logo

Nejlepší profesionální rovnák na vlasy

Přímé zvlnění vlasů, kudrnaté - narovnat! Tento příběh je pro každou dívku znám a pokud je k dispozici mnoho kadeřnických nástrojů a improvizovaných prostředků pro vytváření kudrlin, je řada zařízení pro jejich zkroucení velmi omezená. Nejúčinnějším způsobem je použití profesionálního žehličky na vlasy.

Zvláštní funkce

V dovedných rukou, vlas rovnačka je schopen otevřít všechny své možnosti a pomáhá při vytváření ohromující účes. Existuje řada důvodů, proč stojí za to mít tento nástroj ve svém arzenálu krásy:

 • Polyfunkčnost. Curlingové žehličky nemohou nahradit usměrňovač, ale žehličku lze snadno zvládnout úkolem obou přístrojů, hlavně je zvládnout technologii kroucení kudrlin na vyrovnávači vlasů.
 • Rychlý výsledek. Nezáleží na tom, zda se železo používá pro dokonalou hladkost vlasů nebo vytváří krásné vlny, zaručují kvalitní a rychlé výsledky. Už nemusíte ležet na nožičkách v noci a tvarovat účes s pomocí vysoušeče vlasů a hřeben - styling bude trvat ne více než půl hodiny.
 • Různé trysky. V závislosti na požadovaném efektu si můžete vybrat ze sady trysek ten, který je v současné době zapotřebí: měkké vlny, velké nebo malé zvlnění, absolutní hladkost, bazální objem, elegantní kudrlinky.
 • Péče o zdraví vlasů. Všechny profesionální modely a kleště pro milovníky používají trysky s různými povlaky, které jsou jemné na povrchu vlasů, ne nad sušením a nespalováním.
 • Nastavitelná teplota. V závislosti na typu a struktuře vlasů je snadné nastavit jemnější nebo vyšší teplotu, ovládat pouze dvě tlačítka a zaměřit se na indikátory elektronické tabulky.
 • Jednoduchá návratnost tepla, když se kleště pohybují podél zvlnění zhora dolů. Díky tomu jsou prameny po celé délce vyrovnány stejně dobře a účes je hladký a čistý.
 • Styl pro každou délku vlasů. Pokládání vlasů na vlasy nebo zkroucení vlasů příliš krátké a příliš dlouhé vlasy jsou poměrně problematické. Přístroje na vyrovnávání vlasů se vyrovnají jak s účesem Rapunzel, tak s krátkými účesy, vše, co musíte udělat, je vybrat správnou délku a šířku desek.
 • Přiměřená cena. Jedno žehlička s různými tryskami nahradí všechny ostatní nástroje, což výrazně ušetří náklady na nákup koleček, stylingových nástrojů a kartáčků různých tvarů a velikostí.
 • Inteligentní funkce. Čím je gadget novější, tím více schopností má. Nejnovější generace žehliček jsou schopny překvapit řadou užitečných funkcí, mezi které patří zvlhčení páry a automatické vypínání po delší přestávce v provozu. "Zapomněl jsem vypnout žehličku" už není problém.

Automaticky se zastaví zahřátí, i když je zapnuto, takže se nemusíte obávat, že přístroj vyhoří nebo zapálí okolní objekty.

 • Stylový design. Tvorba krásy, profesionální vlasové žehličky zůstává krásná sama o sobě. Pro ty, kteří oceňují estetickou kvalitu zařízení, není tak méně funkční, výrobci kadeřnických nástrojů vyrábějí žehličky různých barev a barev. V tomto případě může být tělo a desky barveny.
 • Dlouhá životnost. I při nejaktivnějším použití a minimální péči bude žehlička účinně pracovat po dobu nejméně pěti let. V případě poruchy většina modelů podléhá záruční opravě.

Odrůdy

Všechny rovnačky a kleště na vlasy se liší podle několika kritérií: šířka, tvar a typ montážních desek, přítomnost trysek, teplota, druh povlaku, další funkce.

Šířka rozlišuje úzké, střední a široké plechy. Minimální šířka - 15 milimetrů, je určena pro tenké a slabé vlasy. Při výběru takových úzkých kleští je důležité posoudit, jak pevně uchopí pramen, jinak se zařízení nebude vyrovnávat s jeho úkolem. Mezera by neměla být větší než 1,5 mm.

Průměrná velikost je 40-50 milimetrů. Tyto modely jsou vhodné pro různé typy vlasů, jejichž délka je až do ramen a dole.

Nejširší desky o rozměrech 70 až 80 milimetrů jsou určeny pro silné a dlouhé kadeře.

Tvar desky jsou dvou typů: rovné a zaoblené rohy. První možnost je vhodnější pro dokonalé vyrovnání vlasů a druhá je určena pro ty případy, kdy se rovnačka používá jako kadeřník. Pro navíjení kudrlin je lepší vybrat model od 2 do 5 centimetrů široký.

Existují dva typy montážních desek: plovoucí a pevné. Pevně ​​fixované desky jsou zabudovány do těla zařízení a těsnější obal kolem pramenu, čím silnější je tlak na žehlicí knoflíky. Jsou vhodné pro husté, zdravé, husté a dlouhé kadeře.

Plovoucí desky jsou upevněny pružinami nebo pryžovými pásy, díky nimž se při postupu pokládání snadno pohybují po pramenů. Tento držák je vhodnější pro vlasy, které vyžadují zvláštní péči.

Typy pokrytí

Materiál, ze kterého jsou desky vyrobeny, je zásadní pro takové důležité parametry, jako je ochrana vlasů, snadnost klouzání, úroveň a rychlost vytápění. Běžné druhy povlaků:

 • Kovové. Má vysoký stupeň vytápění, ale teplo je nerovnoměrně rozloženo. Vhodný pro vzácné použití, pokud není čas na pečlivou instalaci, avšak rychlost vytápění a nízké náklady na takový povlak jsou jeho jedinými výhodami;
 • Keramické. Usměrňovače s keramickými deskami jsou nejoblíbenější mezi profesionálními gadgety. Jsou podstatně horší než kov v rychlosti ohřevu, ale teplota na jakékoliv části desky bude stejná a keramika je pro vlasy méně škodlivá.

Takové žehličky můžete bezpečně používat několikrát týdně, a co je nejdůležitější, nezapomeňte odstranit stopy stylingových výrobků z povrchu desek.

 • Teflon. Ano, ano, velmi nelepivý povlak, který je charakterizován kvalitními nádobami na smažení. Kvůli těmto vlastnostem není nutné kleště s teflonem vyčistit od nosných prostředků, ale jinak je jejich účinek shodný s keramikou.
 • Mramor-keramika. Hlavním rysem symbiózy obou materiálů je to, že keramická část je zodpovědná za vysokou kvalitu rovnání vlasů za použití vysokých teplot a mramor, který nevede dobře do tepla, neutralizuje negativní účinky těchto teplot. Vlasy jsou hladké, ale zůstávají zdravé a krásné;
 • Turmalín. Turmalín je krásný bobulovitý minerál používaný při výrobě profesionálních stylingových technik. Žehličky pokryté turmalínem poskytují vynikající výsledek, vyhlazují vlasové váhy, dodávají jim lesk a řeší problém statické elektřiny;
 • Cera-iontová. V tomto provedení, když se keramické desky zahřívají, se uvolňují negativní ionty, které přispívají k obnově struktury vlasů. Desky s takovým povlakem činí kudrlinky hladké, lesklé a hedvábné;
 • Titan. Navzdory vysokým nákladům a extrémně profesionálním vlastnostem gadgetu se nedoporučuje používat často, zejména pro začátečníky. Titan má tendenci rovnoměrně ohřát na velmi vysoké teploty a narovnat i těsné malé kudrlinky, ale je velmi obtížné chránit vlasy před spálením. Tato vrstva se navíc rychleji ořezává;
 • Wolfram. Tungsten je jedinečný materiál, který se okamžitě a rovnoměrně zahřeje a vytváří styl, který dokonale udržuje během dne bez dalších kosmetických přípravků na vlasy;
 • Jadeite. Povlak z polodrahokamu, který se kromě odpovídající vysoké ceny vyznačuje také možností stylování na stále vlhkých vlasech. Pásky jsou dokonale pevné, získávají hladkost a lesk;
 • Stříbro. Antibakteriální stříbrná pokovení léčí vlasy a zajišťuje vynikající výsledky. Jedna upozornění - stojí takovou radost, bude drahá.
 • Steam. Tato nová generace vysoušečů vlasů je založena na nejnovějším vývoji v oboru kosmetiky. Parní žehlička s parním zvlhčováním dokáže ochromit i ty nejoblíbenější kudrliny, aniž by poškodila vlasy.

Vyrovnání v tomto případě není způsobeno vysokými teplotami, ale účinkem páry. Ke zjištění tvrdosti vody je připojen zkušební přístroj.

Teplotní podmínky

Nejdůležitější technická charakteristika zařízení, která zahrnuje minimální a maximální teplotu topení, rychlost a rovnoměrné rozdělení tepla.

Navzdory tomu, že výrobci stále vyrábějí žehličky s termostatem a bez nich a pokušení ušetřit je vždy skvělé, neměli byste si koupit model bez schopnosti měnit stupeň ohřevu desek. Celkem existují 4 typy regulátorů:

 • Na základě volby požadované teploty manuálně (mechanické) však měřítko nezobrazuje stupně, ale stupeň vytápění podle principu Minimum-Maximum. Jakmile je přepínač nastaven na požadovanou úroveň, nemůžete jej kdykoli přepínat, teplota bude vždy stejná.
 • Druhá možnost se týká elektronického typu. Vyznačuje se maximální přesností, ale před každou aplikací je nutné znovu nastavit teplotu.
 • Třetí je sada výhod mechanických a elektronických typů, to znamená, že je pečlivě přesná a dokáže si pamatovat požadovaný stupeň během dalšího zapnutí.
 • Čtvrtý typ je inovativní řešení v oboru krásy. Nepředstavuje jen velmi přesně teplotu, ale určuje ji sama, rozpoznává strukturu a typ vlasů.

Taková inteligentní zařízení však ještě nejsou k dispozici všem, takže je důležité se naučit, jak nezávisle určit a nastavit režim teploty. Obecně platí, že zvolit si nejlepší variantu pro konkrétní vlasy získáte pouze při získávání zkušeností, ale existují obecné doporučení:

 • "Africké" kadeře vyžadují vysokou teplotu - až 200 stupňů (s maximální prahovou hodnotou 230) nebo expozice párou;
 • Kudrnaté tlusté mohyly, které lze pokládat na 185-190 stupňů;
 • Tlusté, ale ne příliš kudrnaté vlasy potřebují léčbu na 180-185 stupních;
 • Normální kadeře stačí 170;
 • Tenké a křehké vlasy by měly být udržovány v bezpečí a neohřívány o více než 165 stupňů;
 • Maximální přípustná prahová hodnota pro barvené a bělené vlasy je 155.
 • Limit poškozených a slabých vlasů je 140 stupňů.

Trysky

Usměrňovač - podmíněné jméno. Prakticky jakýkoliv vysoušeč vlasů může nejen vytahovat prameny, ale také vytvořit jiný styl. Funkce závisí na sadě trysek v sadě.

Nejmenší, ale velmi užitečnou a nezbytnou věc je hřeben. Vypadá jako deska s řadou malých zubů, která se nachází na straně topných desek. Výsledkem je, že pramen spadá pod talíře již hladké a česané, což značně zjednodušuje proces a zlepšuje vzhled stylu.

Pokud v soupravě existují kleště a spirálová hubice, pak se jedná o zakoupení dva v jednom - žehlička a curling pro krásné, silné kudrlinky.

Vlnění různých velikostí se také často vyskytuje jako doplněk. Pokud je vlnitý povrch velký, vlny budou světlé, velké a vzdušné. S menším a častým uspořádáním pramenů "žeber" získává výrazný účinek zvlnění. Je vhodné použít nejmenší trysku u kořenů pro vytvoření bazální hlasitosti.

Další funkce:

 • Klimatizace. Výrobek na pokládku se přivádí přímo přes desky, čímž dodá dodatečnou tepelnou ochranu a lesk vlasům. Výměna kazety s klimatizací.
 • Antibakteriální postřik. Stříbrná vrstva je určena k ošetření vlasů stříbrnými ionty.
 • Chlazení Některé modely zajišťují vyfukování studeného vzduchu, což neutralizuje tepelné účinky.
 • Hydratační. Generátor páry v těle železa vám umožní vyrovnat se i s nejvíce neposlušnými a drobnými kadeřemi.
 • Otočte kabel. Základna šňůry se otáčí otočením pouzdra, takže se nezamotá a nerozbije se.
 • Thermocover Speciální kabelka pod žehličkou, ve které můžete ji dokonce vyjímat. Kryt má smyčku, která ho zavěsí na háček.

Výrobci

Nejlepší profesionální rovnák na vlasy nemusí být z nejnovější řady drahých stylistů od známého výrobce. Mnoho společností vyrábí žehličky, kleště a vysavače na vlasy. Jejich produkty, časově ověřené a majitelé jejich řemesel maximálně ospravedlňují sliby a starají se o krásu stylingu.

Hodnocení výrobců vycházejících z recenzí odborníků a amatérů nejčastěji představují modely známých společností:

 • Rowenta Tato německá kvalita za dostupnou cenu. Má všechny potřebné výhody: více než tucet teplotních režimů, tlumičů šoků, dobrou délku šňůry a schopnost otáčet je bez zapletení, upevnění háčku, kryt v sadě, snadné použití, krásný design;
 • Ga. Ma. Stylový výkon, kompaktní rozměr, účinek "salonu", pokovování z keramického a turmalínového materiálu a ionizace vlasů. Nevýhodou je malá velikost zařízení - na dlouhé vlasy bude trvat spousta času a zařízení nejsou určena pro husté a husté vlasy vůbec.

Ale existují větší zařízení. Jejich cena je vyšší a seznam výhod je doplněn rychlým vytápěním, schopností používat žehličku jako kolečko, široký výběr teplotních podmínek;

Co je dobré profesionální rovnání vlasů žehličky

V tradičním smyslu, je-li zařízení klasifikováno jako profesionální, je pro takové použití určeno. Co se týče profesionálních žehliček, je to jen částečně pravda. Samozřejmě, mistry krásy používají v jejich práci nejvyšší kvalitu a nejlepší vybavení, ale ženy, které chtějí doma vytvářet účesy svých vlastních výtvorů, si mohou zakoupit profesionální žehlení vlasů a úspěšně je použít.

Desky jsou známé pod jinými názvy: rovnačky, styly, kleště.

Rozdíl mezi profesionálními a domácími žehličkami

Zjistěte, co je stejné profesionální rovnání vlasů se liší od domácí?

Multifunkčnost. Pokud pro domácí použití můžete zvolit domácí žehličku pro vlasy s parametry vhodnými pro určitý typ, profesionální železo by mělo být schopno zvládnout jakékoliv prameny: krátké a dlouhé, husté a řídké, rovné a zvlněné. Profesionální zařízení na rovnání vlasů provádí maximální funkce: kudrnaté - narovnání, rovný - kadeř na kudrnaté kudrlinky, vytváření pramenů s účinkem zvlnění.

Napájení. Čím vyšší je výkon usměrňovače, tím rychleji se ohřívá a tím vyšší je teplota topení desek. Při profesionálním žehlení dosáhne 230 stupňů a některé modely se zahřívají během několika sekund. Vzhledem k tomu, že zahřívání domácího usměrňovače trvá tři až pět minut a maximální teplota je 100 stupňů.

Počet dalších trysek. Profesionální vysoušeče vlasů jsou vybaveny dalšími tryskami. Čím více z nich, tím více různých účesů lze provést. Žehlička na vlasy pro domácnost nemá zpravidla další přílohu.

Plocha pracovních desek. Povlak pracovních desek profesionálních modelů je zpravidla vyroben z drahých materiálů:

 1. Keramický povlak mající vlastnosti rovnoměrného ohřevu a jemného nárazu. Nevýhodou je dlouhodobé zahřívání desek.
 2. Turmalínový potah je vyroben z polodrahokamového turmalínového kamene s léčivými vlastnostmi.
 3. Povlak jadeitu, léčivého minerálu také poskytuje jemný a jemný účinek.
 4. Teflonové povlakové vlastnosti podobné keramickému.
 5. Titanový povlak se rovnoměrně zahřeje a rychle dosahuje vysoké teploty.
 6. Antibakteriální stříbrný povlak je povrch s mikročásticemi z taveného stříbra. Stříbro je považováno za ušlechtilý kov, jeho léčebné a baktericidní vlastnosti jsou již dlouho známy.
 7. Ionický povlak při zahřátí vyzařuje negativní ionty, které mají hojivý účinek a obnovují strukturu vlasů.
 8. Tungstenové desky jsou proslulé dokonale rovnoměrným a rychlým ohřevem téměř na několik vteřin. Modely pokryté wolframem jsou považovány za nejdražší. Podle mnoha odborníků je tento model nejlepší profesionální usměrňovač.

Díky drahému povlaku je pro vlasy nejbezpečnější a šetrnější způsob.

Přítomnost dlouhého otočného kabelu. Toto je povinný atribut profesionálního štípače. Při navíjení pramenů není šňůra zavěšena a na žehličce není navinutá díky otočnému mechanismu.

Přítomnost regulátoru teploty. Profesionální žehlička má regulátor teploty. Umožňuje nastavit požadovanou teplotu topení pracovních desek, zvolit optimální pro každý typ vlasů a různé styly. Jak zvolit optimální teplotu vyvolá návod k použití. Každý model má vlastní doporučení pro regulaci tepelného režimu.

Existence funkcí: studené obduv, zvlhčení, kondicionování. Další vlastnosti zařízení poskytují jemnější účinek na vlasy.

Jak používat vysoušeč vlasů

Jakýkoliv tepelný účinek může mít nepříznivý vliv na zdraví vlasů. Proto i při nejlepším vybavení byste měli dodržovat pravidla pro použití usměrňovače.

 1. Před použitím žehličky si důkladně umyjte vlasy. Doporučujeme ošetřit vlasy speciální ochrannou látkou.
 2. Nepoužívejte žehličku, pokud jsou prameny mokré nebo mokré. Předsušte je dobře.
 3. Je nemožné provést manipulaci se špinavými vlasy nebo s aplikovanou kosmetikou. Zbytky kosmetiky při vysokých teplotách mohou být sintrovány a přeměněny na tvrdé hrudky, které budou velmi obtížné odstranit.
 4. Měli byste se zdržet každodenního používání usměrňovače. A pokud to skutečně potřebujete, musíte nastavit nejnižší teplotu ohřevu.

Dodržování těchto jednoduchých pravidel pomůže udržet zdravé vlasy.

Způsoby použití

Profesionální žehličky se používají pro narovnávání vlasů, curlingových kudrlin a řetízkových pramenů:

 1. Rovnací prameny. Vyrovnávací profesionální železo je schopno narovnat nejen vlnité prameny, ale i africké kudrnaté vlasy. Používá se také pro rovné prameny, které po rovnání jsou hladké a hladké a získávají přirozený lesk a hedvábnost. Rovnání se provádí pomocí plochých desek. Strand musí být uchopen s talíři v samotném kořene, upnutý a držet kleště v hladkém a rovnoměrném pohybu podél pramene - ke špičkám. Rovnací žehlička nemůže být dlouho držena na jednom místě, aby nedošlo k poškození struktury vlasů. Chcete-li dosáhnout objemného účesu, měli byste narovnat pouze horní prameny a spodní, nikoli vyrovnané, vytvoříte hlasitost.
 2. Pro účesy s kudrlinky se používají kleště se zaoblenými tvary. Kudrlinky lze získat v různých formách - měkkých vlnách, elastických spirálech. Záleží na tloušťce ošetřeného pramene a době expozice.
 3. Pro vytvoření vlnitého účesu se používají kleště se speciálními tryskami s vlnitým povrchem. Strand musí zachytit a držet desku na jednom místě po dobu 5-6 sekund. Pak přemístěte kleště dolů.

Závěr

Než se rozhodnete ve prospěch jedné nebo jiné metody stylingu, kriticky se přiblížíte hodnocení vlasů: jakým způsobem je pro vás přijatelné? Pokud jste vlastníkem tenkých a křehkých vlasů, je lepší se vyhnout stylingu pomocí profesionální rovnačky, měli byste si vybrat jiné způsoby. Při zvláštní příležitosti však můžete instalaci používat pomocí profesionálních zařízení, ale pouze podle doporučení pro použití.

Top 15 rovnačky (žehličky) na vlasy

Každá žena, která chce zakoupit zarovnávač na vlasy (železo), čelí neuvěřitelně širokému spektru výrobků od nejrůznějších výrobců. Nabízíme špičkové úpravy vlasů v roce 2018 (podle odborníků a podle mnoha recenzí zákazníků). Chcete-li rozhodnout o výběru, stojí za to seznámit se s jeho hlavními kritérii.

Hlavní parametry výběru vlasové rovnačky

 • Povrchový materiál pracovních desek ovlivní nejen konečný výsledek vlasů, ale také zdraví vlasů. Nejmenší poškození způsobují nanokeramické, turmalínové a titanové desky, které se rychle a rovnoměrně zahřívají, snadno klouzávají po vlasech a zabraňují elektrifikaci.
 • Režim teploty je nastaven v závislosti na typu vlasů pomocí termostatu, maximální stupeň ohřevu je považován za 230. Není to špatné, pokud je termostat vybaven funkcí zámku.
 • Šířka desek je dána délkou a strukturou vlasů. U tenkých a krátkých vlasů je vhodná standardní velikost 9 cm až 2,5 cm, v jiných případech by měly být preferovány širší desky.
 • Další možnosti jsou nutné, ale jsou užitečné a pohodlné. Ty zahrnují funkci ionizace, modelování vlhkých vlasů, rovnání objemu.

Jaké vlasy by se neměly koupit

Při nákupu vysavače na vlasy musíte nejprve řídit výše uvedenými parametry. Nicméně bude stejně důležité zjistit, které žehličky se nejlépe vyhnout:

 • Zařízení s kovovými pláty škodlivým účinkem na strukturu vlasů, pálení vlasů. Toto železo téměř neklouže podél pramenů, poškozuje nebo dokonce prostě vytáhne vlasy.
 • Usměrňovače bez funkce termoregulace jsou extrémně nepraktické, protože všechny vlasy jsou různé, resp. Musí se také měnit teplota topení.
 • Žehličky, jejichž pracovní deska se shoduje s šířkou těla, mohou v průběhu stylového účesu vést k náhodným popáleninám. Jedinou výjimkou v této kategorii jsou speciálně upravené kleště, které zajišťují nejen funkci rovnání vlasů, ale i curling.

Žehlička na vlasy. Hodnocení odborníků, jak vítr, narovnávat, kroutit, tepelná ochrana

Profesionální žehlička na vlasy je prostě potřebná pro ty, kteří často dělají styling, narovnávají prameny. Hlavní kritéria pro výběr nejlepšího zařízení: dosažený výsledek, šetrný účinek na vlasy a dostupnost užitečných doplňkových funkcí.

Rozdíly profesionální od konvenčních žehliček

Princip činnosti všech žehliček je stejný: pramen se upne mezi dvěma deskami a "žehli" ve směru od kořenů až po konce vlasů. Pod vlivem vysoké teploty se z vlasů odpaří vlhkost a narovnávají. A z hladících vlasů jsou stlačeny váhy, "držet" se na vlasovou šachtu a pramen se stává hladší.

K dispozici jsou profesionální a obyčejné žehličky pro domácnost. Profesionální styly jsou určeny pro použití v kadeřnických a kosmetických salonech.

Požadavky na ně jsou mnohem vyšší než u běžných žehliček:

 1. Spolehlivost a bezpečnost. Profesionální zařízení na rovnání vlasů musí odolat každodennímu zatížení, nepřehřívat a nemetat.
 2. Všestrannost. Takové modely by měly poskytovat vysoce kvalitní a jemnou péči o všechny typy vlasů a pomáhat provádět stylování jakékoli složitosti. Je třeba, aby mohly být narovnány a suché poškozené prameny a husté, tvrdé vlasy.
 3. Pohodlí. Je důležité, aby pán, který pracuje se železem po celý den, nedostane unavenou ruku a mohl v průběhu pokládky provádět různé manipulace.

Ale další možnosti mezi kadeřníky nejsou příliš oceňovány. Hlavní kvalitou profesionálního žehlení je dokonale vyrovnat se svou hlavní funkcí vyrovnání vlasů.

Obvyklé nákupy žehliček pro individuální použití. Při výběru je každý řízen svým vlastním vkusem a potřebami. Proto, aby přilákali kupující, experimentují výrobci s vzhledem, barvou a množstvím různých funkcí.

Mnoho takových modelů je potěšeno jejich cenou. To však nemůže být rozhodujícím argumentem pro výběr. Tyto výrobky neposkytují řádnou péči a ochranu vlasů. Proto na jejich cenu můžete bezpečně přidat náklady na obnovu poškozených vlasů. Takže výhoda při získávání rozpočtového modelu žehlení není vidět.

Charakteristika topných desek

Hlavním prvkem návrhu žehlení jsou topné desky. Výsledek a kvalita vyrovnání závisí na nich.

Mezi charakteristiky topných desek patří hlavní charakteristiky:

 • druh povlaku;
 • velikost;
 • tvar okrajů;
 • typ přílohy.

Vyrovnávač vlasů je nejlepší profesionál, který si každý mistr může zvolit podle svých individuálních potřeb. Nebude to těžké, protože všechny parametry mají několik verzí a modely v libovolné konfiguraci jsou v prodeji.

Kritéria pro výběr profesionálního usměrňovače

Rozsah profesionálních usměrňovačů je rozsáhlý a rozmanitý.

Výběr optimálního modelu závisí na následujících kritériích:

 • vlastnosti topných desek;
 • tepelná stabilita zařízení;
 • teplotní rozsah;
 • typ termostatu;
 • rychlost vytápění;
 • funkce automatického vypnutí;
 • rotační kabel;
 • délka kabelu;
 • další trysky;
 • ergonomie;
 • hmotnost výrobku.

Nezapomeňte věnovat pozornost kvalitě stavby. V této věci může být benchmarkem popularita značky a délka záruční doby.

Typy nátěrů

Při výrobě žehliček na vlasy se používá několik možností pro potahování topných desek:

Žehličky pro vlasy nejlepší, profesionální mají jiný povlak.

 • keramika;
 • teflon;
 • turmalin;
 • titan;
 • mramoru.
 • Titanové a mramorové nátěry jsou poměrně novým vývojem používaným při vytváření profesionálních stylistů:

  1. Titanový povlak je odolný a odolný, rychle se ohřeje na vysoké teploty. Desky s prachem z tohoto materiálu mají zvýšenou hladkost, než se liší od ostatních modelů. Poskytují dokonalé posuvné žehlení, ve kterém je prakticky žádné tření a poškození chloupků je minimální.
  2. Povrch z mramoru je zajímavý svým chladícím účinkem. Perfektně neutralizuje teplo topných těles a tím ochrání vlasy před vysycháním.

  Také u některých modelů lze použít materiál pro stříkání:

  • Jade - vhodné pro použití na mokré vlasy;
  • stříbrná - podporuje zdravé vlasy, doporučuje se používat na suché a poškozené prameny;
  • wolfram - poskytuje dlouhodobý efekt.

  Nejlepší žehlička na vlasy může mít desky, které jsou vyrobeny z několika materiálů najednou (například titanový turmalín nebo keramický turmalín). Takové kombinace umožňují kombinovat příznivé vlastnosti každé látky, čímž poskytují maximální ochranu vlasům a vynikající vliv na narovnání.

  Kovové

  Jedinou výhodou kovového povlaku topných desek je jejich cena. Železnice s touto konfigurací jsou levnější než jiné modely.

  Tato zařízení jsou však vůči vlasům nemilosrdná a mají významné nedostatky:

  1. Desky se ohřívají po dlouhou dobu a nejdůležitější jsou nerovnoměrně. Proto je účinek na chloupky odlišný. Na jednom místě ještě neměli čas, aby se zahřáli a získali požadovaný tvar, zatímco v druhém už byli velmi suché.
  2. Výsledek narovnání desek s kovovým povlakem není příliš dobrý. Pro jeho zlepšení je často nutné několikrát provádět žehlení na stejném prameni, čímž se vlasy dále vysychají.
  3. Kovové desky neklouzávají dobře. Tření vytvořené prvky poškozuje strukturu chloupků. Někdy dochází k mechanickému poškození.

  Desky s kovovým povrchem topných prvků se nedoporučují pro časté použití (nejvýše 1 krát týdně). Aby se minimalizovalo poškození způsobené provozem takovýchto zařízení, je třeba před vlasem před vyrovnáním použít speciální ochranné prostředky.

  Keramické

  Keramická vrstva je jednou z nejběžnějších možností pro stylizátory desek. Už delší dobu se používá a doporučuje se dobře.

  Výhody:

  1. Tento materiál vede teplo dobře a rovnoměrně jej rozděluje po celém povrchu.
  2. Žehličky pokryté keramikou zajišťují plynulé klouzání a jemné oteplení pramenů bez vyhoření.
  3. Výsledek použití je okamžitě znatelný.
  4. Tyto výrobky mají atraktivní cenu.

  Existují však některé nevýhody:

  • keramický povlak je spíše choulostivý, škrábance a čipy se objeví snadno;
  • Různé přípravky pro péči o vlasy přilne k deskám takovým naprašováním.

  Desky s keramickým povlakem vyžadují pečlivou péči. Po každém použití by měly být vyčištěny měkkým, vlhkým hadříkem. Doporučujeme provést vyrovnání na čistých vlasech.

  Teflon

  Teflonová vrstva se do jisté míry vytvořila, aby zabránila nedostatkům, které mají keramické desky.

  Jeho výhodami jsou tyto vlastnosti:

  • poskytuje volný posuv;
  • nereaguje na kosmetické výrobky na kadeře;
  • vlasy se na takový povrch nelepí;
  • možnost vytahování chloupků je vyloučena;
  • jednoduchá péče o výrobek.

  Vyrovnání teflonem potažených žehliček je rychlé a snadné. Vlasy získávají od prvního okamžiku správný vzhled, který pomáhá minimalizovat účinky vysokých teplot a chránit vlasy. Teflonový povlak však není velmi odolný a rychle se vymaže. Život styly s tímto typem desek je tedy malý.

  Turmalín

  Nejlepší profesionální rovnání vlasů může mít turmalínový potah. Pro stylizátor jsou zvláště důležité jeho piezoelektrické vlastnosti. Proto je hlavním rozlišovacím znakem turmalínového potahu usměrňovačích topných desek jeho schopnost vytvářet negativní ionty, což přináší několik příznivých účinků.

  Výhody:

  1. Statická elektřina je z vlasů odstraněna a stane se poslušnější.
  2. Struktura vlasů se zlepšuje.
  3. Pod vlivem aniontů se váhy vlasů pevněji drží tyče a tím pomáhají zadržovat vlhkost uvnitř.

  Destičky pokryté turmalinem mají také další pozitivní vlastnosti:

  • ideálně sklouznout podél pramenů bez poškození;
  • lze použít pro všechny typy vlasů;
  • neúčastní se produktů péče o vlasy;
  • mnohem silnější a odolnější než keramika, což přispívá k delší životnosti zařízení.

  Turmalínový povlak na topných prvcích žehliček poskytuje maximální ochranu vlasů.

  To nám umožňuje doporučit modely s takovou kompletní sadou pro každodenní použití při rovnání pramenů. Obvykle mají tyto produkty vyšší náklady, ale získaný výsledek tyto náklady odůvodňuje.

  Funkce ionizace

  Žehlička na vlasy je nejlepší profesionální a může být vybavena ionizační funkcí. Výrobci stylistů nyní tuto možnost věnují velkou pozornost, protože umožňují minimalizovat hlavní nevýhodu procesu vyrovnání vlasů - jejich vysychání.

  Na desky je aplikován speciální povlak, který vytváří velké množství záporně nabitých částic. Princip účinků ionizace na chloupky je podobný účinkům turmalinového postřiku - ionty přispívají k uzavření váhy na vlasovém šachtě. V důsledku toho je možné dosáhnout snížení ztráty vlhkosti.

  Díky ionizační funkci je zabráněno elektrizování vlasů před účinky usměrňovače. Pásky získávají lehký lesk, jsou hladké a hedvábné.
  Nedávno byly vyvinuty nové ionizační systémy - Ion Plus a LASER ION TECHNOLOGY. Vyznačují se schopností produkovat více iontů a řídit je.

  Proto jsou vlasy lépe obohaceny o záporné částice, což zvyšuje účinnost ochrany pramenů, umožňuje dosažení nejlepšího výsledku po rovnání.

  Regulátor teploty

  Profesionální žehlička musí mít termostat. Bez ní není možné zvolit správnou teplotu pro každý typ vlasů, aby bylo možné je chránit před přehřátím.

  Používají se dva typy regulátorů:

  První možnost je levnější a spolehlivější. Druhá varianta se vyznačuje vysokou přesností, zatímco u žehliček s mechanickým termostatem je teplotní rozsah 5 - 10 ° C.

  Pro profesionální potřeby doporučujeme zakoupit modely s digitálním displejem nebo indikátorem LED.

  Maximální teplota

  Rozsah možných vyhřívacích desek pro vlasové žehličky se pohybuje od 100 ° C do 230 ° C. Čím vyšší je teplota, tím lépe a rychleji postup vyrovnání. Proto by profesionální stylista měl být schopen zahřát na maximální hodnoty.

  Pro každý typ vlasů je však stanoven teplotní limit, který se nedoporučuje překročit:

  • pro tenké, suché, křehké, poškozené, dělené konce - ne> 150 ° C;
  • pro normální barvené tvrdé, silné vlasy - ne> 180 ° C;
  • pro nelakované, tvrdé, kudrnaté vlasy - ne> 200 ° C;
  • pro silné, špatně stylové vlasy - až do 230 ° C.

  U mnoha profesionálních žehliček jsou tyto informace umístěny přímo na těle.

  Doba ohřevu

  Při intenzivním režimu provozu je důležitá doba, po kterou se stylizátor zahřeje na stanovenou teplotu. Závisí to na síle zařízení. Vyrovnávač vlasů je nejlepší profesionál, který se zahřeje za 5-10 sekund. V domácích modelech může proces vytápění trvat od 40 do 60 sekund.

  Šířka desky

  Usměrňovače mohou mít různé šířky.

  Mohou být rozděleny do dvou skupin:

  • úzké - až 3 cm;
  • široký - více než 3 cm.

  Vlasy jsou svěží a delší, tím širší by měla být deska:

  • pro krátké nebo tenké vlasy - až 2,5 cm;
  • pro vlasy střední délky a tloušťky - od 2,5 do 3 cm;
  • pro husté, načechrané a těžké vlasy střední délky - od 3 do 4 cm;
  • pro dlouhé a sypké vlasy - od 7 do 8 cm.

  Odborníci nejčastěji používají úzké desky. Kromě narovnávání vlasů jsou vhodné pro vyrovnávání rázů a curlingových kadeří.

  Tvar a typ přílohy

  Tvar rozlišuje desky:

  • s rovnými hranami;
  • se zaoblenými hranami.

  Druhá možnost je vhodnější, protože zaoblené hrany umožňují snadnější klouzání. Zároveň se vlasy nerozbijí a nejsou poškozeny. Kromě toho se pomocí těchto desek získávají hladké hladce zvlněné kadeře, což není možné u první varianty.

  Existují dva typy typu příloh:

  Je mnohem vhodnější použít modely, ve kterých jsou desky připevněny k tělu pomocí pružin nebo elastických pásů. V tomto provedení se poloha topných prvků libovolně mění v závislosti na tloušťce pramenu. To zase poskytuje jednotný účinek na všechny vlasy.

  Při použití žehliček se stabilně připevněnými deskami neexistuje žádný takový účinek, a pokud je pramen tlustší na jednom místě, zahřívá se silněji a ty chloupky, které jsou v blízkosti, budou méně postiženy a narovná horší.

  Kromě toho při práci s obdobným stylizátorem je nutné neustále vynakládat fyzickou námahu, aby se stlačila dobře, aby se zarovnala. Z této ruky se rychle unavuje.

  Mezera mezi deskami

  Přítomnost mezery mezi deskami zabraňuje procesu nápravy. Vlasy, které spadají do této mezery, jsou méně zpracovány. V tomto případě je nutné několikrát provádět žehlení podél pramenů, aby se narovnaly všechny jeho části. To nepříznivě ovlivňuje stav vlasů a zvyšuje čas strávený na postupu vyrovnání.

  Pro kontrolu rozměru mezery je nutné správně přitlačit desky. Pokud se na jednom místě pevně připevní a potom se rozptýlí a vytvoří mezery, pak tento model není vhodný pro profesionální použití.

  V želech s plovoucími montážními deskami nejsou prakticky žádné mezery.

  Další trysky

  Další trysky rozšiřují funkčnost stylu.

  Ve své konfiguraci může být:

  • odnímatelný hřeben, který je namontován na jedné z desek;
  • kartáčová hlava;
  • zvlněná vlnová dýza;
  • spirální tryska;
  • curlingové kleště.

  První dvě verze trysek přispívají k odlupování vlasů a zajišťují rovnoměrné tepelné účinky. Zbývající tři typy příloh jsou potřebné k vytvoření různých účinků na vlasy: vlny, kadeře, kadeře.

  Hodnocení nejlepších výrobců: tabulka názvů, ceny

  Vyrovnávač vlasů je nejlepší profesionál. Je lepší vybrat si z řady firem, které se specializují především na výrobu produktů péče o vlasy. Top - 10 nejlepších výrobců je následující.

  Top 10 nejlepších kosmetiček na vlasy

  Každá žena má tendenci být krásná a její vlasy hrají v jejím obrazu daleko od poslední role. Dnes není nutné jít do kadeřníka, aby se krásný účes - doma, pomohou tzv. Rovnání vlasů. Pokud je zařízení vybráno správně, pak se v procesu pokládky stane nepostradatelným nástrojem.

  Výrobci vyrábějí širokou škálu takových zařízení, mezi kterými jsou i profesionální a konvenční modely. Principem zařízení je ohřívání desek na určitou teplotu a nátěr těchto desek je velmi odlišný. Při výběru takového výrobku je velmi důležité znát rozdíly mezi profesionálními a domácími žehličkami.

  První z nich nemají velké množství funkcí, ale jsou velmi spolehlivé, praktické a snadno použitelné, což umožňuje kvalitní provedení vašeho klíčového úkolu. Neprofesionální produkty mají krásný vzhled a řadu dalších funkcí, které jsou často zcela zbytečné. Domácnostní modely stojí mnohem méně, ale profesionální zařízení se zahřívají mnohem rychleji, kromě toho budou mnohem jednodušší k čištění, mají teplotu pro různé typy vlasů.

  Shrnutí hodnocení:

  Jaký má být topný prvek zařízení?

  Aby nedošlo k poškození vlasů, je třeba zvolit pokrytí topné desky. Přicházejí v různých typech:

  • Kovové;
  • Keramika;
  • Pokrytý vrstvou teflonu;
  • Titan;
  • Kombinované.

  V profesionálních modelech se desky z kovu prakticky nepoužívají kvůli řadě nedostatků: kosmetické výrobky se drží na svém povrchu, zahřívají se pomaleji a ochlazují, není příliš snadné nastavovat teplotu, což zvyšuje pravděpodobnost poškození vlasů.

  Keramické desky příliš neovlivňují strukturu vlasů. Mnoho modelů je pokryto turmalínem - přírodním zdrojem negativních iontů, který dodá vlasům extra lesk. Kromě samotných materiálů hraje důležitou roli také šířka desek - model by měl být zvolen podle tohoto principu v závislosti na typu vlasů. Takže pro tenké žehličky s poměrně úzkými deskami se nejlépe hodí, u tlustých je třeba zvolit desky širší.

  Při sestavování hodnocení nejlepších zarovnávačů na vlasy jsme vzali v úvahu nejen jejich profesionální nebo domácí účely, ale také řadu dalších faktorů, jedním z klíčových bodů byla zpětná vazba uživatelů a poměr cena / výkon. Doufáme, že po studiu našeho top-10 si budete moci vybrat ten nejvhodnější model pro sebe.

  Nejlepší modely vlasů na rovnání vlasů v roce 2018

  10. Polaris PHS 2090K

  Toto hodnocení otevírá náš ne příliš drahý, ale spíše pohodlný model. Je schopen zahřát až na 200 stupňů, šířka desek je 20x90 mm, což činí přístroj nejvhodnější pro poměrně tenké vlasy. Plátna plátna, díky ní je nejlepší lisování vlasů.

  Ohřev na požadovanou teplotu se provádí velmi rychle a desky se rovnoměrně ohřívají. Zobrazuje se indikátor, že byla dosažena teplota. Napájecí kabel je umístěn na závěsu, který zajišťuje 360 ​​stupňů otáčení, díky čemuž je zařízení ještě pohodlnější. V uzavřené poloze je držák výrobku a smyčka pro zavěšení.

  • Rychle a přesně narovnává vlasy bez poškození;
  • Desky mají keramický povlak, který se mírně aplikuje i na tenké a křehké vlasy.
  • Nevýznamná váha nemá dostatečné místo - dělá to na cestách nenahraditelným;
  • Rychlé zahřívání na požadovanou teplotu;
  • Twisted kabel;
  • Atraktivní vzhled.
  • Pokud se používá nesprávně a bezstarostně, je pravděpodobné, že vlasy spadnou do smyčky mezi deskami;
  • Trysky na rukojeti nejsou příliš spolehlivé.

  9. Maxwell MW-2201

  Jedná se o jednu z nejlepších nízkých nákladů na rovnání vlasů určených pro domácí použití. Je spíše úzká, dobře se hodí do ruky, dokonale narovná i husté a nezdravé vlasy. Přístroj má prodloužené desky s keramickým topným tělesem, který ohřívá až 210 stupňů během několika sekund.

  Existuje další funkce curling vlasů. Při použití takového přípravku byste měli používat dodatečné tepelně ochranné prostředky a lidé s tenkými a křehkými vlasy by měli příliš často užívat toto železo.

  Model je vybaven plovoucími deskami, které zatlačí vlasy blíže k sobě a kvalitativně je narovná. Zobrazuje se indikátor, že zařízení dosáhlo provozní teploty. Navzdory skutečnosti, že toto železo ohřívá až 210 stupňů, spotřebuje pouze 35 wattů elektrické energie.

  • Levné ceny;
  • Ohřev je rychlý a stejnoměrný;
  • Vlasy se nevytahují, jemně je manipulují;
  • Dokonce i měkké vlasy vypadají dobře po rovnání;
  • Po použití zařízení udržuje vlasy svůj tvar po celý den.
  • Není možné nastavení teploty;
  • Vlastníci tenkých a křehkých vlasů nemusí být vhodní.

  8. Rowenta SF 7640

  Jedná se o spíše originální model, jehož design poskytuje displej z tekutých krystalů zobrazující teplotu topení desek. To maximálně ohřívá až 200 stupňů, zařízení je vyrobeno na základě moderní technologie Pro Curling System, který umožňuje nejen vlasy rovnání, ale také velké nebo malé kudrlinky. Desky mají potah UltraShine Nano Ceramic, což výrazně snižuje poškození vlasů při vysokých teplotách. Součástí žehličky je termální ochranný kryt.

  Zahřátí na provozní teplotu nastane během několika sekund. Vlasy snadno projíždějí plovoucími deskami, lesknou se od kořene až po špičku. Jednotka má ionizační systém, takže vlasy nehromadí statickou elektřinu. Má krásný vzhled a originální smyčky, které nepoškozují vlasy.

  • Pohodlný design, který nepoškozuje vlasy;
  • Existence displeje umožňující nastavit teplotu topení;
  • Otočný kabel.
  • Docela vysoká cena;
  • Perm systém někdy nefunguje příliš dobře.

  7. Braun ES2 Satin Hair

  Jedná se o poloprofesionální zařízení, které uchovává vlhkost ve vlasech a zabraňuje je vysychání a plnění ionty. Nejnovější technologie neposkytuje statickou elektřinu, takže vlasy mají hladký a lesklý vzhled. Žehlička je vybavena plovoucími deskami, které výrazně snižují tření. Topné desky jsou keramické, mají povlak Nanoglide, díky kterému vlasy procházejí mnohem jednoduššími.

  Maximální teplota topení je 200 stupňů a spotřeba příkonu je 170 wattů. Žehlička má dlouhou rotující šňůru, má displej z tekutých krystalů, který umožňuje vybrat jeden z devíti režimů vytápění, požadovaná teplota je dosažena za půl minuty. K dispozici je ochranný vypínací systém, který po půlhodině vypne napájení, pokud není přístroj aktivní.

  • Existuje několik provozních teplotních režimů, díky nimž je přístroj vhodný pro všechny typy vlasů;
  • Ohřívá se velmi rychle;
  • Trvanlivost zařízení;
  • Je zde ionizační systém.
  • Neexistuje žádný uzamykací mechanismus, který by upevnil desky v uzavřené poloze;
  • Neexistuje smyčka pro zavěšení;
  • Vysoká cena

  6. BaByliss BAB2072EPE (BAB2072EPRE)

  Jedná se o jeden z nejmodernějších modelů prezentovaných v našem přehledu. Desky výrobku jsou naprosto hladké a odolné, vyrábějí se s použitím nejnovější technologie EP 5.0. Mezi těmi nejvhodnějšími prostředky na rovnání vlasů má tato rovnátka nejdelší pracovní desky, které vám umožní pracovat s poměrně hustými vlasy. Keramické desky s přídavným elektrolytickým povlakem. Tření je minimální, teplo je rovnoměrně rozloženo na jejich povrchu. Maximální teplota topení je 230 stupňů.

  Existuje pět režimů ovládání - 115, 140, 170, 200 a 230 stupňů, díky kterým je rovnátka ideální pro všechny typy vlasů. Pouzdro je plastové, rukojeť je pohodlná, produkt je velmi snadno držet v ruce, a to i na úkor nízké hmotnosti.

  • Existence systému ochrany před přehřátím;
  • Dlouhé desky;
  • Stylový vzhled;
  • Komfort při používání;
  • Kord se otáčí, nezasahuje do vytváření vlasů;
  • Dodává se s žáruvzdornou rohoží, rukavicí a pohodlným pouzdrem na uložení.
  • Žádná smyčka pro zavěšení;
  • Během používání se produkt stává velmi horkým;
  • Rukavice nejsou příliš pohodlné.

  5. VITEK VT-2315

  Snadno použitelný usměrňovač s nízkým výkonem - spotřebovává pouze 40 wattů elektrické energie. Má pět teplotních režimů, desky jsou vyrobeny z keramických materiálů s turmalínovým povlakem. To dodá vašim vlasům extra atraktivitu a jasný přirozený lesk. Žehlička má dlouhou napájecí šňůru na závěsu, která se může otáčet kolem své osy.

  Při použití je absolutně bezpečné, v případě přehřátí funguje systém automatického vypnutí. V případě potřeby můžete nastavit teplotu od 140 do 220 stupňů.

  • Vysoce kvalitní montáž, neexistují žádné přísady;
  • K dispozici je indikátor displeje, který umožňuje nastavit teplotu;
  • Vytápění trvá jen několik vteřin;
  • Nespálí vlasy, nezhoršuje ji.
  • V konstrukci není indikátor napájení, takže je obtížné pochopit, zda je zařízení připraveno k provozu nebo chcete počkat
  • Neexistuje smyčka pro zavěšení.

  4. Remington Keratin Therapy Pro S8590

  Jedná se o nejlepší srovnávačku na vlasy s deskami z keramických materiálů, spotřebovává jen málo energie - pouze 46 W a navzdory tomu se zařízení může zahřát na 200 stupňů. Má pět režimů ovládání, displej z tekutých krystalů, žehlička může pracovat od napětí 120-240 V, po hodině se automaticky vypne. Ovládací tlačítka mají zámek, navíc existuje spolehlivý systém ochrany před přehřátím. Zahrnutá je praktická taška na pouzdro s oddělením pro drát, zařízení, které je možné pořídit po cestě.

  Ohřívací prvky nejsou příliš široké a nejsou příliš úzké, mají keratinový povlak, který dodává vlasům dodatečnou péči. Samotné desky jsou perfektně hladké, dokonale kloužou nad vlasy, aniž by vytvářely další tření a bez poškození. Na horní desce je speciální snímač, který chrání vlasy před přehřátím, které nezávisle určuje teplotu, která je pro ně nezbytná. Ovládací tlačítka nejsou příliš mnoho - tlačítko napájení, další dvě tlačítka, která jsou zodpovědná za nastavení teploty topení.

  • Je zde systém ochrany proti vlhkosti;
  • Možnost regulace teploty;
  • Dodává se se speciálním tepelným ochranným krytem;
  • Desky jsou podlouhlé;
  • K dispozici je zámek.
  • Docela pomysli na umístění tlačítek - je problém používat;
  • Napájecí kabel je poměrně tenký;
  • Topení může selhat.

  3. Nůžky L'Oreal Professionnel Steampod (pro domácí použití)

  Jedna z nejlepších zarovnávačů na vlasy a patří k profesionálním modelům, to znamená, že dokonale plní přidělené funkce, vyznačuje se trvanlivostí a kvalitou. Narovnává vlasy během několika vteřin, zachová si svůj původní tvar po dlouhou dobu. To nezpůsobuje vlasům nejmenší škody.

  Dodává se s tenkým odnímatelným hřebenem, který rychle vlasy vyrovnává a směřuje k topným deskám. Jsou schopni pracovat v jednom z pěti režimů - při teplotě od 140 do 210 stupňů. Ujistěte se, že vlasy před použitím vyrovnávače vlasů důkladně vysušíte.

  • Významný počet režimů provozu;
  • Možnost narovnání vlasů horkou párou;
  • Nivelační efekt může trvat až tři dny.
  • Poměrně objemná sada, obtížná s sebou na cestě;
  • Vysoká cena;
  • Nelze použít na krátké vlasy.

  2. Philips HP8321 / 00 EssentialCare

  Jedná se o jeden z nejnovějších modelů, který se v loňském roce objevil na trhu a téměř okamžitě se stal jedním z nejlepších mezi žehličkami. Toto zařízení má prodloužené desky, díky nim je možné dosáhnout rychlého a jemného vlasového stylingu, který se stává hladký a získává přirozený lesk. Desky jsou vyrobeny z keramiky, mají turmalínový povlak, který plní vlasy negativně nabitými ionty. Maximální teplota topení je 210 stupňů. Přístroj je připraven k přímému použití během jedné minuty po připojení k síti.

  Na rukojeti je pohodlný zámek, který drží desky v uzavřené poloze, což zjednodušuje přepravu výrobku. Přístroj může pracovat na napětí 110 a 220-240 V, což je velmi výhodné při jízdě.

  • Rychlé zahřívání keramických desek;
  • Snadné použití;
  • Perfektně klouže po vlasech;
  • Nízká cena.
  • Zpočátku placky vyzařují nepříjemný zápach;
  • Šířka rovnačky je nejvhodnější pro tenké vlasy, s tlustou a tlustou není tak snadné pracovat;
  • Nastavení teploty topení nebude úspěšné.

  1. Philips Care Straight Curl HP8345

  To je nejlepší srovnávač vlasů v našem hodnocení pro většinu parametrů, a tak se ujal vedení. Především má krásný vzhled, je vybaven zakulacenými keramickými deskami, jejichž teplo je rovnoměrně rozloženo, nejvyšší teplota topení je 230 stupňů. Přítomnost ionizačního systému umožňuje nejen poškozovat vlasy, ale i péče o ně. Nakonec jsou vlasy dokonale hladké, rovné a rovnoměrné.

  Nastavení teploty je digitální, takže zařízení je ideální pro všechny typy vlasů. Na pouzdře je displej z tekutých krystalů zobrazující stupeň ohřevu jednotky. Dosažení pracovní teploty trvá déle než 30 sekund. K dispozici je zámek tlačítek, který během používání neumožňuje náhodné změny nastavení.

  • Rychle se zahřeje;
  • Pohodlné použití a přizpůsobení díky přítomnosti displeje;
  • Dlouhý kabel.

  Nakonec užitečné video

  Není tak snadné koupit opravdu vhodnou laťku na vlasy, doufáme, že po přečtení našeho recenze jste se mohli rozhodnout sami, které konkrétní železo bude nejlepší pro vaše vlasy. Můžete vyjádřit své stanovisko k našemu hodnocení a také nám o svých zkušenostech s používáním takových zařízení v komentáři k tomuto článku.

  Pro Více Informací O Suché Vlasy