logo

Tmavé barvivo na vlasy

Existuje tolik odstínů pro tmavé vlasy a v tomto článku vám řekneme ty nejzajímavější a řeknete, jak si vybrat vhodnou barvu tmavého vlasu.

Tmavé vlasy neznamenají pouze černou barvu, ve skutečnosti je výběr odstínu velmi široký - načervenalý, tmavě hnědý nebo s modrým odstínem - všechny tyto barvy vypadají zcela odlišně na vlasy.
Ale bez ohledu na zvolenou tmavou barvu takové vlasy nevyžadují žádnou péči, než je například bělení.

Stejně jako jiné, tmavé vlasy vyžadují lesk a správně vybraný make-up. Moderní barvy bez čpavku, které obsahují mnoho přípravků pro péči, pomohou dosáhnout požadovaného lesku a dobře upraveného vzhledu. Navíc nepermanentní barvicí produkty nebudou pronikat hluboko do vlasů a dokonce i po několika barvách ve velmi tmavé barvě se můžete snadno vrátit například do odstínů gaštanu.

Velmi tmavé tónování je ideální pro majitele tmavohnědých vlasů, po znovuzrození kořenů a postupné mytí barvy bude rozdíl mezi pěstováním a barvami zcela neviditelný.

Pokud barvíte vlasy odolnými výrobky nebo vaše původní barva je blízká světle hnědé, pak budete muset tónovat kořeny v tmavém odstínu každé 3-4 týdny.
Ujistěte se, že chráníte tmavé vlasy před přímým slunečním zářením, jinak pigment velmi rychle ztmavne, což snižuje intenzitu a jas barvy. Není nutné jít celou dobu s pokrytou hlavou, stačí použít vlasové výrobky s ochranou proti UV záření. Ale v létě spálené slunce samozřejmě nezapomeňte nosit klobouk.

Pro mytí používejte šampony a balzámy pro barevné vlasy, takové prostředky pomohou udržet pigment uvnitř vlasů po delší dobu.

Posilujte vlasový lesk pomůže vyrovnávat, ale nezapomeňte použít před vyrovnáním prostředků s tepelnou ochranou. Dokonale hladké vlasy tmavých odstínů vypadají úžasně krásné! Také pro lesk lze aplikovat na spodní část vlasového séra na bázi silikonu.

Kdo je tmavé barvivo na vlasy?

Nejoblíbenější obraz pro dřevěné uhlí je Sněhurka - velmi lehká kůže a modré oči. Takový obraz musí doplnit hladkou matnou kůži, jasnou rtěnku a červenou barvu.

Nejpřirozenější vzhled teplých odstínů tmavých vlasů, jsou ideální pro dívky s tmavou kůží a hnědými očima.

Bangs nejsou vždy nejlepší společník velmi tmavých vlasů, obzvláště krátké - může výrazně změnit vlastnosti tváře ne nejlepším směrem.

Přechod ze světlých vlasů na tmavé by se měl uskutečnit v několika fázích - první barvení začíná světle hnědými odstíny a čas se tmavší.
Buďte velmi opatrní, když tmavě barvíte silně bělené vlasy. Zesvětlení mění strukturu vlasů a následné zbarvení může dát nepředvídatelné výsledky. S takovými originálními vlasy nikdy nedostanete odstín, který je vyznačen na laku. Je lepší provést takovéto barvení specialistou a pak opět budete moci barvit vlasy sami.

Pokud máte hodně šedivých vlasů, pak příliš tmavé barvivo není pro vás - bez ohledu na barvivo, které byste si zvolili, držení na šedých vlasech nebude trvat dlouho.

Tmavé vlasové barvivo Loreal

Tmavé odstíny Lepení smetany (CASTING CRÈME GLOSS):

Tmavé odstíny Předvolba (PRÉFÉRENCE):

BLACK (1.0)
BRAZÍLSKÝ TMAK (3)
PARIS DEEP CHESTNUT (4,01)
BLUE BLACK (P12)
DEEP ČERNÁ (P17)
INTENZIVNÍ BLACK-PURPLE (P28)

Tmavé odstíny Sublimní pěna (SUBLIME MOUSSE):

VELKÝ TMAVÝ NÁPOJ (300)
MYSTERIOUS ČERNÉ CHERRY (361)
SENSITIVE ČERNÁ (200)
BLUE DAYKIRI (210)
ZLATÁ TMAVKA (331)
ČISTÝ TMAVÝ NÁDRŽ (400)

Vše o tmavé barvě vlasů: výběr odstínu a barvy, tipy na péči

Obliba blond odstínů pomalu ztrácí půdu. Skutečné a oblíbené jsou přirozené tóny. Pokud jsou možnosti světla schopny zakrýt věk, temné jsou navrženy tak, aby se zaměřily na jasný, výrazný vzhled. Jsou to nasycené barvy, které jsou stále více vybírány mladými, plnými energií, účelnými ženami. Z vlastních zkušeností se dozvěděli, že tmavé odstíny vlasů jsou klíčem k úspěchu v životě a kariéře. Uvidíme, proč se tento stereotyp formuje.

Aktuální výběr

Tmavými odstíny vlasů jsou zařazeny všechny možnosti od tmavé světlé k černé. To je důvod, proč paleta nasycených tónů je považována za nejširší, umožňuje vytvářet různé obrazy. Význam přírodních odstínů v nedávné době je vysoký. Vytvořením módního obrazu je přípustné zvolit si jakoukoli volbu podobnou té, která existuje v přírodě. V roce 2018, na vrcholu popularity kávy a čokolády, hnědo-hnědé.

Pro tmavé tóny vlasů byla sláva patřící k přísnému, vysoce intelektuálnímu obrazu fixována. To je způsobeno skutečností, že obchodní ženy často nenajdou čas na frivolní změnu vzhledu a přirozeně bohatá paleta je přirozeně nejobvyklejší.

Přírodní tmavé barvy vlasů jsou vždy v dokonalé harmonii s vzhledem. Stačí, abyste se lehce osvěžili a nasypali přirozený odstín, abyste získali půvabný vzhled. Taková změna nezpůsobuje výrazné poškození kadeřnic, nevyžaduje komplexní péči. Tmavovlasé ženy vždy vypadají jasně, kontrastují. Pruhy bohatých barev jsou obvykle vybaveny trvanlivostí, leskem.

Důležitou nevýhodou nasycených tónů je skeptický postoj k dokonalému vzhledu. Ztmavené prameny vlasů příliš zdůrazňují stávající nedostatky. To platí pro ženy ve věku, majitele nedokonalé kůže, světlé neatraktivní rysy. V tomto případě jsou příliš nasycené tóny zlikvidovány nebo zředěny světlem zvýrazněním, zbarvením, barvením pomocí moderních technologií a roztažením barvy. Chcete-li udělat nejlepší volbu, musíte vědět, kdo se chystá do pestrobarevných barevných variací.

Aby vyhovoval

Rozmanitost tmavé palety umožňuje zvolit možnost pro většinu typů vzhledu. Stačí stačit správně vyhodnotit jejich vlastní parametry. Z povahy tmavé škály vlasů obdařených "zimními", "letními", "podzimními" ženami. Barva pleti majitelů těchto typů barev může být tmavá a lehká, duhovka - všechny možné možnosti.

Důležitá gradace nasycených tónů: rozdělení na varianty teplé a studené teploty. První bude vyhovovat majitelům tmavé kůže, oči s chytlavou barvou duhovky. Jasný vzhled zdůraznil šťavnaté hnědé, čokoládové, kaštanové tóny. Druhá - světlá kůže s bledým zbarvením očí. Šedá káva a čokoláda, tmavě blond s popelem nebo středně červená se stříbrným leskem - mnoho možností.

Střih pro kombinaci s vhodnými tlustými odstíny. Krátké nebo dlouhé prameny, svěží objem nebo ztenčení - na tom nezáleží. A co je nejdůležitější, snaha udržet stav vlasů: včas odstranit dělené konce, nerovnoměrně rostoucí prameny. Na tmavém pozadí se jakékoliv nedostatky stávají výraznějšími. Jedná se o vzhled vlasů, stav pokožky, ostré, nepravidelné rysy.

Pozor! Pečlivé "přátelé" s tmavými odstíny by měly být ženy ve věku. Vrásky, kruhy, otoky získají nádherné pozadí, dokonale odrážející hloubku, rozsah tohoto jevu.

Při výběru tmavých odstínů pro muže neexistují omezení. Je hloupé přemýšlet, zda je přísná barevná schéma. Každá verze rozsáhlého rozsahu přispívá k vzhledu sil, brutality. Čím starší je muž, tím spíše by měl být účes, odstín vlasů by měl být mírnější. Mladí lidé mohou experimentovat bez omezení.

Barvení doma

Existuje mnoho možností pro manipulaci s barvami domů. Jedná se o barvy připravené k použití a recepty oblíbené kosmetiky. Metoda je zvolena v závislosti na počátečním stavu kudrlin, požadovaném výsledku, požadované výrobní rychlosti, trvání zádržného efektu.

Změna odstínu o 2-3 kroky, držení přirozeně světlých kadeří - důvody, proč vyzkoušet barvení nestabilními barvivy. Jedná se o prostředky bez amoniaku, nátěrové přípravky (šampony, balzámy, tonika). Jsou různé názvy prostředků, akce je prováděna na podobném principu. Struktura vlasů přináší nejméně poškození v průběhu barvení. Výsledek trvá až 4 týdny. Pásky postupně blednou, ztrácejí atraktivní vzhled. Barva se vyčistí při každém čištění vlasů.

Nejčastěji používané tmavé odstíny:

 • L'OREAL (Colorista Washout);
 • Wella (dobíjení barev);
 • Schwarzkopf (Igora Expert);
 • Estel (Solo ton);
 • Kapous (Životní barva);
 • Matrix (barevná synchronizace);
 • Rokolor (Tonika).

K dosažení krátkodobého výsledku (před prvním mytí vlasů) nabízí výrobci různé pěny, pěny, laky. To je skvělá volba pro "vzorové barvy" nebo vytvořit obrázek "na cestě ven". Pomocí takových nástrojů často dochází k částečnému zbarvení (zbarvení několika pramenů) pro různé vzhledy.

Abyste získali trvalý výsledek, musíte použít barvu obsahující amoniak. Znamená to změnit barvu po dobu 4-8 týdnů. Významné vyluhování získaného tónu, jako v případě nestabilních kompozic, nedochází.

Vlasy postupně ztrácejí nasycení, umělý lesk. Růst kořenů provede korekci vlasů. Pro zakoupení tmavých odstínů často používejte:

Lepší výsledek při provádění barevných změn směrem k bohaté škále majitelů světlých, středně intenzivních odstínů. Brunetky se budou mírně lišit od stávajícího tónu. Aby se získaly světle hnědé, světle hnědé tóny, je nutné předběžně provést změnu barvy. Toto je další zátěž na vlasy, což zvyšuje celkové náklady na konečný výsledek a komplikuje následnou péči.

Chcete-li dostat odstíny vlasů tmavší doma pomocí tradičních receptů, nejjednodušší způsob je henna a basma. Brunetky ztmavnou existující verzi je přijatelná pouze s použitím černé barvy. Pro vytvoření různých barev se používá směs přírodních barev.

Důležitý bod! Čím více se přidává henna, tím výraznější je zrzka. Pomocí různých nečistot (mletá kávová zrna, hřebíček, čaj, víno, kakao) budete moci vytvořit různé varianty tmavé škály.

Blondýnky, které chodí do bohatých tónů (karamel, lehký kaštan, střední blond) pravidelně opláchávají kadeřníky s odvarováním, infuze (vyrábějí masky) na bázi skořice, loupané cibule, dubové kůry, čaje a kávy. Vlasy získají hravý tón bez poškození vnitřní struktury. Chcete-li ztratit světlo, trpěte. Malování probíhá postupně.

Částečná změna obrazu

Někteří, kteří změní obrázek, musí být částečně malované prameny. Existuje řada technologií pro reinkarnaci. Moderní stylisté nabízejí:

Tyto technologie zahrnují barvení pramenů. Techniky se liší metodou nanášení barvy, přístup k práci s kudrlinky. Současně použijte 1-7 odstínů odstínů. Výsledkem je, že účes vypadá svěží a objemný. Techniky vám umožňují chránit kadeře před nadměrným poškozením pomocí osvětlení. Tmavá barva vlasů získává snadnou hravost, vzhled se stává otevřený, měkký, napomáhá komunikaci, důvěra.

Je povoleno, aby blondýnky stmívaly prameny pomocí ombre, aby barvily vlasy pomocí technologií nazývaných shatush, balayazh. Brunetky se doporučují zvýraznit nebo zbarvit. Hnědovlasé ženy budou schopny ztlumit nebo zesvětlit část pramenů pomocí vybrané technologie.

Náklady na práci v kabině

Cena barvení závisí na rozsahu práce. Před zahájením procedury je vhodné konzultovat s velitelem. Kadeřník vyhodnotí stav vlasů, navrhne vhodné možnosti pro dosažení požadovaných výsledků. Cena barvení obvykle závisí na délce, hustotě kadeří, původní barvě, očekávaném efektu. Jednoduché manipulace (barvení v jednom tónu) zřídka přesahují 3 000 rublů. Vícestupňové, složité procedury jsou dražší (4-5 tisíc rublů).

Dodatečná péče

Vlasy, obarvené v tmavých barvách, nevyžadují komplexní péči, jako u blesku. Vlasy budou muset zvládnout prostředky pro barvené vlasy. Pomohou udržet intenzitu barvy, ušetřit kadeře z dodatečného zatížení, zajistit minimální výživu a hydrataci.

Pokud se vyskytnou závažné problémy (rozdělené konce, ztráta, zlomení), je žádoucí poskytnout plnohodnotnou obnovu hlavy vlasů: domácí ošetření profesionálními prostředky, lidové kompozice, absolvování kurzu salonních procedur. Zvýšená pozornost je věnována zámkům, které byly podrobeny bělení. Volné prameny potřebují řádnou péči, zotavení.

Kadeřnice, malované v bohatých tónech, více než ostatní vyžadují zachování intenzity barvy. Zvláště jestliže základ byl blond vlasy. Chcete-li to udělat, použijte četné barvení oplachování podle oblíbených receptů, světle tónování nástroje. Pravidelné postupy pomohou udržet krásný jas umělé barvy déle.

Tmavé odstíny vlasů - oblíbené a praktické řešení. Změna obrázku nevyžaduje komplexní zásahy, zachování krásy vzhledu nebude způsobovat významné problémy. Vysoká relevanta řady vám umožní získat módní, atraktivní vzhled.

Myšlenky krásné a stylové zabarvení na tmavých vlasech:

Články - Black Hair Dye - Facial Fitness

Obsah

Статьи - Černé barvivo na vlasy

Černé barvivo na vlasy

Velmi tmavé tónování je ideální pro majitele hnědého odstínu, po znovunastolení kořenů a postupné promývání barvy bude rozdíl mezi pěstováním a barevností zcela neviditelný.

Pokud si barvíte vlasy odolnými přípravky nebo pokud se vaše původní barva blíží světle hnědé barvě, budete muset odstínit kořeny v tmavém odstínu každých 3-4 týdnů. Nezapomeňte chránit tmavé vlasy před přímým slunečním světlem a pigment velmi rychle zmizí, což snižuje intenzitu a jasnost barvy. po celou dobu chodit s pokrytou hlavou, dostatečné používání vlasových produktů s ochranou proti UV záření. Ale na letní slunečné slunce, samozřejmě, nezapomeňte nosit klobouk.

Pro mytí používejte šampony a balzámy pro barvené vlasy, takové prostředky pomohou udržet pigment pro delší vlasy.

Posilujte vlasový lesk pomůže rovnání, ale nezapomeňte použít před vyrovnáním prostředků s tepelnou ochranou. Dokonale hladké vlasy tmavých odstínů vypadají úžasně krásné! Je také možné aplikovat na spodní část vlasového séra na silikonové bázi pro lesk.

Kdo je tmavé barvivo na vlasy?

 1. Amoniak a uhelný dehet způsobují alergie.
 2. Peroxid vodíku dělá chloupky bez života a křehké.

Interakce parabenů, octanu olova, fenylendiaminu, resorcinolu, které jsou karcinogenní, s dalšími chemickými složkami zvyšuje riziko transformace normálních buněk na maligní. Protože vědci říkají, že černé barvivo na vlasy může způsobit rakovinu orgánů, jako jsou:

WELLA Professional COLOR TOUCH

Barva pro intenzivní tónování. 60 ml

Nejlepší barva pro získání bohaté černé barvy

Nejlepší černé barvení vlasů za přijatelnou cenu Delight Trionfo Constant Delight

Průměrná cena 120 s.

Hodnocení 8 z 10.

Paint Constant Delight je umístěn jako "vytvořený kadeřníky pro kadeřníky." Cena je jedna z nejnižších, ale výsledek je poměrně dobrý. Konstantní potěšení také obsahuje výrobky pro péči o vlasy, barvy na obočí a řasy.

Z konstantních lahůdek revize barev:

 • Vezměte 50-100 gramů prášku (v závislosti na délce vlasů) a promíchejte s hennou v poměru 2: 1. Pokud přidáte další hennu, barva bude tmavší než černá;
 • Poté směs přelijeme vroucí vodou a mícháme až do kalu. Ujistěte se, že nejsou žádné hrudky. Zakryjte víko a počkejte 30-40 minut, dokud se infúze nezobrazí.
 • Nyní můžete barvit vlasy. Naneste nejdříve barvu na kořeny a na zadní část hlavy. Poté distribuujte po celé délce. Je lepší, když pozvete přítelkyni nebo sestru na pomoc, neboť je těžké namalovat zadní stranu vaší hlavy. Zvláště když jsou vlasy silné a dlouhé;
 • Chcete-li získat nasycený odstín, nechte směs 1-1,5, poté opláchněte teplou vodou.

Jedinou nevýhodou tohoto barviva je jeho křehkost, takže je třeba pečlivěji pečovat o vlasy. Pokuste se použít šampony obsahující přírodní a jemné přísady. Totéž platí pro balzámy a vlasové masky. Aby byly vlasy lesklé a nasycené barvy, doporučuje se použít infuzi ze stejného basma a hennu pro oplachování.

Naplňte vroucí vodou (jeden a půl litru) prášky barvy ve stejném poměru (25 gramů). Roztok nechte vychladnout, pak se protřepe froté. Tato metoda vám pomůže udržet barvu vlasů a posilovat jejich kořeny. A ještě jedna věc: po barvení s basma se nedoporučuje používat barvivo na vlasy s chemickým složením - i když je toto barvivo nejlepší a nejdražší. To může vést k neúmyslným následkům.

Podle profesora T. Zengy se karcinogeny mohou objevit při ošetřování vlasů barvivy silnými oxidačními činidly, jako je peroxid vodíku, které se v těchto barvách neobjevují samy.

A profesor David Lewis uvádí následující statistiky: ti, kteří je užívají každoročně častěji devětkrát, mají o 60% vyšší riziko vzniku rakoviny krve.

Získejte nátěr s minimálním obsahem amoniaku, upřednostněte jemný nátěr. Proveďte také test citlivosti. Aplikujte malou barvu na vnitřní straně lokte a nechte na chvíli (od hodiny až do dne).

Použijte skleníkový efekt (vázání hlavy s taškou a ručníkem) až po aplikaci barvy na přírodní bázi. Tato metoda není vhodná pro odolné barvy.

Při tónování kořenů se snažte nezbarvit zbytek vlasů. Pokud je to zcela nezbytné, nanášejte barvu několik minut před opláchnutím. A k obnovení vlasů po barvení použijte speciální masky a balzámy.

Jak barvit vlasy doma

Pokud barvíte své vlasy sami, pak aplikujte krém na obličej na čelo, uši a whisky. Tím zabráníte výskytu černých skvrn na kůži obličeje.

Den před barvením černou barvou můžete použít prostředky k vyhlazení vlasů. Pak se barva rozpadne a dostanete bohatý hluboký odstín.

Navíc vědci dokonce tvrdí, že rakovina močového měchýře je nejpravděpodobnější nemoc, která může být způsobena pravidelným používáním černého barviva pro barvení vlasů.

 • Vezměte 100 mililitrů kefíru, šťávu z jednoho citronu, 4 polévkové lžíce vodky nebo zředěného alkoholu, 2 vejce a jednu čajovou lžičku šamponu, který má vysoký obsah pH. Smíchejte, dokud nebude hladké a aplikujte na vlasy Je nutné aplikovat s kořeny, pomalu se pohybovat po celé délce. Poté položte na hlavu sprchový uzávěr, zabalte kolem něj ručník a nechte směs na vlasu po dobu 7-8 hodin. Nakonec vlasy dobře opláchněte teplou vodou a aplikujte speciální balzám.
 • Druhým nástrojem je speciální odstraňovač barvy. Můžete si je koupit v obchodě. Obvykle se po 7 až 8násobném použití vlasů vrací její přirozená barva. Někdy však může trvat více procedur. Vše závisí na intenzitě barevnosti a stálosti barev.

Tyto dva nástroje vám pomohou vyrovnat se s černou barvou. Pokud se sami sebe nemůžete zbavit, kontaktujte profesionálního kadeřníka.

Vlastnosti tmavých odstínů barev vlasů

Přestože blond nikdy nebude v módě, v posledních letech je přirozená důležitost. Přírodní blond - vzácnost. Proto dnes mnoho žen preferuje barvy tmavých vlasů. Kromě toho nám výrobci potěší stále se rozšiřující palety, ve kterých jsou klasické i trendové barvy.

Tmavé výhody

Mnoho lidí stále věří, že černá je stará. Ale špatné odstíny světla mohou také zdůraznit věk. A ženy se bojí octanu olova, který byl dříve obsažen ve všech tmavých barvách. Moderní prostředky jsou však ve složení velmi odlišné od těch, které používají naše matky a babičky.

Kromě toho je škodlivá chemie plná v jakémkoliv odolném nátěru, takže nemůžete být natřena během těhotenství as příliš citlivou pokožkou. Ano, a ostatní ženy by měly opatření dodržovat. Časté vyblednutí pokazí vlasy a pokožku hlavy a může způsobit alergie.

Ale tmavé odstíny barev vlasů mají své vlastní výhody:

 • vizuálně vytvářejí vlasy silnější a těžší;
 • jemný nátěr na šedé vlasy;
 • nevyžadují předběžné vyjasnění;
 • minimálně poškodit vlasy;
 • vypadat dobře v složitých technikách;
 • zdůraznit krásu a expresivitu očí;
 • zesvětlení barvy duhovky;
 • mohou být vzájemně kombinovány se světlými odstíny.

Dnes, dokonce i blondýnky namalované v balayazh, ombr a dalších moderních technikách založených na klasickém zvýraznění jsou v tmavých barvách. V tomto případě tmavé odstíny zdůrazňují krásu základního tónu a akcenty. A také vám umožní zachránit přírodní kořeny, které nebudou během barvení poškozeny.

Paleta barev

Ve skutečnosti, pojem "tmavé vlasy" pro každého jeho vlastní. Oficiální hranice mezi tmavými a světlými odstíny je 6,0. Její obchodní jména od různých výrobců se mohou lišit, ale v klasifikaci kadeřnictví je uvedena jako přirozená tmavá blondýna. Zavírá paletu světelných odstínů a poté začne hnědý gama.

Tmavé barvivo může mít tyto tóny:

 • ořech je jeden z nejtmavších tmavých odstínů, který je pro téměř každého a má světle zlatý nádech;
 • lehký kaštan - velmi krásný světle hnědý tón, který v jasném světle vytváří červenohnědou hru;
 • kaštan - šťavnatá barva z přirozeného dosahu, která vytváří jasný a zcela přirozený obraz;
 • tmavý kaštan - velmi hluboký tón, který vyžaduje vhodný make-up;
 • čokoláda - tento tón může být chladný (hořký), teplý (mléčný) a neutrální, blízký přírodní hnědé;
 • zlatý hnědý tón s velkým množstvím zlatého pigmentu, který dodává vlasům extra objem a krásný lesk;
 • tmavá měď je bohatá hluboká barva, ve které je jasně načervenalý tlumený v příjemném hnědém odstínu;
 • tmavě červená - také má mnoho tónů: mahagon, granátové jablko, tmavá třešeň;
 • Lilek - tmavá tmavá barva s výrazným červenobílým odstínem, jedním z nejmódnějších a nejdůležitějších dnes;
 • Slivka - velmi krásný odstín, ve kterém je hnědá kombinována s modrofialovým pigmentem;
 • grafit je bohatá tmavě šedá barva, která se pod měkkým osvětlením objevuje téměř černě;
 • Černá - černá gama pro mnoho výrobců je zvýrazněna v samostatné paletě, protože může mít různé důsledky (modrá, jasná, hnědá atd.).

Navíc, v profesionálních linkách, jsou barvy snadno smíchány, což vám umožní vytvořit téměř neomezený počet odstínů. Ale je lepší nechat experimentovat sami. Chcete-li získat krásnou složitou barvu, musíte znát základy barvy.

Komu

Vyberte si tmavý odstín není snadné. Pokud potřebujete jen maskovat šedé vlasy a vrátit její přirozenou barvu do vlasů, musíte si vybrat paletu ve své paletě (studené nebo teplé), ne více než 1-2 tóny odlišné od přirozené. V tomto případě se rostoucí kořeny nezobrazí a vlasy se budou zdát zcela přirozené.

Odborníci poskytují další rady ohledně výběru tmavých odstínů:

 • Jen přírodní brunetky mohou bezpečně používat černou barvu. Přijdou také k ženám s chladným typem - veselá pleť, velmi tmavé obočí a modrá, šedá nebo tmavě hnědá duhovka. Černá skutečně dodává věk vizuálně, takže zralé dámy by si měly vybrat světlejší tóny.
 • Hnědé odstíny jsou univerzální. Ženy v teplé barvě by si měly vybrat čokoládové a kaštanové váhy - lehce nabarvené červeným nebo zlatým světlem. Letní a zimní krásy jsou vhodné pro všechny odstíny hnědé a kávové, včetně moky nebo cappuccina.
 • Tmavá měď. Vypadá skvěle ve vlasech nebo kudrnatých vlasech z přírody. Chystá se k majitelům jantaru, hnědé a zelené oči, rumělku broskví, teplé tóny pleti. Dobře v souladu s pihami, nevyzdvihuje vrásky.
 • Slivka a lilek. Velmi zákeřné odstíny. Doporučují se pouze pro mladé ženy s bezvadnou kůží, protože zdůrazňují bledost, modřiny a vaky pod očima, hluboké vrásky a pigmentaci.
 • Tmavě červená. Tento odstín je velmi krásný a vhodný pro jakýkoli věk. Ale vytváří viditelné kapiláry v blízkosti povrchu pokožky, jakékoliv akné, zarudnutí, jizvy a jizvy. Proto mají ti kožní problémy, je lepší vybrat neutrálnější barvu. Navíc je červená rychle vymačkána a špatně nabarví šedé vlasy.

Nasycené tmavé odstíny vytvářejí krásný kontrast s pokožkou. Bez make-upu může tvář vypadat bledě. Proto, pokud nechcete být jasně malované, je lepší přežít na světlejších odstínech: ořech, kaštan, cappuccino, mocha.

Jak malovat

Je snadné malovat světlé vlasy v tmavší barvě. Ve většině případů se to může provádět s neamoniakovými barvivy, které sotva poškozují vlasy. Ale černá nebo tmavě hnědá budou muset předběžně osvětlit. A pokud zvolený odstín patří do oblasti s chladným povrchem, je nutné odstranit zbytkovou žlutou barvu, jinak bude barva špinavá.

Barva amoniaku

Barvy bez čpavku umožňují intenzivní tónování a jsou ideální v případě, kdy je přirozený odstín tmavý o ne více než 3-4 tóny. Jsou to šetrné prostředky, protože dusičnan amonný, který ničí vlasy v nich, je nahrazen méně agresivními sloučeninami.

Avšak barviva bez amoniaku nejsou schopna uvolnit vrstvu keratinu, takže barvivo může proniknout hluboko. Proto mají své nevýhody:

 • Nestříkejte velké množství šedých vlasů;
 • rychle vyblednou a vymývají za 4-6 týdnů;
 • s častým používáním, suché vlasy.

Mohou být úspěšně používány pro barvení regrown kořenů, takže příliš často nemusíte používat odolné barvy. Pokud se ale rozhodnete radikálně změnit odstín, první postup by měl být prováděn amoniakem. Pak bude barva rovnoměrně klesat a dlouho se bude držet.

Odolná barva

Tmavé vlasy monochromatické zabarvení je snadné dělat doma. Vedoucí výrobci navíc ujistili, že tento proces je co nejpříjemnější a nejbezpečnější.

Multitonové zbarvení, zbarvení a zvýraznění se nejlépe provádí v kabině. Pokud tmavá barva spadá na nesprávné prameny nebo dojde k nežádoucímu odstínu, lze ji odstranit pouze praní.

Ve většině hodnocení jsou nejlepší recenze získávány tmavými barvami těchto výrobců:

 1. "Garnier". V barvě Color Naturals existuje několik skupin tmavých barev: červená, kaštanová, hluboká a zrcadlově černá, káva. Všechny barvy jsou co nejblíže přirozené a obohacené rostlinnými oleji.
 2. "Estelle". V profesionální linii Essex je mnoho stylových tmavých odstínů, které jsou dokonale smíchány. Okysličovadlo lze zakoupit samostatně, což umožňuje použití jeho minimální koncentrace.
 3. "L'Oreal". Linka Preference nabízí více než 20 tmavých barev, klasických a trendových. Barva trvá až 8 týdnů, rovnoměrně rozložená přes vlasy a poskytuje jim krásný lesk.
 4. "Londa". Řada Londacolor poskytuje vynikající výsledky pro domácí barvení. Tato odolná barva má více než 40 tmavých odstínů a udržuje vlasy až 6-8 týdnů s téměř žádnou ztrátou intenzity barvy.
 5. "Ciez." V základním bodě tohoto výrobce je 11 tmavých a 5 tmavě červených odstínů. Smetanové barvivo má příjemnou strukturu a perfektně rozptýlené vlasy. Na krátkou a střední dost, dokonce i polovinu balíčku. Díky přidání vitamínů a přírodních olejů přispívá produkt k lesku a pružnosti vlasů.

Ostatní výrobci mají krásné tmavé odstíny. Ale pamatujte, že levnější barvu, tím méně obsahuje látky, které chrání vlasy před poškozením. A čím vyšší je procento okysličovadla, tím více vlasů kazí.

Nezapomeňte věnovat pozornost skladovatelnosti a bezúdržbosti balení. Po splatnosti nebo ve styku se složením vzduchu může dojít k úplně jinému odstínu.

Basma

Je možné barvit vlasy tmavou barvou pomocí lidových prostředků. Jedním z nejoblíbenějších na dlouhou dobu zůstává přirozená barva Basma, která je vyrobena z listů rostliny a má výrazný modrý nádech. Proto musí být používán správně a opatrně.

K získání krásných odstínů musí být basma smíchána s hennou - další zeleninovou barvou. Auburn henna neutralizuje modrý nádech a umožňuje získat kávu, hnědou barvu kaštanu. Ovšem nejenže nepoškodí vlasy, ale také posiluje jejich žárovky, čímž vlasy silnější a silnější.

Zde je pouze najít správné proporce empiricky. Barva, která skončí, závisí na přirozeném odstínu a stavu vlasů.

Obecný princip je následující: čím více se přidává henna, tím jasnější bude hnědý odstín. Pro velmi hluboké, blízké černé barvy je poměr basma a henna asi 2: 1, u světlých kaštanových a měděných odstínů je reversní poměr 1: 2.

Hlavní nevýhodou henny a basmy je to, že nemohou být používány před a po amoniaku - barva může být zcela odlišná. Proto by mělo procházet nejméně 4 týdny mezi barvením různými výrobky. Pokud nechcete počkat - můžete umýt. Ale zeleninové pigmenty jsou velmi obtížné odstranit jejich vlasy. Je pravděpodobné, že je nutné zcela odstranit, postup se musí opakovat až 3-4krát.

Tónování a péče

Aby tmavá barva zůstala nasycena déle, musí být periodicky zbarvená. Doporučujeme použít tonikum stejné společnosti, jejíž barvu jste si vybrali. Tyto nástroje obsahují stejné pigmenty a výsledkem tónování bude lepší.

Tonika s laminačním účinkem zvyšují stálost barev a poskytují vlasům hladký a krásný lesk.

Poškození tmavých vlasů není tak nápadné jako u světla. Ale barva z porézní struktury je rychlejší. Pokud tedy nechcete být namalovány jednou za dva týdny, je lepší ošetřit poškozené vlasy před prvním malováním. Dostatek dvou týdnů regeneračních masek, koupených nebo připravených podle populárních receptů.

Po každém barvení doporučujeme odmítnout teplovodíky alespoň po dobu několika týdnů a vlasy nejíst s příliš horkým vzduchem. Barvicí kompozice rozpouští ochranný mastný film a vlasy se rychle dehydratují. Ultraviolet má na ni destruktivní účinek, který chrání proti rozstřiku UV filtrem.

Je třeba umýt vlasy jemnými šampony pro barvené vlasy a ujistěte se, že používáte balzámové oplachy. Masky pro výživu a zotavení jsou dostatečné k aplikaci 1-2 krát týdně, ale to musí být provedeno neustále.

Pečlivá manipulace a pečlivá péče jsou hlavní podmínkou, za níž budou barevné vlasy vždy vypadat zdravě a dobře upravené.

Tmavá barva vlasů: odstíny, barvivo, vlasy, make-up pro brunety

lookcolor.ru »Barva vlasů» Tmavé vlasy: odstíny, barvy, účesy, make-up pro brunety

Tmavé vlasy - jsou to nádherné odstíny, jak barvy, tak barvy. Nejstrašnější účesy pro ně. Makeup brunettes se liší kontrastem.

Tmavá barva vlasů je v přírodě nejběžnější. Má velmi širokou paletu odstínů, která zahrnuje přirozenou rozmanitost vnějších vzhledů.
Brunetové prvky mají vždy určitou závažnost, snadnou aroganci, která odpovídá pevnému názoru vysoké inteligence a pevnosti charakteru. Krása tmavovlasé ženy je v rozporu vždy odlišná a její vlasy jsou plné lesku a síly častěji než jiné odstíny. Tlusté tmavé vlasy snesou dobré barvení, zůstávají zdravé a atraktivní. Nicméně, přirozené odstíny jsou někdy tak nádherné, že je vhodné uchýlit se k malování pouze s výskytem šedých vlasů.
Tmavé odstíny začínají tmavou blond barvou. Pochopte, že máte přesně tmavě-blonďatý pleť podle věku související změny v barvě vlasů: u dětí, blond je obvykle mnohem lehčí než "dospělý" odstín. Pokud jsou tmavé vlasy od narození, pak jste přirozenou brunetkou.

15 nejlepších barev černé vlasy

Ženy mají zájem experimentovat se svým vzhledem. Někteří dávají přednost malování v blond nebo naopak. Ve druhém případě je důležité zvolit pigment, který nebude zvlhčovat kadeře a rychle se spláchnout.

Důležité je také vzhled kudrlin. Chci, aby byly objemné, hedvábné a zvlhčené. Všechny tyto podmínky budou poskytnuty, pokud je správně zvoleno černé barvivo na vlasy.

Který výrobce si vyberete

Rozsah každého výrobce je uveden v několika řadách, z nichž každá má svou vlastní paletu barev a vyznačuje se svým individuálním složením.

 1. Spínání Neobsahuje škodlivé látky, které nepříznivě ovlivňují kadeřnictví.
 2. Odolný. Taková barva dokonale odstraňuje šedé vlasy a po opakovaném mytí zachovává odstín.
 3. Přírodní. Tato skupina zahrnuje Basma a hennu, jejichž výroba používá přírodní ingredience.

Ženy, které si barví vlasy, jsou obeznámeny s téměř všemi značkami výrobků, ale ne každý z nich ví, který z nich je lepší. Chcete-li odpovědět na tuto otázku, stojí za to zvážit výhody a nevýhody populárních značek.

Šetří barvy

 1. L'Oreal Casting Creme Gloss Číslo řádku 100 Černá vanilka. Mezi složky takového barviva neexistuje amoniak, stejně jako peroxid vodíku. Chemikálie jemně působí bez poškození struktury pramenů. Stávají se pružnými a snadněji se hřebeny. Černá barva maskuje šedivé vlasy dobře a odstín je přirozený a lesklý. Mezi nevýhody patří vyluhování pigmentu v předstihu stanoveného výrobcem. V průměru takový výrobek stojí od 350 rublů.
 2. Série Schwarzkopf Perfect Mousse 200 černá. Tento výrobek neobsahuje amoniak ani peroxid vodíku, takže není silný zápach. Mezi hlavní výhody patří nedostatečné riziko poškození struktury pokožky hlavy a vlasů. Kvůli komplexu ošetřovatelky se vlákna měkčí, zvlhčují a pružně. Za zmínku stojí také snadné použití kompozice, která je rovnoměrně rozmístěna bez šmouh a trvá dlouhou dobu. Výrobní náklady činí zhruba 450 rublů.
 3. SYOSS Professional Performance číslo řady 1-10 s hlubokým černým barevným schématem, který se používá pro účely vysoce efektivního samo-barvení. Charakteristickým znakem výrobku je přítomnost speciální lahve s aplikátorem, s nímž je kompozice aplikována. Pigment je umístěn uvnitř tyče díky speciální vzorec, který také poskytuje vynikající lesk a 100% šedé vlasy. Pokud je barvení zaručeno, vynikající výsledek a obnovení pramenů v důsledku působení speciálního komplexu s vitamínem B5 a pšeničných bílkovin. Cena - 300 rublů.
 4. Estelle Sense De Luxe série číslo 1/0 klasické a 0 / G korektor černý grafit (aby se zbarvil popel). Tyto profesionální pigmenty bez amoniaku splňují vysoké specifikace. Výraznou vlastností je hladká barva celého objemu a možnost míchání odstínů, aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku. Výrobek obsahuje speciální oleje, výtažky, panthenol, stejně jako ceramidy, které obnovují strukturu vlasů během barvení. Přibližná cena je 320-350 rublů.
 5. C: Řada EHKO Color Explosion číslo 1/0. Tento výrobek je určen pro profesionální použití. Jako součást produktu je keratin a mandlový protein. V důsledku barvení se struktura tyče stává lepším, prameny se liší leskem a hedvábností. Funkce znamená - jednotné zbarvení, získání stabilní grafitové barvy a šedé malby na vlasy. Cena - 320 rublů.

Odolná barva

 1. L'Oreal Preference Číslo sdělení 1.0 Černá. Tato odolná kompozice nabarví přes šedé vlasy 100%. Záruka výrobce - zachování výsledku zbarvení po dobu 8 týdnů. Pozitivní zpětnou vazbou je zejména známý balzám z kompletní sady, účinek hloubky pigmentu a hedvábnost pramenů. Vzhledem k požadované konzistenci se snadno aplikuje na prameny a nerozšíří se. Výsledkem postupu barvení je získání pryskyřičného tónu bez zbytečných nečistot a přetečení. Nevýhody zahrnují mírný zápach amoniaku a suché konce. Pro takový pigment bude muset zaplatit 500-550 rublů.
 2. Garnier Color Series Naturals barva číslo 1+ Ultra Black nebo Garnier Color Shine6 Black Cherry je považován za poměrně odolnou barvu. Saturace pigmentu je zajištěna aktualizovaným vzorem. Tři oleje umožňují vytvořit kudrlinky měkké a lesklé. Snadné použití spočívá v jeho krémové struktuře. Hmotnost je snadno a rovnoměrně rozložena. Tam je amoniak v pigmentu (to není ve druhém jménu), ale přes toto, pozastavení nemá silný zápach. V případě poškozených vlasů se složení rychle vymyje. Cena Garniera je ze 130 rublů.
 3. Paleta Deluxe řady se 7 oleji číslo 900 Royal se vyznačuje vysokou trvanlivostí a formulací péče. Nástroj je obohacen o kvalitní sloučeniny a přírodní látky. Pásky jsou rovnoměrně natírány po celé délce, získávají bohatý odstín a snadno se hřebou. Odhadovaná cena výrobku činí 180 rublů.
 4. Wella Wellaton číslo 2/0 Černá je poměrně stabilní kompozice, kterou mnoho žen líbí. Funkce nástroje - přítomnost kyslíku se speciálními částicemi, které absorbují ultrafialové paprsky. Vzhledem k léčivým olejům a speciálním sérum zůstává barva dlouho a je zajištěn jejich nejlepší růst. Během malby nejsou vlasy poškozeny, protože každá prutka byla zabalená silikonovým filmem. Kudrlinky jsou elastické, hedvábné a lesklé kvůli účinkům kokosového extraktu. Je poskytováno 100% šedé pokrytí vlasů. Nedostatek složení - specifický zápach amoniaku. Přibližné náklady - od 370 rublů.
 5. Revlon ColorSilk číslo 10 Černý 1N patří k řadě perzistentních sloučenin, ale neobsahuje amoniak. Prostředky jsou rovnoměrně rozloženy a poskytují důkladné zbarvení. Výsledkem jsou živé vlasy bohatého tónu. Cena produktu - 280-300 rublů.

Nejlepší přírodní prostředky

K dosažení bohatého černého pigmentu není nutné používat chemické sloučeniny. Jako možnost - použití přírodních produktů, jmenovitě henna a basma.

Nejběžnější značky:

 1. Henna od Lush vám umožňuje získat jednotný tón po jednom použití. Vedle tohoto výsledku je také pozitivní vliv na stav pramenů. Rychle rostou, stávají se silnými, pružnými a hedvábnými. Kompozice obsahuje pouze přírodní složky. Díky kakaovému máslu je pigment lépe zachován a kachníkové pupeny poskytují příjemnou vůni. Při opakovaném použití henny můžete dosáhnout hlubokého pryskyřice. Nevýhody nástrojů zahrnují: potřebu přidávat změkčující složky, složitost přípravku, komplexní barvení pramenů po henně v jiných barvách. Odhadovaná cena produktu činí 995 rublů za 325 g.
 2. Indická henna z Phytocosmetics má barvu kávy, čekanky nebo muškátového oříšku. Tento přírodní produkt je určen těm, kteří chtějí získat krásnou tmavou barvu. Je zaručeno pokrytí 100% šedou barvou. Pokud mixujete hennu s basma, dostanete hluboký tón. Přírodní lék dokonale upravuje a vyživuje vlasy. Navíc, po jeho aplikaci, jsou kořeny posíleny a lupiny zmizí. Výsledkem použití je nejen získání odstínu, ale získává se také pomp, hustota a lesk. Průměrná cena obalů činí 74 rublů.
 3. Indická henna s vitamíny z Aasha herbals. Černá káva. S pomocí takového bylinného pigmentu je možné dosáhnout krásného tónu s nádechem kávy. Přírodní přísady jemně působí na vlasy. V důsledku barvení se stává hedvábným a poslušným. Po dobu jednoho měsíce zůstává pigment na kadeřích v původním stavu. Kromě přírodní henny obsahuje kompozice: růžovou čínskou, arabskou kávu, indigovou kávu a až 1% barviva. Po použití barevných pramenů získává živý vzhled a lesk. Tento produkt stojí od 220 rublů.
 4. Indická henna Nisha nejen dobře barví vlasy, ale zlepšuje její stav. Stávají se silnými, silnými a zdravými. Barva trvá několik týdnů, po níž se postupně vymyje. Tato barva zvlhčuje vlasy a zabraňuje jejich vypadnutí. Odhadovaná cena výrobku činí 40 rublů na 10 g.
 5. Černá henna Neha Herbal je přírodní barvivo. V kompozici nejsou umělé látky, takže je bezpečné. Často se tento nástroj používá nejen pro barvení, ale i pro ošetření kudrlin. Jeho komponenty zvyšují tloušťku tyče a zlepšují její strukturu. Během používání výrobku nedochází ke zničení přirozeného pigmentu. Také na kadeře není žádný chemický efekt. Kompozice obsahuje esenciální oleje přírodního původu, které vytvářejí ochranný plášť, který zabraňuje poškození vlasů. Indická henna vyplní šedé vlasy se 100% a po jediné aplikaci stačí pravidelně zbarvovat regrown kořeny. Přibližná cena - 90 rublů.

Viz též: 10 nejlepších barviv na vlasy (video)

Basma

Tato kompozice je přirozená. Modrozelený prášek pro barvení je vyroben ze suchých listů tropické rostliny.

Tento výrobek nejen natírá kudrlinky, ale také je ošetřuje účinky vosku, vitamínu C a užitečných tříslovin. To je skvělé řešení pro ty, kteří mají lupy a problémy se ztrátou vlasů.

Pros

Basma nejen dobře barví, ale také stimuluje jejich růst. Při použití je možné zabránit křehkým prutům.

Kompozice zahrnuje biologicky aktivní látky, vitaminy, vosky, pryskyřice a minerální složky.

Tmavé vlasy barvivo nejlepší recenze

Škála regálů v obchodech ani neznamená, že si vyberete ten správný nátěr. Mnoho lidí přišla k tomuto názoru prostřednictvím dlouhodobých experimentů na vlasy.

Jiní čerpají informace z různých zdrojů v naději, že jsou vyzbrojeni vědomím a nepoškozují vlasy. Tento článek odhalí tajemství stylistů a pomůže určit výběr barvových tmavovlasých žen.

Výběr barev pro osvětlení tmavých vlasů

Tmavé prameny mají vysoký obsah přírodního pigmentu ve struktuře vlasů, takže jednoduchá barva pro osvětlení je nepostradatelná. Ti, kteří se rozhodli pro tento experiment, pociťovali problém žluté barvy po vyblednutí rozpočtu.

Následné pokusy o nápravu situace dále poškozují vlasy a oslabují jejich kořenový systém a strukturu.

Výběr barviva by proto měl být oslovován s vědomím a plnou odpovědností a také by měl brát v úvahu rady zkušených řemeslníků:

 1. Při studiu kompozice by měla být upřednostněna technologie využívající kolagen a esenciální oleje. Tyto složky pomohou zmírnit agresivní účinek chemických sloučenin.
 2. Amoniak způsobuje největší poškození struktury vlasů, takže byste měli bez něj vybírat barviva. Takový produkt není udržitelný, ale jde o zdraví vlasů a tato otázka je vždy prioritou.
 3. Mezi širokou paletou barev existuje samostatná řada smetanových kompozic. Použití krémové konzistence zajišťuje jednotné zabarvení a pohodlné použití. Obvykle je takový přípravek vždy doplněn o rostlinné oleje a jiné pečující látky, které činí postup měkkým a méně škodlivým.

Oblíbené barvy

Igora Vibrance (světlý blond zlatý) Schwarzkopf

Barva bez čpavku poskytuje měkké zabarvení v důsledku nepřítomnosti agresivních látek a přidávání přírodních složek do kompozice. Nástroj je vhodně distribuován prameny, nemá silný chemický zápach. Barva se vyrovná rovnoměrně po celé délce kadeří. Glitter a tón přetrvávají po dobu 4-6 týdnů.

V paletě této série je 43 odstínů, které lze vzájemně smíchat a vytvořit tak nepřekonatelný obraz. Bezbarvý lesk lesku 0-00 z této řady dodává přirozenému lesku přírodní vlasy.

Cena láhve je 385 rublů.

Londacolor (velmi světlá blond) Londa Professional

Krémová barva této série obsahuje 91 odstínů. Použití barviva je charakterizováno pohodlnou aplikací a distribucí po celé délce kadeří. Výsledkem je krásný bohatý tón a lesk.

Výrobek je založen na inovativním vzorci Vitaflection, který zajišťuje trvalý efekt a multidimenzionální odstín. Kompozice obsahuje přírodní včelí vosk a lipidy, které obnovují poškozené oblasti struktury, čímž vlasy jsou hedvábné a lesklé.

Cena láhve je 309 rublů.

Wella Color Touch Plus (rovina)

Bezazamachnoe barvivo je ideální pro barvení tmavých vlasů. Zesvětluje prameny o 2-3 tóny, dodává lesk a hedvábnost. Absence agresivních chemikálií poskytuje mírný účinek na strukturu vlasů.

Inovativní vývoj TriSpectra dává výrobku jedinečnou kvalitu - trojrozměrné vnímání barevných odstínů. Kompozice zahrnuje přírodní složky (včelí vosk, přírodní keratin atd.), Které poskytují jemnou péči a obnovu poškozených oblastí vlasů.

Cena láhve je 726 rublů.

Painting Barva měkké smetany (ashy) Hair Company

Krémová látka se neskládá z čpavku, který poskytuje měkké barvy. Konzistence je vhodná při aplikaci a distribuci po celé délce kadeřnictví. Tato řada barviv obsahuje 33 tónů, dokonce i ta nejnáročnější móda si může vybrat barvu.

Složení barviva rozjasňuje prameny o 2-3 tóny, obnovuje poškozené oblasti struktury, vlasy jsou lesklé a hedvábné. Během vývoje byly použity revoluční technologie, použity aktivní komponenty s luminiscenčními vlastnostmi. Po barvení se prameny odrazí od slunečního záření a následně ho vyzařují a vytvářejí lesk a lesk.

Cena láhve je 516 rublů.

Barvy pro barvení vlasů v tmavé barvě

Barevná paleta pro barvení v tmavých tónech je široká. Největší poptávka jsou přirozené odstíny, které se vyznačují mimořádným přetečením a leskem. Brunetky v této sezóně se vrátily do módy, takže čokoláda, koňak, černá a kaštan budou opět na vrcholu popularity.

Oblíbené barvy:

Barevný krém (tmavá blondýnka) Ollin Professional

Paleta této série obsahuje 84 nasycených barev. Krémová barva je pohodlně aplikována, zajišťuje jednotné zbarvení, šikovně maskuje šedé vlasy. Amoniakální látky v prostředku používané přinejmenším a pro neutralizaci agresivního prostředí zahrnovaly přírodní složky rostlinného původu.

Panthenol dokonale zvlhčuje prameny a vyživuje se pomocí příznivých stopových prvků. Pšeničné bílkoviny poskytují spolehlivou ochranu před působením ultrafialového záření.

Cena láhve je 138 rublů.

Trvalé barvivo (zlatá měď) Periche Personal

Barva je vhodná pro všechny typy vlasů, poskytuje jednotné barvení. Minimální množství amoniaku a přírodních složek nepoškozuje strukturu vlasů. Absence silného zápachu, péče o účinky a trvalé výsledky činí tento postup příjemný.

Šedé vlasy jsou kompletně natřeny. Esenciální oleje v procesu působení účinných látek, nasycení vlákna s vitamíny a minerály, zvlhčují a poskytují lesk.

Cena láhve je 237 rublů.

Estel De Luxe - 66/46 (tmavě světlá měď-fialová)

Barvivo je vyvinuto na základě revoluční formulace Red5, která díky svým vlastnostem proniká hluboko do vlasové struktury a zajišťuje stabilitu barvy. Modifikované siloxany poskytují hedvábnosti a lesk na prameny. Přirozené složky, které tvoří neutralizují agresivní chemické prostředí, nasytí vlasy pomocí užitečných mikroelementů.

Cena láhve je 250 rublů.

Barviva pro zvýraznění tmavých vlasů

Pro zvýraznění není nutné vybrat světelné barvy. Přírodní barva může s výhodou zdůrazňovat brandy, kaštan, karamel a fialovou. Neexistuje žádný kontrast proti obecnému zázemí, ale přetečení různých odstínů nebude vypadat méně působivé.

Zvýraznění omlazení a osvěžení vzhledu je dosaženo a tento výsledek lze dosáhnout pomocí jasných tmavých tónů. Chcete-li vytvořit přetečení, neměli byste hledat speciální barvivo, které se obvykle používá stejně jako při úplném barvení.

Při výběru by však neměli být upřednostňováni výrobky z masového trhu, nýbrž profesionálními prostředky. Pro ně je vybrán okysličovač s vyšší koncentrací, aby se dosáhlo nasycené barvy pramenů.

Pokud se vytvoří účinek spalovacích pramenů, stačí použít průměrný oxidační prostředek. Stejný princip výběru barvy se provádí také při provádění techniky brondirovaniya, která současně kombinuje tmavé a světlé odstíny. Počáteční výsledek se získá jako po vyblednutí jednotlivých pramenů na slunci.

Zkušený řemeslník někdy používá techniku ​​míchání několika pigmentových odstínů, aby získal nejpřirozenější odstín. Brondování je podobné technice zvýraznění, ale jemněji ovlivňuje strukturu vlasů. Z hlavní barvy, například hnědé, se získávají několik odstínů: koňak, med, jantar, karamel.

Vypadá krásně zbarvená barva získaná mícháním červené a medové nebo červené barvy. Pro brondirovaniya fit všechny odstíny zlata, světle hnědé. S hladkým přechodem z tónu na tón se účes dostane objemu a pompání. Trik při provádění této techniky spočívá v roztažení různých odstínů tónu po celé délce pramenů.

Technika ombre zahrnuje barvení pouze špiček vlasů bez dodržování jasných hranic. Chcete-li jej provést, můžete použít barvu pro plné zbarvení, ale je mnohem pohodlnější zakoupit soupravy se speciálním hřebenem pro pohodlné použití pigmentu.

Například barvivo L'oreal Wild Ombre, jehož použití ulehčí realizaci postupu doma. Výsledkem barvení přímo závisí na použitém čističi, koncentraci oxidačního činidla a době expozice.

Prášek Kapous nebo Essential Color (# 205) je považován za nejbezpečnější klarifikátor. S masterem pro barvení vlasů doporučujeme zvolit 6% oxidačního činidla. Před použitím nástrojů si přečtěte pokyny.

Tipy

 1. Aby vlasy měly červený odstín, je lepší používat přírodní barviva jako hennu. V každém barvivu do jisté míry existují chemické prvky, které působí na strukturu vlasů a kůže je destruktivní.
 2. Výběr odstínu barvy by měl být založen na typu pokožky. Teplý tón by měl být kombinován s teplým a naopak. Pak nebude na obrázku žádný nesoulad.
 3. Po barvení by měla být provedena opatření k obnovení a zvlhčení vlasů. Přijďte k nejběžnějším domácím procedurám - maskám s přírodními přísadami.
 4. Před aplikací světelného tónu doporučujeme zesvětlit tmavé prameny. Barva tak bude bohatší a jasnější.
 5. Při sekundárním obarvení bělených kadeří musíte použít barvu na regrown kořeny. Po uplynutí potřebného času pro vyjasnění (15-20 minut) rozložte zbývající pigment po celé délce a podržte jej další 7-10 minut.
 6. Pro jemnější odlehčovací prameny vhodný postup, který poskytuje postupné zbarvení každé 3-4 týdny. Následné postupy prováděné s použitím barviva na několik tónů lehčí než původní barva. Mezitím je nutné použít regenerační a posilující masky.
 7. Med může být použit k osvětlení tmavých vlasů. Přidáním citrónové šťávy, skořice nebo jiných přísad, můžete zjednodušit prameny v několika zasedáních. Nevýhodou této metody je doba trvání procedury: 5-10 hodin v závislosti na zvoleném receptu.

Recenze

Tamila, 40 let

Přírodní barva vlasů je tmavě hnědá, ale vhodnější je teplý blond. Po dlouhou dobu jsem nemohla najít barvu pro sebe: předtím jsem neměla takové dobré výrobky, nebo se stala žlutá barva jako důsledek změny barvy. Nějak v holičství si všiml, že pán používá profesionální pigment Syoss písečný odstín. Když jsem ho viděl na pultu obchodu, neváhal jsem ho koupit. Již několik let používám pouze toto barvivo. Neobsahuje čpavek, nevyžaduje předchozí objasnění a nikdy nebyla žluť. Jsem s produktem zcela spokojen, nehodlám se měnit. Můžu bezpečně doporučit tmavovlasé!

Albina, 26 let

Po použití rozpočtových černých barviv začaly vlasy intenzivně klesat, dokud nezískaly Bio La Fabelo Professional. Výsledek byl potěšen. Pigment nebyl vymyt více než 6 týdnů a vlasy prakticky nevypadají. Stín je udržován až do další barvy. Tento efekt se získává díky složení, která obsahuje extrakty z borůvek, bambusu a dalších přírodních složek.

Valentine, 34 let

Byl jsem příjemně překvapen použitím barvy Igora Absolutes Schwarzkopf. Moje hnědé vlasy získaly krásný tmavě hnědý tón s fialovým odstínem. Poradila sousedovi, a tak úplně namalovala šedé vlasy a výsledek byl udržován po dobu 1,5 měsíce. Vlasy po zbarvení se stávají měkkými a hedvábnými a chloupky jsou hustší v průměru. Komponenty obsažené ve složení spolehlivě chrání strukturu vlasů před slunečními paprsky a agresivními účinky vnějších faktorů.

Pro Více Informací O Suché Vlasy