logo

Tónování vlasů - recenze

Dobrá masérka - Julie

Recenze o masáži v Moskvě a Petrohradě z webu autorů

Účinky masáže na pokožku. Hodnocení napsal (a) Yuli, St. Petersburg Masha, Moscow. Masáž z celulitidy Masáž po porodu. Přehled korekce těla Nadya, Petersburg. Názor Eleonory, MSC Masážní terapeut Alexander o masérském terapeuti Valentin Denisov-Melnikov Speciální masáž proti celulitidě. Julia, Moskva Nastya, Petrohrad. Snížení hlasitosti Julie, Moskvy. Výsledky masáže Ekaterina, Peter, recenze anticelulitidové masáže. Veronica, Moskva. Senzace z masáže Julia, MSC: Valentýn je velmi dobrý masér. Zkuste to!
Archivovaná verze fóra

Tonování bělené blondýnky za domácí cenu, recenze. Tónované vlasy po bělení jsou levné.

Blondýnky, řekněte nám krok za krokem, jak tónovat vlasy? Možnost - jít a udělat vlasy tónování v salonu nebude fungovat, pokaždé zaplatit 2-3 tisíc dražší. Možná, že někdo doma, který si udělá nádech pro sebe, poskytne radu, než aby se zlehčilo, než odstín, v jakém procentu, možná během celé tobolky, abyste chránili vlasy, které používáte. Podrobně popište, jak dělat všechno?

- Šampon odstínu masku dostatečně maskuje. Tónování jednou týdně? Blondýnky a tak vlasy nejsou příliš situace. A dabingové nástroje zabíjejí hřívu dobře, bez ohledu na to, jak drahé jsou.

- V každém případě bude vypláchnuta, protože pokud jsou vlasy téměř bílé, přirozený pigment je "šedý" a není nijak umělé, aby se připojil. Je možné tónovat vlasy tónováním, přidávat je do vlasové masky (mnohem praktičtější), pokud je "salonem" - s neamoniakovým nátěrem o 1,5%. Podívejte se na fotografii o tónování vlasů, kde se tón dělá tímto způsobem, vše vypadá docela důstojně.

- No, hned, poradí, chytří muži! Proč tónoval? Pokud můžete provést barvení. Nebudu nikoho učit. Pojď ke mně. Mimochodem, vysoká kvalita a ne drahé. Po mně, vlasy a barvy na místě. Odbarvujte kořeny pouze s 1,5% oxidem. A vy jdete na další barvení s dobrým, čerstvým, nasyceným tónem.

- Stačí koupit zbarvený šampón, proč jste, chcete odstín jednou týdně? Chcete zůstat bez vlasů? Pokud jste viděli dostatek fotografického tónování vlasů před a po, věříte, že budete mít stejné krásné vlasy, budete skutečně zklamáni. Jakékoli zesílení, jestliže jste již rozjasnili vlasy, dále zničí strukturu vlasů.

- Obecně platí, že jednou za měsíc musíte vlasy tónovat. Stříkám vlasy v salonu s mým pánem, doma tento efekt nelze dosáhnout. Radím vám, abyste se divit, a jít do salonu, nemůžete tónovat vlasy každých 10 dní, zůstanete bez vlasů. Mimochodem, být blondýnka s krásným tónem je drahá. Takže se rozhodnete.

- Estel de luxe prášek jsem rozsvítil o 1,5%. Zbarvená (nejvíce normální, vydrží nejdelší a jemně omyje) antokyanin. Trubice 230 gramů, je-li vlasy na ramenou, je dvakrát delší. Doporučuji Estel tónování, jen musíte být tónovaný ne více než jednou za měsíc, jinak vlasy Khan.

- Jdu do salonu jednou měsíčně a všechno je v pořádku. Není třeba jít každých 10 dní.

Nechci odmítat kořeny sám, protože není žádoucí, aby dříve bělené chloupky znovu podstoupily, ale aby byly použity v super čistém šrotu. Mimochodem, namaluj ryvlonovou barvu a zbarv mě. Další nátěr Kamon je velmi cool.

- Tónovaný barevný dotek Wella 10/81 + 10/6 dva na jeden. Toto procento je 1,9%. Dělám doma "štěstí pro vlasy", kapsle Karaal. Někdy hraji Botox na vlasy.

- 30 gramů barvy +60 ml směsi oxidu a neustále se díváme do zrcadla, a ne jen na chvíli. Může to trvat pět minut. A pokud jsou vaše vlasy velmi tenké, rychle si vezmou výrobek, nemusíte vůbec zbarvit. Místo obvyklého šamponového odstínu a budete spokojeni. Jediné bezpečné tónování vlasů doma.

- Zvýraznění se provádí přidáním injekčních lahviček z Estelle. A maska ​​Estel Prima Blonde pro chladné blond odstíny, takže barva je více nebo méně příjemná a neexistuje kolkhoz žlutá barva.

- Všechny barvy, kořeny 10/1, délka 10/1, ale s přidáním korektoru a oxidu 1,5%. Pravidelně termo keratin je určen k obnově vlasů.

- Vezmete si s tímto oxidačním činidlem velký oxidační prostředek a namáčíte kořeny s barvou, takže ušetříte otryskávací prášek. A pak tonizující blond vlasové šampony, to stačí. Ale pokud jste v blond z velmi tmavých vlasů, budete muset zobrazit žlutost jen v salonu.

- Je samozřejmě obtížné se malovat, ale je to možné, a aby se barva dostala tak, jak má být, stačí vzít stejné barevné postavy, které váš pán bere. K čemu lenost nezávisle a komu ekonomika.

- Mám skvělý tonizující balzám z břicha. Zůstala z předchozího zaměstnání v obchodě. Mohu dát za penny. Věc je velmi cool, ale nepotřebuji to.

- No, tam je nejen barva a tónování, ale také všechny druhy nástrojů pro obnovu vlasů. Radši bych zaplatil mistra, než experimentovat na sobě, zatímco ušetřím 5.000 na sobě, lásko, je směšné. Navíc, osvětlení vlasů - postup je vždy bolestný.

- Estel, ale jestli máš žlutou barvu, pak budeš ležet na zelenou, můžeš si vzít 10/16 pro tónování, například fialová bude neutralizovat žlutost a popel padne tak, jak by měl, mám úroveň 7, takže barvu kořenů 12% oxidu, 1 až 1, a tónování 1 díl barvy a dvojnásobek oxidu 1,5% (tónování)

- S blond - jen v kabině. A protože teď tónuju v mé vlastní barvě (tj. Nedotýkám se kořenů vůbec), pak si koupím profesionální barvu, před aplikací aplikuji ochranné sérum. Doufám, že se vám bude líbit výsledek) Hlavní věcí je, že si vlasy hřebeny tak, že váhy jsou dobře ucpané a snaží se vyhnout stylingovým výrobkům na hlavě

- Mít krásné blond a zároveň zdravé vlasy je drahé. Pokud nejste připraveni vynakládat peníze na to, pak je lepší vybrat jinou barvu. Mimochodem, tónování bělených vlasů je také velmi drahý postup. Takže má smysl pro vás barvit vlasy jinou barvou.

- Maluji svou matku profesionálními barvami, těmi, které se používají v salonech, barva je velmi krásná a stojí 3x méně. Takže to může být docela tak nezávisle profesionální znamená tónovaný v domě.

- Dobrý den! Co jsi tam? Tónovaný (pokud je to profesionální barva) může být alespoň každý den! Zesvětlujete vlasy, vyprázdníte je a tonizujete - naplníte je! Vysoce kvalitní barva nerozkládá vlasy! 10 let byla velmi světlá blondýna! Pak jsem chtěl tma, teď se vrátit k blondýnu! Pouze v profesionálním salonu s kvalitními materiály! Tónování vlasů po osvětlení je lepší svěřit odborníkům.

- Jsem tónovaný na londe (oranžová série) na 1,9 oxidu. Mixtony jsou přidány, ale navzdory tomu mi vyšla moje zelená. Ve světle obecně to bylo patrné. A to vše kvůli experimentům s bezbarvou hennou. Vzala ji za 2 měsíce (jednou za 2 týdny), takže možná tato informace někomu pomůže. O bezbarvé henně, s níž se s ním můžete dostat. Teď jsem líný o tom, co něco tónuje. Ale nejsou žádné stížnosti na značku Londa, dobrou značku.

- A já jsem byla blondýna! Maloval jsem se! Supra kořeny, pak tónování (VELLA). A tónoval se jednou za 3 týdny profesionálními prostředky, ale doma.

- Stačí stačit k odstínu jednou za 1-1,5 měsíců. A tak neustále používejte šampony a masky pro uchování barvy. Plus - tónování šamponu k neutralizaci žluté barvy. Bělení vlasů může způsobit žloutnutí, pokud jste mimo velmi tmavé tóny v blonďaji vyšel.

- Tóny po každém mytí vlasů. Šampon stříbrný a tonik. Je to levné a v žádném případě neexistuje žádná žlutá barva.

- Jsem tónován každé 2 měsíce. I zesvětlím kořeny na 3% oxidu, po tónování - 1,5 ℅ oxidu. Nikdy nepoužívám tónovací šampony nebo tonikum. Tonic nechcete poradit.

- Shine Blond z L'Oreal - proti vyluhování barvy. A pak aplikuji Estel tónovací balzám. Rezerva je vždycky hodná Tonic. Ale v závislosti na tom, co chcete. V Loreal je béžový stínicí šampon pro odstranění žluté barvy, ale barva je teplá. Můj názor je, že blondýnky by měli dělat nejprve profesionálové. Nezapomeňte, že reakce vlasů na prostředky je individuální.

Jakou radu byste dala autorovi příspěvku?

Můžete komentovat a diskutovat o čtení na našem fóru

Připravena speciálně pro stránky Krasotulya.ru

Líbí se vám to? Laykni, sdílejte s přáteli, pošlete na svou stránku:

Přečtěte si celkem: 1287

Recenze o masáži v Moskvě a Petrohradě z webu autorů

Zpětná vazba na masáž. Julia, Petrohrad Přezkum o masáži "brazilské hýždě" v Moskvě Snížení objemu. Recenze k masáži, Natasha, Moskva Masáž "Brazilské hýždě", recenze. Alyona, Petrohrad Review z anticelulitidové masáže, Marina, Moskva Příběh o masáži v Petrohradě, Polina Video přehlídka masáže "Brazilské hýždě". Anya, Moskva Catherine, Moskva. Recenze masáže a masérky Julia, Petrohrad, recenze Masáže "Brazilský Ass" Studio korekce krásy a masáže. Recall Výsledky lymfatické drenáže. Losování nohou Masáž pro hubnutí břicha. Prohlížení videa

Ženský online časopis Krasotulya.ru (fórum žen a ženské stránky) vyzývají inzerenty ke spolupráci. Účast ženských stránek Krása. py - 8-10 tisíc lidí denně - to vám poskytne dobrou návratnost reklamy. Více >>>>
Zpětná vazba
Reprint všech materiálů stránek žen a ženského fóra Krasotulya.ru POUZE VÍTÁ. S jednou jednoduchou podmínkou.
Po aktivním odkazu na tento web pošlete materiál.
Souhlasil :-))

Reprint materiálů z webu a fóra offline (noviny, časopisy, knihy) - pouze po dohodě s administrací stránek. Děkujeme za spolupráci.

Home tónování vlasy nápravné recenze

Pokud se provádí barvení doma, je třeba přísně dodržovat pokyny uvedené v návodu. Takové vlasy nejsou tónované. Vlasy po tonizaci mohou být zelené. Domácí tónování vlasů. Recenze tónovacích nástrojů.

Tónování vlasů (+ fotky před a po) a přehled o tónování výrobků

Tónováním se míní nepatrná změna barvy vlasů s šetrnými látkami. Mohou to být tónové balzamy, pěny, pěny, šampony a neakamické barvy. Pro zbarvení vlasů, na rozdíl od tónování, použijte agresivnější barviva a barva se může dramaticky změnit. O tónování barvivo na vlasy recenze odborníků jsou vždy pozitivní, protože to vlasy tolik neškodí.

Při zbarvení s tónovanými látkami barvivo neprochází tak hluboko a drží méně. Obvykle se tón odfiltruje po 4-5 týdnech, v závislosti na stavu vlasů. Když je barvena tonerem, vlasy se stávají leskléjší díky tomu, že vlasy vypadají, že jsou obaleny nahoře vrstvou barviv.

Doba odstínu expozice obvykle nepřesahuje 20 minut. Když mluvíme o tónování bělených vlasů v odstínech blond, čas může být velmi krátký. Například tamponový šampon se aplikuje na blond vlasy po dobu celkem 3 minut. Pokud ji udržíte trochu déle, vaše vlasy se změní na fialovou, což nebude tak snadné umýt, může to trvat déle než jeden týden.

Tónování vlasů. Fotografie před a po

Tónování vlasů lze provést tak, aby poskytl hloubku přirozené barvě (fotografie před a po):

Osvěžující tónování vlasů (foto):

Po odstranění žluté barvy můžete odstínit vlasy a odstín vlasů. Tónování vlasů v béžovém tónu (foto před a po):

Tonizující blond vlasy (foto před a po) v teplém zlatém tónu:

U světlých vlasů se bude celkový tón vlasů vyrovnat. Na tmavých barvách budou namalovány pouze světlé prameny, hlavní tón se nezmění. Tonizování pruhovaných vlasů (foto):

Tonování vám dává příležitost vyzkoušet jasné barvy, které se umývají rychleji než odolná barva a barvení se může opakovat nebo můžete zvolit jiný odstín. Jasné tónování vlasů (fotografie před a po):

Chcete-li získat popelovou barvu, použijte toner lehkého popela. Modré pigmenty odstraňují žlutost. Pokud chcete získat teplý, zlatý odstín, pak je toner vybrán ve stejné barvě.

Tónování pomáhá vytvářet šedé vlasy ušlechtilejšími. Poskytuje šedé vlasy dobře upravený vzhled.

Postup je možné provést v kabině a doma můžete udělat. Pokud se barvení provádí doma, je třeba přísně dodržovat pokyny připojené k tónování.

Tam jsou také omezení na tónování vlasů, dříve malované hennou. Takové vlasy nezakonečňují. Vlasy po tonizaci mohou být zelené.

Stejně jako u všech zbarvení, musíte nejprve provést test na alergie.

Domácí tónování vlasů. Recenze tónovacích nástrojů

1. Šampon "L'Oréal Professionnel" pomůže zbarvit žlutý pigment na bělené a šedé vlasy. Vynikající barva, šetřící účinek na vlasy.

"Předtím, než jsem umírala, četla jsem s tímto šamponem recenze o tónování vlasů. Všichni byli pozitivní. Je vytvořen pro blondýny. Postupně odstraňuje žlutou barvu neodvolatelně. Cena není levná, ale mám dost dlouho. "

2. Bonacure Color Save šampony se stříbrným odstínem. Odstraňuje zblednutí barvených vlasů a tónů ve studeném tónu.

"Použil jsem mnoho nástrojů na tónování. Tónování "Bonacure" - nejpříjemnější tónování vlasů, recenze mohou zůstat jen dobré. Barva vlasů se stala velmi přirozenou, vlasy skvrny rovnoměrně. Ekonomický a dobře voní. Neobaruje pokožku. "

"Vůně dobře. Bojuje nejen se žlutým pigmentem, ale také s oranžovou barvou. Využívám to už mnoho let. "

3. L'oreal Casting. Bohatá paleta, pečlivé zpevnění.

"Má drahá barva je světle hnědá. Mám však rád barvu "tmavé čokolády", na vlasu se mi zdá téměř černá a čokoládová třpytka je viditelná na slunci. Barva má velmi příjemnou vůni. "

"Maloval jsem tuto barvu černě. Rychle si umyla vlasy. Jen měsíc. Z černého zůstal jen hnědočervený odstín. "

4. Tónovací balzám. Jasná paleta, snadná obsluha, nízká cena.

"Věřím, že mnoho špatných recenzí o tonizaci vlasů" Tonika "ze skutečnosti, že se používá špatně. Velice se mi líbí balzám, snažil jsem se téměř všechny odstíny. Jediná věc, která se umyla, je ošklivá a není úplně umyta. "

5. Ottelnoe Balms TM "Estel". Měkké barvení. Snadná manipulace.

"Mám balzám, vybral jsem si barvu - červenou měď. Měl jsem hnědé vlasy, teď je úplně jiné. Ale nejsem připraveni vlasy navždy barvit, takže mi vyhovuje, že trvá měsíc. Levná.

6. Šampónový odstín TM "Cutrin"

"Koupil jsem balzám, barvu" černé kávy ". Ukázalo se, že je to krásný čokoládový odstín, spálené zámky jsou barveny rovnoměrně, barva se stmavla. Vlasy jsou měkké a lesklé. Jsem potěšen.

"Toto je nejlepší hodnota za peníze. Je to velmi osvěžující barva, krásný odstín, zvlhčuje vlasy, trvá velmi dlouho. "

7. Wella Color Touch Tint

"Opravdu se mi líbí fakt, že po barvení vlasů není suchá, barva mě nezpůsobila alergii. Barva odpovídá katalogu. Vysoce kvalitní nátěr bez amoniaku. "

Hodnocení založené na recenzích

 1. Šampon "L'Oréal Professionnel".
 2. Bonacure Color šampony.
 3. Estel balzámy.
 4. Balsamy "Tonic".
 5. L'oreal Casting, neamoniakové barvy.

Tonizační nástroje jsou velmi vhodné pro vyzkoušení nové barvy. V případě, že se mu to nelíbí, po krátkém čase se tón uklidní a vy můžete vyzkoušet jiný. Co nelze udělat s odolnými barvami. A samozřejmě hlavní výhodou odstínů barev a výrobků je to, že neroztrhnou strukturu vlasů tolik. A někdy mají dokonce léčebné vlastnosti.

Tónování. Tónování se provádí méně stabilními formulacemi a není chemickým, nýbrž fyzickým procesem. Tyto nástroje se používají pouze na barvené vlasy. Nyní barvu vlasů s červenou hlavou, chci tónovat doma.

Jak správně zbarvovat vlasy po bělení: video tutoriál na tónování s vlastními rukama, než tónování vlasů při osvětlení, to často děláte, fotografie a cena

Chcete-li změnit odstín vlasů, není nutně úplně barvit vlasy. Stačí natáčet kudrlinky - tento proces je povrchní fixací barevného pigmentu, což umožňuje mírně změnit barvu vlasů.

Tato metoda změny barvy kudrlin je stále populárnější. Dnes budeme hovořit o tom, jak správně provádět tonizování, aby vaše kudrlinky získaly krásný odstín a zachovaly si jejich zdraví.

Krásný a příjemný odstín bez poškození zdraví kudrlin

Obecné informace

Než začneme hovořit o tom, jak provést tonizaci vlasů, podívejme se podrobněji na to, jaký je tento proces, jaké barvy je lepší použít, a také na další užitečné informace (viz také článek "Produkty na barvení vlasů: 5 různých typů vytvořit dokonalou barvu ").

Tónování je schopnost změnit bez poškození účesu.

Zajímavé je, že mnohé zmatení tonizování a úplného zbarvení. I když se tyto dva postupy zásadně liší od sebe navzájem.

Dávejte pozor. Tónování není tak škodlivé a nebezpečné pro zdraví kudrlin, protože pro jeho provedení se používají sloučeniny, ve kterých není amoniak. Kromě nepřítomnosti amoniaku je třeba uvést malé množství oxidačního činidla v celkovém objemu směsi.

Tónování vám umožňuje dodat jakékoliv odstíny vlasů

Nicméně je třeba poznamenat, že existují také tzv. Semi-trvalé sloučeniny, které ideálně kombinují fyzikální a chemické procesy popsané výše. Polostamé barvicí kompozice obsahují amoniak, ale jeho množství je extrémně malé, a proto jsou škodlivé účinky na vlasy minimální.

Upozorňujeme, že vysoce kvalitní barviva nemohou být používány příliš často, protože poškozují zdraví vlasů a způsobují je:

Pokud máte zájem o to, jak často si můžete nechat vlasy tónovat, pak je vše mnohem jednodušší - to může být provedeno doslova každé dva týdny. To znamená, že si zachováte svůj zvolený odstín bez poškození zdraví kudrlin.

Jaké jsou pozitivní vlastnosti tónování

Pokud chcete změnit svůj obrázek, změňte barvu kudrlin, profesionální mistři kadeřnické výtvarné techniky doporučují volbu tónování spíše než plného zbarvení.

Po tonizaci budou vaše vlasy:

 • elastický;
 • hladké;
 • krásné;
 • ohebný (snadnější hřeben a fit).

Tonování nejen mění barvu vlasů, ale také je zdravější a živější.

Koneckonců, tento postup je nejen estetický, ale i kosmetická péče.

Koneckonců moderní barvicí kompozice tohoto typu, které jsou k dispozici na regálech kosmetických obchodů, obsahují:

 • výživné a zvlhčující přísady;
 • stopových prvků a vitaminů.

To vše samozřejmě má pozitivní vliv na stav vlasů.

Jaké je riziko?

Paleta možných odstínů

Neměli bychom si však myslet, že tento postup neznamená žádné nebezpečí.

Přesto je negativní.

 1. I když je minimální, ale působí se na strukturu vlasů.
 2. Dokonce i po úplném odbarvení tónování se kudrlinky stále nevrátí do přirozeného stínu - je to kvůli přítomnosti peroxidu vodíku v kompozici.

Tónování je tedy ideální procedura, pokud se rozhodnete:

 • poprvé, abyste svůj vzhled změnili změnou barvy vlasů;
 • nemusíte kudrlinky zesvětlit;
 • na nich nejsou žádné šedé vlasy.

Dávejte pozor. Barevné spektrum tonizačních produktů je mnohem skromnější než kompozice pro plné zbarvení vlasů.

Pravidla postupu

Nyní se podíváme na to, jak tónovat vlasy po bělení a vlasy, které nebyly změněny ve stínu.

V foto-vlasu před a po tonizaci

Pokud se rozhodnete provést postup sami, je třeba připravit následující položky:

 • pláště na ochranu oděvu z barvicí směsi;
 • rukavice;
 • plastová nebo keramická mísa a straka;
 • aplikátor;
 • oxidační činidlo;
 • tónování směsi.

Tip! Pro směs všech složek doporučujeme použít plastové nebo keramické nádobí. Protože v kovové misce může dojít k neočekávané chemické reakci a výsledek tónování bude nepředvídatelný.

Sekvence akcí

Krása a brilantnost bez použití agresivních sloučenin barviv

Nejprve je třeba umýt vlasy a nechat je vyschnout přirozeně.

Pokud jsou prameny mírně vlhké, můžete postupovat takto:

 • smíchejte všechny přísady;
 • přísně dodržujte pokyny výrobce na obalu nebo v příbalové informaci;
 • aplikujte barvu štětcem;
 • udržujte směs na hlavě přesně tak, jak je uvedeno v pokynech výrobce;
 • umyjte ho teplou, ale ne horkou vodou;
 • Pokud si přejete, můžete ošetřit vlasy regenerační maskou.

Dávejte pozor. V žádném případě neaplikujte barvu na poškozené, nemocné vlasy. Pokud máte pochybnosti o zdravotním stavu vlasů, nejprve použijte regenerační masky z přírodních složek.

Jak je vařit - přečtěte si více v tematických článcích na našich stránkách. Průběh léčby - nejméně tři masky.

Tónování po zesvětlení

Teď pojďme hovořit o tom, jak vypadat vlasy po zesvětlení. Samotný proces osvětlení vede k tomu, že vlasové šupiny jsou téměř úplně otevřené, a proto dokonce i největší molekuly barviva pronikají do kadeří a nahrazují neutralizovaný pigment. To vede k vytvoření nové barvy.

Vlasy po tónování získávají přirozený lesk

Proto, po vyčištění, se nedoporučuje používat perzistentní, nasycené, trvanlivé barvivo, které bude navíc příliš agresivní. Je lepší omezit tonikum.

Na konci

Nyní znáte všechny tajemství správného tónování vlasů. To je poměrně jednoduchý proces, ale má své vlastní nuance, o kterém jsme vám v tomto materiálu řekli.

Zajímavé video v tomto článku vám umožní získat další a informativní informace o tématu, o němž se diskutuje.

Pokud chcete poděkovat, přidejte vysvětlení nebo námitku, zeptejte se autora na otázku - přidejte komentář!

V dalším videu se dozvíte o tónování odstínu vlasů. Jak udělat doma? Každý z vás může udělat tónování.

Tónování vlasů doma (foto před a po)

Chcete, aby vaše vlasy byly jasné, stylové a lesklé? Snažíte se změnit stín? Tónování vlasů - zde je to perfektní východisko!

Co je tónování?

Tónování se nazývá zbarvení vlasů různými tónovými činidly (pěny, šampony, spreje, pěny, tonery a balzámy), které nepoškodí jejich zdraví a strukturu.

Barviva pro tónování jsou tři hlavní typy:

 1. Intenzivní - obsahují malé množství oxidačního činidla, udržujte až 1 až 1,5 měsíce.
 2. Střední intenzita - poskytněte výsledek nejvýše 2 týdny.
 3. Světlo (pěna, pěna, spreje, šampony) - velmi rychle vymývané, doslova ve 3 mycích místech.

Tónování vlasů - výhody a nevýhody

Tento postup má mnoho důležitých výhod:

 • Jemný efekt. Za prvé, barviva nepronikne uprostřed, ale obalí jádro. Za druhé, v tonifikačních přípravcích (amoniak a peroxid vodíku) neexistují žádné škodlivé látky;
 • Starostlivý efekt. Složení kosmetiky barvy často obsahuje vitaminy, minerální oleje a další užitečné složky, které posilují vlasy, stejně jako zabraňují jejich vyblednutí a sušení;
 • Postup je k dispozici jak v salonu, tak doma;
 • Široká paleta barev - můžete zaznamenat téměř jakýkoli tón. Postup je vhodný pro blondínky a brunety, červené a hnědé vlasy;
 • Barvivo se postupně odstraňuje, takže rozdíl mezi barvenými a nenavonovanými prameny bude zcela neviditelný;
 • Pokud se vám to nelíbí, nemějte strach - odstín zmizí s každým šamponem;
 • To je nejlepší způsob, jak osvěžit barvu vlasů (barvené nebo přirozené);
 • V procesu vyfarbení můžete použít jeden nebo více tónů. Neméně důležité a tónování pruhovaných vlasů - bude to neuvěřitelně krásné.

Chcete-li lépe posoudit opodstatněnost postupu, podívejte se na fotografii před a po.

Pokud jde o nedostatky, nebudou tolik. Tónovací činidla:

 • nelakujte přes šedé vlasy 100%;
 • Nezměňte obraz drasticky. Původní tón lze měnit pouze 2-3 odstíny;
 • vyžadují pravidelné opakování kvůli rychlému proplachu barvy.

V následujícím videu se seznámíte s tónováním vlasů tónováním:

Nejlepší značky pro tónování pramenů

Jaký druh tonizační barvy poskytne výsledek? Který nástroj je lepší vybrat? To vám jistě pomůže s krátkým přehledem značek.

V řádku tohoto balzámu jsou prezentovány až 40 různých odstínů - od přírodních až po odvážných a neobvyklých (růžová, modrá, fialová atd.). Tonic "ROCOLOR" je k dispozici ve vhodných nádobách s těsně uzavřeným uzávěrem. Má příjemnou vůni a neobsahuje amoniak. Kromě toho obsahuje mnoho vitamínů a extrakt bílého lnu, které hydratují a vyživují vlasy. Vlasy po barvení získají silný lesk, který je dokonale viditelný na slunci.

Je to důležité! Chcete-li zachovat jasné barvy, měli byste pravidelně opakovat tonifikační postup nebo promíchat šampon s balzamem s každým šamponem. Pokud se vám nelíbí výsledek, použijte nástroj nazvaný ReTonika.

Belita-Vitex Color Lux

Colour Lux balzám obsahuje dva tucty různých nátěrových přípravků:

 • 14 - pro přírodní prameny;
 • 3 - pro bělené vlasy;
 • 3 - pro šedé vlasy.

V jejich složení najdete přírodní olivové a bambucké máslo, které vlasy dodávají jemné a lesklé. V takových balzámy nejsou agresivní složky. Po 5-6 šamponování se barva vypláchne.

"Estel Sense De Luxe"

Polostálná barva Estel Sense De Luxe neobsahuje amoniak - umožňuje jemné ovlivnění pramenů i pokožky hlavy. Mezi ingredience můžete vidět řadu nutričních složek. Tento nástroj nemá žádný nepříjemný zápach typický pro barvy, snadno se aplikuje na prameny a zcela se shoduje s obrázkem na obalu.

Tónové prostředky této značky se často používají v kosmetických salonech. Nemají kapku amoniaku a jiných agresivních látek, ale množství ceramidů a zvlhčujících látek, které pokrývají vlasy speciální glazurou. Řada Matrix nabízí 75 různých barev pro každou chuť.

Další částečně trvalé barvivo, jehož paleta má 32 odstínů. Barva struktury obklopuje každý vlas a činí to lesklé a pružné. Tonery Paul Mitchell mohou skryté šedé prameny, pokud nejsou příliš mnoho z nich. Oni také chrání proti škodlivým UV paprsky.

Pěny a šampony Kemon Kroma-Life jsou určeny pro různé typy pramenů. Obsahují zpevňující a zvlhčující přísady, které jsou přínosné pro zdraví vlasů.

Jedná se o řadu barevných šampónů a balzámů s velkou dávkou vitamínů. Díky nim dokonce i vlasy, které hoří, budou schopny obnovit původní strukturu.

Tónování světlem s efektem laminace. Trvá až 2 týdny.

Produkty na barvení vlasů

Tato kolekce obsahuje tónované šampony a pěny, které lze aplikovat po zvýraznění jakéhokoliv druhu.

"Kydra sladká barva"

Jediný toner, který lze kombinovat s jinými podobnými prostředky.

"Igora Expert Mousse" od firmy "Schwarzkopf"

Mousse je k dispozici ve 100g lahvích a má přibližně 20 odstínů. Pomůže udržet barvu barvených vlasů a jas přírodních pramenů. S pěnovitou strukturou se nástroj snadno aplikuje a vůbec neteče. V závislosti na požadovaném výsledku může být doba trvání 5 až 20 minut. Pigment začne vymývat po 8 promývání.

Tento jemný tonizující šampon nejenom zabarvuje vlasy, ale chrání je. "Víno" je bohaté složení - olej z granátového jablka, kokosový ořech, hroznové semeno, kakao, malinové semeno a lískové ořechy. Ale hlavní výhodou "Irida" je absence žluté barvy na bělených vlasech. Výrobce slibuje, že efekt bude obsahovat až 15 mytí. V případě náhodného kontaktu s pokožkou se produkt velmi snadno odmyje.

Jak udělat doma?

Každý z vás může udělat tónování. Stačí použít tuto podrobnou instrukci:

 • Krok 1. Opatrně si přečtěte pokyny pro nástřik nástrojů a proveďte test portability součástí. Chcete-li to udělat, aplikujte malou dávku přípravku na vnitřní záhyby lakta nebo zápěstí a počkejte 15 minut. Pokud se kód neobjeví zčervenání nebo jiných nepříjemných reakcí, bezpečně přejděte na hlavu vlasů.
 • Krok 2. Osušte oblast podél linie vlasů velmi silným krémem nebo dokonce vazelínou. To neumožní absorbci prostředků do obličeje a krku. Ruce lépe chrání gumové rukavice.
 • Krok 3. Opatrně hřeben a s ostrým hrotem hřebenu je rozdělte do zón.
 • Krok 4. Použijte speciální štětec a namažte celou délku od rozkroků až po špičky.
 • Krok 5. Po zpracování celé hlavy s tónovacím prostředkem znovu ořezáte prameny a jemně masíte kůži rukama.
 • Krok 6. Počkejte na čas uvedený v pokynech.
 • Krok 7. Vyčistěte barvivo dostatečným množstvím teplé vody. Není třeba používat šampon!
 • Krok 8. Chcete-li opravit efekt, aplikujte výrobek dvakrát. Podruhé - jako balzám na 5-10 minut.
 • Krok 9. Opláchněte prameny a přirozeně vysušte.

Při výběru nástroje nátěru nezapomeňte zvážit původní barvu vlasů.

Například pouze podobné barvy jsou ideální pro tmavé prameny (tón dvě je tmavší / jasnější), protože světlé pigmenty na nich prostě nebudou brát. Vyberte čokoládu, fialovou, vínovou, červenou nebo kaštanovou. Ale pro světlé a blond vlasy můžete bezpečně používat naprosto tón!

A ještě jedna věc: nezapomeňte zkontrolovat datum vypršení platnosti barviva, protože jinak nebudete jen plýtvat svými penězi, ale také dostanete těžkou alergickou reakci.

Jak se starat o zbarvené vlasy?

Jemné působení tónovacích prostředků neznemožňuje správnou péči o vaše vlasy, zvláště pokud pravidelně provádíte tento postup.

 • Používejte šampony a kondicionéry pro barevné vlasy;
 • Chcete-li udržet kudrlinky před vysycháním, zlikvidujte denní šamponování. V opačném případě vypláchnete ochrannou vrstvu vytvořenou pokožkou, která chrání prameny před vnějším prostředím;
 • Po samotném zákroku nepouštějte vlasy po dobu tří dnů;
 • Nekombinujte tónování s chemickou vlnou. Mezi nimi musí být nejméně 2 měsíce;
 • Používáte-li nesmazatelné pěny nebo spreje, aplikujte je před vytvořením stylu a ujistěte se, že vlasy fixujete lakem;
 • Pokud by prameny byly barveny Basma nebo hennou, zastavte se na měkkých prostředcích - intenzivní balzámy mohou dát strašlivou barvu. Ještě lépe, udělejte si pár měsíců;
 • Pokud jsou na obličeji lakované barvy, otřete je libovolnou tekutinou obsahující alkohol;
 • Z pod malbou nehtů lze snadno odstranit acetonem;
 • Pro každodenní nošení zvolte zblízka odstíny. Pro party se hodí velmi jasné barvy.

Viz také: Jak používat barvu vlasů?

Tónování vlasů - v recenzích kosmetiky

Značka: dalších 302 značek v seznamu.

"Tónování vlasů" pro všechny značky kosmetiky

Nalezeno 59 hodnocení

Vždycky jsem si myslel, že přechod na světlejší barvy je obtížný a možný pouze v kabině, to je to, co si všichni myslíte? Dokud jsem neviděla svou co-ed horkou dívku blondýnku, taky jsem si myslela. Říkala, že je v hostelu osvětlená a že jsem se s touto myšlenkou dostal do očí. Zatímco mladý - proč to nezkusit)

Studovala jsem navrhovaný sortiment v místním domácím kosmetickém obchodě, konzultovala s dívčím konzultantem a vybrala si krém z blanorů Farah a navíc jsem si všimla platinové blondýny na tónování, a to celkem za dva balíčky, to mi stálo asi 280 rublů.

Rozjasnila jsem se až na trochu bílé s karamelovým, ale bez žloutnutí. Po tónování se stala taková luxusní barva! Přátelé nevěří, že jsem to udělal sám. Oh a dobře!

Jak jeden, tak druhý výrobek mají stejnou výplň: tubu s barvivovým krémem, oxidační látku v lahvičce, sáček s balzámem, polyetylénové rukavice. No, instrukce samozřejmě.

Oxidační přísada vypadá jako průhledná voda, krém se vytlačuje ven a vše se mísí přímo do láhve. Na lahvičce je dávkovač výplachu, skrze který se kompozice aplikuje na vlasy.

Když je cítit míchání, ale nemůžete odolat mozku, můžete tolerovat. Kůže se také chvěje, ale je přijatelná, stejně jako jakékoli chemické složení.

Mimochodem, barvivo obsahuje komponenty na opravu vlasů, jako je: arganový olej, mateřská kaše, pšeničné bílkoviny. A pak je glycerin, panthenol. Ve skutečnosti jsou vlasy chráněny během barvení.

Obecně platí, že osvětlení vlasů nevedlo k takovým katastrofálním výsledkům, jak jsem se bál. Myslela jsem si, že moje vlasy budou ztenčené, že se rozdělí, budou přehnané. Ne, nic takového! Srst je silná, měkká, není suchá, se zdravým leskem. Kdybych věděl, že to bude výsledek, změnil bych se dlouho na blondýnu. A pak odmítla všechno sama: neměla peníze, pak její vlasy byly unavené...

A ano. Chci zpívat samostatnou "píseň" konzistence: je prostě úžasná! Pro neprofesionáře, dokonce jako já, nejlepší volbou. Pohodlné a rychlé použití kompozice, položené na prameny.

Účinek tohoto a ukázalo se: dobře obarvené prameny. Navzdory hustotě konzistence je složení z vlasů dobře omyta. pak použila první a druhý fixátor balsamu. Příjemný balzám.

Závěr: pro domácí zesvětlení nebo tónování - velmi dobrý produkt, a levné. Má smysl upřednostňovat ho.

Lední blondor Experiment Plus Toning

Pros: směšná cena, odolná barva a měkkost vlasů

Nevýhody: nejsou identifikovány

Ahoj všichni! Dnes bych se chtěl podělit o výsledky mého malého experimentu o změnu barvy vlasů pomocí Farah-Blondor (č. 500) + Platinum Blonde (č. 531).

Takže přirozená barva vlasů je světlá blondýna, ale nějaký zhasl. Proto již 2 roky od jeho osvěžení v různých barvách. Opět jsem se podíval do zrcadla a rozhodl jsem se, že by to bolelo, kdybychom se zbavili ošklivé žlutosti. S zakořeněnými kořeny, úžasně, není to tak. No, v obchodě, volba padla na rozpočet Headlight Classic Blondor.

Obecně jsem ji koupil s očekáváním výslovného vyjasnění. Mimochodem, cena je poměrně malá - 76 rublů. V krabici je oxidační činidlo, barvivo, rukavice a balzám. Standardní nastavení takhle mluvit.

Podle pokynů jsou smíšené složky v lahvičce s oxidačním činidlem. Ředil jsem celou dávku, protože vlasy jsou pod rameny. Vůně je samozřejmě, ale není extrémně jedovatá. Naneste ho snadno do otvoru v hubici a díky vodní struktuře. Distribuované v délce, příliš špatné.

Po opláchnutí a vysychání vlasů jsem odhadl výsledek: kořeny byly úplně rozjasněny, zbytek z nich klesl o několik tónů a zbavil se žloutnutí. Očekávání bylo splněno sto procent. To by mohlo být konec, ale nehledám snadné způsoby)).

Někde za týden jsem chtěla zastínit blondýnu. Inspirována předchozími zkušenostmi jsem se rozhodla neobtěžovat a kupovat tentýž světlomet, ale "platinovou blondýnku". Zima, nebo něco jiného, ​​ale tento chladný odstín se mi líbil.

Sada, pořadí použití a další nuance jsou stejné. A víte, co vám chci říct o výsledku ?! Úžasná čistá barva bez náznaku šedosti nebo žlutosti, hladkých a lesklých vlasů. Bylo to ještě více potěšeno než prostým upřesněním. Zapomněl jsem také říct, že tato barva je prostě nejlepším balzám pro fixaci barvy. Pokud se při spláchnutí zdálo, že vlasy byly drsné, balzám jen vdechl život do nich.

Z vlastní zkušenosti jsem se ujistil, že barva světlometu je i přes nízkou cenu velmi dobrá. Přinejmenším pokud jde o světlé odstíny. Přeji vám všechny úspěšné experimenty a krásu!

Maska byla zakoupena ve dvojici šamponů stejným směrem. Popis výrobce:

S arganovým olejem a kakaovými boby.

Silná výživná maska, ideální jako regenerační prostředek pro slabé a poškozené vlasy. Díky svým hydratačním a výživným vlastnostem se vlasy stávají živými, lesklými a odolnějšími vůči vnějším vlivům.

Aktivní složky:

Arganový olej: okamžitě hydratuje a obnovuje strukturu vláken.

Kakaové boby: díky vynikajícím změkčovacím vlastnostem se vlasy stávají měkkými a pružnými.

Panthenol: dává vlasům vlhkost, chrání je před vlhkostí a tvrdostí.

Způsob použití:

Aplikujte na vlhké čisté vlasy a rovnoměrně rozložte podél délky hřebenu. Nechejte několik minut, poté opláchněte vodou.

Další skvělá maska ​​Barex. Dejte je na délku a obalte teplou vlhkou utěrku. Skvělý efekt. Smíšené s přímým barvivem, které kombinuje péči a tonizaci vlasů. Výsledek je také potěšen. Po vymytí masky jsem nemohla použít stylingové nástroje, účes a bez nich by se ukázala skvěle. Nástroj mi vůbec nevytvořil tenké vlasy, nehybně visely. Pruhy byly živé, energické, lesklé. Aplikuje se jednou týdně. Držte jej 30 minut. Obsah tuby byl dostatečný po dobu asi šesti měsíců (vlasy s délkou ramen). Během této doby maska ​​neměla čas mě nudit, ukázala všechno, co bylo schopno a skončilo, když jsem chtěl vyzkoušet něco jiného. Ale vrátím se k této masce!

Byla vymalována ve společenském salonu v Moskvě na Leninsky Avenue 85B. Mistr Lolita vytvořil dojem profesionála, který zná svou firmu a produkt. Při pohledu do budoucna mě výsledný barevný efekt zapůsobil. Ale tam je obrovský ale.

Během barvení kořenů odolným nátěrem s voskem a eukalyptem barvy z PM se hlava spálila, jako by byla třela pepřem. Dokonce jsem měla celou tvář červenou. Mistr ujistil, že je to z eukalyptu a že by měl zvyšovat růst vlasů, že pocit pálení zmizí za pět minut.

Hlava trpěla po celou dobu a barvení, pozornost (!) Po obarvení se objevily "rany".

Neměl jsem to na žádné barvě s oxidem. To znamená, že kůže na hlavě spálila, zjevily se rány, z nichž proudila lymfa. A to není na jednom místě hlavy.

Salon je opět pevný, barva je značena, mistr pracuje dlouho, tón kořenů je na stejné úrovni jako můj přirozený. Procento šedých vlasů - asi 20%, možná méně. Znamená to, že nemohlo být přijato velké množství oxidu. Kolik nevím jistě, ale mistr říkal, že není velká.

Wtf. Jsem šokován. Moje hlava byla spálena a navzdory stížnostem na bolest jsme byli úplně nabití času (nevím, možná je to normální, samozřejmě).

Délka byla také balayazh (odlehčené prameny) a pak měkké polostálné tónování PM-Shines na 2,1% oxidu. Výsledek v barvě se ukázal být krásný, ale tato krása mě stála příliš mnoho (doslova i obrazně).

Barvení kořenů, balayaz a tonování na středním rameni až po rameno stál asi 9 tisíc. Plus bolesti a vředy po celé hlavě.

Podle mého názoru by to nemělo být v profesionální barvě.

Jsem vyděšená a teď nevím, jak zachovat tuto krásnou barvu. Bolest a zranění?

Recenze jsou užitečné? Ano 2 · Ne 0

Jak všichni víme, hlavním rysem barvených vlasů je hluboká, vibrující a zářivá barva, která hraje v libovolném světle. Chcete-li tak učinit, tak mluvit a malovat. Ale ti, kteří si myslí, že stačí jít do salonu jednou za sto let a barva "sedí" jako nakažený jeden - naivní jako děti. Přirozeně zůstane hlavní barevný pigment ve vlasech, ale ten, který vytváří 3-D efekt rozptýlení na povrchu vlasů, je z vlasové kutikuly vypírán poměrně rychle. Barva ztrácí nebo zmizí a po 2-3 týdnech vlasy nevypadají přesně tak, jak bychom rádi.

A co děláme? Existuje mnoho možností - můžete jít na různé podpůrné tónování v salonu, můžete použít tonizující šampony a masky, které pomáhají zachovat pigment ve vlasech a dodat barvu navíc.

Ale jen málo lidí ví, že existují meziprodukty, které dávají bohatší efekt než šampony nebo masky z hlediska barvy, ale mnohem šetrnější než barviva bez amoniaku. Jedná se o jednofázové barvicí barvy bez čpavku, které jsou k dispozici ve formě barevných kondicionérů, pěn, gelů nebo krémových tekutin. Nemusíte je mísit s oxidačním činidlem - jednoduše aplikujte na čisté, umývané, ale mokré vlasy a po určitém čase opláchněte. Samozřejmě, že tento výrobek neposkytuje plnohodnotné zabarvení, ale může to udělat i barvu bohatší, opravdu malý odstín (to je důležité pro udržení krásného blond odstínu bez nadměrné žlutosti) a péče o tyto výrobky je ve výšce. A hlavním plusem je vše, co můžete dělat sami 1-2krát týdně, což vám umožní výrazně posunout hlavní výlet do salonu z hlediska barvení.

No, dostatek textu, jděte na preEzEntation))))))))))))))).
Představuji vám skvělý produkt od italské profesionální značky ELGON.

ELGON - "I-CARE" - Stínicí maska ​​vlasové kondicionér, 12 odstínů

Informace na štítku: ELGON I-CARE obohacené maskovací maska ​​na vlasy, které je také určeno pro domácí použití. Podporuje snadné zesílení vlasů a udržování barvy mezi barvivy a současně obnovuje a vyživuje strukturu vlasů. Ideální pro zdravé, přirozené a barevné vlasy, poskytuje lesk a stín. Promýt postupně pro 5-6 promývání, přičemž zachováváte lesk.

Linka se skládá z 12 odstínů 200 ml:

• C-17 - Platinová-bílá

• С-23 - světle béžová

• C-3 - Velmi lehká

• C-34 - zlatá měď

• C-4 - Měď

• С-44 - intenzivní měď

• C-55 - intenzivní červená

• C-56 - Ruby Red

• C-6 - Redwood

• C-77 - intenzivní fialová

• C-111 - modrá

• C-8 - Mocha

Řada barevných krémových kondicionérů určených k použití, včetně doma. Zachovává strukturu vlasů penetrací do hloubky vlasů. Vytvoří vlasy zdravé a husté, což jim dodá lesk. Ideální pro použití na přírodní vlasy. Dává dočasný účinek, nevytváří efekt regrown kořenů, protože se postupně vymyje po 5-6 cyklech mytí hlavy. Paleta se skládá z 12 odstínů, produkt je dodáván v objemu 200 ml a ve formátu 25 ml pro jednu aplikaci, což umožní svým zákazníkům péči o vlasy doma.

Aplikace: naneste na umyté a ručníky vysušené vlasy a rovnoměrně rozdělte výrobek. Nechte zapnout 3 až 10 minut, v závislosti na požadovaném efektu. Opláchněte velkým množstvím vody a pokračujte v instalaci.

OSOBNÍ ZKUŠENOSTI: Takže ten stín, který jsem zkoušel - C-17 - Platinum blond, který jsem koupil, abych udržel můj stín, opravoval nežádoucí žloutnutí. Láhev je pohodlný a zábavný dávkovač, který je pevně upevněn továrním plastovým kroužkem, který je odstraněn doma. Textury klimatizační jednotky jsou středně tlusté, ale nejsou tekuté. Barva je jasně modrá s fialovou. Parfém je velmi slabý, obyčejný.

Před nanesením vlasů je třeba důkladně vymačkat a utěsnit ručníkem, aby z nich voda netekla. Poté použijte kondicionér na všechny vlasy, rozdělte je rukama, můžete jej hřeben s hřebenem pro lepší distribuci. Čekáme různými způsoby - od 3 do 10 minut, podle pokynů. Trval jsem asi 3-5. Je snadno umýt - jak z rukou, tak z vlasů. Skalp a koupelna neznečistí. Modré vlasy, které nedostanete, ale přirozený chladný efekt, který v tomto případě neznamená, že jste šedý nebo šedý - ano. Věřím, že stín se může měnit se silným žlutým, což zvyšuje čas, ale byl jsem docela dost. Co se týče péče o vlasy, po prvním použití jsem měla opravdu ráda kvalitu vlasů - byly hladké, měkké a hedvábné. Pokud porovnáte s Polskem pro blonďáky od značky POL MITCHELL (napsal jsem o tom recenzi), pak od ní totéž, moje vlasy byly tvrdší.
Také jsem se chtěl mísit s omyvatelnými sérami a maskami, nicméně jsem přidal trochu víc. Ovlivňuje však odstínový efekt. Naložím rozložení s paletou.

Pokud jde o vytrvalost, je to pro mě těžké říci zde, protože jsem nepoužil intenzivní odstíny, čímž je jejich intenzita lépe vidět. Mám však v úmyslu koupit tento klimatizační přístroj znovu a dokonce ho koupit společně s firmou C-23 - věřím, že je možné je používat nejen sólo, ale také smíšené nebo střídané jeden po druhém.

Kdo z vás to mohu doporučit? VŠECHNY absolutně - a lehké, světle hnědé, červené a tmavé. Budete nejen získávat extra lesk a zvýšit svou barvu, ale budete příjemně překvapeni měkkostí a jemností kudrlin. Skvělé věci. Doufám, že se vám to líbí stejně jako já.

Všechny dlouhosrsté vědí, zda jsou vlasy rovné nebo kudrnaté, vše pod rameny je suché a tvrdé. Velice mám ráda vlasy, ale roky jejich barvení, tónování, nekonečné ocasy, pleteniny, vlasy, gumové pásy atd., Dělají svou práci. Pokusy s produkty péče o vlasy pokračovaly po celou dobu a dokonce přinesly určitý vzrušení do procesu mytí vlasů.

V důsledku toho jsem dospěl k závěru: všechny šampony jsou stejné, ale balzámy, masky a kondicionéry je třeba zvolit pečlivě. Postupovala jsem - ne logicky - v lékárně, kterou jsem koupil přesně šampon

V popisu mě zaujalo možnost nepoužívat další finanční prostředky. Omlouvám se za ně (vlasy)!

Aplikujte na mokré vlasy a pokožku hlavy, masírujte, nechte na několik minut, umyjte se - všechno! Tak jsem to udělal, zpočátku šampon dobře pěnil. Rozhodla jsem se, že to nechám na vlasy po dobu pěti minut a za pár minut z pěny nezůstala žádná stopa a obecně žádné mýdlo. Umyla jsem s velkým množstvím vody a byla vyděšená: hnízda plevelů. Začala jsem si zběsile představit všechny způsoby žehlení a pomalu paniky. Mám dlouhé vlasy. velmi dlouhé.

Postupně se vlasy začaly vysychávat a rozplývat, nějak zcela bez mé účasti. Vlhké vlasy, nikdy jsem nekombinoval předsudky, myslím, že z toho jsou silnější rozdělení. A teď, na již sotva mokrých vlasech, projdu hřebenem. Moc se mi to líbí! Vosk, deklarovaný ve složení šamponu, jako by obklopoval všechny vlasy, se zdá, že byly utěsněny ochrannými fóliemi. Velmi zajímavý pocit. Hlava čistá, vlasy lesknou a ležou, jako po stylingu. Zítra je stejný. a druhý den.

Vlasy se chtějí neustále dotýkat, nejsou suché a těžké, stejně jako předtím.

Moc se mi to líbí. Okamžitě nabídla své dceři, žádné nadšení. Četl jsem recenze na internetu, horor, horor. Některé divoké chemické složení, které způsobuje veškeré zdravotní potíže (kromě horečky) atd. Atd.

Jsem na ztrátě. ale budu i nadále používat. Mám rád, záchvaty a obecně všechny individuálně!

Po různých experimentech s barvou jsem se rozhodl vrátit svou blond - světlou barvu Studio 3 D holography 7.0 barvu na blond světlo. Ne tak dávno jsem použil nový tonik s biolaminací. Barva se stále držela, takže jsem ho musel odstranit Retonikou (barva se téměř úplně odebrala - měl jsem červený odstín). O týden poté začali malovat s přítelem. Dříve jsem použil barvu Studio, líbilo se mi to (tuto barvu poznáte z originální krabice s diamantem v suterénu), ale po červeném tónování - byla otázka, "jak to bude spočívat na vlasu". Barva byla rozšířena (hmota je krémová, snadno aplikovatelná na vlasy) a testována na jednom vlákně vlasů. Barva byla hladká, takže byla naděje, že všechny vlasy budou také v pořádku. Pah-pah, všechno se ukázalo skvělé: hladký světlý blond odstín. V krabičce s touto barvou dávají po barvení sáčky s balzám - velmi příjemný balzám, který oživuje vlasy. Samozřejmě, po všech těchto postupech vlasy potřebují "vrchní obvaz" - nyní aktivně používám Stotravovou masku na vlasy - masážní masku s růžovým účinkem. Růst vlasů na naparu se 7 bylinkami s arganovým olejem, olejem z vlašských ořechů, pšeničným klíčkem a výtažky z propolisu. Skvělá maska! Pozoruhodně obnovuje vlasy. Dobrá nálada pro všechny :-) Jaro je velmi blízko!

Recenze jsou užitečné? Ano 7 · Ne 1

Světlana
Krasnodar aktivní účastník

Ahoj, krásy! Dnes budu i nadále mluvit o mém známosti tónových prostředků krásné švýcarské značky La Prairie.

Samozřejmě, kvůli jejich příchodu do kosmetické tašky musel jsem poprvé psát o drobivém prášku. A já už o ní mám zaujatý názor, ale nechám to později. A já se obracím přímo na dnešní hrdinu, Nadaci Skin Caviar Concealer Foundation.

V mém bezplatném překladu popis výrobku na webových stránkách zní takto: To je vše, co je zapotřebí pro bezchybnou pleť v jedné láhvi: dává perfektní pleť, tón a zvlhčení trvá celý den, chrání před faktory stárnutí.

Je zřejmé, že tento přípravek obsahuje extrakt z kaviáru a buněčný komplex, stejně jako celou linii S kin C aviar a má také SPF 15 jak v základně, tak v korektoru. Na základě doporučení výrobce se tato tonální kostra úspěšně kombinuje s Gravity-Defiant Lifting Serum pro mastnou a kombinovanou pleť nebo s krémem SKIN CAVIAR LUXE CREAM v případě suchého nebo dehydratovaného krému.

No, zdá se, že přišel na úvod, teď jdeme přímo do krému:

Zde se v této podobě prodává: skleněná láhev o objemu 30 ml, která se skládá ze dvou oddílů, kartáče, houbičky a stojánku na lahve.

A to je vše shromážděné a připravené k použití:

Stojan, byť krásný, ve skutečnosti vůbec nefunguje, láhev není v ní fixována, kartáč také není příliš pevný. Asi jako dekorace toaletního stolku by to vypadalo hezky, ale držím lahvičky v uzavřeném zásuvce, takže někde (tam) byla někde bezpečně opuštěna.

Na vrchní straně lahve je otočný kryt s vestavěným zrcadlem, pod kterým je korektor (2 ml):

Jedná se o velmi hustou látku, co se týče obvyklých "tužek" od ISL nebo Gerlen. Je navržena pro použití před i po založení. Funguje nejen jako korektor, ale také jako korektor pro významné nedostatky. V nevyřezaném stavu to vypadá takto:

Přiložená štětka je z umělé hmoty a poměrně tvrdá:

Concealer získává velmi intenzivně, takže buďte s ním opatrní, je to nejsvětlejší kartáč na povrchu:

Tato metoda aplikace je vhodnější pro odstranění nedostatků a plnění vrásek. Maskovací modřiny pod očima jsou nejlepší s prsty, jinak budou vypadat přetížené tónem.

Přiznávám, že jsem okamžitě nenalezl přístup k korektorovi, nejtěžší bylo měřit dávku, zejména štětcem. Co nelze říci o hlavním produktu, přímo založení. K tomu je třeba odšroubovat kryt pomocí korektoru. Neobvyklý byl nedostatek dávkovače nebo něco takového. Zde je špalka zabudovaná do víka:

To samozřejmě není příliš hygienické. A vůbec není jasné, jak dostanu zbytek krému (jednou se dostanu na dno). Ale doufejme, že švýcarští vědí, co dělají.

A teď je krém blíž:

Polukrem-polememulze, která je velmi snadná k pokožce. Bez problémů je distribuován a absorbován, vrstvený a stínovaný. Nemůžu říct, že se kouzelným způsobem mísí s kůží, ne, má svůj vlastní tón. A pokud se neshoduje, je pás jasně viditelný na okraji vlasů, obočí nebo krku. Proto je velmi důležité najít své vlastní, výhodu, že v tónové lince je až 10 z nich. Mám tento porcelánový ruměnec (porcelán a ruměnec), objevený na třetí pokus a hromadu sond.

Pokud mluvíme o konečném provedení, je to velmi, velmi matně, přírodně saténový bez přílišného umělého perle. Nejdřív jsem si zvykl na to, že jsem všechno a všichni zapletl, byl velmi mrzutý svým mokrým odlivem, pořád jsem chtěl praštit. Ale pak se tento velmi přirozený lesk, zaprášené na minimum a začal užívat saténového efektu. V případě tohoto výrobku, samozřejmě, tvář nefunguje jako "prázdné plátno", na kterém vytvořit. Tento den v týdnu, denní tónování bez základů, střední pokrytí a spousta přirozenosti.

Kromě toho se krém po celý den chová velmi hodně. Neplovává, neklouže, nedostává tuku. Shelushinki samozřejmě nebude skrývat, ale nebude sucho. A samozřejmě je nejlepší použít místo toho, aby opustil (pro tuky a kombinace jako moje), tedy okamžitě na tonici nebo séru. Nemohu říci, jak se chová na suché kůži, ale myslím, že praxe to ukáže.

Obecně platí, že vynikající krém, který kombinuje péči a tonizaci s příjemným saténovým účinkem. Milovníci hluchých rohoží se nedoporučuje)))

Cena úředníka site $ 195, v IDB max. sleva je stejná.

P.S. Zapomněl jsem psát o houbě, je vysoce kvalitní a plně funkční, ale miluji ruce a prsty.

Moje vlasy jsou blonďaté, dlouhé, pod lopatkami, ale jako každá holka, kterou potřebuju. vytvořit něco s nimi. A tak jsem melirovanny a zbarvená v blbé blondýně. Moje vlasy jsou na koncích suché a začaly se rozštěpovat, nejsou křehké. Rozhodla jsem se s nimi nakoupit tím, že koupím živnou emulzi na špičky. Používá se téměř každý den po celý měsíc. Po něm vlasy nejsou rampouchy, dobře se pohlcují.

- Pokud se aplikuje večer po promývání na mokré vlasy, pak ráno měkké a vůně dobře. Ale večer opět suchý.

-Pokud se ráno aplikuje na suché vlasy, pak aspoň pro mne vytáhl tucet vlasů. Konzistence jako u hustého krému. Aplikuji emulzi shora dolů, vytáhnu vlasy, takže se vytáhnou, nestíhám je tolik, kolik dělám, abych nepoškrábal jejich váhy.

Tento nástroj mi stačil o něco déle než měsíc, nepovolil konce, není to horké železo, můžete se s nimi vyrovnat.

Takže vlasy se nestaly měkčí, nezměnily to barvu vlasů, nezbledla jsem a popel nikam nechodil, pravděpodobně bych ji už nekoupil, protože jsem to nechápal. Moc se mi líbilo z Kerastazu a já sám jsem dospěl k závěru, že pro vlasy bych použil jen olej.

Recenze jsou užitečné? Ano 4 · Ne 0

Lucky
Moskva Aktivní účastník

Druhý den se promotéři společnosti Estelle setkali s mnou v obchodě a okamžitě jsem si vzpomněl na svou vlastní zkušenost se známostí s touto značkou. Okamžitě budu říkat, že negativní hodnocení uvážím pouze na těch nástrojích, které jsem měl možnost zažít na samotné pokožce ve smyslu vlasů. Možná je, že ostatní linky jsou pro ně lepší.

1. Estel Professional Curex Barva intenzivní šampon "stříbřitý" pro studené odstíny blond. Teď to vypadá takto (bylo to dlouho užíváno, pak byla láhev světle zelená):

Byl jsem blond dlouhá léta, takže problém žlutých vlasů mě nemohl projít. Tuto věc mi poradil konzultant v obchodě. Překvapeně za nízkou cenu (asi 200 rublů na položku) jsem chytil další balzám z této série, stejně jako ještě jednu věc, která bude popsána níže.

Mám zkušenosti s tím, že se změním na dívku s modrými vlasy (ve věku 20 let s nějakým odstínem barvy, udělal jsem to se mnou), já, ze škody, jsem se rozhodl poprvé udělat pouze šampon z této série, balzám použil další. Šampon hustý, tmavě fialový odstín, láhev pohodlná. Výrobce doporučuje, aby jste jej položili na hlavu po dobu 2-3 minut, opláchněte a aplikujte balzám ze stejné série. Výsledkem by měl být rovnoměrný stříbrný odstín na pružných vlasech. Neexistují žádné stížnosti na tónování: barva je rovnoměrná, neexistují výrazné modré prameny. Co je špatné, velmi špatné: 1. Neumím si vlasy, po prvním použití jsem si dal další vlasy vlasy (obvykle za den nebo dva), po druhé jsem umyla tento šampon a znovu si umyla hlavu jiným. 2. Vysaďte si vlasy špatně po použití na hlavě - zamotaný suchý žínku, který se dá jen těžko česat i po nanesení masky. Když jsem utrpěl 2-3krát, uvědomil jsem si, že se mi líbí vlasy, bál jsem se vyzkoušet balzám z téže série (ačkoli snad marně, protože Olga z Tveru ji použila s jiným balzámem, šla dobře) a šamponem po dlouhou dobu přidala trochu do vody při ručním praní bílých košil. Tady byl skvělý. Složení na internetu, bohužel, nebylo nalezeno.

Nyní kecy číslo dvě:

2. Komplex pro péči a obnovu vlasů "Tekutý hedváb" Curex Brilliance.

Teď jsem prošel také rebranding tohoto nástroje zázraku, vypadal jsem trochu jinak.

Konzultant také chválil, zaslíbil lesklé a dobře upravené vlasy. Internet je plný nadšených recenzí. Takže jak koncipovali výrobci, tento komplex by měl obalovat každou zářivost a pružnost vlasů a lesku. Chcete-li to provést, otřete nástroj mezi dlaněmi a naneste na suché vlasy. Jaký je výsledek: nevšiml jsem si elasticitu, zdá se, že je to lesk, ale tento jev je dočasný: po několika hodinách se roztříštilo jen vlasové zbytky, které se zdály být špinavé (cítil jsem se jako dcera obchodníka, která si vlasy rozehřeje olejem). Mimochodem, o oleji: textury jsou mastné, ruka se cítí jako olej, ale v kompozici není žádný olej. Vůně je příjemná, bezbarvá. Složení: cyklopentasiloxan, dimethikon, hexilový škoricový olej, benzylsalicylát, linalool, alfa-isomethyl lonon, eugenol, geranoil, limonen, parfém. Snažil jsem se ho aplikovat na mokré vlasy - tentýž účinek, jen tady je tu ještě možnost překonat s množstvím, pak musím opět umýt hlavu, jakmile uschne. Podle mého názoru je pro tento účel lepší použít vlasový olej, tenhle, s vaším dovolením, říkat "komplexu", jak říká mnoho dívek na fóru "tento výkřik". Cena na internetu na různých místech s odborníkem od 300 do 450 rublů.

Poslední nástroj Estelev představil kolega. Upřímně řečeno, učil hořké zkušenosti, ani jsem ho nevzal domů. Poyuzala v kanceláři trochu a hodil ji s jinými zbytečnými věcmi, když byla vystřelena z té práce. Fotografie (také po rebrandingu):

3. Nástroj z řady stylů Estel Airex "Brilantní lesk" pro vlasy.

Láhev jako sprej na vlasy, aplikovaný po stylingu, aby vlasy leskly a chránily před UV zářením. Sprej by měl být vzdálen přibližně 30 cm.

Výsledek z použití (krátký): okamžitě se bojí vzhledu přímého filmu "mlhy", vůně je ostrý, velmi chemický. S nepatrným uplatněním - účinkem nuly, bez slibovaného lesku, ale doslova extra "zilch" nebo mírným snížením vzdálenosti mezi vlasy a láhev (doslova pár cm) a dostanete mastné, vlhké vlasy visící na rampě. Nezaznamenal jsem žádný negativní vliv na stav vlasů (prakticky jsem ji nepoužil). Možná v průběhu času můžete vyplnit svou ruku a vypočítat správné množství "pshikov" a vzdálenost od ruky k hlavě, ale podle mého názoru je trochu příliš mnoho potíží. Mělo by být na internetu od 250 do 400 rublů. Složení nebylo nalezeno.

Pro Více Informací O Suché Vlasy