logo

Cosmotop

Po - Pá od 10:00 do 19:00

Autorizace

Registrace

Vaše objednávka

Moje nákupy

Super koncentrovaný růstový inhibitor růstu srvátky

Kapacita: 10 * 4ml 2120 stran

Výrobce: Řádek:

Země: Francie

Použití:

 • Může být použit jak na obličeji, tak na těle.
 • Aplikujte po odstranění chloupků
 • Použijte do 3 dnů

Akce:

 • Zpomaluje růst vlasů po depilaci, zatímco změkčuje, osvěžuje a uklidňuje pokožku.
 • Pravidelným používáním snižuje chloupky a zpomaluje jejich růst

Skládá se z:

Certifikáty a doporučení:

Výrobek je certifikován, schválen a testován dermatology.

Sérum, které zpomaluje růst vlasů DECLINE

Od 1 kusu - 820 rublů.
5 ks. - 690 rublů.
10 ks. - 620 rublů.

Aktivní přísady: extrakt fibururie, palmatin, avokádový olej.
Akce: DECLINE unikátní sérum speciálně navržen tak, aby zpomalení růstu vlasů a zabránit zarůstání chloupků po postupů odstraňování chloupků, a to díky jeho základních složek: extraktu fibraurii a palmatina, účinných látek, které přicházejí do základu vlasových folikulů, dynamicky regulaci růstu vlasů. Avokádový olej vyživuje a změkčuje kůži, působí protizánětlivě, zmírňuje podráždění a zarudnutí po depilaci postupu.
Výsledek: pravidelné používání séra prodlužuje dobu depilace, což činí vlasy tenčí a lehčí. Hlavní složka extraktu séra - fibraurea pomáhá vektorově zaměřit činnost pouze na vlasový folikul, zpomalovat růst vlasů a zabraňovat jeho růstu. Sérum je ideální pro linie bikin, paží, nohou, podpaží a intimní oblasti.
Aplikace: aplikujte sérum denně na předem očistenou pokožku 2krát denně. Je třeba aplikovat po jakémkoli druhu depilace (holení, epilátoru, vosku, krému apod.).

Kontaktujte nás

Zboží je nevratné.

Zboží dobré jakosti, které nelze vyměnit (vrácené), jsou uvedeny v seznamu schváleném dekretem vlády Ruské federace ze dne 19. ledna 1998. Č. 55. Přečtěte si další informace

 • Popis
 • Parametry
 • Odeslání

Sérum, které zpomaluje růst vlasového systému Hair Reduction Hair Serum. Zkusí vlasy lehčí a tenčí během pouhých dvou týdnů. Díky přírodním složkám: papája - má bělící efekt a odstraňuje nežádoucí vlasy. Ideální pro nohy, podpaží, obličej, tělo a intimní místa. Používají muži a ženy. Používá se okamžitě po odstranění chloupků, aby byly dosaženy nejlepší výsledky. Nezpůsobuje podráždění, vyživuje a zvlhčuje pokožku. Při pravidelném používání jsou vlasy tenké a neviditelné. Vhodné pro citlivou pokožku. Objem: 120 ml. Výrobce: SYSTEM JO Products, USA.

Účel kosmetiky:

pro depilaci a epilaci; pro tělo

pro všechny typy pleti

Sdílet s přáteli:

Pravidla pro otázky a zpětnou vazbu

Chcete napsat recenzi nebo hlasovat
registrace na webu

Přihlaste se k účtu Wildberries nebo se zaregistrujte - trvá to maximálně dvě minuty.

PRAVIDLA PRO OTÁZKY A ODPOVĚDNOST

Recenze a otázky by měly obsahovat pouze informace o produktu.

Recenze mohou zákazníkům zprostit procento zpětného odkupu nejméně 5% a pouze u objednaného a dodaného zboží.
U jednoho produktu nemůže kupující opustit více než dvě recenze.
Do recenzí můžete připojit až 5 fotografií. Produkt na fotografii by měl být jasně viditelný.

Následující recenze a otázky nejsou povoleny k publikování:

 • poukazuje na nákup tohoto produktu v jiných obchodech;
 • obsahující telefonní čísla, adresy, e-maily, odkazy na stránky třetích stran;
 • s hanebností, poškozující důstojnost jiných zákazníků nebo obchodu;
 • s velkým množstvím velkých písmen (velká písmena).

Otázky se zveřejňují až poté, co obdrží odpověď.

Vyhrazujeme si právo upravit nebo neveřejnit recenzi a otázku, která neodpovídá ustanoveným pravidlům!

Chyba při načítání

Můžete přidat až 5 fotek.

Obdrželi jsme vaši zprávu a přijali ji.

Některé recenze vyžadují ověření, takže zveřejnění může být zpožděno.

Sérum Retard sérum zpomalující vlasy 10 * 10ml

Dárek:
Od 2 sond na objednávku

100% záruka pravosti

Platba při obdržení objednávky

Systém kumulativních slev

Doprava zdarma
Moskva a Petrohrad od 3500 p. RF od 4500 str.

Od výrobce:

Zvýšení doby mezi depilačními procedurami umožňuje sérum, které zpomaluje růst vlasů Sérum Retard od společnosti Beauty Image. Kompozice zahrnuje přírodní extrakty s vlastnostmi rychlé absorpce a absorpce. Sérum může používat všichni, bez ohledu na typ pleti. Má peelingový efekt. Používá se k zpomalení růstu vlasů po postupu jejich odstranění. Exfoliační účinek se projevuje ve větší míře, pokud se látka používá po každé depilační proceduře. Chloupky jsou tenčí a méně viditelné na kůži a proces zvětšení je neutralizován.

Způsob použití:

Nástroj se aplikuje na kůži po proceduře depilace. Vypláchnutí není nutné.

Složení:

Syrovátka Syrovátka Retard zpomaluje růst vlasů krásou Obraz je složen z: výtažek z lísky, arniky extrakt, sojové extrakt, papája extrakt, ovocných kyselin, soustředit Pilinhib® Veg.

Oceňujeme si pověst a nabízíme 100% originální produkty.

Můžete si zakoupit libovolný produkt v našem on-line obchodě a mít jistotu v jeho kvalitě. Pracujeme pouze s oficiálními distributory a důvěryhodnými dodavateli.

Dáváme vám 100% záruku vrácení nebo výměny všech vašich nákupů, bez ohledu na důvody, pro které vám nevyhovují.

Návrat / výměna je možná do 14 dnů od uskutečnění nákupu v případě, že produkt nebyl používán, jeho spotřebitelské vlastnosti, prezentace, originální tovární obaly, etikety jsou zachovány.

Sérum zpomalující růst vlasů

Účinek léku:

Sérum, které zpomaluje růst vlasů po depilaci exfoliačním účinkem. Zpomaluje růst vlasů díky aktivním složkám jako koncentrát Pilinhib® Veg, skládající se z Hamamelis, Arnica a Soy. Extrakt z papáji a ovocné kyseliny mají exfoliační účinky. Pravidelné používání séra umožňuje prodloužit dobu mezi depilačními procedurami a oslabit vlasy, zmenšit jejich délku a tloušťku, stejně jako zabránit vzniku zvětšených vlasů.

Aktivní složky:

 • extrakt z hvězdice
 • extrakt z arniky
 • sójový extrakt
 • extrakt z papáje
 • ovocné kyseliny
 • Pilinhib® Veg koncentrát

Účinek léku:

Sérum, které zpomaluje růst vlasů po depilaci exfoliačním účinkem. Zpomaluje růst vlasů díky aktivním složkám jako koncentrát Pilinhib® Veg, skládající se z Hamamelis, Arnica a Soy. Extrakt z papáji a ovocné kyseliny mají exfoliační účinky. Pravidelné používání séra umožňuje prodloužit dobu mezi depilačními procedurami a oslabit vlasy, zmenšit jejich délku a tloušťku, stejně jako zabránit vzniku zvětšených vlasů.

Aktivní složky:

 • extrakt z hvězdice
 • extrakt z arniky
 • sójový extrakt
 • extrakt z papáje
 • ovocné kyseliny
 • Pilinhib® Veg koncentrát

Aplikujte na čistou pokožku na konci procedury.

Prostředky pro zpomalení růstu vlasů po epilaci: mýtus nebo realita?

Trh pro další pečující produkty po odstranění chloupků je plný různých lotion, krémů, koncentrátů a elixírů. Všichni potřebují? Opravdu pomáhají?

Snad nejkontroverznější a nejpochopitelnější z nich jsou látky, které zpomalují růst vlasů po epilaci. Pokusíme se pochopit chemii těchto výrobků a zjistit, jak fungují.

Papain je rostlinný enzym extrahovaný z melounového stromu (papája).

Výrobci tvrdí, že účinnost této látky je způsobena skutečností, že když vstoupí do folikulu, papain rozkládá proteinové molekuly, čímž zabraňuje tvorbě keratinu, čímž poskytuje pomalejší růst vlasů. Teoreticky je vše báječné, nicméně otázka potřebné koncentrace, stejně jako dodání látek do požadované hloubky zůstává otevřená. Nenašel jsem informace o rozsáhlém praktickém výzkumu účinnosti enzymů v oblasti pomalejšího růstu vlasů. Ovšem účinnost papainu v boji proti zarostlým vlasům je díky své peelingové činnosti nepopiratelná. Není tedy možné volat nepotřebné produkty na bázi papainu. Ale nemluvíme o vrozených vlasech, ne?

Isokenolium laurelbromid

Kvartérní amoniová sloučenina. Je vše jasné? Takže já taky nic. Výrobci nepovažovali za nutné mluvit o mechanismu účinku této látky na růst vlasů. Na internetu jsem zjistil studii účinnosti inhibitorů růstu vlasů založených na této chemické látce. http://www.dermoday.com/dosyalar/1234888016.pdf. Na něm se zúčastnilo pouze 20 lidí, a proto nehovoří o žádné důkazní bázi. Nicméně je to lepší než nic. Po aplikaci prostředků na základě izokenoliuma laurea bromidu po dobu 60 dnů respondenti pokles hustoty vlasů o 15% na 1 centimetr, a začal růst o 30% pomalejší. Ale bohužel, 75% zaznamenalo obnovení růstu vlasů po přerušení léčby.

Rostlina extrakt z ořechu, šalvěje vývar, šťávu a arniky banda bůhví co. Zní povědomě nebolí ucho a běžné spotřebitele, jako v předchozích dvou látek, vytvářet iluze jasnosti se rozumí opatření, na základě nich. Ale to je jen marketingový trik. Lidé rádi, aby všechny „přirozené“ a „chemie“ běh jako čert z svěcenou vodou (oh, když jsem věděl, že naivní spotřebiteli prostředky, které byly pořízeny, stabilizované a zachovalé, iluze přirozenosti prostředků kosmetiky by se nechal navždy).

Výrobci neposkytují jasný mechanismus pro činnost těchto komponent, nemluvě o poskytování přesvědčivého výzkumu v tomto ohledu. O domácích prostředcích ke zpomalení růstu vlasů z přírodních bylin obecně nestojí za to mluvit. To vše je neúčinné, protože molekuly rostlinných složek jsou velké a nejsou schopné proniknout do pórů a nic, co by mohlo vyvrátit něco z otázky. Jen si přemýšlejte, jestli by byly všechny tyto infuze aktivní, ženy by už dlouho neměly vlasy a pro laserové procedury by nedošlo k desítkám tisíc rublů.

Krém, pomalý růst vlasů

Zde budeme hovořit o produktech v masovém trhu, tedy o těch produktech, které lze nalézt v supermarketech. Z nějakého důvodu je ve formě krému, který je oblíbenější u neprofesionální kosmetiky. Zdá se, že tento formát je více známý a srozumitelný širokému okruhu spotřebitelů.

Krémový gel pro zpomalení růstu vlasů Floresan Deep Depil, 150 ml (Rusko)

V jeho struktuře, najdete výtažky z aloe vera, heřmánkem a vlašských ořechů, jejichž účinnost nebyla prokázána v boji proti nadměrné vegetaci, ale tam je příjemný bonus v podobě kyseliny mléčné (už jsem psal o jeho úžasných vlastností pro boj proti zarůstání chloupků a suchou pleť).

Požádal jsem výrobce o koncentraci kyseliny mléčné v krému a on odpověděl! Za což moc děkuje! Jak se očekávalo, jelikož mléko v kompozici je na 13. místě, jeho procento v produktu je poměrně nevýznamné, konkrétně od 0,5 do 1%, nicméně toto množství je schopno zlepšit peelingové a hydratační vlastnosti krému. Myslím, že je to možné vyzkoušet jako zvlhčovač, protože emisní cena je asi 100 rublů, ale nebudu se spoléhat na uváděný účinek inhibitoru růstu ze slova vůbec.

Krém na zpomalení růstu vlasů a zvlhčení pokožky Byly 250 ml (Španělsko)

Tento krém k zpomalení růstu vlasů po odstranění chloupků jako aktivní složky obsahuje papain, věřím, že v malém množství, jako všechny neprofesionální výrobky domácí péče. Krém zvlhčuje dobře, což zabraňuje vzniku vlasů se zvětšeným vlasem, avšak v případě vážných problémů s růstem, nedoporučuji to, jsou tam efektivněji. Obecně můžete vzít, nevím, jak se tento krém vyrovná s pomalejším růstem vlasů, ale nebude to pro vás absolutně zbytečné. Cena je asi 700 rublů.

Odstranění vlasů po odstranění chloupků

Postupně se přiblížil profesionálním nástrojům na trhu.

Vybral jsem si nejobvyklejší v obchodech našeho regionu, domnívám se, že národní průměr je podobný.

Začněme s papainovými výrobky.

Před tím, než budete odstraňovat chloupky, zpomaluje růst vlasů ruského výrobce Aravia, přichází ve dvou typech.

Lotion pro zpomalení růstu vlasů a 2-v-1 pleťové mléko proti růstu vlasů a pro zpomalení růstu vlasů, 150 ml (Rusko)

Oba produkty obsahují papain, jen o něco více v první. Při použití těchto nástrojů nezapomeňte na dodatečnou hydrataci pokožky, zejména v období podzim / zima, kdy je vzduch v místnosti obzvlášť suchý. Ceny začínají na 500 rublů na láhev.

Depileve inhibitory růstu vlasů (Španělsko) se vyrábějí ve formě pěny nebo gelu. Mají podobné složení, ale papainový gel obsahuje více.

Depileve Depilová pilulka 200 ml

cena od 1200 rublů

Depileve Gold Concontrate 10ml * 10 ks

cena je od 3000 rublů, někdy jsou ampule prodávána jednotlivě.

Sérum Depilflax pro zpomalení růstu vlasů 10 ml * 10 ks

od 1000 rublů (Španělsko)

Účinná látka v tomto případě je bromid izochenolium laurel, ale jeho obsah ve výrobku je menší než rostlinné extrakty, pouze 15-ti místo v kompozici. Diskuse o vysoké účinnosti tohoto nástroje je stěžejní.

Ampulky pro krásu obrazu pro zpomalení růstu vlasů s heřmánek, 10 ml * 10 ks

cena od 2000 rublů (Španělsko).

Tento výrobek obsahuje většinu isochenoliumlaureylsulfátu. Proto se nejvíce ze všeho očekává efektivní snížení růstu vlasů tomuto nástroji z celého seznamu. A to s velkým skepticismem. Ať už vám to pomůže být uznán pouze zkušeností.

Olej pomalý růst vlasů po odstranění chloupků

Snad nejvíce zmatené je používání formic olejů našimi ženami ke zpomalení růstu vlasů, prodejci také tvrdí, že jeho schopnost zbavit se nechtěných vlasů úplně v průběhu času. Údajně, arabské ženy, že jsou rozmazané a neznají problémy. Takže oni (a všechny ženy na světě) stále chodí chlupaté a utrácejí velké peníze za moderní postupy? Odpověď je jednoduchá - tento olej nefunguje a přinejmenším je to zbytečné. Kde se vyrábí? Za jakých podmínek? Z čeho? Mravenci (chudí mravenci)? No, no, jak! Neexistují žádné dokumenty nebo certifikáty, které by potvrdily jeho bezpečnost. Někteří z našich žen jsou tak bojí „chemie“, že jsou připraveny k použití jakýkoliv nesmysl s předponou „přirozeně“, aniž by sebemenší představu o složení výrobku, ale ne jíst majonézy morschatsya. Tento olej není jasný, co není jasné, odkud může způsobit alergickou reakci. Před aplikací na kůži neznámeho původu si prosím důkladně promyslete. A cena za 20 ml začíná od 500 rublů. Online obchody s tímto olejem prodávají sen, jak se zbavit vlasů, něco třepat za relativně nízkou cenu a nic víc.

Je možné zpomalit růst vlasů?

Odpověď na otázku, jak zpomalit růst vlasů po epilaci, stále stojí za to říkat, že neexistují žádné záruky, že alespoň jeden z uvedených výrobků vám ušetří vlasy nebo vážně ovlivní jejich růst.

Jak jsme viděli, na tomto tématu nebylo na internetu žádný seriózní výzkum. A co bylo zjištěno, bylo 20 lidí. Vzorek, upřímně řečeno, není reprezentativní, závěry jsou sporné. Kosmetické výrobky pro domácí použití se nevztahují na léků, a nejsou tedy v souladu se zákonem výrobce není povinen dokázat cokoli, aby nás, a tvrzení o jejich účinnosti na etiketách a omezen pouze na fantazii marketingu v reklamě. Proto není nutné uchovávat zbytečnou naději, kupovat prostředky ke zpomalení růstu vlasů. Pokus není mučení, a pokud chcete testovat sliby výrobců v praxi, neváhejte kupovat, ale pouze finanční prostředky od důvěryhodných výrobců a ne sporné oleje bez dokladů potvrzujících jejich bezpečnost.

Inhibitory růstu vlasů

"Zastavte se na chvíli!" - to je to, co mi přijde po depilaci. Je tak žádoucí, aby hladkost pokožky byla co nejdéle. Ale to je všechno sen. Ve skutečnosti se chloupky rychle zhoršují a chcete zpomalit růst vlasů.

Při holení je pokožka hladká nejméně po dobu jednoho dne, maximálně třikrát.

Chemická depilace (pomocí krémů, gelů) je stejně účinná jako holení.

Odstranění vlasů šetří vosk po dobu 2-4 týdnů (někdo roste jako vlasy).

Elektrický epilátor pomáhá zbavit se vlasů po dobu jednoho týdne, nejlépe dvoukrát.

Rozdíl mezi depilací může být výrazně zvýšený, pokud používáte speciální nástroje, které mohou zpomalit růst vlasů. Aktivita těchto prostředků je zaměřena na vlasový folikul - je oslabena (ale nepoškozena) a růst vlasů je výrazně snížen. Prakticky všechny profesionální linky pro biodepilaci nabízejí takové inhibiční látky. Zahrnují takové účinné látky, jako je extrakt z vlašských ořechů, sójové mléko, kurkuma, papain, extrakt z kořene hyacintu a samozřejmě i velmi složitou složku - laurylisochinolinbromid. Takové výrobky jsou drahé, stejně jako veškerá profesionální kosmetika. Levnější výrobky prezentované v obchodech, které podle recenzí neposkytují hmatatelný účinek.

Na základě znalostí hlavních složek inhibitorů je možné doma připravit prostředky k zpomalení růstu vlasů.

Recept 1.

Potřebujete kurkuma - indické koření, které úspěšně využívají východní ženy ke snížení nežádoucí vegetace na těle. Malé množství kurkuma se zředí teplou vodou, dokud nedosáhne krémová hmota. Tato hmota se aplikuje na dokončené oblasti pokožky a pokryje se lepícím povlakem. Mimo jiné má kurkum protizánětlivé vlastnosti.

Recept 2.

Po depilaci odstraňte pokožku a každý den zelenou hroznovou šťávou. Tento účinek lze dosáhnout použitím šťávy z mladých výhonků hroznů (nejlépe divoké).

Recept 3.

5 g amoniaku, 35 g běžného alkoholu, 1,5 g jodu a 5 g ricinového oleje, aby se tato sloučenina mísily a namazaly plochy nežádoucích vlasů 1-2 krát denně.

Recept 4.

Potřebujte kořen hyacintu na jemném strouhaní a pak vytlačte šťávu z buničiny. Touto šťávou se třepe do kůže po depilaci a každý den.

Recept 5.

Tento recept vyžaduje ingredience, které nejsou tak přístupné. Mohou být zakoupeny ve specializovaných prodejnách, které prodávají kosmetické přísady. K přípravě tohoto nástroje potřebujete:

Pepřová voda - 20 ml

Bromelain - 0,3 g

Peppermint Essential Oil - 3 kapky.

Guarová guma - 0,3 g

Papain a bromelain musí být rozpuštěny ve vodě z peprmintanu. Přidejte guarovou gumu - pomáhá zahuštění roztoku. Pak míchat esenciální olej máty. Vše důkladně promíchejte. Aplikujte okamžitě po depilaci a po dobu 2-3 dnů. Poté můžete použít 2 krát týdně. Směs protřepat před použitím. Doporučuje se připravit malé množství směsi, takže to stačí na týden.

Tento recept se odebere na internetových stránkách internetového obchodu aromarti.ru. Můžete také objednat potřebné součásti.

Olej po depilaci

Vzhledem k obsahu jemných rostlinných a éterických olejů je tento přípravek vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku obličeje, která uklidňuje a osvěží, má antiseptický a protizánětlivý účinek, stimuluje regeneraci kožních buněk. Kompozice obsahuje esenciální oleje - čajovníkový strom, modrý heřmánek a mátovou pepř; rostlinné oleje - mandle, oslinník, borák, jojoba a lískové ořechy; vitamíny A a E, panthenol.

Koktejlové esenciální oleje

Složení: olej z hroznových semen (disperze 22,5%), komplex esenciálních olejů (bergamot, čaj, tymián, šalvěj, levandule, eukalypt, geranium, myrta, česnek).

Akce: Nástroj je speciálně navržen pro prevenci a odstraňování pupíků a vlasů. Bikini oblast často vykazuje známky zánětu: kůže je podrážděná pupínky. Je obtížné bojovat s nimi a na kůži často zůstává hnědá známka. 100% přírodní čistící koktejl esenciálních olejů čistí, dezinfikuje a léčí pokožku.

Aplikace: aplikujte na každou pupenku s bavlněným tampónem jednou nebo dvakrát denně (ráno a večer) až do konečného zmizení pupíků. Po epilaci se doporučuje počkat nejméně 24 hodin před aplikací přípravku na kůži.

Mléko zpomaluje růst vlasů

Složení: ARP100 rostlinný komplex (palina, trpasličí dlaň, cuketa), ořechový olej.

Akce: Rostlinná ARP100 má složitý účinek na strukturu a rychlost růstu vlasů. Již ve druhém měsíci aplikace mléka je růst vlasů výrazně zpomalen a jejich počet klesá. Klinické studie prokázaly účinnost tohoto rostlinného komplexu a snížily tak počet vlasů po dvou měsících použití o 37%.

Aplikace: aplikujte denně na kůži pět dní po epilaci.

Lotion se po odstranění chloupků koncentroval

Složení: esenciální oleje, rostlinné výtažky, vitamíny A, E, F.

Akce: Enzymy papáje a sóje umožňují zpomalit a omezit proces růstu vlasů, zúžením krevních cév a hojení kůže a také obnovení hydrolipidové vrstvy kůže po voskování. Doporučuje se zejména pro dehydratovanou a demineralizovanou pokožku. Ovládá jako revitalizační sérum, které ve svém složení obsahuje skutečný kosmetiku krásy.

Aplikace: aplikujte pleťovou kůži okamžitě po epilaci a poté denně po dobu pěti dnů.

Krém "3A"

Složení: včelí vosk, glycerin, alantoin, mimosa, mandlový olej ARP100, nealkohol, vitamin E, karite, kakaové máslo.

Akce: trojitý efekt: antiseptický, uklidňující, pomalý. Účinně odstraňuje zarudnutí a podráždění, zpomaluje růst vlasů. Doporučuje se zejména pro obličejové a citlivé oblasti.

Aplikace: Aplikujte na pokožku poprvé po epilaci, pak denně po dobu deseti dnů.

Lotion po epilaci

Složení: voda, dusík, máta, esenciální oleje z levandule.

Akce: uklidňuje, osvěží, zabraňuje podráždění i těch nejcitlivějších kůží.

Aplikace: Aplikuje se na pokožku okamžitě po epilaci.

Lotion po epilaci

Složení: esenciální olej geranium trnitý, květinová voda z heřmánku ušlechtilá, hybridní levandule.

Aktivita: Upokojuje, zmírňuje podráždění, zabraňuje vývoji mikroorganismů, podporuje hojení epidermis a během epilace je zraněno.

Aplikace: Po epilaci otřete ošetřenou oblast bavlněnou podložkou navlhčenou lotionem.

Lotion, který zpomaluje růst vlasů. Při každodenním používání zabraňuje vypadávání vlasů, zatímco hydratuje a vyživuje pokožku.

GiGi® Honee je profesionální voskovací systém pro odstraňování chloupků. Voskování je způsob, jak bojovat proti nechtěným vlasům, který je považován za jeden z nejúčinnějších. GiGi® vyvinul systém, který vám umožní provádět postup odstraňování chloupků téměř bezbolestně a efektivně. Při výběru značky GiGi® získáte příležitost splnit požadavky nejnáročnějšího zákazníka.

Nejprve máte možnost vybrat si vosk, který je vhodný pro typ pokožky každého klienta. Můžete tak svým klientům nabídnout naprosto individuální přístup. GiGi® je nejen přírodní medový vosk. Nabídněte zákazníkovi, aby zvolil vhodnou chuť: kávu, čokoládu, zelený čaj a mnoho dalších.

Za druhé, použijte vhodný způsob, jak použít vosk. GiGi® nabízí tradiční verzi aplikace pomocí špachtle nebo kazety s válcovou tryskou.

Za třetí, GiGi® vosk je vhodný pro všechny části těla, na kterých provádíte odstranění chloupků. Vyberte vosk pro tvář, nohu nebo tvrdý vosk pro brazilské odstranění chloupků. V každém případě získáte bezkonkurenční výsledek a minimalizujete bolest zákazníka.

Začtvrté, systém odstraňování chloupků GiGi® je nejen voskem, ale také všechny přípravky potřebné pro odstranění chloupků. Lotiony a prášky pro přípravu pokožky pro odstranění chloupků, krémy na zklidnění pokožky, stejně jako produkty každodenního užívání, které zpomalují růst vlasů - to vše najdete v našich obchodech. Upozorňujeme také, že některé z těchto prostředků jsou k dispozici v malých množstvích, takže mohou být zdrojem dodatečných příjmů pro maloobchodní prodej v salonu.

Za páté, tvůrci voskového systému GiGi® se ujistili, že máte ve své práci všechny potřebné nástroje a doplňky. V profesionální sérii GiGi® nebo v našich obchodech naleznete vše od dřevěných špachtlí pro nanášení vosku na jednorázové šortky pro epilaci oblasti bikin.

Parafinová terapie zlepšuje fungování motorických kloubů, opravu tkání a rychlé hojení drobných ran a odřenin, zvláště zraněné kůžičky. Produktová řada GiGi® Paraffin je bohatá na vitamíny a přírodní přísady, které hydratují a vyhlazují pokožku, je bezkonkurenční mezi terapeutickými látkami pro tvář, tělo, ruce a nohy. Vyberte si parafín s vůní broskýň, levandule, vanilky nebo eukalyptu. Řada GiGi® Paraffin je kompletní systém parafinové terapie včetně všech potřebných příslušenství a přípravků.

Existují léky, které ovlivňují růst nežádoucích vlasů - to jsou inhibitory. Inhibitor růstu vlasů zpomaluje rozdělení a zrání vlasových folikulárních buněk. Inhibitor je koncentrovaný roztok obsahující účinné látky, které oslabují vlasový folikul, ale nepoškozují ho.

Pokud chcete zastavit růst nežádoucích vlasů, nejlepší způsob je kombinovat epilaci s inhibitorem růstu vlasů. Nejprve odstraňte nechtěné vlasy epilátorem s krémem nebo voskovým epilátorem a poté okamžitě po odstranění aplikujte inhibitor, který zpomaluje růst vlasů.

Inhibitor se používá několik dní, dokud se neobjeví nový vlas. Když se již objevily vrásky, musíte je odstranit epilátorem a znovu použít inhibitor růstu vlasů.

Inhibitor udržuje pokožku hladkou po dlouhou dobu, ale nevylučuje postup epilace.

Inhibitor nevede k růstu vlasů, ale pokud používáte vosk nebo elektrický epilátor, připravte se, aby se objevily rostoucí chloupky.

Při pravidelném používání je krém opravdu schopen zpomalit růst vlasů. Stává se to při působení speciálního enzymu sorbain, který je součástí výrobku. Růst vlasů se nezastaví, neblokuje, ale jen mírně zpomaluje a samotné vlasy se stávají tenčí a bezbarvé. Kromě toho musí tyto prostředky nutně zahrnovat vyživující a zvlhčující přísady, které přispívají k jejímu uklidnění po epilaci, a zmírňují podráždění a případné svědění.

PS Vím, že takový krém je v Nivea a Johnson Baby, ale prošel jsem fórami a všichni říkají, že to je nesmysl.

Možná někdo vyzkoušel profesionální střednictví, lidi, který opravdu pomáhá.

Sérum zpomalující růst vlasů

Akce:

Profesionální nástroj pro domácí péči. Speciální péče o pleť mezi depilačními procedurami, prevencí růstu vlasů, pomalejším růstem vlasů. Je to univerzální přípravek pro péči o pleť po jakékoliv depilaci. Zvláštní vzorec zpomaluje růst vlasů, což je zřídka a vzácně. Sérum snižuje otoky a zjemňuje pokožku po odstranění chloupků. Sérové ​​pleťové mléko odfarbí mrtvou pokožku vrstvy pokožky, čímž pomáhá oslabeným vlasům proniknout na povrch a ne vyrůstá. Má bělící efekt, který co nejdříve pomáhá eliminovat pigmentaci a tmavé stopy vrozených chloupků. Složení lotionu je šťáva bílých divokých hroznů, které vám umožní zpomalit růst vlasů a přímo ovlivnit vlasový folikul. Olej z kopřiva je známým tradičním prostředkem pro zpomalení růstu vlasů. Kromě toho je kůže pružnější a hladší. Sérum je ideální i pro citlivou pleť, zlepšuje vzhled pokožky, čímž je pružnější. Lotion zvyšuje dobu mezi sedmi depilací. Při systematickém uplatňování postupu se stávají depilační procedury méně bolestivé.

Způsob použití:

aplikujte přímo na kůži nebo netkanou látku, rozdělujte v měkkých kruhových pohybech, až do úplného vstřebání.

Cosmotop

Po - Pá od 10:00 do 19:00

Autorizace

Registrace

Vaše objednávka

Moje nákupy

Super koncentrovaný růstový inhibitor růstu srvátky

Kapacita: 10 * 4ml 2120 stran

Výrobce: Řádek:

Země: Francie

Použití:

 • Může být použit jak na obličeji, tak na těle.
 • Aplikujte po odstranění chloupků
 • Použijte do 3 dnů

Akce:

 • Zpomaluje růst vlasů po depilaci, zatímco změkčuje, osvěžuje a uklidňuje pokožku.
 • Pravidelným používáním snižuje chloupky a zpomaluje jejich růst

Skládá se z:

Certifikáty a doporučení:

Výrobek je certifikován, schválen a testován dermatology.

Sérum, které zpomaluje růst vlasů po depilaci "Elmira" Teana růstového inhibitorového séra po epilaci Elmira

Čištěná voda, decerelina (glycerin, extrakt aloe v listu, isochinolinbromid, enzymy mořských proteobakterií, polyquaternium, edetát sodný, alantoin, glukóza); arp100 (výtažky z palmových stromů, tvrdé vařené listy, squash); extrakt z hedvábí, olivem1000 (cetearyl olivat, sorbitan olivat), olivem 300 (peg-7 estery olivového oleje), olivový olej, baobabový olej, pantenol, zahušťovadlo, parfém, optin.

Sérum Teana, které zpomaluje růst vlasů po depilaci "Elmira". V srdci séra Elmira ze série deseti noci jsou enzymy námořních proteobakterií, které mají silné sedativní, regenerační a regenerační účinky.

Sérum Teana, které zpomaluje růst vlasů po depilaci "Elmira". V srdci Elmira sérum ze série Ten Nights jsou enzymy námořních proteobakterií, které mají silné sedativní, regenerační a vodu zadržující vlastnosti. Vzhledem k jedinečnému složení a extraktu z palmového séra jemně působí na pokožku po depilaci, nasycuje ji živinami, zmírňuje podráždění a zpomaluje růst vlasů. Olej Baobab účinně stimuluje obnovu buněk, snižuje podráždění. Extrakt z hedvábí obsahující oligosacharidy obnovuje epidermis. Jen deset večerů s Elmirou a vaší kůží bude měkké a sametové jako dítě

Použití:
Aplikujte malé množství séra na kůži na požadovaných místech, protřejte ji při lehkých masážních pohybech, až se zcela vstřebá.

Pro Více Informací O Suché Vlasy