logo

Hydratační vlasový balzám

Příliš suché vlasy jsou problém, který se každá žena bojí. Koneckonců je vždy příjemné, abyste se potěšili krásným účesem nebo novým účesem, a když jsou kudrlinky rozděleny, zmatené a dokonce začnou padat, budete se muset vzdát všech radostí života.

Dnes je mnoho kosmetických přípravků, které vám umožní doslova "oživit" kudrlinky. Mezi nejoblíbenější mezi nimi patří dlouhodobě speciální hydratační balzám.

Princip činnosti a přínosů

Efektivita vlivu takové kosmetiky závisí zcela na jejich složení a kvalitě. Samotná akce je docela jednoduchá: všechny složky obsažené v balzámu mají určitý vliv na vnitřní nebo vnější strukturu samotných vlasů. Dobrý balzám na vlasy má složitý účinek, zároveň posiluje folikul, stejně jako strukturu vlasů a jejich vnějších váhy.

Obecně platí, že jakýkoliv vysoce kvalitní hydratační balzám na vlasy obsahuje takové součásti, které zaručují následující účinky:

 • Propustnost do hlubších vrstev vlasů. Možnost jejich nasycení potřebnými vitamíny, minerály a dalšími stopovými prvky;
 • Vlastně poskytují zvlhčující, změkčující strukturu vlasů, stejně jako možnost zadržení vlhkosti uvnitř nich ke konsolidaci výsledku;
 • Normalizace a další úprava acidobazické rovnováhy pokožky hlavy;
 • Zabraňte zamotání v důsledku vyhlazení váhy, obnovení struktury vlasů a zabránění vzniku rozštěpených konců;
 • Plnění poškozených oblastí keratinem;
 • Chrání prameny před škodlivými účinky vnějších faktorů, jako je například sluneční záření.

Dosud výrobci kosmetiky nabízejí velmi širokou škálu produktů, které vám umožňují profesionální péči o vaše kudrlinky doma. Mezi nimi hydratační balzámy zaujímají zvláštní místo a jsou považovány za prakticky nepostradatelné, jak potvrzuje mnoho kosmetologů. Zde jsou jen některé z výhod tohoto nástroje:

 • Díky zabudování mnoha vitamínů a minerálů do balzámu dochází nejen k symptomatické léčbě suchých vlasů, ale i jejich plné aktivní výživě se všemi chybějícími prvky. To vám umožní zcela vyřešit problém;
 • Balzám mají zpravidla velmi rychlou účinnost. Výsledek je patrný po několika týdnech pravidelného užívání;
 • Praktické a snadno použitelné. Na rozdíl od většiny jiných výrobků, jako jsou masky, stačí ošetřit vlasy balzám po dobu 5 minut a opláchnout je čistou vodou. Navíc v obchodech mnoho značek již představilo novinku - nesmazatelný balzám;
 • Může být používán delší dobu a neškodí zdraví;
 • Cenově dostupné;
 • Snadná volba správného produktu pro konkrétní typ vlasu a řešení konkrétního problému;
 • Neporušujte barvu vlasů a lze je aplikovat i po malování;
 • Mají výrazný zvlhčující účinek;
 • Chraňte vlasové tkáně a folikuly před dalším poškozením.

Jak si vybrat

Výběr správného balzamu obvykle nezpůsobuje žádné potíže. Většina výrobců nabízí řadu, ve které jsou k dispozici všechny možnosti. Můžete si zakoupit lehkou hydratační nebo výživnou verzi nástroje, která se zaměřuje pouze na typ vlasů a existující problémy. Pro suché vlasy, které potřebují extra hydrataci, je vhodný téměř jakýkoliv balzám, ale pro větší účinnost můžete použít následující tipy pro výběr:

 • Pokud potřebujete zabránit vysušení vlasů a neexistuje žádný akutní problém se zdravím kadeří, je nejlepší zvolit si jednodušší a přístupnější léčebné možnosti pro balzámy;
 • Věnujte pozornost složení nástroje. Nejlepší ze všeho, pokud je ovládáno přírodními složkami. Vyvarujte se vysokých koncentrací silikátů, kyselin, jiných syntetických látek;
 • Potřebujete-li silný zvlhčující a vyživující účinek, pak by měl být v produktu převládající vitamíny, přírodní složky, aminokyseliny a keratin;
 • Než si koupíte nějaký balzám, přečtěte si recenze o něm. Často se stává, že skutečný výsledek je velmi odlišný od toho, co vám výrobce slibuje.
 • Nejlepší je začít s samplery nebo malými láhvemi o objemu 200 ml, abyste vyzkoušeli balzám. Pokud vám to nebude vyhovovat, ušetříte peníze;
 • Snažte se vyzvednout kosmetiku od stejného výrobce. Při výběru balzám se nejdříve obraťte na výrobce, jehož šampony, masky nebo kondicionéry již pravidelně používají. Zpravidla se nejlépe vzájemně kombinují a tím dosáhnou maximálního výsledku.

Jak používat

Hydratační balzámy jsou dobře známé díky praktickosti a snadnosti použití. Stačí, když je položíte na 5-10 minut a poté se umyjete. Ale přesto, abyste dosáhli nejlepšího efektu, měli byste dodržovat následující doporučení:

 • Nejlepší je aplikovat produkt na vlasy, které jsou již mírně vlhké. Proto můžete svou hlavu umýt čistou vodou a lehce ji vysušit ručníkem;
 • Aplikujte trochu balzám rovnoměrně na prameny. Všimněte si, že stojí za to rozdělení z kořenu na tip. Používáte-li produkt s vylepšenou výživou, je nejlepší vyhnout se velkému zasažení vlasových kořenů, aby se zabránilo dalšímu vážení kudrlin.
 • Namočte asi 5-10 minut, pak vlasy opláchněte teplou čistou vodou;
 • Vysušte si hlavu pouze přirozeně, bez vysoušeče vlasů. Můžete použít ručník, ale neříkejte je, ale měkké blotting pohyby;
 • Nepoužívejte příliš často výživné a zvlhčující balzámy, aby se vlasy nehýbaly. Stačí stačit provést procedury asi třikrát týdně.

Průběh léčby se může lišit v závislosti na tom, jak problematické jsou vlasy.

Obvykle se po 2-3 týdnech pravidelného užívání balzám objevuje zřetelný účinek. V takovém případě, pokud jsou vlasy příliš suché a poškozené, a také má tendenci vytvářet rozdělené konce, budete muset zkusit. Průběh léčby bude dlouhý, takže mezi prvním a druhým měsícem užívání balzám, můžete si odpočinout 10 dní, aby nedošlo k zvážení pramenů.

Oblíbené značky

Abychom vám mohli trochu jednodušeji vybrat, připravili jsme pro vás malý rating a krátký přehled nejpopulárnějších výrobců dnes:

 • Estel linka "Otium Aqua" je vyráběna v Rusku. Jedná se o super zvlhčující balzám, který dokonale vyživuje vlasové tkáně potřebnými součástmi, zatímco je poměrně lehký a může být používán po dlouhou dobu. Navíc kompozice obsahuje mnoho základních stopových prvků, díky nimž získávají vlasy měkkou a hedvábnou strukturu;
 • Další domácí série "Ginger Crown". Nabízí perfektní kombinaci cen a kvality. Jedná se o nejjednodušší, klasický zvlhčující a výživný balzám, který je vhodný pro všechny typy vlasů. Doporučuje mnoho kosmetologů pro ty ženy, které si nejsou jisti při výběru prostředků;
 • Ollin "Service Line" - italský balzám, který patří do profesionální řady kosmetiky. Poskytuje dokonalé hluboké hydrataci a výživu kudrlin, zatímco je vhodný pro všechny typy vlasů. Doporučuje se zejména pro suché a poškozené kadeře;
 • Wella je známá značka, která na trhu již řadu let vyrábí profesionální produkty péče o vlasy. Hydratační balzám od této firmy doporučuje mnoho odborníků, protože má nejoptimálnější složení, které umožňuje dosáhnout působivého účinku v co nejkratším čase. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoká cena;
 • Charakteristickým rysem balzám od firmy EcoLab je převládající obsah přírodních složek. Tento nástroj je nejvhodnější pro ženy, které si zvolí měkkou a spolehlivou péči o vlasy.

Nejlepší profesionální balzámy na vlasy

Pokud je šampon určen k očištění vlasů, potom balzámy pomáhají po kůži umytí posypat, měkké a dobře upravené. A pokud si vyberete profesionální balzám osvědčené značky, výsledek si brzy všimnete.

Mulsan Cosmetic Care Balm

Výživný balzám s kyselinou hyaluronovou, bambuckým máslem a slunečnicí. Vítězem mnoha hodnocení se považuje nejúčinnější prostředek. Uděluje vlasy neuvěřitelně hladký, poslušný, měkký a neváží vlasy. To vše je způsobeno skutečností, že balzám má zcela přirozený základ.

V kompozici nenajdete silikony, sírany (SLS, SLES), parabeny, soli a další škodlivé chemické složky. Společnost Mulsan Cosmetic má nestandardní přístup k výrobě kosmetiky. Výrobky na ruském a zahraničním trhu prakticky nemají obdoby.

Mnoho odborníků analyzovalo složení na součásti, ukázalo se, že je kvalitativnější než ostatní výrobci a má vyšší výrobní náklady přibližně 2-3krát. Není divu, že slogan společnosti je: "Kosmetika pro ty, kteří čte kompozici."

Jedinou nevýhodou, ale zároveň plus, je trvanlivost produktů - 10 měsíců. Je mnohem menší než ostatní výrobci. To vše proto, že se používají pouze přírodní ingredience.

Doporučujeme navštívit oficiální internetový obchod Mulsan. ru

Paul Mitchell Super Skinny denní léčba

Je to vyrovnávací balzám pro vzpurné, tuhé a fuzzy kudrlinky. Výrobci tvrdí, že tento nástroj je vhodný pro všechny typy vlasů, ale tenké kudrlinky, může snížit hlasitost. Hlavním úkolem - poskytnout hladkost.

Co se týče tohoto efektu, stává se znatelné po prvním použití a při běžném použití je uloženo. Kudrlinky jsou okamžitě zvlhčené, vyhlazené, poslušné a měkké, získávají zdravý a atraktivní vzhled i přirozený lesk. Navíc, po umytí kudrlin suchý mnohem rychleji. A tento balzám poskytuje úplnou péči a ochranu před negativními účinky tepelných, chemických a dalších účinků.

Složení nástroje zahrnuje několik přírodních účinných látek rostlinného původu: výtažky z římského heřmánku, mořských řas, henny, jojoby, aloe a rozmarýnu.

Kompozice se po mytí aplikuje na mokré kudrlinky a distribuuje se po celé délce.

Hodnocení nástrojů

"Mám suché, nezbedné a kudrnaté zámky. A tento balzám se stal skutečným spasením vlasů. Bezprostředně po aplikaci se staly neuvěřitelně měkkými a zvlhčenými a po vysušení se staly hladké, lesklé a měkké. Výborný nástroj.

"Moje tlusté a tvrdé kadeře se doslova změnily. Ale majitelé tenkých vlasů tento nástroj nemusí být vhodný. "

Estel Otium Miracle krémový balzám

Obecně platí, že Estel je profesionální značka, která je pro všechny cenově dostupná. Balzám "Estel Otium Miracle Cream Balm" - je účinným nástrojem pro aktivní a úplné zotavení těžce oslabených nebo postižených různými negativními účinky vlasů.

Tento efekt se objeví po první aplikaci. Kudrliny získávají zdravý a přirozený lesk, stanou se poslušnými, měkkými a hydratovanými. Při pravidelném používání bude struktura plně obnovena, jejíž celistvost byla po agresivních postupech nebo nepříznivých účincích přerušena. Můžete se zbavit problémů, jako je zlomení, otupělost a rozdělení.

Kompozice obsahuje jedinečný komplex "Mircle Revival", který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Balzám navíc obsahuje jojobový olej, který má výrazný zvlhčující účinek. V kompozici najdete lanolin, který tvoří na každém vlasu neviditelný tenký film, poskytuje trvanlivou ochranu a dodává další objem.

Tento nástroj je vhodný pro pravidelné a denní použití. Díky své lehké a příjemné struktuře je snadné aplikovat a rychle se rozložit po celé délce vlasů. Kompozice by měla být nanesena na několik minut promytých mokrých vlasů a pak si umýt vlasy.

Hodnocení nástrojů

"Zkoušel jsem mnoho balzámů, ale nepodařilo se mi najít ideální lék, dokud se nestřítím Estel Otium Miracle Cream Balm. Jsem potěšen tímto nástrojem! Po zimě zůstala stav vlasů hodně žádoucí, jinými slovy, bylo to hrozné. A "Estel Otium Miracle Cream Balm" doslova přeměnila kudrlinky. Zase zase svítily a začaly být měkké a poslušné. "

"Neočekával jsem takový účinek. I když textury a krytí nástroje nebyly okamžitě potěšeny, výsledek byl potěšen a netrvalo dlouho čekat. Stav vlasů se výrazně zlepšil! Teď doporučuji balzám od Estelu všem mým přátelům. "

Kapous pro všechny typy vlasů dvojí akce

Tento nástroj, stejně jako mnoho jiných balzámů, je určen k obnově, zvlhčení a ochraně vlasů. Za prvé efektivně zvlhčuje kudrlinky. Za druhé, balzám chrání vlasy před vysycháním a negativními účinky. Za třetí, kompozice udržuje přirozenou rovnováhu nejen vlasů, ale také pokožky, čímž normalizuje práci mazových žláz. Za čtvrté, nástroj dělá kadeře hladké, poslušné, měkké a také dává další objem. Kromě toho složky kompozice lepidla váhy, které zajišťují hladkost.

Složení obsahuje několik účinných látek: extrakt ze zvířecího keratinu, stejně jako speciální bílkoviny a některé další živiny, které pronikají přímo do struktury vlasů a začnou působit téměř okamžitě.

Dvojitá akce umožňuje použití nástroje dvěma způsoby: jako maska ​​a jako balzámový kondicionér. Jako balzám se kompozice používá dvakrát týdně a aplikuje se na mokré kadeře po promytí asi deset minut. Jako masku je lepší použít nástroj jednou týdně nebo dvě. Prostředek by měl prostě rozložit složení čistých vlasů a nechat ji dvacet minut.

Recenze

"Náhodou jsem dostal tento nástroj, ale byl jsem rád. Především jsme byli spokojeni s cenou a objemem obalů. Za druhé, návrh se mi líbil. No, a zatřetí, efekt je prostě úžasný. Vlasy se staly měkkými, poslušnými, vyhlazenými. A to je po první aplikaci. O měsíc později jsem si uvědomil, že stát je stejný jako v mládí. Je to skvělé! "

"Kapous" Začal jsem používat na radu přítele asi před 10 lety! A nikdy nelitovala. Já bych to neobchodoval za nic jiného, ​​protože účinek je báječný. Stav se zlepšuje během jednoho měsíce od začátku užívání. "

Kérastase Výživný Fondant Nutri-Thermique

Tato značka je jednou z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších žen a balzám Nutritive Fondant Nutri-Thermique potěšilo mnoho. Je vhodný nejen pro hydratační suché vlasy, ale také pro intenzivní výživu a rychlé zotavení oslabených.

Účinek je patrný téměř okamžitě po jednom použití. Kudrlinky jsou měkké a jemné, snadno se hřebčí a nepletují se.

Výrobek je vhodný pro každodenní použití. Nejlépe je použít po umytí vlasů. Stačí jen dát malou část na dlani a rozložit ji přes vlasy. Světlá struktura umožňuje rychlé a téměř okamžité vstřebávání kompozice, což znamená, že aktivní složky pronikají do struktury a začnou působit.

Kompozice obsahuje několik účinných látek, včetně mnoha silikonů. Nejdříve lepí váhy jednotlivých vlasů a za druhé tvoří na povrchu tenčí ochranný film.

Hodnocení nástrojů

"Vždycky jsem používal balzámy, ale ten efekt mi neublížil. Náhodou narazila na Kérastase Nutritive Fondant Nutri-Thermique a rozhodla se ji koupit, aniž by šetřila peníze. Výsledek byl okamžitě viditelný. Nyní je tento balz jeden z mých oblíbených. "

"Rozhodl jsem se zkusit tento nástroj, když jsem narazil na takový problém, jako je rozdělení. O dva týdny později byl tento problém vyřešen. "

Shiseido Tsubaki Porušení škody

Linka Tsubaki je jednou z nejoblíbenějších. Balzám pro obnovení oslabených a poškozených kadeří vám umožní doslova zachránit vlasy a obnovit jejich zdraví.

Kompozice obsahuje rafinovaný camellia olej, který poskytuje plnou hydrataci, stejně jako aminokomplex kamélie, který proniká do struktury a aktivně jej obnovuje. Výsledkem je, že se měřítka vzájemně drží, kudrlinky jsou hladké a měkké od kořenů až po špičky.

Recenze

"Mám rád tento balzám, protože efekt je patrný téměř okamžitě. Pomohl vyrovnat se suchostí. Již při aplikaci se kudrlinky začínají rozkládat a měkčí. Po umytí zůstává pocit přítomnosti agenta, ale pravděpodobně by to mělo být. "

"Mnoho balzámů nemá skoro žádný účinek, ale srovnávám Shiseido Tsubaki Damage Care s výživnou maskou. Výsledek byl překvapen a potěšen.

Londa Visible Repair

Tento balzám přijde na pomoc nudné, křehké a nehybné kadeře a rychle je vrátí ke zdraví. Není nutné prádlo vypláchnout (mnoho dalších balzámů vyžaduje oplachování), aplikuje se po umytí hlavy.

Recenze

"To je můj oblíbený prostředek! Moje tipy byly vážně poškozeny kvůli neustálému narovnávání. Rozhodla jsem se, že na nich pracuji a koupím Londa Visible Repair. Viděl jsem výsledek hned. Jsem velmi rád! "

"Tohle je skutečná záchranná lana pro moje poškozené kudrlinky! Používám ji už 7 let. "

Nyní víte, co balzám koupit.

Mohu bez hydratačního vlasového balzámu?

Žádný seberealizující fashionista se nedokáže bez hydratačního vlasového balzámu.

Dokonce i nejvíce zdravé a dobře upravené vlasy potřebují konstantní zvlhčení, jenomže kudrlinky zůstávají hladké a lesklé, i přes pravidelné praní a stylování.

Typy balzámů na vlasy

Takové nepochybně užitečné vynálezy jako sušiče vlasů, kadeřnické žehličky a žehličky výrazně usnadňují život moderní mladé dámy, ale jejich negativní vliv nezpůsobuje žádné pochybnosti.

Abyste předešli vysušení vlasů a obnovení rovnováhy vody a tuku v pokožce hlavy, musíte použít vysoce kvalitní zvlhčující prostředky, včetně hydratačních balzámů.

Existují tři hlavní typy balzámů na vlasy.

Balzámový kondicionér se používá ke zlepšení vzhledu vlasů. Odstraňuje zbytky pracích prostředků z vlasů a vlasů, vyhladí prameny a učiní je poslušnějšími a lesklejšími.

Také výplachy usnadňují vlasy na vlasy a odstraňují statickou elektřinu.

Balzámový kondicionér se používá k ochraně kadeřních. Vyhlazuje kůžičkové vločky, které jsou během praní odděleny a zabraňují ztrátě přirozené vlhkosti vlasů.

Obě kondicionéry a oplachy mohou obsahovat aktivní látky, které mají v přípravku aktivní účinky, které mají na vlasy terapeutický a nutriční účinek.

Barevný balzám se používá pro krátkodobé barvení vlasů nebo pro dosažení světlého odstínu.

Na rozdíl od nátěru neobsahuje tento nástřik čpavek a nepoškozuje kudrlinky a protože výsledná barva se odmyje po třetím mytí hlavy, může být použita poměrně často.

Kromě toho existují různé balzámy pro každý typ vlasů.

Na regálech najdete hydratační a výživné balzámy pro suché a poškozené vlasy, balzámy speciálně určené pro barevné prameny, výrobky, které dodávají objem a zabraňují lupům a mnoha dalším produktům s různými funkcemi a vlastnostmi.

Navzdory skutečnosti, že princip fungování všech těchto nástrojů je přibližně stejný, je stále ještě možnost zvolit si produkt, který by měl vyřešit váš problém přímo.

Jak si vybrat hydratační krém?

Vyberte si dobrý hydratační balzám není obtížné, pokud víte, co by mělo být součástí kvalitního produktu a jaký by měl být jeho vzhled.

Je také užitečné si přečíst recenze o produktech různých společností a konzultovat s profesionálním kadeřníkem.

Nejprve věnujte pozornost, jaký typ vlasů je balzám.

Pamatujte, že mastné vlasy musí být zvlhčené, ne méně suché, zvýšená aktivita mazových žláz nezaručuje zachování vlhkosti.

Ujistěte se, že pečlivě prozkoumáte složení uvedené na obalu. Čím více organických složek obsahuje, tím je užitečnější a efektivnější produkt.

Vyberte si kondicionéry a oplachujte přírodními oleji, bylinnými výtažky a vitamíny, ale přítomnost alkoholu a silikonu v nástroji by měla být alarmující, tyto látky vysuší a vaše kadeře budou tenké.

Pamatujte, že vysoce kvalitní balzám by neměl být příliš tekutý, jeho konzistence by měla být viskózní a homogenní.

Příliš intenzivní pach může být také známkou špatné kvality nebo falešného - vyberte si výrobky s nenápadnou rostlinnou vůní.

Věnujte pozornost hydratačním balzám následujících značek.

Ruské společnosti Natura Siberica a Planeta Organica jsou známé jako výrobci organické kosmetiky pro vlasy bez obsahu síranů a parabenů.

Navzdory nízkým nákladům jejich finanční prostředky již dlouho obdržely povzbudivé recenze od zákazníků.

Všechny hydratační balzamy těchto firem obsahují vitamíny a aminokyseliny, které pronikají hluboko do struktury vlasů a rostlinné výtažky a oleje udržují vlhkost ve vlasové šachtě.

Balzám pro všechny typy vlasů Estelle Curex Classic intenzivně hydratuje kudrlinky díky obsahu panthenolu a oleje z avokáda.

Vitamín E obnovuje poškozené oblasti a suché porézní prameny. Vlasy po aplikaci tohoto balzámu získávají lesk a objem.

Neobyčejný zvlhčující balzám vydal Schwarzkopf.

Bonacure Moisture Kick Balzam se po použití nepouští a kombinuje funkce kondicionéru a stylového krému.

Tento přípravek s kyselinou hyaluronovou chrání vlasy před dehydratací, stará se o poškozené špičky a vyhladí povrch každého vlasu.

Nenechte se odradit, pokud od prvního okamžiku nenajdete vhodný balzám, protože i ty nejvíce nadšené recenze nezaručují, že tento nástroj bude vyhovovat všem bez výjimky.

Také se ujistěte, že používáte balzám správně před tím, než na něj umístíte razítko zbytečného dudlíku.

Jak používat hydratační balzám?

Zdá se, že při použití hydratačního balzám nemohou vzniknout žádné potíže. Nicméně i taková jednoduchá akce má nějaké nuance, o kterých byste měli vědět.

Recenze na internetu jasně dokazují, že pokud jsou používány nesprávně, dokonce i produkty nejvyšší kvality způsobí jen zklamání a lítí vynaložené peníze.

Než začnete působit hydratační balzám, vlasy by měly být mírně vymačkané nebo potlačeny ručníkem.

Pokud jsou prameny příliš mokré, balzám je jednoduše odčerpejte spolu s vodou.

Nepoužívejte kondicionéry a výplachy na vlasové kořeny a pokožku hlavy. Tak se používají výživné masky a balzámy mohou ucpat póry a vážit kořeny, což jim dodá nadbytečný tuk.

V důsledku toho budou vlasy viset nesprávně přilepené prameny, zbavené jakéhokoli objemu.

Nedržte balzámy na hlavě déle, než je čas uvedený na obalu. Vaše kudrlinky takhle stejně nezískají více živin, ale balzám se může dostat na pokožku hlavy a způsobit ztrátu vlasů.

Snažte se získat všechny vlasové výrobky od jednoho výrobce, nejlépe ze stejné linky.

Pro dosažení maximálního hydratačního účinku může být balzám obohacen různými živinami.

Mohou to být vitamíny v ampulích, přírodní a éterické oleje, výtažky různých bylin.

Hlavní věc je dodržet správné poměry: pro 4 lžíce potravin je nejvýše 1 ampulka s roztokem vitaminu, 3-4 kapkami éteru nebo lžičkou oleje.

Složky vždy smíchejte v samostatné nádobě a přesně v množství nezbytném pro jedno použití, takové směsi nejsou vhodné pro dlouhodobé skladování.

Intenzivní rytmus života a určité požadavky na vzhled moderní ženy dávají ženám nejrůznější triky, aby vypadaly co možná nejlépe a utrácely co nejméně času.

Často výsledek takových triků je suché, bez života, bez lesku a objemu.

Aby se předešlo takovým potížím, není nutné opouštět stylingové výrobky a elektrické štíty.

Stačí si vybrat ty správné produkty pro péči o kudrliny, které udrží životní vitalitu a poskytnou vlasům potřebnou sílu a energii.

Balzám na regeneraci vlasů - 10 nejlepších produktů

Balzám na vlasy je skutečná spása pro suché, matné a bez života. Zpravidla obsahuje mnoho důležitých komponent, které poskytují nádherný efekt.

Jak balzám pro velmi suché vlasy?

Co je to balzám? Chcete-li získat odpověď na tuto jednoduchou otázku, musíte pochopit principy působení této kosmetiky:

 • Užitečné komponenty pozitivně ovlivňují zdraví vašich pramenů - pronikají do hloubky, vyživují a zvlhčují, vyplňují všechny dutiny a dodávají pramenům jemnost a krásný lesk. Náraz se vyskytuje po celé délce hlavy vlasů - od špiček až po kořeny;
 • Účinek tohoto nástroje začíná během několika minut po aplikaci. Jen čtvrtinu hodiny budou vaše vlasy krásné a hedvábné. Kardinální výsledek bude viditelný po 2 nebo 3 postupech;
 • Balzám na suché vlasy chrání před sluncem, vodou z vodovodu a škodlivými ultrafialovými paprsky, obnovuje acidobazickou rovnováhu, usnadňuje česání, udržuje jas pramenů a zabraňuje vzniku dělených konců.

Jak zvolit správný balzám?

Chcete-li vybrat správný balzám pro suché vlasy, použijte doporučení našich odborníků.

Tip 1. Pokud chcete tento nástroj použít jako preventivní opatření, zastavte se u domácích protějšků.

Tip 2. Pro přehozené a poškozené kadeře je nutný lékařský balzám s minimálním vstupem škodlivých látek.

Tip 3. Doporučujeme používat kondicionér, masku a šampon stejné značky.

Tip 4. Než začnete nakupovat, nebuďte líní, abyste si přečetli recenze na internetu - to vám umožní ujistit se, že určitá značka je efektivní.

Tip 5. Pro začátečníky se omezte na nepatrný objem (200-300 ml). Pokud si zakoupená značka vůbec nevyhovuje, nebude to tak nepříjemné.

Tip 6. Složení nástrojů pro suché prameny by mělo obsahovat řadu užitečných přísad - vitamíny, oleje, keratin, minerální komplexy, aminokyseliny, rostlinné extrakty, bílkoviny z pšenice nebo hedvábí, organické látky.

Tip 7. Nesnažte se uložit - upřednostněte vysoce kvalitní a středně kvalitní produkty s hydratačním, výživným nebo regeneračním účinkem.

Druhy kosmetiky pro suché vlasy

Všechna redukční činidla pro vysušené vlasy lze rozdělit do 3 typů:

 1. Balzámy kondicionér - lehce váží vlákna, dává objem a hladkost, vytváří tenký film, chrání vlasy před působením žehliček a dalších vnějších vlivů.
 2. Balzám - má silný regenerační účinek, zajišťuje pronikání užitečných složek do hlubších vrstev pramenů.
 3. Balzámové oplachování usnadňuje česání, zabraňuje akumulaci elektřiny, poskytuje lesk a hedvábnost.
 4. Moisturizing balm - pomáhá vyrovnat se silnou suchostí a křehkostí pramenů.
 5. Výživný balzám - používá se k obnově bez života, suchých, křehkých a slabých vlasů.

Pozor! Prostředky s terapeutickým účinkem lze koupit pouze v lékárnách. Balzám pro domácnost se však prodává v obchodech a kosmetických salonech.

Přehled nejoblíbenějších značek

V obchodech najdete spoustu různých nástrojů. Jak vybrat nejlepší balzám? Pro usnadnění úkolu si přečtěte hodnocení nejoblíbenějších nástrojů.

Matrix Oil Wonders olejový kondicionér

Výživný kondicionér na bázi argonu, který se často používá pro suché a špatně poškozené vlasy. Oblíbený nástroj pro fashionistas, balzám Matrix Oil Wonders Oil Conditioner má řadu velmi důležitých výhod:

 • Vlasy jsou hladké, měkké a hedvábné;
 • Hydratuje a vyživuje nadsadené prameny;
 • Bez silikonu;
 • Přináší vlasům přirozený záblesk;
 • Utužuje elektrifikaci;
 • Zvyšuje pružnost;
 • Netvoří vlasy těžší;
 • Používá se nejen pro lékařské účely, ale také pro snadné česání.

Kondicionér má krémovou konzistenci, díky níž je snadno aplikovatelná a hospodárná.

Estel Haute Couture

Hydratující balzám známá ruská společnost, která plně splňuje charakteristiky deklarované výrobcem. Chrání vlasy před vyhořením a negativní účinky UV paprsků, zvyšuje jas barvy, neposkytuje mastný lesk, vyhlazuje, zjemňuje a vyživuje vlasy. Ovšem nejdůležitější je, že tento kondicionér obnovuje strukturu kadeřnic, vyhlazuje váhy, zabraňuje rozřezání špiček a usnadňuje proces česání. Mezi další výhody Estel Haute Couture je třeba poznamenat i nepřítomnost nepříjemného zápachu, trvalého dlouhodobého účinku, přírodního základu a ekonomické spotřeby.

Paul Mitchell Instant Moisture Denní léčba

Kondicionér od známé profesionální značky Paul Mitchell je ideální pro všechny typy vlasů - suché, porézní, normální. Složení tohoto nástroje zahrnuje extrakty léčivých rostlin, mořských řas a přírodních olejů. Může být použit téměř denně! Instant Moisture Daily Treatment obnovuje vodní rovnováhu, poskytuje hlubokou hydrataci, dává oholení, hladkost, měkkost, elasticitu a také zabraňuje rozřezání konců.

Balzám má hustou, ale poměrně pohodlnou (tavící) strukturu. Mimochodem, s veškerým obsahem tuku, zcela neodbarvuje kořeny a dokonale odhaluje spleť.

Schwarzkopf BC vlasová terapie Vlhkost Kick

Možná je to ten nejlepší spray-balzám pro přeplněné prameny, stejně jako skutečná hůlka pro ty, kteří nemají čas na pečlivou osobní péči. Tento bifázický prostředek je velmi jednoduchý - měl by být aplikován na vlhké vlasy po šamponování nebo před horkým stylingem.

Složení tohoto balzámu obsahuje kyselinu hyaluronovou, hydrolyzovaný keratin, pšeničné bílkoviny a vitamíny. Všechny jsou určeny k udržení vlhkosti, vyživování vlasů a obnovení struktury. Podle recenzí jsou prameny po aplikaci tohoto nástroje neuvěřitelně hladké, zvlhčené, čerstvé a poslušné.

Gliss Kur "Hyaluron a zástupný symbol"

Vynikající nástroj proti dělenému konci od známého německého výrobce. Základem regeneračního balzámu je tekutý keratin a inovativní hyaluronický komplex, který je určen k péči o tenké, křehké a suché vlasy.

Jak ukazuje zkušenost, tento nástroj dává kadeřům pružnost, zpevňuje vlasy, posiluje vlasy a obnovuje strukturu. Konzistence klimatizačního zařízení je poměrně hustá - kompozice je snadno aplikovatelná, rovnoměrně rozptýlená a rychle vyplachovaná tekoucí vodou. Díky tomuto nástroji jsou kadeře v čistých vlnách, vůbec nejsou zmatené, vypadají hladce a zdravě. A co je nejdůležitější, Gliss Kur má kumulativní efekt a má dostupnou cenu, takže může být používán průběžně.

Kapous Profesionální péče o barvu

Profesionální výživný kondicionér pro vysušené a barvené vlasy, s výrazným účinkem a dostupnou cenou. Obsahuje mnoho vitamínů, přírodních olejů a rostlinných bílkovin. Společně tyto komponenty obnovují strukturu vlasů a chrání barvu před blednutím.

Nástroj má lahodnou čokoládovou chuť a lehkou strukturu. To je perfektní volba pro kudrnaté vlasy, protože po nich nejsou trochu nahromaděné a stanou se hladké, lesklé a hedvábné.

Tento balzám na obnovu vysušených a poškozených pramenů se stal skutečnou legendou. Je založen na řadě užitečných složek - kokosový olej, extrakt z aloe a kopřivy, lanolin, norkový olej, kolagen a vitamíny. Nástroj má rozpočet, který také přispívá k jeho popularitě. Perfektně vyživuje, zvlhčuje a zjemňuje pokožku.

Je to důležité! Chcete-li dosáhnout léčebného účinku přípravku Revivor, musíte mít alespoň 15-20 minut. Pokud takový postup provedete každé šamponování, efekt nebude trvat dlouho.

L'Oreal Paris Elseve "Vyrovnávání 3 cenných hlín"

Jedna z nejúspěšnějších kosmetických inovací v uplynulém roce. Kondicionér proti vypadávání vlasů, který obsahuje bílou, zelenou a modrou hlínu, vytvořil skutečný pocit mezi krásami. To je často nazýváno nejlepší balzámy celé linky L'Oreal.

Nástroj je ideální pro kombinované vlasy (mastné u kořenů a suché po celé délce). Perfektně osvěží, zvlhčuje, obnovuje lipidovou rovnováhu epidermis a zajišťuje hladký hřeben. Konzistence tohoto balzámu, i když je hustá, je zcela nemastná. Je snadno rozložen po celé délce, rychle se vstřebává a neteče. Pruhy po aplikaci L'Oreal Paris Elseve jsou načechrané, svěží, hladké a poslušné. A ještě jedna věc - má dostupnou cenu a nemá SLS a silikony.

Mořský balzám z Natura Siberica

Jeden z nejúčinnějších prostředků pro posilování a regeneraci suchých a náchylných k průřezu vlasů. Skládá se ze 3 užitečných olejů (argon, rakytník a lněné semínko), jehož zvlhčující účinek je doplněn výtažky zasněžených cladonií a růží. Díky těmto složkám poskytuje kondicionér nasycení pramenů mikročásticemi, vitamíny a dalšími užitečnými látkami.

Siberica Sea Buckthorn Balm utěsňuje dělené konce a obaluje vlasy neviditelným ochranným filmem, který je chrání před negativními účinky prostředí a stylingových zařízení. To je ideální pro prameny, které utrpěly v důsledku častého znečištění, osvětlení a / nebo chemických permů. Pravidelné užívání tohoto léčiva je živé, objemné, měkké a poslušné. A je velmi důležitý pro objem vlasů.

Wella Pro Series Active Moisturizing

Špička nejlepších kondicionérů pro suché vlasy je doplněna výrobkem firmy Wella Pro Series. Tento profesionální produkt lze zakoupit v libovolném kosmetickém obchodě za přijatelnou cenu. Téměř každý souhlasí s tím, že balzám skutečně provádí vše, co je uvedeno na obalu. Má příjemnou vůni, má poměrně hustou konzistenci, eliminuje zvýšené pompání, které často zkazí vzhled účesu a usnadňuje stylování nesourodých vlasů.

Důležité je, že "Aktivní vlhkost" z řady Wella Pro Series není naprosto tučná bolest hlavy, takže majitelé tuku nebo smíšeného typu ji mohou bezpečně používat. Pravidelné používání tohoto kondicionéru umožňuje obnovit strukturu kudrlin, aby byly měkké, lesklé a zvlhčené.

Pravidla pro použití balzámů

Jak používat balzám na suché vlasy. Všimněte si této jednoduché, ale velmi užitečné instrukce.

 • Krok 1. Umyjte si vlasy šamponem.
 • Krok 2. Lehce osušte prameny nebo stlačte.
 • Krok 3. Použijte trochu peněz, ustupující od kořenů až do 10 cm - zabráníte tak vlivu vážení.
 • Krok 4. Rozložte ho po celém povrchu. Pokud máte velmi husté vlasy, vyčistěte je hřebenem.
 • Krok 5. Jak dlouho byste měli udržovat kondicionér na vlasu? Vše závisí na výrobci. Tato doba je zpravidla od 3 do 20 minut.
 • Krok 6. Zbytek odmyjte tekoucí vodou.
 • Krok 7. Vysušte vlasy přirozeně.
 • Krok 8. Opakujte postup nejvýše 3krát týdně, jinak se vlasy stávají matné, těžké a neživé.

Tipy, jak získat maximální užitek z používání balzámů:

Kód čekání na výsledky?

Trvalý účinek se objeví po 3-4 týdnech pravidelného a správného používání balzámu. Pokud jsou vlasy příliš suché a poškozené, léčba by měla být prodloužena na 2 měsíce. Následuje 10denní přestávka, po níž se kurz opakuje.

Recenze

Chcete-li zjistit konečnou volbu, přečtěte si recenze z našich odběratelů.

 • Helen, 25 let: "Cenné hlíny od L'Oreal Paris Elseve se shromáždily spolu se šamponem pro poškozené kadeře. Neočekával jsem žádný zvláštní efekt, ale balzám se ukázalo být skutečně kouzelné. Perfektně se hodí pro tenké vlasy - po aplikaci byly jemnější, více hydratované a již se nerozdělovaly. Během první aplikace balzámu se téměř úplně vstřebává. Zároveň vlasy nevypadaly tučné ani těžké. Obecně jsem velmi rád. Ujistěte se, že budete mít více.
 • Sofie: "Už dlouho používám Gliss Kur. Hyaluron a agregát je velmi dobrý balzám pro příliš suché vlasy. Můj je přesně takový, takže spolu s kondicionérem používám také šampon ze stejné firmy. Výsledek je prostě vynikající - kudrlinky jsou měkké, hedvábné, začaly se snadno hřebovat. Snažil jsem se přejít na méně levné značky, ale okamžitě to litoval - sucho se opět vrátilo a bylo prostě nemožné položit tuto slámu ".
 • Marina: "Ne tak dávno jsem použil mytí - opravdu jsem se chtěl zbavit žlutosti. Ale spolu s čistým stínem jsem se zatvrdil a kousal vlasy, na které se nedalo pohlížet bez slz. Otočil jsem se k známému kadeřníkovi - poradila mi, abych zkusil Balsam L'Oreal. Nástroj je opravdu skvělý, zejména pokud je používán v kombinaci se šamponem a maskou stejného výrobce. Jak slíbil pán, první změny se objevily během několika týdnů. I nadále ji dále používám. Taky vám doporučuji. "
 • Svetlana: "Zelinářství z Natura Siberica je nejlepším nástrojem, který jsem musel použít. Má přirozenou kompozici, pečlivě pečuje o vlasy, nedovoluje, aby se roztříštila, a když vyplachování vyvolává efekt posuvu. Kudrlinky se podobaly hedvábí a radikálně se změnily na dotek - nyní jsou měkké a hladké, vůbec ne elektrifikují a jsou méně zmatené. Jedna láhev trvá déle než 2 měsíce. "
 • Rita: "Když jsem před několika měsíci představil Active Wearing z řady Wella Pro, byl jsem nesmírně šťastný. Tento nezmazatelný kondicionér má příjemnou vůni a hustou strukturu. Vlasy poté, co se staly husté, objemné a silné. Díky dobře zvolené kompozici dochází k rychlému oživení - stav vlasů se doslova zlepšuje před našimi očima. Používám tento balzám na vlasy několikrát týdně - je to docela úsporné. Jakmile skončí, určitě budu kupovat víc. "

Viz také: vyberte nejlepší balzám na vlasy (video)

17 nejlepších balzámů na vlasy

Mnoho žen se mylně domnívá, že k očištění vlasů stačí použít správně vybraný šampon a nejenom umýt zbytky stylingových výrobků a jiných kontaminantů, ale také posilovat, hydratovat a poskytovat potřebnou péči. Navzdory skutečnosti, že výrobci slibují toto vše, je stále vytvořen právě pro zajištění čistoty kudrlin.

Aplikujte balzám, můžete se vyhnout mnoha problémům. Vlasy přestávají vypadat, jejich struktura je obnovena. Kromě toho jsou dobře česané a skládané, statický efekt zmizí. Balzám pomáhá vypláchnout zbytky šamponu, chrání před účinky modelovacích nástrojů. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují a jejich přirozený lesk se vrací.

Samozřejmě, pro každou osobu si musíte vybrat balzám individuálně, v závislosti na stavu a druhu vlasů. Odborníci Odborníci sestavili hodnocení účinných produktů založených na zpětné vazbě od běžných uživatelů a názoru dermatologů a trichologů.

Nejlepší balzám na vlasy

Nejlepší balzámy pro třídu vlasů

Ekologické balzámy mají nízkou a velmi atraktivní cenu pro mnoho kupujících. Navzdory skutečnosti, že někteří věří, že nejsou schopni přinést požadovaný výsledek, mohou s tím argumentovat i odborníci. Výrobci kosmetické kosmetiky vyvíjejí nástroje, které mohou zvlhčit, ozdravit poškozené vlasy, chránit před vnějšími faktory. Mnozí obsahují přírodní přísady, které jsou pro zdraví bezpečné. Stojí za to vyhnout se nákupu výrobků obsahujících parabeny, minerální oleje a jiné petrochemické výrobky, protože některé společnosti kvůli jejich levosti dodávají tyto komponenty svým výrobkům.

Organická prodejna Blue Lagoon Armor

Prostředky ruské značky - nejlepším příkladem levných, bezpečného a vysoce kvalitního výrobku. Neobsahuje umělé barvy, sírany, parabeny a silikony. Přípravek je vyvinut na základě bezpečných přírodních složek, které nezpůsobují podráždění a nevyvolávají alergie na obzvláště citlivé pokožce.

Balzám obnovuje strukturu, posiluje, vytváří kudrlinky silnější, pružnější a silnější. Perlový extrakt, který obsahuje cenné minerály, zabraňuje průřezu, posiluje kořeny a zabraňuje ztrátě. Extrakt Laminaria intenzivně vyživuje, vytváří ochranu před vnějšími vlivy.

Podle názoru uživatelů balzám aktivně zvlhčuje přehozené vlasy, usnadňuje česání, uvolňuje statický stres.

Cnosti

obnovuje strukturu dobře;

má osvědčení o životním prostředí;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Balsam Natura Siberica Oblepikha

Dalším levným, ale nejefektivnějším balzám v našem pořadí je produkt ruské společnosti specializující se na výrobu přirozené a bezpečné kosmetiky. Je vhodný pro všechny typy vlasů, má jemnou vůni s nádechem řešetláku a vzdušnou, ne hustou strukturu.

Balzám velmi usnadňuje péči po mytí, zabraňuje zamotání. Vzhledem k tomu, že semena řepky Altai a sibiřských lněných semen obsažených v olejích tvoří argany, vytvářejí keratin, který vyplňuje mikrotrhliny, hladiny, vytváří pružnější, pružnější a silnější kadeře.

Živočichové a viburnum regulují hladinu vlhkosti, chrání požadované množství a zabraňují vysušení při použití usměrňovače nebo vysoušeče vlasů. Po aplikaci jsou vlasy z kořenů zvednuty, jsou nejvíce chráněny před vlivem UV záření.

Cnosti

dává objem dokonce i tenkým vlasům;

vhodné pro všechny typy;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Estel Curex Classic hydratační a výživné

Univerzální balzám pro všechny typy vlasů je určen pro každodenní výživu a hydrataci. Obnovuje strukturu, obnovuje zdravý lesk a krásu na kadeře, velmi usnadňuje jejich česání.

Formula péče o panthenol, broskvové a avokádové oleje, vitamín E, včelí vosk vyživuje vlasy živinami, dodává hedvábnost a měkkost. Po pravidelném používání se normalizuje hydrobalance, rozdělené konce jsou vyrovnány.

Konzistence střední hustoty je dobře rozložena přes vlasy. Vůně nenápadné, ostré. Uživatel si všiml velmi vhodného dávkovacího víčka, které se v případě potřeby snadno otevírá jednou rukou a řídí minimální průtok při aplikaci. Nízká cena bude bonus při zakoupení balzámu Estel Curex Classic.

Cnosti

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Gliss Kur Extrémní zotavení

Zahrnuli jsme účinný prostředek k obnově dehydrovaných a poškozených vlasů od společnosti GLISS KUR do hodnocení levných balzámů. Trojnásobná koncentrace kapalných keratinů umožňuje ovlivnit všechny vlasy, hluboce proniknout do struktury, pájky a obnovit zdraví a krásu v krátké době.

Po obnovení se objeví objem a lesk, rozdělené konce jsou vyhlazeny, vlasy jsou dobře česané a nastaveny. Smetanová struktura obsahuje speciální částice odrážející světlo, rovnoměrně rozložená po celé délce, pečuje o vlasy od kořene až po samotný konec. Lehká karamelová chuť zvyšuje náladu po celý den. Mnoho žen zaznamenává balzám jako jeden z nejlepších produktů pro ekonomickou třídu pro obnovu SOS.

Cnosti

přidává lesk a objem;

formulace zvýšenou ceramidem;

Nevýhody

 • nebyl zjištěn.

Nejlepší balzám pro suché vlasy

Není to jen doporučeno pro majitele suchých vlasů, ale je nezbytné používat balzám po šamponu, jinak křehké, tenké, dehydratované, začnou se rozštěpovat a vypadávat. Při aplikaci přípravku na péči po každém praní můžete obnovit rovnováhu lipidů, obnovit ztracený lesk, předejít závažnějším problémům. Obsahují přírodní oleje, které změkčují a vyhlaňují pokožku, a vitamíny, které syntetizují kolagen a chrání kudrliny před ztrátou vlhkosti. Naši odborníci zahrnovali do hodnocení 4 produktů, které podle jednomyslného názoru dermatologů a uživatelů pomohou normalizovat stav vlasů.

Macadamia hydratační opláchnutí

Balzám zařazený do hodnocení obnovuje tenké, křehké vlasy, chrání před účinky přírodních faktorů a stylingových prostředků a přispívá k jejich regeneraci. S pravidelným používáním se kudrlinky hydratují, měkčí, nezamotávají a snadno se hřebou. Macadamia Moisturizing Rinse neobsahuje škodlivé složky: parabeny a sírany.

Exkluzivní vzorec se skládá z olejů z exotických rostlin, které regulují hladinu kapaliny, obnovují hydrobalanci. Suché vlasy každý den jsou lesklé, zdravé.

Podle žen je balzám vhodný pro dlouhé vlasy, nedělá je těžší, zdvihne se na kořeny a vytváří další objem. Zásobník zámku na víku umožňuje řídit průtok. Nástroj funguje dobře, má konzistenci střední tloušťky.

Cnosti

bez chemických složek;

ochrana proti UV záření a vysokým teplotám;

10 nejlepších balzámů na vlasy

Výrobci nejlepších vlasových balzámů

Po analýze složení mnoha balzámů na vlasy a recenzí o nich cenový odborník dospěl k závěru, že ani značka, ani cena neovlivňují jejich účinnost. Nejlepší (a cenově dostupnější) - od 400 do 1000 rublů. Profesionální značky nabízejí péči: například Estel, Kapous, Wella, Matrix atd. Mnoho z nich můžete koupit nejen v salonu, ale také v běžném obchodě.

S problematickými vlasy vám Expert Price doporučuje věnovat pozornost farmaceutickým balzámům. Asijské výrobky jsou ideální pro vytváření efektu hladkého a tekoucího vlasu, protože jsou tradičně nasycené zvlhčovači a silikony. Z masového trhu můžete doporučit Garnier a Elseve a nejlevnější balzámy - běloruské výrobky Belita.

10 nejlepších balzámů na vlasy 2019

Balzám na vlasy se často používá v kombinaci se šamponem. Někdy je však žena musí koupit odděleně od hlavního čisticího prostředku. Dobrý balzám by neměl jen usnadňovat snadnější česání vlasů, odhalovat je, je také navržen tak, aby je vyživoval, zvlhčoval a nasytil vitální silou, přidal lesk, sametový a hedvábný, bez zvážení a ne nad sušením. Naše hodnocení založené na recenzích zákazníků a odborné radě vám pomůže vybrat nejlepší balzám na vlasy.

Prémie balzámů na vlasy

Toto hodnocení představuje balzám světových značek, profesionální a vysoce kvalitní, zatímco jejich cena je poměrně vysoká. Použití takových nástrojů dává dobrý výsledek.

Výhody

 • Ekonomicky vynaloženo.
 • K dispozici je výběr objemu, můžete si koupit malý vzorek.
 • Přírodní složky v kompozici.
 • Péče o vlasy - zvlhčuje, vyživuje, léčí.
 • Mají kumulativní účinek, při dlouhodobém užívání jsou výsledky ještě lepší.

Nevýhody

 • Podle recenzí některých žen některé balzámy nemají všechny vlastnosti, které deklaruje výrobce.
 • Někteří kupující si stěžují na přetížení.

Hodnocení nejlepších prémiových balzámů na vlasy

Paul Mitchell Instant Moisture Denní péče o vlasy Conditioner

To je profesionální vlasový balzám je poměrně vysoká, ale přiměřená hodnota. Jako součást prostředků extraktu mořských řas, extraktů léčivých rostlin a organických olejů. To znamená, že je vhodný pro normální, suché, porézní a poškozené vlasy, je možné jej používat při každodenním praní. Po nanesení vlasů je dokonale hydratovaná, hedvábná a lesklá, ale co je nejdůležitější - tento efekt přetrvává po dlouhou dobu, zdá se, že vlasy ožívají, nejsou rozděleny a snadno se hodí.

Konzistence balzámu je tlustá, ale to se taví na vlasy, je dobře rozložená, pomáhá vyrovnávat se s matnými prameny a problémovými hroty po barvení nebo curlingu. Nenechává mastné usazeniny.

 • K dispozici ve dvou objemech - 200 nebo 500 ml.
 • Ekonomický v spotřebě.

Nevýhody

Vysoká cena - od 1200 rublů za malou lahvičku.

Matrix Oil Wonders olejový balzám na vlasy

Pokud jste již vyzkoušeli různé balzámy na suché vlasy a nikdo z nich vám nezapadá - zkuste tohle zkusit. Vyrobená v USA, hlavní složkou, která činí vlasy dokonale hydratované, hladké a lesklé, je arganový olej. Pásky jsou snadno hřebeny, dobře se hodí, vlasy jsou měkké a hedvábné na dotek. Výrobek neobsahuje silikon a neváží vlasy, nezanechává mastné zbytky. Nástroj můžete používat každý den, doporučuje výrobce v kombinaci se šamponem stejné linie.

 • Můžete koupit lahvičku o objemu 200 ml pro vzorek nebo okamžitě 1000 ml za výhodnější cenu.
 • Příjemná, krémová struktura.
 • Odstraňuje elektrifikované vlasy.
 • Ekonomicky spotřebováno.
 • V malé trubici není žádná membrána, můžete náhodou vytlačit příliš mnoho peněz.
 • Docela drahé - od 780 rublů za malé množství.

Balzámový kondicionér Londa Professional Visible Opravy pro poškozené vlasy

Jedná se o německý balzám pro poškozené vlasy s přírodními hedvábnými bílkovinami. Tento nástroj je navržen tak, aby vyřešil problém zkažený barvením, bělení nebo curling vlasů, bez života a nudné po extrémním odpočinku, nemoci nebo nevhodné péči. Balzám má měkkou, krémovou strukturu, snadno proniká hluboko do vlasů a vyplňuje poškozené oblasti. Pramínky se přivádějí zevnitř, stávají se měkkými, hladkými a poslušnými, snadno se hřebou a hodí, vypadají skvěle.

Tento nástroj nevyžaduje oplachování, aplikuje se na čisté, vlhké vlasy v malých porcích, pracovní pramínkem pramenem. Kondicionér se vstřebává v několika vteřinách a nezanechává žádné mastné zbytky a lepivost.

 • Vlasy se nestlačují a elektrifikují.
 • Rychlá péče - není třeba vyplachovat.
 • Velmi úsporné.
 • Pohodlný dávkovač s čerpadlem.
 • Pokud to přehnáte a použijete příliš mnoho kondicionéru, můžete dosáhnout efektu lepených pramenů.
 • Výsledek je patrný kumulativní - nicméně, toto je spíše cnost než nevýhoda.
 • Nejvyšší, ale stále hmatatelné náklady - od 650 rublů na 250 ml.

Kaaral Purify Colore Conditioner pro barevné vlasy

Tento hydratační vlasový balzám italské značky je bohatstvím pro všechny milovníky ekologicky šetrné kosmetiky s barvenými nebo tónovanými vlasy. Hlavní složkou produktu jsou výtažky z ostružinových listů a ovoce. Konzistence je tlustá, ale zároveň vzdušná a velmi lehká, je bez námahy rozložena po celé délce a začíná působit téměř okamžitě. Penetrací hlouběji do vlasové struktury a vlasového folikulu, tento balzám vyživuje pokožku, vyhladí váhy a obnoví jas pigmentu. V důsledku toho jsou prameny elastické, hedvábné a lesklé, nasycené, jasné barvy, jako kdyby po odborné barvení.

 • Navíc chrání před agresivními vnějšími faktory.
 • K dispozici ve dvou různých velikostech.
 • Ekonomicky spotřebováno.
 • Lze použít pro nenasycené vlasy.

Nevýhody

Cena - od 630 rublů za 250 ml.

Estel Curex vlasový balzám pro dávkování objemu

Tento balzám pro objem vlasů je určen pro profesionální péči o mastné, bez života, tenké vlasy. Tuzemský výrobce se podařilo vyvinout vzorec obohacený o vitamíny - po použití tohoto nástroje na objem vlasů jsou prameny dokonale osvěženy a hydratovány, získávají pomp, přírodní lesk a pružnost bez vážení.

Konzistence tohoto balzámu je poměrně tekutá a dobře rozložená na vlasy. Po praní a stylování jsou vlasy elastické, drobivé, svěží a dobře upravené.

Pros

Ekonomicky spotřebované díky praktickému dávkovaču.

Nevýhody

Ne všichni - někteří zákazníci si stěžují, že nedostali očekávaný objem.

Balzámy na vlasy Economy Class

Balzámy na vlasy se vyznačují především přijatelnými náklady. Ale to neznamená, že jsou mnohem horší než drahé fondy. Analyzovali jsme hodnocení rozpočtové kosmetiky a identifikovali pět nejlepších balzámů pro vlasy ekonomické třídy.

Pro Více Informací O Suché Vlasy