logo

Večerní účesy. Možnosti fotografií pro dlouhé, střední a krátké vlasy

Krásně vybrané večerní účes dělá náš obraz kompletní a harmonický, zdůrazňující individualitu. Koneckonců, bez ohledu na make-up nebo šaty, pokud nejsou vlasy položeny, okamžitě zkazí celý obraz. Žena bez vlasového stylingu je jako obrázek bez rámu...

Při výběru účesu je důležité zvážit délku vlasů, strukturu a událost, kterou se chystáte.

Večerní účes pro dlouhé vlasy

A tak dlouhé vlasy umožňují dělat téměř jakýkoli účes, mohou to být krásné velké kudrlinky na volných vlasech, všechny varianty sbíraných vlasů a neuvěřitelné tkaní.

Nejlepší způsob, jak růst a krása vlasy přečtěte si více.

Je důležité zvážit při stylování dlouhých vlasů:

 • pokud máte přímé vlasy od přírody, pak jejich kudrlinky není nejlepší nápad, protože nemohou trvat celý večer.
 • pokud jsou vlasy těžké, měli byste odmítnout vysoké účesy, protože styling nemůže odolat závažnosti vlasů.
 • pokud jsou vlasy tenké a řídké z přírody, můžete použít přídavné nitě pro přidání objemu a vytvoření různých vazeb.
 • Používáte-li při vytváření účesu kolečko, plochou žehličku nebo jiné termo zařízení, ujistěte se, že používáte termální ochranu vlasů a je lepší, pokud je profesionální.

Krok za krokem vytváření účesů pro dlouhé vlasy vám pomůže udělat si vlasy doma.

Večerní účesy pro střední vlasy

Střední-dlouhé vlasy jsou výrazně přizpůsobitelné stylu, můžete si s nimi udělat nějaký účes, v závislosti na vašich preferencích a fantazii.

Neexistuje žádný dokonalý účes, a dokonce i módní trendy nejsou vhodné pro každého, při výběru účesu, začít z vašeho úplného obrazu a počátečního účesu, a také vás pohodlně s tímto účesem. Na vícevrstvý účes (kaskáda), retro účesy vypadají dobře, kudrlinky jsou zdviženy pomocí vlasů. Na vlasy o stejné délce, volumetrické účesy a různé tkané vazby vypadají dobře. Vysoké trsy také vypadají nejlépe na středně dlouhé vlasy.

Večerní účes pro krátké vlasy: klasický bob, bob bob, prodloužený bob

Večerní účes pro krátké vlasy nevyžaduje tolik času, jako na dlouhé. Střih bob-čtverec nebo podlouhlý čtverec, který je dnes velmi populární fit jen pár kroků. Současně mohou existovat jak ideálně rovné vlasy, tak snadná nedbalost. Chcete-li, aby účes elegantnější, můžete použít šperky, vlasy, čelenky.

Nejjednodušší, stylový a módní účes na náměstí:

 1. Na umývaných a vlhkých vlasech naneste malou pěnu a vysušte vlasy s hlavou dolů, abyste získali lepší objem.
 2. Natočte prameny s kroužením nebo žehlení z obličeje.
 3. Pak snižte hlavu vlasy dolů a hřebente si vlasy trochu kudrnatými vlasy, dávejte do vlasů objem a lehkou nedbalost, můžete posypat malým lakem.

Sváteční účesy se shromážděnými vlasy

Účesy se shromážděnými vlasy jsou nejvhodnější pro dlouhé večerní šaty a různé šperky, tento účes otevírá krk, ramena a vytváří obraz ženský. A samozřejmě, nejoblíbenější účes je spousta, může být: vysoká, nízká nebo boční, může být provedena na rovné a kudrnaté vlasy.

Níže jsou vybrány stylové fotografie různých možností paprsku:

Večerní účes: velká svazka

Vysoká hýčka vypadá skvěle na středně dlouhých vlasech, abyste vytvořili takový účes, musíte zkroucit vlasy a udělat bouffant, abyste do účesu přidali objem a lehkost, pro ženskou podobu obrazu můžete nechat pár pramenů, které by mohly zakrýt tvář.

Účes "nízký paprsek"

Nízká buchta je jedním z nejoblíbenějších účesů mezi nevěsty, téměř každá pátá nevěsta si vybírá účes s různými variacemi.

Večerní účesy s kudrlinky

Kudrlinky, kudrlinky tvoří ženu velmi krásnou a ženskou, navíc muži prostě obdivují objemné kudrnaté vlasy. Takže toto je výhoda pro každou slavnostní událost, zvláště pokud nemáte čas na vytvoření složitého stylu. Zbývá jen experimentovat s typy a velikostí kudrlin.

Večerní účes se shromážděnými vlasy

Kdo říkal, že ocas nemůže být večerní? To je jeden z nejoblíbenějších účesů hollywoodských hvězd pro červený koberec. Nízké a vysoké chvosty s lehkou nedbalostí zapadají do jakéhokoliv obrazu.

Večerní účes pro uvolněné vlasy

Máte-li krásné, zdravé vlasy, můžete si lehce vytvořit styl na uvolněných vlasech, vytvářet světlé vlny nebo dokonale hladké vlasy. Můžete udělat velké kudrlinky a rozkrojení na boku, tento účes bude obraz elegantní a rafinované.

Pokud se rozhodnete narovnat vlasy, dělení se nejlépe provádí uprostřed, proto budete potřebovat tepelnou ochranu a žehličku.

Večerní účesy: foto

Nabízíme výběr stylových a trendových večerních účesů pro různé typy vlasů.

Krásné večerní účesy pro střední vlasy

Pro každou ženu je účast na gala veletrhu zásadní událostí. Je důležité plně připravit, vybrat neodolatelné šaty a dělat kvalitní make-up. Nedílnou součástí ženského obrazu je krásný večerní účes. Je nutné nejen zvolit nejlepší možnost, ale také zvládnout, pokud to bude nutné, to udělat sami.

Jak si vybrat večerní účes

Výběr účesu není vždy jen věc chuti. Nemůžete najít perfektní večerní účes pro střední vlasy, zaměřené pouze na osobní preference a chutě. Stejný styl vypadá zcela odlišně na různých typech vlasů. Konečný výsledek může být ovlivněn takovými faktory, jako je:

 • struktura vlasů;
 • tloušťka;
 • hustota;
 • barva;
 • přítomnost šedých vlasů.

Kromě vlastností vlasů při výběru účesů musíte zvážit typ osoby. Styl by měl jemně zdůraznit výhody a skrýt nevýhody.

S oválnou tváří má žena úplnou svobodu při výběru účesu. Tento typ bude vyhovovat téměř jakémukoliv tvaru a stylu. Dámy s kulatým obličejem, je důležité opustit přítomnost třesků, zejména rovných. Šikmé nebo kaskádovité tresky jsou povoleny. Při provádění účesů je důležité přidat objem na hlavu.

U žen s čtvercovou tváří je vhodné zvolit účesy s asymetrií. Neměly by být žádné oddíly. Takové účesové prvky budou vypadat dobře:

 • vlny;
 • kudrlinky;
 • bazální bouffant.

Pokud je obličej trojúhelníkový nebo kosočtverečný, měli byste se vyhnout těžkým širokým třeskům. Neotáčejte boční prameny. Musí upravit tvar obličeje v lícní kosti.

Ženy s obdélníkovou tváří je lepší opustit vysokou korunu. Povolené jsou bangy, které pokrývají většinu čela. Bude vizuálně snížit výšku obličeje a poskytne ženskost.

Je také důležité vzít v úvahu styl, který byl vybrán pro oslavu svátků. Večerní účes pro střední vlasy by měl být kombinován s oblečením a měl by být vhodný.

Lehké a jednoduché večerní účesy pro střední vlasy

Nemyslete si, že nádherné večerní účesy pro střední vlasy lze získat pouze v kadeřnickém křesle. S přihlédnutím k našim doporučením si můžete vytvořit svůj vlastní jedinečný styl s vlastními rukama!

Účes "Jemná vlna" to udělejte sami

K provádění vlasů "jemná vlna" bude vyžadovat následující nástroje:

 • rovný hřeben;
 • shpikul;
 • curling iron;
 • vlasová kravata;
 • knoflíky.

Bude to pohodlnější, pokud budou všechny manipulace prováděny před zrcadlem.

 1. Oddělte vlasy "od ucha k uchu korunkou" a opravte.
 2. Zkrutkujte hlavní část vlasů.
 3. Upevněte vlasy na zadní straně hlavy gumovou páskou a položte ji krásně.
 4. Natočení oddělené zóny vlasů v přední části.
 5. Každý pramen je krásně položen a zajištěn zezadu do výsledného válečku.

Vlasy musí být fixovány lakem. Můžete ozdobit knoflíky s kamenem, pokud to znamená oblečení. Pokud dojde k třesku, musí být vyrovnán a položen.

Vlasy "hollywoodské kudrlinky" za 15 minut

Nejjednodušší možností pro večerní účesy pro střední vlasy budou hollywoodské kudrlinky. Mohou být provedeny jak pomocí curlingu, tak i z termo-natáčení. Vlasy by měly být přišroubovány k lehkému zvlnění, které by mělo tvar rukou. Měla by být jemná vlna, rostoucí blíž k cíli.

Večerní účesy na středně dlouhé vlasy s třeskem

Ženy s dlouhými šikmými třásněmi se hodí pro účesy, což znamená, že se na hlavě objevují vlasy s tvorbou objemu na koruně. V takových stylech se obvykle třásly narovnávají a uvolňují se na obličej. Účes vypadá obzvláště krásně na světle nebo melirovannyh vlasy.

Hair "Snail" s vlnou v retro stylu

Na zadní straně hlavy se provádí bouffant. Celý objem vlasů je přesměrován na stranu a fixován neviditelným. Pramínky jsou úhledně zastrčené a zapadají. Aby bylo dosaženo hladkosti, poslední kudrlinky jsou vyčesané s kameronem a pevné.

Bangs v tomto účesu lze vyjádřit ve stylu 60. let pomocí vlnové techniky. Existuje horká a studená metoda vytváření položky. Vlasy jsou vyloženy hřebenem a fixovaným gelem nebo lakem. Vlna je vhodná pro každou tloušťku vlasů. Pokud se jedná o tenké a řídké vlasy, předtím, než položíte třesky, může být pramen připravován navíjením curlingem nebo železem.

Účes "Hladký paprsek"

Vlasy se shromažďují v kosti. Pokud není hustota příliš velká, můžete zvýšit hlasitost pomocí speciálních pryžových pásů. Pásky obalené kolem dásní a upevněny.

Máte-li vysoký účes a vlasy jsou přísně vyhlazeny, mohou se třpytí i vyžehlit a upevnit podél stylové linie. To se provádí se svorkami zasunutými vertikálně. Po upevnění laku je nástroj opatrně odstraněn.

Večerní účesy bez bobů

Chcete-li vytvořit další snímek, musíte si zakoupit speciální kolečka.

Vlasy "měkké kudrlinky"

Účes vypadá velmi jemně a krásně na každém vlasu. Vytvořte nejvhodnější kolečka se suchými zuby.

 1. Vlasy jsou rozděleny do zón.
 2. Cheat se provádí na mírně navlhčených pramenech.
 3. Nejdříve je třeba vyřešit dolní prameny a postupně se zvedat k koruně.
 4. S pomocí vysoušeče vlasů by se měly zkroucené vlasy sušit a zahřát.
 5. O hodinu později vyjměte kolečka.
 6. Chraňte vlasy hřebenem s řídkými zuby.
 7. Fixujte lak.

Vlasy "Chody s postrojem" za 10 minut

Můžete udělat další účes "Tašky se svazkem", ve kterém budou všechny vlasy hravě shromážděny na zadní straně hlavy.

 1. Hlava by měla být rozdělena přímou částí do dvou zón.
 2. Na zadní straně hlavy jsou 2 ocasy.
 3. Dělení je hladké a lakované.
 4. Každý ocas je zkroucený lanem.
 5. Oba prameny jsou propletené a upevněny pomocí čepů.

Vlasy jsou připravené. Velmi jednoduchá, ale efektivní volba.

Večerní účesy: s tkaní, s kosou na střední srsti

Prvky tkaní v účesu vždy vytvářejí eleganci a luxusní efekt. Ačkoli není vždy snadné spléknout splétání, udržet její rozměry, cvičit trochu, to bude fungovat.

Vlasy "francouzské splétané ozdoby"

Šipka pletená jedním sběrem vypadá působivě. Tkaní začínají chrámem. Při každém otáčení z obličeje je zvednut další pramen. Tato manipulace může být provedena na jedné straně obličeje nebo obojí. Konec opletu je pevný a zbývající vlasy jsou překrásně skládané.

Účes "Elegantní košík"

Pokud se přizpůsobíte, můžete vytvořit "koš". Toto tkaní zahrnuje zavedení všech vlasů na hlavě v jednom opletu. Potřebujete začít tkát z vrcholu hlavy. Pásky jsou zvednuty ze dvou stran. Weave jde do spirály. Velmi krásně, tento typ tkaní vypadá na bělené vlasy s regrown kořeny.

Účes "Objem francouzské prýmky"

Chcete-li dodat eleganci do pletených pletenin, můžete trochu natáhnout jednotlivé prameny. Pokud to uděláte rovnoměrně, bude to velmi pěkně a znatelně přidat objem.

Večerní účesy pro střední vlasy

Po přidělení trochu času můžete vytvořit vlastní styl s vlastními rukama.

Vlasy "Bow"

Původně vypadala vlasy "Bow".

 1. Provedl bazální pilulku na koruně.
 2. Hroty pramenů se zkroucily.
 3. Objem vlasů je pečlivě česán, takže česání není vidět.
 4. Všechny vlasy se shromažďují v ocase, zatímco je důležité zachovat výsledný objem.
 5. Chvost je složen na polovinu a ze zbývajících vlasů je luk.

Účes "Knot" na střední srsti

Tento účes lze provést fleecem a curlingem.

 1. Korunka česaná.
 2. Celý objem vlasů je rozdělen na dvě.
 3. Uzel je vázán, kde jedna část vlasů zůstává nahoře a druhá ve spodní části.
 4. S pomocí curlingových vlasů se nosí a skládá.
 5. Všechno je fixováno čepy a lakem.

Účes je vhodný pro slavnostní večery. Bude vhodné podívat se s oblečením s otevřenou zádí.

Večerní účes s kudrnatými vlasy

V závislosti na události si můžete vybrat ten správný účes.

Vlasy "malé kudrlinky"

Kudrlinky jsou vždy v módě. Před provedením vlasů by měly být vlasy chráněny speciálním olejem.

 1. Celý objem vlasů je navinut na tenké kadeře.
 2. Horní část hlavy lehce česaná a lakovaná.
 3. S pomocí rukou jsou vlasy položeny nahoře a pevné.
 4. Tylová zóna vlasů se zvedá a zašroubuje kolíky.

Vlasy "Curl of Passion"

S prvky kudrlinky můžete provádět vysoký účes, kde je celý objem vlasů umístěn na horní části hlavy a zadní části hlavy. Pouze přední prameny, které jsou navíjeny křivkou, zůstávají volné. Tento účes je velmi romantický a elegantní. Ideální pro stolování v restauraci nebo návštěvu divadla.

Večerní účes na boku se středně dlouhými vlasy

Účesy s vlasy na straně vypadají velmi originálně a elegantně.

Účes "Romantické kudrlinky s tkaní"

Můžete zkusit další možnost.

 1. Z chrámových řas vyčnívá vnější proužek se dvěma kufry.
 2. Vlasy pod rameny se zkřivily.
 3. Postupně se celý objem vlasů vejde do tlustého opletení.
 4. Konec je pevný a zbývající délka pramenu je navinutá.
 5. Pomocí prstů byste měli každou otočku opletu lehce vytažení.

Výsledkem je obrovský účes na boku.

Účes "Side French"

Tento účes může být proveden, ale nekroutit prameny na curlingu. Omotávka není tkaná, ale klasickým způsobem, velmi pečlivě, s jasnými snímači. Značka pro šplhání - polovina hlavy. Chyť na jedné straně je delší než druhá. Chvost je svázána s krásnou gumičkou s ozdobami. Potom se prameny trochu roztahují. Tažení by mělo začínat se základnou švů. Je důležité zpracovat každý obrat.

Účes bude velmi krásný, pokud nebudete spěchat a klidně provádět každý krok. Pak bude každý slavnostní večer nezapomenutelný.

Účesy pro střední vlasy: dovolená, večer a každodenní (více než 200 fotografií + videa)

Nepochybně nejoblíbenější délka vlasů je v současné době průměrná délka. Je velmi všestranná. Koneckonců, můžete rozpustit vlasy a shromáždit je v elegantním a krásném vlasu, aby nedošlo k narušení práce. Bohužel neexistuje jasná definice průměrné délky vlasů. Někdo si myslí, že je to délka na rameni, a pro někoho, kdo má dlouhé vlasy, je považován za pasák a vše, co je vyšší, je považováno za střední. Ve většině případů se průměrná délka nazývá vlasy, které se dostanou k ramenům, ale nepadají pod lopatky. A samozřejmě, pro takovou univerzální délku existuje obrovské množství krásných a zároveň jednoduchých každodenních účesů, stejně jako složitější, slavnostní a večerní styling.

Účesy pro každý den pro střední vlasy

Každodenní účes pro střední vlasy by měl být elegantní a jednoduchý v designu. Může to být objemový svazek, krásný koš, neobvyklý ocas nebo tkaní. Každopádně, každý den pracovat, neměli byste strávit spoustu času tím, že vytvoříte krásný a čistý obraz. Koneckonců, více než cokoli jiného, ​​chci spát trochu déle ráno, ale ne se zabývat položením. Níže uvedené účesy se provádějí během několika minut a výsledek je úžasný.

"Košík" pletenin pro střední srst

Pro vytvoření tohoto účesu potřebujeme:

 • neviditelný;
 • vlasová kravata;
 • vlasové nebo vlasové spony;
 • štětec

Nejprve musíte rozdělit vlasy na dvě stejné části. Chcete-li to provést, držte hřeben s ostrým hrotem uprostřed hlavy od jednoho ucha k druhému. Upevněte horní část vlasů gumičkou. Začneme jemně sbírat vlasy z obličeje, otáčet je do jakési vlajky a zavřít náš ocas. Na druhou stranu děláme totéž. Opravujeme špičky vlajky flagella, trochu se uvolníme, abychom získali objem vlasů. Pak jděte na dno vlasů. Také shromažďujeme vlasy z jedné strany a otáčíme je šňůrkou, upevňujeme je neviditelnou. Podobně shromažďujte druhou stranu. Také jsme jemně trochu spodní část našeho koše. Fix vlasy účes. Ve středu koše můžete vložit krásnou výzdobu. Tento účes se provádí velmi rychle, ale vypadá velkolepě a současně elegantní.

Chůze dovnitř na střední vlasy

Tento účes je jen vůdce všech účesů pro střední vlasy. Trvá méně než dvě minuty k vytvoření. A vypadá to velmi krásně. Takže nejprve shromažďujeme vlasy v normálním ocasu a svázáme je gumičkou. Poté lehce dolížíme dásně dolů a vytvoříme malou díru, kde budeme otáčet ocasem. Střih je připraven! Pokud nejste spokojeni s uvolněnými vlasy, mohou být uklizeni úhledně v hrnci s pomocí vlásenky nebo "kraba".

Příležitostné "shell" na průměrné srsti

Chcete-li vytvořit tento krásný účes, potřebujeme:

 • vlasová kravata;
 • knoflíky a neviditelné.

Pro začátek jsme se drželi za obvyklým ocasem. My to trochu rozpustí. Vytvoříme malou depresi uvnitř ocasu a jemně zabalíme zbývající vlasy dovnitř. Měli byste mít balíček ve formě oválné. Máte-li tenké vlasy, pak na začátek můžete mít nahoře malé fleece. Nedělejte si starosti, pokud během vytváření paprsku vypadne část vlasů trochu. Stačí je otočit pomocí curlingu a romantiky obrazu, který jste poskytli.

Navíc, tento účes může být také doplněn ornamenty, nebo vytvořit dekor vlasů. Abychom to udělali, když jsme vázali ocas, necháme to na každé straně. Po vytvoření svazku vytvoříme svazky a otočíme je křížem, jako kdyby jsme našli náš balík.

Jednoduchý příležitostný účes z nodulů pro střední vlasy

Tento jednoduchý a zároveň neobvyklý účes bude vyhovovat oba majitelé silných a tenkých vlasů. Pokud máte tenké vlasy, pak před vytvořením takového účesu se doporučuje udělat trochu bouffant na vrcholu hlavy, aby se dosáhlo objemu vlasů. Takže, jděte přímo k vytvoření účesu. Abychom to udělali, vezmeme si z obličeje malý prvek a vytvoříme uzel uprostřed tyče. Opravte ho a pokračujte dalším krokem. Tímto způsobem můžete vytvořit 4-5 uzlů, v závislosti na tloušťce vlasů a tloušťce pramenů. Zbývající vlasy se shromažďují pod ocasem a ocas se pečlivě ukrývá pod výslednými uzly. Takže budete mít velmi krásný a neobvyklý sestavený styling.

DŮLEŽITÉ! Než vytvoříte nějaký účes, použijte speciální fixační nástroje, které netvoří vlasy těžší. S jeho pomocí bude účes trvat od rána do noci, téměř ve skutečném stavu. Může to být pěna, pěna nebo sprej.

Účesy používající pletení pro střední vlasy

No, kam to bez oblíbeného tkaní každého. Využijte majitele středně dlouhých vlasů, můžete použít téměř celou řadu možností pro pletené účesy. No, mluvit o obvyklých spikeletech a copách není příliš zajímavé, takže se podívejme na možnosti neobvyklých účesů s tkaní.

Tak, abychom vytvořili tento trochu extravagantní účes, potřebujeme:

 • stylingový agent;
 • vlasové kravaty;
 • hřeben-odnoryadka a trochu trpělivosti.

Začneme tím, že si vlasy dobře vyřezáme, rozdělíme je uprostřed a posypeme je trochou stylingového agenta. Poté začneme tkát pleteninu z krku na korunu. Ano, ano, v tomto případě je pletenina tkaná opačným směrem. Zpočátku se proces může zdát velmi obtížný a dlouhý, ale věřte mi, že tomu tak není. Je třeba se trochu přizpůsobit a dostanete to za pár minut. Tímto způsobem budeme oplety splétány tímto způsobem ze dvou stran, přibližně trochu pod korunu. Pro ty, kteří milují účesy vyšší, můžete splétat a vyšší. Nahoře jen vázáním ocasu spolu s našimi prýmky. Hroty ocasu lze zašroubovat tak, aby se nezavázaly, ale můžete je nechat tak, jak je.

Níže jsou uvedeny další příklady každodenních účesů, které jsou založeny na tkaní a zajímavých variacích každodenních vzorů pro střední vlasy.

Svátky a večerní účesy pro střední vlasy

Jakákoliv oslava pro ženy je důvodem k tomu, aby se ukázala ve své slávě. Dámy zpravidla přemýšlejí nad každým detailem jejich obrazu v předstihu: šaty, boty, doplňky, make-up a samozřejmě účes také nezmizí. Hlavním pravidlem jakéhokoli večerního a slavnostního účesu je, že by měl být dlouho uchováván a zachovávat jeho původní vzhled. Kromě toho by měl být večerní účes ideální pro obraz a doplnit jej. Nemusí být superkomplexní a komplikovaná, spíše by měla být čistá a ženská a samozřejmě zdůrazňovat vaše ctnosti.

Většina žen při vytváření večerních nebo slavnostních účesů se obrací na profesionály. To je samozřejmě správná akce. Obraz vašeho svátku je lepší svěřit vyškolené osobě. Pokud však máte čas, energii a touhu, můžete si doma vytvořit krásný večerní účes s vlastními rukama. Níže je pár nápadů.

Klasický slavnostní účes v retro stylu

Chcete-li vytvořit tento účes, potřebujeme:

 • knoflíky;
 • neviditelný;
 • vlasový válec;
 • hřeben s ostrým hrotem;
 • kolečka nebo kleště.

Chcete-li začít, vyberte malý obdélník vlasů v parietální oblasti a rozdělte se. Zajistěte jej pomocí klipu nebo pryžové pásky. Poté zbavíme zbývajících vlasů na jedné straně (která nehraje určitou roli, vyberte pro sebe ten nejvýhodnější). Po všechny vlasy byly na stejné straně, vytvořte rám našeho účesu. Chcete-li to provést, ukradíme linku mírně od středu hlavy s neviditelným. Poté na výsledném rámu Invisibles fixujeme válec pomocí čepů a Invisibles. Váleček by měl být velmi dobře uchycen, protože je na tom, že se náš účes bude konat celý večer. Pak začneme zabalit vlasy. K tomu je jemně, v malém pramenu, oddělíme od celkové hmotnosti vlasů a štětíme na válec a zakryjeme jej. Na druhé straně válečku připojíme prvek stealth. Zbylé vlasy stejným způsobem jemně česání na válec a také upevněte neviditelné. Obrátili jsme se na vlasy, které jsme původně identifikovali. Zkombinovali jsme je, rozdělili je na tři prameny a navíjeli je pomocí kadeřavého železa nebo kleští. První pramen, trochu kartáčujte kolem kořene a kartáčujte ji ve směru válce. Tuto kladku položíme na válec ve formě světelné vlny a zajistíme ji kolíky. Pokračujeme k druhému pořadí. Stejně tak mírně pokořujeme na objem a položíme jej na válec. Nezapomeňte na fixaci našich vlasů lakem. Dále rozdělíme další část na tři části a zdobíme vlasy, střídavě položíme každé vlákno ve formě vlny.

Večerní účes "loď" pro střední vlasy

Další poměrně jednoduché, ale zároveň velmi efektivní možnosti účesů. Pro jeho vytvoření potřebujeme:

 • knoflíky;
 • neviditelný;
 • několik malých vlasových vazeb (asi 5-6 kusů);
 • curlingové žehličky nebo kolečka;
 • prostředky pro upevnění.

Takže na začátku si vybíráme malý prvek na samotném čele a my ho vyčesáváme. Zajistěte gumu a nechte ji. Následně, střídavě od čela k krku, pokoříme malé prameny na každé straně a shromažďujeme ocas uprostřed hlavy. Tak byste měli mít nějaký Mohawk 5-6 ocasů. Poté zašpiníme každý ocas pomocí curlingového železa. Můžete také použít kolečka. Dále tvoříme kudrliny a kudrliny v blízkosti každého ocasu. Úhledný fix všechno s vlasy, stealth a lak na vlasy. Když jsme v blízkosti každého ocasu utvořili kudrlinky, mírně stoupáme náš mohawk. Opravte lak znovu. Tento účes je krásně zdobený čepy s korálky nebo kamienky. Tento účes je ideální pro šaty na podlahu.

Večerní účes krok za krokem, 200 fotek

Na slavnostní události, oslavě nebo romantickém večeru chceme vypadat zvláště krásně. Z tohoto důvodu obvykle pozorně přemýšlíme obrazem shora dolů, výběr šatů, obuvi, šperků je důležitý, ale jedním z nejdůležitějších prvků obrazu je účes. Večerní účesy se vyznačují elegancí, elegancí a krásou.

Existuje mnoho večerních účesů, výběr účesů pro večer závisí na mnoha faktorech, jako je délka vlasů, druh oblečení, formát události a jen na základě osobní preference.

Večerní účes pro dlouhé vlasy

Večerní účesy pro dlouhé vlasy se vyznačují zvláštní odrůdou, protože dlouhé vlasy vám umožňují dělat nejzajímavější a nejsložitější účesy. Mohou to být krásné velké kudrlinky, spadající na ramena, účesy s různými copánky, krásně sebrané vlasy.

Pokud si vyberete sbírané vlasy a svazky, je lepší dát přednost. nízká poloha vlasů. Například banda vypadá velmi elegantně ze strany.

V tom, co neexistují žádná omezení pro dlouhosrsté krásy, jsou to různé drátky, může to být jeden nebo několik drátků nebo kombinace tkaní s tekoucími vlasy.

Večerní účesy pro střední vlasy

Průměrná délka vlasů je univerzální, stejné účesy jsou k dispozici pro dlouhé vlasy, ale večerní účesy pro střední vlasy jsou mnohem jednodušší. Kudrlinky, všechny druhy strapců, prvky vazby vypadají stejně výhodné jako střední vlasy.

Věnujte pozornost vysokým trámům, na rozdíl od dlouhých vlasů, průměrná délka vám umožňuje provádět všechny druhy vysokých vlasů, protože zajímavým přírůstkem budou přívěsky.

Večerní účes pro krátké vlasy

U krátkých vlasů je situace trochu komplikovanější, protože dívky s takovou délkou nemají mnoho variant účesů, takže večerní účesy pro krátké vlasy mají své vlastní vlastnosti. Například šperky, vlasy, dýky a čelenky se používají jako atribut pro krátké vlasy. Takové doplňky vám umožňují dělat si vlasy slavnostní a elegantní.

Nicméně, s krátkými vlasy, můžete udělat něco zvláštního, například zkroucení kudrlin, hřeben zpět hladké vlasy, nebo naopak. Vše závisí na vaší představivosti!

Výběr večerních vlasů, v závislosti na šatech

1. Šaty s otevřenými rameny jsou perfektně kombinovány se shromážděnými i tekoucími vlasy. Večerní účes se shromážděnými vlasy bude zdůrazňovat elegantní krk, také tato možnost je vhodná, pokud chcete nosit krásné náušnice nebo náhrdelník.

2. Pokud máte šaty s jedním otevřeným ramenem, pak mohou být vlasy shromažďovány z jedné strany, kde není žádný ramenní popruh. Může se jednat o ocas, buchtu nebo jen česané vlasy na stranu. Ideální - Hollywoodské vlny na jedné straně.

3. Pokud máte šaty s V krkem, pak můžete rozpustit vlasy a zvlnit kudrlinky.

4. Šaty s uzavřeným krkem dokonale harmonizuje s vysokým účesem, v žádném případě nenechte své vlasy dolů, jinak riskujete, že krk bude velmi krátký. Vhodná partička na zadní straně hlavy je další dobrá volba pro roláky.

5. Vyhněte se volným vlasům při výběru šatů s otevřenou zádovou částí, takový řez by měl zdůraznit krásný ohyb v zádech a uvolněné vlasy budou pouze zavírat tento pikantní detail obrazu. Můžete si sbírat vlasy ve vysokém ocasu nebo udělat krásný jemný účes v kombinaci s kudrlinami.

Večerní účes se shromážděnými vlasy

Večerní účes bun - různé možnosti

Svazek je jedním z nejlepších účesů pro slavnostní příležitost, shromážděné vlasy vypadají elegantně a žensky, odhalují obličejové rysy a tenký krk. Lamp je vhodný jako večerní účes na plesu.

Umístění nosníku může být na koruně, na zadní straně hlavy nebo na boku. "Charakter" paprsku závisí na vašich přáních.

Elegantní elegantní housenka

V ideálním případě štíhlý štíhlý paprsek, před odjezdem, rozstříkejte ho lakem, což dodá vlasům zvláštní lesk.

Stylové účesy pro střední vlasy: trendy a novinky 2019

Hlavním pravidlem při provádění večerního účesu pro střední vlasy je, že by měl odpovídat obecnému obrazu, být módní a relevantní v konkrétním prostředí.

K dnešnímu dni existuje mnoho variací večerních účesů pro střední vlasy. Některé je možné provést vlastními rukama bez pomoci outsiderů, zatímco jiné vyžadují vysokou odbornost a profesionalitu stylistů. V článku naleznete přehled současného stylového večera a také výcvikové video.

Obsah:

Nejnovější trendy ve večerních účesy pro střední vlasy

Z módy, který rok není přirozený. Dotkla se a kadeřila. Světoví stylisté potřebují opustit umělé prameny a rozsáhlé chignony.

Univerzální večerní účes - volné, lehce zvlněné zámky. Pro kroužení potřebujete kleště nebo kolečka. Pro tvorbu elastických kadeří se používají nástroje pro styling. Volné kudrlinky jsou vždy spojeny s hravostí, sexualitou a lehkostí. Tento večerní účes je absolutně vhodný pro jakékoli slavnostní šaty, ať už se jedná o diskrétní šaty v podlaze nebo o dívčí sarafan.

Vysoký styl vypadá stylově a neuvěřitelně ženský, jehož hlavním spojem je francouzský opletený pletená hlava. Vrcholem tohoto účesu jsou vyrazené prameny, které vykreslují obličej. Jsou schopné zjemnit drsné obličejové rysy a dát jim větší měkkost. Krásná verze večerního účesu pro dlouhé vlasy nebo střední délku je styling nazvaný babette.

Skutečný večerní účes pro střední vlasy se považuje za dlouhý paprsek. Vypadá sofistikovaně a esteticky. Nevztahuje obraz vůbec, ale naopak, doplňuje ji elegantně a elegantně.

Večerní účesy s jemným a šikmým "hrotem" naopak

Novinkou ve večerních účesech pro středně dlouhé vlasy

Móda je proměnlivá, trendy jdou a vrátí se. Takže je divu, že účesy, které se nosily před půl stoletím, jsou opět na vrcholu popularity? Půjčování šik a krásný styl z minulosti je skvělý nápad!

Okouzlující a magnetické působení na okolní účes v retro stylu. Mimochodem, takové velkolepé účesy jsou ochrannou známkou mnoha hereček a společenstev. Perky kudrlinky nebo elastické kudrlinky, objemné bouffant nebo měkké kudrlinky? Co si vybereš?

Retro večerní obrázky, fotky

Americký film hvězdy jsou již dlouho přesvědčeni, že kudrlinky vypadají vždy výhodně. Doplňují obraz slavnostního šiku a šarmu. K provedení tohoto jednoduchého stylingu budete potřebovat vyhřívané vlasové válečky, hřeben s řídkými zuby a lak střední fixace.

Neoddělujte účesům ve starožitném stylu. Vypadají obzvlášť krásně v duetu s různými ozdobami: hřebeny, saténové nebo hedvábné stuhy, vlasy.

Večerní obrázky s účesy v řeckém stylu, foto

Luk vlasů vypadá původně a koketně. To může být provedeno na koruně, na zadní straně hlavy nebo dokonce na straně. Tento účes nevyžaduje další doplňky a bez nich vypadá jasně, jasně a působivě.

Večerní účes s lukem vlasů

Varianty účesů pro střední vlasy s lukem

Jemné a ženské vyhlížející tkaní. Poskytuje extra objem vlasů. Samozřejmě, že pro jejich realizaci budou potřebovat kadeřnické dovednosti a zručnost. Ale výsledek stojí za to.

Milovníci experimentu se mohou pokusit udělat styl v africkém stylu. Navíc tento účes je v této sezóně považován za módní trend. Můžete to udělat doma. Lehké, elastické kudrlinky přinášejí do obrazu obličej.

Večerní účesy s originálním tkaní

Účesy s tkaní na střední vlasy

Afro účesy

Večerní účesy pro dlouhé šaty

Večerní účesy pro střední vlasy (foto níže) by měly být v souladu s šaty. Pokud se jedná o dlouhý šaty, pak se k ní přiblíží volné, lehce zvlněné vlasy. Také se budou blížit i vysoké a nízké paprsky. Pro dlouhé šaty z krajky se hodí malé kudrlinky, vysoké vlasy.

Pokud je oblečení zdobené velkým dekorem nebo má světlý a chytlavý design, účes by měl být co nejpřísnější a nejjednodušší. Nejlepším řešením je vysoký, hladký chvost, francouzský vývar.

Večerní účesy pro dlouhé šaty

Večerní účesy s kudrnatými a kudrnatými

Večerní účesy se slabým paprskem na boku

Účesy pro střední vlasy koktejlové šaty

Většina dívčích, která se chystala na párty, se divila, jak udělat účes na koktejlové šaty? Vrcholem koktejlového účesu je jednoduchost a snadná nedbalost. Nejjednodušší a nejvšestrannější účes doma je kadeře. Není třeba se snažit vytvářet kadeře pevně a přísně. Prioritou je přirozenost. Takové kadeře jsou vytvářeny pomocí kroucení nebo curling.

Večerní účesy s ocasem

Klasické večerní účesy s tkaní

Stylové večerní účesy ve stylu Kaiza

Pro milovníky hladké textury vlasů bude vyhovovat světoznámý Malvina účes. Tento účes může být proveden s třesky, a bez bobů. Hlasitost se vytváří na horní části hlavy a postranní pásy jsou upevněny na zadní straně hlavy gumovým páskem nebo malým krabím. Takový krásný účes je jednoduchý v provedení, ale zároveň vypadá jako panenka perk.

Jasný a impozantní vzhled hladce vyčesaný ocas koní. K tomu se vlasy shromažďují v horní části a spojují se silikonovým kaučukem. Podlouhlý pramen zkroutí základ ocasu.

Fotky s novým večerním stylingem

Večerní účesy s dlouhým paprskem

Večerní účesy s opletením

Večerní účesy s ocasem

Večerní účesy s asymetrickými třesy a položené na boku

Večerní účesy bez bordů s hromadou

Večerní účesy s příslušenstvím

Večerní účesy s kudrlinky

Večerní účesy bez bordů s hromadou

Hollywoodské večerní účesy s krásnými kudrlinami

Hladké večerní účesy s uzly

Hladké večerní účesy s krásně položenými třesky

Večerní účesy na jedné straně

Hladké večerní účesy s asymetrickým dělením a postrojem

Hladké večerní účesy s malými buchty

60 stylových účesů pro středně dlouhé vlasy

Průměrná délka vlasů může nastavit některé rámy při výběru vlasů, protože některé z nich mohou být realizovány pouze na dlouhých vlasech. Nicméně, s ramenními vlasy, můžete si dovolit mnoho krásných a zajímavých možností, které nebudou zradit jejich pravou délku.

Význam vysokých účesů se zvyšuje zejména v letní sezoně, kdy chcete sbírat vlasy a odstraňovat je z obličeje.

Navíc oblečený kód formálních událostí upřednostňuje elegantně shromážděné vlasy. Pokud hledáte nové nápady pro každodenní nebo večerní účesy pro střední délku vlasů, najdete zde i oba. Dej nám pár minut a my zase dokážeme, že jsme pro vás shromáždili nejlepší obrázky.

Nejlepší účesy pro střední délku vlasů


Který účes je nejlepší pro střední délku? Samozřejmě, záleží na případu. Je však možné, že po shromáždění základních informací vytvoříte nějaký souhrn v této záležitosti. Stručně řečeno, jsou zde: hnědý, "jednoduchý" a "francouzský" uzel, pletené účesy a účesy se zastrčenými konci. Zvažte každý obrázek podrobněji:

 1. Bun je pravděpodobně nejjednodušší účes, který můžete udělat sami. Pokud jsou vlasy tenké - možná že velikost paprsku bude malá kvůli nedostatku potřebného objemu. Nenechte se odradit tím, že si česnete vlasy, můžete přidávat do vlasů výrazný objem, což výrazně zvýší velikost paprsku.
 2. Uzly. Moderní uzly jsou poměrně volné a nedbalé. Zvedněte vlasy na kořenech, abyste vytvořili určitý objem kolem obličeje a spojili malý nebo vysoký rozcuchaný uzel. Poté můžete vytvářet smyčky ve vlasech a tahat náhodné prameny. Nebojte se zkazit obraz: úmyslná nedbalost - trend moderní módy.
 3. Prádečky. Dnes, vzácný každodenní účes vynechá takový prvek. Ať už je to široký oplet kolem hlavy nebo tenký tenký proužek na jedné straně paprsku - pleteniny jsou velmi vítány pro doplnění moderního obrazu.
 4. Více účesů. Někdy chcete obraz zkomplikovat a ty nejvíce neobvyklé z nich jsou vytvořeny kombinací prvků: ohyby a kudrlinky, oplet a svazky, oplet a uzel a mnoho dalších.

Můžete také vytvořit vlastní a jedinečný styl inspirovaný nápady, které jsme pro Vás připravili v tomto výběru.

№1. Účes s rozcuchanými třeskymi

Navzdory skutečnosti, že rozcuchané třesky jsou často součástí účesů v chlupatém stylu, mohou úspěšně zředit elegantní Pin-Up. Je důležité ho smíchat s ostatními světelnými paprsky včleněním pramenů, které obklopují obličej.

№2. "Lush" blond

Tenké vlasy, vzhledem k tomu, že mají menší šířku, mohou vlasy neuvěřitelně ploché. V některých případech, zvláště charakteristické pro majitele blond vlasů. Chcete-li tento problém vyřešit, můžete vytvořit další hlasitost kvůli vysoké hromadě.

№3. Neobvyklý nosník pro střední délku

Pokud jste se rozhodli pro elegantní styl, některé jasné akcenty vám pomohou přidat obrázek originality. Zvláště tento účes vypadá zajímavě, když se spojí karamelové a kávové odstíny.

№4. Ballerina vlasy

Silně omezená balerína - obraz malých dívek. Aktualizujte jej: vložte jej na zadní stranu hlavy, přidejte několik jemných vln. Chcete-li získat větší objem na tenké vlasy, můžete použít bagel.

5. Nízká klíčová volná účes

Středně dlouhé vlasy nemusí být vždy shromažďovány do hladkého a elegantního vlasu, jako u oficiálních událostí; je to ideální a každodenní styling. Zkuste obrázky, které nevyžadují hodně času a profesionální dovednosti, aby si užili nový den a trávili méně času na poplatcích.

№6. Skořice Roll (Cinnabon)

Výběr účesu pro svatební hosta není snadný úkol: chcete vypadat jako účinek, ale současně nepřevážejte pozornost hostů z obrazu nevěsty. Kroucené kudrlinky vypadají poměrně zdrženlivě pro podobnou příležitost a zapadají do každého oblečení - stačí odmítnout další vlasové doplňky.

№7. Volně se shromáždily kudrlinky

Fanoušci románů Jane Austenové, protože "Pýcha a předsudek", "Pocity a citlivost", nezůstane lhostejná k těmto účesům. Můžete zkrátit spíše oficiální obraz s románovými poznámkami přidáním barev nebo vláken.

№8. Dálkové světlo s opletení

Jedním z vítězných akcentů pro tvorbu svazků jsou tkané detaily. Pro vytvoření tvaru rámování obličeje, pro sestavování volného nosníku nebo pro ztělesnění dalších složitých nápadů můžete použít opletení. Pokud hledáte šaty pro ples - tento stylový účes vás bude věnovat veškerou pozornost.

Č.9. "Rose na boku"

Někdy hrají důležitou roli části. Na první pohled se může zdát, že je to jen boční čepice, ale podívejte se blíže a uvidíte kvetoucí pupen. Tento obraz se může objevit "na večírku a ve světě" a umožní vám jít na romantický večer ihned po práci.

Č.10. Zvlněný pin-up pro střední vlasy

Střední-dlouhé vlasy mohou vypadat krátké v nízkých svazcích, kvůli malému množství vlasů od krku ke koncům. Sestavení zkroucených pramenů do uvolněného nízkého účesu vám umožní provést bez přidání chybějícího objemu.

№11. Elegantní svazky a chignony

Minimalismus je důležitý módní trend a může být bezpečně aplikován v kosmetickém průmyslu. Tyto jednoduché, ale elegantní účesy mohou být perfektní kombinací pro sofistikované večerní šaty nebo pro kašmírový svetr s midi sukní.

№12. Skvělá středová partička

Nedostatek času? Jen se točte a běžte.

Tento světelný svazek je ideální pro středně dlouhé vlasy, protože vám umožňuje dosáhnout objemu, který nelze dosáhnout pouze utaženým svazkem. Pro více formální akci můžete jemně otočit prameny do vlasů.

Č.13. Tučné tkaní

Rychlý a snadný způsob, jak vytvořit originální účes pro střední vlasy, je pletení. Přidávají nejen vizuální přízvuky, ale přinášejí do vlasů nějakou strukturu. Zkuste si hrát s různými velikostmi, vytvářet účes ve stylu Mohawk (Mohawk).

№14. Bezchybný zkroucený francouzský paprsek

Francouzský dort je jedním z nejoblíbenějších účesů: kromě toho, že vypadá elegantně a stylově, je také jednoduché. Vše, co potřebujete, je pět minut volného času a pár pinů! Výhodou tohoto zařízení je jeho všestrannost: paprsek je vhodný pro každou akci.

Č.15. Věnec halo pletené "fishtail"

Dovolte mi, abych vám předložil ohromující verzi pletených účesů na bázi rybího opletu. Vzhledem k jeho neobvyklé struktuře a krásné tkaní, tento účes vypadá jak neuvěřitelně dokonalý a docela každodenní.

№16. Náhodně tvarované účesy

Navzdory skutečnosti, že francouzská houska je perfektní a nádherná a odkazuje se na klasické účesy, může přidat pár dalších let k obrazu mladé dívky. Můžete přidat moderní a módní akcenty tím, že vytvoříte obličej nepravidelným, vyřazeným z sestavy, pramenů.

№17. Curly Honey Blonde

Jednoduchý styl pro střední délku, vytvořený pouze díky krouceným a fixovaným pramenům vlasů. Zkuste a experimentujte, dokud nezískáte možnost, která vyhovuje vaší chuti. Chcete-li zachovat tuto složitou strukturu, ujistěte se, že ji opravíte potřebným množstvím laku.

№18. Nízké vlasy s tenkými zvlněnými kadeřemi

Zatímco nedbalost a zmatek jsou trendy dnešní módy, za určitých okolností zůstávají nepřijatelné.

Je-li textury účesu to, co chcete dosáhnout v hladkém účesu, tenké vlnité kudrlinky jsou vaší cestou, jak to dosáhnout bez přidání dalšího objemu. Chcete-li doplnit obrázek, můžete tkát několik malých copánků.

Č. 19 Svaz s obrácenou šikmou částí

Možná bude velmi obtížné - spoutat kosu ze zdola nahoru, ale nezapomeňte, že úsilí vynaložené na každý centimetr tkaní bude vám odměněno originálním a jedinečným způsobem. Jako doplněk mozkové mrtvice přidejte ke květině malou květinu.

№20. Roztomilá špinavá parta

Proč se namísto standardního a nudného paprsku nezkoušíte rozcuchané uzly a válečky? Vytváření malých detailů ve stylu Mohawk (Mohawk), můžete jít do jediného celého účesu prokládaných uzlů.

V závislosti na příležitosti: večerní formální nebo příležitostný vzhled, můžete stylovat vlasy ve vhodném tvaru.

№21. Volný stylový styl

Dolce nápadné akcenty Gabbana byla označena modely vlasů a make-upů. Kromě vytváření neuvěřitelných kostýmů a šatů pro módní přehlídky si vybírají vynikající obrázky. Neobvyklé stylování, tmavý romantický odstín rtěnky a pozlacené doplňky jsou ideální pro další oficiální akci.

№22. Moderní francouzský váleček

Navzdory předchozímu obrazu mají tradiční účesy výhodu, zvláště pokud jste úspěšná moderní žena, která je povinna v pracovní den provést stovky případů. Nejlepší volbou v tomto případě je lehký válec, který lze vyrobit za méně než 10 minut.

Č. 23 Nízká anténa s příslušenstvím

Aby se vytvořila iluze dlouhých vlasů, nízký účes s širokými kadeřemi je skvělý krok. Tento roztomilý, jednoduchý styl může být neobvyklý při přidávání klenotů.

№24. Vysoký účes účesu

Není-li tlumený paprsek váš obrázek, zkuste styl s vysokým objemem. Při přenášení vlasů se vlasy stávají zdivem a objemem. Roztomilé doplňky ve vlasech doplní Váš vzhled.

№25. Náhodné tkaní střední délky

Dívky s rovnými vlasy, tento nápad je pro vás!

Skryjte kuličky a snažte se tuto možnost implementovat. Můžete si snadno udělat účes sami sebe: nechte pár obvodů kolem obličeje, napojte jeden obrovský oplet na obě strany a pak sbírejte zbývající vlasy s kolíky, uvolněte několik smyček a, voila, účes je připraven!

№26. Francouzský twist s příslušenstvím

Střední délka vlasů je ideální pro tento účes. Sejměte si vlasy zezadu a otočte je stranou a přetočte je do role. Upevněte zkroucení na stranu vlny a přidejte dekoraci. Pokud jsou vaše přední prameny krátké, nechte je, začínající kolem obličeje, abyste vytvořili neformální vzhled.

№27. Shromážděné vlasy

Shromážděné vlasy jsou vynikající účes, vhodné pro každou příležitost a vhodné pro všechny typy vlasů.

Pro střední vlasy je také snadné! Sbalte vlasy a obalte je ve volné formě. Krása tohoto účesu je, že pro dosažení požadovaného efektu nevyžaduje dokonalý styling.

Č. 28. Bundle se špičkami

Další provedení nosníku, ale vzdušnější a rafinovanější. Je vytvořen ze zakřivených vlasů s provedením zarovnání na obou stranách konců pramenů na spodní straně nosníku. Obraz můžete doplnit sponkami nebo broky.

№29. Vlnitá záda

Skvělý příklad toho, jak pracovat s kaskádovitými dlouhými vlasy. Vložte si vlasy do zvlněných pramenů, shromažďujte je všemi zády a položte zbývající prameny do šikovného stylu. Střih je připraven!

№30. Jemné nízké vlasy

Pokud máte rádi úhledně uspořádané vlasy s přidáním individuálního zvýraznění - nepřecházejte tuto možnost!

Tento nápad je ideální pro středně dlouhé vlasy, protože vše, co potřebujete, je zvlnění vlasů vzadu na úrovni krku. Zajímavým doplněním k dokončenému stylingu mohou být lesklé vlasy nebo špendlíky.

Č.31. Francouzský oplet a spodní paprsek

Ozdobte francouzské proužky ze středu hlavy a překryjte ji na zadní straně hlavy pomocí bočních pramenů a sbírejte zbývající vlasy. Tento obrázek je skvělý pro delší vlasy, jejichž konce by nevypadaly z opletení. U středně dlouhých vlasů se také hodí: stačí zatáhnout pevnější paprsek.

№32. Klasické nízké vlasy

Tato volba je vhodná pro všechny bez výjimky: bez ohledu na módu a tvar obličeje.

Shromažďujte vlasy na korunu hlavy, abyste získali extra výtah, a nechte pár dlouhých pramenů dopředu, abyste přidali další důraz. Pokud momentálně vytváříte romantický obraz, není to váš cíl, je lepší se zdržet dalšího příslušenství.

Č. 33 "Twisted" účes

Proč se uchýlit k nudným obrazům, když můžete snadno vytvořit skutečné mistrovské dílo na hlavě? Účes se spoustou zkroucení a zkroucených pramenů je skvělý nápad pro střední délku. Pro takové velkolepé stvoření ani nepotřebují další dekorace.

№34. Nenápadná nízká partička

Tato volba je vhodná jak pro semi-formální události, tak pro každodenní styling! Takový svazek bude příznivě zdůrazňovat několik odstínů vašich vlasů, ať už je to jen oslnění nebo holá kůže. Experimentujte a rozvíjejte tuto myšlenku v jakékoli požadované podobě.

Č. 35 Vysoký kudrnatý účes s okrajem

Tento účes pro středně dlouhé vlasy se provádí ve třech krocích, ale vypadá bezvadně čistý a formální! Krok 1: Shromážděte vlasy zezadu a otočte je do zvlněného kotouče (vzhled může vypadat jinak v závislosti na délce vlasů). Krok 2: Oddělte několik pramenů a nechte kolem obličeje. Krok 3: Vložte rámeček!

Č. 36 Jednoduchý a elegantní chignon

Kolik je to styl? Svazek je velmi elegantní a vypadá krásně na průměrné délce vlasů.

Klasický účes s doplněním prvků moderního pojetí nepořádku a nedbalosti je ideální pro oficiální akci a bude skvělým doplňkem večerních šatů.

Č.37. Double Twist účes

Pokud se cítíte přirozenější s tekoucími vlasy, tato volba je nejoptimálnější. Účes je ideální pro středně dlouhé: široké kudrlinky a prameny, které jsou zkroucené na každé straně, jsou jednoduchým a pěkným řešením.

№38. Retro chignon s lesklými dekoracemi

Tato myšlenka bude vynikající volbou pro všechny tematické retro party ve stylu 20. let, jejichž popularita se dnes rozšiřuje.

Přidejte šumivý rámeček nebo jiné příslušenství a určitě se stanete královnou tohoto večera.

№39. Curly účes

Nechte tento pěkný nápad, který vypadá jednoduše, ale zároveň vás obzvlášť inspirová, abyste ho zkusili vytvořit. Zlikvidujte klasický svazek a přeložte volné konce pramenů do složitější konstrukce. Malá ozdobná vlásenka nebo vlásenka vám dodá ještě větší kouzlo.

Č. 40 Velký zkroucený chignon

Shromážděte vlasy do nízkého koňského konce a otočte ho do velkého chleba. Ze shora vysuňte jeden prvek a přidejte malé příslušenství. Tato volba je ideální pro rovné vlasy a ramena.

№41. Květinový účes s kroucením

Jak velký je tento styl? Napište do komentářů.

S neopatrně opletými prameny na každé straně je tento obraz nasáklý s ženskostí a něhou a květiny jsou perfektně kombinovány s dvojitým kroucením. Nakonec zajistěte vlasy lakem na dlouhodobé uchování objemu.

№42. Nízká svačina a la "Natural"

Nízká čistá buchta - oficiální verze účesů pro přirozené vlasy střední délky. Podáváme malé množství vlasů, shromažďujeme je zezadu, vytváříme tenké pletence nebo kudrnaté vlasy a shromáždíme je v koktejl. Šněrová výplň bude dokonale sladit svatební šaty.

№43. Prámiky s prokládanými pásky

Když přijde váš velký a významný den, staré a ne originální stylové nápady se nezachytí. Zkuste tento fantastický nápad: účes přitahuje sdružení jemné kytice se stuhami.

№44. Karamelové a kávové pin-up

Nechte barvit vlasy hlavním vrcholem vašeho účesu. Bez jasného a viditelného kontrastu mezi odstíny karamelu a tmavě hnědé základny by tento obraz nebyl tak neobvyklý. To opět dokazuje, že profesionální zbarvení je řešení, které vám umožní rozsáhlejší experimentování s novými účesy a obrázky.

№45. Nízké vlasy se šperky

Jeden z nejjednodušších účesů, které můžete zvládnout, je nízká hůlka. Přes zdánlivou jednoduchost může vypadat velmi působivě. Chcete-li přidat účes účesu, sbírejte ji stylovým příslušenstvím.

№46. Snadno zvlněný účes

Prámiky a barevné prameny nejsou jedinými způsoby, jak dodat jedinečnosti a originalitě stylu pro vlasy střední délky.

Kudrnaté zámky mohou být také součástí složitých účesů.

Jakákoli tvorba s vlnitými vlasy: od zkroucené a nízké až po bezstarostné a vzduchové nosníky nenechá nikoho lhostejné.

№47. Účes s prvky tkaní

Tyto účesy s tekoucími vlasy absorbovaly to nejlepší. Na jedné straně vlasy obklopují obličej, zdůrazňují jeho expresivitu a současně si zachovávají svou délku. Na druhé straně, oplety a zkroucené prameny zvyšují jedinečnost základního obrazu.

Účes bez problémů bude vhodný jak pro schůzku, tak pro první vydání.

№48. Účes s hladkým přísným světlem

Obraz "romantické nedbalosti" je krásný, ale ne vždy vhodný.

Hladký účes namísto složitého stylingu lze kombinovat s elegantním nebo krajkovým šatem, aby se zabránilo nadměrné pretentiveness obrazu. Kromě toho je paprsek dostatečně hustý, aby vydržel noc tance a zábavy.

Č. 49 Wave účes v Vintage Pin-Up Style

Vlny - neuvěřitelně všestranný prvek: jsou ideální pro vytváření účesů pro střední vlasy.

Plynulé sestupné vlny perfektně pronikají do stylu v retro stylu starého Hollywoodu a komplexnější kadeřený vzhled moderního a futuristického.

Č. 50. Majestátní účes

Středně dlouhé vlasy jsou ideální pro vytváření účesů pro formální událost, neboť poskytují příležitost jak zdůraznit, tak zmírnit obličejové rysy a současně umožnit dobré upevnění stylového tvaru. Chcete-li vytvořit další výšku a hlasitost, můžete si nejdříve vyčesat vlasy.

51 Zatažené tkaní

Ne, toto není sbíraný balíček... ale tento styl je ideální pro majitele středně dlouhých vlasů, který chce kombinovat tvar nosníku a další objem ve vlasech. Podobný obrázek může být vytvořen pomocí pevného uchycení navíjených pramenů na zadní straně hlavy.

Chcete-li přidat světlou fantasy atmosféru, doplňte účes s roztomilým příslušenstvím.

Č. 52. Objemná platinová blond

Zvýrazněte svůj svatební vzhled v podobě platinových blond vlasů, které se dokonale shromažďují na straně vlasů. Přidejte další objem s hromadou fleece.

Tato možnost je ideální pro majitele tenkých vlasů.

Č. 53. Boční svazek zvlněných pramenů s prvky tkaní

Přeměňte formální balíček na něco jemnějšího s tkanámi vložkami.

Umístěte zkroucené prameny do kudrlin a sbírejte je v hrnci - obvyklý vzhled klasického účesu bude okamžitě aktualizován. Tato volba bude vypadat dobře na dlouhých a středních vlasech.

Č. 54 Neopatrné vlny s perlou květinovou korunou

Lehké a bezstarostné kudrlinky vypadají dvojitě působivé, když jsou spárovány s perličkovým okrajem.

Tento nápad může nahradit závoj v obraze nevěsty nebo přidat sofistikovanost každodennímu obrazu tak, aby odpovídal úrovni oficiální události.

Č. 55 Nízká vlnitá sada se stříbrnými doplňky

Neobvyklé kudrlinky - skvělý způsob, jak zvýraznit hlavní akcenty. Namísto těsného paprsku zvolte velký nízký uzel. V něm jsou vlasy pevně uchyceny a současně takový styl není zbaven originality. Konečně přidejte do vlasů stříbrné šperky.

Č. 56 Koňský opasek s lesklým hřebenem

Sbírejte zkroucené kudrlinky na zadní straně hlavy příliš nízké, ale ne příliš vysoké - vytvářejte další objem a určitý nádech ocasu koně. Ponechte pár volných krátkých pramenů po stranách, abyste vytvořili obličej, abyste svému obrazu získali svobodu a snadné vnímání. Malý hřeben bude zdobit vaše vlasy pro promoci nebo školní míč.

Č. 57 Gibson vlnitý svazek s perlami

Dokonalý svatební vzhled: svazek zkroucených kudrlin v něm je úspěšně spojen s jemnou dekorací. Perly jsou dostatečně velké, aby přitahovaly pozornost, ale spíše malé, aby se staly centrem celého obrazu. Perfektní pro majitele dlouhých a středních vlasů.

Č. 58 Účes s krouceným nízkým válečkem

Minuta filozofie. Jak řekl Feris Buhler: "Život, jak víme, je příliš krátký." Zdá se, že kolem je tolik zajímavých věcí, vždy je něco nového, co je třeba vyzkoušet. Přemýšlejte o všech těchto věcech: grilování, pozdravy, lyžování, pozdní večery na gauči s přáteli přes láhev piva.

Pro některý z těchto okamžiků sbírejte vlasy tímto způsobem - je to velmi snadné opakovat a vypadá skvěle.

Č. 59 Zadní a pevný kroužek

Pouze dvě pohyby: otočte a upevněte - to je vše, co je zapotřebí, abyste si u sebe doma vytvořili tento úžasný klasický účes. Twist vlasy, jako byste se chtěl udělat dobrou, ale na konci jen zabalit "nad sebou" a upevnit ji.

Č. 60 Účes s neopatrným válečkem a barvením

A opět se vrátíme k poruchám a nedbalosti.

Chcete-li vytvořit takový účes, měli byste zapomenout na opatrnost a přesnost, jinak se celý obrázek ztratí. Vše, co musíte udělat, je otočit a shromažďovat prameny na každé straně obličeje, poté náhodně zpevnit zbývající prameny. Čím menší je přesnost obrazu, tím lépe!

Stručné shrnutí

To je vše! Byla vám představena nejrůznější účes pro průměrnou délku vlasů. Jak vidíte, středně dlouhé vlasy poskytují mnoho možností a nápadů, které vyhovují moderním módním trendům. Některé z nich můžete přivést k životu samy, zatímco jiné mohou pomoci tvému ​​pánovi: stačí si vybrat svůj oblíbený obrázek a být připraveni vyzkoušet na sebe nový úžasný obraz...

Děkuji vám a hodně štěstí!

Autor: belousova_as, založený na pravých vlascích

Pro Více Informací O Suché Vlasy