logo

Balzámový odstín Estel Love Ton - recenze

Estelle ottenochny balzám je populární mezi ruskými ženami. Široký výběr barev, přijatelná cena, snadné použití - hlavní výhody tohoto rozpočtu. Recenze Estelových barevných balzámů jsou velmi nejednoznačná, někteří kupující jsou spokojeni s výsledkem, další část věří, že Estelle tonic se s touto úlohou nesedí, ale pouze zhoršuje barvu a kvalitu vlasů. Takže se pokusíme zjistit, jak dobře jsou Estelle odstíny.

Nejlepší tónové vlasové produkty

Stínicí produkty pro vlasy jsou univerzální řešení pro všechny případy. Blondes je potřebují k neutralizaci nežádoucího žlutého pigmentu, brunet a dívky s přirozenou barvou, které ocení odstín, který dodává vlasům zdravý lesk a světelný tón. To je důvod, proč každý seriózní výrobce profesionální vlasové kosmetiky vyvinul vlastní řadu barevných odstínů. FashionTime prozkoumala trh s kosmetickými výrobky a vybrala si nejlepší a osvědčené úspěchy, které dodávají svým vlasům luxusní odstíny.

Co to je?

Stínicí činidla (šampony, balzámy, masky) působí ve dvou směrech: čistí a pečují o vlasy a také obsahují tónovaný pigment, který může změnit barvu vlasů o 2-3 tóny. V závislosti na koncentraci, struktuře vlasů a souladu s pravidly použití přípravku se účinek tónování udržuje na vlasu po dobu až několika týdnů.

Stínicí prostředky lze aplikovat na přírodní a barvené vlasy.

Na rozdíl od běžného barviva, pigment odstín nepronikne do vlasů, ale pokrývá to tenkým filmem. Nabízíme, abychom se rozhodli pro bezpečný experiment a zvolili nejlepší odstín pro vlasy.

Pokud chcete zlepšit stav vlasů, věnujte zvláštní pozornost šamponům, které používáte. Děsivá postava - v 97% šamponů známých značek jsou látky, které otravují naše tělo. Hlavní složky, kvůli nimž jsou všechny problémy na etiketách označeny jako laurylsulfát sodný, laurylsulfát sodný, kokosulfát. Tyto chemikálie zničí strukturu kadeří, vlasy se stávají křehkými, ztrácejí elasticitu a sílu, barva se ztrácí. Nejhorší je však to, že tato špína vstoupí do jater, srdce, plic, hromadí se v orgánech a může způsobit rakovinu. Doporučujeme, abyste nepoužívali prostředky, ve kterých jsou tyto látky umístěny. Nedávno odborníci naší redakce analyzovali bezsulfátové šampony, kde první místo získaly prostředky od společnosti Mulsan Cosmetic. Jediný výrobce všech přírodní kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny v rámci přísných systémů kontroly kvality a certifikace. Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod mulsan.ru. Pokud pochybujete o přirozenosti své kosmetiky, zkontrolujte datum vypršení platnosti, nemělo by trvat déle než jeden rok skladování.

Jak používat nástroje pro odstín

Saturace odstínu odstínu závisí na koncentraci. Neobsahují oxidační činidla a čpavek, takže by neměli být příliš náročné na tyto prostředky. Samozřejmě, pokud jste přirozená blondýnka a zvolíte odstín odstínu "Tmavý kaštan", můžete se blížit k požadovanému výsledku, ale ne naopak. Pro maximální efekt je ještě lepší použít odstín, který se blíží barvě vlasů.

Pečlivě si přečtěte návod k použití. Barevný šampon by měl být aplikován dvakrát. Poprvé, s důkladnými masážními pohyby, aplikujte zbarvený šampon, který jej třepe do vlasů, nikoliv do pokožky hlavy. Nechte pár minut a pak opláchněte. Opakujte postup znovu, tentokrát prodlužte dobu používání šamponu. Samozřejmě, vše závisí na vašich preferencích. Pokud rychle umyjete odstín šamponu, bude účinek minimální. Pokud to přehnáte, může to být neočekávané.

Tón znamená blondýnky

L'Oréal Professionnel Serie Expert stříbrný šampon

Šampon L'Oréal Professionnel Serie Expert Silver Shampoo je vhodný pro přirozené blondýnky, kteří chtějí dát vlasům lesk a světlý tón a dívky s barevnými vlasy. Tento šampon také dává šedivé vlasy světlý stín. Modré a fialové barevné pigmenty, které vytvářejí šampon Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze, zvyšují platinové odstíny na blond vlasy. Šampon obsahuje mikroproteiny ze semen Moringa oleifera, které jsou připisovány zázračném vlastnostem zlepšení struktury vlasů a jejich ochraně před vnějšími negativními účinky. Buďte opatrní, když používáte poprvé, je tónovaný šampon tohoto výrobce silný.

Stříbrný hedvábí

Šampon stříbrného hedvábného odstínu také dává vlasům stříbrný odstín. Obsahuje hedvábné bílkoviny, panthenol a alantoin, které zlepšují strukturu vlasů, dodávají jim při sušení vysoušeč vlasů lesk, vyživují, posilují a chrání. Stříbrný hedvábí je jedním z mála barevných šamponů, které obsahují výtažek z chrpy, zdroj cyanocentoretoreinu modrého pigmentu.

Další výrobce Sexy vlasy vyvinul řadu prostředků Simply Sexy, který je určen pro bělené, šedé nebo blond vlasy. Linie obsahuje přírodní složky: betain, extrakt guaru, kyselinu citronovou, přírodní barviva.

Stínicí prostředky pro brunety

Tamponové šampony poskytují lesk na tmavé vlasy a mění základní barvu na několik odstínů. Pokud chcete dát vlasům načervenalý nádech nebo načervenalý nádech, aplikujte na vlasy odstín a nechte je dlouho delší než obvykle.

Domácí výrobce Estel nabízí tónovací balzám Solo Ton, který obsahuje 18 odstínů. V paletě mnoha tónů pro brunety: skořice, brandy, kaštan, čokoláda, burgundy, pro milovníky Bordeaux - mahagon, červená třešeň, granátové jablko. Složení fondů zahrnuje extrakt z manga, který má zvlhčující, vyživující, regenerační a ochranný účinek.

V paletě L'Oréal Professionnel Gloss Color jsou nasycené tmavé (ostružinové, čokoládové), červené a béžové zlaté odstíny. Šampony odstínů poskytují vlasům lesk a zvýrazňují jejich přirozenou krásu.

Produkty na barvení vlasů

Několik užitečných tipů

Blondýnky mohou použít instantní kávu jako přírodní odstín. Po šamponování opláchněte vlasy roztokem 2-3 čajových lžiček kávy pro množství vody potřebné pro délku vlasů.

Chcete-li dát luxusní lesk, použijte hennu. V sovětských letech jsme věděli jen jeden odstín henny - ohnivě červenou. Nyní na prodej najdete bezbarvou, béžovou, lehkou blond, tmavou kaštan, granát, brandy, čokoládovou hennu. Ale nezapomeňte, že po použití henny nemůžete používat barviva na vlasy nebo šampony pro lehké stínování.

Když se poprvé setkáte s nářadím odstínů, pečlivě si přečtěte pokyny a snižte dobu použití šamponu. Podívejte se na reakci vašich vlasů, upravte dobu aplikace, abyste dosáhli požadované barvy.

Jsme si jisti, že produkty zbarvení se stanou vaší oblíbenou krásou. Vyzkoušejte nové značky, prozkoumejte řadu kosmetických značek, přidejte vlasy bohaté odstíny a buďte krásní!

Perfekce balzám na vlasy ESTEL

Většina spravedlivého sexu musí být v centru pozornosti. Jen žena je tak uspořádána. Nemůže nikoho odolat překvapení. Pokud nezměníte účes a styl oblečení, změňte barvu nejméně po rozpoznání a po chvíli vraťte vlasy do přirozeného stínu.

Ideálním řešením pro transformaci vzhledu mohou být Estelle odstínové balzámy, jejichž paleta obsahuje bohatou paletu jasných barev.

Výhody estelových tonik

Před barvivy na vlasy mají tonika řadu výhod. Za prvé, jejich barvicí prvky nejsou schopny hluboce spadnout do struktury našich vlasů a nemají na nich ničivý účinek. Estelové tonikum jsou obzvláště výhodné ženami. Jejich výhodou je, že působí na naše vlasy velmi opatrně a poměrně snadno. Tento nástroj je vypláchnut po dobu 14 dnů, takže je vhodné často experimentovat s barvami, zejména proto, že Estel je známý svou pestrou paletou barev. Na rozdíl od chemického barviva, špičky vlasů po nanesení toniků se nestanou nudné nebo křehké, a také se nesmrtí. Po procesu tónování nepotřebuje speciální přípravky pro péči o barvené vlasy. A co je nejdůležitější, ve složení tonika z Estelu neexistuje amoniak, který nepříznivě ovlivňuje stav kudrlin. Pouze v silném tonicu je jeho zanedbatelné množství. Složení Estelové tonické společnosti stále zahrnuje speciální produkty péče. Tam jsou tonika, lehký i hluboký vliv. Lehké tonikum se jednoduše vypláchne po 14 dnech a má šetrný účinek na vlasy.

A hluboce tonizované tonikum, někdy nazývané i neamoniakální inkousty, se nezbaví až 60 dní.

Důkazem toho je četná pozitivní zpětná vazba uživatelů. Ženy poznamenávají, že po procesu barvení se prameny stávají lesklé a extrémně měkké. Tonika jsou velmi snadno použitelná. Pro dosažení požadovaného výsledku není kadeřník potřebný. Nástroj můžete zvednout, stejně jako provést postup barvení sami.

Estel Solo Ton Balsam Series

Řada trvalých toniků, které neobsahují amoniak a peroxid vodíku, série Solo Ton pro všechny typy vlasů - je 18-ti barevná paleta různých a módních odstínů. Tónovací činidlo dodává vlasům hloubku odstínu, což jim dodává šumivé hedvábí.

Měkkost a lesk vlasů jsou způsobeny nepřítomností agresivních složek v sérii Solo Ton, které klasifikují produkty TM Estel jako šetrné výrobky pro péči.

Jako součást produktové řady Solo Ton vstoupí do esenciálního oleje manga a dodává vlasům živý lesk. Přítomnost UV filtrů zabraňuje rychlému vyhoření barviva pod slunečním paprsky, což prodlužuje intenzitu a hloubku barvy po dobu, kterou udává výrobce.

Řešení stínování Solo Ton zvyšuje odstíny:

 • kaštan, s hlubokou hloubkou tónu;
 • měď, zlepšující růžové vlasy;
 • blond, odstranění nechtěné žlutosti, a také zdůrazňuje zvýraznění;
 • bruneta, odstranění nežádoucího červeného odstínu.

Při použití tonických balzámů musíte pečlivě přečíst pokyny pro použití prostředků.

Doporučení pro použití produktů z tónování

Aby nedošlo k podílům zklamání při použití tónovacích prostředků, měli byste dodržovat doporučení uvedená v pokynech od výrobce:

 1. Účinek balzámu je určen na určitou dobu, aby se zabránilo nadměrnému vysychání.
 2. Použití jasných odstínů na blond vlasy se nedoporučuje, což může vést k trvalému barvení s nežádoucími odstíny.
 3. Před aplikací na bělené vlasy se doporučuje zbarvení malého zvlnění, aby se zobrazil odstín.

"Pro blondýnky nebo dívky s bělenými vlasy bych doporučil nanášení tónového balzám na malý pramen ze zadní části hlavy. Pokud stín nevyhovuje, strap se snadno ztratí a většina vlasů bude zachráněna před nežádoucím odstínem, "vysvětluje Lyudmila, stylistka Salon Persony na Gun.

Jak je uvedeno v mnoha recenzích, tónování doma není obtížné. Aplikujte malý přípravek na zvlhčené vlasy, dodržujte dobu vyznačenou na obalu a opláchněte pod tekoucí vodou.

Výrobce doporučuje, aby po aplikaci všech kategorií zbarvovacích balzám používaly pečující látky, jako při běžném barvení, což dodá vlasům extra vlhkost.

Základní pravidla při tónování

Tónování, stejně jako zbarvení, musí dodržovat určitá pravidla:

 • blízké přizpůsobení odstínu produktu k dostupné barvě, ale ne lehčí než je;
 • doba, po kterou přípravek působí na vlasy, vypočtená od okamžiku úplného nanesení tónovacího činidla, by neměla být delší než půl hodiny;
 • před použitím by se barvivo mělo testovat na alergické kožní reakce;
 • odstín přidaný k vlasům by měl být také testován na nevzhledném pramenu;
 • vlasy, šedé, tónované pouze v případě, že procento šedých vlasů není větší než třetina celkového počtu;
 • při nanášení na nevyléčené vlasy, tónování činidla prohlubuje přirozený odstín;
 • použití stejného odstínu po dlouhou dobu poskytne hlubokou sytost barev.

Jak je uvedeno v mnoha recenzích, tónování produktů Estel, je to cenově nejúčinnější a nejúčinnější prostředek, který dodává vlasům všechny druhy odolných odstínů.

Estel Balsams má řadu výhod, které je odlišují od celé řady rozpočtových agentů:

 • nepřítomnost agresivních složek v složení peroxidu a amoniaku;
 • dodává tón a vlasy barvení vyráběné výhradně na horní vrstvě, které nepronikují do struktury vlasové šachty;
 • rovnoměrné a postupné oplachování produktu v průměru za týden s každodenním průběhem mytí hlavy.

Řada balzámů-toniků TM Estelle se týká produktů péče, které jsou rovnoměrně a snadno aplikovány na zvlhčené vlasy.

Je velmi důležité, aby mladá dívka konečně porazila předmět její vzdechy "úplně", vyzkoušet všechny metody, včetně různých odstínů ve vlasech, a to zejména proto, že paleta barev tohoto nástroje je velmi rozmanitá.

Uživatelé zpravidla berou na vědomí hlavní vlastnosti, které mají pokročilé balzámy Estelle odstínů na první desítku:

 • dostupnost ceny;
 • bohatý a pestrý rozsah barev, který vám umožní krátký čas změnit vzhled;
 • snadné používání, umožňující používání produktů doma;
 • bílé žluté a plné zbarvení šedých vlasů;
 • odolnost kompozice, rovnoměrné promytí;
 • neznečišťuje pokožku;
 • dostupnost a volný prodej v obchodě.

"Z mé vlastní praxe jsem byla přesvědčena, že jakýkoli barvicí prostředek má přímý vliv na vnitřní strukturu vlasů, dokud se nestane tváří v tvář působení toniků od Estel TM. Samozřejmě tvrzení, že jsou zcela neškodné, je směšné. Nicméně jen žena dokáže vytvořit skandál, salát a... klobouk z "nic". Proto jsou balzámy odstínu TM Estelle právě nejmenším zlem, které lze aplikovat na vlasy během období mladistvého nihilismu, "domnívá se lékařka nejvyšší kategorie, kandidátka lékařských věd, Larisa Aleksejevna Safonová, praktický tricholog Kliniky na Kutuzovských ulicích v Moskvě.

Pro Více Informací O Suché Vlasy