logo

Tangle Teezer - hřeben pro všechny vlasy

Tangle Teezer je unikátní ergonomický kartáč na vlasy. Byl vyvinut britskou stylistkou, která se snažila vyřešit problém zamotaných vlasů. Kartáč získal celosvětovou popularitu. Mezi dalšími hřebeny vyniká neobvyklým jasným designem, materiálem s antistatickým účinkem a originálními zuby, které umožňují vyčesávat i ty nejobtížnější, kudrnaté vlasy bez nepohodlí.

Vlastnosti zázračného hřebene

Dokonce i vizuálně klasická Tangle Teezer se liší od jiných vlasových kartáčů. Je malý a oválný a nemá obvyklé rukojeti. Můžete zvýraznit následující rozdíly:

 • rozměry 12x8 cm;
 • Komfortně se hodí do ruky kvůli neobvyklému tvaru a měkkým liniím;
 • Materiál naprosto nezakrývá vlasy;
 • Umístění a délka měkkých zubů nejsou stejné jako u běžných "masáží".

Zuby se liší velikostí - řada krátkých se střídá s řadou dlouhých. Jsou vyrobeny z bambusu nebo silikonu. Kvůli pružnosti dochází k česání a měkkost "štětin" zajišťuje jemnou manipulaci a umožňuje vám neškodit vlasy.

Výhody a nevýhody

Oblíbenost výrobků značky Tangle Teezer získala díky mnoha výhodám:

 • ergonomický design;
 • schopnost pokrýt i mokré vlasy;
 • stylový design;
 • respekt k vlasům;
 • možnost použití s ​​prodlouženými prameny;
 • ochrana před rozdělenými konci.

Nevýhody:

 • nutnost zvyknout si na neobvyklý tvar;
 • vysoká cena kartáče;
 • nelze použít při sušení vysoušeče vlasů;
 • neschopnost udělat nádherný styl - Tangle Teezer vyhladí vlasy.

Díky vyhlazovacím vlastnostem může vyměnit žehličku Tangle Teezer. Nejen ženy mohou používat štětec, ale i muže.

Odrůdy kartáčů

Rozsah tangle teaser zahrnuje několik druhů hřebenů. Každá z nich má určité "cíle" a malé funkční rozdíly. Kromě toho je každý model prezentován v několika barvách - jsou černé, vínové, růžové, žluté a dokonce s leopardovým vzorem.

Tipy pro výběr videa

Jakýkoli populární produkt je falešný a Tangle Teezer není výjimkou. Falešné výrobky mohou vypadat jako originál, ale účinek použití bude velmi odlišný. Všechny výhody tohoto kartáče jsou ztraceny. Čínské repliky jsou mnohokrát levnější, ale z nich není moc smysl. Originálnost můžete ověřit pomocí speciální aplikace.

Náklady na původní hřeben

Čínské repliky je možné zakoupit za malou cenu, ale originální efekt stojí za to čekat od nich. Tato spleťová tezaře není levná. Náklady se liší v závislosti na místě prodeje a zvoleném modelu. V evropských obchodech si můžete objednat na 10-15 dolarů, cena v Rusku se pohybuje od 1000 do 2500 rublů.

Jak se starat

Materiál, z něhož je vyroben Tangle Teezer, zabraňuje růstu bakterií, ale pravidelně akumuluje mazu, prach a zbytky stylingových výrobků.

 • Je snadné umýt štětcem, je možné použít běžný šampon.
 • Doporučuje se to provádět nejméně jednou týdně.
 • Je také žádoucí vyčistit prostor mezi zuby štětcem nebo kartáčem.

Jak se hřeben objevil v průběhu let?

Recenze

Tatyana: Když móda pro tyto kartáče šla, objednal jsem ji na čínském místě. Nebyl jsem spokojen s výsledkem a nechápal, proč je každý obdivuje tolik. Pak mi dal originál a byl jsem překvapen obrovským rozdílem mezi nimi. Když se rozšíření vlasů - Tangle byla skutečná spása.

Anastasia: Mám kudrnaté "afro" vlasy a kvůli nim jsem vždycky trpěl. Měla krátký účes, protože česání tohoto hnízda je neskutečné... Bylo to, dokud jsem si koupil Tangle Teezer. Není to levné, ale stojí za to. Tangle Teezer byl pro mě ideální - konečně můžete hřebenit mokré vlasy bez bolesti.

Veronika: Už dlouho používám hřeben Tangle Teezer, jsem shromáždil téměř kompletní sbírku. Takové pohodlné kartáče se předtím nikdy nesetkaly. Normálně můžete po mytí, po vítr a dokonce i během barvení vyčesat vlasy. Doufám, že se s nimi nikdy nezúčastním.

Miracle hřeben Tangle Teezer: jak rozlišovat falešné, recenze, slevy

A znovu, nenávistný účinek pampelišky, věčná část špiček a náhlá ztráta vlasů - to vše je tak depresivní. A víte, že tlačení, rozštěpení a oddělení vlasů může být výsledkem jen špatného hřebene! Samozřejmě, neustálé barvení nebo vystavení vysokým teplotám způsobují uvedené příznaky, ale i když se vám podaří eliminovat použití stylových a chemických barviv, okamžitá každodenní interakce vlasů s traumatickým hřebenem bude mít stejný výsledek! Je to proto, že nesprávně zvolený hřeben může poškozovat vlasové folikuly spíše než provokovat ztrátu vlasů. A také produkt z nekvalitního materiálu, který má nejmenší praskliny a štěpky, slzy, prořízne vlasy a škrábne skalp, což mimochodem může vést k infekci.

Dívčí denní stížnosti na ztrátu vlasů při česání a rozhořčení mumií, které nemohly rozkmitnout knoflík ve vlasech jejich dcer, vybízely anglického stylistka Shauna P, aby vytvořil perfektní hřebínku.

Chcete-li koupit originální značkový hřeben, přejděte na místo oficiálního dodavatele a využijte speciální slevu z našich stránek jako dárek pro čtenáře.

Co je to spletené hřebeček?

Jedná se o inovativní, jedinečný ergonomický design, kartáč na česání vlasů, který je vyroben z vysoce kvalitního, hypoalergenního materiálu, neelektralizuje vlasy a také netraumatizuje jejich strukturu a pokožku hlavy.

Zázračný štětec neuvěřitelně jemně česal kudrlinky, neodtrhává zaklíněné konce. To je zvláště cenné pro barvení nebo bělení vlasů. Kouzelný hřeben bude velmi užitečný pro dívky s dlouhými vlasy, které se snadno zamotá a její problémy nejsou strašné. Přístroj má vliv na zarovnání, které nepochybně osloví vlastníky kudrnatých kadeří. A vlasy, které jsou náchylné k tomu, aby se tlačily, se stanou hladšími a poslušnějšími. Navíc kontakt s neobvyklým hřebenem materiálu dodává vlasům lesk.

Charakteristiky

Udělal zázračný štětec ve Velké Británii. Má firemní balení a vložku s popisem v několika jazycích.

Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu nebo bambusu, zcela hladké, bez štěpení. Špičky jsou vyhlazené, můžete udělat masáž hlavy. Samotné ohyby, délka a umístění zubů jsou pečlivě promyšlené, takže pečlivě oddělují chloupky.

Tvar výrobku je ergonomický, to znamená, že je vytvořen speciálně pro snadné použití: opakuje křivku dlaně. Některé modely mají konvexní tvar nebo vybrání pro prsty. Nejnovější modely mají pero.

Malá velikost hřebenu vám umožňuje vložit i do nejmenší kabelky. To platí zejména pro kompaktní model. Jeho hmotnost se pohybuje od 73 do 130 g., Přibližné rozměry - 9x6,5 × 5 cm, 12x7x4,5 cm (v závislosti na modelu).

Stylový design hřebene nenechá nikoho lhostejný. Je k dispozici v různých odstínech. Barevná schéma je neustále aktualizována.

Tajemství hřebene není v jeho vnější atraktivitě, ačkoli výrobek má jistě jedinečný design, ale v jeho přemýšlivém designu.

Výhody

 • Vhodné pro všechny typy vlasů, včetně rozšíření
 • Bezbolestně odhaluje vlasy, proto je ideální pro česání dětí
 • Narovnává vlasy a svítí
 • Netřídí vlasy, nepoškozuje a zabraňuje špičce
 • Můžeme mokré vlasy hřebčit a aplikovat masky a balzámy na vlasy, které se snadno umývají
 • Pohodlí masírovat pokožku hlavy
 • Kompaktnost vám umožňuje nosit v kabelce.
 • Vhodné pro profesionální použití, dlouhé podávání

Ergonomický a módní hřeben - skvělý dárek pro vaše přítelkyně, příbuzné a spolupracovníky.

Jaké jsou modely?

Dnes je na trhu devět typů originálních hřebenů. Naučte se funkce jednotlivých odrůd a můžete snadno určit, který model je pro vás vhodný.

Originální (původní)

Tento model se objevil jako první a získal mnoho ocenění. To je nejoblíbenější model v posledních letech. Má funkci - zářez v podobě kroku pro palec. Tangle Teezer Originální hřeben je skvělý pro profesionální a domácí použití. Rozlišuje více omezené barevné schéma.

 1. Originální zimní Berry
 2. Original Panther Black
 3. Původní Blueberry Pop
 4. Original Plum Delicious
 5. Originální Pink Fizz
 6. Původní Sherbet Lemon
 7. Originální Mandarin Sweetie
 8. Original Sweet Peppermint
 9. Původní hrubý Curly

Compact Styler (kompaktní styl)

Tento model byl speciálně navržen pro snadnou přepravu, například v kabelce. Hřebenový tangle Teezer Compact Styler má kryt, který kryje a chrání zuby produktu. Je menší než ostatní modely. Funkce Tangle Teezer Compact Styler je prezentována v pestré paletě barev, stejně jako atraktivní s kreativními kresbami a obrázky.

 1. Kompaktní Styler Cool Britannia
 2. Compact Styler Feline Groovy
 3. Kompaktní Styler Shaun Ovce
 4. Kompaktní Styler Pink Sizzle
 5. Kompaktní Styler Gold Rush
 6. Kompaktní Styler Silver Chrome
 7. Kompaktní Styler Pink Kitty
 8. Kompaktní stylista Markus Lupfer
 9. Kompaktní Penelope Pink
 10. Kompaktní stylista Hello Kitty
 11. Kompaktní stylista Lulu Guinness
 12. Kompaktní Styler Purple Dazzle
 13. Kompaktní Styler Rock Star černá
 14. Kompaktní Styler Star Bright
 15. Kompaktní Styler Pug Love

Kliknutím na odkaz na oficiální stránku distributora si můžete zakoupit kompaktní stylový kartáč a elitní salon. Pro vás, jako dárek z našich stránek, nabízíme slevu na každý hřeben.

Salon Elite (Elite Salon)

Tento elegantní typ hřebenů byl vytvořen pro kosmetické salony a dívky s konzervativním výhledem. Hřebenový tangle Teezer Salon Elite kombinuje lesklý a matný povrch. Má funkci - konvexní ve středu. Prezentováno v šesti barvách.

 1. Salon elitní půlnoc černá
 2. Salon elitní oranžový mango
 3. Salon elitní purpurové crush
 4. Salon Elite Blue Blush
 5. Salon elitní dolly růžová
 6. Salon elitní sherbet citron

Kouzelná kvetináč (Magic Flowerpot)

Model byl vytvořen pro děti. Hřeben Tangle Teezer Magic Flowerpot je průsvitný pohár, ve kterém můžete umístit doplňky na vlasy a hřeben. Připomíná si hrnce s květinou. Dětský hřeben Tangle Teezer osloví malé módy, protože rutinní česání se promění v vzrušující hru.

 1. Magic Flowerpot Popping Purple
 2. Magic Flowerpot Popping Pink

Aqua Splash (Aqua Splash)

Gadget speciálně navržený pro česání vlhkých vlasů, použití balzámů, masky a kondicionéry. Hřeben Tangle Teezer Aqua Splash je tvarován jako trubka, která může být pohodlně umístěna v koupelně na poličce a také použita jako stojan pro zubní kartáčky. Miracle štětec má pohodlnou rukojeť.

 1. Aqua splash černá perl
 2. Aqua Splash Blue Lagon
 3. Aqua Splash Zelená mořská
 4. Aqua Splash růžová kreveta

Angel

Model byl vytvořen speciálně pro dívky, které jsou zvyklé na hřeben s rukojetí. Hřeben Tangle Teezer Angel má tvar srdce a na zadní ploše je vzorek ve tvaru andělských křídel. Z hlediska funkčnosti není nižší než jeho předchůdci.

 1. Tangle Angel Precious Pink
 2. Tangle Angel Xtreme Black
 3. Tangle angel wow white
 4. Tangle Angel Xtreme Fuchsia
 5. Tangle Angel Totally Tyrkysová
 6. Tangle Angel Krásné zlato

Blow-Styling Paddle (Blow-styling paddle)

Tento typ hřebene byl vytvořen speciálně pro styling s vysoušečem vlasů. Materiál, ze kterého jsou hřebíčky vyrobeny, odolává vysokým teplotám ohřevu. Balení-styling pád Comb Teezer je často používán britskými řemeslníky pro profesionální styling. K dispozici je také pero. Může být ve dvou velikostech - velké a střední.

Blow-styling plný pádlo
Vyfukovací polopásek

Splétaný cherub (Tangle Cherb)

Tento vzhled se opakuje u některých předchozích modelů, pouze hřebeny jsou vyrobeny miniaturně. Toto řešení vám umožní nosit produkt ve své kabelce, stejně jako hřebenový Cheung Cherub je ideální pro děti.

 1. Tangle Angel Cherub Precious Pink
 2. Tangle Angel Cherub Silver
 3. Tangle Angel Cherub Wow White
 4. Tangle Angel Cherub Black
 5. Tangle Angel Cherub drahé modré

The Ultimate (Ultimate)

Toto je poslední vydaný model, který je zatím prezentován ve dvou barvách. Hřeben Tangle Teezer The Ultimate je určen pro styling vlasů. Vyhlazuje trosky vlasové šachty a dává ohromující lesk. Existuje rukojeť a zuby jsou delší než klasický model.

 1. Nejvyšší černá
 2. Konečná růžová

Všechny modely bez výjimky jsou vyrobeny s ohledem na patentovanou technologii.

Proč Tangle Teaser je ideální pro děti

Je velmi důležité, aby byl hřeben správně vybrán pro dětské kadeře. Křehká struktura mladých vlasů vyžaduje jemné a elegantní česání. Často se dělají obvyklé hřebíky a táhnou vlasy, plní život dítěte nepříjemnými okamžiky. Nezapomeňte, s jakou obtíží dokážete přesvědčit dítě, aby si vlasy hýčkalo, kolik výkřiků a rozmarů způsobuje tento proces. S hroučkem hřebečka můžete zapomenout na potíže a začít si užívat svůj čas s dítětem. Odhalování vlasů je zcela bezbolestné. Nemusíte se vyvíjet zvláštní úsilí, abyste vyčesali koltun ve vlasech dcery. Stačí držet kouzelný hřeben od horní části dole a problém se snadno vyloučí. Atraktivní design produktu vytvoří pro dítě příznivé vztahy s každodenní péčí o vlasy. Proto mnoho matek, které se starají o emocionální a fyzické zdraví dítěte, si koupí spletené hřebínky.

Objednejte jedinečný hřeben pouze na místě oficiálního distributora. Chcete-li koupit zboží za výhodnou cenu, klikněte na tlačítko "Objednat se slevou"

Pečlivě falešné!

Populární nové položky se zpravidla stávají předmětem zisku pro podvodníky. Internet je plný nabídek na koupi údajně originálního hřebínka Tangle teaser, ale ve většině případů, podle recenzí zákazníků, bezohlední prodejci nabízejí koupit čínský falešný. Dávejte pozor, abyste se na to nedostali.

Jak rozlišovat falešné?

 1. Věnujte pozornost ceně. Původní hřeben Shaun P vyrobený ve Velké Británii nemůže být levný. Často je zboží nabízeno za velkou slevu, zdánlivě kvůli rozdílu v průběhu předchozího nákupu. Vezměte prosím na vědomí, že cena hřebene ve Velké Británii je od 10 GBP a při jakékoliv slevě nemůže být levnější než tato částka.
 2. Falešný hřeben se často prodává bez původního obalu, a pokud je balení, je vyroben z křehkého a nekvalitního materiálu. Dávejte pozor na detaily, pokud si všimnete: nedostatek loga na krabici; nápisy a obrázky nejsou jasné; Název písma je široký, pak je s největší pravděpodobností nabídnuto falešné.
 3. Falešné hřebeny, obvykle menší, mají tvrdé plastové zuby.
 4. V modelu Compact Styler jsou na okraji produktu dva proužky, které hladce proudí do jednoho. Nikdy nenajdete takové označení na falešném hřebenu, protože to jsou stopy původního výrobního stroje.

Než si koupíte módní gadget v jednom z internetových obchodů, přečtěte si recenze produktu. Zkušenosti lidí, kteří již získali hřeben, pomohou vyhnout se zbytečným nákupům.

Recenze

Za krátkou dobu se gadget stal neuvěřitelně populární mezi dívkami a ženami, matkami a babičkami. Uživatelé rádi sdílejí zobrazení o hřebenu, což potvrzuje jeho magický efekt:

Recenze 1. Tatiana Melnik, Dolinsk, 21 let.

Před týdnem jsem si koupil tuto originální malou věc za slevu! Mám model tangle teezer salon elitní panther černý. Uvedl, že je to profesionální model pro používání salonu. Vypadá velmi stylově. Tento zázračný zázrak dokonale odpovídal mým hustým vlasům. Teď už to bez ní nemůžu. Prostě lahodně vyhladí vlasy. Stávají se jako hedvábí, neroztrhnou, neodlomí. Je lepší zkusit jednou, než říct stokrát. Take nebude litovat.

Recenze 2. Nadezhda Stemnik, Zvenigorod, 26 let.

Získala jsem první zázračný štětec jako dárek k narozeninám od mé sestry. Volaný - splétý teezer salon elitní oranžový mango. Veselé zbarvení velmi, léto takový. Kvalita kartáče byla hotová, žádné stížnosti. Používám to každý den. Zvláště jako česání mokrých vlasů - nestříhá a nezůstane zaseknuto. Později jsem si koupil kompaktní verzi, která je menší u kabelky - Hello Kitty. Mně se líbí elitní model, protože je pro ruku mnohem pohodlnější.

Recenze 3. Vera Poluboyarova, Moskva, 33 let.

Mé dítě je s tímto hřebenem potěšeno: nosí ji všude s sebou, samozřejmě si hýbe i panenky. Děti, které právě takovou hračku zbavují, jsou pravdivé. Teď se zamotáme bez jakýchkoli záchvatů a jenom pro to může tvůrce dát do paměti mumie, ani neváhejte! Máme Penelope Pink, velmi roztomilá se srdcem.

Recenze 4. Svetlana Yurlova, Minsk, 28 let.

Nedávno jsem se rozhodla stát blonďatou, obecně jsem spálil vlasy s blond vlasy... Dívky, teď můžu jen pokrýt vlasy s tangl teaser, zbytek vlasů se hnít do vlasů v tatters. Stávají se porézní a drží na zubech. S mým Compact Styler Sizzle vlasy skrz hřeben. Super! Zdá se, že je hřeben jako hřeben, nečekal tak příjemné překvapení. Lepší tangl teaser přichází s ničím. Líbilo se mi, že to nemusí být umýváno tak často, jako můj dřevěný hřeben.

Recenze 5. Svetlana Stavrovskaya, Perm, 31 let.

Dlouho jsem si myslela, že koupím nebo ne. Hřeben je určitě značně propagován, ale nějak se nevěřilo, že je to přímo magie a cena ještě nebyla malá. Překonal jsem svou ropucha, objednal jsem kompaktní verzi (fialovou). Přišla jsem do Permu za 5 dní. Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na neobvyklý tvar, ale najednou jsem vyložil kouzlo, jak se klouže po srsti, nevytahuje vlasy a nevyhlazuje je. To je hezké. Nezaznamenal jsem žádné kouzlo, ale používám ho jen každý den s potěšením. Možná její zázračný efekt spočívá ve skutečnosti, že má všechno rád.

Kde koupit (cena, dodávka, sleva)

Původní hřeben můžete koupit u oficiálního distributora, který prodává zboží v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a v Bělorusku.

Naše stránky jsou věnovány péči o vlasy a jejich léčbě, a protože hřeben velmi jemně a pozitivně ovlivňuje vlasy, přidali jsme je do seznamu doporučených výrobků. Oficiální dodavatel souhlasil, že našim čtenářům poskytne malou slevu na jedinečný kartáč. Prodám hřeben s slevou na dárky z webu emaska.ru kliknutím na odkaz nebo vyplněním formuláře za článkem. Jakmile bude objednávka vytvořena, konzultant vás zavolá zpět, aby objasnil způsob doručení. Platba se provádí v okamžiku přijetí.

Samozřejmostí je, že původní štětka na vlasy není levná, ale její praktičnost, trvanlivost a kvalita vás zavírají do očí na tuto jedinou nevýhodu.

Tangle Teezer hřeben - vlastnosti a typy

Historie tvorby hřebenů Tangle Teezer

Tangle Teezer je moderní vlasový hřeben s jedinečným designem. Výrobek byl vyroben v Anglii poměrně nedávno: před několika lety. Hřeben se však podařilo získat důvěru zákazníků z celého světa. Například vévodkyně Kate Middleton tvrdí, že má rád tento hřeben.

Tangle Teezer byl vyroben v roce 2007. Tvůrcem produktu je kadeřnice Shaun P. Prezentoval svůj vynález na známé televizní show "Žraloci obchodu". Bohužel anglická podnikatelé nemohli ocenit Tangle Teezer. Žádný z miliardářů se rozhodl investovat do tohoto vynálezu. Oblíbenost na Tangle Teezer přišla o něco později.

Vlastnosti anglického hřebínka Tangle Teezer

Výhody hřebínového hřebenu:

Čistá rozkládá vlasy, aniž by jim ublížila.
Má příznivý účinek na pokožku hlavy díky masážním vlastnostem.
Je schopna si svléknout mokré vlasy.
Kompaktní, pohodlné a lehké
Snižuje ztrátu vlasů
Pomáhá zbavit se rozštěpených jezdců
Masáž hlavy

Nevýhody tangle teaser:
Hřeben elektrizujte vlasy
Tlusté vlasy se těžko hřebčí, protože kousky jsou krátké
Ve skutečnosti nejsou vlhké vlasy vždy možné hřebeny
Neexistence rukojeti pro mnohé se ukázala být nepohodlí, protože hřeben může vyklouznout z rukou.
Vysoká cena
Původní hřebínka není komerčně dostupná, lze ji objednat pouze online. Současně mnoho padělků.

Jak funguje oblíbený hřeben?

Odrůdy produktů

První verze hřebenového tangle teasera - permanentní klasika. Hřeben se pohodlně nachází v ruce a kombinuje všechny výše uvedené funkce. Náklady přibližně 1000r.

Kompaktní verze hřebínka Tangle Teezer. Obsahuje kryt, který uzavírá zuby. Je vhodné, abyste si s sebou vzali každý den nebo například na výlet. Má také různé barvy! Takový hřeben je ideální pro ženskou kabelku! Cenový hřeben Tangle Teezer Compact je 1200r.

Hřeben Aqua Splash od Tangle Teezer - pro česání vlhkých vlasů. Stroužky jsou vyrobeny z pružného materiálu. Tento model hřebene je navržen speciálně pro péči o vlhké vlasy. Hlavní výhodou hřebene je, že výrobek má nepromokavý povlak. Snadno se čistí. Pomocí tohoto hřebenu můžete rovnoměrně rozložit vlasový balzám po celé délce pramenů. Výrobek má protáhlý tvar. Hřeben lze použít po koupeli nebo při kosmetických procedurách.

Kartáč na vlasy vypadá velmi podobně jako originál, ale má větší rozměr. Má také polokruhový tvar. Tento hřeben je vhodný pro husté, kudrnaté a nepoddajné vlasy.

Jak můžete rozlišit originál od falešného?

Kupující musí věnovat pozornost následujícím údajům:

Tento hřeben Tangle Teezer se vyrábí ve Velké Británii.
Na švu hřebene by neměly být trhliny, stopy lepidla a jiné výrazné vady.
Na obalu s originálním produktem je značka kvality anglického výrobce (dva malé proužky). Z dálky můžete mít za škrábnutí takovou záře. Na balíčku není žádný takový rozdíl s nízkokvalitní čínskou falešnou značkou.
Žena musí vědět, že skutečná kartáč na vlasy od anglického výrobce nemůže stát příliš mnoho. Přibližná cena produktu činí 1000 až 1200 rublů (v závislosti na modelu hřebene).
Štěriny původního výrobku by měly být ploché a čisté.
Vyrábí se kartáč na vlasy flexibilní plast. Během dlouhodobé přepravy zboží není deformován ani poškozen. Čínské zboží je často vyrobeno z nekvalitního plastu.
Dodávka zboží je poměrně rychlá. Kupující může získat originální produkt na nejbližší poště. Poskytnuto a možnost doručení kurýrem. Proto není potřeba nakupovat nekvalitní výrobky od bezohledných výrobců.

Hřeben Tangle Teezer

Tangle Teezer není jen kartáč na vlasy, je to módní krása gadget, který má dnes, ne-li každý, pak většinu dívky, které věnují vlasům velkou pozornost. Téměř každý o nich slyšel - neobvyklé tvary vlasových kartáčů získaly pozornost po celém světě.

Zjistíme, zda jsou tyto hřebeny opravdu tak dobré a jakými výhodami se liší.

Co to je?

Tangle Teezer je unikátní kartáč na vlasy, který vytvořil britský kadeřník Shaun Pulfrey (Shaun Pulfri). Jen málo lidí na světě slyšelo o tom, protože je deklarováno jako ergonomický, pohodlný kartáč, který je vhodný pro vlasy jakékoliv tloušťky, délky a struktury.

30 let, pracující v různých lázních v Londýně, Sean sledoval, jak jeho klienti trpí při česání vlasů. Pak se rozhodl vytvořit hřeben, který by vyřešil jejich problémy.

Až 4 roky se mu podařilo vytvořit zařízení s dobře promyšleným designem a vizuálními přitažlivostmi, které by neměly vlasy elektrifikovat, vytahovat je kořenem, zmást a hýbat se při jeho česání.

Vzhledem k popularitě hřebenů a řadu prestižních ocenění se podařilo.

Vlastnosti a výhody

Design módní krásy gadget, který je dnes na stejné úrovni jako sponge-varlat BeautyBlender a elastické jarní pásy Invisibobble, byl navržen Seanem osobně.

Jeho tajemství spočívá v pěti důležitých složkách:

 • Materiál zubů, který elektrizují vlasy;
 • Tenké stroužky různých délek, které jsou uspořádány v určitém pořadí;
 • Ergonomický tvar, který pohodlně zapadá do dlaně;
 • Kompaktní rozměry, které vám umožní nést štětec v kabelce;
 • Stylový a neobvyklý design, který okamžitě zachycuje oko.

Výhody, které měl hřeben, byly jmenovány samotným tvůrcem:

 • Bezpečné použití na suchých a mokrých vlasech - hřeben může být bezpečně použit ve sprše při použití masky na vlasy.
 • Vhodné pro silné, kudrnaté a velmi zamotané vlasy, které jsou často u dětí.
 • Zabraňuje vzniku dělených konců.
 • Poskytuje hladkost a lesk vlasům.

Nejdůležitější výhodou je možná hřeben zubů. Jsou poměrně měkké, ale zároveň elastické, proto dobře fungují s "obtížemi" ve formě matných pramenů a dokonce i spletenců a po zčesání všech vlasů zůstávají na svém místě.

Kartáč je vyroben z plastu, který je šetrný k životnímu prostředí, takže je lehký a hygienický - lze ho snadno umýt tekutým mýdlem, po kterém bude vyschnout během několika minut.

Design Tangle Teezer je pestrý - v sortimentu jsou jasné monofonní a tištěné modely, mezi nimiž si můžete vybrat hřeben pro ženu, teenagera a dokonce i holčičku.

Kromě základních barev v katalogu jsou každoročně publikovány série limitovaných edic s krásnými a neobvyklými výtisky.

Zajímavé je, že "tvář" první reklamní kampaně byla hrdina karikatury Sharan, beran, který je jmenovcem tvůrce zázračného hřebene. On je také věnován návrhu jednoho z modelů, z nichž potěšené holčičky.

Lineup

Originál

Jméno samo o sobě hovoří - to je standard, ten první model, se kterým popularita značky začala. Má dokonalý ergonomický tvar, který se pohodlně vejde do Vaší ruky.

Samozřejmě, že absence rukojeti je pro mnoho lidí neobvyklá, ale po několika použitích si většina lidí na to zvykne. Trvalá řada obsahuje 6 barev, včetně klasického černého a vícebarevného světla.

Compact Styler

Malý kartáč určený speciálně pro kabelky. Má speciální kryt, který nedovolí, aby se zuby během transportu deformovaly.

Kompaktní model je vhodný i pro malé dívky - kvůli malému rozměru se hřeben hodí do dětské dlaně a jasné výtisky v této řadě jistě potěší mladou módu.

Silný Curly

I zde je všechno zřejmé - je to štětec pro majitele tlustých a kudrnatých vlasů, které je obtížné kombinovat s konvenčními hřebeny. Bez ohledu na to, jak problematická jsou vaše vlasy, vyčesáváte je bezbolestně, dělá prameny měkké a lesklé.

Salonní elita

Tento model byl navržen speciálně pro použití salonu. Je větší než standardní hřeben, takže se může snadno vyrovnat se srstí jakékoliv složitosti.

Samozřejmě je to docela vhodné pro domácí použití.

Aqua splash

Byla vytvořena pro použití v koupelně nebo sprchě, což je důležité pro ty, kteří na vlasy často používají různé masky. Díky svému zvláštnímu tvaru je vhodné držet ji mokrými rukama - hřeben neklouzá, ale vzhledem k tomu, že je dutý, voda se nehromadí uvnitř.

Kouzelná květináče

Dětská kartáč na vlasy, který byl vytvořen speciálně pro malé princezny. Není pochyb, protože je to hřeben ve formě květiny. Má také hluboké víko, ve kterém jsou uloženy vlasové kravaty.

Skutečný nález pro dívky s dlouhými vlasy.

Kromě neobvyklého designu má další výhodu - jedinečné zuby tohoto hřebenu jsou ideální pro tenké dětské vlasy, aniž by je zranily nebo způsobily bolest při česání.

Vyhlazovací nástroj

Hřeben pro styling vlasů, který zapomene na železo. Natáhne si vlasy a dělá styl snadno a rychle. Kartáč se vyhlazuje, ale nehýbe kudrlinky a dává jim přirozenou hladkost.

Kulatý nástroj

Kruhový hřeben pro styling, který dodá vašemu vlasu přirozený objem. Díky inovativním zubům štětec perfektně zvedá prameny a kořeny a vytváří úchvatný efekt.

Dokonalá dotyková úprava

Prohlášená jako hřeben, která vytváří dokonalé vlasy, vytváří objem a texturu, rozkládá tlusté a rovnoměrné rozšíření vlasů.

Výhodou tohoto modelu je, že má rukojeť a to je výhodné pro ty, kteří jsou zvyklí na standardní česání. Zuby jsou delší a silnější než standardní, takže mohou sloužit jako dobrá alternativa k modelu Thick. Curly.

Angel štětcem

Další hřeben s rukojetí, vyrobený ve formě anděla. Na zadní straně jsou křídla a tělo a na přední straně jsou měkké štětiny, které mají antistatické a antibakteriální vlastnosti.

Model je deklarován jako univerzální, vhodný pro všechny typy vlasů. Nicméně pro majitele tlustých a kudrnatých vlasů nemusí být vhodné.

K dispozici je také dětská verze Angel Baby - hřeben s klíčovým řetězem. Je pohodlné jej zavěsit například na batohu a bude také sloužit jako stylová dekorace.

Barva, tvar a velikost

Originální model je v současné době k dispozici v osmi barevných variantách: černá, fialová, modrá, bílá a růžová, která se může pochlubit celou řadou odstínů - od pastelových až po jasné neony.

Compact Styler je model s největším výběrem výtisků a odstínů. V sortimentu jsou čtyři kovové - zlaté, stříbrné, růžové a fialové. Mezi výtisky patří hrdina karikatury, Shaun ovce, vlajky Británie, červené houby, leopard tisk, psi, luky.

Reálná velikost pro výběr.

Model Salon Elite se také může pochlubit velkým výběrem barev - modrá, zelená, růžová, oranžová, lila, fialová, bílá a černá.

Každý hřeben Tangle Teezer má jinou velikost, například klasický model 12,5 cm, takže se hodí do Vaší ruky. Nejmenší kartáč je Angel Baby, který má velikost 8 cm s ohledem na rukojeť.

Co se týče tvaru hřebenu, je stále diskutováno. Někdo ji potěšil, jiní nemohou přijmout nedostatek rukojetí. Stále vypadá divně a zpočátku to může být nepohodlné. Ale časem si na to zvyknete a bude se těšit, jak se pohodlně nachází v ruce.

Který z nich si vyberete?

Všechny hřebeny Tangle Teezer jsou dobré, každý má své vlastní výhody. Vyberte model, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům a samozřejmě typu vlasů:

 • Originál je ideální pro krátké vlasy a střední vlasy, které jemně česají tenké, rozštěpené a křehké vlasy.
 • Model Salon Elite ztužuje zuby, takže se lépe prolínají tlustými a dlouhými vlasy. Pokud je délka vlasů větší než průměr, měli byste si uvědomit, že jste si koupili tento kartáč.
 • Nejmenší hřeben Compact Styler má víko, takže je vhodné pro dámské kabelky. Nicméně, její štětiny jsou měkčí a kratší, takže nemusí být vhodné pro majitele hustých a dlouhých vlasů.
 • Aqua Splash je určen pro aplikaci různých produktů na vlasy, je ideálním společníkem při úpravě vody. Vzhledem k tomu, že hřeben je dutý, můžete získat další výhodu. Pokud projevíte vynalézavost, můžete použít toto příslušenství jako stojan pro zubní kartáčky v koupelně nebo kartáč a tužky na toaletním stolku.
 • Dokonalé dokončení Touch je dokonalý hřeben pro ty, kteří nemohli přijmout nedostatek rukojeti na standardním modelu. Je vhodný pro pravidelné česání a pro styling vlasů.

Jak se liší od falešného?

 • První věc, která by vás měla upozornit, je, že cena akcií je příliš atraktivní. Na oficiálních stránkách hřebíků Tangle Teezer stojí cena £ 11.00 - £ 15.00, takže původní kartáč na vlasy nemůže stát méně než 1000 rublů. Dokonce i se slevou, jeho cena nebude 300 rublů, je to zřejmě čínský falešný.
 • Když mluvíme o modelu Salon Elite, pak první věc, která rozlišuje falešný originál, je špatná kvalita a tvrdé zuby. V zásadě jsou všechny falešné modely zubů poměrně tvrdé a agresivní, budou prostě poškrábat kůži a tahat vlasy. Tam jsou také rozdíly na krabici sám. Často písmo na nich je příliš široké a obraz je fuzzy, samotná krabice je ve srovnání s originálem menší. Skutečný Tangle Teezer má logo "E" na horní straně balíčku a často chybí kopie.
 • Je mnohem jednodušší rozlišit falešný hřeben Compact Styler. Faktem je, že na každém krytu tohoto modelu v rohu je číslo, které udává výrobní číslo šarže. Ve faktech to není.
 • Hlavní věc však spočívá v tom, že na okraji kartáče jsou dva proužky, které se hladce spojují do jednoho. Nejsou to škody, ale stopy, že stroj opouští výrobu v Británii. V čínských kopiích takové pásky nenajdete.

Recenze

Většina recenzí hřebenů Tangle Teezer je pozitivní. Obzvláště nadšeni těmito hřebeny jsou dívky, které používaly konvenční kartáče pro česání a stylování vlasů.

Zákazníci si povšimnou, že opravdu rozkládá prameny, lze je použít na mokré vlasy a při použití zubů se provádí jemná masáž hlavy. Současně není žádná bolest, i když se budete muset vypořádat s rohožemi a většina lidí opravdu respektuje vlasy.

Hřeben Tangle Teezer

Zdraví a krása vlasů závisí na kvalitě péče, která je založena nejen na kosmetických přípravcích, ale také na mechanickém nárazu - česání. Slavné značky začaly vyrábět vlasové doplňky. Skutečným hitem byl hřeben Tangle Teezer - stylový, praktický a bezpečný pro vlasy. Často po česání, majitelé tlustých nebo příliš málo vlasů si všimnou, že zůstávají na příslušenství; Výrobci kartáčů jsou přesvědčeni, že jejich "gadget" nezpůsobí takové problémy.

Zvláštní funkce

V hřebíčku Tangle Teezer je všechno neobvyklé: od neformálního lakonického designu až po jeho funkčnost, při pohledu dopředu, si všimneme, že mezi sortimentem jsou výrobky pro každodenní použití ve sprše nebo při mytí, aplikaci masky nebo balzámu.

Co je zvláštní o kulatém hřebenu, zeptáte se? Faktem je, že modely štětce Tangle Teezer mají 30 let zkušeností se spoluprací se Shaunem Pulfreyem jako kadeřníkem a všemi jeho triky pro vytváření dokonalých a poslušných kadeří. Popis výrobku je následující: zjednodušený hřeben s měkkými, hladkými zuby různých délek, které při česání usnadňují odlupování uzlů vytvořených na vlasu, hladké načechrané nehty, tvar kudrnaté vlasy a dokonce i hřeben dětských vlasů. Kartáče na vilu jsou tuhé a současně elastické na dotek, snadno se ohýbají a nepodléhají mechanickým deformacím. Zázračný hřeben "neroztrhne" vlasy ani od kořenů, ani od špiček, přičemž pečlivě chrání všechny vlasy.

Populární originální kartáček Tangle Teezer je vhodný pro použití - její zakřivený tvar bez držadel vypadá jako tvar ruky (mimochodem existují modely s pohodlnou rukojetí na skladě). Odolné materiály ve složení, včetně silikonu, zvyšují očekávanou životnost výrobku i při častém každodenním používání.

Známá americká kadeřnice Tangle Teezer může být použita i na mokrých vlasech (pravděpodobně každý slyšel, že vlhké vlasy nemohou být česané, protože se snadno "protáhnou" a zlomí).

Módní štětec Tangle Teezer bude pravděpodobně vítaným a cenným dárkem pro dívku a ženu, která se stará o krásu a zdraví vlasů.

Výhody a nevýhody

Stuha na vlasy Tangle Teezer, která se stala populární a žádoucí kartáč na vlasy, nepřestává být oblíbeným doplňkem pro péči, protože má cenné výhody a vlastnosti, o kterých budeme mluvit.

 • Sortiment výrobce zahrnuje hřebíky Tangle Teezer pro suché (Ultimate, Compact Styler, Salon Elite) vlasy a mokré vlasy (Aqua splash). Dva typy se vyznačují svým tvarem, ačkoli uspořádání setů je stejné.
 • Kromě originálních kartáčů pro každodenní použití pro krásný sex má značka profesionální příslušenství určené pro použití v kosmetických salonech.
 • Tangle Teezer hřebíky se liší velikostí: existují originály a miniaturní verze s víkem, které se pohodlně nosí v kabelce.
 • Kartáče jsou vyráběny nejen pro slušný sex, ale i pro muže kolekce mužů Compact Groomer.
 • Stylový a různorodý design kartáče Tangle Teezer umožňuje vybrat si model podle svého výběru: kromě kopií pro dospělé obsahuje kolekce značky i menší hřebíky pro děti s postavami ze slavných amerických karikatur nebo neobvyklých tvarů.
 • Každý model příslušenství Tangle Teezer má vysokou teplotní odolnost, takže jej lze použít při sušení vysoušeče vlasů při nejvyšší možné teplotě.
 • Kroužky Tangle Teezer mají dodatečnou antibakteriální úpravu, díky níž jsou v bezpečí při péči o citlivou pokožku hlavy.
 • Z nedostatků stojí za zmínku spíše vysokou cenu za módní zboží: klasická kartáč na vlasy bude stát od 1300 rublů, miniaturní verze od 1500 rublů, pro děti od 1 400 rublů.
 • Dalším důležitým rysem je obrovský počet falešných doplňků, takže takřka každá žena (která chce ušetřit peníze nebo koupit stylové "klasiky" za výhodnou cenu) riskuje, že bude kupovat nekvalitní kopii za obrovské množství peněz.

Zobrazte druh a který je lepší

Verze Compact Styler Tangle Teezer je jedním z nejprodávanějších. Princip fungování kartáče je podobný klasickému formátu, pouze miniaturní verze má další víko, které vám umožní nosit příslušenství s vámi v kabelce, odvézt do práce nebo jít do posilovny. Nová kompaktní Styler ve zlaté barvě zůstává hygienická díky víku, původní štětiny snadno odhalují vlasy všude, dokonce i ve společnosti, která ocení profesionální příslušenství. Odstíny malé fialové brošně, oslnění zlatem a některé další umožňují, aby předmět kosmetiky byl stylový a jedinečný.

Zakřivený tvar nové vlasové kartáče Salon Elite panter detangler usnadňuje použití nejen v salónních podmínkách, ale také doma. Kruhový model je tradičně prezentován v pěti barvách (s výjimkou omezených edic) a černé, růžové jsou považovány za nejoblíbenější.

Značka Ultimate Finishing se liší od většiny modelů ve svém tvaru: má pohodlné uchopení, štětiny jsou podobné jiným provedením: silné a elastické různých délek, které se rozprostírají směrem dolů a rozkládají i ty nejkusnější vlasy. Standardní barvy jsou standardní: černá, růžová.

Angel Brush s rukojetí americké značky je jednou z jeho novinek, která má jedinečný a jedinečný design - obraz anděla. Po propuštění model Angel Tangle Teezer vytvořil skutečný pocit a způsobil nejednoznačné reakce. Tvar kartáče je neobvyklý: ve tvaru srdce s křídly na přední straně, má pohodlnou rukojeť. Výrobce říká, že jej můžete použít rukojetí nebo přidržet kartáč Angel přímo za křídly, čímž zvyšujete citlivost. Kromě jedinečného designu má tato značka antibakteriální povlak.

Série Aqua splash Tangle Teezer je jedním z aktuálních produktových řad značky. Masážní hřeben má originální tvar zubů a plochou formu, která eliminuje stagnaci vody v něm a umožňuje racionální rozložení produktu na vlasy. Originální tvar je pohodlný pro použití a držení v ruce kvůli protiskluzové skříni. Profesionální kartáč Aqua splash v současné a stylové černé barvě černé perly nebude jen bohatstvím pro lázeňské léčby, ale také plnohodnotným asistentem v každodenní péči o suché vlasy.

Pánská kompaktní tlustáčka je určena pro muže, kteří se starají o vlasy a vousy (pokud jsou k dispozici). Lakonický černý hřeben kompaktního tvaru s víkem, měkkými a trvanlivými zuby může vyčesat nejvzácnější vousy a povstaleckou hlavu vlasů moderního muže.

Profesionální inteligentní hřeben Blow-Styling Full Patch Tangle Teezer s praktickou rukojetí je navržen tak, aby vytvořil styl a použití ve specializovaných prodejnách, kde se snaží používat nové předměty. Neobvyklé zuby plného pádla Blow-Styling jsou tvarovány jako malé lahve (lišící se výškou) a umožňují Vám dobře hřebenit vlasy, aniž byste je ublížili. Mimochodem, původní tvar zubů vyhlazuje vlasy při nízké a maximální teplotě vzduchu v sušičce, tepelně odolný materiál se nedeformuje, naopak pomáhá vlasům zůstat zdravé a lesklé.

Brush Magic Flowerpot má originální design: model je vyroben ve formě vícebarevného květu s krytem. Inovativní tvar štětce zaujme mladé dámy, které někdy nechtějí pokrýt vlasy; Jsme si jisti, že Magic Flowerpot se bude vyrovnávat s úkolem péče o dívku a umožní princezně vychutnat si proces česání. Dětská novinka osloví dospělou stylovou dívku, která oceňuje originální design a širokou funkčnost, bezpečnost a povědomí o značce.

Jedna z nejnovějších verzí legendárního štětce na vlasy Originální tlusté kudrlinky si zaslouží pozornost díky bohaté barvě vína a ve svých vlastnostech není nižší než ostatní modely: lakonický kulatý tvar, původní velikost, zuby různých výšin, bez víka.

Original Candy Cane model má originální velikost a má jedinečný design: bílou základnu s červenými (spíše mrkvovou barvou) hřebíček. Velký kartáč na vlasy bude vhodný pro domácí péči o suché a mokré vlasy, pro vycestování byste si měli vybrat model s uzávěrem.

Odrůdy hřebíků Tangle Teezer jsou působivé a umožňují vám vybrat vhodný a spolehlivý model pro péči o vlasy. Ze všech rozmanitostí lze poznamenat, že kartáče Tangle Teezer se liší velikostí (od mini verze pro kabelku pro původní velikosti), tvar (zjednodušená, tradiční s rukojetí), účel (pro děti, muže, ženy), účinek nebo mokré vlasy, rozložení masky nebo balzám na vlasy, masáž, styling v salonu nebo doma).

Hřeben Tangle Teezer: recenze, funkce, modely a specifikace

Chcete-li mít krásné vlasy, nestačí vybrat ty nejlepší kosmetiku pro ně, ale je třeba s nimi zacházet opatrně. To vyžaduje minimalizaci tepelných účinků na kadeře, aniž byste je otáčeli do svazků a svazků, a hlavně použijte správný hřeben. Mnozí kupci slyšeli o neobvyklé kartáč na vlasy Tangle Teezer. Názory na to jsou naprosto pozitivní, ale jeho cena se kousne, takže chci vědět přesně, co výrobce požaduje za takovou cenu.

Příběh o vzhledu zázračného hřebíku Tangle Teezer

Vymyslel tuto úžasnou kartáč na vlasy britským kadeřníkem Sean Palfrey. Pracoval ve své pozici asi 25 let a opakovaně pozoroval, jak běžné hřebeny působí na vlasy. Jako výsledek, Sean dospěl k závěru, že mají řadu významných nedostatků:

- nemůžu hřebetat vlhké vlasy bez poškození.

Holič se rozhodl vytvořit takový hřeben, který by zbavil těchto nedostatků. Po sérii experimentů vytvořil Sean Tangle Teezer.

Investoři okamžitě nevěřili vynálezci-kadeřníků, bylo jim těžké uvěřit, že by se nápad vyplatí. Koneckonců, Tangle Teezer nemá žádné nanomateriály a kosmické technologie, celá věc je ve speciálním provedení hřebene a ve speciálním pevném silikonu, ze kterého je vyroben.

Specifičnost návrhu spočívá ve střídání výšky zubů a jejich umístění. Takže zvlněné měkké zuby umožňují vlasy pokořit přímo od kořenů, jak suchých, tak i mokrých. Celebrity jako Victoria Beckham, Rihanna, Elle Macpherson a dokonce i Kate Middleton používají jedinečnou kartáč na vlasy.

Jaká je myšlenka formy?

Poprvé, když vidí Tangle Teezer, mnozí jsou překvapeni svým vzhledem. Existují spotřebitelé, kteří předpokládají, že takový hřeben není určen pro lidi, ale pro česání psů. Nicméně, taková neobvyklá forma je ne bez účelu. Podle autora je ergonomická pro malou ženskou ruku. Pokud se na to podíváte, existují ohyby, které jsou speciálně navrženy tak, aby v nich byly prsty. Nedostatek klasického pera dává lidské ruce prostor pro manévry při česání a stylování vlasů. Avšak pokud jsou kadeře velmi silné, pak díky tomuto tvaru může hřeben naopak vyklouznout z rukou na podlahu.

Nebojte se, pokud nejprve použijete Tangle Teezer je nepohodlné. Chcete-li kartáč Tangle Teezer, podle spotřebitelské zpětné vazby, musíte se přizpůsobit. Pokud duše neklesne do takového univerzálního tvaru, pak je rozsah hřebíků Tangle Teezer dlouho doplněn o verze s klasickým perem.

Analogy

Po úspěchu společnosti Tangle Teezer se na trhu objevilo velké množství padělků. Někteří výrobci se rozhodli investovat do myšlenky někoho jiného, ​​aniž by se obávali o kvalitu svých výrobků a vlasy svých zákazníků.

Hlavní nevýhodou jejich výrobku, který lze nazvat spotřebním zbožím, je, že používá jiný materiál. Namísto pružných a měkkých zubů zakulacených na koncích, které provádějí jemnou masáž hlavy, mají padělání tvrdé plastové zuby, což z nich dělá běžné plastové hřebeny. Nejhorší kopie mají špičaté zuby. Takové padělek odtrhává spoustu vlasů a vyčesávání vlhkých pramenů je mimo otázku. Podle odborníků na kadeřnictví je lepší koupit dobrý masážní kartáč než takový hřeben.

Existuje však trh pro tuto kategorii výrobků a vysoce kvalitní analogy Mr. Shawnova skvělého hřebene. Jejich výrobci přijali všechny výhody Tangle Teezer a pokusili se je znovu vytvořit. Podle hodnocení zákazníků je produkt nejvyšší kvality Macadamia Natural Oil No Tangle Brush. Konstrukce zubů tohoto hřebene je velmi podobná tomu v původním provedení, ale samotný hřeben má rukojeť, podobně jako verze The Ultimate. Existují další úspěšné analogy:

 • Dessata Hair Brush Original.
 • Airmotion Pro Hairbrush.
 • BEAUTYBAY Kolekce odklápěcí štětec velký.

Mělo by se říci, že za cenu nejsou příliš odlišní od Tangle Teezer. Chcete-li si koupit hřeben levněji, je lepší si ho vybrat v katalogu firmy AVON. Má dohodu s výrobcem, takže všechny recenze Avon Tangle Teezer jsou jen příznivé. V katalogu si můžete vybrat hřebeny ve vašich oblíbených barvách, vybrat původní tvar, požadovanou velikost. Výhodou společnosti je, že často vede promo akce. Pokud budete pečlivě sledovat inzerát, v Avon si můžete zakoupit kvalitní hřeben Tangle Teezer za propagační cenu.

Různé zázračné hřebeny

Jakmile začalo všechno s jednou verzí, ale po úspěchu, který přišel na značku, začaly se objevovat různé verze hřebenů Tangle jako houby. Nyní již existuje 11. Mezi nimi jsou:

 1. Originální je první úplná verze.
 2. Salon Elite - na rozdíl od originálu, má ostřejší zuby a protáhlejší a úzký tvar.
 3. Silný kudrnaté - pro tvrdé kudrnaté vlasy, jako africké ženy.
 4. Kompaktní stylista - kompaktní pro kabelky.
 5. Blow Styling - plochý kartáč pro styling s vysoušečem vlasů.
 6. Blow Styling Round Tool - kulatý stylový kartáč s foukací sušičkou.
 7. Aqua Splash - pro použití klimatizace.
 8. Magic flowerpot je jemnější verze ve formě květiny, ve které můžete ukládat rezinochki. Pro mladé majitele luxusních vlasů.
 9. Zpětná česaná kartáč na vlasy - pro vytváření bouffantů.
 10. Angel - verze s perem a originálním designem ve formě andělských křídel.
 11. The Ultimate - verze s perem, pro ty, kteří v podstatě chtějí hřeben s rukojetí.

Každá verze má širokou škálu barev a vlastní originální design.

Kombinuje všechny odrůdy s jedinečným, patentovaným uspořádáním a střídáním štětin, stejně jako s pružností materiálu. Vytvořilo tak velké množství modelů, aby si každá dívka mohla vybrat perfektní štětcem v lince Tangle Teezer. Nejpozitívnější zpětná vazba o Tangle Teezer Original. Důvodem může být, že jeho prodej začal dříve. Druhým důvodem může být, že tento hřeben je nejvšestrannější a hodí se pro většinu kupujících.

Kompaktní verze

Kompaktní verze má rozměry 8 cm a 6,5 ​​cm a je navržena speciálně pro kabelku. Je menší než ostatní, plus má ochrannou čepičku, aby se zuby neodlomily od kontaktu s různými předměty.

Mimochodem, vynálezce-kadeřnice nebyl zbaven pozornosti. Řada hřebenů pro ně je model mužů Compact Groomer v barvě černé oceli. Předpona Groomer říká, že s její pomocí se můžete postarat o husté vousy.

Tangle Teezer Compact, podle recenzí zákazníků, hřebeny horší než původní verze. Jeho druhou nevýhodou je, že je vyrobena z pevnějšího plastu. Nicméně, pro česání vlasů tak, jak je to nepostradatelné.

Blow styling

Verze Blow Styling byla vytvořena nejen pro česání, ale pro větší pohodlí a pohodlí při stylování vysoušeče vlasů. Je vyrobena ze speciálního porézního materiálu, který táhne vlhkost z mokrých vlasů.

Tento model má dvě verze:

 1. Blow Styling je normální plochý kartáč, který je vhodný pro tahání kudrnatých a zvlněných vlasů.
 2. Blow Styling Round Tool - kulatý kartáč. S ním můžete zvlnit kudrlinky.

Každá verze je k dispozici v malých rozměrech pro ty, kteří mají krátké účesy.

Nepoužívejte je jako normální hřeben. Existuje mnoho recenzí na internetu na téma Tangle Teezer Blow Styling, která škrábá skalp. Faktem je, že to není styk s pokožkou hlavy, ale pro styling.

Používáte-li ji pro svůj účel, můžete doma dosáhnout jednoduchého a profesionálního stylingu vlasů. Pokud jde o nástroj Tangle Teezer Round Tool, podle recenzí zákazníků nepotřebuje majitele jemných vlasů, protože se při zranění stávají zapletenými.

Jak rozlišovat falešný od originálu?

Na první pohled není možné rozlišovat mezi přírodním tangle teezerem a falešným, protože nikdo jí neposkytuje hřeben před nákupem. Abyste si nemuseli koupit falešný, je třeba věnovat pozornost těmto vlastnostem:

 1. Cena je podezřele nízká. Kvalitní hřeben sotva stojí méně než 600 rublů, jinak by to bylo nerentabilní.
 2. Zuby originálu musí mít různé délky, pečlivě a bez štěpky, a pokud jsou lehce stlačeny, musí okamžitě obnovit svůj tvar.
 3. Všechny nápisy musí být jasné, podrobné, včetně balení.
 4. Indikace výrobce. V originálech by výrobce měl být pouze ve Velké Británii.
 5. Pokud prodejce nabízí neobvyklou omezenou verzi, měli byste se vždy obrátit s podporou služby Tangle Teezer, pokud mají takové uvolnění.
 6. Čárový kód by měl být umístěn na obalu libovolného produktu a v globálním vyhledávacím systému registru můžete vidět, kdo ho vlastní.
 7. Hologram na obalu může také pomoci identifikovat falešný. Nicméně, začaly být s ní vydávány pouze ty nejnovější modely hromadných značek Thick and Curly a Salon Elite.

Pokud má nákup možnost kontrolovat hřeben, musíte věnovat pozornost balení. V originále vypadá ta fotka níže.

Pokud je takový hřeben s přáteli, můžete je požádat, aby je drželi v ruce, a pokud se chytil, bude rychlejší.

Kde koupit originální hřeben?

K dnešnímu dni, nákup této položky není obtížné. Pokud si koupíte hřeben online, je lepší to provést na osvědčených a spolehlivých zdrojích, jako jsou oficiální webové stránky společnosti Tangle Teezer, Lamoda, Asos a Ozon.

Můžete zakoupit hřeben zázraků v běžných obchodech. Produkty značky Tangle Teezer se prodávají prostřednictvím značek Ile De Beaute, Golden Apple, Eldorado a dalších.

Pokud webové stránky oznámí, že je oficiálním zástupcem, je to samozřejmě podvod, protože společnost Tangle Teezer má pouze jednu oficiální webovou stránku - svou vlastní. Společnost má řadu distribučních společností, jejichž seznam by měl být objasněn na oficiálních stránkách společnosti.

Jak často mám změnit Tangle Teezer?

Štětec Tangle Teezer je vyroben z materiálu, který zabraňuje růstu bakterií a snadno se čistí. Ale stejně jako u každé kartáče na vlasy se na tom také hromadí sebum, špína a zbytky stylingových výrobků. Doporučuje se, aby se hřeben vlasy šampon umyl nejméně jednou týdně. Pro pohodlí můžete vyčistit prostor mezi zuby starého zubního kartáčku nebo kartáče z použité řasenky.

Při správné péči se doporučuje, abyste změnili hřebín Tangle Teezer ne více než jednou za rok. Ti, kteří ji používají více než rok, však tvrdí, že stále plní své funkce.

Pozitivní zpětná vazba

Sean Palfrey přemýšlel všechno o detailech, takže tento hřeben má spoustu výhod. Pozdravní kupci v recenziách o zázraku - hřeben Tangle Teezer nazývají tak její ctnosti:

 1. Materiál, z něhož je vyroben, nezamrzne vlasy.
 2. Systém wavelike zubů jemně rozkládá vlasy bez poškození.
 3. Vhodné pro použití na prodloužené vlasy.
 4. Vhodné pro česání dětí.
 5. Můžete dokonce i hřeben mokré vlasy.
 6. Při česání masírovaného skalpu.
 7. Široká škála návrhů a typů.
 8. Malé rozměry, vhodné pro přenos, zejména kompaktní verze s překryvnou vrstvou.
 9. Materiál je nepříznivý pro reprodukci bakterií, potřebujete pouze pravidelně umývat produkt šamponem pod sprchou.

Díky této sérii výhod výrobce nezastaví a neustále zlepšuje své potomky a poslouchá konstruktivní kritiku zákazníků.

Negativní recenze

Podle spotřebitelů existují nevýhody ke kartáčové kartáči Tangle Teezer. Recenze jsou nazývána takovými produkty:

 1. Po pravidelném česání pokožky na pokožce se rychleji stává tukem.
 2. Oplach mezi zuby není tak snadné, jak tvrdí výrobce.
 3. Vysoká cena V roce 2017 původní verze stála od 900 rublů a verze Round Tool od 1,3 tisíc rublů.
 4. Obrovské množství padělků.
 5. Během používání může dojít k vyklouznutí z ruky.
 6. Ne všechny účesy jsou vhodné pro hřeben této formy.
 7. Ne všude je v prodeji.
 8. Odstraňuje objem vlasů, vyhlazuje je, i když pro někoho to je plus.
 9. Silný a hustý hřeben na vlasy nemůže přežít.

Pro Více Informací O Suché Vlasy