logo

Doporučení, recenze a palety tonických a tónových balzámů na vlasy

Někdy chcete něco změnit v sobě a ve vašem stylu! Pravděpodobně každý z nás pozná tento pocit nazvaný "touhou po změně". Jak dát obrázek nějakou kůru, aniž by se dramaticky změnil? To je správné - "vykoukat" přes styl a barvu. A to nám pomůže tonizovat vlasy a mluvit o tom dnes.

Tonic je kosmetika, která může změnit původní barvu vlasů na několik odstínů. Takže koneckonců, barvivo na vlasy dělá totéž, říkáte. Ale ne: rozdíl mezi nimi je kolosální. Podívejme se na to, jaké charakteristické vlastnosti a vlastnosti vlasových toniků mají.

Výhody toniků na barvy:

 • barevné složky toniků nepronikují hlouběji do struktury vlasů a nezničí je;
 • mají lehký, jemný účinek;
 • Mnozí se zajímají o to, kolik vlasových toniků zůstává. Takže odstín je vypláchnut během dvou týdnů, takže můžete hrát s barvou docela často;
 • vlasy zbarvené tonikem, na rozdíl od barviva, nebudou přehnané a zředěné, nebudou křehké a nudné;
 • po tonifikační proceduře není nutné kupovat speciální produkty péče o barevné vlasy;
 • jako součást tonicu se zpravidla nacházejí pečující složky a neexistuje amoniak (s výjimkou přetrvávajícího tonika, ale i tam je jeho podíl zanedbatelný).

Hlavní typy vlasových toniků

Všechna různorodá barviva mohou být rozdělena do dvou hlavních kategorií:

Tonic s nepatrným účinkem - řada kosmetických přípravků s jemným účinkem, které se odmyjí za dva týdny.

Tonika s hlubokým nárazem - zahrnují takzvaná barviva bez amoniaku, která se udržují na vlasu po dobu až dvou měsíců.

Hlavní výhodou tónování je její neškodnost. Pásky jsou pokryty pouze tenkým filmem pigmentového odstínu a ne více. Můžete si být jisti, že stav vašich vlasů se nezhorší a jejich struktura nebude trpět! To je doloženo četnými pozitivními recenzemi vlasových toniků.


Dívky si povšimly, že prameny po barvení se změkčily a leskly a proces provádění se ukázal jako velmi jednoduchý. Pomocí tohoto nástroje získáte požadovaný odstín bez pomoci kadeřníka!

Nejoblíbenější značky tónování výrobků

V dnešní době je výběr zbarvení kosmetických přípravků obrovský. Představujeme Vám nejoblíbenější a osvědčené značky:

Estelle Toniki (Estel)

Balzámové barvy Estel neobsahují peroxid a čpavek, a proto nepoškozujte zámky. Kompozice obsahuje UV filtry a užitečné extrakty, například extrakt z manga.

Výrobky jsou navrženy podle principu vlasových kondicionérů, to znamená, že po barvení získáte nejen bohatou a jasnou barvu, ale také extrémně měkké, hedvábné a lesklé vlasy.

Tonika Irida (Irida)

Nepřecházejte strukturu vlasů, neobsahujte přírodní ingredience a neobsahují amoniak a peroxid. Skvělé pro malování přes šedé vlasy a regrown kořeny. Barva vydrží až čtrnáct promývání.

Tonika Loreal (Loreal)

Získala velkou popularitu pro bohatost a všestrannost výsledného stínu. Nástroj má pozitivní účinek na vlasy - je měkký a poslušný, urychluje růst.

Barevný balzám od firmy Rocolor

Nejen barvy, ale také péče o vlasy. Obsahuje extrakt bílého lnu a přírodní barvivo. Níže je kompletní paleta série Tonic.

Tónové pěny Schwarzkopf (Schwarzkopf)

Šikovně snadno použitelný nástroj. Pěna se snadno a rovnoměrně rozkládá mezi vlasy a pečlivě je zbarvuje. Prostředky dokonale odstraňují žlutou barvu a zvýraznění.

Jak můžete vidět, výrobci nabízejí různé tónovací nástroje s bohatou paletou odstínů - je tu spousta na výběr!

Technologie tónování vlasů

Zde se dostáváme k nejzajímavějším - procesu barvení. Před barvením vlasů tonikem byste měli připravit následující nástroje:

 • šampon;
 • ručník;
 • rukavice;
 • plastová nádoba;
 • speciální štětec, se kterým použijete výrobek;
 • hřeben se vzácnými zuby;
 • a samozřejmě samotný tonikum.

První věcí, kterou je třeba začít, je proces mytí hlavy. Pak na čisté a mírně usušené vlasy s ručníkem musíte aplikovat barvicí kompozici.

Vezměte prosím na vědomí, že molekuly barviva mají schopnost okamžitě dát svou barvu a fixovat na vlasy. Znamená to, že zóny, které budou zpracovány nejdříve, budou tmavší. Voda nedovoluje pramenům okamžitě vzít pigment, takže vlasy by měly být mírně vlhké. Pouze tímto způsobem dochází k tónování rovnoměrně.

Další malý trik - po umytí hlavy použijte masku nebo balzám. Věc je, že není možné aplikovat tonikum na poškozené oblasti vlasů s otevřenými šupinami, protože pigment může proniknout do struktury vlasů. Výrobky péče naplní dutiny a zachycují barvu na povrchu.

Aplikujte agent na barvení po celé délce a rovnoměrně jej rozdělte hřebenem s širokými zuby. Po uplynutí doby uvedené v pokynech důkladně opláchněte, dokud není voda čistá.

Po ukončení procedury můžete použít prostředky pro barevné vlasy, ale tento krok není povinný. Pokud výsledný odstín nebyl tak jasný, jak byste chtěli, můžete proces opakovat - je to bezpečné pro kudrlinky.

Pravidla pro výběr barvy tónování

Paleta vlasových toniků je různorodá - každá najde svůj vlastní odstín pro duši. Ale před nákupem výrobku nezapomeňte se seznámit s tabulkou, kde jsou uvedeny původní barvy vlasů a konečný výsledek. Koneckonců, jak víte, na tmavé hlavě vlasů nebude konečný odstín vypadat tak bohatě, jako například v blondýně.

Nezapomeňte, že není možné tmavé vlasy zesvětlit pomocí samotných toniků. S touto silou se vyrovnat pouze s plnou barvou.

Pomocí kombinace několika odstínů podobných přirozené barvě pramenů můžete vytvořit efekt spálených vlasů, který je nyní velmi populární a vypadá prostě úžasný!

Následující důležité pravidlo - pokud se rozhodnete barvit vlasy, pak několik měsíců před barvením, přestat používat hennu a basma, aby se zabránilo neočekávanému zkreslení barev.

A světlé odstíny jsou dokonalé jako dokončení procesu osvětlení vlasů. Jedním slovem experimentujte a vychutnejte si novou cestu! Nezapomeňte však na výše uvedená doporučení a vyberte barvu vlasového tonika!

Jak umyt tonikum z vlasů

Co dělat, pokud výsledný odstín není vhodný pro vás, nebo prostě unavený? Je možné ho "zbavit" před uplynutím dvou týdnů? Odpověď je ano! To se provádí pomocí následujících metod:

 1. několikrát si umyjte vlasy šamponem;
 2. aplikujte masku s kefírem nebo lopuchovým olejem po dobu tří hodin - pigment se také umyje;
 3. koupit speciální nástroj pro mytí balzámů (například ReTonika).

Takže pokud se první palačinka ukázala být hrudkou - nenechte se odradit, krása toniků je, že ve většině případů můžete snadno opravit všechny chyby a chyby tím, že vrátíte stejnou barvu.

Nyní víte, jak změnit barvu vlasů bez poškození jejich struktury, zvolit správný odstín a jak umýt tonikum z vlasů, pokud výsledek nevyhovuje očekáváním. Změňte a experimentujte! Nechte všichni hádat, na jaký obrázek se dnes "pokoušíte".

Tónovaný balzám nebo vlasový tonik - bohové pro fashionisty: jak si vybrat, aplikovat a opláchnout, abyste dosáhli co nejlepšího účinku

Kdysi v každém životě každá žena chtěla změnit barvu vlasů. Někdo to dělá drasticky, někdo jen mírně mění odstín vlákna nebo celou hlavu vlasů.

Odolné barviva pokořují vlasy, ale co když používáte tonikum? Podívejme se, jaký je tento nástroj, jak ho používat, zda existují kontraindikace a přezkoumávají nejoblíbenější společnosti.

Co je vlasový tonikum?

Toto barvivo na vlasy je připraveno k použití. Je zředěn balzámem nebo používán v čisté formě, vše závisí na výrobci produktu.

Pro výrobu toniků obvykle používejte přírodní barviva, která umožňuje bezpečně natírat kudrlinky.

Olejové složení přípravku chrání vlasy před vysycháním a chrání je při barvení. A obyčejné barvy obsahují čpavek, který zřejmě nezkazí vlasy a má velmi nepříjemný zápach. Trvá dlouhou dobu.

Existuje klasifikace toniků pro barvení:

 • Tampónový šampon nebo balzám - šetrná třída - účinek barvení trvá déle než 14 dní.
 • Tónovaný šampon nebo balm světelný efekt - světlé barvení - trvalý efekt až 4 týdny.
 • Zvláštní složení hlubokého nárazu - silný náraz - efekt barvení od 1 do 2 měsíců.

Výhody odstínu

Uživatelé tohoto nástroje zjistili řadu výhod, které poskytuje:

 • nepřítomnost agresivního zabarvení neškodí kudrlinkám;
 • dodatečná výživa a hydratace struktury vlasů, která zlepšuje jejich vzhled;
 • ženám v postavení;
 • použitelnost;
 • rozumnou cenu;
 • bohatou paletu.

Nevýhody a kontraindikace po objasnění

Nedostatek takových nástrojů je jeden - musí být neustále aktualizován, ale to platí pro všechny způsoby barvení. V důsledku častého používání nástroj rychle končí.

Ale tady si každý rozhoduje sám o sobě: buď trvalý účinek, ale poškozené vlasy, nebo časté aktualizace, ale bez poškození vlasů.

Tonic pro tmavé a světle hnědé vlasy s žlutou barvou

Pro pohodlí zákazníků rozdělili výrobci tonikum do 4 hlavních typů:

Každý typ výrobku je určen k revitalizaci jeho přirozených vlasů:

 • Blond vlasy mohou být snadno barveny, rozjasněny v teplém a slunném odstínu nebo je z nich odstraněna žlutá barva, což je pro některé blondíny hlavní problém. Ale musíte být opatrní, pokud to přehnáte, můžete získat nepříjemný popel zelený odstín.
 • Blonďaté zatemněné kudrlinky budou jiskřeny jasnými barvami v důsledku tmavé tonické palety.
 • Krásné měděné vlasy mohou snadno změnit svůj odstín v bohaté červené paletě.
 • Hnědovlasé ženy je mohou použít k tomu, aby přinesly jasný odstín na své tmavé vlasy, ohnivé nebo zlaté.
 • Čokoládové odstíny si vybírají hnědé vlasy a blond vlasy a přetvářejí vlasy do barvy sladkého pokušení.

Nyní v trendu je extrémní paleta tonik. Ona je nejčastěji používána skandální mládí. Někdo zbarví vlasy úplně v bohaté barvě jarní zeleně, zatímco jiné v lese v nočních barvách svítí růžovými nebo fialovými prameny.

Ale hlavní trend sezóny - barvení konců vlasů v nasycených extrémních barvách. Například, blondýnka s jasně červené nebo modré zvlněné končí.

Jak vyzvednout, aplikovat, umyt: správně používat!

Aby nedošlo ke zklamání v konečném výsledku, měl by být správně vybrán tonikum:

 • používat produkty s extrakty a výtažky užitečných a léčivých rostlin, jejich účinek pouze posílí vaše vlasy;
 • Líbilo se mi 2 odstíny a je těžké si vybrat - vezměte oba a vyzkoušejte je na malých zámcích, které se vám líbí více a udělají hlavní;
 • Chcete-li získat přirozené a lesklé vlasy, je lepší používat světlé tónované šampony se zlatým tónem.

Co je pro tento postup zapotřebí?

Pokud chcete barvit vlasy s tonikou doma a doma, pak připravte následující položky předem:

 • deska pro tonikum, pokud je nutné ředit podle pokynů;
 • kartáč na vlasy s řídkými zuby;
 • štětec pro použití;
 • šampon;
 • balzám;
 • nepotřebné tričko;
 • velký tmavý ručník, který nebude strašně špinavý;
 • rukavice;
 • tuková smetana;
 • tonikum sám.

Návod k použití

Pro úspěšné zbarvení kudrlin, dodržujte následující pokyny:

 • Umyjte si vlasy důkladně šamponem.
 • Mírně je osušte ručníkem.
 • Důkladně mastněte pokožku vlasů a uší mastnou smetanou.
 • Připravte směs podle pokynů dodaných s produktem.
 • Používejte rukavice.
 • Aplikujte tonikum na lehce mokré pramínky, začínající od kořenů a směrem dolů ke špičkám kudrlin. Je lepší je rozdělit na dvě stejné části a střídat je.
 • Po nanesení přípravku štětcem vlasy riedkym zubem rovnoměrně rozložte tonikum na kadeře.
 • Masíruje pohyb, bičuje vlasy, dokud se na ni nevytvoří světlá pěna.
 • Pro bohatý a jasně zbarvený tonik je třeba stát na hlavě nejméně 30 minut. Pokud je odstín plánován méně jasný - zkrátit dobu expozice.
 • Opláchněte bez použití šampónu! Jen čistou tekoucí vodu! Proveďte to dokud neteče čistá voda z kadeř. Sušení a styling se provádí tak, jak jste dělali, zde nejsou žádná omezení.

Co když barva skvrny není příjemná?

Chcete-li rychle odstranit barvu, použijte nástroje osvědčené v průběhu let:

 • V lopuli olej doplňte šťávu z poloviny citronu, dobře promíchejte a položte na vlasy. Zakryjte hlavu do plastového víčka a nahoře ho pokryjte ručníkem nebo teplým kloboukem. Doba expozice od 1 do 2 hodin. Umyjte teplou vodou a šamponem.
 • Namočte kudrlinky s tukovým tukem, který lze zakoupit v nejbližším obchodě. Doba expozice - 2 hodiny. Opláchněte teplou tekoucí vodou.
 • Použijte speciální řešení pro praní toniků - remuver, které pomáhají v této situaci.
 • Často si umyjte hlavu, pravidelnost postupu vám pomůže přenést vlasy do původní barvy.

V tomto videu dívka sama provedla pokus o zbarvení vlasů s tonikem v různých barvách a vypráví, co z ní vyšlo.

Tonic: přehled nejoblíbenějších značek

 • L'Oreal Professionnel.

Jedná se o nejoblíbenější tonikum, protože jejich použití poskytuje trvanlivé barvení a zároveň aktivně obnovuje kudrlinky.

Silné kudrlinky rostou rychleji a dělají majitele neuvěřitelně atraktivní.

 • "Bonacure Color Save Silver" od společnosti Schwarzkopf Professional.

Tónové pěny této série jsou ideální pro vlasy, které předtím prošly zvýrazněním. Dokonale odstraňuje žlutost a dává severní severní barvy blond. Expozice na vlasy trvá pouhých pět minut a trvalé syté barvy jsou poskytovány pro jemný odstín, čas trvá méně než minutu.

 • Tonic ROKOLOR.

Téměř všechny ženy módy začínají s ní s takovými prostředky znát. Tonika této společnosti jsou cenově dostupné, můžete je koupit v každém obchodě.

Ochranný šampon, který dává trvalé výsledky, který se vypláchne až po 12 šamponech. Vzhledem k tomu, že v něm chybí škodlivé látky, má na vlasu pozitivní infuzi, a nejen že ji barví.

Tampónové šampony této společnosti pomohou nejen zlepšit růst vašich vlasů, ale také jim poskytnout požadovanou barvu. Výsledek je docela trvanlivý. To je jeho nejčastěji používané blondes dát buď zlaté nebo studené tóny.

Paleta v 17 různých odstínech vyhovuje i těm nejnáročnějším zákazníkům. Po jejich použití má srst nejen krásný a zdravý vzhled, ale je také velmi příjemná na dotek. Barvení je poměrně odolné iv slunečných, horkých dnech.

 • Barva odstínů "Color Lux".

Tento nástroj nejenže dodá zámkům neuvěřitelně bohaté odstíny, ale také je poslušný, hedvábný a zdravý. Zvláště dobře odstraní žlutost s lehkými kadeřemi.

Recenze

Maluji kudrlinky Tonics z 9. ročníku. Stejně jako je to vždycky po ruce, je levná a není z toho žádná škoda.

Pro fotografování byl potřebný odvážný obraz. Mistr si vybral barvu duhy s tonikou. Výsledkem je super. Zasedání vyrazilo s třeskem a po umytí jsem se vrátila barva vlasů. Jsem potěšen.

Zkoušel jsem si na vlasy tonikum, ale nečetl jsem pokyny, které šedé prameny malovaly špatně. Musel jsem jít do salonu, takže jsem maloval nad mým patchwork barvením.

Irina Nikolaevna, 56 let.

Zkuste a experimentujte, kdo ví, možná je to tento nástroj, který vám dá výsledek, který jste si tak dlouho přál!

Používejte vlasový tonik

Obsah článku:

 1. Vlastnosti
 2. Jaký je rozdíl mezi tonikem a barvivem na vlasy
 3. Jaké jsou typy
 4. Cnosti
 5. Nevýhody
 6. Jak se malovat

Každá žena má svou jedinečnou a jedinečnou krásu, ale přesto se snaží něco něco změnit. Pro tento účel se používají různé prostředky a metody. Zpravidla, pro změnu obrazu, zástupci slabšího pohlaví, se uchýlí k barvení vlasů, ale tento postup může způsobit vážné poškození pramenů. Velmi často ženy nemohou přesně určit odstín vlasů, av tomto případě by ideální volbou bylo použití zvláštního odstínu odstínu.

Přečtěte si o přípravku Minoxidil, abyste zvýšili objem vlasů a obnovili jejich strukturu.

Takové nástroje pomáhají experimentovat s různými technikami a barvami bez poškození vlasů. Kromě toho, pokud výsledek není příjemný, tonikum se rychle odmyje a počáteční odstín pramenů se vrací. Hlavní výhodou používání toniků je, že barva vlasů trvá asi 2-3 týdny.

 • Přečtěte si recenzi masky pro růst a objem vlasů Princess Hair

Vlastnosti vlasového tonika

Tonic je kosmetika, která se používá k barvení pramenů několika tóny. Použitím tohoto produktu získávají vlasy mírně odlišný tón, ale nedovolí vám úplně změnit barvu kudrlin.

Po nanesení toniků dochází k rychlé barvení pramenů, ale neruší strukturu vlasů. Složení přípravku zahrnuje přírodní složky, které dodávají pramenům extra lesk. Tonic obsahuje oleje, které obalují vlasy ze všech stran, zajišťují jejich spolehlivou ochranu a tím usnadňují česání a styling.

Většina výrobců vlasových tonerů používá další aromatické přísady. Proto, po použití tohoto nástroje, prameny získávají lehkou a příjemnou vůni.

K dnešnímu dni existuje poměrně široká škála barev pro vlasové tonikum, které vám umožní vybrat perfektní barvu pro sebe a poskytnout jas obrazu. Pro zásadní změnu obrazu musíte nejprve zesvětlit prameny a poté aplikovat balzám a odstín.

Chcete-li pochopit, jak barvit vlasy tonikem, musíte nejprve pochopit princip činnosti tohoto nástroje. Prameny jsou vlasové šachty, které se skládají z kůry a kůžičky.

Moderní tonikum jsou částečně trvalé barviva, které mají povrchní účinek. Jakmile se nástroj dostane na povrch vlasů, jeho molekuly se doslova drží na kůžičce vloček a usadí se na ně. Ale nepronikují hluboko do vlasů, což je důvod, proč se barva rychle vymyje.

Jaký je rozdíl mezi tonikem a barvivem na vlasy?

Barva vlasů a vlasové tonikum jsou dvě zcela odlišné kosmetické výrobky s různými vlastnostmi a vlastnostmi:

  Tóny a barviva mají různé účinky na strukturu vlasů. Tonic pouze povrchně ovlivňuje vlasovou šachtu, zatímco barva proniká do vlasů a mění její barvu. Po aplikaci tonikum nedochází k zásadní změně barvy vlasů, protože se získávají pouze jiný odstín.

Tonic může být používán k barvení vlasů každé dva týdny, a po barvení se opakované barvení nedoporučuje po dlouhou dobu.

Složení tonicu nezahrnuje amoniak a jiné agresivní chemikálie, takže neexistuje žádné zesvětlení vlasů. Většina moderních nátěrů však obsahuje amoniak v různých koncentracích.

Vlasová tonika se rychle vypláchne, stačí několikrát umýt vlasy a počáteční barva vlasů se brzy vrátí. Tonic bude zpravidla trvat 2-7 týdnů.

Pokud se po použití nátěrové hmoty nezobrazí výsledná barva, nebude se vám to líbit, budete ji muset opláchnout nebo opět použít výrobek s amoniakem, abyste maloval prameny v jiném odstínu. To vše bude mít nepříznivý vliv na zdraví a vzhled vlasů. Tonic je nejen rychle umyt, ale existuje několik způsobů, jak tento proces urychlit.

 • Barva na vláknech má velmi agresivní účinek, zatímco vlasový tonik se jemně stará. To je důvod, proč tonikum pomáhá vytvářet kudrlinky silné a zdravé, vrátit lesklý lesk a hedvábné vlasy.

 • Jaké jsou typy vlasového tonika?

  K dnešnímu dni poměrně velký počet výrobců nabízí různé vlasové tonikum, které se liší nejen barvou, ale i složením. V Evropě je nejpopulárnější tonikum, protože má měkčí účinek na vlasy během barvení.

  Než si vyberete tonikum, měli byste se seznámit s různými typy tohoto nástroje, protože konečný výsledek závisí na tom. Všechny typy vlasové toniky jsou rozděleny do několika skupin podle stupně dopadu na prameny:

   Světelné tonikum. Složení těchto fondů umožňuje, aby nový odstín ustálil na vlasy několik týdnů, ale ne déle než měsíc.

  Jemné tonikum. Tyto produkty jsou nejbezpečnější, protože mají nejsvětlejší účinek na vlasovou šachtu. Výsledek trvá několik týdnů na vlasu.

 • Hluboká akční tonika. Pokud se tyto produkty používají k barvení vlasů, bude trvat přibližně 8 týdnů. Tento účinek je dosažen proniknutím tonických molekul do vlasové šachty. Zpravidla se k jejich složení přidává malé množství amoniaku.

 • V závislosti na výrobcích se složení vlasových toniků může lišit. Některé produkty obsahují malé množství amoniaku, přírodních látek, vitamínů, barviv. Po nanesení prostředku na prameny je celá délka vlasového hřídele pokrytá pigmenty barviva s tenkým filmem. Kvůli tomu dochází k barvení kadeř.

  Složení toniků je rozděleno do několika skupin:

   Tonika, šampony, balzámy a pěny. Tyto kosmetické přípravky ve svém složení mohou obsahovat malé množství amoniaku. Tyto toniky umožňují jemné barvení a efekt trvá asi 2-3 týdny. Právě tyto nástroje jsou nejoblíbenější, protože umožňují barvit vlasy několika tóny, ale neškodí jim.

 • Tonika a barvy bez amoniaku. Tyto vlasové produkty mají hlubší účinek a umožňují získávat jasné odstíny. Tonika jsou co nejblíže jednoduchým barvám, ale způsobují menší poškození vlasů. Výsledek bude trvat asi dva měsíce, v některých případech delší.

 • Dnes v prodeji existují různé prostředky, které mají jiné jméno, ale jeden účel. Nejoblíbenější tónový balzám a šampon.
  1. Tonic je speciální nádech, který vám umožňuje barvit vlasy několik tónů, ale zcela nezmění barvu pramenů. Během mytí vlasů šamponem se postupně omývá barva.

   Stínicí balzám je nejjemnější prostředek, kterým vlasy nejen získávají novou barvu, ale také se stávají měkčím, hedvábným, krásným leskem. Tento výsledek se dosáhne vzhledem k tomu, že molekuly balzámu nepronikují do vlasů, takže se rychle umyjí. Pokud namalujete prameny takovým balzám a dostanete se pod deště, hrozí nebezpečí, že budou v laku, protože se prostě umyjí.

  2. Tampónový šampon - tyto produkty zahrnují vonné látky, detergenty, chemické složky, čpavek nebo peroxid vodíku. Chemické barviva jsou obsaženy v malém množství, takže během šamponování můžete lehce změnit odstín vlasů.

  Výhody vlasového tonika

  Stejně jako všechny ostatní moderní kosmetické přípravky, vlasové toniky mají nejen pozitivní, ale i negativní vlastnosti. Výhody vlasové toniky zahrnují:

   na prameny se působí měkkým nárazem a struktura vlasů není narušena, protože prostředek nepronikuje hluboko do jádra;

  nástroj lze používat jak během těhotenství, tak během laktace bez obav z poškození dítěte;

  Je povoleno používat vlasové tonikum velmi často - jednou za 14 dní;

  Dnes můžete zakoupit výrobky, které dodávají pramenům nový odstín, stejně jako urychluje růst vlasů a zabraňuje jejich ztrátě;

  Amoniak není zpravidla součástí toniků, což má pozitivní vliv na krásu vlasů - kudrlinky jsou lesklé, dokonale hladké, dokonce i rozkrojené konce vypadají dobře upravené;

  vysoce kvalitní tonikum lze použít k bělení vlasů bez poškození jejich struktury;

  Složení tónovacích nástrojů obsahuje velké množství vitamínů a přírodních složek, které zvlhčují a ošetřují vlasy;

  tonikum je rychle vymyt vlasy, takže můžete často změnit svůj obraz a nepoškozovat kudrlinky;

  můžete si koupit kvalitní tonikum v téměř každém kosmetickém obchodě;

  proces zbarvení pramenů netrvá déle než 30 minut;

 • Paleta tonických odstínů je velmi různorodá a můžete současně střídat několik barev, takže váš vzhled je jedinečný, stylový a jasný.

 • Nevýhody vlasového tonika

   Tonikum zcela nezbarví vlasy, protože změní odstín jen nepatrně.

  Výsledný účinek není trvalý a při každém mytí vlasů vlasy postupně vrací původní barvu.

  Tonika nepomůže nabarvit šedé vlasy, takže je lepší používat odolné barvy obsahující amoniak.

 • Nadměrné užívání toniků může vést ke zhoršení vlasů, v důsledku toho se prameny stávají nudné a bez života.

 • Navzdory skutečnosti, že vlasový tonik je zcela bezpečný znamená, musíte vědět o některých kontraindikacích před použitím:
  1. Tento nástroj se nedoporučuje používat, pokud nedávno bylo provedeno osvětlení vlasů, je lepší počkat na nějaký čas.

   Po zakřivení byste neměli okamžitě provádět barvení vlasů tonikem, protože získaný výsledek může být daleko od očekávaného výsledku.

  2. Je zakázáno používat tyto prostředky, pokud existuje nějaká alergie nebo idiosynkráza jednotlivých složek, které tvoří tonikum.

  Jak malovat vlastní vlasový tonikum?

  Pro rychlé zbarvení vlasového tonika doma byste měli používat následující doporučení:

   Nejprve jsou připraveny všechny nástroje a nástroje, které jsou v průběhu procedury potřeba - rukavice, skleněné nebo plastové nádoby, ručník, kartáč a tonikum.

  Aby nedošlo k znečištění pokožky, před barvením se doporučuje položit na čelo, tváře, uši malé množství tuku.

  Je lepší aplikovat tonikum na mokré vlasy, ale není nutné je omýt před barvením. Pokud jsou prameny vlhké, tonické molekuly poskytují požadovaný odstín mnohem rychleji.

  Stínicí tonikum by měl být v nádobě dobře promíchán a v něm by měl být navlhčen kartáč, po kterém můžete pokračovat přímo k barvení.

  Je nezbytné začít s lakováním pramenů z kořenů a postupně se přesouvat na konce, rovnoměrně rozdělovat tonikum pomocí hřebenu.

  Tonic zůstane na vlasy po určitou dobu uvedenou v pokynech.

  Pokud byly pro barvení použity jasné odstíny, nedoporučuje se vlasy několik dní po ukončení procedury umyt. Díky tomu bude pigment barviv lépe fixován.

 • Získaný výsledek nemusí vždy splňovat očekávání, takže bude možné opakovat postup barvení.

 • Vlasová tonika pomáhá dělat pramenům nový odstín, který bude trvat několik týdnů. Tento nástroj lze použít doma nezávisle a nemusíte se obávat, že by vážně poškodil vlasy.
  • Přečtěte si o receptech masky ze škrobu na vlasy

  Podrobné informace o tom, jak barvit vlasy tonikem, naleznete níže:

  Univerzální léčba - tonikum pro barvení vlasů

  Tento článek popisuje kosmetiku, která dokáže aktualizovat nebo zastínit stávající barvu vlasů několika tóny - to jsou tonika pro zvlnění tónů.

  Barva pokožky hlavy je základem obrazu člověka. Okolí hlavně věnujte pozornost svým vlasům: péči, zdraví, stejně jako barevná paleta. To je důvod, proč se mnoho lidí často uchýlí k barvení vlasů. To se provádí za účelem aktualizace stávající barvy kudrlin nebo změna na jiný tón než hlavní.

  Až do nedávné doby se postup změn a obnovy barvy vlasů prováděl pouze pomocí trvalých barev, které způsobily vážné poškození zdraví kadeří, a proto kosmetologové a trichologové vyvinuli řadu barviv, která nezničí ochrannou vrstvu vlasů, a tím jim neublíží tonikum pro barvení vlasů.

  V tomto článku vám řekneme, jaké jsou tyto nástroje, jejich výhody a škody z aplikace, a také vám pomohou vybrat nejlepší produkt založený na zpětné vazbě od potenciálních spotřebitelů těchto produktů.

  Co je lékem?

  Tónovací prostředek na barvení vlasů je kosmetický přípravek, který dokáže aktualizovat stávající barvu vlasů nebo je odstínit několik odstínů, aniž by to poškodilo zdraví kadeř. To bylo možné díky skutečnosti, že složení tonicu neobsahuje agresivní chemické prvky (například amoniak, oxidační činidla apod.) Jako v trvalých barvách, které zničí ochrannou vrstvu vlasů, takže barvicí pigmenty mohou proniknout hluboko do struktury.

  Princip působení toniků je založen na fixaci barevných pigmentů na povrchu kadeřních, čímž se vytvoří ochranný barevný film kolem každého vlasu. Jediným "mínusem" takového účinku je jeho křehkost, protože film postupně zmizí s každým promytím hlavy a po několika výplachách (v průměru 7 až 60 dnů) je zcela vymyt. Zatímco trvalé barvivo udržuje vlasy až půl roku.

  Pomocí tonika můžete aktualizovat existující barvu vlasů, zesílit jejich hloubku a zasypat, nebo změnit existující paletu barev na několik tónů (v průměru 2 až 5 tónů).

  Při nárazu jsou tonice rozděleny do tří skupin:

  1. Trvalý - retenční čas na vlasy až dva měsíce. Tato skupina obsahuje barviva na vlasy, které neobsahují amoniak a jiné agresivní látky. Kompozice však obsahuje malý podíl oxidačního činidla, který neškodí zdraví vlasů.
  2. Střední odolnost - efekt trvá až jeden měsíc. Tato skupina obsahuje tónování balzámů s nečpavkovou kompozicí, které obsahují ve svém složení různé minerály a vitamíny. Po barvení s balzamem získává vlasy nejen bohatou a hlubokou barvu, ale také se nasytí vlhkostí a příznivými stopovými prvky. Koncentrace barvivového pigmentu v balzámu je velmi vysoká, takže efekt přetrvává po nějakou dobu.
  3. Slabě odolná - účinek se udrží na vlasy déle než 7 dní, ale nejčastěji zmizí po prvním šamponování. Tato skupina zahrnuje tónované šampony, jejichž úkolem je současně vyčistit vlasy nečistot a zbarvit je v určité barvě.

  Výhody a poškození tohoto nástroje

  Tonic pro barvení vlasů získává rostoucí popularitu. Dokonce i ti lidé, kteří nechtějí změnit svou přirozenou barvu vlasů, ji začali používat, protože dává pouze dočasný účinek z aplikace. Takové nástroje mají několik výhod:

  • Široká škála barev, takže si každý může vybrat tón, který přesně vyhovuje barvě vlasů.
  • Většina z těchto produktů obsahuje komplexy péče o přísady (organické oleje, výtažky a výtažky z květů, rostlin, bylin, vitamínů, minerálů apod.), Díky nimž jsou během barvení vlasy nasyceny vlhkostí, kyslíkem a živinami.
  • Bezpečnost použití. Neexistují agresivní chemické prvky v složení toniků, takže proces barvení se může opakovat se záviděníhodnou pravidelností bez obav z poškození zdraví kudrlin.
  • Snadné použití. Tyto kosmetické přípravky lze bez problémů používat doma.
  • Možnost aplikovat tonikum na suché, zbytečné a špatně poškozené vlasy.
  • Barva po aplikaci je velmi hluboká, nasycená a jasná.
  • Přiměřená cena. Ve srovnání s trvalými barvami jsou tonika o řádu méně, takže si je může téměř každý dovolit.

  Stejně jako u jiných kosmetických prostředků má barvicí tonikum určité nevýhody:

  • Neschopnost drasticky změnit stávající barvu vlasů.
  • Krátkodobé zadržení částic barviva na vlasu.
  • Není vhodný pro lakování šedých vlasů.

  Paleta barev

  Jak již bylo zmíněno výše, tonizující přípravky na barvení vlasů mají poměrně rozsáhlou paletu barev, přičemž každá z těchto barev je označena zvláštním číselným kódem uvedeným na obalu. První číslo označuje základní tón, který by měl být výsledkem tónování, druhý - podtón, který je doprovází. Paleta barev je následující (některé značky mohou mít další barvy):

  • 1/0 - černá (přírodní).
  • 3/0 - světle hnědá (tmavá).
  • 3/1 - švestka (tmavá).
  • 3/2 - lilek.
  • 3/56 - tmavě červená.
  • 4/0 - čokoláda.
  • 4/25 - duhovka.
  • 4/6 - barva "Bordeaux".
  • 5/0 - světle hnědá (přírodní).
  • 5/35 - jantarově červená.
  • 5/4 - červenohnědá.
  • 5/43 - barva "Mocha".
  • 5/54 - barva "mahagon".
  • 6/0 - světle hnědá (lehká).
  • 6/5 - skořice.
  • 6/54 - dřevo červená.
  • 6/65 - fialová-červená.
  • 7/1 - grafit.
  • 7/3 - čokoláda a mléko.
  • 7/35 - zlatý lískový oříšek.
  • 8/10 - popelová perle.
  • 8/53 - růžová a šedá.
  • 9/01 - barva "Amethyst".
  • 9/02 - matka perla.
  • 9/03 - zlatá.
  • 9/05 - perla růžová.
  • 9/1 - blond (platina).
  • 9/10 - barva "Topaz" (kouřová).

  Návod k použití

  Přes rozmanitost typů toniků a jejich značek je princip použití těchto kosmetických prostředků ve všech případech stejný.

  1. Umyjte si hlavu a lehce ji osušte ručníkem, aby voda neteče z pramenů.
  2. Používejte ochranné rukavice a zakryjte ramena a záda ochranným pláštěm (můžete použít starou látku nebo ručník).
  3. Rovnoměrně rozdělte tónovací směs na celý povrch vlasů, vyhněte se kontaktu s pokožkou. Protahujte složení po celé délce vlasů pomocí hřebene se širokým roztečem zubů.
  4. Sbalte si vlasy a obalte je plastovým a teplým hadříkem. Udržujte od 10 do 40 minut (u různých značek se doba expozice liší, uveďte informace v pokynech).
  5. Omyjte prostředek teplou (ale ne horkou vodou) bez použití čisticího prostředku.
  6. Vysušte si vlasy lehce a osušte ji a nechte ji vyschnout sama (nikdy jej netřeste!).

  Top tonika pro barvení vlasů (top 5)

  Toto hodnocení není reklama. Byla vytvořena pro informační účely založená na zpětné vazbě od potenciálních spotřebitelů těchto produktů.

  Šampon-tonik "Colour silver shampoo" od kosmetické firmy INDOLA (Řecko)

  Průměrná cena v Rusku činí 490 rublů.

  Uvolnění formy - plastová láhev o objemu 300 ml.

  Složení: hydrolyzovaný lněný olej; kyselina citrónová; hydroxypropylguar; keratinový komplex; barvicí pigmenty (na bázi organických sloučenin); propylenglykol; složení parfému; pomocných komponent.

  Tento šampon-tonik z INDOLA obsahuje ve svém složení jedinečné barvicí pigmenty, které neutralizují žlutost vlasů a poskytují chlupatý efektivní stříbrný odstín. Doporučuje se použít tonikum po zesvětlení vlasů. Výrobek obsahuje keratinový komplex, který posiluje strukturu každého vlasu, díky kterému účes získá vitalitu a přirozený lesk.

  Ottenochny balzám na vlasy "Love nuance" od výrobní společnosti ESTEL (Rusko)

  Průměrná cena v Rusku činí 120 rublů.

  Uvolnění formy - plastová láhev o objemu 150 ml.

  Složení: dvojsodná sůl; kyselina citrónová; d-panthenol; hydroxypropylguar; akrylátový kopolymer; glycerin; PEG-7; lauryl-glukosid; barvicí pigmenty; laureth sulfát sodný; komplex vitaminů; parfém; pomocných komponent.

  Tento přípravek Estelle krásně zbarvuje pokožku hlavy, přičemž se o ni stará a vyhlazuje váhy, což dává účesu neuvěřitelnou plynulost a pružnost.

  Tonizující chladný blonďový šampon s biolaminačním účinkem od výrobce ROKOLOR (Rusko)

  Průměrná cena v Rusku činí 240 rublů.

  Forma uvolnění - plastová lahvička se západkou západky o objemu 150 ml.

  Složení: kyselina tetraoctová; etoxylovaný broskvový olej; chlorid sodný; extrakt aloe vera; kokamidopropylbetain; komplexní barvicí pigmenty; parfémová složka; pomocných komponent.

  Tento tonikální tonikový šampon je určen pro bělení vlasů. Neutralizuje nepříjemný žlutý pigment, který vznikl v důsledku vyčištění, a dodává vlasům příjemný stříbrný tón. Přírodní rostlinné extrakty obsažené v kompozici, dokonale pečují o vlasy, plní je živinami, vlhkostí a kyslíkem. Po použití "Cool Blonde Tonic" se vlasy stávají mnohem silnějšími, svítí energií a energií a třpytí se na slunci.

  Tampónový šampon "Irida M classic" od výrobní firmy NEVA (Rusko)

  Průměrná cena v Rusku činí 80 rublů.

  Tvar uvolnění - krabice se třemi plastovými taškami o objemu 75 ml (3x25).

  Složení: jedinečný vzorec barvy; komplex mastných kyselin; d-panthenol; glycerin; cetearylalkohol; SLS; lecitin; silikony; provitamin B5; keratinový komplex; kopolymery; parfémová složka; pomocných komponent.

  Tento nástroj je velmi pohodlný, aby se s vámi na silnici, protože každý sáček je určen pro jeden tónování postup. Produkt zahrnuje keratin, který posiluje vlasy zevnitř a naplňuje energií. Jedinečný vzorec barvení umožňuje, aby barevné pigmenty ležel rovnoměrně na vlasy a pevně se na ně upevnily.

  Profesionální šampon-tonik "Bonacure color save silver" od kosmetické firmy SCHWARZKOPF (Německo)

  Průměrná cena v Rusku činí 420 rublů.

  Forma uvolnění - plastová láhev o objemu 250 ml.

  Složení: lecitin; jedinečný komplex pigmentů; rostlinné oleje organického původu; vitamíny "E", "A" a "B"; hydrolyzovaný keratin; d-panthenol; aminokyseliny; složení parfému; pomocných komponent.

  Tento nástroj je velmi populární jak mezi běžnými občany, tak i profesionálními kadeřníky a stylisty. Je schopen eliminovat žlutý nádech, který vznikl po barvení vlasů, což dává vlasům dramatický stříbrný lesk. Výrobek firmy SCHWARZKOPF obsahuje keratin, který obnovuje poškozenou strukturu kudrlin a také je posiluje zevnitř. Vitamíny a organické oleje nasycují vlasy pomocí užitečných mikroelementů a také je vyhlazují, čímž jsou pružnější a pružnější.

  Kontraindikace

  • Individuální nesnášenlivost.
  • Alergie ke složkám kompozice.
  • Použijte po barvení henna nebo basma.
  • Poškození kůže hlavy (virové, houbové nebo mechanické).

  Závěr

  Tónovací prostředek pro barvení vlasů je univerzální prostředek pro ty, kteří chtějí krátce změnit stávající barvu vlasů na několik tónů nebo je aktualizovat. Také tyto nástroje pomáhají vyrovnat se s nepříjemnou žlutostí, která se projevuje po bělení kudrlin. Tonic je zcela bezpečný a nezpůsobuje žádné poškození zdraví vlasů, takže může být bezpečně používán průběžně.

  8 nejlepších toniků pro barvení vlasů

  Být stejný po celou dobu je nudný. Proto jsou ženy šťastné, že dávají svobodné pokusy. První, kdo se otočí, je často vlasy, ale barvy čpavku rozpadají jejich strukturu, otravují tělo škodlivými látkami. Navíc jakékoli odolné barvivo vydrží dlouhou dobu a omezuje pole experimentů. Alternativou k amoniaku jsou tónované šampony a balzámy nebo vlasové tonikum.

  Tonic dodává přírodním nebo "umělým" odstínům vlasů nové nebo přirozené nuance, úplně je barví od nuly do jiné barvy nebo neutralizuje nežádoucí pigmenty (například žlutý tón blond). Specifický účinek závisí na způsobu použití.

  Pokud je výrobek aplikován na kadeře po dlouhou dobu - barva je nasycená a jasná. Když se tonikum přidá do balzámu nebo masky "kapkou" a po několika minutách se odmyje, dodává vlasům pouze světlý odstín. Některé zředění malým množstvím vody ve vodě a opláchnutí hlavy s výsledným roztokem po promytí. Obecně platí, že použití toniků je čistě individuální věc a možná je správně zvolený způsob aplikace, který určuje, jak úspěšný bude výsledek.

  Na ruském trhu existuje několik desítek barevných šampónů a balzámů, ale nejčastěji kupující vybírají jen několik značek. Část toniků patří do segmentu profesionálních nástrojů, částečně i do cenově výhodného masového trhu. Pokud stále máte pochybnosti, která firma si přejete, přečtěte si naše hodnocení nejlepších vlasových tonerů.

  1 místo v žebříčku je
  vlasový toner L'Oréal Professionnel -
  pro profesionální kvalitu

  Hmotnost: 250 ml.

  Cena: od 350 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigment, formulace péče, volné aminokyseliny, bílkoviny.

  Akce: dává odstín a lesk, péče, neutralizuje nežádoucí pigmenty.

  L'Oréal Professionnel "fialové" barvené šampony odstraní nežádoucí žlutý pigment ze šedých a blond vlasů. Prostředky jsou prezentovány ve dvou verzích: podmíněně "mužské" (šedé) a "ženské" (stříbrné). Podle recenzí těch, kteří se pokusili o L'Oréal tonics, při správném použití poskytují Silver i Gray téměř úplný tón, bez barvení šedých nebo fialových švů. U gaštanu, tmavých a světlých vlasů má francouzský výrobce řadu "Gloss Color". Zlato-měděná a červená tonika této řady pomáhají znatelně oživit tón a dodat lesku jak barevným, tak přirozeným vlasům.

  Výhody:

  • dokonce barevně
  • pečující vzorec
  • snadno vypláchnout kůži.

  Nevýhody: těžké najít v obchodech, drahé, jako součást SLS, není snadné umýt domácí povrchy, pokud to neuděláte okamžitě po opláchnutí vlasů.

  Pozitivní a negativní zpětná vazba o přípravku L'Oréal tonic:

  + "L'Oréal Silver -" Musí mít! "Každou blondýnu. Barva vlasů je rovnoměrná a kdysi je celá "hrachovka" tohoto šamponu dostačující. Tonic je velmi dobrá pěna. "

  - "Frustrovaný, dávám tátovi (líbil se, jak se šedé vlasy třpytí). Objednal jsem přes internet velký balíček "Gray". Tón je opravdu stejný, ale šedozelený. "

  2. místo - šampon Bonacure Color Save Silver
  od firmy Schwarzkopf Professional -
  pro rovnoměrnou ochranu tónů a barev

  Hmotnost: 250 ml.

  Cena: od 350 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigment (ACID Violet 43), keratin.

  Akce: chrání základní barvu, myje vlasy, dává odstín.

  Šampon Bonacure Color Save Tint s označením "Silver" je určen jak pro blond vlasy, tak pro bílé vlasy. Podle výrobců musí opravit nechtěné žluto-červené pigmenty na bělené "blond" a šedé kadeře. Nicméně, vynalézavé dámy jej používají k nátěru zcela přírodní mědi a světle hnědé odstíny v jasně barvené barvě.

  Výhody:

  • jednotný tón
  • certifikovaný zahraniční výrobce,
  • nepodléhá povrchům pokožky a domácnosti.

  Nevýhody: drahé, suché konce, v kompozici jsou SLS a PEG-7. Mnoho lidí doporučuje koupit tonikum "Bonacure" s poznámkou "bez síranu".

  Pozitivní a negativní zpětná vazba:

  + "Perfektně odstraní žlutost z měděného odstínu při jednom použití. Žádná nerovná barva, jako "Tonika". Nestřídí kůži a pruhy v fialovém. Za to může být odpuštěna i cena. "

  - "Šampon tak-tak. Na hlavě "skandinávské blond" je barva matná a šedá. A na dotek se vlasy začaly podobat slámě. "

  Na 3. místě v seznamu nejlepších - Tonic ROCOLOR
  Můžete, pokud pečlivě!

  Hmotnost: 150 ml.

  Cena: od 60 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigmenty, voda, lanolin, alkohol.

  Akce: tóny, neutralizuje nežádoucí pigmenty.

  Je to název produktu ROCOLOR se stalo jménem pro domácnost, který dává populární název "Tonic" a jiné tónované šampony. Na ruském trhu je Tonika stále nejoblíbenějším nástrojem na tónování vlasů. Je snadno použitelný, vydrží dlouhou dobu a prodává se téměř v každém obchodě s potravinami. Fialové a modré odstíny přípravku Tonics mohou natrvalo natřít kudrlinky v fialové barvě, proto se doporučuje jen lehce opláchnout hlavu a přidávat přípravek do vody nebo balzám. Některé světlé barvy (například "mléčná čokoláda") a téměř všechny tmavé a červené mohou být aplikovány přímo na vlasy.

  Výhody:

  • Nízká cena
  • Bohatá paleta odstínů.
  • Přítomnost v řadě speciálních mycích prostředků znamená "Retonika" pro neutralizaci nežádoucích výsledků.

  Nevýhody: nerovnoměrný tón, pokud se nesprávně používá - "jedovaté" barvy, barví kůži a povrchům domácnosti, je těžké umýt, má škodlivé složky (alkohol, SLS).

  Pozitivní a negativní recenze o tonici vlasů "Tonic":

  + "Celý život přidám jednou týdně perličkový tonik do balzám na vlasy. Náprava je samozřejmě silná. Proto ji držím pouze na bazální části hlavy a na koncích trávím jenom trochu a okamžitě ji vypláchnu. V této aplikaci nejsou žádné "fialové body". "

  - "Nikdy! V žádném případě! Za žádných okolností se nepokoušejte reprodukovat způsob použití napsaný na obalu. Po dobu dvou týdnů jsem chodil s fialovou hlavou a několik minut jsem držel, jak to doporučoval výrobce. Perfektně vymaluje nejen vlasy, ale i oblečení, koupel, ručník, umyvadlo! "

  Na 4. místě - vlasová tonika "Irida" od "Nevy"
  pro lásku veřejnosti


  Hmotnost: 75 ml. (3 sáčky po 25 ml).

  Cena: od 60 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigmenty, voda, glycerin, keratin.

  Akce: tóny, péče.

  "Irida" tonikum, ne méně populární než "Tonica Rocolor", jsou baleny v sáčcích, kvůli kterým se mnozí zdá pohodlnější. Pro tmavé vlasy nabízí výrobce odstíny "Mahogany", "Burgundy", "Černá káva", pro světlejší - tradiční fialové tóny, které poskytují popínavý odstín ("Pearl", "stříbro" atd.).

  Výhody:

  • Různé barevné palety.
  • Pohodlné balení (na cestě můžete mít 1-2 tašky, sáčky snadno zapadnou do kosmetického vaku).

  Nevýhody: těžko se nacházejí v obchodech, je snadnější objednat od výrobce, protože jsou součástí škodlivých součástí (silikon, SLS, alkohol).

  Pozitivní a negativní recenze o vlasové tonici "Irida":

  + "Skvělý nástroj! Současně se zabarvuje a stará se. Použijte ale samozřejmě, že budete potřebovat pečlivě, stejně jako všechny zbarvené šampony.

  - "Nové balení - velmi nepříjemné! Jeden sáček nestačí, dva jsou hodně. A v balíčku jsou tři. Co dělat?

  Na 5. místě - tonikum Rocolor "Radiance of color"
  pro efekt laminace

  Hmotnost: 75 ml. (3 sáčky).

  Cena: 40-60 rublů

  Aktivní složky: pigmenty, péče o vzorec.

  Akce: barvy, péče.

  Tonic "Radiance barvy s účinkem laminace" od společnosti Rocolor se provádí na základě jedinečného "neškodného" vzorce. I přes levost, nástroj nepronikuje dovnitř vlasů, ale na povrchu vytváří pouze barevný ochranný laminovací film.

  Výhody:

  • Neškodné barvení.
  • Pohodlné balení (sáček).

  Nevýhody: barvy kůže, špatně vyprané z povrchů domácnosti.

  Pozitivní a negativní zpětná vazba:

  + "Opravdu se mi líbí hodnota za peníze. Levný lék, ale funguje to jako šampon, tonik a maska ​​3 v 1. "

  - "Zachránila 20 rublů na barvu a strávila 5 000 na nové koupelně. Rozhodněte se sami. "

  Na 6. místě - tonikum "Indola Color Silver"
  pro měkké vlasy

  Hmotnost: 300 ml.

  Cena: 250 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigmenty, hydrolyzovaný keratin.

  Akce: barvy, péče.

  Tónovací prostředek od německého výrobce Indola Color Silver je další značkový výrobek, který šetří bělené blondy ze žloutnutí. Díky keratinovému složení poskytuje vlasům dodatečnou ochranu a výživu. Stejně jako všechny výrobky Indola Professional má spíše měkké zabarvení.

  Výhody:

  • Velký objem a hospodárná spotřeba.
  • Účinek péče.
  • Měkký tón.

  Nevýhody: může vlasy přesahovat, barvit přírodní a bělené prameny v různých barvách.

  Pozitivní a negativní zpětná vazba:

  + "Levnější, měkčí a úspornější než jiné profesionální tonikum."

  - "Výsledkem byl název titulu. Mladík mu začal říkat "můj starý dáma": její vlasy se ukázaly jako nějaký zcela šedo-stříbrný odstín. "

  Na 7. místě - Estel vlasové tonikum -
  pro čistý výsledek a bohatství odstínů

  Hmotnost: 150 ml.

  Cena: od 70 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigmenty, keratinový komplex.

  Akce: dává tón, péče.

  Estel tonikum lze aplikovat na hlavu po dobu trvání barvení uvedené na obalu výrobcem. Jejich vlasy poměrně jemně a rovnoměrně zbarvují, ale liší se velice neekonomickými náklady a zbarvují kůži poměrně snadno.

  Výhody:

  Minuty: je těžké umýt část a ruce, mnoho odstínů je dost na chvíli

  Pozitivní a negativní zpětná vazba:

  + "Mám rád jeho" osobnost ". Výsledek je vždy odlišný u různých vlasů (vyzkoušené červené tóny se sestrou) a velmi příjemné! No, vůně s konzistencí je povzbudivá - opravdu stojí na hlavě všech 20 minut, na rozdíl od jiných "dlouhých" tonik.

  "Obecně platí, že to není horší než Tonika nebo Irida, ale já jsem měl láhev jen dvakrát."

  Na 8. místě v žebříčku nejlepších
  Tónovací balzám pro vlasy "Color Lux"
  od běloruského výrobce Belita-Viteks -
  pro vynikající balení a přirozený tón

  Hmotnost: 100 ml.

  Cena: od 60 rublů

  Aktivní složky: barvicí pigmenty, olivové a bambucké máslo.

  Akce: tóny, uvedené "zlepšuje strukturu vlasů".

  Barevné balzámy Colour Lux jsou balené velmi stylově. Při nákupu opravdu očekáváte, že uvidíte "luxusní" tonikum, ale uvnitř se jedná o obvyklou "sovětskou" tubu, podobně jako amoniak. Prostředky se aplikují na vlasy po dobu 40-50 minut. Na rozdíl od nepříjemných sdružení je výsledek hladký a měkký. Proto jsme potěšeni, že Belita-Vitex je osmou řadou v seznamu nejlepších toniků.

  Výhody:

  • Měkké přirozené zbarvení.

  Nevýhody: rychlá spotřeba.

  Pozitivní a negativní zpětná vazba:

  + "Lhám všem, že jsem v salonu malován. Velmi přirozené čokoládové tóny! Ale myslím, že po aplikaci "Color lux" je potřeba další maska ​​nebo balzám. "

  - "Umyla jsem se třikrát. Sušené vlasy. Po několika dnech po tónování cítil barvu. "

  Vlasová tonika - která společnost je lepší?

  Při výběru vlasového tonika je nejobtížnější najít svého výrobce. V Rusku nemusí být tónované šampony certifikovány. A bohužel, některé firmy tuto skutečnost používají přidáním solí těžkých kovů do kompozice. Takové komponenty zůstávají po celou dobu života ve struktuře vlasů. Proto byste měli zvolit tonikum málo známé ruské značky, měli byste pečlivě prozkoumat obal. Jak ukazuje praxe, nejoblíbenější ruské tonikum v Rusku zůstávají ruské výrobky od společnosti RoColor a Estel.

  Zahraniční tonikum i ruština jsou "plněné" všemi druhy syntetických složek. Avšak v Evropě jsou výrobky na barvení vlasů povinně certifikovány, takže zřídka obsahují opravdu škodlivé látky. Při výběru společnosti byste se neměli spoléhat na jméno. Tonikum, které považujete za "naše", může být skutečně vyrobeno v Polsku nebo Německu a nástroj s pozvaným "importním" jménem se může stát domácí "replikou". Obecné rady, které kosmetologové dávají těm, kteří pochybují o volbě tonizující společnosti - počet složek ve složení (čím menší, tím lépe).

  Pro Více Informací O Suché Vlasy