logo

Který den v týdnu je lepší řezat vlasy: lidová znamení a doporučení astrologů

Střih je jakýmsi rituálem pro každou dívku a ženu. Předpokládá se, že tímto způsobem "odřízneme" negativní energii, která se má hromadit v mrtvých záležitostech, tedy v srsti.

Mnoho z nich je přesvědčeno, že účes se nejlépe provádí v rostoucí fázi měsíce, a to má vlastní odůvodnění.

 • Má smysl ve vědomostech a pověrách?
 • Měsíční fáze a účes
 • Kdo by měl dostat účes na klesajícím měsíci?
 • Pozor pro všechny
 • Příznivé období
 • Zpětná vazba a komentáře

Má smysl ve vědomostech a pověrách?

Dokonce i odliv a tok vody na zemi závisí na novém měsíci a úplném měsíci, co můžeme říci o blahu lidí v různých kalendářních obdobích měsíce. Ale toto postavení je zdaleka ne blízké všem, a některé mladé dámy se diví, jaký den v týdnu je lepší, aby se jim ořezaly vlasy.

Pro ty, kteří věří ve znamení a pověry, existuje řada omezení a příznaků spojených s nejzásadnějšími, zdá se, kadeřnickými službami.

A to vše proto, že tolika zajímavé zvyky a legendy souvisí s vlnami žen. Například starí Slované věřili, že pozoruhodná síla a síla byla soustředěna do ženských vlasů, a proto válečníci, kteří šli do bitvy, museli házet pletence svých milovníků. Bylo věřeno, že jim to přinese sílu, obratnost a štěstí.

Účesy, nebo spíše ideální období jejich realizace, dodnes jsou předmětem rozptýlené diskuse mezi přívrženci různých náboženství a filozofií. Někdo má rád lunární kalendář a někdo se připravuje na proceduru, jako kdyby šel na služební cestu, a vypočítal si čas téměř do minuty.

Jak provádět účty v kalendářních dnech týdne a v jakých dnech je lepší neřezávat vlasy?

Měsíční fáze a účes

Měsíční kalendář využívají kadeřníci po dlouhou dobu. Od chvíle, kdy byly považovány spíše holičům a holičům než stylistům, jako nyní. Samozřejmě, to neznamená, že odmítají přemístit klienty na ubývající měsíc, ale během těchto období neposlouchají svým příbuzným a přátelům.

Říká se, že pokud si rozřezáte vlasy na klesající měsíc, můžete nechtěně zastavit nebo zpomalit jejich růst. Myslím tím, že po takové návštěvě v holičství nebudou vaše kadeře brzy růst. Je to jedna věc, pokud jde o ořezávání konců, a úplně jiný, když mluvíme o radikálním účesu, jehož výsledek by neměl rád. Aby nebylo možné riskovat, předem si prohlédněte kalendář účesů předtím, než půjdete na mistra.

On je téměř na každém astrologickém zdroji. Na stejném místě, kde čtete denní horoskop, můžete vidět měsíční kalendář. Předpokládá se, že nejvhodnějším obdobím pro takové kadeřnické služby je nový měsíc. Není to možné jen v tom, ale je také nutné snížit vlasy, protože se bude rozmnožovat "jako kvasnice".

V určitých měsíčních dnech se také mění struktura, hustota a tloušťka vlasů. Proto, pokud budete kudrnaté, když jsou nejvšestrannější, poslušnější a hedvábné, zůstanou tak.

Je možné, že ne každý může věřit v "příznivé" dny, ale pravděpodobně jste si všimli, že po tomto triviálním postupu se váš morální stav může dramaticky změnit. Říká se, že v příznivém dni pro účesy po přijetí této služby přichází pocit klidu, klidu a lehkosti.

A naopak - pokud to uděláte v nevhodný den, můžete se setkat s náhlou únavou, nárůstem smutku a negativity, pocit těžkosti. Tak proč se to děje - někdy po ořezání vlasů vypadá "hora od ramen" a na druhém - naopak, padne na ně? Faktem je, že v těchto obdobích se naše bio pole mění, což znamená, že kromě růstu vlasů můžeme opravit některé aspekty našeho života.

Kdo by měl dostat účes na klesajícím měsíci?

Pokud měsíční kalendář řezání vlasů v konkrétní dny v týdnu říká, že po úplňku nikdo nemůže dostat účes - to je zásadně špatné.

Opravdu, klesající měsíc symbolizuje ztrátu, inhibici a ztrátu získaných. Ale pojďme zjistit, kdo bude na ruce účes během tohoto období.

Ořezávání nebo ořezávání po celých měsících bude přínosem:

 • Osoby, které jsou nemocné nebo trpí těžkým obdobím v životě. Když přijdete na takovou službu, změníte své bio pole a to povede k ostré a radikální změně stavu věcí ve vašem životě - "beznadějné" situace se vyřeší, rozptýlí se, problémy zmizí;
 • Muži, u nichž je růst vlasů obvykle nepřijatelný. Pokud jste žena a neustále nosíte stejný účes, například bob, je také vhodné, abyste si vlasy nakrájeli přesně na klesajícím měsíci, takže další potřeba tohoto postupu se nezjaví co nejdříve;
 • Dívky, které chtějí změnit strukturu kudrlin. Pokud si vlasy stříhnete přesně na klesajícím měsíci, vaše kadeře budou poslušnější, hladší a rovné, již zmatené a rozštěpené. To platí zejména pro ty, jejichž vlasy jsou porézní, kudrnaté a extrémně odolné stylingu.

Jak je vidět, i v tomto případě by bylo nesprávné říci, na kterých dnech v týdnu nebo měsíci nelze odstranit vlasy absolutně všem. Všude existují výjimky, které by neměly být ignorovány.

Pozor pro všechny

Chcete-li, aby účes vypadal slušně a v životě nedošlo k žádným negativním změnám, měli byste se seznámit s tím, v jakých dnech byste si skutečně neměli krájet vlasy.

Nedotýkejte se kadeřnictví na následujících svátcích:

 • Vánoce;
 • Křest;
 • Trinity;
 • Zvěstování;
 • Květná neděle.

Navíc dívky v dnešní době by neměly ani pokrýt a splékat splétání - je to přesvědčeno, že tímto způsobem přitahují onemocnění k sobě a zkracují si život pro sebe.

Také byste si neměli účtovat sami, ani za nejpříznivějších období. Sami nemůžete změnit své biofield, a pokud máte s ním problémy, vyjádřené v nemoci, finančních potížích, zhroucení podnikání, pouze vynásobíte vaše potíže zapojením se do tohoto druhu nezávislé činnosti.

Při přírodních katastrofách, a sice magnetické bouře, stejně jako sluneční a měsíční zatmění, není třeba střílet na účes. To velmi negativně ovlivňuje stav účesu.

A dokonce i když přijdete do salonu s opravdovou luxusní "hřívou", po banálním ořezání nebude mít ani nejmenší stopa - na jeho místě budou tenké prameny, které jsou zmatené a téměř nemožné položit. Krásná hlava vlasů doslova za půl hodiny se může změnit na své žalostné zdání, ale to, co je nejvíce smutné, je, že bude téměř nemožné to opravit.

Vyhněte se postupu v těch dnech, kdy je Měsíc v souhvězdí Raka a Ryby. Astrologové věří, že provádění účesu v těchto obdobích hrozí v budoucnu s hojným ztrátou vlasů. Také plivka bude růst pomalu, ztratí svou přirozenou pomp a hustotu.

Co se týče druhého světa, nemůžete si účtovat 9., 15., 25. a 29. den lunárního cyklu. Tyto dny jsou považovány za satanské, což znamená, že pokud se vaše účes po návštěvě kadeřnice ukáže jako ošklivý, mírně to řekněte - to je nejjednodušší způsob, jak se zbavit, a proto byste neměli obviňovat pána, ale díky osudu, který vás zachránil před hlubšími smutekmi.

Příznivé období

Které dny v týdnu můžete dokonce potřebovat, abyste si ořezali vlasy? Podle lunárního kalendáře se jedná o dny, kdy je planeta ve fázi růstu a plnosti. Střihnutím tohoto dne dosáhnete aktivního růstu kudrlin, posilujete je a zvyšujete jeho hustotu.

Pokud mluvíme o astrologii, je nejlepší se obrátit na účes, když se měsíc objeví v souhvězdích Leo, Panna, Taurus nebo Kozoroh.

Podle národních značek a přesvědčení, účes v:

 • Pondělí - eliminuje ze života všeho druhu negativních;
 • Úterý - pomáhá překonat smutek, melancholii, únavu a přepracování;
 • Středa - představuje nové užitečné známosti;
 • Čtvrtek - poskytuje intenzivní růst kostek;
 • Pátek - mění osud k lepšímu.

Samozřejmě, že se každý nemůže přizpůsobit všem známkám a pověrčím. Ale přesto se snažte sledovat alespoň fáze měsíce a vyhýbat se potenciálně nebezpečným "ďábelským" dnům, aby vaše kadeře rostly dobře a v životě proběhly pouze příznivé změny.

Helperlife

Měsíční kalendář - jeho hodnota pro účesy a kadeřnické procedury. Nejlepší a nejhorší fáze a dny měsíčního kalendáře pro změnu účesů. Hodnota srážek v klesajícím a rostoucím měsíci.

Haircut - absolutně známé a pravidelné jednání. Tento proces se stal tak zvykem, že ho mnoho lidí produkuje, aniž by přemýšlelo o tom, že si vybere ten správný termín. Astrologové oznamují, že taková nedůvěra k tomu, že dny, po kterých můžete snížit vlasy, jsou plné nejen zhoršení jejich zdraví, ale také oslabení lidského těla.
Velmi důležitou roli při určování data pro řezání hraje lunární kalendář. Je to ten, kdo určuje nejlepší a nejhorší dny a období pro provádění kadeřnických procedur.

Co je měsíční kalendář a jak ovlivňuje výběr dne pro účes

Několik slov o měsíčním kalendáři. Toto je nejstarší ze všech existujících kalendářů. Dokonce před vynálezem více či méně uspořádaného systému čísel se lidé řídili Měsícem. Hlavním důvodem spojení nočních svítidel s mnoha věcmi v lidském životě je vysvětlení poměrně jednoduchých skutečností ze světa fyziky. Naše družice mají hmotu, která pod vlivem přitažlivosti Země ovlivňuje naše magnetické a energetické pole.
Kvůli měsíčnímu odlivu a proudění v oceánu. Jeho fáze mohou ovlivňovat lidi jinak kvůli změnám v cirkulaci tekutin v těle. To je spojeno s vzhledem mnoha lunárních kalendářů, jedním z nich je kalendář účesů. Měsíc určuje správné fáze kadeřnictví.

Na kterém měsíci je třeba řezat vlasy: rostoucí nebo klesající

Samozřejmě je zapotřebí věnovat pozornost určitému dni - je to vhodné pro účesy, nebude to poškozovat vlasy a lidské zdraví obecně. Další informace o těchto zákazech budou popsány níže.
Existuje významný rozdíl mezi účesem ve snižující se fázi měsíce a narůstajícím měsícem. Podle kalendáře závisí na tom rychlost růstu vlasů, což je zvláště důležité pro osoby trpící problémy s vlasy.
Pokud přijedete do kadeřníka, aby vaše vlasy v pořádku, nebo stříhání vlasů na rostoucí měsíc, budou výrazně zvýšit jejich tempo růstu, budou silnější. Díky účesu v této fázi se můžete zbavit potíží mírnou hlavou vlasů. Ale to neznamená, že tato metoda je vhodná pro všechny.
Pokud si snížíte vlasy na klesajícím měsíci, rostou a zotavují se na předchozí úroveň mnohem pomaleji. S tím souvisí řada potíží - ve fázi ztráty družice na Zemi nestojí za to dostat účes pro malé děti, plešatiny a další lidi, kteří mají kryt hlavy, je "problémová zóna". Na druhou stranu, účes během tohoto období pomůže posílit účes, držet ji po dlouhou dobu. Dalším plusem je změna struktury kudrlin, vyhlazení a zabránění spletení.

Který měsíční den je nejlepší pro stříhání vlasů

Dny, kdy nikdy nemůžete stříhat vlasy

Ve většině dnů v roce mohou být vlasy střiženy. Přesto existují vážné výjimky, když se některé operace s vlasy mohou negativně dotknout, nebo dokonce na zdraví člověka, který se rozhodl zahájit účes před kontrolou dat v kalendáři měsíce.
Za prvé, nemůžete na většině svátků církve dostat účes - Vánoce, Epifany a další. O tom budeme hovořit později. Není nutné provádět manipulace se skalpem během nového měsíce, může to vést ke zdravotním potížím. Zároveň se nejedná pouze o změnu délky vlasů, ale také o návštěvy kosmetických salónků a umělců makeupu. Nepokládejte také tuto záležitost během období zatmění. Kataklyzmy výrazně zhoršují vlasy.
Astrologickou chybou bude střih během průchodu souhvězdí Pesce a rakovina měsícem - to nepoškozuje zdraví, ale zkazí samotný účes a tloušťka vlasů, může urychlit jejich ztrátu.
Pokud uvažujete o určitém datu, pak nejnepříznivější čísla, kdy nemůžete stříhat vlasy v měsíčním kalendáři, jsou devátý, patnáctý, dvacátý třetí a dvacátý devátý den v měsíci.

Je možné krájet vlasy na Vánoce

Vánoce jsou největší svátky všech křesťanů, které jsou pro ortodoxní odvětví nejdůležitější a nejprve katolické. V tomto ohledu je logické, že se nedoporučuje pracovat na takových svátcích, a to jakýmkoliv způsobem, včetně vzhledu. Nyní více o tom, zda můžete na Vánoce stříhat vlasy.
Ve skutečnosti v Bibli a jiných křesťanských pramenech neexistuje přímý zákaz a přesné označení praní, čištění a řezání. Nicméně, podle lunárních kalendářů a dokonce i lidových věcí, nestojí za to účes nejen na Vánoce, ale také na jiné pravoslavné dovolené. Dále se domníváme, že tkaní vlasů a další manipulace s nimi také negativně ovlivňují osobu. Mezi nepříjemné důsledky patří zhoršení zdraví, blahobyt, přitažlivost obtíží a dokonce i zkrácení života. Totéž platí pro Trojici, Zvěstování, křest.
Trochu jiný přístup k svátku Velikonoc, o kterých názorech se liší různými interpretacemi, a od různých duchovních. Jako obecné pravidlo je možné získat účes, ale neměli byste zapomenout na další možné důvody odmítnutí vyrovnat vlasy podle lunárního kalendáře.

Haircut v dny v týdnu - jak si vybrat čas na vlasy

Známky pro účesy v dny v týdnu - skvělý průvodce ke změně obrazu a současně se zbavují problémů, přitahují štěstí, lásku a dokonce i materiální pohodu. K dispozici jsou příznivé dny pro nový účes, a ty, pro které je lepší ne plánovat návštěvu kadeřníka.

Střih pro pozitivní změny

Chcete-li si účes v den v týdnu, je relativně nový esoterický trend založený na astrologických a planetárních významech. Naši předkové neměli takové pověry o vlasu, starověké Slované dokonce měli 9 dní v týdnu a 40 dní v měsíci. Ale přesto, že přesvědčení o změně účesu v určitý den se objevilo ne tak dávno, funguje to opravdu. Vědět, na jaký den si můžete naplánovat návštěvu kadeřníka, můžete změnit svůj život k lepšímu a vyhnout se poruchám.

Takže střídání v pondělí podle označení je jedním z nejjednodušších způsobů, jak se zbavit všeho, co brání. Problémy zmizí oříznuté vlasy. Když pracujete jako kadeřník, přemýšlejte o tom, co chcete v minulosti opustit - hádky s manželem, obtěžující ventilátor, nízké mzdy... Seznam může obsahovat libovolný počet položek. Hlavní věc - nemyslete na příjemné věci, jinak se je zbavte.

Ale existuje jeden "ale". V pondělí musíte věnovat zvláštní pozornost veliteli, který se bude zabývat vlasy. Pokud způsobuje antipatie, má špatnou náladu nebo patří k opačnému pohlaví, je lepší odložit postup na další den. Faktem je, že první den v týdnu se snížila síla vlasů a biologické pole je zranitelnější. Někdo jiný negativní bude snadno vstřebáván do vlasů a připomíná si sebe po řadě neúspěchů.

Získání účesu v úterý je dobré v případě nedostatku vitální energie. Nový účes je vždy povznášející, obzvláště pokud se provádí druhý den v týdnu. Pokud je vaším cílem zbavit se temnoty, lenosti, špatné nálady, zvolte tuto dobu. Mimochodem, známky účesu doporučují odstranit část vlasů po onemocnění. Ještě lepší je to v úterý. Tam je pravidlo - mít účes u mladšího věku, aby se zotavil.

Řezání vlasů ve středu, stejně jako v úterý, pomáhá živit se vitální energií. Nový účes bude zářivý a bohatý, přitahuje nové přátele a fanoušky. Tento den může být vybrán tak, aby přilákal něco nového, pozitivního, radostného. Holič musí s vámi zvolit stejný pohlaví.

Chcete-li získat štěstí, naplánujte si vlasy ve čtvrtek. V tomto případě obdržíte nejen dobré štěstí, ale i popularitu, dobré jméno mezi kolegy a známými. Den je skvělý, aby se zbavili drby a drby. Je ideální pro lidi, kteří touží po slávě.

Změna obrazu v sobotu zlepšuje karmu a osvobozuje se od hříchů předků. Kdokoliv to má. A proto je čas od času užitečné určit návštěvu kadeřníka v tento den. Nezapomeňte si před zahájením procedury učinit přání a bude to určitě splněno.

V pátek - riziko radikálně změnit život

Pozor! Dešifrovaný strašný horoskop Vanga pro rok 2019:
3 znamení zvěrokruhu čekající na potíže, pouze jedno znamení se může stát vítězem a získat bohatství. Naštěstí Vanga nechal instrukce, jak aktivovat a deaktivovat to, co bylo zamýšleno.

Chcete-li získat proroctví, musíte zadat jméno při narození a datum narození. Také Vanga přidal 13. znamení zvěrokruhu! Doporučujeme vám, abyste svůj horoskop nechali v tajnosti, je velice pravděpodobné, že vaše zločiny budou zlé!

Čtenáři našeho webu mohou získat zdarma Vanga horoscope >>. Přístup může být kdykoliv uzavřen.

Další víra varuje: návštěva kadeřníka na konci pracovního týdne předznamenává dramatické změny v životě. Změny se dotýkají všech oblastí, jestliže je to, co chcete, pak se můžete zdarma připravit na změnu vlasů pro daný den.

Nezapomeňte, že změny mohou být záporné. Existuje vysoká pravděpodobnost takového výsledku na takzvaných "satanských dnech" - 9, 15, 23 a 29 dnů měsíčního kalendáře. Než si naplánujete schůzku s kadeřníkem, zkontrolujte měsíční kalendář a nezapomeňte, že účes v pátek je riskantní událost.

Význam neděle v pověrách

Od starověku byla neděle považována za zvláštní den. S příchodem křesťanství byl tento den zasvěcen Bohu. V neděli bylo zakázáno pracovat. Během služebnictva byl poslední den v týdnu jediný čas, kdy bylo možné, že nebude pracovat pro vlastníka půdy. Pokud se podrobněji zabýváte zákazu svátků kostela (a neděle se na ně výslovně vztahuje), můžete zjistit následující skutečnosti - mimo jiné je nežádoucí řezat vaše vlasy.

To je důvod, proč návštěva kadeřnice v poslední den v týdnu nestojí za to. To je věřil, že spolu s vlasy v neděli a štěstí, zdraví, vitalita je odříznuta. Důsledky mohou být nemoci, materiální potíže, neshody v rodině. Budou obzvlášť hmatatelné pro ty, kteří se narodili v pondělí.

Jen opravdový nešťastný člověk může naplánovat změnu vlasů pro ten den. V takovém případě změní pověra svou hodnotu na pravý opak a účes pomůže zbavit se neustálých poruch. Nebude mít žádné negativní důsledky.

Narozeniny a účesy v dny v týdnu

Význam dní v týdnu pro účes by byl neúplný, aniž by byl zohledněn den v týdnu, ve kterém se osoba narodila. Každý má příznivé a ne moc dobré dny k návštěvě kadeřníka. První pravidlo není plánovat změnu vlasů v den narození. To může zkrátit život.

Narodila se v pondělí za to, že od čtvrtka do soboty stojí za vlasy. Pokud jste se narodili v úterý - zvolte čtvrtek nebo sobotu. Ti, kteří se narodili ve středu, by se měli v pátek dostat účesu, ale ve čtvrtek se vyhýbejí návštěvě kadeřnictví.

Pro ty, jejichž narozeniny připadá ve čtvrtek, úterý a pondělí jsou vhodné. Sobota a čtvrtek jsou v souladu s pátkem. Narozen v sobotu stojí za pozornost v pátek. Na neděli se objevuje na světě, je lepší mít účes v úterý nebo ve čtvrtek.

Obecně platí, že v týdnu - v pátek a neděli - jsou jen dva dny nepříznivé pro účesy. Ale pokud jde o výběr termínu k návštěvě kadeřnice, hraje roli nejen den v týdnu, na kterém klesá. Měly by být vzaty v úvahu také dny v týdnu, ve kterém se osoba narodila.

Lunární kalendář účesů 2019

10 tajemství správného a bezpečného účesu

Znamení zvěrokruhu, Měsíc a další tajemství účesů 2019

Legendy a pravidla

Pokud věříte jedné ze starověkých legend, pak v dávných dobách, ještě před událostmi Starého zákona, lidé na Zemi neměli vlasy, v obvyklé prezentaci pro nás. Předpokládáme, že mezi našimi vzdálenějšími předky vypadají "účesy" spíše jako jemné dolů, které nyní vidíme pouze u novorozenců.
Nicméně tato velmi malá měla fantastickou schopnost akumulovat biologickou energii, jejíž přítomnost byla určena světelnou svislou hlavičkou. Přibližně takový zázrak - Božský Nimbus, nyní vidíme na ikonách.

Ale podle legendy, po pádu, pomalé a vzdušné chloupky, s jejichž pomocí byla osoba obviněna z kosmické energie, se zvětšily a těžily. Vlastně to vypadalo jako vlas. Existuje však verze, která prostřednictvím pramenů a kadeřů a dodnes existuje tajné spojení mezi člověkem a nebem. Toto spojení bude existovat, dokud se lidé znovu nezlepší na nejvyšší úroveň.

Proto by měly být vlasy pečlivě ošetřovány, protože vědí, že jde o choulostivé antény, s nimiž naše tělo čerpá v prostoru vesmírné síly. Za starých časů věděli jistě, že řezání vlasů může drasticky změnit lidský osud. Znalost tajných rituálů spojených s řezacími prameny se dodnes zachovala. Tam jsou tajemství, která naznačují, kdy řezat vaše vlasy.

Měsíční kalendář účesů pro každý měsíc roku 2019


Moderní kouzlo považuje vlasy za spojení mezi lidmi a vesmírem. Všechny manipulace s nimi nejen změní náš vzhled, ale také naruší tok neviditelné bioenergetické řeky, která nás umyje vlnami přenášejícími síly.

Časná plešatost není jen kosmetická vada. Jedná se o ztrátu silné ochrany tváří Guardian Angel. Z toho důvodu je třeba zacházet s pečlivým a neměnným pravidlem - pečlivě se zacházet s vlasy a pamatovat si, že jakýkoli dopad na ně neprochází bez stopy, ale přímo se odráží na lepší nebo horší straně osudu, života a zdraví.

Naštěstí po staletí nebyly ztraceny posvátné tajemství a praktické znalosti lidstva, které pomáhají lidem zachovat krásu a sílu svých vlasů. Pokud se budete řídit určitými pravidly a zákony o jejich péči v roce 2019, pak nebudete jen moci ohromit ty kolem sebe s luxusními kudrlinky, ale také plně využívat energii vesmíru.

Deset tajemství správného a bezpečného účesu

Tajemný

Mnoho lidí si intuitivně vybírá svůj kadeřník. Jenom oni mu důvěřují svým vlasům. A jsou mimochodem naprosto v pořádku. Nemůžeš důvěřovat tomu, aby si účes první kadeřnice. Tenhle člověk, elegantně sešlápal nůžky, se mění po cestě vašeho biopole. Pokud jste ještě nenalezli "tvůj kadeřník", pak nezapomeňte, že energický a dobrosrdečný mistr může změnit váš život k lepšímu, jako by vás nabíral optimismem.

Starší a zkušenější stylista, tím silnější bude jeho vliv. Proto, pokud jste nezávislá osoba, zvyklá na rozhodování, převezmete zodpovědnost za sebe, pak byste měli sedět na židli pro pána, který je ve stejném věku jako vy, nebo o něco mladšího.

Pokud máte pocit, že jste chronicky smůlu, jako když přišla černá čára, kontaktujte staršího a více uznávaného specialistu. Nechte tohle ctěné kvaře draze převezme svou práci, ale tím, že mu zaplatíte nový účes, nebudete litovat. Doslova ihned po odchodu z holičství, osud vám dá první příjemné překvapení. Nebudete jen zapomínat na potíže, ale pocítíte, že osud je pro vás příznivý, pokud si stále vybíráte příznivé dny k návštěvě salonu.

Druhé tajemství

Existuje vysvětlení pro lidové lidi, kteří radí, aby nikdy neřízli své vlastní prameny. Zkušení psychici vědí důležité pravidlo - není možné pozitivně ovlivnit vlastní biofield. Ve skutečnosti jsou lidé často překvapeni: proč uznávaní kouzelníci a všichni-vidění nemohou pomoci sami, léčit nebo změnit svůj osud. Jejich síly, vůle, jim umožní léčit ostatní, opravit deformace biologických polí druhých. Ale s vámi je, bohužel, nemožné. Nebo důsledky budou opačné k tomu, co je požadováno.

Třetí tajemství

Věděli jste, že se v procesu stříhání změní etherické, kovové a astrální biopoly? Jinými slovy, vy, když jste v kadeřnickém křesle, jsou extrémně vystaveni vlivu druhého. Za prvé, mistr sám na vás pracuje.

Na základě toho se nedoporučuje důvěřovat vašim vlasům kadeřníkovi opačného pohlaví. Vysvětlují to takto: údajně, pokud žena, člověk rozřezává vlasy, může mít pocity pro ni. A i když krásný klient opustí salon bez incidentu, pak později bude mít problémy s osobními, rodinnými vztahy.

Například dokonce vést legendu o Samsonovi. Podle ní se zrádná krása Dalida, která se naučila tajemství moci biblického hrdiny ukrytého v celistvosti jeho kudrlin, odřízla. V důsledku toho Samson ztratil svou sílu a zemřel.

Tajemství čtyři

Dokonce i když víte přesně, kdy je lepší seříznout vlasy, vždy se dívat na to, co se stane s řezanými zámky později! Nenechte mistry ve kadeřnictví hodit je do vody. Pokud se budete řídit touto radou, pak budete moci udržet pomp a brilantnost kadeřin do extrémního stáří.

Tajemství pět

Posiluje a zlepšuje vlasy pomůže Lunar kalendář účesy 2019. Například, když chcete růst je co nejdříve, pak jděte do kadeřníka ve dnech plného Měsíce. Chcete-li zlepšit stav pramenů, například abyste je poslušně, hladce a lehce česali, návštěva salonu se shoduje s dobou, kdy jsou noční osvětlení v klesajícím stádiu. Zvažte jednu nuanci, po účesu, který se provádí ve dnech, kdy dochází k ubývajícímu měsíci, vlasy rostou pomaleji než obvykle. Je pravda, že toto období je dobré pro posílení kořenů, žárovek vlasů, což pomáhá předcházet ztrátám.

Tajná šestá

Měsíční kalendář může naznačovat příznivé dny pro účes a označit čísla, ve kterých se kategoricky nedoporučuje, aby se vlasy dotýkali nůžkami. Podle připomínek našich předků je lepší nerobit účes v 9., 15., 23., 29. měsíci, protože můžete hromadit problémy s pamětí a myslí. Zdržujte se od účesů v roce 2019 a ve dnech slunečních a měsíčních zatmění.

Sedmé tajemství

Který den v týdnu je lepší řezat vlasy

Každý z dnů v týdnu v roce 2019 může také mít zvláštní vliv na růst vlasů a dokonce i na pohodu, na osud osoby, které patří:

 • Pondělí: můžete bezpečně jít do salonu. Vlasy budou snášet a ostříhat a zbarvovat. A jejich majitel během účesu, "odhodí" nahromaděné negativní emoce a starosti, přestane dělat starosti o drobnosti, do značné míry pokazil nervy.
 • Úterý: jedinečný den pro ty, kteří nemohou najít sílu k vyřešení problému nebo k důležitému rozhodnutí. Také navštívit kadeřnictví bude užitečné pro ty, kteří trpí rutinou a hledá nové jasné dojmy.
 • Středa: na lunárním kalendáři účesy, v tento den návštěva kadeřníka by měl plánovat lidi neklidný, příjemný. Je však také vhodný pro ty, kteří chtějí do svého života přinést trochu romantiky nebo dobrodružného ducha. Například někoho setkat, jít na vzrušující cestu.
 • Čtvrtek: V polovině týdne se manipulace s vlasy projevují těm, kteří chtějí založit vztahy s ostatními, kteří sny o popularitě a slávě. Nebo možná prostě chce překonat nadměrnou plachost a izolaci.
 • Pátek: je to zvláštní den, kdy můžete drasticky změnit svůj vzhled. Věří se, že pokud jste spokojeni s vaším vlastním odrazem v zrcadle, pak v pátek je lepší nechat se experimentovat s účesy. Když naopak chcete být přeměňováni k lepšímu, pak si vyberete zvláštní období (pátky) v době, kdy se Slunce přestěhuje do Kozoroha (od 24. prosince do 22. ledna) nebo do Taurus (od 22. dubna do 21. května).
 • Sobota: tato doba se doporučuje pro změny obrázku. Nový účes bude úspěšný, prameny získají zdravý lesk a sílu. Říkají, že společně se sobotními vlasy můžete "odstranit" dluhy a hříchy z karmy celé rodiny.
 • Neděle: měsíční kalendář účesů v roce 2019 kategoricky nedoporučuje, aby si dnes přemýšleli o nových účesech, jinak se to od vás odvrátí. Je-li to tak chronicky nešťastné, můžete se rozhodnout experimentovat - v neděli se můžete podívat do salonu, abyste změnili obrázek. Možná tvůj nový vzhled pomůže osud, aby se obrátil k lepšímu?

Tajemství osmého

Nestačí vybrat si příznivý den v týdnu pro účes. Musíte také analyzovat, jak se to týká vašich narozenin. Ukazuje se, že existují dny antagonistů, které přeměňují všechny pozitivní účinky účesu na čistě negativní a dokonce i nebezpečné!

 • Například, pokud jste se narodili v pondělí - vaše dny navštívit salon krásy: čtvrtek, pátek a sobota. Neděle je nejhorší okamžik.
 • Lidé narozené v úterý doporučují účesy ve čtvrtek, v sobotu av neděli. V pátek je lepší nerušit vegetaci na hlavě.
 • Neděle jsou harmonické pro děti životního prostředí a čtvrtky jsou kontraindikovány.
 • Narozena ve čtvrtek pomáhá energii v pondělí, úterý, pátek, neděle. Ale ve středu je den antagonisty.
 • Narozen v pátek - příznivé dny: pondělí, čtvrtek, sobota, neděle. Antagonista je považován za úterý.
 • Vaše první narozeniny padaly v sobotu, pak vás také páteční energie chrání, ale neděle nedosáhne hodně štěstí požadovaného výsledku.
 • A konečně, každý, kdo v neděli vidí bílé světlo, by si měl vzpomenout, kdy má stříhat vlasy, že mají úspěšné dny - úterý a čtvrtek. Ale v neděli jsou pondělí "kontraindikovány".

A opět neexistují pravidla bez výjimek. Kalendář měsíčního účesu v roce 2019 doporučuje, abyste chodili do kadeřnice přesně v "špatných" dnech, v případě, že se vše nelepí, usilují jen o karmické neúspěchy. Ukazuje se, že po změně účesu v takový den se zdá, že se život po určitou dobu zpomaluje, ale pak osudu způsobí náhlý a nečekaný obrat, který vede k vítězství a štěstí!

Tajná devátá

Když je lepší snížit vlasy, jak urychlit jejich růst a posílit v roce 2019, řekněte polohu měsíce na obloze. Hodně závisí na souhvězdí zvěrokruhu, ve kterém je noční světlo. Speciální měsíční horoskop, který ukazuje polohu znamení zvěrokruhu, může nabídnout dny, které jsou vhodné pro účes.

Aries Když je měsíc v tomto znamení, je lepší odložit nový účes. Kadeřnické manipulace během tohoto období nemají prakticky žádný vliv na celkový stav vlasů. Lidské tělo na ně však špatně reaguje a imunitní systém může selhat nebo se chronické nemoci mohou zhoršit.

Býk, Panna a Kozoroh - skvělý čas na návštěvu stylistky. Dokonale se to ukáže a účes a zámky se snadno dají do pokládky. Navíc budou aktivně růst a jejich hroty jsou méně vystaveny průřezu.

Gemini a Váhy jsou letecké horoskopy. Možná to je důvod, proč během jejich "vlády" na Měsíci dokonale získaly objemné, vzdušné účesy. Tyto příznivé dny mohou být použity, pokud chcete urychlit růst vlasů.

Rakovina a Ryby. Když máte cíl, tak dlouho, jak je to možné, abyste si udrželi jasné obrysy účesu a dali vlasům výživu a sílu, pak použijte období, kdy je měsíc pod vlivem těchto znamení zvěrokruhu.

Lion Podle kalendáře srážek z roku 2019 to není nejlepší čas navštívit mistra, pokud jste spokojeni se svým životem a děláte dobře. Pokud však máte problémy a neštěstí padnou na hlavu, zkuste své štěstí, změňte svůj účes. Možná pak ve vašem osudu přijde požadovaná změna k lepšímu?

Štír Toto znamení na Měsíci neslibuje příznivé dny pro účesy, protože s jeho intrikou Scorpio nepředvídatelně zasahuje do jeho osobního života. To znamená, že po holičství můžete zlepšit svůj vztah s partnerem a zhoršit problémy a nedorozumění mezi vámi.

Střelec. Lunární kalendář účesů 2019 doporučuje použití Střelce v profesionálním oboru. To znamená, že účes podle horoskopu může přispět k vaší kariéře. Dá vám důvěru a budete schopni dosáhnout úspěchu a získat si zaslouženou autoritu mezi kolegy.

Vodnář. Neodvažujte s holičem během "vlády" Vodnáře. Budete spokojeni s prací mistra a stavem vlasů.

Tajná desátá

Vliv znamení horoskopu podle narozenin

Pokud se budete řídit všemi pravidly, nestačí vybrat si příznivé dny pro účes, další tajemství úspěšného účesu, jeho tvar, délku a dokonce i barvu v souladu se znamením zvěrokruhu, pod kterým se člověk narodil. V měsíčním kalendáři účesů můžete najít společné charakteristiky stylů, které pomáhají intenzivně přenášet a maximálně využívat energii vesmíru.

Aries

Aries se doporučuje, tzv. Sportovní účesy, které nevyžadují pečlivé styling, krátké prameny. Za prvé, takové účesy vám umožní vypadat mladistvě, tónovaný. Za druhé, skutečně dávají člověku energii a mají pozitivní vliv na jeho blaho. Není to náhodou, že v dávných dobách lidé, když byli nemocní, si zkrátili vlasy. A přispělo k oživení.

Podle lunárního kalendáře roku 2019 najdete vysvětlení tohoto jevu. Znak Aries je promítán v našem těle v oblasti mozku, reagující z hlediska astrologie, pro jeho nepřerušený přívod kyslíku, což je možné s nepřerušovaným přívodem krve. Pokud víte, kdy a jak nejlépe řezat vlasy podle horoskopu Berana, můžete stabilizovat mozkovou aktivitu.

Účesy tohoto znamení zvěrokruhu pomáhají člověku psychicky se soustředit a činit nejpravděpodobnější rozhodnutí pro realizaci globálních plánů a projektů. Krátké pramene, není to náhoda, že obchodní ženy, často rozhodující, zvyklí na rozhodování samy o sobě a schopné vyjít z nejtěžších situací bez důsledků a podpory, často si vybírají. Často je tento styl následován sportovci a dámy, které jsou dynamické a mají urychlené tempo života.

Taurus

Účesy ze středně dlouhých vlasů radí Taurus Lunární kalendář účesy. Mohou být prováděny v různých technikách podle módních trendů. Hlavní věc však spočívá v tom, že prameny ležely volně, což vyvolávalo nějakou nedbalost. Je to tato zdánlivě nedotčená přírodní krása a milost kadeřníka, která se dosahuje pomocí chytrých triků talentovaného kvaše.

Elegantní, plynulé kudrlinky, to není snadné dosáhnout bez použití moderních stylingových produktů: laky, gely, vosky. Ale při vytváření mistrovských děl na hlavách Taurusu nejsou vítáni. Lunární kalendářní účesy v roce 2019 slibují těm, kteří správně zvedli vlasy, hodně štěstí při provádění transakcí s nemovitostmi.

Dvojčata

Jedná se o znamení horoskopu - prvek vzduchu a prostoru. Jedinečnost tohoto zvěrokruhu spočívá ve skutečnosti, že se nebojí moderních experimentů s barvením a trvalými kudrlinami. Chemické látky nepoškozují prameny Gemini, i když je jejich ideální délka zvolena - až po rameno.

Vlnité kudrlinky, malované v popelce a modré tóny, vypadají krásně a elegantně. Takové účesy vám umožní dát do pořádku nervový systém a dýchací orgány. A jejich tajná síla spočívá ve skutečnosti, že v roce 2019 pomáhají budovat vztahy s ostatními a přinášejí úspěch ve škole a cestování.

Rakovina

Tento záhadný znak horoskopu, nevysvětlitelně spojený se středověkem. Rytíři tehdy byli oblíbeným účesem, připomínajícím současný čtverec. Křižáci ho náhodou nevybrali, protože byli přesvědčeni, že je naplňuje energií a silou. Srdce je také vhodné pro naše současníky narozené v rakovině.

Tato konstelace má vliv na genetickou paměť. Lunární kalendář účesů 2019 proto doporučuje bob těm rakovině, kteří chtějí budovat dobré vztahy se staršími rodinnými příslušníky. Mimochodem, tento stylový účes pomáhá mladým lidem vybrat si hodného partnera, s nímž můžete přemýšlet o manželství. Rodiče tuto kandidátku schválí.

Lion

Je těžké si představit krále zvířat bez jeho luxusní hřívy. To je důvod, proč a pro zástupce tohoto znamení horoskopu - bujné místo kudrlin je ideální. K dosažení této "přirozené" krásy je možné pouze s pomocí složitého stupňovitého účesu. Mírně kudrnaté zámky zvýší objem a lehkost.

Pokud vás příroda nedává kudrlinky, můžete použít kolečka. Nebo po konzultaci s velitelem se uchýlit k chemickým perm. Kalendář účesů radí "lví hřívu" těm, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami.

Navíc, účes znamení Leo podle horoskopu, rozvíjet tvůrčí schopnosti. V roce 2019 pomohou stát se více sebejistými, milými a velkorysými, veselejšími, přinesou do svého života trochu romantiky a oslav.

Pannu

Jméno tohoto znamení horoskopu je spojeno s krásnou ženou, která se snaží vylepšit její vzhled. Virgosové milují aplikovat kosmetiku, aby zdůrazňovali krásu a obratně maskovali své nedokonalosti. Takže pro ně je obvyklá věc - barvení vlasů, paruky, příčesky, obložení.

Zajímavé je, že všechny tyto umělé prostředky a techniky pouze pomáhají Virgosovi při vytváření silných kontaktů s Kosmem, který jim nepřetržitě pošle energii navzdory "trikům" kadeřnictví.

Lunární kalendář účesů 2019 tvrdí, že účesy doporučené společností Virgos pomáhají vyrovnat se s obrovským množstvím únavné práce, pomáhá jim se studiem, různými řemesly a obchodu a dokonce zlepšují stav gastrointestinálního traktu.

Váhy

Narodil se pod touto značkou usilovat o klasiku. Pro ně by byla ideální volbou časově ověřené stylové účesy - svěží, ale přísné a elegantní. Dámy se vejdou do elegantního stylu, který zdůrazňuje tajemnou a nepřístupnost jejich majitele.

Muži by měli vybrat stylové, klasické účesy - přísné a stručné. Váhy často preferují elegantní a dokonalé, ve své zdánlivé jednoduchosti, stylu oblékání, což jim umožňuje cítit se na stejné úrovni jako zástupci nejvyšších kruhů společnosti. To jim zaručuje autoritu a respekt vůči ostatním a důvěru kolegů a obchodních partnerů. Vlasové váhy pomáhají regulovat funkci ledvin a močového systému.

Scorpion

Zástupci tohoto znamení prvku vody neustále potřebují zvýšený tok energie. Pro muže a ženy Scorpionů je styl "vamp" organický - rovný a hladký pramen.

Jsou-li krátké, přidávají trochu ohně a vášeň k "vodní" podstatě. Které z nich jim dává sexualitu a prostě přitahuje členy opačného pohlaví. A čím více pozornosti, obdivu, tím krásnější jsou Scorpiony.

Jejich démonická přitažlivost, zdůrazněná stylem "a la vamp", vyžaduje neustálou podporu režijních nákladů, zejména v neobvyklých, mimořádných situacích. Pomáhá také udržovat zdravé orgány reprodukčního systému a ne ztratit sexuální touhy.

Střelec

Pod tímto znamením horoskopu se často rodí lidé, kteří jsou docela konzervativní. Vyhnou se extravagance ve vzhledu a činnostech. Ale současně je pro ně přísná a nadměrná zdrženlivost.

U žen pod znamením Střelec má lunární kalendář řezů v roce 2019 variantu starověké řecké bohyně Athena Pallasová, která jako statečný bojovník měla na tváři pohodlné krátkosrsté vlasy (bangs) a dlouhý konský ocas v zádech na hlavě. Přibližně stejné, ale mužský design vlasů a preferovaný Zeus Thunderer.

Možná ne všichni představitelé silnějšího sexu jsou dnes připraveni rozhodnout o tak odvážném, extravagantním účesu, ale můžete to vidět ve strachu z filmů o Tarzanu nebo jeho jmenovce, který nyní propaguje krásu mužského těla.

Správně zvolený pro stříhání lunárního horoskopu v roce 2019 pomáhá Strelets Troops k úspěchu v politice, umění, náboženství a duchovenstvu. A dokáže účinně upravit jaterní práci.

Toto znamení, patřící k prvku ohnivé, charakterizuje lidi narozené v období své "vlády" jako pragmatické a aktivní. Mírně světské, ekonomické a hodnotové pohodlí, také jejich čas a úsilí. Protože Střelec, podle lunárního horoskopu se hodí účesy, které vyžadují minimální péči a péči.

Kozoroh

Je zvědaví, že pánové tohoto znamení, často intuitivně volí velmi krátké účesy nebo nad hlavami. A fungují správně, protože tento brutální styl jim nezabraňuje jasně zvedat energetické vibrace a čerpat energii spoléhající se na tuto konstelaci.

Ženy dávají přednost účesům na vlasy pod šatkou, kloboukem nebo šátkem. A často pod pokrývkami pokrývají luxusní šňůrku, kterou oceňují, jsou pyšní a nikdy nebudou souhlasit, aby se odřízli dokonce i kvůli profesním snahám.

Kozorožci jsou praktičtí, kteří se nacházejí právě v aplikovaných oborech. Jsou materialisté se zlatými rukama. Jejich účes upřednostňuje kostní systém a zuby.

Vodnář

Pokud jste se narodili pod tímto znamením horoskopu, je velmi náchylný k nejnovějším módním trendům. A toto je správná pozice, stejně jako u Vodnáře neexistují žádné jasné doporučení ohledně délky, barvy vlasů a doporučení pro jejich styling.

V těchto případech mají pravdu, když se rozhodnou pro ty nejodvážnější experimenty. Například punk Iroquois, dlouhé hippie kadeře nebo extrémně lakonické, krátké účesy v minimálním stylu.

Výběr nového účesu pro Aquarius, někdy předem, je obchodní vyhlídky, které se mu otevřou, nové projekty a lukrativní spojení. Pod kontrolou tohoto znamení jsou nádoby, tepny a žíly.

Ryby

Tito lidé jsou ponořeni do mystiky, hledají smysl bytí a symbolizují harmonii vesmíru. Jejich účes by měl být složitý, skládající se z navzájem propojených pramenů, například mazanice, ve skutečnosti je odrazem různých prvků vesmíru spojených dohromady.

Takové složité návrhy vlasů, dávají rybí energii a zaručují patronaci vyšších sil. Zároveň v roce 2019 harmonizují životy Piscesů, zefektivňují svůj osud a pomáhají při realizaci odvážných myšlenek a tvůrčích plánů.

Zástupci tohoto znamení horoskopu, mír je nesmírně důležitý. Přesně proto, že správně zvolený účes zachová svůj nervový systém v pořádku, upraví metabolismus a obecně bude mít silný léčebný účinek na celé tělo.

Kdy je lepší lízat vlasy v lunárních dnech

 1. Den Měsíce Střih bude zkrátit život.
 2. Den Měsíce Po návštěvě kosmetického salonu jsou spory a hádky pravděpodobné.
 3. Den Měsíce Pokud rušíte vlasy, ublížíte na zdraví. Další riziko ztráty nebo hlouposti utrácet peníze.
 4. Den Měsíce Existují rizika, která způsobují onemocnění nosohltanu a ústní dutiny. Stříznutí způsobí nepříjemné pocity a strach, že ztratíte své blízké.
 5. Den Měsíce Příznivý čas pro nový účes. Zvýšíte kapitál a získáte nový majetek.
 6. Den Měsíce Špatné období, protože můžete "chytit" studené a jiné viry. Střižený nos, zarudlé oči - to vše je nepravděpodobné, že vám přidá krásu a kouzlo.
 7. Den Měsíce Nový účes katalyzuje nenávist a hádky kolem sebe. Můžete se hádat s vůdcem nebo se svým blízkým. V tibetském kalendáři se tento den nazýval "pálení", protože jakýkoliv vliv na kudrlinky a prameny vede k vážnému zhoršení zdraví.
 8. Den Měsíce Pospěšte si veliteli. Vy jste se transformovali zvenčí a dostat šanci žít šťastně někdy poté, v úctě a poctě.
 9. Den Měsíce Nemoci neštěstí, tohle bude znamenat srážka v tento den.
 10. Den Měsíce Je to nechutný den, který také "nechává" všechny druhy virů do vašeho těla.
 11. Den Měsíce Dnes si nakrájejte vlasy, pak získáte jasnost mysli, harmonii a konzistenci myšlenek. Nebo možná získat dar předvídavosti.
 12. Den Měsíce Strihání dnes zvyšuje riziko zranění a dalších ohrožení života.
 13. Den Měsíce A to je na rozdíl od všech značek jedním z nejlepších momentů pro transformaci pomocí kadeřnických nůžek. Účes bude krásný a dokonce i všechno půjde jako hodinky!
 14. Den Měsíce Rozhodněte se o účesu, právě teď, pokud chcete zlepšit svou finanční situaci a získat chválu od svých nadřízených.
 15. Den Měsíce Lepší, než abyste kráčeli na prahu holičství toho dne! Pokud ignorujete toto doporučení, jsou pravděpodobné psychické poruchy, panická a hypertenzní krize.
 16. Den Měsíce V tento podivný den může manipulace s vlasy vést k chybám a znovuzrození nebo zhoršení ničivých návyků. Například, nemůžete překonat pokušení kouřit nebo pijete alkohol nad míru.
 17. Den Měsíce Neřežte si vlasy, jinak se vyskytnou problémy, zranění a zdravotní problémy. Nervový systém bude zvláště zranitelný. Na východě se věřilo, že dotýkání se pramenů tohoto dne by mohlo aktivovat síly zlých duchů.
 18. Den Měsíce Scary není vhodný čas k návštěvě kadeřníka. Za prvé, loupeží se mohou dostat do vašeho domu, zatímco sedíte na židli. Za druhé, domácí zvířata (kočky, psi a další zvířata) předvídají vaše potíže a starají se o vlastníka, mohou se zhoršit. V Tibetu se tento den nazýval "hoření", což znamená, že důsledky řezání mohou být velmi nebezpečné pro zdraví a život.
 19. Den Měsíce Počkejte na tento den! Dnešní účes přispívá k prodloužení života.
 20. Den Měsíce Měli bychom odložit plány na nový účes. Jinak se dostanete do deprese, cítíte se naprosto nepříznivě vůči všemu, co vás obklopuje.
 21. Den Měsíce Perfektní období, abyste si udělali dobrý účes, zlepšili pohodu a udělali Fortune úsměv na vás.
 22. Den Měsíce Dnešní účes pomáhá rozmnožovat ve všech smyslech. To znamená, že na jedné straně vylepšujete svou pohodu a získáte nějaký nový majetek. Na druhé straně riskujete, že ztratíte váhu.
 23. Den Měsíce Uřízněte si vlasy a budete s jejich vzhledu velmi nespokojeni - v zrcadle se na vás podívá podivná osoba s hroznou pleťou! Kromě toho trpí také ztrátami.
 24. Pokud je vaše zdraví drahé, odložte návštěvu salonu! Tento den se nedoporučuje kalendář lunárních účesů pro zkrácení délky vlasů.
 25. Den Měsíce Dnes, nůžky a hřeben, pokud se dotknete svých vlasů, to vyvolá oční onemocnění. To může být banální ječmen, nebo vážné zhoršení vidění.
 26. Den Měsíce Nový účes je zárukou štěstí a radosti v tento den!
 27. Den Měsíce Vynikající, pokud dnes uděláte nový účes! Přinese vám hodně štěstí a prosperity.
 28. Den Měsíce Pokud chcete, aby se vám někdo opravdu líbil, neváhejte a rozhodněte se o nový účes. Vyjdete z holičství neodolatelné.
 29. Den Měsíce Nestříkejte vlasy dnes. Toto je velmi nepříznivé období, během kterého může vaše karma trpět.
 30. Den Měsíce Pamatujte si, že tento den je nejnebezpečnější účes. Může přinést neštěstí, potíže, kontakt s nepřítelem nebo dokonce způsobit nehodu na dálnici.

Chcete-li nechat ujít příznivé dny, nechte poznámky a připomenutí v kalendáři google nebo kalendář yandex

Účesy, které se mění pro lepší život

Dokonce i když víte jistě, kdy je lepší rozřezat vlasy, pak si stále přemýšlejte: proč nový účes nebo barvivo vaše vlastní prameny? Koneckonců, tyto manipulace s vzhledem ovlivní vaši pohodu a dokonce i váš postoj. Účty měsíčního kalendáře 2019 a astrologie vám pomohou vybrat stylu a typ účesu, který odpovídá vašemu vnitřnímu "já". Tato jedinečná znalost vás naučí modelovat svůj život, změnit svůj osud a pozitivně ovlivnit vaši pohodu a zdraví.

Jsme pozemští, máme naivní jistotu, věříme, že stačí znát vaši polohu podle zeměpisných souřadnic nebo poštovní adresy. Ale málokdy přemýšlíme o tom, že jsme také součástí obrovského prostoru Cosmos. Má silný vliv na všechny živé věci planety Země. Máme světle, energii, Měsíc, Slunce a další předměty z Kosmu. Vyvolávají různé druhy ekologických katastrof, stimulují nejsilnější elektromagnetické bouře.

Místo našeho bydliště samozřejmě také ukládá určitý dojem na nás, naše blaho a chování. Koneckonců, my se nevědomky staneme účastníky vesmírných procesů, které jsou v současné době zaměřeny na určitou část světa. Hvězdy věří, že nám poslaly nejčistší energii. Mezi nimi je nejsilnější - slunce. Během roku projde kolem 12 hlavních souhvězdí, známých z názvů znamení zvěrokruhu.

V metafyziky jsou vlasy mikroskopické antény, které dostávají kosmickou energii a přenášejí je do lidského těla. Změníme-li délku nebo barvu pramenů, mění se také tok této energie.

To znamená, že než se rozhodnete pro nový účes, musíte analyzovat, o co se snažíte, v roce 2019, které vám chybí. Možná sníte o štěstí ve svém osobním životě, nebo hlavním cílem je ohromující kariéra a široké veřejné uznání?

Po vymezení vašich priorit získáte šanci změnit svůj osud pomocí tak jednoduchého, jak se zdá jen na první pohled, metodu, jako úspěšný účes. Předpokládejme, že máte na prvním místě profesionální úspěchy. Poté si musíte vybrat účes země nebo ohnivé znamení zvěrokruhu. Pokud v současné době chcete posílit svou pozici ve společnosti, pak vám pomůže energii účesů typických pro znaky Země nebo Váhy.

Když si v roce 2019 nastavíte cíl, který získáte podporu ostatních a vytvoříte užitečné kontakty a získáte nové znalosti nebo informace, pak se budete řídit srážkami doporučenými pro příznaky Air a Virgo.

Lidé, kteří nemají osobní život, by se měli podívat na účes prvků vody a ohně. Pokud jste se rozhodli a přesně víte, co chcete, zapamatujte si ještě jedno důležité pravidlo: vaše horoskopové znamení by nemělo být v rozporu se stylem vašeho vybraného účesu. Takže řezání a stylování Požární značky budou vhodné pro lidi, jejichž narozeniny spadají zvěrokruhu. Ale narozené pod znamením vody, jsou kontraindikovány, protože budou mít strach štěstí.

Pokud vaše znamení patří k prvkům Air nebo Fire, pak si můžete zvolit účes letecké značky. Když vaše narozeniny padnou v době Taurus, Libra nebo Panna, pak byste neměli spěchat s "vzdušnými" účesy. Neprinesou vám štěstí a úspěch.

Lidé, kteří se narodili pod znamením Pisces, Rakoviny a Škorpióny, jsou tedy vhodní pro účesy na vodu, stejně jako všechny styly doporučované znaky Země. Ale "ohnivé" účesy by se měly vyhnout.

Účesy zemních znamení jsou užitečné při výběru zástupců znamení Země a vody a pro "vzdušné" Blíženci, Váhy a Vodnáře, jsou prostě škodlivé.

Víte, že barva vlasů určuje, která energie nebeského těla kreslíte? A tvar účesu dává odpověď na otázku, jakou energii nejvíce používáte. Přímé, dlouhé, hladké, jako kdyby tekoucí kudrlinky byly charakteristické pro znaky vody.

Vlnité prameny střední délky jsou obvykle upřednostňovány lidmi z leteckých značek.

Na hlavách je často vidět nezbedné, silné, vířivé a kudrnaté vlasy. který se narodil pod patronátem Panny Marie, Taurus a Kozoroh, v prvcích Země.

Vlasy načervenalé, bronzové a zlaté odstíny, často krátce ořezané na koruně a přední straně, zpravidla mají ty, kteří byli od narození ohnivými patrony: Aries, Leo a Střelec.

Délka vlasu určuje rychlost a množství energie, kterou člověk může vnímat. Takže čím déle jsou prameny, tím více energie získává, ale zároveň se k němu dostává pomaleji. Dlouhé vlasy dávají člověku více energie, ale jeho reakce na události kolem něj je poměrně pomalá. Krátký účes dělá naopak rychle a impulzivně reagovat na všechno.

Existuje takové znamení: pokud nemáte žádný důvod stěžovat si na osud, pak se nepokoušejte ořezat vlasy. Ale když věci nejsou tak, jak byste chtěli, pak jeďte bez lítosti. Je také třeba poznamenat, že mnoho žen, které uspěly v podnikání, nosí krátké účesy. Avšak domácnosti a "prosté maminky" často drží proplety nebo účesy svých středně dlouhých vlasů. Z toho dochází k závěru, že dynamický krátký účes dodává ženám činnost a učí mu, aby myslel strategicky.

Užitečné tipy

Měsíční kalendář 2019 pomáhá změnit váš osud k lepšímu, ale v arzenálu zkušených krás od starověku existuje mnoho způsobů, jak udržet vaše vlasy zdravé a lesklé. Dnes jsou tyto tajemství poptávané více než kdy jindy, protože faktory, které nepříznivě ovlivňují stav účesu - hlavní dekorace krásných žen, se stávají stále více.

Jaké staré recepty mohou naši současníci úspěšně využít?
To je například sedmikráska. Blondýnky všech dob a národy používaly odtučněný farmaceutický heřmánek jako kondicionér, který dodával lesk a zlatý nádech na kudrlinky. Připravte roztok ve výši čtyř polévkových lžic suché trávy na šálku vroucí vody.

Další možností populární u blond žen je citron. Pokud jej zředíte v určitém poměru s vodou a umístíte toto roztok na vyprané prameny, pak se jejich stav výrazně zlepší. Nicméně, citrónová terapie není vhodná pro ženy s hnědými vlasy a brunetky. Jejich vlasy mohou mít ošklivý žlutý odstín.

Stav vlasů přímo závisí na stravě. Menu by mělo být vyvážené a mělo by obsahovat dostatečné množství proteinových potravin, které pozitivně ovlivňují růst a vzhled pramenů. Nedávné studie vědců prokázaly přínos přírodního hedvábí. Ukazuje se, že pokud je hlava položena na hedvábném polštáři, pak nejsou vlasy poškozeny nebo zamotané, což má příznivý vliv na jejich stav.

Pro Více Informací O Suché Vlasy