logo

Přehled nejlepších stínových vlasových šamponů

Tamponové vlasové šampony jsou populární a naprosto bezpečnou alternativou k perzistentním amoniakovým barvám. Umožňují vám rychle změnit obvyklé vzhled, neškodit zdraví pramenů, ale jsou používány jednoduše a nevyžadují žádné odborné znalosti. Podáváme podrobný přehled nejoblíbenějších značek.

Výhody a nevýhody

Stejně jako každá jiná kosmetika má tonizující šampon pozitivní a negativní strany. Zvažte všechny nuance.

 • Neobsahuje amoniak a jiné škodlivé látky;
 • Absolutně bezpečné - nepoškozuje strukturu pramenů, a to i při pravidelném používání;
 • Vhodné pro vlasy jakéhokoli typu a barvy;
 • Umožňuje experimentovat s různými odstíny;
 • Snadno se používá jako běžný šampon;
 • Dobré tóny šedé vlasy;
 • Rozlišuje přijatelnou cenu a širokou škálu značek;
 • V případě potřeby se odstín může rychle změnit;
 • Složení některých produktů zahrnuje vitaminy, rostlinné výtažky, minerály a další užitečné složky určené k podnícení, posílení a stimulaci růstu vlasů.
 • Může vyvolat alergie. Abyste tomu zabránili, proveďte předběžnou alergologickou zkoušku, která způsobuje malé množství produktu na vnitřní straně lokte nebo na kůži zápěstí;
 • Nástroj by měl být aplikován 1-2 krát týdně;
 • Složky šamponu neprocházejí hluboko do vlasů, ale obalují je pouze filmem. Z tohoto důvodu můžete odstín měnit nejvýše o 3 tóny.

Přehled nejlepších značek

Šampony odstínů jsou přítomny v řadách nejoblíbenějších značek. Seznam nejlepších možností.

Profesionální tonizující šampon pro lehké a šedivé vlasy, který úspěšně kombinuje vysokou kvalitu a přiměřené náklady. Nástroj osvěžuje barvu, zvlhčuje a vyživuje, dává kadeřům hladký, hedvábný, jasný lesk (zejména při použití na přírodní vlasy). Kromě toho usnadňuje každodenní styling a činí vlasy vyhovující a poslušný. Ale jeho hlavní výhodou je snadné a pohodlné používání. Dvě minuty stačí k dosažení požadovaného účinku, poté může být šampon omyt čistou vodou.

Tento fialový šampon je nejlepší způsob, jak potírání nežádoucího žloutnutí, barvení šedých pramenů a neutralizace měděných odstínů. Ideální pro vyčištěné a melirovannoy vlasy. Použijte ji po dobu 15 minut, i když se doba může lišit v závislosti na výsledku, který chcete získat.

Je to důležité! "Matrix" může vést k rozvoji alergií, takže před použitím tohoto nástroje musíte provést test osobní tolerance. Samotné barvení musí být prováděno s gumovými rukavicemi, které jsou dodávány.

Profesionální šampon, který se dodává v 17 různých odstínech. Má lehkou strukturu, díky níž rovnoměrně skvrnit prameny po celé délce. Účinně bojuje s nežádoucími žlutostmi, chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky ultrafialového záření, dává krásný lesk. Příprava obsahuje živiny, kondicionační složky a komplex keratinů. Dodává se s balzámem s užitečným extraktem z manga. Estel je optimální volbou pro světlé a tmavé prameny. Nakonec se umyje po 6-7 promytí.

Tip! Šampon lze aplikovat téměř nepřetržitě, hlavním úkolem je přísně dodržovat pokyny a ne přehánět na vlasy. V opačném případě můžete čelit extrémně nepříjemným následkům.

Výborný popelový šampon, který je velice žádoucí kvůli jeho efektivitě a přijatelné ceně. Neobsahuje škodlivé látky (čpavek, peroxid vodíku atd.), Odstraňuje žlutost, dokonce i tón po neúspěšném zbarvení, činí vlasy měkčí a poslušnější. "Irida" je vypláchnuta 10-12krát, aniž by opustila ostré přechody. Může být použit k léčbě šedivých vlasů.

Známý barvicí šampon pro bělené nebo velmi bělené vlasy. Složení tohoto nástroje zahrnuje stříbrné, modré a lilace pigmenty, které vám umožňují eliminovat žlutý odstín a dát vlasům krásnou chladnou barvu. Schwarzkopf díky speciálním ochranným složkám nepoškozuje strukturu, čistí vlasy z různých kontaminantů a zaručuje trvanlivost vybledlého odstínu.

Řada šampónů na barvení "L'oreal" se liší neuvěřitelnou rozmanitostí, ale měděné, červené, zlaté, třešňové a čokoládové odstíny jsou největší poptávkou. Vyskytují vlasy takový nástroj? Nebojte se! Šampon je vyvinut podle speciálního vzorce, které obsahuje užitečné vitamíny, rostlinné výtažky a další látky. Procházejí hluboko do vlasů a poskytují jim plnou ochranu, výživu a hydrataci. Také nástroje této značky zabraňují rychlému vyblednutí barvy a poskytují vlasům nejživější tón.

Tip! Chcete-li zlepšit růst vlasů a aktualizovat jejich strukturu, použijte tento šampon s balzám.

Vzhledem k širokému spektru odstínů a nízké ceně, nátěrové nástroje této značky porušují všechny záznamy o popularitě. Složení těchto šamponů představuje keratin, který umožňuje obnovit strukturu vlasů a dát jim jasný lesk. "Tonic" má vysokou odolnost, která vám umožní drasticky změnit odstín pramenů. Ale právě z tohoto důvodu po jeho aplikaci zůstávají obtížně odstranitelné stopy na rukou, pokožce a okolních předmětech. Musíte je okamžitě zbavit - čím déle jsou na povrchu, tím obtížnější bude vypláchnout je. S paletami odstínů naleznete v tomto článku.

Je to důležité! "Tonic" se nedoporučuje pro pravidelné barvení suchých vlasů.

Stínový šampon "Wella" usnadňuje lakování zarostlých kořenů, dodává stín a bohatý odstín vlasů. Vlasy po aplikaci budou hedvábné, poslušné a velmi měkké. Nástroj je prezentován v červené, hnědé, světle hnědé barvě. Existují možnosti pro šedivé vlasy nebo vysoce bělené. Další výhody zahrnují také poměrně hustou konzistenci, která zajišťuje ekonomické využití a oplachování bez náhlých a patrných kapek.

Barvení Kapous Professional Life Colour šampony obsahují extrakty a speciální UV filtry, které chrání barvu před vyhořením. Léčivé vlastnosti tohoto nástroje jsou doplněny 6 velkolepými odstíny (tmavý lilek, měď, hnědá, písek, fialová a červená). To je nejlepší volba pro suché a tenké prameny.

Tip! Chcete-li dosáhnout trvalého účinku, stojí za to používat šampon na trvalém základě!

Oblíbený tónovaný šampon, který kombinuje dostupnou cenu a poměrně vysokou kvalitu. Jeho hlavním rysem je přítomnost jasných barevných pigmentů. Právě kvůli této skutečnosti je možné, že přípravek nemůže zůstat příliš dlouho na vlasu. Paleta "Rocolor" má 10 krásných odstínů. Tři z nich jsou určeny pro brunety, tři - pro blondýnky, čtyři - pro červenou. Šampony této značky nejen natírají vlasy, ale také se o ni starají. S jejich pomocí se můžete snadno zbavit nepříjemného žlutého tónu. Je pravda, že s šedými vlasy se vyrovnávají, bohužel, nemohou.

Profesionální šampon purpurový, který dodává stříbrný odstín vlasům. Vynikající čistí prameny různých kontaminantů, dává jim přirozený lesk, eliminuje žloutnutí.

Je to důležité! Nástroj má velmi nepříjemný zápach. Dále je třeba poznamenat, že v případě porušení instrukcí mohou vlasy získávat purpurově šedý odstín.

Jak používat šampon "Clairol"? Musí být silně zpěněný a držen po dobu 2 minut, ale ne více. Udělat to s rukavicemi - bude snadnější umýt ruce.

Tipy, které vám pomohou vybrat nejlepší balzám pro odstín:

Univerzální a multifunkční šampon s jasným a nasyceným tónem. Poskytuje vlasům jemnost, objem, lesk a pružnost. Neobsahuje amoniak, proniká prameny a nasytí je barvou. Dokonale se vyrovnává s barvením šedých vlasů. Je vybaven širokou paletou palet, která umožňuje vybrat požadovaný odstín.

Tip! Chcete-li snížit jas barvy, promíchejte «Koncept» s jakýmkoliv kosmetickým šamponem.

Poměrně dobře známý nástroj, který má pozitivní vliv nejen na barvu vlasů, ale také na jejich strukturu. Šampon "Faberlik" nabarví až 15% šedých vlasů a je ideální pro tmavé vlasy.

Bonjour je jednou z nejnovějších kosmetických inovací, vytvořených pro bezpečné používání nejmladších módních návrhářů. Řada těchto opevněných šamponů představuje 7 módních odstínů - růžová marshmallow, třešeň v čokoládě, čokoláda s karamelem, krémová béžová, medová slunná, zralá ostružina a čokoládová lanýže.

Dye založené na přírodních složkách, poskytuje jemnou a jemnou péči nejen o vlasy, ale také o pokožku hlavy. Hlavní aktivní složky šamponu jsou:

 • extrakt z lněného semínka - nasytí vlasy množstvím vitamínů;
 • extrakt jalovce - normalizuje vodní bilanci;
 • extrakt z mořských řas - působí jako antioxidant.

Je to důležité! "Selective" je výrobek šetrný k životnímu prostředí, takže může být použit i pro těhotné ženy.

Purpurová šampon určená pro tónování šedých nebo lehkých pramenů. Obsahuje hedvábné bílkoviny, extrakt z chrpy, alantoin, vitamín B5 a UV filtry. Jemně čistí prameny prachu a nečistot, poskytuje jemnou péči a dává hlavu vlasů stylovou a krásnou barvu. Ideální pro odstranění nažloutlých odstínů. Chcete-li získat požadovaný účinek, použijte šampon po dobu pouhých 5 minut. Rozsah barev zahrnuje 5 tónů.

Profesionální šampon pro čištění a úpravu vlasů, který je vhodný pro zvýraznění a plné barvení světlem, čokoládou, světle hnědým nebo načervenalým odstínem.

Šampony odstínu pro značku vlasů "Kloran" obsahují heřmánkový extrakt, takže mohou být bezpečně aplikovány na ošetření světlých nebo blond vlasů. Účinek lze dosáhnout 5-10 minut po umytí hlavy. Chcete-li zlepšit výsledek, užívejte drogu průběžně.

Bez šamponu na tónování čpavku, který jemně čistí prameny a barví je v určité barvě. Obsahuje rašelinový olej, stejně jako mango, heřmánek, aloe vera, levandule a kaštanové výtažky. Po šesti promýváních se promyje tón.

Odkazuje na množství gelové kosmetiky pro péči o vlasy, umožňuje změnit obraz za pouhých 10 minut. Přípravek obsahuje kondicionační přísady a přírodní betaine. Osušují vlákna, nasycují je živinami a chrání před nadměrným vysycháním. Nástroj lze použít pro brunety a blondýny.

Profesionální řada, reprezentovaná 4 tónovacími nástroji:

 • Černá malva nebo černá slepičí;
 • Blue malva nebo Blue Mallow;
 • Madder root nebo madder root;
 • Hřebíček - hřebíček.

Každá z těchto sérií je určena pro tónování černých, červených, zlatých, kaštanových, světlých a šedých vlasů.

Je tento šampon škodlivý? Výrobce tvrdí, že obsahuje pouze přírodní ingredience a samotný nástroj velmi jemně a jemně čistí prameny před kontaminací a poskytuje jim bohatou barvu. Kromě toho léčivo léčí pokožku hlavy a skryje šedé vlasy. Hlavním důvodem je správné použití "Avedy" a nezapomínání na balzám nebo kondicionér.

Reflection Color Care

Společný odstín, který je založen na severním malinovém vosku, je speciální složkou, která zabraňuje vyluhování nebo ztrátě barvy. Tento šampon se používá jak pro samo-barvení, tak v intervalech mezi procedurami salonu.

Je to důležité! Bohužel ani ty nejdražší sloučeniny nejsou schopné bez agresivních látek - tzv. Surfaktantů.

Jedná se o tři typy:

 • laureth amonný nebo laurylsulfát je nejagresivnější, nejsilnější karcinogen;
 • laurylsulfát sodný - působí jemněji, ale dokáže silně vyschnout;
 • TEM nebo laurylsulfát hořečnatý - rozpouštějící se ve vodě, poskytuje nejjemnější reakci, je součástí drahých a vysoce kvalitních výrobků.

Pokud tonizující šampon pění příliš, znamená to, že obsahuje nejnebezpečnější povrchově aktivní látku. Dlouhodobé používání takového nástroje vede k oslabení, vyčerpání a ztrátě pramenů. Také se ujistěte, že ve vašem makeu nejsou žádné formaldehydy. Jsou špatné pro oči a dýchací cesty.

Recenze

O tónování nástrojů jde hodně kladné zpětné vazby. Seznamte se s některými z nich.

Angelina, 36 let:

"V mládí jsem měl rád trvalé barvy, takže brzy se mi vlasy začaly podobat vypálenému žínku. Obnovil jsem je několik let, používal jsem jen šetřící prostředky k malování. Malované v jasně blond. Nejvíce se mi líbila Londa. Nástroj funguje šetrně, nepoškozuje strukturu vlasů a neškrtí šaty a ložní prádlo. "

"Nemám opravdu rád amoniakální barvy, takže když se objevily první šedé vlasy, musely najít bezpečnější alternativu. Zastavila se v barveném šampónu "Matrix". Líbí se mi barva a jak jemně působí na vlasy. Bylo také zajímavé, jak často můžete tento nástroj používat. Můj pán mě ujistil, že výrobky této značky jsou naprosto bezpečné a vhodné pro běžné používání. "

Catherine, 27 let:

"Vždycky jsem byla blondýnka, takže hlavním problémem zůstávala žlutost. Ale díky zavedení sexy vlasové tonizace na trh jsem se s ní snadno naučil. Nyní je pro mě to nejlepší šampon, který se rád používám a poradím svým přátelům. Díky tomuto neutralizátoru se moje blondýnka stala čistou, studenou, prameny krásného lesku. Nejdůležitější je vybrat ten odstín s purpurovým podtónem. "

Lyudmila, 32 let:

"Po neúspěšném barvení s amoniakovým nátěrem jsem mnoho let obnovil spálenou srst a pak jsem se rozhodl přejít na bezpečnější prostředky. Přítel doporučil dobrý tonizující šampon - Capus. Líbí se mi to také - neobsahuje amoniak, působí jemně na prameny, má spíše velkou paletu. Dokonale se mi to hodí, prostě není lepší! ".

Svetlana, 24 let:

"Když se mi to zajímalo - jak dlouhý šampon se zabarvuje, tak jsem se rozhodl pro další kadeřnický experiment. A pak jsem se tak unášela, že po více než dva roky jsem s ní jen maloval prameny. Používal jsem různé značky, ale hlavně jsem se Velly líbil - snažil jsem se tmavě hnědý. Aplikuje se snadno, láhev je dostatečná několikrát, barva je krásná, světlá, odolná ".

Viz také: Jak odstínit vlasy balzámem odstínů (video)

Jak si vybrat šampon pro tónování vlasů? Přehled nejoblíbenějších nátěrových nástrojů a vše o jejich použití

Tónování vlasů je vynikající způsob, jak experimentovat s vaším vlastním obrazem, aniž byste se radovali k radikálním postupům. Na rozdíl od klasického zbarvení, tónování dává vlasům méně trvalého a mnohem méně škodlivého účinku.

To znamená, že si můžete nechat vlasy zbarvit tak často, jak se vám líbí, zkoušet nové odstíny a nebát se vašeho stavu vlasů. Hlavní věc - zvolit pro tento správný nástroj.

Výběr šamponu pro tónování vlasů

Jak ukazují statistiky, nejoblíbenějším produktem pro tónování vlasů je speciální šampon pro tónování. Většina žen preferuje tento konkrétní lék.

Jak vybrat správný šampon pro dosažení skvělého výsledku? Nejdříve věnujte pozornost složení. Preferujte přípravky obsahující přírodní složky, například výtažky z léčivých bylin.

Takové nástroje nejen mění tón, ale také péči o vlasy. A samozřejmě, hlavním faktorem při výběru je barva vlasů. Stín vybraného šamponu by se neměl výrazně lišit od barvy vlasů (ideálně - o 2-3 tóny).

Přehled oblíbených nástrojů

Dnes mají kosmetické obchody mnoho barevných šampónů. Chcete-li usnadnit výběr, je zde několik osvědčených a oblíbených tonizačních agentů:

  Estel Solo Ton. Tento produkt dokonale spojuje slušnou kvalitu a přijatelnou cenu.

Prezentováno v osmnácti odstínech, z nichž většina je vhodná pro tmavovlasé dívky.

Trvá dlouhou dobu na vlasu a dokáže přežít až 20 "myček". Průměrná cena tohoto nástroje v obchodech nepřesahuje 100 rublů. Dalším cenově dostupným tonizujícím šamponem je Irida M.

Stojí to asi 80-100 rublů.

Tento tonik je ideální pro domácí použití. Jak výrobce slibuje, tento nástroj nepoškozuje vlasy, dává čistý odstín a je rovnoměrně odmyt.

V kombinaci s cenou za rozpočet jsou tyto výhody velmi oblíbené. Kapous profesionální barva života. Obsahuje přírodní ovocné kyseliny.

Je navržen tak, aby se zbavil žloutnutí a vyřešil problém šedých vlasů.

Především zastoupeny měděnými, červenavými a kaštanovými odstíny.

Přibližná cena - 400 rublů. Šampon L'OREAL Professional Serie Expert Silver. Tento výrobek, milovaný mnoha profesionálními mistry, byl vytvořen speciálně pro tónování světlých odstínů vlasů.

Je vhodný jak pro přirozené blondýny, kteří chtějí, aby tón byl živější a dívky s osvětlenými vlasy. Kromě toho dokonale pomáhá maskovat šedé prameny. Maloobchodní cena tohoto nádechu se pohybuje okolo 700-750 rublů.

Jedná se pouze o několik šamponů pro tónování (profesionální i pro nezávislé použití).

Výběr správného odstínu

Jak zvolit správný barevný šampón pro tónování? To je hlavní otázka, na kterou byste měli odpovědět, než budete postupovat.

Vše závisí na počátečním stavu vašich vlasů. Jasné barvy pomohou blondýnkám dívky oživit svůj obraz a dát lesk lesku. Speciální šampony pro tmavé vlasy dávají prameny barevné hloubky.

Přírodní hnědé vlasy vám mohou poskytnout vaše vlasy načervenalý odstín a stane se jasnější. Jedním slovem, výběrem odstínu, se řídí barvou vlasů, kterou máte v současné době.

A nezapomeňte, že tónování je navrženo tak, aby změnilo tón pouze v rozumných mezích. Nepomůže vám, pokud se snažíte radikálně změnit.

Tónování vlasů šamponů: pokyny krok za krokem

Tónování se šamponem je snadné. Chcete-li to provést, postupujte podle několika jednoduchých kroků:

 1. produkt zřeďte v nekovové nádobě podle pokynů.
 2. Šampon naneste po celé délce (na suché nebo mokré vlasy, v závislosti na výrobci). Projděte hlavu hřebenem a rovnoměrně rozdělte výrobek.
 3. Barva nechte na vlasu, která je uvedena na obalu.
 4. Důkladně vypláchněte hlavu 2-3x a poté aplikujte ošetřující kondicionér.

Jak můžete vidět, všechno je docela jednoduché.

Jak se vyhnout neúspěšným výsledkům?

Navzdory skutečnosti, že tónování šamponem je jednoduchý postup, jeho výsledek není vždy pozitivní.

Docela často jsou dívky nespokojeny s výsledným stínem vlasů.

Zde je pouze jedno řešení - pokusit se rychle vymýtit výsledný tón a zkusit další stín.

Abyste se nemuseli mýlit při výběru barvy, otestujte zakoupený šampon na jednom jemném vlákně (o kterém jsme již napsali výše).

Všechny nástroje mají své vlastní charakteristiky. Proto před použitím toniků na hlavu je třeba pečlivě přečíst pokyny, které jsou k produktu připojeny. Jasně dodržujte všechny dostupné pokyny a výsledek vás jistě potěší.

Zbarvení trvanlivosti a frekvence postupu

Samozřejmě, že trvanlivost tónování vlasů nelze srovnávat s barvením s dlouhotrvajícími barvivy. Není možné přesně říci, jak dlouho trvá barva na hlavě, závisí to na mnoha faktorech (zvolený lék, struktura vlasů, frekvence praní atd.).

Nejčastěji stín udržuje vlasy od jednoho týdne do jednoho měsíce. Nejtěžší (ale také škodlivější) tonikum může trvat jeden a půl až dva měsíce.

Jak rozšířit výsledek tónování?

Chcete-li zachovat efekt tónování barev po dlouhou dobu, existuje několik způsobů.

Za prvé, můžete odmítat denní mytí vlasů a dělat to méně často. Kromě toho nepoužívejte stylingové výrobky, zejména na ropné bázi - mají tendenci přispívat k vyluhování barvy.

Tyto jednoduché jemnosti vám pomohou poněkud prodloužit životnost výsledného odstínu. Ale stojí za to? Koneckonců, tónování je procedura, která nemá silný účinek na vlasy. Proto může být provedeno poměrně často.

Důležité závěry

Téměř každé dívka se dříve nebo později zamýšlí změnit svůj obraz a nový odstín vlasů. Ale pokud chcete vyzkoušet nový styl a máte strach zničit vlasy silnými barvivy, je tónovaný šampon vynikajícím řešením.

Tento populární kosmetický výrobek je neškodný a otevírá opravdu neomezený jen pro módní experimenty. Kromě toho bude výsledek takového barvení relativně krátký. A to znamená, že pokud se vám vybraná barva nelíbí, za několik týdnů ji můžete snadno změnit na nový odstín.

Hodnocení nejlepších odstínů šamponů a balzámů

Tónovací balzámy a šampony jsou skvělou alternativou pro ty, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí používat barvy. Ve svém složení nejsou žádné složky, které by zničily stratum corneum, takže pigmenty nemohou proniknout dovnitř a drasticky změnit barvu vlasů. Ale aby se krásný odstín, po neutralizaci červené nebo žluté barvy po barvení, odstín znamená docela silný.

Pomáhají také udržovat krásný vzhled vlasů mezi malbou. Hlavní část těchto výrobků obsahuje také výživné, zvlhčující a zdravotně nezávadné komponenty, díky nimž jsou vlasy zdravější a krásnější.

Vytvořili jsme seznam nejlepších odstínů a balzámů na základě odborných hodnocení odborníků a zpětné vazby od skutečných kupujících. Naše doporučení vám pomohou při výběru, nejlepších požadavcích a přáních. Existuje mnoho konkurentů v oboru kosmetiky, ale vybrali jsme si nejlepší výrobce a doporučujeme jim věnovat zvláštní pozornost:

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: recenze, jak používat, cena, kde koupit

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: recenze, jak používat, cena, kde koupit

Krásné kudrlinky - pýcha jakékoliv ženy. Moderní kosmetický průmysl neustále uspokojuje poctivý sex s novými produkty v oblasti vlasových produktů. Ti, kteří chtějí změnit styl, vždy přijdou na pomoc obrovské palety barev vlasů. Pro ty, kteří nechtějí riskovat, výrobci kosmetických přípravků nabízejí vynikající alternativu - tónované vlasové šampony.

Recenze, jak používat fotografie, fotografie před a po pomoci pro určení výběru vhodných produktů.

Obsah:

Nejlepší tónovaný vlasový šampon: TOP 7 hodnocení, recenze

Tonizující šampon je skvělá volba pro ty, kteří chtějí upravit svůj obraz. A abychom zachovali zdraví vlasů, často se rozhodujeme pro nejlepší stínicí vlasový šampon. Přehledy, fotografie před a po, uvedené níže, nám pomohou vybrat si pro sebe vhodné prostředky.

Budeme podrobněji diskutovat o následujících značkách:

Tonic

Šampóny a Tonizující balzám jsou známy téměř všem. Prostředky vydává domácí výrobce Clever Company.

Značka existuje na trhu asi třicet let a přitahuje zákazníky s velkým výběrem. Tonic dokonale zvládne úkol vytvářet krásný odstín bez tvrdého nárazu na strukturu vlasů.

Vlastnosti:

Náklady na tonický šampon tonikum - od 75 rublů.

Pros

 • Velká paleta barev.
 • Přiměřená cena.
 • Bez amoniaku a peroxidu vodíku v kompozici.

Nevýhody

 • Silně nabarví povrch pokožky a domácnosti.
 • Špatně umýt.
 • Nerovnoměrné barvení.

Vlasy jsou velmi špatně spálené po barvení, přeměněny na bezvládnou kouli. Rok s nimi nic neudělal, ale přesto se rozhodl změnit, i když ne drastický. Koupil tonizující šampon Tonic. Okouzlující čokoláda. Po první aplikaci vlasů krásně namalované. Druhý používá vyrovnaný tón. Barva je velmi krásná. Výsledek je spokojen a doporučuje všem.

Prohlížení videa pro tonizující šampon Tonica.

Fotky před a po.

Estelle

Ruská společnost Estel Professional působí na trhu krásy od roku 2000. Společnost má širokou škálu produktů pro péči o tělo a vlasy.

Šamponová paleta obsahuje 18 odstínů. Značka se etablovala jako kvalitní výrobce, která se starala o své zákazníky.

Vlastnosti:

Cena tónování šamponu Solo Ton od společnosti Estel začíná od 100 rublů na 150 mililitrů.

Pros

 • To dává vlasům zdravý lesk.
 • Velká paleta barev.
 • Demokratická cena.
 • Hladký tón.
 • Odstraní žlutou barvu po vyčištění.

Nevýhody

 • Není to ekonomický náklad.
 • Suší skalp a vlasy.
 • Nevhodný dávkovač.

Bylo to vždycky zajímavé, abych se pokusila překreslit červenou barvou, ale obával jsem se dramatických změn pomocí barvy. Koupil jsem dva různé odstíny estel: Granátové jablko a červená měď. Smíšené v poměru jedna k dvěma. Výsledkem byla příjemná červená barva, vypadala velmi přirozeně.

Podívejte se na videozáznam Estelle o tonizačních kořenech.

Fotky před a po.

Loreal

Francouzská společnost L'Oréal je známá globální značka na trhu krásy. Paleta tónovaných šampónů má poměrně bohatý výběr odstínů, které osloví jak červené, tak i brunetky a blondýnky. Kromě kumulativního účinku tónu šampony dokonale obnovují poškozenou strukturu vlasů. Obsahuje přírodní minerály a zdravé oleje.

Vlastnosti:

Cena láhve Expert Silver začíná od 750 rublů.

Pros

 • Hladká barva.
 • Snadno se umýt.
 • Komplex vitaminů v kompozici obnovuje strukturu vlasů.
 • Kvalitativně odstraňuje žlutost.

Nevýhody

Jsem blonďatá, ale jako každá žena jsem chtěla, aby barva vlasů byla šťavnatější. Koupil L'oreal Gloss Color, tón "béžový". Držte 20 minut vlasů, abyste získali bohatý odstín. Barva proběhla hladce, vlasy vypadají velmi krásně. Používám šampon jednou týdně, takže tón není vypláchnut.

Fotky před a po.

Irida

Irida je na trhu od roku 1927 a specializuje se výhradně na výrobky pro péči o vlasy. Značka byla první, kdo uvolnil barvivo na vlasy v Rusku, a šampony byly oficiálně dány statusu GOST.

Vlastnosti:

Cena Iridy-M činí 69 rublů za tři sáčky po 25 mililitrech.

Pros

 • Neškrábe vlasy.
 • Velký výběr odstínů.
 • Nízká cena.

Nevýhody

Moje přirozená barva je světle hnědá, ale od věku 17 let jsem byla malovaná blond. Po dalším obrazu jsem si uvědomil, že chci něco nového, červené. A šel jsem do obchodu pro Iridu. Barva je přirozená a nasycená. Stín se odmyje dlouhou dobu a nevymaže se od vyčištěných konců ke konci.

Podívejte se na video o tom, jak se Irida dokáže vypořádat s tónováním žlutých vlasů.

Capus

Značka Kapous se objevila na ruském trhu v roce 2001 a získala popularitu u lidí všech věkových kategorií. Společnost se specializuje na výrobu kosmetiky pro tělo a vlasy.

Šampony Kapus Tint ze série Life Color jsou určeny především k obnově suchých a křehkých vlasů.

Vlastnosti:

Cena šamponu začíná od 379 rublů za 200 mililitrů.

Pros

 • Ekonomická spotřeba šamponu.
 • Jasné odstíny.
 • Neobsahuje amoniak a oxidanty.

Nevýhody

 • Suší vlasy.
 • Nebarví přes šedé vlasy.

Dobrý způsob, jak udržovat vlasy mezi skvrnami. Chrání je před spálením. Barvicí látky neprocházejí vlasy a nezničí je.

Vyzkoušel růžový odstín. Velmi jasná, nasycená barva, velmi jemně vymačkána v jemné pastelově zbarvené barvě.

Video prezentace kosmetiky Kapous.

Faberlic

Faberlic je velká ruská společnost s vedoucí pozicí v přímém prodeji. Značka vyrábí patentovanou kyslíkovou kosmetiku. Již dávno se ve firemních katalozích objevil nový produkt pro péči o vlasy - tónovaný kondicionérský šampon Krasa.

Vlastnosti:

Cena tónovacího činitele z Faberlik je 140 rublů bez slevy.

Pros

 • Nehromažďujte vlasy.
 • Poskytuje lesk a lesk.
 • Zobrazí žlutou barvu.

Nevýhody

 • Silná koncentrace kvůli tomu šampon není ekonomicky spotřebován.
 • Malý objem trubky.
 • Nezbarví vlasy v uvedeném tónu.

Neměl jsem čas na aktualizaci zvýraznění, takže jsem se rozhodl zkusit Faberlic tonizující šampon. Šampon mě potěšil. Vlasy po použití byly měkké a lesklé, zbarvily se žlutě. Trubice je bohužel velmi malá, jen natolik, aby byla malována přes vrchol hlavy.

Video o novinkách z Faberlic - tónovaný šampon 3 v 1 Krasa.

Koncepce

Německá společnost Concept nabízí široký výběr produktů pro péči o vlasy. Na druhé straně výroba kosmetiky v Rusku činí levnou. To přispívá k popularitě značky mezi obyvatelstvem.

Vlastnosti:

Concept šampon je k dispozici od 275 rublů na 300 ml lahvičky.

Pros

 • Neutralizuje žloutnutí.
 • Příjemný ušlechtilý odstín.
 • To dává vlasům lesk.
 • Ekonomické použití.

Nevýhody

Šampon odstraňuje žloutnutí dobře a dává vlasům krásný stříbrný odstín. Bohužel vlasy suší, ale ošetřují je masky a kondicionéry. Používám to už rok. Celkově se mi to líbí.

Fotky před a po.

Tabulka: který šampon je nejlepší?

Souhrnná tabulka hodnocení a charakteristiky prezentovaných šamponů vám pomůže snadno vybrat správnou značku.

Paleta barev

Paleta barev tónovaných šamponů je dnes různorodá a přístupná majitelům různých odstínů vlasů. Tónovací šampon vám umožňuje nasytit vlasy a hloubku.

Pro světle hnědé vlasy se doporučuje rozsah béžových odstínů. Zdůrazňuje a osvěží barvu.

Pro brunety perfektní zrzka a všechny její variace. Asy tint přináší příjemný chlad a extra lesk.

U červené barvy je mnoho červených odstínů: je to světle oranžová a tmavá měď.

Nejlepší tónovaný šampon pro blondýnky

Pro ty, kteří hledají perfektní šampon pro blondýnky, je Matrix So Silver ideálním řešením. Purpurová barva šampon neutralizuje žlutost, dává vlasům vznešený arktický odstín, zachovává hedvábnost.

Náklady na šampon se pohybují kolem 545 rublů.

Nejlepší tónovaný šampon pro brunety

Které je lepší vybrat šampon tmavovlasé krásy? Pro tmavé vlasy je profesionální šampon Blinding Brunette od značky Lee Stafford perfektní. Prostředky dobře hydratují, vyživují a přidávají světlejší tón na kadeře.

Náklady na produkt začínají od 497 rublů.

Nejlepší tónovaný šampon pro šedé vlasy

Cutrin Reflection Silver Shampoo je perfektní řešení pro šedé vlasy. Vlastní speciální stříbrné barvivo, nástroj se vyrovná s přechodem mezi šedými a pigmentovanými vlasy. Šampon navíc dodává vlasům lesk a objem.

Průměrná cena Reflexion Silver Shampoo se pohybuje v rozmezí od 680 do 750 rublů.

Jak používat tampónový šampon

Skutečná otázka pro ty, kteří se rozhodli provést změny ve svém vzhledu, aniž by obětovali vlasy: jak používat tampón pro vlasy?

Aby se zabránilo nerovnoměrnému rozložení tónu ve vlasech, doporučujeme předem umýt hlavu běžným šamponem, dobře opláchnout a vysušit ručníkem. Dále se celý šampon nanese rovnoměrně po celé délce vlasů. Nástroj musí být šlehaný do pěnivého stavu a držet na hlavě čas uvedený v pokynech. Nezapomeňte: čím déle zůstane šampon na hlavě - tím intenzivnější a sytější je odstín.

Kde mohu koupit?

Tónovací šampony jsou k dispozici v kosmetických obchodech, lékárnách a specializovaných internetových obchodech.

Nabízíme následující možnosti nákupních míst:

 • Lékárna "EApteka.ru". Po zadání objednávky jsou k dispozici samoobslužné volby od 153 lékáren ve městě Moskva nebo doručení na zadanou adresu.
 • Shop profesionální kosmetika pro péči o vlasy "Shophair", která se nachází na adrese: st. Friedrich Engels, dům 60, s. 1, kancelář 601, 1. patro, Moskva.
 • Obchod "Caramel", který se nachází na adrese: Malý Golovin Lane, 5, Moskva.

Top 5 profesionální vlasové šampony

Kritéria pro výběr vysoce kvalitního tonizujícího vlasového šamponu

Tónovací šampon - nástroj, který slouží ke změně barvy vlasů bez dalšího zničení, což se děje při použití amoniakálních barviv. Mnoho žen, které chtějí změnit svůj obraz, čelí otázce, jak si vybrat dobrý výrobek, který nepoškozuje vlasy.

Při výběru tónového vlasového šamponu nezapomeňte věnovat pozornost jeho složení:

 • Jako součást vlasového tonika by neměl existovat ani peroxid vodíku, ani alkohol ani velké množství amoniaku (narušuje strukturu vlasů, v důsledku čehož se stávají křehkými a vypadávají).
 • Šampon musí obsahovat bylinný extrakt. Tím se zlepší pouze stav vlasů.
 • Doporučuje se vybrat výrobky, které obsahují efekt biolaminace.

Také při výběru odstínu tonizujícího vlasového šamponu byste měli zvážit původní barvu vlasů. Například brunetky nebudou dělat světlejší tonikum, protože účinek použití prostředků nebude. Vždy byste se měli podívat na barevný graf na obalu.

Jak vybrat ten správný odstín pro blondýnky a brunety

Důležitým faktorem při výběru odstínu tónovaného šamponu je barevný typ vzhledu.

Ideální studené odstíny blond, světle hnědé (zejména světle hnědé). Dívky tohoto typu barev jsou často bledé, s černými, šedými, modrými a modrými očima. Hlavním pravidlem není dávat vlasům teplé, zlaté odstíny.

Podzim

Jasné, teplé, bohaté barvy. Barevná schéma může začít ze zlaté blond a končí jasně červené barvy. Dívky tohoto typu barvy, často se zelenými nebo hnědými očima, mají teplý tón pokožky a pihy.

Většinou chladné odstíny. Ideální tmavé vlasy. Dívky tohoto typu barvy mají často bílou kůži a tmavě hnědé, hnědé, šedé oči. Odborníci doporučují, aby se zabránilo světlé barvě vlasů a vybíraly gaštanové nebo popelovité odstíny.

Jaro

Tónovaný šampon s odstíny zlaté nebo červenavé (karamel, měď, ořech) je ideální pro dívky s jemným jarním typem barvy.

"Jarní" dívky budou čelit teplým měkkým odstínům. Kadeřníkům se doporučuje vyhýbat se šedým a šedým tónům, protože kvůli nim se obličejové rysy ztlumí.

Při výběru odstínu byste měli vzít v úvahu přirozenou barvu vlasů, protože doporučení pro blondýnky a brunety budou odlišné.

Pravidla tónování pro holky

Blondýnky si musí pamatovat, že na blond vlasy bude odstín tonizujícího šamponu nasycený a bude trvat déle. Pokud dostanete nepředvídatelný výsledek, musíte si zakoupit speciální nástroj, který odstraní odstín odstínovaného šamponu.

Opravdové vlasy často čelí takovému problému jako žluté vlasy. Chcete-li ji odstranit, můžete si koupit speciální neutralizační gel nebo použít tonizující šampon.

Dokonale odstraňuje žlutost tonikum "Rocolor". Má chladnou fialovou barvu, která neutralizuje žlutou barvu. Hlavním pravidlem pro blondýnky není přehánět, aby se vlasy nestaly šedé.

Dávejte pozor! Příliš jasný odstín tonizujícího vlasového šamponu nemusí úplně vymýtit blond vlasy.

Tmavovlasé dívky

Brunetky v tomto případě byly méně šťastné, protože tonikum nepomůže k dosažení kardinálních změn a nezmění vlasy, ale bude moci přidávat do vlasů téměř nepostřehnutelný odstín.

Doporučuje se zvolit šampónový karamel nebo červenavý odstín. Budou schopni zdůraznit přirozenou barvu vlasů a zvýšit hlubší odstín.

Jak používat šampón na vlasy (stínování)

Tónování šamponu vyžaduje přísné dodržování všech pravidel tak, aby výsledek nezklamal a nemusíte znovu vlasy opravovat.

Před provedením postupu se ujistěte, že máte k dispozici všechny potřebné nástroje: malý kontejner, rukavice, speciální kartáč na barvení, hřeben s jemnými zuby.

Proces barvení se skládá z následujících kroků:

 • Nejdříve je třeba umýt vlasy šamponem a balzámem. Je to nutné pro jednotné použití, protože voda neumožňuje rychlé vstřebávání tonizujícím prostředkem, takže odstín vlasů bude stejný.
Mnoho tónových šampónů pro vlasy lze aplikovat na suché a mokré vlasy. Ale ve druhém případě bude nástroj aplikován rovnoměrněji a bude méně rozšířen.
 • Dále byste měli vlasy vyschnout bez vysoušeče vlasů a aplikovat produkt kartáčem.
 • Počkejte tak dlouho, jak je uvedeno na obalu, protože každý dabingový šampon působí jinak.
 • Umyjte teplou vodou.

Pokud byl výsledek neúspěšný, je několik tipů, které vám pomohou zbavit pigment rychleji:

 • Umyjte vlasy šamponem několikrát pomocí kondicionéru.
 • Použijte kefír na vlasy a počkejte 2 hodiny. Kvůli kyselému prostředí se efekt tónování šamponu rychle umyje.
 • V obchodech je spousta produktů určených k odstranění odstínu od vlasů.

Top 5 nejlepších profesionálních vlasových šamponů

Název: "Tonic"

Vlastnosti použití tonika se liší od všech ostatních tónovaných šamponů v bohaté škále odstínů.

Po použití tohoto nástroje můžete získat modré nebo růžové vlasy, takže při aplikaci na vlasy musíte být opatrní a ujistěte se, že používáte rukavice pro barvení. Také je třeba si uvědomit, že když dojde k styku s akrylovým nebo smaltovaným povrchem, produkt zanechá skvrny.

Při barvení tonikem se doporučuje zabránit znečištění jiných oblastí pokožky rozmazáním speciálním olejem nebo krémem.

Většina recenzí naznačuje dlouhodobý účinek léčby: pokud jsou normální tónované šampony vypláchnuty po 1-2 týdnech, pak tonikum si může uchovat barvu po dobu až 4 týdnů. Další výhodou je přítomnost speciálního mycího tonika "Rekolor".

Musíte si vzpomenout! Pokud přehnáte nádech modré nebo fialové barvy, můžete získat šedé nebo modré vlasy.

Cena: 80-100 rublů. Výrobce: ROCOLOR.

Jméno: L'oreal professionel

Vlastnosti: Tento tónovaný šampon je nejlepším ze všech ostatních značek. L'oreal professionel se po barvení perfektně zbaví žloutnutí vlasů a má samostatnou řadu odstínů barvy pro barvení tmavých vlasů.

Jedinou nevýhodou je vysoká cena produktu, stejně jako tento výrobek je obtížné najít v obchodech. Výhody tohoto tonika, podle recenzí v síti, jsou dobrým výsledkem a péče o vlasy. Nevýhodou je cena.

Cena: od 400 rublů. Výrobce: L'oreal Paris.

Tampónový šampon "Irida"

Mezi rysy vyniká, že nástroj dokonale neutralizuje červený a žlutý odstín.

Velkou výhodou je cena, která je mnohem nižší než výše uvedené balzámy, ačkoli kvalita tohoto produktu není nižší než drahé tónované šampony - 60-80 rublů.

Zpětná vazba na tento balzám je pozitivní. Irida má nízkou cenu, v krabičce jsou 3 sáčky, které jsou dostatečné i pro dlouhé vlasy, barva klesá rovnoměrně.

Také efekt se nemůže radovat, protože po jedné aplikaci je výsledek jasně viditelný.

Buďte opatrní! Ve složení tohoto nástroje je alkohol a čpavek, který může vést k křehkým vlasům a děleným koncem.

BONACURE COLOR ULOŽIT STŘÍBROVÝ šampon Tint od firmy SCHWARZKOPF PROFESSIONAL

Vlastnosti: je určen pro šedé vlasy nebo vlasy barvy blond. Má schopnost neutralizovat žluť. Rovněž leží na vlasu, bez skvrn.

Nevýhodou tohoto výrobku je po aplikaci suché vlasy, proto byste měli použít balzám. K dispozici jsou jak pozitivní, tak i negativní recenze.

Výhody produktu jsou jednotné barvy a trvání barvení (profesionální dabingové šampony mají tendenci udržovat barvu a zabraňovat tomu, aby přirozená barva vlasů byla nudná) a nevýhodou je suchost a cena výrobku.

Cena: 400-450 rublů.

Tampónový šampon Radiance barvy od firmy Rocolor

Vlastnosti: nepřechází do struktury vlasů a vytváří laminovací film. Jasná barva nezkazí vlasy a dokonce zlepšuje jejich stav.

To znamená 2v1: lamináty a dodává lesk, jako masku; barvení vlasů. Mezi výhody recenzí je patrné, jaké jsou náklady na prostředky a šetrný účinek na vlasy.

Tónové šampony na vlasy - L'Oreal, Estelle, Capus, Irida, Rocolor a další

Pro změnu barvy vlasů není nutné používat barviva nebo jiné drsné chemikálie. Tamponový šampon je vynikající alternativou k těmto kosmetickým výrobkům. Současně vykonává několik funkcí, díky nimž se mezi dívkami rozšířila.

Silné a slabé stránky

Tamponové vlasové šampony jsou inovativní produkty péče o vlasy, které zahrnují nejen složky detergentů, ale chemické barviva. Díky tomu kudrlinky mění barvu přímo při mytí hlavy. Je třeba poznamenat, že pro kadeře nejsou vždy bezpečné - mohou to být sírany, čpavek nebo dokonce peroxid vodíku.

Aby se snížila škoda způsobená šamponem, výrobce často obohacuje svůj výrobek o bílkoviny, keratin, různé vitamíny a další živiny.

Výhody barvivových šamponů:

 1. Může být užíván během těhotenství. Koncentrace chemikálií v tomto výrobku je výrazně nižší než u klasických nátěrů. Z tohoto důvodu činidlo nepronikne do pokožky;
 2. Můžete vlasy vlasy šamponovat častěji než s barvivem. Tato kosmetika je určena pro časté používání, takže můžete tento výrobek bezpečně používat jednou týdně;
 3. Účinně odstraňuje žlutost a barvy na šedých vlasech. Také tento kosmetický výrobek umožňuje vyhnout se pravidelným odstínům barev amoniaku;
 4. V závislosti na výrobci a složení, tónovaný šampon může být použit jak pro přirozené blond vlasy, tak pro melirovannyh tmavé, šedé nebo červené.

Jak je tónovaný šampon škodlivý:

 • Vzhledem k síranům v kompozici (které jsou přítomny v každém šamponu tohoto typu) jsou vlasy velmi suché. To nepříznivě ovlivňuje stav jejich špiček, může přispět k rozbití a srážení;
 • Některé typy šampónu mají vlastnost nerovnoměrného opláchnutí z hlavy. Výsledkem je několik odstínů na vlasy najednou, které vypadají zcela neestetické;
 • Nemůže být použit jako čisticí prostředek. Mělo by být poznamenáno, že namaluje přesně původní barvu, ale nemůže dokonce osvětlit ani tón. Kompozice není tak agresivní součásti.

Jak používat a vypláchnout

Před zahájením procedury je třeba připravit nekovovou misku, ve které bude roztok, rukavice a hřeben smíchány. Prostředky lze aplikovat jak na suché, tak na mokré vlasy.

Vezměme v úvahu použití tampónového šamponu doma pomocí příkladu Rocola s laminačním efektem (od výrobce Tonic):

 1. Tento nástroj je rozdělen do tří sáčků, jak se nazývají, sáčků. Můžete použít šampon přímo z nich nebo nalít jejich obsah do nádoby a promíchat tam balzám;
 2. Abyste mohli správně aplikovat nástroj, musíte použít hrubý hřeben, protože jednotnost barvení je velmi důležitá. Také na kořenech je třeba aplikovat více směsi než na špičky;
 3. V závislosti na tom, jaký výsledek je potřeba, musíte zvolit čas expozice. Kosmetika této značky může být udržována na vlasy od 20 minut do 60 let;
 4. Poté začíná proces propláchnutí. Jakmile pěna získá určitou barvu, musíte ještě jednou umýt hlavu vodou.
Foto - výsledek zbarvení vlasů

Zvláštní pokyny jsou nutné pro vyprání šamponu. Skutečnost spočívá v tom, že tento nástroj také zanechává stopy na oblečení a pokožku, a proto se doporučuje používat při vyprání mýdlo nebo gel. Chcete-li co nejúčinněji odstranit průchodné barevné pigmenty z kadeří, doporučujeme vám, abyste k nim jednorázově použili jednoduchý šamponový kondicionér.

Foto - Před a po zbarveném šampónu

Tipy, jak používat barevné šampony:

 • Mnoho druhů lze aplikovat na suchou a mokrou hlavu, ale ve druhém případě se agent rozloží méně. Bonjour, Davines ALCHEMICKÝ ŠAMPON pro přírodní, Giovanni Perfectly Platinum je rozmazaný na suché vlasy;
 • Současně je pigment výraznější na vlhkých vlasech. Je třeba poznamenat, že výrobce doporučuje používat pouze tyto produkty (Brelil Professional Hi-Co Plus, Colorianne Hi-Co Plus Plus Dark Blonde a Estel Curex Color Intense);
 • Po vymytí kosmetiky je nutné použít masku nebo hydratační balzám, jinak by špičky byly přehnané.

Hodnocení prostředků v tabulce

Zvažte nejpopulárnější produkty tohoto typu:

 1. Shade šampon Irida pro blondýnky. Známý nástroj, který používali naše babičky. Je charakterizována poměrně širokou paletou a bezpečností kompozice. Na rozdíl od četných analogů, barvicí pigmenty klasiky IRIDA M nepronikují do hlubších vrstev vlasů, ale zůstávají na povrchu, což má pozitivní vliv na stav kudrlin. Můžete si zvolit odstíny, doporučujeme je aplikovat pouze na přirozené nebo barvené blond vlasy. Irida získala svou popularitu také proto, že její paleta obsahuje takové barvy jako růžová, ametystová, modrá a další. Fotografie - Irida M
 2. Estelle ottenochny šampon (Estel Solo Ton) - jeho široká paleta barev umožní zvolit tón i pro barvené vlasy. Aplikace pro tmavé kroužky je možná. Paleta obsahuje 18 odstínů, které při malování nedávají žlutý nebo fialový odstín. Jeho nevýhody spočívají v tom, že silně jí do pramenů, stín je viditelný i po 20 promývání. Foto - Estel Solo Ton
 3. Profesionální šampon-balzám Kapus (Kapous Professional Life Colour) je dobře známý barevný výrobek s kyselinami. V podstatě tato značka nabízí přírodní odstíny - měď, červenou, hnědou, tmavě hnědou. Bílé barvy pomáhají odstranit žlutost a řešit problém šedých vlasů. Speciální praní není zapotřebí, stačí si umyt vlasy pouze čtyřikrát. Foto - Kapous Profesní život Colorn
 4. O šamponech LOreal Professionnel Gray a L'OREAL Gloss Colour kontrastní šampon na ženských fórech jsou velmi pozitivní recenze. Měl by být používán pouze na mokré vlasy, aby se dosáhlo požadovaného výsledku (bez ohledu na původní barvu), produkt se po 3 minutách vyprchá z vlasů. Fotky před a po show ohromující výsledky: stříbrný a perlový blond bez náznaku žlutosti. Foto - L'OREAL Gloss Barva
 5. Wella Pro série COLOR. Foto - Wella Pro série COLOR
 6. Tonic ROCOLOR - rozpočet a jeden z cenově nejvýhodnějších šamponů, které dodávají odstíny. Foto - Tonic ROCOLOR

Tyto tónované šampony jsou nejoblíbenější a nejúčinnější. Ale kromě nich jsou v prodeji desítky dalších produktů. Navrhujeme zvážit tabulku přehledů:

Pro Více Informací O Suché Vlasy