logo

Jak krásné položit perm: základní pravidla, prostředky a metody pokládání

Chci mít krásné kudrlinky nebo jen vlnité vlasy, žena dělá perm. Účinek postupu trvá asi 6 měsíců, během nichž je třeba udržování účesu speciální prostředky na péči, stejně jako znát některé nuance, jak krásně dát perm.

Co je

Perm je postup, který přeměňuje rovné kadeře, bez objemu, na svěží kudrlinky nebo romantické kadeře. Existuje několik typů:

 1. Alkalické, s použitím přetrvávajících chemikálií. V tomto procesu se vlasové šupiny otevřou a chemie jde přímo do středu.
 2. Acidic, který působí mnohem šetrněji. Chemické složení je pro vlasy méně škodlivé, protože proniká přes plášť. Ovšem účinek tohoto postupu trvá mnohem méně - asi dva měsíce.
 3. Neutrální perm má výhody dvou předchozích typů - "měkké" složení a dlouhotrvající efekt. Díky těmto vlastnostem je nejpopulárnější a nejrozšířenější mezi kadeřníky.

Také perm se vyznačuje technikou. Jedním z nich je dávání objemu na kořeny, druhá - tkaní pletenin nebo curlingů.

Pozor! Výběr perm závisí na požadovaném výsledku, ale předtím, než to uděláte, nebude odborná rada nadbytečná. Zkušený kadeřník zvolí optimální způsob, který nejlépe vyhovuje vašemu typu a vzhledu vlasů.

Základní pravidla pro styling

Po chemickém stylingu je důležité.

 1. První dva nebo tři dny s hlavou vlasů je lepší dělat nic vůbec - nehromažďovat nebo splétat, jen v tomto případě můžete zachovat krásu kudrlin a neměnit je na chmýří. Někteří kadeřníci v tomto okamžiku doporučují, aby dokonce odmítli umýt vlasy, aby nedošli ke snížení chemických procesů, ke kterým dojde v prvních dnech po skončení procedury.
 2. Žehlička a curlingová žehlička jsou vhodnější pro odložení a že vysoušeč vlasů se používá pouze v úsporném režimu se speciální tryskou - difuzérem.
 3. Špatně sklizené hřebeny s kovovými zuby.
 4. Nezapomeňte na speciální ochrannou kosmetiku, například termospray.
 5. Odstranit z použití nástrojů pro vyhlazení vlasů, kudrlinky nejsou předem narovnány.
 6. Nechoďte do postele s mokrými vlasy, abyste se ráno probudili beztvarým šokem.
 7. Udělat pravidlo použít leštidlo nebo balzám po každém mycím postupu. Zdravé vlasy mohou docela udělat se šamponem, ale dát dobře upravený vzhled po perm je nemožné bez použití dodatečných prostředků. Dobrá pomoc při péči o výživné masky.
 8. Účes po tomto postupu vypadá poměrně objemně, takže byste měli zapomenout na hřeben. Kromě toho může výrazně poškodit srst, jejíž zdravotní stav netrpí nejlepším časem. Množství poškrábání by mělo být také sníženo, aby nedošlo k poškození konstrukce.
 9. Doporučuje se odmítnout barvení vlasů po chemii. Pokud však opravdu chcete změnit odstín, můžete použít šampon. Pomůže vám chvíli změnit obraz bez poškození vlasů.

Stylové výrobky

Chcete-li mít dobře upravený vzhled, nemůžete to udělat bez pomoci speciálních stylingových nástrojů po permu. Jsou nabízeny v širokém sortimentu běžných domácích prodejen chemického zboží, specializovaných prodejen, jsou k dispozici pro objednávání na internetu.

Nejoblíbenější způsob, jak používat doma:

Londa Professional Curl Definer

Stabilizátor. Poskytuje stabilní fixaci kadeří, obnovuje jejich strukturu. Díky betainu se aktivuje keratin a zbytky alkálie a peroxidu vodíku jsou bez zbytků. Použijte: po permu, aplikujte na vlasy, rozložte po celé délce. Po 3 minutách vypláchněte. Cena cca 900 str.

Revlon pro styling

Gel, který zdůrazní strukturu kudrnatých vlasů, způsobuje, že kadeře jsou pružnější. Zvyšuje hlasitost, dodává lesk, chrání před tepelnými účinky. Aplikace: aplikujte na vlhké vlasy, vysušte difuzorem. Cena cca 1000 p.

Lebel trie

Pěna pro vytvoření hlasitosti. Poskytuje silnou fixaci, dává kadeřům pružnost, výrazně zvyšuje objem vlasů. Použití: Aplikujte malé množství na mírně vysušené vlasy, vysušte. Cena 1200-1400 str.

Wella Professional Service Perm pošty

Stabilizátor mával. Vytvořeno speciálně pro péči o perm. Doplňuje nízkou hladinu vlhkosti a dává pružnost. Panthenol, výtažek z orchideí a vitamín E poskytují komplexní péči, aby vaše vlasy prošly rychlou adaptací. Může být použit v kombinaci s jinou kosmetikou. Aplikace: rovnoměrně rozložená po celé délce, nechte 3-5 minut. Důkladně opláchněte. Cena 2000-2200 str.

Koncepce

Krémová péče o vyvážený zvlhčující, stabilizační zvlnění. Bambucké máslo a glycerin, které jsou ve složení, vytvářejí spolehlivou ochranu před UV zářením, poskytují zdravý lesk a lesk. Vyvážená vůně neutralizuje nepříjemný zápach. Aplikace: naneste na vlasy malé množství, neoplachujte. Přibližná cena 300r.

Kapous Styling Gel-spray Silná fixace

Silná fixace, objem a lesk. Vhodné pro všechny typy. Dává objem tenkým a řídkým vlasům. Vhodný pro každodenní použití, pracuje bez vážení. Aplikace: sprej na mokré nebo sušené vlasy, modelové vlasy. Cena cca 400 p.

Přepnutí Londy

Plastová pasta pro normální fixaci, určená pro stylování válečků a umožňuje jasné akcenty na jednotlivých pramenech. Aplikace: aplikujte na suché vlasy, rovnoměrně rozdělujte. Vytvarujte si vlasy. Cena cca 500 p.

Stylovací metody

V závislosti na situaci můžete vytvořit opasek nebo opletení, používejte vlasové klipy. Také doma je takový styling možný:

Mokrý efekt vlasů

Za tímto účelem:

 • vybíráme zámky;
 • Naneste dostatečné množství gelu nebo pěny na každé vlákno;
 • rozdáváme po celé délce, "rukujeme" účesem s našimi rukama a dáváme mu objem. Je hotovo.

Vlastnosti účes: vypadá velkolepě na malé kudrlinky.

Klasický styl

 • šampon na zvlhčení hlavy;
 • ustoupit 2-3 cm od kořenů, aplikujte stylový krém na zbývající délku;
 • hlava dolů, stlačte vlasy rukama ve směru od špiček ke kořenům;
 • rozdělujte, nechte vyschnout bez použití vysoušeče vlasů.

Upozorňujeme, že tento balíček je univerzální, netrvá dlouho a je vhodný pro každodenní použití.

Hromadný styling

 • Naneste pěnu na mokré (ne mokré) vlasy. K tomu je třeba po umytí lehce vyschnout ručníkem;
 • vezmeme malé množství pěny o velikosti ořechu;
 • Použijte hřeben se vzácnými zuby (ideální dřevěný) a rovnoměrně rozdělte výrobek po celé délce. Můžete to udělat s prsty, předtím si jej v ruce třejete;
 • opakujte kroky, dokud nejsou všechny kudrlinky zpracovány;
 • vysychat vlasy vysoušečem vlasů, zvedat prameny na kořenech paralelně nebo dole. Můžete použít kartáč - speciální kulatý kartáč pro styling.

Nejlepší ze všech je, že tento styl vypadá na tenkých nebo řídkých vlasech, které potřebují hlasitost.

Velké kudrlinky s kuličkami

 • lehce ručník suchý;
 • vyberte pramen, posypejte ji speciálním stylingovým agentem;
 • my větru prameny začínají od špiček, až k kořenům;
 • zkontrolujte, zda jsou natáčky pevně připevněny k pokožce hlavy. Čekáme na úplné vyschnutí vlasů.

Rada Pro vytvoření velkých krásných kadeří použijte kolečka o průměru nejméně 3 cm.

Dokonce i když nemáte perfektní styl styling, není těžké je vyvíjet. Dost dobré touhy a pravidelné cvičení.

Slabý a tlumený vzhled po permu je nejlépe skrytý stylingovým voskem, který může dodat lesk a maskovací škody. Dodržováním pravidel stylingu můžete oblékat a obdivovat kudrlinky.

Užitečné tipy pro curling vlasů doma:

Užitečná videa

Jak nakládat biopřísady Prostředky pro kadeřnictví.

K poznámce: co a jak styl vlasy po perm?

Perm řeší mnoho problémů a výrazně zjednodušuje každodenní styling.

Protože je dlouhotrvající.

Nicméně to neznamená, že když jste provedli chemii, nemůžete teď vůbec věnovat pozornost vašemu účesu.

Malá tahy pro vytvoření krásného obrazu jsou zpravidla vyžadovány i pro dívky s chemickou vlnou.

Jaký styl může být v tomto případě proveden, jaké nástroje pro toto platí, bude popsáno v tomto článku.

Jak stylovat vaše vlasy po perm?

Po dlouhotrvajícím salonovém stylu mnoho žen přemýšlí, jak správně položit kudrlinky po takovém permu. Je to jednoduché, prostě znáte několik jednoduchých tajemství.

Tyto produkty pomáhají vyživovat a obnovovat prameny, které jsou po chemii slabé a suché. Věnujte zvláštní pozornost špičkám vlasů, které většinou trpí škodlivými účinky chemikálií.

Nejjednodušší způsob, jak ležet doma:

 1. umyjte si vlasy;
 2. zabalte ji ručníkem;
 3. v případě potřeby aplikují výrobky péče nebo styling;
 4. jemně protřepte kudrnaté dlaně a nechte přirozeně vyschnout.

Kromě této jednoduché metody existuje i několik složitějších stylingových metod. Kudrlinky můžete umístit s vysoušečem vlasů s difuzorem, vítat je na vlasy, dělat velké kudrlinky pomocí kruhového hřebenového kartáčování nebo vyzkoušet jiné stylové možnosti. Níže podrobněji analyzujeme nejpopulárnější z těchto technologií pro vytváření krásných účesů.

S vysoušečem vlasů

V ideálním případě byste měli po dokončení permu to nejlepší přestat používat vysoušeč vlasů vůbec. Časté sušení za tepla může narušit tvar kudrlin a způsobit, že jsou méně odolné.

Navíc, po sušení sušič vlasů šlehané vlasy mohou být velmi chmýří, a nebudou snadno shromáždit v krásné a krásné vlasy.

Pokud dokonce použijte vysoušeč vlasů, pak co nejméně, a velmi kompetentně a pečlivě. Nejprve musíte zvolit trysku vhodnou pro tento typ vlasů. Tryska s difuzorem je ideální.

Když ji použijete, prameny se nebudou tlačit velmi silně, což znamená, že účes vypadá mnohem lépe.

Pokud při sušení s difuzorem dosáhnete malého efektu "chmýření", můžete ho snadno vyloučit vyhlazením vlasů hřebenem nebo přidáním malého stylu.

Jak lze styling pomocí difuzoru zobrazit ve videu:

Kolečko na kolečkách

Perm může sloužit jako vynikající základ pro vytváření kudrlin s kadeřníky nebo jinými improvizovanými zařízeními.

Vše závisí na typu a velikosti kolečka, které si vyberete.

Můžete použít kuličky nebo cívky přibližně stejné velikosti jako průvodci používanými k vytvoření chemzaviku. Nebo si můžete vybrat kadeřník s větším průměrem, abyste získali efekt křivočarých kadeří.

Není to obtížnější zkroucit vlasy navíjené chemickou metodou na kadeřnicích než přímé zámky.

 • Stačí rozdělit čistě umyté vlasy na prameny, trochu je trochu uschnout, aplikovat styl a vítat je na kolečkách.
 • Poté můžete zkroucené vlasy dále zpracovat speciálním postřikem pro fixaci kudrlin.
 • Potom nechte pečlivě na hlavě, dokud nejsou vlasy zcela suché.

Vytvoření kudrlin v plážovém stylu

Účes ve stylu mokrých vlasů vypadá velmi dobře na kudrnatých pramenech. Je celkem jednoduché vytvořit takovou sadu a může to trvat celý den.

 1. Chcete-li získat módní účinek mokrých vlasů, nejdříve si umyjte vlasy.
 2. Vlhké vlasy jsou úhledně rozděleny na prameny pomocí hřebene se vzácnými zuby.
 3. Pro každé vlákno naneste malé množství gelu na vlasy (nebo jiný výrobek speciálně určený pro stylování ve vlhkých pramenech).
 4. Trochu si protřepejte kudrnatýma rukama, abyste získali požadovaný tvar a lépe distribuovali gel.
 5. Poté budete muset počkat, až vaše vlasy přirozeně vysuší.

Pokud se bojíte tohoto účinku, použijte gel na minimum, nebo jej nahraďte zvláštním zvlhčovacím sprejem, který vlasům udělá mokrý účinek. Naneste tento sprej na suché vlasy.

Vlasy fotky

Časté chyby

Chcete-li, aby výsledek vašeho dlouhodobého stylového salonu byl stabilní a odolný, zkuste se vyvarovat následujících negativních faktorů:

 • neměli byste jít do postele s mokrou hlavou po okraji.
 • Zlikvidujte kovové hřebeny ve prospěch bezpečnějších a praktičtějších modelů, například dřeva. Také byste neměli používat vlasy na vlasy, vlasy, stealth, atd.
 • Po umytí vlasů byste si neměli vlasy velmi aktivně rušit s ručníkem, ale také byste je měli otočit a vyčistit. A v žádném případě mokré zabalit kudrlinky v ručníku.

Tím, že se vyhneme těmto běžným chybám, můžete udržet permanentní efekt co nejdéle. Kudrlinky vás potěší mnoho týdnů nebo dokonce měsíců a denní styl bude vyžadovat minimální úsilí a čas.

Závěr

Dobře vyrobené perm může být velmi praktické řešení. Takový dlouhodobý styl vás ušetří od toho, abyste museli každé ráno trávit čas na vytvoření krásného účesu.

Stačí sledovat jednoduché tipy popsané v tomto článku a péče o vaše nové kudrlinky se bude zdát snadné a lehké.

Hair styling after perm (42 fotografií): vlastnosti a metody

Krásné kudrlinky, vlny a kudrlinky jsou vždy v módě. Ale to neznamená, že potřebujete věnovat spoustu času na vlasy, vytvořené pomocí kadeřníků nebo curlingů. Vytvořte perm, který bude trvat až šest měsíců.

Vlasy po tom, co se stane více objemnější a zůstane čisté a čisté mnohem déle. Plus chemie je, že budete strávit minimální čas a úsilí pro styling, a lesklé kudrlinky budou vypadat velmi působivé.

Úžasné kudrlinky po trvalém mávání

Tajemství stylových kadeří po chemii

Některé dívky nevědí, jak si vlasy po okrajích stylovat. Tento postup netrvá dlouho, ale musí být známy jeho hlavní tajemství.

Co neudělat po curlingu?

Chcete-li zachovat tvar kudrlinky, musíte dodržovat tato pravidla:

 1. V prvních dnech se nedoporučuje umývat kudrlinky a vyčesat je.
 2. Nezapívejte s mokrou hlavou.
 3. Nezakrývejte umyté vlasy do ručníku.
 4. Nepoužívejte pro stylingové žehličky, vyhřívané vlasové válečky a curling.
 5. Opusťte kovové hřebeny a vlasy.

Dodržování těchto podmínek prodlouží životnost kudrlin po celé týdny nebo dokonce měsíce.

Stylovací metody

Účes začíná šamponováním. Šampony a masky by měly být aplikovány pouze specializované.

Několik tipů, jak stylovat vaše vlasy po bioplase:

 1. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit atraktivní kudrlinky, je umýt, lehce je potřísnit ručníkem, na pramínky položit malý nesmazatelný balzám a položit je rukou.
 2. Velmi stylové vzhledové kadeře s účinkem mokrých vlasů. Chcete-li vytvořit takový účes, je nutné namočit promyté kudrlinky ručníkem, aplikovat gel nebo pěnu na ně, lehce je stisknout rukama a vysušit bez vysoušeče vlasů.
 3. Vlasy můžete navíjet na velkých kadeřnicích, aplikovat speciální prostředky pro fixaci a sušení. Výsledkem toho jsou svůdné kudrlinky.

Dávejte pozor! Při stylování se nedoporučuje používat prostředky pro přímé vlasy, jinak se kudrlinky vyrovnají.

Zvodný styl vlasů s perm

Perm doma

V kosmetickém salonu není nutné provádět perm. Můžete šetřit čas a peníze, a doma kroutit prameny.

Porovnáme-li to se salonními postupy, pak je cena permanentního domácího zboží desetkrát nižší. Vzhledem k tomu, že nejvíce zvlněné kudrlinky nejsou příliš výhodné, požádejte o pomoc přítelkyni.

Vypadá skvěle na dlouhých vlnách velkých vlasů

Typy trvalého mávání

Pokud poprvé uděláte vlastní vlasy, měli byste se s tímto postupem seznámit.

 1. Pro chemické činidla:
 • alkalické (nejodolnější, těžce zraněné vlasy);
 • kyselina (jemnější, ale ne dlouhá);
 • neutrální (jemně ovlivňuje prameny, průměr mezi alkalickými a kyselými pro trvanlivost);
 • biowave (roztok obsahuje aminokyseliny, které obnovují vlasy).
 1. Podle polohy koleček na hlavě:
 • horizontální;
 • vertikální;
 • v kruhu.

Jemné kudrlinky po biovazetě

Curling Funkce

Před zahájením postupu musíte provést tři testy:

 1. Při alergické reakci. Na zápěstí naneste trochu chemikálie a počkejte 15 minut. Pokud se objeví svědění, zarudnutí nebo otok, nedoporučuje se užívat tento lék.
 2. Stav pokožky hlavy. Postup je třeba zrušit, pokud má kůže zčervenání, rány, škrábance nebo krtky.
 3. Schopnost vlasů kroutit. Suchý pramen by měl být přišroubován na kolečkách po dobu 15-20 minut. Pokud nedostanete potřebné kudrlinky, prameny se nebudou zvlnit ani při aplikaci chemie.

Nezapomeňte zkontrolovat sílu pramenů. Chcete-li to provést, pečlivě se pokuste o zlomení.

Pozor! Pokud při kontrole se vám podařilo zlomit pramen, nemůžete to udělat! Můžeš ztratit vlasy.

Pokud byla kontrola úspěšná, můžete začít bezpečně začít vytvářet nový obrázek. Nástroje pro curling a styling vlasů lze zakoupit u všech specializovaných kadeřnických potřeb.

Vše o procesu perm

Fotografie elegantních kudrlin po kyselé perm

Abyste se nedopustili chyb, musíte postupovat podle pořadí akcí:

 • před zahájením procedury umyjte prameny šamponem;
 • blot s ručníkem a hřebenem;
 • rozdělit na části;
 • zabalit na cívkách, ale ne těsně;
 • chránit oblečení pláštěm;
 • nosit gumové rukavice;
 • nalijte chemikálii do sklenice a co nejrychleji ji nasaďte na prameny;

Dávejte pozor! Nepoužívejte kovové předměty, protože kov nejen snižuje účinnost léku, ale může také vážně poškodit vlasy.

 • položte na hlavu uzávěr a ohřejte ji přes ručník;
 • počkejte trochu (instrukce k přípravě vám pomůže vybrat správný čas);
 • zkontrolovat kadeř, když jste propustil jednu cívku;
 • pokud se požadovaný obruč získá bez odstranění koleček, opláchněte hlavu vodou při pokojové teplotě;
 • zasypat západku, aplikovat na kudrlinky a stát nějakou dobu;
 • vyjměte kolečka, opět zvládne kůly fixative;
 • po několika minutách jemně opláchněte prameny tekoucí vodou;
 • vysušte každý pramen důkladně (nepoužívejte vysoušeč vlasů);
 • Použijte kolečka pro styling.

Aby nedošlo k dlouhému obnovení vlasů, je nutné vše pečlivě a přesně dodržovat v pokynech. A jako výsledek získáte zdravé a luxusní kudrlinky.

Závěr

Volumetrické vlasy - důvod hrdosti

Trvalý perm je vážný krok pro ženu.

Doma se ukáže na úrovni prestižního salonu, nebo dokonce lépe, když uděláte tyto věci:

 • zvolit vhodný typ postupu;
 • získat správné nástroje;
 • zvolte vysoce kvalitní činidla;
 • proveďte všechny testy;
 • udělat perm;
 • Vychutnejte si nádherné kudrnaté vlasy s luxusním objemem a nezapomeňte na správnou péči.

V prezentovaném videu v tomto článku můžete vidět proces perming vlasů na cívkách.

Victoria

ahoj V červnu jsem udělal chemii, nyní se zdá, že vzhled vlasů je hodně žádoucí, jak obnovit, nebo může udělat účes, aniž by byl krátký.

Tamara (shpilki.net)

Dobrý den, Victoria! Pro ošetření vlasů jsou potřebné regenerační masky: jako například "Maska pro velmi poškozené vlasy" / ABSOLUT REPER LIPIDIUM od firmy LOREAL PROFESSIONNEL nebo "Rekonstrukční maska ​​s vlasovou želé na vlasy" KAARAL. Můžete si je koupit v našem online obchodě. Tyto léky jsou určeny speciálně pro obnovu vlasů po perm. Hlavní obtíž je, že po chemickém zásahu není možné úplně obnovit strukturu vlasů a je lepší smykat těžce poškozené konce; Jak krátká je - závisí na vlasu.

Dostáváme dlouhou dobu chic kudrlinky, nebo Jak stylovat vaše vlasy po perm?

Většina moderních žen, které si udělala perm, si myslí, že teď můžete zapomenout na styling vlasů a účes bude perfektně ležet na vlastní pěst. Nicméně, pro krásný a úplný obraz ještě potřebujete strávit trochu času.

V tomto článku budeme uvažovat, jaké metody a metody pokládky existují v chemickém permu a jak postupovat správně.

Základní pravidla pro pokládku doma

Po ukončení procedury by měly být v prvních dvou dnech ukončeny všechny postupy se srstí. Musí být ponecháni sám, zatímco i chůze by měla mít volné prameny.

Použití regeneračních procedur pro vlasy, stejně jako ochrana před vnějšími vlivy. Například použití thermospray.

Nepoužívejte bouffant Po chémiích vlasy vypadají tak luxusně a mají zpravidla dostatek objemu a vlasy poškozené kudrní budou reagovat negativně na takový postup.

Nebarvíte vlasy, jako přírodní barviva a barviva. Jedinou výjimkou mohou být odstínové balzámy a šampony. Nicméně, chcete změnit obrázek, doporučujeme počkat asi týden.

Nedoporučuje se jít do postele s mírně vlhkými vlasy. Protože ráno vypadají vlasy strašně a beztvarě.

Obecně bych chtěl poznamenat, že pravidla stylingu jsou jednoduchá, je třeba co nejméně poškodit vlasy a zároveň je chránit před vnějšími vlivy. Před permním postupem musíte koupit speciální šampony, balzámy, spreje, hřebeny, vlasy.

Etapy

Umyjte si vlasy speciálními šampony. Mělo by se pamatovat na to, že zvlhčení vlasů několik dní po perm není za to. Obyčejně to mistři okamžitě varují, protože chemické sloučeniny pokračují v jejich působení. A interakce s vodou může zničit zvlnění a zmenšit jeho pružnost. Je lepší odložit mytí po dobu 2 dnů po zákroku.

Aplikujte balzám po šamponování. Vzhledem k tomu, že perm poškozuje a zasychává vlasy. Vyžadují zvláštní péči.

Blokujte prameny ručníkem. Je důležité si uvědomit, že byste je neměli otírat, protože jsou špatně poškozené.

Aplikujte přípravky na ochranu vlasů a ochranu vlasů.

V tomto ohledu vyžadují důkladnější péči. Nepoužívejte pouze šampon a balzám, ale pravidelně maskujte s obsahem přírodních ingrediencí, olejů a profesionálních lékárenských nástrojů. Po provedení těchto jednoduchých postupů můžete pokračovat v samotné instalaci.

Metody

Jaké jsou prameny?

 • Přirozeně.
 • Vysoušeč vlasů
 • Kuličky.
 • Pěny a gely.

Tyto metody jsou nejčastější mezi dívkami. Samozřejmě existují i ​​jiné. Jak můžete vidět, vkládání vlasů tímto způsobem je skutečné nejen v salonu, ale také doma.

Přírodní

Nejvíce neškodným způsobem je položit kudrnaté ruce. Chcete-li to provést, musíte jemně protřepat kudrlinky prsty a tím jim dát tvar. Potom nechte vyschnout přirozeně. To je nejjednodušší způsob, jak zabalit vlasy s perím, ale není to jediný.

Použijte vysoušeč vlasů

Nejlepší je, abyste si vlasy nestříkali vlasy s vysoušečem vlasů, avšak v zuřivém rytmu moderního života to nelze udělat. Proto je důležité omezit používání vysoušeče vlasů v prvních dnech po chemii.

Je třeba také poznamenat, že časté používání vysoušeče vlasů se může rychle zbavit kudrlin. Při působení horké budou deformovány a nakonec ztratí svůj tvar. Vyhoďte vlasy lépe teplým, ne teplým vzduchem.

Je také důležité zvednout trysku. Ideální je v tomto případě vysoušeč vlasů s difuzorem. Jedná se o trysku, kulatý tvar s vyčnívajícími hroty, které mají otvor, který přivádí vzduch. Takové sušení vlasy příliš nepoškrcuje, ale bude je rovnoměrné a hladké. Také na začátku sušení doporučujeme lehce aplikovat styl, který chrání před poškozením.

Použití kuliček

Tento typ se neliší od běžných curlingových vlasů. Pomocí tohoto formuláře můžete obnovit tvar kudrlin nebo je zvětšit. Vše závisí na průměru koleček, které je třeba vzít. Postup otevírání:

 • Pro mytí vlasů a využití všech postupů péče, jako jsou balzámy, masky, oleje.
 • Lehce potřísněte prameny ručníkem.
 • V případě potřeby můžete použít gel pro styling.
 • Rozdělte vlasy na malé prameny a otočte do koleček.
 • Nechte pečicí kolečka až do sucha.

Mnoho dívky pro zvláštní příležitosti, jako je účinek mokré vlasy. Tato instalace může být také snadno provedena doma.

Mokrý efekt

Tento způsob stylování vlasů je poměrně jednoduchý a časově náročný. Chcete-li provést potřebu speciálního gelu nebo pěny. Chcete-li zachovat tento efekt po dlouhou dobu, měli byste zvolit nástroj se silnou fixací. Jsou prezentovány v obrovském sortimentu v obchodech. Zpravidla se liší výrobci a cena. Proto každý může najít svůj vkus.

Dokonce i nyní existují produkty s účinky mokrých vlasů. Aplikujte vybraný stylingový produkt na prané a sušené vlasy. Dále ruce stisknout a zvlnit. Nejvýhodnější tento styl vypadá na malých kadeřích. Čas, který perm drží na vlasy, závisí na složení, které se pro něj používá. A také hodně důležité péče o vlasy po proceduře.

Sledujte video. Stylista nabízí několik stylingových možností s účinkem vlhkých vlasů:

A tak se podívejme na foto účesy získané v důsledku stylingu.

Obecná doporučení

Jak již bylo uvedeno výše, po proceduře perm byste se nemuseli několik dní vymyt vlasy a sušit s vysoušečem vlasů. Toto je první krok, který pomáhá udržovat kudrlinky neporušené.

Použijte hřeben vyrobený z přírodních materiálů. Je třeba odmítnout hřeben s kovovými zuby. Je lepší používat dřevo.

Odmítnutí kovových vláken, stealth, klips. Zpočátku by se měly nosit pouze volné vlasy, protože kompozice ještě nebyla úplně zpevněna.

Používejte šampony speciálně určené pro poškozené, oslabené kudrnaté vlasy. Neměli byste si vybírat výrobky s keratinem, bude to těžší a pod zákrokem zámku se uvolní.

Odmítnutí železa a kosmetiky, vyhlazení vlasů.

Pokud se budete řídit těmito jednoduchými pravidly pro péči o kadeře, můžete kudrlinky uložit několik měsíců. Perm pomáhá mnoha děvčatům při pokládání. Hlavní věc je znát a aplikovat v praxi pravidla pro péči a styling vlasů. Zavedení takových jednoduchých metod bude každý den vést k dobře upravenému a krásnému účesu, aniž byste zabrali hodně času.

Jak stylovat vlasy během chemických perm

Obsah stránky:

Každá dívka si uvědomuje, že po permu se vlasy suché a ztrácejí pružnost. Vypadají jako šok. Abyste tomu zabránili, musíte se naučit, jak stylovat vlasy po chemii. V tomto článku vám vysvětlíme, jak to udělat správně. Abyste nezměnili tvar kudrlin, nemusíte osušit hlavu po umytí vysoušečem vlasů, neměli byste jít do postele s mokrou hlavou, zabalit si vlasy do ručníku - pak je prostě nemožné sbírat je.

Perm vlasy je ideální způsob, jak radikálně změnit vzhled a dát svým vlasům neuvěřitelné množství. Pro dívky s rovnými kadeřemi může být velmi obtížné kroutit jejich prameny jednoduchými "jemnými" metodami. Navrhujeme, abychom zvážili, jak jsou zapotřebí velké kadeře vlasů, jaký je nejjemnější postup, kolik se koná, jaké přípravky se používají a pravidla implementace. Přečtěte si více: Africké prýmky a jejich typy.

Typy permed vlasů

Carving

Carving je nový, jemný krolingový postup, často nazvaný světelná chemie. Je méně škodlivý pro zdraví vlasů. Používá se k dosažení maximálního účinku při dávkování objemu z kořene vlasů. Používá se jako dlouhodobý styling, jako takový je po dobu 2 měsíců.

Chemie pro krátké vlasy velké kadeře

Velké kadeře vypadají stejně atraktivně na prameny různých délek a krátké účesy nejsou výjimkou. Tento účes se potýká bez výjimky, vyzývavá dáma, co každá žena považuje za sebe. Úchvatné kudrlinky mohou oživit obraz a dát mu ženskost. Bohužel, ne všechny ženy mohou mít vlnitou hlavu vlasů z přírody. To lze snadno korigovat pomocí permu.

Mezi majiteli krátkých účesů, nejoblíbenější je chemie, protože vypadá přirozeněji. V postupu velké chemie je důležitá nuance - zvolený průměr kolečka. Je nutné použít větší kolečka, malé dávají výsledek "malé ovčí kůže". Doporučuje se používat plastové kolečka. Výsledkem jsou módní kudrlinky.

Spirální chemie pro krátké vlasy

Postup pro provádění spirálovitého permu se liší metodou curlingu a natáčení. Používá paprsky, spirály, soubory a bumerangy, výsledek závisí na tom. Tato možnost chemie zajišťuje získání kadeří různé elasticity a velikosti. V současné době jsou oblíbené zejména africké kudrlinky. Spirální chemie je časově náročná a časově náročná. Chcete-li získat viditelný objem, musíte vytvořit velké množství spirálních kadeří. Kroutit do kroužku by měl být co nejtenčí. Mnoho dám s krátkými účesy se neodváží dělat spirální chemii. Existuje mylná představa, že špirální kadeře nejsou pro krátké vlasy. Krátké spirály na takových prameních vypadají méně působivě než na dlouhých.

Spirální chemie pro krátké prameny vyžaduje speciální domácí péči. Vlasy potřebují zacházet s olejem. Při sušení vysoušeče vlasů použijte difuzorovou trysku a nainstalujte široký proud horkého vzduchu. V opačném případě kudrline chmýří.

Nástroj a všechny potřebné součásti

 • Speciální upevňovací složení. Můžete si sami vařit nebo koupit v profesionálním obchodě.
 • Pytel s kyselinou citronovou nebo octem;
 • Šampon nebo sprchový gel;
 • Čistič vlasů, často používaný pro tento účel Londital;
 • Ricinový olej;
 • Plastové kolečka, jejich průměr závisí na velikosti požadovaných kadeří;
 • Hřeben v jednom řádku s dlouhou rukojetí;
 • Sponge;
 • Rukavice;
 • Kontejnery pro směs je žádoucí používat plastové nebo keramické výrobky.

Jak udělat vlasy po perm

Po permu, musíte vlasy sami vysušit. Při česání hřebene na vlasy by neměl být s malými zuby, je lepší používat hřebeny. Jednoduchá metoda pro styling po chemii je tato: musíte umýt vlasy zvlhčujícím šamponem, vyčistit vlasy měkkým utěrkem a aplikovat na ně hydratační balzám, který nepotřebujete umyt. Pak jednoduše vytlačte prameny z hrotu několikrát, čímž tvarujete a rozdělíte hřeben.

Když styl vysušíte přirozeně, dostanete obrovský a dobře upravený účes. Jakákoli dívka si povšimne, že po okraji vypadá účinek mokrých vlasů skvělý, který si udržuje tvar po dlouhou dobu. Stačí rozdělit česané vlasy na malé prameny a na každém prameni aplikovat gel na vlasy, pěnu nebo speciální pěnu. Buďte opatrní, nesmíte chybět ani jeden prvek, jinak to vynikne.

Poté rukama zatlačte prameny, dokud je nepotřebujete, a nechte ji úplně vyschnout. Pokud chcete načechraný a atraktivní účes s velkými objemnými kadeřemi, použijte prostředky pro upevnění kudrlin. Mírně suché vlasy by měly být nastříkány fixační kapalinou, mírně vysušené vysoušečem vlasů a rukama.

Po vysušení znamená účes úžasný. Aby bylo možné rychle uschnout hlavu vysoušečem vlasů, je lepší nosit trysku - difuzér. Vlasy nebudou hodně chlupaté, tvar zalomených zámků zůstane. Po vysušení by měly být vlasy vyhlazeny, můžete se vztáhnout po zadní části hlavy nebo se shromáždit v elegantním hrnci.

Jak stylovat vaše vlasy po perm?

Po dlouhotrvajícím salonovém stylu mnoho žen přemýšlí, jak správně položit kudrlinky po takovém permu. Je to jednoduché, prostě znáte několik jednoduchých tajemství.

Tyto produkty pomáhají vyživovat a obnovovat prameny, které jsou po chemii slabé a suché. Věnujte zvláštní pozornost špičkám vlasů, které většinou trpí škodlivými účinky chemikálií.

Nejjednodušší způsob, jak ležet doma:

 1. umyjte si vlasy;
 2. zabalte ji ručníkem;
 3. v případě potřeby aplikují výrobky péče nebo styling;
 4. jemně protřepte kudrnaté dlaně a nechte přirozeně vyschnout.

Kromě této jednoduché metody existuje i několik složitějších stylingových metod. Kudrlinky můžete umístit s vysoušečem vlasů s difuzorem, vítat je na vlasy, dělat velké kudrlinky pomocí kruhového hřebenového kartáčování nebo vyzkoušet jiné stylové možnosti. Níže podrobněji analyzujeme nejpopulárnější z těchto technologií pro vytváření krásných účesů.

S vysoušečem vlasů

V ideálním případě byste měli po dokončení permu to nejlepší přestat používat vysoušeč vlasů vůbec. Časté sušení za tepla může narušit tvar kudrlin a způsobit, že jsou méně odolné. Navíc, po sušení sušič vlasů šlehané vlasy mohou být velmi chmýří, a nebudou snadno shromáždit v krásné a krásné vlasy.

Pokud dokonce použijte vysoušeč vlasů, pak co nejméně, a velmi kompetentně a pečlivě. Nejprve musíte zvolit trysku vhodnou pro tento typ vlasů. Tryska s difuzorem je ideální. Když ji použijete, prameny se nebudou tlačit velmi silně, což znamená, že účes vypadá mnohem lépe.

Pokud při sušení s difuzorem dosáhnete malého efektu "chmýření", můžete ho snadno vyloučit vyhlazením vlasů hřebenem nebo přidáním malého stylu.

Kolečko na kolečkách

Perm může sloužit jako vynikající základ pro vytváření kudrlin s kadeřníky nebo jinými improvizovanými zařízeními.

Můžete použít kuličky nebo cívky přibližně stejné velikosti jako průvodci používanými k vytvoření chemzaviku. Nebo si můžete vybrat kadeřník s větším průměrem, abyste získali efekt křivočarých kadeří. Není to obtížnější zkroucit vlasy navíjené chemickou metodou na kadeřnicích než přímé zámky.

 1. Stačí rozdělit čistě umyté vlasy na prameny, trochu je trochu uschnout, aplikovat styl a vítat je na kolečkách.
 2. Poté můžete zkroucené vlasy dále zpracovat speciálním postřikem pro fixaci kudrlin.
 3. Potom nechte pečlivě na hlavě, dokud nejsou vlasy zcela suché.

Vytvoření kudrlin v plážovém stylu

Účes ve stylu mokrých vlasů vypadá velmi dobře na kudrnatých pramenech. Je celkem jednoduché vytvořit takovou sadu a může to trvat celý den.

 1. Chcete-li získat módní účinek mokrých vlasů, nejdříve si umyjte vlasy.
 2. Vlhké vlasy jsou úhledně rozděleny na prameny pomocí hřebene se vzácnými zuby.
 3. Pro každé vlákno naneste malé množství gelu na vlasy (nebo jiný výrobek speciálně určený pro stylování ve vlhkých pramenech).
 4. Trochu si protřepejte kudrnatýma rukama, abyste získali požadovaný tvar a lépe distribuovali gel.
 5. Poté budete muset počkat, až vaše vlasy přirozeně vysuší.

Při této metodě pokládky je důležité, aby se nepřeháněl gel nebo jiným stylem. Nadměrné množství gelu na vlasy může zničit celý účes. Namísto požadovaného účinku vlhkých pramenů riskujete, že se dostanete nepřirozeně lepené prameny nebo vlasy, které nevypadají mokré, ale špinavé a mastné.

Domácí masky na vlasy s chemickou vlnou

 1. Ve vodní lázni rozpusťte jednu lžičku brandy a medu, promíchejte vaječný žloutek a sklenici olivového oleje. Aplikujte výrobek na kudrlinky, nasaďte na víčko z polyethylenu a spojte teplý šátek. V této podobě musíte projít půl dne. Opláchněte masku pomocí speciálního šamponu se stopovanými vlasy. Nuance: namísto olivového oleje můžete mít ve stejném množství lopuch. A bylo by dobré, aby byl olej před tím, než ho přidal do směsi, trochu zahřát.
 2. Čerstvé kořeny lopéka nakrájíme a nasypeme tři oleje - olivový, mandlový, lněný. Složky, které se mají rovnat. Trvejte minimálně 24 hodin na olejovou směs lopuchu a poté zahřejte na nízké teplotě, dokud se neobjeví malé bubliny, které předcházejí varu. Odstraňte z tepla, zabalte nádobu v nějakém placiku a nechte znovu vařit, až se ochladí. Hotový hojivý olej je vypuštěn přes cedidlo nebo síto do jiné nádoby a používá se jako maska ​​na vlasy s chemickým permem na noc.
 3. Trochu zahřejte trochu ricinového oleje, nalijte čajovou lžičku suchého droždia a nalijte čtvrtinu šálku teplého mléka. Přidejte žloutku a vše dobře brouste. Všimněte si masku do kořenů vlasů a do pokožky hlavy, po půl hodině opláchněte teplou vodou. Po skončení procedury by bylo dobré opláchnout vaše vlasy bylinkovým odvarem připraveným podle jakéhokoliv receptu, který znáte.
 4. Malá větvička dospělého rostlinného aloe grind blender. V zeleném "pytli" na tření vaječného žloutku, lžíci Cahors a lžíce lopuchového oleje. Aplikujte masku na celou délku vlasů, poté, co třejte směs do kořenů a pokožky hlavy. Po ukončení procedury umyjte vlasy perličkovým vlasovým šamponem a opláchněte bylinkovým odvarováním.
 5. Zahřejte čtvrtinu šálku silného heřmánek vařte, nalít do polévkové lžíce oleje z pšeničných klíčků, dát stejné množství dříve nasekané aloe šťavnaté buničiny. Vše promíchejte. Tato maska ​​vyživuje a zvlhčuje vlasy, vyžadující zvláštní péči po perimetru.

Perm péče o vlasy Tipy

 • nikdy se nehroužte vlhké vlasy - kudrlinky se mohou natahovat a pověsit bezvládné prameny;
 • odmítnout používat horké vysoušeč vlasů - dobrý perm nevyžaduje vylepšení při pokládání;
 • při návštěvě solária, skryjte si vlasy pod kloboukem;
 • chránit vlasy chemickou vlnou před nadměrným slunečním zářením;
 • nechat myšlenky na experimenty s hennou a basma vlasovým barvivem, dokud "chemie" nespadne dolů;
 • Nepoužívejte terorizovat vlasy agresivními barvivy, jako je zvýraznění, blonďání a jiné "pekelné" způsoby změny obrazu.

Lidové prostředky pro chemickou vlnu

 1. Smíchejte jednu čajovou lžičku medu a brandy, přidejte vaječný žloutek a lžíci lopuchového oleje. Aplikujte směs rovnoměrně po celé délce vlasů a zabalte je pod film. Odolat takové masce by měla být nejméně tři hodiny. Na konci procedury opláchněte vlasy šamponem. Namísto rašelinového oleje můžete použít olivový olej, účinek nebude méně.
 2. Vezměte dvě polévková lžíce z kořeněné a neplodné květy, promíchejte s lžící dubové kůry a nalijte jeden a půl litru vroucí vody. Nechte trvat půl hodiny, po které by měla být infuze vypuštěna. Aplikujte jako oplach po umytí vlasů šamponem.
 3. Smíchejte rovnoměrně heřmánek, líp, kopřivu (1 polévkou lžící na sklenici vody) a přelévejte přes něj vařící vodou. Nechte směs trvat půl hodiny, poté napusťte infuzi. Poté přidejte do infuzní tekutiny vitaminy A, B1, B12, E (v ampulích) a drcené kůry z žitného chleba. Počkejte patnáct minut a aplikujte směs na čisté vlasy, obalte film a držte hodinu a půl. Poté důkladně opláchněte hlavu.
 4. Odvar z kořene lopuchu dokonale posiluje vlasové kořeny. Nalijte sklenici vroucí vody 10-20 g suchých kořenů lopuchu, předem skartovaný. Smíchejte směs na nízký plamen a vaříme půl hodiny od okamžiku varu. Poté směs ponechte pět minut a použijte jako kondicionér po mytí vlasů.
 5. Domácí lopucha vyživuje vlasy, urychluje jejich růst a dodává lesk. K tomu je třeba namíchat čerstvou kořenovou lopatku, která byla předtím rozdrcena, se třemi díly rostlinného nebo mandlového oleje. Trvejte na jeden den a pak se vařte po dobu patnácti minut za stálého míchání. Pak vychladnout a napnout. Olej se vtíral do pokožky hlavy, kořenů a špiček vlasů. Namočte hodinu a opláchněte šamponem. Zlepšení efektu práce v noci.
 6. Před každým mytí vlasů, podléhajícím chemickým permům, je důležité připravit nutriční masky a urychlit proces jejich regenerace.
 7. Nalijte tři lžíce teplé vařené vody nebo bylinné vývar se směsí dvou žloutků, deset kapek glycerinu a stejného množství citrónové šťávy. Chcete-li tahat tuto směs do kůže hlavy a vlasů, a zhora zabalte froté ručník. Namočte dvacet minut a pak nejdříve vlasy dobře opláchněte teplou vodou a pak předem připraveným oplachem. Pro oplach by měla polévková lžíce kořenu lesního sladu nalít litr vařící vody a vařit. Pak přidejte lžičku medu, citronovou šťávu z polovičního citronu nebo lžíce vinného octa do kapaliny. Doporučuje se, aby se tato maska ​​vypláchala jednou týdně. Průběh léčby je dva měsíce.
 8. Smíchejte dvě lžíce ricinového oleje, směs dvou žloutků, pět gramů kvasnic a lžíce krému. Vložte do vodní lázně k ohřevu, pak použijte ke třtění do kořenů vlasů. Po půl hodině opláchněte vlasy šamponem a opláchněte je rostlinnou infuzí.
 9. Smíchejte jeden žloutek s lžičkou citronové šťávy nebo šťávou z aloe a lžíce vodky. Smíchejte směs do vlasových kořenů. Počkejte půl hodiny, poté opláchněte šamponem a opláchněte vodním extraktem na žitném chlebu.
 10. Olejový komprese reanimuje poškozené vlasy. 100 g posečené lopuchu kořene v práškové formě se nalije do skleněné den vysoce kvalitní olivový olej, dát na mírném ohni a vaří se po dobu patnácti minut. Poté vyjměte z tepla, ochlaďte, vytlačte kořeny a olej vyfiltrujte. Aplikujte na vlasy a vkládejte do pokožky hlavy pět až šest hodin před šamponováním.
 11. Půl hodiny před mytí vlasů, aby vetřete do pokožky hlavy a kořenů směsi lžičky šťávy z aloe vera, lžíce medu, lžička ricinového oleje. Po umytí vlasů opláchněte vlasy odtučněním heřmánek nebo kopřivy.
 12. Smíchejte lžíci sušeného heřmánku, lžíce rozmarýnu s 3/4 šálkem vodky. Směs se nalije do tmavé nádoby, uzavře víko a položí na tmavé místo, aby trvalo. Směs protřepeme dva týdny denně. Po dvou týdnech by měla být infuze vypuštěna přes gázu a naliata do čisté láhve s čepičkou. Točte infuzi lehkými a měkkými pohyby dvakrát týdně do pokožky hlavy jemným kartáčem na zuby (starý). Postup se nejlépe provádí v noci.
 13. Pokaždé po umytí vlasů můžete použít leštidlo vyrobené z hrotu chmele a stejného množství zubního kamene naplněné litrem vroucí vody. Směs vaříme po dobu dvaceti minut, ochlaďte a napněte.
 14. Pro zmírnění perm chleba mohou být použity voda, k jehož přípravě se naplní vroucí vodou žitného chleba a dát na teplé místo pro fermentaci. Používáte-li tuto vodu k mytí vlasů, pak by měla být směs infuze alespoň pět hodin, ale pro léčbu dva nebo tři dny.
 15. Metoda fotochromoterapie může také výrazně zlepšit stav vlasů po perm. Tato metoda poskytuje expozice barevným světlem vlasy a červené světlo posiluje kadeře a bojuje proti lupům, žlutá - zlepšuje mikrocirkulaci a výživu vlasových folikulů a urychluje jejich růst, zelené světlo - to rozšiřuje kapiláry a zvyšuje průtok krve do vlasových folikulů a zabraňuje vypadávání vlasů a normalizuje mazové žlázy, modré světlo - eliminuje houbu, která vyvolává lupy a také odstraňuje alergické reakce.

Jak zabalit vlasy s perím

 • Chemie velmi vysušuje vlasy. Proto v každodenní péči bude nyní třeba zahrnout speciální nástroje. Zvláštní ochranná maska ​​může být aplikována nejdříve po 4. promytí po kroutí. Prakticky každá kosmetická společnost - od masového trhu po luxusní značky - má řadu produktů pro poškozené vlasy. Takže co si vybrat z celé odrůdy, rozhodnete se podle svých osobních preferencí a rozpočtu.
 • Kromě toho, po curlingu je vysoká pravděpodobnost, že se dostane nepříjemný "bonus" - suché dělené konce. Proto je lepší ukončit konce a zařadit do každodenní péče speciální oleje nebo spreje pro rozdělené konce.
 • Pokud se tento postup provádí v letním období, je nutné zakrýt kudrlinky z přímého slunečního záření pod klobouky s širokým okrajem a použít sprej s ochranou proti UV záření.
 • Nemusíte barvit vlasy po chemii po dobu 2 týdnů, nechte je uvést do paměti, kromě toho během této doby bude barva ještě horší. Přečtěte si více: Účesy pro tenké vlasy.
 • Po ukončení procedury se doporučuje častěji nosit volné vlasy. Vzhledem k tomu, že ocasy, skořápky a další účesy s pružnými pásky a vlasy mohou uvolnit kudrlinky.

Stahování koní

U permedních vlasů budete potřebovat hřeben se vzácným hřebenem, nejlépe dřevěným. Mokré a mokré kudrlinky jsou obecně lepší než hřeben, musíte počkat, dokud nezaschnou. Kombinace by se měla provádět s minimálním tlakem od špiček. Pokud je to možné, měli byste se vzdát vysoušeče vlasů - vlasy jsou tak suché.

Kromě toho se obvyklé stylové nástroje nyní nehodí. Doporučuje se zakoupit speciální. Mezi nejběžnější patří pěna a kudrnaté vlasové pěny. A speciální vosk je ideální pro modelování a styling kudrlinky.

life-hak.com.

Domů »» Styl a osobní péče »Jak narovnat vlasy s perm

Jak narovnat vlasy s permem

 • Používejte čisticí šampon nebo výrobek, který vyhlazuje nebo vyrovnává vlasy během praní. Použijte kondicionér pro hluboké kondicionování, zaostření většiny kondicionéru na koncích vlasů. Nechte kondicionér několik minut a poté jej vypláchněte.
 • Vysušte vlasy pomocí ručníku. Pokud sušení nerozbije kadeře, pak vlasy osušte ručníkem. Pečlivě česněte vlasy, od kořene k špičce, s hřebenem se širokými zuby.
 • Aplikujte vlasový přípravek, který chrání před teplým a vlhkým vlasem před sušením nebo stylováním. Aplikujte výrobek na všechny vlasy. Dokončete aplikací krému nebo narovnáním oleje, přidáním velkého množství produktu na konce vlasů, aniž byste museli ponechat příliš mnoho tohoto produktu v blízkosti kořenů.
 • Držte vysoušeč vlasů nad hlavou a směřujte teplo dolů, protože to pomáhá vyhlazovat. Možná budete muset držet sušičku samotnou hlavou namísto rukojeti. Začněte vlasy vyschnout a nastavte sušičku na průměrnou nebo středně vysokou úroveň tepla.
 • Rozdělte vlasy na několik sekcí a zajistěte je každou z nich. Vezměte jednu sekci najednou, dokončete schnutí vlasů kulatým nebo plochým hřebenem, abyste narovnal kadeře.
 • Umístěte hřeben pod vlasy, co nejblíže k pokožce hlavy. Pomalu držte hřeben na koncích vlasů a nasměrujte teplo ze sušičky na vlasy. Používejte horký režim vysoušeče vlasů a dokončete proces sušení chladným vzduchem.
 • Tento postup opakujte s každou částí vlasů tolikrát, kolikrát je to nutné, dokud nejsou všechny vlasy narovnány a hladké.
 • Použijte vlasy na kadeře, aby vlasy narovnaly ve slabém režimu a dokončete vyrovnávání vlasů.
 • Dokončete proces narovnání malým množstvím lotionu nebo séra, které budete vyhlazovat a vyhlaďte vlasy a případné vlasy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy