logo

Vložte "Sulsena", pokyny pro použití šamponu a oleje, recenze analogů

Terapeutické a profylaktické činidlo - Sulsenová pasta pro psoriázu hlavy se používá ve formě masky na vlasy. Léčivo vykazuje svou účinnost při léčbě lupů, dermatózy, dermatitidy, ekzému.

Někdy se používá pouze pro zvýšení růstu vlasů a jejich posílení, dodáním lesku a zdravému vzhledu. Psoriasová pasta Sulsena se používá v jakémkoli stádiu onemocnění, stejně jako za účelem prevence během remise.

Složení a účinek léčiva

Masť může být 1% a 2%. Prodává se v tubách o objemu 40 a 75 ml. Léčivo s obsahem 2% složek se používá pro léčebné účely, přičemž jedno procento - v profylaktice.

Uvědomte si, že pasta Sulsen s psoriázou má terapeutický účinek v důsledku sulfidu selenu (SeS2).

Tento prvek dezinfikuje pokožku, podporuje regeneraci buněk. Alkoholy jsou dobré antiseptiky. Droga obsahuje následující složky:

 • Síran cetearát sodný.
 • Fosforečnan cetearát draselný.
 • DMDM hydantoin.
 • Disulfid seleničitý.
 • Cetyl, stearyl, skořicové alkoholy.
 • Kyselina citronová.
 • Parfém.
 • Voda.

Uživatelé léků na lupénku Soultz poznámka účinné odstranění svědění, zlepšení struktury vlasů a v 50 případech ze 100, jak se zbavit psoriatických plaků na hlavě úplně.

Jak požádat

Způsob aplikace nástroje závisí na stupni a intenzitě průběhu onemocnění. Lék Sulsen z psoriázy v relapsu se aplikuje 2krát týdně. Musíte použít koncentrovanější drogu, to je 2 procenta pasty.

 • Když se onemocnění dostane do fáze regrese, můžete se přesunout na jednu procentuální vložku.
 • Léčba trvá 3 měsíce.
 • Pokud je léčba použita k profylaxi, postačuje jeden procentní lék.

Masky se vyrábějí 1 krát týdně po dobu jednoho měsíce. Pak musíte trvat 2-3 týdny a pokračovat ve stejném dávkování.

Přípravek Sulsen pro psoriázu se aplikuje následujícím způsobem:

 1. Umyjte si vlasy šamponem. Můžete použít obvyklé prostředky nebo použít šampon Sulsen, efekt bude mnohem lepší.
 2. Aplikujte pastu na pokožku hlavy a na chvíli si protřejte pokožku na kořenech vlasů.
 3. Udržujte výrobek na hlavě pro lepší absorpci po dobu 15-17 minut.
 4. Umyjte teplou vodu bez použití kosmetických prostředků nebo hygienických prostředků.

Tento způsob aplikace je poskytován výrobcem. Nemůže to být po umytí vlasů s maskou Soultz lupénky aplikovat leštidlo (balzámy, vývary, kondicionéry, pěny apod.)

Nedoporučuje se provádět po proceduře suché vlasy. Velké množství sušicích prostředků s následnou tepelnou expozicí negativně ovlivní pokožku hlavy a zabrání léčbě.

Pasta Sulsen může být použita při psoriáze všem, s výjimkou osob s individuální nesnášenlivostí ke složkám produktu.

Velkou výhodou drogy je nepřítomnost závislosti na závislosti, takže můžete používat pastu po celou dobu, někdy zařídit krátký odpočinek na kůži.

Vložit "Sulsena" pro léčbu psoriázy

První projevy psoriázy se ve většině případů vyskytují na pokožce hlavy. To je často zaměňováno s jinými kožními nemocemi, což vede k předčasnému přístupu k lékaři a zanedbání nemoci. Svědění, peeling a zarudnutí vytvářejí nepohodlí a ovlivňují estetický stav vlasů. Aby se zabránilo vzniku nepříjemných příznaků, často se předepisují různé terapeutické a kosmetické přípravky, které se aplikují na vlasovou pokožku hlavy a vlasy. Mezi ně, jako jedna z nejúčinnějších, se přípravky "Sulsen" vyznačují různými formami. Použití pasty "Sulsen" při psoriáze je možné v jakémkoli stádiu onemocnění, včetně prevence během období remisí.

Hlavní vlastnosti drogy

Hlavní složkou léku je disulfid selenu. Má výrazný účinek proti houbám tím, že jej vloží do buněčné stěny, přeruší normální růst a vývoj a povede k jejich smrti. Látka také blokuje nadměrné tvorbu kožního mazu a podporuje normální regeneraci. Selenový disulfid zjemňuje povrchovou vrstvu pokožky, což vede k odstranění lupů.

Hlavní formy uvolňování léku jsou šampon a pasta. Šampon může být použit samostatně pro prevenci nebo jako doplněk k pastě. Paste "Sulsena" se prodává v tubách o objemu 40 a 75 ml. Má hustou nemastnou strukturu, je snadno aplikovatelná a rovnoměrně rozložená po kůži. Má následující akce:

 • odstraní svědění a nepohodlí na pokožce;
 • eliminuje lupy;
 • posiluje vlasy a pozitivně ovlivňuje jejich růst;
 • vyživuje vlasové folikuly;
 • normalizuje proces obnovy kožních buněk;
 • dělá vlasy měkký a zdravý lesk.

Takže pasta "Sulsen" s psoriázou není specifickým nástrojem a používá se k celkovému zlepšení pokožky a srsti. Oblasti její aplikace mohou být:

 1. Léčba vypadávání vlasů. Vláknit dilatuje krevní cévy, zlepšuje mikrocirkulaci krve a nasycení vlasových folikulů kyslíkem a aktivuje růst vlasů. Aminokyseliny, které vlasům zdravě vypadají, obsahují v jejich složení síru. Selen disulfid vám umožní kompenzovat ztrátu tohoto stopového prvku a poskytnout vlasům pružnost, měkkost a zdravý vzhled.
 2. Léčba lupy. Nástroj normalizuje práci mazových žláz, neutralizuje toxiny, které způsobují poruchy v životním cyklu buňky. Současně je možné použít pastu jak v případě nadměrné tvorby kožního mazu, tak v případě nadměrné suché pokožky.
 3. Jak se zbavit akné. Droga je úspěšně použita na obličeji za přítomnosti akné a akné, používá se pro demodikózu a některé houbové nemoci.
 4. Léčba psoriázy Zajištěné snížení symptomů a ve více než polovině případů dochází k úplné eliminaci psoriatických plaků.

Složení a formy uvolnění

Paste "Sulsen" je k dispozici ve dvou verzích obsahu účinné látky disulfid selenu:

 1. Léčivo s 1% koncentrací terapeutické sloučeniny se používá pro profylaktické účely. Používá se jednou za týden po dobu jednoho měsíce, pokud nedochází ke zhoršení zdravotního stavu. Poté je nutné provést pololetní přestávku, po které můžete kurz opakovat.
 2. 2% pasty se používá pro léčebné účely. Používá se až dvakrát týdně, ale trvání kontinuální terapie může dosáhnout 90 dní.

Jako pomocné látky ve složení pasty "Sulsen" obsahují různé alkoholy a glycerin. V závislosti na odrůdě může být obohacen o aktivní přísady, například extrakt kořenového lopuchu, léčivé rostlinné oleje. Tyto složky zvyšují terapeutický účinek, posilují a obnovují strukturu vlasů, mají kondicionační efekt.

Aktivní komplex ve složení pasty ovlivňuje kožní buňky, což vede k jejich celkovému zotavení a zotavení. V důsledku normalizace sekrece žlázami se proces tvorby lupů zastaví, svědění a desquamation jsou eliminovány. Navíc, v důsledku působení selenu disulfidu, toxiny, které zničí kořeny vlasů jsou odstraněny. Samotná pasta má bylinný zápach, ale po umytí zanechává slabý zápach síry.

K dispozici jsou také produkty jako šampon, krém a Sulsen olej. Šampon lze použít jako doplněk k pastě. Umožňuje očistit kůži lupů a mrtvých buněk pod pokožkou hlavy, připravit kůži pro aplikaci terapeutické nebo profylaktické pasty.

Krém a olej neobsahují selen jako disulfid a jsou určeny pro použití v kombinaci s výše uvedenými léky. Krém a máslo jemně pečují o pokožku, vyživují ji a obnovují. Olej se používá jako maska ​​ke stimulaci tvorby nových vlasových folikulů.

Způsob použití

Přípravek Sulsen Paste je kontraindikován pro použití v následujících případech:

 • těhotenství;
 • laktace;
 • individuální intolerance ke složkám léčiva.

Způsob použití pasty "Sulsen":

 1. Umyjte si vlasy běžným šamponem nebo použijte šampon Sulsen pro zvýšení účinku.
 2. Utřete si vlasy ručníkem a pak jemně hněte.
 3. Smoothly masírujte výrobek rovnoměrně na pokožku hlavy.
 4. Počkejte 15 - 20 minut, poté opláchněte teplou vodou. Není možné aplikovat oplachovací balzámy, pěny, lotiony a jiné kondicionéry.

Pro závažné kožní léze s psoriázou můžete použít složitější způsob aplikace:

 1. Aplikujte výrobek na čistou pokožku pokrytou pokožkou.
 2. Nasaďte plastový sáček nahoře.
 3. Nechte 40 minut.
 4. Umyjte teplou vodou.

Chcete-li další účinek zvýšit, můžete zabalit ručník nebo klobouk na vrchní část obalu a držet asi hodinu. Kůra a změkčené váhy lze odstranit hřebenem. V tomto případě je nepřijatelné poškodit kůži, takže je lepší používat hladkou kartáč na vlasy bez ostrých zubů. Také po proceduře nemůžete používat vysoušeč vlasů, aby nedošlo k nadměrnému osušení pokožky.

Pokud po provedení procedury zůstane pocit těsnosti kůže, můžete použít tučný dětský krém nebo lopuchový olej. Pokyny popsané výše jsou použitelné pro léčivou formu uvolňování léčiva. Když dojde k relapsu, lze použít jeden procentní nápravu podél stejných linek.

Chcete-li úspěšně užít drogu, musíte dodržovat několik jednoduchých pravidel:

 1. Voda, s níž si umyjete hlavu, by neměla být horká. Je lepší, aby byla mírně teplá.
 2. Je lepší použít hřeben se vzácnými zuby, nejlépe ze dřeva. Dbejte na to, aby povrch zubů neopouštěl třísky, nedošlo k poškrábání pokožky a nedrží se vlasů.
 3. Na kůži nepoužívejte příliš mnoho pasty. Silná vrstva je přípustná v pronikavých ložiskách psoriázy.
 4. Nedržte pastu na vlasu více než jednu a půl hodiny.

Paste "Sulsena" je komplexní univerzální lék na onemocnění pokožky hlavy, včetně psoriázy.

Efektivita je způsobena zlepšením pokožky, normalizací rovnováhy tuku, regenerací a obnovou buněk. Nástroj může být použit v aktivní fázi psoriázy a jako preventivní opatření.

psoranet

Psoriáza? Pojďme se zacházet společně!

Zkušenosti fóra "Psoriáza? Pojďme se zacházet společně!" při léčbě psoriázy skalpu (VCG). V navrhovaném materiálu byly považovány oleje, bylinky a možnosti nanášení pasty Sulsen.
S pomocí některých doporučení můžete svůj život mnohem jednodušší. Veškeré prostředky byly v podstatě úspěšně testovány účastníky fóra, ačkoli neexistuje žádný všelék, neboť pomáhal člověku nutně nepotřebovat jiný. Individuální reakce těla je nepředvídatelná, proto buďte opatrní při výběru konkrétní techniky a prostředků, zvláště pokud máte alergické reakce, individuální intolerance některých složek.

Chcete-li se zbavit kůry na HCV a zabránit vypadávání vlasů, můžete doporučit oleje - zejména lopuch, lněné semínko, olivový olej, obrat, kopřivový olej. Tato technika je jednoduchá - navlhčete vlasy, osušte ručník, aplikujte olej na pokožku hlavy a vlasy, trochu masírujte a nechte na čas, který potřebujete (individuálně, v závislosti na tloušťce a počtu plaků - od půl hodiny do několika hodin). Chcete-li zvýšit účinek, obalte hlavu přilnavým filmem nebo celofánem, nahoře - ručníkem nebo kapesníkem. Peeling a opláchněte vlasy důkladně. Ze všech dostupných olejů se nejlépe odmyje lopuchový olej (například z Nivea).

Recepty od Flor:
"Doporučuji, abych každý den vymyšlil hlavu odvar z bylin (vlak, přeslička, šalvěj, dubová kůra atd.) Po dobu 2-3 týdnů. Frustrová, ale výsledek je hmatatelný. Šampony během tohoto období nepoužívají.
Prakticky je možné vzít jakoukoliv bylinu s protizánětlivým účinkem. Můžete vařit samostatně, můžete spolu. Vytvořte, vynalezte, zkuste. A můžete také dělat odvar z bylin a opláchnout jejich hlavy, bez ohledu na mytí vlasů. Klasické byliny - série, měsíček, rostlina, šalvěj nebo směs z nich - 2 polévkové lžíce. na 1 l. Vaření - jak je uvedeno na obalu. Způsob použití: Vezměte si bavlněný tampón, namočte ho do vývaru a projděte se po centru psoriázy a tak dále, dokud nebudete mít dostatek trpělivosti. Je lepší provádět tento postup každý den. Výhodou odvarů bylin je, že se vlasy od nich nečistí a nic se nemusí vypláchnout. "

Zažijte pomoc s použitím žihlavého vývaru:
"Zakopl jsem na mladou kopřivu, kopl jsem ji, vařil vroucí vodu a na hlavu. Několik takových zalévání se ukázalo být velmi v předmětu, krusty zmizely, svědění zmizelo.
Po měsíci každodenního oplachování hlavy odvar z čerstvého kopřivy ztratil všechny příznaky přítomnosti Psora barvy, bez svědění, bez krusty, bez rozlití, vzhled vlasů je mnohem lepší, výrazně snižuje jejich ztrátu. Během této doby byla hlava třikrát promyta, se šamponem bez SLS. Nevýhody: vývar zápach smrad, hlavu, respektive také. Existuje suchost pokožky hlavy (možná kvůli tvrdé vodě).
Jak vařit odvar. Banda kopřivu v hrnci a přivést k varu, to se změní kapalina sytě zelená. Žádné poměry, například, 10-12 vrcholů 15-20 cm dlouhý pro 3L pánve, vařený - vypnutý, ochlazený - pomalu nalial na hlavu (+ opláchnut lázeň ze zelené). Nepoužívejte enamelware, obr promy. "

Zkušenosti Okcaha.27:
"Mám psoriázu z chlupaté části a strašlivého stavu. Koupil jsem všechny druhy mastí, včetně hormonů, nic pomáhalo (nebo spíše, pomáhá, když si rozmazal). Horor - celá hlava je tučná. Šla na bylinky. Dali mi trávu kirkazon. Matka drahá! - kde byly předtím. Ve večerních hodinách jsem vařil a pokládal vlasy, stejné ráno a večer si po koupání vyplával. Výsledkem je třída. Tráva je jedovatá! "

SULSENA, BRAINS A BURDOCK OIL

Použití doporučení www.magnipsor.com:
"Pokud je vyrážka klidná, omezená, můžete použít kořeny rajčat a pasty Sulsen.
Rajčatový kořen je možné koupit od bylinců na bazaru, měl by být vařený po dlouhou dobu (řeknou např. V termosku), několikrát vypláchnout hlavu po umytí hlavy (nebo nalít do misky a držet hlavu, VCG v polévce 5-10 minut) Pokud na trhu nemůžete koupit čerstvý (letošní nebo minulý rok) kořen, pak si můžete v lékárně koupit extrakt z burgundy a zředit ho.
Současně aplikujte pastu Sulsen (s 2% sulfidem selenu) a namísto standardního roztoku jednou za 2 týdny po dobu 30 minut aplikujte 1-2 krát týdně a podržte po dobu 7-10 minut. Nepoužívejte během těhotenství.
Pokud chcete vyschnout, "utáhněte" a poté namažte lopuchový olej (přípustný a ricinový olej). Můžete namazat, pokud ne "utáhnout"; Tyto oleje posilují vlasy. Také - dieta je žádoucí. Přijdou změny, ale samozřejmě ne okamžitě. "

Varianty použití pasty Sulsen:
Vesna: "Smažím si na hlavě těstoviny Sulsenů, pak si nasadíme běžný odpadkový vak a zabalím hlavu ručníkem. Přetrvávám však 40 minut - tj. déle než to, co je napsáno na obalu, ale nevšimlo si z něj nic negativního. Takže Sulsena nevyschne, ale působí, ale také zjemňuje krusty na hlavě. Pak, když se Sulsen umyje, změkčte kůru
kroužení dolů.
Asi před 2 a půl lety jsem rozmazal těstoviny pouze na desky. Pak mi Sulsena pomohla udržet můj stav. Psoriáza, pak jsem vyčerpal Magnipsora. V poslední době se opět vrátil k Sulsenovi. ".

Pechalka: "Vesna, zkusila jsem metodu dnes, trochu jsem ji trochu upravila: Sulsenovu pastu jsem rozmazala tlustou vrstvou, na vrcholu tašky, na klobouku. Hodina se posadila. Pak si to všimla, čtyřikrát si umyla hlavu, vyčesala zbytky plev, pak si rozmazala hlavu s dětským krémem - měla čistou hlavu (poprvé nebyly žádné krusty, filmy, plevy - jen skvrny). Večer přirozeně mírně vzrostl. ".

1. Buďte trpěliví a nevracejte se léčbě, pokud jste nedosáhli výsledků za 1-2 dny. Zvláště se týká léčby odvar z bylin.
2. Kratší vlasy, tím lépe ošetření.
3. Během exacerbace zkuste nepoužívat vysoušeč vlasů - horký vzduch suší již suchou pokožku hlavy. Je také nežádoucí použít lak na vlasy, je lepší nahradit méně agresivní kůže, vosky, gely, které se aplikují pouze na vlasy. Mezi provokující faktory mohou být také vlasy, neviditelné vlasy, vlasy (škrábnutí na hlavě).

Výsledky aplikace pastovité houby Sulsen

Sulsen Paste (roztoč, amalgam, atd.) Se používá pro houbové infekce pokožky pokožky hlavy. Lék zmírňuje lupy, pomáhá s psoriázou a seboroickou dermatitidou.

Složení

Zvláštní chemikálie pasty Sulsen určují její působení.

Sulsenova pasta se používá pro hubové léze pokožky pokožky hlavy.

Hlavní složkou je sulfid selenu a pomocné látky:

 • alkohol;
 • glycerin;
 • parfémy;
 • kyselina citrónová;
 • čištěná voda atd.

Farmakologický účinek

Aktivní složka má výrazný antifungální účinek. Přispívá k potlačení růstu epidermálních buněk, čímž eliminuje deskvamaci. Další složky kompozice přispívají k posílení vlasů, jemné a zdravé záře.

Řada Sulsen Forte pomáhá eliminovat lupy.

Nástroj je účinný pro mastnou seborrheu, která vyvolává nepříjemné svědění. Lék léčí pokožku hlavy. Řada Forte pomáhá eliminovat lupy, seboroickou dermatitidu a stimuluje růst vlasů. Kompozice nedráždí pokožku. Řada Sulsen Forte obsahuje 2% účinné složky, která stačí k zničení kvasnicovitých hub.

Indikace pro použití

Tento nástroj se používá v přítomnosti lupů, stejně jako s vysokým obsahem tuku v pokožce hlavy. Droga má příznivý účinek na strukturu vlasů, posiluje ji a dodává hedvábnost.

Kontraindikace

Paste Sulsen se nedoporučuje používat v případě individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek, stejně jako v případě přecitlivělosti na antifungální léky.

Paste Sulsen se nedoporučuje používat s individuální nesnášenlivostí.

Jak používat pastu Sulsen

Pasta Sulsen musí být aplikována 2krát týdně po dobu 1,5-2 měsíců. Složení by se mělo třepat do pokožky hlavy a vlasů v kořenové zóně. Po 3 minutách musí být léčivo důkladně opláchnuto teplou vodou. Nedoporučuje se používat kompozici na špinavé vlasy. Před hlavou je třeba umýt šampon stejné firmy.

Lupy

Pro léčbu lupy by měla být léčba nejméně 2 měsíce. Dále se doporučuje koupit šampon se stejným názvem. Před aplikací přípravku Sulsena ji aplikujte. Kompozice by měla být udržována na hlavě po dobu nejméně 3-4 minut.

S psoriázou

Pasta Sulsen by měla být aplikována okamžitě po šamponování po dobu 2 minut. Léčba v tomto případě by měla být určena lékařem.

Sulsenová pasta se používá k léčbě psoriázy.

Při vypadávání vlasů

Při intenzivní ztrátě vlasů může být droga použita jako pomocná metoda léčby. Navíc musíte užívat speciální vitamínové komplexy.

Když jsou na vlasové kořeny aplikovány masážní prostředky s masážními pohyby. Je nezbytné urychlit průtok krve. Průběh léčby a způsob aplikace jsou stejné jako v případě lupů.

Pro akné

Někteří lidé používají Sulsen k odstranění akné. Neexistuje žádný přímý důkaz pro toto. Chcete-li se zbavit akné, můžete aplikovat pastu, nanášení postižených oblastí. V tomto případě by měla být kůže sledována. Pokud dojde k alergické reakci, ihned opláchněte studenou vodou. Pasta na tváři nesmí být delší než 5 minut. Poté ji musíte vypláchnout vodou a aplikovat krém na akné.

Aplikujte přípravek Sulsen k odstranění akné.

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky s použitím sulsenů jsou vzácné. V některých případech se však na pokožce hlavy může objevit vyrážka, což je známkou alergické reakce. Zřídka se zvýšila ztráta vlasů. Pokud máte některý z těchto příznaků, musíte přestat užívat tento lék.

Vlastnosti použití pasty Sulsen

Lék je dobře tolerován. Jediným varováním je přítomnost poškození kůže. Současně může přípravek Sulsen v oblasti aplikace zvýšit svědění a mravenčení.

Ženy s blond vlasy by měly vzít v úvahu, že kompozice má oranžovou barvu a je schopna poskytnout odpovídající odstín pramenům.

Během těhotenství a kojení

Doporučuje se užívat lék během laktace a těhotenství, protože se sníží imunitní systém ženy a mohou se objevit alergické reakce.

Aktivní složka se nevylučuje do mateřského mléka a není absorbována do systémového oběhu, proto nemůže dítě poškodit.

Mohou děti

Údaje o bezpečnosti léku u dětí nejsou uvedeny.

Interakce s léčivými přípravky Vložte Sulsen

Léčivo nereaguje s jinými léčivými přípravky pro místní použití a neovlivňuje vstřebávání léků.

Výrobce

Podmínky prodeje a skladování

Uchovávejte lék při teplotě nepřesahující + 25 ° C. Doba použitelnosti není delší než 3 roky. Sulsen Pasta je k dispozici bez lékařského předpisu.

Sulsenovou pastu uchovávejte při teplotě nejvýše + 25 ° C.

 • pro Ukrajinu - 8 hřiven;
 • pro Rusko - 70 rublů.

Analogy

Tento lék nemá žádné analogy. Na požádání si můžete zakoupit nejen to, ale i šampon a olej Sulsen s tím samým účinkem.

Který je lepší: pasta nebo šampon Sulsen

Doporučuje se používat současně pastu a šampon, protože zvyšují vzájemný účinek. Obě formy uvolňování jsou stejně účinné. Je vhodnější použít šampon, protože je to jednodušší vypláchnout. Další informace o šampónu najdete zde.

Recenze

Nina, 62 let, Moskva

Tento nástroj účinně ničí houbu. Hlava byla velmi svědivá a byly zde lupiny. Lék pomohl během pouhého týdne, aby se problém zbavil. Přiměřená cena a vysoká kvalita. Doporučuji všem, kterým znám. Používám olej této společnosti pro komplexní léčbu vitiligo.

Victor, 34 let, Jekatěrinburg

Tento nástroj je doporučován příteli, také trpí lupy. Nemyslel jsem si, že droga je tak levná. Po třetí aplikaci jsem zaznamenal výsledek. Lupy byly 2 krát méně.

Anna, 26 let, Almetyevsk

Mám tlustou pokožku hlavy od dospívání. Často se objevuje nepříjemné svědění, které se zvětšuje v noci. Dermatolog ji doporučil. Nečekal jsem, že tento nástroj pomůže. Nepríjemné příznaky zmizely, teď mou hlavu méně často.

Igor, 47 let, Izhevsk

Výborná léčba lupů. Na rozdíl od drahých šamponů působí rychle a nezpůsobuje nežádoucí účinky. Používám pastu 2 krát týdně po umytí vlasů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy