logo

Sulsen lupy pasta - jak používat, recenze a náklady

Suchá seborrhea nebo lupy na hlavě jsou častým problémem, kterým čelí muži a ženy různého věku. Existuje množství kosmetických a lidových prostředků proti lupům. Mezi nejoblíbenější patří linka Sulsen, s níž můžete vyléčit seborrheu, vrátit vlasy dobře upravený, zdravý vzhled. Ženy a muži opouštějí pozitivní zpětnou vazbu. Produkty jsou charakterizovány množstvím výhod, mezi které patří: přiměřená cena, bezpečnost, působivé výsledky po prvním použití.

Složení a užitečné vlastnosti

Těstoviny jsou nejúčinnějším produktem z řady Sulsen. Doporučuje se nejen proti lupům, ale také při částečné segmentální alopecii, stejně jako v případě, že jsou vlasy náchylné na tuk. Hlavní složkou činidla je disulfid selenu. V důsledku pravidelného používání pasty můžete rychle zvládnout celý seznam nepříjemných vad, zlepšit pokožku hlavy a obnovit atraktivní vzhled vlasů. Jedná se o sulfid selenu, který poskytuje tyto vlastnosti:

 • normalizace sekreční funkce pokožky hlavy, v důsledku čehož se vlasy stávají méně tuky a špinavými;
 • zlepšení mazových a potních žláz;
 • ochrana chloupků před agresivními vnějšími faktory;
 • ničení hub, které způsobují suchou seborrheu;
 • zrychlení exfoliace a regenerace pokožky.

Vložit je k dispozici ve dvou verzích. Prostředky s obsahem aktivní složky 1% se používají k prevenci onemocnění pokožky hlavy. Předepisuje se ženám a mužům, jejichž vlasy rychle roste, tzn. S hyperfunkcí mazových žláz. V léčbě se používají 2% těstoviny v kombinaci s oleji Sulsen a šampony seborey.

Návod k použití

Díky své pohodlné podobě se Sulsen velmi snadno aplikuje. Ve vzhledu je pasta žlutooranžová směs, která se podobá silnému, silnému krému s mírným travnatým zápachem. Před aplikací na kůži si přečtěte návod, přečtěte si recenze. Pacienti s citlivou kůží by měli konzultovat s lékařem. Existuje několik způsobů, jak Sulsena používat.

 • Pro prevenci. Jedna procentní odrůda je používána dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz se doporučuje opakovat každých šest měsíců. Použijte pouze na čisté, mírně vlhké vlasy.
 • Léčba lupy. Použití pasty 2% potřebují jednou týdně. Zatlačte malé množství směsi z trubice na špičky prstů, jemně protřepte na pokožku hlavy. Pokyny ukazují, že pasta může být uchována déle než 15 minut.
 • Maska se solí. Tento nástroj dokonale pomáhá nejen proti lupům. S ním můžete rychle zlepšit strukturu chloupků a udělat je krásně po celé délce. Vložte Sulsen smíchanou se solí, přidejte pár kapek rozmarýnu a esenciálních olejů z čajovníku. Výsledná směs by měla být rozdělena do vlasů, nechat 10 minut pod plast a ručník, opláchnout teplou vodou.

Instrukce je velmi jednoduchá. Pasta je cenově dostupná a účinná, má široký rozsah použití, bojuje s různými problémy pokožky hlavy, po celém průběhu výrazně zlepšuje stav a vzhled vlasů.

Sulsena je řada zásadně nových produktů určených k řešení různých kosmetických onemocnění. Tyto výrobky nelze porovnávat s tradičními maskami, balzámy, oleji. Mechanismus je zcela jiný. V důsledku pravidelného správného používání pasty v souladu s doporučeními uvedenými v příručce je možné dosáhnout v měsíci expresivní pozitivní akci.

Kontraindikace a vedlejší účinky

Sulsen Paste je zcela bezpečné. Pacienti je mohou používat bez ohledu na věk. Ve své struktuře neexistují agresivní látky, proto se vyskytují velmi zřídka nežádoucí účinky. Hlavní kontraindikace: individuální nesnášenlivost komponentů obsažených v pastě, období těhotenství a kojení. V jiných případech, kdy nelze použít Sulsen, nejsou v návodu k dispozici žádné pokyny. Ale tyto zákazy nejsou absolutní. Trichologové předepisují pastu těhotným ženám a kojících matek se seboroickou dermatitidou, pokud alternativní možnosti nepomohou.

U vedlejších reakcí se vyskytují extrémně vzácně, zejména v případech, kdy je nástroj přeexponován na vlasy nebo používán jinak, jak je uvedeno v pokynech. Pacienti mohou vyvolat alergické příznaky: podráždění, zarudnutí, svědění, pálení. V takových situacích byste měli okamžitě umýt vlasy teplou vodou s přidáním šamponu. Pokud příznaky nezmizí, musíte se poradit s lékařem.

Kolik je pasta Sulsen?

Všechny produkty z této řady jsou účinné při potírání různých problémů vlasů a vlasové pokožky hlavy. Pro suchou seborrheu doporučují lékaři nejen vložit, ale také šampon Sulsen. Mezi hlavní výhody této značky patří vysoká účinnost, absolutní bezpečnost, přijatelná cena. Cena závisí na objemu láhve, na formuláři pro uvolnění a na procentuální podíl hlavní látky. V každé lékárně si můžete koupit peníze.

Těstoviny SULSENA 1% proti lupům od Amalgam Lux

Zpětná vazba

Můj známý s tímto nástrojem se odehrával již dávno, asi před 10 lety. Pak jsem si baroval vlasy (oh, horor!) S levnými barvami, které pravidelně způsobovaly svědění a dokonce i lupy. V té době se z nějakého důvodu zdálo, že je pro majitele citlivé pokožky hlavy nevyhnutelné a myšlenka, že je nutné přejít k drahým barvám, ani nevznikla. Proto se neustále používají šampony proti lupům. Nějak mi přítel matky mi dal trubku Sulseny se slovy "Můj manžel mi pomáhá", za což jsem pořád vděčná. Nyní, poměrně často, nový nevhodný šampon okamžitě způsobuje svědění, ale teď vím, jak ho odstranit.

Pasta má krémovou konzistenci, žlutou barvu, lehce parfémovanou. Po umytí hlavy je vhodné ji použít, do taveniny vložím tampón a na celou délku vlasů aplikuji svou obvyklou masku (sulsen lze aplikovat po celé délce, ale myje pryč) a po 15-20 minutách se omývám. Svědění a mírné lupy mohou být poraženy poprvé. Pokud je problém dlouhodobý, je nutné provádět takové masky několikrát a pak pravidelně nebo použít 2% pastu. Například, někdy používám pro účely profylaxe 1-2 dny před barvením vlasů. Jedinou nevýhodou Sulseny je zvláštní vůně, která nabývá dalšího dne pokožku hlavy, zdá se, že taková aktivní látka vůbec voní - sulfid selenu. No, funkce znamená omýt barvu může být použit jako plus. Vím, že mnoho dívek, které se chtějí zbavit otravného pigmentu, pokořují vlasy krémovými šampony a existuje také léčba. Sulsenova stínovací barva se úplně umyje, zde je třeba vážit výhody a nevýhody. Bohužel, výrobce o tom neupozorňuje, a tak jsem si vzal skóre a další půl bodu za vůni.

Sulsen Paste - účinný prostředek pro zdraví vlasů: jak správně používat, ceny, recenze

Pasta Sulsen je účinným prostředkem proti lupům. Odstraňuje lupy od pokožky hlavy a odstraňuje také příčiny jejího výskytu. Sulsen účinně ničí houbu, což je často primární příčina výskytu bílých vloček ve vlasech. Nástroj má vynikající antiseptické a antifungální vlastnosti.

Výsledky výzkumu ukázaly, že Sulsena odstraňuje všechny možné příčiny lupů a jejich nepříjemných důsledků:

 1. Seboroická dermatitida.
 2. Psoriáza pokožky hlavy.
 3. Ohnisková ztráta vlasů.

Recenze Sulsenu nejčastěji pozitivní: lupy zmizí a vlasy přestávají vypadávat. Mnozí říkají, že nástroj pomáhá lépe drahým šamponům. Cena je nízká, dostupná všem. Aby byl efekt stabilní a co nejrychlejší, doporučujeme použít šampon stejné značky s pastou.

Obsah:

Jak funguje pasta Sulsena

Sulsenová pasta obsahuje disulfid selenu, díky čemuž má řadu užitečných vlastností:

 • Je vynikajícím terapeutickým a profylaktickým činidlem proti nadměrné tvorbě kožního mazu.
 • Pomáhá se zbavit tak nepříjemných jevů jako lupy a svědění.
 • Bojuje s tvorbou exogenních toxinů, které mají destruktivní účinek na kořenový aparát vlasů.
 • Příznivě působí na růst a posilování vlasů.
 • Zabraňuje vzniku destruktivních procesů v zóně růstu vlasů.
 • Účinně podporuje obnovu buněk pokožky hlavy.
 • Zlepšuje stav vlasových folikulů.
 • Dává vlasům lesk, pružnost a zdravý vzhled.

Redakční rada

V boji proti lupům je třeba věnovat zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Pro mnohé se objeví, že v rámci 94% šamponů, které vidíme v obchodě, jsou pro vlasy a pokožku hlavy velmi škodlivé chemické prvky. Jedná se o sírany, parabeny, silikony, barviva. Sírany jsou hlavní příčinou ochlupení vlasů a pokožky hlavy.

Štítky jsou předepsány jako laurylsulfát sodný, laurethsulfát sodný, kokosulfát. Důrazně doporučujeme nepoužívat denní použití šamponů, které obsahují tyto komponenty. V poslední době naši kolegové zveřejnili hodnocení šamponů bez síranů a parabenů, kde se výrobek Mulsan Cosmetic vyznačoval výhodou.

Jediná ze všech společností, které zcela opustily škodlivé chemické suroviny a nahradily je přírodními složkami. Doporučujeme navštívit oficiální prodejnu mulsan. ru.

Důležitou vlastností, která odlišuje kvalitní výrobky, je doba trvanlivosti. Vzhledem k použití velkého množství konzervačních látek mají výrobky ze supermarketu obvykle trvanlivost 3 roky, výrobce Mulsan Cosmetic má trvanlivost 10 měsíců.

Jak používat pastu Sulsen

Tento nástroj nemůžete nekontrolovatelně používat, protože obsahuje specifické chemikálie. Před použitím si pečlivě přečtěte návod k použití.

Nástroj musí být používán následovně:

 1. Umyjte si vlasy jako obvykle teplou vodou a šamponem.
 2. Opatrně protřejte pastu v kruhových masážních pohybech do vlasových kořenů.
 3. Pasta Sulsen by měla být na vlasy asi 10-15 minut. Některé z nich mají dostatek a 2-3 minuty, ale někdy pro viditelný účinek pasty musíte mít 15 minut. Je to individuální.
 4. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

Sulsen Paste 2% - se používá jako terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům. Pasta Sulsen 1% - používá se pouze k prevenci.

Abyste zabránili potřebě užívat 1% Sulsenu dvakrát týdně po dobu jednoho měsíce. Kurz by měl být opakován 1x za 6 měsíců.

Pro terapii seborey použijte 2% Sulsen dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Účinek bude viditelný po několika aplikacích pasty, nedoporučuje se však přestat používat. K trvalému účinku musíte dokončit kompletní léčbu.

Udržujte pastu v koupelně nemůže být, tam se zhorší. Držte ji někde v místnosti.

Pokud máte dlouhé vlasy, stačí jedna trubka 3-4krát. Pro krátké vlasy - to je 5 až 10 zasedání.

Nežádoucí účinky

Přípravek Sulsen Paste může způsobit některé nežádoucí účinky, které byste měli vědět:

 1. Alergické reakce:
  • vyrážka
  • svědění
  • dermatitida
  • ekzém
 2. Může změnit barvu vlasů.
 3. Dráždění pokožky hlavy.

Pokud jste zaznamenali takovou reakci v sobě, poraďte se s lékařem.

Pokud dojde k zasažení očí, opláchněte důkladně tekoucí vodou. Upozorňujeme, že ženy by neměly užívat sulsen během těhotenství a kojení. Tento nástroj je také zakázán používat osobám, které mají individuální nesnášenlivost komponentů pasty.

Sulsen pastový šampon - použití proti seborrhe a proti lupům, skutečné recenze a zkušenosti

Podívejme se, co je šamponová pasta Sulsen, pro kterou je potřeba, seznamte se s reálnými recenzemi a zkušenostmi těch, kteří ji používali k ošetřování vlasů proti lupům a seborrhei.

Disulfid seleničitý se používá v šamponech jako prostředek proti houbám. Často se říká Sulsen, která se stala jménem jedné z značek, která vyrábí výrobky pro péči o vlasy. Produkty konkrétního výrobce mají terapeutické a profylaktické vlastnosti, prodávané především v lékárnách nebo specializovaných odděleních supermarketů. Pomáhají zbavit se lupů, léčby seborey způsobené vzhledu houby rodu Malassezia.

Ale každý z prostředků: šampon-pasta Sulsen, - má funkce v použití. Aby nedošlo k poškození vlasů, měli byste dodržovat pravidla.

Vložte Sulsen a jeho aplikaci

Nástroj má velmi příjemný, ale rychle erodující zápach. To je jediná nepříjemnost drogy, prodávaná ve formě pasty. V závislosti na procentu disulfidu selenu se lék nazývá léčebný (2%) nebo profylaktický (1%).

V obou případech se předpokládá pravidelné a časově omezené použití:

Léčba. 2x týdně po dobu 3 měsíců. Hlavní podmínka, kurz by neměl být přerušován.

Prevence. Během měsíce je to stejné 2 krát týdně. Kurz se opakuje dvakrát ročně (ne více).

Důležitým účinkem sulsenu v pastě je příznivý účinek na vlasové folikuly a pokožku hlavy. Nástroj normalizuje sekreční funkci dermis, která snižuje mastné vlasy. Pacienti zaznamenávají zlepšení vzhledu hlavy vlasů, posilují své prameny a současně zvyšují "poslušnost". Navíc je růst zrychlen a vypadávání vlasů je výrazně sníženo.

Pokyny pro použití pasty Sulsen bez ohledu na procento:

Aplikujte látku na čistou pokožku hlavy tak, že ji vtláčíte (není třeba prodlužovat výrobek po délce pramenů).

Nechte agenta 15 minut.

Opláchněte teplou tekoucí vodou.

V sortimentu výrobce není jen pastovitá látka.

Sulsen šampon extra třídy

Použití prostředků jiné formy nemění svůj hlavní účel. Šampon proti lupům na vlasy se používá podle lékařského předpisu nebo nezávislé volby. Hlavním a pozitivním rozdílem mezi těstovinami je nepřítomnost nepříjemného zápachu. Podobně existují dvě modifikace. Jen šampon nebo on s předponou "peeling".

Disulfid selénu stále hraje roli fungicidního činidla. Ale zde je pravděpodobnější, že vsadíte na jinou dynamiku dopadu. Šampon neporušuje spory houby a váže je, aby zabránil reprodukci. Předpokládá se, že nástroj není umyt vlasy a skalp do absolutní čistoty. Zbývající látka prodlužuje působení šamponu. Takže časem se můžete zcela zbavit lupin nebo seborrhey.

Navíc se zachovává vlastnost ke snížení pokožky pokožky pro všechny uvedené výrobky výrobce. Lidé, kteří používali šampon Sulsen po dlouhou dobu, zaznamenali zlepšení kvality vlasů, odstranění nepříjemné závažnosti a nepříjemného vzhledu způsobeného tukem. Zde je další výhoda této formy prodeje. Neexistuje žádný kurz, který musí být dokončen.

P.S. Pro celý rozsah jsou v aplikaci uplatňovány omezení pro těhotné ženy a kojící matky.

Skutečné recenze a zkušenosti s aplikací

Popisujeme skutečného člověka se svými slovy, který po více než 15 let měl Seborrhea, bohaté lupy, těžké svědění hlavy a mastné vlasy. Teprve v průběhu let si vlasy neumýval. Koupil jsem naši, francouzštinu a spoustu dalších šamponů, gelů, past a dalších věcí. Stovky, tisíce rublů. Nic mi pomohlo.

Ale rozhodla jsem se zkusit šamponovou pastu Sulsen, jejíž cena je jen 65 rublů v místní lékárně, předtím si ho předtím nezaujala, a teď pochyboval o ceně kvůli ceně, ale už si přitiskl hlavu na rukojeť. A o zázrak, od prvního okamžiku byla svědění na hlavě téměř pryč, svědění bylo také mnohem méně, lupiny tolik pomohly, tuk na hlavě a vlasy téměř úplně zmizely.

Po 5násobku (i nadále je umyje - jako prevence) se svědění úplně zmizelo, hlava nemá příliš svědění, na vlasech a stopě není stopa tuku, ale nemohla jsem pomoci 100% proti lupům, ale co bylo a co je, jen země a nebe.

Naneste šampon na pastu Sulsenu takto: poprvé v pondělí a v pase omyl, potříslil ho na mírně vlhkých vlasech a seděl tak 15 minut. Potom si trochu pokropil hlavu s prsty a důkladně promyl vodou. Účinok byl poprvé silný, jak již bylo uvedeno výše, protože jsem se začal umývat jen jednou v pondělí a sedět s hlavou rozmazanou jen 7-10 minut. V ostatních dnech promývá obyčejný přípravek bez terapeutického účinku.

V době psaní je doba užívání delší než dva měsíce a efekt se neztratí, ale spíše roste. Lupy nezmizely úplně, ale začaly padat mnohem méně z hlavy a jen ty velké a ten mělký, který jako sněh práškoval brýle prakticky zmizel. Je také důležité, kdo nosí brýle a má seborrheu s lupinami, pochopí.

Obecně platí, že drahé prostředky pro hlavu ztratil šampon pro 65 rublů, který se jen v životě nestane.

Lupy "Amalgam Lux" Paste "Sulsena" - recenze

Negativní recenze

Koupil jsem v lékárně sulsenovou pastu. Hrůza, která byla s mými vlasy. Možná jsem udělal něco špatného! (nemůže být používán při vysoké teplotě? jako ve vaně) Nevím, co jsem udělal špatně, ale po použití pasty jsem začal opláchávat vlasy a oni spadli v oděvech, JUST STAMPS DOPRAVIL VODOU. Nikdy jsem neměl takovou věc. Byl jsem šokován!

Tady se zajímám, jestli jsem jediný nebo někdo jiný.

Používala se pasta a šampon této značky. Navíc producenti ubírali jak ukrajinské, tak svatého Petrohradu. Lupiny se odstraní, ale poté se po přerušení objeví znovu. Vlasy začaly intenzivně klesat, ale myslela jsem si, že možná je to dočasný jev a pak se vše vrátilo do normálu. Kurz se rozhodl skončit, znovu se rozběhl a znovu se opakoval, jak je napsáno v pokynech, změna výrobce těstovin a šamponů. Šel jsem u lékaře - ukázalo se, že tento nástroj není vhodný pro všechny, vše závisí na příčině lupů. Ano, a těstoviny konzumovaly rychle. Takže i když je to lékárna, je lepší konzultovat před nákupem.

Ahoj, sní o dlouhých a krásných vlasech a moje sny mě vedly k léčebným metodám. První byla Pasta Sulsen.

Moje vlasy jsou mastné u kořenů a suché na špičkách. Použila jsem krásnou masku na vlasy a ona vykonala zázrak, mé kořeny začaly růst tlusté na třetí den po umytí, a my jsem si umyla vlasy ne každý druhý den, ale o dva dny později, a to bylo velmi dobré.

Rozhodla jsem se k výsledku s touto pastou. Koneckonců všichni říkají, že eliminuje tuky. Může být použita jako preventivní opatření proti lupům a normalizovat uvolňování podkožního tuku na hlavě.

Používá se k prevenci.

Kolik jsem se mýlil! Okamžitě říkám, že možná mám nějakou osobní nesnášenlivost, protože nemůžu být v pořádku, ale jsem z této pasty sám.

Koupil jsem vzácnou trubku v lékárně, pouze pro UAH 18 - 55 rublů.

Popisuje všechny doporučení pro použití a vlastnosti pasty, samotnou oranžovou pastu, krémovou konzistenci s výrazným charakteristickým zápachem síry.

Od první aplikace jsem neměl rád výsledek - koneckonců, mé vlasy doslova vyšel ráno po umývání. Řekl jsem, že jsem na ztrátě, nic říkat. Ale rozhodl jsem se. možná je to primární reakce a pokusil se znovu, a pak ještě dvakrát. znečištění

Teď musím každodenně umýt vlasy! Jsem rozrušená a panická, protože nevím, jak teď všechno opravit a alespoň jednou každý druhý den umýt vlasy.

Podívejte se na fotku - to jsou mé kořeny v den po umytí, nejen že jsou jako rampouchy, tak tam jsou i lupy, které tam nebyly!

Pokud to někdo může, napište mi osobní zprávu s tipy, protože je to pro mne a mé vlasy úzkost.

Zde je takový smutný příběh s prevencí.

Četla jsem hodně pozitivních recenzí o Sulsene a protože to stojí jen halíčky, rozhodli se zkusit, kromě toho mám v současné době malý problém se skalpem ve formě lupů, zvýšeného obsahu tuku a proto strašného svědění.
Byl jsem také přitahován přítomností malého daru připojeného k pastě ve formě dvou sond.

můj oblíbený krém na ruce téže společnosti.
Pasta má žlutý nádech a specifický zápach, který mě vůbec nedráždí, ačkoli vlasy vůbec vůbec nezhoršují až do dalšího praní.
Aplikoval jsem pastu, stejně jako všechno, po mytí hlavy, na pokožce hlavy, mírně třepáním, uchovávám 15 minut, striktně podle pokynů. Ale jaký šok způsobil, že mi množství vlasů umylo v koupelně? Noční můra! A při stylingu vlasy prostě vypadly! Výrobce mimochodem mlčel o tom! Myslím, že celá věc je v dostupných silikonech.
Stačí, abych použil přesně tři aplikace, jinak jsem riskovala pouze plešatost!
Proč potřebuji takové štěstí?
A tak je ztráta víc než norma už dlouhou dobu a nemohu ji žádným způsobem snížit, a pak po Sulseně padne nová vlna vlasů! Tin je jednoduchý!

Neumím si ani představit, jak by někdo mohl zastavit toto chování, pravděpodobně tito lidé mají jen štěstí. Všechno je pro mě přesně opak. Zdá se, že jsem cizinec a nic jiného. Jaký všelék pro ostatní je smrtí pro mě! Je to škoda.
Co se týče lupů a svědění, nedošlo v této situaci k žádnému zlepšení.
Hodila pozůstatky těstovin do odpadkového koše z cesty.
Mám rád pouze můj oblíbený krém na ruce. Ačkoli díky za to!
Jediný plus v těstovinách je elegantní kondicionační efekt! Vlasy jako hedvábí - lesk, lesk, objemné, snadné hřeben. Opět to vše díky obrovskému množství silikonů v kompozici.
To je můj příběh o poznání s touto "zázračnou" pastou.
Děkuji za zastavení, přeji všem dobrý den a dobrá nálada!

Poté, co jsem si přečetl tolik pozitivních recenzí o luprácích z lupy od Sulsena, rozhodl jsem se ji vyzkoušet, všichni ji velmi chválí, rozhodli se, že z první ruky vidí, jaký je to "zázrak". Šel jsem do nejbližší lékárny a koupil tuto pastu pouze za 45 rublů.

Když jsem se vrátil domů, četla jsem na tubě těstovin:

Pasta je účinná profylaktika proti nadměrnému vylučování kožního mazu, projevům lupů a nepříjemnému svědění, tvorbě exogenních toxinů, které ničí kořenový aparát vlasů, zabraňují ničivým procesům v oblasti růstu vlasů.

Mám dlouhé mastné vlasy a lupy. Skutečnost, že tato pasta je preventivní opatření Samozřejmě, tato skutečnost mě okamžitě zklamala, ale přesto jsem si myslel, že budu mít ještě méně lupin. Jinak jsem se opravdu líbil všem slibům výrobce, myslel jsem si, že bych posílil vlasy, tím menší budou pro mě tlusté.

A pak houpačka. Lupy na hlavě se po první aplikaci úplně nezmenšily (druhá nebyla dodržena). Zároveň byly mé vlasy strašně mastné, ne umyté, lepivé a velmi nepříjemné na dotek, pocit, že lak byl na hlavě, nebyl česaný ani špatně umýt, ačkoli jsem aplikoval pastu pouze na kořenech vlasů a velmi jemně si umyla vlasy vodou. psané, bez použití šamponu. Během následujícího dne jsem si musel umyt vlasy, s takovými vlasy jsem se styděl, že se lidé objeví.. I příští den nebylo možné tuto pastu úplně umyt a vrátit ji do vlasů. A ještě jedna skutečnost, která mě velice zklamala, namísto posílení vlasů, tato pasta naopak uvolnila moje vlasové folikuly a při mytí vlasů touto pastou začala velmi silně stoupat, i když obvykle při mytí vlasů jsem vycítila pár tři chlupy a pak vyšla celá řada. Nemluvím o vůni této pasty, vůně není zdaleka příjemná a když vlasy vysuší, smradí se nějakou zhnitou vodou.

Takže jsem šokován touto pastou, nedoporučuji to nikomu, pokud se nechcete stát ošumělým zkaženým kuřetem.

Pozitivní recenze

Dobrý den dnešní návštěvníci. Chci s vámi podělit o své výsledky léčby takové nepříjemné a problematické nemoci jako je seborrhea. Navštívila nás, nebo spíš svého syna po dlouhou dobu a bez ohledu na to, jak jsem to nemohla překonat. Zdá se, že problém je zcela vyřešitelný a prostředky, které nabízíme pouze, nejsou nabízeny reklamou, všechny prsty mizely na chvíli márně a pak se znovu objevily, jako by nikde nikam nešel.

Takže by to trvalo, kdybych jednoho dne nebyl doporučen Sulsenovi u kadeřníka.

Zpočátku jsme zkusili šampon - ukázalo se, že je slabý. Ano, lupy se staly méně, ale vůbec neodešla. Pak jsem narazil na pastu o 1%. Totéž bylo slabé, ale stále účinnější než šampon. Pak jsme se rozhodli vzít 2% těstovin. K ní jako dar byl také krém na ruce. Číst instrukce znovu, jen opatrněji. Ukázalo se, že doba léčby seborey je až tři měsíce, podléhají použití dvakrát týdně.

Toto se pro nás ukázalo jako největší problém, protože chlapci nemají rádi takové postupy (a jeho syn v té době byl 14 let) a musel chodit asi dvacet minut. Ale úsilí se vyplatilo, tři měsíce už na rameni není žádný "bílý sníh". Lékař vysvětlil, že to bylo kvůli přechodnému období u dospívajících, a já jsem stále překvapen, jak nikdo v rodině nedostal takový dárek.

Dobrý den všem! Chci mluvit o jednom ze spíše často používaných přípravků na péči o vlasy a pokožku hlavy.

Pasta Sulsen 2%.

Koupím přesně 2%, ačkoli 1% je také na prodej. Jejich rozdíl je v tom, že 2% je terapeutické činidlo a 1% více jako profylaktikum.

Můj známý s ní je starý. Asi před 8 lety trpěla lupinami, pak často změnila šampon - všichni mi nemohli najít ten nejvhodnější. Ale situace se stavem pokožky hlavy se při každém umytí zhoršovala. Pak jsem začal kupovat šampony nejen na masovém trhu, ale v lékárnách. Vyzkoušeli jsme všechny druhy drahého typu Nizoral a FreeDerm (mimochodem vzácné muk). Ale výsledek je nulový! Stěžovala si na svou matku, že jí doporučuje koupit Sulsenovu pastu. Šel jsem do lékárny (tato pasta se prodává nejen v lékárnách, ale i v mnoha obchodech, dokonce i v supermarketech pro potraviny). Nějak jsem nebyl moc spokojen s myšlenkou, že je třeba rozmazat a čekat 15 minut - chtěl jsem tolik, abych "něco umyla a všechno šlo". Ale z beznaděje, stále má trubku. Samozřejmě, v mém zanedbaném stavu jsem neměl okamžitý výsledek. Jediná věc, která se po prvním použití projevila, byla snížená svědění. Používá se podle pokynů připojených k tomuto nástroji. A pokaždé, když jsem si všiml, že množství lupů klesá a jeho ohniska se zmenšují.

Poté úplně zmizela až po téměř měsíčním použití (znovu opakuji - to bylo úplně zanedbané) A od té doby byla v koupelně vždy přítomna hadrová pasta Sulsen. Nyní používám těstoviny jako profylaktické činidlo dva nebo třikrát za měsíc. Navíc je velmi účinným nástrojem v boji proti lupům a poměrně nenákladné, posiluje a vyživuje vlasy samotné. Po nanesení vlasů je lesklý, příjemný na dotek. Pasta se snadno vypláchne jednoduchou tekoucí vodou. Jedinou nevýhodou je vůně. Samozřejmě si na to zvyknete, ale i ti kolem něj se cítí (pokud jsou blízko). Ačkoli si mezi výsledkem aplikace a vůní zvolíte výsledek!

Určitě doporučujeme všem!

Sulsen pasta 2% vždy pomáhá, po prvním použití je výsledek již, a po 2 - 3 úplně zmizí a je levná, nejdůležitější je, aby se přesně 2% nebral, ani slabý, jsou slabé

Nejlepší způsob, jak se starat o pokožku hlavy (řekněme)! Po použití této pasty si uvědomíte, že všechny šampony a jiné lupy mohou být zaslány do ohně! Snadno se nanáší, dlouho neudržuje, dobře umyté, výsledek je skvělý!

Takový nepříjemný pocit jako lupy je známý mnoha. Všichni bojují s ním svým vlastním způsobem.
Jednoduše nepoznám nejlepší lék na těstoviny Sulsen. To je poměrně jednoduché, ale zároveň velmi efektivní. Bojuje dobře s tímto problémem, je vhodný k použití, je poměrně cenově dostupný a můžete ho koupit téměř v každé lékárně.
Samotná těstovina má takový neobvyklý oranžový vzhled. Konzistence je silná a krémová. Použijte tuto pastu snadno, dokonale umýt. Agent nemá zvláštní pach. Pasta je v plastové trubce, která je zase v kartonové krabici. Na tubě a na krabičce jsou napsány informace od výrobce.

Taková pasta může být 2 typy: 1% a 2%. Toto procento udává koncentraci. Měl jsem malý problém a 1% peněz mi stačilo. Ve vzhledu se trubice neliší, je třeba se podívat na záznamy na obalu.
Tento nástroj mi pomohl v krátké době odstranit lupy. Zjistil jsem, že tato pasta eliminuje svědění na hlavě, stejně jako potíže s nadměrným vylučováním kožního mazu. Po použití jsem si všiml, že moje hlava není tak rychle znečištěná a že moje vlasy se nedostanou tak rychle.
Před nanesením této pasty se umyji hlavou běžným šamponem. Pak položte pastu na hlavu. V tomto okamžiku si můžete na vlasy přidat obvyklou masku na vlasy. Dále stojím 15 minut a umyj se.
Vložit "Sulsena" je vynikající lék na lupy, rozhodně doporučuji každému, kdo má takový problém.

Lupina byla pryč, svědění se neobtěžovalo

Znám tento lék už více než 10 let. Používám velmi aktivně. Naučil jsem se od kadeřníka, který při příštím účesu upoutal pozornost na lupy.
Poslouchala jsem ji a koupila tento nástroj v lékárně. Stojí to asi 25 hřiven na 75 mililitrové zkumavky.
Samozřejmě, před nákupem jsem prošel fórami a dalšími místy na internetu, abych se o této droze dozvěděl, protože jsem nikdy předtím slyšel takové jméno.
Ukázalo se, že tento nástroj existuje v pastě a šamponu a samozřejmě, aby se zvýšil účinek, je nutné ho aplikovat v komplexu.
Amalgam Lux "Sulsen", terapeutické a profylaktické činidlo proti lupům, obsahuje 2% disulfidu selenu, což je sloučenina síry, díky níž se normalizuje funkce tukové sekrece pokožky, odstraňují se nepříjemné svědění a lupy.
Samozřejmě, že jsem byl pokoušen a koupil takový nástroj, a to je poměrně drahé.
Prostředky ve formě pasty, žluté barvy a velmi specifického zápachu pro amatéry. Bylo nutné je použít: postupujte do kořenů hlavy a uchovávejte asi 20 minut. Jelikož jsem už běžel, dělal jsem to každý týden po dobu 2 měsíců.

Co mohu říct? Skalp se opravdu nestal tak suchým, že to špatné svědění, které nedělalo odpočinek, bylo pryč, lupiny zmizely.
ALE! To je vždycky protiklad!
Za prvé, výrobce slibuje prodloužený boj proti lupům a zdravé vlasy. Osobně jsem si nevšiml. Po léčbě přípravkem Dandruff Amalgam Lux "Sulsen", 2% - po několika měsících se vše vrátilo na druhou.
Za druhé, musíte být připraveni na skutečnost, že tento nástroj je velmi tlustý vlas. Stalo se nutné je umýt mnohem častěji, jinak vypadají velmi mastné, mastné a nešikovné, doslovně druhý den.
Abych tedy shrnul, mohu to říci. Pokud jste trýzni lupy - vyzkoušejte tento nástroj stojí za to. Možná a hodí se. V mém případě - pomohlo, bohužel, na chvíli. Myslím, že je čas obrátit se na radikálnější prostředky a léčbu. Ale to, jak se říká, je další příběh.

Efektivní a levné

Měl jsem trvalé problémy s pokožkou hlavy. Peeling, svědění, lupy. Zapomněl jsem na ně navždy, když jsem objevil pro sebe "Sulsen", jehož použití, stačí vás zachránit před těmito problémy jednou za deset dní. Pouze je třeba si uvědomit, že "Sulsen" je preventivní agent a bude ho muset používat neustále.

Maska může být použita po aplikaci šamponu, změkčuje vlasy a dodává jim lesk a zabraňuje vypadávání vlasů.

Od dětství, bojující s lupinami, ale nic nepomohlo. Vyzkoušeli jsme spoustu různých nástrojů. Šampóny z obchodních regálů jen situaci zhoršily a v lékárně ne všechny šampony pomohly, ačkoli byly drahé, vlasy byly tuhé a bez života. Jen jsem snil o koupi nějakého šamponu, který by dodával vlasům měkkost a lesk, ale nemohl jsem, okamžitě jsem se dostal z lupů a silný. Vzal jsem těstoviny Sulsena do lékárny jednou. A byl jsem příjemně překvapen, že je to jediný lék, který mi pomohl a co je důležité, pasta změkčuje vlasy a svítí a vlasy nejsou slané a hlavní věc je, že lupiny zmizely.

pomáhá k lupům, je levný, velmi pozitivní účinek na vlasy sám

Na tomto webu jsem našel tento krém. Koupil jsem ho v lékárně (asi 140 rublů), snažil jsem se podle pokynů. Lupiny jsou po první aplikaci výrazně méně! Vlasy jsou měkké a poslušné. Dlouho "špinavá". Radím vám.

Makaron s maškarním ovocem

Lupiny - velmi malá věc, která může zničit náladu. V nejlepším případě to jen zkazí. Ale ona ještě může zkazit váš první dojem z vás, což je také velmi nepříjemné. A pokud si vzpomeneš, tato lupa se nestane na zdravých vlasech.

Mnoho kosmetických firem má léky proti lupům, ale osobně preferuji lékárnu. Proč Kosmetika prodávaná na regálech obchodů má nižší účinnost než speciální. Někdy se stane, že nástroj má velkou terapeutickou funkci, ale je to špatné - mytí. Nebo jen vysušte vlasy.

Sulsena - to zřejmě není název konkrétního produktu konkrétní společnosti, ale jednoduše název typu výrobku, protože jsem už viděl Sulsen z Mirolly. Radím vám, abyste ji vzali od Sulsena z Amalgámu, protože to opravdu funguje, na rozdíl od Mirolly.

Pasta je účinná profylaktika proti nadměrnému vylučování kožního mazu, výskytu lupů a nepříjemného svědění, tvorby exogenních toxinů, které zničí kořenový aparát vlasů, zabraňuje ničivým procesům v oblasti růstu vlasů.

Podporuje hojení kožních buněk pokožky hlavy, zlepšuje vitalitu vlasových folikulů, dává vlasům zdravý vzhled.

Výsledek: prevence lupů a nepříjemného svědění, nadměrná sekrece kožního mazu s prodlouženým účinkem.

Mohu říci, že při aplikaci jednou týdně nebo jednou týdně a půl jsem si nevšiml snížení uvolňování tuku. Naopak, se sršně mi vlasy jsou špinavější a špinavější. Ale s lupinami a svěděním opravdu bojuje dobře.

Aplikace: umyjte vlasy teplou vodou a šamponem, po kterém se dostatečné množství pasty potřísní kruhovým pohybem špiček prstů do pokožky hlavy kolem kořenů vlasů. Po tření držte 10-15 minut a opláchněte teplou tekoucí vodou.

Doporučení pro použití: pro profylaxi užívejte 2krát za 1 týden po dobu 1 měsíce. Frekvence - 1krát za půl roku.

Pro léčbu těžkých lupů musí trvat 2%. Mám 1%, na většině míst také 1%. Mohu říci, že 1% bojuje také s lupinami, ale s trochou - pokud jsou "vločky" malé a nejsou časté. Když se zdá, že hlava je pokryta velkým sněhem, musíte si vzít šampon a vložit 2%.

Léčba není určena.

Pouze pro prevenci, ačkoli lidé ji koupí k léčbě, a pomáhá. Co koupit - rozhodnete se)

Preventivní opatření: chránit oči před zasažením pasty. V případě kontaktu důkladně opláchněte teplou tekoucí vodou.

Kontraindikace: nejsou identifikovány.

Pasta by se neměla používat s individuální nesnášenlivostí nebo s přecitlivělostí na jednotlivé složky.

Složení: voda, cetylalkohol, stearylalkohol, síran sodný cetearát, glycerin, fosforečnan cetearát draselný, disulfid selenu, parfém, skořicový alkohol, hydantoin DMDM, kyselina citronová.

Kompozice, kterou bych neříkal příliš drahé. Zde je fráze "levné a veselá" velmi vhodná, protože stojí 40 gramů 65 rublů. Je to docela rozpočet a kompozice bude jen levné a rozčilené. Nechtěla bych doporučit odpočinout si v Sulsene.

Aplikace

Jednou, po zimě, jsem našel sněhovou kouli na hlavě. Nebyla to sněhová koule z ulice, protože jsem nebyl na ulici - byla to sněhová koule mrtvé kůže. Není silný, ale byl.

Sulsenovi jsem byl představen svými rodiči, kteří ho v nulovém roce aktivně využívali a poradili všem, kteří se zajímají, takže jsem neměl žádné otázky, ale co koupit. Je téměř nemožné nalézt přesně Amalgam v lékárnách (v blízkosti mého domu jsem měl 10 lékáren a Mirrol mi byl nabídnut všude, jel jsem dál - i Mirolla. Šel jsem kolem 30 lékáren a všude Mirolla!), Na

také se ne vždy setká. V důsledku toho jste objednali s

spolu se šamponem.

Moje málo lupy mě opustila po druhé aplikaci pasty a šamponu, tedy po více než dvou týdnech. Nezaměřujte se na čas, zaměřte se na počet aplikací - pokud nejste tak líní jako já, pak vyčerpání bude trvat týden.

Jedna zkumavka o objemu 40 gramů stačí asi 3krát, pokud ji použijete velmi odvážně a nemáte zkušenosti s kořenovým povrchem, pak stačí 2.

  nejdříve olejovou masku na délce vlasů (

Teď je to Precious Amla), takže vyživuje vlasy a chrání je před šamponem. Funguje skvěle na kořenech, ale na délku - agresivní.

šampon, masáž na minutu a nechte na pokožce hlavy tři minuty. Neberte si žádné další riziko, vlasy vysuší.

Umyjem šampon, aplikuji Sulsen na kořeny a výživnou masku nebo balzám na délku

Marocké princezny a sedět ve vaně po dobu 15 minut.

Pokud aplikujete pastu bez šamponu, můžete to udělat bez masky - pasta, podivně, zvlhčí celou délku poměrně dobře. Pokud samozřejmě nemáte sušené šampony. Při použití

s šamponem Sulsen pasty pro zvlhčování nestačí.

Jak jsem řekla, pasta má mínus - mastné vlasy, které se znečišťují rychleji. Moje vlasy se jí nelíbí, když se na kořeny aplikuje něco, takže jsem dal všechny masky a balzámy, a to nejen 5 cm od kořenů, ale u všech 25) Proto jsem zřídkakdy to použil - hlava.

Jak vidíte, nedochází k lupům) vypadá normálně, vizuálně - zdravá. Z obrázků se zdá, že rozchod je příliš velký, protože osvětlení

Výsledek

Doporučuji pastu i šampon. Nebudu však kupovat tento pár už bez velké potřeby.) Pokud však máte problémy, které řeší Sulsena, radím jí nejprve - je to poměrně rozpočtové, ale zároveň účinné.

Sulsena proti lupům je jednoduchý farmaceutický nástroj s neuvěřitelným účinkem.

Všiml jsem si, že čím více psím o různých přírodních prostředcích pro léčbu a péči o sebe, tím více je používám, tím zajímavější informace se na tomto tématu setkávám.

A teď jsem skoro šťastný, že testuji nové produkty pro mě.

A samozřejmě s vámi sdílím výsledek.

Tentokrát jsem se rozhodl, že vám povím o pastě sulsenové lupiny, pro kterou je tolik vynikajících recenzí.

Lupy obvykle předběhly v offseasonu během období stresu a hormonálních změn. A v nejnepříjemnější formě - seborrhea.

Obvykle jsem v tomto případě vždy měl ricinový olej (ideální prostředek pro léčbu lupů), ale tentokrát tam nebyl a rozhodl jsem se, že je to velký důvod, proč zkusit něco nového. A koupil sulsenu.

Přiznávám, že tu Ameriku nenajdu a mnoho lidí úspěšně používá tento produkt na vlasy po dlouhou dobu, ale pro mě všechno se ukázalo jako nové.

Z tohoto článku se dozvíte:

Dandruff Sulsen - popis a použití

Co je sulsenová pasta?

Je to terapeutická a preventivní mast pro nadměrné vylučování mazu, lupů a také účinného prostředku pro posilování a růst vlasů.

V naléhavém pokusu zbavit se lupů jsem nejprve nevěnoval pozornost těmto dalším výhodám.

Již po prvním okamžiku uplynulo svědění a bolest a škaredé mastné stupnice se v takovém množství přestaly odstraňovat z pokožky hlavy.

A trvalo mi jen tři výplachy: nečekal jsem, že by takový cenově dostupný nástroj mohl dát tak rychlý a vysoce kvalitní výsledek.

Později jsem si všiml, jak je dobré aplikovat tuto pastu na mastné vlasy: perfektně čistí pokožku hlavy, odstraňuje nadměrnou mastnotu, posiluje a mírně zvyšuje kořeny, jako šampon s objemovým efektem.

Obecně platí, že dlouhé, zdravé a lesklé vlasy, které také přestanou vypadávat, je to určitě pěkný bonus.

Malé video o tom, proč se vůbec objevují lupínky, rozhodně doporučuji sledovat to!

Co je v sulsene?

Nejčastěji je účinnou látkou v antiseborrinních maskách a šamponech zinek nebo dehet, v tomto případě se sulfid selenu poskytuje všechny výhody, které mají schopnost blokovat růst epidermálních buněk, ničí houbu, čistí a dezinfikuje pokožku hlavy.

Sulsen také probudí spící vlasové folikuly, které mohou způsobit podříznutí (což mimochodem nikdo nemá rád).

Formy uvolňování přípravků Sulsen

Existuje několik forem uvolňování, nejčastěji se však pro léčbu používá pasta s koncentrací 2% a jako profylaktické činidlo se používá jeden procentní přípravek (pasta) nebo šampon.

Jak používat lupinu sulen pasty?

 • Za prvé, musíte si umyt vlasy šamponem, doufám, že máte dobrý parafín a sls. Nebo šampon Sulsen
 • Pak aplikujte pastu na mokré kořeny a protřete ji do kořenů a pokožky hlavy masážními pohyby, jako byste aplikovali kosmetickou masku.
 • Sulsen spíše hustý, specifický na zápach, ale nic nepříjemného, ​​síry a trávy
 • Pro rovnoměrné rozdělení nástroje je nejlepší rozdělit vlasy na rozdělení.
 • Pokud to dovolí délka vlasů, můžete hýčkat konce výživným balzám současně, protože po nanesení sulseny byste neměli používat jiné kosmetické přípravky, aby nedošlo k poškození celého efektu.
 • Výrobce píše, že je potřeba udržet až 15 minut, ale někdy je k dispozici dost času. Je důležité, aby nedošlo k nepohodlí, obvykle trvám asi 10 minut.
 • Po aplikaci důkladně opláchněte čistou vodou. Je to lehce omyvatelné, ale dělal jsem to poměrně dlouho: mám rád vlasy, které mi "zaskřípaly".

Čím kratší jsou vlasy, tím méně spotřeby, pro dlouhou vlasovou trubku stačí 3-5krát.

Při již existujícím problému vypadávání vlasů, lupů, terapie se 2% sulsen používá dvakrát týdně po dobu 3 měsíců.

Efekt bude viditelný po několika aplikacích, ale nemůžete zastavit: pro dosažení stabilního výsledku musíte dokončit kompletní léčbu.

Pak můžete použít jednou procentní profylaktickou masti jednou za dva týdny. Snažte se lépe v místnosti, ne v koupelně, ale ne v lednici.

Sulsen šampon pro lupy

Povzbuzena, okamžitě jsem uběhla a koupila šampon se sušenou. Před nanesením pasty použijte speciální šampon.

Konzistence je poměrně silná, barva vaječného žloutku. Pěna je trochu horší než můj obvyklý, vůně je také bylinná, ale ne tak sírná jako těstoviny.

Obecně jsem si nevšiml jakéhokoli zvýšení efektu, samotná pasta je velmi účinná, takže nevidím potřebu donutit je pracovat ve dvojicích.

Bylo by dobré použít šampon jako trvalou prevenci, vlasy se stávají silnějšími, lesklé a pružnějšími.

A jasně začaly klesat. A o luprácích jsem v podstatě zapomněl.

Sulsen lupy olej

Tam je také sulsenový olej, je aplikován v mírně teplé formě, také na kořenech, odešel 15 minut, nejlépe pod čepicí, nejlépe ve vaně.

Ale pokud nemáte rád olej na vlasy, pak jej opravdu nemáte rád.

Tato metoda je amatér, i když olej není žádným způsobem horší než výše popsané činidla, může je dokonce překonat, protože v zahřáté formě oleje látky ještě lépe pronikají do pokožky.

Obecně platí, že můj výrok je jednoznačný: pokud máte problém s lupinami nebo ztrátou vlasů, je čas pro sulseny.

Samozřejmě, stejně jako u všech vysoce účinných látek, jsou alergické reakce, dermatitida možná, avšak v tomto případě jsou extrémně vzácné.

Pokud se vám nelíbí sulsen, použijte obvykle ricinový olej, který je také jedním z nejlepších způsobů, jak bojovat proti lupům.

Byl bych rád, kdyby vám tento článek byl pro vás užitečný, otevře vám něco nového a pomůže vaše vlasy zesílit, zvětšit a překrásněji!

Byl bych rád, kdyby někdo doplnil tento článek o své osvědčené tipy na sulsen a podělil se o ně v sociálních sítích!

S tebou byla Alena Yasneva, krásné a zdravé vlasy. Znovu se uvidíme!

PŘIPOJTE MÉ SKUPINY V SOCIÁLNÍCH SÍTI

Sulsena Pasta Sulsena 2% - recenze

Sulsen Paste je terapeutická a profylaktická maska ​​pro posilování a růst vlasů. Aplikoval při léčbě seborrhea na pokožce hlavy

Těstoviny Sulsen 2%

Sulsen Pasta Sulsen 2% 23. prosince 2014

Četl jsem o tom hodně recenzí a rozhodl se opustit své vlastní. Skvělá věc! 1e) manželka seborrhea, lupy, respektive, trýznil po velmi dlouhou dobu. Opakovalo to všechno, po prvním podání sulseny bylo pryč. Po několika použití zmizely lupy a pokožka hlavy se stala zdravou. Pro profylaxi jednou týdně. 2e) Jsem blonďatá a to, co jsem zažil v mém životě, není ani v pohádce, ani v popisu s perem (v období mezi blonďatým jsem červená, černá, červená, hnědá a kaštanová). blond a okamžitě po 2-3 barvách) byla vlasy tenká, suchá, spadla, nevyrůstala a nebyla dobře hněta (dokonce i při použití masky byly zmatené) po několika aplikacích srsnatých vlasů jsem se zrodil! Nečekal jsem, že by takový levný nástroj mohl obnovit. Aplikuji 2% pasty na pokožku hlavy a rozetřete ji, zbytek si prohněte na vlasy nad vlasy a dodatečně rozmazávám špičky s kondicionérem. Držel jsem se 3 minuty, pěny, znovu třepal a umýt. NIKDY nic nezanecháváte na vlasu. Nemají tuky (možná proto, že jsou s nimi suché a pohodlné) a nezaměňujte. Jedním slovem, vypadají a jsou mnohem zdravější. Ti, kdo píší negativní recenze, řeknou: pro jednu nebo dvě aplikace jakýchkoliv prostředků je NEMOŽNÉ obnovit to, co bylo po mnoho let zničeno. Je možné zabít vlasy najednou, a pak můžete vystřihnout práci a čas. A přesto se nedoporučuje udržet 2% sulsen na vlasu po dobu 15 minut !! jak mnoho zde popisuje, a pak trpí (se všemi těmi, jsem spokojen s oběma slůvkami od Mirry a Almagammy.) Ačkoli jsem si koupila Mirru, byla jsem rozrušená, stejně jako jmenovec, a byla vařená, ale byla příjemně překvapená, nebyla ne horší a v některých ohledech ještě lepší pro mě. Buďte trpěliví - trpělivost a práce.)) Hodně štěstí a krásné vlasy všem!

Recenze jsou užitečné? Ano 80 · Ne 0

Sulsen Pasta Sulsen 2% 9. dubna 2014

To je nejlepší, co je. Mám seborickou dermatitidu, která mě stále dostává. Hlava byla pokryta váhy, gnoichkami. Svědomí neustále. Snažil jsem se všechno, nic opravdu pomohlo. Z nizorálních vlasů se stala sláma. Informovali o tom, že těstovina Sulsena ani neřekla nic. Začal jsem je používat každé tři dny, v důsledku toho po týdnu taková úleva nebyla žádná slova. Radím všem. Jiný by to propagoval, aby o tom lidé věděli.

Recenze jsou užitečné? Ano 133 · Ne 1

Sulsen Pasta Sulsen 2% 2. března 2014

Vyzkoušené těstoviny Ukranskogo produkce, 2% - 1,5 měsíce se snažil, ale nezaznamenal hodně z efektu. Mám seboroickou dermatitidu, lupy, svědící hlavu, strupy a další krásu. Bylo to svědění méně? se zdá, že se stalo, ihned po umytí. Existují menší krusty? nepochopitelné. Manžel si stěžuje, že vůně je strašná, je nemožné se přiblížit ani jeden den po aplikaci. Vyzkoušený tar, všichni nizoraly-sebozol, šel k dermatologovi - po druhém souboru drog roztáhla ruce. Vyzkoušejte třetí kombinaci))) Nyní v pasivním stádiu právě tamponový šampon, sulsen. nebude horší.

Sulsen Pasta Sulsen 2% 2. března 2014

Oceňuji tento výrobek pozitivně. Je škoda, že se snaží tento výrobek vyřadit z trhu, dává přednost dovozu. Není jasné, že požadavek přestat používat slovní označení "sulsen" na území Ruské federace. A ruští výrobci mohou ztratit právo vyrábět tyto produkty obsahující sulsen.

Recenze jsou užitečné? Ano 22 · Ne 1

Sulsen Pasta Sulsen 2% 24. prosince 2013

Po dlouhou dobu jsem byl trýznivý seboroickou dermatitidou, mou hlavu se neustále svěsilo a příležitostně i rány pokryté kůrou. Z této nemoci pomohlo pouze Belosalik a tento účinek trval týden. Lékaři nařídili drahé a zbytečné šampony. říkali, že je to pravděpodobně kvůli nervům.

Po přečtení recenzí jsem se rozhodl koupit tuto pastu, opravdu jsem doufala, že zázrak) A doslova po prvním použití se moje hlava přestala poškrábat a rány někam šly!)

Nemohl jsem uvěřit svým očím! Koupil jsem šampon a pastu na 1% již pro trvalé užívání, výsledek je již po dobu 3 měsíců, JSEM JSME SORELY spokojeni! To je opravdu účinné a levné řešení problému) Opravdu doufám, že moje recenze pomohou někomu zapomenout na seborrheu

Komentáře (2) Recenze užitečné? Ano 208 · Ne 2

Sulsen Pasta Sulsen 2% 23. prosince 2013

Vždy byly problémy s lupy. to se prostě nepokusilo

A nakonec jsem četla o pastě Sulsen a rozhodla se to zkusit, použila jsem ji čtyřikrát, jedna trubka mi stačila. Výsledek je viditelný po prvním použití, po třetím použití zcela zmizely lupy. Nepoužívejte pastu po dobu tří měsíců, lupy se nevrací.

O tom, že se vlasy rychle znečišťují, ano, existuje taková mínus. Ale vypořádal se s ním. Přestal jsem používat oblíbené šampony, moji přátelé doporučovali černobílé sibiřané. och doporučit! Nyní jsou moje vlasy v dokonalém stavu)))

Pro Více Informací O Suché Vlasy