logo

Žehlička pro oblast bikin, podpaží a obličeje - jak si vybrat podle počtu trysek, funkcí, značky a ceny

Odstranění přebytečných vlasů na obličeji a těle je problém, který je pro drtivou většinu spravedlivého pohlaví důležitý. Někdy trpí nedostatečnou depilací na plný úvazek nebo neexistují žádné nezbytné podmínky k tomu. Potom se k záchraně dostane záchranný prostředek - zařízení pro zkrácení nežádoucích vlasů. Toto zařízení je zcela nehoží, ale je zcela neviditelné, aniž by způsobilo podráždění.

Co je zastřihovač pro ženy

Je trimovací zařízení pro zkrácení chloupků na obličeji, na těle. Pomáhá vyřešit mnoho problémů spojených s holením a odstraňováním chloupků. Samice trimera, na rozdíl od epilátoru, nevytahuje vlasové folikuly kořenem, takže aplikace je bezbolestná. Přístroj neposkytuje dokonalou hladkost pokožky, jako holicí strojek, ale při jeho použití nejsou řezy a podráždění vyloučeny. Používá se pro obličej, oblast bikin, méně často pro podpaží, nohy, paže. Zanechává vlasy o délce 0,2-0,8 mm. Výhody používání zařízení:

 • nevzniká růst vlasů;
 • snadno udržovat a udržovat;
 • intimní účesy lze provést doma;
 • v sadě mohou být různé trysky;
 • dlouhá životnost.

Účel

Každá žena se sama rozhodne, jak používat trimmer. Někteří používají pouze pro jeden účel, například korekci obočí, zatímco jiní používají všechny dostupné funkce. Pro jaký účel lze použít žací stroj:

 • korekce obočí;
 • odstranění antény nad horním okrajem;
 • ořezávání chloupků v oblasti bikin;
 • provádění intímních účesů;
 • odstranění chloupků podpaží;
 • holicí nohy.

Odrůdy trimrů pro odstraňování chloupků

Externě přístroj připomíná epilátor, je velmi kompaktní. Rozdíl v trimrech žen nabízených výrobci je v počtu trysek a dostupnosti dalších funkcí. Tyto parametry ovlivňují cenu zařízení. Ženské ořezávače se liší od sebe:

 1. Zařízení pro odstranění přebytečných obličejových vlasů je samostatná kategorie. Říká se "groomer".
 2. Existují zařízení s úzkými a širokými pracovními hlavami. První jsou určeny pro zpracování malých ploch a vytváření vzorků a druhá pro řezání velkých ploch.
 3. Přístroj může pracovat s bateriemi nebo baterií. Druhá možnost má širší pracovní část a je pohodlnější. Ale můžete si s sebou vyměnit samici sekačky na baterie, protože funguje bez připojení k síti.
 4. Zařízení může být zcela chráněno před vniknutím vlhkosti. Je to velmi výhodné, protože může být použito ve sprše. U modelů jsou chráněny jen pracovní hlavy před vniknutím vlhkosti.
 5. Jednoduchá zařízení zpravidla pracují v jednom nebo dvou způsobech řezání. V komplexu mohou být asi 6-7. Pokud máte v úmyslu plně používat zařízení, je lepší užívat multifunkční zařízení s přílohami pro změnu délky účesu.

Žena Trimmer recenze

Mnoho výrobců vyrábí zařízení pro odstranění chloupků, takže výběr problémů nebude mít. Můžete si koupit ženský trimmer jen pro ošetření obličeje nebo využít plnohodnotný multifunkční model. Rozsah nabízených přístrojů na trhu je velmi široký, takže žena s libovolným rozpočtem si může vybrat ten správný pro sebe. Nejoblíbenější modely trimování jsou podrobně popsány níže.

Pro obličej

Tento kompaktní a levný střihač vám pomůže efektivně zbavit antény a poskytnout potřebný tvar obočím. Popis:

 • Název modelu: Philips HP 6390/10;
 • cena: 1290 rublů;
 • Vlastnosti: ženské, růžové, AAA baterie, 1 rychlost, je tryska pro přesné ořezávání, hřebeny 2 mm a 4 mm, kompletní s pinzety a kartáč;
 • Pros: účinně zkracuje nežádoucí vlasy na obličeji, kompaktní, lehké;
 • nevýhody: nebyly zjištěny.

Pokud potřebujete spolehlivý čelní trimr pro ženy, zvažte nákup následujících položek. Stručné specifikace:

 • modelové označení: Remington MPT 4000С Reveal Beauty Trimmer;
 • cena: 1500 rublů;
 • charakteristiky: samičí, 1 rychlost, 1 hřeben s dvěma pracovními stranami, napájeno bateriemi, kompletní kartáč a podsvícená pinzeta;
 • Výhody: malý, vysoký výkon, dlouhý chod bez výměny zdroje napájení;
 • nevýhody: nepřítomnost.

Pro podpaží

Ne každý je jako klasické oholení, protože způsobuje podráždění, zejména u majitelů citlivé kůže. Je lepší, aby se vlasy v oblasti podpaží odstranily pomocí trimru, například takto:

 • modelové označení: Gezatone GE 633 LWSSS 57;
 • cena: 1800 stran;
 • charakteristiky: samice, pro účesy a bikini-design, je tryska pro korekci délky vlasů, nože z nerezové oceli, vodotěsné pouzdro;
 • pluses: odstraňuje vlasy i na těžko dostupných místech, snadno se používá, kompaktní, můžete si s sebou vzít na výlety;
 • nevýhody: nebyly zjištěny.

Následující podřezák je dobře osvědčený. Popis:

 • modelové označení: Braun FG 1100 SilkFinish;
 • cena: 1300 stran;
 • Vlastnosti: žíněnka pro hrubé holení a bodové odstraňování chloupků, životnost baterie - 2 hodiny, lze použít s pěnou, obsahuje omezovač trysek, kartáč na čištění, pouzdro, ochranný kryt;
 • Pros: snadné použití, ostré čepele;
 • nevýhody: nepřítomnost.

Top 10 ženské trimery

Charakteristika v žebříčku

Moderní ženy jsou zvyklí vypadat perfektně. Přispějte k tomuto množství zařízení pro péči o vzhled. Jeden z nejběžnějších - ženské trimmery. Tato zařízení jsou podobná automobilům pro účesy mužů a na principu činnosti připomínají práci epilátorů. Přispívají ke zkrácení "vegetace" na nechtěných místech, což činí vlasy nepostřehnutelnými. Pokud porovnáme účinek trimera a epilátoru, je rozdíl, že první neovlivní samotnou žárovku, ale jednoduše odstraní viditelné vlasy. Proto je jeho použití bezpečné.

Ženy používají zařízení pro různé účely, protože jsou multifunkční: dělají korekci obočí, oholejí knírek nad rty, dělají nohy, podpaží a oblast bikin. Čepele se nedotýkají povrchu pokožky, což eliminuje riziko poškození. Postup je zcela bezbolestný a dokonce příjemný. Kromě toho bude tento proces poměrně rychlý a snadný. Různé modely na trhu vám pomohou vybrat správnou zastřihovač pro každou dámu. V zájmu úspěšného nákupu doporučujeme studovat nejlepší typy výrobků.

Top 10 nejlepších ženských trimrů

10 Mikma IP-2150

I přes skutečnost, že společnost je poměrně neznámá, její výrobky jsou známé svou kvalitou a trvanlivostí. Mikma IP-2150 má různé trysky, které jí umožňují používat jako střihač a jako holicí strojek, tj. K řezání a holení nežádoucí "vegetace". Péče o tělo bude snadné a rychlé. V sadě se nachází hřeben, který může být vyhlazen neomylnými vlasy. Lehký a kompaktní přístroj bude na cestách vynikajícím společníkem.

Trimmer je schopen krájet vlasy na následujících místech na povrchu těla: na nohou, podpaží, pažích a oblasti bikin. Vnější vrstva kůže zůstane nedotčena kvůli příslušným čepelím zařízení uvnitř trysek. Na těžko dostupných místech můžete použít speciální vertikální trimmer, který má hřeben. Majitelé nástroje jsou lakoní ve svých recenzích a berou na vědomí pouze prioritu takového zařízení ve srovnání s konvenčním holicí strojkem. Nevýhody jsou nedostatečné osvětlení.

9 JAGUAR J-Cut Liner

Globální značka je známá spolehlivostí svých produktů. Trimmer je vhodný pro ženské účely při odstraňování nežádoucí "vegetace". Provoz baterií umožňuje, aby při nabíjení zařízení nebylo ztrácet čas. Její energie stačí několik měsíců. Kartáč v sadě je schopen vyčistit trysku v malém počtu minut. Přístroj ve formě pera nejlépe řeže vlasy na obličeji. Perfektní obrys obočí se získává pomocí JAGUAR J-Cut Liner. Jeho nízká hmotnost vám umožní nosit zařízení s sebou všude.

Ergonomický tvar pohodlně zapadá do ruky a je příjemný na dotek. Ostro ostří nože stříhnou vlasy za pár minut a nezanechávají žádné škody. Na práci s nástrojem existuje jen málo recenzí, ale všechny jsou pozitivní. Minimální délka ostří je 2 milimetry. Díky tomu se vegetace téměř nezaznamená. Krycí čepele z nerezové oceli umožňují jemné oholení vlasů z nejcitlivějších oblastí ženského těla.

8 Wahl 5640-116 Micro Finish

Miniaturní zařízení ve tvaru pera pomáhá každé dámce vypadat slušně. Stylový kovový pouzdro je snadno použitelný. Nechtěné vlasy budou jemně odstraněny díky dvěma univerzálním tryskám. Oblast bikin bude dobře upravená a krásná. Trimmer může poskytnout perfektní tvar obočí v krátkém čase. Čepele se čistí pod tekoucí vodou. Otočný motor přispívá k prakticky tichému chodu, což usnadňuje postup.

Přesné odstranění chloupků v citlivých oblastech pokožky se provádí pomocí Wahl 5640-116 Micro Finish. Paradoxně výkonný pro svou velikost, zařízení se vyrovnává s funkcemi na vysoké úrovni. Díky tomu můžete zapomenout na dlouhý proces pomocí normálního holícího strojku a také zabránit podráždění a zarudnutí v intimní oblasti. Ženy jsou spokojeny s výsledkem a nenajdou významné nedostatky. Hodnota za peníze je zcela odůvodněna šťastnými majiteli Wahl 5640-116 Micro Finish.

7 Veet Sensitive Precision

Elektrický trimmer navržený speciálně pro citlivou pleť. V podstatě se používá k modelování oblasti bikin. Režim rychlosti - 2, každá žena si může vybrat pro sebe to nejlepší. Epilační hlava je odnímatelná, díky čemuž nebude těžké vyčistit. Zahrnuty jsou následující trysky: odstranění chloupků bod-k-bod, pro oblast bikin a obočí, stejně jako hřeben. Cenově dostupná cena ve srovnání s vrstevníky označenými kupujícími. Pohodlné použití je zajištěno protiskluzovým povrchem zařízení.

Atraktivní vzhled zařízení bezpochyby vyzdobuje ženský roh. Péče o zastřihovač nezavazuje - je dobře vyčištěna speciální štětkou, která se dodává v sadě. Recenze zákazníků mluví o výhodnosti procesu. Díky kompaktnosti přístroje se snadno vejde do ruky. Stylová taška v sadě je velkým plusem, protože zařízení lze vzít všude s sebou. Mnoho uživatelů doporučuje tento přístroj zakoupit. Některé z nich považují aplikaci za nepříjemné, protože trimmer vydává mírný zvuk.

6 Philips BG105 / 10

Globální značka, jejíž výrobci uspokojují potřeby svých zákazníků na vysoké úrovni. Účinnost řezačky je potvrzena miliony žen. Pečlivě ovlivňuje všechny vlasy bez poškození kůže. Střihač je oboustranný, na jedné straně husté vlasy a druhý na řezání. Pracuje na bateriích, které umožňují použití v libovolných podmínkách. Vodotěsnost zajišťuje snadné použití, stejně jako snadné čištění čepelí - lze je umýt pod tekoucí vodou.

Příjemný design zařízení umožňuje kupujícím, aby je bližší uvažovali a v důsledku toho je kupovali. Většina uživatelů je s výsledkem spokojena. Philips BG105 / 10 lze použít v nejcitlivějších oblastech, například v oblasti bikin. Díky ochrannému systému se ostré konce nožů nedotýkají povrchu těla a neříznou až na 0,5 mm. Vizuálně se pokožka stává dokonalou. Model je odolný a má 2letou záruku. Hlavní nevýhodou je, že Philips BG105 / 10 někdy způsobuje nepříjemné pocity v důsledku křehkého upevnění - táhne chloupky.

5 Gezatone DP 503

Stylový kosmetický trimmer se stane skutečným pomocníkem v boji proti "vegetaci" na různých místech těla. Elektrický stroj má zabudovanou dobíjecí baterii a několik výměnných trysek ve svém arzenálu. Mezi funkce přístroje patří suché a mokré holení. Jeho hlavním účelem je účes, styling, odstranění chloupků. Nastavení délky řezu pomáhá speciálním omezovačem. 4 trysky v sadě dělají zařízení víceúčelové.

Tvar dvojitého ostění pro návrh bikiny, kartáč na vlasy a stylingovou trysku - to vše pomáhá zapomenout na použití běžného holicího strojku, který může poškodit citlivou pokožku. Navíc vývojáři zahrnovali hlava pro opravu obočí, což zjednodušuje možnost péče o ně. Ženské recenze jsou plné pozitivních dojmů o zařízení. Musíte se o něj postarat. K tomu je v sadě dodáván speciální kartáč, který lze s malým úsilím vyčistit povrch kotouče.

4 Panasonic ES2113

Množství produktů tohoto výrobce jsou mezi kupujícími velkou poptávkou. Jeden z nejoblíbenějších - trimmer Panasonic ES2113. Ženský model slouží jako asistent při dosahování dokonalosti. Přístroj je schopen krájet vlasy až na 0,2 mm a činí je neviditelnými. Zařízení funguje z baterie mizinchikovy. Vibrační typ motoru účinně odstraňuje vegetaci na požadovaných místech na těle. Je vhodné použít nástroj pro přední oblast.

Úzká čepel v sadě je určena pro malé oblasti pokožky a široká - pro velké. Zaoblené zuby na čepelích chrání povrch těla před poškozením. Kompaktní velikost vám umožní vzít zařízení s sebou a za žádných okolností jej změnit na krásný a dobře upravený. Ochranná čepička a kartáč v sadě mají dobrou práci se svými funkcemi. Čištění trysky není obtížné. Recenze na stránkách jsou různá, ale většina z nich je pozitivní. Nicméně mnoho z nich není spokojeno s náklady Panasonic ES2113.

3 REMINGTON WPG4035 Ultimate

Doporučení mistrů v kosmetických salonech pomáhají mnoha ženám nakupovat výrobky REMINGTON a zůstávají spokojeni s výsledkem. Sada obsahuje 4 trysky trimru a kartáč pro čištění. Hlavní a nejlepší výhodou je, že zařízení může pracovat ve vodě. To umožňuje použití ve sprše bez strachu z poškození. Napájení pochází z baterie. Jeho pracovní doba je asi 30 minut. Aplikujte trimr na suchou a vlhkou pokožku. Výsledek netrvá dlouho, majitelé nástroje říkají účinnost REMINGTON WPG4035 Ultimate.

Hlavní tryska jemně odstraňuje "vegetaci", aniž by ji vytáhla. Model nezanechává po holení rány. Uživatelé berou na vědomí trvanlivost zařízení. Některé ženy ji používají neustále léta. Každá z trysek je snadno odstraněna. Moderní design má krásný tvar a pohodlné pokrytí. Plné nabití přístroje trvá asi 12 hodin, což není pro mnoho zákazníků příjemné. Také nevýhody zahrnují nepohodlný případ v sadě, dívky poukazují na to, že jeho délka nestačí pro trimmer.

2 BABYLISS FX757

Výrobce vytvořil opravdu multifunkční zařízení. Používá se k odstraňování vlasů z uší, nosu, krku, obočí, obličeje a oblasti bikin. Čepele jsou vyrobeny z nerezové oceli, což označuje kvalitu výrobku. Trimmer plní své úkoly dokonale. Rychlý účes ušetří čas a vypadá atraktivně. Moderní design zdobí koupelnu. Množství recenzí pozitivním způsobem pomáhá potenciálním zákazníkům se rozhodnout pro BABYLISS FX757.

Praktické zařízení nevytváří mnoho hluku. Tvar hlavy připomíná kuličkové pero, lze snadno odstranit chloupky i na těžko dostupných místech. Z nosní dírky můžete "téměř bezbolestně" odstranit "vegetaci". Široká a tenká čepel poskytuje přesný zásah a efektivně odděluje všechny vlasy. Proces holení nepřináší nepohodlí a bolest. Uživatelské recenze to potvrzují. Navzdory skutečnosti, že většina lidí na pracovištích neidentifikuje nevýhody zařízení, má stále některé nevýhody: špatná fixace víčka, která neovlivňuje trimru a křehkou konstrukci.

1 Braun Silk epil Bikini Styler FG-1100

Jeden z nejlepších a spolehlivých výrobců produktů pro péči o tělo. Venku podobně jako hoblovač je dotek silný a lehký. Rychlý účes a čistý tvar - výsledek, který je dosažen díky ultra-přesné hlavě. Hřeben, který je součástí balení, zarovná délku vlasů. Riziko podráždění je zbytečné, protože ostří jsou určeny pro jemné holení. V oblasti bikin můžete provádět různé formy vlivem prvku ve tvaru T na nástroji. Navíc Braun Silk epil Bikini Styler FG-1100 vám dává příležitost pečovat o vaše obočí.

Je možné ořezat "vegetaci" na jednotnou délku - 5-8 mm. Malá velikost zařízení je pohodlná, je pohodlné držet v ruce. Ženské tělo vypadá perfektně po proceduře. Pro odvážné dámy v sadě jsou pro intimní zónu jasné nálepky. V recenzích zákazníků jsou často nadšené komentáře o kvalitě ozdobného díla. Chcete-li zařízení vyčistit od chloupků, může to být malý kartáč. Jediná věc, která nevyhovuje uživatelům - na suché kůži je nepříjemné odstranit "vegetaci".

Doba lesku: zvolte ženský trimmer pro oblast bikin

Léto, slunce, moře, pláž... Chci se cítit jako Aphrodite, vycházející z pěny a ne plachý se změní v pareo. Coco Chanel řekl: "Luxusní je, když je špatná strana tak krásná jako tvář." A nechte Madame mluvit o oblečení, krása pokožky hraje v této věci důležitou roli. Nerovnoměrnost je také součástí tohoto stylu, dokonce i na takových ojedinělých místech, která nikdo nevidí. Naplňuje vnitřní sílu, důvěru v neodolatelnou. Nic, co mistr salonu není k dispozici každému z nás. Abyste se ujistili, můžete to udělat bez zrcadla, mýdla a vody. Pro oblast bikin je potřeba použít samici.

Specifičnost bikiniho trimru

Pokud chcete koupit zastřihovač pro intimní zónu, měli byste pochopit: toto není holicí strojek, nikoli obráběcí stroj nebo epilátor. Jedná se o další nástroj pro odstranění chloupků. Břitva a stroj budou řezat chloupky na okraji pokožky, epilátor jednoduše vytáhne kořen. Zdá se, co jiného chcete? Je dosažena ideální hladkost, výsledek na správném místě, jak se říká, je zřejmý. Všechno by bylo skvělé, ale pro kůži je to skutečný šok. Vzpomínáte si na reklamu "Jsem to já, váš žaludek a já jsem naštvaný"? I ona je podrážděná a vysílá signál ve formě bolesti, svědění a škaredých červených teček. Kromě toho se můžete oříznout otevřením brány pro infekci.

S trimerem se to nestane. Lopatky tohoto malého střihu se nedotýkají kůže, takže vlasy stříhaly malým zbytkem 0,2-0,8 mm. Ano, bezchybná hladkost v tomto případě nefunguje. Bolest, podráždění a zvětšení chloupků jsou zcela vyloučeny, což je skutečný dárek pro citlivou jemnou zónu. Postup je snadný a příjemný. Žehlička na bikiny je navržena tak, aby byla osobní péče v těžko dostupných místech bezpečná a pohodlná. Šířka řezné části je tedy pouze 20-35 mm a rukojeť je ohnutá v malém úhlu pro maximální přesnost pohybu. A věřte mi, že pokožka s pozůstatky vlasů 0,2-0,5 mm vypadá esteticky příjemná.

Bikini - trimmer nezpůsobuje podráždění kůže

Snadné použití a rychlé výsledky - slogan jakéhokoli trimru. S ním utrácet:

Princip fungování je jednoduchý. Na základní holicí hlavici noste trysku - trimru pro linii bikin. Ořezává vlasy na stanovenou minimální délku. Pokud souprava obsahuje vyměnitelné trysky - hřebeny, nanášejí se nad tryskací tryskou a získávají další délky, například 3 mm a 5 mm. "Třešničkou na dortu" se stává poslední fáze, kdy jsou trysky odstraněny a hlavička holicího strojku "pod nulou" prochází podél obrysů.

Hřeben - trychtýřový hřebík nepoškrábe pokožku

Přístroje se vyznačují typem péče:

 • suché. Nesmí se používat na mokré pokožce;
 • mokrý, když lze provádět postup na mokré pokožce.

Často se vyrábějí ženské trimery s baterií. Jsou zahrnuty do sítě po dobu 12-16 hodin, podrobnější informace jsou uvedeny v pokynech. Nabíjení trvá v průměru 30 minut, to stačí na jeden účes. Některé modely fungují bez dobíjení po dobu 45-60 minut. Podle recenzí se s častým používáním zastřihovač vyřeší za 10-15 minut. Zvláště pokud je určen k mokrému holení, když probíhá procedura ve sprše. Opojené a ohebné vlasy se mnohem snazší odstranit.

Trimmer s baterií pracuje bez dobíjení po dobu nejméně 30 minut

Před prvním použitím je zastřihovač nabíjen 24 hodin. Při následných nabíjeních dodržujte čas nastavený výrobcem.

Další možností je zařízení s napájením z baterie, častěji AA (R06, které se nazývá prstový typ). Rozměry řezné mřížky zpravidla nepřesahují 20 mm, díky čemuž se oholí déle. To nemá vliv na kvalitu, není podráždění. Tyto modely snadno zapadají do kosmetické tašky a ve správnou dobu jsou vždy po ruce. Příkladem je řezačka Veet Sensitive Precision pro použití na suchou pokožku. Nebo řada modelů Philips BikiniGenie, které se liší pouze v celé sadě. Na rozdíl od přípravku Veet udržují suché a mokré oholení.

Třídičky s bateriemi se snadno zapadají do peněženky

Bateriové trimmery jsou vhodné pro milovníky cestování. Do zásuvky není žádný nástavec, takže je snadné se o sebe postarat kdekoli. Tyto trimry jsou vybaveny oboustrannou tryskou pro odstranění bodových vlasů. V oblasti bikin je dobré použít na záhyby pokožky.

Žádná tryskácí tryska nepoškodí pokožku. Přístroj se proto používá bez dalších krémů, gelů nebo lotionů.

Výběr modelu pro modelování intimní oblasti

Než si koupíte trimmer, určte, jaké úkoly má vyřešit. Ačkoli někdo zvolí psací stroj, protože se jim líbilo pole nebo vzhled zařízení. Vždycky vypadá velmi krásně, jako žena. Ale je lepší se přiblížit jako člověk: podrobně zvážit druh potravin a vybavení.

Při nákupu věnujte pozornost tomu, zda má trimmer indikátor nabití baterie. Zobrazí se, kdy je zařízení připraveno k použití.

Typy trimrů

Podle recenzí většina z nás vybírá akumulátorové trimmery pro oblast bikin. Nejdříve díky holicí části 25 až 35 mm široké. Bikini plocha je velká. Střihač je již poměrně časově náročný a s úzkou čepeľou až 20 mm je postup ještě delší. Modely baterie se také používají k odstranění vlasů a podpaží nohou. Navíc existuje výrazný rozdíl v nákladech. Zpočátku je takový trimmer samozřejmě dražší. Ale koneckonců, bude možné jej zapnout každé 2-3 dny. Náklady na bateriové zařízení se nemění a zařízení s baterií vyžaduje neustálou investicí. Jedna věc je zapnout po dobu 5 minut, aby se okraje nebo oholení knírek. Dále je to zpracování intimní zóny, která bude trvat asi 30 minut. Vzhledem k tomu, že potřebujeme nákladné alkalické baterie, bude nejpravděpodobněji zastřihovač nabývat místo trimera. A pak - ahoj, červené skvrny!

Akumulátorový trimmer se sadou trysek, které zvládnou jakékoliv úkoly v oblasti bikin

Například vynikající recenze obdržel model Remington WPG 4035 Ultimate. Tento luxusní nástroj s pogumovanou rukojetí se používá ve sprše, je povolen i pěnou. Různé trysky, které zvládnou jakýkoli úkol v jemné oblasti. Holicí strojka je zvláště zajímavá - má velmi ostré čepele s antibakteriálním povrchem nanosilveru. Zařízení o hmotnosti 120 gramů je připraveno pracovat po dobu 30 minut bez zastavení, aby výsledek uspokojilo. A to vše bez bolesti, jemně as absolutním komfortem.

Je žádoucí, aby hygienický trimmer měl antibakteriální povlak nožů.

Pokud stále zůstáváte na kompaktní verzi baterie, stojí za to zvážit návrhy seriózních značek. Ve svých modelech je ostrost čepelí součástí reputace společnosti, takže proces řezání je rychlejší. Například Braun vytvořil elegantní a atraktivní bikinistickou zónu uvolněnou stylu Silk-epil FG 1100 o velikosti kuličkového pera. Nepřetržitý provoz ze standardní baterie AAA (R03, nazývaný také malý Mizinchikov) je 120 minut. Speciální upevnění ve tvaru T pomůže vytvořit jasné obrysy v oblasti bikin. K dispozici je také speciální ultra přesná hlava pro odstraňování bodů a 2 hřebeny pro délky vlasů 5 a 8 mm. Je navržena tak, aby odstranila vlasy na suché pokožce, nezpůsobuje podráždění a následné zvětšení vlasů. A ano, navíc existuje 10 samolepek, které vytvářejí pikantní vzor.

Při výběru modelu je lepší důvěřovat osvědčené značce.

Levné přístroje z baterií ve většině případů, koupit pro odstranění obličeje. Recenze jsou nadšená, protože můžete udělat krásné obočí s několika pohyby. Postup v oblasti bikin je častěji kritizován. Je třeba poznamenat, že účes je dlouhý a špatně kvalitní. Je pravda, že mnozí očekávají efekt zastřihování, stejně jako po epilátoru, ale za mnohem nižší cenu. Nebudou přecházet na taková zařízení z jiných způsobů depilace, ale připouštějí, že existuje možnost win-win pro dovolenou. Ve stejnou dobu a její manžel může potěšit, ořezávání vlasy linie na krku a chrámy.

Trysky různé potřeby

Svaz ovlivňuje cenu, a proto byste mu měl věnovat náležitou pozornost.

  Například, pokud pouze tryska má zájem o trimr, není zapotřebí platit za model s pokročilými funkcemi. Nicméně, ne všechny ženy (tajně, i muži) milují zcela hladkou oblast bikin. Pak zvolte možnost s výměnnými tryskami - hřebeny. Jsou snadno spojitelné a nejdůležitější je změna délky účesu, například 2-4 mm nebo 3-5 mm. Pohodlná, pokud je tato tryska jedna, ale s nastavením. V takovém případě se délka během procedury mění, a to prostě odhalit požadovanou úroveň.

Trim trim určuje, které úkoly péče mohou být vyřešeny

Se speciálními vzory je snadné provést intimní účes sami.

S tenkou vertikální tryskou je vhodné vymezit přesné obrysy při vytváření intímního účesu

Kupující poukazují na to, že je velmi žádoucí mít v obalu kufřík. Okamžitě to nedává důležitost. Pak se ukázalo, že je jednodušší skládat trimmer s tryskami do krásného pytle a viset přes smyčku na háku, než se zápasit s tím, kam to všechno položit. Kromě toho, v případě, že je vhodné nosit s sebou trimmer bez ohledu na to, kam jdete.

Je vhodné skladovat trimru s vyměnitelnými tryskami ve speciálním krytu

Existují modely s osvětlením pracovního prostoru, ale to je více vzrušující s cílem odstranění chloupků na obličeji. U bikinové zóny není funkce duležitá.

Před nákupem je třeba držet zařízení v ruce. Měl by dát příjemný pocit, protože musíte pravidelně užívat. Modely pro mokré holení jsou často dostupné se silikonovými vložkami na rukojeti. Takové podložky jsou příjemné na dotyk a zabraňují tomu, aby se zařízení v průběhu procedury sklouzlo.

Pokud jde o výběr společnosti - výrobce, známé obchodní značky jsou stále považovány za spolehlivé. Pokračují ve zlepšování svých výrobků a vytváření nových modelů. Například společnost Remington představila model WPG4020C poháněný baterií prstů a může být vyčištěn pod vodou. Panasonic uvolnil trimmer ES246AC v roce 2017, jehož baterie je nabíjena po dobu 45 minut. Zatímco si můžete koupit nové položky pouze od zahraničních prodejců. Kvalitní výrobky spadají pod značku Veet. Bohužel má spoustu falešných podvodů. Proto jsou recenze buď velmi dobré (o originálních modelech), nebo velmi špatné. Kupující poznamenává, že nákup nových reklam je lepší v prvních měsících prodeje, nejlépe v certifikovaných střediscích. Kvalita a bezpečnost v intimním obchodě jsou důležité, je lepší použít originální výrobky osvědčených značek. Takové nákupy navíc podléhají oficiální záruce výrobce s možností kontaktovat servisní středisko.

Recenze populárních modelů

Remington WPG 4035 Ultimate... Velkým plusem je to, že toto zařízení lze použít ve sprše, neboť se voda nebojí... Stříhací stroj je velmi kompaktní a lehký. Pohodlně v ruce při použití. Celý postup trvá doslova 10-15 minut, protože se přístroj vyrovná s úkolem. Mohu říci, že tento trimmer je mnohem lepší než běžný brit. Nevyvolává podráždění, ve formě červených teček se počet zvětšených chloupků výrazně snížil. Tento spotřebič se bude v mé koupelně pyšnit.

Amyr04ka

http://irecommend.ru/content/teper-mozhno-ne-boyatsya-otkrovennykh-kupalnikov-trimmer-vernet-vam-uverennost-s-svoem-prevo

Braun Silk-epil FG 1100... Nejprve jsem si myslel, že je to zbytečná věc. Používala jsem holicí strojku s gelovými podložkami a všechno mi vyhovovalo. Rozhodla jsem se zkusit ořezávačku, nakonec jsem se jí líbil. Obecně chci říci, že používání trimmerů je mnohem hospodárnější než nákup kazet na strojích a kvalita holicího stroje Braun není daleko za sebou. Nepoužívám to každý den, ale vždycky ho užívám na výletech. Mohou vždy odstranit náhle vypadané vlasy, upravovat tvar obočí malou tryskou. Mimochodem, ona také odstraní chlupy na obličeji, úplně bezbolestná... Vzala s sebou trimmer k moři, cestoval do příbuzných, do nemocnice, do země, do vlaku. Vždy mě zachránil... Souprava má také tašku pro ukládání zařízení, je velmi kompaktní a vše se tam hodí, takže téměř vždy mám v kapse tašku...

hrjunasja

http://irecommend.ru/content/druzhba-dlinnoyu-v-2-godaČím je lepší - trimmer nebo epilátor

Veet Sensitive Precision. Osobně se mi hodně líbila - a to i přesto, že mám velmi citlivou pleť (přiznám se, že jsem se o ni staral, když jsem ji poprvé použil), neexistují žádné podráždění, zčervenání. Skvělá věc!

Tatyana

http://www.ozon.ru/context/client_opinion/ClientGuid/a6c838f6-72be-4120-aa3c-885536483fab/

Philips BRT 381/15... Nejdřív jsem nerozuměl, proč jsem potřeboval tuto techniku ​​zázraku, ale když jsem ho poznal lépe, ocenil jsem ho... Vlasy jsou úplně odstraněny bezbolestně, trimmer nemůže být řezán, takže je ideální pro hluboké odstranění chloupků. Dalším plusem této metody je to, že vám nepřináší absolutně žádnou bolest...

Malya_91

http://irecommend.ru/content/epilyatsiya-bez-boli-i-porezov

Bez ohledu na kvalitu mají žací lišty společnou nevýhodu, bohužel nevyhnutelné - s časem, kdy se čepele stávají tupými a síťka se vyčerpává a rozbíjí. Signálem jejich nahrazení je podráždění pokožky nebo tahání vlasů. Výrobci v pokynech doporučují pravidelně měnit síť a nože, ale ve skutečnosti je téměř nemožné je koupit. Spotřebitelé říkají, že v takových případech se zařízení jednoduše změní na nový.

Porovnejte: trimátor nebo epilátor

Pokud je navržen ventilátor epilátoru, který ho nahradí trimerem, pravděpodobně odmítne. A vést hlavní argumenty:

 • Střihač není holý. Epilátor táhne vlasy z kořene a zanechává zcela hladkou pokožku. Drobné pozůstatky chloupků o délce 0,5 mm se proto vyděsují a s číslem 0,8 mm vykresluje mozok obrázek zarostlého pole s hustým ostnatým strništěm;
 • trimmer je třeba neustále oholet. S epilátorem můžete zapomenout na postup po dobu 2-4 týdnů, po opakovaném použití vlasy roste menší. S trimerem to nefunguje, musíte mít tvar každé dva dny.

Samozřejmě je to pravda. Pokud se však zeptáte lékaře, co je lepší, rozhodně bude výběr pro trimmer. Účinky epilátoru jsou podráždění, vrozené chloupky a pekelná bolest během postupu. S trimerem je vše měkké, příjemné a absolutně bezbolestné. Navíc nám příroda vědomě obdařila vegetaci na takovém místě - je to štít proti infekcím ve svatých svatých. Vrozené chlupy se změní na pupeny a hrozí, že způsobí potíže. Minimální pokrytí vlasů po zastřihovači vám ponechá pokožku klidnou, zdravou a chráněnou. Pokud jde o délku - Remington BKT4000, například, opustí pouze 0,2 mm, které jsou téměř nepostřehnutelné.

Někdo si vybírá kompromisní možnosti: epilátor s holicí přílohou - trimerem. Nicméně, udělat si intimní účes bude obtížné. Rozměry epilátoru neumožňují manévrování s klenotní přesností. A s trimerem je to snadné.

Přední výrobci vědí, že tyto dvě zařízení se dokonale doplňují. Například Braun, k vodotěsnému epilátoru Silk-épil 7 7-561 se všemi druhy trysek, přidal styler pro oblast bikiny. Majitelé epilátoru mohou udělat totéž - doplnit svůj arzenál o krásu malým mobilním nástrojem.

Epilátor a trimmer pro oblast bikiny se dokonale doplňují

Používáme a pečujeme

Při použití trimru nejsou žádné potíže. Například u modelů Veet na baterii:

 1. Otočte dolní část proti směru hodinových ručiček a kryt odstraňte.
 2. Vložte baterii a zavřete víčko ve směru hodinových ručiček, dokud nezaklapne.
 3. Pokud je souprava dodávána s několika tryskami, použijte nejširší oblast bikin. Nahoře ji položte na hubici - hřeben, abyste vlasy upravili na požadovanou délku.
 4. Otočení těla zahrnuje trimr. Existují i ​​další možnosti pro zařazení do společnosti Philips. Pak jednoduše položte tlačítko na pouzdro do polohy "Zapnuto". Stejně jako všechna zařízení s bateriemi budou hlučné.
 5. Aplikujte nástavec na kůži a posuňte trimr proti směru vlasů, mírně vytáhněte kůži. Poté, pro lepší výsledky, jsou předávány v různých směrech, protože chloupky rostou různými způsoby.
 6. Poté odstraňte hřeben, abyste konečně odstranili zbývající vlasy tryskou - trimerem.

Trimmer pohyby zpočátku zaměřené proti růstu vlasů

V modelu baterie postupujte stejně, prostě nevkládejte baterii do pouzdra. Pokud je při sběrači připevněna holicí přípravek, je opatrně procházen pokožkou po použití trimru pro maximální hladkost.

Pokud oblast bikin vyžaduje dlouhodobou korekci, nejprve se doporučuje použít trysku s nejdelší délkou vlasu.

Video: jak používat zařízení

Pravidla čištění jsou jednoduchá a musí být uvedena v návodu k obsluze. Vše závisí na tom, jak je věrný přístroj k vodě. Obvykle existují tři typy:

 • pro chemické čištění. Můžete olovit pouze suchou pokožku. Dodává se s malým štětcem, které odstraňuje chloupky z čepelí. Má tvrdé štětiny, aby to bylo rychlé a snadné;
 • pro mokré čištění. Může být použita na zvlhčené pokožce. Po čištění vyjměte řeznou hlavu štětcem a opláchněte ji teplou vodou. Po vysušení se na lopatky přidá kapka mazacího oleje. V tomto případě není možné tělo snížit do vody;
 • voděodolný. Můžete použít ve sprše s použitím pěny, a pak dost propláchnout pod tekoucí vodou a dobře vyschnout. Ideální, ale za cenu těch nejdražších.

Plastové trysky - hřebeny se omyjí teplou vodou a suší. Pro hygienu ošetřenou antiseptikem. Po každém použití zařízení je nutné provést čištění.

Plastové trysky - hřebeny dobře umyté teplou vodou

Bezpečnostní opatření pro modely s bateriemi

Při použití bezdrátových trimrů existuje řada malých bezpečnostních požadavků:

 • při zapínání sítě k nabíjení musí být ruce, trimmer a napájecí adaptér suché;
 • připojení je povoleno k síti s napětím 220-240 V, není-li v návodu specifikováno jinak;
 • nenaklánějte trimr v těsné blízkosti vody;
 • vypněte zařízení před připojením síťového adaptéru;
 • Použijte trimmer pouze tehdy, když je odpojen napájecí kabel. Během nabíjení baterie neprovádějte tyto kroky.
 • neotáčejte, neohýbejte kabel, neotáčejte ho kolem přístroje;
 • Nezakrývejte trimmer zapojený bez dozoru.

Ve skutečnosti jsou hlavními výhodami trimiterů nad jinými způsoby depilace absence podráždění a pohyblivosti. Je důležité a příjemné, aby si žena uvědomila, že je dobře ošetřena na všech místech. Vždycky. A pokud vznikne nouzová situace, bylo pro ni vytvořeno zařízení, které umožní během několika minut přinést ideální stav. Pravá dáma to vždycky dává do kabelky - jen pro případ.

Trimmer pro ženy: jak si vybrat, jak používat, jak pečovat

Dejte obočí perfektní tvar, zbavte se zraněných antény, dosaďte dokonalou hladkost nohou a podpaží, či uklidněte oblast bikin - a to vše rychle, jednoduše, doslova, s klepnutím na zápěstí? Žádný problém! Miniaturní elektrické přístroje - vyžínače pomáhají udržovat vegetaci na obličeji a těle pod kontrolou moderních krás. Jsou snadno použitelné, pohodlné, nestojí nic, co by si s sebou vzali na služební cestu nebo dovolenou, takže vždy a všude vypadáte jako "všech 100"... Hlavní věcí je vybrat požadovaný model.

Trimmer pro ženy: jak si vybrat a jak používat

Na rozdíl od svých starších protějšků, těžkých strojů na stříhání vlasů, malých a hbitých trimrů nejsou určeny pro vytváření komplexních účesů. Maximálně, které jsou v tomto ohledu schopné, je snadné přizpůsobení dokončeného účesu a dokonce i ne vždy. Ale ve všem, co se týká vegetace na těle, neexistují žádné rovné trimry. Kompaktní, lehké, s nejostřejšími čepelkami a často plnou sadou vyměnitelných trysek umožňují odstranit nechtěné vlasy z nejjemnějších oblastí těla a na nejtěžších místech, které nezanechávají žádné podráždění nebo poškození kůže. Celý záběr je, že mezi různými modely si vybíráte ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. A samozřejmě se naučíte, jak správně používat.

Nejlepší výrobci a modely

Jak víte, poptávka vytváří dodávky, takže dnes výrobci silně nabízejí svým vynikajícím zákazníkům různé modely trimmerů - "vysoce specializovaných", určených pro přesně definovanou část těla a univerzální, schopné vypořádat se s nadměrnou vegetací bez ohledu na umístění. Nepochybnými vůdci v této oblasti jsou německý Braun, švédská společnost Oriflame, stejně jako holandský Philips a francouzský Veet a Gezatone, jejichž značky jsou již dostatečnými kvalitními ručiteli.

 1. Braun SilkFinish FG Stroj určený k odstranění srsti v oblasti bikin se podle zákazníků dobře postará o nežádoucí růst na obličeji. Trimmer má dvě trysky, které vám umožní volně pracovat na jakýchkoli částech těla, stejně jako upravit délku řezaných vlasů. Přístroj je navíc vybaven speciálním kartáčem pro čištění a je opatřen kořeněným kusem obložení, který vytváří důkladné účesy. Powered by AAA batteries. Pěkný design je další plus trimmer.
 2. Philips BRT381 / 15. Pro toto dítě nebude na vašem těle žádné těžko dosažitelné místo. Pěkná silikonová rukojeť s neklouzavou vložkou se pohodlně vejde do dlaně, vodotěsné pouzdro umožňuje používat střih přímo ve sprše a udržovat vlhké oholení a dvě nastavení délky vám dovolí vybrat: odstranit vlasy pod kořenem nebo nechat na těle malý úhledný chmýř. Střihač může pracovat na baterii nebo na baterii, a to dělá ve skutečnosti tiše. Budete oholení suché nebo mokré? Tento trimmer je na rameni!
 3. Veet Sensitiv Precision. Několik praktických trysek pro obličej a bikini (včetně oboustranných pro bodové odstranění vlasů a hřeben se dvěma délkovými nastaveními) činí toto zařízení velmi pohodlné a užitečné pro péči o tělo. Kromě toho je dodáván s ochrannou čepičkou na trysku, baterií, která je již součástí sady, čisticí kartáčem a hezkým úložným vakem. Trimmer lze umýt pod tekoucí vodou, nicméně, i přes poslední okolnosti, není vhodné pro mokré holení. Množství trysek umožňuje použít trimmer na kteroukoli část těla.
 4. Gezatone DP Toto zařízení nebude možné vzít s sebou na výlet, protože je dodáváno s těžkým stojanem, který také slouží jako prostředek k nabíjení baterie. Nicméně, toto malé nepříjemnosti je více než vykoupeno všestranností zařízení. Různé trysky umožňují použití trimru nejen pro péči o tělo na kterékoli jeho části, ale také pro opravu vlasů; omezovače umožňují zvolit požadovanou délku chloupků; tělo odolné proti vlhkosti poskytuje příležitost k suchému a mokrému holení. Objemný design nezhoršuje zásluhy tyrimeru
 5. Remington od Oriflame. Trimmer od světově proslulé švédské společnosti umožňuje suché i mokré holení. Má dvě nastavení délky, indikátor baterie, který vždy říká, kolik náboje je zbývá, a hřeben pro korekci obočí. Zařízení pracuje s baterií s prstem, která trvá asi 1 hodinu intenzivního holení, a je známá svou kompaktností - miniaturní zařízení nestádá nic víc než psací pero, které by se skrylo v kabelkách ženy. Někteří uživatelé viní trimru kvůli nedostatku energie.

Typy trimrů pro ženy

Chcete-li zvolit "váš" trimmer - ten, který vám bude nejlépe sloužit a nezpůsobí, abyste byli zklamáni - musíte nejdříve rozhodnout o cílech, pro které jste získali. Úzký profil nebo profesionál, extrémně jednoduchý nebo vybavený několika doplňkovými funkcemi, které jsou určeny výhradně pro účesy nebo v kombinaci s epilátorem... Která možnost je blíže k vám?

Trimry navržené speciálně pro spravedlivý sex slouží několika účelům.

 1. Jednoduché modely umožňují odstranění chloupků na obličeji a těle - například se zbavit vegetace v nosu, odstranit antény nebo opravit obočí.
 2. Závažnější stroje umožňují snadné kreslení linie bikin, zpracování podpaží a dalších částí těla.
 3. Profesionální trimery mohou kromě všech výše uvedených sloužit i pro okrajové účesy.
Zvýšená jemnost je vyžadována od ženského trimera, protože bude muset pracovat na nejvíce citlivých částech těla

Pro individuální použití nemá smysl kupovat drahý "fantazijský" psací stroj - můžete si být jisti, že jednoduše nebudete mít své ruce na většině svých funkcí a nebude to příliš výhodné, když budete mít náročné zařízení. Ale sotva se budete spokojit s nejprimitivnějším trimerem, neboť se chuchvalce nad rtou a obočí žalostně zachází, ale nemusí se vyrovnat s tlustší vegetací. Proto je lepší vybrat dobré zařízení střední cenové kategorie, které má několik nesporných výhod:

 • malá velikost a ergonomie, aby se snadno drželo jednou rukou;
 • sadu trysek, které umožňují působit na různé části obličeje a těla a nastavit požadovanou délku řezaných chloupků;
 • vodotěsné pouzdro, abyste měli vždy možnost používat suché i mokré holení nebo si ve sprše užít střihač;
 • dobíjecí baterie pracovat bez vazby na elektrickou síť;
 • další volitelné, ale příjemné bonusy - místní osvětlení, aby nedocházelo ke vzniku skvrn na dokonale hladké kůži, vakuový systém pro vyjímání vlasů, štětec pro čištění stroje, olej pro rozmazání čepelí, šablony pro vytváření důkladných účesů a pohodlný kryt pro skladování a přepravu.

Když už mluvíme o čepelech: keramické nebo titanové jsou považovány za nejlepší volbu, ale budete muset za ně zaplatit. Pokud jsou vaše finanční možnosti omezené, zastavte výběr oceli - získáte kvalitní kus za rozumnou cenu.

Tip: Pokud jste stejně jako autor tohoto článku máte zvyk dát vše na poslední chvíli a nabít gadgety, až když vyčerpáte poslední skřípnutí, získáte model s indikátorem nabíjení. Pak už nemusíte vynechat náhle uzavřený trimmer a zoufale hledat holicí strojku, abyste nechodili na důležitou schůzku s jednou oholilou podpaží.

Podmínky použití

Jak používat žací stroj pro ženy? Věř mi, není v tomto postupu nic těžkého. Trimmer lze použít na různých částech těla.

Pro korekci obočí

Budete potřebovat úzkou nástavbu a hřebenový nástavec, který vám neumožní řezat něco extra, pokud se při střihu nechtěně třesete. Nasaďte je na trimmer jeden po druhém, přetáhněte stroj podél obočí proti růstu vlasů a polovina práce je hotová - chloupky jsou zkráceny na požadovanou délku. Zbývá pouze odstranit hřeben a projít úzkou připevnění přes kůži nad a pod obočí, aby získal požadovaný tvar. Buďte opatrní, jakékoli neopatrné pohyby s trimerem bez ochranného hřebene vás mohou zbavit poloviny obočí, které budete muset růst od začátku.

Pro oblast bikin

Pokud je vaším cílem dokonale hladká pokožka v oblasti bikin, použijte širokou trysku, která vám umožní rychle a přesně odstranit vše, co je zbytečné, s přesností na holicí strojky, ale bez střihů nebo podráždění. Pokud chcete vlasy ozdobit a dát jim čistý vzhled (ne každý je spokojen s holením "pod nulou"), umístěte hřeben na širokou trysku s volbou požadované délky. Po ukončení procedury nezapomeňte navíc po ošetřeném prostoru projít s úzkou tryskou, abyste odstranili jednotlivé vlasy. Posuňte trimr proti růstu vlasů. Nezbytnost tohoto postupu po koupání nebo použití trimru výhradně "k sušení" závisí na možnostech zvoleného modelu.

Další informace o použití trimru pro bikini zónu v článku - Trimmer - nástroj pro řešení citlivých problémů.

Pro tělo

Je obtížné pracovat nohy a ruce s trimerem, takže většina mladých žen dává přednost odstranění chloupků z těchto oblastí epilátorem: alespoň výsledek trvá déle. Ale pokud si přejete, nikdo vám nebude bránit ve využití vašeho nádherného stroje výběrem široké trysky bez hřebene.

Video: trimmer - návod k použití

Péče o zařízení

Pokaždé po dokončení procesu řezání opatrně vyčistěte stříhací stroj pomocí speciální kartáče, opláchněte trysky pod tekoucí vodou a důkladně je osušte a poté vše vložte do samostatného sáčku, který se často dodává se strojem nebo krabičkou. Prach usazený na zařízení může výrazně zkrátit jeho provozní dobu.

Vzhledem k tomu, že trimmer je stejný předmět osobní hygieny jako zubní kartáček, neměli byste jej dát někomu jinému, aby ji použil. To je přinejmenším nehygienické.

Recenze na používání trimmerů pro ženy

Braun SilkFinish FG 1100 dokonale zvládne "zkrášlení" linie bikin a nejen. Existuje několik tipů pro každou příležitost, pokud to fantazie dovolí. Využívám to více pro tvarování obočí, protože rostou poměrně dlouho. Pomocí trysek upravím délku, u základny dělám delší a na špičkách - kratší. Pokud se vyskytne problém s růstem vlasů v nosních dírkách - oblíbený trimmer také přijde k záchraně. Taková věc z jedné mizinchikovy baterie funguje.

Anastazy

http://otzovik.com/review_1146214.html

Braun Silk epil Bikini Styler je lehká, drobná věc, vhodná pro cestování. Pracuje ze dvou standardních prstových baterií, které je "ekonomicky". Podráždění nezpůsobuje, na rozdíl od epilátoru, bezbolestný účinek. Jediné negativní, předpokládá se, že je možné a tvarování obočí pomocí této jednotky, ale neuspěl jsem.

logoped29

http://otzovik.com/review_1274595.html

Philips HP 6383 - snadné, kompaktní, neklouže v ruce. Ohýbací trysky pro pohodlné použití na všech oblastech pokožky. Velikost oka v holicí trysce je asi 2 cm, a proto proces, na rozdíl od klasického holení, trvá poměrně dlouho, ale výsledek to stojí za to - vlasy se oholí kvalitativně, ale nedochází k podráždění. Provoz baterie není připojen k zásuvce, můžete použít trimmer na libovolném vhodném místě.

yunik07

http://otzovik.com/review_2395395.html

Remington BKT 3000 C - Velké věci. Dala jsem to mojí ženě asi před třemi lety, protože jsem se neustále stěžovala, že po holení v oblasti bikini mě podráždí. Kvalitou tohoto trimera mohu říci, že je vysoká, i když je vyrobena v Číně. Plast je příjemný na dotek, všechny klouby jsou přizpůsobeny na odhad pěti, navíc je vodotěsný, takže manželka ji používala ve sprše a nebyly tam žádné problémy. Jediné je, že za tři roky se nože trochu otřepaly.

austrum

https://otzovik.com/review_4949327.html

Imprese bikini Trimmer Philips BRT 382 jsem zůstala nejasná. Na jedné straně provádí všechny funkce, které potřebuji (kompaktní design, vysoká kvalita konstrukce, tryska 0,5 mm). Ale na druhou stranu, pokud potřebujete trimru pro odstranění chloupků pod nulou, je lepší najít něco vážnějšího. Hlavice holicího stroje má velmi tenkou síťovinu, proto je vhodná pouze pro majitele tenkých blond vlasů. S tvrdou temnou se prostě nemůže vyrovnat.

margotgrete

https://otzovik.com/review_3374203.html

Nežádoucí vlasy dávají ženám mnoho problémů. Vytahování je s epilátorem je bolestivé, holení je plné podráždění, ponechání na místě není esteticky příjemné... Ale trimmer pomáhá vyřešit tento problém rychle a efektivně. Jeho jedinou nevýhodou je mladý "růst", který se začne objevovat již za 2-3 dny: konec konců, řezání vlasových folikulů neovlivní a jejich růst se nezpomalí. No, nech to být! Koneckonců, vždy budete mít svého věrného asistenta po ruce, připraveni okamžitě odstranit jakékoliv nedokonalosti pokožky. Otočte a použijte.

Pro Více Informací O Suché Vlasy