logo

Blond vlasy a hnědé oči

Lehká barva vlasů kombinovaná s hnědými očima je nejpamátnější svého druhu. Každá žena s přirozeným typem barvy má blond vlasy a hnědé oči, které vypadají jasně.

A dnes bychom rádi mluvili o tom, jaké blond vlasy jsou ideální pro hnědé oči. Dnes existuje mnoho různých odstínů vlasů, které může žena snadno dostat za pouhé 2 hodiny strávené v salonu. Trik je správně kombinovat barvu vlasů a očí. Takže obraz vypadá harmonicky a žena vypadá mladší, lépe upravená atd. V dnešním článku vám ukážeme nejpopulárnější kombinace, které jsme našli na webu.

Hnědé oči a blond vlasy

Blond vlasy se dokonale slučují s barvami oříšků. Tento typ barvy je velmi živý a nezapomenutelný. Nicméně dnes stylisté doporučují, aby se nezabývaly klasickými odstíny vlasů a rozhodovali se ve prospěch originálních řešení. Blondýna s hnědými očima je opravdu jasný obraz, nicméně existuje mnoho odstínů, které pomáhají diverzifikovat barvu vlasů. Takže dnes stylisté doporučují věnovat pozornost takovým barvám vlasů, jako je blondýna, která dobře funguje s tmavě hnědými očima a slušnou kůží. Ale odstín teplé blond nebo béžové blond dobře harmonizuje se světle hnědými očima a tmavou kůží.

Hnědé oči a barva vlasů pšenice

Hnědé oči a barva vlasů pšenice je jedinečná přirozená kombinace barev. Často, pokud mluvíme o přirozených barvách očí a vlasů, barva vlasů pšenice je nejčastěji kombinována se světle hnědou barvou vlasů a spravedlivou kůží. Jedná se o bohatou přirozenou kombinaci, tento obrázek vypadá něžně a mladý. Tato kombinace barev může být vytvořena v podmínkách kabiny. Tak, stylisté si povšimnou, že výhodou pšeničných barev je bohatý zlatý lesk, který se ženám líbí tolik. Hnědé oči a světlé pšeničné vlasy jsou skvělou kombinací, která vytváří harmonický přirozený vzhled.

Hnědé oči a barva vlasů karamelu

Karamelová barva vlasů je už dlouho tématem reflexe mezi módními stylisty a kadeřníky. Tento odstín vlasů je opravdu jasný a nasycený. S pomocí karamelově zbarvených vlasů můžete vytvořit nezapomenutelný obraz, který je někdy tak živý. Pokud však nejste připraveni na radikální změny, můžete vyzkoušet odstín vlasů "lehký karamel". Barva srsti karamelu je dokonale kombinována s tmavě hnědými a světle hnědými očima. Barva kůže také záleží a podle stylistů je lepší zvolit světlé odstíny.

Hnědé oči a béžová barva vlasů

Béžové vlasy jako mnoho žen. Je neuvěřitelně teplé a příjemné se na to podívat. Světlá béžová barva vlasů tvoří krásný a moderní vzhled. Ale zároveň stylisté zdůrazňují, že světle béžová barva vlasů dělá ženský obraz jemnější a mladší. Má béžová barva vlasů hnědé oči?


Samozřejmě ano! Jedná se právě o kombinaci, která se dokonale hodí.
Barva pleti však hraje menší roli, protože béžové vlasy a hnědé oči jsou perfektně kombinovány s lehkou pokožkou a tmavou kůží!

Hnědé oči světle blond vlasy

Dnes mnoho žen dává přednost barvení vlasů světle hnědou barvou. A před několika lety byla blond vlasy považována za druh povýšení na módě. Ukazuje se, že dnes je v trendu a více než kdy jindy má ženskou pozornost. Mnoho žen má z přírody světle hnědé vlasy. Nicméně s touto kombinací je velmi vzácné představit si hnědé oči. Obvykle světlejší blond vlasy naznačují šedé nebo modré oči.

Nasycený světle hnědý odstín se zlatým (spíše než stříbrným leskem) naopak téměř vždy obsahuje hnědou oční barvu. Světle hnědé vlasy jsou slabě kombinovány s tmavě hnědou barvou vlasů, přesněji tato kombinace je považována za méně harmonickou než se světle hnědými očima. Výběr světle hnědého stínu vlasů, pamatujte, že čím tmavší jsou oči, tím tmavší by měla být světle hnědá barva.

Hnědé oči a světle hnědé vlasy

Světle hnědé vlasy, to je přesně možnost, když se hnědé oči dokonale sladí s barvou vlasů. Je obtížné si představit lepší kombinaci. Světle hnědé vlasy vypadají stejně dobře, a to jak ve spojení s tmavě hnědými, tak světle hnědými očima. Bohatá světle hnědá barva vlasů by měla mít výrazný zlatý tón a světle hnědý odstín. Tato barva vlasů je dokonale kombinována s lehkou a tmavou kůží.

Souhrnně bych rád poznamenal, že blond vlasy a hnědé oči jsou poměrně úspěšná kombinace, která se často vyskytuje v přírodě. Jedná se o harmonický obraz, který hraje ve prospěch ženy, čímž ji dělá mladší a modernější.

Jaká barva vlasů si vyberete držitele hnědých očí

Smrtelní a temperamentní majitelé tmavé duhovky, které se vždy vyznačují kouzelným vzhledem. Často se jedná o otevřené, zábavné, smyslné lidi, připravené na všechno nové, uctívání překvapení, experimentů. Přírodní odvaha vám umožní uspět ve všech snahách. Dobrá mysl, intuice pomáhají při řešení obchodních a rodinných problémů. Dívky se světle hnědými očima jsou méně rozhodující, zasněná, někdy i na milost svých vlastních fantazí. Klasická kombinace je červené vlasy a hnědé oči. Ale v závislosti na odstínu existuje mnoho možností kombinace barvy kudrlin a propíchnutí tmavých očí.

Barevné funkce

Dívky s hnědými očima se nacházejí ve všech typech barev. Ale nejčastěji jde o osudnou zimu a ohnivý podzim. Jaro a léto se vyznačují jemnými prvky, očním odstínem v blízkosti čaje, olivového oleje, zeleně. Nasycené tmavé duhovky jsou přítomny v kontrastním vzhledu.

Vlastnosti:

 • dobře se mísí s různými podtóny pokožky - porcelán, sněhově bílá, zlatá, opálená;
 • To jde dobře s pihami v blondýnách, hnědými vlasy, brunetkami a samozřejmě s červenými hlavičkami;
 • obočí by měla být vyjádřena, rámce pro oči by měly být 1-2 tóny tmavší než barva kudrlin, brunetky malovat oblouk tmavě hnědý;
 • výrazné tmavé oči, je důležité harmonizovat správný make-up, je nepřijatelné současně zdůrazňovat make-up očí a rtů;
 • kůže na obličeji vyžaduje pečlivou péči, projevy defektů - zarudnutí, vyrážky jsou nepřijatelné, tón by měl být hladký a bezchybný.

Barevné výhody:

 • rysy obličeje jsou výrazné i bez make-upu;
 • Můžete experimentovat s různými odstíny vlasů od běleného blondu až po barvu krkavého křídla;
 • jasné a světlé barvy v obleku oblečení, dělají obraz měkký, ženský;
 • Šperky mohou být vybrány ve zlatě, dávají energii, sebevědomí.

Nevýhody:

 • Make-up by měl odpovídat konkrétní příležitosti, nasycené barvy v denní make-up budou vypadat vulgární;
 • Vyhněte se použití prodloužených řas, přidání svazků na dlouhé, silné řasy vytvoří umělý loutkový obraz;
 • v přechodu z tmavších odstínů světla na světlo je lepší obrátit se na profesionály pro vícebarevné barvení.

Rada Je třeba se vyvarovat monochromatických obrazů v oděvech, zejména červené, bílé, černé, doporučuje se zředit neutrálními šedými modrými odstíny.

Paleta barev

Nejlepší stylista je příroda, přirozená barva vlasů je považována za optimální. Ale touha po změně nás neustále hledá nové aspekty, obrazy. Správně zvolený odstín vám umožní změnit vzhled, je důležité znát základní tajemství barvy.

Hazel

Obvykle má přirozená barva paletu tlumené červené až kaštanové. Chcete-li zvýraznit vnější data, je lepší zůstat na světle, přirozené paletě blonďatých i měděných odstínů. Pro dívky s teplým tónem pleti jsou vhodné zlaté pšeničné tóny a cappuccino. Také úspěšná bude barva bronzu, karamel. Výsadou jsou všechny měkké, tlumené, teplé tóny. Měli byste se vyhnout pěnění, světle hnědé, černé, dávají pokožce nezdravou šedou barvu, vypadají vybledlé, nevýrazné.

Základní odstíny:

Pro dívky se světle hnědými očima jsou vhodné shatush, balayazh a zvýrazňující techniky. Kategoricky není jejich možnost zbarvit jasné barvy duhy, stejně jako zbarvené bílé prameny.

Tmavě hnědá

Průměrná intenzita pigmentace umožňuje přidat paletu gaštanu a čokolády. To je nejvíce vyhraná barva, když chcete namalovat prameny v bohatém červeném tónu s červenými odstíny. Dívky s porcelánovou kůží mohou používat modro-černé, zdůrazní fatální vzhled. Všechny hluboké odstíny tmavého kaštanu, kávy a karamelu budou úspěšné. Pro ty, kteří chtějí získat jasný záblesk, můžete použít radikálně bílou barvu, následovanou tónováním v perlu a přidáním jemných zlatých zvýraznění.

Základní odstíny:

 • celá paleta čokolády od mléka až po hořkost;
 • červené odstíny - granátové jablko, mahagon, burgundi;
 • jasná matka perlové blond.

Můžete použít různé techniky zbarvení, monochromatické, zvýraznění, ombre nebo výběr jednotlivých oblastí. Tmavě hnědé oči budou v souladu s jahodami, tyrkysovými, ohnivými červenými pruhy. Ale takové obrazy vyžadují pečlivou péči, používání masky, oleje, spreje, jinak vypadají vlasy nudné, bez života.

Černá

Dívky z přírody mají tmavé vlasy, hlavní úkol - zdůraznit rysy vzhledu. Majitelé tmavé kůže a teplý podtón budou vyhovovat paletě kaštanů. Právě tyto odstíny přinášejí do obrazu měkkost a ženskost. Bílá kůže a černé vlasy - Win-win klasická volba. Pokud si přejete, můžete jít na blondýnu, ale pouze za pomoci profesionálních řemeslníků.

Po bělení je tónování v nordických a perlových barvách povinné, jinak bude vidět žlutá barva. Přírodní hnědé odstíny, stejně jako měď, pšenice, zlato, nejsou vhodné. Můžete použít červenou a červenou, celá oheň paleta bude úspěšná.

Základní odstíny:

 • kaštan, čokoláda;
 • modrá černá švestka;
 • platina a nordic blond;
 • červený, růžový strom.

Pozor! Dívky s černými očima jsou monochromatické barvy, stejně jako kontrastní upozornění. Můžete se obrátit na techniků, včetně 2-3 tónů jedné palety.

Volba barvy závisí na typu barvy

Pro hnědé oči je také důležité vzít v úvahu barevný typ vzhledu, abyste dosáhli holistického a harmonického obrazu.

Světlá kůže:

 • Jaro má průhlednou slonovinovou kůži, která se setkává se světle zlatou ruměnou. Hnědé oči jsou prezentovány v ořechové a čajové škále, se zelenými odstíny. Vhodné barvení pro přirozené blond, pšenici, med, aby se dostaly lehké kudrlinky. Ti, kteří chtějí přidat červené tóny, upřednostňují paletu mědi. Pro ženy s hnědými vlasy bude jantarová, tmavá karamelka nejlepší volbou.
 • Léto má bledou kůži, ale vždy s chladným tónem. Oči jsou také světlý čaj nebo zeleně-hnědý. Chcete-li zvýraznit externí data, je třeba věnovat pozornost paletě studené barvy. Doporučuje se použít blond, kaštan, zvýraznit funkce obličeje a obnovit barvu pleti. Vypadá skvěle platina, písek, perla blond. K dosažení přirozených odstínů se hodí: olše, světle hnědá, ořech a čokoláda.
 • Zima s bledou porcelánovou kůží jde ultra černě, modro-černá, švestka, tmavý kaštan. Můžete se také proměnit v blondýnu pomocí ultracold popelce, světlo blond, je důležité vyloučit jakékoliv zlaté nebo měděné inkluze, jinak pokožka vypadá nezdravě.
 • Podzim je často obdařen světle hnědými nebo tmavě hnědými očima, zlatou kůží, s projevujícími se pihami. Celá paleta červené a kaštanové je perfektní. Jedná se o měď, jantar, karamel, espreso, mléčnou čokoládu.

Tan:

 • Zima s hnědými očima je vhodná: mrazivý a tmavý kaštan, mléko, hořká čokoláda. A nekompromisní černá může vizuálně dělat starší, upozornit na nedostatky na obličeji - tmavé kruhy, nerovná pigmentace. Je nepravděpodobné, že bílé prameny, které vizuálně zdůrazní dokonce i nevýznamné vrásky, se stanou ornamentem.
 • Na podzim jsou všechny odstíny plamene a mahagonu. Dokonale vyrazí tmavou kůži, zaměří se na tmavé oči. Konečný "ne" je třeba říci pro tóny mrkve, stejně jako bílé a jasné.

Pravidla výběru v závislosti na tvaru obličeje, délce a struktuře vlasů

Než se rozhodnete pro barvu, musíte věnovat pozornost vlastnostem vlasů. Dívky s černými očima mají obvykle spíše hustou strukturu kmenů; tmavě hnědé a světle hnědé kadeře jsou měkčí, zářící, ale někdy jim chybí objem. Jednoduché tipy určí optimální barvu s přihlédnutím k individuálním charakteristikám.

Doporučení pro výběr barev:

 • Chubby by měl věnovat pozornost víceúrovňovému barvení pomocí palety pšenice a kaštanu. Pro dívky s trojúhelníkovým oválným tvarem si vyberte z gaštanových, blond a měděných odstínů. To bude harmonizovat proporce.
 • Majitelé čtvercových a diamantových oválů potřebují používat kontrastní tmavé prameny obličeje, aby dosáhly jemných, hladkých čar. Hnědé oči s dokonalým oválem mohou bezpečně experimentovat. Jsou vhodnými středními odstíny pšenice a mědi, také kardinálově modro-černá nebo bílá.
 • Pro krátké vlasy byste si měli vybrat víceúrovňové barvivo s jasem, světle hnědou, kaštanovou, čokoládovou, vlašskou.
 • Majitelé středně dlouhých kadeří se mohou zabývat přirozenými blondýnky, cappuccinem, karamelou, ze všech odstínů blízkých přirozené.
 • Kudrnaté vlasy vypadají skvěle v mědi a ohnivých tónech, hustá hlava zvýrazní hloubku barvy.
 • Pro extrémně dlouhé kadeře si můžete vybrat Nordic blond, popel, černý. Pokud je struktura kmenů tenká, porézní, použijte několik tónů pšenice nebo čokolády, abyste dosáhli požadované hustoty, objemu.

Jak si vybrat barvu vlasů

Chcete-li rychle změnit barvu, můžete provést nenapravitelnou chybu hádat s tónem. Abyste neupravili kadeře po neúspěšné transformaci, měli byste znát nějaké tajemství.

Jak zvolit barvu:

 1. Je nutné určit typ barvy, každá značka má doporučenou paletu pro jaro, léto, podzim, zima.
 2. Pro dramatickou reinkarnaci brunetky v blondýně, od červené do blond, musíte kontaktovat velitele. Technika barvení vyžaduje zkušenosti a znalosti, aby se zabránilo výsledné zelené a oranžové prameny.
 3. Hnědé oči potřebují odrazit své přirozené odstíny pramenů, zesvětlení nebo ztmavnutí ne více než 2-3 tóny, kardinální barvení nepříznivě ovlivní strukturu vlasů, po agresivní expozici bude muset obnovit více než jeden měsíc.

Hnědé oči byly vždy považovány za symbol smyslnosti, tajemství. Při zbarvení kudrlinky stojí za to zvážit vlastnosti obličeje, barevný typ vzhledu. Bohatá volba vám umožní pravidelně měnit barvu, vytvářet harmonický obraz.

Čerstvé a trendy nápady na barvení vlasů:

Barva vlasů pro hnědé oči - zdůrazněte přírodní kouzlo + fotografie

Chcete-li vytvořit stylový obraz, který má hnědé oči, nevyžaduje velké úsilí, takové oči jsou velmi výrazné a pro ně nejsou vhodné žádné barvy vlasů.

Pokud máte nápad změnit vzhled a zdůraznit barvu hnědých očí, musíte vědět, jaké barvy vlasů vám vyhovují.

Tenké jemnosti, které je třeba vzít v úvahu při barvení

Abyste mohli správně zvolit, musíte začít s analýzou vlastního vzhledu.

Zde je několik kritérií, na které je třeba se zaměřit:

 • Tón pleti;
 • Zvláštnost změny barvy tmavých očí v různých světelných podmínkách;
 • Přirozená barva a délka vlasů;
 • Typ oválné tváře.

Pouze ženy s chladnými tóny pleti mohou dovolit změnu přirozeného odstínu o 4 nebo více tónů. Pro všechny ostatní, takové radikální zbarvení dá groteskní pohled.

Tam je trochu trik na to, jak zjistit tón pleti. To pomůže zlata a stříbra drahých kovů. Alternativně je aplikujte na obličej a srovnejte, který z nich je nejvhodnější pro váš tón pleti. Je-li stříbro, tón pleti je studený, pokud je zlato teplé.

U dívky s tmavou kůží doporučují stylisté čokoládové, třešňové nebo baklažánové barvy.

Světlá paleta bude mít opačný efekt, zaměří se na tmavou pleť a oči ztratí svou expresivitu.

Pěkný sex s matnou kůží může experimentovat s medovými, měděnými a červenými květy. Je to však nutné udělat s opatrností, pokud má tvář vady, jako jsou zarudnutí, pihy, pak tyto odstíny jen zhorší situaci, která zdůrazňuje všechny nedostatky.

Světlá barva vlasů pro hnědé oči

Velmi zajímavým tématem je, zda jsou světlé vlasy vhodné pro hnědé oči. Pokud se podíváme kupředu, říkám, že je to vhodné. Barva vlasů by měla být zvolena nikoli podle barvy očí, ale podle obecného typu vzhledu.

Jednoduchý test, který vám oznámí, jestli budete blonďatá

Výhody a nevýhody blond osob, které vám pomohou konečně určit barvu

Kdo nejprve přijde na mysl, když slovo "blondýnka"? Nádherná Marilyn Monroe ve vyvíjejících se šatech, jako ve filmu The Seven Year Itch? Nebo frivolní divy ve stylu Paris Hilton od vousatých vtipů? A přestože převládající stereotyp: "Pánové dávají přednost - víte - kdo", zdá se, že je to dávno předtím (moderní muži si více věnují pozornost velkolepé postavě a mimořádné mysli), to však nebrání tomu, aby se tisíce žen po celém světě rozhodly pro blond kudrlinky.

Hlavní obtíž je realisticky posoudit vaše šance na úspěch: ne každá dívka pochopí, zda tato barva opravdu vyhovuje? Zjistíme, zda stojí za to zkoušet obraz "blondýna v zákoně", nebo je lepší trochu počkat s těmito změnami...

Bpexbnt 5 bodů, ve kterých vyniknou všechny výhody a nevýhody blondýn. Pokud máte pro vás více výhod - vjb gratulace: toto je vaše barva! Pokud nevýhody převažují váhy, nezoufejte - v posledních 20 letech v soutěži "Miss World" blondýnky vyhrál pouze čtyřikrát, což znamená, že brunety dnes nejsou ani méně jasné a atraktivní.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Číslo položky 1. Typ vzhledu

 • Pokud jste přirozeně majitelem blond vlasů, bělavé kůže a modré nebo zelené oči - váš typ "dívčího jara". Vyzařujete teplo a něhu. Proto musíte barvit vlasy v přirozených teplých odstínech: med, zlato, santalové dřevo. Rozjasnění jednotlivých pramenů, zvýraznění, barvení pomocí technologie shatush bude vypadat skvěle.

Hlavní věc není překonat kontrastem - jste romantickou přírodou!

 • Vznešené rysy, svěží ruměnec, chladný vzhled a barva srsti - myslíte si, že je to královna sněhu? Ne, toto je typický zástupce letního typu. Vlasy, nejčastěji rovné, se mohou rozštěpit, ztlumit na slunci. Proto vám nedoporučujeme vyzkoušet jasné odstíny blond. Podívejte se na pšenici nebo popel-hnědý odstín - budou dát živý zářit na vaše vlasy.
 • Podzim, jelikož to není paradoxní, je také teplé dívce: kůže je zlatá, často s pihami, nehne se dobře na slunci. Vlasy červené nebo s červeným leskem, kudrnaté. Oči hnědé nebo zelené. Obecně platí, že pokud jste jako Julia Roberts, pak jsou nejlepší odstíny odstínů santalového dřeva. Ačkoli si na začátek pamatujte Robertsa jako blondýna ve filmu "Kapitán Hák"... Nezměnili jste se o tom, že jste se maloval sám?
 • Dívka zima se snadno zaměňuje s létem a podzimem. Máte mléčnou kůži, vlasy jsou obvykle tmavé, oči hlubokých chladných odstínů. Stát se "blondie" v tomto případě je docela obtížné, ale možné. Je pravda, připravte se na to, že výsledek vás může nepříjemně překvapit.

Pros: pokud to umožňuje barva - stylista určitě schválí nový obrázek.

Nevýhody: Pravděpodobnost vypadat vulgární a hloupá přetrvává.

Číslo položky 2. Věk

Často měníme účes, měníme se.

Známá skutečnost: nová barva vlasů může být přínosem pro "odpis" po několik let.

Stylisté ujišťují, že čím starší dostaneme, tím lehčí barvivo na vlasy. Neříkáme, že ve věku 40 let byste měli drasticky změnit tvář z přírodní brunetky na blondýnku. Stále stojí za to zesvětlit stín.

Chcete-li se stát blonďatým, abyste "omlazovali" - poznamenejte si pár cenných tipů. Použijte jemný podtón blond - bude to mít barevnou hloubku.

Pros: blond vlasy je vlastníkem blond a světle hnědých vlasů od přírody a je perfektní jako "elixír mládí".

Nevýhody: spousta nuancí; nepomůže skrýt šedé vlasy k vypalování brunet.

Číslo položky 3. Emisní cena

Abych byl upřímný, vysoká kvalita blond je poměrně drahá. Pokud jste nikdy nezařizovali světlé odstíny, pak poprvé nedoporučujeme dělat to doma - je pravděpodobné, že dostanete "levné" žluté barvy a ne obarvené prameny. Odfiltrujte kořeny alespoň jednou za 1 až 1,5 měsíce. Další péče, o níž budeme hovořit níže. Ovčí kůže stojí za svatbu - muži nebudou chybět tak nádherné blond krásy.

Pros: zdravé lesklé vlasy, pozornost mužů a závist žen.

Nevýhody: slušné utrácení, spousta potíží.

Číslo položky 4. Stav vlasů

Péče o vlasy je samozřejmě důležitá nejen pro blondýnky, ale pro všechny ženy bez výjimky. Nicméně, blond divas jsou nuceni utrácet mnohem více peněz a volný čas na to. V opačném případě hrozí vysušené křehké špičky, regrown kořeny a dokonce ještě horší vypadávání vlasů.

Trvá spousta práce, aby blond vlasy vypadaly dobře upravené a zdravé. A případ se často neomezuje pouze na domácí postupy. Poškozené vlasy nejsou schopny dlouho držet pigment - musíte být připraveni na to, že budete mít jen pár týdnů s modelkou blond (hned po barvení). Použijte speciální nástroje potřebné od prvních dnů po barvení.

Věnujte pozornost zdravým, hypoalergenním kosmetickým výrobkům, které obsahují přírodní složky: například jojobový, avokádový nebo heřmánkový olej. Tyto složky pronikají do vlasů a obnovují jejich strukturu.

Pros: krásné blond vypadá výhodně a velkolepě.

Nevýhody: musíte se o něj pečlivě starat.

Číslo položky 5. Stereotypy

Od středověku se blondýnky považovaly za opravdové krásy, dámy vznešené krve, personifikace integrity. Tyto dívky odmítají make-up a zbavují se obočí, takže nic nepoškozuje čistotu jejich těla a tváře. (Brunetky a hlavice byly mnohem častěji spáleny u kůlu.).

V literatuře blond divas vždy vyzařovala důvěru, evokovala myšlenky čistoty a šlechty. Většina princezny, dobří průvodci, andělé, víly - zlatí vlasy.

V 20. století se obraz blondýna vyvíjel vážnými změnami - proměnili se v blázny a blázny, kterým každý miluje, ale nikdo to neberá vážně. Na obrazovkách se často objevují v podobě nesmyslného, ​​půvabného člověka, bez nároků na přemýšlivý postoj k životu nebo k intelektuálním ambicím.

Soudit ženu pouze barvou vlasů je známkou omezení. Jak moc silné blondýnky se úspěšně prokazují: řekněme politické vůdce jako Margaret Thatcherová nebo Hillary Clintonová. Stereotypy ve společnosti jsou však často mnohem silnější.

Výhody: jiní uvidí ve vás jemnou, romantickou a neposkvrněnou povahu.

Nevýhody: lze považovat za naivní, cenově dostupné.

Jak zvolit barvu vlasů

Rozhodli jste se změnit svůj účes? Nespěchejte, abyste krájeli vlasy - v maximální délce, včetně vlasů. Vyzkoušejte lépe novou barvu. Moderní barviva zdůrazňují individualitu a ošetřují vlasy jako drahé látky.

Jak se stát barevníkem

Muži rozdělují ženy na tři typy - blondýnky, brunety a červené. Naivní, myslíme si, že počítáme desítky odrůd odstínů vlasů, jako je tmavá blond, platina, čokoláda - můžete je nekonečně vypsat! Hair stylisté mají nejchudší klasifikaci. Rozdělili nás na dva typy: teplé a chladné krásy. Jaký typ vzhledu patříme, pomůže určit barvu očí, kůže a přirozené barvy vlasů.

 • Osoby s teplým vzhledem mají zlatou nebo broskvovou kůži, jantarové, zelené nebo čajové oči, hnědé vlasy s mědí. Jasní zástupci - Penelope Cruz a Angelina Jolie.

Stylisté doporučují věnovat pozornost ořechu, zlaté, červené barvě. Světle světlé blondýnky, popínavé odstíny a platina jsou kontraindikovány - dodávají ženám s tmavou pleťou deset let. To je živě ilustrováno hrdinkou Penelope Cruzovou v "Open arms", která se pokouší o paruku a la Marilyn Monroe. Jasný a sexy, ale vypadá to jako kabaretní tanečnice.

Nicméně, kreativní režisér Wella Profeshion Josh Wood věří, že blondýnka je naprosto všechno, je důležité správně najít svůj stín mezi tisíci.

A stojí za to volit v závislosti na tónu pleti: čím je barva teplejší, tím jasnější, a dokonce i nová barva vlasů může být žlutá. Podívejte se na Jennifer Aniston, Anya Rubiková a Kate Moss - jejich blond vlasy jsou zcela odlišné odstíny.

 • Studené krásy mají modré, šedozelené a hnědé oči, lehká nebo růžová kůže. Rozsah přírodních odstínů vlasů je od prachu po havran. Budou se líbit světle hnědé, platinové a černé barvy a také (pouze pro milovníky!) Stín mahagonu a vína. Ale jasné zlatožluté odstíny zhoršují pleť.

Jak zvolit správný odstín vlasů

Není žádným tajemstvím, že nejvíce dávají přednost domácímu zbarvení. Opravdu, proč důvěřovat nejzajímavější věc jiné osobě, dokonce i odborníkovi? Kozmetické značky v každém ohledu podporují naše tvůrčí plány a zlepšují textury barev. Nejnovější inovace - barva pěny. Vzhledem k tomu, že objem pěny se zvyšuje, můžete jej aplikovat na vlasy i na těžko dostupných místech - například lak na prameny na zadní straně hlavy stejně opatrně jako na obličeji. Kromě toho je pěna okamžitě vstřebávána do vlasů, nemusí být usilovně distribuována jako krémová barva.

Nejprve musíte zjistit, co chcete od nové barvy vlasů: aby se přirozený odstín stal jasnějším a výraznějším? Nebo na prameny převlékala zrzka na jarním slunci? Nebo radikálně změnit barvu? Na základě toho zvolte barvu.

Nejobtížnější věc v domově zbarvení je vybrat správný odstín. Podívejte se na své vlasy a vezměte v obchodě paletu s vzorkem barevných pramenů ("barevná mapa") a v přirozeném světle najděte pramen s vaší vlastní barvou. Označuje se dvoudílným číslem: první číslo označuje hloubku barvy, druhá označuje odstín - med, šampaňské, perleť... Můžete si vybrat barvu maximálně ze dvou tónů lehčí než jeho přirozená hloubka (pokud je vaše číslo 5, pak barva s číslem ne více než 7). Pak se podívejte na jakýkoli odstín v rozsahu barevných hloubek.

Pokud barvíte vlasy světlejší barvou, nezapomeňte, že "domácí" barvy dodávají vlasům stín a jas, ale nejsou vytvořeny pro ty, kteří se rozhodli barvit vlasy od brunetky na platinovou blondýnku. Rychle se obrátit z Michelle Obamy na Donatellu Versace není doporučeno, a to ani pod dohledem stylisty.

Před, během a po

Aby barva vypadala perfektně hladce a vlasy, jako by měly být barevné prameny, svítily, pamatujte si pravidla správného zbarvení:

 1. Pokud jsou vlasy poškozené, barva bude nestabilní a rychle se umyje. Chcete-li obnovit prameny, použijte místo týdne před barvením masky místo kondicionéru: vaše vlasy se zjemní.
 2. Nejlepší ze všech barev padá na vlasy vyprané před den: není příliš čisté, ale ještě špinavé.
 3. Pokud jsou vlasy delší než délka ramen (více než 20 cm), zlikvidujte dvě barvy barvy.
 4. Nezbytnou věcí - profesionální klobouk. Zachovává teplo, což znamená, že vlasy budou natřeny v době určené instrukcí, nikoli dříve a později. Také klobouk pro malířské práce chrání koupelnu a vlastní čelo před zbytečnou barvou.
 5. Nejprve namalujte prameny u kořenů, postupně se přesunete na konce vlasů. Hroty jsou nejzranitelnější a tudíž slabé a suché části vlasů jsou namalovány téměř okamžitě. Dejte jim nejméně barvu.

A poslední tip, který bez výjimky používají všichni stylisté, vyčesává vlasy. Masáž, která se česá, zvyšuje krevní oběh a zlepšuje výživu vlasů a tím i jejich vzhled!

Barva: 6 barevných vzhledů

Kromě rozdělení do čtyř typů barev je podrobnější gradace vzhledových typů. Toto rozdělení je jemnější a individuální. Po definování vašeho typu na této klasifikaci budete moci zvýšit výhody svého vzhledu ještě výhodněji. Je třeba jen pečlivě zkoumat - jaké barvy musíte čelit.

To se nemusí okamžitě projevit, ale postupně "oko bude jasnější než ostatní," a můžete již intuitivně cítit svůj barevné schéma. Mimochodem, z kterého z těchto 6 barevných typů patříte, můžete porozumět více o vaší osobě, stejně jako o osobních kvalitách lidí, o které máte zájem.

Například, jasnější a kontrastnější typ - čím temperamentnější, rozhodnější a silnější člověk je. Lehčí a měkčí - jemnější, láskyplnější, sentimentální, klidnější, skromnější, zdrženlivější. Čím je jeho barevná schéma teplejší - tím více je to s kouzlem a teplem zevnitř, je také sentimentální, připraveno k zahřátí mnoha. Čím je chladnější - tím více je člověk zdrženlivější a chladnější. Atd. - paralely zde není těžké kreslit.

Takže jaké jsou tyto 6 typů barev?

Teplý typ

 • Celkový vzhled: zlatý.
 • Vlasy: červená, světlá blond se zlatým odstínem, pšeničná, hnědá, zlatavě hnědá, ořechová.
 • Oči: zelené, šedozelené, modrozelené, oříškové, topazové barvy, teplé hnědé, bohaté hnědé s teplým odstínem.
 • Tón pleti: zlatý, teplý béžový, slonovinová, zlatavě hnědá, pálená, bronzová, broskvový porcelán, často pihy.
 • Podle typologie sezón: teplý jar nebo teplý typ podzimní barvy.

Doporučené barvy oděvu: Vaše heslo je barvy se zlatým odstínem od středních po bohaté šťavnaté barvy. Nejvíce vítězná barva pro vás je ta, která obsahuje výrazný žlutý podtón nebo načervenalý. Jasné čisté tóny jsou povoleny, ale to není přesně to, co potřebujete. Přidejte k nim trochu tlumení v kombinaci se žlutou - a budete vypadat neodolatelně, vaše přirozená barva bude jiskřit výraznými barvami.

Například jste velmi vhodní: béžová, broskvová, khaki, olivová, kukuřičná-žlutá, oranžová, červená, rezavá barva, pálený cukr, hnědé tóny, barva semišů a samozřejmě zlato. Dobrý lilek, korál, meruňka, jasně červená rajčata, tabák, barva mechu, nažloutlá zelená. Terakotová, tyrkysová, petrolejová, velbloudová, hořčičná vypadají skvěle na vás.

Neodpovídá barvy: Vyhněte se studeným tónům (s modrým třpytem). Vyměňte čistě bílou barvu se smetanou. A modré a modré barvy, vyberte pouze ty, které obsahují velké množství žluté (to je, s nazelenalým nádechem). Černá není ani ta vaše. Proto se doporučuje pouze jako doplněk a - mimo obličej (boty, kalhoty, sukně, opasek)

Studený typ

 • Celkový vzhled: studený, růžový.
 • Vlasy: jasně blonďaté, jasně hnědé, jasně hnědé, jasně hnědé, "sůl s pepřem", hnědé vlasy se stříbrným odstínem. Pokud je tmavá, pak není nasycená a modravá, nebo stříbrná.
 • Oči: modré, šedé, šedo-modré, hnědé a lískové - se šedým odstínem, tmavě hnědé (méně často). Může být šedozelená nebo zeleně modrá.
 • Tón pleti: růžová, studená béžová, šedavá, růžovohnědá, často bledá.
 • Podle typologie sezón: chladné léto nebo studená zima.

Doporučené barvy oděvu: Vaše paleta je studený gamut obsahující modravý odstín. Modré a růžové předměty vypadají skvěle na vás. Nejvíce vítězné barvy jsou čistě modrá, modrozelená, chrpa modrá, indigo, měkká modrá, stříbrná, modrá zelená, smaragdová zeleň, fialová, lila, růžová. Z červené barvy zvolte vínové víno, fuchsii, meloun, modro-červenou barvu malin. Z žluté - pouze světle citrónově žluté a pak v omezeném objemu. Z neutrální škály - šedá, bílá, šedavá nebo růžovo hnědá.

Ne doporučené barvy: Teplé odstíny a jasné kontrasty jsou pro vás nežádoucí. Oranžová, světlá kukuřice-žlutá, červená, zlatá, černá je lepší nepoužívat (černá - možná daleko od obličeje). Nesnažte se vybrat hnědou barvu jako hlavní barvu oblečení. Béžová, kaki, teplá smetana, terakota a červená rajčata nebudou schopny zvýraznit vaše přirozené barvy, ale naopak je potěší. Nahraďte příliš jasné tóny šťavnatými jemnými tóny.

Jasný typ

 • Obecný vzhled: kontrastní, jasný, výrazný.
 • Vlasy: černé, modro-černé, kaštanové, hnědé. Pokud jsou bílé světlé, jako severská blondýnka, bohatě šedá.
 • Oči: hnědé, černé, jasně modré, modré, ocelové, zelené, jasně lesklé. Nasycená - zpravidla je barva duhovky v kontrastu s bílou oči.
 • Tón pleti: světlý, porcelánový, slonovinový, středně-béžový, hustě tuhý, jasně tmavý, jasně nažloutlý-béžový.
 • Podle typologie sezón: jasný jar nebo jasný typ zimní barvy.

Doporučené barvy oděvů: Paleta je jasná, čistá a saturovaná. Jsou také nazývány hlavními. Používejte kontrastní, živé barevné kombinace. Vaše tóny: čistě bílá, černá, jasně červená, fuchsie, pelargónie, fialová, modrá, čistá tmavě modrá, citrónová, jasně fialová. Oranžová, korálová, smaragdová, tmavě zelená, tyrkysová, čistě zelená a modrozelená jsou také vhodná. Z neutrálu - kromě bílé a černé, šedé, šedo-hnědé.

Ne doporučené barvy: Ztlumené, měkké odstíny a monotónnost - to, co potřebujete. Snažte se zastavit výběr na smíšených, složitých odstínech, šedo-béžových, měděných, bronzových atd. Jasnější a čistší barva - tím lépe budete vypadat.

Měkký typ (změkčený typ, tmavě pastelová barva)

 • Celkový vzhled: měkký, harmonicky tlumený, diskrétně elegantní.
 • Vlasy: světle hnědé, jasně hnědé, hnědé se šedým odstínem, jasan-blond, hnědé, růžové dřevo, světle hnědé.
 • Oči: šedé, modrozelené, šedo-modré, zeleně hnědé, světle hnědé, zeleně-hnědé, šedohnědé, hnědé, okrové, lískové, zelené, šedohnědé.
 • Tón pleti: slonovinová, růžovo-béžová, bronzová, světle béžová, béžová, hnědá, světle olivová, ořechově hnědá, často s pihami.
 • Podle typologie sezón: uvolněné léto a změkčené podzimní zbarvení.

Doporučené barvy oděvů: Vaše tóny jsou složité, smíšené, tlumené, ne jasné, měkké. Čím více odstínů v nich je smíšeno - tím je barva silnější a tím více vyhovuje vám. To je půlměsíc. Můžete si vybrat barvy jako béžová, žlutozelená, šedozelená, olivově zelená, modrozelená, tyrkysová, tmavě modrá, celadonová, šedavě modrá, vínově červená, tlumená terakota, růžové dřevo, lila, lilek. Jste perfektní monochromatické, monochromatické barvy. Vyberte neutrální šedo-hnědé, šedé, čokoládově hnědé odstíny, barvu kakaa, slonovinovou barvu, ovčí vlnu, skořápku, broskvovu, hrdzu, bronz, měď, ořech, hořčici, khaki, korálovou barvu, žluto-hnědou, zlatou.

Nekompatibilní barvy: Jasné, čisté tóny, stejně jako jasné kontrastní kombinace vám nevyhovují. Jasně bílá, černá, čistě červená, jasně žlutá atd. nebudou zdůrazňovat vaši přirozenou eleganci, ale naopak, utopí se s důrazem na vaši tvář - na sebe.

Tmavý typ (tlusté barvy)

 • Obecný vzhled: silná, nasycená, vyzařující síla.
 • Vlasy: černá, tmavě blond, tmavě hnědá, hnědo-černá.
 • Oči: tmavé a kontrastní, nasycené tóny - černé, hnědé, tmavě oříškové, tmavé olivové.
 • Tón pleti: hnědá, tmavá olivová, černá, šťavnatá béžová, slonovina.
 • Podle typologie ročních období: tmavě zimní nebo tmavě podzimní barvy.

Doporučené barvy oděvu: Jsou tmavé, tlusté, bohaté tóny, od středních odstínů až po nejtemnější. Čisté tóny budou fungovat také. Vyberte si barvy: černá, dřevěné uhlí, lilek, modro-černá, tmavě modrá, královská modrá, borovice, šedozelená, červená barva vína, rajčata, fuchsie, čokoláda, bílá, jasně čistá žlutá. Současně by měly být hlavní oblečení tmavých odstínů a doplňky k nim, příslušenství - jasné. Kontrastní kombinace tohoto typu - tvář. Příslušenství je však potřeba jasně: modrá, červená, žlutá, tyrkysová.

Ne doporučené barvy: Pastel, vybledlé, světle pastelové, smíšené, tlumené tóny vám nebudou vyhovovat. Vyhněte se monotónnosti, nedostatek kontrastu.

Typ světla (světlá pastelová barva)

 • Celkový vzhled: lehký, jemný, průhledný, měkký.
 • Vlasy: světlá blondýnka, blond (popelečná nebo zlatá, ale ne jasná), blond, světle hnědá, lehká měď, kaštan.
 • Oči: modrá, šedá, šedo-modrá, aqua, vodnatá, světle zelená, oříšková.
 • Tón pleti: světlý, bledě porcelánový nebo slonovinový, broskev.
 • Podle typologie sezón: lehká jarní nebo lehká letní barva.

Doporučené barvy oděvu: Paleta - od lehkého měkkého pastelu až po středně tóny. Jsou povoleny čisté i smíšené tóny, ale jejich hlavním rysem je nízká sytost, průhlednost, jemnost, měkkost. Nejlepší ze všech barev barvy modrozelené barvy. Vhodné: světle modrá, celadon, světle zelená, broskvová, béžová, tlumený meloun, karafiát, jemná šedo-modrá nebo šedozelená, jemná tyrkysová, světle růžová, růžová, lososově růžová, mango barva, šeřík, šedohnědá (světlá), barva kávy s mlékem, šedá, barva kakaa, růžovo-béžová, lehký korál, semiš, světle citrón, žluto-hnědá. Od bílků vyberte tlumené, matné odstíny. Například barva slonoviny nebo ovčí vlna. Čím blíže k obličeji - tím jasnější by měla být barva. Vyhněte se kontrastním kombinacím. Vaše motto je něha.

Nevhodné barvy: Tmavé, syté, silné, jasné kontrastní tóny. Vyhněte se jasnému tmavému a ledovému světlu.

Abyste konečně zjistili, na jaký typ barvy patříte, tento popis vzhledu nemusí být dost. Další práce budou vyžadovány.

Chcete-li to provést, vezměte látku různých odstínů a připevněte je k obličeji. Osvětlení by mělo být fluoreskující, tvář - bez make-upu, vlasy - přirozené barvy. A pokud je máte malované, stačí je uzavřít bílou šatkou (a můžete dokonce definovat typ jediným odstínem kůže a očí).

Tkaniny, jejichž barvy zvýší vizuálně atraktivitu vašeho obličeje - vynecháte v jednom směru a naopak budou zdůrazňovat nedostatky (buď přidat vrásky, nebo "vyndat" vzhled, uškrtit pleť, nebo zvýraznit sami sebe atd..) - na druhou stranu. Poté se pokuste zjistit, která z uvedených stupnic jsou tkaniny v první hromadě a - v druhé. To je vzrušující proces. A co je nejdůležitější, užitečné - takže se můžete stát ještě atraktivnějším, a zbavit se výdaje na věci, které pro vás nejsou v barvě vhodné.

A pamatujte, že tento výsledek bude užitečný pro vás po celý váš život. Vzhledem k tomu, že se rozsah barev nezmění s věkem. Mohou se jednat pouze o drobné úpravy, například s drastickou změnou barvy vlasů nebo ve stáří - s výskytem šedých vlasů. Ale stále zůstáváte ve stejném typu barvy.

Barva vlasů pro hnědé oči: hledáme úspěšnou kombinaci

Aby vypadala harmonicky, je důležité, aby všechno v ní bylo úspěšně spojeno.

Například je nutné, aby zvolená barva vlasů odpovídala barvě očí dívky co nejlépe, pak bude určitě vypadat opravdu velmi krásná.

Zde budeme diskutovat, jaká barva vlasů pro hnědé oči je nejúspěšnější.

Barva vlasů pro hnědé oči

Podle statistik jsou dámy s hnědýma očima mnohem víc než všechny ostatní, takže pravděpodobně budou mít zájem vědět, jaká barva vlasů pro hnědé oči by pro ně byla nejlepší, protože mnoho žen hledá po celou dobu jejich úspěšné kombinace.

Hnědé oči jsou velmi krásné, doslova foukají teplo a dokonce i nějaký druh lásky. Tato barva je hluboká a hluboká. K tomu, aby se všechny poznatky úspěšně projevily v obrazu, musí barva vlasů splňovat několik kritérií, která budou dále projednána.

Blond vlasy

Dříve blondínky s hnědými očima byly považovány, zhruba řečeno, za nedorozumění přírody, protože vzhled dívky z toho vypadal velmi nečekaně a neobvykle. Ovšem právě díky své neobvyklé povaze se stal atraktivním. Ačkoli je třeba poznamenat, že ne každá žena s hnědými očima se rozhodne změnit svůj vzhled tak drasticky, protože to je docela riskantní krok.

Většina mladých žen s hnědými očima má tmavé obočí a právě teď, v kombinaci s světlými kadeřemi, nebude vždy vypadat úplně harmonicky a dokonce ještě horší, mohou dělat obličej příliš hrubý. Kromě toho budou kořeny růst příliš rychle, což samozřejmě zkazí vzhled blondýny. Proto chcete-li pro hnědé oči udělat světlou barvu vlasů, nedoporučujeme zvolit si odstíny blond. Nejúspěšnější podnikání na cestě k blond budou světle hnědé odstíny, s kterými byste měli v případě potřeby upravit barvu obočí tak, aby kontrast nebyl tak zřejmý.

Tmavé vlasy

S brunetkami jsou věci jednodušší a jejich tmavé oči se naprosto přesně hodí, což je dokonce zbytečné argumentovat. Díky němu vypadají ještě živější, tajemné, zajímavé. Tato kombinace je přirozená a vypadá přirozeně, byla vynalezena přírodou, a proto je tato volba ideální při výběru barvy.

Barva vlasů pro hnědé oči v tomto případě zahrnuje mnoho tmavých odstínů. Stojí za to začít s tím, jak tmavá je barva vlastních očí a obočí. Je bohatší a hlubší, čím bohatší si můžete vybrat barvu vlasů.

Velkolepý čokoládový odstín na dívkách s hnědými očima vypadá skvěle, zdůrazňuje tajemství tmavých očí nejvýhodněji.

Červené vlasy

Červené vlasy a dámy s hnědýma očima mají neobvyklý a extrémně stylový vzhled. Obrovský přínos pro tento typ hnědých očí je jen volbou, všechny odstíny mědi a červené jsou pro ně ideální. Nicméně, než se konečně rozhodnete o barvení v podobné barvě, musíte se ujistit, že na kůži nejsou různé nedostatky, protože s červenou budou zřetelnější.

Světlá červená barva vlasů pro hnědé oči by měla být měkčí, lehčí. A téměř černé oči se musí podívat na takové odstíny jako ohnivá, třešňová, tmavá měď.

Jak si vybrat barvu vlasů hnědými očními barvami?

Navzdory obecnému názvu barvy mohou být lískové oříšky zcela odlišné, nikoliv podobné odstínům. Proto je také důležité vzít v úvahu při výběru barvy vlasů. Čím pečlivěji je kombinace promyšlená, dívka bude vypadat lépe tam.

Jantarové oči

Jsou dostatečně lehké, takže se jejich majitelům nedoporučuje malovat kudrlinky v příliš tmavých barvách. Na pozadí hluboké, příliš syté barvy budou jasné slunečné oči prostě ztraceny, ztmaveny, absolutně nikdo si nebude všimnout své krásy.

Barva vlasů pro oříškové oči jantarové barvy, můžete si vybrat mezi teplými tóny, jako je karamel a v jeho blízkosti. Dokonce i s červenými hlavami budou majitelé oranžových očí vypadat dobře.

Tmavě hnědé oči

Krásná, velmi hluboká barva je neuvěřitelně atraktivní a zcela sebestační, takže si můžete natřít kudrlinky v černé, kaštanové a jiné barvě podobné spektru. Tato možnost bude nejpřirozenější, harmonická a velmi jasná.

Barva vlasů pro tmavohnědé oči bude záviset na typu barvy. Proto bude na tom záviset výběr mezi modrou černou nebo čokoládou. Je však důležité pamatovat na odstín obočí a kvalitu pokožky.

Péče o zelené oči

Extrémně tajemná a dokonce kouzelná barva je považována za chameleon, stejně jako u různých osvětlení se může mírně změnit.

Je velmi důležité zdůraznit expresivitu tohoto odstínu. Proto se doporučuje používat barvu vlasů pro hnědé oči chameleonů s péčí v čokoládě, tmavě červené, blízké tónům.

Jak si vybrat barvu vlasů pro hnědé oči?

Výše uvedené body týkající se výběru nejlepší barvy vlasů nebudou úplné, pokud nebudeme ignorovat ostatní, stejně důležité vlastnosti. Je obtížné dosáhnout úplné shody se všemi doporučeními, proto stojí za to vycházet ze společných rysů, které se shodují ve vzhledu.

Barva kůže

Exotický tón tmavé pleti lze získat solárními postupy a můžete se s ní narodit. Dívky, které mají štěstí, že se narodí s "přirozeným opálem", by měly být upřednostněny černé barvě nebo kaštanu s jantarovým odstínem. Nebude to bolet a lehké, téměř nepostřehnutelné zvýraznění, které pomůže přidat obraz měkkosti.

Hladká, mléčně zbarvená kůže vypadá svěží a hladká na pozadí kudrnat medu. A ti, kteří chtějí tmavší vlasy, doporučujeme je barvit na barvu kávy s mlékem, ale ne tmavší. Velmi hluboko bude vypadat nevhodně.

Plamenné odstínky z růžových listů úspěšně vyhovují pouze těm dívkám, které mají obličej obličeje. Současně, pokud jsou kapilární sítě na světlé kůži příliš nápadné, pak v kombinaci s červenou barvou vlasů dávají dívce bolestivý vzhled.

Tvar tváře

Není známo mnoho lidí, ale i tvar obličeje ovlivňuje barvu vlasů, kterou si vyberete pro sebe, a proto byste se měli seznámit se základními pravidly výběru.

Majitelé ideální oválné tváře mohou přijít velmi, a to jak z hlediska barvy vlasů, tak z hlediska účesů a stylingu. Zde se nemusíte bát experimentovat, respektovat vaše osobní preference.

Chcete-li vytvořit čtvercový obličej vizuálně užší, měly by být odstíny tmavé, pomohou vám tvar obličeje vizuálně blízko ideálu.

Ostré rysy trojúhelníkové plochy budou vypadat dobře v rámech červených odstínů.

Pokud jde o baculaté dámy, pak si mohou v zásadě vybrat libovolnou barvu, kterou mají rádi. Výjimkou jsou majitelé zaoblených tváří, skrývá je jen tmavé odstíny.

Barva obočí

Barva vlasů pro hnědé oči závisí na jedné další důležité charakteristice, která již byla zmíněna více než jednou, jmenovitě odstín obočí.

Je to všechno poměrně jednoduché, je žádoucí, aby obočí byly barevně blízké vlasům. Například lehké obočí zarostlé tmavými prameny budou vypadat vybledlé, tvář jejich majitele se zdá být vymazána. Nicméně, když opravdu chcete experimentovat, můžete vždy odstínit obočí v pravém stínu, to stojí za to pamatovat.

Když se přirozená brunetka změní na blondýnu, její obočí vyčnívá proti bílým kudrlinkám. Mnoho lidí se tomuto kontrastu líbí, ale umělci make-up říkají, že je nejvhodnější neprovádět takové experimenty.

Slunečno červená dokonale doplní majitele černého nebo kaštanového obočí, protože obraz jistě vypadá dobře.

Navíc je dnes přirozenost v módě, takže stojí za to vyhlazovat barevný kontrast mezi vlasy a obočí, čímž je přirozenější.

Pokud opravdu chcete namalovat kudrlinky v ne zcela vhodném odstínu, pak musíte myslet na barvení obočí. Aby se obočí stalo temnějším, mnohé se uchýlily k tetování, ale stále se to dělá po dlouhou dobu, takže tato metoda je příliš radikální. Nejlépe se uchýlíte k obvyklému barvení barvou nebo k vytvoření biotatu s hennou.

Pokud mluvíme o tom, jak zesvětlit vaše obočí, můžete to udělat pouze pomocí blesku.

Při výběru barvy vlasů pro hnědé oči je třeba vzít v úvahu naprosto všechny nuance, které jsou ve vzhledu, protože nakonec byste měli získat harmonický, přirozený obraz.

Ve videu níže uvidíte nejen krásnou barvu vlasů, ale také make-up vhodný pro dívky s hnědými očima. Neměli byste se omezovat na jeden odstín, když jste v módním obarvení ze dvou nebo více tónů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy