! Výrazný objev při léčbě psoriázy. "

  Podařilo se mi nejen zachránit rodinu, ale také úplně zbavit chronické psoriázy! Pomáhal krému, který koupil jen proto, že už nevěděl, co má dělat. Ale jak se ukázalo, byl to ten, kdo se stal nejúčinnějším. A ten účinek se cítil téměř okamžitě.

  Neviděl jsem na loktech normální barvu pleti po tisíc let. Zvyklý na tyto bubliny. Ano, a na zádech byla úplná hrůza. A pak ráno jsem tyto skvrny neviděl. Zpočátku jsem si dokonce myslel, že mám sen, nebo jsem ještě spal. To je, si jen představte: osoba žije, celé tělo je blistered a obarvené. A pak jednoho dne všechno zmizelo. Už jsem se posadil, nevěřil mým očím. Moje žena byla také ohromena. Časem se krém zlepšoval a zlepšoval.

  Kůže se stala měkkou a čistou, jako dítě. A všechny příznaky psoriázy začaly zmizet. Po úplném průběhu léčby (přibližně 3 týdny) jsem podstoupil testy a ukázali. že není psoriáza! To se stalo dříve, když byla léčena antibiotiky, ale pak psoriáza se vždy vrátila během několika měsíců. A teď uplynulo více než 10 měsíců a nebyl tam. Ani jedno znamení, a během této doby několikrát měl těžkou zimu kvůli práci.

  A náhodou narazil na krémový vosk z psoriázy. Informace se dostaly do jednoho z časopisů během letu. Tehdy jsem slyšel o asijské medicíně. Mimochodem, časopis se dostal do mých rukou během letu do Indie. Zachránil jsem si informace o tomto nástroji, který se až z tohoto důvodu z nějakého důvodu nikdy nedostal do oka.

  Po návratu jsem začal hledat, kde si můžete koupit krém. Zanechte fotku níže.

  Opustil jsem aplikace u mnoha specialitních obchodů, ale všechno bylo marné. V určitém okamžiku jsem dokonce zapomněl na tento krv. A příští večer, při kontrole e-mailu, jsem dostal dopis, ve kterém jsem byl informován.

  "Dobré odpoledne, Natalia. Kontaktovali jste nás ohledně nákupu smetanového vosku psoriázy. Bohužel tento výrobek není skladem. Ale můžete ho koupit od oficiálního zástupce v SNS na místě. "Ihned jsem se ponáhl na místo, vzpomínám si, jak moc bylo popsáno o tomto krému v" náhodném "brožuře.

  Budete také schopni odstranit z psoriázy a žít plný život

  Před 8 lety jsem dostala psoriázu. Pak pracoval na staveništi a měl špatnou zimu. No, na oslabené imunitě se objevila psoriáza. Navíc byly také špatně vyléčené intimní nemoci. Není to zvlášť nebezpečné, ale stále. Kromě toho jsem nebyl nejdynamičtějším obdobím v mém životě, rozdělil jsem se s manželkou, a proto jsem byl hodně nervózní.

  Během let léčby jsem se snažil pravděpodobně vše, co je možné, a postupy a antibiotika, masti a různé lidové prostředky. Byl s několika lékaři, a dokonce šel do lékařských svítidel, považovaných za nejlepší v našem městě. Samozřejmě, že z toho byly některé výsledky - akutní projevy psoriázy byly odstraněny, ale chronická psoriáza byla a zůstala. Chytil jsem chlad, nebo jsem například napil, všechno se zase vydalo.

  Chronická psoriáza v 6. třídě. Těžce trpěla onemocněním, protože vedla mobilní životní styl, byla přátelská se sporty. Chtěla jsem jít, jít na opalování a kde v tomto stavu.

  Po mnoho let měla moje psoriáza na úrovni asi PASI = 10, a někdy více.

  Ukázalo se, že v mém tenkém střevě (TBC = 10E7) mám II. Stupeň SIBO, navíc s psorogenními bakteriemi Str.agalactiae (10E4).

  Ale našel jsem způsob, jak se úplně zbavit psoriázy.

  Kontrolní testy ukázaly, že jsem se zbavil SIBR a téměř se zbavil psorogenních bakterií.

  A co je nejdůležitější, téměř se zbavilo psoriázy (PASI = 1,5).

  Dnes je 2016 a mám 27 let. Téměř 1 rok zůstává moje kůže čistá. Rozhodně. Měl jsem psoriázu od doby, kdy mi bylo 13 let. ve věku 20 let asi 30%, a pak všech 90% mého těla bylo pokryto nepřetržitou bělavě červenou krustovou kůrou. Odchylky, které se vyskytly extrémně zřídka, trvaly maximálně 2-4 měsíce. Zároveň se skvrny začaly trochu blednout, ale nikdy vůbec nezmizely.

  Být buď od Boha, nebo z povahy velmi atraktivního vzhledu, žil jsem téměř jako monstrum. Spíše se snažila nezemřít. Nikdo mi nemůže pomoci. "Nezajímá se" - a trpěl jsem. Trpěla jsem, když byla tvář, která zůstala čistá po dlouhou dobu, také strašidelná, aby se dala pozorovat. Říkat, jak jsem se zacházel, je samostatný příběh.

  Výrobní řada SULSENA - je integrovaným přístupem k řešení problému seborrhy s přítomností lupů, působící již ve fázi čistících vlasů. Proto je maximální účinnost prostředků SULSENA. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je doporučeno používat proti lupům řady SULSEN v kombinaci. Výběr přípravků pro aktivní péči závisí na stupni komplikací pokožky pokožky hlavy.

  Před použitím omyjte vlasy teplou vodou a šamponem SULSENA, po kterém byste měli dostatečné množství pasty SULSENA potřít krouživými pohyby prstů prstů do pokožky pokožky hlavy poblíž vlasových kořenů. Po tření držte 10-15 minut a opláchněte teplou tekoucí vodou. Ve dnech, kdy pasta není používána a vlasy vyžadují čištění, použijte šampon SULSENA.

  Akční krém

  Krém během prvních 7 dní zcela očistí postiženou kůži. A dále zlepšuje mikrocirkulaci, tónuje stěny cév, snižuje otoky a záněty kůže a zabraňuje nadměrné aktivitě epidermálních buněk.

  Přidal Agnes na Po, 20.02.2012 - 15:17

  Někteří lidé, kteří používali farmaceutický šampon "Sulsen" ze ztráty vlasů, neměli rádi všechny výrobky najednou. Negativně reagují na léčbu pomocí této kategorie a z dobrého důvodu. Léčba šampónů se ztrátovým sulfenem má opravdu špatné výsledky, jestliže v kombinaci s nimi nepoužívá jiné léky.

  Žádná terapeutická akce, ani nejdražší a profesionální šampon, nese a neměla by se nést. Jeho jediný rozdíl od čisticích produktů masového trhu je měkčí kompozice, která neobsahuje parabeny, sírany a další konzervační látky, které mohou způsobit nějaké poškození kudrlin.

  Doufám, že pro něj samozřejmě nestojí za to.

  I když je třeba poznamenat, že nahrazení konvenčních léčivých šamponů bude nutně nejlépe ovlivňovat stav vlasů. A právě proto, že kudrlinky již nebudou vystaveny agresivním účinkům chemických látek, které se liší v složení běžných kosmetických výrobků, zejména levně.

  Použití šamponu "Sulsen" se specifickými terapeutickými účely je vhodné pouze v případě, že spolu s tím pravidelně používáte masti nebo pastu.

  Moje výsledky po uplatnění

  1 den jsem si nevšiml výsledků. na druhém. na třetí, probudil jsem se s myšlenkami a vešel do koupelny s myšlenkou "vedle". Ale jakmile jsem otevřel oči, myslela jsem si, že spím. Kůže na pokožce jako voda, která byla vyplavena. Dlouho jsem nemohl uvěřit mému odrazu v zrcadle. Bylo neobvyklé, že si ruce cítí svou vlastní kůži.

  Rozhodl jsem se, že se tam nezastavím, a okamžitě jsem nařídil nový, plný kurz a úplně jsem ho předal. Výsledek? Jeden rok jsem nevěděl, co je psoriáza.

  Těstoviny „Soultz“, stejně jako další produkty této řady jsou široce používány v trichologie pro léčení lupů a jiných skalp kožní léze, včetně seboroické dermatitidy, lupénky a houbových infekcí. Jen málo vědí, že tento lék je důležitý pro použití u pacientů trpících difúzní alopecí, tj. Nekontrolovanou a hojnou ztrátou vlasů.

  Schéma užívání přípravku Sulsena je jednoduché a vhodné i pro zaneprázdněné osoby, které zažívají akutní nedostatek volného času v každodenním životě.

 • Umyjte si vlasy nebo navlhčete vlasové kořeny teplou vodou z rozprašovací lahve (vlhkost a čistota pokožky hlavy jsou nepostradatelnými podmínkami pro dosažení skutečného výsledku);
 • Použijte pastu na děrování (to je velmi snadné díky praktickému dávkovaču v trubici);
 • Začněte intenzivně třepat nástroj do pokožky hlavy pomocí kruhových masážních pohybů špiček prstů;
 • Zahřejte hlavu (skleníkový efekt - volitelný, ale žádoucí manipulace, jako při provádění jakékoliv kosmetické masky);
 • Namočte pastu na hlavu po dobu 15-20 minut;
 • Odstraňte zbytky z kadeří jednoduchou tekoucí vodou, ne studené nebo příliš horké. Na kudrlinky se začalo svítit pravděpodobněji v délce, doporučuje se je opláchnout okyselenou vodou (stačí přidat citronovou šťávu nebo stolní ocot).

  Zbývá jen dodat, že musíte vybrat správný nástroj. Výrobky "Sulsena" s označením 2% se používají pro intenzivní terapii různých problémů s vlasy a pokožkou hlavy. Je rozumnější použít nepůvodní procentní prostředky jako profylaktické opatření nebo zachovat dosud dosažený terapeutický účinek.

  Léčba pádu je dva měsíce, zatímco pasta musí být používána dvakrát týdně. Aby se zabránilo opakování a konsolidaci získaného výsledku, postačuje týdenní jedno použití přípravku Sulsena.

  Buďte krásní a zdraví!

  Ceny SULSENY

  Obsah léčiva v důsledku SULSENA sloučenin síry SES2 (selen disulfid) je účinným Terapeutické a profylaktické prostředky proti nadměrnému mazu, lupy a svědění nepříjemný, vzdělávání exogenní toxiny, které ničí kořenové zařízení vlasy, které živí a růst vlasů, zlepšuje vlasy tón a zabraňuje destruktivní procesy v oblasti růstu vlasů.

  Pro maximální výsledky se doporučuje použít pastu v kombinaci se šamponem proti lupům SULSENA.

  Aplikujte lék Sulsen v léčbě seborrhy (kožní onemocnění spojené s dysfunkcí mazových žláz) pokožky hlavy.

  Applied sulsenovoe mýdlo nebo pasty po normálním šamponování je doporučená spermacet, lanolin nebo dětské mýdlo, zatímco mastná seborrhea suchým seborrhea - 72% mýdlo. Po šamponování se mokré vlasy omyjí mýdlem a pečlivě vtírají do pokožky hlavy.

  Jedno praní spotřebuje 2-3 g mýdla (jeden kus mýdla o hmotnosti 25 g je určen pro 8 až 10 procedur). Pěna je ponechána na vlasu po dobu 5-10 minut, poté je důkladně omyta teplou vodou (teplota nejvýše 40 ° C) a vlasy jsou osušeny. Namísto dusíkatého mýdla můžete stejným způsobem použít 2,5% sulsenové pasty;

  Po ukončení léčby se doporučuje profylakticky aplikovat dusičnan nebo pastu jednou za 1-2 měsíce. Pokud dojde k relapsu (znovu se objeví příznaky onemocnění), léčbu opakujte.

  Při léčbě léky přípravkem Sulsen se obvykle nedochází k nežádoucím účinkům.

  Sulsenová pěna a omyvatelná voda by se neměly dostat do očí. Po ukončení procedury důkladně umyjte ruce.

  Během práce se sulsenem je nutné přijmout opatření s výjimkou jejího zásahu do komůrky a do očí.

  V těsném obalu chráněném před světlem.

  Před použitím léku Sulsen byste se měli poradit se svým lékařem. Tento návod k obsluze je uveden ve volném překladu a je určen výhradně pro informaci. Další informace naleznete v anotacích výrobce.

  Oleje, byliny a Sulsen pro psoriázu VCG

  Zkušenosti fóra "Psoriáza? Pojďme se zacházet společně!" při léčbě psoriázy skalpu (VCG). V navrhovaném materiálu byly považovány oleje, bylinky a možnosti nanášení pasty Sulsen.
  S pomocí některých doporučení můžete svůj život mnohem jednodušší. Veškeré prostředky byly v podstatě úspěšně testovány účastníky fóra, ačkoli neexistuje žádný všelék, neboť pomáhal člověku nutně nepotřebovat jiný. Individuální reakce těla je nepředvídatelná, proto buďte opatrní při výběru konkrétní techniky a prostředků, zvláště pokud máte alergické reakce, individuální intolerance některých složek.

  Chcete-li se zbavit kůry na HCV a zabránit vypadávání vlasů, můžete doporučit oleje - zejména lopuch, lněné semínko, olivový olej, obrat, kopřivový olej. Tato technika je jednoduchá - navlhčete vlasy, osušte ručník, aplikujte olej na pokožku hlavy a vlasy, trochu masírujte a nechte na čas, který potřebujete (individuálně, v závislosti na tloušťce a počtu plaků - od půl hodiny do několika hodin). Chcete-li zvýšit účinek, obalte hlavu přilnavým filmem nebo celofánem, nahoře - ručníkem nebo kapesníkem. Peeling a opláchněte vlasy důkladně. Ze všech dostupných olejů se nejlépe odmyje lopuchový olej (například z Nivea).

  Recepty od Flor:
  "Doporučuji, abych každý den vymyšlil hlavu odvar z bylin (vlak, přeslička, šalvěj, dubová kůra atd.) Po dobu 2-3 týdnů. Frustrová, ale výsledek je hmatatelný. Šampony během tohoto období nepoužívají.
  Prakticky je možné vzít jakoukoliv bylinu s protizánětlivým účinkem. Můžete vařit samostatně, můžete spolu. Vytvořte, vynalezte, zkuste. A můžete také dělat odvar z bylin a opláchnout jejich hlavy, bez ohledu na mytí vlasů. Klasické byliny - série, měsíček, rostlina, šalvěj nebo směs z nich - 2 polévkové lžíce. na 1 l. Vaření - jak je uvedeno na obalu. Způsob použití: Vezměte si bavlněný tampón, namočte ho do vývaru a projděte se po centru psoriázy a tak dále, dokud nebudete mít dostatek trpělivosti. Je lepší provádět tento postup každý den. Výhodou odvarů bylin je, že se vlasy od nich nečistí a nic se nemusí vypláchnout. "

  Zažijte pomoc s použitím žihlavého vývaru:
  "Zakopl jsem na mladou kopřivu, kopl jsem ji, vařil vroucí vodu a na hlavu. Několik takových zalévání se ukázalo být velmi v předmětu, krusty zmizely, svědění zmizelo.
  Po měsíci každodenního oplachování hlavy odvar z čerstvého kopřivy ztratil všechny příznaky přítomnosti Psora barvy, bez svědění, bez krusty, bez rozlití, vzhled vlasů je mnohem lepší, výrazně snižuje jejich ztrátu. Během této doby byla hlava třikrát promyta, se šamponem bez SLS. Nevýhody: vývar zápach smrad, hlavu, respektive také. Existuje suchost pokožky hlavy (možná kvůli tvrdé vodě).
  Jak vařit odvar. Banda kopřivu v hrnci a přivést k varu, to se změní kapalina sytě zelená. Žádné poměry, například, 10-12 vrcholů 15-20 cm dlouhý pro 3L pánve, vařený - vypnutý, ochlazený - pomalu nalial na hlavu (+ opláchnut lázeň ze zelené). Nepoužívejte enamelware, obr promy. "

  Zkušenosti Okcaha.27:
  "Mám psoriázu z chlupaté části a strašlivého stavu. Koupil jsem všechny druhy mastí, včetně hormonů, nic pomáhalo (nebo spíše, pomáhá, když si rozmazal). Horor - celá hlava je tučná. Šla na bylinky. Dali mi trávu kirkazon. Matka drahá! - kde byly předtím. Ve večerních hodinách jsem vařil a pokládal vlasy, stejné ráno a večer si po koupání vyplával. Výsledkem je třída. Tráva je jedovatá! "

  SULSENA, BRAINS A BURDOCK OIL

  Použití doporučení www.magnipsor.com:
  "Pokud je vyrážka klidná, omezená, můžete použít kořeny rajčat a pasty Sulsen.
  Rajčatový kořen je možné koupit od bylinců na bazaru, měl by být vařený po dlouhou dobu (řeknou např. V termosku), několikrát vypláchnout hlavu po umytí hlavy (nebo nalít do misky a držet hlavu, VCG v polévce 5-10 minut) Pokud na trhu nemůžete koupit čerstvý (letošní nebo minulý rok) kořen, pak si můžete v lékárně koupit extrakt z burgundy a zředit ho.
  Současně aplikujte pastu Sulsen (s 2% sulfidem selenu) a namísto standardního roztoku jednou za 2 týdny po dobu 30 minut aplikujte 1-2 krát týdně a podržte po dobu 7-10 minut. Nepoužívejte během těhotenství.
  Pokud chcete vyschnout, "utáhněte" a poté namažte lopuchový olej (přípustný a ricinový olej). Můžete namazat, pokud ne "utáhnout"; Tyto oleje posilují vlasy. Také - dieta je žádoucí. Přijdou změny, ale samozřejmě ne okamžitě. "

  Varianty použití pasty Sulsen:
  Vesna: "Smažím si na hlavě těstoviny Sulsenů, pak si nasadíme běžný odpadkový vak a zabalím hlavu ručníkem. Přetrvávám však 40 minut - tj. déle než to, co je napsáno na obalu, ale nevšimlo si z něj nic negativního. Takže Sulsena nevyschne, ale působí, ale také zjemňuje krusty na hlavě. Pak, když se Sulsen umyje, změkčte kůru
  kroužení dolů.
  Asi před 2 a půl lety jsem rozmazal těstoviny pouze na desky. Pak mi Sulsena pomohla udržet můj stav. Psoriáza, pak jsem vyčerpal Magnipsora. V poslední době se opět vrátil k Sulsenovi. ".

  Pechalka: "Vesna, zkusila jsem metodu dnes, trochu jsem ji trochu upravila: Sulsenovu pastu jsem rozmazala tlustou vrstvou, na vrcholu tašky, na klobouku. Hodina se posadila. Pak si to všimla, čtyřikrát si umyla hlavu, vyčesala zbytky plev, pak si rozmazala hlavu s dětským krémem - měla čistou hlavu (poprvé nebyly žádné krusty, filmy, plevy - jen skvrny). Večer přirozeně mírně vzrostl. ".

  1. Buďte trpěliví a nevracejte se léčbě, pokud jste nedosáhli výsledků za 1-2 dny. Zvláště se týká léčby odvar z bylin.
  2. Kratší vlasy, tím lépe ošetření.
  3. Během exacerbace zkuste nepoužívat vysoušeč vlasů - horký vzduch suší již suchou pokožku hlavy. Je také nežádoucí použít lak na vlasy, je lepší nahradit méně agresivní kůže, vosky, gely, které se aplikují pouze na vlasy. Mezi provokující faktory mohou být také vlasy, neviditelné vlasy, vlasy (škrábnutí na hlavě).

  Vložit "Sulsena" pro léčbu psoriázy

  První projevy psoriázy se ve většině případů vyskytují na pokožce hlavy. To je často zaměňováno s jinými kožními nemocemi, což vede k předčasnému přístupu k lékaři a zanedbání nemoci. Svědění, peeling a zarudnutí vytvářejí nepohodlí a ovlivňují estetický stav vlasů. Aby se zabránilo vzniku nepříjemných příznaků, často se předepisují různé terapeutické a kosmetické přípravky, které se aplikují na vlasovou pokožku hlavy a vlasy. Mezi ně, jako jedna z nejúčinnějších, se přípravky "Sulsen" vyznačují různými formami. Použití pasty "Sulsen" při psoriáze je možné v jakémkoli stádiu onemocnění, včetně prevence během období remisí.

  Hlavní vlastnosti drogy

  Hlavní složkou léku je disulfid selenu. Má výrazný účinek proti houbám tím, že jej vloží do buněčné stěny, přeruší normální růst a vývoj a povede k jejich smrti. Látka také blokuje nadměrné tvorbu kožního mazu a podporuje normální regeneraci. Selenový disulfid zjemňuje povrchovou vrstvu pokožky, což vede k odstranění lupů.

  Hlavní formy uvolňování léku jsou šampon a pasta. Šampon může být použit samostatně pro prevenci nebo jako doplněk k pastě. Paste "Sulsena" se prodává v tubách o objemu 40 a 75 ml. Má hustou nemastnou strukturu, je snadno aplikovatelná a rovnoměrně rozložená po kůži. Má následující akce:

  • odstraní svědění a nepohodlí na pokožce;
  • eliminuje lupy;
  • posiluje vlasy a pozitivně ovlivňuje jejich růst;
  • vyživuje vlasové folikuly;
  • normalizuje proces obnovy kožních buněk;
  • dělá vlasy měkký a zdravý lesk.

  Takže pasta "Sulsen" s psoriázou není specifickým nástrojem a používá se k celkovému zlepšení pokožky a srsti. Oblasti její aplikace mohou být:

  1. Léčba vypadávání vlasů. Vláknit dilatuje krevní cévy, zlepšuje mikrocirkulaci krve a nasycení vlasových folikulů kyslíkem a aktivuje růst vlasů. Aminokyseliny, které vlasům zdravě vypadají, obsahují v jejich složení síru. Selen disulfid vám umožní kompenzovat ztrátu tohoto stopového prvku a poskytnout vlasům pružnost, měkkost a zdravý vzhled.
  2. Léčba lupy. Nástroj normalizuje práci mazových žláz, neutralizuje toxiny, které způsobují poruchy v životním cyklu buňky. Současně je možné použít pastu jak v případě nadměrné tvorby kožního mazu, tak v případě nadměrné suché pokožky.
  3. Jak se zbavit akné. Droga je úspěšně použita na obličeji za přítomnosti akné a akné, používá se pro demodikózu a některé houbové nemoci.
  4. Léčba psoriázy Zajištěné snížení symptomů a ve více než polovině případů dochází k úplné eliminaci psoriatických plaků.

  Složení a formy uvolnění

  Paste "Sulsen" je k dispozici ve dvou verzích obsahu účinné látky disulfid selenu:

  1. Léčivo s 1% koncentrací terapeutické sloučeniny se používá pro profylaktické účely. Používá se jednou za týden po dobu jednoho měsíce, pokud nedochází ke zhoršení zdravotního stavu. Poté je nutné provést pololetní přestávku, po které můžete kurz opakovat.
  2. 2% pasty se používá pro léčebné účely. Používá se až dvakrát týdně, ale trvání kontinuální terapie může dosáhnout 90 dní.

  Jako pomocné látky ve složení pasty "Sulsen" obsahují různé alkoholy a glycerin. V závislosti na odrůdě může být obohacen o aktivní přísady, například extrakt kořenového lopuchu, léčivé rostlinné oleje. Tyto složky zvyšují terapeutický účinek, posilují a obnovují strukturu vlasů, mají kondicionační efekt.

  Aktivní komplex ve složení pasty ovlivňuje kožní buňky, což vede k jejich celkovému zotavení a zotavení. V důsledku normalizace sekrece žlázami se proces tvorby lupů zastaví, svědění a desquamation jsou eliminovány. Navíc, v důsledku působení selenu disulfidu, toxiny, které zničí kořeny vlasů jsou odstraněny. Samotná pasta má bylinný zápach, ale po umytí zanechává slabý zápach síry.

  K dispozici jsou také produkty jako šampon, krém a Sulsen olej. Šampon lze použít jako doplněk k pastě. Umožňuje očistit kůži lupů a mrtvých buněk pod pokožkou hlavy, připravit kůži pro aplikaci terapeutické nebo profylaktické pasty.

  Krém a olej neobsahují selen jako disulfid a jsou určeny pro použití v kombinaci s výše uvedenými léky. Krém a máslo jemně pečují o pokožku, vyživují ji a obnovují. Olej se používá jako maska ​​ke stimulaci tvorby nových vlasových folikulů.

  Způsob použití

  Přípravek Sulsen Paste je kontraindikován pro použití v následujících případech:

  • těhotenství;
  • laktace;
  • individuální intolerance ke složkám léčiva.

  Způsob použití pasty "Sulsen":

  1. Umyjte si vlasy běžným šamponem nebo použijte šampon Sulsen pro zvýšení účinku.
  2. Utřete si vlasy ručníkem a pak jemně hněte.
  3. Smoothly masírujte výrobek rovnoměrně na pokožku hlavy.
  4. Počkejte 15 - 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Není možné aplikovat oplachovací balzámy, pěny, lotiony a jiné kondicionéry.

  Pro závažné kožní léze s psoriázou můžete použít složitější způsob aplikace:

  1. Aplikujte výrobek na čistou pokožku pokrytou pokožkou.
  2. Nasaďte plastový sáček nahoře.
  3. Nechte 40 minut.
  4. Umyjte teplou vodou.

  Chcete-li další účinek zvýšit, můžete zabalit ručník nebo klobouk na vrchní část obalu a držet asi hodinu. Kůra a změkčené váhy lze odstranit hřebenem. V tomto případě je nepřijatelné poškodit kůži, takže je lepší používat hladkou kartáč na vlasy bez ostrých zubů. Také po proceduře nemůžete používat vysoušeč vlasů, aby nedošlo k nadměrnému osušení pokožky.

  Pokud po provedení procedury zůstane pocit těsnosti kůže, můžete použít tučný dětský krém nebo lopuchový olej. Pokyny popsané výše jsou použitelné pro léčivou formu uvolňování léčiva. Když dojde k relapsu, lze použít jeden procentní nápravu podél stejných linek.

  Chcete-li úspěšně užít drogu, musíte dodržovat několik jednoduchých pravidel:

  1. Voda, s níž si umyjete hlavu, by neměla být horká. Je lepší, aby byla mírně teplá.
  2. Je lepší použít hřeben se vzácnými zuby, nejlépe ze dřeva. Dbejte na to, aby povrch zubů neopouštěl třísky, nedošlo k poškrábání pokožky a nedrží se vlasů.
  3. Na kůži nepoužívejte příliš mnoho pasty. Silná vrstva je přípustná v pronikavých ložiskách psoriázy.
  4. Nedržte pastu na vlasu více než jednu a půl hodiny.

  Paste "Sulsena" je komplexní univerzální lék na onemocnění pokožky hlavy, včetně psoriázy.

  Efektivita je způsobena zlepšením pokožky, normalizací rovnováhy tuku, regenerací a obnovou buněk. Nástroj může být použit v aktivní fázi psoriázy a jako preventivní opatření.

 • Pro Více Informací O Suché Vlasy