logo

Výběr trimru pro ořezávání obočí

Trimmer je zařízení pro odstraňování nechtěných vlasů v obočí, uších, nosu, oblasti bikin a dalších obtížně přístupných oblastech těla. Jedná se o kompaktní zařízení s podlouhlým tvarem, na jedné straně se nacházejí pohyblivé lopatky.

Po použití pinzety, nití, vosku mohou lidé s citlivou kůží mít podráždění a po trimru mohou být tyto účinky vyloučeny. Můžete si dát obočí do pořádku oříznutím délky vyčnívajících a dlouhých chloupků.

Pokud navštívíte kosmetiku, pak před dalším zasedáním s trimerem můžete provést nepatrnou korekci, a to nejen obočí. Toto zařízení dokáže vypořádat se s dlouhými i velmi krátkými chloupky a může růst rychleji než ty, které jsou odstraněny pinzetou.

Obsah

Hlavní typy trimrů:

Všechny trimery jsou rozděleny na samčí a samičí, mechanické, elektrické, mají různé konfigurace a další funkce - různé typy trysek, mokré čištění, samoostřící nože atd. Dále budeme stručně prozkoumat hlavní rozdíly:

Muž a žena

Trimry pro muže pomáhají péče o knírek, vousy, obočí a také se zbavují vlasů na těžko přístupných místech (nos, uši).

Ženské trimery často doplňují epilátor. Samotné trysky jsou podobné, ale liší se velikostí. Pro korekci obočí jsou vhodné i ženské a pánské trimmery.

Některé z nich obsahují různé trysky pro výběr tvaru obočí. Trysky přicházejí od 3 do 8 mm a ty, které dělají všechny chloupky stejnou délku.

Ruční (mechanické)

Jsou vhodné, protože nevyžadují napájení, jsou mnohem levnější než elektrické. Existují modely, které vypadají jako holicí strojky s hřebenem nebo nůžkami, je zde složitější mechanismus. U složitějších modelů je pohyb lopatek zajištěn mechanickou prací rukou (jako u starých strojů).

Jediným upozorněním je, že se musíte naučit používat takový trimr, jinak riskujete, že se dostanete daleko od očekávaného výsledku.

Ale co je napsáno o mechanických trimrech jejich majitelů:

"Dlouho jsem se zabývala rostoucím obočím. Jeden roste na délku, druhý na šířku. Obecně, potíže. Z oškubání pomocí pinzety jsou žárovky poškozeny a chloupky se zhoršují. Chůze s asymetrickými obočím není také volbou.

Proto často pomáhá mechanickému trimru. To opravdu odstraňuje chloupky bez bolesti a někdy rychlejší, dokonce, čisté linie. Pinzety jsou mnohem obtížnější. Nejprve je však třeba se přizpůsobit, ale není to těžké. Věc je super! "

Larisa:

"Velmi dobré nůžky. Dříve jste museli oříznout obočí hřebenem a obyčejnými nůžkami. No, není moc výhodné. A pak 2 v 1, ani jsem nepochyboval o existenci takových nůžek. Velmi pohodlné. "

Jak můžete vidět, trochu praxe, pevnou ruku a dokonce i pomocí takových jednoduchých ručních trimrů můžete přenést hrany do pořádku.

Elektrické

Práce zastřihovače v síti zajistí dlouhý nepřerušovaný provoz. Ačkoli ideální volbou by byl model s kombinovaným jídlem, které si můžete vzít s sebou všude. Kord často zasahuje do procesu korekce a zásuvky v koupelně nejsou vždy umístěny tak, aby umožňovaly pohodlné sekání vlasů.

Baterie a model s bateriemi vám umožňují používat je při cestování a na dovolené. Jejich práce trvá od 30 minut do 2 hodin, a ještě více, které zajistí plnou péči i při dlouhých cestách.

Další funkce:

V moderním světě různých sortimentů je velmi obtížné se rozhodnout, protože trimmery mají obrovské množství dalších funkcí (užitečné a ne tak), různé balení a kvalitu.

Mokré čištění

Mokré trimry umožňují umývat nože a trysky pod tekoucí vodou, což usnadňuje čištění. Někdy jsou tyto modely zcela vodotěsné.

Upozornění: Některá přídavná zařízení nemusí být navržena pro řezání mokrých vlasů, proto se během výběru seznámíte s vlastnostmi a pokyny.

Samoostřící nože

Speciální technologie používaná při výrobě čepelí. Ostření takových listů dochází během tření. Samozavírací čepele zůstávají ostřejší, i když je třeba je pravidelně vyměňovat.

Také dnes najdete modely, ve kterých je řezací jednotka s dvojitým ostřením a nízkým koeficientem tření, což prodlužuje životnost nožů pro stříhání.

Odnímatelné trysky

Trysky jsou jednou z dalších, ale velmi důležitých funkcí zařízení. S jejich pomocí se výrazně rozšiřují obzory aplikace. Díky různým tryskám může stejný trimmer provádět obrovské množství operací.

Populární typy trysek:

 • Hřeben pro knírek, obočí a vousy. Chcete-li vytvořit vousy s požadovanou délkou vlasů. Zpravidla je jejich délka regulována v širokém rozmezí - od 1 do 18 mm.
 • Hřeben pro štětiny a obrysy. Vytvoření stylové štětiny nebo 3denní vousy s odnímatelným přesným hřebenem.
 • Síťový holicí strojek pro obrysy. Po ořezání pomocí trimru můžete svůj styl dokončit pomocí holícího strojku, abyste podrobnosti vyřešili.
 • Střihač plného rozměru. Pomůže udržet tvar ostříhání, vytvoří jasné, hladké linie podél obrysu vousů nebo vytvoří perfektní štětiny.
 • Trimmer pro obrysy. Vytváří jemné čáry a podrobuje detaily.
 • Trimmer pro nos. Snadné a pohodlné odstraňování chloupků v uších a nosu díky odnímatelnému otočnému trimru.

Je pravda, že takový sortiment trysek bude k dispozici z poměrně drahých univerzálních modelů, s nimiž se dá vyřezat nejen obočí, ale obecně vše, co je možné.

Materiál a forma zařízení

Považován za dobrý trimmer na ocelové základně s keramickými noži. Jsou odolné a snadno se čistí. Tyto čepele nepotřebují mazání, ale vždy vás potěší bezchybným výkonem. Při nákupu se dozvíte o možnosti výměny nožů.

Věnujte pozornost kvalitě, neměli by být z nerezového nářadí žádné nepříjemné zápachy. Dobré zařízení není jen rentabilní investicí peněz, ale také zárukou kvalitní práce. Vyberte si modely s intenzivním a měkkým režimem provozu.

Oblíbené značky

Tam jsou firmy, které se specializují na zařízení pro výrobu zařízení pro péči o obočí, mezi nimi:

 • Philips;
 • Remington;
 • BaByLiss;
 • Valera Beauty Trim;
 • Liberty;
 • Bradex.

Tato zařízení se prodávají v obchodech s domácími spotřebiči a na internetu.

Jak používat trimmer

Je nutné pomalu používat trimmer, měl by se pohodlně položit do jedné ruky, druhou rukou můžete lehce táhnout kůži. Pohyby přístroje by měly být hladké proti růstu vlasů.

Tip: Pokud nechcete odstranit přebytečné chloupky na obočí, nakreslete tužku s předběžným obočím a pak postupujte podle postupu.

Po první fázi pokořte chloupky a podívejte se na výsledek. Pokud se někteří vyčlení z celkové délky, vyměňte trysku a přetáhněte ji na požadovanou délku. Oprava je nezbytná pro suchou pokožku jednou nebo dvakrát týdně. Použití trimru by mělo být pohodlné a bezbolestné.

Péče o zařízení, tipy a triky

Než si koupíte, uchopte přístroj za ruku, ucítíte, že váha a tvar budou vyhovovat, umístění tlačítek je pro vás. Můžete začít používat trimmer, pokud jsou všechny jeho špičky čisté a suché. Pokud několik lidí v rodině používá jedno zařízení, pak je vhodné nezapomenout na dezinfekci pracovních částí zařízení.

Po použití přístroj vyčistěte štětcem, který je součástí dodávky. Pokud jsou vaše nože keramické, můžete je odstranit a opláchnout. Vytvořte si krásné obočí s pomocí trimmer sám za pár minut v komfortním domácím prostředí!

Ořezávání obočí a metody ořezávání obočí

Trimmer je všestranné zařízení, které pomáhá zbavit se nechtěných vlasů v obličeji, rukou, na lince oblasti bikin. Pomocí tohoto přístroje můžete upravit obočí, odstranit přebytečné chloupky na horním okraji a na bradě, zbavit se vegetace v nosu a uších. A nejdůležitější je, že všechny tyto procedury jsou zcela bezbolestné! Kompaktní zařízení může mít různé typy: napájeno baterií nebo napájeno ze sítě.

Ořezávače obočí

Ženské trimování obočí je věc, která vyhrála miliony ženských fanoušků po celém světě. Nyní není potřeba uchýlit se k opravě obočí pomocí pinzety nebo nitě. Stačí stačit trimru a bude to vaše kůže dokonalá a uvolní i ty nejkratší chloupky. Trh nabízí obrovskou škálu různých trimátorů obočí. Hlavní věc je neztratit se v celé této rozmanitosti a udělat správnou volbu zařízení.

Oříznutí obočí Veet

Znamení dobře upravených dnes jsou nejen perfektní make-up, krásné nehty a hedvábné vlasy. Stejně důležité je nedostatek vegetace na těch částech těla, kde je nežádoucí. Reálným záchranářem pro ženy bude řezačka Veet Sensitive Precision, která dává pokožce hladkost a brání tvorbě podráždění.

Oříznutí obočí Veet

Veet Sensitive Precision lze použít nejen k péči o obočí. Zahrnuty jsou různé trysky, které jsou vhodné pro odstranění vlasů z nosu a uší, které se starají o oblast bikin. Díky velkému výběru trysek může být použit jak u mužů, tak i při řezání vousů a knírek. Když mluvíme o tryskách, je v sadě několik kusů:

 • oboustranná tryska odstraňuje i nejkratší vlasy, vhodné pro korekci obočí;
 • Hřebenová hlava pomůže vytvořit požadovanou délku vlasů v obočí;
 • tryska pro odstraňování chloupků v oblasti bikin;
 • hřeben, aby se vlasy upravily na požadovanou délku.

Jak používat trimmer

Sada obsahuje baterii, kartáč na čištění a kosmetickou tašku. Přístroj lze snadno vyčistit z nahromaděných vlasů. Chcete-li to provést, po provedení procedur stačí ji opláchnout pod tekoucí vodou. Trimmer Wit pro obočí má také další pozitivní strany, a to:

 • rozpočet;
 • dlouhá životnost;
 • snadná práce s přístrojem;
 • mobilní.

Trimmer Remington NE-3450

Model, který milují mnozí. Vhodné pro majitele citlivé nebo problémové kůže. Věc je, že je vybaven antibakteriálním povlakem. To vám umožní snížit tvorbu zánětu na tváři a dalších oblastech těla téměř na nulu.

Jednou z výhod je, že přístroj lze použít i ve sprše. Střihač pracující z baterií nebude pro čištění z vlasů obtížný. Udělejte to pod proudem teplé vody. Pokud jde o trysky, je několik z nich:

 • rotační hlavice určená k odstraňování vlasů na těžko dostupných místech: uši, nos;
 • 2 hřebenové příchytky, pomocí kterých můžete snadno obdarovat obočí požadovanou délkou odstraněním přebytečných vlasů na obličeji.

S tímto trimerem můžete bez problémů vytvářet perfektní obočí. Speciální tryska jemně odstraňuje vlasy, aniž by dráždily citlivou pokožku na obličeji a aniž by způsobily nepohodlí. Perfektní jako mužský trimmer. Koneckonců, může být použita pro dokonale oříznutí vousů nebo knírek, odstranění nežádoucích vlasů z jiných oblastí pokožky.

Philips trimmer HP6390 / 10 (HP6390 / 10)

Oříznutí oříznutí obočí je cvičení, které vyžaduje malé dovednosti. Chcete-li rychle zvyknout na tento postup, zvolte modely, které jsou tak snadné, jak je to možné. Jedním z těchto modelů je trimmer Philips HP6390 / 10 (HP6390 / 10). On nejen bezbolestně, ale také přesně odstraní nežádoucí vlasy na obličeji, stejně jako v oblasti bikin, podpaží. V ceně najdete:

 • hřeben trysek, který je regulován na 2 délkách;
 • kompaktní pinzety pro rychlé a jemné odstranění vlasů na obličeji;
 • měkkým kartáčem k čištění zařízení.

Kromě atraktivního vzhledu je zařízení poměrně levné. Zařízení je trvanlivé, s ním je snadné pracovat, pracuje na bateriích, má malé rozměry. To znamená, že trimmer je ideální pro cestování, protože v tašce nebude trvat delší dobu.

Jak používat trimmer obočí

Aby vaše obočí bylo perfektní, nestačí vybrat vhodný a efektivní model trimování. Potřebujete znát několik pravidel, které vám pomohou upravit obočí. Měli byste být velmi opatrní s touto oblastí, pokud používáte zařízení nesprávně, riziko ztráty vlasů, které nebyly plánované odstranit zpočátku zvyšuje.

Trimmer pro ženy

První věc, kterou musíte udělat, je vzít kosmetickou tužku a obrys obrysu kolem obočí. Ujistěte se, že je přístroj co nejpříjemnější v ruce, neklouzá, nespolupracuje při práci s ním. Teprve poté můžete začít pracovat.

 • volná ruka roztahuje oblast pokožky, s níž budete pracovat;
 • pohyb zařízení plynule, bez náhlých pohybů a růstu vlasů;
 • pokořte obočí a podívejte se na výsledek;
 • pokud jsou chloupky různé, změňte nástavbu a projděte podél linie růstu obočí;

POZOR POZOR. Neměli byste zvlhčit pokožku před zahájením léčby, měla by být suchá a očistná od krému a jiných kosmetických prostředků.

Po použití trimru

Recenze trimmerů na obočí ukazují, že je to skvělá alternativa ke všem otravným pinzetám. Trimmer je nejen snadné použití, ale také pomáhá zbavit se nechtěných vlasů během několika minut. Postup je bezbolestný, nezpůsobuje nepříjemné pocity a je vhodný pro majitele všech typů pleti.

Jak pečovat o zařízení

Čím správnější a pečlivější je péče o zařízení, tím delší bude trvat. Po každém postupu odstraňte nechtěné vlasy, doporučujeme dezinfekci trimru. Pro tento perfektní Miramistin nebo peroxid vodíku.

Přístroj důkladně vyčistěte z nahromaděných vlasů. K tomu je k dispozici speciální měkký kartáč pro každý trimmer. Pokud má přístroj keramickou čepel, může být vyčištěn pod tekoucí teplou vodou. Nepoužívejte žádné mycí prostředky.

Čas prochází a pokrok nezastaví. Namísto všech obvyklých pinzet je nahrazeno ženské trimmer obočí, který má mnoho trysek a pomáhá vytvářet obočí jakéhokoli tvaru, délky a tloušťky. Nebojte se experimentovat a vyzkoušet něco nového v péči o sebe.

Jak používat trimmer obočí?

Přirozené obočí jsou v módě, a zatímco tento trend je přítomen, dívky se snaží, aby se s ním ve všech směrech. Někteří používají obvyklé pinzety, jiní pravidelně navštěvují kosmetiku, zatímco jiní vybírají trimery. Tento nástroj pro vytváření atraktivních tvarů obočí je jednoduchý a pohodlný. Zjistěte, proč má trimmer mnoho výhod.

Co je trimmer: princip fungování

Na první pohled si možná myslíte, že je to obyčejné kuličkové pero. Zařízení má opravdu podlouhlý tvar, takže je pohodlné jej držet a pracovat s ním je rychlé a snadné.

Účelem zastřihovače je odstranění nechtěných vlasů na obličeji. To se liší od obyčejných pinzet nebo třídění tím, že nevytahuje vlasy, ale jemně řez. V tomto případě necítí nepříjemné pocity, protože je odstraněna pouze viditelná část obočí, kořeny vlasů zůstávají na svém místě.

Typy třísek: jak se liší

Ořezávače obočí jsou vytvořeny pro ženy a muže. Ty se vyznačují skutečností, že se také používají pro odstranění chloupků v dolní části obličeje (vous, knírek, nos) a za ušima, stejně jako pro opravu vlasů.

Ženské trimery jsou vyrobeny s ohledem na jemnou a citlivou pokožku. Typicky mají takové modely mnoho příloh, takže každá žena může pro sebe vytvořit přesně tvar obočí, který je vhodný pro její typ obličeje. Trysky pro korekci vám pomohou dát obočí stejnou délku, můžete je také upravit - od 3 do 8 mm.

Trimry se liší podle druhu práce:

 • z baterie. Tato volba je vhodná pro cesty, protože je mobilní. V průměru může pracovat bez dobíjení asi 1 hodinu, což stačí k dokončení postupu po několik týdnů;
 • ze sítě. Tato zařízení pracují pouze ze zásuvky a jsou zobrazována těm, kteří stráví spoustu času na opravu.
 • kombinované možnosti. Nejpraktičtější nástroj, protože může fungovat jak ze sítě, tak z baterií (akumulátory). Stroj je vhodný pro použití doma i na silnici.

Jak vybrat perfektní trim?

Chcete-li koupit dobrý trimmer, který může zlepšit vzhled obočí, musíte věnovat pozornost nejen jeho designu a modelovým nákladům, ale také kvalitě materiálů, které výrobce používá. Nejlepší volba - nerezové spotřebiče. Těleso nástroje může být vyrobeno z plastu, dělá výrobek praktický, levný a snadný, i když snižuje jeho pevnost.

Přístroj na korekci obočí by se měl pohodlně vejít do ruky a snadno se používat. Můžete to odhadnout pouze pokusem, který vás osobně drží. Pokud je nákup plánován v internetovém obchodě, není bolest pečlivě prozkoumat recenze jiných kupujících. Můžete také sledovat recenze vašich oblíbených modelů.

Při výběru nástroje byste měli věnovat pozornost přítomnosti dalších možností. Můžete si zakoupit model s pouze jednou funkcí - korekce obočí nebo zvolit zařízení, například s tryskami pro oblast bikiny. Dívky by neměly kupovat vyžínače určené výhradně pro muže, neboť obvykle nemají speciální nástavce pro citlivou pleť a jsou určeny hlavně k odstranění tvrdých mužských vlasů.

Silné a slabé stránky

Trimry mohou používat všechno, ale pro dívky s obzvláště citlivou kůží je tento nástroj nepostradatelný. Nezpůsobuje podráždění na obličeji a nepoškozuje pokožku. Ale to není jediná výhoda stroje.

Hlavní výhody trimmer obočí:

 • schopnost získat stejnou délku chloupků, což pomáhá dát obočím dobře upravený vzhled;
 • rychlá a snadná korekce, pokud ještě nenastala doba návštěvy kosmetičky;
 • absolutně bezbolestný postup;
 • doporučeno pro majitele citlivé pokožky náchylné k zánětu;
 • minimální čas pro osobní péči;
 • snadné učení se s nástrojem;
 • jednoduchá péče o zařízení;
 • kompaktní rozměry - zařízení můžete vždy držet v ruce.

Hlavní nevýhodou trimera je krátkodobý účinek - oříznuté chloupky se zvětšují mnohem rychleji, než se trhají. V zásadě musí být postup opakován za 1-2 dny.

Jak používat?

Podrobné pokyny pro použití trimru neobsahují složité akce:

 1. Připojte zařízení do elektrické zásuvky, pokud je napájeno střídavým proudem.
 2. Zvedněte trysku.
 3. Vytvořte řadu obočí tužkou, abyste usnadnili zjistit, které chloupky se odstraní.
 4. Prstem utáhněte kůži na čelo, jemně holí vlasy s přiloženým zařízením. Nejlepší je snížit růst chloupků, začínat od vnější hrany a přesunout se k nosu.
 5. Po dokončení procedury opláchněte obočí a posuzujte kvalitu práce. Pokud je to nutné, vyrežte nedokonalé oblasti.
 6. Po ukončení procedury se doporučuje použít prostředek ke zpomalení růstu vlasů na pokožce.
 7. Vyčistěte a následně promývejte trimr. Vložte jej do stojanu (pouzdro).

Přehled jednoho z populárních trimmerů Veet Sensitive Precision.

Zařízení péče

Po zakoupení zařízení nezapomeňte, že zařízení vyžaduje úplnou péči s častým používáním. Po nanesení trysky a ostří stroje doporučujeme vypláchnout vodou, vysušit nebo otřít suchým a dezinfikovat, například s peroxidem vodíku.

Je žádoucí vyčistit nástroj po každém postupu - k tomu je v balení většiny modelů zahrnut speciální kartáč. Nejlepší je uložit zařízení do pouzdra.

Hlavní výrobci: recenze modelů

Trimry vyrábějí řadu výrobců zařízení, vzhledem k rostoucí popularitě těchto zařízení. Pro spotřebitele jsou speciální poptávky modely od takových známých společností jako Remington, SATURN, Veet, Philips, Braun a další.

Souprava pro opravu obočí řady MPT4000 od společnosti Remington zahrnuje několik příloh a kleští pro správné provádění postupu. Zařízení jsou vybavena vestavěným osvětlením, které usnadňuje práci při odstraňování chloupků.

Český výrobce SATURN má střihač ST-HC8023, který také obsahuje příslušenství pro stylování vousů a knírek. To umožňuje, aby nástroj používal rodinný pár. Model pracuje z baterie, je vyroben ze silné oceli a trvanlivost se liší.

Známý výrobce Veet nabízí zákazníkům kompaktní a elegantní trimovací stroj Sensitive Precision. Má 3 trysky - trimmer, hřeben a také čepel pro odstraňování zbytečných chloupků. Napájení je dodáváno z baterie. Součástí balení je také taška a kartáč pro čištění zařízení.

Vyžínačka Philips NT 3160/10 je vyrobena z plastu a vybavena čepelemi z nerezové oceli. Hlavními výhodami modelu jsou jemné odstranění vegetace nad rty a v oblasti obočí, možnost odříznutí tvrdých mužských vlasů v nosu a uších, tichá, nezahřívá během provozu. Zahrnuje dvě vyměnitelné trysky, napájení - z baterie.

Tmavý plastový trimmer PT 5010 Přesnost od výrobce Braun je 2 trysky pro korekci délky chloupků od 0 do 8 mm. Zařízení je napájeno bateriemi a je vhodné nejen pro korekci obočí, ale i pro stylování bradou a bocní strany. Zařízení je ergonomické.

Kde koupit kvalitní zařízení a přibližné ceny

Můžete si zakoupit střihač pro obočí vynikající kvality v oficiálních zastoupeních výrobců, stejně jako v běžných prodejnách nebo v internetových obchodech. V prvních dvou případech je výhodou, že přístroj může být podrobně zobrazen a držen ve vašich rukou. Když si však koupíte na internetovém obchodě, můžete obvykle ušetřit, protože ceny v nich jsou atraktivnější.

Přibližná cena modelů Trimming od výrobce Remington: MPT 3800 - od 1.100 rublů, MPT 4000 - od 1550 rublů, NE 3455 - od 2500 rublů. Pro porovnání, stojí Veet Sensitive Precision Trimmer od 1,450 rublů. Společnost Philips má rozpočet i drahé modely: NT 9910/30 - z 790 rublů, HP 6390/10 - z 1290 rublů, NT 3160/10 - z 1700 rublů. Braun trimery stojí - PT 5010 Precision - 1250 rub., Silk-Epil FG 1100 - od roku 1950 rub.

Ořezávač obočí - jednoduchý nástroj, který není obtížné vybrat, ale později jej uplatnit. Zakoupením vysoce kvalitního zařízení dostanete z jeho použití pouze pozitivní dojmy, zatímco vzhled obočí bude perfektní a přirozený.

Jak používat trimmer obočí - recenze a videa

Postup pro opravu obočí a poskytnutí ideálního tvaru je poměrně náročný a vyžaduje určitý čas. Ale co dělat, když je třeba naléhavě opustit dům, a v blízkosti obočí vzrostlé chloupky vystupují zrádně? Pak záchranný stroj nazvaný trimmer přijde k záchraně ženy.

Podstata postupu pro oříznutí obočí

 • Bezpečnost je nejdůležitější - pracovní trimmer bez řezů a bez podráždění dovoluje ženě, aby neztrácela čas, čeká na okamžik, kdy začne červené zbytky po skončení procedury.
 • Dokonalý vzhled se získává okamžitě po vypnutí stroje, aby se odstranily nežádoucí vlasy.
 • Trimmer zcela nenahrazuje pinzetu. Ale velmi usnadňuje práci při vytváření ideální a přirozené architektury obočí.

Typy trimic obočí, uší a nosu

Ženy obvykle kupují trimru pro obočí a další těžko dostupné místa, jako je oblast bikin, a ušní a nosní pomůcky jsou často zakoupeny pro milované muže.

Trimry (nebo styly) jsou profesionální nebo domácí. První jsou dražší a jsou určeny pro dlouhé hodiny nepřetržité práce. Domácí spotřebiče jsou pro dámské ruce mnohem menší a ergonomické. Někteří výrobci kosmetických a ošetřovacích prostředků vyrábějí pod svou značkou trimmery na obočí. Tyto stroje se podobají malé pero, jsou lehké a malé, pohodlné na silnici, na dovolené nebo v nouzových situacích. Pracujte zpravidla nezávisle na bateriích.

Trimery domácnosti jsou mnohem masivní, ale spolehlivější a všestrannější. Mají širokou sadu trysek a tyto stroje zpravidla pracují z baterií, což značně prodlužuje čas zařízení. A ekonomický faktor, pokud jde o nedostatek potřeby neustálého nákupu baterií, také nelze vyloučit.

Jak používat trimmer obočí

 1. Pro úplné odstranění chloupků zajistěte požadované uchycení.
 2. Zapněte zařízení.
 3. Jemně přiveďte požadovanou oblast obočí. Držte rukojeť paralelně s vlasovou čárou.
 4. Procházka kolem místa proti růstu vlasů, v případě potřeby - zvedněte obočí prstem druhé ruky pro pohodlí a bezpečnost.
 5. Ujistěte se, že řezací tryska nezavazuje řapíky. To se stává a pokud obočí rychle vzrůstá, bude obtížné rozdělit se na řasy.
 6. Vypněte zařízení a vyměňte nástavec a ořízněte požadovanou délku vlasů. Proveďte práci a vyhodnoťte výsledek.
 7. Pokud se ujistíte, že jsou získány perfektní obočí, přístroj vypněte.
 8. Odstraňte přílohu a vlasy vyčistěte speciální štětkou, která se obvykle prodává v sadě. Keramické nože umyjte vodou. Listy z ušlechtilé oceli je třeba olejovat. Takže budou trvat déle.
 9. Zbytky vlasů kartáčujte ze samotného přístroje a zabalte jej do pouzdra až do příštího času.

Korekce obočí s trimerem se nedoporučuje u žen, které prodloužily obočí.

Jak zvolit zastřihovač

1. Zvolte typ čepele. Řezací kotouče jsou keramické a nerezové. První nemusí být mazány, ale velmi rychle se otupí. Ta druhá slouží mnohem déle, proto většina trimmerů je vybavena čepelemi z nerezové oceli.

2. Zvolte počet trysek. Oříznutí oříznutí obočí může být úzké pro řezání a vyrovnání a zaoblené pro holení.

3. Zvolte počet režimů ovládání. Je dobré, pokud má styler nejméně dva režimy - intenzivní a měkčí a jemnější, pro práci v nejjemnějších oblastech.

4. Zvolte typ napájení zařízení. Nejmenší a přenosné jsou zpravidla napájeny bateriemi. Je to velmi výhodné na silnici, ale nákladné za peníze. Ale měli byste se s tím vyrovnat - pro malé přístroje neexistuje žádná alternativa. Domácí trimry mohou být vybaveny baterií, která vyžaduje periodické nabíjení. Nejoptimálnější a všestrannější jsou stroje, které pracují jak z baterie, tak ze sítě 220 V.

5. Vyberte vzhled a ergonomii zařízení. Není to snadné, ach, jak hezká, ale z pohledu, jak pohodlné bude používat.

 • Bydlení Plasty musí být bez drsnosti, štěpků nebo škrábanců a bez výrazného zápachu.
 • Tlačítka a přepínací přepínače. Zkuste stisknout a podržet tlačítko na chvíli. Tlačítka zapuštěná do těla jsou extrémně nepohodlná, aby se stlačila v přítomnosti dokonce středně dlouhých hřebíků. Zkontrolujte snadnost přepínání přepínačů a regulátorů rychlosti, pokud existují. Současně zkontrolujte, jak funguje trimovač obočí a jak silné jsou vibrace z něj.
 • Hmotnost zařízení. Odhadněte váhu přístroje v ruce, protože ho budete chtít po určitou dobu držet.

Hodnocení očních ořezů

Podívejme se, jak ženy vědí, co je elektrický trimmer pro korekci obočí a jak ji používat. Zkušený odborník poskytuje cenné rady a připomínky k tomu, jak jednoduché a všestranné je oříznutí obočí.

Julia, 26 let

Nedávno jsem udělal v mém životě pravděpodobně nejužitečnější postup - pokusil jsem se rozstřikovat práškové obočí. Nejprve jsem si koupil speciální odstraňovač make-upu a pak další zařízení - trimátor obočí. Je to potěšení použít. Obrys mého ideálního obočí je nyní velmi jasný, strávil jsem několikrát s strojem a všechno je připraveno.

Natalia, 36 let

Mé obočí rostou velmi rychle, obzvláště tenké, načechrané vlasy. Co mohu odstranit pomocí pinzety, s pomocí voskových proužků bojovat se zbytky chloupků. Často však bylo nemožné je použít - kůže se zvětšila, někdy se objevila jasná růžová stopa z vosku, která neprošla několik hodin. A není vždy možné dokonale držet pás a bylo nutné pracovat s pinzety. Po všech mých potížích jsem se rozhodl koupit zastřihovač pro obočí a nikdy mě nelitoval. Ideální obraz obočí je obnoven velmi rychle a bez podráždění pokožky.

Julia, 24 let

Nedávno jsem si přečetl recenze o práškovité obočí a teď jen snít o takovém tetování. Ale slyšel jsem, že potřebují zvláštní zvláštní péči a správný make-up. A také - že korekce může být provedena pouze s trimerem pro obočí.

Katya, 22 let

Já sám jsem schopen dát správnému tvaru obočí a přivést je k dokonalému vzhledu. Slyšela jsem dobré recenze o ženském trimru pro obočí společnosti Wit (Veet). Ano, a reklama neustále volá k nákupu tohoto zařízení. Předtím jsem nepoužíval trimmery, ale tenhle mi připadal přitažlivý.

Video o tom, jak používat trimmer obočí

Pokyny od výrobce Vit (Veet), jak používat trimmer obočí. Společnost, která prezentovala ženám takové krásné a pohodlné zařízení, se věnuje výměně trysek, práci s přístrojem a péči o nože.

Autor videí říká, jak řezat ženské obočí kompaktním trimerem sama. Prokazující práci spona, hlavní se zaměřuje na takové momenty, jako je správné držení stroje, směr pohybu trysky.

Ořezáváme jako nástroj pro péči o obočí

"Nikdo nepřichází na svět s perfektním obočím" - toto prohlášení je připsáno Lindě Evangelistě, slavnému špičkovému modelu a uznávané kráse. Obočí hrají důležitou roli při vytváření obrazu, takže postup pro jejich modelování je tak v poptávce. Chcete-li odstranit přebytečné vlasy, použijte pinzetu, pinzetu, vosk a další zařízení, z nichž jeden je trimmer.

Co je to trimmer obočí

Mnozí slyšeli o trimrech, automobily jsou již dlouho používány k ořezávání krátkých účesů v kosmetických salonech a kadeřnictví. Existují speciální modely pro vousy a knír, odstranění chloupků v nosu, uších, intimní oblasti. A nyní toto zařízení pomáhá starat se o obočí.

K dispozici jsou ruční (mechanické) a elektrické trimry. Ručně vyráběné v podobě hřebenu s nožem nebo nožnicemi. Existují ještě sofistikovanější zařízení, podobně jako ruční nůžky.

Moderní verze - elektrický trimr. Jedná se o podlouhlé přenosné zařízení. Skládá se z rukojeti, uvnitř kterého je umístěn motor, a pracovní trysky s čepelí.

Rozdíl mezi trimerem a jinými zařízeními pro korekci obočí je, že se nevytahuje, ale odřezává přebytečné vlasy. Při výměně trysek můžete oříznout délku obočí nebo odstranit chloupky, které je stříhnou přímo na kořen. To je vhodné pro rychlé uklízení obočí v případě nouze, ale nezruší výlet kosmetičce.

Z vlastní zkušenosti vím, že vlasy po holení nebo řezání roste rychleji a silněji. Koneckonců, zbývající "konopí" dostane jídlo, počítané na celé vlasy. A ty odstraněné pomocí pinzety začínají růst "od začátku" od žárovky. Jsou slabší a tenčí než oholené. Pletení po holení je mnohem bolestivější. Proto se nedoporučuji používat jako nástroj pro odstraňování chloupků trimmer.

Takové zařízení je snadné používat doma. Ale za účelem použití trimmer neznamená zklamání, musí být zvoleno správně.

Co je třeba vzít v úvahu při výběru střihu pro obočí

Trimry jsou samčí a samice. Princip jejich práce je stejný, liší se designem, hmotností a počtem funkcí. Tam jsou trimery speciálně pro obočí. Tato přenosná zařízení jsou univerzální, vhodná pro muže i ženy.

Pánské přístroje jsou většinou multifunkční. Ořezávají své vousy, boky, upravují obrys na zadní straně hlavy, odstraňují vlasy v nosu a uších. Speciální tryska pro obočí nejsou všechny modely.

U ženských modelů může být nástavec obočí doplněk epilátoru. Multifunkční zařízení rozšiřují své použití, speciální jsou malé velikosti, jsou vhodné pro vás při cestě.

Náklady závisí na kvalitě, výrobci, počtu trysek, materiálu těla a ostří, další vybavení při použití.

Při on-line aukcích lze zakoupit jeden funkční trimmer za 2-4 dolary. Cena vyšších kvalitativních multifunkčních zařízení slavných výrobců dosahuje tři tisíce rublů a více.

Typ napájení

Elektrické trimery jsou k dispozici ve třech typech:

 • dobíjecí. Modely baterií jsou vhodné pro použití na silnici, na dovolené a kde není elektrická energie. Jsou mobilní, nedostatek napájecího kabelu vám umožňuje volně se pohybovat po bytě a nesmí být připojen k elektrické zásuvce. Doba nepřetržitého provozu zařízení je přibližně jedna hodina. To stačí na měsíc pravidelného používání;
 • v síti. Omezují volnost pohybu délky kabelu a umístění zásuvky. Kord zasahuje do zpracování těžko přístupných míst. Přístroje jsou určeny pro časté stacionární použití;

Materiál čepele

Čepele jsou monolitické - zabudované do zařízení - a lze je vyměnit. Pro jejich výrobu se používají dva typy materiálů:

 • oceli Ocelové kotouče jsou rychlejší a vyžadují mazání. Mohou být vyrobeny z titanového nebo diamantového povlaku. Život nožů levnějších vyžínačů je 3-4 měsíce, po kterém bude nutné zařízení vyměnit. Je výhodnější koupit modely s odnímatelnými noži a dalšími přílohami;
 • keramiky. Keramické výrobky se snadno udržují, nevyžadují mazání, zůstávají ostřejší. Pro domácí použití doporučují odborníci. Materiál je však křehký, může být poškozen, pokud byl zasažen nebo spadl, vyžaduje pečlivé zacházení.

Věnujte pozornost tělu. Vůně plastů, trhliny a škrábance mluví o špatné kvalitě materiálu, z něhož jsou vyrobeny.

Trysky

V závislosti na cílovém stroji je vybaven různými tryskami. Trimmer pouze pro obočí má jednu trysku s nožem, multifunkční modely mají několik.

Trysky multifunkčních zařízení mají různé šířky. Úzké jsou určeny pro obočí, širší jsou pro intimní oblasti pro ženy, pro vousy, kotlety a ostříhané účesy pro muže. Trysky pro odstranění vlasů z nosu a uší jsou kulaté.

Kromě vyměnitelných čepelí jsou zařízení doplněna o trysky s různými délkami zubů, které jsou umístěny na hlavě zařízení nad čepelí. Délka střihu závisí na výšce zubů trysky, u obočí se pohybuje od tří do osmi milimetrů.

Provozní režimy

Většina trimmerů má jeden nebo dva režimy provozu:

 • měkké. Umožňuje pracovat s těžko dostupnými oblastmi, provádět šperky;
 • intenzivní. V tomto režimu můžete zvládnout velkou plochu v krátkém čase.

Režimy spínání se provádějí otáčením dolní části těla vzhledem k horní části nebo tlačítku.

Hmotnost a tvar

Hmotnost a tvar trimru závisí na jeho účelu a funkčnosti. Přenosné obočí jsou kuličkové a lehké. Horní část připomíná zubní kartáček, někdy umístěný pod mírným úhlem k tělu.

Víceúčelová zařízení váží více a liší se v ergonomické formě pro pohodlné umístění v ruce. Existují modely s protiskluzovou pogumovanou ozdobnou částí těla. Dámské přístroje jsou k dispozici v jasnějších nebo pastelových barvách, v pánských - v tmavších barvách. Mužské modely mají také velkou váhu.

Další funkce

Některé modely mají další funkce, které usnadňují práci a péči o zařízení.

 1. Podsvícení. Vestavěné světlo osvětluje oblast, která má být ošetřena.
 2. Samoostřící nože. Zaostření probíhá při tření během provozu. To výrazně zvyšuje životnost lopatek.
 3. Mokré čištění - čepel lze čistit pod tekoucí vodou, což značně usnadňuje údržbu zařízení.
 4. Možnost řezání mokrých vlasů umožňuje používat zařízení ihned po sprchování.

Podpora služeb

Požadovat údržbu levné trimmer, zakoupené v online aukci, není nutné. Před zakoupením drahého multifunkčního zařízení se zeptejte se na záruční dobu a dostupnost servisních středisek ve vaší oblasti. Se známými výrobci problémů obvykle nevzniká.

Jak používat trimmer obočí

Za prvé - není třeba spěchat. Korekce obočí vyžaduje přesnost šperků, jeden neopatrný pohyb - na obočí se objeví plešatý bod nebo jeho čára bude rozbitá. Střihač by měl pohodlně odpočívat v ruce, zkontrolujte před manipulací. Připravte zařízení a vše, co potřebujete.

Příprava

Pro tvarování a řezání obočí budete potřebovat:

 • trimmer;
 • podsvícené zrcadlo;
 • kosmetická tužka;
 • obočí obočí

Před prvním použitím zařízení připravte k provozu.

 1. Všechny dýzy ošetřete chlorhexidinem nebo Miramistinem.
 2. Otočte víčko zařízení kolem osy, vyjměte ji a vložte baterii.

Oříznutí a tvar obočí

Předtím, než provedete opravu nebo modelování obočí, nakreslete obrys s kosmetickou tužkou. To vám pomůže, abyste pracovali přesně, odstraňte pouze přebytečné vlasy. Kůže by měla být suchá.

  Použijte volnou ruku pro mírné vytažení pokožky.

Nedoporučuje se používat brunety pro zastřihování. Místo oholených vlasů zůstanou viditelné černé tečky.

Video: Jak používat střihač vlasů

Jak změnit trysky

Výměna trysek je podrobně popsána v návodu k přístroji, před použitím jej zkontrolujte. Není-li text návodu v ruštině, pomůže vám nákres ilustrující popis.

Hřebenové trysky se opotřebují nad čepelí. Výměna trysky nožem je velmi snadná.

 1. Otočte trysku kolem osy proti směru hodinových ručiček, dokud nezaklapne a neoddělí ji od zařízení.
 2. Na jejím místě nainstalujte další a klikněte na něj.

Čištění přístrojů

Kartáč pro čištění je součástí soupravy pro stříhání. Po použití trimru ošetřete pracovní povrchy a naneste mazivo na čepel.

Ořezat s možností mokrého čištění, držet pod tekoucí vodou a pak suchý. Úplně namočené tělo není nutné, stačí manipulovat s tryskou nožem.

Trimmer s pouzdrem bez ochrany proti vlhkosti nelze umýt pod tekoucí vodou, což vede k rychlému selhání zařízení.

Stříhací úložiště

Zařízení uchovávejte na čistém a suchém místě, abyste zabránili vnikání vlhkosti do skříně. Stříhací stroj s vodotěsným krytem může být ponechán v koupelně. Pro skladování a přepravu mnoha přenosných modelů je kufřík nebo taška.

Je-li trimmer používán několika lidmi, pokaždé se s lopatkami zachází dezinfekčním prostředkem - chlorhexidinem nebo miramistinem.

Nejlepší trimmery na obočí

Mezi výrobci těchto technologií jsou nejoblíbenější:

Společnost Philips je známá společnost, která vyrábí domácí spotřebiče a přístroje pro péči o vlasy. Model NT3160 Series 3000 zaujímá jedno z prvních míst v hodnocení spotřebitelů. Jedná se o univerzální zařízení pro obočí s šířkou nože 21 mm. Trysky jsou opatřeny ochrannou mřížkou, která eliminuje možnost poškození kůže.

Je užitečné pro muže, který se stará o sebe a jeho vzhled. Používám to asi dva měsíce a řezač může říct, že jeho peníze stojí za to a plní své funkce na 100%. Používáte-li je opatrně, pomalu a seznámíte-li se s holicím nožem, je zaručeno dobré výsledky. Jsem rád, že odnímatelná čepel klidně umývá ve vodě a nehrozí. Zahrnuty byly další dva tipy na holení, ale podle mého názoru je to příliš!

Yury911

http://irecommend.ru/content/praktichnaya-veshch-po-ukhodu-za-soboi

Bylo to stejné, ale koupil jsem už dávno. Koupil si nový na oplátku. Nic lepšího ještě nepřichází. Řezuje obočí, vlasy v nosu, uších, netahá. Včetně trysek. Velký trimmer.

Tsyganov Alexander

http://slonrekomenduet.com/model/philips-nt3160-10.html

Remington je další známá značka specializující se na výrobu vlasových spotřebičů. V řadě existují speciální trimovače obočí, jako je MPT4000C. Nejoblíbenější vozy pro muže, které kombinují několik funkcí. Patří mezi ně modely NE-3750 a PG-350.

Koupil jsem tento trimr pro mého manžela jako dárek. Pracoval dobře, dvakrát si řezal svého manžela, čepele pracují pro slávu. Ale přesto byli po modelu zklamáni poté, co se třikrát rychle začal vypouštět a střídač by měl být vždy připojen a napájen, protože dlouho nefunguje z baterie. Nyní je nabíjení pouze dost pro whisky, pak musíte počkat několik hodin, když je baterie nabitá a zpět do bitvy. Možná jsme, samozřejmě, že jsme to měli smůlu a dostali vadné zboží. Pokud jde o design a přílohy, pak je vše v pořádku. Všechny trysky plní svou funkci a samotný trimr spolu s tryskami je úhledně uložen na stojanu, který je dodáván. Jako výsledek, levnost se projevila.

Milasto87

http://otzovik.com/review_1655542.html

Braun je německý výrobce domácích spotřebičů a spotřebních spotřebičů. Mezi ně patří trimery obočí: samice PT 5010 Precision a samice Silk-Epil FG 1100. Z nedostatků ženského modelu kupující poukazují na křehké tělo.

Co mohu říci o práci a akci trimmer. Nejprve v práci pracuje nechutně. Samozřejmě, že není tak divoké, s řetězovou pilou, jako můj epilátor (zbývající ve vzdálené minulosti), ale slyšel. Zvyknete si na to. Za druhé, je třeba je používat velmi, velmi opatrně, protože pravděpodobnost, že se zraní, není tak malá, jak bychom rádi. Za třetí, trimmer se nemusí vždy zbavit rostoucích vlasů a osobně jsem tento fenomén zažil. Za čtvrté, je velmi těžké dosáhnout ideální hladkost, ježek bude s největší pravděpodobností. Shrnutí, mohu říci toto: + Trimmer nespustí alergie a krev-červené skvrny, jako depilační krém, a tak hrozné podráždění, jako holicí strojky; + mohou být použity jednou týdně, chloupky nevyrůstají velmi rychle; + je kompaktní, mobilní, můžete je nosit s sebou; + Pokud přístroj pečlivě zpracováváte, bude trvat dlouho; + příležitost získat si štěstí v podobě důvěrného účesu díky samolepím součástí balení a speciální trysce; + nevyklouzne z rukou; + schopnost zbavit se nežádoucích vlasů na obličeji. Z mínusů: - jsou možné řezy (a já jsem je měl); - kůže není dokonale hladká; - Pravděpodobně růst vlasů. Takže dnes je pro mě trimmer nejlepší možností, jak se zbavit přebytečných vlasů, ale bohužel ne dokonalý. Zůstanu v hledání a dále, ale dal jsem toto zařízení 4 a doporučil.

Takže liza

http://otzovik.com/review_1325094.html

Využívám to více pro tvarování obočí, protože rostou dost dlouho pro mě. S pomocí příloh upravuji délku obočí, u dna dělám delší a na špičkách - kratší. Také, pokud je problém s růstem vlasů v nosních dírkách - oblíbený trimmer také přijde na záchranu)) Taková věc funguje z jedné malé baterie. Věc je opravdu skvělá, bude trvat mnoho let, používám ji po dlouhou dobu, jsem velmi spokojen s výsledky)

Anastazy

http://otzovik.com/review_1146214.html

Mám tento trimmer už několik let a velmi se mi to líbí, zejména proto, že nezpůsobuje podráždění kůže, jako většina holicích strojků (ale toto je moje individuální vlastnost). Celkově spolehlivé, pohodlné, kompaktní. Baterie se používá mírně. Jedná se pouze z neznámých důvodů. Tam byly případy, kdy tryska z vibrace létala náhle, ale za to se obvykle snažím sledovat v průběhu holení. Velký trimmer trysek je pozoruhodně vhodný pro oblast bikin, holicí nohy, podpaží. Malé obočí vládly dobře, pokud jste příliš líní, abyste mohli vytáhnout, může být vhodné pro odstranění vlasů na horním okraji a malých a obtížně dosažitelných vlasů v podpaží. Celkový dojem: používám ho pouze pro holení nohou, bikini, obočí

dzheny1988

http://otzovik.com/review_724118.html

Oriflame, Avon - kosmetické firmy, které také vyrábějí trimovače obočí. Jejich přenosné výrobky pro péči o obočí jsou lehké, kompaktní a snadno použitelné.

Oříznutí obočí

Trimmer je miniaturní zařízení, které slouží k odstranění malé vegetace nejen na obočí, ale také v nosu, uších a dalších místech. Venku vypadá jako kompaktní stroj podlouhlého tvaru s pohyblivými lopatkami na jedné straně.

Vlastnosti použití

Na rozdíl od nejjednodušších pinzet, klasický trimmer obočí poskytuje vysoce kvalitní zpracování, které eliminuje vzhled podráždění na citlivé pokožce. Jeho použití vám umožňuje přinést obočí v požadovaném stavu, pečlivě řezat chloupky, které vyčnívají z celkové hmotnosti.

Toto zařízení se dokáže vypořádat nejen s dlouhými, ale i s velmi krátkými chloupky.

Dávejte pozor! Chloupky odstraněné pomocí přístrojem pro korekci obočí se zrychlují mnohem rychleji než ty, které byly vytaženy pinzety.

Jak ji používat v kosmetickém salonu je určeno pravidly pro jednání s klientem. Jediná věc, kterou potřebujete vědět, je, že stroj na obočí může mít jiný soubor. Před komunikací s kosmetikou nebo při nákupu zařízení pro osobní potřebu se musíte ujistit, že má kompletní sadu veškerého potřebného příslušenství.

Rozdíl mezi trimery a konvenčními stroji spočívá v tom, že nejsou používány k řezání vlasů, ale hlavně k tomu, že jim dávají požadovaný tvar.

Ženské a mužské vozy

Další informace! Všechny známé typy trimrů v souladu s jejich hlavním účelem jsou rozděleny do mužských a ženských zařízení a každá z těchto kategorií má zvláštní funkcionalitu.

Takto mužský trimr pro nos, stejně jako uši a obočí obsahuje řadu zařízení a příloh, které vám umožňují pečovat o další části obličeje. S ním můžete ozdobit knírek, vousy a kotlety, na které muži věnují velkou pozornost.

Následující typy běžných trysek s ochranným postřikem mohou být zahrnuty v sadě klasického stříhání obočí pro muže:

 • Hřeben, zajišťující udržení požadované délky knírek a vousů (v rozmezí od 1 do 18 mm).
 • Hřeben sloužil k vytvoření stylové štětiny a obrysů obrysu. S tímto přesným přípravkem lze vytvořit módní 3denní vousy.
 • Síťová tryska pro návrh tenkých obrysů, což umožňuje vyřešit nejmenší detaily.

Další informace! Tyto doplňky lze používat téměř denně, což je velmi důležité pro zvyknutí si sledovat muže.

Přístroje určené výhradně pro ženy by měly být jemnější, kvůli rozdílům ve struktuře kůže ženského i mužského pohlaví. Jejich vliv na obočí a na jiných místech není tak intenzivní.

Dámské trimery jsou také vybaveny speciálními zařízeními pro rychlé zatažení obočí, nazývaných epilátory. Jsou rozlišeny podle jejich velikosti a jsou vhodné pro různé typy vlasů.

Další informace! Standardní sada obsahuje epilátory ve velikostech od 3 do 8 mm, stejně jako zařízení pro ořezávání chloupků v uších a nosu. Okénkové trysky, zmíněné při zvažování samčích trimrů, mohou být také zahrnuty do sady žen.

Jak pracovat s trimerem

Použití trimery na péči o obočí žen je rychlé, ale začátečníci v tomto umění často čelí některým problémům. Chcete-li je vyloučit, měli byste se seznámit s komplikovaností tohoto postupu.

Co je k tomu zapotřebí

Nejprve je třeba připravit hlavní sadu nástrojů, a to:

 • Ořezávač pro nos a obočí, vybavený celou sadou trysek a kartáčů. Před zahájením práce je jeho ostří nezbytně zpracováno olejem.

Tip! Potřebný štětec pro práci. Je potřeba pro čištění pracovních ploch odřezaných chloupků.

 • Pinzety nebo pinzety. Měli by být používány při práci s obočí, když je potřeba odstranit jemné chloupky, které nejsou oholené v kořene.
 • Hřeben, tužka a zrcadlo.

Další informace! Je potřeba začít srážení po ošetření všech ošetřených chloupků pečlivě česaných a vyhlazených (pro to je nutný stávající hřeben). Při její nepřítomnosti můžete použít kartáč v mascarách.

Tužka je nezbytná pro předběžné tetování obočí, které poskytuje obrys požadovaného tvaru. Budete také potřebovat zrcadlo vybavené zařízením pro zvětšení obrazu a osvětlení (jsou nezbytné pro jasné vidění oblasti obličeje, která má být opravena).

Podrobný popis střihu

Pro správné zbarvení obočí musí být všechny předepsané postupy provedeny v následujícím pořadí:

 1. Aby byl trimmer v pracovní poloze, je nejprve připojen k trysce vybraného typu.
 2. Poté se chloupky na obočí muže nebo ženy obnažou štětcem a vyčnívající za horní část jsou opatrně ořezány.
 3. Pak se stejná operace opakuje pro chloupky, vycpané dolů.
 4. Na konci procedury jsou všichni vyhlazeni směrem k jejich přirozenému růstu.

Dávejte pozor! V této fázi by měly být řezány a ty vlasy, které vyrazily nebo se vylétly bez rozdílu.

Kromě řezání s trimerem pro husté obočí, známá schémata práce s tímto zařízením naznačují možnost jejich opravy, stejně jako ořezávání vousů a knírek.

Podrobný popis opravy krok za krokem

Sekvence operací pro korekci lze znázornit následovně:

 1. Nejprve je na zařízení instalována tryska odpovídající profilu úlohy.
 2. Poté se obrys daného tvaru kreslí kosmetickou tužkou.
 3. Poté se pečlivě zvedne superciliární vrstva kůže, po níž se nadbytek vegetace pečlivě oholeje.

Je to důležité! Během těchto operací je nutné přesunout zařízení proti směru vrácení vlasů (od vnějšího okraje a směrem dovnitř).

Po dokončení operace jsou odstraněné chloupky odstraněny štětcem a poté je třeba zkontrolovat stav ošetřeného obočí. Pokud zjistíte, že jste zmeškali a nepřiřízli vlasy, postup se bude muset opakovat. Po dokončení je obočí mazáno výživným krémem vhodným pro pokožku.

Tryska je instalována na zařízení odpovídající pracovnímu profilu.

Tipy od zkušených kosmetologů

Než začnete pracovat samostatně s trimerem doma, musíte studovat doporučení zkušených kosmetologů, kteří poskytují praktické rady následující povahy:

 • Pořadí manipulace s trimerem lze naučit na základě připojených instrukcí, které by po jeho získání měly být studovány co nejblíže.
 • Podle jejích pokynů by po dokončení práce s přístrojem měla být důkladně vyčištěna čisticí kartáčem, který je připojen k sadě.

Další informace! Pokud se o to nestaráte včas, zařízení se může rychle stát nepoužitelným.

 • Sada nožů musí být po dokončení práce důkladně vyčištěna a potom namazána speciální olejovou hmotou.
 • Oprava může probíhat nejméně dvakrát týdně (jinak může růst vlasů vzrůst).
 • Před přijetím procedury by měla být tvář důkladně omyta a poté osušena (před tímto je zakázáno používat jakýkoliv krém).
 • Všechny operace by měly být prováděny bez zrychlení a nadměrný tlak na kůži je nežádoucí.

Při manipulaci s trimerem se věnuje zvláštní pozornost pomalému provádění všech kosmetických operací. Pozornost a přemýšlivost - to jsou dvě hlavní součásti úspěchu při používání tohoto nádherného zařízení.

Pro Více Informací O Suché Vlasy