logo

Paleta odstínového balzámu "Tonica"

Pokud jste unavení z vlastní barvy vlasů, nebo chcete přidat nový odstín k pramenům nebo chránit existující barvu před vyluhováním, můžete použít takový kosmetický nástroj jako balzám pro odstín.

Značka "Tonika" představuje kupujícím obrovský výběr odstínů v barvách. To vám umožní experimentovat s barvou, přidat kombinaci nových odstínů. Náprava, kromě zbarvení, dokonale pečuje o vlasy, takže je dobře upravená, měkká, dává zdravý lesk.

Zvláštní funkce

Stínicí prostředky značky Tonika vyráběné firmou Rocolor dokážou drasticky změnit barvu přirozených blond, šedých a hnědých vlasů. U tmavých vlasů výrazně mění odstín, což dává nové barvivo. Je vhodný pro použití s ​​přírodními vlasy jakékoliv barvy, včetně červené, blond, světlé a kaštanové.

V závislosti na původním odstínu můžete jej změnit ve směru červené, kaštanové, zlaté nebo světle hnědé tóny. Mnoho dám jako fialová a červená spektra. A mladé dívky jsou často vhodné jako oříškové, čokoládové, lilek nebo perleťové barvy.

Výrobky na vlasy z této značky mají spoustu výhod:

Paleta odstínů je opravdu bohatá a rozmanitá, každá žena může najít její atraktivní barvu;

použití je možné s prakticky libovolnou barvou kudrlin, šedé, světlé, světle hnědé nebo gaštanové;

při příliš častém mytí barvy hlavy může být poměrně dlouhá doba;

balzám na rozdíl od konvenčních nátěrů nemá negativní vliv na strukturu vlasové šachty;

amoniak není přítomen mezi složkami výrobku a způsobuje nenapravitelné poškození pramenů;

užitečné přísady odvozené od olejů a rostlinných výtažků, péče o vlasy, dávají jemnost a pružnost;

při použití můžete kombinovat různé způsoby, jak získat jedinečný odstín;

cena zboží je pro většinu kupujících přijatelná;

barva se jednoduše odmyje, pokud se něco pokazilo, nebo se mu podařilo nudit, protože barvicí pigmenty zůstávají na povrchu vlasů, ale neproniknou dovnitř.

Při aplikaci balzámů podle pokynů postup nezpůsobí škody na pokožce hlavy. Proto se může opakovat tolikrát, kolikrát chcete.

Použití stínících výrobků má své nevýhody:

při použití nástroje v obzvláště jasných barvách může být znečištěné prádlo a oděv;

vzhledem k tomu, že pigmenty neprocházejí chloupky, pro stabilní výsledek je nutné pravidelně opakovat tonifikační postup;

na dříve namalovaných pramenech nebo při použití chemického stylingu, barva se může chovat nepředvídatelně;

příliš mnoho použití může způsobit, že kadeře jsou příliš suché.

Složení

Tonizující balzámy "Tonica" se pyšní nepřítomností amoniaku a jeho derivátů mezi složkami. Mnoho barev obsahuje tuto látku, což je pro vlasy extrémně negativní. Potřebujeme amoniak, nebo jak by měl být správně nazýván hydroxidem amonným, abychom vytvořili alkalické prostředí. To způsobuje otok vlasů, díky nimž začnou aktivně absorbovat barevné pigmenty. Jeho použití umožňuje zvýšit odolnost barvy a barva je jasná a nasycená.

V prostředku "Tonic" nahrazuje laurylsulfát sodný, silný surfaktant, jeho funkci. On je často obviněn ze všech hříchů kosmetického průmyslu. On má opravdu mezi důsledky používání nadměrné vlasy suché. Ale jeho škodlivý účinek je mnohem nižší než škodlivý účinek amoniaku.

Kromě hlavních aktivních složek je balzám obohacen extrémně příznivými přísadami. Mezi nimi je včelí vosk nejprve v koncentraci. Dokonalé vyživuje vlasové kořeny, vyrovnává jejich povrch, čímž je hladší a poslušnější. Schopný bojovat s rozštěpenými konci a učinit je méně viditelnými.

Extrakt získaný z lněného semínka má zvlhčující a vyživující účinek. Vitamin F hydratuje a chrání prameny před poškozením. Kyselina citronová dodává přirozenému lesku a měkkost kudrlinky.

Lze konstatovat, že složení fondů samozřejmě není neškodné. Ale i mnoho šamponů obsahuje látky jako laurylsulfát sodný. S řádnou péčí a nízkou četností používání nezpůsobí žádné zjevné škody. Nicméně velké množství užitečných ingrediencí umisťuje výrobek do poměrně vysokých poloh.

Jak si vybrat

Mezi různými odstíny tonizujícího balzámu jsou čtyři kategorie: čokoláda, světlo, tmavá a červená.

Blondes musí být opatrní při použití odstínu. Při výběru barvy je třeba mít na paměti, že se může ukázat být trochu jasnější než to, co je na obalu. To platí zejména pro červené tóny. Pro bělené prameny, odborníci doporučují používat odstíny s fialovými tóny, pomohou zbavit se nenávistné žlutosti. Nicméně, neudržujte barvivo na vlasy příliš dlouho, jinak můžete získat pěnivost barvy. Používáte-li jiný světlý odstín pro blond, můžete vytvořit účinek slunečního záření ve vlasech.

Obecně se doporučuje vybrat odstín odstínu v blízkosti přirozené barvy vlasů. Majitelé blond vlasů budou mít blond a červené tóny. Pro kaštanové vlasy budou vhodnější červené a tmavé barvy. Na tmavých vlasech můžete nástroj držet trochu déle, abyste získali bohatší odstín.

Chcete-li barvu obnovit, nebo jí dodat lesk a přirozenost s pomocí tónů zlata, stačí držet balzám na vlasy po dobu dvou až tří minut.

Měla by se řídit výběrem odstínu v závislosti na barvě pleti dívky. Při studeném typu barvy udělají červené a červené odrazy. U dívčích s tmavou kůží s olivovou kůží je o něco těžší vybrat vhodný tón, ale to je možné u obrovského sortimentu Tonic.

Nedávno, vedle obvyklých barev, značka "Rokolor" poskytla zákazníkům zajímavou a moderní řadu s účinkem biolaminace. Skládá se z následujících barev:

přírodní spektrum složené z čokolády, odstínů kaštanu a tónů espresa a cappuccina;

pro blondýnky: vanilka, popel a krém brulee.

Paleta

Vyberte barvy lépe blízké přirozené barvě kudrlin. Tmavovlasé dámy mohou mít rády odstíny čokolády a kávy, třešní nebo lilek, tmavě blond nebo černé. Pro majitele jasných vlasů se hodí pro jasné barvy perletičky, perly, "Warm Walnut" nebo "Pearl-Ashy".

Paleta tonických balzámů "Tonika" se skládá ze šesti úrovní barev, určených pro různé počáteční odstíny pramenů.

Pro blondýnky a barevné nabízené odstíny "Smoky Topaz", "Pearl", modravý "Amethyst", platina a popelka. Tyto odstíny pomohou vypořádat se se světlem, který se objevuje na světelných pramenech. S nimi můžete dosáhnout popelového efektu a na šedých vlasech vytvářet živý, luxusní rozsah.

Pro světlé hnědé vlasy, často nalezené v ruských dívkách, vhodný tón "Mléčná čokoláda", "Zlatá ořech", "Smoky-růžová", "Žlutá", "Pink Pearl". Jedná se o jemné, lehké a teplé tóny, které umožňují dát lesk a hrát na kudrlinky.

Pro mladé dámy s kaštanovými vlasy vytvářejí barvy "Mocha" a "Skořice", standardní světle hnědá a světlá blondýnka, horká "kubánská rumba". Také v dosahu jsou prostředky s purpurovým odstínem: "Bordeaux" a "Iris".

Pro nejtmavší vlasy jsou tóny tmavého blond, "Chocolate" a "Bitter Chocolate", "Ripe Cherry". Neštandardní lze považovat za barvy "divoké švestky" a "lilek". Zvláště radikální jsou "Černá" a tón "Espresso", představující nejtmavší barvy skupiny.

Paleta obsahuje také zázvor a červené tóny. Jsou reprezentovány relativně jasným a jasným "indickým létem" a "červeným stromem". Tmavě hnědé a gaštanové prameny jsou vhodné odstíny: "mahagon" a "červený jantar".

Biolaminace se stále častěji stává populárním ve vztahu k poctivému sexu. Tento postup vytváří ochranný obal kolem každého vlasu, který chrání je před poškozením, obnoví a vyrovnává povrch, zabraňuje tomu, aby se barva vyloupala déle. Balzám s účinkem biolaminace od firmy Tonik ve srovnání se staršími kluci, barvivy rovnoměrněji, nedovolí, aby se vlasy zamotávaly, dodávaly navíc lesk a lesk a dlouho si uchovaly barvu. Takové výrobky jsou prezentovány pro kudrnaté vlasy v barvě espressa a tmavé čokolády. Majitelé blond vlasů si budou moci vybrat barvy "Cappuccino", "Red" a "Golden-kaštan". Creme brulee je ideální pro jasné vlasy. A pokud je potřeba odstranit nažloutlé odrazy z bělených pruhovaných pramenů, barvy "Cold Vanilla" a "Ashy Blonde" budou nepostradatelné.

Jak můžete vidět, rozmanitost balzámových odstínů je velmi velká. A existují produkty pro libovolnou zdrojovou barvu. Každá žena si bude moci vybrat barvu vhodnou pro její vlasy. A když náhle došlo k poruše s výběrem stínu, bylo snadné jej vypláchnout zvláštními prostředky "Retonika". Ano, a jednoduché mytí vlasů odstraní barvu po několika týdnech.

Jak používat

Na rozdíl od běžné barvy není pro použití balzám vyžadováno žádné další rozpouštědlo, oxidant nebo jiné prostředky. Samozřejmě, vzhledem k použití takového počtu součástí a vytvoření poměrně agresivního prostředí, barva trvá mnohem déle než takový výrobek. Při použití odbarvovacích činidel se musí postup tónování opakovat po šesti nebo osmi promývání hlavy. Trvání přítomnosti odolné barvy bude určováno četností takového promývání, protože pigment neprochází do struktury vlasů, ale zůstává na povrchu. Krása použití toniků spočívá v tom, že nepoškozují kudrlinky, opakujte postup tak často, jak je to nutné. Aby vše fungovalo dobře, postačí postupovat podle pokynů.

Jak malovat

Pro začátek je lepší zkontrolovat, zda je barva správná pro vás. Toho lze dosáhnout malováním jednoho vlákna a pohledu na to, jaký stín se nakonec objevil. Vezměte prosím na vědomí, že nejlepší a nejrychlejší barvy jsou jasné barvy, jako jsou černé a fialové, lilek a čokoláda. Pokud je vše v pořádku, můžete začít maľovat celou hlavu vlasů.

Nejprve je třeba provést šamponování obvyklými způsoby a vysušit čisté kadeře s ručníkem. Měly by být ponechány mírně vlhké, ne úplně suché, ale ne mokré.

Pamatujte si, že barva může snadno poškodit pokožku a oblečení. Aby nedošlo k pádu na obličej a krk, jsou rozmazané dobrou vrstvou bohatého krému. Je lepší chránit si ruce rukavicemi a také dát staré oblečení, což není škoda, aby se zkazilo barvivem. Kromě toho je nutné chránit a instalatérské práce. Ve vaně musíte nalít vodu a přidat několik bělících uzávěrů. Pokud však nebylo možné vyloučit postříkání barviva, měly by se kapky neprodleně vyčistit bělidlem nebo čističem toalet.

Kompozice se nejlépe aplikuje, začíná od okcipitální oblasti k chrámům. A pak malovat přes třesky a přední část vlasů. Rozdělte nástroj hřebenem s častými zuby nebo můžete použít speciální štětec. To je nejlepší způsob, který umožní aplikaci barvy tak, aby se nerozšířila a rovnoměrně nasytila. Je lepší nepoužívat kovové hřebeny a kartáče, protože oxidace může nastat při kontaktu s kompozicí. Konečná barva závisí na správném použití a distribuci kapaliny.

Čas potřebný k udržení složení na hlavě závisí na původní barvě vlasů a na požadovaném jasu výsledku. Chcete-li snadno tónovat kudrlinky, jen počkejte pět minut. Pro intenzivnější tón počkejte deset minut, než vypršíte. A díky tmavým vlasům a výrazné barvě je nutné skladbu skladovat po dobu patnácti až dvacet pět minut. Pokyny k produktu jasně stanoví, jaký čas je pro daný postup přidělen.

Po vyčkávání by měla být složka vypláchnuta. Udělejte to běžnou teplou vodou bez použití šamponu. Nejlepší je pokračovat v propláchnutí, dokud tekoucí voda nebude čistá. V opačném případě hrozí nebezpečí špinavých ručníků a oděvů. Na konci můžete použít obvyklý balzám, pomůže to opravit pigmenty. Používáte-li pro oplachování vařené vody s citrónovou šťávou nebo extrakt z heřmánku, barva se objeví lépe a rychleji.

Pokud se vám barva vůbec nelíbí, můžete vždy použít speciální produkt vydané značkou "Rocolor". Tento výrobek se nazývá "Retonika", který odstraňuje stín od vlasů. A čím lépe to funguje, tím dřív, než se začne barvit, použije se po třech dnech kompozice už nemůže úplně umýt barvu. Ale i tady byste neměla být rozrušená, protože po několika promíchání nebude barva tak jasná a vyslovená. A možná i na nový obraz stačí jen trochu zvyknout.

Tonic Colour Balm

Barevný balzám není barvivo na vlasy. Ve svém složení má barvivový pigment, který mění barvu o 1 - 3 tóny. Neexistují agresivní součásti, které by zničily strukturu vlasů, zabíjely přirozený pigment a nahradily je chemickou barvou.

Balzám "Tonika" neprochází hluboko, ale jen obklopuje jádro venku, vytváří film na povrchu určité barvy. "Tonic je obohacen o změkčující složky rostlinného původu, které činí vlasy měkkou a hedvábnou. Nová série tohoto produktu držet krok s časem a vytvářet nové vzorce, které umožňují nejen natírat kudrlinky, ale také dosáhnout efektu laminace doma.

Neexistuje vždy touha změnit barvu vlasů nenahraditelně. Chci nový, živější, ale zatím není jasné, co přesně. Tady tonik může být užitečné.

To dramaticky nezmění vlasy (pokud budete postupovat podle pokynů), ale pouze přidat jas a saturaci. Vzhledem k tomu, že je snadno umýt, můžete si v krátké době vyzkoušet několik různých obrázků bez zdravotního poškození.

To je skvělý nástroj pro dívky a chlapce v období experimentů a při hledání "jejich" vzhledu. Jakékoli divoké a nepohodlné výsledky by po malování vyšly, brzy se vymyjí a zmizí bez stopy. Nechte nahradit balzám na odstín před důležitou událostí. S tím můžete oživit vlasy nebo malovat několik pramenů v jasných barvách.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každý kosmetický přípravek má Tonic své klady i zápory.

Výhody:

 1. Snadnost a rychlost zbarvení doma.
 2. Povrchové barvení, které neporušuje strukturu vlasů.
 3. Vytváří ochrannou bariéru, která chrání vlasy před negativními účinky prostředí.
 4. Má kondicionační efekt. Pruhy po něm nejsou zmatené a snadné k hřebeni.
 5. Neobsahuje amoniak.
 6. Nevyžaduje pro vás další produkty péče.
 7. Přiměřená cena, která odpovídá kvalitě.

Nevýhody:

 1. Konzistence kapaliny, což je důvod, proč balzám uniká během barvení.
 2. Snadno a pevně natírá kůži, tkaninu, dlaždice a keramiku.

Paleta

Paleta barev Tonic společnosti Rocolor se vyznačuje rozmanitostí. Tam je tady kamarádi, blondýnky a brunetky. Rozdělte odstíny do čtyř skupin, a to od toho, jaké vlasy budou vystaveny chemickému útoku.

Pro přirozené vlasy:

 • grafit (7.1);
 • Brown (5.0);
 • světlá blond (6,0);
 • tmavě blond (3,0);
 • černá (1,0);
 • mocha (5,43);
 • škorice (6.5);
 • čokoláda (4);
 • kaštanově hnědá (7,43);
 • tmavá čokoláda (3,01);
 • espresso (1,03);
 • cappuccino (6,03);

Skupina jasných barev:

 • zralá třešeň (3,56);
 • Indické léto (6,65);
 • redwood (6,54);
 • mahagon (5,54);
 • Bordeaux (4.6);
 • červený jantar (5.35);
 • Kubánský Rhumba (5.4);
 • lilek (3.2);
 • zlatý ořech (7,35);
 • duhovka (4.25);
 • divoká švestka (3.1);
 • červená hlava (6.45);

Pro bělené vlasy:

 • bělená (9,03);
 • kouřový topaz (9.10);
 • mléčná čokoláda (7.3);
 • Ametyst (9,01);
 • perlový popel (8.10);
 • creme brulee (9,23);
 • studená vanilka (9.12);
 • popelová blondýnka (9,21);

Pro šedé vlasy:

 • platina blond (9.1);
 • kouřová růžová (8,53);
 • růžová perla (9,05);
 • perla matky (9,02);

Barvy číslované 1,03, 6,03, 3,01, 9,23, 6,45, 9,12, 7,43 a 9,21 jsou nové vzorce s laminačním účinkem.

Jak vybrat správnou barvu?

Při výběru správného odstínu je třeba se zaměřit na původní barvu vlasů. Tonic je schopen změnit tón pouze na tmavé straně. Zjistit, že nebudou fungovat. Pro majitele tmavých a černých kudrlin můžete vzít jakýkoli, dokonce i nejodvážnější barvy.

Po zbarvení vlasy získávají lesk a kudrlinky novým způsobem budou hrát ve světle. Veselé vlasy by se měly držet klidných a přirozených barev. "Divoká slivka" nebo "zralá třešeň" pevně převezme blond vlasce a dostane se příliš bohatá.

Jak malovat?

Před aplikací balzámu byste měli pečlivě přečíst pokyny a připravit veškeré potřebné vybavení:

 1. Umyjte hlavu a vyčistěte ručníkem.
 2. Používejte rukavice na jedno ruce, abyste nepoškodili pokožku a nehty.
 3. Na vlasu a uších použijte mastnou smetanou nebo speciální ochrannou látku.
 4. Nalijte 1/3 vody a přidejte případné bělicí činidlo. Pokud se v procesu malování tonik dostane na dlaždice nebo keramiku, okamžitě jej vyjměte čisticím prostředkem.
 5. Požadované množství toniků nalijte do skleněné nebo keramické nádobí.
 6. Zakryjte ramena ručníkem.
 7. Na mokré kudrlinky se štětcem opatrně aplikujte složení začínající z okcipitální oblasti.
 8. Rovnoměrně rozdělte tonikový hřeben.
 9. Nechte 10 až 30 minut v závislosti na požadovaném výsledku.
 10. Omyjte velkým množstvím teplé vody.
 11. Suché vlasy nebo styling jako obvykle.

Barevný odstín "Tonica" je cenově dostupný nástroj pro všechny ženy. Má velmi přijatelnou cenu. V průměru stojí 90 až 200 rublů na láhev v závislosti na regionu. V on-line obchodech, její cena je 130 rublů.

Tonica balzám: recenze zákazníků

Jeden z nejoblíbenějších tónových balzámů je produkt ruského výrobce "Rokolor". "Tonic", recenze, které jsou plné chvály a potěšení, je levný kosmetický produkt, který má dobrou kvalitu, hustou strukturu a obrovskou paletu různých odstínů.

Tento článek je založen na recenzích "Tonic". Proč je tento balzám tak dobrý?

Proč je požadován tón balzám?

Recenze balzámu "Tonica" nejsou zbaveny, nebo poněkud plné pozitivních, laudativních odpovědí. A to vše proto, že nástroj řeší takové problémy, jako je malování na šedých pramenech, světlech a tmavých vlasech, které dávají požadovaný odstín kudrnatým. Všechno, co výrobce zajišťuje ve své reklamě, se provádí v praxi.

Vaše přirozená barva vlasů může být v závislosti na originální barvě odlišná: červená, lilek, "mléčná čokoláda", zlatá hnědá a tak dále.

Mladé dívky v poptávkových balzámách a šamponech, které dodávají odstín červené, tmavé čokolády, vlašské ořechy, světlé blond.

Zvláštní funkce

 1. Balzám je zcela bezpečný, protože neobsahuje amoniak.
 2. Vytváří se na bázi přírodních složek, které zabraňují nadměrnému vysychání vlasů, dodávají jim lesk, vyhlazují "váhy" a brání úseku.
 3. Recenze "Tonika" naznačují, že balzám zbarví šedé prameny, dává požadovanou barvu tmavým a lehkým vlasům.
 4. V případě, že výsledek není příjemný, může být okamžitě snadno vymyt.
 5. Příležitost kombinovat různé odstíny mezi sebou.
 6. Jedná se o jeden z mála rozpočtových, ale velmi kvalitních barevných produktů.
 7. Výsledek je dlouhodobě uchováván na vlasy, zvlášť pokud denně nevyperíte vlasy.
 8. Nejširší výběr palety barev.

Díky svým výhodám, recenze o odstínu "Tonika" chválí tento nástroj.

Složení

Každá sebedůvěrající dívka nedovolí použití kosmetiky špatné kvality s pochybnými součástmi. Série balzámů z "Rocoloru" by nebyla tak populární, kdyby obsahovala škodlivé látky.

V kosmetickém přípravku je mnoho přírodních bylinných složek:

 1. Cetearylový alkohol je rostlinná látka, ze které byste se neměli bát, přestože jde o alkohol. Je součástí mnoha kosmetických přípravků. Jeho působení je zaměřeno na ochranu vlasů a pokožky, což zabraňuje odpařování vlhkosti. Vlasy z jejího nárazu jsou měkké a hladké.
 2. Esenciální olej extrahovaný z lněného semínka. Tento rostlinný prvek vyživuje vlasy, dodává jim jemnost, hladkost, plní je vlhkostí a dává objem.
 3. Kyselina citronová se přidává k tomu, aby stín byl saturovaný, to je zvláště vhodné pro zesvětlující balzám a šampon Tonic, recenze, mimochodem, to potvrďte.
 4. Včelí vosk, který chrání vlasy a pokožku hlavy, vytváří ochranný film, stejně jako vyrovnává povrch vlasů, vyhlazuje brnění, což vede k vylepšení barvicí látky.
 5. Vitamíny skupiny F. Jsou aktivovány ve struktuře vlasů, což jim brání vyschnout.

Samozřejmě jsou zahrnuty i chemikálie, ale jejich účinky jsou zcela benigní. A stojí za to poznamenat, že se ne všechny produkty zabarvování mohou pyšnit přítomností přírodních složek.

Faktem je, že většina těchto kosmetických prostředků obsahuje amoniak, který nepříznivě ovlivňuje vlasy: vysušuje strukturu vlasů, zpevňuje je. Přidá se čpavek, aby všechny vlasy absorbovaly barevný pigment lépe. Ale co v tomto případě provádí podobnou funkci v balzámě "Tonic"? To je laurylsulfát sodný, činidlo není také velmi užitečné, ale stále méně agresivní než amoniak.

Tonic: tónový balzám a šampon. Jaký je rozdíl?

Dívky, které nikdy nepoužívaly výrobky "Tonika", nechápou, co koupit - balzám nebo šampon nebo vše v komplexu. Nebo snad vůbec není žádný rozdíl?

Rozdíly stále existují:

 1. Šampony "Tonika" se aplikují na špinavé vlasy, takže barvení s tímto nástrojem vypadá jako běžný šampon. Balzám se však nanáší na čisté vlasy, jako každý jiný balzám na vlasy.
 2. Šampony "Tonika" mají ve svém složení agresivnější složky než balzámy.
 3. Účinek šamponu je trvanlivější.

Kreslení vlasů

Aplikace na vlasy - důležitý ukazatel v popisu zboží kosmetického charakteru. Koneckonců, někteří bezohlední výrobci silně zředí konzistenci svých tónových balzámů a šamponů, aby zachránili. S ohledem na recenze "Tonics" (tónový balzám) o tom, jak se používá a jak se drží na vlasy, pak všechny ženy, které si výrobek vyzkoušely, jednohlasně vyjadřují jen uspokojení. Po celé délce vlasů je výrobek rozmístěn v rovnoměrné vrstvě, při zachování potřebného času na prameni, bez vyčerpání.

Ale jak na vlasy aplikovat balzám "Tonic"? To řekneme, ale nejprve je třeba zvážit toto:

 1. Nejprve musíte chránit ruce, oblečení, instalace z barvy, protože bude těžké jej umýt později.
 2. Požadované množství i doba expozice závisí na délce vlasů.
 3. Oddělujte strand střídavě a každý z nich je rovnoměrně nanesen odstínem balzámu: od kořenů až po špičky.
 4. Udržujte výrobek na vlasu po celou dobu a potom si vlasy běžně umyjte a vlasy trochu vysušte, ale zůstaňte vlhké.

A napiš nápravu takto:

 1. Hřeben vlasy (mokré) usnadňují oddělení pramenů. Začněte s aplikací, která by měla být od hlavy až po chrámy, a pak přejděte k třeskům (pokud existují) a čelní zóně.
 2. Používáte-li speciální štětec nebo jako analog, můžete použít hřeben nebo kartáč s častými zuby (nikoliv však kovovými).
 3. Pokud jsou vlasy světlé, pak je třeba balzám uchovávat na vlasy po dobu 5-10 minut, pokud je tmavá, potom všech 20.
 4. Poté, co se vlasy umyjí teplou vodou, ale bez šamponu. Navíc se promývají, dokud se průtok vody nestane průhledným. Po umytí můžete použít obvyklý balzám na vlasy, aby lépe fixovali barvu, nebo opláchněte prameny vodou s citrónovou šťávou nebo heřmánkovým extraktem. Od tohoto se zvýrazní odstín, který je vhodný zejména pro blond odstíny.

To je všechno. Postup je snadný a nezpůsobuje potíže.

Barevná odrůda balzámu "Tonika"

V otázce palety "Tonic" se nezastaví. Obrovský výběr odstínů pro každou chuť přitahuje stále více zákazníků. V paletě je šest úrovní, začíná od deváté a končí čtvrtou:

 • 9. je tón pro blondýnky;
 • 8. pro světlé blondy;
 • 7. - pro blond nebo pšeničné vlasy;
 • 6. - pro kaštanové kudrlinky;
 • 5. - pro tmavé kaštanové vlasy;
 • 4. - pro nejtmavší vlasy.

Paleta barev pro blondýnky. Platinové tónové recenze

Blondýnky přizpůsobit své barvy nebo dívky, které chtějí změnit svůj odstín podstatněji, při nákupu odstínového balzámu "Tonica" by měly věnovat pozornost označení na obalu. Blonďaté odstíny jsou označeny 9. úrovní:

 • platina (9,01);
 • perlový popel (8.10);
 • zářící perla (9.02);
 • zlatý ametyst (9,01);
 • světle růžová perla (9,05);
 • bledá světlá (9,03);
 • topaz (9.10);
 • kouřová růžová (8,53).

Nejvíce zakoupený je "Tonic" popelavý, recenze, které jsou více než všechny ostatní. Je označen číslem 8.10 na obalu. Někdy se v přehledech nazývá "perličková". Tak proč je to nejvíce koupeno?

Tento odstín má jednu užitečnou funkci: eliminuje žlutou barvu. Chcete-li se zbavit tohoto vedlejšího účinku barvení, můžete balzam s normálním šamponem v poměru 10% balzámu a 90% šamponu.

Aplikujte tento odstín na tmavé vlasy. Zákazníci poznamenávají, že balzám dokonale odstraňuje žlutost, která se objevila po obarvení v lehkém ombre.

Recenze perly "Tonika" (8.10) tvrdí, že na přirozeném blond vlasu, balzám dává "studený" odstín. Ale na "pšeničné" barvě vlasů se ukáže růžovým tónem, takže ženy, které se snažily, doporučují zředit balzám vodou, spíše než šamponem.

Smoky "Tonic". Recenze

Smoky-růžový odstín "Tonics" - další jeden z odstínů 9. úrovně, který je ideální pro blondýnky a světle hnědé vlasy. Ale pro tmavovlasé dívky není tento odstín v žádném případě doporučen. Po nanesení brunetů nebudou vůbec pozorovat žádný efekt, nebo budou mít neprůhledný nazelenalý odstín.

Pokud jde o recenze, mnoho žen říká, že kouřová růžová dává přesně výsledek, který je uveden na obalu. Barva může být bohatší a jasnější, pokud jsou vlasy zpočátku silně rozjasněny.

Ale ty dívky, které používaly tento odstín tonizujícího balzám na předem zbarvených vlasech, doporučují nejprve zesvětlit nebo neutralizovat "starou" barvu, protože jinak barva bude nerovnoměrně rozložena a bude mít nerovnoměrnou barvu: na některých místech jasná, někdy zcela chybějící.

Smokey-růžové, na rozdíl od "Tonika", recenze a fotografií, které jsou vidět níže, je to odstín, který si zvolili mladší a ještě mladší dívky.

Paleta pro světle hnědé, hnědé vlasy. Úrovně 7 a 8

 • mahagon;
 • světlá blond;
 • škorice;
 • redwood;
 • červené a fialové.

Úrovně 7 a 8 jsou určeny pro všechny odstíny světlé hnědé. Ale to neznamená, že platiny blond nebo brunety nemohou tyto tóny používat. Samozřejmě stojí za to zvážit, že odstín se bude poněkud lišit od zamýšleného a vyznačeného na obalu.

Sedmá a osmá úroveň odstínů balsamů od ruského výrobce Rocolor vypadají skvěle jak v sólovém provedení, tak v kombinaci s jinými tóny palety. To je možné vzhledem k tomu, že tóny úrovní 7 a 8 jsou "střední" nebo "střední". Mohou jim dát chladný tón, lehký, měkký nebo nasycený.

Nejprodávanější odstíny těchto úrovní jsou mléčná čokoláda, ořech, světle hnědá, skořice a odstíny červené. Zvláště červené tóny jemně padnou na jakoukoliv barvu vlasů a nevykazují žádné "boční" efekty.

Tmavé odstíny tónového balzámu: úrovně 6, 5 a 4

Hnědá-červená a jantarová jsou často zakoupené tóny ze série tmavých odstínů. Výsledek: vlasy se stávají ušlechtilou barvou, bez nepříjemných "překvapení".

Krásné tóny brunet. Podléhají rovnoměrně na barvených vlasech. Dávají určitou šlechtu stejnou barvu, s jakou byly vlasy již barveny. Na blond vlasových odstínech vypadá to samé, jaké uvedl výrobce na obalu. Pro černé vlasy, bohužel, neplatí.

Další populární série odstínů tonizujícího balzámu. Lilek, švestka a třešně jsou barvy, které preferují mladé dívky. O tom svědčí jejich hodnocení.

Biolaminační účinek

Nedávno se na trhu objevily tónované balzámy s účinkem biolaminace. Jejich použití je zaměřeno nejen na barvení, ale také na hladké vlasy. Odstíny v této sérii jsou následující.

Pro přirozené barvy:

 • expresso;
 • tmavá čokoláda;
 • cappuccino;
 • zlatý kaštan.

Pro rozjasněné vlasy:

 • creme brulee;
 • studená vanilka;
 • jasně blond.

Pro přirozené nebo obarvené jasné barvy:

Recenze na novou řadu "Tonics" postrádající negativitu. Dívky poznamenávají, že efekt biolaminace je skutečně tam. Samozřejmě, že to není tak dobré jako v salonu s pomocí jiných prostředků, ale přesto, že jeho "třídní" balzámy fungují perfektně: kromě krásné barvy se na "výjezdu" získávají hladké vlasy.

Tonic: recenze, fotografie "před" a "po"

Shrneme-li výše uvedené, můžeme bezpečně říci, že balzámy Tonic tint jsou kvalitní výrobek za málo peněz.

Co svědčí o balzámě? Takže většina pozitivních výroků pochází od dívek s blondýnami nebo s světlými blondami. Koneckonců, "Tonika" nejen dodává sytosti takovým barvám, ale také eliminuje žloutnutí - společníka barviv v barvě blondie.

Tmavé balzámy jsou vhodné pro lehké a tmavovlasé dívky. Mimochodem, poslední odstíny jsou méně vybíravé než lehké. Jsou vhodnější pro přirozené a barevné vlasy. Tyto odstíny nezpůsobí nesrovnalosti a skvrny.

Níže uvedená fotografie jasně ukazuje, jaký je účinek před a po aplikaci balzámu.

Chcete-li vzít nebo nebrat?

Mám se rozhodnout pro tonizující balzám "Tonic"? Určitě ano. Za nízkou cenu nástroj zcela odůvodňuje deklarované sliby. Samozřejmě, chybí, ale ve většině recenzí mluvíme o účinnosti tohoto balzámu. Ano, a jako první nátěr (pokud ještě nebyl použit jediný šampon nebo balzám), "Tonic" od firmy "Rocolor" je to, co potřebujete.

Tonic - tónový balzám na vlasy

Výhody a nevýhody

Jako každý produkt existují výhody a nevýhody. Mezi výhody patří následující:

 1. Snadné použití;
 2. Přítomnost přírodních složek;
 3. Rychle se odplaví;
 4. Nízká cena;
 5. Velké množství odstínů.

Je také nutné věnovat pozornost nedostatkům, aby nedošlo k zbytečnému frustraci z používání. Patří sem:

 1. Suché kadeře s častým používáním;
 2. Nepoužívá vždy šedé prameny;
 3. Barviva jsou špatně odstraněny z nábytku a tkanin;
 4. Alergické reakce jsou možné;
 5. Po "chemickém" kontaktu vlivem reakce balzámu s kompozicí se nemusí projevit barva, kterou očekáváme.

Abyste získali přesně potřebný odstín, je nutné prozkoumat paletu, abyste nalezli tón. Doporučení jsou dobře napsaná, co se má dělat s určitým typem barevných pramenů.

Složení

Pro výrobu se používají jak přírodní, tak umělé součásti. Zejména přírodní v balzámu jsou:

 1. Esenciální olej z bílého lnu;
 2. Včelí vosk;
 3. Cetearylalkohol;
 4. Vitaminy skupiny F;
 5. Kyselina citronová.

Všechny tyto komponenty vyživují, zvlhčují vlasy, zjemňují jejich vzhled, pomáhají udržet vlhkost a poskytují jas barev.

Výrobce se snažil snížit přítomnost chemických látek na minimum. Jedná se například o:

 1. Emulgátory;
 2. Laurylsulfát sodný;
 3. Propylenglykol;
 4. Konzervační látky;
 5. Vůně

Emulgátory jsou odpovědné za jednotnost směsi. Sírany neumožňují, aby se vlasy rychle zbarvily a vyčistili zbytky mazu během barvení. Propylenglykol činí kudrlinky šikovnější a usnadňuje jejich hřebení. Konzervační prostředky brání rozvoji mikroflóry a uchovávají příznivé vlastnosti kompozice. Odorant dává příjemnou vůni.

Paleta Tonic od Rocoloru

Tonic usnadňuje změnu odstínu přírodních vlasů nebo šedých vlasů, které jim dávají požadovanou barvu. K dispozici je klasická paleta Tonic balzámu a biolaminací palety odstínů.

Klasický

Tato paleta má 9 úrovní.

Úroveň 9 je určena pro tónování blond nebo velmi lehkých pramenů. Zahrnuje takové barvy jako: platina, matka perleti, popelnice klasické a jasně růžové, fialové a kouřové tóny.

Úroveň 8 je určena pro světlé blond kudrlinky. Vhodné pro měkké čokolády, ořechy a tmavě šedé prameny.

Sedmá úroveň je určena pro blond vlasy a má odrůdu od předchozí úrovně: odstíny od světle hnědé až hnědé, načervenalé a fialové

6. úroveň. Vhodný pro tónování tmavých blond a světle hnědých vlasů. Červená čokoláda, tmavě hnědá a zlatá záře na červeném je možné získat na této úrovni.

Pro ženy s hnědými vlasy výrobce představuje 3 barvy na 5. úrovni: čokoláda, karamelová, burgundská.

Úroveň 4 je určena pro tmavě hnědé vlasy. V této části palety jsou shromážděny všechny barvy od třešně k lilku, stejně jako přírodní černá s modrou a tmavou blondou.

S biolaminací

Nedávno začala firma vyrábět řadu odstínů s účinkem biolaminace. Jedná se o balzámy s přídavkem celulózy, která pokrývá všechny vlasové vločky ochrannou fólií a další složky z přírodních živin. Tato série je určena pro přirozené nebo bělené vlasy.

Pro přirozené vlasy byly vytvořeny takové tóny jako hnědá, zlatá, káva, čokoláda. Pro přirozenou nebo umělou blondýnku jsou barvy vanilky, smetany a popela. Pro milovníky jasných barev je červený tón.

Jak vybrat stín

Výrobce doporučuje zvolit odstíny, které se liší od vlasů o více než 3 tóny. To vám umožní obnovit barvu po profesionálním zbarvení, zachovat tón obrazu a vyhladit přechod regrown kořenů na barvu. Je třeba si uvědomit, že v prostředku neexistuje oxidační činidlo a čpavek, proto na tmavých pramenech může být nesprávně zvolená barva téměř neviditelná.

Při výběru se také musíte zaměřit na barvu pleti. Pokud je typ barvy studený, je vhodné používat varianty s červenými a červenými poznámkami. Můžete také soustředit na barvu balíčku. Kompozice pro šedění nebo odstranění nažloutlých pigmentů na kadeřích se nalijí do modrých lahviček. Ve stříbrném balení jsou studené barvy. Takové tónovací balzámy jsou vhodné pouze pro blondýnky. Zelené lahve jsou určeny pro brunety, hnědé a hnědé vlasy.

Tipy pro blond vlasy

Hlavním problémem zbarvených blondýn je přítomnost žluté barvy po vyčištění. Chcete-li odstranit žlutou barvu, musíte zvolit odstíny s přítomností fialové nebo špinavé. Pomáhá neutralizovat žlutý odstín. Také světlé odstíny mohou být použity na šedých pramenech. To vytvoří krásné a bohaté tóny účesů.

Při použití jasných odstínů na blond nebo světle hnědé vlasy je třeba sledovat dobu barvení. Je to proto, že barvy budou mnohem jasnější než na obalu balzámu. Například čas by měl být snížen o 2-3 krát, aby se dosáhl požadovaného efektu.

Pro konsolidaci získaného výsledku se doporučuje provádět tonifikační postup 1 krát týdně po dobu jednoho měsíce. Nedoporučuje se umyt balzám šampony. Je to proto, že přírodní složky, které jsou v kontaktu s umělými složkami šamponu, mohou poskytnout nežádoucí žlutost.

Jak používat

Za prvé, musíte se ujistit, že efekt plně splní očekávání. Chcete-li to provést, dejte barvivo na malý zvlnění na nenápadném místě. Pokud je výsledek uspokojivý, můžete začít barvit všechny prameny.

Před barvením je také lepší zajistit, aby výrobek nezpůsobil alergické reakce. Chcete-li to udělat, naneste balzám na malou oblast pokožky na hlavu nebo na vnitřní ohyb lokte a počkejte 15-20 minut. Není-li podráždění, vyrážka, pálivost nebo otok, může být použita.

Pro barvení bude vyžadovat:

 1. Hlava důkladně omyjte a vysušte do mokrého stavu.
 2. Tvář a krk na okraji vlasů musí být ošetřeny hustou smetanou nebo vazelínou, na ramena musí být umístěna polyethylenová fólie nebo nežádoucí oblečení;
 3. Ruce by měly být chráněny jednorázovými rukavicemi;
 4. V koupelně nalít vodu na dno, přidá se k ní 25 ml bělidla nebo bělosti. Pokud se balzám dostane na stěny nebo dlaždice v koupelně, musí být odstraněn bělostí nebo čisticím prostředkem na koupání.
 5. Naneste barvu štětcem nebo hřebenem s častými zuby. Nejprve aplikujte na zadní stranu hlavy, pohybujte se do temporální části hlavy, poté nabarvujte přední část hlavy a nárazy;
 6. Doba zbytku barvícího prostředku je v rozmezí od 5 do 15 minut. Při mírném tonizačním účinku se doporučuje po pěti minutách promývat složení. Chcete-li získat bohatý odstín nebo tmavé vlasy, doba expozice by měla být nejméně 10 minut;
 7. Aby se získal odstín lehčí než ten, který byl již připraven, barvivo se zředí vodou nebo vlasovým kondicionérem. Viditelný účinek bude pouze při rebarvení;
 8. Vlasy by měly být opláchnuty čistou teplou vodou bez použití prostředků na mytí hlavy. Toto by mělo být provedeno, dokud voda s prameny nebude transparentní. Po obarvení aplikujte kondicionér nebo použijte heřmánkový odvar nebo citronovou šťávu. Tím se vyřeší výsledek a okamžitě se projeví odstín.

Pro jednotný tón a dokonalý výsledek - měli byste dodržovat jednoduchá pravidla. Po trvalém nebo odlehčujícím vlasu by měla trvat 2 týdny nebo více. Zbarvení Henny by mělo být zastaveno několik měsíců před použitím tonických balzámů.

Co se má umyt, když se nepodařilo zbarvení

Pokud výsledná barva neodpovídá představě správného výsledku, vlasy se mohou vrátit do původního vzhledu. K tomu je speciální nástroj - Retonika. Při aplikaci je to nuance: zbavit se nežádoucích tónů se získá jen okamžitě po neúspěšném zbarvení. Pokud uplyne několik dní, nebude Retonika fungovat a barva nebude odstraněna.

Můžete se také zbavit neúspěšných metod domácích barev:

 1. Umyjte vlasy šamponem pro mastné vlasy a poté aplikujte masku obsahující olej;
 2. Použijte tučné kefír nebo jogurt, namočte na vlasy dvě hodiny pod film a ručník, opláchněte šamponem;
 3. Ropa nebo lněný olej pro rozdělení vlasů a nechte 2 hodiny pod celofánem a ručníkem. Opláchněte šamponem pro mastné vlasy;
 4. Smíchejte 2 žloutky, hennu a mastnou kefír. Po aplikaci po hodině je nutné umyt vlasy;
 5. Honey-citrónová maska. Ve vodní lázni dejte směs 2 polévkových lžic medu a šťávy z poloviny citronu. Poté, co se med roztaví - rozdělte je přes vlasy. Po 10 minutách opláchněte šamponem.

Jak dlouho drží barvu

Tonicový balzámový tón může v průměru trvat až 2 měsíce. Zejména to závisí na frekvenci mytí hlavy. Při každodenním používání přípravků na hlazení je pigmentace na vlasy delší než 2 týdny. Délka sytosti barev závisí také na tom, jaké produkty se používají k péči.

Jak často můžete používat

Hlavní výhodou přípravku Tonic Balm - složení bez amoniaku. Kvůli tomu jsou intervaly mezi používáním 1-4 týdny. Pro srovnání - použití profesionálního barviva na vlasy se předpokládá nejvýše jednou měsíčně.

Jak péče o barvené vlasy

Součástí tonik jsou přírodní přísady pro výživné vlasy a zachování struktury. Proto je pro dlouhodobé uchování barvy nezbytné použití léčivých přípravků.

Po použití barviva je vhodné používat balzám na kondicionér. Pro šamponování nepoužívejte šampony na mastné vlasy nebo se zbavte lupin. Není třeba používat masky, které obsahují olej.

Upozornění

Pokud nejsou dodrženy pokyny, může být výsledek zbarvení nepředvídatelný. Příliš časté používání vede k suchému vlasu. Individuální nesnášenlivost komponent může způsobit alergickou reakci. I po barvení se barva může změnit na oblečení nebo spodní prádlo.

Recenze

Evgenia: "Skvělá volba rozpočtu pro ty, kteří chtějí přidat trochu kvést k jejich obrazu. Ale musíte používat opatrně, znečištěná kůže kolem vlasů nepřidává krásu. Potřebujete jen natřít rukavicemi, jinak budou ruce vlasy. "

Marina: "Byla jsem tlumená kouřovou růžovou barvou. Ale při jeho aplikaci existuje jeden nuanec. První barva byla příliš nerovnoměrná - zřejmě reakce s předchozími barvivy. Hlavním úkolem je okamžitě odstranit kapky Tonics, které spadly na zrcadlo a dlaždice. "

Nick: "Nástroj je skvělý. Miluji zářivé zámky na tmavých vlasech. Ale každé dva týdny se dostanete do salonu a odhalí vlasy zbarvení - trochu dražší pro studenta, a vlasy se začaly zhoršovat. Nyní můžu každé dva týdny tónovat vlasy. Po dobu šesti měsíců jsem vyzkoušel tyčinku, růžovou a jasně červenou. Výsledek je vždycky potěšen. "

Tonic Shading Balm: kompozice, paleta, fotografie na vlasy. Pokyny, jak postupovat

Vzhledem k obrovskému výběru palety barev, dostupnosti a efektivnosti je balzámový tónový balzám velmi oblíbený u žen. Použití balzám vám umožní odvážně provádět experimenty s vaším vzhledem, úplně změnit barvu vlasů nebo aktualizovat obraz pomocí krásných a rozmanitých odstínů.

Tonizační balzám Tonica má mnoho odstínů a barev.

Tento kosmetický přípravek má významné výhody oproti barvivům na vlasy a barvivovým šamponům.

Na co se používají tóny barvy?

Abychom vytvořili nový obraz v moderní kosmetologii, použijeme mnoho různých prostředků. Barevný odstín je považován za nejbezpečnější barvivo na vlasy, protože neobsahuje amoniak. Barvicí pigment pokrývající povrch vlasů zabraňuje jejich poškození.

Toto jemné zabarvení pomáhá "uzavírat" vlasy před negativními účinky ultrafialového záření a zabraňuje vyblednutí barvy. Profesionálové doporučují použití balzámu, i když se vlasy staly bez života. Přírodní složky balzámu mají příznivý účinek na vlasy a přinášejí jim lesk a měkkost.

Výhody

Složení Tonic tonic balm Rocolor nevyvolává žádné obavy. Obvykle jsou všechny složky v něm rozděleny na přírodní, které mají pozitivní účinek na vlasy a chemické látky. Počet chemických komponent je minimalizován.

Z přirozeného chtějí zvýraznit:

 • Včelí vosk - určený k vytvoření neviditelného filmu na vlasy. Rozdělené hrany jsou zarovnány, vlasy jsou hladké. Díky tomu se barvivo stává rovnoměrnější.
 • Esenciální olej z lněného semínka - pomáhá při výživě a hydrataci, přispívá k vizuálnímu zvýšení objemu a vlasům je měkký.
 • Cetearický alkohol (ceteatylalkohol) je bylinná složka, která poskytuje jemnost a zvlhčuje vlasy.
 • Kyselina citronová - pomáhá dodat barvě jasu. Je zvláště důležité pro světlé barvy.
 • Vitamíny skupiny F - přispívají k udržení vlhkosti ve vlasech.

Počet chemikálií v kompozici je minimalizován. Pokud se podíváte na jednotlivé komponenty podrobně, můžete si vybrat některé.

Konkrétně:

 • Emulgátory - používané hlavně pro míchání všech složek balzámu.
 • Laurylsulfát sodný je syntetická chemická složka. Používá se téměř v každé kosmetologii. Sulfáty dokonale čistí, odstraňují nečistoty na vlasy a zabraňují vzniku tuku.
 • Propylenglykol - pomáhá dodat jemnost. Vlasy se stanou poslušnými a lepšími hřebeny.
 • Konzervační prostředky - zabraňují růstu škodlivých bakterií a zachovávají všechny užitečné vlastnosti jednotlivých složek.
 • Odorant - používá se pro příjemnou vůni.

Nepochybnými výhodami tonického balzámu Tonic od společnosti Rocolor jsou:

 • nízké náklady;
 • snadné použití; barva se snadno aplikuje;
 • rychle se umyje při neúspěšném zbarvení;
 • široká škála odstínů pro majitele jakéhokoliv typu a tónu vlasů;
 • amoniak chybí;
 • vlasy nevyžadují odbornou péči;
 • barevný pigment nemá negativní vliv na vlasy.

Takto nátěr pro Rocolor pomáhá nejen získávat nový obraz, ale také léčí vlasy.

Možné nevýhody použití balzámu odstínů

Přestože balík Tonik má mnoho výhod, je stále nemožné ignorovat nevýhody, které mohou ovlivnit výběr tohoto nástroje pro barvení.

Konkrétně:

 • s velmi častým užíváním balzám, vlasy se vysuší;
 • nezbarví přes šedé vlasy;
 • barva je špatně umyta oblečením a nábytkem;
 • pro nejlepší efekt, musíte neustále tónovat vlasy;
 • v případě tónování vlasů, které dříve "posunuly" chemické permutované nebo byly zabarveny, výsledek nemusí odpovídat očekáváním;
 • možných alergických reakcí. Proto je doporučeno před použitím použít malé množství balzám na paží a držet několik minut. Pokud se vyvine kožní vyrážka, nepoužívejte balzám.

Abyste získali dobrý výsledek, je důležité zvolit správný tón a množství balzám pro aplikaci. Podrobný popis akcí spojených s nástrojem.

Paleta Tonic od Rocoloru

Paleta Tonic tints balzam je velmi různorodá v odstínech, takže každá žena bude moci vybrat požadovaný tón a aktualizovat obraz. Můžete použít nejen plné zbarvení, ale také barvení nebo ombr.

Tonic Colour Balm: paleta barev.

Barevné odstíny jsou rozděleny do skupin. Každá skupina má číslo a používá se pro konkrétní barvu typu srsti. Skupiny začínají číslem 9 a končí číslem 4.

 • Platina Blonde - 9,1;
 • Smoky Topaz - 9,10;
 • Matka Pearl - 9,02;
 • Amethyst - 9,01;
 • Pink Pearl - 9,05;
 • Bledě žlutá - 9,03;
 • Ash blond - 9.21;
 • Studená vanilka - 9.12;
 • Creme brulee - 9,23;
 • Smoky Pink - 8,53;
 • Pearl Ash - 8,10;
 • Grafit - 7.1;
 • Mléčná čokoláda - 7,3;
 • Zlatá matice - 7,35;
 • Světlá blond - 6,0;
 • Skořice - 6,5;
 • Redwood - 6,54;
 • Indické léto - 6,65;
 • Cappuccino - 6,03;
 • Horká čokoláda - 3,01;
 • Express 1.03
 • Blonde - 5.0;

· Červený jantar - 5,35;

· Kubánská rumba - 5,4;

 • Čokoláda - 4,0;
 • Iris - 4,25;
 • Bordeaux - 4.6

Tónovací balzámový balzám, jehož paleta nyní obsahuje barevnou stupnici s biolaminací.

Odstíny s biolaminací jsou různé, berou se v úvahu názory obou dívek, které milují přirozené barvy, a ty, které mají rádi experimenty. U druhého z nich byl na paletu přidán nový odstín - "Červená barva" - 6,45. V tabulce jsou biolaminační odstíny označeny tučně.

Balzám s účinkem biolaminace podporuje tvorbu ochranného filmu. Pokrývá vlasy a vyrovnává všechny váhy. Vlasy jsou lesklé a hladké. Venku se zdá, že jsou mnohem objemnější a snadněji se hřebeny. Díky ochrannému filmu se barva nepožívá delší dobu.

Správná volba stínu

Výrobci balicího oleje z navrhované palety doporučují volbu odstínu, který bude nejblíže "nativní" barvě. Při použití barvy by se barva měla lišit o více než 3 tóny. Brown-vlasy žádoucí používat přirozené tóny. Dávají kudrlinky krásný a dobře upravený vzhled.

Ve výběru barvy se jedná o čísla:

U tmavovlasých čokoládových a kávových odstínů budou důležité černé a fialové barvy. Budou přidávat krásný lesk na vlasy a barva bude zvýrazňovat příznivě. Pro svůdné světlo vhodné barvy. V paletě barev se jedná např. O perleť.

Blondýnky jsou lépe využívat studené tóny, například:

Díky těmto barvám je snadné se zbavit nepříjemné zářivosti a přirozené vlasy. Při použití balzám na šedé vlasy je možné dosáhnout krásného a bohatého tónu.

Je-li obtížné rozhodnout o výběru odstínu, můžete se zaměřit na barevné schéma balení balzámu. Je jiná. A to není jen nehoda, barva obalu ukazuje, jaký druh vlasů bude vyhovovat tomuto nebo tomu stínu.

Konkrétně:

 • Modré barvy balení - odstíny jsou aplikovány na absolutně šedé vlasy nebo pro účely likvidace žluté barvy.
 • Zelená barva - odstíny jsou určeny pro brunety, hnědé vlasy a hnědé vlasy.
 • Stříbrné - chladné odstíny. Vhodné pouze pro blondýny.

Pro krásný odstín je také důležité zastavit hennu za několik měsíců před použitím balzám. Po chemickém nebo objasnění by měla trvat nejméně 2 týdny. Dodržování těchto pravidel je nezbytné pro jednotné zabarvení a odstranění neočekávaných výsledků.

Pokud existují pochybnosti o tom, jak získat správný účinek z použití balzámu, můžete se pokusit provést neúplné zbarvení. To je namalovat prameny, které jsou nejméně patrné. Pokud se vám líbí výsledek, pokračujte v aplikaci.

Pravidla barvení

Pro rovnoměrné a krásné barvení byste měli pamatovat na následující doporučení pro použití balzámu Tonic tint.

Pravidla při uplatňování:

 1. Před aplikací barviva je nutné umýt vlasy a osušit je ručníkem, aby vaše vlasy zůstaly vlhké.
 2. Aby nedošlo k znečištění tekutými barvami, měly by být otevřené části obličeje a krku rozmazané hustou smetanou a ramena by měla být pokryta zvláštním "pláštěm", doma to může být zbytečné oblečení. Je lepší nosit jednorázové rukavice. Koupelna musí být také chráněna. Za tímto účelem naplňte dno vodou a nalijte 25 ml bělicího prostředku. Pokud se barva dostala na koupelnu nebo na dlažbu, musíte ji umyt čističem toalet a vanou obsahujícím chlór.
 3. Nátěr se nanáší z opěry na chrámy, pak se přední část hlavy a okraje natíží. Pro barvení musíte použít buď hřeben, který má časté zuby, nebo speciální kartáč. Tím se rovnoměrně rozdělí barvivo a nedovolí tekutině uniknout na obličej. Výsledek barvení bude záviset na správném použití tonizačního balzámu. Důležité je také zvolit správné množství barviva. Před použitím balzám je nutné přečíst si pokyny;
 4. Doba, která musí být udržována pro barvení, závisí na barevné saturaci na konci. Pokud chcete dosáhnout mírného účinku tonizace, stačí 5 minut. Tmavovlasé dívky nebo získat bohatou barvu po dobu 10-15 minut;
 5. Abyste získali závěrečný odstín světlejší než ten, který je uveden na obalu, před zahájením barvení musí být zředěn vodou nebo kondicionérem. Tato rada je vhodná pouze pro re-barvení stejným balzámem. V opačném případě hrozí riziko nesprávné barvy.
 6. Je třeba omýt barvu bez šamponu, dokud voda úplně nezbarví. Poté můžete aplikovat kondicionér nebo opláchnout vlasy vodou s použitím heřmánkového čaje nebo citronové šťávy. Takové oplachování pomůže vyřešit výsledek a přispěje k okamžitému projevu odstínu.

Tonic - cenově dostupný a účinný balzám na tónování, paletu barev a konečný výsledek zbarvení jistě osloví milovníky experimentů. Nejdůležitější je vybrat si odstín a postupujte podle pokynů pro aplikaci.

Doporučení pro blond vlasy

Abyste nezískali účinek nepříjemné žlutosti při barvení nebo se ho zbavíte, musíte použít Tonic balzám s chladnými odstíny.

Konkrétně:

Ametyst se používá hlavně k malování nad šedou barvou, ale může také odstranit zrzka, která nenávidí blondýnky. Zpočátku se hlava musí umýt a použít masku na vlasy. Další - opláchněte balzámem.

Abyste to udělali, musíte je ředit vodou v poměru 1 kapka balzámu k malé pánvi s vodou a opláchnout hlavou tímto roztokem. Po opláchnutí můžete použít kondicionér na vlasy.

Princip aplikace Tonic 8.10 a 9.10 je stejný. Nejdůležitější věcí není přidat do mycího prostředku (šampon) kosmetické barvivo a nechat jej bez omývání po dobu delší než 7 minut, jinak se kudrlinky stávají fialovou.

Jak se má balzám umyt, když se nepodařilo zbarvení

Pokud by nebylo možné dosáhnout požadovaného výsledku z barvení a výsledná barva je kategoricky nepřátelská, můžete se obrátit na speciální nástroj Rocolor - Retonika. Jedinou věcí je vrátit vlasy na svůj původní vzhled jen okamžitě po obdržení nežádoucí barvy.

Pokud uplyne několik dní od použití balzámu, Retonika se s úkolem nebude vyrovnávat.

Doma se můžete vrátit k barvě vlasů několika způsoby:

 1. Umyjte si vlasy šamponem, je lepší použít šampon pro mastné vlasy nebo šampon proti lupům. Po - je nutné dát masku na vlasy.
 2. Použijte masku kefír nebo jogurtu. Pro tento kefír, alespoň 3,5% tuku, musíte si dát vlasy, pokrýt hlavu celofánem a nahoře - ručníkem. Po 1,5-2 hodinách opláchněte šamponem.
 3. Můžete použít zeleninu, lopuch, lněný olej. Musí se aplikovat na vlasy, pak také uzavřít celofán a ručník. Oplachujte šamponem pro mastné vlasy po 1-2 hodinách.
 4. Vytvořte masku s citrónem medu. Potřeba míchat 2 polévkové lžíce. l medem s citrónovou šťávou, polovina bude dost, a dát do vodní lázně. Jakmile se med stává tekutým, rozšiřte vlasy, držte 10 minut a omyjte šamponem;
 5. Maska z bezbarvé henny vám pomůže. Pro jeho přípravu je nutné míchat hennu, kefír s vysokým podílem tuku a 2 žloutky. Vytvořte masku a počkejte 1 hodinu. Pak opláchněte šamponem.

Tonic - univerzální odstín nádechu, jehož paleta barev je velmi různorodá, lze nahradit jiným odstínem s neúspěšným zabarvením. Tato možnost je optimální pro odvážné experimentátory.

Jak dlouho drží barvu

V průměru se barva odbarvovací tonizující balzám udržuje na vlasu 1-2 měsíce. Intenzita a doba trvání barvy závisí převážně na mytí hlavy. Čím častěji žena umyje hlavu, tím rychleji ztrácí barvu. Při každodenním šamponování bude doba uchování barvy 1-2 týdny.

Intenzita a intenzita barvy budou z velké části určeny podle toho, jak bude péče o vlasy pokračovat.

Frekvence použití

Časté používání Tonic balzám nepoškozuje vlasy, což je jejich hlavní a hlavní výhodou. Použití konvenčního barviva na vlasy naznačuje, že opakovaná aplikace barvicího prostředku může být za několik měsíců. V případě balzámu - 2-4 týdny.

Vzhledem k tomu, že směs neobsahuje NH3 (amoniak), Tonic přispívá ke vzniku zdravé záře kudrlin.

Správná péče o barvené vlasy

Doporučení pro péči o prameny po barvení s odstínem balzámu jsou málo, protože samotná kosmetika vyživuje vlasy a neruší jejich strukturu. Správná péče je potřebná pro delší uchování barvy.

Proto, bezprostředně po barvení, aby výsledek opravil, doporučujeme aplikovat balzámový oplach. Při mytí vlasů je lepší nechat běžný šampon s vysokým obsahem alkálií nebo pro mastné vlasy. Přispívají k rychlému mytí barvy.

Doporučujeme nepoužívat masky obsahující oleje. Rovněž korodují barevný pigment.

Profesionálové v oblasti barvení doporučují aplikaci tónované kosmetiky pro změnu obrazu. Používání balzámu příznivě ovlivňuje strukturu vlasů a účinek jeho správného použití je ekvivalentní procedurám salonu. Speciální masky jsou také užitečné.

Abyste získali krásné vlasy po tonikovém tonizujícím balzám, je důležité nejen rozhodnout se o barvě a aplikovat lék správně, ale také zajistit správnou péči, protože při neustálém zbarvení barvy z palety dokonce neškodného balzámu tónových vlasů mohou být tyto péče stále oslabeny.

Video o tom, jak správně používat balzám Tonic tint

Malování tónovým odstínem balzámu:

Odstraníme žluté vlasy s Toniki:

Pro Více Informací O Suché Vlasy