logo

Výhody a použití aspirinu pro vlasy - recepty a recenze

Kyselina acetylsalicylová, která je k dispozici ve formě tablet, se nazývá Aspirin. Tento lék je jedním z nejběžnějších a bezpečnějších. Je široce používán jako analgetikum a antipyretikum. Dnes je lék stále více využíván v kosmetologii, zejména pro profesionální léčbu kadeřnictví.

Výhody aspirinu pro vlasy

Aspirin je vynikající lék s rychlým účinkem, který je určen jak pro požití, tak pro obnovu vlasů. Má svůj efekt venku, výsledek netrvá dlouho. Nejenže tedy vyživuje prameny esenciálními vitamíny a prospěšnými složkami, ale má pouze vliv na vnější plášť. Výsledek je patrný ihned po stejné aplikaci, takže je považován za nejlepší způsob, jak obnovit vlasy v krátkém čase, takže je lesklý a dokonale hladký.

Pokud jde o pravidelné užívání, je nutné ho doplnit živinami, například přidáním šamponu nebo šířením husté masky.

Pomocí aspirinu můžete vyřešit několik problémů, a to:

 1. Obnovení přirozeného stínu vlasů, které je důležité pro lidi, kteří rádi navštíví bazén.
 2. Pro lupy, přidávání pilulek do šamponu, což je maska ​​nebo opláchněte.
 3. Zrychlení růstu.
 4. Pro hlasitost.
 5. Svítit bezvládné prameny.
 6. Zabraňuje vypadávání vlasů díky tomu, že součástí acetylsalicylové kyseliny.

Příprava zázračné masky doma není těžké. Mějte však na paměti, že užívání aspirinu příliš často může být škodlivé. Snažte se dodržovat bezpečnostní opatření, jimiž se můžete vyhnout smutným důsledkům. Také se nedoporučuje léčit s touto látkou pro suché vlasy, které mají příliš tenkou strukturu nebo trpí křehkostí. Faktem je, že kyselina obsažená v tomto léku vysušuje strukturu pramenů a pokožky hlavy, což způsobuje problém.

Používání aspirinu na vlasy

Aspirin je široce používán v kosmetice pro mastné vlasy. Má jedinečné vlastnosti, které pomáhají vyřešit problémy s vlasy v co nejkratším čase a poskytují dokonalý výsledek, který nelze dosáhnout ani při použití drahých značkových výrobků. Takže, podívejme se, jak zajistit kompetentní péči o vlasy a jaké oblíbené recepty jsou nejúčinnější.

Aspirin v šamponu

Aspirin na mytí vlasů je vhodný pro ten, který nemá plášť. Můžete jej přidat do různých šamponů, nezávisle na jejich složení. Chcete-li získat efektivnější výsledek, použijte ty nástroje, které jsou vyrobeny z přírodních složek bez přidání škodlivých látek. Pokud chcete, můžete doma připravit šampon.

Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že nepotřebujete přidávat léčivo do celé zkumavky, ale pouze na část látky, kterou hodláte používat najednou. Aspirinový šampon nesmí být používán víc než jednou týdně.

Receptura na vaření:

Pomocí kovového nože rozdrtíme tabletu a položíme ji na desku. K prášku přidejte jeden čepičkový šampon a míchat přísady. Pak rovnoměrně aplikujte aspirin na růst vlasů na vlasy.

Aspirinový odstraňovač chlupů

Pokud jste neúspěšně barvili vlasy, získali ošklivý odstín, nezoufejte. Barvení aspirinu z vlasů může být rychle a relativně bezpečné ve srovnání s jinými produkty. Aspirin pro odstraňovač barvy dokonale odstraňuje barvivo, čímž se vrací vaše přirozená barva.

Receptura na vaření:

Pět tablet musí být zředěno ve sklenici teplé vody. Vylijte výslednou kapalinu na vlasy a snažte se rovnoměrně rozložit. Nechte jej po dobu 10 minut, odstraňte vlasy pod víčkem a opláchněte vodou.

Aspirin Hair Exfoliating

Pravděpodobně není taková osoba, která by neslyšela, že aspirin rozjasní vlasy. Rychle dosáhnete požadovaného výsledku. Nezapomeňte, že nenosené vlasy jsou osvětleny více než třemi odstíny. Používejte aspirin mohou být pouze ty dámy, které mají strukturu mastných vlasů.

Receptura na vaření:

Ve sklenici čištěné teplé vody rozpusťte deset tablet. Pak jej aplikujte na vlasy a podržte ji po dobu patnácti minut. V tomto případě se vlasy nemohou skrýt pod čepici nebo zabalené ručníkem. Tento postup je nutné provádět denně po dobu dvaceti až třiceti dnů. Toto objasnění má své kontraindikace. Nemůže se provádět u těhotných žen, kojících žen a těch, kteří mají slabé vlasy.

Opláchněte vlasy aspirinem

Aspirin pro oplachování vlasů je vhodný pro absolutní sex. Doporučuje se provést postup dvakrát týdně.

Aplikační recept:

Přiložte tři tablety na prášek a přidejte je do odvaru z heřmánku nebo petrželky. Po promytí promíchejte tekutinu a opláchněte ji.

Aspirin ze zeleného stínu

Tablety jsou vynikající pomůckou pro zelené vlasy, které často dostávají takový odstín po nesprávném promytí barvy pomocí reklamních prostředků.

Aplikační recept:

Pokud jste se předtím pokusili omýt lak a po proceduře zůstal stín připomínající barvu trávy, aby se z aspirinu odstranil zelený odstín z vlasů, přidávejte do vody pět tablet aspirinu maximálně pět minut. Nepoužívejte uzávěr.

Video recept: Aspirin pro lupy doma

Masky na vlasy s aspirinem

Aspirin proti vypadávání vlasů a růst vlasů se nejlépe aplikuje v maskách, díky nim se účinnost léku zvyšuje. Zde jsou nejběžnější recepty.

Maska pro oslabené, barvené a poškozené vlasy

Je povoleno používat nejvýše jednou týdně.

Složení:

 • teplá voda - 300 gramů;
 • tekutý med - 3 lžíce. lžíce;
 • Aspirin - 6 tablet.

Příprava: Přidejte tablety do vody, promíchejte a rozpusťte. Pak přidejte med. Tekutina se třepe do vlasů a ponechá po dobu patnácti minut.

Maska pro mastné vlasy

Ideální nástroj pro ženy, které trpí nadměrným obsahem tuku. Musíte vytvořit masku dvakrát týdně.

Složení:

 • kefír - 400 gramů;
 • vejce - 1 kus;
 • Aspirin - 5 tablet.

Příprava: Zahřejte kefír a rozpusťte aspirinový prášek. Přidejte vejce a šlehčák mixérem. Aplikujte na vlasy po dobu deseti minut.

Maska pro všechny typy vlasů

Tento recept je skutečný všelék pro různé choroby. Jedná se o vitaminovou bombu, která nejen zlepšuje vzhled kudrlin, ale také je léčí. Současně pro jeho přípravu nebudete muset věnovat spoustu peněz, protože tyto přísady jsou levné a dostupné všem.

Složení:

 • černý čaj (pro brunety, je lepší pro blondýnky vzít listy zeleného čaje) - 20 gramů;
 • voda - 400 gramů;
 • aspirin - 5 tablet;
 • Vitamín E a A - každý pět kapek;
 • hroznová šťáva - 2 lžíce. lžíce;
 • med - 2 lžíce. lžíce;
 • řepkový džus - 1 polévková lžíce. lžíce;
 • Rajčatová šťáva - 1 polévková lžička. lžíci.

Příprava: Z čaje vyjměte čaj, vypustíme listy a necháme mírně vychladnout. Pak v teplé kapalině zředíme tablety, po které přidáme všechny výše uvedené přísady a aplikujeme je na vlasy. Musíte trvat patnáct minut. Výsledkem budou luxusní vlasy!

Aspirin pro vlasy: recenze

Četl jsem na internetových recenzích o použití aspirinu, rozhodl jsem se zkusit udělat masku na bázi kefír. Příjemně překvapená, vlasy se změnily po první aplikaci. Teď bych chtěl zkusit přidávat pilulky do šamponu, abych rozhodla, co je vhodnější pro mé vlasy.

Také jsem slyšel spoustu dobrých slov o receptech na něm založených. Také mnozí říkají, že aspirin pro vrozené vlasy je nejlepší lék. Dnes chci zkusit jeho velmoc.

Po dlouhou dobu asi pět měsíců jsem si vypláchla vlasy kapalinou připravenou na tablety. Ovšem kvůli efektivitě přidávám vitamín A a E. Zapomněl jsem na takové problémy, jako je mastný lesk, lupy a bezvlastilá barva vlasů.

Šampony s aspirinem jsou skutečným záchrancem z mastného lesku. Nyní jsou mé vlasy zdravé a krásné. Dívky, nebojte se, zkuste tento nástroj.

Jak používat aspirin pro vlasy

Není žádným tajemstvím, že aspirin byl používán jako účinný antipyretikum a analgetikum od poloviny 19. století.

Uplynulo desetiletí, farmaceutický trh je neustále naplněn novými léky a zdálo se, že začali zapomínat na cenově dostupný aspirin.

Ale nebylo to tam! Ne tak dávno se objevila pověst, že aspirin byl používán jako jednoduchá kosmetika.

Jak a proč používat aspirin pro vlasy - říká Pantry Beauty.

Proč se aspirin používá k péči o vlasy?

Neexistují žádné spolehlivé informace o tom, kdy přesně začali užívat aspirin pro péči o vlasy.

Nicméně, na internetu je populární názor, že aspirin získal svou popularitu kvůli kráse Jennifer Aniston, jejíž luxusní kudrlinky způsobují mírnou záviděnost mnoha mladých dívek. Zdánlivě to byla Jennifer, která se pokoušela přidávat aspirin do šamponu, což způsobilo, že její hedvábné, lesklé kudrlinky začaly ostatní šťastně.

Líbí se nebo ne, lze jen odhadnout, ale dnes se aspirin přidává nejen do šamponu.

S ním připravte masku na vlasy, prostředek oplachování kudrlin a obnovte je. Jak je to možné - poučte se z našich receptů.

Masky na vlasy s aspirinem doma

Přidejte aspirin do šamponu

Jak již bylo uvedeno, obohacení aspirinového šamponu je nejjednodušší způsob, jak ho použít.

K tomu se 1-2 tablety (v závislosti na délce vlasů) rozpadají a rozpustí v jedné části šamponu. Praní hlavy běžným způsobem.

Výsledkem systematického užívání aspirinu je výjimečný lesk a vitalita vlasů.

Oplachování vlasů

Stejně jako ocot nebo kyselina citronová se aspirin úspěšně používá k opláchnutí vlasů.

Tento postup zabraňuje jejich zamotávání, vlasy jsou poslušně lesklé a hedvábné.

Pro přípravu šumivých aspirinových tablet ve formě máchání 3 rozpuštěných v ½ litru čištěné vody, aby se opláchly vlasy.

Aspirin pro lupy

Další domácí lék, který si zaslouží oblíbenou lásku, je použití tohoto léku proti lupům.

Pro profylaktické účely je aspirin prostě rozpuštěn v šamponu a získaná kompozice se používá k mytí vlasů.

Při léčbě zjevných lupů se množství aspirinu zvyšuje na 3-4 tablety, připravená směs se důkladně vtírá do kořenů, ponechá se 5-8 minut, po které se hlava běžně omývá.

Náprava pro poškozené vlasy

Oprava poškozených vlasů je dalším způsobem, jak aplikovat aspirin na každého, koho znáte. Pro tento účel se používá po obnovení přirozené barvy vlasů po koupání v bazénu (chlorovaná voda).

K tomu se rozpustí 5 až 7 tablet v malém množství vody a výsledný prášek se třepe do vlasů. Po 10 až 15 minutách vypláchněte.

Maska na vlasy s aspirinem a medem

Pro přípravu domácí masky ve sklenici teplé vody rozpusťte lžíci přírodního medu a 5-7 šumivých aspirinových tablet. Maska se vkládá do kořenů a rovnoměrně nasytí vlasy po celé délce.

Po 15-20 minutách umyjte tekoucí vodou.

Aspirin ze zeleného stínu vlasů

Po nesprávném odstranění barviva mohou vlasy získat zelenčí odstín, což je velmi obtížné se zbavit. Ale díky aspirinu je to snadné.

Zředěte 5 tablet aspirinu do jednoho skla a aplikujte výslednou kapalinu na vlasy. Po 5 minutách je důkladně opláchněte.

Bezpečnostní opatření

Při experimentování s domácími léky, které obsahují aspirin, nezapomeňte na opatrnost.

 • Za prvé, s citlivou pokožkou hlavy, mohou tyto produkty vyvolat alergie;
 • za druhé, rozpuštěný aspirin pro vlasy má schopnost uschnout kůži, a proto by neměla být používána pro problém suché pokožky hlavy, nadměrné suchosti a křehkých vlasů.

Nezapomínejte na možnou individuální intoleranci k jednotlivým složkám léku.

Jak se zbavit lupů normálním aspirinem rychle a efektivně

Stává se, že se pokožka hlavy začne odlupovat, stávat se pokrytou lupinami a dokonce svědčí. Podobné problémy souvisejí s poruchou mazových žláz a vývojem houby. Jak rychle a levně vyloučit nešťastnou špičku, protože nechcete kupovat drahé drogy pro externí použití a pilulky? Můžete se uchýlit k jednomu jednoduchému, ale účinnému způsobu - přidejte aspirin do šamponu nebo masky na vlasy. Podle uživatelské zpětné vazby se po 5 až 6 postupech začíná klesat lupy v množství.

Princip činnosti

Aspirin (kyselina acetylsalicylová) je nesteroidní protizánětlivé tablety. Tradičně se používají ke snížení teploty a eliminaci bolesti. Možná jste se již pokusili tyto tablety aplikovat místně v rozdrcené podobě, např. Pokryli jste ránu práškem nebo jste ji nanesli na nemocný zub.

V kosmetologii se kyselina acetylsalicylová používá především k potlačení lupů a otření obličeje. Je rozložena na kůži hlavy, aby:

 • odstranit zarudnutí a svědění;
 • odstranění kvasnicových kvasinek;
 • dát kudrlinky lesk a krásu;
 • aby vaše vlasy žily.

Zajímavé vědět: Kvasnice houby žijí na našem těle v horní části kůže, ale pouze v malých množstvích. Napájí se mastnými kyselinami vylučovanými endokrinními žlázami. Pokud se v práci vyskytnou poruchy spojené se změnami hormonálních hladin, metabolickými poruchami, stresem apod., Začne se houba aktivně množit.

Kyselina acetylsalicylová je nejvhodnější pro mastné vlasy a typ pleti. Chcete-li zjistit druh seborrhea, podívejte se na lupy a vlasy: jestliže nadržené váhy mají nažloutlý odstín a kudrlinky jsou již po druhý den po umytí mastné, máte tučný typ pleti.

Takže terapeutické složky aspirinu vstupují do boje proti houbám, zmírňují záněty a normalizují sekreci kožního mazu z mazových žláz. Omezené oblasti jsou dekontaminovány, nadržené části pokožky jsou změkčené a vlasový folikul dostává výživu, dochází k fungicidnímu účinku na dermis a vypadávání vlasů se zastaví.

Výhody a nevýhody

Aspirin je spasitel pro vaše vlasy. On:

 • bojuje proti houbám a eliminuje zánět na pokožce hlavy;
 • pomáhá obnovit přirozený nádech vašich kadeřnic (zvláště důležité, když lidé často navštěvují bazén);
 • dává objem a urychluje růst vlasů;
 • vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, zabraňuje alopecii (vypadávání vlasů);
 • dává svému pramenům lesk;
 • náklady nejsou absolutně drahé (jedno balení tablet bude stát asi 10 rublů).

Mezi nedostatky lze poznamenat, že lékárenský nástroj není vhodný pro všechny vlasy. Při přítomnosti suchých, křehkých a dělených zámků je nutno používat kyselinu acetylsalicylovou. Faktem je, že může vyschnout a dokonce i zničit vaše vlasy.

Kontraindikace

Pro vnější použití jsou kontraindikace sníženy na individuální nesnášenlivost k léku. Nežádoucí účinky mohou být otoky, zarudnutí a svědění na místě aplikace. Zkuste testovat malou směs aspirinu na zápěstí nebo lokte a držte lék na 20 minut. Pokud takové projevy chybí, pak směle pokračujte v léčbě pokožky hlavy.

Nejlepší je použít kyselinu acetylsalicylovou pro normální a mastné vlasy. Buďte opatrní při dávkování: nadměrné množství aspirinu může způsobit chemické popáleniny na dermis vlasů. Kromě toho důsledně dodržujte dobu expozice uvedená v receptech.

V těhotenství jsou takové prostředky povoleny.

Fotografie před a po

Jak používat

Vzhledem k jedinečným vlastnostem aspirinu je mnoho problémů s vlasy, zejména seboroická dermatitida, rychle a snadno odstraněno. Některé ženy, které prožily účinek kyseliny acetylsalicylové, tvrdí, že bojuje proti lupům mnohem lépe než drahé značkové topické produkty.

Tipy pro použití:

 1. Ujistěte se, že respektujete proporce a dobu expozice formulací na bázi aspirinu.
 2. Pokud používáte masky, nezapomeňte omotat hlavu plastovým pytlem a pak ručníkem. Zablokováním kyslíku zlepšujete aktivaci živin.
 3. Masáž kompozice přes pokožku hlavy. Pokud vylijete směs nebo použijete masku pouze na vlasy, nezbavíte se lupin.
 4. Při použití masky, které obsahují oleje, je nutné provést aktivní praní pomocí šamponů.
 5. Můžete si koupit salicylový alkohol nebo lotion (1-2%). Potřísněnou pokožku předtím, než plánujete umyt vlasy.
 6. Ujistěte se, že kompozice nevyplachujete ne horkou nebo studenou vodou, ale pouze s vodou v pokojové teplotě.

Důležitý bod! Kyselina acetylsalicylová, jako každá jiná, nemůže být nazývána bezpečná. Při přípravě masky a roztoků udržujte rozměry, jinak může dojít ke spálenině na hlavě.

Šampon

Možná nejjednodušší způsob, jak se zbavit houby. Je nutné rozdrtit 1 pilulku aspirinu s paličkou do stavu prášku.

Zkombinujte výrobek s jednou dávkou šamponu (není vhodné přidávat lék do láhve s vaším oblíbeným šamponem, jinak lék ztratí své léčebné vlastnosti).

Snažte se získat šampon bez laurylsulfátu. Samozřejmě, že najít takový nástroj je poměrně obtížné, ale pokud se pokusíte, je to docela realistické. Můžete také udělat šampon doma z přírodních surovin.

Když rozdělíte výrobek na kůži, nezapomeňte držet lehkou masáž po dobu pěti minut. Na konci hojení postup vypláchněte kompozici normální teplou vodou.

Průběh léčby je přibližně 3 týdny, zatímco léčba by měla být prováděna systematicky - každých 4-5 dní.

Pro ty, kteří nemají rádi práci s nářadím, v lékárnách a ve specializovaných kosmetických kosmetikách najdeš připravený šampon s přidáním kyseliny salicylové (příbuzné acetylsalicylové kyseliny) nazývané Neutrogena T / Sal. Nástroj pomůže bunkám obnovit co nejrychleji, stejně jako odstranění svědění.

Oplach po umytí

Klasický recept

Aspirin na vlasy může být použit jako oplach po každém kadeře.

Pro přípravu nástrojů budete potřebovat:

 • 1 litr čisté vody;
 • 2 tablety aspirinu.

Zředěte výrobek ve vodě a prostě propláchněte vlasy. Podobný postup by měl být prováděn pravidelně.

Rada Ve vodě založené na aspirinu můžete přidat 4 kapky čajového oleje a stejného rozmarýnu. Tyto výtažky jsou také určeny k boji proti lupům. Jejich použití pouze zvýší efekt.

Vypláchněte petrželkou

Jemně nakrájejte malou partii petrželky a naplňte ji 1 litrem vroucí vody. Droga trvá 30-40 minut. Po ochlazení odvaru rozpusťte v něm 3 tablety aspirinu. Aplikujte směs na kadeře.

Odvar z heřmánku s přidáním aspirinu

Všichni vědí, že heřmánek je vhodný pro lehké kudrlinky. Samotný aspirin nejen léčí, ale také zesvětluje přirozené vlasy o 3 tóny. Proto chcete, aby vaše kudrlinky získaly příjemný slunečný odstín a lehké objasnění, připravte si speciální výplach.

Vezměte květiny a stonky farmacie heřmánek (3 polévkové lžíce L.), nalijte 500 ml vody a přivedete k varu. Směs se vaří při nízké teplotě po dobu dalších 5-7 minut. Ochlaďte a přidejte 2 tablety aspirinu.

Jakmile se lék rozpustí, neváhejte jej rozdělit do vlasů, aniž byste se vyhnuli pokožce hlavy. Po 7-10 minutách opláchněte roztok normální tekoucí vodou.

Aspirin v kosmetologii se používá k odstranění zelené barvy, která zůstala na kadeřích v důsledku neúspěšného mytí barviva. Zředěte 6 tablet ve vodě a 10 minut na vlasy. Nepoužívejte uzávěr na froté.

Čaj se šťávou a aspirinem

Při kombinaci různých složek, které mohou dezinfikovat pokožku a přivádět je pomocí užitečných látek, je možné několik způsobů, jak výrazně snížit množství lupů.

K přípravě léčebné masky budete potřebovat:

 • 20 gramů černého čaje (pro blondýnky doporučujeme zelenou);
 • ½ litru vody;
 • 5 tablet aspirinu;
 • 2 polévkové lžíce. l čerstvá hroznová šťáva;
 • 1 polévková lžička. l řepná šťáva;
 • 5 kapek vitaminu A a E (zakoupené v ampulích v lékárně);
 • 1 polévková lžička. l rajčatová šťáva.

Samozřejmě, že chcete připravit takový vitaminový koktejl, je třeba drobet. Ale pokud ji získáte, můžete to zvládnout za 10 minut.

Vaření:

 1. Přidejte čaj a nechte jej stát asi 20 minut.
 2. Zatímco se připravuje čaj, trochu šťávy. Pokud je odšťavňovač, můžete jej použít. V opačném případě budete muset třít zeleninu a hrozny na strouhátku a napnout přes gázu.
 3. Do teplého filtrovaného čaje se přidá aspirin a všechny další složky.
 4. Blokovat přijaté drogy všechny kadeře. Ujistěte se, že směs pokrývá všechny oblasti pokožky hlavy.
 5. Držte se striktně 15 minut.
 6. Opláchněte teplou vodou.

Toto oplachování se provádí jednou týdně. Po několika procedurách budete muset čekat na luxusní vlasy bez náznaku lupů.

Vezměte prosím na vědomí, že odlupování šalvěje, dubové kůry, lopuchu, kopřivy s přidáním aspirinu se doporučuje pro lidi s lupinami.

Masky recepty

Pokud máte příliš suchou pokožku a vlasy, pak je v maskách obsaženo malé množství hojivého prášku. V podstatě má maska ​​v jejím složení složky, které zlepšují léčbu lupů, například extrakt z čajovníku, odrůdy z heřmánku, řepné šťávy, ricinový olej a kokosový olej. Některé ingredience masky jsou zaměřeny na krmení kudrlin. Pokud tedy úspěšně kombinujete dárky přírody, můžete připravit nejen efektivní masku v boji proti lupům, ale i zlepšit kudrlinky, a dát jim zdravý lesk, objem a krásu.

Aspirin s medem a aloe

Tato maska ​​je vhodná pro všechny typy vlasů. Nejenže odstraňuje houbu, ale také se zavazuje vyživovat vlasy pomocí užitečných složek a lehce navlhčit.

Budete potřebovat:

 • 100 ml vody;
 • 3 tablety kyseliny acetylsalicylové;
 • 2 polévkové lžíce. l zlato
 • šťáva z jednoho velkého listu aloe.

Vaření:

 1. Aspirin rozpusťte ve vodě. Tablety nemusíte rozdrtit, protože se samy rozpustí v kapalině.
 2. Kousek místnosti aloe jemně nasekalo stav kaše.
 3. Ve směsi zadejte přírodní med a zředěný aspirin. Důkladně promíchejte.
 4. Aplikujte na pokožku hlavy a rozdělte zbývající prostředky na kořeny.
 5. Omotat vlasy ručníkem s ručníkem pro lepší pronikání živin do dermis a struktury kudrlin.
 6. Počkejte 30 minut.
 7. Umyjte si vlasy šamponem a tekoucí vodou.
 8. Můžete použít odvar z bylin.

Kurz terapie je 2 měsíce. Podobná maska ​​by měla být provedena alespoň jednou týdně.

Kefirová maska ​​s aspirinem

Tato maska ​​je vhodná výhradně pro mastné kadeře. Je určen k překonání houby do 3 týdnů (použití by mělo být pravidelné).

Složení:

 • 1 žloutek;
 • 300 ml kefír nebo jogurtu;
 • 5 tablet aspirinu.

Vaření:

 1. Kefír je přiveden do teplého stavu, mírně vyhřívaný na nízké teplotě.
 2. Aspirin se rozpustí v teplém mléčném produktu.
 3. Jakmile se směs stane pokojovou teplotou, přidejte žloutek a poraďte se směšovačem.
 4. Výsledný produkt je ponechán na vlasu po dobu 10 minut.
 5. Na konci postupu opláchněte teplou vodou.

Rada odborníků. Pokud chcete, aby maska ​​skutečně fungovala, připravte jogurt nebo kefír na vlastní pěst na základě speciálních předkrmů. Skladovat mléčné výrobky, které jsou skladovány po dobu delší než 5 dní, jsou plné přísad a konzervačních látek.

Castor a nealkohol

Každý z nás pozná antiseptické vlastnosti nalivové tinktury. Ricinový olej je další aktivní bojovník proti lupům, který posiluje kudrlinky a zabraňuje jim vypadávání.

K přípravě budete potřebovat:

 • 100 ml vody;
 • 2 tablety kyseliny acetylsalicylové;
 • 7 kapek nelonové tinktury;
 • 1 polévková lžička. l ricinový olej.

Vaření:

 1. Zředte tablety ve vodě. Můžete je brousit pro lepší rozpuštění.
 2. Přidejte ricinový olej a nealkohol.
 3. Navlhčete kudrlinky s podobnou směsí, věnujte větší pozornost kořenové zóně.
 4. Namočte 20-30 minut pod ručník.
 5. K umytí použijte šampon.

S lopuchovým olejem a citronem

Tento zázračný nástroj je připraven analogicky s předchozí verzí. Musíte brousit 2 tablety aspirinu v 1 sklenici vody. Do směsi přidejte 1 polévkovou lžíci. l lopuchový olej a šťáva z poloviny citronu. Nástroj se aktivně vtírá do pokožky hlavy a roztírá se po celém povrchu vlasů.

Průběh léčby je 1 měsíc.

Ropový olej je špatně vhodný pro mastné vlasy. Faktem je, že je velmi obtížné stáhnout. Je pozoruhodné, že po cyklu podobných postupů se kudrlinky stávají ještě tlustšími.

Maska s levandulem

Pokud jste nejen vytvořili nešťastné bílé šupiny, ale i vaše hlava je svědící, pak byste měli v aspirinové masce obsahovat uklidňující přísady, jako je levandule a mandle.

Složení:

 • 5 kapek esteru levandule;
 • 10 kapek mandlového oleje;
 • 5 tablet aspirinu.

Vaření

 1. Tablety rozdrtíme lžící nebo talířem.
 2. Přidejte k nim kapky oleje.
 3. Aplikujte na pokožku hlavy a rozdělte pozůstatky na kadeře.
 4. Nechávejte déle než 20 minut.
 5. Umyjte teplou, mýdlovou vodou.

Průběh léčby je 3 týdny s pětidenním přestávkou.

Bylinné a kefírové phytomask

Nástroj dokonale odstraňuje loupání, vytváří kudrlinky lesklé a živé.

Složení:

 • 2 polévkové lžíce. l lipové květy;
 • 2 polévkové lžíce. l kopřiva;
 • 2 polévkové lžíce. l dubová kůra;
 • 5 kapek extraktu z čajovníku;
 • 200 ml vody;
 • 100 ml kefíru;
 • 3 tablety aspirinu.

Stupně vaření a použití

 1. Připojte lipovou, kopřivovou a dubovou kůru a zakryjte je vařící vodou.
 2. Odložte 20 minut.
 3. Výsledný vývar se filtruje.
 4. Přidejte k ní drcený aspirin.
 5. Kombinujte kefír a zředěný vývar. Do drogy vložte 5 kapek esenciálního oleje z čajovníku.
 6. Aplikujte směs na pokožku hlavy a rozložte ji po celé délce vlasů. Zakryjte vlasy froté uzávěrem.
 7. Držte kompozici asi 30 minut.

Pozor! Léčba trvá alespoň měsíc. Maska se aplikuje na kadeře každé 4 dny.

Není těžké odhadnout, že aspirin má dobrý antimikrobiální účinek. Pokud pravidelně užíváte lék pro kosmetické účely, nanášíte ho na pokožku hlavy a kadeře, zaznamenáte významné snížení bílých šupin po 3-5 týdnech.

Kromě ošetření lupů nástroj dokonale vyživuje a rozjasní kudrlinky a také zabraňuje jejich ztrátě. Ale při použití kyseliny acetylsalicylové buďte opatrní - nedodržení poměrů a čas expozice může způsobit chemické popáleniny.

Jak se aspirin používá jako součást masky a jiných prostředků

Mnoho lidí je zvyklé užívat aspirin výhradně jako lék, který je vynikající pro bolesti hlavy, ztenčení krve a zmírnění zánětu. Ale jak se ukázalo, kyselina acetylsalicylová může být použita nejen k léčbě - oblíbená moudrost našla svou aplikaci kosmetickým účelům.

Naučme se z tohoto článku, co je aspirin užitečný pro vlasy, jak se používá při složení masky a zda existují jiné způsoby, jak ji použít.

Jak je aspirin užitečný pro vlasy

Je známo, že aspirin se skládá z kyseliny, která thins, změkčuje kapaliny. Ženy tuto vlastnost používají, pokud si musí umýt vlasy příliš tvrdou vodou. Masky vyrobené na jeho základě se vyznačují také změkčujícím účinkem, který vyhlazuje exponované vločky poškozených špiček.

Navíc aspirin má pro vlasy následující příznivé vlastnosti.

 1. Odstraňuje tukové prameny.
 2. Zvyšuje objem díky strukturální obnově vnější vrstvy.
 3. Podporuje zdravý lesk, hedvábnost a měkkost.
 4. Zabraňuje odlupování kůže, lupů.
 5. Obnovuje přirozený pigment, zdůrazňuje přirozený odstín.
 6. Eliminuje elektrifikaci.

Nejprve je použití aspirinu pro vlasy indikováno pro ty, kteří mají mastné prameny, stejně jako poškozené. Přidáním dodatečných složek do masky můžete zvýšit účinek aplikace kvůli jejich společnému působení.

Kontraindikace a bezpečnostní opatření

Vzhledem k tomu, že stále mluvíme o léčivém přípravku, musí být použito velmi opatrně.

 1. Nepoužívejte aspirin u žen během těhotenství a laktace, stejně jako u dětí.
 2. Zvláštní pozornost by měli být lidé, kteří mají problémy s srážením krve.
 3. Dalším rizikovým faktorem je individuální nesnášenlivost aspirinu.
 4. Je-li na hlavě zranění, je nutné aplikaci odložit.
 5. Ti, kteří si nedávno zbarvili vlasy, by měli vzít na vědomí, že kyselina acetylsalicylová může zesvětlit vlasy nebo dokonce zkazit její barvu.
 6. Aspirin podsuzhivaet trochu vlasy, takže jeho použití je vhodnější pro mastné prameny.

Kromě toho by lidé s citlivou kůží, nadměrnou křehkostí, suchými vlasy způsobenými vnitřními nemocemi měli upustit od užívání aspirinu.

Masky na bázi aspirinu

Existuje mnoho masky, které lze snadno připravit z improvizovaných prostředků, včetně použití aspirinu. Ale než je popíšeme, připomínáme potřebu předběžného testování možné alergické reakce. Chcete-li zkontrolovat, jak vaše tělo reaguje s aspirinem a dalšími součástmi masky, aplikujte připravený přípravek na kůži v oblasti kloubu lakta a počkejte 10 minut - pokud není zarudnutí, svědění, hoření, můžete bezpečně pokračovat v postupu.

Nejprve aplikujte masku na kořeny, masírujte pokožku a poté ji rozetřete po celé délce pramenů. Poté musíte pokrýt hlavu celofánním kloboukem nebo taškou a nahoře s něčím teplým. Pro další zahřívání můžete použít vysoušeč vlasů, který směruje proud horkého vzduchu přes látku a vytváří skleníkový efekt dovnitř - je tedy lepší, aby všechny ingredience odhalily své vlastnosti, vyživovaly si vlasy mikroelementy a vitamíny.

Aspirin Base Mask

Nejsnadnější způsob, jak používat kyselinu acetylsalicylovou pro vlasy, je ředit vodou.

 • 2-3 tablety aspirinu;
 • 50 ml vody.

Tablety rozdrtíme na prášek a zředíme ho teplou vodou. Nebo můžete vzít šumivý aspirin. Aplikujte na vlasy u kořenů masážními pohyby a pak pomocí štětce rozetřete po celé délce. Podržte po dobu 15-20 minut a poté se umyjte. Můžete vypláchnout bylinným odvarem.

Maska pro růst vlasů

Nedostatek výživy ovlivňuje růst vlasů. Odvar z kvasnic a heřmánek pomůže vyplnit nedostatek vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a aspirinu.

 • aspirin, 2-3 tablety;
 • nutriční kvasnice - 25 gramů;
 • odvar z květu heřmánku - 50 ml.

Aspirin rozpusťte v malém množství odtučněného heřmánku a poté přidáme kvasnice. Rozmícháme a trochu vařte. Výsledná směs je rovnoměrně rozložena na kořenech vlasů a po délce. Po půl hodině se umyjte.

Maska pro vypadávání vlasů

Tato kompozice je vhodná k podávání pramenů během změny sezón, kdy mnoho lidí má avitaminózu, což vede ke zvýšené ztrátě vlasů.

 • tableta aspirinu;
 • ester bergamotu - 5-6 kapek;
 • jednu lžíci lopuchového oleje.

Pokud máte velmi dlouhé prameny, měl by se počet komponentů zvýšit, dodržet stanovený poměr.

Tabletu rozdrtíme na prášek a mícháme s lehce zahřátým lopuchovým olejem a poté přidáme éter. Aplikujte výslednou kompozici na vlasy z kořenů a rozšiřujte je po celé délce. Po 30-40 minutách se umyjte.

Lupka masky

Hlavní příčinou lupů je porucha mazových žláz nebo vznik kvasinkové houby. Aspirin ve složení masky nebo jinými prostředky úspěšně bojuje se šupinovitou exfoliací pokožky hlavy. Ve prospěch této skutečnosti říká, že kyselina salicylová se často používá ve složení léků ze seborrhy jako prostředku k odlupování kůže.

Další složky se mohou lišit, ale princip je vždy stejný - aspirin se rozpouští v základně a aplikuje se na vlasy.

 • 2-3 tablety šumivého aspirinu;
 • Polovina šálku základny - odvar z dubové kůry, kopřivy, heřmánek, levandule, lopuchu nebo jiných bylin, které pomáhají bojovat proti lupům.

Tablety rozpusťte v základně, naneste na prameny, ponechte půl hodiny a pak se umyjte. Stojí za zmínku, že použití kyseliny acetylsalicylové pro vlasy jako součást jakýchkoli mask a jiných výrobků bude účinné proti lupům.

Výživná maska ​​s aspirinem a medem

Následující složení s přidáním medu pomůže obnovit vlasy, obnovit jejich lesk a objem.

 • 2-3 tablety aspirinu;
 • lžíce medu;
 • tolik vody.

Rozdrťte aspirin na prášek, rozpusťte v horké vodě a poté jej promíchejte s tekutým medem. Aplikujte na prameny a podržte po dobu 20-30 minut. Pokud máte normální nebo suché vlasy, můžete zvýšit složení přidáním lžíce olivového oleje a pro mastné vlasy - aloe šťáva.

Maska pro obnovu a objem vlasů

Následující maska ​​s aspirinem by měla lépe nepoužívat blondýnky, protože bezbarvá henna, která je součástí, může barvit blond vlasy a poskytnout jim nežádoucí odstín. Tmavé prameny se obnoví, vytvoří v nich bazální objem, posílí kůžičky, což přispívá k celkovému zlepšení a zlepšení vzhledu.

 • prášek z drcených dvou aspirinových tablet;
 • polévková lžíce s hromadou bezbarvé henny;
 • 2 polévkové lžíce. l olivový olej.

Kyselina acetylsalicylová a henna mají sušicí účinek, proto se k masce přidává olivový olej jako základ, protože je to nejlepší hydratační přípravek na vlasy.

Mícháme aspirinový prášek s ihnou, zředíme směs v olivovém oleji a necháme ho stát na teplém místě po dobu 15-20 minut. Aplikujte kompozici na vlasy, věnujte zvláštní pozornost kořenům a pak po celé délce pramenů. Zakryjte hlavu celofánním kloboukem a ručníkem nahoře. Chraňte masku 30-40 minut a poté ji umyjte.

Maska na vlasy

Používání aspirinu, takže vlasy svítí. Tento efekt lze však zvýšit přidáním komponentů masky se stejnými vlastnostmi.

 • 3 tablety aspirinu, rozemleté ​​na prášek;
 • čajová lžička mandlového oleje;
 • 1 polévková lžička. l tekutý med;
 • 50 ml teplé limonádové odvar;
 • 2-3 kapky esenciálního oleje z levandule.

Po smíchání ingrediencí naneste na kořeny vlasů a pak po celé délce. Zakryjte hlavu obalem a něco teplého, držte masku 15-20 minut a pak ji umyjte. Můžete vypláchnout zbytky odtučněného vápna.

Maska s aspirinem a kefír

Je známo, že s pomocí kefíru je možné doma navlhčit vlasy a zabránit vzniku rozštěpených konců. Pokud to víme, může být použita k vyrovnání sušicího účinku aspirinu v masce.

 • jedna tableta aspirinu;
 • dvě lžíce kefír.

Aplikujte směs na vlasy a poté je zakryjte obvyklým způsobem - filmem nebo celofánovým uzávěrem a teplem. Omyjte asi za půl hodiny. Pokud jsou prameny dlouhé, měly by se odpovídajícím způsobem zvýšit podíly složek. Chcete-li zvýšit hydratační účinek, můžete do masky přidat jedno kuřecí vejce a popřípadě i několik kapek svého oblíbeného esenciálního oleje.

Další způsoby, jak používat aspirin na vlasy

Kromě masky existují další metody použití aspirinu pro krásu a zdraví vlasů. Používáte kyselinu acetylsalicylovou, můžete je trochu osvětlit, přidat ji do odvarů pro oplachování nebo šampon a dokonce i vyčistit starou barvu. Zvažte zvlášť každý z nich.

Osvětlení

Je to spíše agresivní postup, protože kyselina acetylsalicylová má sušící účinek. Proto se nedoporučuje používat příliš často a na přirozeně suché vlasy. A také není nutné ukládat objasnění malovaných zámků, protože výsledek může být neočekávaný.

 • 8-10 tablety aspirinu;
 • půl šálku horké vody.

Pilulku do prášku a nalijte vroucí vodu, nechte vychladnout. Aplikujte na jednotlivé prameny nebo na celou délku. Držte se na hlavě 10-15 minut, aniž byste něco pokryli, a pak je umyjte. Doporučuje se aplikovat hydratační balzám po proceduře. Nenatilená kyselina acetylsalicylová může zesvětlit až 1-2 tóny.

Oplachování

Ti, kteří se nechtějí obtěžovat maskami, ale chtějí použít prospěšné vlastnosti aspirinu na vlasy, mohou jednoduše přidat 2-3 tablety zabalené do prášku do svého oblíbeného odvaru pro oplachování.

Například recept může být následující. Vařte lžíci farmaceutického heřmánek společně s práškem obsahujícím 2 až 3 tablety aspirinu. Nechte to vařit hodinu a poté po namáhání použijte k opláchnutí vlasů po šamponování.

Odstraňovač barvy

Pokud se potřebujete zbavit staré barvy vlasů, pak můžete použít aspirin.

 1. 5 - 6 tablet kyseliny acetylsalicylové se rozpustí v poloviční šálce horké vody.
 2. Trochu ochladit a aplikovat na prameny.
 3. Zakryjte hlavu víčkem nebo celofánním uzávěrem a nahoře ručníkem.
 4. Po 40 minutách opláchněte.
 5. Aplikujte balzám na vlasy.

Takže můžete nejen vypláchnout starou barvu, ale také se zbavit zeleného odstínu, který se objevil jako výsledek neúspěšných experimentů. Často se nedoporučuje opakovat postup, protože existuje možnost vysušit prameny. Měli byste se také snažit udržet roztok na pokožce hlavy co nejméně a jen na vlasy.

Přidejte aspirin do šamponu

Pravděpodobně nejpopulárnější a nejjednodušší způsob, jak používat aspirin na vlasy, je přidat do šamponu. Stačí, když přidáte prášek z jedné tablety do 10 ml čisticího prostředku, aby se zvýšil lesk vlasů, aby se dosáhlo objemu a snížil se obsah tuku.

Mnoho moderních šamponů však obsahuje agresivní chemikálie - sírany, parabeny, které v kombinaci s aspirinem budou mít negativní vliv na srst. Proto, aby nedošlo k poškození, musíte použít čistící prostředek bez těchto složek, a dokonce i lepší - použijte přírodní šampon, který si vyrobíte sám.

Při práci v kosmetických procedurách doma byste měli vždy vzít v úvahu individuální vlastnosti těla. Koneckonců, nikdo přesně neví, jak bude reagovat i na šampon, koupený v specializovaném obchodě. Aspirin může těžit z většiny lidí na vlasy, ale je to pro vás škodlivé. Proto byste neměli opakovat zde uvedené recepty, aniž byste nejprve zkontrolovali jejich účinek na malou oblast pokožky nebo vlasů. Buďte velice opatrní při bělení a vypláchnutí starého nátěru - nepřekračujte přidržení směsi na hlavě a zajistěte výživu pramenů balzámem nebo bylinkovým odvarováním po proceduře.

Aspirin na vlasy

Každá žena sní o hustých a dobře upravených vlasech. Při sledování luxusních kudrlinky jsou ženy připraveny uchýlit se ke všem postupům a trikům: kupují drahé masky a pravidelně chodí do salonů pro laminování nebo saturaci vlasů keratinem.

Moderní kosmetický průmysl vám umožňuje vybrat si z široké škály výrobků pro péči o vlasy. Výrobci různých masky, šampony a balzámy slibují neuvěřitelný výsledek doslova po prvním použití. V poslední době se stále více dívek obrací na recepty založené na přírodních olejích a dalších přísadách.

Použití aspirinu vám umožní udělat levné a efektivní masky.

Med, kefír, zakysaná smetana, černý chléb, čaj nebo žloutky jsou povoleny. Takové masky nevyžadují od vás mnoho úsilí a peněz a komponenty pro jejich vytvoření jsou vždy po ruce. Jedním z takových léků je prostý aspirin, známý také jako kyselina acetylsalicylová. V normálních časech se používá jako analgetikum a antipyretikum. Ale podívejme se, jak se aspirin používá v kosmetice a jaké problémy s vlasy lze vyřešit s pomocí!

Jaké problémy s vypadáním vlasů aspirin řeší?

Kyselina acetylsalicylová je vynikajícím nástrojem k obnově zdravých vlasů. Okamžitě udělejte rezervaci, že není schopen proniknout do struktury vlasů, ale má povrchní účinek. Dokonce i minimální působení na vnějším plášti vlasů je dostatečné pro dosažení zřetelného výsledku a dosáhne se doslova v několika dnech.

Mnoho krásných lidí ví, že užívání aspirinu pomáhá zlepšit vzhled vlasů v krátkém čase, a proto využívají své pozoruhodné vlastnosti před důležitými událostmi a vystoupením. Říká se, že majitel jedné z nejluxusnějších dutin v Hollywoodu, herečka Jennifer Aniston, se těší tomuto tajemství!

Tajemství luxusní hlavy vlasů Jennifer Aniston - aspirinové masky na vlasy

Doporučuje se užívat aspirin v případech, kdy potřebujete vyřešit jeden z těchto problémů:

 • obnovit přirozený světle hnědý nebo světlý odstín vlasů v případě, že jsou vystaveny chlorované vodě;
 • zbavit se lupin na mastných vlasech;
 • urychlí růst vlasů;
 • přidat hlavičku objemu vlasů;
 • dát vlasům lesk a obnovit bezvládné prameny;
 • snížit pokožku;
 • odstranění nadměrné elektrifikace vlasů;
 • snížení míry vypadávání vlasů.

Jak aspirin ovlivňuje vlasy?

Hlavním účinkem aspirinu je snížení obsahu tuku ve vlasech, což mu dává jemnost a lesk. Dlouhodobá expozice pomáhá přirozeně rozjasňovat vlákna světlé hnědé barvy, zatímco pokožku hlavy a vlasů může hodně vyschnout.

Praxe ukazuje, že kyselina acetylsalicylová je nejvhodnější pro použití na vlasy s hustou strukturou, náchylné k nadměrnému obsahu tuku - v tomto případě čistí vlasy měkkou a kudrlinky se stanou poslušnějšími a stanou se výrazným leskem. Dívky s křehkými a tenkými vlasy by se s tímto nástrojem měli pečovat opatrně, protože agresivní kyselina může jen zhoršit stávající problémy.

Aspirin pomáhá obnovit lesk vlasů a snížit jejich elektrifikaci.

Kdo je kontraindikován aspirinovými maskami?

Pokud používáte aspirin, nezapomeňte, že je to silná droga. Nepřehánějte a pečlivě dodržujte pokyny tak, aby se přínosy nezměnily. Základní pokyny pro použití aspirinu:

 • kyselina acetylsalicylová se nedoporučuje majitelům tenkých, vysušených a bělených vlasů, stejně jako těm, kteří mají velmi tvrdé a křehké vlasy. Kyselina bude ještě více sušit prameny a kůži hlavy. Ze stejného důvodu by měl být aspirin používán opatrně u dívek s citlivou kůží na hlavě. Ale pro ženy, jejichž vlasy jsou náchylné k tukům a rychle se stávají stale, aspirin může být opravdovým všelékem;
 • v žádném případě nepoužívejte aspirinové léky, jestliže trpíte projevy suché seborrhy, psoriázy nebo ekzému;
 • při přípravě přípravků s aspirinem přesně udržujte rozměry a v žádném případě znovu maskujte masku na vlasy, protože to může způsobit popáleniny kůže. Po použití masky opláchněte hlavu důkladně čistou vodou, dokud nebudou odstraněny všechny zbytky;
 • Před použitím konkrétní formulace otestujte léčbu aspirinem na malém zvlnění a ujistěte se, že nepoškodí;
 • u domácích receptů krásy je vhodný jakýkoli levný aspirin ve formě tablet bez ochranného pláště;
 • Neuchovávejte masky a šampony s aspirinem po dlouhou dobu a nezakládejte prostředky do budoucna - je lepší udělat masku nebo oplachovat v množství potřebném pouze pro jednu aplikaci.

Po těchto jednoduchých doporučeních vám pomůže vyhnout se zbytečným problémům a maximálním účinkům.

Nepoužívejte aspirin, jestliže máte suché a křehké vlasy.

Aspirinové recepty

Aspirin je všestranná složka, kterou lze přidat do šamponů, masky a kondicionéry. Hlavní věc - nezapojujte se do amatérské a přísně dodržujte proporce a dobu expozice kůže a vlasům. Zvažte nejoblíbenější a časově testované recepty založené na kyselině acetylsalicylové, které pomáhají s různými problémy s vlasy.

Kondicionéry

 • Kondicionér ze zeleného odstínu vlasů. Tento recept bude skutečnou spásou pro ty, kteří často navštěvují bazény s chlorovanou vodou, z nichž bělené vlasy často dostávají ošklivé zelené odstíny. Chcete-li obnovit barvu, pět tablet aspirinu rozdrtí a rozpustí se v 500 mililitrech teplé vody. Roztok rozetřete po celé délce vlasů a podržte po dobu 5 minut a důkladně opláchněte teplou vodou.
 • Shine Rinse. 2 tablety kyseliny acetylsalicylové se rozpustí v 0,5 litru teplé vody. Oplachovací prostředek doporučujeme nejvýše dvakrát týdně po pravidelném šamponování s vhodným šamponem. Po 2-3 procedurách budou vlasy měkčí a poslušnější a vlasy budou lesk a hladkost.
 • Rinser pro lesklé blond vlasy. Připravte odvar ze tří polévkových lžic heřmánek nebo suchých petrželových listů, naplněných na litr horké vody. Pound 3 tablety aspirinu, promíchejte připravený odvar a opláchněte vlasy po umytí šamponem.

Aspirin v šamponech

 • Šampon pro lesk a hedvábnost. Aspirin přidaný do šamponu je vhodný pro téměř všechny typy vlasů, s výjimkou těch nejsuchých, křehkých a oslabených. Pro přípravu přípravku rozetřete 2 tablety aspirinu a přidejte prášek do 1,5 l polštáře pravidelného šamponu. Kompozice by měla pěnu na vlasy a po jedné minutě je opláchnout teplou vodou.
 • Šampon proti lupům. K boji s touto nepříjemnou chorobou se podaří nasadit směs dvou blbých tablet aspirinu a 1 polévkové lžíce šamponu. Rozdělte směs důkladně na vlasy a pokožku hlavy, podržte po dobu 7 minut a poté opláchněte vodou. Použití tohoto šamponu by nemělo trvat déle než jednou za 7 až 8 dní.

Masky na bázi aspirinu

 • Maska s medem a aspirinem. Recepty, které jsou vhodné pro blondýnky a blondýnky: obnovují barvu vlasů, dodávají jim zvláštní lesk, zvyšují objem stohu. Pro přípravu směsi budete potřebovat 8 kapek kyseliny acetylsalicylové, sklenici teplé vody a ½ polévkové lžíce medu. Masová směs, až do uniformy a rozložit po celé délce vlasů, nezapomínejte na kořenovou zónu. Nechte 15 minut a důkladně opláchněte teplou vodou.
 • Maska ze zvýšeného tuku. Pound 5 tablet aspirinu, smícháme s jedním z nich, přidáme kefír (1/2 litru) zahřátý ve vodní lázni. Aplikujte na čisté vlasy po dobu 12-15 minut, poté důkladně opláchněte vlažnou vodou.
 • Vitamínová maska ​​pro všechny typy vlasů. Pro majitele tmavých vlasů bude jako základna potřebovat černý čaj a pro holčičky - zelený čaj (1 čajová lžička suchých listů). V infúzních a filtrovaných čajových lístcích smíchejte 5 drcených tablet aspirinu, 4 kapky tekutého vitaminu A a 5 kapek vitaminu E, pár polévkových lžiček medu a 20 ml čerstvě vymačkané rajčatové šťávy, hrozny a řepy. Míchat a aplikovat na vlasy, pak nechat masku na 15 minut.
 • Maska s oleji pro poškozené vlasy. Přidejte pět tablet aspirinu, přidejte 9 kapek mandlí a 4 kapky levandule. Můžete použít libovolný z vašich oblíbených olejů. Hmotnost platí pro vlasy, které se šíří po celé délce. Vyvarujte se suchých konců. Masírujte hlavu po dobu 15 minut, poté masku opláchněte a vlasy navlhčete balzámem.
 • Maska pro hlasitost. Rozpusťte 5 tablet kyseliny acetylsalicylové ve 100 mililitrech teplé vody, promíchejte 6 kapek olivového oleje, ošetřete pokožku hlavy a nasypte na vlasy. Nechte působit po dobu 15 minut, jemně masírujte hlavu a poté opláchněte vodou. Proveďte proceduru s tréninkem 4 sessions, ale ne více než 1krát za 8 dní.
 • Maska pro objem s žloutkami. Zlepte žloutek obou vajíček, přidáním 4 drcených tablet kyseliny acetylsalicylové. Rozložte hmotu po celé délce vlasů a nechte 10 minut. Opláchněte vlasy teplou vodou a opláchněte vlakem.
Experimentujte s maskami přidáním různých složek do aspirinu.

Aspirin pro mytí neúspěšného zbarvení

Kyselina acetylsalicylová je vynikajícím nástrojem, který vám pomůže zbavit se neúspěšné barvy vlasů. Pokud jste úplně nespokojeni s výsledným odstínem po barvení přírodních vlasů, rozemletete 5 tablet léčiva na prášek, rozpusťte ohřátou vodu ve sklenici a rozdělte prostředek co možná nejrovnoměrněji na vlasy.

Na kořeny je nutné použít strukturu za 25 minut. Nasaďte plastový uzávěr a zakryjte hlavu ručníkem a nechte 5 minut aspirin. Po omytí budete moci vychutnat si přirozené barvy. Upozornění: Tento recept nepomáhá zcela vymýtit tmavou barvu! Navíc je poměrně agresivní, proto je vhodný pouze pro výjimečné případy.

Recept na osvětlení vlasů

Blondýny, kteří chtějí získat nejjemnější odstín, už dlouho vědí tajemství ve formě tablet s kyselinou acetylsalicylovou. Nicméně, takový nástroj je vhodný pouze pro ty, kteří mají vlasy, které jsou náchylné k vysokému obsahu tuku. Více než tři tóny nebudou objasněny - proto tato metoda nebude fungovat pro ženy s hnědými vlasy a brunetky. Kontraindikace zahrnují těhotenství, kojení a suché, slabé vlasy.

Pro přípravu finančních prostředků bude zapotřebí 10 tablet aspirinu, které se buší a zředí 200 ml ohřáté vody. Hmotnost platí pro čisté vlasy a držte je 20 minut. Toto by mělo být provedeno každé dva dny, po 15-20 postupech.

Pomocou aspirinu můžete zvlnit kudrlinky bez nadměrné chemie.

Masáž s aspirinem stimuluje růst vlasů

Masáž hlavy je vynikajícím postupem pro aktivaci růstu vlasů a masáž s aspirinem vám pomůže dosáhnout požadované délky ještě rychleji! Postupujte tak, že do prášku vložte 3 aspirinové tablety, pak udělejte 5 minutovou masáž pokožky hlavy a aktivním protřepáním prášku do kořenů. Po masážních manipulacích musí být zbytky produktu omyty vodou a šamponem. Recept je nutné aplikovat složitým způsobem - jednou za osmi dny, po 4-5 sezeních. Po uplynutí měsíce a půl.

Aspirinová komprese pro plešatost

Problém částečné nebo ohniskové alopecie je účinně řešen aspirinem. Pro tento postup budete potřebovat sterilní gázu namočenou v roztoku 5 tablet aspirinu a 100 ml destilované vody, která se zahřeje na pokojovou teplotu. Komprese se aplikují po dobu 10 minut ne více než 1 krát za 7 dní. Provádějte kurz po celý měsíc.

Elektrický sprej na vlasy

Zbavte se elektrifikace pomůže následující sprej: v láhvi, vybavené sprejem, nalijte půl litru čisté vody, která rozpustí 5 tablet aspirinu. Před tím, než začnete stylovat, postříkejte vlasy makeupem.

Pro Více Informací O Suché Vlasy