logo

Střihač nosu

Mnoho lidí v moderním světě se zabývá takovým problémem, jako je nadměrný růst vlasů v nosu a uších. Důvody pro takový nepohodlný jev mohou být mnohé - od jednoduché predispozice k hormonálním poruchám, takže byste neměli odkládat návštěvu lékaře, pokud se vás dotkne. Ale i přes léčbu mohou vlasy po určitou dobu zůstat na místě, poškozující vzhled a negativně ovlivňující sebevědomí a názory ostatních.

Naštěstí s nadměrnou vegetací, dokonce i v tak nevhodných místech, je možné a nezbytné bojovat. A nejpohodlnější způsob, jak to udělat, je se speciální trimerem.

Co to je?

Nejčastěji se kupující trimera obává o zástupce silnějšího pohlaví. Kvůli zvláštnostem mužského těla, zvýšené produkci homo a růstu vlasů jsou častěji než ženy vystaveny vzhledu vegetace v oblasti nosu a uší. Trimmer vám umožní rychle a bezbolestně se s ním vyrovnat. Kromě toho lze použít k úpravě tvaru knírek a vousů. Ženy se mohou stát také majiteli tohoto pohodlného zařízení. Za prvé, ne všechny dámy se potýkají s problémem vlasů problémových oblastí a mnozí lidé čelí vzhledu antény nad horním rtem. Za druhé, je velmi výhodné používat kompaktní stroj k čištění pokožky od vlasů v oblasti bikin nebo vyrovnání linie obočí.

Podstavec je v podstatě stejný jako stroj na stříhání vlasů. Rozdíl je kompaktní forma. Návrháři jej dodávají malou pohodlnou hlavou a malou prodlouženou rukojetí. Díky své ergonomii se pohodlně vejde do ruky a zkracuje kvalitu vlasů, a to i na těžko dostupných místech.

Mnozí se obávají, že princip fungování přístroje připomíná epilátor, ale není. Epilátor v průběhu práce odstraňuje vlasy z kořene, jsou upnuty speciálními hlavami a rychle vytaženy. V tomto případě vlasy rostou mnohem déle, ale proces jejich odstranění způsobuje značné bolesti. To bude zvláště patrné v tak citlivých oblastech, jako je vnitřní povrch nosu a ušní trubice. Trimmer jednoduše řeže chloupky, takže nejsou viditelné pro zvědavé oči a vzhled se stává čistý a atraktivní.

Existují varianty zařízení, které jsou prezentovány jako samostatný stroj nebo tryska. Často jsou tato zařízení vybavena bateriemi, což jim umožňuje s sebou vzít i na výlety a použít je tam, kde je obtížné získat přístup k elektrickým zásuvkám. Samostatné možnosti, které jsou určeny pouze pro léčbu nosu a uší, mají díky úzké specializaci poměrně nízké náklady. Pokud je trimr představován samostatnou tryskou, která je dodávána s multifunkčním klipem, může být cena mnohem vyšší. Záleží také na značce výrobce, výkonu, konstrukce a dalších faktorech.

Ale nehledáte nejlevnější možnosti. Především musí být takové zařízení v bezpečí. Koneckonců, odstranění chloupků bude provedeno na sliznicích, takže by neměla být žádná šance na jejich poškození. Pomocí multifunkčních zařízení můžete odstranit chloupky na celé tváři, upravit tvar knírek, vousů a obočí. Pro nejdokonalejší odstranění je lepší upřednostnit zařízení, které má zakřivené čepelky, které vám umožní lépe ošetřovat všechny povrchy.

Odborníci doporučují věnovat pozornost společnosti, která stroj vyrábí. Musí mít dostatečné zkušenosti a vyrábět kvalitní zboží.

To zaručí, že během používání produktů nebudete mít podráždění sliznic nebo neočekávané škrty.

Vlastnosti a výhody

Být znepokojen potřebou vybrat zařízení, které by se zbavilo nežádoucí vegetace v nosu, potřebujete znát všechny výhody a nevýhody jejího použití.

Mezi hlavní výhody nákupu tohoto zařízení patří následující:

 • rychlé a snadné odstranění chloupků;
 • bezbolestný postup, bez ohledu na oblast;
 • řada příloh v multifunkčních modelech umožňuje odstranění chloupků z uší a nosu, ořezání vousů a knírek, úprava tvaru obočí, modely pro ženy mají také trysku vhodnou pro oblast bikin;
 • možnost použití v jakýchkoliv podmínkách díky práci ze sítě a baterií;
 • dlouhou životnost s řádnou péčí;
 • nedostatek komplexních opatření při údržbě a provozu stroje.

Přes zdánlivou všestrannost lze nalézt komerčně dostupné samostatné modely pro ženy i muže.

Vzhledem k tomu, že hlavním spotřebitelem těchto výrobků je především mužská polovina lidstva. Zvažte, jak se zařízení pro muže liší od modelů unisex.

Vzhledem k tomu, že člověk má v různých zónách hodně vlasů, musí mít zařízení poměrně širokou škálu funkcí a příloh. Nezáleží na tom, jestli si koupíte samostatné specializované zařízení nebo jen hlava na jiném stroji, ale měla by poskytnout snadný přístup k jakýmkoli místům: auricles a za nimi, nos, bradou brady a další zóny.

Mnoho kupujících kupuje takové zboží za účelem opravy tvaru vousu a knírek. Některé modely jsou vybaveny funkcemi, které umožňují úplné odstranění vlasů a ztenčení. Tak můžete vytvořit efekt snadného neoslepení, který je podle mnoha dámy považováno za velmi atraktivní a sexy. Jiné provozní režimy vám umožní čerpat jasné linie vousů, aby byly dobře upravené a čisté. Odborníci doporučují pro takové účely koupit zařízení, která mohou tvořit vegetaci od jednoho do dvanácti milimetrů. Krok doporučujeme zvolit jeden nebo dva milimetry.

Ženská kůže je citlivější a jemnější. Z tohoto důvodu musí být trimmer specializovaný pro ženy všemi postupy pečlivější. Takové modely mohou být prezentovány jako samostatná zařízení, ale jejich prodej jako epilátor a břitvy je nejběžnější. Žena často používá toto zařízení k odstranění vlasů v citlivých a citlivých oblastech, jako jsou bikiny a podpaží. Kůže na těchto místech je nejvíce citlivá a bolesti jsou mnohem silnější. Kromě toho může tenká tryska pomoci upravit tvar obočí bez bolesti a komplikací.

Obvykle jsou modely žen kompaktnější a mají vhodný vzhled.

Trimery, jejichž specializace je definována pouze na chlupy v nosu a uších, jsou stejné pro muže i ženy. Tyto oblasti jsou obzvláště citlivé u všech lidí, proto mají zařízení vyšší bezpečnost a umožňují vám rychle a bezbolestně plnit svůj účel.

Jak si vybrat?

Volba zařízení pro odstraňování chloupků je v moderních hypermarketech domácích spotřebičů velmi široká. Jsou prezentovány ve verzích s různým počtem trysek, výkonem, barevností a designem, cenou. Jedna značka často vyrábí několik zařízení, snaží se oslovit co nejvíce cílové skupiny.

Chcete-li vědomě volit trimmer, musíte věnovat pozornost několika jeho funkcí, které jsou důležité během provozu.

 • Při výběru vyžínaču věnujte pozornost podmínkám, za kterých ho chcete používat. Pokud je vaše koupelna vybavena zásuvkou a budete ji používat pouze tam, neváhejte si koupit elektrickou verzi. Pokud máte v úmyslu vzít si s sebou na služebních cestách nebo cestách, věnujte pozornost modelům, které mají schopnost pracovat s baterií. Verze mechanické a baterie mohou být kompaktnější, protože budou často přepravovány. Použití tohoto pouzdra může být také použito jako doplňková funkce v zařízení, která vyžaduje výstup pro provoz a nabíjení.
 • Pokud často cestujete do zahraničí nebo na neobvyklých místech, vyberte si modely, které se přizpůsobí různým úrovním napětí v zásuvkách. Pro zámořskou jízdu jsou vhodné přístroje, které mohou pracovat v síti 100 nebo 240 voltů.
 • Je velmi výhodné, když má zařízení indikátor nabíjení. Takže můžete pochopit, jak dlouho může fungovat a kdy je nutné provádět nabíjení. To usnadňuje plánování a používání přístroje.
 • Ti, kteří často používají auto k pohybu po zemi a ve světě, si mohou vybrat pro sebe produkt, který může fungovat z automobilové sítě. Připojí se k zásuvce zapalovače cigaret a bude k dispozici téměř v jakýchkoli podmínkách.
 • Pokud potřebujete multifunkční zařízení, zvolte trimmer s několika tryskami a provozními režimy. Potřebný počet možností ušetří čas. Pomocí různých hlav mohou být provedeny odstranění chloupků, nosu, bikin, podpaží, další pomohou ořezávat knír a vousy. Některé zóny vyžadují mimořádnou citlivost a přesnost, kterou mohou poskytnout pouze určité hlavy. Při použití tohoto univerzálního zařízení můžete zapomenout na stroj a další depilátory.
 • Spolu s funkčností vyhodnotí ergonomii produktu. Jak hezké a pohodlné je to v ruce, zda je pouzdro dostatečně lehké, zda je kabel tak dlouho, jak potřebujete v koupelně. Všechny tyto detaily jsou důležité pro pohodlné každodenní používání trimru.
 • Muži, kteří dávají přednost růstu vousů, a trimmer, který se rozhodne zdobit a zkrášlit, by měli věnovat pozornost modelům, které podporují suché a mokré účesy. Princip fungování těchto zařízení je stejný jako u konvenčních, liší se tím, že mohou dokonale oholit i mokré vlasy. Muži, kteří mají dostatečně dlouhou vousy, vědí, jak je to občas suché, když je po sprchování osušeno, aby se vlasy ořízli.
 • Trimmer s vakuovým mechanismem také funguje perfektně. Kromě obvyklé péče vám umožňuje sbírat všechny padlé vlasy z povrchu umyvadla jedním pohybem. Podstata jeho činností je stejná jako u běžného vysavače, což velmi usnadňuje následné čištění.
 • Krabice v zařízení je samozřejmě zdaleka nejdůležitější. Je však velmi vhodné mít k dispozici speciální pouzdro pro přepravu a skladování. Pokud je přístroj přítomen, bude vždy udržován v čistotě a bezpečí, a to i při cestování.
 • Věčné nezmazatelné čepelí v zastřihovači - mýtus vynalezený prodejci a reklamními agenty pro přilákání zákazníků. Čepele jsou v každém případě nudné, liší se pouze po dobu životnosti. Pro dlouhé komfortní použití zvolte vyměnitelné keramické nože. Dlouhá životnost a nože z nerezové oceli. Mohou mírně zvýšit náklady na přístroj, ale poskytnou mnoho let bezchybného servisu a úctu k epidermis.
 • No, když mají nože nože dodatečnou ochranu. Nejčastěji se provádí ve formě rozprašování titanu na jednom z okrajů a druhý je potažen kompozicí z oceli, chrómu a molybdenu.
 • Během provozu je také důležité, jak pečovat o zařízení a nože. Nejpohodlnější jsou modely, které lze jednoduše umýt pod tekoucí vodou nebo vyčistit pomocí dodaného kartáče. Neměli byste si vybrat modely, které pravidelně vyžadují mazání, je to nesmírně nepohodlné.
 • Zařízení pro řezání vlasů na bradě bude mnohem pohodlnější, pokud je podsvícení součástí těla. To zajistí rychlejší a pohodlnější zpracování za všech podmínek.
 • Pro domácí použití bude k dispozici obvyklé levné zařízení. Profesionální možnosti jsou mnohem dražší, i když nejsou příliš odlišné. Jejich výhodou je pouze to, že jsou schopni zajistit dlouhou nepřerušovanou práci.
 • U velkých rovin, jako jsou vousy a kotlety, je třeba zvolit trysku s lineární konfigurací. A pro nos a uši by měly věnovat pozornost kulatým špičkám s rotačním principem akce.

Při výběru je třeba přemýšlet o ceně zařízení. Samozřejmě, záleží na mnoha faktorech. I levné modely mohou mít velké množství funkcí. Ovšem pronásledování levosti není vždy bezpečné, protože modely špatné kvality mohou způsobit podráždění nebo škody. Je lepší, abyste se rozhodli ve prospěch známých značek, kterým důvěřujete. Ujistěte se, že při nákupu dodržujte vyplnění záruční karty. Koneckonců, jakékoli zařízení se může poškodit a vyžadovat opravu nebo výměnu. A když se vrátíte domů, pečlivě prostudujte návod k obsluze, pochopte, jak používat zařízení a jak se o něj postarat. Potom budete trýzňový stroj věrně sloužit.

Modely

Existuje velký počet vyžínačů od různých výrobců. Podívejme se na nejoblíbenější modely, jejich rozdíly, klady a zápory.

 • Remington má řadu zařízení pro odstraňování chloupků. Na prodej najdete multitrimery schopné pracovat s vousy a knírem. Jsou vybaveny tryskami pro nos a uši, mohou řezat boky a pomáhají zbavit se vegetace celého těla. Má velké množství možností pro účesy, od 0,5 mm do 24 mm. Má schopnost běžet na baterii a napájecím kabelu.

Samostatně si můžete zakoupit zařízení určené speciálně pro muže a potřebujete dát tvar a délku vousů. Délku střihu lze nastavit od 1 do 18 milimetrů a můžete si vybrat z 11 možností.

Pro nos a uši existují také samostatné modely. Přístroj tohoto typu má pouze jednu trysku a napájení z baterie.

 • Známá značka Philips poskytuje spotřebitelům možnost volby mezi tělem, vousy a knírem, nosovými modely, stejně jako kabelový multi-trimmer. Výrobek pro nos a uši této značky představuje model z řady 3000. Používá technologii ProtecTube, která je určena k minimalizaci rizika zranění a nepohodlí a zajišťuje rychlé a snadné odstranění chloupků na těžko dostupných místech. Má dobrý úhel sklonu nožů, pogumovanou rukojetí a může být použit přímo ve sprše. Je také hezké, že to nemusí být mazáno.
 • Braun nabízí zákazníkům samostatné zařízení pro tělo a vousy, stylové soupravy "6 v 1" a "8 v 1". U nosu a uší společnost uvolnila model EN10. Nůž z nerezové oceli zajišťují snadné holení, spolehlivý provoz po dlouhou dobu a pohodlnou obsluhu bez vytahování chloupků.
 • Značka Moser vyrábí model pro nos zvlášť. Moser 1557 pomáhá zpracovat nos a uši. Přístroj pracuje na bateriích a odolává praní pod tekoucí vodou. Navíc je vybaven podsvícením pomocí LED, což usnadňuje a usnadňuje zpracování ve všech podmínkách.

Nůž vlasy

Existuje mnoho zařízení pro odstranění chloupků na obličeji. Dnešní trimery jsou velmi žádané. Jedná se o velmi pohodlná zařízení, která mohou odstranit vlasy v nosu, uších a podobně.

Co je to trimmer

Jedná se o malý elektrický stroj, který je vybaven malou tryskou, pomocí níž je možné oholení vlasů na obtížně přístupných místech. Přístroj je vybaven speciální tryskou, která má kuželovitý tvar a na ní se rychle pohybují lopatky.

K dispozici je trimmer pro odstranění vlasů z nosu pomocí baterie nebo baterie, které by měly být nabíjeny pravidelně. V závislosti na účelu se trysky liší v tryskách. Chcete-li odstranit vlasy v nosu nebo uších, budete potřebovat použít malou kruhovou trysku pro zarovnání chráničů, budete potřebovat lineární trysku. Holicí hlavy jsou navrženy tak, aby prováděly čisté řezy, kulatá hlava pomáhá při správné péči o vousy a knír.

Poznámka: Hlavním a hlavním prvkem zařízení je čepel. V práci se neustále otáčí. To je zajištěno skutečností, že hřídel motoru se v důsledku elektrického náboje otáčí. Přenáší se na hlavu, která zase pohání čepel.

Pokud má zařízení několik provozních režimů, bude ve složení vestavěn čip.

Podle principu fungování existuje několik typů zařízení:

 1. Rotační psací stroj. Zařízení pracují s vratnou dynamikou pohyblivé části. Jedná se o nejmocnější zařízení, která se dokáže vyrovnat s hustou hustou vegetací.
 2. Vibrační zařízení. Účes se provádí díky působení elektromagnetických impulzů. Taková zařízení jsou doporučena pro jemnou péči o citlivé, těžko přístupné části těla.
 3. Zařízení s kyvadlovým principem působení. Tento typ stroje je průmyslovou skupinou a zřídka se používá doma.

Výhody a nevýhody třídičů

Poznámka: Moderní stroje pro odstraňování chloupků nosu a uší se staly vynikajícím způsobem řešení problémů lidí s rychlým odstraňováním chloupků.

Hlavní výhodou moderních elektrických trimrů jsou následující body:

 • Rychlá práce;
 • Prakticky bezbolestné odstranění chloupků;
 • Univerzálnost zařízení a multifunkčnost;
 • Většina vyžínačů pracuje na bateriích nebo na bateriích, které neváže stroj do elektrické zásuvky;
 • Kompaktnost a malé rozměry umožňují, aby přístroj vždy s sebou vzal;
 • Stylový design a velký výběr modelů.

Dávejte pozor! Nevýhody těchto zařízení nejsou příliš mnoho. První je cena. Je mnohem vyšší než cena obvyklých pinzet a nůžek.

Analogy a typy trimrů

Dnes je mnoho způsobů, jak odstranit vlasy v nosu a uších. Nejjednodušší a nejdostupnější epilátor pro nos jsou jednoduché nůžky, pomocí kterých můžete odříznout nežádoucí vegetaci.

Poznámka: Speciální nůžky se zaoblenými hranami je třeba zakoupit. Jednoduchý manikúrní nástroj je velmi snadné poškodit sliznici.

Přilepené chloupky na brazen mohou být odstraněny z nosu pinzety. Jedná se o nejjednodušší depilátor, který odstraňuje vlasy co nejhlubší. To umožňuje dlouhou dobu nepopírat vegetaci.

Střihač nosu

Lidé stále více začínají volit speciální přístroje pro odstraňování chloupků pro takové účely. Trimry se dodávají v různých modelech a typech. Některá zařízení jsou multifunkční díky velkému počtu trysek. Existují speciální přílohy, které mohou odstranit vlasy v nosu nebo uších, jiné jsou určeny pro konstrukci chrámů, vousů.

Poznámka: Dříve v prodeji více běžných zařízení pro muže, ale dnes mnoho výrobců vyrábí miniaturní kompaktní zařízení určená pro použití ženami.

Kritéria výběru

Kromě účelu a funkčnosti, která je vždy prioritou při nákupu domácích spotřebičů, existuje několik věcí, které by neměly být přehlédnuty při nákupu elektrického epilátoru pro nos a uši:

 1. Autonomie práce. Nejvhodnější volbou by bylo zařízení, které během provozu nepotřebuje připojení k elektrické síti. Dnes existuje spousta modelů, které běží na akumulátorových bateriích nebo jednoduchých bateriích. Dnes je řada modelů, které lze nabíjet z cigaretového zapalovače. Taková zařízení jsou velmi vhodná pro cestující nebo osoby, jejichž práce souvisí s cestováním.
 2. Vodotěsné pouzdro. Toto je velmi výhodný malý atribut. Ořezávače s vodotěsným krytem mohou být bez strachu použity k odstranění vlasů v koupelně, kde je vysoká vlhkost, a existuje vysoká pravděpodobnost, že se voda může dostat na přístroj.
 3. Při nákupu střihače je důležité věnovat pozornost materiálu, z něhož jsou kotouče vyrobeny. Měla by být kvalitní ocel nebo titan. Taková zařízení budou pracovat dlouho bez dalšího ostření nebo výměny.

Poznámka: Při nákupu byste měli požádat prodejce o přítomnost vyměnitelných čepelí, protože u jednoduchých rozpočtových modelů je vhodnější změnit je na nové, než na broušení.

 1. Dobrým přírůstkem zařízení bude pouzdro nebo taška. Nejčastěji se jedná o přítomnost zvláštních oddílů a kapes, ve kterých můžete následně ukládat odnímatelné nástavce, ubrousky pro čištění nožů a další drobnosti potřebné pro depilaci.
 2. Je žádoucí, aby měl trimmer indikátor nabíjení. To pomůže určit včas dostupnost zařízení.
 3. Nejlepší je vše, pokud má zařízení několik režimů, které vám umožní rychle odstranit nechtěné vlasy v maximálním režimu a je možné provést opravu minimálně.
 4. Pokud mají všichni členové rodiny v plánu používat elektrický depilátor pro nos, je vhodnější zakoupit multifunkční zařízení s odnímatelnými přílohami. Problém hygieny je v tomto případě snadno vyřešen, protože každý může mít svůj vlastní osobní postoj.

Princip používání trimru

Lékaři říkají, že není třeba odstranit vlasy nosu

Lékaři říkají, že není třeba odstranit vlasy v nosu. Provádí ochrannou funkci. Proto byste měli odstranit jen viditelnou část vlasů, která způsobuje nepohodlí.

Poznámka: Použití trimovače pro odstranění chloupků nebude způsobovat problémy ani pro nezkušenou osobu, která právě zakoupila zařízení.

Chcete-li postup úspěšně provést, proveďte následující kroky:

 1. Pro depilaci si vyberte dobře osvětlené místo se zrcadlem.
 2. Před zahájením léčby se nosní sliznice důkladně vyčistí.
 3. Řezací nože jsou dezinfikovány. Postup se opakuje po ukončení práce.
 4. Hlava stoupá, trimmer je zasunut do nosu a otáčí se.
 5. Postup je opakován, dokud není z nosu odstraněna veškerá zbytečná vegetace.

Přístroj nemá žádné kontraindikace ohledně frekvence užívání, takže odstraňování chloupků může být provedeno kdykoliv, když je potřeba nebo potřeba.

Je to důležité! Depilace vlasů s trimerem nebo jinými prostředky se nedoporučuje během chladného období a za studena. Rovněž je nebezpečné hluboce vložit trysku do nosu.

Použitím trimru odstraňte vlasy v nosu a uších umožní všem snadno se zbavit nežádoucí vegetace. V takovém případě bude vždy k dispozici malé mobilní zařízení.

Které je lepší koupit trimmer pro odstranění vlasů v nosu a uších?

Nejznámější domácí spotřebiče pro domácí odstranění chloupků jsou pánské holící strojky a epilátor pro ženy. Jejich popularita spočívá v pohodlí a rychlosti použití, stejně jako relativně nízké náklady. Ale existují oblasti na lidském těle, kde se zbavit vlasů vede k opravdovému problému. Jedná se o citlivé nebo těžko přístupné oblasti, na které nelze dosáhnout standardní holicí zařízení a použití jiných způsobů ničení vlasů je omezené.

Nejdříve mluvíme o místech, jako je nos a uši. Pro většinu představitelů silnějšího pohlaví jsou vegetace v těchto oblastech doslova "špičkami", což svým majitelům zanedbává. Kromě čistě estetické funkce odstraňování vlasů v nosu a uších také slouží hygienickým účelům.

Je samozřejmé, že je taková vegetace těžká. A vzhledem k tomu, že tyto oblasti patří do smyslů, mají zranitelnou sliznici s povrchními cévami a také příliš nízkou prahovou hodnotu bolesti, nedoporučuje se používat metody jako je oškrabávání a tahání vlasů. Chemická depilace a moderní epilační hardware v oblasti sliznic a smyslových orgánů jsou zakázány.

Bylo by zvláštní, kdyby se výrobci, kteří vědí, že je třeba zpracovávat takové speciální zóny, by se o své zákazníky nestarali a neměli by vytvářet speciální zařízení. Pro pohodlné stříhání vlasů existují specializované přístroje nazvané "trimmer". Trimery na odstranění chloupků také pomáhají mužům pečovat o jejich knírek, vousy a obočí a pro ženy jemně odstraňují vlasy ve velmi citlivých oblastech a "vytvářejí" ​​důvěrné účesy.

Obsahuje trimery pro odstraňování chloupků

Nejdůležitějším rozdílem mezi trimerem a jinými zařízeními pro odstraňování chloupků je to, že je navržen tak, aby pracoval na zvláštních místech, je trimmer vybaven tryskami, které maximálně chrání povrch pokožky a části sliznic před poškozením během zpracování.

Trimmer nevytahuje vlasy jako epilátor a nevyhazuje ho nutně do kořene (i když ví, jak to dělat), ale ořezává a umožňuje nechat požadovanou délku vlasů. Pro vyloučení poranění a řezů kůže jsou nože trimru ukryty pod ochrannou síťkou nebo "vloženy" do speciálního hřebenu, který chrání povrch kůže před kontaktem s řeznými prvky.

Je to vysoká úroveň bezpečnosti a snadného používání, díky čemuž je trimmer věcí nezbytnou pro muže, kteří musí bojovat s "lesem" v jejich nosu a uších, ovládat nůžky nebo pinzety a stejným barbarským způsobem, jak zkrotit divoké obočí. A pomocí trimera je snadné ozdobit fousky a kotlety, zdobit vousy nebo vytvořit módní efekt brutálních "třídenních" štětin.

Pro ženy může být trimmer vhodnou alternativou k holičce a epilátoru při manipulaci s intimní oblastí a podpaží. Holicí stroj umožňuje bezpečně a bezpečně oholit oblast dokonalou hladkostí a současně eliminovat riziko infekce, podráždění pokožky a růst vlasů. A trysky pro účes umožňují vytvářet bikiny v dokonalé zóně. Pro modelování obočí se používá tryska, nazývaná "groomer".

Jak můžete vidět, trimmer může provádět různé funkce, takže existuje mnoho typů: vysoce specializovaný a univerzální, samec a samice, jednoduché a multifunkční.

Trimmer může být samostatné zařízení a jít s dodatečným kitem pro elektrický holicí stroj, stříhací stroj nebo epilátor. Zvažte hlavní typy strojů na stříhání vlasů na trhu.

Univerzální trimr

Trimmer pro odstranění chloupků u mužů, bez ohledu na to, jako přídavné zařízení k holičce nebo nezávislému zařízení, by měl být schopen dělat mnoho věcí: simulovat knír a vousy (dát jim správný tvar, vyrovnat, ztenčit), oříznout vlasy v obtížných místech, například za ušima a zadnechechnoy dutiny, aby se mohli přizpůsobit reliéfu obličeje, vytvořit čisté kníry, zušlechtit chlupaté obočí.

Aby byly všechny tyto funkce provedeny, musí mít trimmer nastavitelný hřeben - trysku, která vám umožní řezat vlasy na určitou délku. Když je přístroj nastaven tak, aby krájel vlasy v rozmezí 1 - 12 mm - v tomto případě bude mít tryska 6 až 12 úrovní.

Nejvíce "pokročilé" pánské sady mají také sadu a přílohu pro řezání vlasů v uších a nosních dírech.

Univerzální soupravy pro osobní péči pro muže jsou nabízeny známými výrobci Remington, BaByliss, GA.MA Itálie, Philips, Panasonic a jejich cena se pohybuje mezi 700 a 4000 ruble.

Musíte + vousy

Muži, kteří neustále nosí knír a vousy, jsou nuceni pravidelně spolupracovat s nimi. Možná nepotřebují univerzální střihač, ale nemohou bez speciálně navrženého péče o vlasy na obličej.

Kromě několika úrovní nastavení délky vlasů musí být takový trimmer opatřen pláštěm odolným proti vlhkosti a nerezovým nožům, protože bude používán hlavně v koupelně.

Další důležitou možností pro vyřezávání vousů je mobilita. Je žádoucí, aby zařízení fungovalo nejen ze sítě, ale také z baterií nebo nabíjecích baterií - to je výhodné a umožňuje vám používat trimmer nejen doma.

Navzdory skutečnosti, že tato zařízení nemají stejný počet funkcí jako univerzální sady, jejich cena je téměř stejná.

Uši a nos

Trimmer pro nos a uši, takzvaný hygienický trimmer, je speciální zařízení, protože musí pracovat v těžko dostupných místech a dokonce i ve velmi omezeném prostoru. Proto je nejčastěji tento stroj zakoupen samostatně a není určen pro žádné jiné místo, protože má jiný design než ostatní typy vyžínačů.

Trimmer pro odstraňování vlasů v nosu a uších nepotřebuje mnoho režimů a nastavitelných trysek, obvykle je pouze jedno tlačítko "on". - vypnuto "a to stačí k provedení funkcí přístroje. Nejdůležitější věc v tomto trimmer - připoutání. Mělo by odpovídat velikosti nosních otvorů, tj. Nebude příliš velké nebo malé.

K práci v tak jemných oblastech by měla být trimovací hlava zjednodušena a v dokonalém stavu bez vnějších vad (hrubé klouby, nepravidelnosti), které mohou poškodit jemnou nosní sliznici.

Špička s úzkým výtokem se vkládá do nosní průchodky (ne hluboko, ovlivňuje pouze vybledlé vlasy) nebo do uší a rotuje, odřízne zbytečné vlasy. Po odstranění povrchových vlasů, které poškozují vzhled, stojí za to zastavit, vypnout trimru a vyčistit jeho pracovní hlavu.

Cena zařezávání nosu a uší začíná od sto a nepřesahuje tisíc rublů.

Pro krásné dámy

Ženské trimery, jako samostatné zařízení, nejsou tak běžné jako muži a jsou často svázány s elektrickými epilátory. Příchytka pro odstranění chloupků v oblasti bikin a v oblasti podpaží by měla být především bezpečná, aby se odstranila mikrovlákna na kůži těchto citlivých oblastí. Populární mezi ženami jsou odřezávače firmy Remington, Philips a Rowenta, první se umístila jako zařízení hlavně pro vytvoření bikini designu.

Pro korekci obočí u žacích strojů se používá přídavné uchycení - pomůcka. Přípravky lze také prodávat jako samostatné zařízení, které vám umožní rychle a bezbolestně simulovat perfektní linii obočí a jemně se zbavit přebytečných obličejových vlasů, například antény nad horním rtem u žen. Nejvíce "prodané" zařízení pro péči o vlasy vyrábí známé Philips a Braun (řada SilkFinish).

Můžete si koupit ženský trimmer pro odstranění chloupků v rámci tisíce rublů v jakémkoli obchodě s domácími spotřebiči nebo v internetovém obchodě.

Jak vybrat trimmer pro odstranění chloupků?

Kromě výše uvedených funkcí se mohou lišty lišit svou složitostí a konfigurací, od kterých závisí jejich konečná cena. Je pravda, že cena za ně je tak cenově dostupná, že si každý může dovolit koupit nejvíce "ozdobný" domácí spotřebič.

Při výběru trimru pro odstranění chloupků musíte nejprve "tančit" z jeho hlavního oboru a na základě toho zvážit jeho další funkce.

Jaké možnosti, které dělají trimmer používat pohodlnější a příjemnější bych měl stále věnovat pozornost?

Typ napájení

Nejlepší ze všeho je, pokud zastřihovač podporuje dva režimy napájení: síť a bezdrátový. Tímto způsobem nebudete moci být připojeni k elektrické zásuvce a používat zařízení na dovolené, na služební cestě a na jakémkoli jiném místě. Také drát nebude v průběhu stříhání narušovat.

Je lepší, že zařízení pracuje na bateriích - je mnohem výhodnější nabíjet stříhací přístroj než výměnu baterií. Jedna nabíjení by měla stačit po dobu 30 - 90 minut práce, plus bude přítomnost na těle ukazatele nabití. Pokud často cestujete automobilem, věnujte pozornost modelům, které pracují z cigaretového zapalovače.

U drátových ořezávačů, u kterých hodláte zájezdy do zahraničí, je důležité přizpůsobit se různým napěťovým rozsahům elektrických sítí.

Provozní režimy

Pokud máte zájem o různé způsoby provozu, podívejte se na "inteligentní" zařízení, která mají nejen několik nastavení pro intenzitu otáčení pracovní hlavy, ale také vědí, jak si uložit až 6 uživatelských programů.

Ergonomické

Před zakoupením zařízení musíte držet v ruce, zkuste režim přepnutí. Trimmer by měl být pohodlný pro váhu a velikost, je vhodné "ležet" v ruce a tlačítka - pro "slepo" a bez námahy.

Je také žádoucí, aby měl trimr vhodný stojan, kde bude uloženo samotné zařízení a veškeré jeho příslušenství a další příslušenství.

Kvalita čepele

Pro bezpečné a bezbolestné ošetření pokožky trimerem by měla být její čepele vysoce kvalitní a pravidelně aktualizována.

Zeptejte se předem, kolik náhradních nožů bude stát za vaše zařízení a kde je lze zakoupit. Nejpohodlnější čepele jsou keramické, po použití je postačující k opláchnutí vodou.

Antiseptikum

Po použití přístroje je nutné nejen vyčistit "pady" vlasů, které se nahromadily uvnitř pouzdra a na povrchu pracovní hlavy, ale také je opláchnout vodou a nejlépe jej otřít antiseptikem.

Výrobci se snažili vyloučit poslední položku a přišli s pracovními trimovacími hlavami potaženými stříbrnými ionty - tento povlak má baktericidní vlastnosti a nedovoluje, aby se bakterie množily na ochranném pletivu a hřebenu trimera.

Odolnost proti vlhkosti

Je-li trimmer pro odstranění chloupků odolný proti vlhkosti, je to jeho nesporná výhoda. Potom může fungovat jak v suchém, tak v mokrém režimu holení.

To je důležité například při modelování brady při prvním ořezávání a následném ořezání. Kromě toho se toto zařízení nebaví vysoké vlhkosti v koupelnách a lze je bezpečně umýt pod tekoucí vodou.

Čistěte při použití

Při řezání vlasů většina z nich spadá na okolní plochy a vyžaduje čištění. Pro zjednodušení životů svých zákazníků vytvořili výrobci vakuové trimry.

Když je používáte, vestavěný "vysavač" je zapnutý v pouzdru přístroje, čímž se vysypá všechny vlasy oříznuté uvnitř - čistota je zaručena.

Čisticí systém

V nejjednodušších modelech je čištění prováděno ručně pomocí speciálního kartáče. Vakuová zařízení mohou být vybavena samočistícím systémem.

Podsvícení

Je nutné odstranit vlasy pomocí trimru před zrcadlem a na dobře osvětleném místě - na tom závisí kvalita léčby. Dále můžete vidět modely s vestavěným podsvícením LED.

Tyto trimry umožňují vidět každý extra vlas, a to i za slabých světelných podmínek.

Podívejte se na video: Trimry a stroje na vlasy v nosu a uších

Podívejte se na recenzi videa: levnější trimmer pro odstranění chloupků
Podívejte se na recenzi videa: Philips trimmer pro odstranění vlasů v nosu a uších

Recenze

Bez ohledu na to, které zařízení si vyberete, můžete si být jisti, že si bude jistě dělat svou práci. Dokonce i nejjednodušší a nejlevnější modely zpravidla nezklamají své vlastníky a úspěšně plní všechny deklarované funkce. Neexistují téměř žádné negativní recenze na tato zařízení, a nadšení, naopak, plný celého internetu. Dáváme několik takových doporučení.

Recenze č.1

Měl jsem štěstí: byl jsem z přírody zcela bezsrstý, ale tady je jeden problém - chloupky z nosu, to je strašné, samozřejmě, zvláště když rinitida je srdcervoucí pohled. Kdysi jsem se vytahoval pinzety, můžete si vzít slovo pro to - to hodně bolí, ani se o to nepokusíte.

Pak se přizpůsobila, aby si vlasy nůžkami nůžky přitiskla - několikrát ji popadla a vyléčila dlouho. A tak nějak nakupovat nějaké malé spotřebiče v obchodě, věnoval jsem pozornost trimřiři. Stáli se směšnými penězi, takže bylo hříchem, které neměli kupovat.

Takže řeknu: Jsem zcela spokojen. Trimmer pro odstranění chloupků pokrývá celou vnitřní stranu nosní dírky, bez problémů a potíží se vyhnout, jako tomu bylo u nůžek. Celý proces trvá asi 5 minut, jednou týdně. Střihač je podobný jako hůl nebo silná rukojeť, zabírá málo místa. Horní část je uzavřena víkem, uvnitř je kartáč na čištění. Nabíjená 1 obyčejnou baterií můžete umýt vodou. Taková nenáročná věc pro 300 rublů a účinek - všech 10 tisíc. "

Zkontrolujte číslo 2

Můj MCH bzučel všechny mé uši, že by měl koupit zastřihovač: má "španělskou" vous, která je velmi obtížná, aby se o něj postarala a příležitostně nezasahuje do ořezávání vlasů.

Na tváři tady a tam, na zadní straně krku a tanky rostou právě okamžitě. Nakonec jsem mu koupil psací stroj pro své narozeniny. MCH už už za měsíc a půl používá trimmer a říká, že se cítí jako bílá osoba, tak pohodlná pro něj. Reklamoval stroj mému otci a bude muset také koupit. No, to je levné, jinak bych se zlomil.

Aliexpress

Elektrické holicí strojek

Elektrické holicí strojky Holicí strojky pro nos, ucho Clipper Kočičí péče pro odstranění chloupků pro holicí strojky

Nový uživatelský kupón pro objednávky US $ 4,00

Záruka vrácení peněz za 15 dní

 • Značka: ACEVIVI
 • Článek: AERCS263HQ
 • Materiál: ABS
 • Al. napětí: Univerzální svět (100-240 V)
 • Funkce: Jeden čepel
 • Pohlaví: Muž
 • Doba nabíjení: 1 hodina
 • Velikost: 13.5 * 2.5cm (délka * Šířka)
 • Typ motoru: Baterie
 • Aplikace: Tvář
 • Začátek výroby: 2014
 • Režim čištění: Neumývejte
 • Se zařízením na ořezávání: Ne
 • Doba použití: 30 minut
 • Typ produktu: Elektrický holicí strojek
 • pohlaví: Muž
 • typ baterie: baterie
 • funkce: Single Blade
 • použití: obličej
 • doba použití: 30 Min
 • timetomarket: 2014
 • prací prostředek: neumývajte
 • s výpadkem: Ne
 • Doba nabíjení: 1 hod
 • napětí: Univerzální univerzální (100-240V)
 • modelové číslo: AERCS263HQ
 • materiál: ABS
 • velikost: 13.5 * 2.5cm (délka * šířka)
 • itemtype: elektrický holicí strojek
 • Napájení: 1 baterie AA (baterie není součástí balení)
 • barva: šedá
 • hmotnost: 46g
 • electricrazor: Pánská holicí strojka
 • sideburnstrimmer: Vousový trimr
 • noseeartrimmer: Zařízení na holení pro vlasy

31,89 dolarů

Muži Přenosné USB Rec.

20,41 dolarů

Přenosné automobilové elektriky.

19,95 dolarů

Muži tvoří přenosný počítač.

1,75 USD

21,46 dolarů

Dospělí Přenosné volby.

30,66 amerických dolarů

Přenosný 3 v 1 Mnoho.

23,09 dolarů

Pánské 3D elektrické.

26,80 amerických dolarů

 • Výrobce: kbaybo
 • Pohlaví: mužský
 • Typ napájení: Baterie
 • Vlastnosti: samostatný břit
 • Použití: obličej
 • Použijte čas: 30 minut
 • Čas na trh: 2014
 • Režim praní: neperte
 • Trim: ne
 • Doba nabíjení: 1 hodina
 • Napětí: Univerzální (100-240 V)
 • Číslo dílu: AERCS263HQ
 • Materiál: ABS
 • Rozměry: 13,52,5 cm (šířka délek)
 • Typ položky: Elektrický holicí strojek
 • Zdroj energie: 1 * AA baterie (baterie není součástí balení)
 • Barva: šedá
 • Hmotnost: 46g
 • Elektrický holicí strojek: Pánská holící strojka
 • Vyžínačka bočního okraje: zastřihovač vousů
 • Střihač nosu: holicí strojek pro zařízení na vlasy

Elektrický holicí strojek pro holicí strojky pro nohy, uši, střihač vlasů péče o vlasy odstraňování chloupků pro nosní holicí strojky osobní péče o obličej péče o vlasy 2526

Powered by 1 * AA baterie (baterie není součástí)

Vysokorychlostní rotační čepel z nerezové oceli, plný úchop 360 stupňů, který slouží k oříznutí nosu vlasů, uší a nepoškozuje nosní dutinu a bubínku.

Čepel je odnímatelný a omyvatelný, snadno se čistí, je hygienický.

Design baterie, poháněný jednou baterií AA, snadno ovladatelný. (Baterie není součástí balení)

Kompaktní a lehký, snadno ovladatelný, můžete jej nosit bez ohledu na to, kde jste.

Rozměry: 13,52,5 cm (šířka délek)

Balení: (baleno v bezpečné bublině)

1 x nosový trimr

1 x Ochranné pouzdro pro čepel

1 x čistící kartáč

Každý den se můžeme postarat o desítky tisíc objednávek! Ujistěte se, že jste si zajistili nákup Velké množství objednávek můžeme přijmout při platbě! Přijmout zpracování souborů CSV! Pokud potřebujete bankovní převod, můžeme bankovním převodem a platbou prostřednictvím Western Union! Pro vaše pohodlí v obchodě!

Poznámka: Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory nemusí obraz odrážet skutečnou barvu produktu.

Doprava zdarma China Post Airmail do USA, EU, Asie a dalších zemí.

Doba dodání je přibližně 7-35 dní.

DHL, UPS, TNT, FedEx, EMS jsou k dispozici také v případě, že zaplatíte další dodací lhůtu. Doba dodání je přibližně 3-7 dní.

Po odeslání vám bude přiděleno číslo sledování.

Neposkytujeme žádné clo, daně ani daň z přidané hodnoty.

Pokud se vyskytnou nějaké problémy s doručením, výrobky a službami, neváhejte nás kontaktovat před zahájením sporu nebo ponecháním negativní zpětné vazby.

Pozitivní zpětná vazba s 5 hvězdičkami pro popis, dodání a servis bude oceněna.

Při odeslání obrazovky s pozitivní zpětnou vazbou poskytneme slevu na další objednávku.

Pokud se setkáte s jakýmikoli problémy, nejprve kontaktujte náš zákaznický servis.

Zpravidla odpovíme na Vaši zprávu do 24 hodin.

Od časového rozdílu budou některé odpovědi přibližně o 6 až 10 hodin zpoždění.

Můžeme vám znovu odeslat nebo vrátit peníze, pokud je výrobek vadný nebo není v souladu s popisem.

Platíme pouze za doručení vráceného vadného zboží.

Vrácená přeprava vám bude uhrazena, pokud bude vrácena z vašich osobních důvodů.

Veškeré vrácené produkty musí být dobře zabaleny a zachovány původní zásilky.

Ořezávač nosu: výhody a vlastnosti používání stroje pro odstraňování chloupků

Odstranění chloupků je postup používaný ženami i muži. Stala se známým doplňkem k řadě dalších položek pro osobní péči. Dnes je k dispozici speciální stroj - trimátor pro nos a uši, který umožňuje snadné a rychlé řezání viditelných chloupků. Přístroj je pohodlný a snadno ovladatelný, takže čím dál víc lidí, kteří sami vědí, jaký je problém přilepení vlasů, získávejte je pro pravidelné používání.

Trimmer je určen pro řezání vlasů na těžko dostupných místech, jako jsou nos a uši. Vyrábí se ve formě pohodlné rukojeti, na jejímž konci jsou holicí nože ukryty v bezpečném pletivu.

Chcete-li vybrat takové zařízení, měli byste se seznámit s jeho hlavními funkcemi a zvážit populární modely moderních trimrů.

Vlastnosti zařízení a používání zařízení

Ve vzhledu je trimr pro odstraňování chloupků podobný pravidelnému střihu, ale často je menší a na konci má zakulacený hrot. Většina modelů pracuje v několika režimech a různých rychlostech a některé sady zahrnují přílohy na odstranění chloupků na jiných oblastech pokožky. Ale aby se vyřešil problém vlasových nosu, je důležité zajistit, aby určité zařízení bylo pohodlné a funkční.

Princip trimmer - řezání vlasů, a nevytahování z kořene. Pro vegetaci v nosu je to důležitý argument, jelikož provádí ochrannou funkci, která zpomaluje pronikání prachu do dýchacích cest. Je nemožné je zachytit kořenem, protože může vést k zánětu sliznice v nosu. Trimmer je úhledně řeže na požadovanou délku, odstraňuje viditelné špičky a umožňuje vám cítit sebedůvěru při zachování vašeho zdraví.

Pro výrobu strojů pro odstraňování chloupků se používají vysoce pevná ocel a ostré lopatky, které zajišťují přesnost a účinnost ostření. Z tohoto důvodu stojí za to koupit spolehlivé zařízení od známé společnosti, a to i za předpokladu, že budete muset zaplatit za to. Levné možnosti výrazně ovlivňují proces holení, což způsobuje podráždění a nespokojenost s výsledkem.

Většina vyžínačů může fungovat jak v síti, tak i na bateriích, což umožňuje provádět postup na libovolném vhodném místě, stejně jako s sebou na cestách. Kromě toho balení obvykle obsahuje štětce na uložení a štětce.

Výhody a nevýhody nosných trimrů

Při výběru stroje, který vám umožní řezat vlasy v nosu a uších, stojí za to pochopit, jaké výhody a nevýhody má tento trimmer. To umožní příležitost věnovat pozornost důležitým vlastnostem při nákupu. Mezi hlavní výhody patří:

 • rychlost a snadnost postupu;
 • nedostatek bolesti;
 • několik příloh může také odstranit vlasy v uších, vyříznout vousy a knír a některé ženy jsou vybaveny přílohami pro bikiny;
 • schopnost provádět účes v jakékoliv vhodné době a místě;
 • Dobrý trimmer bude trvat několik let bez nutnosti zvláštní péče a údržby.

Jakmile si koupíte vysoce kvalitní zařízení, můžete zapomenout na problém přebytečných vlasů po mnoho let, jen zaplatíte 15-20 minut týdně k tomuto procesu. Takové výhody způsobují rostoucí popularitu nosných trimrů. Mezi nevýhody lze říkat vysoké náklady, protože pro dobré zařízení bude muset zaplatit spíše velké množství peněz. Kromě toho musíte pochopit, že trimr řezá vlasy na délku 2-3 mm, to znamená, že během několika dní vyrazí zpět a bude vyžadovat druhý postup. Samozřejmě, tyto nevýhody vyžínačů nejsou v porovnání s lehkostí a pohodlím, které dává stroj.

Přehled populárních modelů pro trimery nosu

Mezi různorodými návrhy v prodejnách vybavení existuje několik vedoucích pracovníků ve výrobě vysoce kvalitních a spolehlivých trimrů pro nos a uši. Po srovnání hlavních charakteristik těchto modelů bude každá osoba schopna najít pro sebe nejlepší možnost, která bude trvat dlouho a nebude trvat týden.

Dnes v žebříčku nejlepších trimrů lze nazvat takové pozice:

 1. Philips NT 3160 - stroj pro odstraňování vlasů v nosu a uších. Přístroj má technologii ProtecTube, která zabraňuje krájení a podráždění pokožky. Rychle a úhledně řeže vlasy, obočí a kartáče na česání, stejně jako pouzdro a baterie jsou součástí balení. Optimální volba pro všechny, kteří oceňují jednoduchost a spolehlivost.
 2. Wahl 5546-216 - trimmer se dvěma tryskami a světly, což velmi usnadňuje proces řezání. Pohodlné pouzdro a dobrá rychlost z něj dělají populární a poptávku mezi jinými modely.
 3. Moser 4900-0050 Senso je pohodlná a kompaktní ruční trimovací rukojeť, která snadno snižuje vlasy v nosu a uších. Ocelové tělo, ostré čepele, ochrana proti řezům - tyto faktory činí stroj jednoduchý a spolehlivý.
 4. Philips QG 3335 je univerzální zastřihovač, který obsahuje 6 různých špiček pro nos, uši, vousy a knír, korekci obočí. Do stroje jsou zabudovány bezpečné nože s funkcí samočinného ostření a měkké pouzdro umožňuje pohodlné uložení zařízení.

Který trimmer si vybrat - individuální volbu každé osoby. Moderní rozmanitost modelů a možností vám však umožňuje najít nejlepší možnost i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Jak zvolit dobrý trimmer a správně ho používat

Po pochopení základních charakteristik trimrů pro účes v nosu a uších je třeba pochopit, jaké funkce jsou nejdůležitější. Někdo potřebuje pouze jednu trysku a konstantní řeznou rychlost, u jiné osoby bude užitečná všestrannost zařízení. Budoucí nákup bude záviset na tom.

Ve výběrovém procesu stojí za zapamatování a zohlednění těchto momentů:

 1. Trimmer musí mít funkci provozu baterie, protože kabel a vázání do zásuvky není vždy vhodné.
 2. Nejčastěji jsou náklady na přístroj určeny kvalitou jeho výroby a montáže, takže je lepší nešetřit.
 3. Když kupujete trimr, musíte si vzít v ruce, zažít pohodlí těla a váhu, protože budou muset často a pravidelně používat. Je důležité, aby byl stroj vhodný pro práci.
 4. Ujistěte se, že je zařízení jednoduché a snadno se vyčistí a zeptáte se, jak se o něj starat. Doba fungování a kvalita práce závisí na kompetentní a řádné údržbě trimovače.

Po zakoupení dobrého přístroje můžete zahájit proceduru odstraňování chloupků. Zpočátku se může zdát obtížné a nepohodlné, ale pár zasedání vám poskytne zkušenosti a dovednosti v ruce. Pokaždé, když bude účes v nosu rychlejší a snazší, výsledek potěší majitele trimru.

Odstranění nežádoucích vlasů by mělo být snadné, pak se cítit přesvědčivě a nemusíte se starat o vady vzhledu.

Výběr trimru pro odstranění srsti v uších a nosu

Pro mnoho lidí, vlasy roste v nosu a uších, a je dobře známo, že roztržení je nežádoucí. Proto byl vynalezen stroj pro odstraňování chloupků. To se nazývá trimmer, má malou trysku se zuby, která odřízne nežádoucí vlasy. Zajímalo by mě, jaké typy trimrů jsou a jak používat zařízení?

Co hledat při nákupu

Než si koupíte trimmer, seznámíte-li se s jeho charakteristikami, pečlivě zkontrolujte zařízení. Síla trimera není velká věc. Je důležité věnovat pozornost tomu, z čeho jsou vyrobeny nože. Keramické čepele nemusí být mazány, ale rychle se otupí. Po delší dobu budou ostří z nerezové oceli trvat.

Ocelové nože jsou často pokryty vrstvou ochranných slitin, která zahrnuje molybden a chróm. To dále zvyšuje životnost výrobku.

Obvykle pro stříhání vlasů v nosu a uších použijte malý rotační nástavec. Má zaoblený tvar a ostrý malý zub, řezání vlasů.

Některé výhody mají zařízení vybavené dalšími funkcemi a komponentami:

 • Podsvícení LED;
 • obočí a uši;
 • případ;
 • stát.

Pokud chcete rychle a lehce ořezávat vlasy v nosní dutině a uších, kupte si zařízení s úzkým výtokem a otočnou hlavou.

Existují modely vakuových trimrů, sací chlupy v procesu řezání do zvláštního oddělení. Na konci práce zůstane jen vytažení. Díky tomuto zařízení byla zachována dokonalá čistota.

Trimmer lze napájet ze sítě, baterie nebo baterií. Verze baterie vám umožňuje používat trimmer kdekoli, čímž je zařízení mobilnější. Bude však nutné často měnit baterie, které nevyhovují všem.

Nejlepším řešením je napájecí zdroj napájený bateriemi, který umožňuje připojení k síti. V takovém případě se nenacházíte v situaci, kdy je poplatek ukončen a účes ještě nebyl dokončen. Tyto trimery jsou určeny hlavně pro krájení vlasů na hlavě nebo pro modelování vousů. A pro nos, obočí nebo uši nejčastěji vytvářejí modely, které se živí jedním prstem.

Zvláštní význam mají ergonomické parametry rukojeti. Jinými slovy, měli byste být pohodlně držení trimru v ruce. Díky tomu bude snadné stříhat těžko dosažitelné chloupky v uších a nosu a po dlouhé práci se zařízením se nebudete unavovat.

Jak používat trimmer

Stroj na řezání vlasů v nosu je velmi jednoduchý. Stisknete tlačítko Start a jemně držte špičku v nosní dírce. Příliš hluboký tahač není nutný. Existuje několik doporučení pro používání zařízení a odříznutí nežádoucí vegetace:

 • očistěte nosní dutinu a ušní průchody před ořezáváním;
 • nepoužívejte přístroj k nachlazení, krvácení a dalším onemocněním nosních cest;
 • pracovat před zrcadlem v místnosti s jasným osvětlením;
 • po řezání musí být trimr musí být vyčištěn a omyt, pokud to dovoluje návod k použití.

Nepoužívejte stejné zařízení pro více osob. V nosní dutině a v uších se vyskytuje mnoho bakterií, které ani nemáte podezření. Mohou zůstat na trysce a způsobit onemocnění pro vašeho příbuzného nebo přítele.

Stejně jako po účesu, začnou vlasy po několika dnech růst v nosu. Rychlost růstu závisí na věku, pohlaví a některých dalších charakteristikách osoby. Vzhledem k tomu, že ořezávání s trimerem je absolutně bezpečné, může být provedeno tak často, jak je potřeba.

Proč nevytahovat chloupky

Někdy ženy i muži táhnou vlasy z nosu pinzety. Je to nebezpečné, protože v nosu je mnoho krevních cév. Také existují bakterie, houby, viry, které způsobují onemocnění. Přicházejí tam spolu se vzduchem, který neustále dýcháme. Chlupy mají ochrannou funkci, která nedovolí škodlivým organismům plic.

Po vytažení vlasů se mohou objevit mikroskopické vředy nebo mírné krvácení. Pokud se bakterie dostávají do krve, hrozí vznik zánětů a dalších nebezpečných onemocnění. V uších je také dostatek bakterií a vlasy v uších rostou poměrně hustě. Proč riskovat, pokud můžete použít trimmer.

Dříve, když nebylo takové zařízení, vlasy byly řezány malými nůžkami, ale to není moc výhodné. Pokud vaše vlasy rychle roste, je tlusté a tvrdé, můžete kontaktovat salon krásy a provádět epilaci pomocí laserového zařízení. V tomto případě se můžete zbavit vlasů několik měsíců a dokonce i let.

Pro Více Informací O Suché Vlasy