logo

Termokeratin pro vlasy - co to je?

Při kombinaci s častým používáním horkých kleští a prutů způsobují stylingové výrobky výrazné poškození vzhledu vlasů. Ale za přítomnosti moderních metod péče bylo možné obnovit chloupky. Tento postup se nazývá termokeratin.

Thermokeratin - co to je?

Jaký je tento postup? Snadnější pochopení pomůže přezkoumat složení vlasů. Hlavní a hlavní část je keratin - komplexní bílkovina, která je zodpovědná za sílu a krásu.

Termokeratin je způsob obnovy pramenů tím, že je saturají pomocí komplexu stavebních materiálů. Koneckonců, v moderním tempu života, to je často ve fázi nedostatku ve struktuře vlasů.

Účinek termokeratiny je zaměřen na:

 • intenzivní obnovení struktury vlasů;
 • vzhled ztracené měkkosti a hedvábnosti;
 • zlepšení vzhledu vlasů;
 • saturace přírodním keratinem.

Tato metoda vykazuje své vlastnosti zvláště dobře po chemických permeabilizacích a barvení.

Výhody postupu

Thermokeratin je sklad s příznivými účinky, které jsou dosaženy ve velmi rychlém čase. Chcete-li vidět výsledek, stačí jeden malý postup.

Mezi výhody této metody patří:

 1. Zlepšení stavu kroužků způsobených navlhčením.
 2. Přítomnost antistatického efektu.
 3. Zlepšení stupnice.
 4. Utěsnění dělených konců.
 5. Ochrana proti UV záření.
 6. Keratinizace a výsledkem je zhutnění vlasů, vyhlazení a leštění váhy.
 7. Spolehlivá fixace barvení.
 8. Trvalé používání zaručuje krásný vzhled.
 9. Snadné držení.
 10. Docela vysoká cena.
 11. Mírné narovnání.

Nevýhody postupu zahrnují jeho křehkost. Je třeba aktualizovat výsledky každý měsíc. A existuje také nebezpečí zvětšení ztrát vlasů kvůli jejich vážení. V důsledku toho je jejich objem, pomp je snížena.

Vlasy v salonu

Procedura termokeratinu často nabízejí provedení v kabině. Lze jej používat jak samostatně, tak v kombinaci s barvením, stříhání. Účinnost aplikace je okamžitě viditelná.

Jak postupuje sám:

 1. Čištění hlavy pomocí SHGO (Deep Cleansing Shampoo). Umožňuje úplně zbavit částice nečistot, prachu a silikonů, které se hromadí ve struktuře vlasů.
 2. Použití specializovaných produktů, které se provádějí postupně.
 3. Šamponování s šamponem doplněným keratinem k ukončení nasycení keratinu.
 4. Sušení a styling.

Tak snadnost použití a rychlost této metody přispívá k tak velké popularitě mezi všemi metodami péče o salon.

Keratinové vlasy doma

Procedura termokeratinu je jednoduchá. Je možné jej provést doma. Produkty Estel Thermokeratin a Luxliss jsou nejoblíbenější.

Estel Thermokeratin

Nejslavnější a nejvyhledávanější ze všech sad revitalizačních vlasových kosmetických přípravků je Estel Thermokeratin. Ruská značka Estelle - zakladatel tohoto postupu. Jejich řady zaručují nádherný a jedinečný výsledek.

 • maska ​​s keratinem;
 • aktivátor generování tepla;
 • keratinová voda.

Kromě kitu potřebujete získat keratinový šampon pro proceduru. Tato značka je také zastoupena. Jeho použití by mělo být prováděno mezi termokeratinovými postupy. Žádný jiný čisticí prostředek nesmí být používán po dobu jednoho měsíce.

Nejlepších výsledků dosáhnete podle pokynů pro použití.

Jak to udělat:

 1. Proveďte čištění hlavy SHGO nebo keratinovým šamponem.
 2. Použijte masku ze sady po celé délce. Pro dosažení nejlepších výsledků byste měli masírovat hlavu.
 3. Aplikujte termální aktivátor na masku. Doba expozice 1 minuta.
 4. Opláchněte vlasy vodou.
 5. Stříkat nesmazatelnou keratinovou vodu.

Jak vidíte, tento postup nebude pro začátečníka zátěž. Pro nejlepší porozumění se můžete podívat na video tutoriály.

Tuto sadu můžete koupit téměř ve všech obchodech profesionální vlasové kosmetiky. Sadu najdete také v online obchodech. Cena soupravy je kolem 1000 rublů.

Termokeratin nebo stínění - což je lepší?

Jednoznačná odpověď na tuto otázku jednoduše neexistuje. Postupy ukazují podobný výsledek, ale to je dosaženo zcela odlišnými kompozicemi.

Termokeratin je založen na keratinových látkách a stínění je založeno na olejích. Poslední ošetření provádí léčbu. Screening je charakterizován největším kumulativním účinkem. Thermokeratin umožňuje okamžitý výsledek.

Keratinizující vlasy obnovují strukturu vlasů a stínění dává vliv na výživu.

Vaše volba by měla být zastavena podle postupu, který je vhodnější pro váš typ vlasů.

Jak dlouho trvá termokeratina?

Účinek po keratizaci trvá jeden až tři měsíce. Záleží na počátečním stavu vlasů, stejně jako na jejich typu.

Jak často mohu provést tento postup? Doporučuje se to provádět každé 2 měsíce. Ale možná budete potřebovat častější používání.

Obnovení vlasů alespoň jednou v životě, kterou by měla každá dívka vyzkoušet. Pro tyto účely je vhodný postup termokeratiny. Výsledkem je krásné a zdravě vypadající vlasy, které nebudou přehlíženy.

Restaurování vlasů termokeratin: indikace a nevýhody

Každá žena má tendenci vypadat ohromující. V neposlední řadě je to účes. Ale trvalé ondulaci, barvení korozivní barvami a každodenní styl s žehličky, vysoušeč vlasů a ploek nepříznivý vliv na stav vlasů. K tomu se přidávají škodlivé účinky slunečního světla, suchého vzduchu, nekvalitní kosmetiky. V důsledku toho jsou vlasy vyčerpány a stávají se křehkými a tvrdými. Thermokeratin pomůže obnovit jejich strukturu a zdraví.

Jaký je postup?

Keratin je hlavní stavební materiál vlasů. Pod vlivem agresivního prostředí se množství tohoto proteinu rychle snižuje, což má za následek, že kadeře ztrácejí svůj lesk a pružnost.

Klasická keratinizace zahrnuje aplikaci speciální látky obsahující keratin. Kompozice proniká vlasu a zůstává na svém povrchu, a tak vytvořit neviditelnou mikrofilm, která zabraňuje odpařování vlhkosti. Chcete-li aktivovat akce zasazené pomocí specializovaného léčí fénem nebo horké utjuzhkom, t. E. Má tepelný účinek na vlasy. Při vysokých teplotách se váhy "drží spolu", keratin zůstává v tyči po dlouhou dobu. Po určité době se však může stát, že stav vlasů bude mnohem horší než před zahájením léčby.

Během obnovy termokeratinu se na kadeře aplikují keratinózní prostředky, ale není to železo, které je aktivuje, ale speciální termoaktivátor. Při kombinaci dvou sloučenin vzniká teplo, které podporuje pronikání keratinu hlouběji do vlasů. Charakteristickým rysem je, že výsledná teplota není tak vysoká jako u topných kadeřnických zařízení. V důsledku toho se při termokeratinizaci vylučují agresivní tepelné účinky na vlasy.

Výhody a poškození termokeratinizace

Před provedením termokeratinizace musí všechny dívky poznat základní pravidla.

Když je zobrazen postup

Oživení termokeratinu lze doporučit v následujících případech:

 • matná barva vlasů;
 • křehkost a tuhost;
 • dělené konce;
 • zmatené kudrlinky;
 • nezdravá fluffiness;
 • bolestivý stav vlasů po barvení nebo stárnutí.

Navíc se tento postup účinně používá k vyrovnávání kadeří. Po vypadávání vlasů po laminování - jsou hladké, hladké, poslušné a lesklé. Rozdíl mezi postupy však spočívá v tom, že obnovení termokeratinu nejen zlepšuje vzhled kadeřnic, ale také způsobuje hojivý účinek.

Podle odborníků se termokeratinizace provádí podle potřeby, tj. Jakmile zmizí účinek postupu, může se opakovat.

Jaké jsou nevýhody a důsledky postupu?

Po obnovení termokeratiny výsledný neviditelný mikrofilm na povrchu vlasů vede k jeho vážení. Čím delší jsou vlasy, tím těžší je. Pokud byly kudrlinky zpočátku oslabeny, postrádaly potřebnou výživu, pak po postupu, dokonce i kvůli mírnému zhutnění, může dojít k intenzivní ztrátě.

Podle recenzí některých spotřebitelů, s prodlouženým používáním, kudrlinky začínají být mastné.

Významnou nevýhodou obnovy termokeratiny je absence zřejmého účinku po prvním postupu.

Další nevýhodou postupu je křehkost tohoto účinku. Může trvat jeden až tři měsíce (v závislosti na počátečním stavu, typu a zdraví vlasů).

Kontraindikace pro

Obnova termokeratinu je bezpečný a zdravý postup. Proto má minimální počet kontraindikací:

 • těhotenství a kojení;
 • do 12 let.

Postup může být použit před a po barvení vlasů bez dodržování časových intervalů.

Drogy používané při regeneraci termokeratinu

V salonech a doma se termokeratinizace provádí za použití výrobků od výrobce Estelle (Estel Termokeratin).

Sada přípravku ESTEL THERMOKERATIN obsahuje:

 • keratinová vlasová maska ​​ESTEL THERMOKERATIN 300 ml (1);
 • termoaktivátor ESTEL THERMOKERATIN 200 ml (2);
 • keratinová voda na vlasy ESTEL KERATIN 100 ml (3).

Sada je určena pro 10-15 procedur, v závislosti na délce a tloušťce vlasů.

Jaký je postup

Sekvence obnovy vlasů z termokeratinu je v salonech a doma stejná. Skládá se z následujících kroků:

 1. Čištění vlasů. Nejlepší je použít šampon od stejného výrobce na mytí vlasů, tj. Estel. Navlhčete kudrnky teplou vodou, naneste malé množství šamponu, pěnu dobře na vlasy a poté je opláchněte. Není nutné sušit kadeře. Oni prostě skvrnit s hustou měkkou utěrkou a hřeben plochý dřevěný hřeben.
 2. Použití termokeratinové masky. Maska je aplikována na vlasy a rovnoměrně rozložena po celé délce pomocí hřebene. Současně je třeba dbát na to, aby byly zakryty kořeny a špičky vlasů. Pro zvýšení následného účinku doporučuje výrobce masírovat hlavu 2-3 minuty.
 3. Použijte termoaktivátor. Bez umytí termokeratinové masky naneste na vlasy termoaktivátor. V tomto případě je nutné vyřešit celou délku kudrlin od špiček ke kořenům, včetně regionální linie vlasů. Masáž po dobu 5-7 minut.
 4. Proplachovací prostředky. Výrobky aplikované na vlasy jsou omyty teplou vodou bez použití šamponu. Po tom, jsou vlasy jen pokouseny ručníkem, ale ne vysušeny.
 5. Použití termokeratózní vody. Konečnou fází postupu je použití speciální látky, obohacené keratinem. Termokeratinová voda je v sadě dodávána jako sprej. Kompozice je nastříkána po celém povrchu vlasů. Má složitý účinek:
  • obohacuje vlasové šachty s keratinem;
  • hydratuje;
  • vyhladí;
  • lepidla na vlasové váhy;
  • dělá kadeře husté po celé délce;
  • opravuje barvu;
  • dává objem vlasů;
  • vytváří antistatický efekt;
  • chrání vlasy před vnějšími tepelnými účinky;
  • chrání před agresivními účinky ultrafialových paprsků.
 6. Oplachování termokeratózní vody není nutné. Ale sušič vlasů je docela povolen.

Video: Termokeratina na vlasy

Jaký druh péče je třeba po postupu?

Podle výrobců termokeratinového komplexu a specialistů není vyžadována žádná dodatečná nebo speciální péče o kadeře. Dostatečné konvenční čištění a použití známých masky, balzámů apod.

Recenze

Náhodou jsem narazil na takovou sadu pro postup Thermokeratin od společnosti Estel. Začalo to zajímavé, krátce jsem sledoval video od výrobce a přečetl si recenze na Aireka. Při poměrně nízkých nákladech byly recenze velmi dobré. Rozhodla jsem se koupit si sadu. Všechny součásti se prodávají samostatně, s výjimkou termoaktivátoru. Co mohu říci o vlasu? Velmi pozitivní výsledek. Vlasy jsou hladké, chci se je dotýkat pořád, měkké, drobivé. Taková přímá oslnivě brilantní ve světle, dokonce iv přirozeném. Hroty se staly živějšími, ne tak suché, zdá se. Všiml jsem si, že se staly méně zmatení, den po zákroku, nikdy jsem česaná ji a před spaním česaná snadno, dokonce niskolechko nebyly slepené. Jsem rád, že tento postup byl jako moje vlasy, který přichází to velmi levné pořizovací cenou a mohu ji doporučit klienty a přátele. To je skvělá příležitost, jak dát vaše vlasy zdravý vzhled dobře udržované po dobu půl hodiny, a v případě, že vlasy potřebují jídlo a péči, pak „zacházet s nimi.“ Jediný negativní: výsledek není příliš dlouho udržován na vlasu. Asi 2 týdny. Záleží však na typu vlasů, na jejich znečištění a na množství klesá.

Ryroxy

http://irecommend.ru/content/chto-nuzhno-vetrenoi-osenyumoi-volosy-ne-tolko-perestali-putatsyano-i-zasiyali-neveroyatnym

Velitel nedoporučil, abych si umyla vlasy hned po termokeratinizaci. Zbytek péče zůstal tradiční. No, další den jsem si umyla vlasy. Naštěstí byl postup proveden v neděli a nepotřeboval jsem jít nikde na víkend. K mému překvapení se mi nejvíce líbil účinek termokeratinu po prvním mytí vlasů. Celý olej na povrchu byl umyt, ale vlasy zůstaly měkké a pružné. Tento efekt překonává všechny masky na vlasy. Také si dobře uvědomte, velmi snadné česání. To znamená, že mi do vlasů běžím kartáč na vlasy a nemám strach, abych ji vedl k špičkám, a ani jeden vlas nebyl roztrhaný. Tento efekt je také lepší než masky na vlasy. Celý týden jsem neměl problémy s česáním.

Divoká orchidej

http://irecommend.ru/content/i-da-i-net-rezultat-srazu-zhe-posechennye-i-volnistye-volosy-stanovyatsya-rovnymi-gladkimi-i

Výhody: lesk, hladkost, měkkost vlasů, elastické a lesklé vlasy, narovnání, měkkost, bohatost vlasů, neplepané a snadno česané, vyhlazuje. Nevýhody: neexistuje žádný objem, účinek postupu není dlouhý. Dnes se chci s vámi podělit o reakci na takový postup, jako je horký keratin. Udělal jsem to v salonu, ale jak vidíte, můžete si koupit tuto sadu a vrátit vlasy doma. Jak můžete vidět, procedura dává nádherný lesk na vlasy, vyhladí je a dělá to neuvěřitelně hedvábně!

Shatenochkalvs

http://irecommend.ru/content/foto-vnutri-obo-vsem-skazhut-za-menya

Celkově tento celkový postup trval nejvýše 30 minut. Nepríjemné pachy a pocity během něj nebyly. Poté můj pán dal zrcadlo, takže jsem obdivoval výsledek. Ale neviděl jsem žádný zázračný efekt, o kterém jsem jí řekl. Dostal jsem odpověď, že tento postup je kumulativní a měl by být proveden během 1-2 týdnů a tolikrát, kolik je to možné. Něco těchto slibů je spíš jako podvod! Za peníze můžete koupit dobrý profesionální make-up a dělat nejvíce doma takovou obnovu vlasů. Pro sebe jsem se rozhodl, že už nebudu dělat termokeratinu.

vikigiggle

http://irecommend.ru/content/termokeratinovoe-vosstanovlenie-volos-ne-uvidela-obeshchannogo-effekta-ocherednaya-ulovka-pa

Thermokeratinová regenerace vlasů umožňuje vlasy hladké, hedvábné, poslušné a lesklé. Současně neexistují prakticky žádné kontraindikace k postupu. Podle spotřebitelů je významným nedostatkem postupu krátkodobý účinek.

Termokeratinový program Estel: návod k použití, složení a popis postupu v salonu a doma

Termokeratin z "Estel" obdržel hodně hrůzných recenzí. Jedná se o rozpočet keratin vlasy program obnovy, které lze použít doma. Termokeratin má chyby.

Pokud je složení kosmetiky keratin, musí k tomu klást důraz. Jaké je použití této komponenty? A co profesionální postup při regeneraci termokeratinu od Estel?

Termokeratin. Poznejme se

Proč je keratin dobře pro vlasy

Keratin je stavební bílkovina kožních buněk, vlasů a nehtů. Mechanicky trvanlivý, nerozpouští se při neutrálním pH, takže má v lidském těle ochrannou funkci.

Keratin obsahuje mnoho aminokyselin zvaných "cystein". Přispívá k velmi silné adhezi buněčné struktury po celé délce vlasové šachty.

Za normálních podmínek je tato ochrana postačující. Ale vzhledem k pravidelnému působení agresivních chemikálií (hygienické a styling kosmetiku, nátěrové hmoty, výrobky pro odbarvení) keratin dluhopisů je zničena.

Výsledkem je, že vlasy ztrácejí vlhkost, barvu. Okamžitě projevte všechny problémy: zlomené konce, křehkost, otupělost a bezvadnost vlasů.

Aby se zabránilo tomuto účinku, mnoho výrobců kosmetických přípravků začalo přidávat do svých výrobků keratinu. Ale jak se ukázalo, na rozdíl od přírodních proteinů jsou molekuly kosmetických keratinů velké.

Nemohou proniknout hluboko do vlasové šachty a usadit se na povrchu pramenů. Byla tedy získána pouze vnější ochranná fólie, která byla rychle promyta šampony. Zároveň vážila vlasy.

Nyní, aby se zlepšil výsledek použití keratinu, se jeho molekula rozkládá (hydrolyzuje). Do kosmetiky se již přidává hydratovaný keratin.

Vzhledem k tomu, že molekuly keratinu jsou malé, snadno pronikají hlouběji do vlasové šachty, vyplňují prázdné a poškozené oblasti. V důsledku toho dochází ochrana a výživa zevnitř podle principu kumulativního účinku.

V každodenním životě je takový keratin žertovně nazýván "tekutými vlasy". Ale i když vaše domácí kosmetiky obsahují ve své struktuře stavebních bílkovin, do části získal plný vitality, to nestačí.

Doporučuje se samostatný keratinový postup doma nebo v salonu. Estelle to nabízí ve svém třístupňovém programu Estel Thermokeratin.

 • Recepty na masky na bázi pepřové tinktury pro růst vlasů, jak správně používat.
 • V lékárně si vybereme ty nejlepší doporučení pro léčivé šampóny proti lupům.

Co je součástí sady Termokeratina Estelle

ESTEL THERMOKERATIN je moderní postup profesionální péče o barvené a přirozené vlasy. Doporučeno pro prameny poškozené tepelnou nebo chemickou expozicí.

Po postupu:

 • Kudrlinky jsou hustší, měkčí, lesklé, poslušné.
 • Křehkost, rozbité konce, zmizí.
 • Zobrazuje dodatečnou ochranu před vystavením ultrafialovému záření a vysokým teplotám.
 • Prvky vypadají čistě, dobře upravené.

Každý výrobek ze série termokeratin může být použit samostatně. Nejlepším výsledkem je však dosaženo složitou aplikací.

V Estelle Thermokeratin existují tři prvky péče o vlasy:

 • maska ​​s keratinem (objem - 300 ml);
 • termoaktivátor (200 ml);
 • keratinová voda (100 ml) - k určení výsledku.

Samostatně doporučujeme koupit šampon ze stejné série (objem 250 ml).

Keramický šampon

Výrobce slibuje, že šampon jemně čistí prameny a pokožku hlavy. Poskytuje oslabené vlasy s dobrou výživou a regenerací během čištění.

Vyplňuje, vyhlazuje a zahušťuje všechny vlasy zevnitř. Kudrlinky se stávají silnými, hustými a dobře upravenými.

Konzistence šamponu je silná, což znamená nízkou spotřebu prostředků. Barva - transparentní s přetečením perleti. Vůně - jemná, příjemná. Kompozice pěny dobře proto snadno odstraňuje všechny nečistoty.

Spotřebitelé nesouhlasí s tím. Některé dívky jsou šťastné. Často jsou však recenze takhle:

 • Obal je vyroben z hutného plastu ve tvaru válce. Dávkovač je integrován do víčka, skrze které je dodáván šampon.
 • Kvůli husté konzistenci prostředku prochází pomalu otvory dávkovače v tenkém proudu. Je nutné vytlačit láhev, která je hustá, takže se téměř neohne.
 • Pěnicí prostředky nejsou příliš dobré, musíte je používat několikrát. Zvyšuje náklady.
 • Po použití šamponu u mnoha dívek se vlákna stávají těžkými, zatíženými a rychle lesknou. Jediná věc, kterou spotřebitelé spojují, je, že vlasy se opravdu stávají elastickými a lesklými.

Stručně řečeno, nástroj není pro všechny.

Cena: 380-510 rublů.

Termokeratinová maska

Na rozdíl od šamponu má keratinová maska ​​maximální pozitivní zpětnou vazbu. Doporučuje se zejména pro dívky, které pravidelně traumatizují prameny barvením a horkým stylem.

Maska je balena v bílé trubici. Servíroval jsem malou dírou ve víku.

 • Konzistence je tlustá, nemastná. Kompozice je snadno a rovnoměrně rozložena po celé délce pramenů.
 • Parfém se sladkými tóny. Vlasy netrvají dlouho, maximálně 2-3 hodiny.
 • Prostředky dobře vyhladí zámek, udržují objem, dávají pružnost a lesk.
 • Vyživuje, ale nedělá nerovnováha (nezahrnuje prameny do vleku).
 • Konsoliduje, i když není těžké kadeře.
 • Neovlivňuje trvání čistoty vlasů.
 • Spotřeba je průměrná. Dostatek pro 10-18krát použití, v závislosti na délce pramenů.

Cena: asi 500 rublů.

Tepelný aktivátor

Tepelný aktivátor přispívá k tvorbě tepla skalpem, hlubokému pronikání a fixaci keratinu ve struktuře vlasů.

Ve skutečnosti je to profesionální náhrada za oteplovací víčko (polyethylenová kosmetická čepice, ručník). Současně, vedle vytváření skleníkového efektu, tepelný aktivátor dodatečně obohacuje masku aminokyselinami.

Konzistence je tekutá, s jemnou vůní. Nástroj se nanáší na masku. Za prvé, masážní pohyby ji rozdělují v částech, začínají od kořenů a pak - po celé délce.

Cena za termoaktivátor: asi 420 rublů.

Keratinová voda

Keratinová voda určuje účinek postupu. Současně zvlhčuje, kompaktuje, vyhlazuje prameny, udržuje barvu a "utěsňuje" špičky.

Keratinová voda hraje roli tepelné ochrany a antistatického. Poskytuje vyhlazení, tepelnou a UV ochranu, účinek "antistatického", "utěsnění" špiček. Keratinová voda není vyplachována.

Cena: asi 420 rublů.

Výhody a nevýhody postupu

Účinek přírodního proteinu se objeví okamžitě, zatímco má kumulativní účinek. Výhody postupu:

 • snižuje elektrifikaci;
 • fixuje pigment (po barvení);
 • hydratuje a vyživuje prameny;
 • zajišťuje tepelnou ochranu a obnovu;
 • vyrovnává vlasy;
 • "Pájky" rozdělené konce;
 • zlepšuje celkový stav, vzhled a strukturu vlasů;
 • Termokeratin může být proveden nezávisle;
 • komplex je několikrát levnější než keratinizace (ačkoli je udržována na pramenech méně).

Existují také nevýhody postupu:

 • tlusté náchylné prameny svítí rychleji;
 • může dojít ke zvýšené ztrátě vlasů (kvůli vážení);
 • jako součást karcinogenu - formaldehydu - může způsobit závažné alergie;
 • kvůli přítomnosti formaldehydu z použití termokeratinu během těhotenství a laktace je lepší odmítnout;
 • Někteří uživatelé zaznamenali po proceduře úplný nedostatek viditelných výsledků.

V tomto ohledu bych vám chtěl připomenout možné falešné případy. Objednejte výrobek pouze od oficiálního dodavatele.

 • Nejlepší recepty zvlhčující vlasové masky doma pro různé typy vlasů.
 • Jak udělat doma užitečnou masku na vlasy kefír.

Keratinující vlasy v salonu

V salonech stojí keratizační procedura od 600 do 3 000 rublů, v závislosti na délce a stavu vlasů, cenové politice podniku. V době, kdy postup trvá 2-3 hodiny. Velitel postupuje v několika fázích:

 • šamponový šampon na mytí šamponu;
 • ustupující 1-1,5 cm od kořenů vlasů, keratinové přípravky se aplikují postupně;
 • umyjte vlasy šamponem obsahujícím keratin;
 • sušené a pokládané prameny.

Domácí keratinizace

Keratinový program péče od společnosti Estel umožňuje provádět tento postup doma - zde je návod k jeho provedení:

 • umyjte si vlasy šamponem z navrhované série;
 • nechte vlasy mírně vyschnout;
 • načistěte je hřebenem s širokými řídkými zuby;
 • aplikujte masku na kořeny a po celé délce pramenů;
 • rozložte termoaktivátor nad ním;
 • stát 1 minutu;
 • vypláchnout zámky s vodou v místnosti;
 • keratinová voda s rozprašovačem (není třeba vyplachovat);
 • Vysušte vlasy při nízké teplotě;
 • vyrovnání pramenů žehlení.

Jak často mohu provést proceduru pro ošetření vlasů?

Účinek po termokeratinu "Estelle" trvá po dobu 3-4 týdnů. Záleží na počátečním stavu a typu vlasů, na tom, jak se o ně postaráte.

Chcete-li udržovat dobře upravený vzhled vlasů, doporučujeme, aby byl postup prováděn pravidelně. Poté použijte šampony bez síranů a parabenů. Neprojívají bílkoviny.

Je lepší se rozhodnout pro keratinové šampony pro každodenní použití. V Estelle jsou ty ve velkých láhvích.

Nástroje ze soupravy ESTEL THERMOKERATIN používají dívky jako celek nebo samostatně. Někteří říkají, že jen maska ​​může dělat divy. A v kombinaci s keratinovou vodou to naopak váží vlákna.

Odpověď na program péče se může lišit. Ale vzhledem k velkému počtu recenzí, které se říkají, je třeba vyzkoušet si postup regenerace domácí keratiny na vlasy.

Video: Thermokeratin Estelle

Pokud se nemůžete rozhodnout, zda potřebujete sadu Estel Thermokeratin, pak se podívejte na naše video přehledu a recenze těchto fondů. Možná po sledování videa budete snadněji rozhodovat.

Termokeratin pro vlasy - co to je?

Tepelný účinek na vlasy má nejvíce negativní účinky, vypouští je a eliminuje přirozenou elasticitu a pružnost. Navíc vnější faktory zhoršují situaci - expozici slunce, suchý vzduch, nevhodnou vlasovou kosmetiku, nedostatek vitamínů atd. Výsledkem je, že ředěné chloupky vypadají nezajímavě, zlomí, rozdělí a hojně spadnou.

Co je termokeratin?

Klasický postup pro keratinizaci vlasů zahrnuje aplikaci na vlasy speciální složení založené na přírodním keratinu, které proniká dovnitř a zůstává částečně na povrchu a vytváří tenký ochranný film. Za účelem aktivace kompozice a zlepšení účinku jejího použití jsou prameny ošetřeny horkým železem - teplota zlepšuje strávitelnost keratinu. Dokonce ani nápravné opatření neudělá bez potenciálně nebezpečných tepelných účinků.

Termokeratin naopak nevyžaduje použití žehlicího zařízení a jeho vlastnost spočívá v jeho jedinečném složení - při kombinaci se speciálním tepelným aktivátorem se vytváří teplo v mírných množstvích, což zlepšuje proces pronikání a asimilace užitečných součástí. Postup hojně vyživuje vlasy keratinem a aminokyselinami, čímž naplňuje svůj nedostatek a na vnějším povrchu obnovuje pokožku, vyhlazuje váhy a dává vlasům hladký, lesklý a zdravý vzhled.

Indikace pro postup:

 • hlava vlasů je výrazně poškozena konstantním tepelným účinkem;
 • pro vyrovnání chloupků;
 • pro vlasy, které byly barvené, a ztratily svou sílu a lesk;
 • hroty se rozštěpily a vlasy se staly křehké a nudné.

Výsledkem postupu a použitím termokeratinu jsou vlasy příjemné na dotek a získávají zdravý lesk a zářivost. Událost vám také umožňuje "opravit barvu", to znamená, že je nasycenější a výraznější.

Výhody a nevýhody postupů obnovy vlasů

Restaurování termokeratinu je charakterizováno přítomností kumulativního účinku - pravidelné užívání kompozice dělá vlasy krásné a dobře upravované průběžně.

 1. Užitečné složky používaných formulací pomáhají vyživovat vlasy, leští váhy a výrazně zlepšují vzhled vlasů.
 2. Ošklivý "načechraný" a hákové konce přestanou trápit po první sezení.
 1. Hlavní nevýhodou technologie obnovy vlasů pomocí keratinových formulací je křehkost výsledku - efekt trvá asi měsíc, po kterém je nutné provést druhou událost.
 2. Mohou také existovat určité potíže, pokud jsou vlasy velmi slabé. Spodní čára spočívá v tom, že na povrchu vlasů se vytváří tenká ochranná fólie a dlouhé vlasy jsou spíše těžké. Takže pokud jsou zcela oslabení a postrádají vnitřní výživu, pak po postupu kvůli nepatrnému vážení může začít aktivnější ztráta. Rovněž v důsledku stejného vážení může být po zotavení část objemu vlasů ztracena.
 3. Dnes existují spory o takové složce keratinových sloučenin jako formaldehyd (přidává se k narovnání chloupků a zlepšování penetrace keratinu do struktur). Někteří vědci nepovažují nízké koncentrace této složky za nebezpečné a jiné ji spojují s pravděpodobností zánětu sliznic a kůže, výskytem svědění a dokonce i dráždění horních cest dýchacích.

Postup keratinizace vlasů v salonu

Postup pro keratinizaci vlasů může být proveden trochu jinak, protože to vše závisí na sadě použitých nástrojů. Událost se obecně koná podle následujícího schématu:

 • čištění vlasů od nečistot a zbytků make-upu;
 • fázová aplikace produktů z vybrané sestavy v souladu se všemi doporučeními uvedenými v pokynech;
 • čištění se speciálním keratinovým šamponem;
 • Sušení a styling vlasů.

Jak provést keratinizaci doma?

Provádění procedury pro obnovu vlasů může být doma. První věc, kterou musíte udělat, je najít a koupit speciální kit, který se skládá z několika přípravků pro konzistentní aplikaci na vlasy. Vlasy musí být důkladně promyty. Jak přesně chcete aplikaci aplikovat a jak dlouho nechat skladby na hlavě - to vše je uvedeno v návodu, který je nutně připojen k libovolné sadě. Nejdůležitější je zohlednit všechna popsaná pravidla a doporučení, takže se ukáže, jak dosáhnout nejlepšího výsledku, aniž byste chodili do kosmetického salonu.

Estelle / Estelle Thermokeratin Kit Review

Souprava Estelle obsahuje tři prvky:

 • maska ​​s keratinem (objem - 300 ml);
 • tepelný aktivátor (200 ml);
 • a 100 ml keratinové vody k určení výsledku.

Pro provedení tohoto postupu musíte dodatečně zakoupit keratinový šampon podobné produkce. Samotný proces se provádí ve třech fázích:

 1. V přípravné fázi se vlasy navlhčí a promyjí keratinovým šamponem pro účinné čištění;
 2. maska ​​Estelle se aplikuje po celé délce vlasů, která musí být nejen pečlivě rozdělena, ale také masírována, aby se zlepšil účinek. Kompozice není odmaštěna a termoaktivátor se na ni nanáší jen jednu minutu a rovnoměrně ji rozdělí po celé délce. Poté je třeba vlasy opláchnout vodou;
 3. Na konci tohoto postupu je zapotřebí stříkání keratinové vody, které není třeba propláchnout.

Opatření na obnovu je možné provést kdykoli a kdykoli: okamžitě po barvení a v intervalech mezi nimi.

Video instrukce o použití šamponu a masky Estel

Dosažení kvalitativního účinku postupu obnovy vlasů pomocí keratinových přípravků je důsledkem správného a důsledného dodržování všech pravidel provádění cvičení. Toto video vám v této věci poskytne velkou pomoc, což je jakýmsi pokynem ohledně použití přípravků Estelle.

Jak často mohu provést proceduru pro ošetření vlasů?

Pokud výsledek keratinového zotavení plně splňuje očekávání, pak, aby byl výsledek co nejdéle zachován, doporučujeme pravidelně používat domácí výrobky - speciální šampony a masky.

Skutečné recenze dívky po proceduře

Stejně jako další postup pro obnovu a zlepšení vlasové termokerace má své klady i zápory. Aby se dívka mohla rozhodnout o tomto postupu nebo naopak, shromáždili jsme skutečné recenze z fór těch dívčích, kteří skutečně navrátili vlasy pomocí třístupňového programu Estel Thermokeratin a mohli sdílet své zkušenosti.

Alina: V kosmetickém salonu jsem obnovil keratinové vlasy, ale ten účinek jsem se vůbec nelíbil. Hodil velmi málo a po zhoršení vlasů. Nevím, co přesně tam používají, ale doporučuji, abyste před zahájením řízení zjistili a shromáždili zpětnou vazbu od těch, kteří již vyzkoušeli konkrétní prostředky.

Inga: Thermokeratin od Estelle je skutečný nález! Používám ho doma, jedna sada je dost dlouho - v mé průměrné délce, někde v 15 procedurách. Vlasy po zasedání jsou měkké, lesklé, bez chlupů a dělené konce!

Maria: Účastnil jsem se procedury v místním kosmetickém salonu a následně jsem ji zopakoval doma. Neexistuje žádný rozdíl, takže můžete bezpečně experimentovat a dát si vlasy do pořádku a na vlastní pěst, aniž byste museli vynakládat další peníze na mistry - není tam nic komplikovaného.

Christina: Atraktivní procedura, ale stále se bojím možných důsledků obsahu formaldehydu. Mám velmi citlivou pokožku a neriskuji, abych se k takové události uchýlil.

Termokeratin - co to je, popis postupu pro léčbu a obnovu vlasů, náklady v salonech

Negativní vnější účinky (studené, teplo, srážky, stylingové výrobky, vysoušeče vlasů, curlingové žehličky, kadeřníky apod.) Tenké a suché vlasy. Oprava ošetření vlasů již není novinkou, ale termokeratin je to, čím to je, dokážete to sami doma a jaké instrukce je třeba dodržet, pokud můžete? Vše o setkáních, jak procházejí, jsou jejich výhody, nevýhody a ceny nižší.

Restaurování vlasů termokeratin

Klasická léčba keratinem zahrnuje aplikaci speciální masky pro krmení bílkovin na kadeře. V tomto případě látka částečně zůstává na vlasu a vytváří ochranný film. Zbytek proniká do jejich struktury. Pro zlepšení účinků keratinové masky je upevněna žehlícím zařízením. To je potenciálně škodlivý účinek. Takže rovnání keratinu samo o sobě nedělá bez negativního vlivu vnějších faktorů - tepelného zpracování.

Společnost Estelle navrhla zdokonalenou alternativu k klasickému postupu. I když je název odlišný, keratintování zahrnuje tepelné zpracování a ošetření vlasů termokeratinem se provádí bez něj. Jedinečná kompozice je smíchána se speciálním aktivátorem, který zlepšuje pronikání do struktury. Dodatečné upevnění takové vrstvy keratinu nevyžaduje.

Výhody a ublížení

Vliv přírodních bílkovin se objeví okamžitě - účinek je viditelný po první návštěvě. Kromě rychlosti má tento postup následující výhody:

 • termokeratina snižuje elektrifikaci;
 • fixuje barvu (po barvení);
 • hydratuje a vyživuje;
 • zajišťuje tepelnou ochranu a zotavení po zneužití vlasových sušiček, curlingových žehliček a žehliček;
 • vyrovnává;
 • "Pájky" rozdělují konce, vyhlazují váhy;
 • má kumulativní účinek a ochranné vlastnosti proti UV záření;
 • zlepšuje celkový stav, vzhled a strukturu vlasů;
 • Termokeratin může být proveden nezávisle;
 • je levnější než keratin.

Procedura má bohužel i nevýhody. Některé z nich patří k určitým typům vlasů:

 • vlasy se začínají častěji kontaminovat, což může být velkým problémem se zvýšeným obsahem tuku;
 • dochází k častější ztrátě - protože termokeratin váží vlasy a je pro něj těžší zůstat v žárovce;
 • Formaldehyd v kompozici - hlavní aktivní složka pro narovnání, karcinogenní a může způsobit těžké alergie.

Indikace

Mezi nedostatky lze dospět k závěru, že majitelé mastný typ vlasů, postup je zbytečné a dokonce škodlivé - doporučil jiné prostředky. Nebude možné léčit alopecii touto metodou, naopak, situaci jen zhorší. To znamená, že tyto dva body lze připsat kontraindikaci. V těchto případech se doporučuje použití horkého keratinu:

 • existuje potřeba vyrovnání;
 • křehkost, suchost, rušivé dělené konce;
 • po zbarvení lesk byl ztracen;
 • Kadeřnice jsou pravidelně vystavovány teplotě, která zhoršila jejich vzhled.

Procedura termokeratinového salonu

Existují dvě možnosti pro provádění termokeratinového postupu: v salonu (manipulace provádí certifikovaný majster) nebo doma (potřebujete si koupit speciální sadu). První metoda se provádí v několika fázích:

 • mytí s hluboce čistícím šamponem z nečistot, tuku a kosmetiky;
 • použití kompozice;
 • umyjte si speciální šampon s keratinem;
 • sušení / styling.

Termokeratin pro domácí použití

Chcete-li manipulaci provést sami, musíte vybrat a koupit speciální sadu pro tento postup. Vyrábí ji společnost Estel / Estelle, která poprvé představila tento způsob obnovy kudrlin na trhu. Termokeratin ne vždy prodávány za vlasy - na masový trh nenajdete, ale to je ve specializovaných obchodech pro kadeřnictví, stejně jako je možné objednat on-line na internetu.

Souprava na ošetření Estel Thermokeratin

Doporučuje se koupit produkt od důvěryhodných dodavatelů, poté, co se ujistíte, že sestava je kompletní. Souprava Estel Thermokeratin by měla obsahovat:

 1. Keratinová maska ​​(300 ml) - zpevňuje vlasy zevnitř, vyživuje je a vyživuje je.
 2. Thermoactivator (200 ml) - součást, která zajišťuje teplo pro lepší absorpci bílkovin.
 3. Keratinová voda (100 ml) - je aplikována po použití masky, fixuje výsledek.

Ošetření vlasů

Horká keratina pro vlasy je hluboce pronikající látka, která má hojivý účinek. Tento postup se liší od laminace, která zajišťuje pouze povrchovou úpravu. Aby léčba doma byla úspěšná, musíte jasně dodržovat pokyny:

 1. Důkladně opláchněte vlasy šamponem pro hluboké čištění. Ideální, pokud je to Estel keratinový šampon.
 2. Aplikujte masku na celou délku, od centimetrů od kořenů, lehce masírujte. Držte jej asi 10 minut.
 3. Bez vyprání vrstvy naneste tepelnou aktivátor jednu minutu.
 4. Oba komponenty umyjte vodou. Je lepší, aby tento krok opakujte několikrát, ale mějte na paměti, ale kroutí by měly zůstat jen stěží postřehnutelné termokeratina film - to je normální.
 5. Stříkněte vlasy keratinovou vodou. Neplachujte.

Ceny termokeratinu

Náklady na proceduru ošetření salonu závisí na dovednosti odborníka, na tom, jaká profesionální kosmetika se používá během zasedání a na dalších faktorech, jako je umístění, popularita atd. Cenová mezera v Moskvě je uvedena v následující tabulce.

Termokeratin: co je to a jak dlouho to trvá?

Každá žena v každém věku se stará o stav vlasů. Dopad životního prostředí, stres a další negativní faktory negativně ovlivňují kudrlinky - stávají se tenkými, suchými, křehkými, rozdělenými. Kromě toho se problém zhoršuje v populárních stylových produktech - vysoušeč vlasů, curling iron, žehlička, vlasové kadeřníky. Salonové a domácí regenerační procedury pomohou obnovit krásu a zdraví kudrlin. Léčba termokeratinem i nadále získává lásku mezi ženami - je to podrobněji.

Co to je?

Klasická keratinizace je použití speciální sloučeniny pro prameny, založené na přírodním keratinu. Tato látka proniká do hlubších vrstev vlasů a zanechává významnou část na povrchu. Výsledkem je speciální ochranný film s lehkým leskem. Aby se zvýšila aktivace látek obsažených v přípravku, jsou vlasy ošetřeny horkým želetem před zahájením postupu - vysoká teplota má pozitivní vliv na absorpci keratinu. Proto ani při ošetření není možné bez tepelné expozice. Na rozdíl od termokeratinového zotavení, který nevyžaduje přídavná topná zařízení.

Důvodem je jedinečná kompozice. Látka se spojí se speciálním termoaktivátorem a v důsledku toho vzniká potřebné teplo, díky němuž dochází k hlubokému pronikání a rychlé absorpci užitečných prvků.

Rekonstrukce termokeratinu je lékařský postup, který vyplňuje celý nedostatek cenných složek, saturuje chloupky s keratinem, aminokyselinami, vitamíny. Kromě toho se poškozená vrstva kutikuly obnoví na vnějším povrchu kadeří, váhy se vyhlazují a pak se objeví zdravý lesk a hladkost kadeř.

Podle profesionálních kadeřníků je termokeratin vhodný pro:

 • rovnání kudrnatých / kudrnatých pramenů;
 • obnovení poškozených vlasů po častém tepelném ošetření, stejně jako barvení, mytí barevného pigmentu;
 • vrací se lesk a záření;
 • zbavit se křehkosti, otupění, rozštěpení.

Ženy poznamenávají, že po zotavení se vlasy stávají jemnými na dotek, objevuje se krásný lesk, zejména za slunečného počasí. Mimochodem, tímto způsobem můžete rozšířit efekt barvení - barva zůstává nasycená a rovnoměrná. Teplé keratinové ošetření vykazuje dobré výsledky jak v salonu, tak doma.

Moderní profesionální sady vlasů vám umožní provádět bezpečný a efektivní postup doma - hlavní věcí je jednat podle pokynů pro použití.

Termo keratinová regenerace vlasů

Svěží, dobře upravené, lesklé kudrlinky - sen mnoha žen, protože projevují vizuální přitažlivost, ženskost a zdraví. Samozřejmě, hustá hlava vlasů je také věc pýchy pro muže, ale ještě více žen se stará o stav vlasů.

Navzdory četným výrobcům péče se málo dívky a dámy mohou pochlubit svěží hřívou. Důvodem jsou termální styling, agresivní fixační přípravky, celkový psycho-emoční stav těla - v důsledku rozštěpení nebo alopecie (částečná ztráta vlasů). Pro zvládnutí úkolu obnovy je navržena termokeratínová regenerace vlasů.

Jaká je podstata postupu

Přírodní keratinový protein je jednou z nejdůležitějších složek vlasů, která má hodnotu tvořící strukturu. Zničení bílkovinných šupin pod vlivem agresivních faktorů vede k křehkost, otupě a stratifikaci kůžičky. Přípravky obsahující keratiny jsou schopné zahušťovat vytvořené dutiny, čímž obnovují integritu chloupků.

Ale domácí použití balzámů a masky s proteinovou složkou nepřináší dlouhodobě viditelný účinek. Salonová technika je účinkem horkého žehlení na kudrlinky ošetřené speciálním roztokem. Pod tepelným vlivem pájených šupinek zůstává živina po dlouhou dobu ve vlasové šachtě.

Thermo keratin regenerace - program, který zahrnuje výhody z použití masek a terapeutické oteplování termoaktivatorov které podporují úplnější a hluboké proniknutí aminokyselin a keratinu do kůry (vlasu). Pokožka je pokryta ochranným pancířem, který chrání vlasy před mechanickým poškozením a negativními vnějšími vlivy.

Výhody tepelné keratinové úpravy

Procedura má téměř žádné omezení na typ srsti. Suchost bude kompenzována obnovením úrovně vlhkosti, ale mastné prameny zůstanou dobře upravené a upravené déle. Výhody léčby:

 • kudrlinky jsou hladké a lesklé;
 • proces obnovy vlasů s vysokým stupněm poškození;
 • účinnost má prodloužený účinek;
 • získávají se více poslušnějších pramenů, což výrazně zjednodušuje pokládku;
 • Proteinová bílkovina má příznivý účinek na vlasy a přeměňuje je na tlustou, hustou, pružnou hromadu.

Program se doporučuje pro ženy, které často vyvíjejí barvení nebo používají termické nástroje při stylingu (kadeřníky, vysoušeče vlasů, žehličky). Se všemi všestrannostmi použití keratizačních relací je určitá část klientely kontraindikována, jmenovitě

 • těhotné a kojící matky;
 • návštěvníci s lézemi na pokožce hlavy;
 • alergie (všechny látky obsahují karcinogenní formaldehyd) a astmatiká.

Pozitivní aspekty korekce by měly zahrnovat také skutečnost, že účinek kompozice má kumulativní účinek, proto se při každém použití sníží jeho množství.

Jaké kity jsou potřebné pro obnovu termokeratinu?

Řada kosmetických nástrojů s účinkem obnovy vlasů od firmy Estel, která se osvědčila na ruském trhu, je prezentována v sadách pro domácí i soukromé použití. V prvním případě je to soubor Estel Keratin. Jeho tři složky pomohou ženám provést úplný individuální postup doma. Dokončení je následující:

 • vyživující regenerační vlasová maska ​​s bílkovinným komplexem - připravuje kůžičky na buněčné úrovni;
 • termoaktivátor, plnící funkci "svářeče" - zaplňuje kaverny regeneračním činidlem, utěsňuje je do jádrové struktury a upevňuje štěpky;
 • speciální voda (keratin) - má ochranné funkce, hydratační kadeře a brání před negativními vnějšími vlivy. Poskytuje další hlasitost.

Estel Thermokeratin je inovativní salonní kit pro péči o barvené a poškozené vlasy. Je podobná sady pro domácí použití, doplněné profesionálním šamponem stejné série pro obnovu a keratinizaci vlasů. Všechny finanční prostředky v sadě mají dobré množství, což umožňuje opakované zasedání. Například:

 • objem masky - 250 ml;
 • keratinová voda - 100 ml;
 • šampon - 250ml;
 • tepelný aktivátor - 200 ml.

Přípravky pro domácí i kosmetickou regeneraci jsou stejné. Rozdíl v dovednosti a dovednosti umělce, stejně jako důležitá finanční složka.

Etapy rekonstrukce vlasů

Návštěvník, který se rozhodne k salatinování keratinizace, by měl vzít v úvahu, že sezení trvá přibližně 2 hodiny a je prováděno v určitém pořadí:

 1. Šampon hluboké čištění pečlivě umyjte prameny, uvolněte je z pozůstatků stylingových výrobků a mastných nečistot.
 2. V souladu se strukturou a typem aplikované vlasové keratinové kompozice, která je rovnoměrně rozložena po celé délce chloupků.
 3. Kudrlinky se suší sušičem vlasů, po kterém se každý svazek vlasů ošetří horkou žehličkou. V této důležité etapě keratin hrozí kortexem.

Po ošetření se doporučuje splnění řady podmínek: neměli byste vlasy 3 dny omýt, abyste konsolidovali výsledek, a pro tyto účely použijte speciální balzámy a šampony. Je důležité chránit vlasy před srážením - sněhem a deštěm.

Regenerační program lze provádět mimo salon krásy. Chcete-li pomoci - nastavte "Estel Keratin" a připojené pokyny. Stupně restaurování jsou podobné salonnímu procesu s menšími odchylkami.

 1. První etapa spočívá v důkladném čištění a šamponování hlavy s hlubokým čisticím šamponem, který se vyráběl ze stejné společnosti Estel.
 2. Keratin se aplikuje na česané prameny a pak na tepelný aktivátor.
 3. Po uplynutí 10 až 15 minut se fixační prostředky vymyjí a zpracují keratinovou vodou.
 4. Vysoušeč vlasů.

Pro konsolidaci výsledku, vzhledem k tomu, že postup je kumulativní, po 1,5 - 2 týdnech by se měla zasedání opakovat s použitím celé řady produktů Estel.

Náklady a frekvence salonní procedury

Thermo Keratin obnovit vlasy v salonu - postup není levná cena, v závislosti na stavu a poslední délka se pohybuje v rozmezí 1200 - 3600 rublů za relaci. Pro srovnání: třístupňový systém "Estel Keratin" bude stát 1285 rublů, šampon stejné série stojí 410 rublů navíc.

Ale! Stojí za to, že procedura salonu je jednorázový fenomén a příští výlet do kadeřníka bude mít stejnou hodnotu. Prostředky zakoupené pro domácí léčbu lze použít několikrát, někdo stačí na 10-15 sezení.

Kosmetické salony slibují trvání keratizačního účinku na 3 týdny. Podle zpětné vazby od zákazníků je však toto období obvykle mnohem kratší.

Zpětná vazba

Rozhodla jsem se, že po létě na slunci budu mít pořádnou hlavu: vlasy mi byly tenké, křehké a nudné. Slyšela jsem hodně o termokeratinovém zázraku a já jsem se přihlásil k tomuto postupu v salonu. Zasedání trvalo asi 2 hodiny, výsledek byl spokojen - vlasy získaly lesk, pružnost a sílu. Je pravda, že následující den se snížil lesk, prameny vypadaly trochu špinavé. Ale to je ospravedlněno - keratin nejenže vyživuje strukturu vlasů, ale také váží a kůže přitahuje více znečištění. Slibovaný účinek za 3 týdny se v praxi změnil na pět promývání, tj. Asi 1,5 týdne. Poté bylo rozhodnuto o koupi keratinizační soupravy a léčbu doma. Moc se mi líbila regenerace, byl jsem spokojen s výsledkem.

Tato recenze je nejobjektivnější a nejvyšší průměr mezi nadšenými reakcemi a úplným odmítnutím postupu. Tento přístup je nejrealističtější - objednejte si první zasedání v kabině, seznámíte se s postupností a technikami procesu a provádějte následné operace doma.

Pro Více Informací O Suché Vlasy