logo

Tónování z nepříjemných žlutých vlasů

Ve snaze stát se oslňující blonďatou, mnoho z poctivých sexu se uchýlilo k agresivním metodám objasnění. Výsledek není vždy šťastný. Namísto vznešené "čisté" platinové, jantarové a perleťové barvy se na vlasy objevuje nepříjemná žluť. Zkazí nejen vzhled vlasů, ale i náladu.

Příčiny žlutých vlasů

Bělení vlasů zahrnuje neutralizaci přírodního pigmentu a jeho nahrazení odstínem, který byl vybrán pro barvení. Při zbarvení se objeví nežádoucí žlutá barva z těchto důvodů:

 • Zvýšená trvanlivost přirozeného pigmentu na vlasy. Zbarvení černého nebo tmavého pramene je často odsouzeno k selhání.
 • Nesprávně vybraná látka pro zesvětlení, slabá okysličovadla nebo nekvalitní barva.
 • Nedodržení barvící technologie - nesprávně připravená směs, odchylky od doby zbytku nátěru, negramotná aplikace, nedodržení doporučení výrobců.
 • Stav kudrlin před barvením - křehké, šlehané, oslabené kudrlinky budou pravděpodobně nerovnoměrně "převzít" barvicí kompozici a zarmoucit se svou žlutostí po proceduře.
 • Nesprávná péče o kudrnaté vlasy po zesvětlení - tak, aby stín trval delší a neztlumí, má být opláchnut čistou vodou, používat profesionální masky a tónované šampony.

Důvody vzhledu žloutnutí mohou být individualizovány v závislosti na typu vlasů, výsledcích předchozího barvení a struktuře vlasové šachty.

Prostředky pro zesvětlení vlasů

Pokud byla dodržena všechna pravidla a výsledek zůstal neuspokojivý, profesionální tonizační nástroje se dostanou k záchraně. Mají jiné chemické složení než odolné barvy. Tonika nepronikují hluboko do struktury vlasů, ale jsou schopny odstranit žlutý odstín a barvit prameny v příjemné barvě.

Zvláštností tónování je křehkost barvy. Chcete-li zachovat požadovaný tón, měli byste pravidelně používat speciální nástroje.

Vlasová tonika jsou dobré, protože nepoškozují prameny a někteří se také o ně starají. Bohatá paleta barev umožňuje změnu obrazu podle libosti a díky jednoduché technice použití toniků lze použít doma.

Stínicí činidla pro žloutnutí jsou k dispozici v několika formátech: šampony, gely, masky, pěny, balzámy a kondicionéry.

Mezi nejoblíbenější patří:

 • Estelle Šampony zbarvení této značky neobsahují amoniak a peroxid, jsou nasyceny živinami a filtry, které chrání před ultrafialovým zářením.
 • Schwarzkopf. Stínicí produkty jsou prezentovány ve formě pěn, gelů a šamponů. Jejich složení obsahuje stříbrný pigment - je schopen zvýšit studené odstíny vlasů a rychle neutralizuje žlutost. Vlasy jsou plné lesku a zdraví díky bohaté výživné a hydratační kompozici.
 • L'Oreal Aby byl vlas požadován, doporučuje výrobce používat speciální šampony v kombinaci s balzamy. Jako součást fondů - vitamínové a minerální komplexy, bylinné extrakty. Poskytují sílu a krásu vlasů, neutralizují zářivost a obohacují původní odstín. Kompozice mají kumulativní účinek a neutralizují oxidové zbytky na vláknech.
 • Rocolor Ruská značka vyrábí balzámy a šampony, které působí tónování a péče. Pigmenty jsou odolné a vytvářejí ochrannou fólii na kadeřích, což zabraňuje rychlému odbarvování odstínu.
 • Valla. Profesionální řada značky je reprezentována šampony s měkkým nárazem. Odstraňují žlutý odstín a snižují frekvenci vyfarbení. Doporučuje se používat je v kombinaci s maskou, která opravuje požadovaný tón.
 • Irida Barvicí šampony s přírodním složením na inovativním základě zaručují trvanlivost tónu. Odstraňují zářivost a přispívají k rovnoměrnému rozložení barvy po celé délce vlasů.
 • Koncepce Barevný odstín s ricinovým olejem, který udržuje vodní a lipidovou rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Balzám obnovuje barvu vlasů po bělení, dává hluboké a bohaté odstíny.

2 měsíce před tónováním by mělo být vyloučeno použití henny na vlasy, jinak postup nebude mít požadovaný výsledek.

Domácí prostředky pro tónování vlasů

Nejcennějším a nejškodlivějším prostředkem k odstranění žlutého odstínu od vlasů jsou domácí masky a odvarky vyrobené vlastním rukama. Množství odstínů v tomto případě by se nemělo očekávat, ale dosažení zřetelného výsledku je skutečné.

Rebarborová maska

Kořen řeřicha má výrazný světelný efekt, posiluje vlasy a přispívá k jejich intenzivnímu růstu.

 1. Jeden kořen rebarbory ​​jemně nakrájený nebo nakrájený na mlýnek na kávu.
 2. Nalijte 500 ml suchého bílého vína do mleté ​​směsi a vložte do vodní lázně.
 3. Směs vydržte až do vypařování poloviny objemu vína. Chlad a napětí.
 4. Aplikujte houbu nebo prsty na vlasy, nasaďte na víčko polyetylénové víčko a obalte ručníkem nahoře.
 5. Po 1 hodině umyjte teplou vodou.

Kefírová maska

Mléčné výrobky jsou schopny lehce rozjasnit prameny, rozštěpením žlutého pigmentu.

 1. Připravte 50 ml čerstvého kefíru a zahřejte ho ve vodní lázni.
 2. Přidejte 2 lžíce vodky nebo alkoholu zředěného na polovinu vodou, 1 polévkovou lžící šamponu, 50 ml přírodní citronové šťávy, promíchejte.
 3. Porazíme jedno kuřecí vejce a přidáme ke směsi.
 4. Aplikujte štětcem na barvení celé délky pramenů, obalte vlasy obalem a ručníkem.
 5. Držte se na kadeře a půl hodiny, pak opláchněte teplou vodou.

Med z žlutých vlasů

Med má nejen hojivé vlastnosti, nasycuje vlákna živinami, ale také má mírně jasný efekt. Pro masku se používá výhradně přírodní med - květinové nebo vápno. Objem výrobku je určen libovolně, v závislosti na délce a tloušťce vlasů. Pokud je med příliš hustá, můžete ho roztavit ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě.

Aplikujte prostředek po celé délce pramenů, přičemž věnujte zvláštní pozornost oblastem s žlutou barvou.

Ocet pro objasnění

Jablečný ocet je považován za účinný způsob, jak zesvětlit vlasy a neutralizovat odbarvování žloutek.

 1. Vezměte jeden kuřecí vaječný žloutek, jednu čajovou lžičku glycerinu a jablečný jablečný ocet, promíchejte vše do hladkého.
 2. Aplikujte štětcem na všechny vlasy, obalte hlavu obalem, položte teplou klobouk nebo kryt s ručníkem.
 3. Nechte masku na kadeře po dobu 40 minut, poté opláchněte teplou vodou.

Cibulový odvar

Loupaná cibulová kůra nebude schopna drasticky překonat žlutost. Ale může ho použít každý, kdo chce vlasům příjemně zlatý odstín.

 1. Oloupejte 3 cibulkami, umístěte plevy do hrnce a zakryjte vodou.
 2. Namočte na nízké teplotě až do vaření, odstraňte z tepla a trvejte 5 hodin.
 3. Naplňte tekutinu na vlasy houbou, rovnoměrně rozloženou po celé délce.
 4. Po půlhodině zopakujte postup a nechte produkt přes noc. Potřebujete zahřát hlavu filmem a ručníkem.
 5. Ráno si umyjte vlasy šamponem. Chcete-li zvýšit účinek příštího rána, můžete použít stlačený džus jednoho citronu na vlasy, umyjte ho po půl hodině.

Pro snadnější aplikaci mohou být prameny lehce navlhčeny.

Domácí přípravky jsou pro vlasy bezpečné, ale měly by být používány pravidelně - několikrát týdně, dokud nebude dosaženo zřetelného výsledku. V průměru by měly být masky a odvarky aplikovány každé 3-4 dny.

Aby změna barvy nezpůsobila potíže a nevedla k neočekávaným výsledkům, neměli byste experimentovat s agresivními barvami. Pokud se ještě objevila nepříjemná žlutost, existuje příležitost k nápravě situace. Zkoušíte-li si různé způsoby a způsoby tónování, můžete zvolit pro sebe nejvhodnější a nejúčinnější volbu.

LiveInternetLiveInternet

-Vyhledávání podle deníku

-Přihlaste se e-mailem

-Statistiky

Tonizující žluté vlasy Estelle - Tonizující vlasové doporučení kadeřníků

alliance-doors.ru

JAK ZAKONOVAT ŽLUTÉ VLASY BLONDY? ESTEL a MATRIX

Barva na barvení vlasů Estelle po osvětlení

Mnoho dívek usiluje o to, aby se jejich vlasy stávaly blonďatými. Chcete-li to udělat, použijte různé nástroje, včetně barviv a toniků, ale často místo očekávané bílé barvy vlasů zbarvíte žlutě. Jak fixovat odstín na chladnější, bílé?

Jak odstranit žluté vlasy

Žlutá barva, která se objevila po vyčištění, může být odstraněna v kosmetickém salónu: mistr s pomocí profesionálního nástroje umýt barvivo. Díky tomuto postupu je žlutý pigment vyčištěných pramenů zcela vyloučen. Navíc vám mistr může říci, jak sami odstranit žlutost z vlasů: jaké lidové a profesionální nástroje by měly být použity.

Pokud se z nějakého důvodu žena nechce obrátit na odborníka, můžete dosáhnout krásné barvy na vlastní oči pomocí kompozic pro bělení kudrlin jako Blondex nebo Supra. Nejlepším účinkem je však dosaženo po použití barviv pro odbarvené odstíny vlasů "stříbro", "perla", "platina", "popel". Tyto tóny dokonale odstraňují žlutost a poskytují krásnou bílou barvu. Další možností oplachování ošklivého pigmentu je použití speciálního odstínovaného šamponu nebo balzámu. Takové prostředky mají bohatou purpurovou barvu, takže žlutá odchází.

Jak se zbavit žlutých vlasů po osvětlení

Zpravidla se v brunetách objevuje žlutý tón, který se rozhodne barvit ve světlých barvách. Přírodní tmavý pigment je těžké odvodit, takže jasná žlutá se stává důsledkem osvětlení. Výsledkem je, že účes vypadá horší než se očekávalo. Někdy se po nesprávné aplikaci nátěru načervenaly prameny. Ženy, které provádějí proceduru doma, často perederzhivayut složení na vlasy, "hoří" je, v důsledku čeho vyčerené prameny vypadají žlutě.

Další pravděpodobnou příčinou žloutnutí je kyslík. Po barvení dochází k vniknutí vzduchu přes kutikuly, což způsobuje oxidaci a bílá barva je vymyta. Poté zůstane pouze ošklivá žlutá barva. Jaké barvy odstranit žlutost z bělených vlasů? Odborníci doporučují pro tento účel zvolit výrobky s obsahem čistícího prostředku do 4 a bez obsahu amoniaku. Takový poměr se dosáhne úpravou poměrů barviva a oxidační emulze. Množství druhého se zvyšuje dvakrát (celkový poměr složek je 1: 2).

Kromě toho můžete rychle odstranit žlutost z bělených vlasů pomocí mixů. Nepoužívají se k barvení, ale za účelem tónové korekce. Lehčí si vlasy, tím méně je třeba mixton. Stylisté doporučují fixovat žlutý odstín, aby používali speciální barvivo k tónování, a nikoliv jiné sloučeniny, protože barvivo v něm minimalizuje poškození struktury vlasů a povlaků je vytváří ochrannou vrstvu.

Jak zesvětlit vlasy bez žloutnutí, bez použití barviv? Jako alternativu můžete odstranit červenavou barvu z bělených pramenů pomocí speciálních výplachů a šamponů. Tyto výrobky mají mírný účinek na tón vlasů, omytí žlutého pigmentu a ponechání pouze požadované barvy. Kromě toho je možné bělidlo pramenit pomocí toniků. Přidávají se k různým hygienickým výrobkům na vlasy. Nicméně tonika jsou pouze dočasnou metodou řešení problému, protože jsou schopny krátkodobě (7-15 dní) barvit prameny určitého odstínu.

Kromě uvedených prostředků pro odstranění žlutosti z bělených vlasů, někteří dosahují krásné bílé barvy s použitím populárních metod. Který z nich použijete, vyberte si sami. Následující masky pomáhají vypořádat se se žlutým pigmentem:


 1. Zlato. Přírodní nebo umělý med se aplikuje na hlavu, ponechá se po dobu 8-10 hodin a poté se promyje pravidelným šamponem. Kvůli chemické reakci, která se vyskytuje uvnitř chloupků, vypadá žlutost.
 2. Lemon Budete potřebovat třetí šálek čerstvě vymačkané citronové šťávy a kefír, malý šampon, 1-2 lžíce. l vodka. Smíchejte přísady s rozbitým vejcem. Aplikujte směs na vaši hlavu po dobu jedné hodiny, poté opláchněte vlasy pomocí odšťavňovače nebo vodou s octem.
 3. Cibule. Velká cibule je mletá pomocí mlecího stroje / mixéru. Výsledná kaše se nalije malým množstvím vroucí vody a trvá 20 minut. S ochlazovanou směsí zakryjte hlavu, položte obal a ručník. Masku můžete umýt po 1-2 hodinách. Čistit vlasy necítí jako cibule, opláchněte je roztokem vody a octem.

Jaká barva má barvit vlasy bez žloutnutí

Při výběru produktu pro zabarvení stojí za to věnovat pozornost balíčkům označeným "bez žloutnutí". Nejúčinnější jsou ostré, studené odstíny. Malovat teplý slunečný, pšeničný, medový tón, nemůžete odstranit žlutý pigment. Vysoce kvalitní barviva je k dispozici nejen zaměstnancům kosmetických salonů, ale i běžným ženám. Jaký druh barvy může odstranit žlutost z bělených vlasů:


 1. Estelle Kromě toho je lepší upřednostnit profesionální řadu produktů Estel Deluxe. Barva této série dokonale zbarvuje prameny. Po nanesení účesu se stává nasycený, trvalý odstín, měkkost a lesk. Přibližná cena - 250 stran.
 2. L'Oreal Casting. Jemná volba pro odstranění žlutosti z vyčištěných zámků. Značka představuje bohatou paletu tónů, takže každá žena může najít dokonalý odstín. Přibližná cena - 300 p.
 3. Garnier Color. Barva si zaslouží lásku dívky, která se snaží osvětlit a získat krásnou bílou barvu. Garnier neobsahuje čpavek, takže nezhoršuje chloupky a poskytuje trvalý, krásný odstín. Cena - 170-190 p.
 4. Schwarzkopf Brillians. Vzhledem k trvanlivosti tohoto nátěru není nutné pravidelně nanášet v požadované barvě - můžete jednoduše odlehčit regrown kořeny. Schwarzkopf Brilliance se osvědčil jako produkt, který je účinný proti zářivosti.

Jak se zbavit žlutých vlasů profesionální prostředky

Důvodem žlutého odstínu bělených vlasů je zpravidla nesprávné zbarvení nebo volba nekvalitní barvy. Navíc to může být způsobeno nepředvídatelnou reakcí barviva s přirozeným pigmentem vlasů. Jak dosáhnout bílých vlasů bez žloutnutí:


 1. Vyberte vysoce kvalitní zjasňující barvu. Bude to nejen odbarvit prameny, ale také jim poskytne požadovaný odstín. Je lepší zůstat na platině, v tónech.
 2. Aplikujte kompozici na hlavu, přidržte čas uvedený na krabičce a opláchněte balzámovým opláchnutím.
 3. Bezprostředně po proceduře aplikujte žlutý tónovaný balzám na srst a míchání šamponem 1: 1 (alternativou je zakoupení speciálního barevného šamponu).
 4. Počkejte, dokud tonikum nebude fungovat, protože to stačí na 3-5 minut. Po umytí vlasů obvyklým způsobem.

Video: nový způsob, jak odstranit žluté vlasy

Nadezhda, 22 let: Mou přirozenou barvou je kaštan, ale rád bych byl blonďatější, takže vím, kterou barvu je lepší použít, protože se pravidelně zbavuji. Červený pigment zůstává téměř po nějaké barvě, vyvedu ji se speciálními šampony. Nejvíce se mi líbí Schwarzkopf Bonacur nebo Blond Mi. Ukazuje se krásný odstín popelu, bez náznaku zrzky.

Anna, 27 let: Na otázku, jaký druh barvy je lepší odstranit žlutost z bělených vlasů, odpovězím na L'real. Zkoušel jsem různé značky, ale po použití třetího čísla Lorealu jsem dostal stín co nejblíže mojí ideálu. Rozjasní se lépe než ostatní, ale pro optimální účinek bude potřeba pravidelné používání agenta.

Polina, 20 let: Má přirozená barva je blond, ale po několik let byla namalována v temnotě a nyní je velmi obtížné vrátit se k jejímu přirozenému tónu. Nechci zneužívat profesionální kosmetiku zabarvení, protože vlasy jsou již křehké, suché, bez života. Používám tonikum, které "nehorí" špičky.

Líbí se vám tento článek? Řekněte svým přátelům:

Jak zvolit odstín pro tónování z palety barev Estelle?

Móda bělených vlasů se periodicky objevovala v různých státech po celou dobu lidských dějin. A jen poslední desetiletí jsou poznamenány módou pro přirozené upozornění a plynulé přechody. Během posledních několika let začíná závod na studené podtóny. Tónování je účinné při dávkování ušlechtilých odstínů - barvení s nestabilními barvivy, například tónování Estelleových vlasů po bělení pomůže vašim vlasům vypadat skvěle.

Značka Estel pro moderní barikáře

Jemné barvení bez amoniaku je ceněno u uživatelů. Po jeho vypadávání vypadá zdravě, není přehnaná, snadno se hřebčí. Mezi nejrůznějšími výrobky pro tónování patří ruský výrobce Estel. Narodila se v roce 2001 a od té doby s důvěrou drží své postavení na trhu kosmetického průmyslu.

V téměř každé holičské firmě můžete vidět Estelle vlasové barvy mezi spotřebním zbožím pána. Také nástroje přišly na mysl mnoho žen, které chtějí změnit obraz pomocí jemných profesionálních nástrojů.

Ruští a zahraniční mistři oceňují Estel Professional za poměr ceny a kvality. Ruský výrobce dokázal vytvořit produkty slušné kvality v cenově výhodném segmentu cen. Profesionální výrobky nemusí být nejjednodušší, ale zkušení barevníci dosahují výsledků srovnatelných s luxusními výrobky.

Analýza profesionálních kadeřnických fór ukazuje, že Estelové barvicí kompozice zůstávají jedním z nejpopulárnějších. Luxusní ložní prádlo doplňuje řadu dražších elitních materiálů. Někdy se řemeslníci zásadně vzdálí od používání domácí značky ve prospěch jiných produktů. Ale takové osobní preference jsou spíše výjimkou než pravidlem. Ve stejné době, styling a produkty péče o vlasy od Estelle nejsou oblíbené u kadeřníků.

Většina uživatelů zaznamenává pozitivní výsledek z použití prostředků doma. Mnozí říkají, že je nutné se naučit, jak míchat barvy, učit se technologie. Výsledkem je jedinečný požadovaný odstín s požadovanou trvanlivostí.

Pozor! Před zahájením tonizační procedury by měla být zkontrolována reakce pokožky na barvicí kompozici. Další použití je možné bez alergií, vyrážky, podráždění.

Tónování doma

Postup je poměrně jednoduchý. Tím, že provedete akce úhledně a důsledně, můžete dosáhnout požadovaného výsledku:


 1. Chraňte povrch fólie před náhodným rozstřikem, použijte holí na holičkách, noste rukavice.
 2. Pro zpracování tukového krému nebo vazelíny růstová linie vlasů.
 3. Smíchejte složení a aplikujte na česané suché prameny, pak jej hnětete prsty a širokým hřebenem.
 4. Nechte 20 minut a opláchněte balzámem; omyjte barvu, dokud není voda čistá.
 5. Odstraňte z kůže zbytky nátěru, vysušte prameny přirozeně.

Během postupu není potřeba oteplování, Estelová barvicí kompozice platí při normální pokojové teplotě.

Viz též: Tonizující balzám po vyčištění.

Co je tónování?

Při absenci kontraindikací bude klientovi nabídnuta tónování po objasnění jakýmkoli seberepujícím mistrem. Odbarvení je spojeno s odstraněním pigmentu a proniknutím barvicího prostředku do lipidové vrstvy. Po škodlivých účincích je struktura vlasové šachty oslabena a může se během normálního česání rozbít. Tónování pomáhá vrátit zámek zářit, pružnost a pružnost. Komplex péče o pleť vám pomůže později snadněji vyčesat vlasy a tvarovat styl.

Je to důležité! Pro šedé vlasy se tento postup nepoužívá: jemná kompozice se nemůže vyrovnat se šedými vlasy. Pro šedé vlasy je třeba použít speciální barvicí kompozice.

Se všemi pozitivními vlastnostmi má tónování několik kontraindikací:


 • těhotenství a laktaci (někteří považují postup za neškodný, takže rozhodnutí zůstává pro mladé matky);
 • vážně poškozená struktura vlasů;
 • svědění, vyrážka, vředy na pokožce hlavy;
 • přítomnost objasnění není starší než 3-5 dní;
 • individuální nesnášenlivost komponentů.

Estelle má barvu na tónování bělených vlasů

Estelle je jednou z nejoblíbenějších kosmetických značek v kosmetických salonech. Pozorně věnuje potřebám žen a módy, snaží se zpříjemnit barvivost a přivést k požadovanému výsledku co nejblíže. Mezi osvědčené tónované barvy patří následující řady:

Estel Sense de Luxe - tato profesionální série byla oblíbená bohatostí palety lehkých odstínů, kompozice bez amoniaku, měkkost a péče při barvení. Krémová barva se snadno smíchá a panthenol, avokádový olej hluboce vyživuje kudrliny v procesu transformace.

Estel Haute Couture Crystal Blond - tónovaná krémová barva pro profesionály. Devět svítících odstínů blonďat bude váš vzhled mnohem úctyhodnější a velkolepější. Jedinečný vzorec produktu pomáhá dosáhnout křišťálově čisté barvy v kadeřích.

Estel SOLO TON - samostatná řada odstínů barvy, tvořená 18 tóny. Na rozdíl od levných produktů stínů obsahují produkty SOLO TON UV filtry, které zabraňují rychlému ztrátě barvy. Výsledkem je odolnost vůči tónování a odolává až 9 tampónům.

Estel LOVE NUANCE je řada neprofesionálních produktů pro tónování. Výrobce nabízí 17 odstínů, které harmonicky položí na vlasy a zdobí tvář. Barvení odolává 6-8 tampónům, bude ideální pro ty, kteří právě hledají nový obrázek.

Estel Solo Contrast - malá paleta tónů. Barva je určena pro intenzivní osvětlení (5-6 úrovní) a tónování. Nasycená, odolná barva potěší ty nejnáročnější ženy.

Kvalita a pozornost zákazníků přinesla produkty společnosti Estel na světový trh. Jedná se o skvělou, osvědčenou značku produktů pro rychlou, jemnou a prvotřídní reinkarnaci. S Estelle se ženy mohou změnit, aniž by se obávaly o zdraví kudrlin, protože se o to dobře staral známý výrobce.

Viz také: Nejlepší Estelle Hair Brightener.

Tipy pro výběr nového obrázku

Prostředek Estel může provádět jemné nebo intenzivní tónování. Jemné zahrnuje použití barevných šampónů a speciálních balzámů. V každém případě komponenty nepronikují hlouběji do struktury vlasů, mají povrchový efekt, fixují vločky tyčinky. Omyjí se postupně během 2-4 týdnů.

Negativní zkušenost s tónováním některých dívek s výrobky Estel je často spojena s porušením technologií nebo nesprávným výběrem odstínů. Recenze značky ukazují. To, že na různých vlasech bude stejná barva vypadat jinak.

Chcete-li získat správné barvy, musíte procházet širokou škálu produktů. Existují obecná pravidla pro výběr barev:


 1. Blondýnky by neměly používat brunety a naopak.
 2. Odstín není určen k rozjasnění tmavých kudrlin.
 3. Pro medu blond je lepší vybrat karamelové tóny, které zvýší zlatý lesk.
 4. Na kouřových odstínech bude perla, stříbro, platinový tón účinně fungovat.
 5. Bohaté hnědé nebo červené vlasy jsou lepší, aby zbarvily měď a červenavé odstíny.

Výběr odstínů z palety Estel

Módní trendy a věk tlačí ženy, aby se změnily. Spolu s tím mění barvu vlasů. Ale jak neztratit barvu s výběrem a co dělat s nátěrem dále? Jak kombinovat 3 části rebusu (původní barva vlasů, zvolený nový tón a procento oxidačního činidla) do ohromujícího požadovaného výsledku? Teď se s tím bude zabývat příkladem tabulky Estelle.

Co znamená barva barvy?

Zpravidla platí, že barevná barva pro barikáře a obyčejné spotřebitele, pro pochopení plného obrazu odstínu, výrobci vyjadřují ve 2-3 číslech, méně často používají 4, oddělené čárkou nebo lomítkem. Zvažte základní pravidla pro dekódování tohoto "kódu".

První číslice kódu označuje hlavní tón, který by měl být očekáván v důsledku zabarvení. Byly konvenčně rozděleny na 10 bodů od 1 - nejtmavší na 10 - nejsvětlejší. Jako výsledek, gradace vypadá takto:


 • 1 - černá;
 • 2 - tmavě tmavý kaštan;
 • 3 - tmavý kaštan;
 • 4 - kaštan;
 • 5 - lehký kaštan;
 • 6 - tmavě blond;
 • 7 - blond;
 • 8 - světlá blond;
 • 9 - blond;
 • 10 - blond blond.

Druhá číslice kódu definuje dominantní odstín. Jejich celkový počet emituje 8, plus nulový odstín, který odpovídá přirozené barvě vlasů. Estelleova odstupňování odstínů vypadá takto:


 • 0 - přírodní odstín, identický se základní barvou;
 • 1 - popel;
 • 2 - fialová (perleťová);
 • 3 - zlatá;
 • 4 - měď;
 • 5 - červená;
 • 6 - hnědá;
 • 7 - perla.

Třetí, čtvrtá číslice jsou další odstíny. Jejich digitální kód je také předmětem principu dominantního odstínu.

Upozorňujeme, že některé značky výrobců barviv na vlasy se mohou odchylovat od mezinárodních norem pro další odstíny. Jedná se zejména o slavnou paletu.

Barva 7/38 zahrnuje získání světle hnědé barvy se zlatým perletem (béžovým) odstínem.

A po nátěru 9/34 se změníte na blond se zlatým měděným odstínem.

Chápeme komplikace barvení

Budete také potřebovat oxid pro barvení pramenů. Také se nazývá kyslík, který vytváří mléko nebo emulzi. Ve skutečnosti jde o kompozici obsahující peroxid vodíku. Jeho procento mluví o koncentraci peroxidu v 1 litru báze. Pro přehlednost to vypadá takto: 3% oxidu obsahuje v 1 litru báze 30 ml peroxidu, 6 až 60 ml atd.

Oxidy se používají při barvení odlišném od 1,5 do 12%, vše závisí na požadovaném výsledku a na rozdílu mezi původním a zvoleným barevným odstupem:


 • oxidant 1,5-1,9% - poskytuje pouze vyčištění pozadí;
 • 3% - poskytuje světlem pozadí a zesvětlí vlasy o 0,5-1 tón;
 • 6% - poskytuje světlem pozadí a rozjasňuje vlasy o 1-2 tóny;
 • 9% - poskytuje upřesnění pozadí a rozjasňuje vlasy o 2-3 tóny;
 • 12% - poskytuje světlem pozadí a zesvětluje vlasy o 4 tóny.

Zesvětlování pozadí - to je dodatečný odstín vlasů po zesvětlení, jinými slovy, jsou to zbytky dominantního přirozeného pigmentu na vlasy. Pozadí objasnění pomůže zvýšit požadovaný účinek, pokud se shoduje s vybraným tónem, pokud naopak narušuje a pak přijme opatření k jeho většímu objasnění nebo neutralizaci.

Na paletě barvy výrobce barevných kompozic jasně ukazuje odstín, který může nastat. Mějte však na paměti, že pro barvení byly použity bílé syntetické vlákna, takže na vašich vlasech mohou být mírně upravené.

Rada Vybraný produkt lze vždy testovat na jednom vláknu. Pokud jste spokojeni s výsledkem, můžete začít barvit celé vlasy.

V paletě barev je také speciální zesvětlená série (vlevo dole) pro změnu barvy na 6 tónů. Tyto barvy je třeba ředit 12% oxidem a udržovat na hlavě vlasů 45-50 minut.

U hlavních barikantů Estelle dodatečně nabízí řadu barevných korektorů a barviv pro zvýraznění barev, tónování (v dolní části tabulky napravo), ale neměli byste je používat doma, bez dovedností v práci, důvěřujte tomu odborníkům.

Shrnutí

Vyberte například dvě barvy:


 • počáteční - 7/0 (blond);
 • barva, ve které se měníme, je 9/34 (blonďatá zlatá-měď).

Algoritmus pro další akce na barvení:


 1. Určení rozdílu tónů - v našem případě 2.
 2. Z tabulky oxidů zvolte požadované procento - v našem případě 6%.
 3. Vlhkte vlasy před světlem, ale nepoužívejte balzámy a kondicionéry.
 4. Zředěte nátěr oxidem bezprostředně před aplikací na kadeře, dobře promíchejte, aby nedošlo k hromadění suchého barviva.
 5. Rozložte kompozici prameny: začněte zbarvovat dlouhé a střední vlasy od konců, střední část a pak přejděte ke kořenům. Krátké účesy jsou po celé délce natřeny úplně.
 6. Odolat prostředku specifikovaný čas a proplach.

K udržení bělených vlasů vývojáři nabízejí stříbrné balzámy a masky, které fungují, protože fialový pigment v kompozici neutralizuje žloutnutí. Glitterové šampony a lesklé balzámy s panthenolem a keratinem zvýrazní kudrlinky zevnitř. Můžete také použít péči o olej pro výživu a dobře upravený vzhled.

Orientovat se různými prostředky sama o sobě není snadné. Proto se první experimenty se změnou barvy nejlépe provádějí v kabině. Zkušený majitel zvolí správný odstín a doporučuje vhodnou péči. Nezávislé experimenty by měly začít s počáteční znalostí v barvě.

Každá dívka by měla určitě najít značku, která dá její požadovaný výsledek. V případě selhání stojí za zmínku, že barva se postupně umyla a vrátila se majiteli barva podobná originálu.

Je dobré vědět,

Užitečná videa

Zesvětlující a tonizující prostředek.

Jak odstínit bělené vlasy.

Tónování vlasů

Každá druhá dívka alespoň jednou v jejím životě malovala kudrlinky a každá třetina to pravidelně provádí. Tónování vlasů je procedura ideální pro blondýnky a brunety, šedivé a dívky pouze po osvětlení.

Jak udělat tónování vlasů doma

Tonizační - malířská technologie, při které se barvení provádí výhradně bez sloučenin amoniaku. Neprokrývají do jádra, ale zůstávají na povrchu zvlnění. Pomáhá minimálně poškozovat suché a kombinované prameny.

Tato technologie vysvětluje rozdíl mezi tónováním a barvením vlasů.

Technika může být použita samostatně, například k tomu, aby se kadeře staly určitým odstínem nebo se zbarvily obvyklými barvami (blondýnky často s pomocí tónování mění barvu vlasů na světle hnědou nebo přirozenou blond). Ale teď se používá hlavně k odstranění žluté barvy po barvení ombra, shatush nebo balayazh.

Zvýraznění tónu

Takové zbarvení může být provedeno na tmavých a světlých vlasech, po zvýraznění a brondirovaniya, v závislosti na požadovaném výsledku.

To je docela těžké natřít přírodní vlasy doma, ale tónování po osvětlení může udělat i neprofesionální. Nejjednodušší způsob použití speciálního balzámu nebo šamponu. Účinek nebude méně jasný než po standardním zbarvení, ale postup bude co nejbezpečnější.

Chcete-li odstranit žlutost, nejvhodnější možností je umýt vlasy tónováním (Tonic, Estelle a další):


 1. Můžete si vybrat stín, který je mnohem lehčí než váš vlastní (pokud potřebujete objasnění). Současně by ženy s hnědými vlasy měly pochopit, že šampon a balzám nebudou mít žádný účinek na tmavé vlasy;
 2. Na mokré zámky se aplikuje malé množství barviva. Měl by to být chvíli ponechán na kadeřích, pak opláchnout studenou vodou a používat klimatizaci;

Aplikace barvicího prostředku

Proces tónové reakce

To je ideální volba pro stínování světel nebo pro osvětlení několika pramenů blond. Ale na černých kadeřích účinnost efektu je sporná. Pro brunety vhodnější profesionální tónování.

Tónování tmavých vlasů

Pro tmavé krásy existuje mnoho možností, jak malovat kudrlinky. Nejoblíbenější typy malby jsou nyní:


 1. Ombre. Kombinace několika odstínů malby, kde jsou konce zbarveny, a kořeny buď zakryté, nebo opouštějí tak, jak je;
 2. Shatush. Technika velmi podobná ombru, s výjimkou linie přechodu. V ombře je jasné, a v shatush je hladší a nejasný;
 3. Balayazh. Děje se na dlouhé i krátké. Spočívá v roztažení barvy od špiček ke kořenům po celé délce. Díky tomu se vytváří efekt objemu a oslnění.

Aby takové módní barvení mohlo vypadat mnohem velkolepěji a bílé prameny vystupují proti kontrastu vůči obecnému pozadí, tmavé plochy jsou zbarveny. Chcete-li vytvořit jasný přechod, používají se odstíny, 1-2 tóny jsou tmavší než přirozené.

Technologie tónování tmavých vlasů:


 1. Hlava je rozdělena do několika sekcí - mistři používají čtvrťové systémy. Když jsou všechny prameny rozděleny do čtyř stejných zón;
 2. V závislosti na zvoleném typu zbarvení jsou zámky česané nebo naopak, česané a zbarvené ve fólii. K tomu se na jejich povrch aplikuje zjasňující sloučenina. Doporučuje se používat barviva bez amoniaku - jsou méně škodlivá pro strukturu vlasů;
 3. Po uplynutí 20-30 minut se objasnění považuje za úplné. Na tmavých plochách pramenů, které nejsou lakované, aplikujte tónovací složení požadovaného odstínu. Odborníci zabývající se barvením doporučují, aby se vyhnuli ostrým nepřirozeným barvám, je lepší zastavit se přirozeně: tmavá čokoláda, kaštan, atd.;
 4. Na povrchu aplikovaného roztoku pryadok se stínem. Pokrývá kořeny, ale nedotýká se oblastí s odbarvením. Ve věku podle doporučení výrobce od 20 do 40 minut;
 5. Poslední fáze - tónování čirých špiček bez amoniaku. Chcete-li to udělat, je lepší zvolit ten nejsvětlejší odstín - bude schopen úplně odstranit žlutost a "přehrávat" naopak.

U přirozených vlasů trvá stínování v průměru až 2 měsíce. Termín závisí na frekvenci mytí a použitých šamponech. Chcete-li rozšířit jas barvy, použijte jemné šampony a balzámy pro barevné kadeře.

Tonizující blond vlasy

Pokud jde o brunety, pro blondýnky, existují různé možnosti pro tónování vlasů. Nejoblíbenější:


 1. Rezervace. Některé prameny jsou namalovány v tmavé barvě, díky níž kudrlinky vypadají čistěji a stylověji. Někdy jsou ztmaveny pouze kořeny - tato technika se také nazývá ombre;
 2. Tónování pro odstranění žluté barvy. Jakmile se dívky nebudou potýkat s "levným" žlutým odstínem na blondýně. Pomocí speciálních nástrojů a technologií je možné opravit i ty nešťastné barvení (až do odstranění odstínu oranžové barvy na bělené hlavě).

Samostatně odstraňte žluté prameny dvěma způsoby: použijte tonikum nebo udělejte jemné složení šampónu, barvy a balzámu. Zvažte klady i zápory obou možností.

V prvním případě tonika, hlavní výhodou je jednoduchost. Ale jeho účinnost je sporná: nástroj není schopen zcela vyloučit výrazný odstín žluté a rychle se vyprat.

Druhá možnost je obtížněji realizovatelná, ale má trvalý účinek. Osvědčený recept na domácí tonikum pro bělené vlasy:


 1. Čajová lžička barvy požadované barvy bez amoniaku je stlačena do nekovové nádoby. Doporučuje se paleta s poznámkami z těla. Například popínavé světle hnědé nebo perleťově bílé;
 2. Do téže nádoby se přidá jedna polévková lžíce balzámu, šamponu a peroxidu vodíku. Nedělejte si starosti, peroxid v tomto prostředku působí jako oxidační činidlo;
 3. Poté přidáme ke směsi směs lžíce vody, aby se kompozice zředila. Výsledná hmota se nanáší po celé délce vlasů a nechá se stát 10 minut.

Výsledkem je vytrvalé a velmi krásné tónování, které nezanechává stopu žloutnutí. Samostatnou výhodou tohoto receptury je, že malování je mnohem bezpečnější než standardní bělení a barva se nevymyje.

Tónování na blond vlasy

Ošklivý žlutý odstín se často odehrává na přirozeném blond vlasu. Konkrétně, pokud po létě byly kadeře vybledlé nebo byl proveden postup neúspěšného zbarvení. Chcete-li tyto problémy vyřešit, doporučujeme barevníky-akrobaři aktivně doporučit postup tonování.

Chcete-li lehce hnědé vlasy poskytnout lehký stíny, stačí několikrát měsíčně umýt kudrlinky se speciálním šamponem. A bez tohoto světla přírodní barva nepotřebuje dodatečné umělé rozjasnění.

Chcete-li, aby tón byl světlejší nebo zdůraznil prameny po zbarvení, doporučujeme použít tónování jemnými barvami. Pro takové vyjasnění je vybrán stín světla, který se používá výhradně pro 10 minut výuky, podobně jako blondýnky. Dlouhá expozice může také rozjasnit blond.

Tonizující šedé vlasy

Recenzí tvrdí, že tonizující šedé vlasy mohou vyřešit problém jednotlivých stříbrných pramenů bez barvení. V salonu však kadeřníci používají pouze polostátní barvu, protože trvá déle.

Jak odstínit šedé prameny:


 1. Doma můžete použít pěnu, šampon pro tónování, barvení balzám na vlasy. Pro samostatné použití v této situaci se nedoporučuje pracovat s poloprůběžnými barvami, protože jen zkušený barevník bude schopen určit, jak dlouho to bude trvat. Pokud tento faktor nezohledňujete, výhody tohoto tónování budou velmi pochybné;
 2. Kompozice se aplikuje na celý povrch pramenů - od kořenů až po špičky. Je důležité rovnoměrně ji rozdělovat tak, aby nedocházelo k žádnému odstínu. Některé prostředky nemohou vůbec držet (používané a vyprané), zatímco jiné jsou důležité, aby vydrží až 15 minut. Proto si pečlivě přečtěte návod k použití;
 3. Také je třeba umýt vlasy od kořenů až po konce, důkladně třepat prameny, aby se umývaly všechny použité prostředky. Ujistěte se, že používáte balzám.

Je nutné tuto tónování opakovat ne včas (například jednou za dva týdny), ale když se začne tón vypláchnout. Na šedých pramenech je tento proces mnohem rychlejší než u světlých nebo tmavých. Ve většině případů je potřeba opravit po 10 dnech.

Tónování červených vlasů

Bohužel dokonce i profesionální nástroje, které se používají k tónování vlasů v salonu a doma, nejsou schopny dostatečně zesvětlit zrzka. Problém je velmi hustý pigment, který se projevuje i při pokusu o nejmenší objasnění.

Maximální množství, které lze provést:


 1. Shade přírodní zrzka, aby byla živá a šťavnatější;
 2. Vytvořte bezbarvý tón pro obnovení vlasů a získáte efekt laminace.

Pro druhou metodu se používají barevné, ale redukční kompozice. Absolutně nepoškozují prameny, pomáhají jim dodat hladkost a měkkost, stejně jako odstraňují přebytečné plynatost po barvení.

Jak na tónování na červené vlasy:


 1. Je vybrán požadovaný odstín. Jak již bylo řečeno, použít tón lehčí než přirozený nemá smysl, proto doporučujeme zvolit si přírodní tmavě červenou barvu;
 2. Můžete barvit jednotlivé prameny po jejich česání - to dává účesu vizuální objem a barevné přechody, jako v ombre. Nebo zastínit všechny kudrlinky;
 3. Pokud si vyberete první možnost - pak se některé vlasy oddělí od vlasů, které jsou česané a zpracovány barvicí kompozicí. Pro zrychlení reakce mohou být zabaleny do fólie. Pokud je druhý - postup opakuje standardní lakování.

Dokonce i barvivo na červených vlasech trvá déle než u všech ostatních. Pokud tedy každý den neperte vlasy, bude účinek tónování pokračovat až 3 týdny.

Tónování vlasů po zvýraznění a bělení

Dokonce i ty nejkrásnější snímky vyžadují následné tónování, aby byl odstín rovnoměrný. Můžete použít tonikum nebo profesionální barvicí kompozice. Odborníci doporučují kombinovat několik odstínů - to vám umožní získat požadovanou barvu bez žloutnutí a nepochopitelné modravé nebo růžové zvýraznění.

Podrobné pokyny, jak zbarvovat bělené nebo bělené vlasy:


 1. Celá hromada je rozdělena do samostatných zón. Může být jeden centrální a dva temporální, dva centrální a dva temporální, atd.;
 2. Barva se zředí podle pokynů nebo smíchá (pokud existují zkušenosti). Aplikace se provádí širokým kartáčem od kořenů až po špičky. Tónované prameny jsou zabaleny do fólie;
 3. Kompozice stárne na prameni od 15 do 20 minut. Výsledkem je, že toto tónování vlasů po zesvětlení dá účinek přirozeně bílých kudrlin s některými tmavými oblastmi přirozené barvy.

Výběr barvy a improvizovaných prostředků

Nejtěžší věcí v tónování je vybrat ten správný nástroj pro postup. Zvažte nejoblíbenější produkty pro barvení a stínování:


 1. Estel Sense De Luxe barvivo Estel (tato paleta tónování) - ideální pro lehké stínování vlasů. Neobsahuje amoniak, je odolný, cenově dostupný a snadno se používá. Zesvětluje a odstraňuje žluť mnohem lépe než bělící prášek a s minimálním poškozením;
 2. Londa z řady Intensive Toning je deminerální barvivo. Londa je schopna malovat přes šedé vlasy a odstranit žlutou barvu z bílých kadeří. Potřebujete to koupit jednoduše proto, že je neuvěřitelně jemné a snadno použitelné. Tato řada také obsahuje výrobky pro bezbarvý tónování;

Londa Professional Palette

Paint Wella Touch pro blond vlasy

Mnoho fór označuje barvy od Wella Touch (Vella), Capuse a Ollina. Jsou přístupnější než většina z výše uvedených prostředků a mají podobné vlastnosti. Ale po Vella není žádný efekt zasklívání a Kapus se rychle odmyje.

Samozřejmě, trvání a jasnost barvy závisí do značné míry na tom, jaký typ šamponu se používá pro zbarvené vlasy. Doporučujeme preferovat profesionální značky - Brelil, Igora, Loreal.

Fotky před a po skončení procedury

Tónování se provádí na vlasy různých délek - střední, dlouhé a dokonce i krátké. Abychom mohli plně ocenit krásu a účinnost tohoto krásu, připravili jsme fotografii před a po.

Datum vydání: 2016-10-08 | PÉČE O VLASY

Než po zesvětlení vlasů

Nesprávné barvení nebo nekvalitní barva často nevede k požadovanému výsledku z objasnění. Vzhled žlutých a dokonce načervenalých odstínů v blond kadeřích výrazně zkazí vzhled a náladu jejich majitele. Naštěstí moderní kosmetický průmysl nabízí širokou škálu barviv a barviv, které mohou odstranit žloutnutí vlasů bez velkého poškození. Tonika, balzámy odstínů a šampony jsou snadno použitelné a neškodné, takže se snadněji zbaví problému, aniž by se uchýlili k pomoci odborníka, který je pohodlný a hospodárný.

11 důvodů zažloutnutí po zesvětlení

Žloutnutí vlasů je běžným problémem po osvětlení vlasů, které již bylo vynalezeno "lékem". Nicméně, než se vypořádáte s nepříjemnou vadou, nezasahujte do pochopení faktorů, které vedou k jejímu vzhledu. Koneckonců, aby se předešlo tomu, že problém je stále lepší a zdravější, než s ním v budoucnu bojovat.

Takže projev bočních odstínů na objasněných kudrlích spojených s těmito skutečnostmi:

 1. Byla vybrána záměrně nesprávná barvicí technika, která snižuje bělení (odstranění) vlastního pigmentu z vlasů;
 2. Váš přirozený pigment je příliš silný a po bělení to částečně zůstal, proto reagoval s barvou a dodával stín vlasů;
 3. Kadeřník nemá dostatečné zkušenosti s prováděním rozjasnění tmavých vlasů, nebo je zcela chybějící;
 4. Nízká kvalita jasné barvy nebo vypršela;
 5. Uložili jste na barvu a aplikovali ji v malém množství nebo nerovnoměrně;
 6. Na efekt barvy bylo přiděleno málo času, nebo naopak barvicí kompozice byla přehnaná a spálena;
 7. Proces zásadní změny barev se provádí na křehkých a slabých vlasech;
 8. Prameny byly barveny jinými prostředky a mohly reagovat s novým barvivem;
 9. Opláchněte vlasy tekoucí vodou s nečistotami z rzi a soli;
 10. Po permu, skríningu nebo zasklení (méně než 2 týdny) neproběhla dostatečná doba;
 11. Dokonce i menstruace a různé hormonální poruchy mohou narušit dosažení požadovaného výsledku.

Rada Chcete-li snížit riziko žlutosti na prameny po postupu objasnění, doporučujeme se obrátit na špičku masteristů. Doma si můžete jen rozmazlovat vlasy a dát si tyto velké potíže.

Tónování v boji proti nadměrnému "teplu"

Tónování vlasů po osvětlení je ideální pro řešení problému. Kromě toho můžete výrazně zlepšit stav pramenů, vyhladit rozcuchané vlasové váhy, dát jim přirozený lesk a hedvábnost. Tónovací směs opraví odstín vlasů, zabalí všechny vlasy neviditelným filmem, který chrání před vnějšími agresivními účinky na životní prostředí a ultrafialovým slunečním zářením a nakonec odstraní žlutost z barevných kadeří.

Tónování vlasů po osvětlení může být provedeno různými způsoby. Vše závisí na požadované trvanlivosti efektu, na složitosti problému a na možnostech provedení postupu (domácí nebo profesionální tónování). Kosmetické společnosti však oslovily ženy s porozuměním a nabízejí širokou paletu barevných odstínů:

 • Tonic-paint - poskytuje intenzivní tónování, eliminuje žloutnutí vlasů, posiluje a zlepšuje vzhled vlasů. Proces tónování s nátěrem je podobný barvení. Nástroj je rozložen po celou délku kadeřnic po dobu určenou výrobcem a následně promyta. Proces je možné provést doma, ale je lepší svěřit odborníkovi. Chcete-li s výsledkem potěšit, zvolte odstín, který se blíží původní barvě. Upozorňujeme, že tonikum může změnit odstín kadeří o 1-2 tóny.
 • Šampon z tónu nebo balzám žloutky - ideální pro domácí barvu vlasové korekce. Snadné použití, neškodnost a pečlivá péče o oslabené prameny jsou hlavními výhodami toniků. Efekt může trvat až 2 měsíce v závislosti na kvalitě produktu. Existují dokonce i jednotlivé šampony pro žloutnutí vlasů. Jsou obvykle modré, perleťové, fialové nebo stříbrné. Jsou snadno použitelné, stačí ředit hlavním šamponem a aplikovat na kudrlinky. Tyto prostředky se okamžitě zbaví nepříjemné vady a dávají prameny chladných tónů. Buďte opatrní, používání koncentrovaného šamponu proti žloutnutí nebo překročení doby expozice na vlasy, může z vás udělat Malvinu.
 • Tónovací spreje a šampony s odstínovým efektem poskytují jemné nebo lehké tónování, které trvá déle než měsíc na pramenech, nebo úplně zmizí po prvním mytí hlavy.

Rada Pro ženy s šedivými vlasy, které si vybírají produkt pro tonizaci, je třeba s velkou opatrností. Nezapomeňte, že některé formulace mohou problém zhoršit, ne skrýt.

Pokud nevíte, jak byste měli po nevhodném zafarbení zbarvený odstín tónů, poraďte se s barvivem. Vyberá pro vás vynikající nástroj, který bere v úvahu vaše preference a stav vlasů.

Fotografie před a po

Jaké nátěrové nástroje si můžete vybrat

Bohatost a dostupnost volby odstínu znamená ulehčit život blondům, jejichž kudrlinky jsou narušeny žlutou barvou. Různé odstínové šampony, balzámy a masky jsou připraveny pomoci v boji proti nepříjemné žluté barvě.

Z nejrůznějších prostředků ženy identifikovaly následující 5 produktů tónování:

 1. Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo - tento tónovaný šampon nemá žádné nevýhody. Přírodní stříbrné odstíny, zdravý lesk, měkkost a hedvábné vlasy po tonizaci jsou zárukou. Za zmínku stojí také výhodné balení a ekonomické využití kompozice.
 2. L'Oreal Professionnel Serie Expert Silver šampon - dokonale neutralizuje žlutost vlasů. Tento šampon nejen eliminuje žlutou barvu, ale také skryje šedé vlasy, které se objeví, zvýší barvu po barvení a dá vlasům přirozenou záři. Šampon zaručuje trvalý účinek a měkkost vlasů po použití. Hlavní věc není přehánět víc než je doba určená v pokynech, aby nedošlo k neočekávaným modrým a fialovým odstínům.
 3. Silver Silk - tento zbarvený šampon s důvěrou udržuje pozici jednoho z nejefektivnějších a nejstabilnějších tónovacích prostředků. Produkt je určen pro bělené a šedé vlasy. Hedvábné bílkoviny v jejím složení jemně pečují o kudrlinky a navrací jim přirozený lesk. Nástroj je ekonomicky používán: jeden balíček je dostatečný pro 10 odstínů. Šampon se musí aplikovat pouze na mokré vlasy a pěnu a po 2-5 minutách opláchněte.
 4. Intenzivní stříbrný balzám a šampon Estel Curex Color je účinným tandemem pro neutralizaci žlutých a červených odstínů. Zlepšují stříbrnou hru bělených pramenů a dávají jim zvláštní šik a dokonalost. Pomocí těchto nástrojů můžete snadno dosáhnout požadované studené blondýny.
 5. Tónovaný žlutý balzám od společnosti Tonik s biolaminací je cenově přijatelným a cenově výhodným řešením problému. Navíc v Tonice najdete perzistentní a přirozené odstíny blonďatých, které mohou přidat do vašeho obrazu harmonii a osobnost.

Jaký nátěrový nástroj je individuální volbou, ale chtěl bych si uvědomit, že levné a neznámé produkty dokáží vysušit prameny a nakonec je poškodit. Pokud nejste přesvědčeni o svých schopnostech, nechte si vybrat zkušené barevníky. Jejich profesionalita snadno řeší váš problém bez nepříjemných následků.

Užitečné informace:

Užitečná videa

Layfkhaki pro dívky, aby se zbavili žlutých vlasů.

Jak odstínit žlutost rozpočtových prostředků "Tonic", podívejte se na video.

Pro Více Informací O Suché Vlasy